GNU wget 1.7 - en to cs translation catalogue (181 entries)

en: 
              [ skipping %dK ]
cs: 
              [ přeskakuje se %dK ]

en: 
        The file is already fully retrieved; nothing to do.
cs: 
        Soubor je již plně přenesen, nebude se nic dělat.

en: 
    CTRL+Break received, redirecting output to `%s'.
    Execution continued in background.
    You may stop Wget by pressing CTRL+ALT+DELETE.
cs: 
    Stiskli jste CTRL+Break, výstup byl proto přesměrován do `%s'.
    Program pokračuje v běhu na pozadí.
    Wget lze zastavit stiskem CTRL+ALT+DELETE.

en: 
    Continued download failed on this file, which conflicts with `-c'.
    Refusing to truncate existing file `%s'.
cs: 
    Na přerušené stahování tohoto souboru nelze navázat. Bylo ovšem zadáno `-c'.
    Existující soubor `%s' tedy raději nebude zkrácen.

en: 
    FINISHED --%s--
    Downloaded: %s bytes in %d files
cs: 
    KONEC --%s--
    Celkem načteno %s bajtů v %d souborech

en: 
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
cs: 
    Argumenty, povinné u dlouhých přepínačů, jsou povinné i pro krátké verze
    přepínačů.

en: 
    Originally written by Hrvoje Niksic <hniksic@arsdigita.com>.
cs: 
    Původním autorem tohto programu je Hrvoje Nikšić <hniksic@arsdigita.com>.

en: 
    REST failed, starting from scratch.
cs: 
    Příkaz REST selhal, přenos začne od začátku souboru.

en: 
    REST failed; will not truncate `%s'.
cs: 
    Příkaz REST selhal, `%s' nebude zkráceno.

en:  (%s bytes)
cs:  (%s bajtů)

en:  (%s to go)
cs:  (%s zbývá)

en:  (unauthoritative)
cs:  (není směrodatné)

en:  [%s to go]
cs:  [%s zbývá]

en:  [following]
cs:  [následuji]

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld.
cs: %s (%s) - Spojení ukončeno na bajtu %ld.

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld/%ld.
cs: %s (%s) - Spojení ukončeno na bajtu %ld/%ld.

en: %s (%s) - Data connection: %s;
cs: %s (%s) - Datové spojení: %s;

en: %s (%s) - Read error at byte %ld (%s).
cs: %s (%s) - Chyba při čtení dat na bajtu %ld (%s).

en: %s (%s) - Read error at byte %ld/%ld (%s).
cs: %s (%s) - Chyba při čtení dat na bajtu %ld/%ld (%s).

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld]
cs: %s (%s) - `%s' uloženo [%ld/%ld]

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld])
cs: %s (%s) - `%s' uloženo [%ld/%ld])

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld]
cs: %s (%s) - `%s' uložen [%ld]

en: %s ERROR %d: %s.
cs: %s CHYBA %d: %s.

en: %s received, redirecting output to `%%s'.
cs: Byl zachycen signál %s, výstup přesměrován do `%%s'.

en: %s request sent, awaiting response...
cs: %s požadavek odeslán, program čeká na odpověď ...

en: %s: %s, closing control connection.
cs: %s: %s, řídicí spojení bude ukončeno.

en: %s: %s: Cannot convert `%s' to an IP address.
cs: %s: %s: `%s' nelze převést na IP adresu.

en: %s: %s: Invalid specification `%s'.
cs: %s: %s: Neplatná specifikace `%s'

en: %s: %s: Not enough memory.
cs: %s: %s: Není dost paměti.

en: %s: %s: Please specify always, on, off, or never.
cs: %s: %s: Zadejte prosím `always' (vždy), `on' (zapnuto), `off' (vypnuto), nebo `never' (nikdy).

en: %s: %s: Please specify on or off.
cs: %s: %s: Zadejte prosím `on' (zapnuto) nebo `off' (vypnuto).

