printconf - en to bg translation catalogue (368 entries)

en: "%s" is not a valid queue name.
bg: "%s" е невалидно име на опашка.

en: '%s' does not exist, or is not writable.
bg: '%s' не съществува или не може да се пише върху него.

en: '%s', '%s', '%s'
    '%s' or '%s'
bg: '%s', '%s', '%s'
    '%s' или '%s'

en: (Specified)
bg: (Указан)

en: (recommended
    driver is %s)
bg: (препоръчвания
    драйвер е %s)

en: (this is the
    recommended driver)
bg: (това е
    препоръчвания драйвер)

en: 72pt per inch
bg: 72tp на инч

en: ASC_II text test page
bg: Тестова страница ASC_II text

en: About
bg: Относно

en: About to create the following queue:
bg: Ще бъдат създадени следната опашка:

en: About to create the following queue:
bg: Ще бъде създадена следната опашка:

en: Add Alias
bg: Добавяне на Псевдоним

en: Add a new option
bg: Добавя нова настройка

en: Add a new print queue
bg: Добавя нова опашка за печат

en: Add a new queue
bg: Добавя нова опашка

en: Add an Alias
bg: Добавя Псевдоним

en: Add an allowed host
bg: Добавяне на допуснат хост

en: Add queue option
bg: Добавяне на на настройки на опашката.

en: Add/edit queue option
bg: Добавяне/редактиране на настройките на опашката

en: Alias:
bg: Псевдоним:

en: Aliases
bg: Псевдоними

en: Aliases:
bg: Псевдоними:

en: Allowed hosts
bg: Допуснати хостове

en: An existing queue has an alias of that name.
bg: Съществуваща опашка има псевдоним с това име.

en: Apply
bg: Прилагане

en: Apply changes
bg: Прилага промените

en: Applying changes.
    Please wait...
bg: Прилагане на промените.
    Моля изчакайте...

en: Assume Unknown Data is Text
bg: Приемане на неизвестните данни като текст

en: At end of job:
bg: В края на заданието:

en: At start of job:
bg: В началото на заданието:

en: Authentication
bg: Достоверност

en: Autoselect driver
bg: Автоматичен избор на драйвер

en: Available drivers:
bg: Налични драйвери:

en: Back
bg: Назад

en: Banner pages
bg: Рекламна страница

en: Banner pages (start,end):
    for example, '%s'
bg: Рекламни страници (начало, край):
    например, '%s'

en: Billing label
bg: Етикети за цени

en: Bottom margin (pt):
bg: Долна граница (pt):

en: Bottom margin in pt (1/72 in)
bg: Долна граница в pt (1/72 инча)

en: Browsed queues
bg: Прелистване на опашките

en: Can't determine the printer model attached to this device.
bg: Не може да се установи модела на принтера включен на това устройство.

en: Cancel
bg: Отказ

en: Change Type
bg: Смяна на тип

en: Characters per inch
bg: Символи на инч

en: Choose the manufacturer
bg: Избор на производител

en: Choose the queue type
bg: Изберете тип на опашката

en: Choose the type of queue you want to use
bg: Изберете тип на опашката, която искате да използвате

en: Choose which other computers may use this queue.
bg: Избор кой други компютри имат достъп до опашката.

en: Comment
bg: Коментар

en: Confirm Delete
bg: Потвърждение на изтриването

en: Conflicting commands: %s and %s
bg: Конфликт междукомандите: %s и %s

en: Convert Text to Postscript
bg: Преобразуване на текст в Postscript

en: Couldn't load driver information.
bg: Не е възможно въвеждане на информация за драйвера.

en: Create a New Queue
bg: Създаване на нова опашка

en: Custom
bg: Ръчно

en: Custom Command
bg: Команди по избор

en: Custom Device
bg: Друго устройство

en: Custom Filter
bg: Филтър по избор

en: Custom device
bg: Устройство по избор

en: Default
bg: Подразбиращ се

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete Alias
bg: Изтриване на Псевдоним

en: Delete the selected queue
bg: Изтрива избраната опашка

en: Description
bg: Описание

en: Details
bg: Детайли

en: Device
bg: Устройство

en: Device File
bg: Файл на устройството

en: Device:
bg: Устройство:

en: Device:
bg: Устройство:

en: Do you want to save the changes
    you made to your printer configuration?
bg: Искате ли промените в конфигурацията
    на принтера да бъдат запазени?

en: Do you wish to enable it anyway?
bg: Искате ли да го активирате въпреки всичко?

en: Do you wish to use it anyway?
bg: Искате ли да го използвате така?

en: Done
bg: Готово

en: Driver
bg: Драйвер

en: Driver notes:
bg: Бележки за драйвера:

en: Driver options
bg: Настройки на драйвера

en: Driver:
bg: Драйвер:

en: ERROR: No box named "%s" found.
bg: ГРЕШКА: Не е намерен "%s".

en: ERROR: box "%s" is not a writable interface.
bg: ГРЕШКА: "%s" не е интерфейс за писне.

