gnome-panel - en to et translation catalogue (354 entries)

en: %A %B %d
et: %A, %d. %B

en: %A, %B %d %Y
et: %A, %d. B% %Y

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using it, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
et: Rakendil %s pole üleüldse mitte mingit mõtet. Ta võtab ainult kettaruumi ning tema kompileerimiseks kulub väärtuslikku aega ja kui ta töötab, siis raiskab ta väärtuslikku paneelipinda ning mälu. Kui iganes keegi leitakse antud rakendit kasutamas, tuleks ta õigeaegselt suunata psühhiaatrilisse ekspertiisi.

en: %s the Fish
et: Kala nimega %s

en: (with minor help from George)
et: (pisukese abiga Georgelt)

en: 12 hour
et: 12 tunnine

en: 24 hour
et: 24 tunnine

en: 24-hour
et: 24-tunnine

en: <b>Animation</b>
et: <b>Animatsioon</b>

en: <b>General</b>
et: <b>Üldine</b>

en: <b>Options</b>
et: <b>Häälestus</b>

en: <b>Preview</b>
et: <b>Eelvaade</b>

en: <b>Switcher</b>
et: <b>Haldur</b>

en: <b>Window Grouping</b>
et: <b>Akende grupeerimine</b>

en: <b>Window List Content</b>
et: <b>Akende nimistu sisu</b>

en: <b>Window List Size</b>
et: <b>Akende nimistu suurus</b>

en: <b>Workspaces</b>
et: <b>Töötsoonid</b>

en: <small>Opaque</small>
et: <small>Läbipaistmatu</small>

en: <small>Transparent</small>
et: <small>Läbipaistev</small>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
et: Ilma nimeta kala on üsna igav kala. Puhu oma kalale eluvaim sisse ja pane talle nimi!

en: A simple applet for testing the GNOME-2.0 panel
et: Lihtne rakend GNOME-2.0 paneeli testimiseks

en: About GNOME
et: GNOME info

en: About _GNOME
et: _GNOME info

en: Accessories
et: Tarvikud

en: Actions
et: Tegevused

en: Ad_just Date & Time...
et: _Säti kuupäeva ja kella...

en: Add new item to this menu
et: Lisa sellesse menüüsse uus rida

en: Add this as drawer to panel
et: Tee sellest sahtel paneelil

en: Add this as menu to panel
et: Tee sellest menüü paneelil

en: Add this launcher to panel
et: Lisa see käivitaja paneelile

en: All Day
et: Kogu päev

en: Amusements
et: Meelelahutus

en: An unknown error occurred while trying to open %s
et: %s avamisel tekkis tundmatu viga

en: And many, many others...
et: Ja paljud, paljud teised...

en: Animation _speed:
et: Animatsiooni _kiirus:

en: Applet:
et: Rakend:

en: Applications
et: Rakendused

en: Appointments
et: Kokkusaamised

en: Area where notification icons appear
et: Ala, kuhu teateikoonid ilmuvad

en: Arro_ws on hide buttons
et: Näita peitmisnuppudel _noolekesi

en: Background
et: Taust

en: Background _image:
et: Tausta_pilt:

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background image
et: Taustapilt

en: Background type
et: Tausta tüüp

en: Behavior
et: Käitumine

en: Bottom
et: All

en: Bottom Centered Panel
et: All keskel asuv paneel

en: Bottom Edge Panel
et: Alumine äärepaneel

en: Bottom Floating Panel
et: Allääres asuv hõljukpaneel

en: Browse
et: Vali

en: CDE Menu
et: CDE menüü

en: Calendar
et: Kalender

en: Can't find an empty spot
et: Ei leia tühja kohta

en: Cannot create launcher
et: Ei saa käivitajat luua

en: Cannot display help document
et: Ei saa abidokumenti näidata

en: Cannot execute '%s'
et: Ei suuda kävitada programmi '%s'

en: Cannot launch command '%s'
et: Ei saa käivitada käsku '%s'

en: Cannot launch icon
et: Ei saa ikooni käivitada ikooni

en: Cannot open recently used document
et: Ei saa hiljuti kasutatud dokumenti avada

en: Cannot save changes to launcher
et: Ei saa kävitaja muudatusi salvestada

en: Cannot save launcher to disk
et: Ei saa käivitajat kettale salvestada

en: Cannot save menu item to disk
et: Ei saa menüüelementi kettale salvestada

en: Cannot show %s
et: Ei saa näidata %s

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
et: Klõpsa siia, et peita kõik aknad ja näidata töölauda.

