gedit2 - en to et translation catalogue (381 entries)

en:   INS
et:   LIS

en: "%s" is a directory.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
et: "%s" on kataloog.
    
    Palun kontrolli, kas sisestasid asukoha õieti ja proovi uuesti.

en: "%s" is a directory.
    
    Please, check that you typed the location correctly.
et: "%s" on kataloog.
    
    Palun kontrolli, kas sisestasid asukoha õieti.

en: "%s" is not a valid location.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
et: "%s" ei ole korrektne asukoht.
    
    Palun kontrolli, kas sa sisestasid asukoha õieti ja proovi uuesti.

en: (modified)
et: (muudetud)

en: (readonly)
et: (kirjutuskaitsega)

en: <span weight="bold"> When inserting date/time...</span>
et: <span weight="bold"> Kuupäeva/kella lisamisel...</span>

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
et: Kohandatud kirjatüüp, mida kasutatakse redaktoris. See väärtus kehtib vaid siis, kui "Kasuta teema vaikimisi kirjatüüpi" on välja lülitatud.

en: About this application
et: Info programmi kohta

en: Activate %s
et: Aktiveeri %s

en: All Text Files
et: Kõik tekstifailid

en: Arabic
et: Araabia

en: Armenian
et: Armeenia

en: Auto Save
et: Automaatne salvestamine

en: Auto Save Interval
et: Automaatse salvestuse intervall

en: Available formats
et: Saadaval vormingud

en: Background Color
et: Taustavärv

en: Background color for selected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
et: Tekstivaliku värv redaktoris. See väärtus kehtib vaid siis, kui "Kasuta teema vaikimisi värve" on välja lülitatud.

en: Background color for unselected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
et: Teksti taustavärv redaktoris. See väärtus kehtib vaid siis, kui "Kasuta teema vaikimisi värve" on välja lülitatud.

en: Backup Copy Extension
et: Varukoopia laiend

en: Baltic
et: Balti

en: Body Font for Printing
et: Sisu kirjatüüp printimisel

en: Breton
et: Bretooni

en: Bytes
et: Baite

en: C_onfigure Plugin
et: _Häälesta plugin

en: Cannot create the file "%s".
    
    Make sure you have the appropriate write permissions.
et: Ei saa faili "%s" luua.
    
    Kontrolli, kas sul on vajalikud kirjutamisõigused.

en: Cannot create the file "%s".
    
    The file name is too long.
et: Ei saa faili "%s" luua.
    
    Failinimi on liiga pikk.

en: Cannot initialize preferences manager.
et: Ei saa häälestuse haldurit algväärtustada.

en: Catalan
et: Katalaani

en: Celtic
et: Keldi

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Change the visibility of the output window in the current window
et: Muuda väljundiakna nähtavust aktiivses aknas

en: Change the visibility of the statusbar in the current window
et: Muuda olekuriba nähtavaust aktiivses aknas

en: Change the visibility of the toolbar in the current window
et: Muuda tööriistariba nähtavust aktiivses aknas

en: Characters (no spaces)
et: Märke (mittetühikud)

en: Characters (with spaces)
et: Märke (koos tühikutega)

en: Chinese Simplified
et: Hiina lihtsustatud

en: Chinese Traditional
et: Hiina traditsiooniline

en: Close
et: Sulge

en: Close all open files
et: Sulge kõik avatud failid

en: Close the current file
et: Sulge aktiivne fail

en: Close the output window
et: Sulge väljundiaken

en: Co_mmand:
et: _Käsk:

en: Configure date/time plugin
et: Häälesta "lisa kuupäev/kell"-pluginat

en: Configure insert date/time plugin...
et: Häälesta "lisa kuupäev/kell"-pluginat...

en: Configure the application
et: Muuda rakendus omale meelepäraseks

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy selected lines
et: Kopeeri valitud read

en: Copy the selection
et: Kopeeri valik

en: Could not create a backup file.
et: Ei saa faili tagavarakoopiat luua.

en: Could not create the file "%s".
et: Ei saa faili "%s" luua.

en: Could not find plugin-manager.glade2, reinstall gedit.
et: Ei leia faili plugin-manager.glade2, palun installi gedit uuesti.

en: Could not find the file "%s".
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
et: Ei leia faili "%s".
    
