control-center 2.4.0 - en to et translation catalogue (384 entries)

en: %i of %i
et: %i. %i-st

en: /_About
et: /_Info

en: /_Preferences
et: /_Häälestus

en: <Unknown Action>
et: <tundmatu tegevus>

en: <b>Applications</b>
et: <b>Rakendused</b>

en: <b>Behavior and Appearance</b>
et: <b>Käitumine ja välimus</b>

en: <b>Cursor Blinking</b>
et: <b>Kursori vilkumine</b>

en: <b>Enable Bo_unce Keys</b>
et: <b>Luba _Põrkeklahvid</b>

en: <b>Enable Slo_w Keys</b>
et: <b>Luba Ae_glased Klahvid</b>

en: <b>Enable _Mouse Keys</b>
et: <b>Luba _Hiire Klahvid</b>

en: <b>Enable _Repeat Keys</b>
et: <b>Luba _Kordavad Klahvid</b>

en: <b>Enable _Sticky Keys</b>
et: <b>Luba _Kleepuvad Klahvid</b>

en: <b>Features</b>
et: <b>Omadused</b>

en: <b>Mouse Orientation</b>
et: <b>Hiire suund</b>

en: <b>Preview</b>
et: <b>Eelvaade</b>

en: <b>Repeat Keys</b>
et: <b>Klahvide kordamine</b>

en: <b>Speed</b>
et: <b>Kiirus</b>

en: <b>Support</b>
et: <b>Toetus</b>

en: <b>Toggle Keys</b>
et: <b>Lülitavad Klahvid</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
et: <b>_Automaatne proksi häälestus</b>

en: <i><small><b>Note:</b> Changes to this setting will not take effect until you next log in.</small></i>
et: <i><small><b>Märkus:</b> Selle sätte muudatused rakenduvad alles järgmisel sisselogimisel.</small></i>

en: <i>Fast</i>
et: <i>Kiire</i>

en: <i>High</i>
et: <i>Kõrge</i>

en: <i>Large</i>
et: <i>Suur</i>

en: <i>Low</i>
et: <i>Madal</i>

en: <i>Slow</i>
et: <i>Aeglane</i>

en: <i>Small</i>
et: <i>Väike</i>

en: <small><i><b>Note:</b> Changes to this setting will not take effect until you next log in.</i></small>
et: <small><i><b>Märkus:</b> Selle sätte muudatused rakenduvad alles järgmisel sisselogimisel.</i></small>

en: <small><i>Fast</i></small>
et: <small><i>Kiire</i></small>

en: <small><i>Long</i></small>
et: <small><i>Pikk</i></small>

en: <small><i>Short</i></small>
et: <small><i>Lühike</i></small>

en: <small><i>Slow</i></small>
et: <small><i>Aeglane</i></small>

en: <span size="larger" weight="bold">Install a Theme</span>
et: <span size="larger" weight="bold">Lisa teema</span>

en: About this application
et: Info rakenduse kohta

en: Accelerator key
et: Kiirklahv

en: Accelerator modifiers
et: Kiirklahvide muuteklahvid

en: Accessibility
et: Hõlbustus

en: Accessibility Settings
et: Hõlbustuse sätted

en: Action
et: Tegevus

en: Actions
et: Tegevused

en: Add File Type
et: Lisa failitüüp

en: Add Service
et: Lisa teenus

en: Add _File Type...
et: Lisa _failitüüp...

en: Add _Service...
et: Lisa _teenus...

en: Add...
et: Lisa...

en: Advanced
et: Edasijõudnutele

en: Advanced Settings
et: Põhjalikum häälestus

en: Antialiasing
et: Silumine

en: Apply _Background
et: Rakenda _taust

en: Apply _Font
et: Rakenda _kirjatüüp

en: Audio
et: Heli

en: Autoconfiguration _URL:
et: Automaatse häälestuse _URL:

en: Beep if key is re_jected
et: Tee piiks, kui klahv _hüljatakse

en: Beep when _modifier is pressed
et: Tee _piiks muuteklahvi vajutamisel

en: Beep when an LED is turned on and two beeps when one is turned off.
et: Tee piiks klaviatuuri valgusdioodi (LED) sisselülitamisel ning kaks piiksu väljalülitamisel.

