Pan - en to et translation catalogue (877 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
et:  (Tingimusi pole -- vastavad kõik artiklid)

en:   (No conditions -- no articles will match)
et:  (Tingimusi pole -- ükski artikkel ei vasta)

en:   --debug          Turns on the most commonly-used options for a bug report
et:   --debug          Lülitab sisse enamuse üldiselt-vajalikud sätted veateate jaoks

en:   --debug-cache    Print debugging messages for the article cache
et:   --debug-cache    Väljasta artiklite puhvri silumisteated

en:   --debug-decode   Print debugging messages related to decoding attachments
et:   --debug-decode   Väljasta manuste dekodeerimise silumisteated

en:   --debug-gnksa    Print debugging messages related to gnksa correctness
et:   --debug-gnksa    Väljasta gnksa korrektsuse silumisteated

en:   --debug-lock     Print debugging messages related to threaded gui locks
et:   --debug-lock     Väljasta kasutajaliidese lõimede lukkude silumisteated

en:   --debug-newsrc   Print debugging messages related to .newsrc files
et:   --debug-newsrc   Väljasta .newsrc failide silumisteated

en:   --debug-object   Print debugging messages related to refcounted objects
et:   --debug-object   Väljasta loendatud (refcount) objektide silumisteated

en:   --debug-queue    Print debugging messages related to managing tasks
et:   --debug-queue    Väljasta ülesannetehalduse silumisteated

en:   --debug-sockets  Print debugging messages when talking to the news server
et:   --debug-sockets  Väljasta serveriga suhtlemise silumisteated

en:   --debug-trace    Print debugging messages when entering/leaving functions
et:   --debug-trace    Väljasta funktsioonide sisenemise/väljumise silumisteated

en:   --help           Prints this message and exits
et:   --help           Väljasta see teade ja lõpeta

en:   --mute           Debugging tool to send new posts to console, not the server
et:   --mute           Silumise tööriist, mis saadab postitused konsoolilie, mitte serverile

en:   --version        Prints Pan's version number
et:   --version        Väljasta Pan'i versiooninumber

en:  (%lu lines in %lu articles)
et:  (%lu rida %lu-s artiklis)

en:  (%lu lines in 1 article)
et:  (%lu rida ühes artiklis)

en:  (Moderated)
et:  (modereeritud)

en:  (Read-Only)
et:  (ainult loetav)

en: "Followup-To: poster": sending email to author.
et: "Followup-To: poster": meil saadetakse autorile.

en: "Followup-To:" contains an email address: sending email to author.
et: "Followup-To:" sisaldab meiliaadressi: meil saadetakse autorile.

en: "stay connected" sent to %*.*s
et: "hoia ühendust" saadetud serverile %*.*s

en: % Done
et: % valmis

en: %*.*s handshake failed: %s
et: Käepigistus serveriga %*.*s ebaõnnestus: %s

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
et: %a - lühendatud nädalapäev
    %A - täielik nädalapäev
    %b - lühendatud kuunimi
    %B - täielik kuunimi
    %c - kohalik kuupäev & kell
    %d - päev
    %H - tund (24-tunnine kell)
    %I - tund (12-tunnine kell)
    %j - päev aastas (001-366)
    %m - kuu (01-12)
    %M - minut (00-59)
    %p - kohalik vastand AM/PM-le
    %S - sekund (00-61)
    %x - kohalik kuupäev
    %X - kohalik kell
    %y - kahekohaline aasta
    %Y - neljakohaline aasta
    %% - %

en: %d connections totaling %.1f KB per second
et: %d ühendust kokku %.1f KB sekundis

en: %d files erased.
et: %d faili kustutatud.

en: %g - group as one directory (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - group as nested directory (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/user/News/Pan/%g" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains", and
    "/home/user/News/Pan/%G" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains",
et: %g - grupi nimi ühe kataloogina (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - grupi nimi alamkataloogidena (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/kasutaja/Uudised/Pan/%g"-st saab
    "/home/kasutaja/Uudised/Pan/alt.binaries.pictures.trains", ja
    "/home/kasutaja/Uudised/Pan/%G"-st saab
    "/home/kasutaja/Uudised/Pan/alt/binaries/pictures/trains",

en: %i for Message-ID
    %a for Author and Address
    %n for Author name
    %d for Date
et: %i on Artikli-ID
    %a on autor koos aadressiga
    %n on autori nimi
    %d on kuupäev

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
et: %s
    
    Vastavad: %u
    Grupp: %s
    Reegel: %s

en: %s does not appear to be a valid datafile
et: Tundub, et %s ei ole korrektne andmefail

en: %u Tasks Running, %u Tasks Total
et: %u ülesannet täitmisel, %u kokku

en: %u articles match rule %s
et: reegli %2$s tingimustele vastab %1$u artiklit

en: (%u selected)
et: (%u valitud)

en: (No Group)
et: (Ei ole gruppi)

en: (e.g., *anime*)
et: (näiteks *anime*)

en: /D_ownload Flagged
et: /_Tõmba märgistatud artiklid

en: /Dele_te Group
et: /Kus_tuta grupp

en: /Filte_r
et: /Filt_er

en: /Filte_r/---
et: /Filt_er/---

en: /Filte_r/Match Only _Binary Attachment Articles
et: /Filt_er/Ainult _binaarmanustega artiklid sobivad

en: /Filte_r/Match Only _Cached Articles
et: /Filt_er/Ainult _puhverdatud artiklid sobivad

en: /Filte_r/Match Only _My Articles
et: /Filt_er/Ainult _minu artiklid sobivad

en: /Filte_r/Match Only _Text Articles
et: /Filt_er/Ainult _tekstiartiklid sobivad

en: /Filte_r/Match Scores in -9998...-1 (Low)
et: /Filt_er/Hinded -9998 kuni -1 (madal) sobivad

en: /Filte_r/Match Scores in 1...4999 (Medium)
et: /Filt_er/Hinded 1 kuni 4999 (keskmine) sobivad

en: /Filte_r/Match Scores in 5000...9998 (High)
et: /Filt_er/Hinded 5000 kuni 9998 (kõrge) sobivad

en: /Filte_r/Match Scores of -9999 (Ignored)
et: /Filt_er/Hinne -9999 (ignoreeritav) sobib

en: /Filte_r/Match Scores of 0 (Normal)
et: /Filt_er/Hinne 0 sobib (tavaline)

en: /Filte_r/Match Scores of 9999 (Watched)
et: /Filt_er/Hinne 9999 (jälgitav) sobib

en: /Filte_r/Match _New Articles
et: /Filt_er/_Uued artiklid sobivad

en: /Filte_r/Match _Read Articles
et: /Filt_er/L_oetud artiklid sobivad

en: /Filte_r/Match _Unread Articles
et: /Filt_er/_Lugemata artiklid sobivad

en: /Filte_r/Show Matching Articles
et: /Filt_er/Näita sobivaid artikleid

en: /Filte_r/Show Matching Articles' Subthreads
et: /Filt_er/Näita sobivate artiklitega alamteemalõngasid

en: /Filte_r/Show Matching Articles' Threads
et: /Filt_er/Näita sobivate artiklitega teemalõngasid

en: /Get New Headers and _Bodies
et: /Tõmba uued päised ja _artiklid

en: /Get New _Headers
et: /Tõmba uued _päised

en: /Group _Properties...
et: /Grupi _omadused...

en: /Mark Group _Read
et: /_Märgi grupp loetuks

en: /More Download _Options...
et: /_Veel allalaadimise sätteid...

en: /Refresh Article _Counts
et: /Värskenda artiklite _arvu

en: /Save A_ttachments
et: /Salvesta m_anused

en: /_Articles
et: /_Artiklid

en: /_Articles/---
et: /_Artiklid/---

en: /_Articles/Cancel...
et: /_Artiklid/Tühista...

en: /_Articles/D_ownload Flagged
et: /_Artiklid/Tõmba märgistatud _artiklid

en: /_Articles/Down_load
et: /_Artiklid/_Laadi alla

en: /_Articles/Mark _Read
et: /_Artiklid/Märgi _loetuks

en: /_Articles/Mark _Unread
et: /_Artiklid/Mä_rgi kui lugemata

en: /_Articles/Supersed_e...
et: /_Artiklid/Ase_nda...

en: /_Articles/U_nflag
et: /_Artiklid/_Tühista märgistus

en: /_Articles/_Create Score...
et: /_Artiklid/Loo _hinne...

en: /_Articles/_Delete
et: /_Artiklid/_Kustuta

en: /_Articles/_Flag
et: /_Artiklid/_Märgista

en: /_Articles/_Ignore Thread
et: /_Artiklid/_Ignoreeri teemalõnga

en: /_Articles/_Plonk Author
et: /_Artiklid/Lase autor p_õhja

en: /_Articles/_View Article's Scores
et: /_Artiklid/Näita _artikli hindeid

en: /_Articles/_Watch Thread
et: /_Artiklid/_Jälgi teemalõnga

en: /_Copy to Folder
et: /_Kopeeri kataloogi

en: /_Create Score
et: /Loo _hinne...