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit %s
bg: Редактиране %s

en: Edit Alias
bg: Редактиране на Псевдоним

en: Edit Driver
bg: Редактиране Драйвер

en: Edit Driver Options
bg: Редактиране Драйвер Настройки

en: Edit Local Printer
bg: Редактиране на локален принтер

en: Edit Name and Aliases
bg: Редактиране на име и псевдоним

en: Edit Queue
bg: Редактиране на опашка

en: Edit a print queue
bg: Редактиране на опашката за печат

en: Edit queue option
bg: Редактиране на настройките на опашката.

en: Edit the alias
bg: Редактира Псевдоним

en: Edit the selected queue
bg: Редактира избраната опашка

en: Edit this host
bg: Редактиране на този хост

en: Edit this option
bg: Редактира тази настройка

en: Effective Filter Locale
bg: Ефективен Филтър

en: Enable _LPD protocol
bg: Активиране на протокола LPD

en: Enter the Jetdirect ip and port to use.
bg: IP и порт на Jetdirect принтер.

en: Enter the LPD server and queue to use.
bg: LPD сървър и опашка, която ще се ползва.

en: Enter the NCP server and queue to use.
bg: NCP сървър и опашка, която ще се ползва.

en: Enter the SMB share to use.
bg: Споделен SMB принтер, който ще се ползва.

en: Enter the device you would like to use.
bg: Въведете устройството, което искате да използвате.

en: Error
bg: Грешка

en: Exit
bg: Изход

en: Failed to parse alchemist context: 
    %s
bg: Невъзможно е да се извърши разбор на:
    %s

en: Failed to write queues.
bg: Невъзможно е писането в опашката.

en: Filter options
bg: Настройки на филтър

en: Finish
bg: Край

en: Finish Making New Queue
bg: Край на създаване на нова опашка

en: Finish, and create the new print queue
bg: Край на конфигурирането. Създаване на нова опашка за печат

en: Float: Min %s | Max %s
bg: Дробно число: Мин %s | Макс %s

en: Folio
bg: Фолио

en: For example: /dev/lp0
bg: Например: /dev/lp0

en: General
bg: Общ

en: Generic
bg: Общ

en: Generic (click to select manufacturer)
bg: Общ (щракни за избор на производител)

en: HH:MM:SS or '%s'.
    Use GMT.
bg: ЧЧ:ММ:СС или '%s'.
    Използва GMT.

en: Host IP
bg: IP на хоста

en: I don't know enough about this printer model to choose a driver.
bg: Няма достатъчно информация за този принтер. Не може да се направи избор на драйвер.

en: IP port number (often 9100)
bg: Номер на IP порт (често 9100)

en: IPP Print Queue
bg: Опашка на IPP принтер

en: If you like, you can enter a description of the printer to help you identify it more easily.
bg: Ако искате може да въведете кратко описание на принтера, което ще ви помогне за по- лесното му идентифициране.

en: Imageable Area
bg: Графична зона

en: Importing CUPS queues ...
bg: Импорт на опашки от тип CUPS...

en: Info
bg: Информация

en: Initializing alchemist edit environment ...
bg: Инициализиране на средата за редактиране на Алхимист ...

en: Initializing linux printing database ...
bg: Инициализиране на база данни Печат под Линукс

en: Integer: Min %s | Max %s
bg: Цяло число: Мин %s | Макс %s

en: Invalid name
bg: Невалидно име

en: Invalid option name
bg: Невалидна настройка на опашката.

en: Invalid printconf context
bg: Невалидно съдържание на printconf

en: Invalid value
bg: Невалидна стойност

en: It is part of the "ncpfs" package, as distributed by Red Hat.
bg: Това е част от пакета "ncpfs", който е разпространен от Red Hat.