en: Beep when key is:
et: Tee piiks, kui klahv:

en: Best _shapes
et: Parim _kujund

en: Best co_ntrast
et: Parim k_ontrast

en: Buttons
et: Nupud

en: C_hoose...
et: _Vali...

en: C_ustom Editor
et: _Oma redaktor

en: C_ustom Mail Reader:
et: _Oma meiliklient:

en: C_ustom Terminal:
et: _Oma terminal:

en: C_ustom Web Browser:
et: _Oma veebibrauser:

en: C_ut
et: _Lõika

en: Cannot create the directory "%s".
    This is needed to allow changing cursors.
et: Ei saa luua kataloogi "%s".
    See on kursorite vahetamiseks vajalik.

en: Cate_gory:
et: _Kategooria:

en: Category
et: Kategooria

en: Change screen resolution
et: Muuda ekraani eraldusvõimet

en: Choose a file category
et: Vali faili kategooria

en: Click for a list of keyboard navigation schemes.
et: Klõpsa, et näha klaviatuurnavigeerimise skeeme.

en: Close and _Log Out
et: Sulge ja _logi välja

en: Co_mmand:
et: _Käsk:

en: Connecting...
et: Ühendamine...

en: Controls
et: Vidinad

en: Couldn't find the file '%s'.
    
    Please make sure it exists and try again, or choose a different background picture.
et: Ei leia faili '%s'.
    
    Palun kontrolli, kas fail on olemas ja proovi uuesti või vali teine taustapilt.

en: Cursor Size
et: Kursori suurus

en: Cursor Theme
et: Kursori teema

en: Cursor _blinks in text boxes and fields
et: Kursor _vilgub tekstiväljades

en: Cursors
et: Kursorid

en: Custom
et: Oma

en: Custom Editor Properties
et: Oma redaktori omadused

en: Custom theme
et: Oma teema

en: D_efault action:
et: _Vaiketegevus:

en: De_tails...
et: _Täpsemalt...

en: Default Cursor
et: Vaikimisi kursor

en: Default Mail Reader
et: Vaikimisi meiliklient

en: Default Settings
et: Vaikimisi sätted

en: Default Terminal
et: Vaikimisi terminal

en: Default Text Editor
et: Vaikimisi tekstiredaktor

en: Default Web Browser
et: Vaikimisi veebibrauser

en: Default Window Manager
et: Vaikimisi aknahaldur

en: Default _action:
et: Vaike_tegevus:

en: Del_ay:
et: _Viivitus:

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Desktop
et: Töölaud

en: Desktop properties manager.
et: Töölaua omaduste haldur.

en: Detailed documentation
et: Põhjalik dokumentatsioon

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Do you want to keep this resolution?
et: Kas tahad seda eraldusvõimet kasutada?

en: Downloading...
et: Allalaadimine...

en: E_nable Toggle Keys
et: Luba _Lülitavad Klahvid

en: E_nable sound server startup
et: _Luba heliserveri käivitamine

en: E_xec Flag:
et: _Parameetrid:

en: Edit file category
et: Muuda faili kategooriat

en: Edit file type
et: Muuda failitüüpi

en: Edit service information
et: Muuda teenuse infot

en: Edit...
et: Muuda...

en: Enable sound and associate sounds with events
et: Luba heli ja seosta heli sündmustega

en: Event
et: Sündmus

en: Evolution Mail Reader
et: Meiliklient Evolution

en: Extension
et: Laiendus

en: Extensions
et: Laiendused

en: File Types and Programs
et: Failitüübid ja programmid

en: File transfer protocol
et: Failiedastusprotokoll

en: File types and programs
et: Failitüübid ja programmid

en: Filename extensions:
et: Failinime laiendid:

en: Filters
et: Filtrid

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Font Preferences
et: Kirjatüübi häälestus

en: From URI
et: URIst

en: From: %s
et: Kust: %s

en: GNOME Control Center
et: GNOME juhtpaneel

en: GNOME Control Center: %s
et: GNOME juhtpaneel: %s

en: G_rayscale
et: _Halltoonid

en: General
et: Üldine

en: Gnome Control Center : %s
et: Gnome juhtpaneel : %s

en: Gnome Terminal
et: Gnome'i terminal

en: Gnome documentation
et: Gnome'i dokumentatsioon

en: HTTP Proxy Details
et: HTTP proksi sätted

en: H_TTP proxy:
et: _HTTP proksi:

en: I don't know how to open the file '%s'.
    Perhaps it's a kind of picture that is not yet supported.
    
