gdm2 VERSION - en to cs translation catalogue (677 entries)

en: 
    ... File too long to display ...
cs: 
    ... Soubor příliš dlouhý pro zobrazení ...

en: 
    Authentication failed.  Letters must be typed in the correct case.
cs: 
    Autentizace selhala. Písmena musí být zadána ve správné velikosti.

en: 
    Cannot change your password, you will not be able to log in, please try again later or contact your system administrator.
cs: 
    Nemohu změnit vaše heslo, nebudete se moci přihlásit, zkuste to prosím později nebo kontaktujte svého správce systému.

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
cs: 
    Nemohu nastavit vaši uživatelskou skupinu, nebudete se moci přihlásit; kontaktujte prosím svého správce systému.

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.
cs: 
    Nesprávné jméno uživatele nebo heslo. Rozlišují se malá a velká písmena.

en: 
    The change of the authentication token failed. Please try again later or contact the system administrator.
cs: 
    Změna ověřovacího tokenu selhala. Prosím, zkuste to později znovu nebo kontaktujte svého správce systému.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
cs: 
    Správce systému dočasně zakázal váš účet.

en: 
    The system administrator has disabled your access to the system temporary.
cs: 
    Správce systému dočasně znemožnil váš přístup do systému.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
cs: 
    Správce systému zakázal váš účet.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
cs: 
    Správci systému není dovoleno přihlásit se z této obrazovky

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
cs:   (Můžete přepínat mezi konzolami stiskem kláves Ctrl+Alt plus funkční klávesa, například Ctrl+Alt+F7 vás přepne na konzolu 7. Servery X obvykle běží na konzole 7 a vyšších).

en: %a %b %d, %H:%M
cs: %a %d. %b, %H:%M

en: %a %b %d, %l:%M %p
cs: %a %d. %b, %I:%M %p

en: %s could not be opened
cs: Nešlo otevřít %s

en: %s language selected
cs: Sezení bude %s

en: %s not a regular file!
cs: %s není obyčejný soubor!

en: %s session selected
cs: Vybráno sezení %s

en: %s: %s does not exist but must exist.
cs: %s: %s musí existovat, ale neexistuje.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
cs: %s: %s je větší než správcem systému udaná maximální velikost souboru.

en: %s: %s is not a regular file.
cs: %s: %s není běžný soubor.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
cs: %s: %s není vlastněn uid %d.

en: %s: %s is writable by group.
cs: %s: %s je přepisovatelný skupinou.

en: %s: %s is writable by group/other.
cs: %s: %s je zapisovatelný skupinou/ostatními.

en: %s: %s is writable by other.
cs: %s: %s je přepisovatelný ostatními.

en: %s: Aborting display %s
cs: %s: Ukončuji displej %s

en: %s: Authdir %s does not exist. Aborting.
cs: %s: Adresář AuthDir %s neexistuje. Končím.

en: %s: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be %o. Aborting.
cs: %s: AuthDir %s má špatně nastavená práva %o. Měly by být %o. Končím.

en: %s: Authdir %s is not a directory. Aborting.
cs: %s: Adresář AuthDir %s není adresář. Končím.

en: %s: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
cs: %s: Adresář AuthDir %s není vlastněn uživatelem %s a skupinou %s. Končím.

en: %s: Bad address
cs: %s: Špatná adresa

en: %s: BaseXsession empty, using %s/gdm/Xsession
cs: %s: BaseXsession prázdné, používám %s/gdm/Xsession

en: %s: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
cs: %s: Nemohu najít skupinu gdm (%s). Končím!

en: %s: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
cs: %s: Nemohu najít uživatele gdm (%s). Končím!

en: %s: Can't fork Xserver process!
cs: %s: Nemohu fork proces Xserver!

en: %s: Can't fork gdmchooser process
cs: %s: Nemohu fork proces gdmchooser

en: %s: Can't fork gdmgreeter process
cs: %s: Nemohu fork proces gdmgreeter

en: %s: Can't fork script process!
cs: %s: Nemohu fork proces skriptu!

en: %s: Can't init pipe to gdmchooser
cs: %s: Nemohu vytvořit rouru k gdmchooser

en: %s: Can't init pipe to gdmgreeter
cs: %s: Nemohu vytvořit rouru k programu gdmgreeter

en: %s: Can't open fifo!
cs: %s: Nemohu otevřít FIFO!

en: %s: Cannot create pipe
cs: %s: Nemohu vytvořit rouru

en: %s: Cannot find a free display number
cs: %s: Nemohu nalézt volné číslo displeje

en: %s: Cannot find or run the base Xsession script, will try GNOME failsafe
cs: %s: Nemohu nalézt nebo spustit základní skript Xsession, zkusím záchranné sezení GNOME

en: %s: Cannot fork to display error/info box
cs: %s: Nemohu fork proces pro zobrazení okna chyby/informace

en: %s: Cannot get local addresses!
cs: %s: Nemohu získat lokální adresy!

en: %s: Cannot safely open %s
cs: %s: Nemohu bezpečně otevřít %s

en: %s: Cannot start greeter trying default: %s
cs: %s: Nemohu spustit program pro přivítání, zkouším implicitní: %s

en: %s: Cannot start greeter with gtk modules: %s. Trying without modules
cs: %s: Nemohu spustit program pro přivítání s moduly gtk: %s. Zkouším to bez modulů

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
cs: %s: Program pro výběr nebyl nalezen nebo jej nelze spustit uživatelem gdm

en: %s: Could not become %s. Aborting.
cs: %s: Nemohu se stát %s. Končím.

en: %s: Could not bind socket
cs: %s: Nemohu bind soket

en: %s: Could not bind to XDMCP socket!
cs: %s: Nemohu bind k soketu XDMCP!

en: %s: Could not create XDMCP buffer!
cs: %s: Nemohu vytvořit vyrovnávací paměť XDMCP!

en: %s: Could not create socket!
cs: %s: Nemohu vytvořit soket!

en: %s: Could not exec %s %s %s
cs: %s: Nemohu spustit %s %s %s

en: %s: Could not extract authlist from packet
cs: %s: Nemohu získat authlist z paketu

en: %s: Could not get server hostname: %s!
cs: %s: Nemohu získat jméno počítače: %s!

en: %s: Could not lock cookie file %s
cs: %s: Nemohu zamknout soubor cookie %s

en: %s: Could not make FIFO
cs: %s: Nemohu vytvořit FIFO

en: %s: Could not make new cookie file in %s
cs: %s: Nemohu vytvořit nový soubor cookie v %s

en: %s: Could not make socket
cs: %s: Nemohu vytvořit soket

en: %s: Could not open FIFO
cs: %s: Nemohu otevřít FIFO

en: %s: Could not open cookie file %s
cs: %s: Nemohu otevřít soubor cookie %s

en: %s: Could not open logfile for display %s!
cs: %s: Nemohu otevřít soubor záznamu pro displej %s!

en: %s: Could not open ~/.xsession-errors
cs: %s: Nemohu otevřít ~/.xsession-errors

en: %s: Could not read Authentication Data
cs: %s: Nemohu přečíst Authentication Data

en: %s: Could not read Authentication Names
cs: %s: Nemohu přečíst Authentication Names

en: %s: Could not read Authorization List
cs: %s: Nemohu přečíst Authorization List

en: %s: Could not read Client Address
cs: %s: Nemohu přečíst Client Address

en: %s: Could not read Connection Type
cs: %s: Nemohu přečíst Connection Type

en: %s: Could not read Display Class
cs: %s: Nemohu přečíst Display Class

en: %s: Could not read Display Number
cs: %s: Nemohu přečíst Display Number

en: %s: Could not read Manufacturer ID
cs: %s: Nemohu přečíst Manufacturer ID

en: %s: Could not read Session ID
cs: %s: Nemohu přečíst Session ID

en: %s: Could not read XDMCP header!
cs: %s: Nemohu načíst hlavičku XDMCP!

en: %s: Could not read address
cs: %s: Nemohu přečíst adresu

en: %s: Could not read display address
cs: %s: Nemohu přečíst adresu displeje

en: %s: Could not read display port number
cs: %s: Nemohu přečíst číslo portu displeje

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
cs: %s: Nemohu nastavit prostředí pro %s. Končím.

en: %s: Could not write cookie
cs: %s: Nemohu zapsat cookie

en: %s: Could not write new authorization entry.  Possibly out of diskspace
cs: %s: Nemohu zapsat novou autorizační položku.  Pravděpodobně došlo místo na disku.

