system-config-date - en to bg translation catalogue (503 entries)

en: A connection with %s could not be established.  Either %s is not available or the firewall settings on your computer are blocking NTP connections.
bg: Връзката с %s не може да бъде осъществена.  Или %s не функционира или настройките за защита блокират връзката.

en: Africa/Abidjan
bg: Африка/Абиджан

en: Africa/Accra
bg: Африка/Акра

en: Africa/Addis_Ababa
bg: Африка/Адис_Абеба

en: Africa/Algiers
bg: Африка/Алжир

en: Africa/Asmera
bg: Африка/Асмера

en: Africa/Bamako
bg: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
bg: Африка/Бангуи

en: Africa/Banjul
bg: Африка/Банюл

en: Africa/Bissau
bg: Африка/Бисау

en: Africa/Blantyre
bg: Африка/Блантире

en: Africa/Brazzaville
bg: Африка/Бразавил

en: Africa/Bujumbura
bg: Африка/Буюнбура

en: Africa/Cairo
bg: Африка/Каиро

en: Africa/Casablanca
bg: Африка/Казабланка

en: Africa/Ceuta
bg: Африка/Сеулта

en: Africa/Conakry
bg: Африка/Конакри

en: Africa/Dakar
bg: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
bg: Африка/Дар_ес_Салам

en: Africa/Djibouti
bg: Африка/Джибути

en: Africa/Douala
bg: Африка/Доуала

en: Africa/El_Aaiun
bg: Африка/Ел_Аюн

en: Africa/Freetown
bg: Африка/Фриитаун

en: Africa/Gaborone
bg: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
bg: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
bg: Африка/Юханесбург

en: Africa/Kampala
bg: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
bg: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
bg: Африка/Кигали

en: Africa/Kinshasa
bg: Африка/Киншаса

en: Africa/Lagos
bg: Африка/Логос

en: Africa/Libreville
bg: Африка/Либервил

en: Africa/Lome
bg: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
bg: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
bg: Африка/Лубумбаши

en: Africa/Lusaka
bg: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
bg: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
bg: Африка/Мапуто

en: Africa/Maseru
bg: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
bg: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
bg: Африка/Могадишу

en: Africa/Monrovia
bg: Африка/Монровия

en: Africa/Nairobi
bg: Африка/Найроби

en: Africa/Ndjamena
bg: Африка/Нджемена

en: Africa/Niamey
bg: Африка/Нямей

en: Africa/Nouakchott
bg: Африка/Ноукчот

en: Africa/Ouagadougou
bg: Африка/Уагадоугоу

en: Africa/Porto-Novo
bg: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Sao_Tome
bg: Африка/Сао_Томе

en: Africa/Timbuktu
bg: Африка/Тимбукту

en: Africa/Tripoli
bg: Африка/Триполи

en: Africa/Tunis
bg: Африка/Туниз

en: Africa/Windhoek
bg: Африка/Уиндхоек

en: America/Adak
bg: Америка/Адак

en: America/Anchorage
bg: Америка/Анкоридж

en: America/Anguilla
bg: Америка/Ангуила

en: America/Antigua
bg: Америка/Антигуа

en: America/Araguaina
bg: Америка/Арагуаина

en: America/Aruba
bg: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
bg: Америка/Асунцион

en: America/Atka
bg: Америка/Атка

en: America/Barbados
bg: Америка/Барбадос

en: America/Belem
bg: Америка/Белем

en: America/Belize
bg: Америка/Белиз

en: America/Boa_Vista
bg: Америка/Боа_Виста

en: America/Bogota
bg: Америка/Богота

en: America/Boise
bg: Америка/Боисе

en: America/Buenos_Aires
bg: Америка/Буенос_Айрес

en: America/Cambridge_Bay
bg: Америка/Кембридж_Бей

en: America/Cancun
bg: Америка/Канкун

en: America/Caracas
bg: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
bg: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
bg: Америка/Кайене

en: America/Cayman
bg: Америка/Кайман

en: America/Chicago
bg: Америка/Чикаго

en: America/Chihuahua
bg: Америка/Чихухуа

en: America/Cordoba
bg: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
bg: Америка/Коста_Рика