    Palun kontrolli, kas sa sisestasid faili asukoha õieti ja proovi uuesti.

en: Could not find the required widgets inside %s.
et: Ei leia vajalikke vidinaid failist %s.

en: Could not open the file "%s"
et: Ei saa faili "%s" avada

en: Could not open the file "%s" because access was denied.
et: Ei saa faili "%s" avada, sest juurdepääs on keelatud.

en: Could not open the file "%s" because gedit cannot handle %s: locations.
et: Ei saa faili "%s" avada, sest gedit ei oska %s: asukohti kasutada.

en: Could not open the file "%s" because it contains corrupted data.
et: Ei saa faili "%s" avada, sest see sisaldab vigaseid andmeid.

en: Could not open the file "%s" because it contains data in an invalid format.
et: Ei saa faili "%s" avada, sest see sisaldab vigases vormingus andmeid.

en: Could not open the file "%s" because it is too big.
et: Ei saa faili "%s" avada, sest see on liiga suur.

en: Could not open the file "%s" because no host "%s" could be found.
    
    Please, check that you typed the location correctly and that your proxy settings are correct and then try again.
et: Ei saa faili "%s" avada, sest ei leia serverit nimega "%s".
    
    Palun kontrolli, kas sisestasid asukoha õieti ning su proksi sätted on korrektsed ja proovi uuesti.

en: Could not open the file "%s" because the attempt to log in failed.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
et: Ei faili "%s" avada, sest sisselogimine ebaõnnestus.
    
    Palun kontrolli, kas sisestasid asukoha õieti ja proovi uuesti.

en: Could not open the file "%s" because the host name was empty.
    
    Please, check that your proxy settings are correct and try again.
et: Ei faili "%s" avada, sest serveri nimi on tühi.
    
    Palun kontrolli, kas su proksi sätted on korrektsed ja proovi uuesti.

en: Could not open the file "%s" because the host name was invalid.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
et: Ei saa faili "%s" avada, sest serveri nimi on vigane.
    
    Palun kontrolli, kas sisestasid asukoha õieti ja proovi uuesti.

en: Could not open the file "%s" because there are too many open files.
    
    Please, close some open file and try again.
et: Ei saa faili "%s" avada, sest korraga on liiga palju faile avatud.
    
    Palun sulge mõned failid ja proovi uuesti.

en: Could not open the file "%s".
et: Ei saa faili "%s" avada.

en: Could not read data from stdin.
et: Standardsisendist (stdin) andmete lugemine ebaõnnestus.

en: Could not revert the file "%s" because access was denied.
et: Ei saa faili "%s" taastada, sest juurdepääs on keelatud.

en: Could not revert the file "%s" because gedit cannot find it.
    
    Perhaps, it has recently been deleted.
et: Ei saa faili "%s" taastada, sest gedit ei leia seda.
    
    Võib-olla on see fail hiljuti kustutatud.

en: Could not revert the file "%s" because gedit cannot handle %s: locations.
et: Ei saa faili "%s" taastada, sest gedit ei oska %s: asukohti kasutada.

en: Could not revert the file "%s" because it contains corrupted data.
et: Ei saa faili "%s" taastada, sest see sisaldab vigaseid andmeid.

en: Could not revert the file "%s" because it contains data in an invalid format.
et: Ei saa faili "%s" taastada, sest see sisaldab vigases vormingus andmeid.

en: Could not revert the file "%s" because it contains invalid UTF-8 data.
    
    Probably, you are trying to revert a binary file.
et: Ei saa faili "%s" taastada, sest see sisaldab vigaseid UTF-8 andmeid.
    
    Tõenäoliselt üritad sa binaarfaili taastada.

en: Could not revert the file "%s" because it is too big.
et: Ei saa faili "%s" taastada, sest see on liiga suur.

en: Could not revert the file "%s" because no host "%s" could be found.
    
    Please, check that your proxy settings are correct and try again.
et: Ei saa faili "%s" taastada, sest ei leia serverit nimega "%s".
    
