system-config-date - en to ca translation catalogue (471 entries)

en: A connection with %s could not be established.  Either %s is not available or the firewall settings on your computer are blocking NTP connections.
ca: No s'ha pogut connectar amb %s. Potser %s no està disponible, o bé la configuració del tallafocs del vostre sistema bloqueja les connexions de protocol de temps de xarxa.

en: Africa/Abidjan
ca: Àfrica/Abidjan

en: Africa/Accra
ca: Àfrica/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
ca: Àfrica/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
ca: Àfrica/Algiers

en: Africa/Asmera
ca: Àfrica/Asmera

en: Africa/Bamako
ca: Àfrica/Bamako

en: Africa/Bangui
ca: Àfrica/Bangui

en: Africa/Banjul
ca: Àfrica/Banjul

en: Africa/Bissau
ca: Àfrica/Bissau

en: Africa/Blantyre
ca: Àfrica/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
ca: Àfrica/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
ca: Àfrica/Bujumbura

en: Africa/Cairo
ca: Àfrica/El_Caire

en: Africa/Casablanca
ca: Àfrica/Casablanca

en: Africa/Ceuta
ca: Àfrica/Ceuta

en: Africa/Conakry
ca: Àfrica/Conakry

en: Africa/Dakar
ca: Àfrica/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
ca: Àfrica/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
ca: Àfrica/Djibouti

en: Africa/Douala
ca: Àfrica/Douala

en: Africa/El_Aaiun
ca: Àfrica/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
ca: Àfrica/Freetown

en: Africa/Gaborone
ca: Àfrica/Gaborone

en: Africa/Harare
ca: Àfrica/Harare

en: Africa/Johannesburg
ca: Àfrica/Johannesburg

en: Africa/Kampala
ca: Àfrica/Kampala

en: Africa/Khartoum
ca: Àfrica/Khartum

en: Africa/Kigali
ca: Àfrica/Kigali

en: Africa/Kinshasa
ca: Àfrica/Kinshasa

en: Africa/Lagos
ca: Àfrica/Lagos

en: Africa/Libreville
ca: Àfrica/Libreville

en: Africa/Lome
ca: Àfrica/Lome

en: Africa/Luanda
ca: Àfrica/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
ca: Àfrica/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
ca: Àfrica/Lusaka

en: Africa/Malabo
ca: Àfrica/Malabo

en: Africa/Maputo
ca: Àfrica/Maputo

en: Africa/Maseru
ca: Àfrica/Maseru

en: Africa/Mbabane
ca: Àfrica/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
ca: Àfrica/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
ca: Àfrica/Monròvia

en: Africa/Nairobi
ca: Àfrica/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
ca: Àfrica/Ndjamena

en: Africa/Niamey
ca: Àfrica/Niamey

en: Africa/Nouakchott
ca: Àfrica/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
ca: Àfrica/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
ca: Àfrica/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
ca: Àfrica/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
ca: Àfrica/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
ca: Àfrica/Trípoli

en: Africa/Tunis
ca: Àfrica/Tunis

en: Africa/Windhoek
ca: Àfrica/Windhoek

en: America/Adak
ca: Amèrica/Adak

en: America/Anchorage
ca: Amèrica/Anchorage

en: America/Anguilla
ca: Amèrica/Anguilla

en: America/Antigua
ca: Amèrica/Antigua

en: America/Araguaina
ca: Amèrica/Araguaina

en: America/Aruba
ca: Amèrica/Aruba

en: America/Asuncion
ca: Amèrica/Asuncion

en: America/Atka
ca: Amèrica/Atka

en: America/Barbados
ca: Amèrica/Barbados

en: America/Belem
ca: Amèrica/Belem

en: America/Belize
ca: Amèrica/Belize

en: America/Boa_Vista
ca: Amèrica/Boa_Vista

en: America/Bogota
ca: Amèrica/Bogotà

en: America/Boise
ca: Amèrica/Boise

en: America/Buenos_Aires
ca: Amèrica/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
ca: Amèrica/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
ca: Amèrica/Cancun