en: %s: %s: invalid command
cs: %s: %s: neplatný příkaz

en: %s: %s:%d: unknown token "%s"
cs: %s: %s:%d: neznámý token "%s"

en: %s: %s:%d: warning: "%s" token appears before any machine name
cs: %s: %s:%d varování: token "%s" je uveden ještě před jakýmkoliv
          názvem počítače

en: %s: BUG: unknown command `%s', value `%s'.
cs: %s: CHYBA: Neznámý příkaz `%s', hodnota `%s'.

en: %s: Cannot read %s (%s).
cs: %s: Nelze přečíst %s (%s).

en: %s: Couldn't find usable socket driver.
cs: %s: Nelze najít použitelný ovladač socketů.

en: %s: Error in %s at line %d.
cs: %s: Chyba v %s na řádku %d.

en: %s: Invalid specification `%s'
cs: %s: Neplatná specifikace `%s'

en: %s: Redirection cycle detected.
cs: %s: Detekováno zacyklené přesměrování.

en: %s: Warning: Both system and user wgetrc point to `%s'.
cs: %s: Varování: Globální i uživatelské wgetrc jsou shodně uloženy v `%s'.

en: %s: cannot stat %s: %s
cs: %s: volání `stat %s' skončilo chybou: %s

en: %s: corrupt time-stamp.
cs: %s: časové razítko souboru je porušené.

en: %s: debug support not compiled in.
cs: %s: program nebyl zkompilován s podporou pro ladění.

en: %s: illegal option -- %c
cs: %s: nepřípustný přepínač -- %c

en: %s: illegal option -- `-n%c'
cs: %s: nepřípustný přepínač -- `-n%c'

en: %s: missing URL
cs: %s: chybí URL

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
cs: %s: přepínač `%c%s' nemá argument

en: %s: option `%s' is ambiguous
cs: %s: přepínač `%s' není jednoznačný

en: %s: option `%s' requires an argument
cs: %s: přepínač `%s' vyžaduje argument

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
cs: %s: přepínač `--%s' nemá argument

en: %s: option requires an argument -- %c
cs: %s: přepínač vyžaduje argument -- %c

en: %s: unknown/unsupported file type.
cs: %s: neznámý/nepodporovaný typ souboru.

en: %s: unrecognized option `%c%s'
cs: %s: neznámý přepínač `%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
cs: %s: neznámý přepínač `--%s'

en: (no description)
cs: (žádný popis)

en: (try:%2d)
cs: (pokus:%2d)

en: ==> CWD not needed.
cs: ==> CWD není potřeba.

en: ==> CWD not required.
cs: ==> CWD není potřeba.

en: Already have correct symlink %s -> %s
cs: Korektní symbolický odkaz %s -> %s již existuje.

en: Authorization failed.
cs: Autorizace selhala.

en: Bind error (%s).
cs: Chyba při operaci "bind" (%s).

en: Can't be verbose and quiet at the same time.
cs: Program nemůže být upovídaný a zitcha najednou.

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time.
cs: Nelze používat časová razítka a nemazat přitom staré soubory.

en: Cannot back up %s as %s: %s
cs: Nelze zálohovat %s jako %s: %s

en: Cannot convert links in %s: %s
cs: Nelze převést odkazy v %s: %s

en: Cannot initiate PASV transfer.
cs: Nelze spustit pasivní přenos dat.

en: Cannot open cookies file `%s': %s
cs: Nelze otevřít soubor s koláčky `%s': %s

en: Cannot parse PASV response.
cs: Odpověď na PASV není pochopitelná.

en: Cannot write to `%s' (%s).
cs: Nelze zapsat do `%s' (%s).

en: Connecting to %s:%hu...
cs: Navazuje se spojení s %s:%hu...

en: Connection to %s:%hu refused.
cs: Spojení s %s:%hu odmítnuto.

en: Continuing in background.
cs: Program pokračuje v běhu na pozadí.

en: Control connection closed.
cs: Řídicí spojení bylo ukončeno.

en: Converting %s...
cs: Převádí se %s...

en: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998, 2000, 2001 Free Software Foundation, Inc.
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
cs: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998, 2000, 2001 Free Software Foundation, Inc.
    Tento program je šířen v naději, že bude užitečný, avšak
    BEZ JAKÉKOLI ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI 
    anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti hledejte 
    v Obecné veřejné licenci GNU.

