gnumeric 1.1.20CVS - en to et translation catalogue (1664 entries)

en: #UNKNOWN!
et: #TUNDMATU!

en: %s
    is a directory name
et: %s
    on kataloogi nimi

en: %s is not true.
et: %s ei ole tõene.

en: %s version %s
et: %s versioon %s

en: %s!%s : unable to parse '%s'
         %s
et: %s!%s : ei suuda töödelda '%s'
         %s

en: %s!%s is locked
et: %s!%s on lukustatud

en: '%s' has a circular reference
et: '%s' on ringseoses

en: '%s' is an error
et: '%s' on viga

en: '%s' is not a number
et: '%s' ei ole arv

en: '%s' is not a valid date
et: %s ei ole kehtiv kuupäev

en: '%s' is not a valid time
et: '%s' ei ole kehtiv aeg

en: '%s' is not an integer
et: '%s' ei ole täisarv

en: *Dec
et: *Dets

en: *Feb
et: *Veebr

en: *Fri
et: *R

en: *Jan
et: *Jaan

en: *Jul
et: *Juuli

en: *Jun
et: *Juuni

en: *Mar
et: *Märts

en: *May
et: *Mai

en: *Mon
et: *E

en: *Oct
et: *Okt

en: *Sat
et: *L

en: *Sep
et: *Sept

en: *Sun
et: *P

en: *Thu
et: *N

en: *Tue
et: *T

en: *Wed
et: *K

en: /ANOVA/Source of Variation/Between Groups/Within Groups/Total
et: /Dispersioonianalüüs/Variatsiooni lähtehulk/Gruppide vahel/Gruppide seas/Kokku

en: /ANOVA/Source of Variation/Rows/Columns/Error/Total
et: /Dispersioonianalüüs/Variatsiooni lähtehulk/Read/Veerud/Viga/Kokku

en: /Groups/Count/Sum/Average/Variance
et: /Grupid/Loend/Summa/Keskmine/Dispersioon

en: /Mean/Known Variance/Observations/Hypothesized Mean Difference/Observed Mean Difference/z/P (Z<=z) one-tail/z Critical one-tail/P (Z<=z) two-tail/z Critical two-tail
et: /Keskmine/Tuntud dispersioon/Vaatlused/Hüpoteetiline keskmine hälve/Vaadeldud keskmine hälve/z/P (Z<=z) ühepoolne/z kriitiline ühepoolne/P (Z<=z) kahepoolne/z kriitiline kahepoolne

en: /Mean/Standard Error/Median/Mode/Standard Deviation/Sample Variance/Kurtosis/Skewness/Range/Minimum/Maximum/Sum/Count
et: /Keskmine/Standardhälve/Mediaan/Moodväärtus/Standardjaotus/Valimdispersioon/Järsakus/ Asümmeetria/Haare/Miinimum/Maksimum/Summa/Loend

en: /Mean/Variance/Observations/Hypothesized Mean Difference/Observed Mean Difference/df/t Stat/P (T<=t) one-tail/t Critical one-tail/P (T<=t) two-tail/t Critical two-tail
et: /Keskmine/Dispersioon/Vaatlused/Hüpoteetiline keskmine hälve/Vaadeldud keskmine hälve/df/t Stat/P (T<=t) ühepoolne/t kriitiline ühepoolne/P (T<=t) kahepoolne/t kriitiline kahepoolne

en: /Mean/Variance/Observations/Pearson Correlation/Hypothesized Mean Difference/df/t Stat/P (T<=t) one-tail/t Critical one-tail/P (T<=t) two-tail/t Critical two-tail
et: /Keskmine/Dispersioon/Vaatlused/Pearsoni korrelatsioon/Hüpoteetiline keskmine hälve/df/t Stat/P (T<=t) ühepoolne/t kriitiline ühepoolne/P (T<=t) kahepoolne/t kriitiline kahepoolne

en: /Mean/Variance/Observations/Pooled Variance/Hypothesized Mean Difference/Observed Mean Difference/df/t Stat/P (T<=t) one-tail/t Critical one-tail/P (T<=t) two-tail/t Critical two-tail
et: /Keskmine/Dispersioon/Vaatlused/Ühendatud dispersioon/Hüpoteetiline keskmine hälve/df/Vaadeldud keskmine hälve/df/t Stat/P (T<=t) ühepoolne/t kriitiline ühepoolne/P (T<=t) kahepoolne/t kriitiline kahepoolne

en: /Mean/Variance/Observations/df/F/P (F<=f) right-tail/F Critical right-tail/P (f<=F) left-tail/F Critical left-tail/P two-tail/F Critical two-tail
et: /Keskmine/Dispersioon/Vaatlused/df/F/P (F<=f) parempoolne/F Kriitiline parempoolne/P (f<=F) vasakpoolne/F Kriitiline vasakpoolne/P kahepoolne/F Kriitiline kahepoolne

en: /SS/df/MS/F/P-value/F critical
et: /SS/df/MS/F/P-väärtus/F kriitiline

en: /SUMMARY OUTPUT//Regression Statistics/Multiple R/R Square/Adjusted R Square/Standard Error/Observations//ANOVA//Regression/Residual/Total///Intercept
et: /SUMMAARNE VÄLJUND//Regressiooni statistika/Mitu R/R ruut/Kohandatud R ruut/ Standardhälve/Vaatlused//Dispersioonianalüüs//Regressioon/Jääk/Kokku///Vabaliige

en: /SUMMARY/Count/Sum/Average/Variance
et: /KOKKUVÕTE/Loend/Summa/Keskmine/Dispersioon

en: /df/SS/MS/F/Significance of F
et: /df/SS/MS/F/F Olulisus

en: 12.5% Grey
et: 12.5% hall

en: 25% Grey
et: 25% hall

en: 50% Grey
et: 50% hall

en: 6.25% Grey
et: 6.25% hall

en: 75% Grey
et: 75% hall

en: <span weight="bold">Criteria</span>
et: <span weight="bold">Kriteerium</span>

en: @FUNCTION=COMPLEX
    @SYNTAX=COMPLEX(real,im[,suffix])
    @DESCRIPTION=COMPLEX returns a complex number of the form x + yi.
    
    @real is the real and @im is the imaginary part of the complex number.  @suffix is the suffix for the imaginary part.  If it is omitted, COMPLEX uses 'i' by default.
    
    * If @suffix is neither 'i' nor 'j', COMPLEX returns #VALUE! error.
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    COMPLEX(1,-1) equals 1-i.
    
    @SEEALSO=
et: @FUNCTION=COMPLEX
    @SYNTAX=COMPLEX(real;im[;sufiks])
    @DESCRIPTION=Funktsioon COMPLEX tagastab kompleksarvu kujul x + yi. @real on kompleksarvu reaal- ja @im imaginaarosa.  @sufiks on imaginaarosa sufiks. Kui seda pole antud, kasutab COMPLEX vaikimisi 'i' -d.
    
    * Kui @suffix pole ei 'i' ega 'j', tagastab COMPLEX #VALUE! vea.
    * See funktsioon on Exceliga ühilduv. 
    
    @EXAMPLES=
    COMPLEX(1,-1) võrdub 1-i.
    
    @SEEALSO=

en: @FUNCTION=CONFIDENCE
    @SYNTAX=CONFIDENCE(x,stddev,size)
    @DESCRIPTION=CONFIDENCE function returns the confidence interval for a mean. @x is the significance level, @stddev is the population standard deviation, and @size is the size of the sample.
    
    * If @size is non-integer it is truncated.
    * If @size < 0 CONFIDENCE returns #NUM! error.
    * If @size is 0 CONFIDENCE returns #DIV/0! error.
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    CONFIDENCE(0.05,1,33) equals 0.341185936.
    
    @SEEALSO=AVERAGE
et: @FUNCTION=CONFIDENCE
    @SYNTAX=CONFIDENCE(x;stdhälve;suurus)
    @DESCRIPTION=Funktsioon CONFIDENCE tagastab keskmise usaldusvahemiku. @x on olulisuse nivoo, @stddev on populatsiooni standardhälve ja @suurus on valimi suurus.
    
    * Kui @suurus ei ole täisarv, siis ta trimmitakse.
    * Kui @suurus < 0, tagastab CONFIDENCE #NUM! vea.
    * Kui @suurus on 0, tagastab CONFIDENCE #DIV/0! vea.
    * See funktsioon on Exceliga ühilduv.
    
    @EXAMPLES=
    CONFIDENCE(0.05,1,33) võrdub 0.341185936.
    
    @SEEALSO=AVERAGE

en: @FUNCTION=ERROR
    @SYNTAX=ERROR(text)
    @DESCRIPTION=ERROR return the specified error.
    
    @EXAMPLES=
    ERROR("#OWN ERROR").
    
    @SEEALSO=ISERROR
et: @FUNCTION=ERROR
    @SYNTAX=ERROR(tekst)
    @DESCRIPTION=ERROR tagastab määratud vea.
    
    @EXAMPLES=
    ERROR("#OWN ERROR").
    
    @SEEALSO=ISERROR

en: @FUNCTION=IMABS
    @SYNTAX=IMABS(inumber)
    @DESCRIPTION=IMABS returns the absolute value of a complex number.
    
    * If @inumber is not a valid complex number, IMABS returns #VALUE! error.
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    IMABS("2-j") equals 2.23606798.
    
    @SEEALSO=IMAGINARY,IMREAL
et: @FUNCTION=IMABS
    @SYNTAX=IMABS(inumber)
    @DESCRIPTION=Funktsioon IMABS tagastab kompleksarvu absoluutväärtuse.
    
    * Kui @inumber ei ole kompleksarv, siis IMAGINARY tagastab #VALUE! vea.
    * See funktsioon on Exceliga ühilduv. 
    
    @EXAMPLES=
    IMABS("2-j") võrdub 2.23606798.
    
    @SEEALSO=IMAGINARY,IMREAL

en: @FUNCTION=IMAGINARY
    @SYNTAX=IMAGINARY(inumber)
    @DESCRIPTION=IMAGINARY returns the imaginary part of a complex number.
    
    * If @inumber is not a valid complex number, IMAGINARY returns #VALUE! error.
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    IMAGINARY("132-j") equals -1.
    
    @SEEALSO=IMREAL
et: @FUNCTION=IMAGINARY
    @SYNTAX=IMAGINARY(inumber)
    @DESCRIPTION=Funktsioon IMAGINARY tagastab kompleksarvu imaginaarkordaja.
    
    * Kui @inumber ei ole kompleksarv, siis IMAGINARY tagastab #VALUE! vea.
    * See funktsioon on Exceliga ühilduv. 
    
    @EXAMPLES=
    IMAGINARY("132-j") võrdub -1.
    
    @SEEALSO=IMREAL

en: @FUNCTION=MIRR
    @SYNTAX=MIRR(values,finance_rate,reinvest_rate)
    @DESCRIPTION=MIRR function returns the modified internal rate of return for a given periodic cash flow. 
    @EXAMPLES=
    
    @SEEALSO=NPV
et: @FUNCTION=MIRR
    @SYNTAX=MIRR(käibed;laenuintress;investeeringuintress)
    @DESCRIPTION=MIRR tagastab modifitseeritud sisemise tasuvusläve antud perioodilise rahavoo jaoks. 
    @EXAMPLES=
    
    @SEEALSO=NPV

en: @FUNCTION=PERMUT
    @SYNTAX=PERMUT(n,k)
    @DESCRIPTION=PERMUT function returns the number of permutations. @n is the number of objects, @k is the number of objects in each permutation.
    
    * If @n = 0 PERMUT returns #NUM! error.
    * If @n < @k PERMUT returns #NUM! error.
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    PERMUT(7,3) equals 210.
    
    @SEEALSO=COMBIN
et: @FUNCTION=PERMUT
    @SYNTAX=PERMUT(n;k)
    @DESCRIPTION=Funktsioon PERMUT tagastab permutatsioonide arvu. @n on objektide arv, @k on objektide arv igas permutatsioonis.
    
    * Kui @n = 0, tagastab PERMUT #NUM! vea.
    * Kui @n < @k, tagastab PERMUT #NUM! vea.
    * See funktsioon on Exceliga ühilduv.
    
    @EXAMPLES=
    PERMUT(7,3) võrdub 210.
    
    @SEEALSO=COMBIN

en: @FUNCTION=RANDBERNOULLI
    @SYNTAX=RANDBERNOULLI(p)
    @DESCRIPTION=RANDBERNOULLI returns a Bernoulli-distributed random number.
    
    * If @p < 0 or @p > 1 RANDBERNOULLI returns #NUM! error.
    
    @EXAMPLES=
    RANDBERNOULLI(0.5).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDBETWEEN
et: @FUNCTION=RANDBERNOULLI
    @SYNTAX=RANDBERNOULLI(p)
    @DESCRIPTION=RANDBERNOULLI tagastab Bernoulli jaotusega juhuarvu. 
    
    * Kui @p < 0 or @p > 1 tagastab RandBernoulli #NUM! vea.
    
    @EXAMPLES=
    RANDBERNOULLI(0.5).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDBETWEEN

en: @FUNCTION=RANDBETA
    @SYNTAX=RANDBETA(a,b)
    @DESCRIPTION=RANDBETA returns a Beta-distributed random number.
    
    @EXAMPLES=
    RANDBETA(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDGAMMA
et: @FUNCTION=RANDBETA
    @SYNTAX=RANDBETA(a,b)
    @DESCRIPTION=RANDBETA tagastab Beeta-jaotusega juhuarvu. 
    
    @EXAMPLES=
    RANDBETA(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDGAMMA

en: @FUNCTION=RANDBETWEEN
    @SYNTAX=RANDBETWEEN(bottom,top)
    @DESCRIPTION=RANDBETWEEN function returns a random integer number between and including @bottom and @top.
    
    * If @bottom or @top is non-integer, they are truncated.
    * If @bottom > @top, RANDBETWEEN returns #NUM! error.
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    RANDBETWEEN(3,7).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDUNIFORM
et: @FUNCTION=RANDBETWEEN
    @SYNTAX=RANDBETWEEN(alaraja;ülaraja)
    @DESCRIPTION=Funktsioon RANDBETWEEN tagastab juhusliku täisarvu arvude @alaraja ja @ülaraja vahel.
    
    * Kui @alaraja või @ülaraja ei ole täisarvud, nad trimmitakse.
    * Kui @alaraja > @ülaraja, tagastab RANDBETWEEN #NUM! vea.
    * See funktsioon on Exceliga ühilduv. 
    
    @EXAMPLES=
    RANDBETWEEN(3,7).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDUNIFORM

en: @FUNCTION=RANDBINOM
    @SYNTAX=RANDBINOM(p,trials)
    @DESCRIPTION=RANDBINOM returns a binomially-distributed random number.
    
    * If @p < 0 or @p > 1 RANDBINOM returns #NUM! error.
    * If @trials < 0 RANDBINOM returns #NUM! error. 
    @EXAMPLES=
    RANDBINOM(0.5,2).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDBETWEEN
et: @FUNCTION=RANDBINOM
    @SYNTAX=RANDBINOM(p;vigu)
    @DESCRIPTION=RANDBINOM tagastab binoomjaotusega juhuarvu. 
    
    * Kui @p < 0 or @p > 1, tagastab RANDBINOM #NUM! vea.
    * Kui @vigu < 0, tagastab RANDBINOM #NUM! vea. 
    
    @EXAMPLES=
    RANDBINOM(0.5,2).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDBETWEEN

en: @FUNCTION=RANDEXP
    @SYNTAX=RANDEXP(b)
    @DESCRIPTION=RANDEXP returns a exponentially-distributed random number.
    
    @EXAMPLES=
    RANDEXP(0.5).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDBETWEEN
et: @FUNCTION=RANDEXP
    @SYNTAX=RANDEXP(b)
    @DESCRIPTION=RANDEXP tagastab eksponentaaljaotusega juhuarvu. 
    
    @EXAMPLES=
    RANDEXP(0.5).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDBETWEEN

en: @FUNCTION=RANDFDIST
    @SYNTAX=RANDFDIST(nu1,nu2)
    @DESCRIPTION=RANDFDIST returns a F-distributed random number.
    
    @EXAMPLES=
    RANDFDIST(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDGAMMA
et: @FUNCTION=RANDFDIST
    @SYNTAX=RANDFDIST(nu1,nu2)
    @DESCRIPTION=RANDFDIST tagastab F-jaotusega juhuarvu.
    