en: Click here to restore hidden windows.
et: Klõpsa siia, et taastada peidetud aknad.

en: Clock
et: Kell

en: Clock Preferences
et: Kella häälestus

en: Clock _type:
et: Kella _tüüp:

en: Close _drawer when launcher is clicked
et: Sulge _sahtel käivitajale klõpsamisel

en: Co_lor:
et: _Värv:

en: Co_mmand to run when clicked:
et: Klõpsamisel käivitatav käsk:

en: Command entry
et: Käsu sisestusväli

en: Command icon
et: Käsu ikoon

en: Command to execute on click
et: Klõpsamisel käivitatav käsk

en: Computer Clock
et: Arvuti kell

en: Copy _Date
et: Kopeeri _kuupäev

en: Copy _Time
et: Kopeeri k_ellaaeg

en: Could not get directory name from path: %s
et: Ei saa katalooginime rajalt: %s

en: Could not get file name from path: %s
et: Ei saa failinime rajalt: %s

en: Couldn't find a suitable application
et: Ei leia sobivat rakendust

en: Create Launcher
et: Loo käivitaja

en: Create new file in the given directory
et: Loo antud kataloogi uus fail

en: Custom _format:
et: Kohandatud _formaat:

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: Custom format of the clock
et: Kohandatud kellaformaat

en: D_on't Delete
et: _Ära kustuta

en: Debian Menu
et: Debiani menüü

en: Delete Panel
et: Kustuta paneel

en: Desktop
et: Töölaud

en: Disable Lock Screen
et: Keela ekraani lukustamine

en: Display a swimming fish or another animated creature
et: Näitab ujuvat kala või mõnd muud animeeritud elukat

en: Display all workspaces
et: Näita _kõiki töötsoone

en: Display workspace names
et: Näita töötsoonide nimesid

en: Drawer
et: Sahtel

en: Drawer and panel _animation
et: Sahtli ja paneeli _animatsioon

en: E_xpand
et: L_aienda

en: Enable animations
et: Luba animatsioonid

en: Enable arrows on hide buttons
et: Näita peitmisnuppudel noolekesi

en: Enable hide buttons
et: Näita peitenuppu

en: Entire menu
et: Terve menüü

en: Error loading display_all_workspaces value for Workspace Switcher: %s
et: Viga display_all_workspaces väärtuse lugemisel töötsoonihalduri jaoks: %s

en: Error loading display_workspace_names value for Workspace Switcher: %s
et: Viga display_workspace_names väärtuse lugemisel töötsoonihalduri jaoks: %s

en: Error loading glade file %s
et: Viga glade faili %s laadimisel

en: Error loading num_rows value for Workspace Switcher: %s
et: Viga num_rows väärtuse lugemisel töötsoonihalduri jaoks: %s

en: Error reading GConf boolean value '%s': %s
et: Viga Gconf tõeväärtuse '%s' lugemisel: %s

en: Error reading GConf list value '%s': %s
et: Viga GConf nimekirja väärtuse '%s' lugemisel: %s

en: Failed to get pixmap %s
et: Ebaõnnestus pikselrastri %s saamine

en: Failed to launch time configuration tool: %s
et: Aja seadistusprogrammi käivitamine ebaõnnestus: %s

en: Failed to load %s: %s
et: %s laadimine ebaõnnestus: %s

en: Failed to load image %s
et: Pildi %s laadimine ebaõnnestus

en: Failed to locate a program for configuring the date and time. Perhaps none is installed?
et: Kuupäeva ja kellaaja seadistusprogrammi ei leitud.Võibolla ei ole ühtegi paigaldatud?

en: Fast
et: Kiire

en: File %s already exists. Overwrite?
et: Fail %s on juba olemas. Kas kirjutada üle?