en: It is part of the "samba-client" package, as distributed by Red Hat.
bg: Това е част от пакета "samba-client", който е разпространен от Red Hat.

en: JPE_G test
bg: Тест JPE_G

en: Japanese EUC PostScript test page
bg: Тестова страница Japanese EUC PostScript

en: Japanese JIS PostScript test page
bg: Тестова страница Japanese JIS PostScript

en: Japanese SJIS PostScript test page
bg: Тестова страница Japanese SJIS PostScript

en: Japanese _EUC text test page
bg: Тестова страница Japanese _EUC

en: Japanese _JIS text test page
bg: Тестова страница Japanese _JIS текст

en: Japanese _SJIS text test page
bg: Тестова страница Japanese _SJIS текст

en: Jetdirect (JETDIRECT) Data
bg: Jetdirect (JETDIRECT) Данни

en: Jetdirect Printer
bg: Принтер "Jetdirect"

en: LPD Data
bg: LPD - Данни

en: Landscape (%s or %s)
bg: Хоризонтално (%s или %s)

en: Left margin (pt):
bg: Лява граница (pt):

en: Left margin in pt (1/72 in)
bg: Лява граница в pt (1/72 инча)

en: Linefeed translation
bg: Интерпретация на Linefeed

en: Lines per inch
bg: Линии на инч

en: Loading printer information.
    Please wait...
bg: Извеждане на информация
    за принтера. МОЛЯ изчакайте...

en: Local Printer Device
bg: Локален принтер

en: Lpd Queue:
bg: Опашка на Lpd:

en: Model
bg: Модел

en: NCP print queues require the "nprint" program, which does not appear to be installed.
bg: NCP опашката изисква програмата "nprint", която изглежда не е инсталирана.

en: Name
bg: Име

en: Name and Type
bg: Име и тип

en: Name:
bg: Име:

en: Names
bg: Имена

en: Need device, make and model.
bg: Необходимо е устройство, направи модел.

en: Network _devices
bg: Мрежови устройства

en: Networked CUPS (_IPP)
bg: Мрежов CUPS(IPP)

en: Networked _JetDirect
bg: Мрежов _JetDirect

en: Networked _Novell (NCP)
bg: Мрежов  _Novell (NCP)

en: Networked _UNIX (LPD)
bg: Мрежов _UNIX (LPD)

en: Networked _Windows (SMB)
bg: Мрежов _Windows (SMB)

en: New
bg: Нов

en: Next
bg: Следващ

en: No
bg: Не

en: No handler for command:
bg: Никой не контролира командата:

en: None
bg: Не

en: Notes from the Linux Printing Database
bg: Бележки от базата данни за принтери на Линукс

en: Novell Netware Printer (NCP) Data
bg: Novell Netware Принтер (NCP) - Данни

en: Novell Print Queue
bg: Опашка на Novell

en: Now run printconf-backend (or restart lpd service).
bg: Необходимо е стартиране на printconf-backend (или рестарт на услугата lpd).

en: Number of columns on a page
bg: Брой на колоните на страница

en: Number of document pages per
    printed page: 1, 2, 4, 6, 9, or 16
bg: Брой на страниците от документа
    на една страница: 1, 2, 4, 6, 9, или 16

en: Ok
bg: Ок

en: On the following screens, you will be asked to provide basic information for adding a new print queue.  You will be able to edit the more advanced options afterwards.
    
    Nothing will be done to your settings until you hit "Apply" on the last screen.
bg: На следващите екрани Вие ще бъдете помолени да дадете основна информация необходима за добавяне на нова опашка за печат. След това ще имате възможност за редакция и конфигуриране на по- разширени настройки.
    
    Никоя от сегашните настройки няма да бъде променена докато не се натисне бутона"Приложи" на последния екран.

en: Option name
bg: Име на настройка

en: Override?
bg: Презаписване?

en: Page Size
bg: Размер на листа

en: Page label
bg: Етикет на страницата

en: Passwd
bg: Парола

en: Password:
bg: Парола:

en: Path:
bg: Път:

en: Patience
bg: Търпение

en: Pick the printer device from the list, or enter it using "Custom" below.
bg: Изберете принтер от приложения списък или използвайте бутона "Ръчно" за въвеждане на ръка.

en: Please enter a name for this queue.  Choose a short name that begins with a letter and contains no spaces.
bg: Моля въведете име за тази опашка. Изберете кратко име което започва в буква и не съдържа интервали.

