Balsa 1.1.x - en to bg translation catalogue (525 entries)

en:      to %s
bg:      до %s

en:    from %s
bg:   от %s

en:  Press '%s' to toggle write
bg:  Натисни '%s' за да включите писане

en: %d kept, %d deleted.
bg: %d останали, %d изтрити.

en: %d kept, %d moved, %d deleted.
bg: %d останали, %d преместени, %d изтрити.

en: %d kept.
bg: %d останали.

en: %s has insecure permissions!
bg: %s има несигурни права!

en: %s is not a mailbox.
bg: %s не е пощенска кутия.

en: %s on %s
bg: %s на %s

en: %s wrote:
bg: %s написа:

en: (need 'view-attachments' bound to key!)
bg: (необходимо е 'view-attachements' да е нагласен на определен клавиш!)

en: (r)eject, accept (o)nce
bg: откажи(r), приеми веднъж(о)

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
bg: откажи(r), приеми веднъж(o), приемай винаги(а)

en: (size %s bytes)
bg: (размер %s байта)

en: (use '%s' to view this part)
bg: (използвайте '%s' за да видите тази част)

en: Action
bg: Действие

en: Action to perform:
bg: Действие за извършване:

en: Add a new IMAP folder
bg: Добави нова IMAP папка

en: Add a new IMAP mailbox
bg: Добави нова IMAP пощенска кутия

en: Add a new MH style mailbox
bg: Добави нова пощенска кутия тип MH

en: Add a new Maildir style mailbox
bg: Добави нова пощенска кутия тип Maildir

en: Add a new mbox style mailbox
bg: Добави нова пощенска кутия тип mbox

en: Add attachments to this message
bg: Прикрепя файл към това съобщение

en: Add the current word to your personal dictionary
bg: Добави текущата дума кум личния си речник

en: Address Book
bg: Адресна книга

en: Address Book Name
bg: Име на адресна книга

en: Address Books
bg: Адресни книги

en: All
    headers
bg: Всичк
    заглавни частия

en: All Done!
bg: Готово!

en: All _Headers
bg: Всички _заглавни части

en: Always
bg: Винаги

en: An IMAP folder that is not a mailbox
    has no properties that can be changed.
bg: IMAP папка, която не е пощенска кутия
    няма свойства, който могат да бъдат променяни.

en: Anonymous authentication failed.
bg: Анонимното идентифициране несполучливо.

en: Ask me
bg: Питай ме

en: Attach
bg: Прикрепи

en: Attach file
bg: Прикрепи файл

en: Attach file at PATH
bg: Прикрепи файл на ПЪТ

en: Attachment %s is not a regular file.
bg: Прикреплението %s не е правилен файл.

en: Authenticating (CRAM-MD5)...
bg: Идентифициране (CRAM-MD5)...

en: Authenticating (GSSAPI)...
bg: Идентифициране (GSSAPI)...

en: Authenticating (SASL)...
bg: Идентифициране (SASL)...

en: Authenticating (anonymous)...
bg: Идентифициране (анонимен)...

en: Authentication failed
bg: Неуспешна идентификация

en: Automatically close mailbox if unused more than
bg: Автоматично затвавяй пощенската кутия, ако е неизползвана за повече от

en: Automatically view message when mailbox opened
bg: Автоматично преглеждане на съобщенията при отваряне на пощенска кутия

en: Available buttons
bg: Налични бутони

en: Balsa Filters
bg: Balsa филтри

en: Balsa Preferences
bg: Balsa предпочитания

en: Balsa cannot open your "%s" mailbox.
bg: Balsa не може да отвори вашата "%s" пощенска кутия

en: Balsa is not compiled with LDAP support
bg: Basla не е компилирана с LDAP поддръжка

en: Balsa: %s (readonly)
bg: Balsa: %s (само за четене)

en: Balsa: message print preview
bg: Balsa: преглед на съобщението за печат

en: Bcc:
bg: Скрито копие до:

en: CLOSE failed
bg: Затрварянето неуспешно

en: CRAM-MD5 authentication failed.
bg: CRAM-MD5 идентифициране несполучливо.

en: Calling URL %s...
bg: Извикване на URL %s...

en: Can't create filter
bg: Не може да се съзададе филтър

en: Can't write message
bg: Не може да се пише съобщение

en: Cancel
bg: Откажи

en: Cancel this message
bg: Откажи това съобщение

en: Cannot access the message's body
bg: Тялото на съобщението не е достъпно

en: Cannot get info on file '%s': %s
bg: Не може да се получи информация за файла '%s': %s

en: Cannot load mailbox %s
bg: Не може да зареди пощенската кутия %s

en: Cannot open temporary file %s.
bg: Не може да се отвори временния файл %s.