en: File not found
et: Ei leia faili

en: Find files, folders, and documents on your computer
et: Otsi oma arvutis asuvaid faile, katalooge ning dokumente

en: Fish
et: Kala

en: Fish Preferences
et: Kala omadused

en: Frames in fish's animation
et: Kala animatsiooni kaadrite arv

en: GNOME Panel Shell
et: GNOME Paneeli kest

en: General
et: Üldine

en: Get the current time and date
et: Võta praegune kuupäev ja kellaaeg

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-panel
et: Kuvatõmmise tegemise Glade fail on kadunud.
    Palun kontrolli oma gnome-panel installi

en: Grab a window instead of the entire screen
et: Terve ekraani asemel haara ainult ühte akent

en: Group windows when _space is limited
et: Grupeeri aknad, kui _ruumi on vähe

en: Hide Panel
et: Peida paneel

en: Hide application windows and show the desktop
et: Peida rakenduste aknad ja näita töölauda

en: Hour format
et: Tunnivorming

en: I've detected a panel already running,
    and will now exit.
et: Tundub, et üks paneel juba töötab.
    Uut ei käivitata.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
et: Kui see väärtus on tõene, siis lisaks kellaajale ka näidatakse ka kuupäeva.

en: If true, display seconds in time.
et: Kui see väärtus on tõene, siis näitatakse kellaaja juures sekundeid.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
et: Kui see väärtus on tõene, siis näitab töötsoonihaldur kõiki töötsoone. Vastasel juhul näidatakse ainult aktiivset töötsooni.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace.
et: Kui see väärtus on tõene, siis näitab töötsoonihaldur töötsoonide nimesid. Vastasel juhul näitab see töötsoonides asuvaid aknaid.

en: Incomplete '%s' background type received
et: Vastu võeti poolik '%s' tausta tüüp

en: Incomplete '%s' background type received: %s
et: Vastu võeti poolik '%s' tausta tüüp: %s

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
et: Kuvatõmmise salvestamiseks pole piisavalt vaba mälu.
    Palun vabasta natuke mälu ja proovi uuesti.

en: Internet time
et: Interneti aeg

en: Key %s is not set, can't load launcher
et: Võti %s on määramata, ei saa käivitajat laadida

en: Large
et: Suur

en: Launcher Properties
et: Käivitaja häälestus

en: Launcher from menu
et: Käivitaja menüüst

en: Launcher location
et: Käivitaja asukoht

en: Launcher...
et: Käivitaja...

en: Left
et: Vasakul

en: Left Centered Panel
et: Vasakul keskel asuv paneel

en: Left Edge Panel
et: Paremal asuv äärepaneel

en: Left Expanded Edge Panel
et: Vasak laiendatud äärepaneel

en: Left Floating Panel
et: Vasakul asuv hõljukpaneel

en: Lock
et: Lukusta

en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

en: Lock screen
et: Lukusta ekraan

en: Lock the screen so that you can temporarily leave your computer
et: Lukusta ekraan, et võiksid ajutiselt arvuti juurest lahkuda

en: Lock the screen so you can temporarily leave your computer
et: Lukusta ekraan, et võiksid ajutiselt arvuti juurest lahkuda

en: Log Out
et: Logi välja

en: Log out of GNOME
et: Logi GNOME-st välja

en: Log out of this session to log in as a different user or to shut down the computer
et: Logi sellest sessioonist välja, et saaksid teise kasutaja all uuesti sisse logida või arvuti välja lülitada

en: M_inimum size:
et: _Minimaalne suurus:

en: Ma_ximum size:
et: Mak_simaalne suurus:

en: Main Menu
et: Peamenüü

en: Maximum window list size
et: Maksimaalne aknanimekirja suurus

en: Medium
et: Keskmine

en: Menu
et: Menüü

en: Menu Bar
et: Menüüriba

en: Minimum window list size
et: Minimaalne aknanimekirja suurus.