en: Port
bg: Порт

en: Port:
bg: Порт:

en: Port:
bg: Порт:

en: Postscript Printer
bg: Принтер "Postscript"

en: Prerender Postscript
bg: Преинтерпретиране на Postscript

en: Pretty-print text (%s or %s)
bg: Красиво напечатан текст (%s или %s)

en: Printer Device
bg: Принтер

en: Printer Device:
bg: Устройство на принтера:

en: Printer configuration
bg: Конфигуриране на принтер

en: Printer configuration - %s
bg: Конфигуриране на принтер - %s

en: Printer driver
bg: Драйвер на принтера

en: Printer hostname or IP address
bg: Име на хоста или IP адрес

en: Printer model
bg: Модел принтер

en: Printer notes:
bg: Бележки за принтера:

en: Printer/driver _notes...
bg: Принтер/драйвер бележки....

en: Printer:
bg: Принтер:

en: Printer:
bg: Принтер:

en: Quatro
bg: Куатро

en: Queue
bg: Опашка

en: Queue Driver
bg: Драйвер на опашката

en: Queue Name
bg: Име на опашка

en: Queue Type
bg: Тип на опашката

en: Queue name
bg: Име на опашката

en: Queue options
bg: Настройки на Опашка

en: Queue type
bg: Тип на опашката

en: Queue type:
bg: Тип на опашката:

en: Queue:
bg: Опашка:

en: Queue:
bg: Опашка:

en: Raw Print Queue
bg: Опашка за директно печатане

en: Really delete "%s"?
bg: Наистина ли да бъде изтрит "%s"?

en: Remove this host from the list
bg: Премахване на този хост от списъка

en: Remove this option
bg: Премахва тази настройка

en: Rescan devices
bg: Сканирай устройствата отново

en: Reset to the default options
bg: Установи настройки по подразбиране

en: Right margin (pt):
bg: Дясна граница (pt):

en: Right margin in pt (1/72 in)
bg: Дясна граница в pt (1/72 инча)

en: SMB print queues require the "smbclient" program, which does not appear to be installed.
bg: SMB опашката изисква програмата "smbclient", която изглежда не е инсталирана.

en: Scaling (percentage)
bg: Мащаб (процентно)

en: Select a queue type:
bg: Избор на тип на опашката:

en: Select the Driver to use with this Queue.
bg: Избор на драйвер, който ще се използва с тази опашка

en: Select the appropriate printer manufacturer and model.
bg: Избор на подходящ производител и модел на принтер.

en: Select the printer manufacturer and model.
bg: Избор на производител и модел на принтера.

en: Select the printer manufacturer and model. Depending on how the remote queue is configured, you may need to select the generic PostScript option here.
bg: Избор на производител и модел на принтера. В зависимост от това как е конфигурирана опашката на отдалечения принтер може да се наложи да се ползва настройката Общ PostScript

en: Send End-of-Transmission (EOT)
bg: Изпращане на край на предаването

en: Send Form-Feed (FF)
bg: Изпращане на Form-Feed (FF)

en: Sent %s
    to '%s' queue.  Please check the result.
bg: Изпращане на %s
    към опашка'%s'.Моля проверете резултата.

en: Sent %s to "%s".
bg: Изпращане на %s към "%s".

en: Server
bg: Сървър

en: Server hostname or IP address:
bg: Име на сървъра или IP адрес:

en: Server:
bg: Сървър:

en: Set as _default
bg: Укажи като подразбиращ се

en: Set as de_fault
bg: Укажи като подразбиращ

en: Set as default queue
bg: Указва като подразбираща се опашка

en: Setting Up
bg: Настройване

en: Share
bg: Споделен

en: Share:
bg: Споделена:

en: Share:
bg: Споделена директория:

en: Sharing properties
bg: Настройки на споделените опашки

en: Short description:
bg: Кратко описание:

en: Short description:
bg: Кратко описание:

en: Single _IP address
bg: Самостоятелен IP адрес

en: Specify Device:
bg: Уточняване на устройството:

en: Specify the device to use.
bg: Определяне на устройството, което ще се ползва.

en: Specify...
bg: Указване...

en: Strict RFC1179
bg: Структура RFC1179

en: Strict RFC1179 compliance
bg: Съвместимост с RFC1179

en: Tabloid
bg: Таблоид

en: Test
bg: Тест

en: Test %s
bg: Тест %s

en: Text Only Printer
bg: Принтер "Само текст"

en: The name "%s" is already in use. Please choose a different name.
bg: Името"%s" е заето. Моля, изберете друго име.