en: Cc:
bg: Копие до:

en: Certificate saved
bg: Сертификатът запазен

en: Check
bg: Провери

en: Check for new email
bg: Провери за нова поща

en: Check mail upon startup
bg: Проверявай пощата при стартиране

en: Check quoted
bg: Проверявай цитираното

en: Check signature
bg: Проверявай подписа

en: Check the spelling of the message
bg: Провери правописа на това съобщение

en: Checking
bg: Проверка

en: Close
bg: Затвори

en: Close mailbox
bg: Затваря пощенсктата кутия

en: Closing connection to %s...
bg: Затрваряне на връзката с %s...

en: Closing connection to IMAP server...
bg: Затваряне на връзката към IMAp сървъра...

en: Co_mmit Current
bg: Из_върши промените

en: Colors
bg: Цветове

en: Comments:
bg: Коментари:

en: Commit the changes in the currently opened mailbox
bg: Извърши промените в текущо отворената пощенска кутия

en: Commiting mailbox %s failed.
bg: Не е избрана пощенска кутия %s.

en: Compose
bg: Напиши

en: Compose a new email to EMAIL@ADDRESS
bg: Напиши email до EMAIL@ADDRESS

en: Compose a new message
bg: Напиши ново съобщение

en: Compose message
bg: Напиши съобщение

en: Compose window
bg: Прозорец за Напиши съобщение

en: Configure Balsa
bg: Настройки на Balsa

en: Connected to MTA
bg: Сврързах се с MTA

en: Connecting to %s...
bg: Свързване с %s...

en: Connection refused
bg: Връзката отказана

en: Connection to %s closed
bg: Връзката с %s затворена

en: Content Type: %s
bg: Тип съдържание: %s

en: Continue
bg: Продължи

en: Continue editing current message
bg: Продължи редактирането на текущото съобщение

en: Continue message
bg: Продължи съобщение

en: Continue?
bg: Да продължавам ли?

en: Copy to folder:
bg: Копирай в папка:

en: Copying %d messages to %s...
bg: Копиране на %d съобщения в %s...

en: Copying message %d to %s...
bg: Копитане на съобщение %d в %s...

en: Could not append message
bg: Не може да се добави съобщението

en: Could not connect to %s (%s).
bg:  Не може да се свържем с %s (%s).

en: Could not create MH directory at %s (%s)
bg: Не може да се съзададе MH директорияи в %s (%s)

en: Could not create MH structure at %s (%s)
bg: Не може да се създаде MH структура в %s (%s)

en: Could not create a MailDir directory at %s (%s)
bg: Не може да се създаде MailDir директория в %s (%s)

en: Could not create a mailbox of type %s
bg: Не може да се създаде пощенска кутия тип %s

en: Could not create temporary file!
bg: Не може да се създаде временен файл!

en: Could not find the host "%s"
bg: Не може да намери хоста "%s"

en: Could not negotiate TLS connection
bg: Не може да се осъществи TLS връзка

en: Could not open mailbox for spooling
bg: Не може да се отвори пощенската кутия за навиване

en: Could not open the file %s.
bg: Не може да се отвори файла %s.

en: Could not remove contents of %s:
    %s
bg: Не може да се изтрие съдържанието на %s:
    %s

en: Could not reopen mailbox!
bg: Не може да се отвори наново пощенската кутия!

en: Could not run the delivery program (procmail)
bg: Не може да се пусне програмата за доставка (procmail)

en: Could not synchronize mailbox %s!
bg: Не може да се синхронизира пощенската кутия %s!

en: Could not write the message
bg: Не може да се напише съобщението

en: Couldn't lock %s
bg: Не може да се заключи %s

en: Couldn't open destination mailbox (%s) for copying
bg: Не може да се отвори назначената пощенска кутия (%s) за копиране

en: Couldn't open destination mailbox (%s) for writing
bg: Не може да се отвори назначената пощенска кутия (%s) за писане

en: Create %s?
bg: Да създам ли %s

en: Create and set current identities
bg: Създай и направи текуща самоличност

en: Create mailbox:
bg: Съзадай пощенска кутия:

en: Create subfolder
bg: Създай подпапка

en: Current toolbar
bg: Текущата лента със задачи

en: Date
bg: Дата

en: Date encoding (for strftime):
bg: Кодиране на датата (за strftime):

en: Date:
bg: Дата:

en: Debug
bg: Дебъг

en: Debug Messages
bg: Дебъг съобщения

en: Debug POP3 connection
bg: Дебъгвай POP3 връзката

en: Default
bg: Стандартно

en: Delete messages from the Trash mailbox
bg: Изтрива съобщенията от Кошчето

en: Delete the current message
bg: Изтрии текущото съобщение

en: Delete the selected mailbox
bg: Изтрива избраната пощенска кутия

en: Descriptive _Name:
bg: Описващо _име

en: Disconnected
bg: Връзката е прекъсната

en: Display
bg: Дисплей

en: Display all headers
bg: Показвай всички заглавни части

en: Display message size as number of lines
bg: Изписвай размера на съобщението, като брой на линиите

en: Display no headers
bg: Не показвай заглавните части

en: Display selected headers
bg: Показвай избраните заглавни части

en: Disposition-Notification-To:
bg: Предразположено известяване до:

en: Do background check quietly (no messages in status bar)
bg: Прави тиха проверка на фона (без съобщения в статусната лента)

en: Do you really want to delete the selected identity?
bg: Наистина ли желаете да изтриете избраната самоличност?

en: Down
bg: Надолу

en: Draftbox
bg: Запазени

en: E-Mail Address
bg: E-Mail адрес

en: ERROR:
bg: ГРЕШКА:

en: Edit the selected mailbox
bg: Редактира избраната пощенска кутия

en: Elaborate JWZ threading
bg: Разделяне на нишки тип JWC

en: Empty Trash on exit
bg: Изпразвай кошчето при излизане

en: Empty _Trash
bg: Изпразни _Кошчето

en: Encoding
bg: Кодиране

en: Error Messages
bg: Съобщение с грешки

en: Error talking to %s (%s)
bg: Грешка при разговаряне с %s (%s)

en: Error writing to temporary file %s.
    Check the directory permissions.
bg: Грешка при писането на временния файл %s.
    Проверете проверете правата за директорията.

en: Error: An identity with that name already exists
bg: Грешка: Съществува самоличност със същото име

en: Error: The identity does not have a name
bg: Грешка: Самоличността няма име

en: Error: multipart/encrypted has no protocol parameter!
bg: Грешка: мултичастното/кодираното няма протоколни параметри!

en: Error: multipart/signed has no protocol.
bg: Грешка: мултичастното/подисаното няма протокол.

en: Exit
bg: изход

en: Expand aliases
bg: Разширявай псевдонимите

en: Expunging messages from server...
bg: Изтриване на съобщения от сървъра...

en: FATAL:
bg: ФАТАЛНО:

en: F_older Path:
bg: П_ът до папката:

en: Fast
bg: Бърз

en: Fatal Error Messages
bg: Съобщения с фатални грешки

en: Fatal error!  Could not reopen mailbox!
bg: Фатална грешка! Не може да се отвори отново пощенската кутия!

en: Fatal error.  Message count is out of sync!
bg: Фатална грешка. Броя на съобщенията е извън синхронизацията!

en: Fetch new incoming mail
bg: Изтегли новата входяща поща

en: Fetching message headers... [%d/%d]
bg: Получаване заглавните части на съобщенията... [%d/%d]

en: Fetching message...
bg: Получаване на съобщение...

en: File %s cannot be read
bg: Файлът %s не може да бъде прочетен

en: File already exists. Overwrite?
bg: Файлът вече съществува. Да го презапиша ли?

en: Fingerprint: %s
bg: Отпечатъци: %s

en: Finish spell checking
bg: Приключи проверката на правописа

en: Flagged
bg: Маркиран

en: Fonts
bg: Шрифтове

en: Forward
bg: Препрати

en: Forward the current message
bg: Препрати текущото съобщение

en: Fr_om
bg: О_т

en: From
bg: От

en: From:
bg: От:

en: GSSAPI authentication failed.
bg: GSSAPI идентифицирането несполучливо.

en: Getting folder list...
bg: Получаване на списък с папки...

en: Getting namespaces...
bg: Получаване на namespaces...

en: GnomeCard Address Book
bg: Адресна книга

en: Help
bg: Помощ

en: Host not found
bg: Хостът не е намерен

en: Hyperlink color
bg: Цвят на хипервръзка

en: Ignore words shorter than
bg: Игнорирай думи по-къси от

en: Inbox
bg: Входящи

en: Include file
bg: Добави файл

en: Incoming
bg: Входяща

en: Information Messages
bg: Информационни съобщения

en: Invoking autoview command: %s
bg: Изпълнение на командата за автопреглед : %s

en: Keywords:
bg: Ключови думи:

en: LDAP Address Book
bg: LDAP адресна книга

en: LOGIN disabled on this server.
bg: LOGIN е изключен на този сървър.

en: Link Color
bg: Цвят на връзка

en: Local MH mailbox...
bg: Локална MH пощенска кутия...