en: %s: Could not write new authorization entry: %s
cs: %s: Nemohu zapsat novou autorizační položku: %s

en: %s: Couldn't set groupid to %d
cs: %s: Nemohu nastavit groupid na %d

en: %s: Couldn't set groupid to 0
cs: %s: Nemohu nastavit groupid na 0

en: %s: Couldn't set userid to %d
cs: %s: Nemohu nastavit userid na %d

en: %s: Directory %s does not exist.
cs: %s: Adresář %s neexistuje.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
cs: %s: Displej %s je zaneprázdněný. Zkuste jiné číslo displeje.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
cs: %s: Číslo displeje %d je již obsazené! Použiji číslo %d

en: %s: Empty server command for display %s
cs: %s: Prázdný příkaz serveru pro displej %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
cs: %s: Prázdný příkaz serveru, použiji standardní.

en: %s: Error forking user session
cs: %s: Chyba při fork sezení uživatele

en: %s: Error in checksum
cs: %s: Chyba v kontrolním součtu

en: %s: Error opening a pipe: %s
cs: %s: Chyba při otevírání roury: %s

en: %s: Error setting %s to %s
cs: %s: Chyba při nastavování %s na %s

en: %s: Error setting signal %d to %s
cs: %s: Chyba při nastavování signálu %d na %s

en: %s: Error setting up %s signal handler: %s
cs: %s: Chyba při nastavování zpracování signálu %s: %s

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
cs: %s: Chyba při nastavování zpracování signálu CHLD

en: %s: Error starting chooser on display %s
cs: %s: Chyba při spouštění programu pro výběr na displeji %s

en: %s: Error starting greeter on display %s
cs: %s: Chyba při spouštění programu pro přivítání na displeji %s

en: %s: Execution of PostLogin script returned > 0. Aborting.
cs: %s: Spuštění skriptu PreSession vrátilo > 0. Končím.

en: %s: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
cs: %s: Spuštění skriptu PreSession vrátilo > 0. Končím.

en: %s: Failed checksum from %s
cs: %s: Chybný kontrolní součet od %s

en: %s: Failed creating pipe
cs: %s: Nemohu vytvořit rouru

en: %s: Failed executing: %s
cs: %s: Chyba při spouštění: %s

en: %s: Failed forking gdm slave process for %s
cs: %s: Nemohu fork proces gdm slave pro %s

en: %s: Failed starting: %s
cs: %s: Chyba při spouštění: %s

en: %s: Fatal X error - Restarting %s
cs: %s: Fatální chyba X - Restartuji %s

en: %s: Got KEEPALIVE from banned host %s
cs: %s: Dostal jsem KEEPALIVE od zakázaného počítače %s

en: %s: Got Manage from banned host %s
cs: %s: Dostal jsem Manage od zakázaného počítače %s

en: %s: Got REQUEST from banned host %s
cs: %s: Dostal jsem REQUEST ze zakázaného počítače %s

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
cs: %s: Program pro přivítání nebyl nalezen nebo jej nelze spustit uživatelem gdm

en: %s: Halt failed: %s
cs: %s: Vypnutí selhalo: %s

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
cs: %s: Domácí adresář pro %s: '%s' neexistuje.

en: %s: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
cs: %s: Ignoruji podezřelý soubor cookie %s

en: %s: Incorrect XDMCP version!
cs: %s: Nesprávná verze XDMCP!

en: %s: Invalid server line in config file. Ignoring!
cs: %s: Nesprávná řádek serveru v konfiguračním souboru. Ignoruji!

en: %s: Logdir %s does not exist or isn't a directory.  Using ServAuthDir %s.
cs: %s: Logdir %s neexistuje nebo není adresář. Používám ServAuthDir %s.

en: %s: No Exec line in the session file: %s, starting failsafe GNOME
cs: %s: Chybí řádek Exec v souboru sezení: %s, spouštím záchranné sezení GNOME

en: %s: No XDMCP support
cs: %s: Žádná podpora XDMCP

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
cs: %s: Žádný konfigurační soubor: %s. Použiji implicitní hodnoty.

en: %s: No daemon/ServAuthDir specified.
cs: %s: Není zadán démon/ServAuthDir.

en: %s: No greeter specified.
cs: %s: Žádný program pro přivítání nebyl zadán.

en: %s: No remote greeter specified.
cs: %s: Žádný vzdálený program pro přivítání nebyl zadán.

en: %s: No sessions directory specified.
cs: %s: Žádný adresář sezení nespecifikován.

en: %s: Reboot failed: %s
cs: %s: Restart selhal: %s

en: %s: Remote greeter not found or can't be executed by the gdm user
cs: %s: Vzdálený program pro přivítání nebyl nalezen nebo jej nelze spustit uživatelem gdm.

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
cs: %s: Root se nemůže automaticky přihlašovat, vypínám automatické přihlašování

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off timed login
cs: %s: Root se nemůže automaticky přihlašovat, vypínám časované přihlašování

en: %s: Running the XKeepsCrashing script
cs: %s: Spouštím skript XKeepsCrashing

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
cs: %s: Server měl být spuštěný pod uživatelem (uid) %d, ale takový uživatel neexistuje

en: %s: Session directory %s not found!
cs: %s: Adresář sezení %s nenalezen!

en: %s: Standard X server not found, trying alternatives
cs: %s: Nenalezl jsem standardní X server, zkouším alternativy

en: %s: String too long!
cs: %s: Řetězec příliš dlouhý!

en: %s: The gdm group should not be root. Aborting!
cs: %s: Skupina gdm nesmí být root. Končím!

en: %s: The gdm user should not be root. Aborting!
cs: %s: Uživatel gdm nesmí být root. Končím!

en: %s: TimedLoginDelay less than 5, so I will just use 5.
cs: %s: TimedLoginDelay menší než 5, takže prostě použiji 5.

en: %s: Trying failsafe X server %s
cs: %s: Zkouším záchranný X server %s

en: %s: Unknown opcode from host %s
cs: %s: Neznámý kód operace od počítače %s

en: %s: User not allowed to log in
cs: %s: Uživateli není dovoleno se přihlásit

en: %s: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
cs: %s: Uživatel prošel ověřením, ale getpwnam(%s) selhalo!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Aborting!
cs: %s: Protokol XDMCP je vypnut a žádné místní servery nebyly definovány. Končím!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Adding %s on :%d to allow configuration!
cs: %s: Protokol XDMCP je vypnut a nebyly definovány žádné místní servery. Přidávám %s na :%d pro možnost nastavení!

en: %s: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
cs: %s: Byl povolen protokol XDMCP, ale není podporován, takže jej vypínám

en: %s: Xserver not found: %s
cs: %s: Xserver nenalezen: %s

en: %s: cannot fork
cs: %s: nemohu fork

en: %s: cannot open display %s
cs: %s: nemohu otevřít displej %s

en: %s: fork() failed!
cs: %s: fork() selhal!

en: %s: gnome-session not found for a failsafe GNOME session, trying xterm
cs: %s: gnome-session pro záchranné sezení GNOME nebylo nalezeno, zkouším xterm

en: %s: initgroups() failed for %s
cs: %s: initgroups() selhalo pro %s

en: %s: setsid() failed: %s!
cs: %s: setsid() selhal: %s!

en: %s: setusercontext() failed for %s. Aborting.
cs: %s: setusercontext() selhalo pro %s. Končím.

en: %sWelcome to %s%s
cs: %sVítejte na %s%s

en: (c) 2002 Bond, James Bond
cs: © 2002 Bond, James Bond

en: (c) 2002 GNOME
cs: © 2002 GNOME

en: (current) UNIX password:
cs: (současné) heslo UNIXu:

en: (memory buffer
cs: (paměť

en: (memory buffer)
cs: (paměť)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
cs: Grafická aplikace pro nastavení správce displeje GNOME (GDM)

en: A-M|Albanian
cs: A-M|Albánsky

en: A-M|Amharic
cs: A-M|Amharsky

en: A-M|Arabic (Egypt)
cs: A-M|Arabsky (Egypt)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
cs: A-M|Arabsky (Libanon)

en: A-M|Azerbaijani
cs: A-M|Ázerbajdžánsky

en: A-M|Basque
cs: A-M|Baskicky

en: A-M|Belarusian
cs: A-M|Bělorusky

en: A-M|Bengali
cs: A-M|Bengálsky

en: A-M|Bengali (India)
cs: A-M|Bengálsky (Indie)

en: A-M|Bosnian
cs: A-M|Bosensky

en: A-M|Bulgarian
cs: A-M|Bulharsky

en: A-M|Catalan
cs: A-M|Katalánsky

en: A-M|Chinese (simplified)
cs: A-M|Čínsky (zjednodušené)

en: A-M|Chinese (traditional)
cs: A-M|Čínsky (tradiční)