    Palun kontrolli, kas su proksi sätted on korrektsed ja proovi uuesti.

en: Could not revert the file "%s" because the attempt to log in failed.
et: Ei faili "%s" taastada, sest sisselogimine ebaõnnestus.

en: Could not revert the file "%s" because the host name was empty.
    
    Please, check that your proxy settings are correct and try again.
et: Ei faili "%s" taastada, sest serveri nimi on tühi.
    
    Palun kontrolli, kas su proksi sätted on korrektsed ja proovi uuesti.

en: Could not revert the file "%s" because there are too many open files.
    
    Please, close some open file and try again.
et: Ei saa faili "%s" taastada, sest korraga on liiga palju faile avatud.
    
    Palun sulge mõned failid ja proovi uuesti.

en: Could not revert the file "%s".
et: Ei saa faili "%s" taastada.

en: Could not save the file "%s".
et: Ei saa faili "%s" salvestada.

en: Could not save the file "%s".
    
    %s
et: Faili "%s" salvestamisel tekkis viga.
    
    %s

en: Create Backup Copies
et: Tee varukoopiaid

en: Create a _backup copy of files before saving
et: Enne salvestamist tee failidest _varukoopia

en: Create a new document
et: Loo uus dokument

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Cut
et: Lõika

en: Cut the selection
et: Lõika valik

en: Cyrillic
et: Kirillits

en: Cyrillic/Russian
et: Kirillits/Vene

en: Cyrillic/Ukrainian
et: Kirillits/Ukraina

en: Czech
et: Tšehhi

en: Danish
et: Taani

en: Default
et: Vaikimisi

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete the selected text
et: Kustuta valitud tekst

en: Display Line Numbers
et: Näita reanumbreid

en: Document Statistics
et: Dokumendid statistika

en: Done
et: Valmis

en: Double-click on a tag to insert it in the current document
et: Sildi aktiivsesse dokumenti lisamiseks tee topeltklõps

en: Dutch
et: Hollandi

en: Edit text files
et: Redigeeri tekstifaile

en: Editor
et: Redaktor

en: Editor Font
et: Redaktori kirjatüüp

en: Editor _font:
et: Redaktori _kirjatüüp:

en: English (American)
et: Inglise (Ameerika)

en: English (British)
et: Inglise (Briti)

en: English (Canadian)
et: Inglise (Kanada)

en: Enter the _location (URI) of the file you would like to open:
et: Sisesta avatava faili _asukoht (URI):

en: Error parsing the shell command.
    
    Please, insert a valid shell command.
et: Viga kesta käsu töötlemisel.
    
    Palun sisesta korrektne kesta käsk.

en: Error, impossible to activate plugin '%s'
et: Viga, võimatu aktiveerida pluginat '%s'

en: Error, impossible to deactivate plugin '%s'
et: Viga, võimatu deaktiveerida pluginat '%s'

en: Error, impossible to destroy plugin '%s'
et: Viga, võimatu hävitada pluginat '%s'

en: Error, impossible to initialize plugin '%s'
et: Viga, võimatu algväärtustada pluginat '%s'

en: Error, impossible to update ui of the plugin '%s'
et: Viga, võimatu uuendada plugina '%s' kasutajaliidest

en: Error, plugin '%s' does not contain activate function.
et: Viga, plugin '%s' ei sisalda aktiveerimise funktsiooni.

en: Error, plugin '%s' does not contain deactivate function.
et: Viga, plugin '%s' ei sisalda deaktiveerimise funktsiooni.

en: Error, plugin '%s' does not contain init function.
et: Viga, plugin '%s' ei sisalda algväärtustamise funktsiooni.

en: Error, unable to open module file '%s'
et: Viga, ei saa moodulifaili '%s' avada

en: Execute an external program and eventually grabs its output in the output window.
et: Käivita väline programm ja tõsta selle väljund väljundiaknasse.

en: Executing command
et: Käsu käivitamine

en: Expected `%s' got `%s' for key %s
et: Võtmele %s oodatava `%s' asemel saadi `%s'

en: Extension or suffix to use for backup file names. This will only take effect if the "Create Backup Copies" option is turned on.
et: Laiend või sufiks, mida kasutatakse failide varukoopiate nimedes. See kehtib vaid juhul kui on sisse lülitatud valik "Tee varukoopiaid".