en: /_Delete
et: /K_ustuta

en: /_Delete Group's Articles
et: /_Kustuta kõik grupi artiklid

en: /_Edit
et: /_Redaktor

en: /_Edit/---
et: /_Redaktor/---

en: /_Edit/Add S_ubscribed to Selection
et: /_Redaktor/Lisa te_llitud grupid valikusse

en: /_Edit/Add _Subthreads to Selection
et: /_Redaktor/Lisa _alamlõngad valikusse

en: /_Edit/Add _Threads to Selection
et: /_Redaktor/Lisa t_eemalõngad valikusse

en: /_Edit/Cu_t
et: /_Redaktor/_Lõika

en: /_Edit/Deselect a_ll Articles
et: /_Redaktor/T_ühista artiklite valik

en: /_Edit/Deselect all
et: /_Redaktor/Tühista valik

en: /_Edit/Deselect all G_roups
et: /_Redaktor/_Tühista gruppide valik

en: /_Edit/Edit with E_xternal Editor
et: /_Redaktor/Redigeeri v_älise redaktoriga

en: /_Edit/Find _Next
et: /_Redaktor/Otsi _järgmine

en: /_Edit/Select Article _Body
et: /_Redaktor/Vali artikli _sisu

en: /_Edit/Select all
et: /_Redaktor/Vali kõik

en: /_Edit/Select all _Articles
et: /_Redaktor/Vali kõik _artiklid

en: /_Edit/Select all _Groups
et: /_Redaktor/Vali kõik _grupid

en: /_Edit/_Copy
et: /_Redaktor/_Kopeeri

en: /_Edit/_Find...
et: /_Redaktor/_Otsi...

en: /_Edit/_Paste
et: /_Redaktor/_Aseta

en: /_Edit/_Preferences...
et: /_Redaktor/_Häälestus...

en: /_Edit/_Rot13 Selected Text
et: /_Redaktor/_Rot13 valitud tekstile

en: /_File
et: /_Fail

en: /_File/---
et: /_Fail/---

en: /_File/Clea_r
et: /_Fail/_Kustuta

en: /_File/Delete _Folder...
et: /_Fail/_Kustuta kataloog...

en: /_File/E_xit
et: /_Fail/_Välju

en: /_File/Save A_ttachments
et: /_Fail/Salvesta ma_nused

en: /_File/Save _As...
et: /_Fail/Salvesta _kui...

en: /_File/Send Later
et: /_Fail/Saada hiljem

en: /_File/Send Now
et: /_Fail/Saada nüüd

en: /_File/Work On_line
et: /_Fail/On_lain töö

en: /_File/_Cancel Last Task
et: /_Fail/_Tühista viimane ülesanne

en: /_File/_Close
et: /_Fail/_Sulge

en: /_File/_Edit Article in Folder
et: /_Fail/_Muuda artiklit kaustas

en: /_File/_New Folder...
et: /_Fail/_Uus kataloog...

en: /_File/_Print Article...
et: /_Fail/P_rindi artikkel...

en: /_File/_Quit
et: /_Fail/L_õpeta

en: /_File/_Save Attachments As...
et: /_Fail/Sal_vesta manused kui...

en: /_File/_Save Changes
et: /_Fail/_Salvesta muudatused

en: /_File/_Save...
et: _Fail/_Salvesta...

en: /_Flag
et: /_Märgista

en: /_Go
et: /_Liigu

en: /_Go/---
et: /_Liigu/---

en: /_Go/N_ext Group
et: /_Liigu/Järgmine g_rupp

en: /_Go/Next N_ew Thread
et: /_Liigu/Järgmine uus teemal_õng

en: /_Go/Next Threa_d
et: /_Liigu/Järgmine tee_malõng

en: /_Go/Next Unread _Group
et: /_Liigu/Järgmine lugemata _grupp

en: /_Go/Next Unread _Thread
et: /_Liigu/Järgmine lugemata _teemalõng

en: /_Go/Next _Article
et: /_Liigu/Järgmine _artikkel

en: /_Go/Next _New Article
et: /_Liigu/Järgmine _uus artikkel

en: /_Go/Next _Unread Article
et: /_Liigu/_Järgmine lugemata artikkel

en: /_Go/Next _Watched Article
et: /_Liigu/Järgmine j_älgitav artikkel

en: /_Go/Pre_vious Article
et: /_Liigu/_Eelmine artikkel

en: /_Go/Previous Article _Read
et: /_Liigu/Eelmisena _loetud artikkel

en: /_Go/Previous Thread
et: /_Liigu/Eelmine teemalõng

en: /_Go/Read Back
et: /_Liigu/Loe tagasi

en: /_Go/Read More
et: /_Liigu/Loe edasi

en: /_Go/_Parent Article
et: /_Liigu/_Vanemartikkel

en: /_Help
et: /_Abi

en: /_Help/---
et: /_Abi/---

en: /_Help/Pan _Home Page...
et: /_Abi/Pan'i _kodulehekülg...

en: /_Help/Report a _Bug...
et: /_Abi/Teata _veast...

en: /_Help/_About...
et: /_Abi/_Info...

en: /_Ignore Thread
et: /_Ignoreeri teemalõnga

en: /_Newsgroups
et: /_Uudisegrupid

en: /_Newsgroups/---
et: /_Uudisegrupid/---

en: /_Newsgroups/Dele_te Group
et: /_Uudisegrupid/K_ustuta grupp

en: /_Newsgroups/Get New Headers and _Bodies
et: /_Uudisegrupid/Tõmba _uued päised ja artiklid

en: /_Newsgroups/Get New Headers in Subscribed _Groups
et: /_Uudisegrupid/Tõmba uued päised tellitud _gruppidest

en: /_Newsgroups/Get New _Headers
et: /_Uudiserupid/Tõmba uued _päised

en: /_Newsgroups/Group _Properties...
et: /_Uudisegrupid/Grupi _omadused...

en: /_Newsgroups/Mark Group _Read
et: /_Uudisegrupid/_Märgi grupp loetuks

en: /_Newsgroups/More Download _Options...
et: /_Uudisegrupid/_Veel allalaadimise sätteid...

en: /_Newsgroups/Refresh Article _Counts
et: /_Uudisegrupid/Värskenda artiklite _arvu

en: /_Newsgroups/_Delete Group's Articles
et: /_Uudisegrupid/_Kustuta kõik grupi artiklid

en: /_Newsgroups/_Subscribe
et: /_Uudisegrupid/T_elli

en: /_Newsgroups/_Unsubscribe
et: /_Uudisegrupid/Lõ_peta tellimus

en: /_Post
et: /_Postita

en: /_Post/---
et: /_Postita/---

en: /_Post/For_ward by Email...
et: /_Postita/_Saada artikkel edasi meilile...

en: /_Post/Send Pending _Messages
et: /_Postita/Saada _ootel artiklid

en: /_Post/_Followup to Newsgroup...
et: /_Postita/_Vastukaja uudisegruppi...

en: /_Post/_Post to Newsgroup...
et: /_Postita/_Postita uudisegruppi...

en: /_Post/_Reply by Email...
et: /_Postita/Vastus m_eilile...

en: /_Read Article
et: /_Loe artiklit

en: /_Save Attachments As...
et: /_Salvesta manused kui...

en: /_Servers
et: /_Serverid

en: /_Servers/---
et: /_Serverid/---

en: /_Servers/Get List of _All Groups
et: /_Serverid/Tõmba _kõikide gruppide nimekiri

en: /_Servers/Get List of _New Groups
et: /_Serverid/Tõmba _uute gruppide nimekiri

en: /_Subscribe
et: /T_elli

en: /_Tools
et: /_Tööriistad

en: /_Tools/---
et: /_Tööriistad/---

en: /_Tools/Custom _Filters...
et: /_Tööriistad/Oma _filtrid...

en: /_Tools/News _Servers...
et: /_Tööriistad/Uudise_serverid...

en: /_Tools/_Edit Scorefile...
et: /_Tööriistad/Re_digeeri _hinnetefaili...

en: /_Tools/_Log Viewer...
et: /_Tööriistad/_Logiraamat...

en: /_Tools/_Posting Profiles...
et: /_Tööriistad/_Kasutajaprofiilid...

en: /_Tools/_Rules...
et: /_Tööriistad/_Reeglid...

en: /_Tools/_Task Manager...
et: /_Tööriistad/_Töödejuhataja...