en: A-M|Croatian
cs: A-M|Chorvatsky

en: A-M|Czech
cs: A-M|Česky

en: A-M|Danish
cs: A-M|Dánsky

en: A-M|Dutch
cs: A-M|Holandsky

en: A-M|English
cs: A-M|Anglicky

en: A-M|English (American)
cs: A-M|Anglicky (Amerika)

en: A-M|English (Australian)
cs: A-M|Anglicky (Austrálie)

en: A-M|English (British)
cs: A-M|Anglicky (Británie)

en: A-M|English (Canadian)
cs: A-M|Anglicky (Kanada)

en: A-M|English (Ireland)
cs: A-M|Anglicky (Irsko)

en: A-M|Estonian
cs: A-M|Estonsky

en: A-M|Finnish
cs: A-M|Finsky

en: A-M|French
cs: A-M|Francouzsky

en: A-M|Galician
cs: A-M|Galsky

en: A-M|German
cs: N-Z|Německy

en: A-M|Greek
cs: N-Z|Řecky

en: A-M|Hebrew
cs: A-M|Hebrejsky

en: A-M|Hindi
cs: A-M|Hindsky

en: A-M|Hungarian
cs: A-M|Maďarsky

en: A-M|Icelandic
cs: A-M|Islandsky

en: A-M|Indonesian
cs: A-M|Indonésky

en: A-M|Irish
cs: A-M|Irsky

en: A-M|Italian
cs: A-M|Italsky

en: A-M|Japanese
cs: A-M|Japonsky

en: A-M|Korean
cs: A-M|Korejsky

en: A-M|Latvian
cs: A-M|Lotyšsky

en: A-M|Lithuanian
cs: A-M|Litevsky

en: A-M|Macedonian
cs: A-M|Makedonsky

en: A-M|Malay
cs: A-M|Malajsky

en: A-M|Mongolian
cs: A-M|Mongolsky

en: ADDRESS
cs: ADRESA

en: A_dd host:
cs: _Přidat počítač:

en: Abort login
cs: Přerušit přihlášení

en: Accessibility
cs: Zpřístupnění

en: Allo_w running XDMCP chooser from the login screen
cs: Povolit spuštění výběru XDM_CP z přihlašovací obrazovky

en: Allow _root to login with GDM
cs: Povolit přihlášení s GDM jako '_root'

en: Allow c_onfiguration from the login screen
cs: Povolit uživatelům spustit _nastavení ze systémového menu

en: Allow remote _timed logins
cs: Povoli_t vzdálené časované přihlášení

en: Allow root to login r_emotely with GDM
cs: Povolit vzdál_ené přihlášení s GDM jako 'root'

en: Always disallow TCP connections to _X server (disables all remote connections)
cs: Vždy zakázat připojení k _X serveru přes TCP (zakáže všechna vzdálená připojení)

en: Always use 24 hour cloc_k format
cs: Vždy používat dvacetičtyř_hodinový formát

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  CList type widget should have %d columns.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
cs: Při načítání prvku uživatelského rozhraní %s%s ze souboru %s došlo k chybě.
    Prvek typu CList by měl mít %d sloupců. Možná byl popis rozhraní formátu glade poškozen. %s nemůže pokračovat a nyní skončí. Měli byste zkontrolovat svou instalaci %s nebo znovu nainstalovat %s.

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
cs: Při načítání prvku uživatelského rozhraní %s%s ze souboru %s došlo k chybě. Možná byl že popis rozhraní formátu glade poškozen. %s nemůže pokračovat a nyní skončí. Měli byste zkontrolovat svou instalaci %s nebo znovu nainstalovat %s.

en: An error occured while loading the user interface from file %s.  Possibly the glade interface description was not found.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
cs: Při načítání uživatelského rozhraní ze souboru %s došlo k chybě. Možná nebyl nalezen popis rozhraní ve formátu glade. %s nemůže pokračovat a nyní skončí. Měli byste zkontrolovat svou instalaci %s nebo znovu nainstalovat %s.

en: An error occured while trying to contact the login screens.  Not all updates may have taken effect.
cs: Během pokusu o kontakt s přihlašovacím dialogem došlo k chybě. Může se stát, že ne všechny aktualizace se projevily.

en: An internal error occured, you will not be able to log in.
    Please try again later or contact your system administrator.
cs: Došlo k interní chybě, nebudete se moci přihlásit.
    Zkuste to prosím později nebo kontaktujte svého správce systému.

en: Answer questions here and press Enter when done.  For a menu press F10.
cs: Tady odpovídejte na otázky a stiskněte Enter, když jste hotovi. Pro menu stiskněte F10.

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
cs: Archív neobsahuje soubor GdmGreeterTheme.info

en: Archive is not of a single subdirectory
cs: Archív není jediný podadresář

en: Archive is not of a subdirectory
cs: Archív není podadresářem

en: Are you sure you want to reboot the machine?
cs: Jste si jisti, že chcete restartovat svůj počítač?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
cs: Jste si jisti, že chcete vypnout svůj počítač?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
cs: Jste si jisti, že chcete uspat svůj počítač?

en: Authenticate before running --command
cs: Přihlaste se před spuštěním --command

en: Authentication failed
cs: Ověření selhalo

en: Authentication failure!
cs: Ověření selhalo!

en: Authentication token change failed for user %s
cs: Změna ověřovacího tokenu selhala pro uživatele %s

en: Author:
cs: Autor:

en: Autologin or timed login to the superuser (root) account is not allowed.
cs: Automatické nebo časované přihlášení k účtu superuživatele (root) není dovoleno.

en: Automatic Login
cs: Automatické přihlášení

en: Automatic login
cs: Automatické přihlášení

en: Background
cs: Pozadí

en: Browse
cs: Probírat

en: COMMAND
cs: PŘÍKAZ

en: C_onnect
cs: Při_pojit se

en: Can not get username
cs: Nemohu získat jméno uživatele

en: Can not start fallback console
cs: Nemohu spustit náhradní konzolu

en: Can't disable xscreensaver display hacks
cs: Nemohu vypnout úpravy programu xscreensaver

en: Can't find PAM configuration for gdm.
cs: Nemohu nalézt nastavení PAM pro program GDM.

en: Can't lock screen
cs: Nemohu zamknout obrazovku

en: Can't open %s for writing
cs: Nemohu otevřít %s pro zápis

en: Can't open DefaultImage: %s!
cs: Nemohu otevřít DefaultImage: %s!

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
cs: Nemohu otevřít DefaultImage: %s. Vypínám prohlížeč vzhledu!

en: Can't open default host icon: %s
cs: Nemohu otevřít výchozí ikonu pro počítač: %s

en: Can't set EGID to user GID
cs: Nemohu nastavit EGID na GID uživatele

en: Can't set EUID to user UID
cs: Nemohu nastavit EUID na UID uživatele

en: Can't set PAM_RHOST=%s
cs: Nemohu nastavit PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
cs: Nemohu nastavit PAM_TTY=%s

en: Can't write to %s: %s
cs: Nemohu zapisovat do %s: %s

en: Cannot change display
cs: Nemohu změnit displej

en: Cannot communicate with GDM (The GNOME Display Manager)
cs: Nemohu komunikovat s GDM (správcem displeje GNOME)

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
cs: Nemohu komunikovat s programem GDM, možná máte spuštěnou starou verzi.

en: Cannot connect to remote server
cs: Nemohu se připojit ke vzdálenému serveru

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
cs: Nemohu najít "xterm" ke spuštění záchranného sezení.

en: Cannot find host
cs: Nemohu najít počítač

en: Cannot find or run the base session script, will try the GNOME failsafe session for you.
cs: Nemohu nalézt nebo spustit základní skript sezení, zkusím pro vás záchranné sezení GNOME.

en: Cannot get passwd structure for %s
cs: Nemohu získat strukturu passwd pro %s

en: Cannot load user interface
cs: Nemohu načíst uživatelské rozhraní

en: Cannot open file
cs: Nemohu otevřít soubor

en: Cannot run chooser
cs: Nemohu spustit program pro výběr

en: Cannot set user group for %s
cs: Nemohu nastavit uživatelskou skupinu pro %s

en: Cannot setup pam handle with null display
cs: Nemohu nastavit pam handle s displejem null

en: Cannot start new display
cs: Nemohu spustit nový displej

en: Cannot start the chooser program, you will probably not be able to log in.  Please contact the system administrator.
cs: Nemohu spustit program pro výběr, pravděpodobně se nebudete moci přihlásit. Kontaktujte prosím správce systému.

en: Cannot start the greeter
cs: Nemohu spustit program pro přivítání

en: Cannot start the greeter program, you will not be able to log in.  This display will be disabled.  Try logging in by other means and editing the configuration file
cs: Nemohu spustit program pro přivítání, nebude se moci přihlásit. Tento displej bude zakázán. Zkuste se přihlásit jiným způsobem upravit soubor s nastavením

en: Cannot start the session due to some internal error.
cs: Nemohu spustit sezení kvůli nějaké interní chybě.