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Faroese
et: Fääri

en: File: %s
et: Fail: %s

en: Find
et: Otsi

en: Find Ne_xt
et: Otsi _uuesti

en: Find Next
et: Otsi järgmine

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Font & Colors
et: Kirjatüübid & värvid

en: Font Selection
et: Kirjatüübi valik

en: Font name
et: Kirjatüübi nimi

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: French (France)
et: Prantsuse (Prantsusmaa)

en: Georgian
et: Gruusia

en: German (Germany)
et: Saksa (Saksamaa)

en: Get statistic info on current document
et: Näita aktiivse dokumendi kohta statistilist infot

en: Go to Line
et: Mine reale

en: Go to _Line...
et: Mine _reale...

en: Goto Line
et: Mine reale

en: Greek
et: Kreeka

en: Header Font for Printing
et: Päise kirjatüüp printimisel

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew Visual
et: Heebrea visuaalne

en: In_sert Date and Time...
et: _Lisa kuupäev/kell...

en: Indent lines
et: Taanda read

en: Indent selected lines
et: Taanda valitud read

en: Insert Date and Time
et: Lisa kuupäev ja kellaaeg

en: Insert Date/Time
et: Lisa kuupäev/kell

en: Insert User Na_me
et: Lisa kasutaja _nimi

en: Insert current date and time at the cursor position
et: Lisa praegune kuupäev ja kellaaeg kursori asukohta

en: Insert spaces
et: Lisa tühikud

en: Insert the user name at the cursor position
et: Lisa kasutaja nimi kursori asukohta

en: Inserts current date and time at the cursor position.
et: Lisa praegune kuupäev ja kellaaeg kursori asukohta.

en: Inserts the user name at the cursor position.
et: Lisab kasutaja nime kursori asukohta.

en: Invalid UTF-8 data
et: Vigased UTF-8 andmed

en: Invalid file name
et: Vigane failinimi

en: Invalid filename.
et: Vigane failinimi.

en: Invalid glade file for plugin manager -- not all widgets found.
et: Vigane pluginahalduri glade fail -- ei leia kõik vidinaid.

en: It is not possible to revert an Untitled document.
et: Pealkirjata dokumendi taastamine on võimatu.

en: Italian
et: Itaalia

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: Language:
et: Keel:

en: Languages
et: Keeled

en: Line Number Font for Printing
et: Reanumbrite kirjatüüp printimisel

en: Lines
et: Ridu

en: Main toolbar
et: Peatööriistariba

en: Maximum Recent Files
et: Maksimaalne hiljutiste failide arv

en: Maximum number of actions that gedit will be able to undo or redo.
et: Maksimaalne tegevuste arv, mida gedit laseb unustada või uuesti täita.

en: Modify preview phrase...
et: Muuda näidisteksti...

en: Move the current document to a new window
et: Tõsta aktiivne dokument uude aknasse

en: Name of the selected font
et: Valitud kirjatüübi nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: New
et: Uus

en: Nordic
et: Põhjamaade

en: Norwegian
et: Norra

en: Not enough available memory to open the file "%s". Please, close some running application and try again.
et: Faili "%s" avamiseks ei ole piisavalt vaba mälu. Palun sulge mõned töötavad rakendused ja proovi uuesti.

en: Not enough available memory to revert the file "%s". Please, close some running application and try again.
et: Faili "%s" taastamiseks ei ole piisavalt vaba mälu. Palun sulge mõned töötavad rakendused ja proovi uuesti.

en: Number of minutes after which gedit will automatically save modified files. This will only take effect if the "Auto Save" option is turned on.
et: Mitme minutilise intervalliga salvestab gedit failid automaatselt. See kehtib vaid juhul kui on sisse lülitatud valik "Automaatne salvestamine".