en: /_Unflag
et: /T_ühista märgistus

en: /_Unsubscribe
et: /Lõ_peta tellimus

en: /_View
et: /_Vaade

en: /_View Article's Scores
et: /N_äita artikli hindeid

en: /_View/---
et: /_Vaade/---

en: /_View/Abbreviate _Names in Group Pane
et: /_Vaade/Lü_henda nimed gruppide nimekirjas

en: /_View/C_ollapse Selected Threads
et: /_Vaade/Sulge valit_ud teemalõngad

en: /_View/E_xpand Selected Threads
et: /_Vaade/A_va valitud teemalõngad

en: /_View/Jump to _Body Tab
et: /_Vaade/Hüppa _sisu sakki

en: /_View/Jump to _Group Tab
et: /_Vaade/Hüppa _gruppide sakki

en: /_View/Jump to _Header Tab
et: /_Vaade/Hüppa _teemalõngade sakki

en: /_View/Mute _Quoted Text
et: /_Vaade/Peida kv_ooditud tekst

en: /_View/Show All _Headers in Body Pane
et: /_Vaade/Näita artiklipaanis kõiki _päiseid

en: /_View/Show Bod_y Pane
et: /_Vaade/Näita _artiklipaani

en: /_View/Show Group _Pane
et: /_Vaade/_Näita gruppide paani

en: /_View/Show Hea_der Pane
et: /_Vaade/Näita t_eemalõngade paani

en: /_View/Thr_ead Header Pane
et: /_Vaade/Artiklid tee_malõngades

en: /_View/Use _Monospace Font in Body Pane
et: /_Vaade/Kasuta artiklipaanis _ühelaiust kirjatüüpi

en: /_View/_Rot13 Selected Text
et: /_Vaade/_Rot13 valitud tekstile

en: /_View/_Tabbed Layout
et: /_Vaade/Sa_kkidega paigutus

en: /_View/_Wrap Article Body
et: /_Vaade/Mu_rra read artikli sisus

en: /_Watch Thread
et: /_Jälgi teemalõnga

en: <More>
et: <Veel>

en: > [quoted text muted]
et: > [kvooditud tekst on peidetud]

en: A Server with that name already exists.
et: Sellise nimega server on juba olemas.

en: A newsreader for GNOME
et: GNOME'i uudistelugeja

en: ALL OF:
et: KÕIK:

en: ANY OF:
et: SUVALINE:

en: A_pps & Mail
et: _Rakendused ja meil

en: A_uthor:
et: _Autor:

en: About
et: Info

en: About %s
et: %s info

en: About You
et: Sinu info

en: Action State
et: Tegevuse olek

en: Actions
et: Tegevused

en: Add "Message-Id" header
et: Lisa "Message-Id" päis

en: Add "User-Agent" header
et: Lisa "User-Agent" päis

en: Add New Line to the Filter
et: Lisa filtrile uus rida

en: Add a File to the Attachment List
et: Lisa fail manuste nimekirja

en: Add a new filter
et: Lisa uus filter

en: Add a new profile
et: Lisa uus profiil

en: Add a new score
et: Lisa uus hinne

en: Add a new server
et: Lisa uus server

en: Add and Re_score
et: Lisa ja _arvuta üle

en: Add to the _top of the Task Manager's List
et: Lisa ülesanne tööde järjekorra _algusesse

en: Add to the b_ottom of the Task Manager's List
et: Lisa ülesanne tööde järjekorra _lõppu

en: Adding groups to server "%s"
et: Gruppide lisamine serverile "%s"

en: All %lu of %lu
et: Kõik: %lu. %lu-st

en: All Groups
et: Kõik grupid

en: All Of
et: Kõik

en: Any Of
et: Mõni

en: Applications
et: Rakendused

en: Apply to
    Selected
    Groups
et: Rakenda
    valitud
    gruppidele

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
et: Rakenda
    tellitud
    gruppidele

en: Apply to Incoming
et: Rakenda sissetulevatele

en: Applying rule "%s" to group "%s"
et: Reegli "%s" rakendamine grupile "%s"

en: Applying rule to selected groups
et: Reegli rakendamine valitud gruppidele

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada need %d gruppi/kataloogi ja neis sisalduvad artiklid?

en: Article "%s" not posted.
et: Artiklit "%s" ei postitatud.

en: Article "%s" posted.
et: Artikkel "%s" postitatud.

en: Article %s (%s) canceled
et: Artikkel %s (%s) tühistatud

en: Article Cache
et: Artiklite puhverdamine

en: Article State
et: Artikli olek

en: Article _is
et: Artikkel _on

en: Article _score is at least
et: Artikli _hinne on vähemalt

en: Article body is cached locally
et: Artikli sisu on puhverdatud kohalikus masinas

en: Article body isn't cached locally
et: Artikli sisu ei ole puhverdatud kohalikus masinas

en: Article does not have complete attachments
et: Artiklil ei ole terveid manuseid

en: Article does not have incomplete attachments
et: Artiklil ei ole poolikuid manuseid

en: Article h_as
et: Artiklil

en: Article has at _least N lines:
et: Artiklil on _vähemalt N rida:

en: Article has complete attachments
et: Artiklil on terved manused

en: Article has complete or incomplete attachments
et: Artiklil on terved või poolikud manused

en: Article has incomplete attachments
et: Artiklil on poolikud manused

en: Article has no attachments
et: Artiklil ei ole manuseid

en: Article is %d or more bytes long
et: Artikkel on vähemalt %d baiti pikk

en: Article is %d or more lines long
et: Artikkel on vähemalt %d rida pikk

en: Article is at least N days _old
et: Artikkel on vähemalt N p_äeva vanune

en: Article is crossposted to at least %d groups
et: Artikkel on ristpostitatud mitte vähem kui %d gruppi

en: Article is crossposted to less than %d groups
et: Artikkel on ristpostitatud vähem kui %d gruppi

en: Article is less than %d bytes long
et: Artikkel on vähem kui %d baiti pikk

en: Article is less than %d lines long
et: Artikkel on vähem kui %d rida pikk

en: Article is more than %d days old
et: Artikkel on rohkem kui %d päeva vanune

en: Article is new
et: Artikkel on uus

en: Article is new or read
et: Artikkel on uus või loetud

en: Article is new or unread
et: Artikkel on uus või lugemata

en: Article is read
et: Artikkel on loetud

en: Article is unread
et: Artikkel on lugemata

en: Article is unread or old
et: Artikkel on lugemata või vana

en: Article score one of:
et: Artikli hinne üks järgmistest:

en: Article was _posted to at least N groups:
et: Artikkel _postitati vähemalt N gruppi:

en: Article was not posted by me
et: Artiklit ei postitanud mina

en: Article was posted by me
et: Artikli postitasin mina

en: Article was posted in the last %d days
et: Artikkel postitati viimase %d päeva jooksul

en: Articles with a Score between -9998 and -1:
et: Artiklid hindega -9998 ja -1 vahel:

en: Articles with a Score between 1 and 4999:
et: Artiklid hindega 1 ja 4999 vahel:

en: Articles with a Score between 5000 and 9998:
et: Artiklid hindega 5000 ja 9998 vahel:

en: Articles with a Score of -9999 or lower:
et: Artiklid hindega -9999 või madalam:

en: Articles with a Score of 9999 or higher:
et: Artiklid hindega on 9999 või kõrgem:

en: Attachments
et: Manused

en: Authentication failed: %s
et: Autentimine ebaõnnestus: %s

en: Authentication failed: bad handshake for SPA password
et: Autentimine ebaõnnestus: vale käepigistus SPA paroolile

en: Authentication failed: need a password
et: Autentimine ebaõnnestus: nõutakse parooli

en: Author
et: Autor

en: Authors
et: Autorid

en: Automatic Downloads
et: Automaatne allalaadimine

en: Automatically remove _failed tasks from the task manager
et: Eemalda _ebaõnnestunud tööd töödejuhataja nimekirjast automaatselt

en: Background:
et: Sisu taust:

en: Bad SPA handshake: %s
et: Vale SPA käepigistus: %s

en: Baltic
et: Balti

en: Beha_vior
et: _Käitumine

en: Bod_y Pane
et: _Artiklipaan

en: Body
et: Sisu

en: Body Pane
et: Artiklipaan

en: C_haracter Set:
et: _Märgistik:

en: Cached
et: Puhverdatud

en: Can't backup "%s" as "%s": %s
et: Viga "%s" varundamisel "%s"-ks: %s

en: Can't create file "%s" %s
et: Ei saa luua faili "%s" %s

en: Can't find filter "%s" needed by rule "%s", so no articles match.
et: Ei leia filtrit "%s", mida vajab reegel "%s", seega ükski artikkel ei vasta tingimustele.