    Please select a different picture instead.
et: Ei oska avada faili '%s'.
    Võibolla on see selline pildivorming, mis pole veel toetatud.
    
    Palun vali mõni teine pilt.

en: I_gnore duplicate keypresses within:
et: _Ignoreeri klahvide korduvvajutusi selle aja sees:

en: Icon theme
et: Ikoonide teema

en: Icons
et: Ikoonid

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Ignore all subsequent presses of the SAME key if they happen within a user selectable period of time.
et: Ignoreeri järjestikuseid SAMA klahvi vajutusi, kui need toimuvad kasutaja määratud perioodi jooksul.

en: Images
et: Pildid

en: Internet Services
et: Internetiteenused

en: Invalid protocol name. Please enter a protocol name without any spaces or punctuation.
et: Vigane protokolli nimi. Palun sisesta protokolli nimi ilma tühikute ja kirjavahemärkideta.

en: Just apply settings and quit
et: Rakenda sätted ja lõpeta

en: Key
et: Võti

en: Key Binding (%s) has its action defined multiple times
et: Klahviseose (%s) tegevus on mitu korda defineeritud

en: Key Binding (%s) has its binding defined multiple times
et: Klahviseose (%s) seos on mitu korda defineeritud

en: Key Binding (%s) is already in use
et: Klahviseos (%s) on juba kasutusel

en: Key Binding (%s) is incomplete
et: Klahviseos (%s) on poolik

en: Key Binding (%s) is invalid
et: Klahviseos (%s) on vigane

en: Key presses _repeat when key is held down
et: Klaviatuur k_ordab kui klahvi hoitakse all

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Keyboard Accessibility Preferences (AccessX)
et: Klaviatuurikasutuse hõlbustamise häälestus (AccessX)

en: Keyboard Preferences
et: Klaviatuuri häälestus

en: Keyboard Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Large Cursor
et: Suur kursor

en: Large White Cursor - Current
et: Suur·valge·kursor·-·praegune

en: Large version of normal cursor
et: Tavalise kursori suurem versioon

en: Large version of white cursor
et: Valge kursori suurem versioon

en: Layout
et: Paigutus

en: Links Text Browser
et: Veebibrauser Links

en: Look at content
et: Vaata faili sisu

en: Lynx Text Browser
et: Veebibrauser Lynx

en: MIME category info
et: MIME kategooria info

en: MIME type information
et: MIME tüübiinfo

en: Ma_ximum pointer speed:
et: _Maksimaalne kursori kiirus:

en: Mail Reader
et: Meiliklient

en: Manual pages
et: Manuaalilehed

en: Maximize
et: maksimeerib

en: Menu and Toolbar Preferences
et: Menüü- ja tööriistaribade häälestus

en: Menus & Toolbars
et: Menüüd ja tööriistaribad

en: Model
et: Mudel

en: Motion
et: Liikumine

en: Mouse
et: Hiir

en: Mouse Keys
et: Hiire Klahvid

en: Mouse Preferences
et: Hiire häälestus

en: Mouse _Preferences...
et: Hiire _häälestus...

en: N_one
et: _Ei ole

en: Name:
et: Nimi:

en: Network Proxy
et: Võrgu proksi

en: Network Proxy Configuration
et: Võrguproksi häälestus

en: Network proxy preferences
et: Võrgu proksi häälestus

en: New File
et: Uus fail

en: New themes can also be installed by dragging them into the window.
et: Uusi teemasid saab ka installida neid siia aknasse tirides.

en: None
et: Ei ole

en: Only accept keys after they have been pressed and held for a user adjustable amount of time.
et: Aktsepteeri ainult klahvivajutused, mis kestavad kauem kui kasutaja määratud aeg.