en: Name to identify panel
et: Paneeli nimi

en: No 'Exec' or 'URL' field in entry
et: Sisendis puudub 'Exec' või 'URL' väli

en: No URI provided for panel launcher desktop file
et: Paneeli käivitaja töölaua (desktop) failile pole URIt määratud

en: No Windows Open
et: Ühtegi akent pole avatud

en: Not enough room to write file %s
et: Faili %s kirjutamiseks pole piisavalt ruumi

en: Notification Area
et: Teateala

en: Number of _workspaces:
et: _Töötsoonide arv:

en: Open URL: %s
et: Ava URL: %s

en: Orientation:
et: Suund:

en: Panel
et: Paneel

en: Panel Notification Area
et: Paneeli teateala

en: Panel Preferences
et: Paneeli häälestus

en: Panel Properties
et: Paneeli häälestus

en: Panel orientation
et: Paneeli suund

en: Panel size
et: Paneeli suurus

en: Pause per frame
et: Paus kaadrite vahel

en: Pick a color
et: Vali värv

en: Prefs Dir:
et: Konfi kataloog:

en: Properties
et: Omadused

en: Protect your computer from unauthorized use
et: Kaitse oma arvuti autoriseerimata kasutamise eest

en: Put into run dialog
et: Lisa käivitamise dialoogile

en: Ranges that hint what sizes are acceptable for the applet
et: Vahemikud, mis näitavad, millised suurused on rakendile vastuvõetavad

en: Recent Documents
et: Hiljutised dokumendid

en: Remove this item
et: Eemalda see rida

en: Restart _Screensaver Daemon
et: T_aaskäivita ekraanisäästja deemon

en: Restore to current _workspace
et: Taasta aktiivsesse _töötsooni

en: Restore to na_tive workspace
et: Taasta a_lgsesse töötsooni

en: Right
et: Paremal

en: Right Centered Panel
et: Paremal keskel asuv paneel

en: Right Edge Panel
et: Paremal asuv äärepaneel

en: Right Floating Panel
et: Paremal asuv hõljukpaneel

en: Rotate image on vertical panels
et: Pööra pilti vertikaalpaneelidel

en: Rotate image when panel is _vertical
et: Pööra pilt _vertikaalsel paneelil

en: Rotate on vertical panels
et: Pööra vertikaalsel paneelil

en: Rows in workspace switcher
et: Töölauahalduri ridade arv

en: Run
et: Käivita

en: Run Application
et: Käivita rakendus

en: Run Application...
et: Käivita rakendus...

en: Run a command
et: Käivita käsk

en: Run an Application by entering a command
et: Käivita rakendus, sisestades käsk

en: Run in _terminal
et: Käivita _terminalis

en: Run with _file...
et: Käivita _failiga...

en: S_tyle:
et: _Laad:

en: Save Screenshot
et: Salvesta kuvatõmmis

en: Save screenshot to _desktop
et: Salvesta kuvatõmmis _töölauale

en: Save screenshot to _file:
et: Salvesta kuvatõmmis _faili:

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
et: Salvesta kuvatõmmis _veebilehele (salvesta kataloogi ~/public__html)

en: Screenshot
et: Kuvatõmmis

en: Screenshot-%d.png
et: Kuvatõmmis-%d.png

en: Screenshot-%s-%d.png
et: Kuvatõmmis-%s-%d.png

en: Screenshot-%s.png
et: Kuvatõmmis-%s.png

en: Screenshot.png
et: Kuvatõmmis.png

en: Search
et: Otsi

en: Search for Files
et: Otsi faile

en: Search for Files...
et: Otsi faile...

en: Select preferences for all your panels
et: Häälesta kõiki oma paneele

en: Sh_ow windows from current workspace
et: Näita _aktiivse töötsooni aknaid

en: Show Desktop
et: Näita töölauda

en: Show Desktop Button
et: Näita töölaua nuppu

en: Show _all workspaces in:
et: Näita _kõiki töötsoone:

en: Show _date
et: Näita _kuupäeva

en: Show _only the current workspace
et: Näita ainult _aktiivset töötsooni

en: Show _seconds
et: Näita _sekundeid

en: Show date in clock
et: Näita kellarakendis kuupäeva

en: Show date in tooltip
et: Näita kuupäeva vihjel

en: Show hide _buttons
et: Näita _peitmisnuppe

en: Show list of known _applications
et: Teadaolevate _rakenduste nimekirja kuvamine

en: Show time with seconds
et: Näita sekundeid

en: Show windows from a_ll workspaces
et: Näita _kõikide töötsoonide aknaid

en: Show windows from all workspaces
et: Näita kõikide töötsoonide aknaid

en: Show workspace _names in switcher
et: Näita halduris töötsoonide _nimesid

en: Size
et: Suurus

en: Size:
et: Suurus:

en: Slow
et: Aeglane

en: Small
et: Väike

en: Solid c_olor
et: Ühtlane värv

en: Specify a profile name to load
et: Määra laetava profiili nimi

en: Specify an applet IID to load
et: Määra laetava rakendi IID

en: St_retch
et: _Venita

en: SuSE Menu
et: SuSE menüü

en: Switch between open windows
et: Lülita avatud akende vahel

en: Switch between workspaces
et: Lülita töötsoonide vahel

en: Take Screenshot...
et: Tee kuvatõmmis...

en: Take a screenshot of your desktop
et: Tee oma töölauast kuvatõmmis

en: Take screenshot
et: Tee kuvatõmmis

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
et: Tee kuvatõmmis peale määratud viidet [sekundites]

en: Take window screenshot
et: Tee aknast kuvatõmmis

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Test Bonobo Applet
et: Bonobo testrakend

en: The Applet's containing Panel's background color or pixmap
et: Rakendit omava paneeli taustavärv või -pilt

en: The Applet's containing Panel's orientation
et: Rakendit omava paneeli suund

en: The Applet's containing Panel's size in pixels
et: Rakendit omava paneeli suurus pikslites

en: The Applet's flags
et: Rakendi sätted

en: The Clock displays the current time and date
et: Kellarakend näitab hetkekuupäeva ja kella

en: The GNOME Panel
et: GNOME paneel

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
et: Tööstoonide haldur näitab sinu töötsoonide väikest versiooni ning laseb sul aknaid hallata.

en: The default application for this type of file cannot handle remote files
et: Selle failitüübi vaikimisi rakendus ei oska kaugfaile kasutada

en: The fish's animation pixmap
et: Kala animatsiooni pilt

en: The fish's name
et: Kala nimi

en: The system administrator has disallowed
    modification of the panel configuration
et: Süsteemi administraator on paneeli
    konfiguratsiooni muutmise ära keelanud

en: The user's directory in which screenshots should be saved so as to appear on the web.
et: Kasutaja kataloog, kuhu kuvatõmmised peab salvestama, et need ilmuksid veebi.

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
et: Te peate vett vahetama!
    (vaadake tänast kuupäeva)

en: There was a problem registering the panel with the bonobo-activation server.
    The error code is: %d
    The panel will now exit.
et: Paneeli ei õnnestunud bonobo activation serveris registreerida.
    Vea kood: %d
    Paneel lõpetab nüüd töö.

en: There was an error displaying help: 
    %s
et: Abiinfo kuvamisel tekkis viga: 
    %s

en: There was an error displaying help: %s
et: Abiinfo kuvamisel tekkis viga: %s

en: This button lets you hide all windows and show the desktop
et: See nupp võimaldab sul kõik aknad peita ning töölauda näha

en: This program is responsible for launching other applications and embedding small applets within itself.
et: See programm vastutab teiste käivitamise eest ja neelab pisikesi rakendusi endasse.

en: Time configuration tool
et: Aja seadistusprogramm

en: Top
et: Üleval

en: Top Centered Panel
et: Üleval keskel asuv paneel

en: Top Edge Panel
et: Ülemine äärepaneel

en: Top Expanded Edge Panel
et: Ülemine laiendatud äärepaneel

en: Top Floating Panel
et: Ülemine hõljukpaneel

en: UNIX time
et: UNIXi aeg

en: Un_lock
et: Va_basta

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
et: Ei saa luua png infot.
    Sul on arvatavasti installitud vigane libpng versioon

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
et: Ei saa luua faili:
    "%s"
    Palun kontrolli vanem-kataloogi õigusi

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
et: Ei saa käivitada käsku '%s'
    
    Info: %s

en: Unable to get the name of the command to execute
et: Ei saa käivitatava käsu nime kätte

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
et: Ei saa initsialiseerida png struktuuri
    Sul on arvatavasti installitud vigane libpng versioon

en: Unable to load panel stock icon '%s'
et: Ei saa laadida paneeli laoikooni '%s'

en: Unable to locate the command to execute
et: Ei leia käivitatavat käsku

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
et: Ei saa avada töölaua (desktop) faili %s paneeli käivitajale %s%s