en: Open
et: Ava

en: Open '%s'
et: Ava %s

en: Open File...
et: Ava fail...

en: Open Location...
et: Ava asukoht ...

en: Open _Location...
et: Ava asuk_oht ...

en: Open a file
et: Ava fail

en: Open a file from a specified location
et: Ava fail määratud asukohast

en: Open from URI
et: Ava URIlt

en: Open the gedit manual
et: Ava gediti kasutajajuhend

en: Paste
et: Aseta

en: Paste the clipboard
et: Aseta lõikepuhvri sisu

en: Pick a Font
et: Vali kirjatüüp

en: Pick the background color
et: Vali taustavärv

en: Pick the selected text color
et: Vali valitud teksti värv

en: Pick the selection color
et: Vali valiku värv

en: Plugins
et: Pluginad

en: Polish
et: Poola

en: Portuguese (Brazilian)
et: Portugali (Brasiilia)

en: Portuguese (Portugal)
et: Portugali (Portugal)

en: Pr_eferences
et: _Häälestus

en: Preferences
et: Häälestus

en: Preview
et: Näidis

en: Preview text
et: Näidistekst

en: Print
et: Prindi

en: Print Header
et: Prindi päis

en: Print Line Numbers
et: Prindi reanumbrid

en: Print Previe_w...
et: Prindi_vaade...

en: Print Preview
et: Printimise eelvaade

en: Print preview
et: Printimise eelvaade

en: Print the current file
et: Prindi aktiivne fail

en: Push this button to configure background color
et: Taustavärvi muutmiseks klõpsa sellel nupul

en: Push this button to configure text color
et: Teksti värvi määramiseks klõpsa sellel nupul

en: Push this button to configure the color in which the selected text should appear
et: Valitud teksti värvi määramiseks klõpsa sellel nupul

en: Push this button to configure the color in which the selected text should be marked
et: Valitud teksti taustavärvi määramiseks klõpsa sellel nupul

en: Push this button to select the font to be used by the editor
et: Redaktoris kasutatava kirjatüübi valimiseks klõpsa sellel nupul

en: Push this button to select the font to be used to print line numbers
et: Reanumbrite printimiseks kasutatava kirjatüübi valimiseks klõpsa sellel nupul

en: Quit
et: Lõpeta

en: Quit the program
et: Lõpeta programmi töö

en: R_emove duplicates
et: _Eemalda kordused

en: Redo
et: Uuesti

en: Redo the undone action
et: Täida unustatud tegevus uuesti

en: Replace
et: Asenda

en: Replace All
et: Asenda kõik

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: Replace _with:
et: _Asenda tekstiga:

en: Revert
et: Taasta

en: Revert to a saved version of the file
et: Taasta faili salvestatud versioon

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Russian
et: Vene

en: S_ort...
et: S_orteeri...

en: Save
et: Salvesta

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Save _As...
et: Sa_lvesta kui...

en: Save all open files
et: Salvesta kõik avatud failid

en: Save as...
et: Salvesta kui...

en: Save the current file
et: Salvesta aktiivne fail

en: Save the current file with a different name
et: Salvesta aktiivne fail teise nime all

en: Se_lection color:
et: V_aliku värv:

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select _All
et: Val_i kõik

en: Select a filename to save
et: Vali failinimi salvestamiseks

en: Select the entire document
et: Vali terve dokument

en: Select the group of tags you want to use
et: Vali kasutatav siltide grupp

en: Select the working directory...
et: Vali töökataloog...

en: Selecte_d text color:
et: _Valitud teksti värv:

en: Selected Text Color
et: Valitud teksti värv

en: Selection Color
et: Valiku värv

en: Set program location...
et: Säti programmi asukoht...

en: Shell command
et: Kesta käsk

en: Show commands debugging messages.
et: Näita käskude silumisteateid.

en: Show document debugging messages.
et: Näita dokumendi silumisteateid.

en: Show file debugging messages.
et: Näita failide silumisteateid.

en: Show mdi debugging messages.
et: Näita mdi silumisteateid.

en: Show plugin debugging messages.
et: Näita pluginate silumisteateid.