en: America/Caracas
ca: Amèrica/Caraques

en: America/Catamarca
ca: Amèrica/Catamarca

en: America/Cayenne
ca: Amèrica/Cayenne

en: America/Cayman
ca: Amèrica/Cayman

en: America/Chicago
ca: Amèrica/Chicago

en: America/Chihuahua
ca: Amèrica/Chihuahua

en: America/Cordoba
ca: Amèrica/Còrdoba

en: America/Costa_Rica
ca: Amèrica/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
ca: Amèrica/Cuiaba

en: America/Curacao
ca: Amèrica/Curaçao

en: America/Danmarkshavn
ca: Amèrica/Danmarkshavn

en: America/Dawson
ca: Amèrica/Dawson

en: America/Dawson_Creek
ca: Amèrica/Dawson_Creek

en: America/Denver
ca: Amèrica/Denver

en: America/Detroit
ca: Amèrica/Detroit

en: America/Dominica
ca: Amèrica/Dominica

en: America/Edmonton
ca: Amèrica/Edmonton

en: America/Eirunepe
ca: Amèrica/Eirunepe

en: America/El_Salvador
ca: Amèrica/El_Salvador

en: America/Ensenada
ca: Amèrica/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
ca: Amèrica/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
ca: Amèrica/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
ca: Amèrica/Glace_Bay

en: America/Godthab
ca: Amèrica/Godthab

en: America/Goose_Bay
ca: Amèrica/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
ca: Amèrica/Grand_Turk

en: America/Grenada
ca: Amèrica/Granada

en: America/Guadeloupe
ca: Amèrica/Guadalupe

en: America/Guatemala
ca: Amèrica/Guatemala

en: America/Guayaquil
ca: Amèrica/Guayaquil

en: America/Guyana
ca: Amèrica/Guaiana

en: America/Halifax
ca: Amèrica/Halifax

en: America/Havana
ca: Amèrica/Havana

en: America/Hermosillo
ca: Amèrica/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
ca: Amèrica/Indiana/Indianàpolis

en: America/Indiana/Knox
ca: Amèrica/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
ca: Amèrica/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
ca: Amèrica/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
ca: Amèrica/Indianàpolis

en: America/Inuvik
ca: Amèrica/Inuvik

en: America/Iqaluit
ca: Amèrica/Iqaluit

en: America/Jamaica
ca: Amèrica/Jamaica

en: America/Jujuy
ca: Amèrica/Jujuy

en: America/Juneau
ca: Amèrica/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
ca: Amèrica/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
ca: Amèrica/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
ca: Amèrica/Knox_IN

en: America/La_Paz
ca: Amèrica/La_Paz

en: America/Lima
ca: Amèrica/Lima

en: America/Los_Angeles
ca: Amèrica/Los_Àngeles

en: America/Louisville
ca: Amèrica/Louisville

en: America/Maceio
ca: Amèrica/Maceio

en: America/Managua
ca: Amèrica/Managua

en: America/Manaus
ca: Amèrica/Manaus

en: America/Martinique
ca: Amèrica/Martinica

en: America/Mazatlan
ca: Amèrica/Mazatlan

en: America/Mendoza
ca: Amèrica/Mendoza

en: America/Menominee
ca: Amèrica/Menominee

en: America/Merida
ca: Amèrica/Mèrida

en: America/Mexico_City
ca: Amèrica/Ciutat_de_Mèxic

en: America/Miquelon
ca: Amèrica/Miquelon

en: America/Monterrey
ca: Amèrica/Monterrey

en: America/Montevideo
ca: Amèrica/Montevideo

en: America/Montreal
ca: Amèrica/Montreal

en: America/Montserrat
ca: Amèrica/Montserrat

en: America/Nassau
ca: Amèrica/Nassau

en: America/New_York
ca: Amèrica/Nova_York

en: America/Nipigon
ca: Amèrica/Nipigon

en: America/Nome
ca: Amèrica/Nome

en: America/Noronha
ca: Amèrica/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
ca: Amèrica/Dakota_del_Nord/Center

en: America/Panama
ca: Amèrica/Panamà

en: America/Pangnirtung
ca: Amèrica/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
ca: Amèrica/Paramaribo