en: Can't use regular expression "%s" from file "%s", line %d: %s
et: Ei saa kasutada regulaaravaldist "%s" failist "%s", rida %d: %s

en: Can't use regular expression "%s": %s
et: Ei saa kasutada regulaaravaldist "%s": %s

en: Can't write to "%s": %s
et: Ei saa faili "%s" kirjutada: %s

en: Cancel Last Task
et: Tühista viimane ülesanne

en: Canceling article
et: Artikli tühistamine

en: Case Sensiti_ve
et: _Tõstutundlik

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Chan_ge Score:
et: M_uuda hinnet:

en: Change
et: Muuda

en: Characters denoting _quoted text:
et: Märgid, mis määravad kv_ooditud teksti:

en: Charset
et: Märgistik

en: Check Tools|Log Viewer for more information.
et: Täpsema info saamiseks vaata Tööriistad|Logiraamat.

en: Checksum for `%s' failed - file may be corrupt
et: Sõnumi "%s" kontrollsumma ei klapi - fail võib olla vigane

en: Checksum for `%s' part %d failed - file is corrupt
et: Sõnumi "%s" %d. osa kontrollsumma ei klapi - fail on vigane

en: Chinese Simplified
et: Hiina, lihtsustatud

en: Chinese Traditional
et: Hiina, traditsiooniline

en: Clear the log window
et: Puhasta logiraamat

en: Close and Re_score
et: Sulge ja _arvuta üle

en: Close the log window
et: Sulge logiraamat

en: Closing %d connections
et: %d ühenduse sulgemine

en: Color the "sub_ject" column
et: Värvi "teema" veerg

en: Colors
et: Värvid

en: Column
et: Veerg

en: Column Layout
et: Veergude asetus

en: Connecting
et: Ühendamine

en: Connecting to mail server
et: Meiliserveriga ühendamine

en: Connection
et: Ühendus

en: Connection _Limit:
et: Ühenduste _limiit:

en: Connection to %*.*s, port %d failed: %s
et: Ühendus server %*.*s porti %d ebaõnnestus: %s

en: Connections
et: Ühendused

en: Corrupt header skipped: %s
et: Vigane päis vahele jäetud: %s

en: Could not convert "%s" to UTF-8. Article may not display correctly.
et: Ei saa "%s" UTF-8sse ümber kodeerida. Artikkel ei pruugi korrektselt esituda.

en: Could not convert signature file '%s' to UTF-8. Signature must be in '%s'
et: Ei saa allkirjafaili '%s' UTF-8'sse ümber kodeerida. Allkirja kodeering peaks olema '%s'

en: Could not create temporary file: %s
et: Ei saa luua ajutist faili: %s

en: Could not decode article - file may be corrupt/incomplete
et: Ei saa artiklit dekodeerida - fail võib olla vigane/poolik

en: Couldn't create directory "%s": %s
et: Ei saa luua kataloogi "%s": %s

en: Couldn't parse a Message-ID from the raw message!
et: Ei saa sõnumi Message-ID päist töödelda!

en: Couldn't parse signature command "%s"
et: Ei saa allkirja käsku "%s" töödelda

en: Couldn't read signature file "%s": %s
et: Ei saa lugeda allkirjafaili "%s": %s

en: Create New Folder
et: Loo uus kataloog

en: Criteria
et: Tingimused

en: Criterion "%s" is selected, but empty.
et: Tingimus "%s" on valitud, kuid tühi.

en: Cus_tom Headers
et: O_ma päised

en: Custom Headers
et: Oma päised

en: Cyrillic
et: Kirillits

en: Cyrillic, Ukrainian
et: Kirillits, Ukraina

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Forma_t:
et: _Kuupäeva vorming:

en: Decode can't access path "%s"
et: Dekooder ei saa kataloogi "%s" kasutada

en: Decoded "%s" from group "%*.*s", "%s"
et: Dekodeeritud "%s" grupist "%*.*s", "%s"

en: Decoding "%s"
et: "%s" dekodeerimine

en: Default charse_t:
et: Vaikimisi _märgistik:

en: Delete Articles by Bozos
et: Kustuta jobude saadetud artiklid

en: Delete Selected Task(s)
et: Kustuta valitud ülesanne(ded)

en: Delete Spam
et: Kustuta spämm

en: Delete the selected line
et: Kustuta valitud rida

en: Description
et: Kirjeldus

en: Directory "%s" contains %.1f MB in %d files
et: Kataloogis "%s" on %.1f MB andmeid (%d faili)

en: Directory for saving attachments
et: Kataloog, kuhu salvestatakse manused

en: Disconnecting Idle
et: Kasutamata ühenduse katkestamine

en: Disconnecting one connection from `%s' after %d seconds idle
et: Üks ühendus serverisse "%s" suletakse, kuna %d sekundit kasutamata

en: Download Directory
et: Allalaadimise kataloog

en: Download _all headers
et: Tõmba _kõik päised

en: Download _new headers
et: Tõmba _uued päised

en: Download _recent headers:
et: Tõmba _viimased päised:

en: Download new headers and bod_ies from subscribed groups when starting Pan
et: Pani käivitamisel t_õmba tellitud gruppidest uued päised ja artiklid

en: Download new headers from s_ubscribed groups when starting Pan
et: Pani käivitamisel tõmba tellitud gruppidest uued p_äised

en: Download new headers when loading a _group
et: Tõmba uued päised, kui _grupp on laetud

en: Downloading %d
et: %d allalaadimine

en: Downloading %u articles
et: %u artikli allalaadimine

en: Downloading 1 article
et: 1 artikli allalaadimine

en: ERROR: Message appears to have no new content.
et: VIGA: Tundub, et artiklis pole uut teksti.

en: ERROR: Message is empty.
et: VIGA: Artikkel on tühi.

en: ERROR: Must have one author in From: line
et: VIGA: Kellelt: real peab olema üks autor

en: ERROR: No recipients specified.
et: VIGA: Saajaid pole määratud.

en: ERROR: No subject specified.
et: VIGA: Teemat pole määratud.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
et: VIGA: Postitus liiga paljudesse gruppidesse.

en: ERROR: invalid address "%s"
et: VIGA: vigane aadress "%s"

en: ERROR: line %d, column %d uses a character not specified in charset "%s" -- possibly change your charset in "More Headers" to "%s" instead?
et: VIGA: rida %d, veerg %d kasutab märki, mida pole märgistikus "%s" - võibolla peaksid hoopis "%s" kasutama (vaata lehekülge "Lisapäised")?

en: E_xpand all threads by default
et: Va_ikimisi ava kõik teemalõngad

en: Edit Filters
et: Muuda filtreid

en: Edit the selected filter
et: Muuda valitud filtrit

en: Edit the selected profile
et: Muuda valitud profiili

en: Edit the selected score
et: Muuda valitud hinnet

en: Edit the selected server
et: Muuda valitud serverit

en: Edit with an External Editor
et: Redigeeri teksti välise redaktoriga

en: Editor
et: Redaktor

en: Email "%s" not sent.
et: Meilisõnumit "%s" ei saadetud.

en: Email "%s" sent.
et: Meilisõnum "%s" saadetud.

en: Email _Address:
et: _Meiliaadress:

en: Email send failed.
et: Meili saatmine ebaõnnestus.

en: Error
et: Viga

en: Error converting string "%*s" to utf8: %d - %s
et: Viga stringi "%*s" teisendamisel utf8 kodeeringusse: %d - %s

en: Error opening directory "%s": %s)
et: Viga kataloogi "%s" avamisel: %s)

en: Error opening file "%s": %s
et: Viga faili "%s" avamisel: %s

en: Error opening temporary file: "%s"
et: Viga ajutise faili avamisel: "%s"

en: Error parsing "external editor" command line: %s
et: Viga "välise redaktori" käsurea töötlemisel: %s

en: Error parsing "web browser" command line: %s
et: Viga "veebibrauseri" käsurea töötlemisel: %s

en: Error reading file "%s": %s
et: Viga faili "%s" lugemisel: %s

en: Error reading file:
et: Viga faili lugemisel:

en: Error reading from socket.
et: Soklist lugemise viga.

en: Error reading from socket: %s
et: Soklist lugemise viga: %s

en: Error removing scorefile entry: %s
et: Viga hindefaili kirje eemaldamisel: %s

en: Error renaming "%s" as "%s": %s.
et: Viga "%s" ümbernimetamisel "%s"-ks: %s.

en: Error saving article "%s" (is %s full?)
et: Viga artikli "%s" salvestamisel (võibolla on %s täis?)

en: Error saving file "%s" - is the disk full?
et: Viga faili "%s" salvestamisel - võibolla on ketas täis?

en: Error saving list of groups to "%s" - is the disk full?
et: Viga gruppide nimekirja salvestamisel faili "%s" - võibolla on ketas täis?