en: Local Maildir mailbox...
bg: Локална Maildir пощенска кутия...

en: Local folder %s
bg: Локална папка %s

en: Local mailbox %s loaded as: %s
bg: Локалната пощенска кутия %s е заредена, като: %s

en: Local mbox mailbox...
bg: Локална mbox пощенска кутия...

en: Lock count exceeded, remove lock for %s?
bg: Броят на заключванията е превишен, да отключа ли %s?

en: Logging in...
bg: Влизам в системата...

en: Login failed.
bg: Влизането несполучливо

en: Looking up %s...
bg: Проверявам %s...

en: MAILBOXNAME
bg: ИМЕНАПОЩЕНСКАТАКУТИЯ

en: Mail Files
bg: Пощенски файли

en: Mail Options
bg: Пощенски опции

en: Mail Servers
bg: Пощенски сървъри

en: Mail_box
bg: Пощенска _кутия

en: Mailbox
bg: Пощенска кутия

en: Mailbox %s does not appear to be a Maildir mailbox.
bg: Пощенската кутия "%s" не е пощенска директория

en: Mailbox %s does not appear to be a Mh mailbox.
bg: Пощенската кутия %s не е Mh пощенска кутия.

en: Mailbox %s does not appear to be an Mbox mailbox.
bg: Пощенската кутия "%s" не е Mbox пощенска кутия.

en: Mailbox Colors
bg: Цветове на пощенските кутии

en: Mailbox Configurator
bg: Конфигуратор за пощенски кутии

en: Mailbox Name
bg: Име на пощенската кутия:

en: Mailbox _Name:
bg: Име на _пощенската кутия:

en: Mailbox _Path:
bg: _Път до пощенската кутия:

en: Mailbox closed
bg: Пощенската кутия затворена

en: Mailbox created.
bg: Пощенската кутия създадена.

en: Mailbox is corrupt!
bg: Пощенската кутия е развалена!

en: Mailbox is marked unwritable. %s
bg: Пощенската кутия е отбелязана, като не-за-писане. %s

en: Mailbox is read-only.
bg: Пощенската кутия е само-за-четене.

en: Mailbox is unchanged.
bg: Пощенската кутия е непроменена.

en: Mailbox must have a name.
bg: Пощенската кутия трябва да има име.

en: Mailbox was corrupted!
bg: Пощенската кутия е била развалена!

en: Mailbox with unread messages color
bg: Пощенска кутия с оцветени не-прочетени съобщения

en: Main window
bg: Главен прозорец

en: Manage Identities
bg: Управляване на самоличности

en: Manage filters
bg: Управляване на филтри

en: Mark all
bg: Маркирай всичко

en: Mark all messages in current mailbox
bg: Маркирай всички съобщения в текущата пощенска кутия

en: Marking %d messages deleted...
bg: Маркиране на %d съобщения, като изтрити...

en: Match
bg: Сравни

en: Message Colors
bg: Цветове на съобщенията

en: Message submission problem, placing it into your outbox.
    System will attempt to resubmit the message until you delete it.
bg: Проблем с изпращането на съобщението, поставям го в Изходящи.
    Системата ще се опитва да го изпраща, докато не го изтрийте.

en: Message window
bg: Прозорец за съобщенията

en: Misc
bg: Друго

en: Move the current message to Trash mailbox
bg: Премести текущото съобщение в Кошчето

en: Move the current message to trash
bg: Премести текущото съобщение в Кошчето

en: Move to folder:
bg: Премести в папка:

en: Moving read messages to %s...
bg: Преместване на прочетените съобщения в %s...

en: N_o Headers
bg: Б_ез заглавни части

en: Name
bg: Име

en: Never
bg: Никога

en: New
bg: Нов

en: New Address Book type:
bg: Тип на адресна книга

en: Next
bg: Следващо

en: Next
    unread
bg: Следващо
    не-прочетено

en: Next Message
bg: Следващо съобщение

en: Next Part
bg: Следваща част

en: Next Unread Message
bg: Следващо не-прочетено съобщение

en: Next part in message
bg: Следваща част на съобщението

en: No address book selected....
bg: Не е избрана адресна книга....

en: No authenticators available
bg: Няма достъпни идентификатори

en: No mailbox selected.
bg: Не е избрана пощенска кутия.

en: No open or view action defined in GNOME MIME for this content type
bg: Няма действие за преглед или отваряне, обявено в GNOME MIME за този тип съдържание.