en: America/Cuiaba
bg: Америка/Куиаба

en: America/Curacao
bg: Америка/Кюракао

en: America/Danmarkshavn
bg: Америка/Данмаркшавн

en: America/Dawson
bg: Америка/Даусон

en: America/Dawson_Creek
bg: Америка/Даусон_Криик

en: America/Denver
bg: Америка/Денвър

en: America/Detroit
bg: Америка/Детройт

en: America/Dominica
bg: Америка/Доминика

en: America/Edmonton
bg: Америка/Едмънтън

en: America/Eirunepe
bg: Америка/Еирунепе

en: America/El_Salvador
bg: Америка/Ел_Салвадор

en: America/Ensenada
bg: Америка/Енсенада

en: America/Fort_Wayne
bg: Америка/Форт_Уейн

en: America/Fortaleza
bg: Америка/Форталеза

en: America/Glace_Bay
bg: Америка/Глайс_Бей

en: America/Godthab
bg: Америка/Годтаб

en: America/Goose_Bay
bg: Америка/Гууз_Бей

en: America/Grand_Turk
bg: Америка/Гранд_Турк

en: America/Grenada
bg: Америка/Гранада

en: America/Guadeloupe
bg: Америка/Гуаделупа

en: America/Guatemala
bg: Америка/Гратемала

en: America/Guayaquil
bg: Америка/Гуакуил

en: America/Guyana
bg: Америка/Гвияна

en: America/Halifax
bg: Америка/Халифакс

en: America/Havana
bg: Америка/Хавана

en: America/Hermosillo
bg: Америка/Хермосило

en: America/Indiana/Indianapolis
bg: Америка/Индиана/Индианополис

en: America/Indiana/Knox
bg: Америка/Индиана/Кнокс

en: America/Indiana/Marengo
bg: Америка/Индиана/Маренго

en: America/Indiana/Vevay
bg: Америка/Индиана/Вевай

en: America/Indianapolis
bg: Америка/Индианополис

en: America/Inuvik
bg: Америка/Инувик

en: America/Iqaluit
bg: Америка/Икуалауит

en: America/Jamaica
bg: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
bg: Америка/Ююи

en: America/Juneau
bg: Америка/Юнеу

en: America/Kentucky/Louisville
bg: Америка/Кентъки/Луисвил

en: America/Kentucky/Monticello
bg: Америка/Кентъки/Монтичело

en: America/Knox_IN
bg: Америка/Кнокс_Ин

en: America/La_Paz
bg: Америка/Ла_Паз

en: America/Lima
bg: Америка/Лима

en: America/Los_Angeles
bg: Америка/Лос_Анжелис

en: America/Louisville
bg: Америка/Луисвил

en: America/Maceio
bg: Америка/Мацейо

en: America/Managua
bg: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
bg: Америка/Манаус

en: America/Martinique
bg: Америка/Мартиника

en: America/Mazatlan
bg: Америка/Мазатиан

en: America/Mendoza
bg: Америка/Мендоса

en: America/Menominee
bg: Америка/Меномине

en: America/Merida
bg: Америка/Мерида

en: America/Mexico_City
bg: Америка/Мексико_Сити

en: America/Miquelon
bg: Америка/Микуелон

en: America/Monterrey
bg: Америка/Монтерей

en: America/Montevideo
bg: Америка/Монтевидео

en: America/Montreal
bg: Америка/Монреал

en: America/Montserrat
bg: Америка/Монсерат

en: America/Nassau
bg: Америка/Насау

en: America/New_York
bg: Америка/Ню_Юрк

en: America/Nipigon
bg: Америка/Нипигом

en: America/Nome
bg: Америка/Номе

en: America/Noronha
bg: Америка/Норона

en: America/North_Dakota/Center
bg: Америка/Северна_Дакота/Център

en: America/Panama
bg: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
bg: Америка/Пангбиртунг

en: America/Paramaribo
bg: Америка/Панамарибо

en: America/Phoenix
bg: Америка/Финикс

en: America/Port-au-Prince
bg: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
bg: Америка/Порт_о_Испания

