printconf - en to ca translation catalogue (367 entries)

en: "%s" is not a valid queue name.
ca: "%s" no és un nom de cua vàlid.

en: '%s' does not exist, or is not writable.
ca: No existeix '%s', o no s'hi pot escriure.

en: '%s', '%s', '%s'
    '%s' or '%s'
ca: '%s', '%s', '%s'
    '%s' o '%s'

en: (Specified)
ca: (Especificat)

en: (recommended
    driver is %s)
ca: (el controlador recomanat
    és %s)

en: (this is the
    recommended driver)
ca: (aquest és el
    controlador recomanat)

en: 72pt per inch
ca: 72 punts per polzada

en: ASC_II text test page
ca: Pàg_ina de prova de text ASCII

en: About
ca: Quant a

en: About to create the following queue:
ca: Es crearà la següent cua:

en: About to create the following queue:
ca: Es crearà la següent cua:

en: Add Alias
ca: Afegeix un sobrenom

en: Add a new option
ca: Afegeix una nova opció

en: Add a new print queue
ca: Afegeix una nova cua d'impressió

en: Add a new queue
ca: Afegeix una nova cua

en: Add an Alias
ca: Afegeix un sobrenom

en: Add an allowed host
ca: Afegeix una màquina remota permesa

en: Add queue option
ca: Afegeix una opció de la cua

en: Add/edit queue option
ca: Afegeix/edita l'opció de la cua

en: Alias:
ca: Sobrenom:

en: Aliases
ca: Sobrenoms

en: Aliases:
ca: Sobrenoms:

en: Allowed hosts
ca: Màquines remotes permeses

en: An existing queue has an alias of that name.
ca: Ja existeix una cua amb aquest sobrenom.

en: Apply
ca: Aplica

en: Apply changes
ca: Aplica els canvis

en: Applying changes.
    Please wait...
ca: S'està aplicant els canvis.
    Espereu uns moments...

en: Assume Unknown Data is Text
ca: Suposa que les dades desconegudes són text

en: At end of job:
ca: Al final de la tasca:

en: At start of job:
ca: A l'inici de la tasca:

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Autoselect driver
ca: Selecciona el controlador automàticament

en: Available drivers:
ca: Controladors disponibles:

en: Back
ca: Endarrere

en: Banner pages
ca: Pàgines de pancarta

en: Banner pages (start,end):
    for example, '%s'
ca: Pàgines de la pancarta (inici,fi):
    per exemple, '%s'

en: Big5 PostScript test page
ca: Pàgina de prova PostScript Big5

en: Billing label
ca: Etiqueta de factura

en: Bottom margin (pt):
ca: Marge inferior (punts):

en: Bottom margin in pt (1/72 in)
ca: Marge inferior en punts (1/72 polzades)

en: Browsed queues
ca: Cues trobades

en: Can't determine the printer model attached to this device.
ca: No es pot determinar el model d'impressora connectat a aquest dispositiu.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Change Type
ca: Canvia el tipus

en: Characters per inch
ca: Caràcters per polzada

en: Choose the manufacturer
ca: Escolliu el fabricant

en: Choose the queue type
ca: Escolliu el tipus de cua

en: Choose the type of queue you want to use
ca: Escolliu el tipus de cua que voleu fer servir

en: Choose which other computers may use this queue.
ca: Escolliu quins altres ordinadors poden fer servir aquesta cua.

en: Comment
ca: Comentari

en: Configure printers
ca: Configureu les impressores

en: Confirm Delete
ca: Confirma la supressió

en: Conflicting commands: %s and %s
ca: Hi ha un conflicte entre les ordres %s i %s

en: Convert Text to Postscript
ca: Converteix el text a Postscript

en: Couldn't load driver information.
ca: No s'ha pogut carregar la informació del controlador.

