gdm2 2.4 - en to et translation catalogue (392 entries)

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.
et: 
     Vale kasutajanimi või parool.  Suur- ja väiketähtedel tehakse vahet.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
et: 
    Süsteemi administraator on ligipääsu süsteemile ajutiselt peatanud.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
et: 
    Süsteemi administraator on
    sinu kasutajakonto keelanud.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
et: 
    Süsteemi administraator ei saa siit sisse logida

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
et:   (Sa saad konsoole vahetada vajutades Ctrl-Alt ja funktsiooniklahvi, näiteks Ctrl-Alt-F7 viib sind seitsmendale konsoolile. X-i serverid töötavad tavaliselt konsoolidel numbriga 7 ja suuremad.)

en: %a %b %d, %H:%M
et: %a, %d. %b, %H:%M

en: %s could not be opened
et: %s: ei saa avada

en: %s language selected
et: valitud keel %s

en: %s not a regular file!
et: %s ei ole tavaline fail!

en: %s session selected
et: valitud sessioon %s

en: %s: %s does not exist but must exist.
et: %s: %s ei ole olemas, kuid peab olema.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
et: %s: %s on suurem kui administraatori poolt lubatud limiit.

en: %s: %s is not a regular file.
et: %s: %s ei ole tavaline fail.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
et: %s: %s omanik ei ole uid %d.

en: %s: %s is writable by group.
et: %s: %s on grupile kirjutatav.

en: %s: %s is writable by group/other.
et: %s: %s on kirjutatav grupile/teistele.

en: %s: %s is writable by other.
et: %s: %s on teistele kirjutatav.

en: %s: Aborting display %s
et: %s: Paneme displei %s kinni

en: %s: Authdir %s does not exist. Aborting.
et: %s: 'Authdir' %s pole olemas. Lõpetame.

en: %s: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be %o. Aborting.
et: %s: Authdir %s loabitid (%o) on valed. Peaks olema %o. Lõpetame.

en: %s: Authdir %s is not a directory. Aborting.
et: %s: 'Authdir' %s ei ole kataloog. Lõpetame.

en: %s: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
et: %s: 'Authdir' %s ei kuulu kasutajale %s, grupile %s. Lõpetame.

en: %s: Bad address
et: %s: Vigane aadress

en: %s: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
et: %s: Ei leia gdm gruppi (%s). Lõpetame!

en: %s: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
et: %s: Ei leia gdm kasutajat (%s). Lõpetame!

en: %s: Can't fork Xserver process!
et: %s: Ei õnnestu forkida Xserver protsessi!

en: %s: Can't fork gdmchooser process
et: %s: Ei õnnestu forkida gdmchooser protsessi

en: %s: Can't fork gdmgreeter process
et: %s: Ei õnnestu forkida gdmgreeter protsessi

en: %s: Can't fork script process!
et: %s: Ei õnnestu forkida skripti protsessi!

en: %s: Can't init pipe to gdmchooser
et: %s: Ei õnnestu gdmgreeter-isse toru avada

en: %s: Can't init pipe to gdmgreeter
et: %s: Ei õnnestu gdmgreeter-isse toru avada

en: %s: Can't open fifo!
et: %s: Ei saa avada järjekorda!

en: %s: Cannot create pipe
et: %s: Ei saa toru luua

en: %s: Cannot fork to display error/info box
et: %s: Ei saa vea/info akna jaoks forkida

en: %s: Cannot get local addresses!
et: %s: Ei leia kohalikke aadresse!

en: %s: Cannot safely open %s
et: %s: Ei saa turvaliselt %s avada

en: %s: Cannot start greeter trying default: %s
et: %s: Ei saa tervitajat (greeter) käivitada, vaikimisi proovitakse: %s

en: %s: Could not become %s. Aborting.
et: %s: Ei saa hakata kasutajaks %s. Katkestame.

en: %s: Could not bind socket
et: %s: Ei saa soketit siduda

en: %s: Could not bind to XDMCP socket!
et: %s: Ei saa XDMCP-soklitt siduda!