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
cs: Nemohu zapsat soubor PID %s, možná došlo místo na disku. Chyba: %s

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
cs: Nemohu zapsat soubor PID %s, možná došlo místo na disku. Chyba: %s

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
cs: Změnit obrázek, který bude zobrazen v prohlížeči tváří programu GDM (správci přihlášení)

en: Change to _Existing Display
cs: Přepnout na _existující displej

en: Choose a Session
cs: Vyberte sezení

en: Choose a ho_st to connect to:
cs: Vyberte _server, ke kterému se připojit:

en: Choose an Action
cs: Vyberte akci

en: Choose server
cs: Vyberte server

en: Choose the X server to start
cs: Vyberte X server který spustit

en: Circles
cs: Kruhy

en: Client address to return in response to xdm
cs: Klientská adresa vrácená jako odpověď xdm

en: Co_lor
cs: B_arva

en: Configuration is not correct
cs: Nastavení není správné

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
cs: Nastavit GDM (tohoto správce přihlášení). Budu potřebovat heslo uživatele root.

en: Connection type to return in response to xdm
cs: Typ spojení vrácený jako odpověď xdm

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.
cs: Nemohu spustit program pro nastavení. Zkontrolujte, že je správně nastavena jeho cesta v souboru s nastavením.

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.  I will attempt to start it from the default location.
cs: Nemohu spustit program pro nastavení. Zkontrolujte že je správně nastavena jeho cesta v souboru s nastavením. Pokusím se jej spustit z implicitního umístění.

en: Could not find a free display number
cs: Nenašel jsem volné číslo displeje

en: Could not find the GNOME installation, will try running the "Failsafe xterm" session.
cs: Nemohu najít instalaci GNOME, zkusím sezení "Záchranný XTerm".

en: Could not fork a new process!
cs: Nemohu fork nový proces!

en: Could not set signal mask!
cs: Nemohu nastavit masku signálů!

en: Could not setgid %d. Aborting.
cs: Nemohu nastavit setgid %d. Končím.

en: Couldn't authenticate user
cs: Nemohu ověřit uživatele

en: Couldn't authenticate user "%s"
cs: Nemohu autentizovat uživatele "%s"

en: Couldn't open session for %s
cs: Nemohu otevřít sezení pro %s

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
cs: Nemohu nastavit správu účtu (acct. mgmt.) pro %s

en: Couldn't set credentials for %s
cs: Nemohu nastavit pověření pro %s

en: D_isconnect
cs: Odpoj_it se

en: Debugging output
cs: Ladicí výstup

en: Default System Session
cs: Implicitní sezení systému

en: Denied XDMCP query from host %s
cs: Odepřen dotaz protokolem XDMCP počítačem %s

en: Description:
cs: Popis:

en: Details: %s
cs: Detaily: %s

en: Did not receive any response from host "%s" in %d seconds.  Perhaps the host is not turned on, or is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
cs: Za %2$d sekund jsem nedostal žádnou odpověď od počítače "%1$s". Možná počítač není zapnutý nebo momentálně není ochoten podporovat přihlašovací sezení. Zkuste to prosím později.

en: Did not receive response from server
cs: Nedostal jsem od serveru odpověď

en: Display
cs: Displej

en: Display %s is busy. There is another X server running already.
cs: Displej %s je již obsazen jiným X serverem.

en: Display %s on virtual terminal %d
cs: Displej %s na virtuálním terminálu %d

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
cs: Displej '%s' nemůže být otevřen programem Xnest

en: Displays per _host:
cs: Displejů na _počítač:

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
cs: Přímá otázka místo nepřímé (program pro výběr)

en: Do not fork into the background
cs: Nevětvit se do pozadí

en: Do not lock current screen
cs: Nezamykat tuto obrazovku

en: Do you really wish to remove theme '%s' from the system?
cs: Opravdu chcete ze systému odstranit téma '%s'?

en: Don't check for running gdm
cs: Nekontrolovat, zdali již běží program GDM

en: Doubleclick on the user
    to log in
cs: Přihlaste se dvojitým kliknutím
    na uživatele

en: Doubleclick on the user to log in
cs: Přihlaste se dvojitým kliknutím na uživatele

en: Enable _XDMCP
cs: Povolit _XDMCP

en: Enable _accessibility modules
cs: Povolit moduly _zpřístupnění

en: Enter new UNIX password:
cs: Zadejte nové heslo UNIXu:

en: Enter the root password
    to run the configuration.
cs: Pro start nastavení vložte
    heslo uživatele root.

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
cs: Chyba u volby %s: %s.
    Spusťte '%s --help' a získáte úplný výpis voleb dostupných z příkazové řádky.

en: Error while changing NIS password.
cs: Chyba při měnění hesla NIS.

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to (%s)
cs: Chyba při pokusu spustit (%s)
    který je připojen k (%s)

en: Error! Unable to set executable context.
cs: Chyba! Nemohu nastavit kontext spustitelného programu.

en: Exit the application
cs: Skončit tuto aplikaci

en: Extra options for Xnest
cs: Další volby pro Xnest

en: Failed to restart self
cs: Nemohu se restartovat

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
cs: V krátkém čase selhalo několikrát za sebou spuštění X serveru; vypínám displej %s

en: Failsafe Gnome
cs: Záchranný GNOME

en: Failsafe _Gnome
cs: Záchranné _GNOME

en: Failsafe _Terminal
cs: Záchranný _terminál

en: Failsafe xterm
cs: Záchranný XTerm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
cs: Soubor %s nelze otevřít pro čtení
    Chyba: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
cs: Soubor %s nelze otevřít pro zápis
    Chyba: %s

en: File does not exist
cs: Soubor neexistuje.

en: File not a tar.gz or tar archive
cs: Soubor není tar.gz či tar archív

en: Flexible server request denied: Not authenticated
cs: Odepřen flexibilní požadavek na server: Nepřihlášený

en: GDM (The GNOME Display Manager) is not running.
cs: GDM (Správce displeje GNOME) neběží.

en: GDM Host Chooser
cs: GDM výběr připojení

en: GDM Login
cs: GDM Přihlášení

en: GDM could not write a new authorization entry to disk.  Possibly out of diskspace.%s%s
cs: Nemohu zapsat novou autorizační položku.  Pravděpodobně došlo místo na disku.%s%s

en: GDM could not write to your authorization file.  This could mean that you are out of disk space or that your home directory could not be opened for writing.  In any case, it is not possible to log in.  Please contact your system administrator
cs: GDM nemůže zapisovat do vašeho souboru s ověřením. To může znamenat, že nemáte volné místo na disku, nebo že váš domovský adresář nelze otevřít pro zápis. V každém případě není možné se přihlásit. Kontaktujte prosím svého správce systému

en: GDM detected a shutdown or reboot in progress.
cs: GDM rozpoznal probíhající vypnutí nebo restart.

en: GDM is not running
cs: GDM neběží

en: GDM restarting ...
cs: GDM restartuje ...

en: GNOME Art variation of Circles
cs: Variace kruhů s obrázky z GNOME

en: GNOME Art variation of Circles with a Face Browser
cs: Variace kruhů s obrázky z GNOME a prohlížečem tváří

en: GNOME Artists
cs: Umělci GNOME

en: GNOME Desktop Manager
cs: Správce přihlášení GNOME

en: General
cs: Obecné

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
cs: Soubor Glade je poškozený! Ujistěte se, že je nainstalovaný správný soubor!
    soubor: %s prvek: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
cs: Soubor Glade je poškozený! Ujistěte se, že je nainstalovaný správný soubor!
    soubor: %s prvek: %s očekávaný počet sloupců: %d

en: Graphical greeter
cs: Grafické přivítání

en: Greeter
cs: Přivítání

en: Happy GNOME
cs: Šťastný GNOME

en: Happy GNOME with Browser
cs: Šťastný GNOME s prohlížečem

en: Honour _indirect requests
cs: Uznávat _nepřímé požadavky

en: How to use this application
cs: Jak používat tuto aplikaci

en: I cannot find the host "%s", perhaps you have mistyped it.
cs: Nemohu najít počítač "%s", možná jste jeho název napsali špatně.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
cs: Nemohu spustit X server (vaše grafické rozhraní). Pravděpodobně není správně nastavený. Chcete zobrazit výstup X serveru a pokusit se identifikovat problém?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
cs: Nemohu spustit X server (vaše grafické rozhraní). Pravděpodobně není správně nastavený. Budete se muset přihlásit na konzole a znovu spustit program pro nastavení X serveru. Poté znovu spusťte GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly. You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
cs: Nemohu spustit X server (vaše grafické rozhraní). Pravděpodobně není správně nastavený. Budete se muset přihlásit na konzole a znovu spustit program pro nastavení X serveru. Poté znovu spusťte GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
cs: Nemohu spustit X server (vaše grafické rozhraní). Zdá se, že vaše polohovací zařízení (vaše myš) není správně nastavena. Chcete zobrazit výstup X serveru a pokusit se identifikovat problém?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
cs: Nemohl jsem spustit server
    X (vaše grafické prostředí)
    díky interní chybě.
    Kontaktujte prosím svého správce
    systému nebo se podívejte do záznamových
    souborů. Mezitím bude tento displej
    vypnutý. Pokud problém vyřešíte, spusťte
    znovu program GDM.

