nautilus - en to et translation catalogue (849 entries)

en:  (another copy)
et:  (veel üks koopia)

en:  (copy)
et:  (koopia)

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.
et: "%s" ei saa "%s" avada, sest "%s" ei saa ligi failidele asukohaga "%s".

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s".locations.
et: "%s" ei saa "%s" avada, sest "%s" ei saa ligi failidele asukohaga "%s".

en: "%s" couldn't be found. Perhaps it has recently been deleted.
et: Ei leia "%s". Ilmselt on see hiljuti kustutatud.

en: "%s" selected
et: "%s" valitud

en: "%s" selected (%s)
et: "%s" valitud (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
et: "%s" kopeeritakse, kui valid käsu Aseta

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
et: "%s" liigutatakse, kui valid käsu Aseta

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
et: %A, %-d. %B %Y kell %H:%M:%S

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
et: %a, %-d. %b %Y kell %H:%M

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
et: %a, %-d. %b %Y kell %H:%M:%S

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
et: %-d. %b %Y kell %H:%M

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
et: %-d %b %Y, %H:%M

en: %dnd link to %s
et: %d. %s link

en: %drd link to %s
et: %d. %s link

en: %dst link to %s
et: %d. %s link

en: %dth link to %s
et: %d. %s link

en: %ld of %ld
et: %ld %ld-st

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
et: %d.%m.%y, %H:%M

en: %m/%d/%y
et: %d.%m.%y

en: %s (%dnd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (%drd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (%dst copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (%dth copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (another copy)%s
et: %s (veel üks koopia)%s

en: %s (copy)%s
et: %s (koopia)%s

en: %s Properties
et: %s omadused

en: %s Viewer
et: %s vaatur

en: %s's Home
et: %.0s Kodukataloog

en: %s, Free space: %s
et: %s, vaba ruumi: %s

en: (Empty)
et: (Tühi)

en: (some contents unreadable)
et: (osa sisust on loetamatu)

en: 00/00/00
et: 00.00.00

en: 00/00/00, 00:00 PM
et: 00.00.00, 00:00

en: <b>_Bookmarks</b>
et: <b>_Järjehoidjad</b>

en: <b>_Location</b>
et: <b>_Asukoht</b>

en: <b>_Name</b>
et: <b>_Nimi</b>

en: <span weight="bold">Behaviour</span>
et: <span weight="bold">Käitumine</span>

en: <span weight="bold">Default View</span>
et: <span weight="bold">Vaikimisi vaade</span>

en: <span weight="bold">Executable Text Files</span>
et: <span weight="bold">Käivitatavad tekstifailid</span>

en: <span weight="bold">Folders</span>
et: <span weight="bold">Kataloogid</span>

en: <span weight="bold">Icon Captions</span>
et: <span weight="bold">Ikoonide allkirjad</span>

en: <span weight="bold">Icon View Defaults</span>
et: <span weight="bold">Ikoonivaate vaikeväärtused</span>

en: <span weight="bold">List View Defaults</span>
et: <span weight="bold">Nimekirjavaate vaikeväärtused</span>

en: <span weight="bold">Sound Files</span>
et: <span weight="bold">Helifailid</span>

en: <span weight="bold">Text Files</span>
et: <span weight="bold">Tekstifailid</span>

en: <span weight="bold">Trash</span>
et: <span weight="bold">Prügikast</span>

en: <span weight="bold">Tree View Defaults</span>
et: <span weight="bold">Puuvaate vaikeväärtused</span>

en: ? bytes
et: ? baiti

en: ? items
et: ? elementi

en: A theme designed to fit well with the classic GNOME environment.
et: Teemad on kujundatud sobimaks GNOME klassikalise keskkonnaga.

en: About Scripts
et: Skriptidest

en: Accessed:
et: Pöördutud:

en: Activate items with a _double click
et: Aktiveeri asjad _topeltklõpsuga

en: Activate items with a _single click
et: Aktiveeri asjad ühe _klõpsuga

en: Add Emblems...
et: Lisa embleemid...

en: Add a bookmark for the current location to this menu
et: Lisa praegusele asukohale järjehoidja

en: Adjust your user environment
et: Kohanda kasutajakeskkonda

en: Always
et: Alati

en: An _Application...
et: _Rakendus...

en: An invalid drag type was used.
et: Vigast lohistamise tüüpi kasutati

en: Apparition
et: Ilmutus

en: Application
et: Rakendus

en: Application ID
et: Rakenduse ID

en: Applications
et: Rakendused

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
et: Oled sa kindel et tahad oma külastatud asukohtade nimekirja tühjendada?

en: Are you sure you want to empty all of the items from the trash?
et: Oled sa kindel, et soovid prügikasti sisu jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
et: Oled sa kindel, et soovid "%s" jäädavalt kustutada?

en: Arran_ge Items
et: _Korrasta elemendid

en: Art
et: Kunst

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
et: _Küsi kasutajalt luba prügikasti tühjendamisel ja failide kustutamisel

en: Back
et: Tagasi

en: Background
et: Taust

en: Backgrounds and Emblems
et: Taustad ja embleemid

en: Basic
et: Alus

en: Behavior
et: Käitumine

en: Black
et: Must

en: Blue Ridge
et: Sinine seljak

en: Blue Rough
et: Sinine kare

en: Blue Type
et: Sinine tüüp

en: Bookmark for Nonexistent Location
et: Järjehodja olematusse asukohta

en: Broken Link
et: Katkenud link

en: Browse Filesystem
et: Lehitse failisüsteemi.