en: Create a New Queue
ca: Crea una cua nova

en: Custom
ca: Personal

en: Custom Command
ca: Ordre personalitzada

en: Custom Device
ca: Dispositiu personalitzat

en: Custom Filter
ca: Filtre personalitzat

en: Custom device
ca: Dispositiu personalitzat

en: Default
ca: Per defecte

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Delete Alias
ca: Suprimeix el sobrenom

en: Delete the selected queue
ca: Suprimiu la cua seleccionada

en: Description
ca: Descripció

en: Details
ca: Detalls

en: Device
ca: Dispositiu

en: Device File
ca: Fitxer de dispositiu

en: Device:
ca: Dispositiu:

en: Device:
ca: Dispositiu:

en: Do you want to save the changes
    you made to your printer configuration?
ca: Voleu desar els canvis que heu
    fet a la vostra configuració d'impressora?

en: Do you wish to enable it anyway?
ca: Voleu habilitar-lo?

en: Do you wish to use it anyway?
ca: Voleu fer-lo servir?

en: Done
ca: Fet

en: Driver
ca: Controlador

en: Driver notes:
ca: Informació del controlador:

en: Driver options
ca: Opcions del controlador

en: Driver:
ca: Controlador:

en: ERROR: No box named "%s" found.
ca: S'ha produït un error: no s'ha trobat cap caixa anomenada "%s".

en: ERROR: box "%s" is not a writable interface.
ca: S'ha produït un error: la caixa anomenada "%s" no és una interfície per escriure-hi.

en: Edit
ca: Edita

en: Edit %s
ca: Edita %s

en: Edit Alias
ca: Edita el sobrenom

en: Edit Driver
ca: Edita el controlador

en: Edit Driver Options
ca: Edita les opcions del controlador

en: Edit Local Printer
ca: Edita la impressora local

en: Edit Name and Aliases
ca: Edita el nom i els sobrenoms

en: Edit Queue
ca: Edita una cua

en: Edit a print queue
ca: Edita una cua d'impressió

en: Edit queue option
ca: Edita les opcions de la cua

en: Edit the alias
ca: Edita el sobrenom

en: Edit the selected queue
ca: Edita la cua seleccionada

en: Edit this host
ca: Edita aquesta màquina

en: Edit this option
ca: Edita aquesta opció

en: Effective Filter Locale
ca: Localització del filtre efectiu

en: Enable _LPD protocol
ca: Habi_lita el protocol LPD

en: Enter the Jetdirect ip and port to use.
ca: Introduïu la IP i el port del Jetdirect que es farà servir.

en: Enter the LPD server and queue to use.
ca: Introduïu el servidor LPD i la cua que es farà servir.

en: Enter the NCP server and queue to use.
ca: Introduïu el servidor NCP i la cua que es farà servir.

en: Enter the SMB share to use.
ca: Introduïu el recurs compartit SMB que es farà servir.

en: Enter the device you would like to use.
ca: Introduïu el dispositiu que voleu fer servir.

en: Executive
ca: Executiu

en: Exit
ca: Surt

en: Failed to parse alchemist context: 
    %s
ca: No s'ha pogut analitzar el context de l'alchemist:
    %s

en: Failed to write queues.
ca: No s'ha pogut escriure les cues.

en: Filter options
ca: Opcions del filtre

en: Finish
ca: Acaba

en: Finish Making New Queue
ca: Fi de la creació de la nova cua

en: Finish, and create the new print queue
ca: Acaba i crea la nova cua de la impressora

en: Float: Min %s | Max %s
ca: Decimal: mínim %s, màxim %s

en: Folio
ca: Foli

en: For example: /dev/lp0
ca: Per exemple: /dev/lp0

en: Generic
ca: Genèric

en: Generic (click to select manufacturer)
ca: Genèrica (cliqueu per seleccionar el fabricant)

en: HH:MM:SS or '%s'.
    Use GMT.
ca: HH:MM:SS o '%s'.
    Useu GMT.