en: Error score to file "%s": %s
et: Viga hinde faili "%s" kirjutamisel: %s

en: Error starting external browser: %s
et: Viga välise brauseri käivitamisel: %s

en: Error starting external editor: %s
et: Viga välise redaktori käivitamisel: %s

en: Error starting external scorefile editor: %s
et: Viga välise hinnetefaili redaktori käivitamisel: %s

en: Error writing article to temporary file: %s
et: Viga artikli ajutisse faili kirjutamisel: %s

en: Error writing to socket.
et: Soklisse kirjutamise viga.

en: Error writing to socket: %s
et: Soklisse kirjutamise viga: %s

en: Estimated Article Size
et: Artikli umbkaudne suurus

en: Expire in N _days:
et: Kehtib N _päeva:

en: Expired %u articles from `%s'
et: %u artikli tähtaeg möödus grupis `%s'

en: Exported %d groups (%d subscribed) to "%s"
et: Eksporditud %d gruppi (%d tellitud) faili "%s"

en: Extra Headers
et: Lisapäised

en: F_ind:
et: _Otsi:

en: Fetched %u headers for "%s"
et: Tõmmatud %u päist grupist "%s"

en: Filename
et: Faili nimi

en: Files
et: Failid

en: Files to Attach
et: Manustatavad failid

en: Filter name:
et: Filtri nimi:

en: Filtering Articles
et: Artiklite filtreerimine

en: Filters
et: Filtrid

en: Fin_d:
et: _Otsi:

en: Flushing article cache...
et: Artiklite puhvri loputamine...

en: Folder "%*.*s" already exists.
et: Kataloog "%*.*s" on juba olemas.

en: Folders
et: Kataloogid

en: Followup to Newsgroup
et: Vastukaja uudisegruppi

en: Followup-To
et: Vastukaja-Kuhu

en: Font Family
et: Perekond

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: From
et: Kellelt

en: Get
et: Tõmba

en: Get New Headers in Selected Groups
et: Tõmba uued päised valitud gruppidest

en: Get New Headers in Subscribed Groups
et: Tõmba uued päised tellitud gruppidest

en: Get Selected Articles
et: Tõmba valitud artiklid

en: Getting "%s"
et: "%s" laadimine

en: Getting %d new groups from server "%s"
et: %d uue grupi laadimine serverist "%s"

en: Getting %d of %d
et: Artikli laadimine (%d. %d-st)

en: Getting all groups from server "%s"
et: Kõikide gruppide laadimine serverist "%s"

en: Getting all headers for "%s"
et: Kõikide päiste laadimine grupist "%s"

en: Getting article "%s" body failed: %s
et: Artikli "%s" laadimine ebaõnnestus: %s

en: Getting header list failed: %s
et: Päiste nimekirja tõmbamine ebaõnnestus: %s

en: Getting new groups from server "%s"
et: Uute gruppide laadimine serverist "%s"

en: Getting new headers for "%s"
et: Uute päiste laadimine grupist "%s"

en: Got %d descriptions from server "%s"
et: %d kirjeldust saadud serverist "%s"

en: Got %d groups from server "%s"
et: %d gruppi saadud serverist "%s"

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
et: Meiliserver tagastas ootamatu vastuse: oodatud %d; saadud %s

en: Greek
et: Kreeka

en: Group
et: Grupid

en: Group Pane
et: Gruppide paan

en: Group Properties
et: Grupi omadused

en: Groups
et: Grupid

en: Handshake failed: %s
et: Käepigistus ebaõnnestus: %s

en: Handshake: %s
et: Käepigistus: %s

en: Handshaking with mail server
et: Käepigistus meiliserveriga

en: Hea_der Pane
et: _Teemalõngade paan

en: Header Pane
et: Teemalõngade paan

en: Header Pane Scoring
et: Teemalõngade paani hindamine

en: Headers
et: Päised

en: High
et: kõrge

en: Hit Ratio
et: Tabamusmäär

en: How should you appear when posting articles?
et: Millisena paistab sinu info artiklite postitamisel?

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
et: Kui aktiivne, siis rakendatakse seda reeglit päistele allalaadimisel.

en: Ignored
et: ignoreeritav

en: Imported %d groups (%d new) from "%s"
et: Imporditud %d gruppi (%d uut) failist "%s"

en: Imported %d lines from Gnome config file
et: %d rida imporditud Gnome konfiguratsioonifailist

en: Incomplete Attachments
et: on poolikud manused

en: Incomplete Profile.
et: Poolik profiil.

en: Invert
et: Vastupidi

en: Invert the selected line
et: Muuda valitud rida vastupidiseks

en: Japanese
et: Jaapani

en: Kilobytes
et: Kilobaiti

en: Korean
et: Korea

en: License
et: Litsents

en: Line %d, Column %d
et: Rida %d, veerg %d

en: Lines
et: Ridu

en: Lines per article:
et: Ridu ühes artiklis:

en: List Newsgroups failed: %s
et: Uudisegruppide nimekirja küsimine ebaõnnestus: %s

en: Loaded %d groups for server "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
et: Laetud %d gruppi serverist "%s" %.1f sekundiga (%.0f gruppi/sek)

en: Loaded %d of %d articles
et: Laetud %d artiklit %d-st

en: Loaded %d score entries in %d sections in %.1f seconds (%.0f entries/sec)
et: Laetud %d hindekannet %d sektsioonis %.1f sekundiga (%.0f kannet/sek)

en: Loaded %u articles for group "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
et: Laetud %u artiklit grupist "%s" %.1f sekundiga (%.0f art/sek)

en: Loading %u of %d groups
et: %u. grupi %d-st laadimine

en: Loading group "%s"
et: Grupi "%s" laadimine

en: Log Entry
et: Logikirje

en: Login
et: Sisselogimine

en: Low
et: madal

en: MODE READER check failed: %s
et: MODE READER kontroll ebaõnnestus: %s

en: Ma_ximum Cache Size (Megs):
et: Ma_ksimaalne puhvri suurus (mega):

en: Mail Server
et: Postiserver

en: Mail Server Add_ress:
et: Postiserveri aa_dress:

en: Mail Server Por_t:
et: Postiserveri p_ort:

en: Mail To
et: Meiliaadressile

en: Mail sent!
et: Sõnum saadetud!

en: Mail server not ready
et: Meiliserver ei ole teenindamiseks valmis

en: Mailing article "%s"
et: Artiklit "%s" meilimine

en: Mark as
et: Märgista kui

en: Match Only Cached Articles
et: Näita ainult puhverdatud artikleid

en: Match Only Complete Attachments
et: Näita ainult terveid manuseid

en: Match Only My Articles
et: Näita ainult minu artikleid

en: Match Only New Articles
et: Näita ainult uusi artikleid

en: Match Only Watched Articles
et: Näita ainult jälgitavaid artikleid

en: Medium
et: keskmine

en: Message
et: Artikkel

en: Message uses characters not specified in charset '%s' - possibly use '%s' instead?
et: Artikkel kasutab märke, mida pole märgistikus '%s' - võibolla peaksid hoopis '%s' kasutama?

en: Message-ID
et: Artikli-ID

en: Message-ID _Domain Name:
et: Artikli-ID _domeeninimi:

en: Mime (single-part posts only)
et: Mime (ainult üheosalised postitused)

en: Mine
et: Minu

en: Monospac_e font:
et: _Ühelaiune kirjatüüp:

en: More Headers
et: Lisapäised

en: Mouse
et: Hiir

en: Move Selected Task(s) Down
et: Liiguta valitud ülesanne(ded) alla

en: Move Selected Task(s) Up
et: Liiguta valitud ülesanne(ded) üles

en: Move Selected Task(s) to Bottom
et: Liiguta valitud ülesanne(ded) viimaseks

en: Move Selected Task(s) to Top
et: Liiguta valitud ülesanne(ded) esimeseks

en: Move the selected line down one line
et: Liiguta valitud rida alla

en: Move the selected line up one line
et: Liiguta valitud rida üles

en: NNTP handshake failed: %s
et: NNTP käepigistus ebaõnnestus: %s

en: NONE OF:
et: MITTE ÜKSKI:

en: Ne_ver Expire
et: Kehtib i_gavesti

en: Net
et: Võrk

en: New
et: Uus

en: New %lu of %lu
et: Uus: %lu. %lu-st

en: New Filter Line
et: Uus filtri rida

en: New Folder Name:
et: Uue kataloogi nimi:

en: New Groups
et: Uued grupid

en: New Message
et: Uus artikkel

en: New Profile
et: Uus profiil

en: New Rule
et: Uus reegel

en: New Score
et: Uus hinne

en: New Server
et: Uudiste server

en: New connection %p for %*.*s, port %d
et: Uus ühendus %p serveri %*.*s porti %d

en: New groups retrieval failed: %s
et: Uute gruppide laadimine ebaõnnestus: %s

en: News Server
et: Uudiste server

en: News server connection count: %d
et: Uudiseserverite ühenduste arv: %d

en: Newsgroups
et: Uudisegrupid

en: Newsreader
et: Uudiseriider

en: No Attachments
et: ei ole manuseid

en: No Connections
et: Ühendusi pole

en: No Tasks
et: Töid pole

en: No articles found for group "%s"
et: Grupis "%s" pole ühtegi artiklit

en: No criteria are selected.
et: Ühtegi tingimust pole valitud.