en: Browse Folder
et: Sirvi kataloogi

en: Browse Folders
et: Sirvi katalooge

en: Browse available software
et: Lehitse saadaolevat tarkvara

en: Brushed Metal
et: Harjatud metall

en: Bubble Gum
et: Närimiskumm

en: Burlap
et: Kotiriie

en: By Emblems
et: Embleemide järgi

en: By Modification Date
et: Muutmisaja järgi

en: By Modification _Date
et: _Muutmisaja järgi

en: By Name
et: Nime järgi

en: By Size
et: Suuruse järgi

en: By Type
et: Tüübi järgi

en: By _Emblems
et: _Embleemi järgi

en: By _Name
et: _Nime järgi

en: By _Size
et: _Suuruse järgi

en: By _Type
et: _Tüübi järgi

en: C_ancel Remove
et: T_ühista eemaldamine

en: C_lear Text
et: _Kustuta tekst

en: C_olors
et: _Värvid

en: Camera
et: Kaamera

en: Camera Model
et: Kaamera mudel

en: Camouflage
et: Maskeering

en: Can't Change Trash Location
et: Ei saa prügikasti asukohta muuta

en: Can't Copy Into Self
et: Ei saa iseendasse kopeerida

en: Can't Copy Over Self
et: Ei saa iseenda peale kopeerida

en: Can't Copy Trash
et: Ei saa prügikasti kopeerida

en: Can't Display Location
et: Ei saa asukohta kuvada

en: Can't Move Into Self
et: Ei saa iseendasse liigutada

en: Can't Open Location
et: Asukohta ei saa avada

en: Can't find description even for "x-directory/normal". This probably means that your gnome-vfs.keys file is in the wrong place or isn't being found for some other reason.
et: Ei suuda leida kirjeldust isegi mitte "x-kataloog/normaalne". See peaks tähendama,  et su gnome-vfs.keys fail on vales kohas või ei ole leitav mingil muul põhjusel.

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Group Change?
et: Katkestada grupi muutmine?

en: Cancel Open?
et: Katkestada avamine?

en: Cancel Owner Change?
et: Katkestada omaniku muutmine?

en: Cancel Rename?
et: Katkestada ümbernimetamine?

en: Cancel Showing Properties Window?
et: Tühistan omaduste akna näitamise?

en: Cannot open %s
et: Ei suuda avada %s

en: Certified
et: Tõendatud

en: Chalk
et: Kriit

en: Change Desktop _Background
et: Vaheta töölaua _taust

en: Change how files are managed
et: Muuda failida haldamist

en: Change systemwide settings (affects all users)
et: Muuda süsteemi sätteid (mõjutab kõiki kasutajaid)

en: Change the visibility of this window's location bar
et: Muuda asukohariba nähtavust sellel aknal

en: Change the visibility of this window's sidebar
et: Muuda külgpaani nähtavust sellel aknal

en: Change the visibility of this window's statusbar
et: Muuda olekuriba nähtavust sellel aknal

en: Changing group.
et: Grupi muutmine.

en: Changing owner.
et: Omaniku muutmine.

en: Charcoal
et: Puusüsi

en: Choose a program with which to open the selected item
et: Vali programm millega avada valitud element

en: Choose a view for "%s":
et: Vali vaade "%s" jaoks:

en: Choose a view for the current location, or modify the set of views
et: Vali vaade praegusele asukohale või muuda vaadete seadeid

en: Choose an application with which to open "%s":
et: Vali rakendus "%s" avamiseks:

en: Choose another application with which to open the selected item
et: Vali teine rakendus millega avada valitud elementi

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
et: Vali teabe järjekord ikooni all. Täpsem info ilmub ikoonide suurendamisel.

en: Clean _Up by Name
et: Järjesta _nime järgi

en: Clear History
et: Puhasta ajalugu

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
et: Puhasta Liigu menüü sisu ja Edasi/Tagasi loend

en: Click on a color to remove it
et: Värvi eemaldamiseks klõpsa sellel

en: Click on a pattern to remove it
et: Mustri eemaldamiseks klõpsa sellel

en: Click on an emblem to remove it
et: Embleemi eemaldamiseks klõpsa sellel

en: Close _All Windows
et: Sulge _kõik aknad

en: Close the side pane
et: Sulge külgpaan

en: Close this folder
et: Sulge see kataloog

en: Color _name:
et: Värvi _nimi:

en: Color _value:
et: Värvi _väärtus:

en: Color of the selection box
et: Valiku kasti värv

en: Colors:
et: Värvid:

en: Compact _Layout
et: Kompaktne _paigutus

en: Computer
et: Arvuti

en: Computer icon visible on desktop
et: Arvuti ikoon on töölaual nähtav

en: Concrete
et: Betoon

en: Configure network services
et: Häälesta võrguteenuseid

en: Configure network services (web server, DNS server, etc.)
et: Häälesta võrguteenuseid (veebiserver, nimeserver jne)

en: Conflict While Copying
et: Konflikt kopeerimisel

en: Content View
et: Sisuvaade

en: Contents:
et: Sisukord:

en: Cool
et: Vinge

en: Copy Folder
et: _Kopeeri kataloog

en: Copy the selected text to the clipboard
et: Kopeeri märgitud teksti lõikelauale

en: Copying
et: Kopeerimisel:

en: Copying files
et: Failide kopeerimine

en: Copyright (C) 1999-2001 Eazel, Inc.
et: Copyright © 1999-2001 Eazel, Inc.

en: Cork
et: Kork

en: Could not complete specified action.
et: Ei suuda vastavat tegevust lõpetada.

en: Could not complete specified action:  %s
et: Ei suuda vastavat tegevust lõpetada:  %s

en: Couldn't Add Emblem
et: Embleemi ei saa lisada

en: Couldn't Add Emblems
et: Embleeme ei saa lisada

en: Couldn't Delete Emblem
et: Embleemi ei suudetud kustutada

en: Couldn't Delete Pattern
et: Mustrit ei suudetud kustutada

en: Couldn't Install Color
et: Värvi ei suudetud paigaldada

en: Couldn't Install Pattern
et: Mustri ei suudetud paigaldada

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
et: Ei saa muuta gruppi "%s", sest ketas on kirjutuskaitsega

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
et: Ei saa muuta nime "%s" sest see on kirjutuskaitsega kettal

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
et: Ei saa muuta "%s" omanikku, sest ketas on kirjutuskaitsega.