en: Could not find proxy host.
cs: Nelze najít proxy server.

en: Creating symlink %s -> %s
cs: Vytváří se symbolický odkaz %s -> %s

en: Data transfer aborted.
cs: Přenos dat byl předčasně ukončen.

en: Directories:
      -nd  --no-directories            don't create directories.
      -x,  --force-directories         force creation of directories.
      -nH, --no-host-directories       don't create host directories.
      -P,  --directory-prefix=PREFIX   save files to PREFIX/...
           --cut-dirs=NUMBER           ignore NUMBER remote directory components.
cs: Adresáře:
      -nd  --no-directories            nevytváří adresáře
      -x,  --force-directories         vždy vytváří adresáře
      -nH, --no-host-directories       nevytváří adresáře s adresou serveru
      -P,  --directory-prefix=PREFIX   ukládá data do PREFIX/...
           --cut-dirs=POČET            nevytváří prvních POČET podadresářů

en: Directory
cs: Adresář

en: Download quota (%s bytes) EXCEEDED!
cs: Překročen limit objemu uložených dat (%s bajtů)!

en: Download:
           --bind-address=ADDRESS   bind to ADDRESS (hostname or IP) on local host.
      -t,  --tries=NUMBER           set number of retries to NUMBER (0 unlimits).
      -O   --output-document=FILE   write documents to FILE.
      -nc, --no-clobber             don't clobber existing files or use .# suffixes.
      -c,  --continue               resume getting a partially-downloaded file.
           --dot-style=STYLE        set retrieval display style.
      -N,  --timestamping           don't re-retrieve files unless newer than local.
      -S,  --server-response        print server response.
           --spider                 don't download anything.
      -T,  --timeout=SECONDS        set the read timeout to SECONDS.
      -w,  --wait=SECONDS           wait SECONDS between retrievals.
           --waitretry=SECONDS      wait 1...SECONDS between retries of a retrieval.
      -Y,  --proxy=on/off           turn proxy on or off.
      -Q,  --quota=NUMBER           set retrieval quota to NUMBER.
cs: Stahování:
           --bind-address=ADRESA    použij lokální rozhraní s danou adresou (IP nebo jméno)
      -t,  --tries=ČÍSLO            počet pokusů stáhnout URL (0 donekonečna)
      -O   --output-document=SOUBOR stažené dokumenty ukládá do tohoto souboru
      -nc, --no-clobber             nepřepisuje existující soubory
      -c,  --continue               pokračuje ve stahování částečně přenesených dat
           --dot-style=STYL         nastaví způsob zobrazení při stahování dat
      -N,  --timestamping           nestahuje starší soubory (zapne časová razítka)
      -S,  --server-response        vypisuje odpovědi serveru
           --spider                 nic nestahuje
      -T,  --timeout=SEKUNDY        nastaví timeout při čtení na tuto hodnotu
      -w,  --wait=POČET             před každým stahováním počká POČET sekund
           --waitretry=POČET        čeká 1...POČET sec před novým pokusem o stažení
      -Y,  --proxy=on/off           zapne přenos přes proxy (standardně `off')
      -Q,  --quota=BAJTŮ            nastaví limit objemu uložených dat

en: ERROR: Redirection (%d) without location.
cs: CHYBA: Přesměrování (%d) bez udané nové adresy.

en: End of file while parsing headers.
cs: Hlavička není úplná.

en: Error closing `%s': %s
cs: Při uzavírání `%s' nastala chyba: %s

en: Error in Set-Cookie, field `%s'
cs: Chyba v hlavičce Set-Cookie v poli `%s'

en: Error in server greeting.
cs: Úvodní odpověď serveru je chybná.

en: Error in server response, closing control connection.
cs: Řídicí spojení bude ukončeno, protože server odpověděl chybovým hlášením.

en: Error writing to `%s': %s
cs: Při zápisu do `%s' nastala chyba: %s.