en: %s: Could not create XDMCP buffer!
et: %s: Ei õnnestu luua XDMCP puhvrit!

en: %s: Could not create socket!
et: %s: Ei suuda luua soklit!

en: %s: Could not exec %s %s %s
et: %s: Ei saa käivitada %s %s %s

en: %s: Could not extract authlist from packet
et: %s: Ei õnnestu authlisti paketist kätte saada

en: %s: Could not get server hostname: %s!
et: %s: Ei õnnestu määrata serveri nime: %s!

en: %s: Could not lock cookie file %s
et: %s: Ei saa lukustada küpsise faili %s

en: %s: Could not make FIFO
et: %s: Ei saa järjekorda (FIFO) luua

en: %s: Could not make new cookie file in %s
et: %s: Ei saa luua uut küpsise faili kataloogis %s

en: %s: Could not make socket
et: %s: Ei suutnud luua soketit

en: %s: Could not open FIFO
et: %s: Ei saa järjekorda (FIFO) avada

en: %s: Could not open cookie file %s
et: %s: Ei saa avada küpsise faili %s

en: %s: Could not open logfile for display %s!
et: %s: Ei saa displei %s jaoks logfaili avada!

en: %s: Could not open ~/.xsession-errors
et: %s: Ei saa avada ~/.xsession-errors

en: %s: Could not read Authentication Data
et: %s: Ei õnnestu lugeda autentimisandmeid

en: %s: Could not read Authentication Names
et: %s: Ei õnnestu lugeda autentimisnimesid

en: %s: Could not read Authorization List
et: %s: Ei õnnestu lugeda autoriseerimisnimekirja

en: %s: Could not read Client Address
et: %s: Ei saa kliendi aadressi lugeda

en: %s: Could not read Connection Type
et: %s: Ei õnnestunud lugeda ühenduse tüüpi

en: %s: Could not read Display Class
et: %s: Ei saa displei klassi lugeda

en: %s: Could not read Display Number
et: %s: Ei õnnestu lugeda displei numbrit

en: %s: Could not read Manufacturer ID
et: %s: Ei õnnestu lugeda tootja ID koodi

en: %s: Could not read Session ID
et: %s: Ei saa sessooni ID-d lugeda

en: %s: Could not read XDMCP header!
et: %s: Ei õnnestu lugeda XDMCP päist!

en: %s: Could not read address
et: %s: Ei saa aadressi lugeda

en: %s: Could not read display address
et: %s: Ei saa displei aadressi lugeda

en: %s: Could not read display port number
et: %s: Ei õnnestu lugeda displei pordinumbrit

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
et: %s: Ei saa %s jaoks keskkonda häälestada. Katkestame.

en: %s: Could not write cookie
et: %s: Ei saa küpsist kirjutada

en: %s: Couldn't set groupid to %d
et: %s: Ei saa groupid-ks %d määrata

en: %s: Couldn't set groupid to 0
et: %s: Ei saa groupid-ks 0 määrata

en: %s: Couldn't set userid to %d
et: %s: Ei saa userid-ks %d määrata

en: %s: Directory %s does not exist.
et: %s: Kataloogi %s pole olemas.

en: %s: Empty server command, using standard one.
et: %s: Tühi serverikäsk, kasutatakse standardset.

en: %s: Error forking user session
et: %s: Viga kasutaja sessiooni forkimisel

en: %s: Error in checksum
et: %s: Viga kontrollsummas

en: %s: Error opening a pipe: %s
et: %s: Viga toru avamisel: %s

en: %s: Error setting %s to %s
et: %s: Viga signaali %s sättimisel signaaliks %s

en: %s: Error setting signal %d to %s
et: %s: Viga signaali %d sättimisel signaaliks %s

en: %s: Error setting up %s signal handler: %s
et: %s: Viga signaali %s käsitleja ülesseadmisel: %s