en: Here are the messages that appeared in the error log:
ca: Aquests són els missatges que han aparegut en el registre d'errors:

en: Host IP
ca: IP de la màquina

en: I don't know enough about this printer model to choose a driver.
ca: No existeix prou informació d'aquest model per escollir un controlador.

en: IP port number (often 9100)
ca: Número de port IP (normalment 9100)

en: IPP Print Queue
ca: Cua d'impressió IPP

en: If you like, you can enter a description of the printer to help you identify it more easily.
ca: Opcionalment, podeu introduir una descripció de la impressora per ajudar-vos a identificar-la.

en: Imageable Area
ca: Àrea per a imatge

en: Importing CUPS queues ...
ca: S'estan important les cues CUPS...

en: Info
ca: Informació

en: Initializing alchemist edit environment ...
ca: S'està inicialitzant l'entorn d'edició de l'alchemist...

en: Initializing linux printing database ...
ca: S'està inicialitzant la base de dades d'impressió del Linux...

en: Integer: Min %s | Max %s
ca: Enter: mínim %s, màxim %s

en: Invalid name
ca: Nom invàlid

en: Invalid option name
ca: El nom de l'opció no és vàlid

en: Invalid printconf context
ca: El context del printconf no és vàlid

en: Invalid value
ca: El valor no és vàlid

en: It is part of the "ncpfs" package, as distributed by Red Hat.
ca: Forma part del paquet "ncpfs", distribuït per Red Hat.

en: It is part of the "samba-client" package, as distributed by Red Hat.
ca: Forma part del paquet "samba-client", distribuït per Red Hat.

en: JPE_G test
ca: Prova de JPE_G

en: Japanese EUC PostScript test page
ca: Pàgina de prova PostScript japonès EUC

en: Japanese JIS PostScript test page
ca: Pàgina de prova PostScript japonès JIS

en: Japanese SJIS PostScript test page
ca: Pàgina de prova PostScript japonès SJIS

en: Japanese _EUC text test page
ca: Pàgina de prova japonès _EUC

en: Japanese _JIS text test page
ca: Pàgina de prova de text _japonès JIS

en: Japanese _SJIS text test page
ca: Pàgina de prova de text japonè_s SJIS

en: Jetdirect (JETDIRECT) Data
ca: Dades Jetdirect (JETDIRECT)

en: Jetdirect Printer
ca: Impressora Jetdirect

en: LPD Data
ca: Dades LPD

en: Landscape (%s or %s)
ca: Horitzontal (%s o %s)

en: Ledger
ca: Registre

en: Left margin (pt):
ca: Marge esquerre (punts):

en: Left margin in pt (1/72 in)
ca: Marge esquerre en punts (1/72 polzades)

en: Linefeed translation
ca: Traslació del salt de línia

en: Lines per inch
ca: Línies per polzada

en: Loading printer information.
    Please wait...
ca: S'està carregant la informació de la impressora.
    Espereu uns moments...

en: Local Printer Device
ca: Dispositiu de la impressora local

en: Lpd Queue:
ca: Cua lpd:

en: NCP print queues require the "nprint" program, which does not appear to be installed.
ca: Les cues d'impressió NCP necessiten el programa "nprint", però sembla que no s'ha instal·lat.

en: Name
ca: Nom

en: Name and Type
ca: Nom i tipus

en: Name:
ca: Nom:

en: Names
ca: Noms

en: Need device, make and model.
ca: Es necessita el dispositiu, el fabricant i el model.

en: Network _devices
ca: _Dispositius de xarxa

en: Networked CUPS (_IPP)
ca: CUPS en xarxa (_IPP)

en: Networked _JetDirect
ca: _JetDirect en xarxa

en: Networked _Novell (NCP)
ca: _Novell en xarxa (NCP)

en: Networked _UNIX (LPD)
ca: _UNIX en xarxa (LPD)

en: Networked _Windows (SMB)
ca: _Windows en xarxa (SMB)

en: New
ca: Nou

en: Next
ca: Següent

en: No handler for command:
ca: No hi ha cap gestor per a l'ordre:

en: None
ca: Cap

en: Notes from the Linux Printing Database
ca: Informació quant a la base de dades d'impressió del Linux

en: Novell Netware Printer (NCP) Data
ca: Dades d'impressora Novell Netware (NCP)

en: Novell Print Queue
ca: Cua d'impressió Novell

en: Now run printconf-backend (or restart lpd service).
ca: Executeu ara el printconf-backend (o reinicieu el servei lpd).

