GNOME 2.0.1 - en to bg translation catalogue (238 entries)

en: 3D Studio image
bg: 3D Studio картинка

en: AIFC audio
bg: AIFC звук

en: AIFF audio
bg: AIFF звук

en: ANIM animation
bg: ANIM анимация

en: AVI video
bg: AVI видео

en: AbiWord document
bg: AbiWord документ

en: Adobe FrameMaker font
bg: Adobe FrameMaker шрифт

en: Adobe font metrics
bg: Adobe шрифтова метрика

en: Andrew Toolkit inset
bg: сбор от Andrew Toolkit

en: ApplixWare Graphics image
bg: ApplixWare Graphics картинка

en: Applixware Words document
bg: Applixware Words документ

en: Applixware spreadsheet
bg: Applixware таблица

en: Audio
bg: Звук

en: AutoCAD image
bg: AutoCAD картинка

en: BCPIO document
bg: BCPIO документ

en: BDF font
bg: BDF шрифт

en: C shell script
bg: скрипт на C обвивката

en: C source code
bg: изходен код на C

en: C source code header
bg: заглавен файл за C програми

en: C++ source code
bg: изходен код на C++

en: CGI program
bg: CGI програма

en: CGM image
bg: CGM картинка

en: CMU raster image
bg: CMU растерна картинка

en: CPIO archive
bg: CPIO архив

en: DCL script
bg: DCL скрипт

en: DOS font
bg: DOS шрифт

en: DOS/Windows program
bg: DOS/Windows програма

en: DSSSL document
bg: DSSSL документ

en: DXF vector graphic
bg: DXF векторна графика

en: Debian package
bg: Debian пакет

en: Device Independant Bitmap
bg: Машинно независим bitmap

en: Dia diagram
bg: Dia диаграма

en: Digital Imaging and Communications in Medicine image
bg: Digital Imaging and Communications in Medicine картинка

en: Documents
bg: Документи

en: Documents/Diagram
bg: Документи/Диаграми

en: Documents/Extended Markup Language (XML)
bg: Документи/Extended Markup Language (XML)

en: Documents/Numeric
bg: Документи/Числени

en: Documents/Plain Text
bg: Документи/Прост текст

en: Documents/Presentation
bg: Документи/Презентации

en: Documents/Project Management
bg: Документи/Управление на проекти

en: Documents/Published Materials
bg: Документи/Публикувани материали

en: Documents/Spreadsheet
bg: Документи/Таблици

en: Documents/TeX
bg: Документи/TeX

en: Documents/Text Markup
bg: Документи/Форматиран текст

en: Documents/Vector Graphics
bg: Документи/Векторна графика

en: Documents/Word Processor
bg: Документи/Текстообработка

en: Documents/World Wide Web
bg: Документи/Интернет (WWW)