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
et: Ei saa seada png infot.
    Sul on arvatavasti installitud vigane libpng versioon

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
et: Aktiivse töölaua kuvatõmmise tegemine ei õnnestunud.

en: Unknown Window
et: Tundmatu aken

en: Unknown background type received
et: Vastu võeti tundmatu tausta tüüp

en: Use UNIX time
et: UNIXi aeg

en: Use UTC
et: UTC aeg

en: Use _UTC
et: _UTC aeg

en: Use internet time
et: Kasuta Internetiaega

en: Utility
et: Utiliit

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
et: Hoiatus: käsk näib olevat isegi kasulik.
    Kuna see on aga kasutu rakend, siis sa arvatavasti ei soovi seda teha.
    Me soovitame sul hoiduda tegevusest %s, mis võiks teha
    selle rakendi kuidagimoodi "praktiliseks" või kasulikuks.

en: Web directory
et: Veebikataloog

en: When a panel is deleted, the panel and its
     settings are lost. Delete this panel?
et: Kui paneel eemaldada, läheb see kaduma koos
    rakendite häälestusega. Kas eemaldada see paneel?

en: When to group windows
et: Millal aknaid grupeerida

en: Will run command: '%s'
et: Käivitatav käsk: '%s'

en: Window List
et: Akende nimekiri

en: Window List Preferences
et: Akende nimistu omadused

en: Workspace Names
et: Töötsoonide nimed

en: Workspace Switcher
et: Töölauahaldur

en: Workspace Switcher Preferences
et: Töötsoonihalduri omadused

en: Workspace na_mes:
et: Töötsoonide nimed:

en: X Large
et: Väga suur

en: X Small
et: Pisike

en: XX Large
et: Ülisuur

en: XX Small
et: Tilluke

en: You can not create a new launcher at this location since the location is not writable.
et: Sa ei saa siia uut käivitajat lisada, sest see asukoht pole kirjutatav.

en: You cannot remove your last panel.
et: Sa ei saa oma viimast paneeli eemaldada.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
et: Sul ei ole fortune't installitud või sa ei ole määranud käivitatavat programmi.
    
    Palun vaata kala omaduste lehele.

en: You have to specify a name.
et: Sa pead nime määrama.

en: You have to specify a valid URL or command.
et: Sa pead korrektse URLi või käsu määrama.

en: _About Panels
et: Paneeli _info

en: _About...
et: _Info...

en: _Activate Screensaver
et: _Käivita ekraanisäästja

en: _Add to Panel
et: _Lisa paneelile

en: _Always group windows
et: Grupeeri aknad _alati

en: _Autohide
et: _Automaatne peitmine

en: _Delete This Panel
et: _Kustuta see paneel

en: _Delete This Panel...
et: _Kustuta see paneel...

en: _File:
et: _Fail:

en: _Help
et: _Abi

en: _Icon:
et: _Ikoon:

en: _Kill Screensaver Daemon
et: _Tapa ekraanisäästja deemon

en: _Lock
et: _Lukusta

en: _Lock Screen
et: _Lukusta ekraan

en: _Move
et: _Liiguta

en: _Name of fish:
et: Kala _nimi:

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Never group windows
et: _Ära grupeeri aknaid

en: _New Panel
et: _Uus paneel

en: _None (use system theme)
et: _Ei ükski (kasuta süsteemi teemat)

en: _Orientation:
et: _Suund:

en: _Pause per frame:
et: _Paus kaadrite vahel:

en: _Preferences...
et: _Häälestus...

en: _Properties
et: _Omadused

en: _Remove From Panel
et: _Eemalda paneelilt

en: _Rotate on vertical panels
et: Vertikaalsel paneelil on rakend _pööratud

en: _Run
et: _Käivita

en: _Scale
et: _Suurenda

en: _Size:
et: S_uurus:

en: _Total frames in animation:
et: Kaa_dreid animatsioonis:

en: columns
et: veergu

en: file not found
et: ei leia faili

en: frames
et: kaadrit

en: none
et: ei ole

en: pixels
et: pikslit

en: query returned exception %s
et: päring tagastas erandi %s

en: rows
et: rida

en: seconds
et: sekundi järel