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
et: Meiliaadressi pole määratud; artikli-id genereeritakse domeeniga "%s"

en: No known recipients
et: Vastuvõtjad on tundmatud

en: No name specified!
et: Nime pole määratud!

en: No new articles in group "%s"
et: Grupis "%s" ei ole uusi artikleid

en: No password found!
et: Ei leia parooli!

en: No supported authentication mechanism
et: Pole ühtegi toetatud autentimismehanismi

en: Not Queued
et: Ei ole järjekorras

en: Offline
et: Ühendamata

en: On %d, %n wrote:
et: %d kirjutas %n:

en: Open the Status Log
et: Ava logiraamat

en: Open the Task Manager
et: Avab töödejuhataja

en: Optional Information
et: Valikuline info

en: Or_ganization Header:
et: _Organisatsioon:

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Other Settings
et: Muud sätted

en: Pan %s
    Copyright (c) %d by Charles Kerr
    
    If you find a bug, please report it.
et: Pan %s
    Autoriõigus © %d Charles Kerr
    
    Kui leiad mõne vea, siis palun teata sellest.

en: Pan %s Started
et: Pan %s käivitatud

en: Pan %s Task Manager
et: Pan %s Töödejuhataja

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
et: Pan %s Töödejuhataja (%d järjekorras, %d töötab)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Stopped)
et: Pan %s Töödejuhataja (%d järjekorras, %d töötab, %d peatatud)

en: Pan %s Translations
    %s
    
    Pan %s Code or Patches
    %s
    
    Pan %s Suggestions and Testing
    %s
et: Pan %s tõlked
    %s
    
    Pan %s kood ja paigad
    %s
    
    Pan %s soovitused ja testimine
    %s

en: Pan Newsreader
et: Uudiseriider Pan

en: Pan Preferences
et: Pani sätted

en: Pan Setup Wizard
et: Pani häälestamise viisard

en: Pan is Offline
et: Ühendamata

en: Pan is Online
et: Ühendatud

en: Pan skipped %d corrupt headers from the local cache for group "%*.*s".
et: Pan jättis vahele %d vigast päist grupi "%*.*s" puhvris.

en: Pan: Add to Scorefile
et: Pan: lisa hindefaili

en: Pan: Download Headers
et: Pan: Päiste laadimine

en: Pan: Download Headers for group `%s'
et: Pan: Päiste laadimine grupist `%s'

en: Pan: Edit Filter
et: Pan: Muuda filtrit

en: Pan: Edit Profile
et: Pan: muuda profiili

en: Pan: Edit Rule
et: Pan: Muuda reeglit

en: Pan: Edit Server
et: Pan: Muuda serverit

en: Pan: Filters
et: Pan: Filtrid

en: Pan: Find Article
et: Pan: Otsi artikleid

en: Pan: Print
et: Pan: Prindi

en: Pan: Profile
et: Pan: Kasutajad

en: Pan: Rules
et: Pan: Reeglid

en: Pan: Save As
et: Pan: Salvesta kui

en: Pan: Servers
et: Pan: Serverid

en: Pan: Status Log
et: Pan: Logiraamat

en: Pan: Task Manager
et: Pan: Töödejuhataja

en: Pan: View Article Scores
et: Pan: Näita artikli hindeid

en: Pane Layout
et: Paanide asetus

en: Pane Order
et: Paanide järjekord

en: Pane _Layout
et: Paanide _asetus

en: Parts
et: Osad

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me.
et: Palun ära tee katalooge, mille nimi algab "pan."-ga; see ajab mind segadusse.

en: Por_t:
et: P_ort:

en: Post
et: Postita

en: Post anyway, despite these problems?
et: Postita sellegipoolest, hoolimata nendest probleemidest?

en: Post anyway, despite this problem?
et: Postita sellegipoolest, hoolimata probleemist?

en: Post to Newsgroup
et: Postita uudisegruppi

en: Posted by Me
et: Minu poolt postitatud

en: Posting and mailing article "%s"
et: Artikli "%s" postitamine ja meilimine

en: Posting article "%s"
et: Artikli "%s" postitamine

en: Posting complete.  Server said: %s
et: Postitamine õnnestus.  Server vastas: %s

en: Posting failed.  Server said: %s
et: Postitamine ebaõnnestus.  Server vastas: %s

en: Print Command:
et: Printimise käsk:

en: Priority
et: Prioriteet

en: Profile
et: Profiil

en: Profile Information
et: Profiili info

en: Programmer
et: Pogrammeerija

en: Programmer, 0.6 - 0.7
et: Programmeerija, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
et: Projekti organisaator, programmeerija

en: Properties for "%s"
et: "%s" omadused

en: Queued
et: Järjekorras

en: Quoted Text:
et: Kvooditud tekst:

en: Read
et: Loetud

en: Read More
et: Loe edasi

en: Read News from Usenet
et: Loe Usenetist uudiseid

en: Read Next Unread Article
et: Loe järgmist lugemata artiklit

en: Read Next Unread Group
et: Loe järgmist lugemata gruppi

en: Read Next Unread Thread
et: Loe järgmist lugemata teemalõnga

en: Reading
et: Loe

en: Ready!
et: Valmis!

en: References
et: Viited

en: Refreshing Group "%s"
et: Grupi "%s" värskendamine

en: Remove a File from the Attachment List
et: Eemalda fail manuste nimekirjas

en: Remove the selected filter
et: Kustuta valitud filter

en: Remove the selected profile
et: Kustuta valitud profiil

en: Remove the selected score
et: Eemalda valitud hinne

en: Remove the selected server
et: Kustuta valitud server

en: Removing
et: Eemaldamine

en: Reply-To
et: Vastus-Kuhu

en: Required Information
et: Kohustuslik info

en: Restart Selected Task(s)
et: Taaskäivita valitud ülesanne(ded)

en: Restored %d tasks from last session
et: Viimasest seansist taastatud %d ülesannet

en: Rewrap
et: Murra uuesti

en: Rot13 Selected Text
et: Tee valitud tekstile Rot13

en: Rule Name:
et: Reegli nimi:

en: Rule applies to all newsgroups
et: Reegel rakendub kõikidele uudisegruppidele

en: Rule applies to specific newsgroups:
et: Reegel rakendub kindlatele uudisegruppidele:

en: Rule applies to:
et: Reegel rakendub:

en: Rules
et: Reeglid

en: Running
et: Töötab

en: S_mooth scrolling at speed:
et: Sujuv k_erimine kiirusega:

en: Sampling %d articles
et: %d näidisartikli laadimine

en: Sampling %lu of %lu
et: Näidis: %lu. %lu-st

en: Sampling headers for "%s"
et: Näidispäiste laadimine grupist "%s"

en: Save Article can't access path "%s"
et: Artikli salvestamine ei saa kasutada kataloogi "%s"

en: Save Attachments
et: Salvesta manused

en: Save Attachments As...
et: Salvesta manused kui...

en: Save Files in Directory
et: Salvesta failid kataloogi

en: Save Te_xt
et: Salvesta _tekst

en: Save _Attachments
et: Salvesta _manused

en: Save a_ttachments in directory:
et: Salvesta manused _kataloogi:

en: Save attachments in:
et: Salvesta manused kataloogi:

en: Save message to file
et: Salvesta artikkel faili

en: Save the log to a file
et: Salvesta logiraamat faili

en: Saved "%s"
et: Salvestatud "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
et: Salvestatud %d artiklit gruppi "%s" %.1f sekundiga (%.0f art/sek)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
et: Salvestatud %d gruppi serverile "%s" %.1f sekundiga (%.0f gruppi/sek)

en: Saved %d of %u groups
et: Salvestatud %d gruppi %u-st

en: Saved article body to "%s"
et: Artikli sisu salvestatud faili "%s"

en: Saving "%s"
et: "%s" salvestamine

en: Saving Articles
et: Artiklite salvestamine

en: Saving Attachments
et: Manuste salvestamine

en: Saving `%s'
et: "%s" salvestamine

en: Score
et: Hinne

en: Score filter will match anything
et: Hindefiltrile vastavad kõik artiklid

en: Score filter will match nothing
et: Hindefiltrile ei vasta ühtegi artiklit

en: Score_file
et: Hinde_fail

en: Scored %d entries in %.1f seconds (%.0f articles/sec)
et: Hinnatud %d artiklit %.1f sekundiga (%.0f art/sek)

en: Scorefile
et: Hindefail

en: Scorefile _Editor:
    (%t is filename, %n is line number)
et: Hindefaili _redaktor:
    (%t on failinimi, %n reanumber)

en: Scorefile entry removed -- old scorefile "%s" backed up as "%s"
et: Hindefaili kirje eemaldatud -- vana kirjefail "%s" varundatud kui "%s"

en: Scoring Articles
et: Artiklite hindamine

en: Select .newsrc File
et: Vali .newsrc fail

en: Select Color
et: Vali värv

en: Select Filter:
et: Vali filter:

en: Select Font
et: Vali kirjatüüp

en: Select Signature File
et: Vali allkirjafail

en: Select the file to attach.
et: Vali fail, mis manustada.