en: Open File
et: Ava fail

en: Overview of the control center
et: Juhtpaneeli ülevaade

en: P_rogram:
et: _Programm:

en: Perform multiple simultaneous key press operations by pressing modifier keys in sequence.
et: Koosta klahvikombinatsioonid, vajutades muuteklahve järjest ükshaaval.

en: Pick a color
et: Vali värv

en: Please enter a protocol name.
et: Palun sisesta protokolli nimi.

en: Please enter a valid MIME type.  It should be of the form class/type and may not contain any spaces.
et: Palun sisesta korrektne MIME tüüp.  See peaks olema kujul klass/tüüp ja ei või sisaldada tühikuid.

en: Please select an image.
et: Palun vali pilt.

en: Please specify a name and a command for this editor.
et: Palun määra selle redaktori nimi ja käsk.

en: Preferred Applications
et: Eelistatud rakendused

en: Preview Height
et: Eelvaate kõrgus

en: Preview Width
et: Eelvaate laius

en: Program to Run
et: Käivitatav programm

en: Re_fresh rate:
et: _Värskendussagedus:

en: Roll up
et: kerib kokku

en: Run a program
et: Käivita programm

en: Run in _Terminal
et: Käivita t_erminalis

en: S_ocks host:
et: S_ocks server:

en: S_peed:
et: _Kiirus:

en: Save File
et: Salvesta fail

en: Save Theme
et: Salvesta teema

en: Screen
et: Ekraan

en: Screen %d Settings
et: Ekraani %d häälestus

en: Screen Resolution
et: Ekraani eraldusvõime

en: Screen Resolution Preferences
et: Ekraani eraldusvõime häälestus

en: Select Sound File
et: Vali helifail

en: Select fonts for the desktop
et: Vali töölaua kirjatüübid

en: Select the window manager you want.  You will need to hit apply, wave the magic wand, and do a magic dance for it to work.
et: Vali omale meelepärane aknahaldur.  Selleks, et see kõik ka töötaks, pead sa klõpsama nupul Rakenda, viibutama võlukepikest ja tantsima võlutantsu.

en: Select themes for various parts of the desktop
et: Vali teemad töölaua erinevatele osadele

en: Select your default applications
et: Vali vaikimisi kasutatavad rakendused

en: Service info
et: Teenuse info

en: Set the font for applications
et: Määra rakenduste kasutatav kirjatüüp

en: Set the font for the icons on the desktop
et: Määra töölaua ikoonide kirjatüüp

en: Set the monospace font for terminals and similar applications
et: Määra terminalides ja sarnastes rakendustes kasutatav kirjatüüp

en: Set your keyboard accessibility preferences
et: Määra klaviatuurikasutuse hõlbustamise sätted

en: Set your keyboard preferences
et: Klaviatuuri häälestus

en: Set your mouse preferences
et: Hiire häälestus

en: Short _description:
et: Lühi_kirjeldus:

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Show _icons in menus
et: _Näita menüüdes ikoone

en: Size:
et: Suurus:

en: Sound
et: Heli

en: Sound Events
et: Helisündmused

en: Sound File
et: Helifail

en: Sound Preferences
et: Heli häälestus

en: Sound _file:
et: Heli_fail:

en: Sound preferences
et: Heli häälestus

en: Specify which programs are used to open or view each file type
et: Määra, milliseid programme kasutatakse erinevate failitüüpide avamiseks või vaatamiseks

en: Specify which programs are used to open or view each type of file
et: Määra, milliseid programme kasutatakse erinevate failitüüpide avamiseks või vaatamiseks

en: Standard XTerminal
et: Tavaline XTerminal

en: Start in T_erminal
et: Käivita t_erminalis

en: Style:
et: Laad:

en: Sub_pixel (LCDs)
et: Alam_piksel (LCDd)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
et: Alam_piksli silumine (LCDd)

en: Super (or "Windows logo")
et: Super (ehk "Windowsi logo")