en: America/Porto_Acre
bg: Америка/Порт_Акра

en: America/Porto_Velho
bg: Америка/Порто_Вело

en: America/Puerto_Rico
bg: Америка/Пуерто_Рико

en: America/Rainy_River
bg: Америка/Рейни_Ривър

en: America/Rankin_Inlet
bg: Америка/Ранкин_Инлет

en: America/Recife
bg: Америка/Рециф

en: America/Regina
bg: Америка/Реджина

en: America/Rio_Branco
bg: Америка/Рио_Бранко

en: America/Rosario
bg: Америка/Розарио

en: America/Santiago
bg: Америка/Сантиаго

en: America/Santo_Domingo
bg: Америка/Санто_Доминго

en: America/Sao_Paulo
bg: Америка/Сао_Пауло

en: America/Scoresbysund
bg: Америка/Скорсбисънд

en: America/Shiprock
bg: Америка/Шипрок

en: America/St_Johns
bg: Америка/Св_Джонс

en: America/St_Kitts
bg: Америка/Св_Китс

en: America/St_Lucia
bg: Америка/Св_Луция

en: America/St_Thomas
bg: Америка/Св_Томас

en: America/St_Vincent
bg: Америка/Св_Винсент

en: America/Swift_Current
bg: Америка/Св_Кърент

en: America/Tegucigalpa
bg: Америка/Тегучигалпа

en: America/Thule
bg: Америка/Туле

en: America/Thunder_Bay
bg: Америка/Тъндър_Бей

en: America/Tijuana
bg: Америка/Тихуана

en: America/Tortola
bg: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
bg: Америка/Ванкувър