    @EXAMPLES=
     RANDFDIST(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDGAMMA

en: @FUNCTION=RANDGAMMA
    @SYNTAX=RANDGAMMA(a,b)
    @DESCRIPTION=RANDGAMMA returns a Gamma-distributed random number.
    
    * If @a <= 0 RANDGAMMA returns #NUM! error.
    
    @EXAMPLES=
    RANDGAMMA(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND
et: @FUNCTION=RANDGAMMA
    @SYNTAX=RANDGAMMA(a,b)
    @DESCRIPTION=RANDGAMMA tagastab gammajaotusega juhuarvu. 
    
    * Kui @a <= 0 tagastab RANDGAMMA #NUM! vea. 
    
    @EXAMPLES=
    RANDGAMMA(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND

en: @FUNCTION=RANDLOGISTIC
    @SYNTAX=RANDLOGISTIC(a)
    @DESCRIPTION=RANDLOGISTIC returns a logistic-distributed random number.  The distribution function is,
    
    	p(x) dx = { exp(-x/a) over a (1 + exp(-x/a))^2 } dx for -infty < x < +infty.
    
    @EXAMPLES=
    RANDLOGISTIC(1).
    
    @SEEALSO=RAND
et: @FUNCTION=RANDLOGISTIC
    @SYNTAX=RANDLOGISTIC(a)
    @DESCRIPTION=RANDLOGISTIC tagastab logistika-jaotusega juhuarvu. Jaotusfunktsiooniks on,
    
    	p(x) dx = { exp(-x/a) üle a (1 + exp(-x/a))^2 } dx, kus -lõpmatus < x < +lõpmatus.
    
    @EXAMPLES=
    RANDLOGISTIC(1).
    
    @SEEALSO=RAND

en: @FUNCTION=RANDLOGNORM
    @SYNTAX=RANDLOGNORM(zeta,sigma)
    @DESCRIPTION=RANDLOGNORM returns a lognormal-distributed random number.
    
    @EXAMPLES=
    RANDLOGNORM(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND
et: @FUNCTION=RANDLOGNORM
    @SYNTAX=RANDLOGNORM(dzeeta,sigma)
    @DESCRIPTION=RANDLOGNORM tagastab logaritmilise normaaljaotusega juhuarvu.
    
    @EXAMPLES=
    RANDLOGNORM(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND

en: @FUNCTION=RANDNEGBINOM
    @SYNTAX=RANDNEGBINOM(p,failures)
    @DESCRIPTION=RANDNEGBINOM returns a negative binomially-distributed random number.
    
    * If @p < 0 or @p > 1, RANDNEGBINOM returns #NUM! error.
    * If @failures < 1, RANDNEGBINOM returns #NUM! error.
    
    @EXAMPLES=
    RANDNEGBINOM(0.5,2).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDBETWEEN
et: @FUNCTION=RANDNEGBINOM
    @SYNTAX=RANDNEGBINOM(p;vigu)
    @DESCRIPTION=RANDNEGBINOM tagastab negatiivse binoomjaotusega juhuarvu. 
    
    * Kui @p < 0 or @p > 1, tagastab RANDNEGBINOM #NUM! vea.
    * Kui @vigu < 0, tagastab RANDNEGBINOM #NUM! vea. 
    
    @EXAMPLES=
    RANDNEGBINOM(0.5,2).
    
    @SEEALSO=RAND,RANDBETWEEN

en: @FUNCTION=RANDPARETO
    @SYNTAX=RANDPARETO(a,b)
    @DESCRIPTION=RANDPARETO returns a Pareto-distributed random number.
    
    @EXAMPLES=
    RANDPARETO(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND
et: @FUNCTION=RANDPARETO
    @SYNTAX=RANDPARETO(a,b)
    @DESCRIPTION=RANDPARETO tagastab Pareto-jaotusega juhuarvu.
    
    @EXAMPLES=
    RANDPARETO(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND

en: @FUNCTION=RANDRAYLEIGH
    @SYNTAX=RANDRAYLEIGH(sigma)
    @DESCRIPTION=RANDRAYLEIGH returns a Rayleigh-distributed random number.
    
    @EXAMPLES=
    RANDRAYLEIGH(1).
    
    @SEEALSO=RAND
et: @FUNCTION=RANDRAYLEIGH
    @SYNTAX=RANDRAYLEIGH(sigma)
    @DESCRIPTION=RANDRAYLEIGH tagastab Rayleigh-jaotusega juhuarvu.
    
    @EXAMPLES=
    RANDRAYLEIGH(1).
    
    @SEEALSO=RAND

en: @FUNCTION=RANDWEIBULL
    @SYNTAX=RANDWEIBULL(a,b)
    @DESCRIPTION=RANDWEIBULL returns a Weibull-distributed random number.
    
    @EXAMPLES=
    RANDWEIBULL(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND
et: @FUNCTION=RANDWEIBULL
    @SYNTAX=RANDWEIBULL(a,b)
    @DESCRIPTION=RANDWEIBULL tagastab Weibulli jaotusega juhuarvu. 
    
    @EXAMPLES=
    RANDWEIBULL(1,2).
    
    @SEEALSO=RAND

en: @FUNCTION=RANK
    @SYNTAX=RANK(x,ref[,order])
    @DESCRIPTION=RANK returns the rank of a number in a list of numbers.  @x is the number whose rank you want to find, @ref is the list of numbers, and @order specifies how to rank numbers.  If @order is 0, numbers are ranked in descending order, otherwise numbers are ranked in ascending order.
    
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    Let us assume that the cells A1, A2, ..., A5 contain numbers 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, and 40.1.  Then
    RANK(17.3,A1:A5) equals 4.
    
    @SEEALSO=PERCENTRANK
et: @FUNCTION=RANK
    @SYNTAX=RANK(x;ref[;order])
    @DESCRIPTION=RANK tagastab arvu järjekorranumbri loendis.  @x on arv, mille järjenumbrit otsitakse, @ref on loend, millest otsitakse ja @order määrab esitlusviisi.  Kui @order on 0, siis on arvud kahanevas järjekorras, vastasel juhul on arvud kasvavas järjestuses.
    
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    Oletame, et lahtrites A1, A2, ..., A5 on arvud 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, ja 40.1.  Siis
    RANK(17.3,A1:A5) võrdub 4.
    
    @SEEALSO=PERCENTRANK

en: @FUNCTION=STDEV
    @SYNTAX=STDEV(b1, b2, ...)
    @DESCRIPTION=STDEV returns standard deviation of a set of numbers treating these numbers as members of a population.
    
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    Let us assume that the cells A1, A2, ..., A5 contain numbers 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, and 40.1.  Then
    STDEV(A1:A5) equals 10.84619749.
    
    @SEEALSO=AVERAGE,DSTDEV,DSTDEVP,STDEVA,STDEVPA,VAR
et: @FUNCTION=STDEV
    @SYNTAX=STDEV(b1; b2; ...)
    @DESCRIPTION=STDEV tagastab arvude hulga standardhälbe, käsitledes arve populatsiooni liikmetena.
    
    See funktsioon on Exceliga ühilduv.
    
    @EXAMPLES=
    Oletame, et lahtrites A1, A2, ..., A5 on arvud 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, ja 40.1.  Siis
    STDEV(A1:A5) võrdub 10.84619749.
    
    @SEEALSO=AVERAGE,DSTDEV,DSTDEVP,STDEVA,STDEVPA,VAR

en: @FUNCTION=STDEVP
    @SYNTAX=STDEVP(b1, b2, ...)
    @DESCRIPTION=STDEVP returns standard deviation of a set of numbers treating these numbers as members of a complete population.
    
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    Let us assume that the cells A1, A2, ..., A5 contain numbers 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, and 40.1.  Then
    STDEVP(A1:A5) equals 9.701133954.
    
    @SEEALSO=STDEV,STDEVA,STDEVPA
et: @FUNCTION=STDEVP
    @SYNTAX=STDEVP(b1; b2; ...)
    @DESCRIPTION=STDEVP tagastab arvude hulga standardhälbe, käsitledes neid arve kui kogu populatsiooni liikmeid.
    
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    Oletame, et lahtrites A1, A2, ..., A5 on arvud 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, ja 40.1.  Siis
    STDEVP(A1:A5) võrdub 9.701133954.
    
    @SEEALSO=STDEV,STDEVA,STDEVPA

en: @FUNCTION=VAR
    @SYNTAX=VAR(b1, b2, ...)
    @DESCRIPTION=VAR estimates the variance of a sample of a population. To get the true variance of a complete population use VARP.
    
    * VAR is also known as the N-1-variance. Under reasonable conditions, it is the maximum-likelihood estimator for the true variance.
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    Let us assume that the cells A1, A2, ..., A5 contain numbers 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, and 40.1.  Then
    VAR(A1:A5) equals 117.64.
    
    @SEEALSO=VARP,STDEV
et: @FUNCTION=VAR
    @SYNTAX=VAR(b1; b2; ...)
    @DESCRIPTION=VAR annab populatsiooni valimi dispersiooni. Et saada terve populatsiooni tõest dispersiooni, tuleb kasutada funktsiooni @VARP.
    
    * VAR on tuntud ka kui N-1-dispersioon.  Mõistetavatel põhjustel on ta kasutatav maksimaalselt lähedase hinnangu saamiseks tegelikule dispersioonile.
    * See funktsioon on Exceliga ühilduv.
    
    @EXAMPLES=
    Oletame, et lahtrites A1, A2, ..., A5 on arvud 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, ja 40.1.  Siis
    VAR(A1:A5) võrdub 117.64.
    
    @SEEALSO=VARP,STDEV

en: @FUNCTION=VARP
    @SYNTAX=VARP(b1, b2, ...)
    @DESCRIPTION=VARP calculates the variance of a set of numbers where each number is a member of a population and the set is the entire population.
    
    * VARP is also known as the N-variance.
    
    @EXAMPLES=
    Let us assume that the cells A1, A2, ..., A5 contain numbers 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, and 40.1.  Then
    VARP(A1:A5) equals 94.112.
    
    @SEEALSO=AVERAGE,DVAR,DVARP,STDEV,VAR
et: @FUNCTION=VARP
    @SYNTAX=VARP(b1; b2; ...)
    @DESCRIPTION=VARP arvutab arvude hulga dispersiooni, kus iga arv on populatsiooni liige ja hulk on kogu populatsioon.
    
    * VARP on tuntud ka kui N-dispersioon.
    
    @EXAMPLES=
    Oletame, et lahtrites A1, A2, ..., A5 on arvud 11.4, 17.3, 21.3, 25.9, ja 40.1.  Siis
    VARP(A1:A5) võrdub 94.112.
    
    @SEEALSO=AVERAGE,DVAR,DVARP,STDEV,VAR

en: @FUNCTION=WEIBULL
    @SYNTAX=WEIBULL(x,alpha,beta,cumulative)
    @DESCRIPTION=WEIBULL function returns the Weibull distribution. If the @cumulative boolean is true it will return:
    
    	1 - exp (-(@x/@beta)^@alpha),
    
    otherwise it will return
    
    	(@alpha/@beta^@alpha) * @x^(@alpha-1) * exp(-(@x/@beta^@alpha)).
    
    * If @x < 0 WEIBULL returns #NUM! error.
    * If @alpha <= 0 or @beta <= 0 WEIBULL returns #NUM! error.
    * This function is Excel compatible.
    
    @EXAMPLES=
    WEIBULL(3,2,4,0) equals 0.213668559.
    
    @SEEALSO=POISSON
et: @FUNCTION=WEIBULL
    @SYNTAX=WEIBULL(x;alfa;beeta;kumulatiivne)
    @DESCRIPTION=Funktsioon WEIBULL tagastab Weibull'i jaotuse. Kui tõeväärtus @kumulatiivne on TRUE, tagastab ta:
    
    	1 - exp (-(@x/@beeta)^@alfa),
    
    vastasel juhul tagastab ta
    	(@alfa/@beeta^@alfa) * @x^(@alfa-1) * exp(-(@x/@beeta^@alfa)).
    
    * Kui @x < 0, tagastab WEIBULL #NUM! vea.
    * Kui @alfa <= 0 või @beeta <= 0, tagastab WEIBULL #NUM! vea.
    * See funktsioon on Exceliga ühilduv.
    
    @EXAMPLES=
    WEIBULL(3,2,4,0) võrdub 0.213668559.
    
    @SEEALSO=POISSON

en: A short description of the template
et: Malli lühikirjeldus

en: ANOVA - Single Factor
et: Dispersioonianalüüs - Üksik faktor

en: ANOVA - Two-Factor
et: Dispersioonianalüüs - Kaks faktorit

en: ARRAY
et: MASSIIV

en: About this application
et: Rakenduse info

en: Act_ive sheet
et: Akt_iivne leht

en: Actual processing will start at this line, any previous lines will be ignored.
et: Tegelik töötlemine algab sellelt realt, eelnevaid ridu ignoreeritakse.

en: Add
et: Lisa

en: Add Borders
et: Lisa raamid

en: Add Filter
et: Lisa filter

en: Add a filter
et: Lisa filter

en: Add an outline group
et: Lisa väljatoodud grupp

en: Add or remove a filter
et: Lisa või kustuta filter

en: Address
et: Aadress

en: Adjust the root data directory
et: Muuda teekide juurkataloogi

en: Adjustable
et: Reguleeritav

en: Adjustable Cells
et: Muudetavad lahtrid

en: Advanced
et: Täpsemalt

en: Advanced Filter
et: Täiustatud filter

en: Advanced _Filter...
et: Täiustatud _filter...

en: Albania (sq_AL)
et: Albaania (sq_AL)

en: Algeria (ar_DZ)
et: Alžeeria (ar_DZ)

en: Alignment
et: Joondus

en: All
et: Kõik

en: All Borders
et: Kõik raamid

en: Allowable
et: Lubav

en: Almer S. Tigelaar, Gnumeric hacker.
et: Almer S. Tigelaar, Gnumericu häkker.

en: Always
et: Alati

en: An error occurred while reading the category list
et: Kategooriate loendit lugedes tekkis viga

en: An unexpected error has occurred: %d.
et: Tekkis ettearvamatu viga: %d

en: An unexplained error happened while saving %s
et: Tundmatu viga faili %s salvestamisel

en: Anova
et: Dispersioonianalüüs

en: Anova: Single Factor
et: Dispersioonianalüüs: Üksik faktor

en: Anova: Two-Factor With Replication
et: Dispersioonianalüüs: 2-faktoriline kordusega

en: Anova: Two-Factor Without Replication
et: Dispersioonianalüüs: 2-faktoriline ilma korduseta

en: Answer Report
et: Vastuse raport

en: Any
et: Suvaline

en: Apply _Alignment
et: Rakenda _joondus

en: Apply _Borders
et: Rakenda _piirded

en: Apply _Fonts
et: Rakenda _fondid

en: Apply _Number Formats
et: Rakenda _arvude vorming

en: Apply _Patterns
et: Rakenda _muster

en: April
et: Aprill

en: Arabic
et: Araabia

en: Arabic (IBM-864)
et: Araabia (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
et: Araabia (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
et: Araabia (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
et: Araabia (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
et: Araabia (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (Windows-1256)
et: Araabia (Windows-1256)

en: Are you sure you want to cancel?
et: Oled kindel, et tahad loobuda?

en: Area %i
et: Ala %i

en: Argentina (es_AR)
et: Argentiina (es_AR)

en: Argentina, Pesos
et: Argentiina, peesod

en: Ariel Rios, Guile support.
et: Ariel Rios, Guile toetus.

en: Armenia (hy_AM)
et: Armeenia (hy_AM)

en: Armenian (ARMSCII-8)
et: Armeenia (ARMSCII-8)

en: Array version not implemented!
et: Massiivi versioon pole toetatud!

en: Arrow
et: Nool

en: Arturo Tena, OLE support.
et: Arturo Tena, OLE tugi.

en: Aruba, Guilders
et: Aruba, guldenid

en: As Value
et: Kui väärtus

en: Ask before each change
et: Küsi enne iga muutmist

en: Assume _Non-Negative
et: Oleta _mittenegatiivset

en: Attempt to preserve case of text when replacing
et: Püüa asendades sailitada teksti tähesuurusi

en: Attempt to recognize columns in the text automatically.
et: Püüa tuvastada veerud tekstis automaatselt.