en: Send Later
et: Saada hiljem

en: Send Now
et: Saada nüüd

en: Sending Keepalive
et: Keepalive saatmine

en: Sending Mail
et: Meilisõnumi saatmine

en: Sending mail
et: Meilisõnumi saatmine

en: Server is corrupt
et: Server on katki

en: Server requires authori_zation
et: Server nõuab pa_rooli

en: Servers
et: Serverid

en: Short _name for Pan to show:
et: Näidatav lühi_nimi:

en: Short name for Pan to show, e.g. "mynewsserver"
et: Pani näidatav lühi_nimi, näiteks "minuserver"

en: Show "%s" header
et: Näita päist "%s"

en: Show a_lert:
et: Näita _teadet:

en: Show complete _multipart posts as a single article
et: N_äita terveid mitmeosalisi artikleid ühe artiklina

en: Show in Filter Menu
et: Näita filtrite menüüs

en: Signature:
et: Allkiri:

en: Single-clic_k selects, rather than loads, groups
et: Ühekordne _klõps valib, mitte ei laadi, grupid

en: Single-click selects, rather than loads, heade_rs
et: Ühekordne klõp_s valib, mitte ei laadi, päised

en: Skipped %d groups due to possible corruption in "%s" and "%s".  You may want to delete these files and get a new grouplist from your news server.
et: %d gruppi jäeti vahele võimalike väärandmete tõttu failides "%s" ja "%s".  Sa võid need failid kustutada ning uudiseserverist uue gruppide nimekirja tõmmata.

en: Some tasks were still queued the last time Pan exited.  Do you want to resume those tasks?
et: Mõned ülesanded olid veel järjekorras, kui Pan viimati lõpetas. Kas sa tahad nende täitmist jätkata?

en: Spellchecking disabled: gtkspell_init() failed with status %d
et: Õigekirjakontroll välja lülitatud: gtkspell_init() ebaõnnestus olekuga %d

en: Status
et: Olek

en: Stop Selected Task(s)
et: Peata valitud ülesanne(ded)

en: Stopped
et: Peatatud

en: Stopping
et: Peatatav

en: Su_bject:
et: _Teema:

en: Subject
et: Teema

en: Subscribed
et: Tellitud

en: Subscribed Newsgroups
et: Tellitud uudisegrupid

en: Tasks
et: Tööd

en: Tasks: %u/%u
et: Töid: %u/%u

en: Text:
et: Tekst:

en: Thank you for trying Pan!
et: Aitäh, et proovid Pan-i!

en: Thank you for trying Pan!
     
    If you are new to Usenet,
    %s
    is a starting point to see what Usenet is,
    where to find a free news server,
    and how to use Pan.
     
    Since this is your first time running Pan,
    we'll need to gather some information.
et: Aitäh, et proovid Pan-i!
     
    Kui sa pole Usenetiga tuttav, siis võid vaadata
    aadressile %s, kus
    seletatakse, misasi on Usenet, kust leida uudiste-
    servereid ja kuidas kasutada Pani.
     
    Kuna sa käivitasid Pani esimest korda, siis on vaja
    natuke infot koguda.

en: Thanks
et: Tänud

en: Thanks to
et: Tänud

en: The Task Manager is Empty
et: Järjekorras pole ühtegi ülesannet

en: The command line was: %s
et: Käsurida oli: %s

en: The default charset set for articles posted with this profile
et: Selle profiili alt postitatud artiklite vaikimisi märgistik

en: The email account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
et: Reply-To. Meiliaadress, kuhu tuleb saata vastused sinu sõnumile.  See on vajalik ainult sel juhul, kui ta on erinev "Kellelt" väärtusest.

en: The group will not be saved -- can't create file "%s"
et: Seda gruppi ei salvestata -- ei saa luua faili "%s"

en: The news server's actual address, e.g. "news.mynewsserver.com"
et: Uudiseserveri tegelik aadress, näiteks "news.minuserver.com"

en: The news server's port.  This is almost always 119.
et: Uudiseserveri port.  See on peaaegu alati 119.

en: The newsgroups where replies to your message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
et: Followup-To. Uudisegrupp või -grupid, kuhu vastused sinu postitatud artiklile peaksid minema.  See on vajalik ainult juhul kui ta erineb "Postita gruppidesse" päisest. 
    Kõikide vastuste oma meiliaadressile suunamiseks kasuta "Vastukaja-Kuhu: poster"

en: The organization you're associated with.
et: Organisatsioon, millega sa seotud oled.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
et: Seda filtrit kasutavad reeglid:
    %s
    Palun eemalda need sõltuvused.

en: This program is free software; you can redistribute it
    and/or modify it under the terms of the GNU General Public
    License as published by the Free Software Foundation;
    version 2 of the License.
    
    This program is distributed in the hope that it will be
    useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied
    warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR
    PURPOSE.  See the GNU General Public License for more
    details.
    
    The GNU Public License can be found from the menu above
    in Help|About|License.
et: Käesolev programm on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada
    ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele,
    nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; Litsentsi versioon number 2.
    
    Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA
    IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA
    või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata
    GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    GNU Üldise Avaliku Litsentsi leiate menüüst Abi|Info|Litsents
    (eestikeelne tekst asub aadressil http://linux.ee/materjalid/gpl/).

en: Time
et: Aeg

en: Time Remaining
et: Veel aega

en: Total
et: Kokku

en: Turkish
et: Türgi

en: Turn line wrap on/off
et: Lülita ridade murdmine sisse/välja

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
et: Sisesta otsingutekst ja vajuta ENTER.  Metamärgid on lubatud.

en: Type in a search string and press ENTER.
    Wildcards are allowed.
et: Sisesta otsingutekst ja vajuta ENTER.
    Metamärgid on lubatud.

en: UNKNOWN
et: TUNDMATU

en: URLs:
et: URLid:

en: UUEncoded (universally accepted)
et: UUEncoded (laialt levinud)

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
et: Ei saa artiklit tühistada: ei leia sobivat artiklit kataloogist `pan.saadetud'!

en: Unable to connect to mail server "%*.*s"
et: Ei saa luua ühendust meiliserveriga "%*.*s"

en: Unable to create thread: %s
et: Ei saa luua lõime: %s

en: Unable to save headers for group "%*.*s" - is the disk full?
et: Ei saa grupi "%*.*s" päiseid salvestada - võibolla on ketas täis?

en: Unable to set group "%*.*s": %s
et: Ei saa määrata gruppi "%*.*s": %s

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
et: Ei saa artiklit asendada: ei leia sobivat artiklit kataloogist `pan.saadetud'!

en: Unable to update counts for group "%s"
et: Ei saa grupi "%s" artiklite arvu uuendada

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unparseable Subject
et: Töödeldamatu teema

en: Unread
et: Lugemata

en: Unsupported data version %d for "%s" data file.
    Are you running an old version of Pan by accident?
et: Toetamata andmete versioon %d grupi "%s" andmefailile.
    Kas sa kasutad kogemata Pan'i vanemat versiooni?

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
et: Toetamata andmete versioon grupi %s päistel: %d
    Kas sa kasutad kogemata Pan'i vanemat versiooni?

en: Updated counts for %u groups out of %u
et: Artiklite arv uuendatud %u grupil %u-st

en: Updating Header Pane...
et: Teemalõngade paani uuendamine...

en: Updating article counts for %u groups from server "%s"
et: Serveri "%2$s" %1$u grupi artiklite arvu uuendamine

en: Us_e .newsrc file
et: Ka_suta .newsrc faili

en: Use custom font in Body Pane:
et: Kasuta oma kirjatüüpe artiklipaanis:

en: Use custom font in Group Pane:
et: Kasuta oma kirjatüüpe gruppide paanis:

en: Use custom font in Header Pane:
et: Kasuta oma kirjatüüpe teemalõngade paanis:

en: Use the selected profile to create a new profile
et: Kasuta valitud profiili andmeid uue loomisel

en: Used when email replies to your posts should go somewhere other than the email address above.  Because Reply-To: is relatively difficult for spammers to harvest, it's polite give your email address here if you gave an invalid email address above.
et: Kasutatakse, kui vastused sinu kirjadele peavad minema kuhugi mujale, kui ülaltoodud aadressile. Kuna Vastus-Kuhu: päisest on spämmijatel palju keerulisem aadresse hankida, siis on siin viisakas sisestada oma õige aadress, juhul kui üleval andsid vale aadressi.

en: Usenet posting failed.
et: Useneti postitamine ebaõnnestus.

en: User-Agent
et: Klientprogramm

en: WARNING: %d lines are more than 80 characters wide.
et: HOIATUS: %d rida on pikemad kui 80 märki.