en: America/Virgin
bg: Америка/Виргин

en: America/Whitehorse
bg: Америка/Уайтхорс

en: America/Winnipeg
bg: Америка/Уинипег

en: America/Yakutat
bg: Америка/Якутат

en: America/Yellowknife
bg: Америка/Йелоунайф

en: Antarctica/Casey
bg: Антарктика/Кейси

en: Antarctica/Davis
bg: Антарктика/Дейвиз

en: Antarctica/DumontDUrville
bg: Антарктика/ДюмонДюУрвил

en: Antarctica/Mawson
bg: Антарктика/Маусън

en: Antarctica/McMurdo
bg: Антарктика/МакМърдо

en: Antarctica/Palmer
bg: Антарктика/Палмър

en: Antarctica/South_Pole
bg: Антарктика/Южен_Полюс

en: Antarctica/Syowa
bg: Антарктика/Сиова

en: Antarctica/Vostok
bg: Антарктика/Восток

en: Arctic/Longyearbyen
bg: Антарктика/Лонгиейрбиен

en: Asia/Aden
bg: Азия/Аден

en: Asia/Almaty
bg: Азия/АлмаАти

en: Asia/Amman
bg: Азия/Аман

en: Asia/Anadyr
bg: Азия/Анадир

en: Asia/Aqtau
bg: Азия/Актау

en: Asia/Aqtobe
bg: Азия/Айтобе

en: Asia/Ashgabat
bg: Азия/Ашхабат

en: Asia/Ashkhabad
bg: Азия/Ашкабад

en: Asia/Baghdad
bg: Азия/Бахадад

en: Asia/Bahrain
bg: Азия/Бахрейн

en: Asia/Baku
bg: Азия/Баку

en: Asia/Bangkok
bg: Азия/Банкок

en: Asia/Beirut
bg: Азия/Бейрут

en: Asia/Bishkek
bg: Азия/Бишкек

en: Asia/Brunei
bg: Азия/Бруней

en: Asia/Calcutta
bg: Азия/Калкута

en: Asia/Choibalsan
bg: Азия/Чойбасан

en: Asia/Chongqing
bg: Азия/Чонгянг

en: Asia/Chungking
bg: Азия/Чунгкинг

en: Asia/Colombo
bg: Азия/Коломбо

en: Asia/Dacca
bg: Азия/Дака

en: Asia/Damascus
bg: Азия/Дамаск

en: Asia/Dhaka
bg: Азия/Дака

en: Asia/Dili
bg: Азия/Дили

en: Asia/Dubai
bg: Азия/Дубай

en: Asia/Dushanbe
bg: Азия/Душанбе

en: Asia/Gaza
bg: Азия/Газа

en: Asia/Harbin
bg: Азия/Харбин

en: Asia/Hong_Kong
bg: Азия/Хонг_Конг

en: Asia/Hovd
bg: Азия/Ховд

en: Asia/Irkutsk
bg: Азия/Иркутск

en: Asia/Istanbul
bg: Азия/Истанбул

en: Asia/Jakarta
bg: Азия/Джакарта

en: Asia/Jayapura
bg: Азия/Джаяпура

en: Asia/Jerusalem
bg: Азия/Йерусалим

en: Asia/Kabul
bg: Азия/Кабул

en: Asia/Kamchatka
bg: Азия/Камчатка

en: Asia/Karachi
bg: Азия/Карачи

en: Asia/Kashgar
bg: Азия/Кашгар

en: Asia/Katmandu
bg: Азия/Катманду

en: Asia/Krasnoyarsk
bg: Азия/Красноярск

en: Asia/Kuala_Lumpur
bg: Азия/Куала_Лумпур

en: Asia/Kuching
bg: Азия/Кучинг

en: Asia/Kuwait
bg: Азия/Кувейт

en: Asia/Macao
bg: Азия/Макао

en: Asia/Macau
bg: Азия/Макау

en: Asia/Magadan
bg: Азия/Магадан

en: Asia/Makassar
bg: Азия/Макасар

en: Asia/Manila
bg: Азия/Манила

en: Asia/Muscat
bg: Азия/Мускат

en: Asia/Nicosia
bg: Азия/Никозия

en: Asia/Novosibirsk
bg: Азия/Новосибирск

en: Asia/Omsk
bg: Азия/Омск

en: Asia/Oral
bg: Азия/Орел

en: Asia/Phnom_Penh
bg: Азия/Пном_Пен

en: Asia/Pontianak
bg: Азия/Понтянак

en: Asia/Pyongyang
bg: Азия/Пхенян

en: Asia/Qatar
bg: Азия/Катар

en: Asia/Qyzylorda
bg: Азия/Кизилорда

en: Asia/Rangoon
bg: Азия/Рангун

en: Asia/Riyadh
bg: Азия/Рияд

en: Asia/Riyadh87
bg: Азия/Рияд87

en: Asia/Riyadh88
bg: Азия/Рияд88

en: Asia/Riyadh89
bg: Азия/Рияд89

en: Asia/Saigon
bg: Азия/Хошимин

en: Asia/Sakhalin
bg: Азия/Сахалин

en: Asia/Samarkand
bg: Азия/Самарканд

en: Asia/Seoul
bg: Азия/Сеул

en: Asia/Shanghai
bg: Азия/Шанхай

en: Asia/Singapore
bg: Азия/Сингапур

en: Asia/Taipei
bg: Азия/Тайпе

en: Asia/Tashkent
bg: Азия/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
bg: Азия/Тбилиси

en: Asia/Tehran
bg: Азия/Техеран

en: Asia/Tel_Aviv
bg: Азия/Тел_Авив

en: Asia/Thimbu
bg: Азия/Тимбу

en: Asia/Thimphu
bg: Азия/Тимфу

en: Asia/Tokyo
bg: Азия/Токио

en: Asia/Ujung_Pandang
bg: Азия/Юнг_Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
bg: Азия/Уанбатар

en: Asia/Ulan_Bator
bg: Азия/Уан_Батор

en: Asia/Urumqi
bg: Азия/Урумю

en: Asia/Vientiane
bg: Азия/Виемтян

en: Asia/Vladivostok
bg: Азия/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
bg: Азия/Яркутск