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
et: %s: Viga signaali CHLD käsitleja ülesseadmisel

en: %s: Error starting chooser on display %s
et: %s: Viga valikute (chooser) kävitamisel displeil %s

en: %s: Error starting greeter on display %s
et: %s: Viga tervitaja (greeter) kävitamisel displeil %s

en: %s: Execution of PostLogin script returned > 0. Aborting.
et: %s: PreSession skripti kävitamise tulemus > 0. Lõpetame.

en: %s: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
et: %s: PreSession skripti kävitamise tulemus > 0. Lõpetame.

en: %s: Failed checksum from %s
et: %s: Vigane kontrollsumma %s-lt

en: %s: Failed creating pipe
et: %s: Ei saa toru luua

en: %s: Failed executing: %s
et: %s: Ei õnnestu käivitada: %s

en: %s: Failed forking gdm slave process for %s
et: %s: gdm alluva protsessi forkimine·%s·jaoks ei õnnestunud

en: %s: Failed starting: %s
et: %s: Ei õnnestunud käivitada: %s

en: %s: Fatal X error - Restarting %s
et: %s: Fataalne X viga - taaskäivitame %s

en: %s: Got KEEPALIVE from banned host %s
et: %s: Keelatud host %s saatis KEEPALIVE

en: %s: Got Manage from banned host %s
et: %s: Keelatud host %s saatis 'Manage'

en: %s: Got REQUEST from banned host %s
et: %s: Keelatud hostilt %s tuli REQUEST

en: %s: Halt failed: %s
et: %s: Seiskamine ebaõnnestus: %s

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
et: %s: Kasutaja %s kodukataloogi '%s' pole olemas!

en: %s: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
et: %s: Jätan kahtlase väljanägemisega küpsise faili %s vahele

en: %s: Incorrect XDMCP version!
et: %s: Vale XDMCP versioon!

en: %s: Invalid server line in config file. Ignoring!
et: %s: Vigane 'server' rida konfiguratsioonifailis. Jätan vahele!

en: %s: No Exec line in the session file: %s, starting failsafe GNOME
et: %s: Ei leia Exec-rida sessioonifailist: %s, kasutusele läheb veakindel (failsafe) GNOME

en: %s: No XDMCP support
et: %s: XDMCP toetus puudub

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
et: %s: Puudub konfiguratsioonifail %s.  Vaikeväärtuste kasutamine.

en: %s: No daemon/ServAuthDir specified.
et: %s: Deemonit/ServAuthDir'i pole määratud.

en: %s: No greeter specified.
et: %s: Tervitajat (greeter) pole määratud.

en: %s: No remote greeter specified.
et: %s: Kaugtervitajat (remote greeter) pole määratud.

en: %s: No sessions directory specified.
et: %s: Sessioonikataloogi pole määratud.

en: %s: Reboot failed: %s
et: %s: Taaskäivitamine ebaõnnestus: %s

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
et: %s: Kasutajat root ei saa automaatselt sisse logida, automaatset logimist ei toimu

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off timed login
et: %s: Kasutajat root ei saa automaatselt sisse logida, viitlogimist ei toimu

en: %s: Session directory %s not found!
et: %s: Ei leia sessioonikataloogi %s!

en: %s: String too long!
et: %s: String on liiga pikk!

en: %s: The gdm group should not be root. Aborting!
et: %s: gdm grupp ei tohi olla root. Lõpetame!

en: %s: The gdm user should not be root. Aborting!
et: %s: gdm kasutaja ei tohi olla root. Lõpetame!

en: %s: TimedLoginDelay less than 5, so I will just use 5.
et: %s: TimedLoginDelay on väiksem kui 5, kasutatakse 5.

en: %s: Unknown opcode from host %s
et: %s: Tundmatu opkood hostilt %s

en: %s: User not allowed to log in
et: %s: Kasutajal on sisselogimine keelatud

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Aborting!
et: %s: XDMCP on välja lülitatud ja lokaalseid servereid pole määratud. Lõpetame!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Adding %s on :%d to allow configuration!
et: %s: XDMCP on välja lülitatud ja lokaalseid servereid pole määratud. Lisan %s :%d peale, et lubada häälestust!