en: FTP options:
      -nr, --dont-remove-listing   don't remove `.listing' files.
      -g,  --glob=on/off           turn file name globbing on or off.
           --passive-ftp           use the "passive" transfer mode.
           --retr-symlinks         when recursing, get linked-to files (not dirs).
cs: Přepínače pro FTP protokol:
      -nr, --dont-remove-listing  nemaže soubory `.listing' s obsahy adresářů
      -g,  --glob=on/off          zapne či vypne expanzi žolíků ve jménech souborů
           --passive-ftp          použije pasivní mód přenosu dat
           --retr-symlinks        v rekurzivním módu stahuje i symbolické odkazy na
                                  soubory (nikoliv na adresáře)

en: Failed to get certificate key from %s
cs: Ze souboru `%s' nebylo možné klíč k certifikátu načíst.

en: Failed to load certificates from %s
cs: SSL certifikáty nebylo možné ze souboru `%s' načíst.

en: Failed to set up an SSL context
cs: Nebylo možné nastavit SSL kontext

en: Failed to unlink symlink `%s': %s
cs: Nebylo možné odstranit symbolický odkaz `%s': %s

en: Failed writing HTTP request: %s.
cs: Nebylo možné odeslat HTTP požadavek: %s.

en: File
cs: Soubor

en: File `%s' already there, not retrieving.
cs: Soubor `%s' je již zde a není jej třeba přenášet.

en: File `%s' already there, will not retrieve.
cs: Soubor `%s' je již zde a nebude se znovu přenášet.

en: GNU Wget %s, a non-interactive network retriever.
cs: GNU Wget %s, program pro neinteraktivní stahování souborů.

en: Giving up.
cs: Ani poslední pokus nebyl úspěšný.

en: HTTP options:
           --http-user=USER      set http user to USER.
           --http-passwd=PASS    set http password to PASS.
      -C,  --cache=on/off        (dis)allow server-cached data (normally allowed).
      -E,  --html-extension      save all text/html documents with .html extension.
           --ignore-length       ignore `Content-Length' header field.
           --header=STRING       insert STRING among the headers.
           --proxy-user=USER     set USER as proxy username.
           --proxy-passwd=PASS   set PASS as proxy password.
           --referer=URL         include `Referer: URL' header in HTTP request.
      -s,  --save-headers        save the HTTP headers to file.
      -U,  --user-agent=AGENT    identify as AGENT instead of Wget/VERSION.
           --no-http-keep-alive  disable HTTP keep-alive (persistent connections).
           --cookies=off         don't use cookies.
           --load-cookies=FILE   load cookies from FILE before session.
           --save-cookies=FILE   save cookies to FILE after session.
cs: Přepínače pro HTTP:
           --http-user=UŽIVATEL  uživatelské jméno pro autorizovaný HTTP přenos
           --http-passwd=HESLO   heslo pro autorizovaný HTTP přenos 
      -C,  --cache=on/off        povolí či zakáže použití vyrovnávací paměti na
                                 straně serveru (implicitně `on')
      -E,  --html-extension      uloží dokumenty typu `text/html' s příponou .html
           --ignore-length       ignoruje pole `Content-Length' v hlavičce
           --header=ŘETĚZEC      pošle ŘETĚZEC serveru jako součást hlaviček
           --proxy-user=UŽIVATEL jméno uživatele vyžadované pro proxy přenos
           --proxy-passwd=HESLO  heslo pro proxy přenos
           --referer=URL         posílá v hlavičcce HTTP požadavku `Referer: URL'
      -s,  --save-headers        do stahovaného souboru uloží i hlavičky HTTP
      -U,  --user-agent=AGENT    místo identifikace `Wget/VERZE' posílá v hlavičce 
                                 HTTP požadavku identifikační řetězec AGENT
           --no-http-keep-alive  vypne HTTP keep-alive (trvalé spojení se serverem)
           --cookies=off         nebude používat koláčky (HTTP cookies)
           --load-cookies=SOUBOR před sezením načte koláčky ze souboru SOUBOR
           --save-cookies=SOUBOR po sezení uloží koláčky do souboru SOUBOR

en: Host not found
cs: Počítač nebyl nalezen

en: Index of /%s on %s:%d
cs: Obsah /%s na %s:%d

en: Invalid PORT.
cs: Neplatný PORT.