en: Asia/Yekaterinburg
bg: Азия/Екатерининсбург

en: Asia/Yerevan
bg: Азия/Ереван

en: Atlantic/Azores
bg: Атлантик/Азори

en: Atlantic/Bermuda
bg: Атлантик/Бермуда

en: Atlantic/Canary
bg: Атлантик/Канари

en: Atlantic/Cape_Verde
bg: Атлантик/Зелени_Нос

en: Atlantic/Faeroe
bg: Атлантик/Фериори

en: Atlantic/Jan_Mayen
bg: Атлантик/Ян_Майен

en: Atlantic/Madeira
bg: Атлантик/Мадейра

en: Atlantic/Reykjavik
bg: Атлантик/Рейкиявик

en: Atlantic/South_Georgia
bg: Атлантик/Южна_Джорджия

en: Atlantic/St_Helena
bg: Атлантик/Св_Елена

en: Atlantic/Stanley
bg: Атлантик/Стенли

en: Australia/ACT
bg: Австралия/АКТ

en: Australia/Adelaide
bg: Австралия/Аделайда

en: Australia/Brisbane
bg: Австралия/Брисбейн

en: Australia/Broken_Hill
bg: Австралия/Брокън_Хил

en: Australia/Canberra
bg: Австралия/Канбера

en: Australia/Darwin
bg: Австралия/Дарвин

en: Australia/Hobart
bg: Австралия/Хобрат

en: Australia/LHI
bg: Австралия/ЛХИ

en: Australia/Lindeman
bg: Австралия/Линдеман

en: Australia/Lord_Howe
bg: Австралия/Лорд_Хоуе

en: Australia/Melbourne
bg: Австралия/Мелбърн

en: Australia/NSW
bg: Австралия/NSW

en: Australia/North
bg: Австралия/Север

en: Australia/Perth
bg: Австралия/Перт

en: Australia/Queensland
bg: Австралия/Куйнсленд

en: Australia/South
bg: Австралия/Юг

en: Australia/Sydney
bg: Австралия/Сидней

en: Australia/Tasmania
bg: Австралия/Тансмания

en: Australia/Victoria
bg: Австралия/Виктория

en: Australia/West
bg: Австралия/Запад

en: Australia/Yancowinna
bg: Австралия/Янковина

en: Brazil/Acre
bg: Бразилия/Акре

en: Brazil/DeNoronha
bg: Бразилия/ДеНорона

en: Brazil/East
bg: Бразилия/Изток

en: Brazil/West
bg: Бразилия/Запад

en: CET
bg: СЕТ

en: Canada/Atlantic
bg: Канада/Атлантик

en: Canada/Central
bg: Канада/Централна

en: Canada/East-Saskatchewan
bg: Канада/ИзточенСаскачеуан

en: Canada/Eastern
bg: Канада/Източна

en: Canada/Mountain
bg: Канада/Планинска

en: Canada/Newfoundland
bg: Канада/Нюфаундленд

en: Canada/Pacific
bg: Канада/Пасифик

en: Canada/Saskatchewan
bg: Канада/Саскачеуан

en: Canada/Yukon
bg: Канада/Юкон

en: Cancel
bg: Отказ

en: Change system date and time
bg: Промяна на системната дата и време

en: Chile/Continental
bg: Чили/Континентално

en: Chile/EasterIsland
bg: Чили/ВелигденскиОстрови

en: Contacting NTP server.  Please wait...
bg: Свързване със сървъра.  Моля изчакайте...

en: Cuba
bg: Куба

en: Current Time :
bg: Текущо време- :

en: Date
bg: Дата

en: Date & Time
bg: Дата и време

en: Date/Time Properties
bg: Информация за Дата/Време

en: EET
bg: ЕЕТ

en: EST
bg: ЕSТ

en: Egypt
bg: Египет

en: Eire
bg: Ейре

en: Error
bg: Грешка

en: Error copying timezone (from %s): %s
bg: Грешка при копиране на времевата зона (от %s): %s

en: Error removing /var/spool/postfix/etc/localtime
bg: Грешка при изтриването на /var/spool/postfix/etc/localtime

en: Etc/Greenwich
bg: Etc/Грийнуйтч

en: Etc/Universal
bg: Etc/Универсално

en: Etc/Zulu
bg: Etc/Зулу

en: Europe/Amsterdam
bg: Европа/Амстердам

en: Europe/Andorra
bg: Европа/Андора

en: Europe/Athens
bg: Европа/Атина

en: Europe/Belfast
bg: Европа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
bg: Европа/Белград

en: Europe/Berlin
bg: Европа/Берлин

en: Europe/Bratislava
bg: Европа/Братислава

en: Europe/Brussels
bg: Европа/Брюксел

en: Europe/Bucharest
bg: Европа/Букурещ

en: Europe/Budapest
bg: Европа/Будапеща

en: Europe/Chisinau
bg: Европа/Чисинау

en: Europe/Copenhagen
bg: Европа/Копенхаген

en: Europe/Dublin
bg: Европа/Дъблин

en: Europe/Gibraltar
bg: Европа/Гибралтар

en: Europe/Helsinki
bg: Европа/Хелзинки

en: Europe/Istanbul
bg: Европа/Истанбул

en: Europe/Kaliningrad
bg: Европа/Калининград

en: Europe/Kiev
bg: Европа/Киев

en: Europe/Lisbon
bg: Европа/Лисабон

en: Europe/Ljubljana
bg: Европа/Любляна

en: Europe/London
bg: Европа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
bg: Европа/Люксенбург