en: I could not start the regular X server (your graphical environment) and so this is a failsafe X server.  You should log in and properly configure the X server.
cs: Nemohl jsem spustit běžný X server (vaše grafické prostředí), proto nyní běží záchranný X server. Měli byste se přihlásit a správně nastavit svůj X server.

en: I could not start the standard greeter.  This display will abort and you may have to login another way and fix the installation of gdm
cs: Nemohu spustit standardní program pro přivítání. Tento displej bude ukončen, a vy se budete muset přihlásit jiným způsobem a opravit instalaci programu GDM.

en: I could not start your session and so I have started the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
cs: Nemohl jsem spustit vaše sezení, takže jsem spustil záchranné sezení xterm. Okna jsou aktivní, jen pokud nad nimi máte kurzor. Z tohoto režimu se dostanete napsáním 'exit' v okně v levém horním rohu

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
cs: Nyní vypnu tento X server. Spusťte znovu GDM.poté, co bude správně nastaven.

en: I will now try to restart the X server again.
cs: Zkusím teď spustit X server znovu.

en: Icon
cs: Ikona

en: If you still wish to use this feature, either start GDM yourself or ask your system administrator to start GDM.
cs: Pokud si stále přejete používat tuto vlastnost, spusťte GDM sami, nebo požádejte svého správce systému, aby jej spustil.

en: Indirect XDMCP is not enabled
cs: Nepřímé XDMCP není povoleno

en: Internal error on passwdexpired
cs: Interní chyba v passwdexpired

en: Invalid server command '%s'
cs: Neplatný příkaz serveru '%s'

en: Just For _This Session
cs: Jen pro _toto sezení

en: Just _Log In
cs: _Jen se přihlásit

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
cs: Pouze spustit Xnest, bez otázek (žádný program pro výběr)

en: L_ocal:
cs: _Místní:

en: Language %s does not exist, using %s
cs: Jazyk %s neexistuje, použiji %s

en: Last
cs: Předchozí

en: Last login:
    %s
cs: Poslední přihlášení:
    %s

en: Listen on _UDP port:
cs: Poslouchat na _UDP portu:

en: Log in anyway
cs: Přesto se přihlásit

en: Log in as another user inside a nested window
cs: Přihlásit se jako jiný uživatel ve vnořeném okně

en: Log in as another user without logging out
cs: Přihlásit se jako jiný uživatel bez odhlášení

en: Log in using the default system language
cs: Přihlásit se s jazykem nastaveným jako výchozí pro váš systém

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
cs: Přihlásit se s jazykem, se kterým jste se přihlásili posledně

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
cs: Přihlásit se v sezení, se kterým jste se přihlásili posledně

en: Login Photo
cs: Fotka přihlášení

en: Login Screen Setup
cs: Nastavení přihlašovací obrazovky

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
cs: Au_tomatické přihlášení uživatele po zadaném čase (v sekundách)

en: Login sound requested on non-local display or the play software cannot be run or the sound does not exist
cs: Bylo požádáno o zvuk přihlášení mimo místní displej nebo nemůže být spuštěn přehrávací software nebo zvuk neexistuje

en: Make _Default
cs: Nastavit jako _implicitní

en: Make a _sound when login window is ready
cs: _Přehrát zvuk, když je připraveno okno přihlášení

en: Master halting...
cs: Master vypíná...

en: Master rebooting...
cs: Master restartuje...

en: Master suspending...
cs: Master uspává...

en: Max p_ending indirect requests:
cs: Max. č_ekajících nepřímých požadavků:

en: Maximum _pending requests:
cs: Maximum _čekajících požadavků:

en: Maximum _remote sessions:
cs: Maximum _vzdálených sezení:

en: Maximum _wait time:
cs: Maximální _doba čekání:

en: Maximum indirect w_ait time:
cs: Maximální doba čekání pro nepřímé:

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
cs: N-Z|Norsky (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
cs: N-Z|Norsky (nynorsk)

en: N-Z|Panjabi
cs: N-Z|Pandžábsky

en: N-Z|Persian
cs: N-Z|Persky

en: N-Z|Polish
cs: N-Z|Polsky

en: N-Z|Portuguese
cs: N-Z|Portugalsky

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
cs: N-Z|Portugalsky (Brazílie)

en: N-Z|Romanian
cs: N-Z|Rumunsky

en: N-Z|Russian
cs: N-Z|Rusky

en: N-Z|Serbian
cs: N-Z|Srbsky

en: N-Z|Serbian (Jekavian)
cs: N-Z|Srbsky (Jekavian)

en: N-Z|Serbian (Latin)
cs: N-Z|Srbsky (latinka)

en: N-Z|Slovak
cs: N-Z|Slovensky

en: N-Z|Slovenian
cs: N-Z|Slovinsky

en: N-Z|Spanish
cs: N-Z|Španělsky

en: N-Z|Spanish (Mexico)
cs: N-Z|Španělsky (Mexiko)

en: N-Z|Swedish
cs: N-Z|Švédsky

en: N-Z|Swedish (Finland)
cs: N-Z|Švédsky (Finsko)

en: N-Z|Tamil
cs: N-Z|Tamilsky

en: N-Z|Thai
cs: N-Z|Thajsky

en: N-Z|Turkish
cs: N-Z|Turecky

en: N-Z|Ukrainian
cs: N-Z|Ukrajinsky

en: N-Z|Vietnamese
cs: N-Z|Vietnamsky

en: N-Z|Walloon
cs: N-Z|Valonsky

en: N-Z|Welsh
cs: N-Z|Velšsky

en: Nested display %s on virtual terminal %d
cs: Vnořený displej %s na virtuálním terminálu %d

en: New Login
cs: Nové přihlášení

en: New Login in a Nested Window
cs: Nové přihlášení ve vnořeném okně

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
cs: Program nepodporuje protokol XDMCP. Chcete-li podporu protokolu XDMCP zapnout, musíte znovu přeložit program GDM s knihovnami pro protokol XDMCP.

en: No configuration was found
cs: Nebylo nalezeno nastavení

en: No console (local) servers to be run
cs: Nemají být spuštěny žádné místní servery

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
cs: V souboru s nastavením není uveden démon ani ServAuthDir

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
cs: Nenalezen žádný odkaz na výchozí sezení. Bude použito Záchranné sezení prostředí GNOME.

en: No file selected
cs: Žádný soubor není vybrán

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
cs: Nelze nalézt rozhraní, což je ŠPATNÉ! (soubor: %s)

en: No password supplied
cs: Nezadáno heslo

en: No picture selected.
cs: Žádný obrázek nebyl vybrán.

en: No screenshot available
cs: Žádný obrázek k dispozici

en: No servers were defined in the configuration file and XDMCP was disabled.  This can only be a configuration error.  So I have started a single server for you.  You should log in and fix the configuration.  Note that automatic and timed logins are disabled now.
cs: V souboru s nastavením nebyly definovány žádné servery a protokol XDMCP byl zakázán. To může nastat pouze díky chybnému nastavení. Spustil jsem vám tedy jeden server. Měli byste se přihlásit a opravit své nastavení. Automatická a načasovaná přihlašování jsou nyní vypnuta.

en: No serving hosts were found.
cs: Žádné servery nenalezeny.

en: Nobody
cs: Nikdo

en: Not a theme archive
cs: Není archív s tématem

en: OPTIONS
cs: VOLBY

en: Only root wants to run gdm
cs: Pouze root chce spustit gdm

en: Open Displays
cs: Otevřené displeje

en: Open a session to the selected host
cs: Otevřít sezení na vybranému počítači

en: Options
cs: Možnosti

en: Other|POSIX/C English
cs: Jiné|POSIX/C Anglicky

en: Password has been already used. Choose another.
cs: Heslo již bylo použito. Zvolte jiné.