en: Invalid host name
cs: Neplatné jméno stroje

en: Invalid name of the symlink, skipping.
cs: Přeskakuje se symbolický odkaz, neboť název odkazu není platný.

en: Invalid port specification
cs: Neplatná specifikace portu

en: Last-modified header invalid -- time-stamp ignored.
cs: Časové razítko souboru (`time-stamp') bude ignorováno, protože hlavička 
    "Last-modified" obsahuje neplatné údaje.

en: Last-modified header missing -- time-stamps turned off.
cs: Nelze použít časová razítka (`time-stamps'), protože v odpovědi serveru 
    schází hlavička "Last-modified".

en: Length:
cs: Délka:

en: Length: %s
cs: Délka: %s

en: Link
cs: Sym. odkaz

en: Loading robots.txt; please ignore errors.
cs: Načítá se `robots.txt'. Chybová hlášení ignorujte, prosím.

en: Location: %s%s
cs: Přesměrováno na: %s%s

en: Logged in!
cs: Přihlášeno!

en: Logging and input file:
      -o,  --output-file=FILE     log messages to FILE.
      -a,  --append-output=FILE   append messages to FILE.
      -d,  --debug                print debug output.
      -q,  --quiet                quiet (no output).
      -v,  --verbose              be verbose (this is the default).
      -nv, --non-verbose          turn off verboseness, without being quiet.
      -i,  --input-file=FILE      download URLs found in FILE.
      -F,  --force-html           treat input file as HTML.
      -B,  --base=URL             prepends URL to relative links in -F -i file.
           --sslcertfile=FILE     optional client certificate.
           --sslcertkey=KEYFILE   optional keyfile for this certificate.
cs: Protokolování a vstupní soubor:
      -o,  --output-file=SOUBOR   název souboru s protokolem
      -a,  --append-output=SOUBOR protokol se připojí na konec tohoto souboru
      -d,  --debug                vypisuje ladicí informace
      -q,  --quiet                nevypisuje vůbec nic
      -v,  --verbose              bude upovídaný (implicitně zapnuto)
      -nv, --non-verbose          vypisuje pouze nejdůležitější informace
      -i,  --input-file=SOUBOR    výchozí URL odkazy načte z tohoto souboru
      -F,  --force-html           soubor s URL je v HTML formátu
      -B,  --base=URL             přidá URL na začátky relat. odkazů při '-F -i'
           --sslcertfile=SOUBOR   volitelný certifikát klienta
           --sslcertkey=SOUBOR    volitelný soubor klíčů pro tento certifikát

en: Logging in as %s ...
cs: Probíhá přihlašování jako %s ...

en: Login incorrect.
cs: Chyba při přihlášení.

en: Mail bug reports and suggestions to <bug-wget@gnu.org>.
cs: Zprávy o chybách a návrhy na vylepšení programu zasílejte na adresu
    <bug-wget@gnu.org> (pouze anglicky).
    Komentáře k českému překladu zasílejte na adresu <cs@li.org>.

en: Malformed status line
cs: Odpověď serveru má zkomolený stavový řádek

en: No URLs found in %s.
cs: V souboru `%s' nebyla nalezena žádná URL.

en: No data received
cs: Nepřišla žádná data

en: No matches on pattern `%s'.
cs: Vzorku `%s' nic neodpovídá.

en: No such directory `%s'.
cs: Adresář `%s' neexistuje.

en: No such file `%s'.
cs: Soubor `%s' neexistuje.

en: No such file or directory `%s'.
cs: Soubor či adresář `%s' neexistuje.

en: Not descending to `%s' as it is excluded/not-included.
cs: Do adresáře `%s' se nesetupuje, protože tento adresář se buď má vynechat nebo
    nebyl zadán k procházení.

en: Not sure
cs: Neznámý typ

en: Output will be written to `%s'.
cs: Výstup bude zapsán do `%s'.

en: Proxy %s: Must be HTTP.
cs: Proxy %s: Musí být HTTP.