en: Dolby Digital audio
bg: Dolby цифров звук

en: Emacs Lisp source code
bg: Изходен код на Emacs Lisp

en: Enlightenment theme
bg: Тема за Enlightenment

en: FLAC audio
bg: FLAC звук

en: FLC animation
bg: FLC анимация

en: FLI animation
bg: FLI анимация

en: FastTracker II audio
bg: FastTracker II звук

en: FlashPix Image
bg: FlashPix картинка

en: Flexible Image Transport System
bg: Система Flexible Image Transport

en: Fortran source code
bg: Изходен код на Fortran

en: FrameMaker interchange document
bg: FrameMaker документ за обмяна

en: G3 fax image
bg: G3 изображение на факс

en: GIF image
bg: GIF картинка

en: GIMP document
bg: GIMP документ

en: GMC link
bg: GMC връзка

en: GNU Oleo Spreadsheet
bg: GNU Oleo таблица

en: GNU mail message
bg: GNU mail съобщение

en: GTK configuration
bg: GTK настройки

en: Glade project
bg: Glade проект

en: Gnumeric spreadsheet
bg: Gnumeric таблица

en: Gtktalog Catalogue
bg: Gtktalog каталог

en: HDF document
bg: HDF документ

en: HTML page
bg: HTML страница

en: Haskell source code
bg: Изходен код на Haskell

en: IDL document
bg: IDL документ

en: IEF image
bg: IEF картинка

en: IFF image
bg: IFF картинка

en: ILBM image
bg: ILBM картинка

en: ISI video
bg: ISI видео

en: ISO image
bg: ISO файлова система

en: Images
bg: Картинки

en: Impulse Tracker audio
bg: Impulse Tracker звук

en: Information
bg: Информация

en: Information/Calendar
bg: Информация/Календар

en: Information/Financial
bg: Информация/Финансова

en: JBuilder Project
bg: JBuilder проект

en: JPEG image
bg: JPEG картинка

en: Java byte code
bg: Java байт код

en: Java source code
bg: Изходен код на Java

en: KDE application details
bg: Подробности за KDE приложение

en: KIllustrator document
bg: KIllustrator документ

en: KPresenter presentation
bg: KPresenter презентация

en: KSpread spreadsheet
bg: KSpread таблица

en: KWord document
bg: KWord документ

en: Korn shell script
bg: Срипт за обвивката Korn

en: LHA archive
bg: LHA архив

en: LHARC archive
bg: LHARC архив

en: LIBGRX font
bg: LIBGRX шрифт

en: LightWave object
bg: LightWave обект

en: LightWave scene
bg: LightWave сцена

en: Linux PSF console font
bg: Конзолен PSF шрифт за Линукс

en: Literate haskell source code
bg: Изходен код на Literate haskell

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
bg: Lotus 1-2-3 таблица

en: MIDI audio
bg: MIDI звук

en: MOD audio
bg: MOD звук

en: MP3 audio
bg: MP3 звук

en: MP3 audio playlist
bg: Списък с MP3 звуци

en: MPEG video
bg: MPEG видео

en: MS ASF video
bg: MS ASF видео

en: MS video
bg: MS видео

en: MacBinary file
bg: MacBinary файл

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
bg: Файл кодиран с Macintosh AppleDouble

en: Macintosh BinHex-encoded file
bg: BinHex кодиран Macintosh файл

en: Macintosh StuffIt archive
bg: Macintosh StuffIt архив

en: Macromedia Flash file
bg: Macromedia Flash файл

en: Magick image format
bg: Magick формат за картинки

en: MathML document
bg: MathML документ

en: Message
bg: Съобщение

en: Microsoft Excel spreadsheet
bg: Microsoft Excel таблица

en: Microsoft PowerPoint document
bg: Microsoft PowerPoint документ

en: Microsoft WMV video
bg: Microsoft WMV видео

en: Microsoft Word document
bg: Microsoft Word документ

en: Microsoft video
bg: Microsoft видео

en: Nautilus link
bg: Връзка на Nautilus

en: ODA document
bg: ODA документ

en: OpenOffice.org Impress presentation
bg: OpenOffice.org Impress презентация

en: OpenOffice.org Impress presentation template
bg: OpenOffice.org Impress шаблон за презентации

en: OpenOffice.org Math document
bg: OpenOffice.org Math документ

en: OpenOffice.org Writer document
bg: OpenOffice.org Writer документ

en: OpenOffice.org Writer global document
bg: OpenOffice.org Writer цялостен документ