en: Text Editor
et: Tekstiredaktor

en: Text below icons
et: Tekst ikoonide all

en: Text beside icons
et: Tekst ikoonide kõrval

en: Text only
et: Ainult tekst

en: The GNOME configuration tool
et: GNOME kasutajaliidese häälestusprogramm

en: The default cursor inverted
et: Vaikimisi kursor negatiivis

en: The default cursor that ships with X
et: X-i vaikimisi kursor

en: Theme
et: Teema

en: Theme Installation
et: Teema paigaldamine

en: Theme Preferences
et: Teema häälestus

en: Theme _Details
et: Teema _omadused

en: Themes
et: Teemad

en: There is already a protocol by that name.
et: Sellise nimega protokoll on juba olemas.

en: There was an error displaying help: %s
et: Abiinfo kuvamisel tekkis viga: %s

en: There was an error launching the keyboard capplet : %s
et: Klaviatuuri häälestuse käivitamisel tekkis viga : %s

en: There was an error launching the mouse preferences dialog: %s
et: Hiire häälestuse käivitamisel tekkis viga : %s

en: There was an error starting up the screensaver:
    
    %s
    
    Screensaver functionality will not work in this session.
et: Ekraanisäästja käivitamisel tekkis viga:
    
    %s
    
    Ekraanisäästja funktsionaalsus selle seansi jooksul ei tööta.

en: This application can open _URIs
et: See rakendus oskab _URIsid avada

en: This application can open _multiple files
et: See rakendus oskab _mitu faili korraga avada

en: This application needs to be run in a _shell
et: See rakendus töötab _terminalis

en: This theme does not suggest any particular font or background.
et: See teema ei täpsusta kirjatüüpi ega tausta.

en: This theme suggests a background:
et: See teema soovitab tausta:

en: This theme suggests a font and a background:
et: See teema soovitab kirjatüüpi ja tausta:

en: This theme suggests a font:
et: See teema soovitab kirjatüüpi:

en: Time to acce_lerate to maximum speed:
et: Maksimaalse kiiruseni kiirendamise _aeg:

en: To URI
et: URIsse

en: To _move a window, press-and-hold this key then grab the window:
et: Akna _liigutamiseks vajuta ning hoia all seda klahvi, seejärel haara aknast:

en: To: %s
et: Kuhu: %s

en: Toolbar _button labels:
et: Tööriistariba _nuppude sildid:

en: Total URIs
et: Kokku URIsid

en: Total number of URIs
et: URIde koguarv

en: Transferring: %s
et: Edastatav: %s

en: Turn the numeric keypad into a mouse control pad.
et: Muuda numbriklaviatuur hiire juhtklahvideks.

en: Type
et: Tüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: URI currently transferring from
et: URI, kust hetkel edastatakse

en: URI currently transferring to
et: URI, kuhu hetkel edastatakse

en: Unable to import AccessX settings from file '%s'
et: Ei saa AccessX sätteid failist '%s' importida

en: Understands _Netscape Remote Control
et: Saab aru _Netscape Remote Control käskudest

en: Unknown Cursor
et: Tundmatu kursor

en: Unknown service types
et: Tundmatud teenusetüübid

en: Use _previous resolution
et: Kasuta _eelmist eraldusvõimet

en: Use parent category _defaults
et: Kasuta vanemkategooria _vaikeväärtusi

en: Use shell even if nautilus is running.
et: Kasuta kesta isegi siis, kui nautilus töötab.

en: Use this _editor to open text files in the file manager
et: Kasuta seda _redaktorit failihalduris tekstifailide avamiseks

en: VB_GR
et: VS_RP

en: Version:
et: Versioon:

en: View as %s
et: Vaata kui %s

en: Web Browser
et: Veebibrauser

en: White Cursor
et: Valge kursor

en: Window Border
et: Akna ääris

en: Window Management
et: Akende haldus

en: Window Manager
et: Aknahaldur

en: Window Preferences
et: Akende häälestus

en: Window Properties
et: Akna omadused

en: Window border theme
et: Akna äärise teema

en: Windows
et: Aknad

en: World wide web
et: Ülemaailmne võrged nd (WWW)

en: Written by Richard Hult &lt;richard@imendio.com&gt;
et: Autor: Richard Hult &lt;richard@imendio.com&gt;

en: _About
et: _Info

en: _Acceleration:
et: K_iirendus:

en: _Accessibility
et: _Hõlbustus

en: _Accessibility...
et: _Hõlbustus...