en: Read error (%s) in headers.
cs: Chyba (%s) při čtení hlaviček.

en: Recursion depth %d exceeded max. depth %d.
cs: Hloubka rekurze %d překročila maximální hloubku %d.

en: Recursive accept/reject:
      -A,  --accept=LIST                comma-separated list of accepted extensions.
      -R,  --reject=LIST                comma-separated list of rejected extensions.
      -D,  --domains=LIST               comma-separated list of accepted domains.
           --exclude-domains=LIST       comma-separated list of rejected domains.
           --follow-ftp                 follow FTP links from HTML documents.
           --follow-tags=LIST           comma-separated list of followed HTML tags.
      -G,  --ignore-tags=LIST           comma-separated list of ignored HTML tags.
      -H,  --span-hosts                 go to foreign hosts when recursive.
      -L,  --relative                   follow relative links only.
      -I,  --include-directories=LIST   list of allowed directories.
      -X,  --exclude-directories=LIST   list of excluded directories.
      -nh, --no-host-lookup             don't DNS-lookup hosts.
      -np, --no-parent                  don't ascend to the parent directory.
cs: Omezení při rekurzi:
      -A,  --accept=SEZNAM              seznam povolených extenzí souborů
      -R,  --reject=SEZNAM              seznam nepovolených extenzí souborů
      -D,  --domains=SEZNAM             seznam povolených domén
           --exclude-domains=SEZNAM     seznam nepovolených domén
           --follow-ftp                 následuje FTP odkazy v HTML dokumentech
           --follow-tags=LIST           seznam následovaných HTML značek 
      -G,  --ignore-tags=LIST           seznam ignorovaných HTML značek
      -H,  --span-hosts                 načítá dokumenty i z ostatních serverů
      -I,  --include-directories=SEZNAM seznam povolených adresářů
      -L,  --relative                   následuje pouze relativní odkazy
      -X,  --exclude-directories=SEZNAM seznam vyloučených adresářů
      -nh, --no-host-lookup             nevyhledává adresy v DNS
      -np, --no-parent                  nesestupuje do rodičovského adresáře

en: Recursive retrieval:
      -r,  --recursive          recursive web-suck -- use with care!
      -l,  --level=NUMBER       maximum recursion depth (inf or 0 for infinite).
           --delete-after       delete files locally after downloading them.
      -k,  --convert-links      convert non-relative links to relative.
      -K,  --backup-converted   before converting file X, back up as X.orig.
      -m,  --mirror             shortcut option equivalent to -r -N -l inf -nr.
      -p,  --page-requisites    get all images, etc. needed to display HTML page.
cs: Rekurzivní stahování:
      -r,  --recursive             rekurzivní stahování -- buďte opatrní!
      -l,  --level=ČÍSLO           maximální hloubka rekurze (0 bez limitu)
           --delete-after          po přenosu smaže stažené soubory
      -k,  --convert-links         absolutní URL převeďe na relativní
      -K,  --backup-converted      před konverzí uloží `X' jako `X.orig'
      -m,  --mirror                zapne přepínače vhodné pro zrcadlení dat 
      -p,  --page-requisites       stáhne vše nutné pro zobrazení HTML stránky

en: Rejecting `%s'.
cs: Soubor `%s' se nemá stahovat.

en: Remote file is newer than local file `%s' -- retrieving.
cs: Vzdálený soubor je novější, než lokální soubor `%s', a je jej třeba stáhnout.

en: Remote file is newer, retrieving.
cs: Lokální soubor je starší a vzdálený soubor se proto bude přenášet.

en: Remote file no newer than local file `%s' -- not retrieving.
cs: Vzdálený soubor není novější, než lokální soubor `%s', a není jej třeba stahovat.

en: Removed `%s'.
cs: Soubor `%s' byl vymazán.

en: Removing %s since it should be rejected.
cs: Maže se %s, protože tento soubor není požadován.

en: Removing %s.
cs: Maže se %s.

en: Retrying.
cs: Zkusí se to znovu.

en: Reusing connection to %s:%hu.
cs: Program využije existující spojení s %s:%hu.