en: America/Phoenix
ca: Amèrica/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
ca: Amèrica/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
ca: Amèrica/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
ca: Amèrica/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
ca: Amèrica/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
ca: Amèrica/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
ca: Amèrica/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
ca: Amèrica/Rankin_Inlet

en: America/Recife
ca: Amèrica/Recife

en: America/Regina
ca: Amèrica/Regina

en: America/Rio_Branco
ca: Amèrica/Rio_Branco

en: America/Rosario
ca: Amèrica/Rosario

en: America/Santiago
ca: Amèrica/Santiago

en: America/Santo_Domingo
ca: Amèrica/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
ca: Amèrica/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
ca: Amèrica/Scoresbysund

en: America/Shiprock
ca: Amèrica/Shiprock

en: America/St_Johns
ca: Amèrica/St_Johns

en: America/St_Kitts
ca: Amèrica/St_Kitts

en: America/St_Lucia
ca: Amèrica/St_Lucia

en: America/St_Thomas
ca: Amèrica/St_Thomas

en: America/St_Vincent
ca: Amèrica/St_Vincent

en: America/Swift_Current
ca: Amèrica/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
ca: Amèrica/Tegucigalpa

en: America/Thule
ca: Amèrica/Thule

en: America/Thunder_Bay
ca: Amèrica/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
ca: Amèrica/Tijuana

en: America/Tortola
ca: Amèrica/Tortola

en: America/Vancouver
ca: Amèrica/Vancouver

en: America/Virgin
ca: Amèrica/Virginia

en: America/Whitehorse
ca: Amèrica/Whitehorse

en: America/Winnipeg
ca: Amèrica/Winnipeg

en: America/Yakutat
ca: Amèrica/Yakutat

en: America/Yellowknife
ca: Amèrica/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
ca: Antàrtida/Casey

en: Antarctica/Davis
ca: Antàrtida/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
ca: Antàrtida/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
ca: Antàrtida/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
ca: Antàrtida/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
ca: Antàrtida/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
ca: Antàrtida/Pol_Sud

en: Antarctica/Syowa
ca: Antàrtida/Syowa

en: Antarctica/Vostok
ca: Antàrtida/Vostok

en: Asia/Aden
ca: Àsia/Aden

en: Asia/Almaty
ca: Àsia/Almaty

en: Asia/Amman
ca: Àsia/Amman

en: Asia/Anadyr
ca: Àsia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
ca: Àsia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
ca: Àsia/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
ca: Àsia/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
ca: Àsia/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
ca: Àsia/Bagdad

en: Asia/Bahrain
ca: Àsia/Bahrain

en: Asia/Baku
ca: Àsia/Baku

en: Asia/Bangkok
ca: Àsia/Bangkok

en: Asia/Beirut
ca: Àsia/Beirut

en: Asia/Bishkek
ca: Àsia/Bishkek

en: Asia/Brunei
ca: Àsia/Brunei

en: Asia/Calcutta
ca: Àsia/Calcuta

en: Asia/Choibalsan
ca: Àsia/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
ca: Àsia/Chongqing

en: Asia/Chungking
ca: Àsia/Chungking

en: Asia/Colombo
ca: Àsia/Colombo

en: Asia/Dacca
ca: Àsia/Dacca

en: Asia/Damascus
ca: Àsia/Damasc

en: Asia/Dhaka
ca: Àsia/Dhaka

en: Asia/Dili
ca: Àsia/Dili

en: Asia/Dubai
ca: Àsia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
ca: Àsia/Dushanbe

en: Asia/Gaza
ca: Àsia/Gaza

en: Asia/Harbin
ca: Àsia/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
ca: Àsia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
ca: Àsia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
ca: Àsia/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
ca: Àsia/Estanbul

en: Asia/Jakarta
ca: Àsia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
ca: Àsia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
ca: Àsia/Jerusalem

en: Asia/Kabul
ca: Àsia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
ca: Àsia/Kamchatka

en: Asia/Karachi
ca: Àsia/Karachi

en: Asia/Kashgar
ca: Àsia/Kashgar

en: Asia/Katmandu
ca: Àsia/Katmandú

en: Asia/Krasnoyarsk
ca: Àsia/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
ca: Àsia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
ca: Àsia/Kuching