en: Password of %s has expired
cs: Heslo uživatele %s vypršelo

en: Password unchanged
cs: Heslo nebylo změněno

en: Password:
cs: Heslo:

en: Perhaps you have an old version of GDM running.
cs: Možná máte spuštěnou starou verzi GDM.

en: Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
cs: Možná váš soubor .Xauthority není nastaven správně.

en: Pick a color
cs: Vyber barvu

en: Picture is too large
cs: Obrázek je příliš velký

en: Pin_g interval (seconds):
cs: Interval pin_gu (sekundy):

en: Ping interval (seconds):
cs: Interval pingu (sekundy):

en: Ping to %s failed, whacking display!
cs: Ping na %s selhal, ruším displej!

en: Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
cs: požádejte prosím svého správce systému, aby jej povolil v programu pro nastavení GDM.

en: Please ask your system administrator to install it.
cs: Požádejte prosím svého správce systému, aby jej nainstaloval.

en: Please ask your system administrator to start it.
cs: Požádejte prosím svého správce systému, aby jej spustil.

en: Please enter your username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Please insert 25 cents to log in.
cs: Za přihlášení vhodit 5 korun.

en: Please make sure the Caps Lock key is not enabled.
cs: Zkontrolujte prosím, že klávesa Caps Lock není povolena.

en: Please type in the root (privileged user) password.
cs: Zadejte prosím heslo uživatele root (administrátora).

en: Please wait: scanning local network...
cs: Čekejte prosím: prohledávám lokální síť...

en: Preserve LD_* variables
cs: Zachovat proměnné LD_*

en: Preview:
cs: Náhled:

en: Print GDM version
cs: Vypsat verzi GDM

en: Probe the network
cs: Sondovat síť

en: Query and add this host to the above list
cs: Kontaktovat tento počítač a přidat jej do seznamu výše

en: Query logout action request denied: Not authenticated
cs: Odepřen požadavek zjištění akce odhlášení: Nepřihlášen

en: Query vt request denied: Not authenticated
cs: Odepřen požadavek zjištění vt: Nepřihlášen

en: Re_mote welcome string:
cs: Zpráva vz_dáleného přivítání:

en: Reboot
cs: Restartovat počítač

en: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
cs: Požadavek na restart nebo vypnutí, i když displej %s neobsahuje žádné systémové menu.

en: Reboot your computer
cs: Restartovat váš počítač

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
cs: Požadovaný server %s nesmí být použit s flexibilními servery, použiji standardní server.

en: Restart
cs: Restartovat GDM

en: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
cs: Požadavek na nové spuštění, restart, nebo vypnutí z nelokálního displeje %s

en: Retry _delay (seconds) :
cs: _Pauza mezi pokusy (sekundy):

en: Return to previous login
cs: Vrátit se do předchozího přihlášení

en: Retype new UNIX password:
cs: Napište nové heslo UNIXu:

en: Root login disallowed on display '%s'
cs: Přihlašování jako root není na displeji '%s' dovoleno

en: Run _XDMCP chooser
cs: Spustit výběr _XDMCP

en: Run an XDMCP chooser which will allow you to log into available remote machines, if there are any.
cs: Spustit výběr XDMCP, který vám umožní přihlásit se k dostupným vzdáleným počítačům, pokud nějaké existují.

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
cs: Spustit vysílání (broadcast) místo nepřímé otázky (program pro výběr)

en: Run in background
cs: Běh na pozadí

en: SOCKET
cs: SOKET

en: STRING
cs: ŘETĚZEC

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Select _Language...
cs: Vybrat _jazyk...

en: Select _Session...
cs: Vybrat _sezení...

en: Select a language
cs: Vyberte si jazyk

en: Select a language for your session to use:
cs: Vyberte si jazyk pro své sezení:

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
cs: Vyberte fotografii, kterou chcete zobrazovat v prohlížeči tváří:

en: Select new theme archive to install
cs: Vyberte nový archív s tématem k instalaci

en: Send the specified protocol command to gdm
cs: Poslat specifický příkaz protokolu gdm

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but has the wrong permissions, it should have permissions of %o. Please correct the permissions or the gdm configuration %s and restart gdm.
cs: Adresář pro ověřování serveru (daemon/ServAuthDir) je nastaven na %s, ale má špatně nastavená práva, měl by mít práva %o. Opravte prosím nastavení práv nebo nastavení gdm %s a znovu spusťte gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s. Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
cs: Adresář pro ověřování serveru (daemon/ServAuthDir) je nastaven na %s, ale nevlastní jej uživatel %s a skupina %s. Opravte prosím vlastníka adresáře nebo nastavení programu GDM %s a znovu jej spusťte.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
cs: Adresář pro ověřování serveru (daemon/ServAuthDir) je nastaven na %s, ale ten neexistuje. Opravte prosím nastavení programu GDM %s a znovu jej spusťte.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
cs: Adresář pro ověřování serveru (daemon/ServAuthDir) je nastaven na %s, což není adresář. Opravte prosím nastavení programu GDM %s a znovu jej spusťte.

en: Server name '%s' not found, using standard server
cs: Server jménem '%s' nebyl nalezen, použiji standardní server

en: Session directory is missing
cs: Adresář sezení chybí

en: Set logout action request denied: Not authenticated
cs: Odepřen požadavek nastavení akce odhlášení: Nepřihlášen

en: Show _actions menu
cs: Zobrazovat menu _akcí

en: Show choosable user images (_face browser)
cs: Zobrazovat vybratelné obráz_ky uživatelů (probírání tváří)

en: Show the "Actions" menu (formerly known as the "System" menu).  If not set, none of the system commands will be available (this includes reboot, shutdown, configure, chooser)
cs: Zobrazit menu "Akce" (dříve známé jako menu "Systém"). Pokud není nastaveno, nebude k dispozici žádný systémový příkaz (to je restart, vypnutí, nastavení, výběr)

en: Shut _Down
cs: _Zastavit

en: Shut _down the computer
cs: _Vypnout počítač

en: Shut down the system so that you may safely turn off the computer.
cs: Zastavit systém, abyste mohli bezpečně vypnout svůj počítač.

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
cs: Zastavit váš počítač, abyste jej mohli vypnout.

en: Shut_down
cs: _Zastavit

en: Socket for xdm communication
cs: Soket pro komunikaci xdm

en: Some error occured when installing the theme
cs: Při instalaci tématu došlo k nějaké chybě

en: Sorry, passwords do not match
cs: Lituji, hesla nesouhlasí

en: Sound _file:
cs: _Soubor zvuku:

en: Standard greeter
cs: Standardní přivítání

en: Standard server
cs: Standardní server

en: Start the first X server but then halt until we get a GO in the fifo
cs: Spustit první X server, ale pak se zastavit, dokud ve fifo nedostaneme GO

en: Starting a new login only works correctly on the console.
cs: Spuštění nového přihlášení funguje správně jen na konzole.

en: Status
cs: Stav

en: String to be shown in the greeter as welcome.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
cs: Řetězec, který zobrazovat v programu pro přivítání jako přivítání. Můžete do něj vložit %n a ono bude nahrazeno názvem vašeho počítače.

en: String to be shown in the greeter for people logging in remotely with XDMCP.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
cs: Řetězec, který zobrazovat v programu pro přivítání pro lidi přihlašující se vzdáleně pomocí XDMCP. Můžete do něj vložit %n a ono bude nahrazeno názvem vašeho počítače.

en: Sus_pend
cs: U_spat

en: Sus_pend the computer
cs: _Uspat počítač

en: Suspend your computer
cs: Uspat váš počítač

en: System Default
cs: Implicitní nastavení systému

en: System default
cs: Systémové nastavení

en: System is rebooting, please wait ...
cs: Systém se restartuje, čekejte prosím ...

en: System is shutting down, please wait ...
cs: Systém se vypíná, čekejte prosím ...

en: TYPE
cs: TYP

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
cs: X server selhal. Možná je špatně nastaven.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
cs: Server X není k dispozici, je pravděpodobné že program GDM je špatně nastaven.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
cs: Povolený limit pro flexibilní X servery byl dosažen.