en: No such mailbox type: %s
bg: Няма такъв тип пощенска кутия: %s

en: No threading at all
bg: Без разделяне на нишки

en: No-Id
bg: Без ID

en: No-Name
bg: Без име

en: Normal
bg: Нормален

en: Notification:
bg: Известяване:

en: Oooop! mailbox not found in balsa_app.mailbox nodes?
bg: Ууупс! пощенската кутия не е намерена в balsa_app.mailbox възлите?

en: Open next
bg: Отвори следващото съобщение

en: Open next unread message
bg: Отвори следващото не-прочетено съобщение

en: Open of %s failed. Errno = %d,
bg: Грешка при отварянето на %s. Errno = %d

en: Open previous
bg: Отвори предишното съобщение

en: Open the address book
bg: Отвари адресната книга

en: Opening mailbox %s. Please wait...
bg: Отваря се пощенската кутия %s. Моля почакайте...

en: Opens MAILBOXNAME
bg: Отваря MAILBOXNAME

en: Opens first unread mailbox
bg: Отвавя първата не-прочетена пощенска кутия

en: Options
bg: Опции

en: Outbox
bg: Изходящи

en: Outgoing
bg: Изходяща

en: POP3 mailbox %s accessing error:
    %s
bg: Грешка при достигането на %s POP3 пощенска кутия:
    %s

en: Page: %i/%i
bg: Страница: %i/%i

en: PageUp/PageDown keys scroll message by:
bg: PageUp/PageDown клавишите скролират съобщението по:

en: Pass Phrase
bg: Паролна фраза

en: Pass_word:
bg: Па_рола:

en: Play sound:
bg: Пусни звук:

en: Please enter information about yourself.
bg: Моля въведете информация за себе си.

en: Please verify the locations of your default mail files.
    These will be created if necessary.
bg: Моля проверете местонахожденията на вашите стандартни пощенски файли.
    Те ще бъдат създадени, ако е необходимо

en: Popup text:
bg: Появяващ се текст:

en: Preconnect command failed.
bg: Команда за връзка несполучлива.

en: Preview
bg: Прегледай

en: Previous
bg: Предишен

en: Previous Message
bg: Предишно съобщение

en: Previous Part
bg: Предишна част

en: Previous part in message
bg: Предишна част на съобщението

en: Print
bg: Принтирай

en: Print current message
bg: Принтирай текущото съобщение

en: Print message
bg: Принтирай съобщението

en: Print on printer:
bg: Принтирай на принтер:

en: Print the edited message
bg: Принтира редактираното съобщение

en: Print to console
bg: Изписвай в конзолата

en: Pspell Settings
bg: Настройки на Pspell

en: Purge %d deleted message?
bg: Изчисти %d изтрито съобщение?

en: Purge %d deleted messages?
bg: Изчисти %d изтрити съобщения?

en: Queue this message in Outbox for sending
bg: Праща това съобщение на опашка за изпращане в Изходящи

en: Quoted Text Regular Expression
bg: Регулярен израз за Цитиран текст

en: Reading %s...
bg: Четене %s...

en: Reading %s... %d (%d%%)
bg: Четене на %s... %d [%d%%]

en: Received %d bytes of %d
bg: Получени %d байта от %d

en: Regular Expression
bg: Регулярен израз

en: Remember open mailboxes between sessions
bg: Запомняй отворените пощенски кутии между сесиите

en: Remote IMAP folder
bg: Отдалечена IMAP папка

en: Remote IMAP folder set
bg: IMAP

en: Remote IMAP folder...
bg: Отдалечена IMAP папка...

en: Remote IMAP subfolder
bg: Отдалечена IMAP подпапка

en: Remote IMAP subfolder...
bg: Отдалечена IMAP подпапка...

en: Remote Mailbox Servers
bg: Отдалечени сървъри с пощенски кутии

en: Remote SMTP Server
bg: Отдалечен SMTP Сървър

en: Remove
bg: Премахни

en: Rename INBOX
bg: Да преименувам Входящи

en: Rename of %s to %s failed:
    %s
bg: Преименуването на %s в %s несполучливо:
    %s

en: Rename or move subfolder
bg: Преименуване или преместване на подпапка

en: Renaming INBOX is special!
    You will create a subfolder %s in %s
    containing the messages from INBOX.
    INBOX and its subfolders will remain.
    What would you like to do?
bg: Преименуването на Входящи е специално!
    Вие ще създадете подпапка %s в %s
    съдържаща съобщенията от Входящи.
    Входящи и подпапките й ще останат.
    Какво желаете да направите?

en: Reopening mailbox...
bg: Отваряне наново пощенската кутия...

en: Replace all occurences of the current word with the selected suggestion
bg: Замени всички думи, подобни на текущата със избраното предложение

en: Replace the current word with the selected suggestion
bg: Замени текущата дума със избраното предположение

en: Reply
bg: Отговори

en: Reply
    to all
bg: Отговори
    на всички

en: Reply to _All...
bg: Отговори на _всички...

