gnome-applets - en to et translation catalogue (467 entries)

en:  mounted
et:  on ühendatud

en:  not mounted
et:  ei ole ühendatud

en: " reported:
et: " teatas:

en: %#.1fMb received / %#.1fMb sent / time: %.1d:%.2d
et: %#.1fMb vastu võetud / %#.1fMb saadetud / aeg: %.1d:%.2d

en: %a, %b %d / %H:%M
et: %d. %b %a / %H:%M

en: %s:
    %d%% in use
et: %s:
    %d%% kasutuses

en: (No
et: (Muutusi

en: (c) 2002-2003 Loban A Rahman
et: (c) 2002-2003: Loban A Rahman

en: A goofy little xeyes clone for the GNOME panel.
et: xeyes kloon GNOME paneelile.

en: A set of eyeballs for your panel
et: Paar silmamuna sinu paneelile

en: A system load indicator
et: Süsteemi koormuse indikaator

en: Accessories
et: Tarvikud

en: Add New Macro
et: Lisa uus makro

en: Add Plugin
et: Lisa plugin

en: Add button
et: Lisa nupp

en: Address Entry
et: Aadressi sisestus

en: Adjust the sound volume
et: Reguleeri helitugevust

en: Alexandre Muniz <munizao@xprt.net>
et: Alexandre Muñiz <munizao@xprt.net>

en: Algeria
et: Alžeeria

en: Amusements
et: Meelelahutus

en: An error occured while launching the Suspend command: %s
    Please try to correct this error
et: Suspend käsu käivitamisel tekkis viga: %s
    Palun proovi see viga kõrvaldada

en: Appearance
et: Väljanägemine

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
et: Kettaseadmete kokku- ja lahtiühendamise rakend.

en: Arabic
et: Araabia

en: Armenia
et: Armeenia

en: Armenian
et: Armeenia

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Background color
et: Taustavärv

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Basque
et: Baski

en: Battery Charge Monitor
et: Aku olukorra jälgija

en: Battery Charge Monitor Preferences
et: Aku olukorra jälgija häälestus

en: Battery Status Utility
et: Aku info utiliit

en: Battery fully re-charged
et: Aku on täis laetud

en: Battery is now fully re-charged!
et: Aku on nüüd täis laetud!

en: Battery low (%d%%) and AC is offline
et: Aku tühjeneb (%d%%) ja võrgutoidet pole taga

en: Battery power low
et: Aku hakkab tühjaks saama

en: Battery: %d%% (%s)
et: Aku: %d%% (%s)

en: Battery: Not present
et: Aku: info puudub

en: Behavior
et: Käitumine

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belarussian
et: Bulgaaria

en: Belgian
et: Belgia

en: Belgium
et: Belgia

en: Blowing dust
et: Tolm tuulega

en: Blowing sand
et: Liiv tuulega

en: Blowing snowfall
et: Lumesadu tuulega

en: Blowing sprays
et: Veetolm tuulega

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Broken clouds
et: Pilvitus selginemistega

en: Browser
et: Valija

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: CD Player
et: CD mängija

en: CD Player Preferences
et: CD mängija häälestus

en: CPU Load
et: Protsessori koormus

en: Calm
et: Tuulevaikus

en: Can't open the APM device!
    
    Make sure you have read permission to the
    APM device.
et: Ei saa avada APM seadet!
    
    Palun kontrolli, et sul oleks lugemisõigus
    APM seadmele.

en: Canada
et: Kanada

en: Cd Recorder
et: CD salvesti

en: Cdrom
et: CDROM

en: Change
et: pole

en: Change the keyboard layout
et: Muuda klaviatuuri asetust

en: Character Palette
et: Märgipalett

en: Character Palette Preferences
et: Märgipaleti häälestus

en: Charging
et: Laeb

en: City:
et: Linn:

en: Clear Sky
et: Selge taevas

en: Click this button for the list of previous commands
et: Eelmiste käskude nimekirja avamiseks klõpsa sellel nupul

en: Click this button to Play or Pause the CD
et: CD mängimise alustamiseks või peatamiseks klõpsa sellel nupul

en: Click this button to Play the next track in the CD
et: CD pealt järgmise loo mängimiseks klõpsa sellel nupul