en: Asia/Kuwait
ca: Àsia/Kuwait

en: Asia/Macao
ca: Àsia/Macao

en: Asia/Macau
ca: Àsia/Macau

en: Asia/Magadan
ca: Àsia/Magadan

en: Asia/Makassar
ca: Àsia/Makassar

en: Asia/Manila
ca: Àsia/Manila

en: Asia/Muscat
ca: Àsia/Muscat

en: Asia/Nicosia
ca: Àsia/Nicòsia

en: Asia/Novosibirsk
ca: Àsia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
ca: Àsia/Omsk

en: Asia/Oral
ca: Àsia/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
ca: Àsia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
ca: Àsia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
ca: Àsia/Pyongyang

en: Asia/Qatar
ca: Àsia/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
ca: Àsia/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
ca: Àsia/Rangoon

en: Asia/Riyadh
ca: Àsia/Riyadh

en: Asia/Riyadh87
ca: Àsia/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
ca: Àsia/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
ca: Àsia/Riyadh89

en: Asia/Saigon
ca: Àsia/Saigon

en: Asia/Sakhalin
ca: Àsia/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
ca: Àsia/Samarkand

en: Asia/Seoul
ca: Àsia/Seul

en: Asia/Shanghai
ca: Àsia/Shanghai

en: Asia/Singapore
ca: Àsia/Singapur

en: Asia/Taipei
ca: Àsia/Taipei

en: Asia/Tashkent
ca: Àsia/Tashkent

en: Asia/Tbilisi
ca: Àsia/Tbilisi

en: Asia/Tehran
ca: Àsia/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
ca: Àsia/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
ca: Àsia/Thimbu

en: Asia/Thimphu
ca: Àsia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
ca: Àsia/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
ca: Àsia/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
ca: Àsia/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
ca: Àsia/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
ca: Àsia/Urumqi

en: Asia/Vientiane
ca: Àsia/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
ca: Àsia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
ca: Àsia/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
ca: Àsia/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
ca: Àsia/Yerevan

en: Atlantic/Azores
ca: Atlàntic/Azores

en: Atlantic/Bermuda
ca: Atlàntic/Bermuda

en: Atlantic/Canary
ca: Atlàntic/Canàries

en: Atlantic/Cape_Verde
ca: Atlàntic/Cap_Verde

en: Atlantic/Faeroe
ca: Atlàntic/Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
ca: Atlàntic/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
ca: Atlàntic/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
ca: Atlàntic/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
ca: Atlàntic/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
ca: Atlàntic/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
ca: Atlàntic/Stanley

en: Australia/ACT
ca: Austràlia/ACT

en: Australia/Adelaide
ca: Austràlia/Adelaide

en: Australia/Brisbane
ca: Austràlia/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
ca: Austràlia/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
ca: Austràlia/Canberra

en: Australia/Darwin
ca: Austràlia/Darwin

en: Australia/Hobart
ca: Austràlia/Hobart

en: Australia/LHI
ca: Austràlia/LHI

en: Australia/Lindeman
ca: Austràlia/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
ca: Austràlia/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
ca: Austràlia/Melbourne

en: Australia/NSW
ca: Austràlia/NSW

en: Australia/North
ca: Austràlia/Nord

en: Australia/Perth
ca: Austràlia/Perth

en: Australia/Queensland
ca: Austràlia/Queensland

en: Australia/South
ca: Austràlia/Sud

en: Australia/Sydney
ca: Austràlia/Sydney

en: Australia/Tasmania
ca: Austràlia/Tasmània

en: Australia/Victoria
ca: Austràlia/Victòria

en: Australia/West
ca: Austràlia/Oest

en: Australia/Yancowinna
ca: Austràlia/Yancowinna

en: Brazil/Acre
ca: Brasil/Acre

en: Brazil/DeNoronha
ca: Brasil/DeNoronha

en: Brazil/East
ca: Brasil/Est

en: Brazil/West
ca: Brasil/Oest

en: Canada/Atlantic
ca: Canadà/Atlàntic

en: Canada/Central
ca: Canadà/Central

en: Canada/East-Saskatchewan
ca: Canadà/Saskatchewan-Est

en: Canada/Eastern
ca: Canadà/Est

en: Canada/Mountain
ca: Canadà/Mountain

en: Canada/Newfoundland
ca: Canadà/Newfoundland

en: Canada/Pacific
ca: Canadà/Pacífic

en: Canada/Saskatchewan
ca: Canadà/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
ca: Canadà/Yukon