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
et: Ei saa "%s" õigusi muuta, sest ketas on kirjutuskaitsega

en: Couldn't find "%s".
et: "%s" leidmine ebaõnnestus.

en: Couldn't install emblem
et: Embleemi lisamine ebaõnnestus

en: Count _number of items:
et: _Loenda elementide arv

en: Create Folder
et: Loo kataloog

en: Create L_auncher
et: Loo _käivitaja

en: Create _Document
et: Loo _dokument

en: Create _Folder
et: Loo _kataloog

en: Create a New Color:
et: Loo uus värv:

en: Create a New Emblem:
et: Loo uus embleem:

en: Create a new empty file inside this folder
et: Loo selle kataloogi sisse uus tühi fail

en: Create a new empty folder inside this folder
et: Loo selle kataloogi sisse uus tühi kataloog

en: Create a new launcher
et: Loo uus käivitaja

en: Create a symbolic link for each selected item
et: Loo igale valitud elemendile sümboolne link

en: Creating links to files
et: Failidele linkide loomine

en: Cu_t File
et: _Lõika fail

en: Cu_t Files
et: _Lõika failid

en: Cut Text
et: Lõika tekst

en: Cut _Text
et: Lõika _tekst

en: Cut the selected text to the clipboard
et: Lõika märgitud tekst lõikelauale

en: D_uplicate
et: _Dubleeri

en: Danger
et: Ohtlik

en: Danube
et: Doonau

en: Dark Cork
et: Tume kork

en: Dark GNOME
et: Sünge GNOME

en: Dark Info Color
et: Tume infovärv

en: Date Modified
et: Muutmisaeg

en: Deep Teal
et: Sinakasroheline

en: Default _zoom level:
et: Vaikimisi _suurendus:

en: Delete From Trash?
et: Kustutada prügikastist?

en: Delete Immediately?
et: Kustutada koheselt?

en: Delete all items in the Trash
et: Kustuta prügikastist kõik asjad

en: Delete all selected items permanently
et: Kustutab kõik elemendid lõplikult

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
et: Kustuta kõik valitud elemendid, ilma prügikasti liigutamata

en: Delete?
et: Kas kustutada?

en: Deleting
et: Kustutamisel:

en: Deleting files
et: Failide kustutamine

en: Description
et: Kirjeldus

en: Desktop
et: Töölaud

en: Desktop Preferences
et: Töölaua häälestus

en: Desktop home icon name
et: Töölaua koduikooni nimi

en: Desktop trash icon name
et: Töölaua prügikasti ikooni nimi

en: Display Nautilus help
et: Kuva Nautiluse abiinfo

en: Display _files when they are clicked
et: Kuva failide _sisu, kui neile klõpsatakse

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
et: Kuva aken, milles saab muuta selles menüüs olevaid järjehoidjaid

en: Display credits for the creators of Nautilus
et: Kuva Nautiluse loojate ja tõlkijate info

en: Display icons in the opposite order
et: Kuva ikoone vastupidises järjestuses

en: Display the latest contents of the current location
et: Kuva uuesti käesolev koht

en: Display this location with "%s"
et: Kuva see koht "%s"

en: Distinguished
et: Silmapaistev

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
et: Soovid sa seda käivitada "%s" või hoopis selle sisu vaadata?

en: Documents
et: Dokumendid

en: Don't include in the menu for "%s" items
et: Ei sisaldu menüüs elemendi "%s" jaoks.

en: Done
et: Tehtud

en: Dots
et: Täpiline

en: Draft
et: Kavand

en: Drag a color to an object to change it to that color
et: Lohista värv objektile muutmaks selle värvi

en: Drag a pattern tile to an object to change it
et: Lohista muster objektile muutmaks selle mustrit

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
et: Lohista embleem objektile lisamaks seda objektile

en: Drag and Drop Error
et: Pukseerimise viga

en: Drag and drop is not supported.
et: Pukseerimine ei ole toetatud.

en: Draw a frame around unselected text
et: Joonista raam ümber valimata teksti

en: Duplicate each selected item
et: Dubleeri kõik valitud elemendid

en: E_ject
et: _Väljasta

en: E_xecute
et: K_äivitamine

en: E_xecute files when they are clicked
et: K_äivita failid, kui neile klõpsatakse

en: Eclipse
et: Varjutus

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit Bookmarks
et: Redigeeri järjehoidjaid

en: Edit Nautilus preferences
et: Nautiluse häälestuse muutmine

en: Emblems
et: Embleemid

en: Emblems:
et: Embleemid:

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Empty _Trash
et: Tühjenda _prügikast

en: Emptying the Trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
et: Sisesta iga embleemi järele kirjeldav nimi. Seda nime kasutatakse edaspidi teistes kohtades embleemi nimena

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
et: Sisesta embleemi järele kirjeldav nimi. Seda nime kasutatakse edaspidi teistes kohtades embleemi nimena

en: Enter a new name for the displayed emblem:
et: Sisesta embleemi uus nimi:

en: Envy
et: Kadedus

en: Erase
et: Kustuta

en: Error "%s" creating new document.
et: Viga "%s" uue dokumendi loomisel.

en: Error "%s" creating new folder.
et: Viga "%s" uue kataloogi loomisel.

en: Error "%s" while copying.
et: Viga "%s" kopeerimisel.

en: Error "%s" while deleting.
et: Viga "%s" kustutamisel.

en: Error "%s" while moving.
et: Viga "%s" liigutamisel.

en: Error Creating New Document
et: Viga uue dokumendi loomisel

en: Error Creating New Folder
et: Viga uue kataloogi loomisel

en: Error Displaying Folder
et: Viga kataloogi kuvamisel

en: Error Launching Application
et: Viga rakenduse käivitamisel

en: Error Setting Group
et: Viga grupi seadmisel

en: Error Setting Owner
et: Viga omaniku seadmisel

en: Error Setting Permissions
et: Viga õiguste seadmisel

en: Error While Copying
et: Viga kopeerimisel

en: Error While Deleting
et: Viga kustutamisel

en: Error While Moving
et: Viga liigutamisel

en: Error creating new document.
et: Viga uue dokumendi loomisel.

en: Error creating new folder.
et: Viga uue kataloogi loomisel.

en: Error while copying.
et: Viga kopeerimisel.

en: Error while deleting.
et: Viga kustutamisel.

en: Error while moving.
et: Viga liigutamisel.

en: Error while moving.
et: Viga liigutamisel.

en: Example:
et: Näidis:

en: Favorite
et: Lemmik

en: Favorite applications
et: Lemmikrakendused

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Fibers
et: Fiiber

en: File Management
et: Failihaldus

en: File Management Preferences
et: Failihalduse häälestus

en: File Manager
et: Failihaldur

en: File Types and Programs
et: Failitüübid ja programmid

en: File _owner:
et: Faili _omanik:

en: File group:
et: Faili grupp:

en: File owner:
et: Faili omanik:

en: Files copied:
et: Faile kopeeritud:

en: Files deleted:
et: Faile kustutatud:

en: Files linked:
et: Faile lingitud:

en: Files moved:
et: Faile liigutatud:

en: Files thrown out:
et: Faile välja visatud:

en: Filesystem
et: Failisüsteem

en: Find
et: Otsi

en: Finishing Creating Links...
et: Linkide loomise lõpetamine...