en: Number of columns on a page
ca: Nombre de columnes en una pàgina

en: Number of document pages per
    printed page: 1, 2, 4, 6, 9, or 16
ca: Nombre de pàgines del document
    per a cada pàgina impresa: 1, 2, 4, 6, 9 o 16

en: Ok
ca: D'acord

en: On the following screens, you will be asked to provide basic information for adding a new print queue.  You will be able to edit the more advanced options afterwards.
    
    Nothing will be done to your settings until you hit "Finish" on the last screen.
ca: En les següents pantalles, se us demanarà que proporcioneu informació bàsica per afegir una nova cua d'impressió. Podreu editar les opcions avançades més endavant.
    
    No es modificarà la configuració fins que premeu "Acaba" en l'última pantalla.

en: Option name
ca: Nom de l'opció

en: Override?
ca: Voleu modificar-la?

en: Page Size
ca: Mida de la pàgina

en: Page label
ca: Etiqueta de pàgina

en: Passwd
ca: Contrasenya

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Path:
ca: Camí:

en: Patience
ca: Paciència

en: Pick the printer device from the list, or enter it using "Custom" below.
ca: Seleccioneu el dispositiu de la impressora, o introduïu-lo fent servir "Personalitza" a sota.

en: Please enter a name for this queue.  Choose a short name that begins with a letter and contains no spaces.
ca: Introduïu un nom per a aquesta cua. Escolliu un nom breu, que comenci amb una lletra i no contingui espais.

en: Postscript Printer
ca: Impressora Postscript

en: Prerender Postscript
ca: Composa abans el Postscript

en: Pretty-print text (%s or %s)
ca: Text amb format (%s o %s)

en: Printer Device
ca: Dispositiu de la impressora

en: Printer Device:
ca: Dispositiu de la impressora:

en: Printer configuration
ca: Configuració de la impressora

en: Printer configuration - %s
ca: Configuració de la impressora - %s

en: Printer driver
ca: Controlador de la impressora

en: Printer hostname or IP address
ca: Adreça IP o nom de màquina de la impressora

en: Printer model
ca: Model de la impressora

en: Printer notes:
ca: Informació de la impressora:

en: Printer/driver _notes...
ca: I_nformació d'impressora/controlador...

en: Printer:
ca: Impressora:

en: Printer:
ca: Impressora:

en: Printing
ca: Impressió

en: Queue
ca: Cua

en: Queue Driver
ca: Controlador de la cua

en: Queue Name
ca: Nom de la cua

en: Queue Type
ca: Tipus de cua

en: Queue name
ca: Nom de la cua

en: Queue options
ca: Opcions de la cua

en: Queue type
ca: Tipus de cua

en: Queue type:
ca: Tipus de cua:

en: Queue:
ca: Cua:

en: Queue:
ca: Cua:

en: Raw Print Queue
ca: Cua d'impressió de dades sense format

en: Really delete "%s"?
ca: Voleu suprimir "%s"?

en: Remove this host from the list
ca: Suprimeix aquesta màquina de la llista

en: Remove this option
ca: Suprimeix aquesta opció

en: Rescan devices
ca: Torna a analitzar els dispositius

en: Reset to the default options
ca: Torna les opcions als valors predeterminats

en: Right margin (pt):
ca: Marge dret (punts):

en: Right margin in pt (1/72 in)
ca: Marge dret en punts (1/72 polzades)

en: SMB print queues require the "smbclient" program, which does not appear to be installed.
ca: Les cues d'impressió SMB necessiten el programa "smbclient", però sembla que no s'ha instal·lat.