en: %s: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
et: %s: XDMCP on aktiveeritud, kuigi puudub XDMCP toetus. Säte ei kehti

en: %s: Xserver not found: %s
et: %s: Ei leia Xserverit: %s

en: %s: cannot open display %s
et: %s: viga displei %s avamisel

en: %s: fork() failed!
et: %s: fork() ebaõnnestus!

en: %s: initgroups() failed for %s
et: %s: initgroups() ei õnnestunud %s jaoks

en: %s: setsid() failed: %s!
et: %s: setsid() ebaõnnestus: %s!

en: %s: setusercontext() failed for %s. Aborting.
et: %s: setusercontext() ei õnnestunud %s jaoks. Lõpetame.

en: %sWelcome to %s%s
et: %s%s - tere tulemast!%s

en: (c) 2002 GNOME
et: © 2002 GNOME

en: (current) UNIX password:
et: (praegune) UNIX parool:

en: (memory buffer
et: (mälupuhver

en: (memory buffer)
et: (mälupuhver)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
et: Graafiline tööriist GDMi (GNOME sisselogimise-haldur) häälestamiseks

en: A-M|Albanian
et: A-M|Albaania

en: A-M|Amharic
et: A-M|Amhari

en: A-M|Arabic (Egypt)
et: A-M|Araabi (Egiptus)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
et: A-M|Araabia (Liibanon)

en: A-M|Azerbaijani
et: A-M|Aserbaidžaani

en: A-M|Basque
et: A-M|Baski

en: A-M|Belarusian
et: N-Z|Valgevene

en: A-M|Bengali
et: A-M|Bengaali

en: A-M|Bengali (India)
et: A-M|Bengaali (India)

en: A-M|Bosnian
et: A-M|Bosnia

en: A-M|Bulgarian
et: A-M|Bulgaaria

en: A-M|Catalan
et: A-M|Katalaani

en: A-M|Chinese (simplified)
et: A-M|Hiina lihtsustatud

en: A-M|Chinese (traditional)
et: A-M|Hiina traditsiooniline

en: A-M|Croatian
et: A-M|Horvaatia

en: A-M|Czech
et: N-Z|Tšehhi

en: A-M|Danish
et: N-Z|Taani

en: A-M|Dutch
et: A-M|Hollandi

en: A-M|English
et: A-M|Inglise

en: A-M|English (American)
et: A-M|Ameerika inglise

en: A-M|English (Australian)
et: A-M|Austraalia inglise

en: A-M|English (British)
et: A-M|Briti inglise

en: A-M|English (Ireland)
et: A-M|Iiri inglise

en: A-M|Estonian
et: A-M|Eesti

en: A-M|Finnish
et: N-Z|Soome

en: A-M|French
et: N-Z|Prantsuse

en: A-M|Galician
et: A-M|Galeegi

en: A-M|German
et: N-Z|Saksa

en: A-M|Greek
et: A-M|Kreeka

en: A-M|Hebrew
et: A-M|Heebrea

en: A-M|Hungarian
et: N-Z|Ungari

en: A-M|Icelandic
et: A-M|Islandi

en: A-M|Indonesian
et: A-M|Indoneesia

en: A-M|Irish
et: N-Z|Iiri

en: A-M|Italian
et: A-M|Itaalia

en: A-M|Japanese
et: A-M|Jaapani

en: A-M|Korean
et: A-M|Korea

en: A-M|Latvian
et: A-M|Läti

en: A-M|Lithuanian
et: A-M|Leedu

en: A-M|Macedonian
et: A-M|Makedoonia

en: A-M|Malay
et: A-M|Malaisia

en: A-M|Malayalam
et: A-M|Malajalami

en: A-M|Mongolian
et: A-M|Mongoolia

en: A_dd host:
et: L_isa host:

en: Abort login
et: Katkesta sisselogimine

en: Allo_w running XDMCP chooser from the login screen
et: Luba sisselogimise aknast XDMCP _valija (chooser) käivitamist

en: Allow _root to login with GDM
et: Luba kasutajal _root GDMiga sisse logida

en: Allow c_onfiguration from the login screen
et: Luba sisselogimise aknast _häälestamist

en: Always use 24 hour cloc_k format
et: Kasuta alati 24-tunnist _kella

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
et: Arhiiv ei sisalda GdmGreeterTheme.info faili

en: Archive is not of a single subdirectory
et: Arhiiv ei ole ühest alamkataloogist

en: Archive is not of a subdirectory
et: Arhiiv ei ole alamkataloogist

en: Are you sure you want to reboot the machine?
et: Soovite Te kindlasti teha masinale uut alglaadimist?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
et: Soovid sa kindlasti masinat välja lülitada?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
et: Soovid sa kindlasti masinat magama panna?

en: Authentication failed
et: Autentimine ebaõnnestus

en: Authentication failure!
et: Autentimine ebaõnnestus!

en: Author:
et: Autor:

en: Automatic Login
et: Automaatne sisselogimine

en: Automatic login
et: Automaatne sisselogimine

en: Background
et: Taust

en: Browse
et: Vali

en: C_onnect
et: _Ühenda

en: Can not get username
et: Ei leia kasutajanime

en: Can't find PAM configuration for gdm.
et: Ei leia PAM konfiguratsioonifaili gdm jaoks.

en: Can't lock screen
et: Ei saa ekraani lukustada

en: Can't open DefaultImage: %s!
et: Ei õnnestu avada vaikimisi pilti (DefaultImage): %s!

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
et: Ei saa avada DefaultImage: %s. Näobrauser lülitatakse välja!

en: Can't open default host icon: %s
et: Ei õnnestu avada vaikimisi hostiikooni: %s

en: Can't set PAM_RHOST=%s
et: Ei õnnestu määrata PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
et: Ei õnnestu määrata PAM_TTY=%s

en: Cannot open file
et: Ei saa faili avada

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
et: Vaheta pilt, mida näidatakse GDM (sisselogimise-haldur) näobrauseris

en: Choose a Session
et: Vali sessioon

en: Choose an Action
et: Vali tegevus

en: Choose server
et: Vali server

en: Circles
et: Ringid

en: Co_lor
et: _Värv

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
et: Häälesta GDMi (see login-haldur). Sul läheb vaja root (administraatori) parooli.

en: Copyright:
et: Autoriõigus:

en: Could not fork a new process!
et: Ei saa uut protsessi forkida!

en: Could not set signal mask!
et: Ei õnnestunud määrata signaalimaski!

en: Could not setgid %d. Aborting.
et: Ei saa teha setgid %d. Lõpetame.

en: Couldn't authenticate user
et: Kasutaja autentimine ebaõnnestus

en: Couldn't authenticate user "%s"
et: Kasutaja "%s" autentimine ebaõnnestus

en: Couldn't open session for %s
et: Ei õnnestunud avada sessiooni %s jaoks

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
et: Ei õnnestunud määrata acct. mgmt %s jaoks

en: Couldn't set credentials for %s
et: Ei õnnestunud määrata mandaate %s jaoks

en: D_isconnect
et: _Lahuta ühendus

en: Denied XDMCP query from host %s
et: XDMCP päring hostist %s tagasi lükatud

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Do not fork into the background
et: Ära forgi taustaprotsessiks

en: Enable _XDMCP
et: Luba _XDMCP

en: Enter the root password
    to run the configuration.
et: Häälestamiseks sisesta
    root parool.