en: Finishing Move...
et: Liigutamise lõpetamine...

en: Fire Engine
et: Tuletõrjeprits

en: Fleur De Lis
et: Võhumõõk

en: Floral
et: Taim

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Forward
et: Edasi

en: Fossil
et: Kivistis

en: Frame Text
et: Raamtekst

en: Free space:
et: Vaba ruum:

en: From:
et: Kust:

en: Go To:
et: Mine:

en: Go back a few pages
et: Liigu paar lehte tagasi

en: Go forward a number of pages
et: Liigu mõned lehed edasi

en: Go to the home location
et: Mine kodukataloogi

en: Go to the location specified by this bookmark
et: Liigu järjehoidjaga määratud asukohta

en: Go to the next visited location
et: Mine järgmisse külastatud kohta

en: Go to the previous visited location
et: Mine eelmisse külastatud kohale

en: Go to the trash folder
et: Mine prügikasti

en: Go up one level
et: Nime üks tase üles

en: Granite
et: Graniit

en: Grapefruit
et: Greipfruut

en: Green Weave
et: Roheline punutis

en: Group
et: Grupp

en: Group:
et: Grupp:

en: Hardware
et: Riistvara

en: History
et: Ajalugu

en: History side pane
et: Ajaloo küljepaan

en: History side pane for Nautilus
et: Nautiluse ajaloo küljepaan

en: Home
et: Kodu

en: Home Folder
et: Kodukataloog

en: Home icon visible on desktop
et: Koduikoon on töölaual nähtav

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
et: _Luba kustutada ilma prügikasti saatmata

en: Ice
et: Jää

en: Icon
et: Ikoon

en: Icon Captions
et: Ikoonide allkirjad

en: Icon View
et: Ikoonivaade

en: Icons
et: Ikoonid

en: Icons Viewer
et: Ikoonide vaatur

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
et: Asendades juba eksisteerivat faili, siis selle sisu kirjutatakse üle.

en: Image
et: Pilt

en: Image Properties content view component
et: Pildi omaduste sisu vaatamise koostisosad

en: Images Only
et: Ainult pildid

en: Important
et: Tähtis

en: Include in the menu for "%s" items
et: Kaasa menüüs elemendile "%s"

en: Include in the menu for "%s" only
et: Sisaldub menüüs ainult "%s" jaoks

en: Information
et: Info

en: International
et: Rahvusvaheline

en: Is in the menu for "%s" items.
et: On selles menüüs elemendi "%s" jaoks.

en: Is in the menu for "%s".
et: On selles menüüs "%s" jaoks.

en: Is in the menu for all "%s" items.
et: On menüüs kõikide "%s" elementide jaoks.

en: Is not in the menu for "%s" items.
et: Puudub menüüs elemendi "%s" jaoks.

en: Is the default for "%s" items.
et: On vaikimisi elemndi "%s" jaoks.

en: Is the default for "%s".
et: On vaikimisi "%s" jaoks.

en: Is the default for all "%s" items.
et: On vaikimisi kõikide "%s" elementide jaoks.

en: Keep icons sorted by emblems in rows
et: Jäta ikoonid ridadesse järjestatud embleemi järgi

en: Keep icons sorted by modification date in rows
et: Jäta ikoonid ridadesse järjestatud muutmisaja järgi

en: Keep icons sorted by name in rows
et: Jäta ikoonid ridadesse järjestatud nime järgi

en: Keep icons sorted by size in rows
et: Jäta ikoonid ridadesse järjestatud suuruse järgi

en: Keep icons sorted by type in rows
et: Jäta ikoonid ridadesse järjestatud tüübi järgi

en: Label
et: Silt

en: Last changed:
et: Viimati muudetud:

en: Leaf
et: Leht

en: Leave icons wherever they are dropped
et: Jäta ikoonid, kuhu nad on lohistatud

en: Lemon
et: Sidrun

en: Link target:
et: Lingi viide:

en: Linking
et: Linkimisel:

en: List
et: Nimekiri

en: List View
et: Nimekirja vaade

en: List Viewer
et: Nimekirja vaatur

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Local Files Only
et: Ainult kohalikke faile

en: Local Images Only
et: Ainult kohalikud pildid

en: Location _Bar
et: Asukoha_riba

en: Location:
et: Asukoht:

en: MIME Type
et: MIME tüüp

en: MIME type
et: MIME tüüp

en: MIME type:
et: MIME tüüp:

en: Ma_ke Link
et: _Tee link

en: Ma_ke Links
et: Tee _lingid

en: Mail
et: Post

en: Make the selected icon stretchable
et: Muuda valitud ikoon venitatavaks

en: Manila Paper
et: Manila paber

en: Manually
et: Käsitsi

en: Medi_a Properties
et: _Andmekandja omadused

en: Mo_ve to Trash
et: _Tõsta prügikasti

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Modify "%s"
et: Muuda "%s"

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
et: E, 00. okt 0000 kell 00:00

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
et: E, 00. okt 0000 kell 00:00:00

en: More Than One Image
et: Rohkem kui üks pilt

en: Moss Ridge
et: Samblaseljak

en: Mount Error
et: Ühendamise viga

en: Move _Down
et: Liiguta _alla

en: Move _Up
et: _Liiguta üles

en: Move each selected item to the Trash
et: Liiguta kõik märgitud asjad prügikasti

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command
et: Liiguta või aseta failid, mis eelnevalt valitud käskudega Lõika fail või Kopeeri fail

en: Move to Trash
et: Tõsta prügikasti

en: Moving
et: Liigutan

en: Moving files
et: Failide liigutamine

en: Moving files to the Trash
et: Failide prügikasti liigutamine

en: Mud
et: Pori

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Name
et: Nimi

en: Name of the page
et: Lehekülje nimi

en: Nautilus Emblem side pane
et: Nautiluse embleemide küljepaan

en: Nautilus Emblem view
et: Nautiluse embleemivaade

en: Nautilus Image Properties view
et: Nautiluse pildi omaduste vaade

en: Nautilus Tree View
et: Nautiluse puuvaade

en: Nautilus Tree side pane
et: Nautiluse puu küljepaan

en: Nautilus cannot display "%s".
et: Nautilus ei saa "%s" kuvada.