en: Reply to _Group...
bg: Отговори на _група...

en: Reply to all recipients
bg: Отговори на всички получатели

en: Reply to all recipients of the current message
bg: Отговори на всички получатели на текущото съобщение

en: Reply to all recipients of this message
bg: Отговори на всички получатели на това съобщение

en: Reply to mailing list
bg: Отговори на пощенски списък

en: Reply to the current message
bg: Отговори на текущото съобщение

en: Reply to this message
bg: Отговори на това съобщение

en: Retrieving Message %d of %d
bg: Получаване на съобщение %d от %d

en: Revert
bg: Обърни

en: Revert all changes and finish spell checking
bg: Възтанови всички промени и завърши проверката на правописа

en: Run GnomeCard
bg: Пусни GnomeCard

en: Run a spell check
bg: Стартирай проверка на правописа

en: Run program:
bg: Пусни програма:

en: SASL authentication failed.
bg: SASL идентифицирането несполучливо.

en: SSL Certificate check
bg: SSL Сертификатна проверка

en: SSL connection using %s (%s)
bg: SSL връзка използвайки %s (%s)

en: SSL is unavailable.
bg: SSL не е налице.

en: S_elected Headers
bg: _Избрани заглавни части

en: Save
bg: Запази

en: Save Current Part...
bg: Запази текущата част

en: Save current part in message
bg: Запази текущата част от съобщението

en: Save part
bg: Запази частта

en: Save the current item
bg: Запази текущия предмет

en: Save...
bg: Запази...

en: Saving message status flags... [%d/%d]
bg: Запазване на статус флаговете на съобщението... [%d/%d]

en: Secure connection with TLS?
bg: Сигурна връзка с TLS?

en: Select Identity
bg: Избери самоличност

en: Select _Identity...
bg: Избери _самоличност...

en: Select a font to use
bg: Избери шрифт за използване

en: Select parent folder
bg: Избери обща директория

en: Select the Identity to use for the message
bg: Избери самоличност, която да се използва за това съобщение

en: Select your local mail directory
bg: Избери директория за локалната поща

en: Select...
bg: Избери...

en: Selected headers:
bg: Избрани заглавни части:

en: Selecting %s...
bg: Избирам %s...

en: Send
bg: Изпрати

en: Send this message
bg: Изпрати това съобщение

en: Send to Trash
bg: Изпрати в кошчето

en: Send-To
bg: Изпрати до

en: Sending Mail...
bg: Изпращане на пощата...

en: Sending error: %s
bg: Грешка при изпращането: %s

en: Sentbox
bg: Изпратени

en: Separator
bg: Отделител

en: Server certificate has expired
bg: Сертификатът на сървъра е изтекъл

en: Server certificate is not yet valid
bg: Сертификатът на сървъра все още не е валиден

en: Set identity to use for this message
bg: Избери самоличност за използване при това съобщение

en: Show Mailbox _Tabs
bg: Покажи _етикетите на пощенските кутии

en: Show all headers
bg: Показвай всички заглавни части

en: Show dialog
bg: Показвай диалогов прозорец

en: Show in list
bg: Показвай в списък

en: Show mailbox statistics in left pane
bg: Покажи статистиките на пощенската кутия в левия панел

en: Show nothing
bg: Не показвай нищо

en: Shown mailbox: %s with %ld messages, %ld new
bg: Показана пощенска кутия : %s с %ld съобщения, %ld нови

en: Simple
bg: Прост

en: Simple threading algorithm
bg: Алгоритъм за обикновенно раделяне на нишки

en: Size
bg: Размер

en: Skip the current word
bg: Пропусни текущата дума

en: Source mailbox (%s) is readonly. Cannot move messages
bg: Пощенската кутия (%s) е само за четене. Не може да се местят съобщения

en: Spell Check Module
bg: Модул за проверка на правописа

en: Spelling
bg: Правопис

en: Startup
bg: При стартиране

en: Status Messages
bg: Статусни съобщения

en: Store Address
bg: Запази адреса

en: Store address of sender in addressbook
bg: Запазва адреса на изпращача в адресната книга

en: Subject
bg: Относно

en: Subject:
bg: Отностно:

en: Subscribing to %s...
bg: Абониране за %s...

en: Suggestion Level
bg: Ниво на предположения

en: The file with pathname "%s" is not a directory.
bg: Файлът с пътека "%s" не е директория.

en: The folder edition to be written.
bg: Редакцията на папката да бъде извършена.