en: Australia (en_AU)
et: Austraalia (en_AU)

en: Australia, Dollars
et: Austraalia, dollarid

en: Auto Correct
et: Automaatne korrigeerimine

en: Auto Save
et: Automaatsalvestamine

en: Auto _Correct...
et: Automaat_korrektuur....

en: AutoFilter
et: Automaatfilter

en: Auto_fill
et: Automaat_täitmine

en: Autodiscovery did not find any columns in the text. Try manually
et: Automaattuvastaja ei leidnud tekstist veerge. Proovi käsitsi

en: Autofill
et: Automaattäitmine

en: Autofilling %s
et: %s automaattäitmine

en: Autofitting column %s
et: Veeru %s automaatsobitamine

en: Autofitting columns %s
et: Veergude %s automaatsobitamine

en: Autofitting row %s
et: Rea %s automaatsobitamine

en: Autoformat
et: Automaatvorming

en: Autoformatting %s
et: %s automaatvormindamine

en: Automatic
et: Automaatne

en: Automatic (puts quotes where needed)
et: Automaatne (paneb kvoodid kui vaja)

en: Automatically fill the current selection
et: Valitud ala automaatne täitmine

en: Automatically perform simple spell checking
et: Lihtsa õigekirjakontrolli automaatne teostamine

en: Automatically save the current document at regular intervals
et: Dokumendi salvestamine kindla intervalliga automaatselt

en: Available sheets
et: Saadaolevad lehed

en: Average
et: Keskmine

en: Azerbaijan (az_AZ)
et: Aserbaidžaan (az_AZ)

en: B_y Changing Cells:
et: K_ui muudetakse lahtreid:

en: Background
et: Taust

en: Bahamas, Dollars
et: Bahama, dollarid

en: Bahrain (ar_BH)
et: Bahrein (ar_BH)

en: Bahrain, Dinars
et: Bahrein, dinaarid

en: Baltic
et: Balti

en: Baltic (ISO-8859-13)
et: Balti (ISO-8859-13)

en: Ban_g (!)
et: _Hüüumärk (!)

en: Bang (!)
et: Hüüumärk (!)

en: Barbados, Dollars
et: Barbados, dollarid

en: Belarus (be_BY)
et: Valgevene (be_BY)

en: Belarus, Rubles
et: Valgevene, rublad

en: Belgium/Flemish (nl_BE)
et: Belgia/flaami (nl_BE)

en: Belgium/French (fr_BE)
et: Belgia/prantsuse (fr_BE)

en: Belgium/German (de_BE)
et: Belgia/saksa (de_BE)

en: Belize, Dollars
et: Belize, dollarid

en: Bermuda, Dollars
et: Bermuuda, dollarid

en: Bernoulli
et: Bernouilli

en: Bhutan, Ngultrum
et: Bhutan, ngultrumid

en: Bin _Range:
et: _Bin vahemik:

en: Binding
et: Siduv

en: Binomial
et: Binoom-

en: Black
et: must

en: Blue
et: sinine

en: Bold
et: Rasvane

en: Bold italic
et: Rasvane kaldkiri

en: Bolivia (es_BO)
et: Boliivia (es_BO)

en: Bolivia, Bolivianos
et: Boliivia, bolivianod

en: Book%d.%s
et: Raamat%d.%s

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Border
et: Piire

en: Borders
et: Piirded

en: Bosnia and Herzegowina (bs_BA)
et: Bosnia ja Hertsegoviina (bs_BA)

en: Bottom
et: Alumine

en: Brazil (pt_BR)
et: Brasiilia (pt_BR)

en: Bricks
et: Tellised

en: Broken function
et: Katkine funktsioon

en: Brunei Darussalam, Dollars
et: Brunei, dollarid

en: Bruno Unna, Excel bits.
et: Bruno Unna, Exceli bitid.

en: Bulgaria (bg_BG)
et: Bulgaaria (bg_BG)

en: Bulgaria, Leva
et: Bulgaaria, levid

en: Burundi, Francs
et: Burundi, frangid

en: Button
et: Nupp

en: CORBA Interface
et: CORBA Liides

en: CPU Model
et: CPU mudel

en: C_ancel
et: Tühista

en: C_ells...
et: L_ahtrid...

en: C_lear
et: P_uhasta

en: C_olumn
et: V_eerg

en: C_olumn major
et: V_eerg suurim

en: C_opy labels
et: K_opeeri pealdised

en: C_umulative Percentages
et: K_uhjuvad protsendid

en: C_ustom
et: K_ohandatud

en: Can't open '%s' for writing: %s
et: Ei suuda avada %s kirjutamiseks: %s

en: Can't read plugin info file ("%s").
et: Ei suuda lugeda plugina info faili ("%s").

en: Canada, Dollars
et: Kanada, dollarid

en: Canada/English (en_CA)
et: Kanada/inglise (en_CA)

en: Canada/French (fr_CA)
et: Kanada/prantsuse (fr_CA)

en: Cannot create file %s
et: Ei saa luua faili %s

en: Cannot get default sheet.
et: Vaikimisi lehte ei leita.

en: Cannot load plugin loader.
et: Ei suuda laadida plugina laadijat.

en: Cape Verde, Escudos
et: Roheneemesaared, eskuudod

en: Capitalize _first letter of sentence
et: Muuda _lause esimene täht suurtäheks

en: Capitalize _names of days
et: Päevade _nimed suurtähtedega

en: Category
et: Kategooria

en: Cayman Islands, Dollars
et: Kaimani Saared, dollarid

en: Cell
et: Lahter

en: Cell %s is not permitted to be blank
et: Lahtrit %s ei lubata jätta tühjaks

en: Cell Value
et: Lahtri väärtus

en: Celtic (ISO-8859-14)
et: Keldi (ISO-8859-14)

en: Center
et: Tsenter

en: Center on page
et: Tsentreeri lehel

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Change height of the selected rows
et: Valitud ridade kõrguse määramine

en: Change the default column width
et: Muuda veergude laiuse vaikeväärtust

en: Change the default row height
et: Muuda rea kõrguse vaikeväärtust

en: Change width of the selected columns
et: Muuda valitud veergude laiusi

en: Changing format of %s
et: Muudetakse %s formaati

en: Chart%d
et: Diagramm%d

en: Checkbox
et: Kontrollkast

en: Chile (es_CL)
et: Tšiili (es_CL)

en: China (zh_CN)
et: Hiina (zh_CN)

en: Chinese
et: Hiina

en: Choose Custom Color
et: Vali kohandatud värv

en: Choose export formatting
et: Vali ekspordiformaat

en: Choose sheets to export
et: Vali eksporditavad lehed

en: Chris Lahey, number format engine.
et: Chris Lahey, numbrite formaadi osa.

en: Cleanup function inside plugin returned error.
et: Pluginasisene puhastusfunktsioon andis veateate.

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear Background
et: Puhas taust

en: Clear Borders
et: Eemalda raamid

en: Clear Co_ntents
et: Eemalda s_isu

en: Clear list of columns
et: Puhasta veergude loend

en: Clear the list of source areas
et: Puhasta lähtealade loend

en: Clear the selected cells' comments
et: Eemalda valitud lahtritest märkused

en: Clear the selected cells' contents
et: Eemalda valitud lahtritest sisu

en: Clear the selected cells' formats
et: Eemalda valitud lahtrite vormindus

en: Clear the selected cells' formats, comments, and contents
et: Eemalda valitud lahtrite vormindus, märkused ja sisu

en: Clearing %s in %s
et: Eemaldatakse %s %s -s

en: Clipboard is in unknown format
et: Lõikepuhvri sisu on tundmatu formaadiga.

en: Close the current file
et: Sulge aktiivne fail

en: Co_mma (,)
et: Ko_ma (,)

en: Co_mments
et: Märk_used

en: Coefficient
et: Koefitsent

en: Collapse an outline group
et: Lase väljatoodud grupp kokku

en: Collapse columns
et: Kogu veerud kokku

en: Collapse rows
et: Kogu read kokku

en: Colombia (es_CO)
et: Kolumbia (es_CO)

en: Colombia, Pesos
et: Kolumbia, peesod

en: Column %i
et: Veerg %i

en: Column _Width...
et: Veeru _laius...

en: Columns
et: Veerud

en: Combo Box
et: Kombokast

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Comment
et: Märkus

en: Comment in cell %s!%s
et: Märkus lahtris %s!%s

en: Complex
et: Kompleksarv

en: Complex Functions
et: Kompleksarvude funktsioonid

en: Computing Time
et: Arvutamise aeg

en: Confidence Interval for the _Mean
et: Usaldusvahemik _keskmise jaoks

en: Confidence Level:
et: Usaldusnivoo:

en: Configure toolbars
et: Seadista tööriistaribasid

en: Consolidate regions using a function
et: Konsolideeri regioonid funktsiooni abil

en: Constraint
et: Piirang

en: Constraint `%s' is for a cell that is not an input cell.
et: Piirang `%s' on pandud lahtrile mis ei ole sisendlahter.

en: Constraints
et: Piirangud

en: Constraints:
et: Piirangud:

en: Content
et: Sisu

en: Content can only be pasted by value or by link.
et: Sisu saab asetada ainult väärtuse või lingina.

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy _Formats
et: Kopeeri _vorming

en: Copy _Values
et: Kopeeri väärtused

en: Copy the selection
et: Kopeeri valik

en: Correct _TWo INitial CApitals
et: Paranda _KAks SUurt ALgustähte

en: Correlation
et: Korrelatsioon

en: Correlations
et: Vastassõltuvused

en: Cost
et: Maksumus

en: Could not create the ANOVA (single factor) tool dialog.
et: Ei suudetud luua dispersioonianalüüsi (üksiku faktoriga) töövahendi dialoogi.

en: Could not create the ANOVA (two factor) tool dialog.
et: Ei suudetud luua dispersioonianalüüsi (kahe faktoriga) töövahendi dialoogi.

en: Could not create the AutoCorrect dialog.
et: Ei suudetud luua automaatkorrigeerimise dialoogi.

en: Could not create the Correlation Tool dialog.
et: Ei suudetud luua korrelatsiooni töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Covariance Tool dialog.
et: Ei suudetud luua kovariatsiooni töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Descriptive Statistics Tool dialog.
et: Ei suudetud luua kirjeldava statistika töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Exponential Smoothing Tool dialog.
et: Ei suudetud luua eksponentsilumise töövahendi dialoogi.

en: Could not create the FTest Tool dialog.
et: Ei suudetud luua FTest töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Goal-Seek dialog.
et: Ei suuda luua sihtmärgi otsingu dialoogi.

en: Could not create the Histogram Tool dialog.
et: Ei suudetud luua histogrammi töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Mean Tests Tool dialog.
et: Ei suudetud luua keskmiste kontrolli töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Moving Average Tool dialog.
et: Ei suudetud luua liikuva keskmise töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Name Guru.
et: Ei suuda luua Nimeguru.

en: Could not create the Random Tool dialog.
et: Ei suudetud luua juhuarvu töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Regression Tool dialog.
et: Ei suudetud luua regressiooni töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Sampling Tool dialog.
et: Ei suudetud luua valikute töövahendi dialoogi.

en: Could not create the Solver dialog.
et: Ei suudetud luua lahendaja dialoogi.

en: Could not find matching closing parenthesis
et: Ei suuda leida sobivat lõpetussulgu

en: Could not find matching closing quote
et: Ei suuda leida sobivat sulgemiskvooti

en: Could not find matching opening parenthesis
et: Ei suuda leida sobivat algussulgu

en: Could not load file: %s
et: Ei suuda laadida faili: %s

en: Couldn't activate plugin "%s" (ID: %s).
et: Ei suudetud aktiveerida pluginat "%s" (ID: %s).

en: Couldn't deactivate plugin "%s" (ID: %s).
et: Ei suudetud deaktiveerida pluginat "%s" (ID: %s).

en: Couldn't open stream 'Book' for writing
et: Ei saa avada andmevoogu 'Book' kirjutamiseks

en: Couldn't open stream 'Workbook' for writing
et: Ei saa avada andmevoogu 'Workbook' kirjutamiseks

en: Couldn't read plugin info from file.
et: Failist ei suudetud lugeda plugina infot.

en: Count
et: Loend

en: Covariance
et: Kovariatsioon

en: Covariances
et: Kovariatsioonid

en: Create =ERROR("...")
et: Loo =ERROR("...")

en: Create a button
et: Tee nupp

en: Create a checkbox
et: Tee kontrollkast

en: Create a combo box
et: Tee kombokast

en: Create a frame
et: Tee raam

en: Create a label
et: Tee silt

en: Create a list
et: Tee loend

en: Create a new shared view of the workbook
et: Loo uus jagatud vaade raamatust

en: Create a new view of the workbook
et: Loo uus vaade tööraamatust

en: Create a new workbook
et: Loo uus raamat

en: Create a radio button
et: Tee raadionupp

en: Criteria
et: Kriteerium

en: Croatia (hr_HR)
et: Horvaatia (hr_HR)

en: Cu_t
et: Lõ_ika

en: Cuba, Pesos
et: Kuuba, peesod

en: Cumulative %
et: Kuhjuv %

en: Current Locale:
et: Praegune lokaat:

en: Current Value:
et: Käesolev väärtus:

en: Current _date
et: Käesolev _kuupäev

en: Current _time
et: Praegune _aeg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom Color:
et: Kohandatud värv:

en: Custom footer configuration
et: Kohandatud jaluse seadistamine

en: Custom header configuration
et: Kohandatud päise seadistamine

en: Customize footer
et: Kohanda jalust

en: Customize header
et: Kohanda päist

en: Customize the export format. The line terminator is the character sequence used for terminating a line in the text file. Whether the quote character is placed around cells depends on the value chosen for quoting.
et: Kohanda ekspordiformaati. Rea lõpetaja on sümbolite kombilatsioon, mida kasutatakes tekstifailis rea lõpetamiseks. See, kas kvootimissümbolid pannakse lahtri sisu ümber, sõltub kvootimissümbolite valikust.

en: Cut
et: Lõika

en: Cut the selection
et: Lõika valik välja

en: Cyprus, Pounds
et: Küpros, naelad

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Cyrillic (IBM-855)
et: Kirillitsa (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
et: Kirillitsa (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
et: Kirillitsa (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
et: Kirillitsa (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
et: Kirillitsa (Macintosh-kirillitsa)

en: Cyrillic (Windows-1251)
et: Kirillitsa (Windows-1251)

en: Czech Republic (cs_CZ)
et: Tšhehhi (cs_CZ)

en: DIF file has more than the maximum number of columns %d. Ignoring remaining columns.
et: DIF faili veergude arv ületab maksimaalset veergude arvu %d. Ülejäänud veerge ignoreeritakse.

en: DIF file has more than the maximum number of rows %d. Ignoring remaining rows.
et: DIF faili ridade arv ületab maksimaalset ridade arvu %d. Ülejäänud ridu ignoreeritakse.

en: Daniel Veillard, XML support.
et: Daniel Veillard, XML toetus.

en: Data (from %s)
et: Andmed (%s -st)

en: Data Interchange Format (*.dif)
et: Andmevahetusformaat (*.dif)

en: Data Interchange Format (DIF) module
et: Andmevahetusformaadi (DIF) moodul

en: Data consolidation
et: Andmete konsolideerimine

en: Database
et: Andmebaas

en: Database Functions
et: Andmebaasifunktsioonid

en: Date
et: Kuupäev

en: Date and Time Functions
et: Kuupäeva ja kellaaja funktsioonid

en: Date/Time
et: Kuupäev/Aeg

en: December
et: Detsember

en: Deci_mal places:
et: Kümnend_kohti:

en: Decrease
et: Vähenda

en: Decrease Indent
et: Vähenda taandust

en: Decrease Precision
et: Vähenda täpsust

en: Decrease precision
et: Vähenda täpsust

en: Default Vertical Window Size
et: Vaikimisi akna vertikaalsuurus

en: Default file saver is not available.
et: Vaikimisi failisalvestaja ei ole saadaval.

en: Define Name
et: Määra nimi

en: Define names
et: Määra nimed

en: Define the width of each column manually.
et: Määra iga veeru laius käsitsi.