en: Nautilus component adapter factory
et: Nautiluse osade kohandus vabrik

en: Nautilus is a graphical shell for GNOME that makes it easy to manage your files and the rest of your system.
et: Nautilus on GNOME graafiline kest, mis lihtsustab failihaldust ja üldse kogu süsteemi käsitlemist.

en: Nautilus shell
et: Nautiluse kest

en: Network
et: Võrk

en: Network Servers
et: Võrguserverid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New
et: Uus

en: News and Media
et: Uudised ja meedia

en: No Application Associated
et: Puuduvad seotud rakendused

en: No Viewers Available
et: Ühtegi vaaturit pole saadaval

en: No description found for mime type "%s" (file is "%s"), please tell the gnome-vfs mailing list.
et: Ei leidu kirjeldust mime tüübile "%s" (fail on "%s"), palun kirjuta sellest gnome-vfs posti loendisse.

en: No viewers are available for "%s".
et: "%s" jaoks pole ühtegi vaaturit saadaval.

en: None
et: ei ükski

en: Normal Si_ze
et: Harilik _suurus

en: Not an Image
et: Ei ole pilt

en: Notes
et: Märkmed

en: Notes side pane
et: Märkmete küljepaan

en: Notes side pane for Nautilus
et: Nautiluse märkmete küljepaan

en: Number view:
et: Arvuna:

en: Numbers
et: Numbrid

en: OK
et: Okei

en: Ocean Strips
et: Ookeani triibud

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
et: 00. okt 0000 kell 00:00

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
et: 00. okt 0000, 00:00

en: Octal Permissions
et: Õigused 8-ndkujul

en: Oh No
et: Oh ei

en: Open
et: Ava

en: Open Failed, would you like to choose another application?
et: Avamine ebaõnnestus, soovid sa valida mõne teise rakenduse?

en: Open Location
et: Ava asukoht

en: Open T_erminal
et: Ava _terminal

en: Open Wit_h
et: Ava programmiga...

en: Open a new GNOME terminal window
et: Avab uue GNOME terminali akna

en: Open the selected item in this window
et: Ava valitud elemendid praeguses aknas

en: Open with %s
et: Ava programmiga %s

en: Open with Other Application
et: Ava teise rakendusega

en: Open with Other Viewer
et: Ava teise vaaturiga

en: Open with...
et: Ava programmiga...

en: Opening "%s".
et: "%s" avamine.

en: Opening %s
et: %s avamine

en: Orange
et: Oranž

en: Other _Application...
et: Muu _rakendus...

en: Others:
et: Teised:

en: Owner
et: Omanik

en: Owner:
et: Omanik:

en: Package
et: Pakett

en: Pale Blue
et: Kahvatusinine

en: Paste the text stored on the clipboard
et: Aseta lõikelaual hoitav tekst

en: Patterns:
et: Mustrid:

en: Permissions
et: Õigused

en: Personal
et: Isiklik

en: Pictures
et: Pildid

en: Please choose a different emblem name.
et: Palun vali mõni teine embleemi nimi.

en: Please try again.
et: Palun proovi uuesti.

en: Prefere_nces
et: _Häälestus

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
et: Valmista valitud failid ette kopeerimiseks käsuga Aseta failid

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
et: Valmista valitud failid ette liigutamiseks käsuga Aseta failid

en: Preparing To Copy...
et: Ettevalmistused kopeerimiseks...

en: Preparing To Move...
et: Ettevalmistused liigutamiseks...

en: Preparing to Create Links...
et: Ettevalmistused linkide loomiseks...

en: Preparing to Delete files...
et: Ettevalmistused failide kustutamiseks...

en: Preparing to Empty the Trash...
et: Ettevalmistused prügikasti tühjendamiseks...

en: Preparing to Move to Trash...
et: Ettevalmistused prügikasti liigutamiseks...

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview _sound files:
et: _Helifailide eelvaade

en: Print
et: Trüki

en: Properties
et: Omadused

en: Prot_ect
et: Kai_tse

en: Purple Marble
et: Purpur marmor

en: Put labels beside icons
et: Aseta sildid ikoonide kõrvale

en: Quit Nautilus.
et: Välju Nautilusest.

en: Re_versed Order
et: Vastupidine _järjestus

en: Redo Edit
et: Tagasta Redigeeri

en: Redo the edit
et: Tagasta redigeeritud

en: Reload
et: Lae uuesti

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove the selected text without putting it on the clipboard
et: Eemalda valitud tekst ilma panemata seda mällu

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Rename Emblem
et: Nimeta embleem ümber

en: Rename selected item
et: Nimeta valitud element ümber

en: Renaming "%s" to "%s".
et: "%s" ümber nimetamine "%s"-ks

en: Renaming Error
et: Viga ümbernimetamisel

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: Reset View to _Defaults
et: Sea vaa_de vaikimisi

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
et: Sea järjestus ja suurendus aste eelistatuks selle vaate jaoks

en: Restart Nautilus.
et: Taaskäivita Nautilus.

en: Restore Icon's Original Si_ze
et: _Taasta ikooni algne suurus

en: Restore Icons' Original Si_zes
et: Taasta ikoonide _algsed suurused

en: Restore each selected icon to its original size
et: Taasta kõigi valitud ikoonide algsed suurused

en: Ridged Paper
et: Sooneline paber

en: Rough Paper
et: Kare paber

en: Ruby
et: Rubiin

en: Run "%s" on any selected items
et: Käivita "%s" mõnel valitud elemendil

en: Run in _Terminal
et: Käivita _terminalis

en: Run or Display?
et: Käivitada või kuvada?