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
bg: Пощенската кутия "%s" не е валидна

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
    Your system does not allow for creation of mailboxes
    in /var/spool/mail. Balsa wouldn't function properly
    until the system created the mailboxes. Please change
    the mailbox path or check your system configuration.
bg: Пощенската кутия "%s" не е валидна.
    Системата ви не позволява да създадете пощенски кутии
    във /var/spool/mail. Balsa няма да функционира правилно
    докато системата не създаде пощенските кутии.Моля променете
    пътят до пощенските кутии или проверете системните си настройки.

en: The message index is incorrect. Try reopening the mailbox.
bg: Този списък на съобщения не е валиден. Опитайте да отворите пощенската кутия наново.

en: The path %s must be relative to the filesystem root (start with /).
bg: Пътеката %s трябва да бъде с свързана с корената директория на
    файловата система (да започва с /).

en: The pathname "%s" must be specified canonically -- it must start with a '/'.
bg: Пътят "%s" трябва да се представи канонически -- той трябва дазапочва с '/'.

en: This IMAP server is ancient. Mutt does not work with it.
bg: Този IMAP сървър е древен. Mutt не работи с такива.

en: This certificate belongs to:
bg: Този сертификат принадлежи на:

en: This certificate is valid
bg: Този сертификат е валиден

en: This certificate was issued by:
bg: Този сертификат е издаден от:

en: To
bg: До

en: To:
bg: До:

en: Toggle
    new
bg: Превключи
    нов

en: Toggle New
bg: Превключи Нов

en: Toggle display of mailbox and folder tree
bg: Превлкючи показването на пощенски кутии и директориино дърво

en: Toggle display of mailbox notebook tabs
bg: Превключва показването на бележниковите етикетите на пощенските кутии

en: Toggle flagged
bg: Превключи маркираните

en: Toggle new message flag
bg: Превключи флага за ново съобщение

en: Total
bg: Общо

en: Trash
bg: Кошче

en: Trash /
    Delete
bg: Изтрий

en: Treat multiple addresses as:
bg: Отнасяй се към съставните адреси, като:

en: Type
bg: Тип

en: Type:
bg: Тип

en: Unable to Open Mailbox!
    Please check the mailbox settings.
bg: Не може да се отвори пощенската кутия!
    Моля проверете настройките за пощенска кутия.

en: Unable to append to IMAP mailboxes at this server
bg: Не може да се добавя към IMAP пощенски кутии на този сървър

en: Unable to fetch headers from this IMAP server version.
bg: Не може да се изтеглят заглавните части на съобщенията  от тaзи версия на IMAP сървър.

en: Unable to get certificate from peer
bg: мЕ ЛНФЕ ДЮ ЯЕ ОНКСВХ ЯЕПРХТХЙЮР НР ЯЗПБЗПЮ

en: Unable to lock mailbox!
bg: Не може да се заключи пощенската кутия!

en: Unable to open temporary file!
bg: Не може да се отвори временен файл!

en: Undelete the message
bg: Възтанови съобщението

en: Unknown
bg: Не познат

en: Unread
bg: Не-прочетени

en: Unsubscribing to %s...
bg: Деабониране за %s...

en: Until Closed
bg: Докато се затвори

en: Up
bg: Нагоре

en: Uploading message ...
bg: Изпращам съобщение...

en: Use 'toggle-write' to re-enable write!
bg: Използвайте 'toggle-write' за да разрешите писането!

en: Use Sound...
bg: Изполвай Звук...

en: Use _APOP Authentication
bg: Използвай _APOP идентификация

en: Use alternative main window layout
bg: Използвай алтернативна подредба на главния прозорец

en: Use preview pane
bg: Използвай панела за преглед

en: User
bg: Потребител

en: User Settings
bg: Настройки на потребителя

en: VCard Address Book (GnomeCard)
bg: VCard адресна книга (GnomeCard)

en: View part with %s
bg: Виж частта с %s

en: WARNING:
bg: ВНИМАНИЕ:

en: Warning Messages
bg: Предупредителни съобщения

en: Warning: Couldn't save certificate
bg: Внимание: Не може да се съхрани сертификатът

en: Welcome to Balsa!
bg: Добре дошли в Balsa!

en: When I receive a message and its sender requested to return a
    Message Disposition Notification (MDN), send it in the following cases:
bg: Когато получа съобщение и изпращача му е поискал да му върна
    Уведомление за получено съобщение, да му го пратя в следните случаи:

en: While Retrieving Messages
bg: Докато получавам съобщения

en: Word Wrap
bg: Подравни Думите

en: Wrap Outgoing Text at:
bg: Подравни изходящия текст на:

en: Wrap message lines
bg: Подравни редовете на съобщението

en: Write failed!  Saved partial mailbox to %s
bg: Писането несполучливо! Запазена е частичо пощенската кутия в %s

en: Writing %s...
bg: Писане %s...