en: Server error, can't determine system type.
cs: Nelze zjistit typ vzdáleného operačního systému, protože server odpověděl chybovým hlášením.

en: Server file no newer than local file `%s' -- not retrieving.
cs: Lokální soubor `%s' není starší, než vzdálený soubor, a není jej třeba stahovat.

en: Skipping directory `%s'.
cs: Adresář `%s' bude vynechán.

en: Starting WinHelp %s
cs: Spouští se WinHelp %s

en: Startup:
      -V,  --version           display the version of Wget and exit.
      -h,  --help              print this help.
      -b,  --background        go to background after startup.
      -e,  --execute=COMMAND   execute a `.wgetrc'-style command.
cs: Začátek:
      -V,  --version           vypíše informaci o verzi programu Wget a skončí
      -h,  --help              vypíše tuto nápovědu
      -b,  --background        po spuštění pokračuje program v běhu na pozadí
      -e,  --execute=PŘÍKAZ    proveďe příkaz zadaný ve stylu `.wgetrc'

en: Symlinks not supported, skipping symlink `%s'.
cs: Symbolický odkaz `%s' bude vynechán, protože systém symbolické odkazy nepodporuje.

en: Syntax error in Set-Cookie at character `%c'.
cs: Syntaktická chyba v hlavičce Set-Cookie na znaku `%c'.

en: Syntax error in Set-Cookie: premature end of string.
cs: Syntaktická chyba v hlavičce Set-Cookie: Předčasný konec řetězce.

en: The server refuses login.
cs: Server odmítá přihlášení.

en: The sizes do not match (local %ld) -- retrieving.
cs: Velikosti se neshodují (lokálně %ld), soubor je třeba stáhnout.

en: The sizes do not match (local %ld) -- retrieving.
cs: Velikosti se neshodují (lokálně %ld), soubor je třeba stáhnout.

en: Try `%s --help' for more options.
cs: Příkaz `%s --help' vypíše význam platných přepínačů.

en: Trying without the specified certificate
cs: Program se pokusí pokračovat bez zadaného certifikátu.

en: Unable to delete `%s': %s
cs: Nebylo možné odstranit `%s': %s

en: Unable to establish SSL connection.
cs: Nebylo možné navázat SSL spojení.

en: Unknown authentication scheme.
cs: Server požaduje neznámý způsob autentifikace.

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown type `%c', closing control connection.
cs: Rídicí spojení bude ukončeno, protože je požadován neznámý typ přenosu `%c'.

en: Unknown/unsupported protocol
cs: Neznámý/nepodporovaný protokol

en: Unsupported listing type, trying Unix listing parser.
cs: Nepodporovaný typ výpisu, použije se Unixový parser.

en: Usage: %s NETRC [HOSTNAME]
cs: Použití: %s NETRC [NÁZEV POČÍTAČE]

en: Usage: %s [OPTION]... [URL]...
cs: Použití: %s [PŘEPÍNAČ]... [URL]...

en: Using `%s' as listing tmp file.
cs: Seznam souborů bude dočasně uložen v `%s'.

en: Warning: wildcards not supported in HTTP.
cs: Varování: HTTP nepodporuje žolíkové znaky.

en: Will not retrieve dirs since depth is %d (max %d).
cs: Podadresáře se nebudou přenášet, protože již bylo dosaženo hloubky %d (maximum je %d).

en: Will try connecting to %s:%hu.
cs: Program se pokusí spojit s %s:%hu.

en: Write failed, closing control connection.
cs: Rídicí spojení bude ukončeno, protože nelze zapsat data.

en: Wrote HTML-ized index to `%s' [%ld].
cs: Výpis adresáře v HTML formátu byl zapsán do `%s' [%ld].

en: Wrote HTML-ized index to `%s'.
cs: Výpis adresáře v HTML formátu byl zapsán do `%s'.

en: connected!
cs: spojeno!

en: done.
cs: hotovo.

en: done.
cs: hotovo.

en: done.
cs: hotovo.

en: ignored
cs: je ignorována

en: nothing to do.
cs: nic není potřeba převádět.

en: time unknown
cs: čas neznámý

en: unspecified
cs: neudáno