en: Scaling (percentage)
ca: Escalat (percentatge)

en: Select a queue type:
ca: Seleccioneu un tipus de cua:

en: Select the Driver to use with this Queue.
ca: Seleccioneu el controlador per fer servir amb aquesta cua.

en: Select the appropriate printer manufacturer and model.
ca: Seleccioneu el model i fabricant apropiats de la impressora.

en: Select the printer manufacturer and model.
ca: Seleccioneu el fabricant i model de la impressora.

en: Select the printer manufacturer and model. Depending on how the remote queue is configured, you may need to select the generic PostScript option here.
ca: Seleccioneu el fabricant i model de la impressora. Segons com s'ha configurat la cua remota, potser hauríeu de seleccionar la opció de PostScript genèrica.

en: Send End-of-Transmission (EOT)
ca: Envia el fi de transmissió (EOT)

en: Send Form-Feed (FF)
ca: Envia el Form-Feed (FF)

en: Sent %s
    to '%s' queue.  Does it look okay?
ca: S'ha enviat %s
    a la cua '%s'. La impressió és correcte?

en: Sent %s to "%s".
ca: S'ha enviat %s a "%s".

en: Server
ca: Servidor

en: Server hostname or IP address:
ca: Nom de màquina o adreça IP del servidor:

en: Server:
ca: Servidor:

en: Set as _default
ca: _Defineix com a predeterminat

en: Set as de_fault
ca: De_fineix com a predeterminat

en: Set as default queue
ca: Defineix com a cua predeterminada

en: Setting Up
ca: Configuració

en: Share
ca: Compartit

en: Share:
ca: Comparteix:

en: Share:
ca: Recurs compartit:

en: Sharing properties
ca: Propietats de la compartició

en: Short description:
ca: Descripció breu:

en: Short description:
ca: Descripció breu:

en: Single _IP address
ca: Adreça _IP única

en: Specify Device:
ca: Especifiqueu el dispositiu:

en: Specify the device to use.
ca: Especifiqueu quin dispositiu es farà servir.

en: Specify...
ca: Especifica...

en: Statement
ca: Declaració

en: Strict RFC1179
ca: RFC1179 estricte

en: Strict RFC1179 compliance
ca: Compleix estrictament amb l'RFC1179

en: Tabloid
ca: C5

en: Test
ca: Prova

en: Test %s
ca: Prova %s

en: Text Only Printer
ca: Impressora només de text

en: The name "%s" is already in use. Please choose a different name.
ca: El nom "%s" ja es fa servir. Escolliu un nom diferent.

en: The name "%s" is bad. Please choose a name of the form [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.
ca: El nom "%s" és incorrecte. Escolliu un nom amb forma [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.

en: There are no options available for this driver.
ca: No hi ha cap opció disponible per a aquest controlador.

en: There is already a queue with that name.
ca: Ja existeix una cua amb aquest nom.

en: There was a problem sending %s
    to '%s' queue:
ca: S'ha produït un problema en enviar %s
    a la cua '%s':

en: There was an error trying to print the test page.
ca: S'ha produït un error en intentar imprimir la pàgina de prova.

en: These settings are system-wide.
ca: Aquesta és una configuració global per a tot el sistema.

en: This allows older systems to print to this machine
ca: Es permet als sistems antics que imprimeixin en aquesta màquina

en: This driver requires Hewlett Packard's hpijs driver (available in the hpijs package) which does not appear to be installed.
ca: Aquest controlador necessita el controlador de Hewlett Packard hpijs (disponible en el paquet hpijs), que sembla que no s'ha instal·lat.

en: This driver requires the Omni Print Driver System, which does not appear to be installed.
ca: Aquest controlador necessita el sistema de controlador Omni Print, que sembla que no s'ha instal·lat.