en: Click this button to Play the previous track in the CD
et: CD pealt eelmise loo mängimiseks klõpsa sellel nupul

en: Click this button to Stop playing the CD
et: CD mängimise lõpetamiseks klõpsa sellel nupul

en: Click this button to eject the CD
et: CD väljastamiseks klõpsa sellel nupul

en: Click this button to start the browser
et: Brauseri käivitamiseks klõpsa sellel nupul

en: Click to Enter Weather.com
et: Weather.com külastamiseks klõpsa siin

en: Co_mmand:
et: K_äsk:

en: Colors
et: Värvid

en: Command Line
et: Käsurida

en: Command Line Preferences
et: Käsurea häälestus

en: Command line
et: Käsurida

en: Command line _background:
et: Käsurea tausta värv:

en: Command line _foreground:
et: Käsurea teksti värv:

en: Commands
et: Käsud

en: Comoros
et: Komoori saared

en: Con_firm connection
et: Ki_nnitage, et soovite ühendust luua

en: Conditions:
et: Tingimused:

en: Critical
et: Kriitiline

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Croatian
et: Horvaatia

en: Custom
et: Omavalitud

en: Czech
et: Tšehhi

en: Czech Republic
et: Tšehhi

en: Delete button
et: Nupu kustutamine

en: Denmark
et: Taani

en: Detailed forecast not available for this location.
    Please try the state forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
et: Selle asukoha jaoks ei ole ilmaennustus saadaval.
    Palun proovi osariigi ennustust; IWIN ennustused on saadaval ainult USA linnade jaoks.

en: Device Path
et: Seadme rada

en: Dew point:
et: Kastepunkt:

en: Disabled
et: Blokeeritud

en: Disk Mounter
et: Ketaste ühendaja

en: Disk Mounter Preferences
et: Ketaste ühendaja häälestus

en: Displa_y only symbols and price
et: _Näita ainult sümboleid koos hinnaga

en: Display
et: Esitus

en: Djibouti
et: Džibuti

en: Do you want to connect?
et: Kas Te tahate ühenduse luua?

en: Drifting dust
et: Liikuv tolm

en: Drifting sand
et: Liikuv liiv

en: Drifting snow
et: Liikuv lumesadu

en: Drivemount command failed.
    "
et: Mount käsk ei läinud läbi.
    "

en: Drizzle
et: Uduvihm

en: Dust
et: Tolm

en: Dust whirls
et: Tolmupöörised

en: Dust whirls in the vicinity
et: Tolmupöörised läheduses

en: Duststorm
et: Tolmutorm

en: Duststorm in the vicinity
et: Tolmutorm läheduses

en: Dutch
et: Saksa

en: East
et: Idast

en: East - NorthEast
et: Idast - kirdest

en: East - Southeast
et: Idast - kagust

en: Edit Keyboard
et: Muuda klaviatuuri

en: Edit Palette
et: Paleti redigeerimine

en: Edit button
et: Nuppu redigeerimine

en: Egypt
et: Egiptus

en: Eject
et: Väljasta meedia

en: Elapsed time
et: Kulunud aeg

en: Enable _radar map
et: Näita _radarikaarti

en: English
et: Inglise

en: Enter the URL
et: Sisesta URL

en: Error
et: Viga

en: Estonia
et: Eesti

en: Estonian
et: eesti

en: F_ree
et: _Vaba

en: Failed to get METAR data.
et: Ei saa lugeda METAR andmeid.

en: Fast
et: Kiire

en: Few clouds
et: Vähene pilvisus

en: Few ice pellets
et: Vähe jääteri

en: Finland
et: Soome

en: Finnish
et: soome

en: Flag
et: Lipp

en: Flag and Label
et: Lipp ja nimi

en: Floppy
et: Flopi

en: Fog
et: Udu

en: Fog in the vicinity
et: Udu läheduses

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Font and Colors
et: Kirjastiilid ja värvid

en: Forecast
et: Ennustus

en: France
et: Prantsuse

en: Freezing drizzle
et: Jäätuv uduvihm

en: Freezing fog
et: Jäätuv udu

en: Freezing rain
et: Jäätuv vihm

en: French
et: Prantsuse

en: Funnel cloud
et: Tuulispask

en: GKB Home Page (http://projects.gnome.hu/gkb)
et: GKB koduleht (http://projects.gnome.hu/gkb)