en: The name "%s" is bad. Please choose a name of the form [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.
bg: Името "%s" е незадоволително. Моля изберете име съдържащо само символи от типа [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.

en: There are no options available for this driver.
bg: Няма налични настройки за този драйвер.

en: There is already a queue with that name.
bg: Вече съществува опашка с това име.

en: There was a problem sending %s
    to '%s' queue:
bg: Проблем при изпращане на  %s
    към опашка '%s':

en: There was an error trying to print the test page.
bg: Възникна грешка при опита да се напечата тестовата страница.

en: These settings are system-wide.
bg: Тези настройки за валидни за цялата система.

en: This allows older systems to print to this machine
bg: Това позволява на старите системи да печатат на тази машина

en: This driver requires Hewlett Packard's hpijs driver (available in the hpijs package) which does not appear to be installed.
bg: Този драйвер изисква hpijs драйвера на Hewlett Packard (намира се в пакета hpijs), който изглежда не е инсталиран.

en: This driver requires the Omni Print Driver System, which does not appear to be installed.
bg: Този драйвер изисква Omni Print Driver System, която изглежда не е инсталирана.

en: This driver requires the oki4drv daemon to be running, and it does not appear to be.
bg: Този драйвер изисква работеща услуга oki4drv, която изглежда не е стартирана.

en: This enables CUPS IPP browsing
bg: Това активира прелистване за CUPS IPP

en: This imported printer is protected from overrides. You can not edit it.
bg: Принтера е защитен срещу презаписване на настройките. Не е възможно редактиране.

en: This is an imported printer. Do you want to create a local override?
bg: Този принтер не е локален за системата. Искате ли да бъдат създадени локални настройки за него?

en: This is the description of the printer.
bg: Това е описнието на принтера.

en: This is the name of the queue.  It must begin with a letter and contain no spaces.
bg: Това е името на опашката. То трябва да започва с буква и да не съдържа интервали.

en: Top margin (pt):
bg: Горна граница (pt):

en: Top margin in pt (1/72 in)
bg: Горна граница в pt (1/72 инча)

en: Translate \n->\r\n
bg: Промяна от \n към \r\n

en: Type
bg: Тип

en: Type in an IP address
bg: Въведете IP адрес

en: Type in the netmask, or the CIDR mask length
bg: Въведете мрежова маска или дължината на CIDR маска

en: Type in the share name
bg: Въведете името на споделения принтер

en: Type:
bg: Тип:

en: Type:
bg: Тип:

en: US Letter
bg: US Писмо

en: Unix Print Queue
bg: Опашка на UNIX принтер

en: Use control-F to search
bg: Използвайте CTRL+F за търсене

en: User
bg: Потребител

en: User name:
bg: Потребител:

en: User:
bg: Потребител:

en: Value
bg: Стойност

en: Value for this option
bg: Стойност за тази настройка

en: Value must be a number
bg: Стойността трябва да е номер

en: Warning
bg: Внимание

en: Windows Print Queue
bg: Опашка на WINDOWS принтер

en: Windows Printer (SMB) Data
bg: Windows Принтер (SMB)- Данни

en: Word-wrapping (%s or %s)
bg: Пренасяне на думите (%s или %s)

en: Workgroup
bg: Работна група

en: Workgroup:
bg: Работна група:

en: Would you like to print a test page?
    Answering 'yes' will apply all changes
    and print a test page to this printer.
bg: Искате ли да бъде напечатана тестова страница?
    Отговор "Да" ще изпълни всички промени
    и ще напечата тестовата страница.

en: Yes
bg: Да

en: You are changing an option
    that has no effect in the print
    spooler you are using (%s).
bg: Направена е промяна в 
    настройките, която не 
    влияе на използваната от
    Вас опашка -(%s).

en: You cannot delete an imported printer.
bg: Не е възможно изтриването на този принтер.

en: You have made changes, would you like to save them?
    If you say no, you will not be able to print test pages.
bg: Направени са промени. Искате ли промените да бъдат запазени? При отговор "Не" няма да може да бъде напечатана тест страница.

en: You have made changes, would you like to save them? If you say no, your changes will be lost.
bg: Направени са промени. Искате ли промените да бъдат запазени? При отговор "Не" промените ще бъдат загубени.