en: Writing messages... %d (%d%%)
bg: Писане на съобщения... %d (%d%%)

en: You've successfully set up Balsa. Have fun!
       -- The Balsa development team
bg: Вие успешно настроихте Balsa. Забавлявайте се!
       -- Екипа по разработка на Balsa

en: [-- %s/%s is unsupported
bg: [-- %s/%s не е поддържано

en: [-- Attachment #%d
bg: [-- Прикрепления #%d

en: [-- Autoview using %s --]
bg: [-- Автопреглед използвайки %s --]

en: [-- Can't run %s. --]
bg: [-- Не мога да пусна %s. --]

en: [-- Error:  Could not display any parts of Multipart/Alternative! --]
bg: [-- Грешка:  Не може да покаже никоя част от Мултичастното/Алтернативното! --]

en: [-- Error: message/external-body has no access-type parameter --]
bg: [-- Грешка: съобщението/външно-тяло няма access-type параметър --]

en: [-- This %s/%s attachment
bg: [-- Това %s/%s прикрепление

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
    [-- and the indicated external source has --]
    [-- expired. --]
bg: [-- Това %s/%s прикрепление не е включено, --]
    [-- и посочения външен код е остарял.	    --]

en: [-- Type: %s/%s, Encoding: %s, Size: %s --]
bg: [-- Тип: %s/%s, Кодиране: %s, Размер: %s --]

en: [-- on %s --]
bg: [-- на %s --]

en: [invalid date]
bg: [невалидна дата]

en: [unable to calculate]
bg: [не може да се изчисли]

en: _Address Book...
bg: _Адресна книга...

en: _Attach File...
bg: _Прикрепи файл...

en: _Attachments
bg: _Прикрепления

en: _Bcc
bg: _Скрито копие

en: _Cc
bg: _Копие

en: _Close
bg: _Затвори

en: _Continue
bg: _Продължи

en: _Delete
bg: _Изтрии

en: _Delete messages from server after download
bg: _Изтрива съобщенията от сървъра след изтеглянето им

en: _Delete...
bg: _Изтрии...

en: _Edit...
bg: _Редактирай...

en: _Filter messages through procmail
bg: _Филтрира съобщенията през procmail

en: _Flat index
bg: Плосък индекс

en: _Folder name:
bg: Име на _папката:

en: _Get New Mail
bg: _Получи нова поща

en: _Identities...
bg: _Самоличности...

en: _Include File...
bg: _Добави файл...

en: _JWZ threading
bg: _JWZ

en: _Keywords
bg: _Ключови думи

en: _Language
bg: _Език

en: _Message
bg: _Съобщение

en: _Message...
bg: _Съобщение...

en: _Move to Trash
bg: _Премести в кошчето

en: _New
bg: _Нов

en: _Options
bg: _Опции

en: _Password:
bg: _Парола:

en: _Postpone
bg: _Отложи

en: _Queue
bg: _Прати на опашка

en: _Reply To
bg: _Отговори на

en: _Reply...
bg: _Отговори...

en: _Request Disposition Notification
bg: _Изисквай уведомяване за получено съобщение

en: _Selected Headers
bg: _Избрани заглавни части

en: _Send
bg: _Изпрати

en: _Send Queued Mail
bg: _Изпрати пощата на опашка

en: _Server:
bg: _Сървър:

en: _Show
bg: _Покажи

en: _Show Mailbox Tree
bg: _Покажи дървото на пощенските кутии

en: _Store Address...
bg: _Запази адреса...

en: _Subfolder of:
bg: _Подпапка на:

en: _Subject
bg: _Относно

en: _To
bg: _До

en: _Toggle
bg: _Превключи

en: _Undelete
bg: _Възтанови

en: _Username:
bg: _Потребителско име:

en: _Wrap
bg: _Подравни

en: _Wrap Body
bg: _Подравни тяло

en: a distribution list
bg: дистрибуционен списък

en: alternative addresses for the same person
bg: алтернативни адреси за една и съща личност

en: connection error
bg: грешка при връзката

en: could not create temporary file %s
bg: не може да се създаде временен файл %s

en: has been deleted --]
bg: току що бе изтрито --]

en: minutes
bg: минути

en: percent
bg: проценти

en: sync: mbox modified, but no modified messages! (report this bug)
bg: sync: пощенската кутия променена, но няма променени съобщения! (съобщи този бъг)

en: unknown error
bg: непозната грешка

en: you
bg: вие