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Change system date and time
ca: Canvieu l'hora i la data del sistema

en: Chile/Continental
ca: Xile/Continental

en: Chile/EasterIsland
ca: Xile/Illa_de_Pasqua

en: Contacting NTP server.  Please wait...
ca: S'està contactant amb el servidor de temps de xarxa. Espereu...

en: Current Time :
ca: Hora actual:

en: Date
ca: Data

en: Date & Time
ca: Data i hora

en: Date/Time Properties
ca: Propietats de data i hora

en: Egypt
ca: Egipte

en: Eire
ca: Irlanda

en: Error copying timezone (from %s): %s
ca: S'ha produït un error en copiar la zona horària (des de %s): %s

en: Error removing /var/spool/postfix/etc/localtime
ca: S'ha produït un error en esborrar /var/spool/postfix/etc/localtime

en: Europe/Amsterdam
ca: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
ca: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
ca: Europa/Atenes

en: Europe/Belfast
ca: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
ca: Europa/Belgrad

en: Europe/Berlin
ca: Europa/Berlín

en: Europe/Bratislava
ca: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
ca: Europa/Brussel·les

en: Europe/Bucharest
ca: Europa/Bucarest

en: Europe/Budapest
ca: Europa/Budapest

en: Europe/Chisinau
ca: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
ca: Europa/Copenhagen

en: Europe/Dublin
ca: Europa/Dublín

en: Europe/Gibraltar
ca: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
ca: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
ca: Europa/Estambul

en: Europe/Kaliningrad
ca: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
ca: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
ca: Europa/Lisboa

en: Europe/Ljubljana
ca: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
ca: Europa/Londres

en: Europe/Luxembourg
ca: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
ca: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
ca: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
ca: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
ca: Europa/Mònaco

en: Europe/Moscow
ca: Europa/Moscou

en: Europe/Nicosia
ca: Europa/Nicòsia

en: Europe/Oslo
ca: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
ca: Europa/París

en: Europe/Prague
ca: Europa/Praga

en: Europe/Riga
ca: Europa/Riga

en: Europe/Rome
ca: Europa/Rome

en: Europe/Samara
ca: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
ca: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
ca: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
ca: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
ca: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
ca: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
ca: Europa/Estocolm

en: Europe/Tallinn
ca: Europa/Tallin

en: Europe/Tirane
ca: Europa/Tirane

en: Europe/Tiraspol
ca: Europa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
ca: Europa/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
ca: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
ca: Europa/Vaticà

en: Europe/Vienna
ca: Europa/Viena

en: Europe/Vilnius
ca: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
ca: Europa/Varsòvia

en: Europe/Zagreb
ca: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
ca: Europa/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
ca: Europa/Zúrich

en: Factory
ca: Fàbrica

en: GB-Eire
ca: GB-Irlanda

en: Help is not available.
ca: No es disposa d'ajuda.

en: Hour :
ca: Hora:

en: Iceland
ca: Islàndia

en: Indian/Antananarivo
ca: Índic/Antananarivo

en: Indian/Chagos
ca: Índic/Chagos

en: Indian/Christmas
ca: Índic/Christmas

en: Indian/Cocos
ca: Índic/Cocos

en: Indian/Comoro
ca: Índic/Comoro

en: Indian/Kerguelen
ca: Índic/Kerguelen

en: Indian/Mahe
ca: Índic/Mahe

en: Indian/Maldives
ca: Índic/Maldives

en: Indian/Mauritius
ca: Índic/Mauritius

en: Indian/Mayotte
ca: Índic/Mayotte

en: Indian/Reunion
ca: Índic/Reunion

en: Internet Time Servers
ca: Servidors de temps d'Internet

en: Japan
ca: Japó

en: Libya
ca: Líbia

en: Mexico/BajaNorte
ca: Mèxic/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
ca: Mèxic/BajaSur