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Columns
et: Kustuta veerud

en: Delete Rows
et: Kustuta read

en: Delete _column(s)
et: Kustuta _veerg (veerud)

en: Delete _row(s)
et: Kustuta _rida (read)

en: Delete cells
et: Kustuta lahtrid

en: Delete object
et: Kustuta objekt

en: Delete the currently selected source area
et: Kustuta parasjagu valitud lähteala

en: Deleting column %s
et: Kustutatakse veerg %s

en: Deleting columns %s
et: Kustutatakse veerud %s

en: Deleting row %s
et: Kustutatakse rida %s

en: Deleting rows %s
et: Kustutatakse read %s

en: Denmark (da_DK)
et: Taani (da_DK)

en: Denmark, Kroner
et: Taani, kroonid

en: Description
et: Kirjeldus

en: Descriptive Statistics
et: Kirjeldav statistika

en: Diagonal
et: Kaldu

en: Diagonal Crosshatch
et: Kaldviirutus

en: Diagonal Stripe
et: Kaldtriibud

en: Directory
et: Kataloog

en: Discard
et: Keeldu

en: Discard all
et: Keeldu kõigist

en: Discrete
et: Diskreetne

en: Dismiss search center
et: Ära kasuta otsimiskeskust

en: Display Gnumeric's version
et: Näita Gnumericu versiooni

en: Display _Formulas
et: Näita _valemeid

en: Display _Outlines
et: Näita _gruppe

en: Display the value of a formula or the formula itself
et: Näita valemi väärtust või valemit ennast

en: Distance from tip of arrowhead to the center point
et: Kaugus noole tipust kuni keskpunktini

en: Distance from tip of arrowhead to trailing point, measured along shaft
et: Kaugus nooletipust kuni tagapunktini mõõdetuna piki saba

en: Distance of trailing point from outside edge of shaft
et: Kaugus tagumisest punktist kuni saba välimise punktini

en: Divide
et: Jaga

en: Do _not correct:
et: Ära _korrigeeri:

en: Do not consider matches in the middle of words
et: Ära näita kokkulangevusi sõna keskel

en: Do not perform this replacement
et: Ära teosta seda asendamist

en: Dominican Republic (es_DO)
et: Dominikaani vabariik (es_DO)

en: Dominican Republic, Pesos
et: Dominikaani vabariik, peesod

en: Don't close
et: Ära sulge

en: Don't quit
et: Ära lõpeta

en: Double
et: Topelt

en: Double Bottom
et: All topeltjoon

en: Dumps the function definitions
et: Ei näita funktsioonide kirjeldusi

en: Dynamic module loading is not supported in this system.
et: Dünaamiliste mooduliste laadimine ei ole süsteemi poolt toetatud.

en: E_qual
et: Võ_rdne

en: Each column in the text is separated by a 'separation' character, e.g. a semicolon.
et: Iga veerg tekstis on eraldatud 'eraldussümboliga', näiteks semikooloniga.

en: East Caribbean Dollars
et: Ida-Kariibi dollarid

en: Ecuador (es_EC)
et: Ekuador (es_EC)

en: Edit sheet and workbook names
et: Muuda tabeli ja raamatu nimesid

en: Edit the selected cell's comment
et: Muuda valitud lahtrite märkusi

en: Egypt (ar_EG)
et: Egiptus (ar_EG)

en: Egypt, Pounds
et: Egiptus, naelad

en: Elements
et: Elemendid

en: Ellipse
et: Ellips

en: Enables some debugging functions
et: Võimaldab mõnede kontrollfunktsioonide töö

en: Enables some dependency related debugging functions
et: Võimaldab mõned sõltuvustega tegelevad kontrollfunktsioonid

en: Enables some print debugging behavior
et: Võimaldab mõningase tegevuse trükkimise kontrollimiseks

en: Engineering
et: Tehnilised

en: English (ASCII)
et: Inglise (ASCII)

en: Ensure columns are just wide enough to display content
et: Veendu et veergude laius on piisav sisu kuvamiseks

en: Ensure rows are just tall enough to display content
et: Veendu et ridade kõrgus on piisav sisu kuvamiseks

en: Enter the format strings for each section:
et: Sisesta vormindusstringid iga sektsiooni kohta:

en: Equal To:
et: Võrdne:

en: Equal to
et: Võrdne:

en: Error in project '%s'
et: Viga projektis '%s'

en: Error initializing gb '%s'
et: Viga gb '%s' initsialiseerimisel

en: Error initializing plugin loader ("%s").
et: Viga plugina laadija ("%s") initsialiseerimisel.

en: Error parsing line
et: Viga rea analüüsil

en: Error while activating plugin service #%d.
et: Viga plugina teenuse #%d aktiveerimisel.

en: Error while closing file, error : %s
et: Viga faili sulgemisel, viga : %s

en: Error while deactivating plugin service #%d.
et: Viga plugina teenuse #%d deaktiveerimisel.

en: Error while loading plugin dependencies.
et: Viga plugina sõltuvuste laadimisel.

en: Error while loading plugin service.
et: Viga plugina teenuse laadimisel.

en: Error while opening file "%s" for reading.
et: Viga faili "%s" avamisel lugemiseks

en: Error while opening file "%s" for writing.
et: Viga faili "%s" avamisel kirjutamiseks.

en: Error while opening xbase file.
et: Viga xbase faili avamisel.

en: Error while parsing psiconv file.
et: Viga psiconv faili töötlemisel.

en: Error while preparing loader "%s".
et: Viga laadija "%s" ettevalmistamisel.

en: Error while reading DIF file.
et: Viga DIF faili lugemisel.

en: Error while reading MPS file.
et: Viga MPS faili lugemisel.

en: Error while reading file.
et: Viga faili lugemisel.

en: Error while reading lotus workbook.
et: Viga Lotuse dokumendi lugemisel.

en: Error while reading psiconv file.
et: Viga psiconv faili lugemisel.

en: Error while reading service #%d info.
et: Viga teenuse #%d info lugemisel.

en: Error while reading sheet.
et: Viga lehe lugemisel.

en: Error while saving DIF file.
et: Viga DIF faili salvestamisel.

en: Error while saving file.
et: Viga faili salvestamisel.

en: Error while trying to build tree from autoformat template file
et: Viga automaatvorminduse mallist puu konstrueerimisel

en: Error while trying to load autoformat template
et: Viga katsel laadida automaatvorminduse malli

en: Error while trying to write csv file
et: Viga katsel kirjutada csv faili

en: Error: could not open connection to %s
et: Viga: ei suuda luua ühendust %s

en: Errors occurred while reading plugin informations from file "%s".
et: Failist "%s" plugina infot lugedes tekkisid vead.

en: Errors while activating plugins
et: Vead pluginate aktiveerimisel

en: Errors while activating plugins.
et: Vead pluginate aktiveerimisel.

en: Errors while deactivating plugins
et: Vead pluginate deaktiveerimisel

en: Errors while initializing plugin system.
et: Vead pluginate süsteemi initsialiseerimisel.

en: Errors while reading info about available plugins.
et: Vead saadaolevate pluginate kohta info lugemisel.

en: Errors while reading services for plugin with id="%s".
et: Viga plugina, mille id="%s" jaoks teenuste lugemisel.

en: Estonia (et_EE)
et: Eesti (et_EE)

en: Estonia, Krooni
et: Eesti, kroonid

en: Ethiopia/Amharic (am_ET)
et: Etioopia/amhaara (am_ET)

en: Execution of module "%s" failed.
et: Mooduli "%s" käivitamine ebaõnnestus.

en: Exit immediately after loading the selected books (useful for testing).
et: Välju kohe peale valitud raamatute laadimist (kasulik testimiseks)

en: Expand columns
et: Laota veerud laiali

en: Expand rows
et: Laota read laiali

en: Expecting a single range
et: Eeldatakse ainsat piirkonda

en: Exponential
et: Eksponent-

en: Exponential Smoothing
et: Eksponentsilumine

en: Exporting structured text
et: Eksporditakse vormindatud tekst

en: Expression
et: Avaldis

en: Expression '%s' does not start with a recognized character
et: Avaldis '%s' ei alga äratuntava tähemärgiga

en: Expression did not start with '=' ? '%s'
et: Avaldis ei alanud '=' ? '%s'

en: F_ormat
et: V_ormindamine

en: Fail without any changes actually being done to any cell
et: Loobuti tegemata ühtegi muudatust üheski lahtris

en: Failure parsing name '%s'
et: Viga nime '%s' analüüsimisel

en: Falkland Islands (Malvinas), Pounds
et: Falklandi Saared, naelad

en: Faroe Islands (fo_FO)
et: Fääri saared (fo_FO)

en: Feasible
et: Võimalik

en: Feb
et: Veebr

en: February
et: veebruar

en: Federico M. Quintero, canvas support.
et: Federico M. Quintero, canvase tugi.

en: Fi_rst page number:
et: Esimese lehe numbe_r:

en: File "%s" has unknown format.
et: Fail "%s" on tundmatu formaadiga.

en: File "%s" is not valid plugin info file.
et: Fail "%s" ei ole sobiv plugina info fail.

en: File doesn't contain "%s" array.
et: Fail ei sisalda "%s" massiivi.

en: File doesn't contain "%s" dictionary.
et: Fail ei sisalda sõnastikku "%s".

en: File doesn't contain "%s" function.
et: Fail ei sisalda funktsiooni "%s".

en: File doesn't contain "plugin_cleanup_general" function.
et: Fail ei sisalda "plugin_cleanup_general" funktsiooni.

en: File doesn't contain "plugin_init_general" function.
et: Fail ei sisalda "plugin_init_general" funktsiooni.

en: File doesn't contain ("plugin_file_struct" symbol).
et: Fail ei sisalda ("plugin_file_struct" sümbolit).

en: File has a bad magic number.
et: Failil pole õige maagiline arv.

en: File/
et: Fail/

en: Filter data with given criteria
et: Filtreeri andmed vastavalt antud kriteeriumile

en: Final
et: Lõplik

en: Final Value
et: Lõppväärtus

en: Financial Derivatives
et: Rahanduslikud tuletused

en: Find text within cell comments
et: Leia tekst lahtri märkustest

en: Find text within expressions
et: Leia tekst avaldistest

en: Find text within non-string values
et: Leia tekst väärtustest, mis pole stringid

en: Find text within string values
et: Leia tekst stringide väärtuste hulgast

en: Finland/Finnish (fi_FI)
et: Soome/soome (fi_FI)

en: Finland/Swedish (sv_FI)
et: Soome/rootsi (sv_FI)

en: Font selector
et: Fondi valimine

en: Font style:
et: Fondi stiil:

en: Foreground
et: Esiplaan

en: Foreground Solid
et: Esiplaani värv

en: Format
et: Vorming

en: Format Cells
et: Lahtri vorming

en: Format a region of cells according to a pre-defined template
et: Vorminda ala lahtrid vastavalt etteantud mallile

en: Format as Currency
et: Vorminda rahana

en: Format as Date
et: Vorminda kuupäevana

en: Format as Money
et: Vorminda rahana

en: Format as Number
et: Vorminda arvuna

en: Format as Percentage
et: Vorminda protsendina

en: Format as Scientific
et: Vorminda teaduslikuna

en: Format as Time
et: Vorminda ajana

en: Format as alternative Number
et: Vorminda alternatiivse arvuna

en: Format: execSQL(dsn,user,password,sql)
et: Formaat: execSQL(dsn;user;password;sql)

en: Formats
et: Vorming

en: Formula
et: Valem

en: Formula Guru
et: Valemiguru

en: Formulas
et: Valemid

en: Fourier Analysis
et: Fourier' analüüs

en: Frame
et: Raam

en: France (fr_FR)
et: Prantsusmaa (fr_FR)

en: France/Breton (br_FR)
et: Prantsusmaa/bretooni (br_FR)

en: Frank Chiulli, OLE support.
et: Frank Chiulli, OLE tugi.

en: Freeze the top left of the sheet
et: Külmuta lehe vasak ülaosa

en: Frequency
et: Sagedus

en: Friday
et: Reede

en: Function
et: Funktsioon

en: Function Selector
et: Funktsioonivalija

en: Function does not exist
et: Funktsiooni pole olemas

en: Function implementation not available.
et: Funktsioon ei ole teostatav.

en: Functions for complex numbers
et: Funktsioonid kompleksarvude jaoks

en: Functions for generating random numbers
et: Funktsioonid juhuarvude genereerimiseks

en: Functions for manipulating strings
et: Funktsioonid tekstitöötluseks

en: Functions looking up values in databases
et: Funktsioonid andmete otsimiseks andmebaasidest

en: Functions related to financial derivatives
et: Funktsioonid seotud rahanduslike tuletustega

en: General
et: Üldine

en: General Information
et: Üldine teave

en: Georgia (ka_GE)
et: Gruusia (ka_GE)

en: Georgian (GEOSTD8)
et: Gruusia (GEOSTD8)

en: Gergo Erdi, Gnumeric hacker.
et: Gergo Erdi, Gnumericu häkker.

en: Germany (de_DE)
et: Saksamaa (de_DE)

en: Gibraltar, Pounds
et: Gibraltar, naelad

en: Gnumeric Home Page
et: Gnumericu koduleht

en: Gnumeric Workbook
et: Gnumericu töövihik

en: Gnumeric Workbook Viewer
et: Gnumericu töövihikute vaataja

en: Gnumeric XML file format
et: Gnumericu XML failiformaat

en: Gnumeric: Validation
et: Gnumeric : Valideerimine

en: Goal seeking with cell %s did not find a solution.
et: Sihtmärgi otsing lahtriga %s ei leidnud lahendit.

en: Goal seeking with cell %s found a solution.
et: Sihtmärgi otsing lahtriga %s leidis lahendi.

en: GoalSeek
et: Sihtmärgi otsing

en: Gold, Ounces
et: Kuld, untsid

en: Grandma Chema Celorio, Tester and sheet copy.
et: Grandma Chema Celorio, testija ja töölehtede kopeerimine.

en: Great Britain (en_GB)
et: Suurbritannia (en_GB)

en: Great Britain/Cornish (kw_GB)
et: Suurbritannia/korni (kw_GB)

en: Great Britain/Manx Gaelic (gv_GB)
et: Suurbritannia/mänksi gaeli (gv_GB)

en: Great Britain/Scottish Gaelic (gd_GB)
et: Suurbritannia/Šoti gaeli (gd_GB)

en: Great Britain/Welsh (cy_GB)
et: Suurbritannia/kõmri (cy_GB

en: Greece (el_GR)
et: Kreeka (el_GR)

en: Greek
et: Kreeka

en: Greek (ISO-8859-7)
et: Kreeka (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
et: Kreeka (Macintosh-kreeka)

en: Greek (Windows-1253)
et: Kreeka (Windows-1253)

en: Green
et: roheline

en: Greenland (kl_GL)
et: Gröönimaa (kl_GL)

en: Group
et: Grupeeri

en: Group columns %s
et: Grupeeri veerud %s

en: Group rows %d:%d
et: Grupeeri read %d:%d

en: Grouped By:
et: Grupeeritud:

en: Guinea, Francs
et: Guinea, frangid

en: HTML & TeX
et: HTML ja Tex

en: HTML (*.html) fragment
et: HTML (*.html) osa

en: H_eight...
et: _Kõrgus...

en: H_yphen (-)
et: Si_dekriips (-)

en: He_ader:
et: _Päis:

en: Headers and footers
et: Päised ja jalused

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew (IBM-862)
et: Heebrea (IBM-862

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
et: Heebrea (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
et: Heebrea (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (Windows-1255)
et: Heebrea (Windows-1255)

en: Height: %.2f pts (%d pixels)
et: Kõrgus: %.2f pts (%d pikselit)

en: Hello World
et: Tere maailm

en: Hide Detail
et: _Peida üksikasjad

en: Hide _Column Headers
et: Peida _veergude päised

en: Hide _Gridlines
et: Peida _alusvõrk

en: Hide _Row Headers
et: Peida _ridade päised

en: Hide _Zeros
et: Peida _nullid

en: Hide columns
et: Peida veerud

en: Hide rows
et: Peida read

en: Hide the selected columns
et: Peida valitud veerud

en: Hide the selected rows
et: Peida valitud read

en: Histogram
et: Histogramm

en: Honduras (es_HN)
et: Honduuras (es_HN)

en: Hong Kong, Dollars
et: Hongkong, dollarid

en: Hong Kong/Chinese (zh_HK)
et: Hong Kong/hiina (zh_HK)

en: Hong Kong/English (en_HK)
et: Hong Kong/inglise (en_HK)

en: Horizontal Stripe
et: Rõhttriip

en: Hungary (hu_HU)
et: Ungari (hu_HU)

en: Hungary, Forint
et: Ungari, forindid

en: Hyphen (-)
et: Sidekriips (-)

en: I_nverse
et: Pööra ü_mber

en: Iceland (is_IS)
et: Island (is_IS)

en: Iceland, Kronur
et: Island, kroonid

en: If you close without saving, changes will be discarded.
et: Kui sa sulged ilma salvestama, siis muutuseid kaotatakse.

en: Ignoring data that claims to be in column %u which is > max column %u
et: Ignoreeritakse andmeid, mis peaksid olema tulbas %u, mis on aga suurem kui maksimaalne tulpade arv %u

en: Ignoring data that claims to be in row %u which is > max row %u
et: Ignoreeritakse andmeid, mis peaksid olema reas %u, mis on aga suurem kui maksimaalne ridade arv %u

en: Imports GNU Oleo documents
et: Impordib GNU Oleo documente

en: Imports Lotus 123 files
et: Impordib Lotus 123 faile

en: Imports MultiPlan (SYLK) files
et: Impordib MultiPlan (SYLK) faile

en: Imports Plan Perfect Formatted Documents
et: Impordib Plan Perfect'i poolt loodud dokumente

en: Imports Psion 5 series Sheet files
et: Impordib Psion 5 seeria tabelifaile

en: Imports Quatro Pro (tm) files
et: Impordib Quatro Pro (tm) faile

en: Imports XBase files
et: Impordib XBase faile

en: Imports version 4.[234] spreadsheets
et: Impordib versiooni 4.[234] tabeleid

en: Imports/Exports MS Excel (tm) files
et: Impordib/Ekspordib MS Excel (tm) faile

en: Impossible
et: Võimatu

en: In _left column
et: Vasakus _veerus

en: In _top row
et: Ülemises _reas

en: In cell %s, the current contents
            %s
    would have been replaced by
            %s
    which is invalid.
    