en: GNOME Weather
et: GNOME ilmajaam

en: Georgia
et: Gruusia

en: Georgian
et: Gruusia

en: German
et: Saksa

en: Germany
et: Saksamaa

en: Geyes Preferences
et: Geyes häälestus

en: Greece
et: Kreeka

en: Greek
et: Kreeka

en: H_eight:
et: _Kõrgus:

en: Hail
et: Rahe

en: Hail showers
et: Rahehood

en: Hailstorm
et: Rahetorm

en: Hard Disk
et: Kõvaketas

en: Haze
et: Vine

en: Heavy drizzle
et: Tugev uduvihm

en: Heavy duststorm
et: Tugev tolmutorm

en: Heavy ice pellets
et: Tihedalt jääteri

en: Heavy rain
et: Tugev vihm

en: Heavy sandstorm
et: Tugev liivatorm

en: Heavy snow
et: Tugev lumesadu

en: Heavy snow grains
et: Tihedalt lumeteri

en: Hebrew
et: heebrea

en: High
et: Kõrge

en: History
et: Ajalugu

en: Humidity:
et: Niiskus:

en: Hungarian
et: Ungari

en: Hungary
et: Ungari

en: I_dle
et: _Jõude

en: Ice crystals
et: Jääkristallid

en: Ice pellet storm
et: Jääterade torm

en: Ice pellets
et: Jääterad

en: Iceland
et: Island

en: Icelandic
et: islandi

en: Inbox Settings
et: Sisendkasti

en: Insert characters
et: Lisa märke

en: Insert special characters
et: Lisa sümboleid

en: Invalid
et: Vigane

en: Iraq
et: Iraak

en: Israel
et: Iisrael

en: Italian
et: Itaalia

en: Italy
et: Itaalia

en: Japan
et: Jaapan

en: Japanese
et: jaapani

en: Jaz Drive
et: Jaz seade

en: Jorgen Pehrson <jp@spektr.eu.org>
et: Jörgen Pehrson <jp@spektr.eu.org>

en: Keyboard Layout Switcher
et: Klahvitabeli valija

en: Keyboard Layout Switcher Preferences
et: Klahvitabelite valija häälestus

en: Keyboards (select and press add)
et: Klahvitabelid (vali ja vajuta nuppu lisa)

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Label
et: Nimi

en: Latvia
et: Läti

en: Latvian
et: Läti

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Light drizzle
et: Nõrk uduvihm

en: Light rain
et: Pisut vihma

en: Light snow
et: Nõrk lumesadu

en: Light snow grains
et: Nõrgalt lumeteri

en: Lithuania
et: Leedu

en: Lithuanian
et: Leedu

en: Load Average
et: Keskmine koormus

en: Location
et: Asukoht

en: Location view
et: _Asukoha vaade

en: Low
et: Madal

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Macedonian
et: makedoonia

en: Macros
et: Makrod

en: Medium
et: Keskmine

en: Memory
et: Mälu

en: Memory Load
et: Mälu koormatus

en: Mini-Commander
et: Pisi-käsurida

en: Mini-Commander applet
et: Pisi-käsurea rakend

en: Mist
et: Hajus udu

en: Modem Lights
et: Modemitulukesed

en: Modem Lights Preferences
et: Modemitulukeste häälestus

en: Moderate drizzle
et: Mõõdukas uduvihm

en: Moderate ice pellets
et: Mõõdukalt jääteri

en: Moderate rain
et: Mõõdukas vihm

en: Moderate snow
et: Mõõdukas lumesadu

en: Moderate snow grains
et: Mõõdukalt lumeteri

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Mongolian
et: mongoolia

en: Monitor a laptop's remaining power
et: Jälgi sülearvuti akutoidet

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
et: Jälgi hetke ilmastikutingimusi ja ennustusi

en: Monitored Resources
et: Jälgitavad ressursid

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: N/A
et: Puudub

en: Net Load
et: Võrgu koormatus

en: Network
et: Võrk

en: Next Track
et: Järgmine lugu

en: No mail.
et: Uusi kirju ei ole.