en: Mexico/General
ca: Mèxic/General

en: Minute :
ca: Minuts:

en: Network Time Protocol
ca: Protocol de temps de xarxa

en: OK
ca: D'acord

en: Pacific/Apia
ca: Pacífic/Apia

en: Pacific/Auckland
ca: Pacífic/Auckland

en: Pacific/Chatham
ca: Pacífic/Chatham

en: Pacific/Easter
ca: Pacífic/Pasqua

en: Pacific/Efate
ca: Pacífic/Efate

en: Pacific/Enderbury
ca: Pacífic/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
ca: Pacífic/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
ca: Pacífic/Fiji

en: Pacific/Funafuti
ca: Pacífic/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
ca: Pacífic/Galàpagos

en: Pacific/Gambier
ca: Pacífic/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
ca: Pacífic/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
ca: Pacífic/Guam

en: Pacific/Honolulu
ca: Pacífic/Honolulu

en: Pacific/Johnston
ca: Pacífic/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
ca: Pacífic/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
ca: Pacífic/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
ca: Pacífic/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
ca: Pacífic/Majuro

en: Pacific/Marquesas
ca: Pacífic/Marquesas

en: Pacific/Midway
ca: Pacífic/Midway

en: Pacific/Nauru
ca: Pacífic/Nauru

en: Pacific/Niue
ca: Pacífic/Niue

en: Pacific/Norfolk
ca: Pacífic/Norfolk

en: Pacific/Noumea
ca: Pacífic/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
ca: Pacífic/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
ca: Pacífic/Palau

en: Pacific/Pitcairn
ca: Pacífic/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
ca: Pacífic/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
ca: Pacífic/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
ca: Pacífic/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
ca: Pacífic/Saipan

en: Pacific/Samoa
ca: Pacífic/Samoa

en: Pacific/Tahiti
ca: Pacífic/Tahití

en: Pacific/Tarawa
ca: Pacífic/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
ca: Pacífic/Tongatapu

en: Pacific/Truk
ca: Pacífic/Truk

en: Pacific/Wake
ca: Pacífic/Wake

en: Pacific/Wallis
ca: Pacífic/Wallis

en: Pacific/Yap
ca: Pacífic/Yap

en: Please select the nearest city in your timezone:
ca: Seleccioneu la ciutat més propera a la vostra zona horària:

en: Please specify an NTP server to use.
ca: Especifiqueu el servidor de temps de xarxa que fareu servir.

en: Poland
ca: Polònia

en: Second :
ca: Segons:

en: Select the timezone for the system.
ca: Seleccioneu la zona horària del sistema.

en: Singapore
ca: Singapur

en: System clock uses UTC
ca: El rellotge del sistema fa servir UTC

en: The NTP initscript (%s) does not seem to be functioning properly.  Try running 'rpm -V ntp' to see if the initscript has been modified.  system-config-date will exit now.
ca: És possible que el fitxer de seqüència d'inici del protocol de temps de xarxa (%s) no funcioni correctament. Proveu d'executar 'rpm -V ntp' per saber si el fitxer ha estat modificat. Aquest programa finalitzarà.

en: Time
ca: Hora

en: Timezone Selection
ca: Selecció de zona horària

en: Turkey
ca: Turquia

en: US/East-Indiana
ca: US/Indiana-Est

en: US/Eastern
ca: US/Est

en: US/Pacific
ca: US/Pacífic

en: You must be root to run timeconfig.
ca: Heu de ser el superusuari per executar aquest programa.

en: Your computer can synchronize its clock with a remote time server using the Network Time Protocol.
ca: Si feu servir el protocol de temps de xarxa, el vostre ordinador pot sincronitzar el seu rellotge amb un servidor de temps remot.

en: Zulu
ca: Zulú

en: _Date & Time
ca: _Data i hora

en: _Enable Network Time Protocol
ca: Habilita _el protocol de temps de xarxa

en: _Server:
ca: _Servidor:

en: _System clock uses UTC
ca: El rellotge del _sistema fa servir UTC

en: _Time Zone
ca: Zona _horària