en: Show prefs debugging messages.
et: Näita häälestuse silumisteateid.

en: Show printing debugging messages.
et: Näita printimise silumisteateid.

en: Show recent debugging messages.
et: Näita hiljutiste silumisteateid.

en: Show search debugging messages.
et: Näita otsingu silumisteateid.

en: Show session management debugging messages.
et: Näita sessioonihalduse silumisteateid.

en: Show the tag list window
et: Näita siltide loendi akent

en: Show undo debugging messages.
et: Näita unustamise silumisteateid.

en: Show utility debugging messages.
et: Näita tööriistade silumisteateid.

en: Show view debugging messages.
et: Näita vaate silumisteateid.

en: Sort
et: Sorteeri

en: Sort the current document or selection.
et: Sorteeri dokument või valitud tekst.

en: Sorts a document or selected text.
et: Sorteeri dokument või valitud tekst.

en: South European
et: Lõuna-Euroopa

en: Spanish
et: Hispaania

en: Status Bar is Visible
et: Olekuriba on nähtaval

en: Suggestions
et: Soovitused

en: Swedish
et: Rootsi

en: Tab Size
et: Saki suurus

en: Tag _List
et: Siltide _loend

en: Tag list
et: Siltide loend

en: Tag list plugin
et: Siltide loendi plugin

en: Tags
et: Sildid

en: Text Color
et: Teksti värv

en: Text Editor
et: Tekstiredaktor

en: Thai
et: Tai

en: The %s plugin uses an external program, called <tt>%s</tt>, to perform its task.
    
    Please, specify the location of the <tt>%s</tt> program.
et: Plugin %s kasutab oma ülesannete täitmiseks välist programmi nimega <tt>%s</tt>.
    
    Palun näita programmi <tt>%s</tt> asukoht.

en: The Document Statistics plugin analyzes the current document and determines the number of words, lines, characters and non-space characters in it and displays the result.
et: Dokumendi statistika plugin analüüsib aktiivset dokumenti ja leiab sõnade, ridade, märkide ja mitte-tühik märkide arvu selles ning väljastab tulemuse.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on file sizes.  Please try saving a smaller file or saving it to a disk that does not have this limitation.
et: Ketas, kuhu sa üritad faili salvestada, piirab failide maksimaalset suurust.  Proovi salvestada väiksemat faili või salvesta kettale, millel sellist piirangut pole.

en: The document is empty.
et: Dokument on tühi.

en: The file "%s" already exists.
et: Fail "%s" on juba olemas.

en: The file "%s" does not exist. Would you like to create it?
et: Faili "%s" pole olemas. Kas tahad seda luua?

en: The selected file is not executable.
et: Valitud fail ei ole käivitatav.

en: The shell command entry is empty.
    
    Please, insert a valid shell command.
et: Kesta käsurida on tühi.
    
    Palun sisesta korrektne kesta käsk.

en: The tag list plugin provides a method to easily insert into a document commonly used tags/strings without having to type them.
et: Siltide loendi plugin hõlbustab enamkasutatavate siltide/stringide dokumenti lisamist, nii et neid ei pea käsitsi sisestama.

en: The text "%s" was not found.
et: Ei leia teksti "%s".

en: There is not enough disk space to create the file "%s".
    
    Please free some disk space and try again.
et: Kettal ei ole faili "%s" loomiseks piisavalt vaba ruumi.
    
    Palun vabasta natuke kettaruumi ja proovi uuesti.

en: There is not enough disk space to save the file.
    Please free some disk space and try again.
et: Kettal ei ole faili salvestamiseks piisavalt vaba ruumi.
    Palun vabasta natuke kettaruumi ja proovi uuesti.

en: Title
et: Pealkiri

en: Toolbar Buttons Style
et: Tööriistariba nuppude välimus

en: Toolbar is Visible
et: Tööriistariba on nähtaval

en: Turkish
et: Türgi

en: Turn on all debugging messages.
et: Näita kõiki silumisteateid.