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
cs: Verze programu pro výběr (%s) neodpovídá verzi démona (%s). Pravděpodobně jste právě aktualizovali gdm. Restartujte prosím démona gdm nebo restartujte počítač.

en: The configuration file contains an invalid command line for the login dialog, and thus I ran the default command.  Please fix your configuration.
cs: Soubor nastavení obsahuje neplatný příkazový řádek pro dialog přihlášení, proto jsem spustil implicitní příkaz. Opravte prosím své nastavení.

en: The configuration was not found.  GDM is using defaults to run this session.  You should log in and create a configuration file with the GDM configuration program.
cs: Nastavení nebylo nalezeno. GDM používá pro toto sezení implicitní nastavení. Měli byste se přihlásit a vytvořit soubor nastavení pomocí programu pro nastavení GDM.

en: The display server has been shut down about 6 times in the last 90 seconds, it is likely that something bad is going on.  I will wait for 2 minutes before trying again on display %s.
cs: Zobrazovací server byl ukončen asi šestkrát v posledních 90 sekundách, pravděpodobně se děje něco špatného. Než to na displeji %s zkusím znovu, počkám 2 minuty.

en: The face browser is not configured
cs: Prohlížeč tváří není nastaven

en: The face browser is not configured in the GDM configuration.  Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
cs: Prohlížeč tváří není nastaven. Požádejte prosím svého správce systému, aby jej povolil v programu pro nastavení GDM.

en: The gdm group does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
cs: Skupina gdm neexistuje. Opravte prosím soubor s nastavením %s a znovu spusťte program GDM.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
cs: Skupina gdm je nastavená jako root, což je z bezpečnostních důvodů zakázáno. Opravte prosím nastavení programu GDM %s a znovu jej spusťte.

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
cs: Uživatel gdm neexistuje.  Prosím opravte nastavení gdm %s a restartujte jej.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
cs: Uživatel GDM je nastavený jako root, což je kvůli bezpečnostním rizikům zakázané. Opravte prosím nastavení programu GDM %s a znovu jej spusťte.

en: The greeter program appears to be crashing.
    I will attempt to use a different one.
cs: Program pro přivítání zřejmě padá.
    Zkusím použít jiný.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
cs: Verze programu pro přivítání (%s) neodpovídá verzi démona (%s).
    Pravděpodobně jste právě aktualizovali program GDM.
    Prosím, restartujte démona GDM nebo restartujte počítač.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
cs: Verze programu pro přivítání (%s) neodpovídá verzi démona (%s). Pravděpodobně jste právě aktualizovali gdm. Restartujte prosím démona gdm nebo restartujte počítač.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
cs: Verze programu pro přivítání (%s) neodpovídá verzi démona.
    Pravděpodobně jste právě aktualizovali program GDM.
    Prosím, restartujte démona GDM nebo restartujte počítač.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
cs: Verze programu pro přivítání (%s) neodpovídá verzi démona. Pravděpodobně jste právě aktualizovali gdm. Restartujte prosím démona gdm nebo restartujte počítač.

en: The host "%s" is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
cs: Počítač "%s" není momentálně ochoten podporovat přihlašovací sezení. Zkuste to prosím později.

en: The main area of this application shows the hosts on the local network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login remotely to other machines as if they were logged on using the console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking "Refresh".  When you have selected a host click "Connect" to open a session to that machine.
cs: Hlavní část této aplikace zobrazuje počítače na lokální síti, které mají povolen protokol "XDMCP". Tento protokol umožňuje uživatelům přihlásit se k jiným počítačům vzdáleně tak, jako by se přihlásili na konzole.
    
    Kliknutím na tlačítko "Obnovit" můžete znovu prozkoumat síť a hledat nové počítače. Po vybrání počítače klikněte na "Připojit se" a tím otevřete na vybraném stroji nové sezení.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
cs: Vnořený X server (Xnest) se nemůže spojit s vaším současným X serverem. Možná vám chybí soubor s ověřením pro X.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
cs: Vnořený X server (Xnest) není k dispozici, nebo je program GDM špatně nastaven.
    Pokud chcete používat vnořené přihlášení, nainstalujte prosím balíček se serverem Xnest.

en: The session you selected does not look valid.  I will run the GNOME failsafe session for you.
cs: Sezení, které jste vybrali, nevypadá platně. Spustím pro vás záchranné sezení GNOME.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
cs: Zadané číslo displeje bylo již obsazeno, proto byl tento server spuštěn na displeji %s.

en: The system administrator disallowed pictures larger than %d bytes to show in the face browser
cs: Správce systému zakázal v prohlížeči tváří obrázky větší než %d bajtů

en: The system administrator has disabled your account.
cs: Správce systému zakázal váš účet.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
cs: Správci systému není dovoleno se přihlásit z této obrazovky

en: The theme does not contain definition for the username/password entry element.
cs: Téma neobsahuje definici elementu vkládání jména uživatele/hesla.

en: The theme for the graphical greeter is corrupt
cs: Téma pro grafický program pro přihlášení je poškozeno

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
cs: Adresář s tématem '%s' je již nainstalován, nainstalovat přes něj?

en: Theme with blue circles
cs: Téma s modrými kruhy

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
cs: Vypadá to že na displeji %s již jeden X server běží.  Mám zkusit jiný displej?  Jestliže ne zkusím displej %s znovu.%s

en: There are some displays already open.  You can select one from the list below or open a new one.
cs: Nějaké displeje již jsou otevřeny. Můžete vybrat displej ze seznamu níže nebo otevřít nový.

en: There was an error loading the theme %s
cs: Při načítání tématu %s došlo k chybě

en: There was an error loading the theme, and the default theme also could not have been loaded, I will attempt to start the standard greeter
cs: Při nahrávání tématu došlo k chybě, a výchozí téma také nebylo možné načíst. Zkusím spustit standardní program pro přivítání.

en: There were errors trying to start the X server.
cs: Při spouštění X serveru nastaly chyby.

en: This configuration window changes settings for the GDM daemon, which is the graphical login screen for GNOME.  Changes that you make will take effect immediately.
    
    Note that not all configuration options are listed here.  You may want to edit %s if you cannot find what you are looking for.
    
    For complete documentation see the GNOME help browser Under the category GNOME/System.
cs: Toto okno s nastavením umožňuje změnit nastavení démona GDM, což je grafické přihlašovací okno pro prostředí GNOME. Změny, které zde provedete, se projeví ihned.
    
    Ne všechna nastavení, která jsou možná, naleznete zde. Pokud nemůžete nalézt to, co hledáte, zkuste editovat přímo %s.
    
    Pro úplnou dokumentaci viz prohlížeč nápovědy GNOME v kategorii GNOME/Systém.

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
cs: Toto je záchranné sezení, které vám umožní přihlášení do prostředí GNOME. Nebudou provedeny žádné startovací skripty; toto sezení by mělo být použito pouze tehdy, pokud není možné se přihlásit jinak. Bude použito 'Výchozí' sezení.

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
cs: Toto je záchranné sezení, které vám umožní přihlášení do terminálu. Nebudou provedeny žádné startovací skripty; toto sezení by mělo být použito pouze tehdy, pokud není možné se přihlásit jinak. Pro ukončení terminálu použijte příkaz 'exit'.

en: This is the Failsafe Gnome session.  You will be logged into the 'Default' session of Gnome with no startup scripts run.  This is only to fix problems in your installation.
cs: Toto je záchranné sezení GNOME. Budete přihlášeni do 'Implicitního' sezení GNOME bez spuštění startovacích skriptů. Toto je jen pro opravení problémů s vaší instalací.

en: This is the Failsafe xterm session.  You will be logged into a terminal console so that you may fix your system if you cannot log in any other way.  To exit the terminal emulator, type 'exit' and an enter into the window.
cs: Toto je záchranné sezení XTerm. Budete přihlášeni do konzoly terminálu, abyste mohli opravit svůj systém, pokud se nemůžete přihlásit nijak jinak. K opuštění emulátoru terminálu, napište 'exit' a stiskněte klávesu Enter v okně terminálu.

en: This is the default system session
cs: Toto je implicitní sezení systému

en: This is the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
cs: Toto je záchranné sezení xterm. Okna jsou aktivní, jen pokud nad nimi máte kurzor. Z tohoto režimu se dostanete napsáním 'exit' v okně v levém horním rohu

en: This session logs you into CDE
cs: Toto sezení vás přihlásí do CDE

en: This session logs you into GNOME
cs: Toto sezení vás přihlásí do GNOME

en: Timed Login
cs: Časované přihlášení

en: Timed login us_ername:
cs: Uživat_el časovaného přihlášení:

en: TimedLoginDelay was less than 5.  I'll just use 5.
cs: TimedLoginDelay bylo méně než 5. Prostě použiji 5.

en: Too many X sessions running.
cs: Běží již příliš mnoho sezení serveru X.

en: Too many alias levels for a locale, may indicate a loop
cs: Příliš mnoho úrovní aliasů pro locale, možná znamená smyčku

en: Too many messages were sent to gdm and it hung upon us.
cs: gdm bylo posláno příliš mnoho zpráv a on nám zavěsil.