en: This driver requires the oki4drv daemon to be running, and it does not appear to be.
ca: Aquest controlador necessita que s'executi el dimoni oki4drv, però sembla que no s'està executant.

en: This enables CUPS IPP browsing
ca: S'habilita la navegació IPP del CUPS

en: This imported printer is protected from overrides. You can not edit it.
ca: No es pot editar aquesta impressora importada.

en: This is an imported printer. Do you want to create a local override?
ca: Es tracta d'una impressora importada. Voleu crear una versió local modificada?

en: This is the description of the printer.
ca: La descripció de la impressora.

en: This is the name of the queue.  It must begin with a letter and contain no spaces.
ca: El nom de la cua. Ha de començar amb una lletra i no pot contenir espais.

en: Top margin (pt):
ca: Marge superior (punts):

en: Top margin in pt (1/72 in)
ca: Marge superior en punts (1/72 polzades)

en: Translate \n->\r\n
ca: Tradueix els caràcters \n a \r\n

en: Type
ca: Tipus

en: Type in an IP address
ca: Escriviu una adreça IP

en: Type in the netmask, or the CIDR mask length
ca: Escriviu la màscara de xarxa, o la longitud de la màscara CIDR

en: Type in the share name
ca: Escriviu el nom del recurs compartit

en: Type:
ca: Tipus:

en: Type:
ca: Tipus:

en: US Letter
ca: Carta US

en: Unix Print Queue
ca: Cua d'impressió Unix

en: Use control-F to search
ca: Useu la combinació 'tecla de control-F' per cercar

en: User
ca: Usuari

en: User name:
ca: Nom de l'usuari:

en: User:
ca: Nom d'usuari:

en: Value
ca: Valor

en: Value for this option
ca: Valor per a aquesta opció

en: Value must be a number
ca: El valor ha de ser un número

en: Warning
ca: Atenció

en: Windows Print Queue
ca: Cua d'impressió Windows

en: Windows Printer (SMB) Data
ca: Dades de la impressora Windows (SMB)

en: Word-wrapping (%s or %s)
ca: Tall de paraula (%s o %s)

en: Workgroup
ca: Grup de treball

en: Workgroup:
ca: Grup de treball:

en: Would you like to print a test page?
ca: Voleu imprimir una pàgina de prova?

en: Would you like to print a test page?
    Answering 'yes' will apply all changes
    and print a test page to this printer.
ca: Voleu imprimir una pàgina de prova?
    Si responeu 'Sí', s'aplicaran tots els canvis i
    s'imprimirà una pàgina de prova a aquesta impressora.

en: Yes
ca: Sí

en: You are changing an option
    that has no effect in the print
    spooler you are using (%s).
ca: Esteu canviant una opció
    que no tindrà efecte en la cua
    d'impressió que esteu fent servir (%s).

en: You cannot delete an imported printer.
ca: No podeu suprimir una impressora importada.

en: You have made changes, would you like to save them?
    If you say no, you will not be able to print test pages.
ca: Voleu desar els canvis que heu fet?
    En cas que no ho feu, no podreu imprimir cap pàgina de prova.

en: You have made changes, would you like to save them? If you say no, your changes will be lost.
ca: Voleu desar els canvis que heu fet? En cas contrari, es perdran els vostres canvis.

en: You must be root to run this program.
ca: Només el superusuari pot executar aquest programa.

en: You must choose a share, not a host.
ca: Heu d'escollir un recurs compartit, no una màquina.

en: You must choose an SMB share to print to.
ca: Heu d'escollir el recurs compartit SMB per imprimir-hi.

en: You must run printconf-backend as root.
ca: Només el superusuari pot executar el printconf-backend.

en: You must run printconf-tui as root.
ca: Només el superusuari pot executar el printconf-tui.

en: You must select a device.
ca: Heu de seleccionar un dispositiu.

en: You must select a printer model.
ca: Heu de seleccionar un model d'impressora.