en: Run or manage scripts from ~/Nautilus/scripts
et: Käivita või korrasta skripte kataloogis ~/Nautilus/scripts

en: Save
et: Salvesta

en: Sea Foam
et: Merevaht

en: Search List
et: Otsingu nimekiri

en: Search for files by file name and file properties
et: Otsi faile failinie ja failiomaduste järgi

en: Search for files by file name only
et: Otsi faile ainult failinime järgi

en: Searching Unavailable
et: Otsing ei ole saadaval

en: Select Pattern
et: Vali muster:

en: Select _All
et: Märgi _kõik

en: Select _All Files
et: Vali _kõik failid

en: Select _Pattern
et: Vali _muster

en: Select a Category:
et: Vali kategooria:

en: Select a color to add
et: Vali lisatav värv

en: Select all items in this window
et: Vali kõik elemendid selles aknas

en: Select all the text in a text field
et: Märgi kogu tekstivälja tekst

en: Select an icon
et: Vali ikoon

en: Select an image file for the new emblem:
et: Vali uue embleemi pildifail:

en: Select an image file to add as a pattern
et: Vali mustrina lisatav pildifail

en: Selection Box Color
et: Valiku kasti värv

en: Server Settings
et: Serveri sätted

en: Set _user ID
et: Määra _kasutaja ID

en: Set as _Background
et: Sea _taustapildiks

en: Set as background for _all folders
et: Sea taustapildiks _kõikidele kataloogidele

en: Set as background for _this folder
et: Sea taustapildiks _sellele kataloogile

en: Set gro_up ID
et: Määra _grupi ID

en: Shale
et: Maardla

en: Show %s
et: Näita %s

en: Show _only folders
et: Näita _ainult katalooge

en: Show _thumbnails:
et: Näita _pisipilte:

en: Show hidden and _backup files
et: Näita peidetud ja _varukoopiafaile

en: Show location bar in new windows
et: Näita uutes akendes asukohariba

en: Show status bar in new windows
et: Näita uutes akendes olekuriba

en: Show te_xt in icons:
et: Näita ikoonidel _teksti:

en: Show the contents at the normal size
et: Näita sisu harilikus suuruses

en: Show the contents in less detail
et: Näita sisu vähendatult

en: Show the contents in more detail
et: Näita sisu suurendatult

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
et: Näita skriptide kataloogi mis ilmub selles menüüs

en: Show toolbar in new windows
et: Näita uutes akendes tööriistariba

en: Shutter Speed
et: Säriaeg

en: Side Pane
et: Külgpaan

en: Silver
et: Hõbe

en: Size
et: Suurus

en: Size:
et: Suurus:

en: Sky
et: Taevas

en: Sky Ridge
et: Suusarajad

en: Snow Ridge
et: Lume vaod

en: Software
et: Tarkvara

en: Some files will not be displayed.
et: Osa faile jäeti kuvamata.

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
et: Vabandust, kuid "%s" ei ole kasutatav pildifail.

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
et: Vabandust, kuid "%s" ei ole sobilik faili nimi.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
et: Vabandust, embleemi võtmesõna võib sisaldada ainult tähti, numbreid ja tühikuid.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
et: Vabandust, kuid sa pead lisama uuele embleemile võtmesõna.

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
et: Vabandust, ei saa gruppu "%s" muuta.

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
et: Vabandust, ei saa "%s" omanikku muuta.

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
et: Vabandust, ei saa "%s" õigusi muuta.

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
et: Vabandust, kogu "%s" sisu ei saa kuvada.

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
et: Vabandust, ei suuda "%s" ringi nimetada "%s"-ks.

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
et: Vabandust, ei suuda salvestada embleemi nime.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
et: Vabandust, ei suuda salvestada embleemi.

en: Sort _folders before files
et: Sorteeri _kataloogid enne faile

en: Sound
et: Heli

en: Special
et: Eriline

en: Special flags:
et: Erilipud:

en: St_atusbar
et: _Olekuriba

en: Start Here
et: Alusta siit

en: Status
et: Olek

en: Stop
et: Peata

en: Stop loading this location
et: Peata selle asukoha laadimine

en: Str_etch Icon
et: _Venita ikooni

en: Stucco
et: Krohv

en: Switch
et: Lülita

en: Switch to Manual Layout?
et: Lülitada käsitsi paigutusele?

en: System Settings
et: Süsteemi sätted

en: Tangerine
et: Mandariin

en: Text
et: Tekst

en: Text Viewer
et: Teksti vaatur

en: Text view
et: Tekstivaade

en: Text view:
et: Tekstina:

en: The color cannot be installed.
et: Värvi ei saa paigaldada.

en: The date the file was accessed.
et: Faili viimatikasutatuse kuupäev.

en: The date the file was modified.
et: Faili viimatimuutmise kuupäev.

en: The destination and source are the same file.
et: Sihtkoht ja lähtekoht on sama fail.

en: The destination folder is inside the source folder.
et: Sihtkataloog asub lähtekataloogi sees.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
et: Lohistatud fail ei ole sobilik pildi fail.

en: The dragged text was not a valid file location.
et: Lohistatud tekst ei ole sobilik faili asukoht.

en: The emblem cannot be installed.
et: Embleemi ei suudeta paigaldada.

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
et: Faili "%s" ei saa prügikasti panna.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
et: Fail '%s' ei ole korrektne pildifail.

en: The file is not an image.
et: Fail ei ole pildifail.

en: The folder contents could not be displayed.
et: Kataloogi sisu ei saa kuvada.

en: The group could not be changed.
et: Gruppi ei saa muuta.

en: The group of the file.
et: Faili grupp.

en: The item could not be renamed.
et: Elementi ei saa ümber nimetada.

en: The link is broken, do you want to move it to the Trash?
et: See link on katki, kas soovid visata selle prügikasti?

en: The mime type of the file.
et: Faili mime tüüp.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
et: Nimi "%s" on juba siin kaustas olemas. Palun kasuta teist nime.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
et: Nimi "%s" ei kõlba, sest sisaldab tähte "/". Palun kasuta teist nime.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
et: Nimi "%s" ei ole sobiv. Kasuta palun teist nime.

en: The name and icon of the file.
et: Faili nimi ja ikoon.

en: The owner could not be changed.
et: Omanikku ei saa muuta.

en: The owner of the file.
et: Faili omanik.

en: The permissions could not be changed.
et: Õiguseid ei saa muuta.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
et: "%s" õiguseid ei saa määrata.

en: The permissions of the file, in octal notation.
et: Faili õigused, 8-ndkujul.

en: The permissions of the file.
et: Faili õigused

en: The selection rectangle
et: Valiku ristkülik

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: The type of the file.
et: Faili tüüp

en: Themes
et: Teemad

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
et: Siin kaustas ei ole "%s". Võib-olla on see äsja liigutatud või kustutatud?

en: There is no action associated with "%s".
et: "%s" pole seotud ühegi rakendusega.

en: There is no application associated with "%s".
et: "%s" pole seotud ühegi rakendusega.

en: There is no space on the destination.
et: Sihtkohas ei ole vaba ruumi.