en: Extra options for Xnest
et: Lisaparameetrid Xnest'le

en: Failed to restart self
et: Iseenda taaskäivitamine ebaõnnestus

en: Failsafe Gnome
et: Veakindel (failsafe) Gnome

en: Failsafe _Gnome
et: Veakindel (failsafe) _Gnome

en: Failsafe _Terminal
et: Veakindel (failsafe) _terminal

en: Failsafe xterm
et: Veakindel (failsafe) xterm

en: File does not exist
et: Faili pole olemas

en: File not a tar.gz or tar archive
et: Fail ei ole tar.gz ega tar arhiiv

en: GDM restarting ...
et: GDM taaskäivitamine ...

en: GNOME Art variation of Circles
et: Variant teemast Ringid

en: GNOME Art variation of Circles with a Face Browser
et: GNOME Art variant teemast Ringid koos näobrauseriga

en: GNOME Artists
et: GNOMEi kunstnikud

en: General
et: Üldine

en: Graphical greeter
et: Graafiline tervitaja

en: Greeter
et: Tervitaja

en: Happy GNOME
et: Õnnelik GNOME

en: Happy GNOME with Browser
et: Õnnelik GNOME koos näobrauseriga

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
et: X serveri (graafiline kasutajakeskkond)
    käivitamine ebaõnnestus mingi sisemise
    vea tõttu. Palun võta ühendust oma
    süsteemiadministraatoriga või uuri süsteemi
    logisid, et veale jälile jõuda. Vahepeal on
    see displei blokeeritud. Kui probleemid
    kõrvaldatud, siis palun taaskäivita gdm.

en: Icon
et: Ikoon

en: Invalid server command '%s'
et: Vigane serverikäsk '%s'

en: L_ocal:
et: _Kohalik:

en: Language %s does not exist, using %s
et: Keelt %s ei ole olemas, kasutatakse %s

en: Last
et: Viimane

en: Listen on _UDP port:
et: Kuula _UDP porti:

en: Login Photo
et: Sisselogimise foto

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
et: L_ogi kasutaja automaatselt sisse peale määratud aega

en: Make _Default
et: Määra _vaikimisi

en: Master halting...
et: Pealiku seiskamine...

en: Master rebooting...
et: Pealiku alglaadimine...

en: Master suspending...
et: Pealiku peatamine...

en: Max p_ending indirect requests:
et: Maksimaalselt ootel _mitteotseseid päringuid:

en: Maximum _pending requests:
et: Maksimaalselt _ootel päringuid:

en: Maximum _remote sessions:
et: Maksimaalselt _kaugsessioone:

en: Maximum _wait time:
et: Maksimaalne oo_teaeg:

en: Maximum indirect w_ait time:
et: Maksimaalne m_itteotsene ooteaeg:

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
et: N-Z|Norra (bokmål)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
et: N-Z|Norra (nynorsk)

en: N-Z|Oriya
et: N-Z|Oria

en: N-Z|Panjabi
et: N-Z|Pandžabi

en: N-Z|Persian
et: N-Z|Pärsia

en: N-Z|Polish
et: N-Z|Poola

en: N-Z|Portuguese
et: N-Z|Portugali

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
et: N-Z|Brasiilia portugali

en: N-Z|Romanian
et: N-Z|Rumeenia

en: N-Z|Russian
et: N-Z|Vene

en: N-Z|Serbian
et: N-Z|Serbia

en: N-Z|Slovak
et: N-Z|Slovaki

en: N-Z|Slovenian
et: N-Z|Sloveenia

en: N-Z|Spanish
et: A-M|Hispaania

en: N-Z|Spanish (Mexico)
et: A-M|Mehhiko hispaania

en: N-Z|Swedish
et: N-Z|Rootsi

en: N-Z|Swedish (Finland)
et: N-Z|Soome rootsi

en: N-Z|Thai
et: N-Z|Tai

en: N-Z|Turkish
et: N-Z|Türgi

en: N-Z|Ukrainian
et: N-Z|Ukraina

en: N-Z|Vietnamese
et: N-Z|Vietnami

en: N-Z|Walloon
et: N-Z|Vallooni

en: N-Z|Welsh
et: A-M|Kõmri

en: N-Z|Yiddish
et: A-M|Jidiš

en: New Login
et: Uus sessioon

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
et: Deemonit/'ServAuthDir'-i ei ole konfiguratsioonifailis määratud