en: You must select a printer queue to delete.
ca: Heu de seleccionar la cua d'impressora que se suprimirà.

en: You must select a printer queue to edit.
ca: Heu de seleccionar la cua d'impressora que s'editarà.

en: You must select a queue to print to.
ca: Heu de seleccionar a quina cua imprimir.

en: You must select an alias to delete.
ca: Heu de seleccionar el sobrenom que suprimireu.

en: You must select an alias to edit.
ca: Heu de seleccionar el sobrenom que editareu.

en: You must specify a JetDirect printer to print to.
ca: Heu d'especificar una impressora JetDirect on imprimir-hi.

en: You must specify a SMB share to print to.
ca: Heu d'especificar el recurs compartit SMB en el qual s'imprimirà.

en: You must specify a device.
ca: Heu d'especificar un dispositiu.

en: You must specify a driver.
ca: Heu d'especificar un controlador.

en: You must specify a path.
ca: Heu d'especificar un camí.

en: You must specify a queue on the NCP server to print to.
ca: Heu d'especificar una cua en el servidor NCP en el qual s'imprimirà.

en: You must specify a queue on the NCP server.
ca: Heu d'especificar una cua en el servidor NCP.

en: You must specify a queue.
ca: Heu d'especificar una cua.

en: You must specify a server.
ca: Heu d'especificar un servidor.

en: You must specify an IP port number.
ca: Heu d'especificar un nombre de port IP.

en: You must specify an NCP server to print to.
ca: Heu d'especificar el servidor NCP en el qual s'imprimirà.

en: You must specify an SMB share to print to.
ca: Heu d'especificar el recurs compartit SMB per imprimir-hi.

en: You must specify the ip address of a JetDirect printer.
ca: Heu d'especificar l'adreça IP d'una impressora JetDirect.

en: _A4 PostScript test page
ca: Pàgin_a de prova PostScript A4

en: _Action
ca: _Acció

en: _Add...
ca: _Afegeix...

en: _All hosts
ca: Totes les mà_quines

en: _Apply
ca: _Aplica

en: _Automatically find remote shared queues
ca: Trob_a automàticament les cues compartides remotes

en: _Big5 text test page
ca: Pàgina de prova de text _Big5

en: _CUPS test page
ca: Pàgina de prova del _CUPS

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Contents
ca: _Continguts

en: _Custom device
ca: Imp_ressora predeterminada

en: _Defaults
ca: Pre_determinats

en: _Delete
ca: _Suprimeix

en: _Delete queue
ca: _Suprimeix la cua

en: _Don't save
ca: No ho _desis

en: _Duplex test
ca: Prova _dúplex

en: _Edit queue
ca: _Edita la cua

en: _Edit...
ca: _Edita...

en: _Help
ca: _Ajuda

en: _Locally-connected
ca: Connectada _localment

en: _Network address
ca: Adreça de _xarxa

en: _New queue
ca: _Nova cua

en: _Notes...
ca: I_nformació...

en: _Remove
ca: Sup_rimeix

en: _Rescan devices
ca: To_rna a analitzar els dispositius

en: _Save
ca: _Desa

en: _Sharing...
ca: _Compartició...

en: _Test
ca: Pro_va

en: _This queue is available to other computers
ca: Aques_ta cua es troba disponible per a altres ordinadors

en: _US Letter PostScript test page
ca: Pàgina de prova carta _US

en: _classified
ca: _classificat

en: _none
ca: ca_p

en: _standard
ca: estàn_dard

en: _topsecret
ca: al_t secret

en: _unclassified
ca: sense classi_ficar

en: add-local: No information available about %s %s
ca: add-local: no hi ha cap informació disponible quant a %s %s

en: add-local: no suitable name available
ca: add-local: no hi ha cap nom adecuat disponible

en: add-local: queue name '%s' not unique
ca: add-local: el nom de la cua '%s' ja existeix

en: c_onfidential
ca: c_onfidencial

en: none
ca: cap