en: There was an error displaying help: 
    %s
et: Abiinfo kuvamisel tekkis viga:
    %s

en: There was an error displaying help: %s
et: Viga abiinfo kuvamisel: %s

en: This is the default theme for Nautilus.
et: See on Nautiluse vaikimisi teema.

en: This link can't be used, because it has no target.
et: Seda linki ei saa kasutada, sest sellel ei ole sihtkohta.

en: This link can't be used, because its target "%s" doesn't exist.
et: Seda linki ei saa kasutada, sest sihtkohta "%s" ei ole olemas.

en: This theme uses photo-realistic folders.
et: See teema kasutab foto-realistlikku kataloogi

en: Tip
et: Spikker

en: To:
et: Kuhu:

en: Toggle using a tighter layout scheme
et: Näita kasutades kompaktset paigutust

en: Too Many Files
et: Liiga palju faile

en: Trash
et: Prügikast

en: Trash icon visible on desktop
et: Prügikastiikoon on töölaual nähtav

en: Tree
et: Puu

en: Type
et: Tüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: URI currently displayed
et: hetkel kuvatav URI

en: Undo Edit
et: Tühista Redigeeri

en: Undo the edit
et: Tühista redigeeritud

en: Undo the last text change
et: Tühista viimane tekstimuutus

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
et: Tundmatu GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
et: Lahtiühendamise viga

en: Up
et: Üles

en: Urgent
et: Edasilükkamatu

en: Use "%s" to open the selected item
et: Kasuta "%s" avamaks valitud elementi

en: Use _Default Background
et: Kasuta _vaikimisi tausta

en: Use as default for "%s" items
et: Kasuta vaikimisi elemendile "%s"

en: Use as default for "%s" only
et: Kasuta ainult "%s" vaikeväärtusena

en: Use the default desktop background
et: Kasuta vaikimisi töölaua tausta

en: Uses manila folders and gray-green backgrounds.
et: Kasutab ## ja hallikas-rohelist tagapõhja.

en: View _new folders using:
et: Näita _uusi katalooge kasutades:

en: View as %s
et: Vaata kui %s

en: View as Icons
et: Vaata ikoonidena

en: View as List
et: Vaata nimekirjana

en: View as Text
et: Vaata tekstina

en: View as _Icons
et: Vaata _ikoonidena

en: View as _List
et: Vaata _nimekirjana

en: View as...
et: Vaata kui...

en: View in Multiple Windows?
et: Kuva mitmes aknas?

en: View or modify the properties of each selected item
et: Vaata või muuda omadusi igal valitud elemendil

en: View your home folder in the Nautilus file manager
et: Ava oma kodukataloog failihalduris Nautilus

en: View your network servers in the Nautilus file manager
et: Vaata oma võrgu servereid Nautiluse failihalduris.

en: Views
et: Vaated

en: Violet
et: Violetne

en: Wavy White
et: Laineline valge

en: Web
et: Veeb

en: Web Services
et: Veebiteenused

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
et: Kolmapäev, 00. september 0000 kell 00:00:00

en: White
et: Valge

en: White Ribs
et: Valged ribid

en: Width of the side pane
et: Külgpaan laius

en: Windows Network
et: Windowsi võrk

en: Would you like to continue?
et: Soovid sa jätkata?

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
et: Failiõigusi saab määrata ainult faili omanik.

en: You can configure which programs are offered for which file types in the File Types and Programs dialog.
et: Sa võid seada, millised programmid avavad vastavaid faile Failitüüpide ja Programmide dialoogi aknas

en: You cannot copy a file over itself.
et: Sa ei saa faili iseenda peale kopeerida.

en: You cannot copy a folder into itself.
et: Sa ei saa kataloogi iseendasse kopeerida.

en: You cannot copy items into the trash.
et: Prügikasti ei ole võimalik asju kopeerida.

en: You cannot copy this trash folder.
et: Sa ei saa kopeerida prügikasti.

en: You cannot move a folder into itself.
et: Sa ei saa kataloogi iseendasse liigutada.

en: You cannot move this trash folder.
et: Seda ei saa liigutada prügikasti

en: You do not have permissions to write to the destination.
et: Sul ei ole õigust kirjutada sihtkohta.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
et: Sul puuduvad vajalikud õigused grupi "%s" muutmiseks.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
et: Sul puuduvad vajalikud õigused "%s" ümber nimetamiseks.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
et: Sul ei ole "%s" sisu vaatamiseks vajalikke õigusi.

en: Zoom
et: Suurendus

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Zoom _In
et: _Suurenda

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: _About
et: _Info

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: _Add a New Color...
et: _Lisa uus värv...

en: _Add a New Emblem...
et: _Lisa uus embleem...

en: _Add a New Pattern...
et: _Lisa uus muster...

en: _Add new...
et: _Lisa uus...

en: _Always
et: _Alati

en: _Arrange items:
et: _Korrasta elemendid:

en: _Ask each time
et: _Küsi iga kord

en: _Associate Application
et: Seosta rakendus

en: _Back
et: _Tagasi

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _CD Creator
et: _CD looja

en: _Clear History
et: _Puhasta ajalugu

en: _Close
et: _Sulge

en: _Computer
et: _Arvuti

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Copy File
et: _Kopeeri fail

en: _Copy Files
et: _Kopeeri failid

en: _Copy Text
et: _Kopeeri tekst

en: _Copy here
et: _Kopeeri siia

en: _Default zoom level:
et: _Vaikimisi suurendus:

en: _Delete
et: Kust_uta

en: _Delete from Trash
et: Kustuta _prügikastist

en: _Display
et: _Kuva

en: _Double click to activate items
et: Topelt-klõps aktiveerib elemendi

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Edit Bookmarks
et: _Redigeeri järjehoidjaid

en: _Emblems
et: _Embleemid

en: _Empty
et: _Tühjenda

en: _Empty File
et: _Tühi fail

en: _Empty Trash
et: _Tühjenda prügikast

en: _File
et: _Fail

en: _File group:
et: _Faili grupp:

en: _Format
et: _Vorming

en: _Forward
et: _Edasi

en: _Go
et: _Liigu

en: _Go There
et: _Mine sinna

en: _Help
et: _Abi

en: _Hide
et: _Peida

en: _Home
et: _Koju

en: _Image:
et: _Pilt:

en: _Keyword:
et: _Võtmesõna:

en: _Link here
et: L_ingi siia

en: _Local File Only
et: Ainult _kohalik fail

en: _Location (URL):
et: _Asukoht (URL):

en: _Location...
et: _Asukohale...