en: You must be root to run this program.
bg: Необходими са администраторски права за стартиране на програмата.

en: You must choose a share, not a host.
bg: Необходим е избор на споделена директория не на хост.

en: You must choose an SMB share to print to.
bg: Необходимо е определяне на (SMB) споделен принтер.

en: You must run printconf-backend as root.
bg: Необходими са администраторски права за стартирането на printconf-backend.

en: You must run printconf-tui as root.
bg: Необходими са администраторски права за използване на printconf-tui.

en: You must select a device.
bg: Необходим е избор на устройство.

en: You must select a printer model.
bg: Необходимо е да се избере модел на принтера.

en: You must select a printer queue to delete.
bg: Необходимо е да се избере опашка, която ще се изтрие.

en: You must select a printer queue to edit.
bg: Необходимо е да се избере опашка, която ще се редактира.

en: You must select a queue to print to.
bg: Необходим е избор на опашка.

en: You must select an alias to delete.
bg: Необходим е избор на псевдоним за изтриване.

en: You must select an alias to edit.
bg: Необходимо е указване на псевдоним за редактиране.

en: You must specify a JetDirect printer to print to.
bg: Необходимо е определяне на JetDirect принтер.

en: You must specify a SMB share to print to.
bg: Необходимо е определяне на (SMB) споделен принтер

en: You must specify a device.
bg: Необходимо е упоменаване на устройството.

en: You must specify a driver.
bg: Необходимо е указване на драйвер.

en: You must specify a path.
bg: Необходимо е указването на път.

en: You must specify a queue on the NCP server to print to.
bg: Необходимо е определяне на опашка на (NCP) сървър, който ще печата.

en: You must specify a queue on the NCP server.
bg: Необходимо е указването на опашка на NCP сървър.

en: You must specify a queue.
bg: Необходимо е указването на опашка.

en: You must specify a server.
bg: Необходимо е упоменаване на сървър.

en: You must specify an IP port number.
bg: Необходимо е указването на IP и номер на порт.

en: You must specify an NCP server to print to.
bg: Необходимо е определяне на (NCP) сървър, който ще печата.

en: You must specify an SMB share to print to.
bg: Необходимо е определяне на (SMB) споделен принтер

en: You must specify the ip address of a JetDirect printer.
bg: Необходимо е указване на ip адреса на JetDirect принтера.

en: _A4 PostScript test page
bg: Тестова страница _A4 PostScript

en: _Action
bg: Действие

en: _Add...
bg: Добавяне...

en: _All hosts
bg: Всички хостове

en: _Apply
bg: Приложи

en: _Automatically find remote shared queues
bg: Автоматично намиране на отдалечени споделени опашки

en: _CUPS test page
bg: Тестова страница на CUPS

en: _Cancel
bg: Отказ

en: _Contents
bg: Съдържание

en: _Custom device
bg: Устройство по избор

en: _Defaults
bg: Подразбиращи се

en: _Delete
bg: Изтриване

en: _Delete queue
bg: Изтриване на опашка

en: _Don't save
bg: Не

en: _Duplex test
bg: Тест Дуплекс

en: _Edit queue
bg: Редактиране на опашка

en: _Edit...
bg: Редактиране...

en: _Help
bg: Помощ

en: _Locally-connected
bg: Локално свързан

en: _Network address
bg: Мрежови адреси

en: _New queue
bg: Нова опашка

en: _Notes...
bg: Бележки...

en: _Remove
bg: Премахване

en: _Rescan devices
bg: Сканирай устройствата отново

en: _Save
bg: Запазване

en: _Sharing...
bg: Споделяне...

en: _Test
bg: Тест...

en: _This queue is available to other computers
bg: Тази опашка е достъпна за другите компютри

en: _US Letter PostScript test page
bg: Тестова страница _US Писмо PostScript

en: _classified
bg: класифициран

en: _none
bg: няма

en: _secret
bg: таен

en: _standard
bg: стандартен

en: _topsecret
bg: свръхсекретен

en: _unclassified
bg: некласифициран

en: add-local: No information available about %s %s
bg: add-local: Няма налична подходяща информация за %s %s

en: add-local: no suitable name available
bg: add-local: няма налично подходящо име

en: add-local: queue name '%s' not unique
bg: add-local: името на опашката '%s' не е уникално

en: c_onfidential
bg: конфиденциален

en: local
bg: локален

en: none
bg: няма