en: North
et: Põhjast

en: North - NorthEast
et: Põhjast - kirdest

en: North - Northwest
et: Põhjast - loodest

en: Northeast
et: Kirdest

en: Northwest
et: Loodest

en: Norway
et: Norra

en: Norwegian
et: Norra

en: O_utline
et: _Kontuur

en: Oman
et: Omaan

en: Options
et: Häälestus

en: Othe_r
et: M_uu

en: Overcast
et: Lauspilves

en: Panel applet for playing audio CDs
et: Paneelirakend muusika CD-de mängimiseks

en: Partial fog
et: Hooti udu

en: Patches of fog
et: Paiguti udu

en: Pick a color
et: Vali värv

en: Play / Pause
et: Mängi / paus

en: Poland
et: Poola

en: Polish
et: Poola

en: Portuguese
et: Portugali

en: Press a key or press Esc to cancel
et: Vajuta suvalist klahvi või Esc-i loobumiseks

en: Press the hotkey to switch between layouts. The hotkey can be set through Properties dialog
et: Vajuta kiirklahvi erinevate klahvitabelite vahetamiseks. Kiirklahvi saad seada omaduste lehelt

en: Previous Track
et: Eelmine lugu

en: Processor
et: Protsessor

en: Produces keyboard layout switcher applets.
et: Loob rakendeid klahvitabeli vahetamiseks.

en: Qatar
et: Katar

en: Radio
et: Raadio

en: Rain
et: Vihm

en: Rain showers
et: Vihmavalingud

en: Released under the GNU general public license.
    A modem status indicator and dialer.
    Lights in order from the top or left are Send data and Receive data.
et: Litsenseeritud vastavalt GNU GPL tingimustele..
    Modemi seisundi näidik ja helistaja.
    Tuled alates ülevalt või vasakult on RX ja TX (saabuvad ja lahkuvad andmed)

en: Resource
et: Resurss

en: Retrieval failed
et: Uuendamine ebaõnnestus

en: Romania
et: Rumeenia

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Russia
et: Venemaa

en: Russian
et: Vene

en: S_ystem
et: _Süsteem

en: Sand
et: Liiv

en: Sandstorm
et: Liivatorm

en: Sandstorm in the vicinity
et: Liivatorm läheduses

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: Scattered clouds
et: Vahelduv pilvisus

en: Scroll _left to right
et: Keri _vasakult paremale

en: Scrolling
et: Kerimine

en: See the ForeCast Details
et: Vaata ilmaennustuse sisu

en: Select Keyboard
et: Vali klaviatuur

en: Select Location from the list
et: Vali asukoht nimekirjast

en: Select icon for mounted
et: Valige ühendatud seadme ikoon

en: Select icon for unmounted
et: Valige ühendamata seadme ikoon

en: Serb
et: serbia

en: Serbian
et: Serbia

en: Serbo-Croatian
et: serbia-horvaatia

en: Set the device path here
et: Määra seadme kataloogitee siin

en: Sh_ared
et: _Jagatud

en: Shallow fog
et: Madal udu

en: Sho_w connect time and throughput
et: Näi_ta ühenduse aega ja liikluse mahtu

en: Show fram_e
et: Näita _raami

en: Show han_dle
et: Näita käe_pidet

en: Showers of ice pellets
et: Jääterade valingud

en: Showers of small hail
et: Peene rahe hood

en: Skip backward
et: Hüppa tagasi

en: Skip forward
et: Hüppa edasi

en: Sky:
et: Taevas:

en: Slovak
et: Slovakkia

en: Slovak Republic
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Slovenian
et: Sloveenia

en: Slow
et: Aeglane

en: Small hail
et: Peen rahe

en: Small hailstorm
et: Peene rahe tuisk

en: Smoke
et: Suits

en: Snow
et: Lumi

en: Snow grains
et: Lumeterad

en: Snow showers
et: Hootised lumesajud

en: Snowstorm
et: Lumetorm

en: Somalia
et: Somaalia

en: South
et: Lõunast

en: South - Southeast
et: Lõunast - kagust

en: South - Southwest
et: Lõunast - edelast

en: Southeast
et: Kagust

en: Southwest
et: Edelast

en: Spain
et: Hispaania

en: Spanish
et: Hispaania

en: Spinbutton for updating
et: Spinnerinupp uuendamiseks

en: Squall
et: Tuuleiilid

en: Start program
et: Käivita programm

en: State forecast not available for this location.
    Please try the detailed forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
et: Selle asukoha jaoks ei ole osariigi ilmaennustus saadaval.
    Palun proovi üldist ennustus; IWIN ennustused on saadaval ainult USA linnade jaoks.