en: _Add:
et: _Lisa:

en: _Application font:
et: _Rakenduste kirjatüüp:

en: _Apply font
et: _Rakenda kirjatüüp

en: _BGR
et: _SRP

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Delay:
et: _Viivitus:

en: _Description:
et: K_irjeldus:

en: _Desktop font:
et: _Töölaua kirjatüüp:

en: _Desktop shortcuts:
et: _Töölaua kiirklahvid:

en: _Detachable toolbars
et: _Eraldatavad tööriistaribad

en: _Details
et: _Täpsemalt

en: _Disable if unused for:
et: _Lülita välja kui kasutamata:

en: _Do not show this message again
et: _Ära näita seda teadet uuesti

en: _Double-click titlebar to perform this action:
et: _Topeltklõps tiitelribal:

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Edit...
et: _Muuda...

en: _Enable keyboard accessibility features
et: _Lülita klaviatuurikasutamise hõlbustused sisse

en: _FTP proxy:
et: _FTP proksi:

en: _File
et: _Fail

en: _Full
et: _Täielik

en: _Go To Theme Folder
et: _Ava teemade kataloog

en: _Help
et: _Abi

en: _Install
et: _Lisa

en: _Install Theme...
et: _Lisa teema...

en: _Interval before raising:
et: _Viide enne esiletõstmist:

en: _Keep resolution
et: _Jätka selle eraldusvõimega

en: _Large
et: _Suur

en: _Left-handed mouse
et: V_asakukäeline hiir

en: _Location:
et: _Asukoht:

en: _MIME type:
et: _MIME tüüp:

en: _Medium
et: _Keskmine

en: _Monochrome
et: _Monokroom

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _New
et: _Uus

en: _None
et: _Ei ole

en: _Only accept keys held for:
et: _Aktsepteeri klahvivajutus peale:

en: _Open
et: _Ava

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Play
et: _Mängi

en: _Print
et: _Prindi

en: _Program to run:
et: _Käivitatav programm:

en: _Properties...
et: _Omadused...

en: _Protocol:
et: _Protokoll:

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _RGB
et: _PRS

en: _Raise selected windows after an interval
et: _Tõsta aktiveeritud aken esile

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Resolution:
et: _Eraldusvõime:

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save Theme...
et: _Salvesta teema...

en: _Secure HTTP proxy:
et: _Turvalise HTTP proksi:

en: _Select a Mail Reader:
et: _Vali meiliklient:

en: _Select a Terminal:
et: _Vali terminal:

en: _Select a Web Browser:
et: _Vali veebibrauser:

en: _Select an Editor:
et: _Vali redaktor:

en: _Select windows when the mouse moves over them
et: _Aktiveeri aknad, kui hiirekursor üle nende liigub

en: _Sensitivity:
et: _Tundlikkus:

en: _Slight
et: _Veidi

en: _Small
et: _Väike

en: _Sounds for events
et: Sündmuste _helid

en: _Sounds:
et: _Helid:

en: _Speed:
et: _Kiirus:

en: _Terminal font:
et: _Terminali kirjatüüp:

en: _Text editing shortcuts:
et: _Teksti redigeerimise kiirklahvid:

en: _Theme name:
et: _Teema nimi:

en: _Threshold:
et: _Lävi:

en: _Type to test settings:
et: T_esti sätteid siin:

en: _Use Font
et: _Kasuta kirjatüüpi

en: _Username:
et: Kasutaja_nimi:

en: _VRGB
et: _VPRS

en: _Window title font:
et: _Akna pealkirja kirjatüüp:

en: _accepted
et: _aktsepteeriti

en: _pressed
et: _vajutati

en: _rejected
et: hül_jati

en: characters/second
et: märki/sekundis

en: milliseconds
et: millisekundit

en: minutes
et: minutit

en: pixels/second
et: pikslit/sek

en: seconds
et: sekundit