en: Europe/Madrid
bg: Европа/Мадрид

en: Europe/Malta
bg: Европа/Малта

en: Europe/Minsk
bg: Европа/Минск

en: Europe/Monaco
bg: Европа/Монако

en: Europe/Moscow
bg: Европа/Москва

en: Europe/Nicosia
bg: Европа/Никозия

en: Europe/Oslo
bg: Европа/Осло

en: Europe/Paris
bg: Европа/Париж

en: Europe/Prague
bg: Европа/Прага

en: Europe/Riga
bg: Европа/Рига

en: Europe/Rome
bg: Европа/Рим

en: Europe/Samara
bg: Европа/Самара

en: Europe/San_Marino
bg: Европа/Сан_Марино

en: Europe/Sarajevo
bg: Европа/Сараево

en: Europe/Simferopol
bg: Европа/Симферопол

en: Europe/Skopje
bg: Европа/Скопие

en: Europe/Sofia
bg: Европа/СОФИЯ

en: Europe/Stockholm
bg: Европа/Стокхом

en: Europe/Tallinn
bg: Европа/Талин

en: Europe/Tirane
bg: Европа/Тирана

en: Europe/Tiraspol
bg: Европа/Тираспол

en: Europe/Uzhgorod
bg: Европа/Южгород

en: Europe/Vaduz
bg: Европа/Вадуц

en: Europe/Vatican
bg: Европа/Ватикана

en: Europe/Vienna
bg: Европа/Виена

en: Europe/Vilnius
bg: Европа/Вилнюс

en: Europe/Warsaw
bg: Европа/Варшава

en: Europe/Zagreb
bg: Европа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
bg: Европа/Запорожие

en: Europe/Zurich
bg: Европа/Цюрих

en: Factory
bg: Фабричен

en: GB
bg: ВБ

en: GB-Eire
bg: ВБ-Ейре

en: Greenwich
bg: Гриинуйч

en: Help is not available.
bg: Няма помощна информация.

en: Hongkong
bg: Хонг_Конг

en: Hour :
bg: Час :

en: Iceland
bg: Исландия

en: Indian/Antananarivo
bg: Индийски/Антананариво

en: Indian/Chagos
bg: Индийски/Чагос

en: Indian/Christmas
bg: Индийски/Коледа

en: Indian/Cocos
bg: Индийски/Кокос

en: Indian/Comoro
bg: Индийски/Коморо

en: Indian/Kerguelen
bg: Индийски/Каргулен

en: Indian/Mahe
bg: Индийски/Махе

en: Indian/Maldives
bg: Индийски/Малдиви

en: Indian/Mauritius
bg: Индийски/Мартиника

en: Indian/Mayotte
bg: Индийски/Маьоте

en: Indian/Reunion
bg: Индийски/Реюнион

en: Internet Time Servers
bg: Сървъри за време

en: Iran
bg: Иран

en: Israel
bg: Израел

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Japan
bg: Япония

en: Kwajalein
bg: Кваялейн

en: Libya
bg: Либия

en: Mexico/BajaNorte
bg: Мексико/БаяНорте

en: Mexico/BajaSur
bg: Мексико/БаяСур

en: Mexico/General
bg: Мексико/Общо

en: Mideast/Riyadh87
bg: БлизъкИзток/Рияд87

en: Mideast/Riyadh88
bg: БлизъкИзток/Рияд88

en: Mideast/Riyadh89
bg: БлизъкИзток/Рияд89

en: Minute :
bg: Минута :