en: Stock update fre_quency:
et: Aktsiate uuendamise _sagedus:

en: Stop
et: Peata

en: Sudan
et: Sudaan

en: Sweden
et: Rootsi

en: Swedish
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Symbols
et: Sümbolid

en: Syria
et: Süüria

en: Sys_tem monitor update interval:
et: Süs_teemi jälgija kiirus:

en: System Monitor
et: Süsteemi jälgija

en: System Monitor Preferences
et: Süsteemi jälgija häälestus

en: System is running on AC power
et: Süsteem jookseb vooluvõrgu toitel

en: System is running on AC power
    Battery: %d%% (%s)
et: Süsteem jookseb vooluvõrgu toitel
    Aku: %d%% (%s)

en: System is running on AC power. Battery: %d%% (%s)
et: Süsteem jookseb vooluvõrgu toitel. Aku: %d%% (%s)

en: System is running on AC power. Battery: Not present
et: Süsteem jookseb vooluvõrgu toitel. Aku: info puudub

en: System is running on battery power
et: Süsteem jookseb akutoitel

en: System is running on battery power
    Battery: %d%% (%s)
et: Süsteem jookseb akutoitel
    Aku: %d%% (%s)

en: System is running on battery power. Battery: %d%% (%s)
et: Süsteem jookseb akutoitel. Aku: %d%% (%s)

en: System is running on battery power. Battery: Not present
et: Süsteem jookseb akutoitel. Aku: info puudub

en: System m_onitor height:
et: Süsteemi jälgija _kõrgus:

en: System m_onitor width:
et: Süsteemi _jälgija laius:

en: Temperature:
et: Temperatuur:

en: Text
et: Tekst

en: Text only
et: Ainult tekst

en: Thai
et: Tai

en: Thailand
et: Tai

en: The CD Player applet is a simple audio CD player for your panel
et: CD mängija rakend on lihtne muusika-cd mängija sinu paneelil

en: The applet will not work properly (if at all).
et: See rakend ei tööta korralikult (kui üldse).

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
et: Silmad vaatavad hiirekursori suunas

en: Themes
et: Teemad

en: This applet adds a command line to the panel
et: See rakend lisab paneelile käsurea

en: This applet switches between keyboard maps using setxkbmap or xmodmap.
    Mail me your flag and keyboard layout if you want support for your locale (my email address is shooby@gnome.hu).
    So long, and thanks for all the fish.
    Thanks for Balazs Nagy (Kevin) <julian7@iksz.hu> for his help and Emese Kovacs <emese@gnome.hu> for her solidarity, help from guys like KevinV.
    Shooby Ban <shooby@gnome.hu>
et: See rakend võimaldab setxkbmap või xmodmap programmi abil vahetada klaviatuuri klahvitabeleid.
    Kui soovid, et sinu lokaat oleks toetatud, siis saada mulle oma riigi lipp ja klaviatuuri paigutus (meiliaadress: shooby@gnome.hu).
    Tänud: Balazs Nagy (Kevin) <julian7@iksz.hu> ja Emese Kovacs <emese@gnome.hu>.
    Shooby Ban <shooby@gnome.hu>

en: Thunderstorm
et: Äike

en: Tornado
et: Tornaado

en: Track number
et: Loo number

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkish
et: Türgi

en: Type a command here and Gnome will execute it for you
et: Kirjuta siia käsk, mille Gnome käivitab

en: URL link Button
et: URLi linginupp

en: USB Stick
et: USB mälupulk

en: U_se ISDN
et: Ka_suta ISDN-i

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Ukrainian
et: ukraina

en: United Kingdom
et: Ühendkuningriik

en: United States
et: Ühendriigid

en: Unknown
et: Teadmata

en: Unknown observation time
et: Tundmatu vaatlusaeg

en: Unknown precipitation
et: Teadmata sademed

en: Update
et: Uuenda

en: Update spin button
et: Uuendamise spinnerinupp

en: Updating...
et: Uuendamine...