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
et: Ei leia vaikesessiooni linki. Kasutusele läheb Failsafe GNOME.

en: No file selected
et: Ühtegi faili pole valitud

en: No picture selected.
et: Pilti pole valitud.

en: No screenshot available
et: Eelvaade ei ole saadaval

en: Not a theme archive
et: Ei ole teema arhiiv

en: Only root wants to run gdm
et: Ainult root tahab gdm-i käivitada

en: Open a session to the selected host
et: Ava sessioon valitud serverisse

en: Options
et: Häälestus

en: Other|POSIX/C English
et: Muud|POSIX/C English

en: Password unchanged
et: Parool muutmata

en: Password:
et: Parool:

en: Pick a color
et: Vali värv

en: Pin_g interval (seconds):
et: Pin_gi intervall (sekundit):

en: Ping interval (seconds):
et: Pingi intervall (sekundit):

en: Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
et:  Paluge süsteemiadministraatoril see GDMi·konfiguratsiooniprogrammis lubada.

en: Please ask your system administrator to install it.
et: Paluge süsteemi administraatorilt selle installimist.

en: Please enter your username
et: Palun sisestage oma kasutajanimi

en: Please insert 25 cents to log in.
et: Sisselogimiseks sisesta palun 25 senti.

en: Please type in the root (privileged user) password.
et: Palun sisesta root (administraatori) parool.

en: Preserve LD_* variables
et: Hoia LD_* keskkonnamuutujad alles

en: Preview:
et: Eelvaade:

en: Re_mote welcome string:
et: _Kaug-tervitustekst:

en: Reboot
et: Alglaadimine

en: Reboot your computer
et: Tee arvutile alglaadimine

en: Restart
et: Taaskäivitamine

en: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
et: Taaskäivitamise, alglaadimise või seiskamise taotlus kaug-displeilt %s

en: Retry _delay (seconds) :
et: Uue ürituse _viivitus (sekundit):

en: Root login disallowed on display '%s'
et: Root ei tohi displei '%s' kaudu sisse logida

en: Security
et: Turvalisus

en: Select _Language...
et: Vali _keel...

en: Select _Session...
et: Vali _sessioon...

en: Select a language
et: Vali keel

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
et: Vali foto, mida näidatakse näobrauseris:

en: Select new theme archive to install
et: Vali uue installitava teema arhiiv

en: Session directory is missing
et: Sessioonikataloogi pole määratud.

en: Show _actions menu
et: Näita _tegevuste menüüd

en: Show choosable user images (_face browser)
et: Näita kasutajapiltide valikut (_näobrauser)

en: Shut _Down
et: _Seiska

en: Shut _down the computer
et: _Seiska arvuti (saab välja lülitada)

en: Shut down the system so that you may safely turn off the computer.
et: Seiska arvuti täielikult (nii, et saab välja lülitada).

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
et: Seiska arvuti täielikult (nii, et saab välja lülitada).

en: Shut_down
et: _Seiska

en: Some error occured when installing the theme
et: Teema installimisel tekkisid mõned vead

en: Standard greeter
et: Tavaline tervitaja

en: Status
et: Olek

en: Sus_pend
et: _Peata

en: Sus_pend the computer
et: _Peata arvuti (säästuresiim)

en: Suspend your computer
et: Peata arvuti (säästuresiim)

en: System Default
et: Süsteemi vaikeväärtus

en: System default
et: Süsteemi vaikeväärtus

en: The face browser is not configured in the GDM configuration.  Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
et: Näobrauseri kasutamist ei ole häälestatud.  Paluge süsteemiadministraatoril see·GDMi·konfiguratsiooniprogrammis lubada.

en: The gdm group does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
et: Gruppi gdm ei ole olemas. Palun paranda gdm-i konfiguratsioon %s ja taaskäivita gdm.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
et: gdm grupiks on määratud root, aga see ei ole turvariski tõttu lubatav. Palun paranda gdm-i konfiguratsioon %s ja taaskäivita gdm.