en: _Location:
et: _Asukoht:

en: _Manually
et: _Käsitsi

en: _Modify...
et: _Muuda...

en: _Move here
et: _Liiguta siia

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Names:
et: _Nimed:

en: _Never
et: _Mitte kunagi

en: _Only for files smaller than:
et: _Ainult faile, mis on vaiksemad kui:

en: _Open
et: _Ava

en: _Open Scripts Folder
et: _Ava skriptide kataloog

en: _Paste Files
et: _Aseta failid

en: _Paste Text
et: _Aseta tekst

en: _Pattern:
et: _Muster:

en: _Patterns
et: _Mustrid

en: _Properties
et: _Omadused

en: _Read
et: _Lugemine

en: _Reload
et: _Lae uuesti

en: _Remove Custom Icon
et: _Eemalda kohandatud ikoon

en: _Remove a Color...
et: _Eemalda värv...

en: _Remove a Pattern...
et: _Eemalda muster...

en: _Remove an Emblem...
et: _Eemalda embleem...

en: _Remove...
et: _Eemalda...

en: _Rename...
et: _Nimeta ümber...

en: _Replace
et: _Asenda

en: _Retry
et: _Korda

en: _Run
et: _Käivita

en: _Run executable text files when they are clicked
et: _Käivita käivitatavad tekstifailid, kui neile klõpsatakse

en: _Scripts
et: _Skriptid

en: _Select Custom Icon...
et: _Vali kohandatud ikoon...

en: _Show
et: _Näita

en: _Side Pane
et: _Külgpaan

en: _Single click to activate items
et: _Üks klõps aktiveerib elemendid

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: _Sticky
et: _Kleepuv

en: _Stop
et: _Peata

en: _Text beside icons
et: _Tekst ikoonide kõrval

en: _Trash
et: _Prügikast

en: _Undo
et: _Tühista

en: _Unmount Volume
et: _Ühenda ketas lahti

en: _Up
et: _Üles

en: _Use compact layout
et: _Kasuta kompaktset paigutust

en: _View
et: _Vaade

en: _View as...
et: _Vaata kui...

en: _View executable text files when they are clicked
et: _Vaata käivitatavate tekstifailide sisu, kui neile klõpsatakse

en: _Write
et: _Kirjutamine

en: _Write contents to CD
et: _Kirjuta sisu CD plaadile

en: a title
et: pealkiri

en: additional text
et: lisatekst

en: animation to indicate on-going activity
et: animatsioon toimuva tegevuse indikaatorina

en: another link to %s
et: lingi %s veelkord

en: bonobo_ui_init() failed.
et: bonobo_ui_init() ebaõnnestus.

en: by Modification _Date
et: _muutmisaja järgi

en: by _Emblems
et: _embleemi järgi

en: by _Name
et: _nime järgi

en: by _Size
et: _suuruse järgi

en: by _Type
et: _tüübi järgi

en: date accessed
et: pöördusaeg

en: date modified
et: muutmisaeg

en: default for "%s"
et: vaikimisi "%s"

en: default for this file
et: vaikimisi sellel failil

en: editable text
et: redigeeritav tekst

en: group
et: grupp

en: highlighted as keyboard focus
et: esiletõstetud kui klaviatuuri fookus

en: highlighted for drop
et: esiletõstetud lohistamiseks

en: highlighted for selection
et: esile tõstetud väljavaliku jaoks

en: in menu for "%s"
et: menüüs "%s"-le

en: in menu for this file
et: menüüs sellele failile

en: link (broken)
et: link (katkenud)

en: link to %s
et: lingi %s

en: loading...
et: laadimine...

en: nautilus: --check cannot be used with URIs.
et: nautilus: --check võtit ei saa kasutada koos URI'dega.

en: nautilus: --check cannot be used with other options.
et: nautilus: --check võtit ei saa kasutada koos teiste võtmetega.

en: nautilus: --geometry cannot be used with more than one URI.
et: nautilus: --geometry võtit ei saa kasutada rohkem kui ühe URI'ga.

en: nautilus: --quit cannot be used with URIs.
et: nautilus: --quit võtit ei saa kasutada koos URI'dega.

en: nautilus: --restart cannot be used with URIs.
et: nautilus: --restart võtit ei saa kasutada koos URI'dega.

en: nd copy)
et: . koopia)

en: new file
et: uus fail

en: none
et: ei ükski

en: not in menu
et: puudub menüüst

en: nothing
et: ei midagi

en: octal permissions
et: õigused 8ndkujul

en: on the desktop
et: ekraanil

en: owner
et: omanik

en: permissions
et: õigused

en: program
et: programm

en: rd copy)
et: . koopia)

en: reset
et: ennista

en: size
et: suurus

en: some more text
et: veel teksti

en: st copy)
et: . koopia)

en: th copy)
et: . koopia)

en: the browse history
et: lehitsemis ajalugu

en: the current selection
et: praegune valik

en: the editable label
et: redigeeritav silt

en: today
et: täna

en: today at %-I:%M %p
et: täna kell %H:%M

en: today at %-I:%M:%S %p
et: täna kell %-H:%M:%S

en: today at 00:00 PM
et: täna kell 00:00

en: today at 00:00:00 PM
et: täna kell 00:00:00

en: today, %-I:%M %p
et: täna, %H:%M

en: today, 00:00 PM
et: täna, 00:00

en: type
et: tüüp

en: unknown
et: tundmatu

en: unknown MIME type
et: tundmatu MIME tüüp

en: unknown type
et: tundmatu tüüp

en: unreadable
et: loetamatu

en: untitled folder
et: nimeta kataloog

en: whether we are highlighted for a D&D drop
et: kas me oleme esiletõstetud D&D lohistamiseks

en: whether we are highlighted for a selection
et: kas me oleme esile tõstetud väljavaliku jaoks

en: whether we are highlighted to render keyboard focus
et: kas me oleme esiletõstetud osutamaks klaviatuuri fookusele

en: yesterday
et: eile

en: yesterday at %-I:%M %p
et: eile kell %H:%M

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
et: eile kell %H:%M:%S

en: yesterday at 00:00 PM
et: eile kell 00:00

en: yesterday at 00:00:00 PM
et: eile kell 00:00:00

en: yesterday, %-I:%M %p
et: eile, %H:%M

en: yesterday, 00:00 PM
et: eile, 00:00