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
et: HOIATUS: Ristpostitamine ilma Followup-To päiseta.

en: WARNING: Following-Up too many groups.
et: HOIATUS: Vastukaja liiga paljudesse gruppidesse.

en: WARNING: Group "%*.*s" is read-only.
et: HOIATUS: Grupist "%*.*s" saab ainult lugeda.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
et: HOIATUS: Postitus paljudesse gruppidesse.

en: WARNING: Reply seems to be top-posted.
et: HOIATUS: Vastus on kirja algusesse kirjutatud.

en: WARNING: Signature is more than 4 lines long
et: HOIATUS: Allkiri on pikem kui 4 rida

en: WARNING: Signature is more than 80 characters wide.
et: HOIATUS: Allkiri on laiem kui 80 märki

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
et: HOIATUS: Allkirja algus ilma allkirjata.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
et: HOIATUS: Artikkel koosneb üleni kvooditud tekstist!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
et: HOIATUS: Artikkel koosneb enamuses kvooditud tekstist.

en: WARNING: The signature marker should be "-- ", not "--".
et: HOIATUS: Allkirja eraldaja peaks olema "-- ", mitte "--".

en: WARNING: Unknown group: "%*.*s".
et: HOIATUS: Tundmatu grupp: "%*.*s".

en: Watched
et: jälgitav

en: We don't have a list of groups for "%*.*s".
    Shall we download one?
et: Serveri "%*.*s" jaoks ei ole gruppide nimekirja.
    Kas hangime?

en: Western
et: Lääne

en: Western, New
et: Lääne, uus

en: What mail server should Pan use?
et: Millist postiserverit Pan kasutab?

en: What news server should Pan use?
et: Millist uudiseserverit Pan kasutab?

en: When a Followup subject header changes, show as _new thread
et: Kui va_stukaja muudab teemat, siis näita uue teemalõngana

en: When posting to Usenet, your article's Message-ID contains a domain name.  You can set a custom domain name here, or leave it blank to let Pan use the domain name from your email address.
et: Usenetti postitamisel sisaldab sinu kirja Arikli-ID (Message-ID) päis domeeninime.  Siia võid sisestada suvalise domeeninime või jätta tühjaks. Viimasel juhul kasutab Pan sinu meiliaadressi domeeni.

en: Wildcard group specification:
et: Metamärkidega uudisegrupi otsing:

en: Wrap Text
et: Murra read

en: Wrote filters to "%s"
et: Filtrid kirjutatud faili "%s"

en: Wrote profiles to "%s"
et: Profiilid kirjutatud faili "%s"

en: Wrote rules to "%s"
et: Reeglid kirjutatud faili "%s"

en: X-Mailer
et: X-Meiler

en: X-Newsreader
et: X-Uudiseriider

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Save.
et: Sa oled edukalt sisestanud info,
    mis on vajalik Pani häälestamiseks.
    
    Häälestuse salvestamiseks vajuta Salvesta.

en: You haven't loaded an article to print.
et: Sa ei ole printimiseks artiklit laadinud.

en: You may want to empty this group and download fresh headers.
et: Sa võid selle grupi tühjendada ja värsked päised alla laadida.

en: You must download the article before you can cancel it.
et: Enne tühistamist pead sa artikli alla laadima.

en: You must download the article before you can supersede it.
et: Enne asendamist pead sa artikli alla laadima.

en: You must specify a .newsrc filename or disable newsrc support.
et: Sa pead .newsrc faili nime sisestama või newsrc kasutamise keelama.

en: You must specify a password or disable authorization.
et: Sa pead parooli sisestama või autentimise keelama.

en: You must specify a username or disable authorization.
et: Sa pead kasutajanime sisestama või autentimise keelama.

en: You must specify an address.
et: Sa pead aadressi sisestama.

en: You need at least one profile
et: Sul peab olema vähemalt üks kasutajaprofiil

en: Your _Name:
et: Sinu _nimi:

en: Your message was saved in the folder "pan.sendlater"
et: Sinu artikkel on salvestatud kataloogi "pan.saadahiljem"

en: Your real name contained double quotes.
    Converting into single quotes.
et: Su nimi sisaldas jutumärke.
    Need asendatakse apostroofidega.

en: Zero
et: null

en: _Address:
et: _Aadress:

en: _Article
et: _Artikli

en: _Attribution:
et: _Atributsioon:

en: _Author:
et: _Autor:

en: _Browse...
et: _Vali...

en: _Delete article
et: _Kustuta artikkel

en: _Directory for saving articles:
et: _Kataloog, kuhu salvestatakse manused:

en: _Directory:
et: _Kataloog:

en: _Download bodies too
et: Tõmba ka artiklite _sisud

en: _Editor (%t is filename):
et: R_edaktor (%t on failinimi):

en: _Email Address:
et: _Meiliaadress:

en: _Erase cache when exiting Pan
et: P_uhasta puhver Panist väljumisel

en: _Filename:
et: _Faili nimi:

en: _Flag body for download
et: Märgista artikkel _allalaadmiseks

en: _Full Name:
et: _Täisnimi:

en: _Help
et: _Abi

en: _Ignore (set score to -9999)
et: _Ignoreeri (hinne -9999)

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
et: _Ignoreeri teemalõnga (vaikimisi peidab teemalõnga)

en: _Lines:
et: _Ridu:

en: _Message-ID:
et: Artikli-_ID:

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Organization:
et: _Organisatsioon:

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Post
et: _Postita

en: _Profile Name:
et: _Profiili nimi:

en: _Read Threads:
et: _Loetud teemalõngad:

en: _References:
et: _Viited:

en: _Reply-To Header:
et: _Vastus-Kuhu päis:

en: _Resume
et: _Jätka

en: _Retrieve Body
et: _Tõmba artikli sisu

en: _Signature File:
et: A_llkirjafail:

en: _Subject:
et: _Teema:

en: _Unread Only
et: Ainult l_ugemata artiklid

en: _Unread Threads:
et: Lugemata teemal_õngad:

en: _User Profile
et: _Kasutajaprofiil

en: _Username:
et: _Kasutajanimi:

en: _Watch (set score to 9999)
et: _Jälgi (hinne 9999)

en: _Watch thread (highlights the thread)
et: _Jälgi teemalõnga (tõstab teemalõnga esile)

en: _Web Browser (%s is URL):
et: Vee_bibrauser (%s on URL):

en: add
et: liida

en: at least N lines long
et: vähemalt N rida pikk

en: contains
et: sisaldab

en: default
et: vaikimisi

en: does not contain
et: ei sisalda

en: does not end with
et: ei lõppe

en: does not match regular expression
et: ei vasta regulaaravaldisele

en: does not start with
et: ei alga

en: ends with
et: lõppeb

en: expecting 'Expires: MM/DD/YYYY' or 'Expires: DD-MM-YYYY'
et: oodatud on 'Expires: MM/DD/YYYY' või 'Expires: DD-MM-YYYY'

en: expired old score
et: kehtivuse kaotanud hinne

en: high
et: kõrge

en: http://pan.rebelbase.com/ - Pan Homepage
    http://pan.rebelbase.com/bugs/ - Report a Bug
    http://pan.rebelbase.com/download/ - Upgrade
et: http://pan.rebelbase.com/ - Pan'i koduleht
    http://pan.rebelbase.com/bugs/ - Teata veast
    http://pan.rebelbase.com/download/ - Uuenda

en: ignored
et: on ignoreeritav

en: is
et: on

en: is not
et: ei ole

en: less than N lines long
et: vähem kui N rida pikk

en: low
et: madal

en: matches regular expression
et: vastab regulaaravaldisele

en: medium
et: keskmine

en: pan.sendlater
et: pan.saadahiljem

en: pan.sent
et: pan.saadetud

en: scorefile %s, line %d: %s (%s)
et: hindefail %s, rida %d: %s (%s)

en: set score to
et: määra hindeks

en: skipping score because it has no criteria
et: tingimusteta hinne jäetakse vahele

en: skipping unsupported criteria
et: toetamata tingimus jäetakse vahele

en: starts with
et: algab

en: subtract
et: lahuta

en: unexpected line.
et: ootamatu rida.

en: unknown@spammesenseless.com
et: tundmatu@spammisaatjad.com

en: watched
et: on jälgitav

en: yEnc (30 percent smaller than UUEnc but less universal)
et: yEnc (30 protsenti väiksem kui UUEnc, aga vähem levinud)

en: zero
et: null