    The replace has been aborted and nothing has been changed.
et: Lahtri %s praegune sisu
            %s
    tahetakse asendada
            %s
    mis on vigane.
    
    Asendamine tühistatakse ja midagi ei muudeta.

en: In_terval:
et: In_tervall:

en: Increase
et: Suurenda

en: Increase Indent
et: Suurenda taandust

en: Increase Precision
et: Suurenda täpsust

en: Increase precision
et: Suurenda täpsust

en: India, Rupees
et: India, ruupiad

en: India/Arabic (ar_IN)
et: India/araabia (ar_IN)

en: India/Bengali (bn_IN)
et: India/bengali (bn_IN)

en: India/English (en_IN)
et: India/inglise (en_IN)

en: India/Hindu (hi_IN)
et: India/hindi (hi_IN

en: India/Marathi (mr_IN)
et: India/marathi (mr_IN)

en: India/Tamil (ta_IN)
et: India/tamili (ta_IN)

en: Indian
et: India

en: Indicator Size
et: Indikaatori suurus

en: Indicator Spacing
et: Indikaatori asetsus

en: Indonesia (id_ID)
et: Indoneesia (id_ID)

en: Indonesia, Rupiahs
et: Indoneesia, ruupiad

en: Information
et: Teave

en: Initializing function inside plugin returned error.
et: Pluginasisese funktsiooni laadimisel tekkis viga.

en: Input
et: Sisend

en: Input Message
et: Sisestatav sõnum

en: Input _Labels
et: Sisendi _pealdised

en: Insert
et: Lisa

en: Insert Columns
et: Lisa veerud

en: Insert Component
et: Lisa komponent

en: Insert Rows
et: Lisa read

en: Insert Shaped Component
et: Lisa vormitud komponent

en: Insert _row(s)
et: Lisa _rida (read)

en: Insert a new sheet
et: Lisa uus leht

en: Insert a shaped component into the spreadsheet
et: Lisa tabelisse vormitud komponent

en: Insert an object into the spreadsheet
et: Lisa tabelisse objekt

en: Insert cells
et: Lisa lahtrid

en: Insert columns
et: Lisa veerge

en: Insert new cells
et: Lisa uued lahtrid

en: Insert new columns
et: Lisa uued veerud

en: Insert new rows
et: Lisa uued read

en: Insert object
et: Lisa objekt

en: Insert rows
et: Lisa ridu

en: Insert the current date into the selected cell(s)
et: Lisab käesoleva kuupäeva valitud lahtri(te)sse

en: Insert the current time into the selected cell(s)
et: Lisab praeguse kellaaja valitud lahtri(te)sse

en: Inserting %d column before %s
et: Paigutan %d veeru enne %s

en: Inserting %d columns before %s
et: Paigutan %d veergu enne %s

en: Inserting %d row before %s
et: Lisatakse %d rida enne %s

en: Inserting %d rows before %s
et: Lisatakse %d rida enne %s

en: Inserts a Bonobo object
et: Lisab Bonobo objekti

en: Inside
et: Sisemine

en: Inside Horizontal
et: Sisemine rõhtne

en: Inside Vertical
et: Sisemine püstine

en: Integer
et: Täisarv

en: Internal ERROR
et: Sisemine VIGA

en: Internal type error
et: Sisemine tüübiviga

en: Invalid $-specification in replacement.
et: Vigane $-kirjeldus asendamises.

en: Invalid BOUNDS section in the file.
et: Vigane BOUNDS sektsioon failis.

en: Invalid COLUMNS section in the file.
et: Vigane COLUMNS sektsioon failis.

en: Invalid RHS section in the file.
et: Vigane RHS sektsioon failis.

en: Invalid ROWS section in the file.
et: Vigane ROWS sektsioon failis.

en: Invalid characters for encoding '%c%c'
et: Vigased sümbolid tekstikoodis '%c%c'

en: Invalid expression
et: Vigane avaldis

en: Invalid number of arguments
et: Vigane argumentide arv

en: Invalid search pattern.
et: Vigane otsingumuster

en: Invalid template file: %s
et: vigane mallifail %s

en: Invalid trailing backslash in replacement.
et: Vigane tagumine kurakaldkriips asendamises.

en: Iran (fa_IR)
et: Iraan (fa_IR)

en: Iran, Rials
et: Iraan, riaalid

en: Iraq (ar_IQ)
et: Iraak (ar_IQ)

en: Iraq, Dinars
et: Iraak, dinaarid

en: Ireland (en_IE)
et: Iirimaa (en_IE)

en: Ireland/Gaelic (ga_IE)
et: Iirimaa/gaeli (ga_IE)

en: Irrevocably remove an entire sheet
et: Kustuta kogu leht pöördmatult

en: Is not an autoformat template file
et: See pole automaatvorminduse malli fail

en: Isle of Man, Pounds
et: Mani saar, naelad

en: Israel/Hebrew (iw_IL)
et: Iisrael/heebrea (iw_IL)

en: Italic
et: Kaldkiri

en: Italy (it_IT)
et: Itaalia (it_IT)

en: Items
et: Elemendid

en: Iteratively recalculate to find a target value
et: Taasarvuta iteratiivselt sihtväärtuse leidmiseks

en: Iteratively recalculate with constraints to approach a target value
et: Taasarvuta iteratiivselt kasutades piiranguid sihtväärtuni jõudmiseks

en: J.H.M. Dassen (Ray), debian packaging.
et: J.H.M. Dassen (Ray), debiani pakid.

en: J_ustify
et: Mah_uta

en: Jakub Jelinek, Gnumeric hacker.
et: Jakub Jelinek, Gnumericu häkker.

en: Jamaica, Dollars
et: Jamaica, dollarid

en: Jan
et: Jaan

en: January
et: Jaanuar

en: Japan (ja_JP)
et: Jaapan (ja_JP)

en: Japan, Yen
et: Jaapan, jeenid

en: Japanese
et: Jaapani

en: Japanese (EUC-JP)
et: Jaapani (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
et: Jaapani (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
et: Jaapani (Shift_JIS)

en: Jeroen Dirks, Simplex algorithm for Solver (LP Solve).
et: Jeroen Dirks, Simpleks algoritm Solveri (LP Solve) jaoks

en: Jersey, Pounds
et: Jersey, naelad

en: Jody Goldberg, maintainer.
et: Jody Goldberg, hooldaja.

en: John Gotts, rpm packaging.
et: John Gotts, rpm paketid.

en: Jordan (ar_JO)
et: Jordaania (ar_JO)

en: Jordan, Dinars
et: Jordaania, dinaarid

en: Jukka-Pekka Iivonen, numerous functions and tools.
et: Jukka-Pekka Iivonen, palju funktsioone ja töövahendeid.

en: July
et: Juuli

en: Jump to a specified cell
et: Hüppa määratud lahtrisse

en: June
et: Juuni

en: Kenneth Christiansen, i18n, misc stuff.
et: Kenneth Christiansen, i18n, muu värk.

en: Korea (North), Won
et: Põhja Korea, wonid

en: Korea (South), Won
et: Lõuna Korea, wonid

en: Korean
et: Korea

en: Korean (EUC-KR)
et: Korea (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
et: Korea (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
et: Korea (JOHAB)

en: Korean (UHC)
et: Korea (UHC)

en: Kth Largest
et: K's suurim

en: Kth Smallest
et: K's vähim

en: Kuwait (ar_KW)
et: Kuveit (ar_KW)

en: Kuwait, Dinars
et: Kuveit, dinaarid

en: LP Solve 3.2
et: LP Lahendaja 3.2

en: Label
et: Pealdis

en: Labels
et: Pealdised

en: Large Circles
et: Suured ringid

en: Largest (%d)
et: Suurim (%d)

en: Latvia (lv_LV)
et: Läti (lv_LV

en: Latvia, Lati
et: Läti, latid

en: Lebanon (ar_LB)
et: Liibanon (ar_LB)

en: Lebanon, Pounds
et: Liibanon, naelad

en: Left
et: Vasak

en: Left align
et: Vasak joondus

en: Liberia, Dollars
et: Libeeria, dollar

en: Libya (ar_LY)
et: Liibüa (ar_LY)

en: Libya, Dinars
et: Liibüa, dinaarid

en: Limit
et: Piir

en: Line
et: Joon

en: Lines to import
et: Imporditavad read

en: List
et: Loend

en: List of recently used files
et: Nimekiri hiljuti kasutatud failidest

en: Lithuania (lt_LT)
et: Leedu (lt_LT)

en: Lithuania, Litai
et: Leedu, litid

en: Load file
et: Ava fail

en: Locking cells or hiding formulas only affects protected worksheets.
et: Lahtrite lukustamine ja valemite peitmine mõjub ainult kaitstud tabelitele.

en: Lower
et: Alumine

en: Lutz Muller, SheetObject improvements
et: Lutz Muller, SheetObjecti täiustamine

en: Luxembourg/German (de_LU)
et: Luksemburg/saksa (de_LU)

en: MS Excel (tm) 97/2000/XP & 5.0/95
et: MS Excel (tm) 97/2000/XP ja 5.0/95

en: Macedonia (mk_MK)
et: Makedoonia (mk_MK)

en: Macedonia, Denars
et: Makedoonia, dinaarid

en: Macro%d
et: Makro%d

en: Magnification
et: Suurendamine

en: Make a copy of the current sheet
et: Tee käesolevast lehest koopia

en: Make any hidden columns in the selection visible
et: Tee kõik varjatud veerud valitud alal nähtavaks

en: Make any hidden rows in the selection visible
et: Tee kõik varjatud read valitud alal nähtavaks

en: Malaysia (ms_MY)
et: Malaisia (ms_MY)

en: Malta, Liri
et: Malta, liirid

en: Manage available plugin modules
et: Halda saadaolevate pluginate mooduleid

en: Manage sheets...
et: Korralda lehti...

en: March
et: Märts

en: Mark Probst, Guile support.
et: Mark Probst, Guile toetus.

en: Match _whole words only
et: Ainult terved sõnad

en: Math Functions
et: Matemaatikafunktsioonid

en: Mathematical Functions
et: Matemaatilised funktsioonid

en: Mathematics
et: Matemaatika

en: Matrix
et: Maatriks

en: Mauritius, Rupees
et: Mauritius, ruupiad

en: Max Time:
et: Maksimaalne aeg:

en: Maximization
et: Suurendamine

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: May
et: Mai

en: Menu
et: Menüü

en: Merge
et: Ühenda

en: Merge a range of cells
et: Ühenda lahtrite kogum

en: Merging %s
et: Ühendatakse %s

en: Mexico (es_MX)
et: Mehhiko (es_MX)

en: Mexico, Pesos
et: Mehhiko, peesod

en: Michael Meeks, Excel and OLE2 importing.
et: Michael Meeks, Exceli ja OLE2 import.

en: Michel Berkelaar, Simplex algorithm for Solver (LP Solve).
et: Michael Berkelaar, Simplex algoritm Solveri (LP Solve) jaoks

en: Miguel de Icaza, creator.
et: Miguel de Icaza, looja.

en: Minimization
et: Vähendamine

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Missing characters for character encoding
et: Puuduvad sümbolid tekstikoodis

en: Missing expression
et: Puuduv avaldis

en: Missing function category name.
et: Puuduv funktsioonide kategooria nimi.

en: Modify the formatting of the selected cells
et: Muuda valitud lahtrite vormindust

en: Modify the workbook attributes
et: Muuda raamatu atribuute

en: Module "%s" doesn't exist.
et: Moodulit "%s" pole olemas.

en: Module doesn't contain "%s" function.
et: Moodul ei sisalda "%s" funktsiooni.

en: Module file "%s" has invalid format.
et: Moodulifaili "%s" formaat on sobimatu.

en: Module file name not given.
et: Mooduli nimi andmata

en: Module%d
et: Moodul%d

en: Moldova, Lei
et: Moldaavia, leud

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Money
et: Raha

en: Mongolia, Tugriks
et: Mongoolia, tugrikud

en: More
et: Veel

en: Morocco (ar_MA)
et: Maroko (ar_MA)

en: Morocco, Dirhams
et: Maroko, dirhamid

en: Morten Welinder, Gnumeric hacker.
et: Morten Welinder, Gnumericu häkker.

en: Move object
et: Liiguta objekti

en: Moving %s
et: %s liigutamine

en: Moving Average
et: Liikuv keskmine

en: Multiple expressions are not supported in this context
et: Selles kontekstis ei ole mitme avaldise kasutamine toetatud.

en: Multiply
et: Korruta

en: N_ew Workbook
et: _Uus raamat

en: N_umber of Failures
et: _Ebaõnnestumiste arv

en: N_umber of Samples:
et: Valimite a_rv:

en: N_umber of Trials:
et: _Katsete arv:

en: Name
et: Nimi

en: Name '%s' does not exist in sheet '%s'
et: Nime '%s' ei ole lehel '%s'

en: Name of template
et: Malli nimi

en: Namibia, Dollars
et: Namiibia, dollarid

en: Negative Binomial
et: Negatiivne binoom-

en: Netherlands Antilles, Guilders
et: Hollandi Antillid, guldenid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New
et: Uus

en: New Zealand (en_NZ)
et: Uus-Meremaa (en_NZ)

en: New Zealand, Dollars
et: Uus-Meremaa, dollarid

en: New Zealand/Maori (mi_NZ)
et: Uus Meremaa/maoori (mi_NZ)

en: Nicaragua (es_NI)
et: Nikaraagua (es_NI)

en: Nicaragua, Gold Cordobas
et: Nicaragua, kuldkordobad

en: No
et: Ei

en: No password supplied
et: Parooli pole pakutud

en: No services defined for plugin with id="%s".
et: Plugina, mille id="%s", jaoks pole teenuseid määratud.

en: Non-Negative
et: Mittenegatiivne

en: None
et: Puudub

en: None          (silently accept invalid input)
et: Puudub          (aktsepteeri vigast sisestust ilma kärata)

en: Nordic (ISO-8859-10)
et: Skandinaavia (ISO-8859-10)

en: Normal
et: Normaalne

en: North
et: Põhi

en: Norway, Krone
et: Norra, kroonid

en: Norway/Bokmal (no_NO)
et: Norra/bokmal (no_NO)

en: Norway/Nynorsk (nn_NO)
et: Norra/uusnorra (nn_NO)

en: Norway/Saami (se_NO)
et: Norra/saami (se_NO)

en: Not Binding
et: Mittesiduv

en: Not SYLK file
et: Ei ole SYLK fail

en: Notebook _Tabs for Sheets
et: Lipikud lehtede nimedega

en: Nothing
et: Eimiski

en: Number
et: Arv

en: Number Theory
et: Arvuteooria

en: Number of Iterations
et: Iteratsioonide arv

en: Number of _Variables:
et: _Muutujate arv:

en: Number of lines to import
et: Imporditavate ridade arv

en: Object "%s" is not a dictionary.
et: Objekt "%s" ei ole sõnastik.