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
et: Kasutajat gdm ei ole olemas. Palun paranda gdm-i konfiguratsioon %s ja taaskäivita gdm.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
et: gdm kasutajaks on määratud root, aga see ei ole turvariski tõttu lubatav. Palun paranda gdm-i konfiguratsioon %s ja taaskäivita gdm.

en: The system administrator disallowed pictures larger than %d bytes to show in the face browser
et: Süsteemi administraator keelas näobrauseris pildid, mis on suuremad kui %d baiti

en: The system administrator has disabled your account.
et: Süsteemi administraator on sinu kasutajakonto ära keelanud.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
et: Süsteemi administraatoril ei ole siit sisse logimine lubatud

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
et: Teema kataloog '%s' paistab juba installitud olevat, kas installida ikkagi uuesti?

en: Theme with blue circles
et: Siniste ringidega teema

en: Timed Login
et: Viitlogimine

en: Timed login us_ername:
et: Viitlogimise ka_sutajanimi:

en: TimedLoginDelay was less than 5.  I'll just use 5.
et: Viitlogimise viide (TimedLoginDelay) on vähem kui 5, kasutusele läheb 5.

en: Unknown error occured.
et: Tekkis tundmatu viga.

en: User %s not allowed to log in
et: Kasutajal %s on sisselogimine keelatud

en: User %s will login in %d seconds
et: Kasutaja %s logitakse sisse %d sekundi pärast

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome to %n
et: %n - tere tulemast!

en: XDMCP is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
et: XDMCP on välja lülitatud ja gdm ei leia ühtegi kohalikku käivitatavat serverit. Lõpetame! Palun paranda konfiguratsioon %s ja taaskäivita gdm.

en: Xnest command line
et: Xnest'i käsurida

en: Xnest doesn't exist.
et: Xnesti pole olemas

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
et: Sa valisid %s selleks sessiooniks, kuigi su vaikimisi määrang on %s.
    Soovid sa %s muuta vaikeväärtuseks edasistes sessioonides?

en: You've got capslock on!
et: Sul on caplock peal!

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
et: Sinu lemmiksessioon %s ei ole sellesse masinasse installeeritud.
    Soovid sa %s muuta edaspidiseks vaikimisi sessiooniks?

en: _Actions
et: _Tegevused

en: _Add
et: _Lisa

en: _Automatic login username:
et: _Automaatse sisselogimise kasutajanimi:

en: _Background color:
et: _Taustavärv:

en: _Configure
et: _Häälesta

en: _Configure Login Manager...
et: _Häälesta logimise haldurit...

en: _Delete theme
et: _Kustuta teema

en: _Image
et: _Pilt

en: _Install new theme
et: _Installi uus teema

en: _Language
et: _Keel

en: _Last
et: _Viimane

en: _Login a user automatically on first bootup
et: Esimesel kävitamisel _logi kasutaja automaatselt sisse

en: _No background
et: Tausta p_ole

en: _Other
et: _Muud

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Quit
et: L_õpeta

en: _Reboot
et: _Alglaadimine

en: _Reboot the computer
et: Tee arvutile _alglaadimine

en: _Remote:
et: Kau_g:

en: _Seconds before login:
et: S_ekundeid enne sisselogimist:

en: _Session
et: _Sessioon

en: _Suspend
et: _Peata

en: _System Default
et: _Süsteemi vaikeväärtus

en: _Username:
et: _Kasutajanimi:

en: _Welcome string:
et: _Tervitustekst:

en: copyright
et: autoriõigus

en: gdm already running. Aborting!
et: gdm juba töötab. Katkestame!

en: gdmaskpass only runs as root
et: gdmaskpass saab ainult root-kasutajana töötada

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
et: initgroups() ei õnnestunud %s jaoks. Lõpetame.

en: y = Yes or n = No? >
et: y = Jah või n = Ei? >