en: Too many users to list here...
cs: Příliš mnoho uživatelů pro výpis zde...

en: Trying to change to an invalid virtual terminal number.
cs: Pokouším se přepnout na neplatné číslo terminálu.

en: Trying to set an unknown logout action, or trying to set a logout action which is not available.
cs: Pokouším se nastavit neznámou akci odhlášení nebo akci odhlášení, která není k dispozici.

en: Trying to update an unsupported configuration key.
cs: Pokus o aktualizaci nepodporovaného klíče v nastavení.

en: Unable to establish service %s: %s
cs: Nemohu spustit službu %s: %s

en: Unknown error occured.
cs: Nastala neznámá chyba.

en: Unknown server type requested, using standard server.
cs: Požadován neznámý typ serveru, použiji standardní server.

en: User %s no longer permitted to access the system
cs: Uživatel %s již nemá povolen přístup do systému

en: User %s not allowed to log in
cs: Uživatel %s nemá dovoleno se přihlásit

en: User %s not permitted to gain access at this time
cs: Uživatel %s nemá povolen přístup v tuto dobu

en: User %s will login in %d seconds
cs: Uživatel %s bude přihlášen za %d vteřin

en: Username
cs: Jméno uživatele

en: Username:
cs: Uživatel:

en: View details (~/.xsession-errors file)
cs: Prohlídnout detaily (soubor ~/.xsession-errors)

en: Virtual terminals not supported.
cs: Virtuální terminály nejsou podporovány.

en: Welcome
cs: Vítejte

en: Welcome to %n
cs: Vítejte na %n

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
cs: Mám se pokusit spustit program pro nastavení X serveru? V případě, že ano, budu potřebovat heslo uživatele root.

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
cs: Mám se pokusit spustit program pro nastavení myši? V případě, že ano, budu potřebovat heslo pro uživatele 'root'.

en: Would you like to view the detailed X server output as well?
cs: Chcete zobrazit i detailní výstup X serveru?

en: XDMCP is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
cs: Protokol XDMCP je vypnut a nelze najít žádný lokální server, který by bylo možné spustit. Končím! Opravte prosím nastavení %s a znovu spusťte GDM.

en: XDMCP is not enabled
cs: XDMCP není povoleno

en: Xnest command line
cs: Příkaz Xnest

en: Xnest doesn't exist.
cs: Xnest neexistuje.

en: Xnest mode
cs: Režim Xnest

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
cs: A jéje, v adresáři sezení nebylo nic nenalezeno.

en: You are already logged in.  You can log in anyway or abort this login
cs: Jste již přihlášeni. Můžete se i přesto přihlásit nebo přerušit toto přihlášení

en: You are already logged in.  You can log in anyway, return to your previous login session, or abort this login
cs: Jste již přihlášeni. Můžete se i přesto přihlásit, vrátit se do svého předchozího sezení nebo přerušit toto přihlášení

en: You are required to change your password immediately (password aged)
cs: Musíte okamžitě změnit své heslo (heslo vypršelo)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
cs: Musíte okamžitě změnit své heslo (vynuceno rootem)

en: You are required to change your password.
    Please choose a new one.
cs: Musíte změnit své heslo.
    Zvolte si nové.

en: You do not seem to be logged in on the console
cs: Zřejmě že nejste přihlášený na konzole

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
cs: Zdá se, že nedisponujete oprávněním pro tuto operaci. Možná je váš soubor .Xauthority špatně nastaven.

en: You do not seem to have the authentication needed for this operation
cs: Zřejmě nejste autentizováni pro tuto operaci

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
cs: Zvolili jste %s pro toto sezení, ale vaše výchozí nastavení je %s.
    Chcete učinit %s svým výchozím nastavením pro příští sezení?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
cs: Pro toto sezení jste vybrali %s.
    Chcete-li učinit %s výchozím pro budoucí sezení,
    spusťte prosím program 'switchdesk'
    (Systém->Nástroj pro přepínání prostředí z menu panelu).

en: You likely won't be able to log in either.
cs: Pravděpodobně se nebudete moci ani přihlásit.

en: You might in fact be using a different display manager, such as KDM (KDE Display Manager) or xdm.
cs: Možná ve skutečnosti používáte jiného správce displeje, např. KDM (KDE Display Manager) nebo xdm.

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
cs: Pro nastavení GDM musíte být superuživatel (root).

en: You must choose a longer password
cs: Musíte zvolit delší heslo

en: You must wait longer to change your password
cs: Na změnu svého hesla musíte počkat déle

en: You've got capslock on!
cs: Máte zapnut Caps Lock!

en: Your account has expired; please contact your system administrator
cs: Váš účet vypršel; kontaktujte prosím svého správce systému

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.  Do you want to log in with the / (root) directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless you use a failsafe session.
cs: Váš domovský adresář je uveden jako:
    '%s'
    ale zdá se, že neexistuje. Chcete se přihlásit s adresářem / (kořenový adresář) jako vaším domovským adresářem?
    
    Je nepravděpodobné, že bude něco fungovat, pokud nepoužijete záchranné sezení.

en: Your password has been changed but you may have to change it again, please try again later or contact your system administrator.
cs: Vaše heslo bylo změněno, ale možná je budete muset znovu změnit, zkuste to prosím později nebo kontaktujte svého správce systému.

en: Your password has expired.
    Only a system administrator can now change it
cs: Vaše heslo vypršelo.
    Nyní je může změnit jen správce systému

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
cs: Zvolili jste sezení typu %s, které není nainstalováno na tomto počítači.
    Chcete učinit %s implicitním nastavením pro příští sezení?

en: Your session directory is missing or empty!  There are two available sessions you can use, but you should log in and correct the gdm configuration.
cs: Váš adresář sezení je prázdný nebo chybí! Jsou k dispozici dvě sezení, která můžete použít, ale měl byste se přihlásit a opravit nastavení gdm.

en: Your session only lasted less than 10 seconds.  If you have not logged out yourself, this could mean that there is some installation problem or that you may be out of diskspace.  Try logging in with one of the failsafe sessions to see if you can fix this problem.
cs: Vaše sezení trvalo méně než 10 sekund. Pokud jste se neodhlásili sami, může to znamenat problém s instalací, nebo že nemáte volné místo na disku. Pokud chcete zkusit tento problém vyřešit, zkuste se přihlásit pod jedním ze záchranných sezení.

en: _Actions
cs: _Akce

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Automatic login username:
cs: Uživatel pro _automatické přihlášení:

en: _Background color:
cs: _Barva pozadí:

en: _Configure
cs: _Nastavit

en: _Configure Login Manager...
cs: _Nastavit správce přihlášení...

en: _Configure the login manager
cs: _Nastavit správce přihlášení

en: _Delete theme
cs: _Odstranit téma

en: _Image
cs: _Obrázek

en: _Install
cs: _Instalovat

en: _Install new theme
cs: _Instalovat nové téma

en: _Language
cs: _Jazyk

en: _Last
cs: _Poslední

en: _Login a user automatically on first bootup
cs: Automatické přih_lášení při prvním zapnutí

en: _No background
cs: Žád_né pozadí

en: _Only color on remote displays
cs: Na _vzdálených displejích jen barva

en: _Open New Display
cs: _Otevřít nový displej

en: _Other
cs: _Ostatní

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Quit
cs: _Konec

en: _Reboot
cs: _Restartovat

en: _Reboot the computer
cs: _Restartovat počítač

en: _Remote:
cs: _Vzdálené:

en: _Scale background image to fit
cs: _Roztáhnout pozadí přes celou obrazovku

en: _Seconds before login:
cs: _Sekund před přihlášením:

en: _Session
cs: _Sezení

en: _Suspend
cs: U_spat

en: _System Default
cs: Implicitní nastavení _systému

en: _Test sound
cs: _Otestovat zvuk

en: _Theme
cs: _Téma

en: _Username:
cs: _Uživatel:

en: _Welcome string:
cs: Zpráva _přivítání:

en: _XDMCP Chooser
cs: Výběr připojení _XDMCP

en: _XDMCP Chooser...
cs: Výběr _XDMCP...

en: author
cs: autor

en: description
    widget
cs: prvek
    popisu

en: gdm already running. Aborting!
cs: gdm již běží. Končím!

en: gdmaskpass only runs as root
cs: gdmaskpass lze spustit jen jako root

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
cs: initgroups() selhal pro %s. Končím.

en: main daemon: Got SIGABRT, something went very wrong. Going down!
cs: hlavní démon: Dostal jsem SIGABRT, něco se hodně pokazilo. Končím!

en: y = Yes or n = No? >
cs: y = Ano, n = Ne? >