en: NZ
bg: НЗ

en: NZ-CHAT
bg: НЗ-CHAT

en: Navajo
bg: Навахо

en: Network Time Protocol
bg: Протокол за настройване на време по мрежата

en: OK
bg: ОК

en: Pacific/Apia
bg: ТихОкеан/Апия

en: Pacific/Auckland
bg: ТихОкеан/Аукленд

en: Pacific/Chatham
bg: ТихОкеан/Чатам

en: Pacific/Easter
bg: ТихОкеан/Великден

en: Pacific/Efate
bg: ТихОкеан/Ефате

en: Pacific/Enderbury
bg: ТихОкеан/Ендербъри

en: Pacific/Fakaofo
bg: ТихОкеан/Факаофо

en: Pacific/Fiji
bg: ТихОкеан/Фиджи

en: Pacific/Funafuti
bg: ТихОкеан/Фунафури

en: Pacific/Galapagos
bg: ТихОкеан/Галапагос

en: Pacific/Gambier
bg: ТихОкеан/Гамбиер

en: Pacific/Guadalcanal
bg: ТихОкеан/Гуадаканал

en: Pacific/Guam
bg: ТихОкеан/Гуам

en: Pacific/Honolulu
bg: ТихОкеан/Хонулулу

en: Pacific/Johnston
bg: ТихОкеан/Джонстън

en: Pacific/Kiritimati
bg: ТихОкеан/Киритимати

en: Pacific/Kosrae
bg: ТихОкеан/Корсае

en: Pacific/Kwajalein
bg: ТихОкеан/Кваялеин

en: Pacific/Majuro
bg: ТихОкеан/Маюро

en: Pacific/Marquesas
bg: ТихОкеан/Маркуесас

en: Pacific/Midway
bg: ТихОкеан/Мидуей

en: Pacific/Nauru
bg: ТихОкеан/Науру

en: Pacific/Niue
bg: ТихОкеан/Ниуе

en: Pacific/Norfolk
bg: ТихОкеан/Норфолк

en: Pacific/Noumea
bg: ТихОкеан/Ноумеа

en: Pacific/Pago_Pago
bg: ТихОкеан/Паго_Паго

en: Pacific/Palau
bg: ТихОкеан/Палау

en: Pacific/Pitcairn
bg: ТихОкеан/Питкаим

en: Pacific/Ponape
bg: ТихОкеан/Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
bg: ТихОкеан/Порт_Моресби

en: Pacific/Rarotonga
bg: ТихОкеан/Ратонга

en: Pacific/Saipan
bg: ТихОкеан/Сайпан

en: Pacific/Samoa
bg: ТихОкеан/Самоа

en: Pacific/Tahiti
bg: ТихОкеан/Таити

en: Pacific/Tarawa
bg: ТихОкеан/Тарава

en: Pacific/Tongatapu
bg: ТихОкеан/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
bg: ТихОкеан/Турк

en: Pacific/Wake
bg: ТихОкеан/Уейк

en: Pacific/Wallis
bg: ТихОкеан/Уолис

en: Pacific/Yap
bg: ТихОкеан/Яп

en: Please select the nearest city in your timezone:
bg: Моля изберете най- близкия град във вашата времева зона.

en: Please specify an NTP server to use.
bg: Моля укажете кой сървър ще бъде използван.

en: Poland
bg: Полша

en: Portugal
bg: Португалия

en: Second :
bg: Секунда :

en: Select the timezone for the system.
bg: Избор на времева зона на системата.

en: Singapore
bg: Сингапур

en: System clock uses UTC
bg: Системния часовник използва UTC

en: Time
bg: Време

en: Timezone Selection
bg: Избор на Времева зона

en: Turkey
bg: Турция

en: US/Alaska
bg: САЩ/Аляска

en: US/Aleutian
bg: САЩ/Аулетия

en: US/Arizona
bg: САЩ/Аризона

en: US/Central
bg: САЩ/Централно

en: US/East-Indiana
bg: САЩ/Източно-Индиана

en: US/Eastern
bg: САЩ/Източно

en: US/Hawaii
bg: САЩ/Хавай

en: US/Indiana-Starke
bg: САЩ/Индиана-Старк

en: US/Michigan
bg: САЩ/Мичиган

en: US/Mountain
bg: САЩ/Планинско

en: US/Pacific
bg: САЩ/Тихоокеанско

en: US/Samoa
bg: САЩ/Самоа

en: Universal
bg: Универсално

en: You must be root to run timeconfig.
bg: Тази програма изисква администраторски права.

en: Your computer can synchronize its clock with a remote time server using the Network Time Protocol.
bg: Вашият компютър може да синхронизира часовника си с отдалечен сървър чрез протокола за настройване на време по мрежата.

en: Zulu
bg: Зулу

en: _Date & Time
bg: _Дата и време

en: _Enable Network Time Protocol
bg: _Активиране на протокола за настройване на време по мрежата

en: _Server:
bg: _Сървър:

en: _System clock uses UTC
bg: _Системния часовник използва UTC

en: _Time Zone
bg: _Времева зона