en: OpenOffice.org Writer template
bg: OpenOffice.org Writer шаблон

en: OpenOffice.org drawing
bg: OpenOffice.org чертеж

en: OpenOffice.org drawing template
bg: OpenOffice.org шаблон за чертежи

en: OpenOffice.org spreadsheet
bg: OpenOffice.org таблица

en: OpenOffice.org spreadsheet template
bg: OpenOffice.org шаблон за таблици

en: OpenType font
bg: OpenType шрифт

en: PBM image
bg: PBM картинка

en: PC Paintbrush image
bg: PC Paintbrush картинка

en: PCF font
bg: PCF шрифт

en: PDF document
bg: PDF документ

en: PEF program
bg: PEF програма

en: PGM image
bg: PGM картинка

en: PGN chess game
bg: PGN игра шах

en: PGP keys
bg: PGP ключове

en: PGP message
bg: PGP съобщение

en: PGP signature
bg: PGP подпис

en: PGP-encrypted file
bg: PGP-криптиран файл

en: PHP script
bg: PHP скрипт

en: PICT image
bg: PICT картинка

en: PNG image
bg: PNG картинка

en: PNM image
bg: PNM картинка

en: PPM image
bg: PPM картинка

en: Packages
bg: Пакети

en: Palm OS database
bg: Palm OS база данни

en: Palm Pixmap image
bg: Palm Pixmap картинка

en: Perl script
bg: Perl скрипт

en: Photo CD image
bg: Фото CD картинка

en: Photoshop document
bg: Photoshop документ

en: Playlist
bg: Списък с песни

en: PostScript Type 1 font
bg: Type 1 PostScript шрифт

en: PostScript document
bg: PostScript документ

en: Project Plan
bg: Project план

en: Python source code
bg: Изходен код на Python

en: QuickTime movie
bg: QuickTime филм

en: Quicken document
bg: Quicken документ

en: Quicken for Windows document
bg: Quicken for Windows документ

en: RAR archive
bg: RAR архив

en: README document
bg: README документ

en: RGB image
bg: RGB картинка

en: RIFF audio
bg: RIFF звук

en: RPM package
bg: RPM пакет

en: RealAudio document
bg: RealAudio документ

en: RealAudio/Video document
bg: RealAudio/Video документ

en: RealVideo video
bg: RealVideo видео

en: S/MIME file
bg: S/MIME файл

en: S/MIME signature
bg: S/MIME подпис

en: SGI video
bg: SGI видео

en: SGML document
bg: SGML документ

en: SMIL script
bg: SMIL скрипт

en: SQL code
bg: SQL код

en: SUN Rasterfile
bg: SUN растерна картинка

en: SV4 CPIO archive
bg: SV4 CPIO архив

en: SV4 CPIP archive (with CRC)
bg: SV4 CPIP архив (със CRC)

en: SVG art
bg: SVG картинка

en: Scheme source code
bg: Изходен код на Scheme

en: Scream Tracker 3 audio
bg: Scream Tracker 3 звук

en: Scream Tracker audio
bg: Scream Tracker звук

en: Scream Tracker instrument
bg: Scream Tracker инструмент

en: Security
bg: Сигурност

en: Setext document
bg: Setext документ

en: Software Development
bg: Разработка на софтуер

en: Software Development/ROM Images
bg: Разработка на софтуер/ROM файлове

en: Software Development/Source Code
bg: Разработка на софтуер/Изходен код

en: Speech document
bg: Speech документ

en: Speedo font
bg: Speedo шрифт

en: Spreadsheet Interchange document
bg: Документ за размяна между програми за електронни таблици

en: Stampede package
bg: Stampede пакет

en: StarCalc spreadsheet
bg: StarCalc таблица

en: StarChart chart
bg: StarChart графика

en: StarDraw drawing
bg: StarDraw чертеж

en: StarImpress presentation
bg: StarImpress презентация

en: StarMail file
bg: StarMail файл

en: StarMath document
bg: StarMath документ

en: StarOffice extended metafile image
bg: StarOffice разширен метафайл с картинка

en: StarWriter document
bg: StarWriter документ

en: Sun mu-law audio
bg: Sun звук по μ-закон

en: SunOS News font
bg: Шрифт за SunOS News

en: System
bg: Системни

en: TIFF image
bg: TIFF картинка

en: TarGA image
bg: TarGA картинка

en: Tcl script
bg: Tcl скрипт

en: TeX document
bg: TeX документ

en: TeX dvi document
bg: TeX dvi документ

en: TeX font
bg: TeX шрифт

en: TeX font metrics
bg: TeX шрифтова метрика

en: TeXInfo document
bg: TeXInfo документ

en: ToutDoux document
bg: ToutDoux документ

en: TrueType font
bg: TrueType шрифт

en: Truevision Targa image
bg: Truevision Targa картинка

en: USENET news message
bg: USENET съобщение

en: Unidata netCDF document
bg: Unidata netCDF документ

en: User Interface
bg: Потребителски Интерфейс

en: User Interface/Fonts
bg: Потребителски Интерфейс/Шрифтове

en: V font
bg: V шрифт

en: VOC audio
bg: VOC звук

en: VRML document
bg: VRML документ

en: Video
bg: Видео

en: Vivo video
bg: Vivo видео

en: WAIS source code
bg: Изходен код на WAIS

en: Wavelet video
bg: Wavelet видео

en: Windows bitmap image
bg: Windows bitmap картинка

en: Windows icon image
bg: Windows икона

en: Windows metafile graphics
bg: Windows метафайл с графика

en: WordPerfect document
bg: WordPerfect документ

en: X bitmap image
bg: X bitmap картинка

en: X window image
bg: X window картинка

en: XML document
bg: XML документ

en: XPM image
bg: XPM картинка

en: Xbase database
bg: Xbase база данни

en: Z shell script
bg: Скрипт на Z обвивката

en: xfig vector graphic
bg: xfig векторна графика