en: Objective
et: Objektiivne

en: Objective Value
et: Objektiivne väärtus

en: Objective function:
et: Objektiivne funktsioon:

en: October
et: Oktoober

en: Oman (ar_OM)
et: Omaan (ar_OM)

en: Oman, Rials
et: Omaan, riaalid

en: On left side only
et: Ainult vasakul küljel

en: On right side only
et: Ainult paremal küljel

en: Open
et: Ava

en: Open...
et: Ava...

en: Operation
et: Tegevus

en: Optimal solution found
et: Optimaalne lahendus leitud

en: Options
et: Seadistused

en: Original Value
et: Algväärtus

en: Other
et: Teised

en: Other value
et: Muu väärtus

en: Outline
et: Esiletoodud

en: Outlines _Below
et: Grupid allpool

en: Outlines _Right
et: Grupid paremal

en: Output
et: Väljund

en: Outside Borders
et: Välimised raamid

en: PLN : Spreadsheet is password encrypted
et: PLN : Tabel on parooliga krüpteeritud

en: P_aste Special...
et: _Aseta valikuliselt...

en: P_aste special...
et: _Aseta valikuliselt

en: P_ipe (|)
et: T_oru (|)

en: Page
et: Lehekülg

en: Page &[PAGE]
et: Leht &[PAGE]

en: Page &[PAGE] of &[PAGES]
et: Leht &[PAGE] of &[PAGES]

en: Page order
et: Lehekülgede järjekord

en: Pakistan, Rupees
et: Pakistan, ruupiad

en: Panama, Balboa
et: Panama, balboad

en: Paraguay (es_PY)
et: Paraguai (es_PY)

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Parse error while reading Applix file.
et: Viga Applixi faili lugemisaegsel analüüsimisel.

en: Parse error while trying to parse data into sheet
et: Töötlemise viga katsel tuua andmeid lehele

en: Paste
et: Aseta

en: Paste Link
et: Aseta link

en: Paste _Special
et: Aseta _teisiti

en: Paste special
et: Aseta valikuliselt

en: Paste the clipboard
et: Aseta lõikepuhvri sisu

en: Paste type
et: Aseta tüüp

en: Paste with optional filters and transformations
et: Aseta määratavate filtrite ja muutustega

en: Pasting into %s
et: Asetan %s -sse

en: Pattern
et: Muster

en: Per column formatting
et: Veergude kaupa vormindamine

en: Percent
et: Protsent

en: Perform changes within cell comments
et: Muuda teksti lahtrite märkustes

en: Perform changes within expressions
et: Muuda teksti avaldistes

en: Perform changes within non-string values
et: Muuda teksti väärtustes, mis pole stringid

en: Perform changes within string values
et: Muuda teksti stringides

en: Perform no more replacements
et: Ära tee rohkem asendusi

en: Perform this replacement
et: Tee see asendus

en: Performance Report
et: Teostusraport

en: Peru (es_PE)
et: Peruu (es_PE)

en: Philippines (en_PH)
et: Filipiinid (en_PH)

en: Philippines, Pesos
et: Filipiinid, peesod

en: Philippines/Tagalog (tl_PH)
et: Filipiinid/tagali (tl_PH)

en: Pipe (|)
et: Toru (|)

en: Plan Perfect Format (PLN) import
et: Plan Perfect formaadi (PLN) import

en: Platinum, Ounces
et: Plaatina, untsid

en: Please enter a file name,
    not a directory
et: Palun siseta faili, mitte
    kataloogi nimi

en: Please enter a valid
    population variance for variable 1.
et: Palun sisesta sobiv
    populatsiooni dispersioon muutuja 1 jaoks.

en: Please enter a valid
    population variance for variable 2.
et: Palun sisesta sobiv
    populatsiooni dispersioon muutuja 2 jaoks.

en: Please select which sheets you want to export from the current workbook. They will be exported in the same order as in the export list.
et: Palun vali missuguseid lehti käesolevast raamatust tahad sa eksportida. Need eksporditakse samas järjestuses, nagu nad on ekspordi loendis.

en: Plugin Manager
et: Pluginate haldur

en: Plugin has no id.
et: Pluginal ei ole id-d.

en: Plugin version "%s" is different from application "%s".
et: Plugina versioon "%s" erineb rakendusest "%s".

en: Point
et: Punkt

en: Poland (pl_PL)
et: Poola (pl_PL)

en: Population Variances are:
et: Populatsiooni dispersioonid on:

en: Preparing to save...
et: Ettevalmistumine salvestamiseks...

en: Preview
et: Eelvaade

en: Price
et: Hind

en: Print
et: Trüki

en: Print Pre_view...
et: _Väljatrüki eelvaade...

en: Print Preview
et: Väljatrüki eelvaade

en: Print Region
et: Trükitav ala

en: Print Sheets
et: Trükitavad lehed

en: Print _area:
et: Trükitav _ala:

en: Print preview
et: Väljatrüki eelvaade

en: Print setup
et: Trükkimise seadistamine

en: Print the current file
et: Trüki käesolev fail

en: Print the workbook
et: Trüki raamat

en: Printing failed
et: Trükkimine ebaõnnestus

en: Problem Size
et: Probleemi suurus

en: Problem name was not defined in the file.
et: Probleemi nimetus ei ole failis määratud.

en: Processing ends at this line, any subsequent lines will be ignored.
et: Töötlemine lõpeb sellel real, kõiki järgnevaid ridu ignoreeritakse.

en: Processing file...
et: Faili töötlemine...

en: Program Name
et: Programmi nimi

en: Program Report
et: Programmi raport

en: Protection
et: Kaitse

en: Provides a CORBA scripting interface
et: Varustab CORBA rakendusliidesega

en: Puerto Rico (es_PR)
et: Puertoriiko (es_PR)

en: Python exception (%s)
et: Pythoni erand (%s)

en: Python exception (%s: %s)
et: Pythoni erand (%s: %s)

en: Python file "%s" has invalid format.
et: Pythoni faili "%s" formaat on vigane.

en: Python list is not an array
et: Pythoni loend ei ole massiiv

en: Python module name not given.
et: Pythoni mooduli nimi pole antud.

en: Qatar (ar_QA)
et: Katar (ar_QA)

en: Qatar, Rials
et: Katar, riaalid

en: Query for replacement
et: Päring asendamise kohta

en: R.H. Side
et: R.H. pool

en: R_ight, then down
et: P_aremale, siis alla

en: Radio Button
et: Raadionupp

en: RadioButton
et: Raadionupp

en: Random Number Functions
et: Juhuarvude genereerimisfunktsioonid

en: Random Number Generation
et: Juhuarvu genereerimine

en: Random Numbers
et: Juhuarvud

en: Rank
et: Astak

en: Rank and Percentile
et: Astak ja protsentiil

en: Ranks
et: Astakud

en: Rasca, HTML, troff, LaTeX exporters.
et: Rasca, HTMLi, troffi ja LaTeXi eksportijad.

en: Ratio
et: Suhe

en: Re_place:
et: A_senda:

en: Reading file...
et: Faili lugemine...

en: Reads and writes information stored in the Data Interchange Format (*.dif)
et: Loeb ja kirjutab Andmevahetusformaadis (*.dif) salvestatud informatsiooni.

en: Recalculate
et: Arvuta uuesti

en: Recalculate the spreadsheet
et: Arvuta tabel uuesti

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Red
et: punane

en: Redo
et: Taasta

en: Redo the operation
et: Taasta tegevus

en: Redo the undone action
et: Soorita tühistatud tegevus uuesti

en: Reduced
et: Taandatud

en: Regression
et: Regressioon

en: Remaining Error:
et: Jääkviga:

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove a filter
et: Eemalda filter

en: Remove an outline group
et: Eemalda väljatoodud grupp

en: Remove borders
et: Eemalda raamid

en: Remove selected cells, shifting others into their place
et: Eemalda valitud lahtrid, liigutades teised nende asemele

en: Rename the current sheet
et: Nimeta käesolev leht ümber

en: Replacement string must be set.
et: Asendav string peab olema määratud.

en: Requires more than 1 row
et: Vajab rohkem kui ühte rida

en: Resize object
et: Muuda objekti suurust

en: Retain Output Range Comments
et: Säilita väljundvahemiku kommentaare

en: Retain Output Range Formatting
et: Säilita väljundvahemiku vormindus

en: Reverse Diagonal
et: Pööratud kaldu

en: Reverse Diagonal Stripe
et: Pööratud kaldtriibud

en: Right
et: Parem

en: Right align
et: Parem joondus

en: Romania (ro_RO)
et: Rumeenia (ro_RO)

en: Romania, Lei
et: Rumeenia, leud

en: Romanian (ISO-8859-16)
et: Rumeenia (ISO-8859-16)

en: Ross Ihaka, special functions.
et: Ross Ihaka, mitmesugused funktsioonid.

en: Row %i
et: Rida %i

en: Row %s
et: Rida %s

en: Row and co_lumn headings
et: Rea ja ve_eru päised

en: Russia (ru_RU)
et: Venemaa (ru_RU)

en: Russia, Rubles
et: Venemaa, rublad

en: Russia/Tatar (tt_RU)
et: Venemaa/tatari (tt_RU)

en: Russian (CP-866)
et: Vene (CP-866)

en: SUMMARY
et: KOKKUVÕTE

en: S_ee two separators as one
et: Käsitle kahte _eraldajat ühena

en: S_heet
et: Le_ht

en: S_heets
et: Le_hed

en: S_pace
et: Tü_hik

en: S_pecial
et: E_ri

en: S_ummary Statistics
et: Statistika kokk_uvõte

en: S_ymbol:
et: Sü_mbol:

en: Saint Helena, Pounds
et: Saint Helena, naelad

en: Sample
et: Valim

en: Sample Python plugin providing some (useless) functions.
et: Pythoni näidisplugin mõningate (kasutute) funktsioonidega.

en: Sampling
et: Valik

en: Sampling Method:
et: Valikumeetod:

en: Sao Tome and Principe, Dobras
et: Sćo Tomé ja Prķncipe, dobrad

en: Saturday
et: Laupäev

en: Saudi Arabia (ar_SA)
et: Saudi Araabia (ar_SA)

en: Saudi Arabia, Riyals
et: Saudi Araabia, riaalid

en: Save
et: Salvesta

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: Save all
et: Salvesta kõik

en: Save changes to workbook '%s' before closing?
et: Salvesta tööraamatu %s muutused enne sulgemist?

en: Save changes to workbook before closing?
et: Salvesta tööraamatu muutused enne sulgemist?

en: Save the current workbook
et: Salvesta käesolev raamat

en: Save workbook as
et: Salvesta raamat kui

en: Saving file...
et: Faili salvestamine...

en: Saving over old files of this type is disabled for safety.
et: Seda tüüpi vanade failide ülekirjutamine ei ole ohutuskaalutlustel toetatud.

en: Scalar
et: Skalaar

en: Scale
et: Mõõtkava

en: Scope
et: Skoop

en: Sean Atkinson, functions and X-Base importing.
et: Sean Atkinson, funktsioonid ja X-Base import.

en: Search
et: Otsi

en: Search Center
et: Otsimiskeskus

en: Search and Replace
et: Otsi ja asenda

en: Search and Replace Query
et: Otsi ja asenda päring

en: Search and Replace...
et: Otsi ja asenda...

en: Search and replace in all cells in the workbook
et: Otsi ja asenda raamatu kõigi lahtrite hulgas

en: Search and replace in current sheet only
et: Otsi ja asenda ainult käesoleval lehel

en: Search and replace in specified range only
et: Otsi ja asenda ainult valitud alal

en: Search cells containing
et: Otsi lahtreid, mis sisaldavad

en: Search column by column
et: Otsi veergude kaupa

en: Search for some text
et: Otsi mingit teksti

en: Search for some text and replace it with something else
et: Otsi mingit tekti ja asenda see millegi muuga

en: Search in all cells in the workbook
et: Otsi kõikidest raamatu lahtritest

en: Search in current sheet only
et: Otsi ainult käesolevalt lehelt

en: Search in specified range only
et: Otsi ainult määratud alalt

en: Search line by line
et: Otsi ridade kaupa

en: Search string must not be empty.
et: Otsimisstring ei tohi olla tühi.

en: Search...
et: Otsi...

en: See two successive separators as one.
et: Käsitle kahte järgnevat eraldajat ühena

en: See two successive text indicators as one that does not terminate the cell.
et: Käsitle kahte järjestikust tekstiindikaatorit ühena, mis ei lõpeta lahtrit.

en: Select Arra_y
et: Vali maatr_iks

en: Select _All
et: Vali _kõik

en: Select _Column
et: Vali _veerg

en: Select _Depends
et: Vali _sõltuvad

en: Select _Row
et: Vali _rida

en: Select all cells in the spreadsheet
et: Vali kõik tabeli lahtrid

en: Select all the cells that depend on the current edit cell
et: Vali kõik lahtrid, mis sõltuvad käesolevast lahtrist

en: Select an array of cells
et: Vali lahtrite massiiv

en: Select an entire column
et: Vali kogu veerg

en: Select an entire row
et: Vali kogu rida

en: Select an object to add
et: Vali lisatav objekt

en: Selected file format doesn't support saving multiple sheets in one file.
    If you want to save all sheets, save them in separate files or select different file format.
    Do you want to save only current sheet?
et: Valitud failiformaat ei toeta mitme lehe salvestamist ühte faili.
    Kui sa tahad salvestada kõiki lehti, siis salvesta nad eraldi failidena või vali mingi muu failiformaat.
    Tahad sa salvestada ainult käesolevat lehte?