en: Use Up/Down arrow keys to change volume
et: Helitugevuse muutmiseks kasuta üles ja alla nooli

en: Use _Default
et: Kasuta _vaikeväärtust

en: Use _automount friendly status test
et: Uuri seisundit _automounterile meelepärasel viisil

en: Use _metric system units
et: Kasuta _meetermõõdustikku

en: Use cus_tom address for radar map
et: Kasuta radarikaardi jaoks _oma aadressi

en: Utility
et: Utiliit

en: Variable
et: Muutlik

en: Vietnamese
et: vietnami

en: Volcanic ash
et: Vulkaaniline tuhk

en: Volume Control
et: Helitugevuse reguleerija

en: Volume Control (muted)
et: Helitugevuse reguleerija (tumm)

en: Volume Controller
et: Helitugevuse kontroller

en: Weather Preferences
et: Ilmajaama häälestus

en: Weather Report
et: Ilmateade

en: WeatherInfo missing location
et: Ilmaennustuse puuduv asukoht

en: West
et: Läänest

en: West - Northwest
et: Läänest - loodest

en: West - Southwest
et: Läänest - edelast

en: Wind:
et: Tuul:

en: Wireless Link Monitor Preferences
et: Traadita võrgu monitori häälestus

en: Yemen
et: Jeemen

en: You have mail.
et: Teile on kirju.

en: You have new mail.
et: Teile on uusi kirju.

en: You may not specify duplicate patterns
et: Korduvaid mustreid ei saa määrata

en: You must specify a command
et: Sa pead käsu määrama

en: You must specify a pattern
et: Sa pead mustri määrama

en: You must specify a pattern and a command
et: Sa pead mustri ja käsu määrama

en: Your platform is not supported!
et: Sinu arvuti platvorm ei ole toetatud!

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: Zip Drive
et: ZIP seade

en: _About...
et: _Info...

en: _Add
et: _Lisa

en: _Appearance:
et: _Väljanägemine:

en: _Background
et: _Taust

en: _Browse...
et: _Vali...

en: _Buffers
et: _Puhvrid

en: _Color:
et: _Värv:

en: _Delete ALL
et: _Kustuta KÕIK

en: _Delete Macro
et: _Kustuta makro

en: _Delete Note...
et: _Kustuta

en: _Device:
et: _Seade:

en: _Enable scroll buttons
et: _Luba kerimisnupud

en: _Folder:
et: _Kataloog:

en: _Font:
et: _Kirjatüüp:

en: _Forecast
et: _Ennustus

en: _Free
et: _Vaba

en: _Groups
et: _Grupid

en: _Help
et: _Abi

en: _Icon:
et: _Ikoon:

en: _Label:
et: _Silt:

en: _Macros:
et: _Makrod:

en: _Memory
et: _Mälu

en: _Monitored device:
et: _Jälgitav seade:

en: _Mute
et: _Tumm

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Network
et: _Võrk

en: _Orange:
et: _Oranž:

en: _Preferences...
et: _Häälestus...

en: _Processor
et: _Protsessor

en: _Properties...
et: _Häälestus...

en: _Red:
et: _Punane:

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Scale size to panel
et: _Määra suurus paneeli järgi

en: _Scroll speed:
et: _Kerimise kiirus:

en: _Select a theme:
et: _Vali teema

en: _Suspend Computer...
et: _Peata arvuti töö...

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: _Update
et: _Uuenda

en: _Update interval:
et: _Värskendamise intervall:

en: _Use default theme colors
et: _Kasuta teema vaikevärve

en: _Used
et: _Kasutatud

en: _User
et: _Kasutaja

en: _Verify owner of lock file
et: _Kontrolli lukustusfaili omanikku

en: _Visit Weather.com
et: _Külasta weather.com

en: _Width:
et: _Laius:

en: _Yellow:
et: _Kollane:

en: inHg
et: tolli/Hg

en: kilometers
et: kilomeetrit

en: knots
et: sõlme

en: kph
et: km/h

en: miles
et: miili

en: milliseconds
et: millisekundit

en: minutes
et: minutit

en: not connected
et: ühendus puudub

en: pixels
et: pikslit

en: warning: this version of gmix was compiled with a different version of
    soundcard.h.
et: Hoiatus: see gmix versioon on kompileeritud erineva
    soundcard.h versiooniga