en: U_se default theme colors
et: Kas_uta teema vaikimisi värve

en: Ukrainian
et: Ukraina

en: Undo
et: Unusta

en: Undo Actions Limit
et: Unustatavate tegevuste limiit

en: Undo the last action
et: Unusta viimane tegevus

en: Untitled
et: Pealkirjata

en: Update
et: Uuenda

en: Use Default Colors
et: Kasuta teema vaikimisi värve

en: Use Default Font
et: Kasuta teema vaikimisi kirjatüüpi

en: Use the _selected format
et: Kasuta _valitud vormingut

en: User name
et: Kasutaja nimi

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: View
et: Vaade

en: Western
et: Lääne

en: Whether gedit should automatically save modified files after a time interval. You can set the time interval with the "Auto Save Interval" option.
et: Kas gedit peab faile etteantud ajaintervalliga automaatselt salvestama. Intervalli saad määrata sättega "Automaatse salvestamise intervall".

en: Whether gedit should display line numbers in the editing area.
et: Kas gedit peab readktoris reanumbreid näitama.

en: Whether gedit should enable auto indentation.
et: Kas gedit peab autotaandeid (auto indentation) tegema.

en: Whether gedit should insert spaces instead of tabs.
et: Kas gedit peab tühikuid tabulaatorite asemel lisama.

en: Words
et: Sõnu

en: _About
et: _Info

en: _About Plugin
et: Plugini info

en: _Add
et: _Lisa

en: _Background color:
et: Tau_stavärv:

en: _Close
et: Sul_ge

en: _Close All
et: Sulge k_õik

en: _Contents
et: _Sisu

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Copy Text
et: _Kopeeri tekst

en: _Customize Toolbar
et: _Kohanda tööriistariba

en: _Delete
et: Ku_stuta

en: _Description
et: _Kirjeldus

en: _Desktop Default
et: T_öölaua vaikeväärtus

en: _Display line numbers
et: _Näita reanumbreid

en: _Document Statistics
et: _Dokumendi statistika

en: _Documents
et: _Dokumendid

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _File
et: _Fail

en: _Find...
et: _Otsi...

en: _Go to Line
et: _Mine reale

en: _Help
et: _Abi

en: _Ignore case
et: _Tõstutundetu

en: _Indent
et: _Taane

en: _Insert
et: _Lisa

en: _Insert a new preview phrase.
et: _Lisa uus näidistekst.

en: _Line number:
et: _Rea number:

en: _Location to search for:
et: _Asukoht, kust otsida:

en: _Modify preview phrase...
et: _Muuda näidisteksti...

en: _More...
et: _Veel...

en: _New
et: _Uus

en: _Open...
et: _Ava...

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Print page headers
et: _Prindi lehe päised

en: _Print...
et: _Prindi...

en: _Prompt for a format
et: _Küsi vormingut

en: _Quit
et: L_õpeta

en: _Redo
et: Uu_esti

en: _Replace
et: _Asenda

en: _Replace...
et: _Asenda...

en: _Restore Default Fonts
et: _Taasta vaikimisi kirjatüübid

en: _Reverse order
et: T_agurpidi

en: _Revert
et: _Taasta

en: _Run
et: K_äivita

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save All
et: _Salvesta kõik

en: _Search
et: _Otsi

en: _Search for:
et: _Otsi teksti:

en: _Sort
et: _Sorteeri

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: _Suggestions:
et: _Soovitused:

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Undo
et: _Unusta

en: _Update
et: _Uuenda

en: _Use custom format
et: Kasuta _oma vormingut

en: _Use default theme font
et: _Kasuta teema vaikimisi kirjatüüpi

en: _View
et: _Vaade

en: _Working directory:
et: _Töökataloog:

en: _Wrap around
et: _Reamurdmine

en: _minutes
et: _minuti järel

en: gedit application
et: gedit rakendus

en: gedit cannot handle %s: locations in write mode.
et: gedit ei oska %s: asukohta kirjutada.

en: gedit cannot handle this kind of location in write mode.
et: gedit ei oska sellisesse asukohta kirjutada.

en: gedit: Document Info plugin
et: gedit: Dokumendi info plugin

en: gedit: Shell Output plugin
et: gedit: Kesta väljundi plugin

en: lines
et: ridu