en: Semi Circles
et: Poolringid

en: Semicolo_n (;)
et: Semikoolo_n (;)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Send
et: Saada

en: Send the current file in email
et: Saada käesolev fail elektronpostiga

en: Sensitivity Report
et: Tundlikkuse raport

en: Separators
et: Eraldajad

en: Set Background Color
et: Määra tausta värv

en: Set Borders
et: Määra raamid

en: Set Font
et: Määra font

en: Set Font Size
et: Määra fondi suurus

en: Set Font Style
et: Määra fondi stiil

en: Set Foreground Color
et: Määra esiplaani värv

en: Set Horizontal Alignment
et: Määra rõhtne joondus

en: Set Text
et: Määra tekst

en: Set the root library directory
et: Määra teekide juurkataloog

en: Setting default height of rows to %.2fpts
et: Ridade vaikekõrguse määramine %.2fpts

en: Setting default width of columns to %.2fpts
et: Veergude vaikelaiuse määramine %.2fpts

en: Setting height of row %s to %d pixels
et: Rea %s kõrgus määratakse %d pikselit

en: Setting height of rows %s to %d pixels
et: Ridade %s kõrgus määratakse %d pikselit

en: Setting width of column %s to %d pixels
et: Veeru %s laius määratakse %d pikselit

en: Setting width of columns %s to %d pixels
et: Veergude %s laius määratakse %d pikselit

en: Setup the page settings for your current printer
et: Määra lehe seadistused oma printeri jaoks

en: Seychelles, Rupees
et: Seishellid, ruupiad

en: Shadow
et: Vari

en: Sheet
et: Leht

en: Sheet name is required
et: Lehe nimi on nõutud

en: Sheet name must have at least 1 letter
et: Lehe nimes pean olema vähemalt 1 täht

en: Sheet%d
et: Leht%d

en: Sheets
et: Lehed

en: Sheets to export
et: Eksporditavad lehed

en: Shift Dow_n and Move
et: Nihuta alla ja tõsta

en: Shift Righ_t and Move
et: Nihuta paremale ja tõsta

en: Shift _Down and Copy
et: Nihuta alla ja kopeeri

en: Shift _Right and Copy
et: Nihuta paremale ja kopeeri

en: Shift cells _down
et: Nihuta lahterid _alla

en: Shift cells _left
et: Nihuta lahterid _vasakule

en: Shift cells _up
et: Nihuta lahtreid ü_lespoole

en: Shift column %s
et: Tõsta veergu %s

en: Shift columns %s
et: Tõsta veerge %s

en: Shift row %s
et: Tõsta rida %s

en: Shift rows %s
et: Tõsta ridu %s

en: Show next match
et: Näita järgmist kokkulangevust

en: Show previous match
et: Näita eelmist kokkulangevust

en: Show rows where:
et: Näita ridu, kus:

en: Show:
et: Näita:

en: Shrin_k to fit
et: Vähenda mahutamiseks

en: Shuffle cells, rows or columns
et: Sega välju, ridu või tulpasid

en: Silver, Ounces
et: Hõbe, untsid

en: Singapore, Dollars
et: Singapur, dollarid

en: Singapore/Chinese (zh_SG)
et: Singapur/hiina (zh_SG)

en: Singapore/English (en_SG)
et: Singapur/inglise (en_SG)

en: Single
et: Üksik

en: Size of Sample:
et: Valimi suurus:

en: Size of _Sample:
et: Valimi _suurus:

en: Size of dropdown indicator
et: Rippindikaatori suurus

en: Size:
et: Suurus:

en: Skip Blanks
et: Jäta tühjad kohad vahele

en: Skip cells that that would result in errors
et: Jäta vigu põhjustavad lahtrid vahele

en: Slack
et: Lõtv

en: Slas_h (/)
et: Kald_kriips (/)

en: Slash (/)
et: Kaldkriips (/)

en: Slovakia (sk_SK)
et: Slovakkia (sk_SK)

en: Slovenia (sl_SI)
et: Sloveenia (sl_SI)

en: Small Circles
et: Väikesed ringid

en: Smallest (%d)
et: Vähim (%d)

en: Solid
et: Ühtlane

en: Solomon Islands, Dollars
et: Saalomoni Saared, dollarid

en: Solution:
et: Lahendus:

en: Solve
et: Lahenda

en: Solver
et: Lahendaja

en: Some name
et: Mingi nimi

en: Sort
et: Sorteeri

en: Sort Ascending
et: Sorteeri kasvavalt

en: Sort Descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort the selected region in ascending order based on the first column selected
et: Sorteeri valitud ala kasvavas järjestuses esimese valitud veeru järgi

en: Sort the selected region in descending order based on the first column selected
et: Sorteeri valitud ala kahanevas järjestuses esimese valitud veeru järgi

en: Sort...
et: Sorteeri...

en: Sorting %s
et: Sorteerimine %s

en: Source region %s overlaps with the destination region
et: Lähteala %s kattub osaliselt sihtalaga

en: South
et: Lõuna

en: South Africa Afrikaans (af_ZA)
et: Lõuna-Aafrika afrikaani (af_ZA)

en: South Africa/English (en_ZA)
et: Lõuna-Aafrika/inglise (en_ZA)

en: Space
et: Tühik

en: Spacing around indicator
et: Asetus indikaatori ümbruses

en: Spain (es_ES)
et: Hispaania (es_ES)

en: Spain/Catalan (ca_ES)
et: Hispaania/kataloonia (ca_ES)

en: Spain/Galician (gl_ES)
et: Hispaania/galiitsia (gl_ES)

en: Split
et: Lahuta

en: Split merged ranges of cells
et: Lahuta ühendatud lahtrite vahemik

en: Sri Lanka, Rupees
et: Sri Lanka, ruupiad

en: Start search
et: Alusta otsingut

en: Statistical Functions
et: Statistikafunktsioonid

en: Statistics
et: Statistika

en: Status
et: Staatus

en: Stri_kethrough
et: Läbi_kriipsutatud

en: Styles with no content
et: Stiilid ilma sisuta

en: Su_bscript
et: Ala_indeks

en: Subject to the Constraints:
et: Alluta piirangutele:

en: Subtract
et: Lahuta

en: Sudan (ar_SD)
et: Sudaan (ar_SD)

en: Sudan, Dinars
et: Sudaan, dinaarid

en: Sum
et: Summa

en: Sum into the current cell
et: Summeeri käesolevasse lahtrisse

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Sup_erscript
et: Ülai_ndeks

en: Suriname, Guilders
et: Suriname, guldenid

en: Sweden (sv_SE)
et: Rootsi (sv_SE)

en: Sweden, Kronor
et: Rootsi, kroonid

en: Switzerland/French (fr_CH)
et: Šveits/prantsuse (fr_CH)

en: Switzerland/German (de_CH)
et: Šveits/saksa (de_CH)

en: Switzerland/Italian (it_CH)
et: Sveitš/itaalia (it_CH)

en: Syntax error at line %d. Ignoring.
et: Süntaksiviga real %d. Ignoreeritakse.

en: Syria (ar_SY)
et: Süüria (ar_SY)

en: Syria, Pounds
et: Süüria, naelad

en: System
et: Süsteem

en: System Information
et: Süsteemi teave

en: Tajikistan (tg_TJ)
et: Tadžikistan (tg_TJ)

en: Takashi Matsuda, original text plugin.
et: Takashi Matsuda, originaalteksti lisand.

en: Target
et: Eesmärk

en: Target Cell (Maximize)
et: Sihtlahter (Suurenda)

en: Target Cell (Minimize)
et: Sihtlahter (vähenda)

en: Target region contains merged cells
et: Sihtmärgiks olev ala sisaldab ühendatud lahtreid

en: Testing Equality of 2 Variances (F-Test)
et: Testitakse 2 dispersiooni võrdsust (F-Test)

en: Testing the Difference of 2 Means
et: Testitakse 2 keskmise vahet

en: Text length
et: Teksti pikkus

en: Thai (TIS-620)
et: Tai (TIS-620)

en: Thailand (th_TH)
et: Tai (th_TH)

en: That value is invalid.
    Restrictions have been placed on this cell's contents.
et: See väärtus on vigane.
    Selle lahtri sisule on kehtestatud piirangud.

en: Thatch
et: Tähnid

en: The GNOME Spreadsheet
et: GNOME Tabelitöötlus

en: The Netherlands (nl_NL)
et: Holland (nl_NL)

en: The category this template belongs to
et: Kategooria, kuhu mall kuulub

en: The cell named in 'By changing cell' must not contain a formula.
et: Väljal 'Kui muudetakse lahtri' määratud lahter ei tohi sisaldada valemit.

en: The cell named in 'Set Cell:' must contain a formula!
et: Väljal 'Määra lahter:' asuv lahter peab sisaldama valemit!

en: The cells dragged will overwrite the contents of the
    existing cells in that range.  Do you want me to replace
    the contents in this region?
et: Lohistatud lahtrid kirjutavad üle vahemikus olevate
    lahtrite sisu.   Oled sa kindel, et tahad lahtrite sisu
    selles vahemikus kustutada?

en: The file is not a Gnumeric Workbook file
et: See fail ei ole Gnumericu Töövihik

en: The filename given is not valid in the current encoding.
et: Selline failinimi ei ole praeguses tekstikoodis lubatav.

en: The function to use when consolidating
et: Konsolideerimisel kasutatav funktsioon

en: The given input range should contain at least two columns of data and the labels.
et: Antud sisendala peab sisaldama vähemalt kaks veergu andmeid ja pealdisi

en: The group/individual that made the template
et: Grupp/isik, kes selle malli tegi

en: The left column contains labels, these will not be consolidated, but used as key for comparison
et: Vasak veerg sisaldab pealdisi, neid ei konsolideerita, vaid kasutatakse võrdluse alusena.

en: The menu of options
et: Valikuvõimaluste menüü

en: The number is out of range
et: Arv on väljaspool vahemikku

en: The search range is invalid.
et: Otsimisvahemik ei ole sobiv.

en: The search text is a regular expression
et: Otsitav tekst on regulaaravaldis

en: The selected input areas must have equal size!
et: Valitud sisendalad peavad olema võrdse suurusega!

en: The selected input columns must have equal size!
et: Valitud sisendveerud peavad olema võrdse suurusega!

en: The selected input rows must have equal size!
et: Valitud sisendread peavad olema võrdse suurusega!

en: The target region is too small.  It should be at least %d columns wide
et: Sihtala on liiga väike.  See peaks olema vähemalt %d veergu lai

en: The target region is too small.  It should be at least %d rows by %d columns
et: Sihtala on liiga väike.  See peaks olema vähemalt %d rida korda %d veergu

en: The target region is too small.  It should be at least %d rows high
et: Sihtala on liiga väike.  See peaks olema vähemalt %d rida kõrge

en: The top row contains labels, these will not be consolidated, but used as key for comparison
et: Ülemine rida sisaldab pealdisi, neid ei konsolideerita, vaid kasutatakse võrdluse alusena.

en: The value given in 'To Value:' is not valid.
et: Väärtus väljal 'Väärtuseks' on vigane.

en: There are too few data points to conduct this regression.
    There must be at least as many data points as free variables.
et: On liiga vähe andmepunkte regressiooni juhtimiseks.
    Andmepunkte peab olema vähemalt sama palju kui vabu muutujaid.

en: There is already a sheet named
et: On juba leht nimega

en: There must be an equal number of entries for each variable in the regression.
et: Iga regressiooni muutuja jaoks peab olema võrdne arv sisendeid.

en: Thick Bottom
et: All paks joon

en: Thick Diagonal Crosshatch
et: Jäme kaldu ristviirutus

en: Thick Outside Borders
et: Paksud välimised raamid

en: Thin Diagonal Crosshatch
et: Peen kaldu ristviirutus

en: Thin Diagonal Stripe
et: Peened kaldtriibud

en: Thin Horizontal Crosshatch
et: Peen rõhtne ristviirutus

en: Thin Horizontal Stripe
et: Peened rõhtsad triibud

en: Thin Reverse Diagonal Stripe
et: Peened pööratud kaldtriibud

en: Thin Vertical Stripe
et: Peened püsttriibud

en: This is an untranslated version of Gnumeric.
et: Priit Laes <amd@tt.ee>
    Ain Vagula <ain@riiska.ee>

en: This is somewhat corrupt.
    We already wrote a length for a string that is being truncated due to encoding problems.
et: See tundub veidi moonutatud.
    Me juba kirjutasime tekstijupi pikkuse, mida on trimmitud seoses tekstikodeeringu probleemidele.

en: This list contains all known plugins.
et: Selles nimekirjad on kõik olemasolevad pluginad.

en: This list contains all plugin file states.
et: .

en: Those columns are already grouped
et: Need veerud on juba grupeeritud

en: Those columns are not grouped, you can't ungroup them
et: Need veerud on grupeerimata, neid ei saa lahti grupeerida

en: Those rows are already grouped
et: Need read on juba grupeeritud

en: Those rows are not grouped, you can't ungroup them
et: Need read on grupeerimata, neid ei saa lahti grupeerida

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Time
et: Aeg

en: Time (sec.)
et: Aeg (sek.)

en: Titles to print
et: Trükitavad tiitlid

en: Toggle whether or not to display column headers
et: Lülita veeru päiste näitamine

en: Toggle whether or not to display gridlines
et: Lülita alusvõrgu näitamine

en: Toggle whether or not to display outline groups
et: Lülita väljatoodud gruppide näitamine

en: Toggle whether or not to display row headers
et: Lülita rea päiste näitamine

en: Toggle whether or not to display zeros as blanks
et: Lülita nullide näitamine tühikutena

en: Toggle whether to display column outlines on the left or right
et: Lülita veergudes gruppide näitamine paremale või vasakule

en: Toggle whether to display row outlines on top or bottom
et: Lülita ridades gruppide näitamine üles või alla

en: Tom Dyas, plugin support.
et: Tom Dyas, pluginate tugi.

en: Too many arguments for function, MS Excel expects exactly %d and we have more
et: Liiga palju parameetreid funktsioonile, MS Excel vajab täpselt %d argumenti, aga meil on rohkem

en: Toolbar Style
et: Tööriba stiil

en: Top
et: Üleval

en: Top and Bottom
et: Üleval ja all

en: Top and Double Bottom
et: Üleval ja alumine topelt

en: Top and Thick Bottom
et: Üleval ja paks alumine

en: Total
et: Kokku

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Transpose
et: Tõsta ümber

en: Trim leading and trailing spaces from each column, if you are unsure you should leave this at the default setting.
et: Trimmi tühikud iga veeru algusest ja lõpust, kui sa pole kindel, et peaksid jätma selle vaikimisi seadistuse peale.

en: Trinidad and Tobago, Dollars
et: Trinidad ja Tobago, dollarid

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Tunisia (ar_TN)
et: Tuneesia (ar_TN)

en: Tunisia, Dinars
et: Tuneesia, dinaarid

en: Turkey (tr_TR)
et: Türgi (tr_TR)

en: Turkey, Liras
et: Türgi, liirid

en: Turkish
et: Türgi

en: Turkish (IBM-857)
et: Türgi (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
et: Türgi (ISO-8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
et: Türgi (Windows-1254)

en: Turkmenistan, Manats
et: Türkmenistan, manatid

en: Turn unparsable entries into string values
et: Muuda käsitletamatud kirjed stringideks

en: Type
et: Tüüp

en: Type Mismatch
et: Tüübi sobimatus

en: Type mismatch
et: Tüübi sobimatus

en: Typing "%s%s"
et: Kirjutan "%s%s"

en: Typing "%s%s" in %s
et: Kirjutan "%s%s" %s -sse

en: Ukraine (uk_UA)
et: Ukraina (uk_UA)

en: Ukraine, Hryvnia
et: Ukraina, grivnad

en: Ukraine/Russian (ru_UA)
et: Ukraina/vene (ru_UA)

en: Ukrainian (KOI8-U)
et: Ukraina (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
et: Ukraina (Macintosh-ukraina)

en: Un_freeze Panes
et: Va_basta alad

en: Unable to close module file "%s".
et: Ei saa sulgeda mooduli faili "%s".

en: Unable to create object of type '%s'
et: Ei suuda luua objekti tüübiga '%s'

en: Unable to locate valid MS Excel workbook
et: Ei suuda leida sobivat MS Exceli raamatut

en: Unable to mmap the file, error : %s
et: Ei suuda mmap'ida faili, viga : %s

en: Unable to open file '%s'
et: Ei saa avada faili '%s'

en: Unable to open module file "%s".
et: Ei saa avada mooduli faili "%s".

en: Unable to paste
et: Ei suuda asetada

en: Unable to paste into selection
et: Ei suuda asetada valitud alasse

en: Unable to unmap the file, error : %s
et: Ei suuda faili lahti mäppida, viga : %s

en: Uncollapse an outline group
et: Tõmba väljatoodud grupp laiali

en: Underline
et: Jooni alla

en: Undo
et: Tühista

en: Undo the last action
et: Tühista viimane tegevus

en: Undo the operation
et: Tühista tegevus

en: Unexpected attribute %s::%s == '%s'.
et: Ootamatu tunnus %s::%s == '%s'.

en: Unexpected end of file at line %d while reading data.
et: Ettearvamatu faili lõpp real %d andmete lugemisel.

en: Unexpected end of file at line %d while reading header.
et: Ettearvamatu faili lõpp real %d päise lugemisel.

en: Unexpected token %c
et: Ettenägemata märk %c

en: Unfreeze the top left of the sheet
et: Vabasta lehe vasak ülaosa

en: Ungroup
et: Grupeeri lahti

en: Ungroup columns %s
et: Grupeeri veerud %s lahti

en: Ungroup rows %d:%d
et: Grupeeri read %d:%d lahti

en: Unhide columns
et: Näita veerud

en: Unhide rows
et: Näita read

en: Unimplemented
et: Teostamata

en: United Arab Emirates (ar_AE)
et: Araabia Ühendemiraadid (ar_AE)

en: United Kingdom, Pounds
et: Ühendatud Kuningriik, naelad

en: United States of America, Dollars
et: Ameerika Ühendriigid, dollarid

en: United States/English (C)
et: Ühendriigid/inglise (C)

en: United States/English (en_US)
et: Ühendriigid/inglise (en_US)

en: United States/Spanish (es_US)
et: Ühendriigid/hispaania (es_US)

en: United States/Yiddish (yi_US)
et: Ühendriigid/juudi (yi_US)

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown Function
et: Tundmatu funktsioon

en: Unknown GB error
et: Tundmatu GB viga

en: Unknown data value "%s" at line %d. Ignoring.
et: Tundmatu andmeväärtus "%s" real %d. Ignoreeritakse.

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown evaluation error
et: Tundmatu võrrandiviga

en: Unknown info_type
et: Tundmatu infotüüp

en: Unknown name
et: Tundmatu nimi

en: Unknown operator
et: Tundmatu tehtemärk

en: Unknown plugin name.
et: Tundmatu plugina nimi.

en: Unknown sheet '%s'
et: Tundmatu leht '%s'

en: Unknown system
et: Tundmatu süsteem

en: Unknown value type %d at line %d. Ignoring.
et: Tundmatu väärtuse tüüp %d real %d. Ignoreeritakse.

en: Unknown version
et: Tundmatu versioon

en: Unknown workbook '%s'
et: Tundmatu raamat '%s'

en: Unmerging %s
et: Lahutatakse %s

en: Unparsable xml in clipboard
et: Lõikepuhvris asuv xml ei ole käsitletav

en: Unsupported Python type: %s
et: Toetamata Pythoni tüüp: %s

en: Unsupported file format.
et: Toetamata failiformaat.

en: Unsupported loader type "%s".
et: Toetamata laadija tüüp "%s".

en: Upper
et: Ülemine

en: Uruguay (es_UY)
et: Uruguai (es_UY)

en: Uruguay, Pesos
et: Uruguai, peesod

en: Use the current selection to create names
et: Kasuta käesolevat valikut nimede tekitamisel

en: User
et: Kasutaja

en: Uzbekistan (uz_UZ)
et: Usbekistan, (uz_UZ)

en: Validate input with preset criteria
et: Valideeri sisendit ettemääratud kriteeriumi alusel

en: Validation
et: Valideerimine

en: Value
et: Väärtus

en: Value :
et: Väärtus :

en: Values
et: Väärtused

en: Var_iable 1 Range
et: Muutu_ja 1 vahemik:

en: Var_iable 1 Range:
et: M_uutuja 1 vahemik:

en: Variable %i
et: Muutuja %i

en: Variables are:
et: Muutujad on:

en: Venezuela (es_VE)
et: Venetsueela (es_VE)

en: Vertical Stripe
et: Püsttriip

en: Vietnamese
et: vietnami

en: Vietnamese (TCVN)
et: Vietnami (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
et: Vietnami (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
et: Vietnami (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
et: Vietnami (Windows-1258)

en: View
et: Vaade

en: Vincent Renardias, original CSV support, French localization.
et: Vincent Renardias, CSV toetus, prantsuse tõlge.

en: Vladimir Vuksan, financial functions.
et: Vladimir Vuksan, finantsfunktsioonid.

en: Warning     (accept/discard invalid input)
et: Hoiatus      (aktsepteeri/lükka tagasi vigane sisestus)

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: West
et: Lääs

en: Western
et: Lääne

en: Western (IBM-850)
et: Lääne (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
et: Lääne (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
et: Lääne (ISO-8859-15)

en: Western (Windows-1252)
et: Lääne (Windows-1252)

en: When set, do not distinguish between upper and lower case letters
et: Kui valitud, ära tee vahet suur- ja väiketähtedel.

en: White
et: valge

en: Whole numbers
et: Täisarvud

en: Width: %.2f pts (%d pixels)
et: Laius: %.2f pts (%d pikselit)

en: Workbook
et: Raamat

en: Workbook %s already exists.
    Do you want to save over it?
et: Raamat nimega %s on olemas.
    Tahad sa selle üle kirjutada?

en: Would split array %s
et: Poolitab massiivi %s

en: XML document not well formed!
et: XML dokument on halvasti moodustatud!

en: Xbase (*.dbf) file format
et: Xbase (*.dbf) failiformaat

en: Y Variable
et: Y muutuja

en: Yellow
et: kollane

en: Yemen (ar_YE)
et: Jeemen (ar_YE)

en: Yemen, Rials
et: Jeemen, riaalid

en: Yes
et: Ja

en: You can turn this safety feature off by editing appropriate plugin.xml file.
et: Sa saad selle ettevaatusabinõu välja lülitada muutes vastavat plugin.xml faili.

en: You do not have permission to save to
    %s
et: Sul ei ole lubatud salvestada
    %s

en: You must select some cell types to search.
et: Otsimiseks pead sa valima mõne lahtri tüübi.

en: You must specify a range to search.
et: Sa pead määrama vahemiku, millest otsitakse.

en: You need to select at least one sheet to export
et: Sa pead valima vähemalt ühe lehe eksportimiseks

en: You should introduce a valid cell name in 'By Changing Cell:'!
et: Sa pead sisestama korrektse lahtri nime väljal 'Kui muudetakse lahtrit:'

en: You should introduce a valid cell name in 'Set Cell:'!
et: Sa pead sisestama korrektse lahtri nime väljal 'Määra lahter:'!

en: Yugoslavia (sr_YU)
et: Jugoslaavia (sr_YU)

en: Zbigniew Chyla, plugin system, i18n.
et: Zbigniew Chyla, pluginad, i18n.

en: Zoom
et: Suurendamine

en: Zoom %s to %.0f%%
et: Suurendus %s kuni %.0f%%

en: Zoom the spreadsheet in or out
et: Suurenda või vähenda tabelit

en: _Add
et: _Lisa

en: _Adjacent text indicators escaped
et: _Külgnevad tekstiindikaatorid jäeti kõrvale

en: _Adjust to:
et: _Reguleeri:

en: _All
et: _Kõik

en: _Alpha =
et: _Alfa =

en: _Alpha =
et: _Alfa =

en: _Answer
et: _Vastus

en: _Areas
et: _Alad

en: _Auto Save...
et: _Automaatsalvestamine...

en: _Auto fit selection
et: _Valiku automaatne mahutamine

en: _Auto generate names...
et: _Tekita nimed automaatselt...

en: _Autoformat...
et: _Automaatvormindus...

en: _Black and white
et: _Must ja valge

en: _Bottom
et: _Alumine

en: _Cells...
et: _Lahtrid...

en: _Change
et: _Muuda

en: _Clear
et: _Puhasta

en: _Close
et: Sul_ge

en: _Colon (:)
et: _Koolon (:)

en: _Columns
et: _Veerud

en: _Columns to repeat on the left side:
et: _Vasakul küljel korratavad veerud:

en: _Comments
et: Märk_used

en: _Consolidate...
et: _Konsolideeri...

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Current sheet
et: _Käesolev leht

en: _Custom
et: _Kohandatud

en: _Data
et: An_dmed

en: _Date
et: _Kuupäev

en: _Define...
et: _Määra...

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Delete Column(s)
et: Kustuta veerg (veerud)

en: _Delete Row(s)
et: Kustuta rida (read)

en: _Delete...
et: _Kustuta...

en: _Distribution:
et: _Jaotus:

en: _Down, then right
et: _Alla, siis paremale

en: _Duplicate
et: _Paljunda

en: _Edit
et: _Redigeerimine

en: _Entire workbook
et: _Terve raamat

en: _Expressions
et: _Avaldised

en: _File
et: _Fail

en: _Fill
et: _Täida

en: _Fit Selection %
et: _Sobita valik %

en: _Fit to:
et: _Mahuta:

en: _Footer:
et: _Jalus:

en: _Format Cells...
et: _Vorminda lahtrid...

en: _Formats
et: _Formaadid

en: _Freeze Panes
et: _Külmuta alad

en: _General
et: _Üldine

en: _Goal Seek...
et: _Tulemi otsing...

en: _Goto cell...
et: _Mine lahtrisse...

en: _Grid lines
et: _Alusvõrk

en: _Group and Outline
et: _Grupeeri ja too välja

en: _Group...
et: _Grupeeri...

en: _Help
et: _Abi

en: _Hide
et: _Peida

en: _Hide Detail
et: _Peida üksikasjad

en: _Horizontally
et: _Rõhtsuunas

en: _Ignore case
et: _Ignoreeri tähesuurust

en: _Input Range:
et: _Sisendi vahemik:

en: _Insert
et: _Lisa

en: _Insert Column(s)
et: Lisa veerg (veerud)

en: _Insert Row(s)
et: Lisa rida (read)

en: _Insert...
et: _Lisa...

en: _Justify
et: _Sobita

en: _Known
et: _Tuntud

en: _Labels
et: _Pealdised

en: _Left
et: _Vasak

en: _Left Hand Side:
et: _Vasakpoolne serv:

en: _Limits
et: _Piirid

en: _Lower Bound:
et: _Alumine piir:

en: _Mean:
et: _Keskmine:

en: _Move
et: _Liiguta

en: _Name
et: _Nimi

en: _New
et: _Uus

en: _New Sheet
et: _Uus leht

en: _Open...
et: _Ava...

en: _Other values
et: _Teised väärtused

en: _Output Range:
et: _Väljundi vahemik:

en: _Paired
et: _Paaris

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Periodic
et: _Perioodiline

en: _Plain text
et: _Puhas tekst

en: _Plug-ins...
et: _Pluginad...

en: _Print...
et: _Trüki...

en: _Prompt Before Saving
et: _Teata enne salvestamist

en: _Random
et: _Juhuslik

en: _Range
et: _Vahemik

en: _Redo
et: _Taasta

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Replace text when typed
et: _Asenda tekst sisestamise ajal

en: _Right
et: _Parem

en: _Right Hand Side:
et: _Parempoolne serv:

en: _Row
et: _Rida

en: _Row Height...
et: _Rea kõrgus...

en: _Row major
et: _Rida suurim

en: _Rows
et: _Read

en: _Rows to repeat on the upper region:
et: _Ülemises servas korratavad read:

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Search for
et: _Otsi

en: _Select
et: _Vali

en: _Sensitivity
et: _Tundlikkus

en: _Separated
et: _Eraldatud

en: _Set Target Cell:
et: _Määra sihtmärgi lahter:

en: _Sheet
et: _Leht

en: _Shift cells right
et: _Nihuta lahtreid paremale

en: _Show Detail
et: _Näita üksikasju

en: _Show Gridlines
et: _Näita alusvõrku

en: _Solver...
et: _Lahendaja...

en: _Sort...
et: _Sorteeri...

en: _Standard Deviation:
et: _Standardhälve:

en: _Standard Errors
et: _Standardhälbed

en: _Standard Height
et: _Tüüpkõrgus

en: _Standard Width
et: _Tüüplaius

en: _Strings
et: _Stringe

en: _Toolbars...
et: _Tööriistaribad...

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Top
et: _Ülemine

en: _Type:
et: _Tüüp:

en: _Undo
et: _Tühista

en: _Unequal
et: _Mittevõrdsed

en: _Ungroup...
et: Grupeeri _lahti...

en: _Unhide
et: _Näita

en: _Units:
et: _Ühikud:

en: _Update
et: _Uuenda

en: _Upper Bound:
et: _Ülemine piir:

en: _Use Separator for 1000's
et: _Kasuta tuhandete eraldajat

en: _Validate...
et: _Valideeri...

en: _Value And Probability Input Range:
et: _Väärtuse ja tõenäosuse sisendvahemik:

en: _Variable 2 Range
et: Muutuj_a 2 vahemik:

en: _Variable 2 Range:
et: Muu_tuja 2 vahemik:

en: _Vertically
et: _Püstsuunas

en: _View
et: _Vaade

en: _Width...
et: _Laius...

en: _With:
et: _Sellega:

en: _Workbook...
et: _Raamat...

en: _Wrap text
et: _Murra rida

en: _X Variables:
et: _X muutujad:

en: _Y Variable:
et: _Y muutuja:

en: _Zoom...
et: _Suurenda...

en: _b Value:
et: _b väärtus:

en: _minutes
et: _minuti tagant

en: _p Value:
et: _p väärtus:

en: a, b, rho
et: a, b, roo

en: all
et: kõik

en: array1,array2
et: massiiv1,massiiv2

en: base,exponent
et: alus,astendaja

en: black
et: must

en: blue
et: sinine

en: bottom,top
et: alumine,ülemine

en: bright blue
et: erksinine

en: bright orange
et: erkoranž

en: brown gold
et: kuldpruun

en: can only be performed on an existing group
et: saab kasutada ainult eksisteeriva grupi puhul

en: can't create object for '%s'
et: ei suuda luua objekti '%s'

en: cannot be performed with multiple ranges selected
et: ei ole võimalik teostada mitme valitud vahemiku puhul

en: cannot operate on array formulae
et: ei saa opereerida massiivi valemitega

en: cannot operate on merged cells
et: ei saa opereerida ühendatud lahtritega

en: comments
et: märkused

en: contents
et: sisu

en: custom
et: kohandatud

en: cyan
et: tsüaan

en: dark blue
et: tumesinine

en: dark gray
et: tumehall

en: dark green
et: tumeroheline

en: dark green #2
et: tumeroheline #2

en: dark purple
et: tumelilla

en: dark red
et: tumepunane

en: date
et: kuupäev

en: date,days,holidays
et: kuupäev,päevad,puhkepäevad

en: destination does not have an even multiple of source columns (%d vs %d)
    
    Try selecting a single cell or an area of the same shape and size.
et: valitud sihtkoht ei sisalda lähteveergude paariskordset arvu veerge (%d vs %d)
    
    Proovi valida üksik lahter või sama kuju ja suurusega ala.

en: destination does not have an even multiple of source rows (%d vs %d)
    
    Try selecting a single cell or an area of the same shape and size.
et: valitud sihtkoht ei sisalda lähteridade paariskordset arvu ridu (%d vs %d)
    
    Proovi valida üksik lahter või sama kuju ja suurusega ala.

en: destination has a different shape (%dRx%dC) than the original (%dRx%dC)
    
    Try selecting a single cell or an area of the same shape and size.
et: sihtkoha kuju (%dRx%dC) on erinev lähtekoha omast (%dRx%dC)
    
    Proovi valida üksik lahter või sama kuju ja suurusega ala.

en: dull blue
et: tuhmsinine

en: dull blue #2
et: tuhmsinine #2

en: dull green
et: tuhmroheline

en: dull purple
et: tuhmpurpurne

en: equals
et: võrdub

en: error parsing line
et: viga rea analüüsil

en: external references
et: välised viited

en: formats
et: formaadid

en: gnumeric version '%s'
    datadir := '%s'
    libdir := '%s'
et: gnumericu versioon '%s'
    andmete kataloog := '%s'
    teekide kataloog := '%s'

en: gold
et: kuldne

en: gray
et: hall

en: green
et: roheline

en: hours,minutes,seconds
et: tunnid,minutid,sekundid

en: is beyond sheet boundaries
et: on väljaspool lehe piire

en: is greater than
et: on suuerm kui

en: is greater than or equal to
et: on suurem või võrdne kui

en: light blue
et: helesinine

en: light brown
et: helepruun

en: light cyan
et: heletsüaan

en: light gray
et: helehall

en: light green
et: heleroheline

en: light orange
et: heleoranž

en: light purple
et: helepurpurne

en: light yellow
et: helekollane

en: lime
et: erkvalge

en: magenta
et: fuksiin

en: mean,stdev
et: keskmine,standardjaotus

en: navy
et: tumesinine

en: number,base
et: arv,alus

en: number,digits
et: arv, numbrimärgid

en: number,multiple
et: arv,kordne

en: number,number
et: arv,arv

en: number,significance
et: arv,tähtsus

en: number,type
et: arv,tüüp

en: numerator,denominator
et: lugeja,nimetaja

en: orange
et: oranž

en: p,failures
et: p,nurjumised

en: p,trials
et: p,vigu

en: page
et: leht

en: pages
et: lehti

en: pink
et: roosa

en: purple
et: purpur

en: purple #2
et: purpurne #2

en: purplish blue
et: purpurne sinine

en: range,criteria
et: vahemik,kontrollväärtus

en: range,criteria,actual_range
et: vahemik,kontrollväärtus,tegelik_vahemik

en: range,range,
et: vahemik,vahemik,

en: red
et: punane

en: red purple
et: purpurpunane

en: red-orange
et: punakasoranž

en: result passes the sheet boundary
et: tulemus ületab lehe piirid

en: sky blue
et: taevasinine

en: sky blue #2
et: taevasinine #2

en: time
et: aeg

en: very dark gray
et: väga tume hall

en: white
et: valge

en: x,n,m,coefficients
et: x,n,m,koefitsendid

en: xnum,ynum
et: xarv,yarv

en: yellow
et: kollane

en: zeta,sigma
et: dseeta,sigma
