sawfish - en to et translation catalogue (337 entries)

en: ** unknown widget **
et: ** tundmatu vidin **

en: 3d hack
et: 3d häkk

en: About GNOME...
et: GNOMEi info...

en: Accent color for focused windows (if unset uses the GTK+ selection color).
et: Rõhutav värv fokuseeritud akendel (kui määramata, siis kasutatakse GTK+ valikuvärvi).

en: Actions
et: Tegevused

en: Activate viewport column
et: Aktiveeri vaateava veerg

en: Activate viewport row
et: Aktiveeri vaateava rida

en: Activate workspace
et: Aktiveeri töötsoon

en: Add
et: Lisa

en: Add...
et: Lisa...

en: Add:
et: Lisa:

en: All settings
et: Kõik sätted

en: Appearance
et: Väljanägemine

en: Append workspace and send
et: Saada lõppu lisatud töötsooni

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Audio file
et: Helifail

en: Automatically reload themes when they are updated.
et: Kui teemasid uuendatakse, lae need automaatselt uuesti.

en: Automatically remember other window attributes.
et: Jäta muud akna parameetrid automaatselt meelde.

en: Automatically remember window positions.
et: Jäta akna asukoht automaatselt meelde.

en: Automatically remember window sizes.
et: Jäta akna mõõtmed automaatselt meelde.

en: Avoid
et: Väldi

en: Bindings
et: Seosed

en: Border-only
et: Ainult ääris

en: Browse...
et: Vali...

en: Cancel
et: Loobu

en: Class
et: Klass

en: Click-to-focus mode passes the click through to the application.
et: Click-to-focus annab klõpsu rakendusele edasi.

en: Color of active frames (if unset use GTK+ selection color).
et: Aktiivse raami värv (kui määramata, siis GTK+ valikuvärv).

en: Color of active frames in `simple' frame style.
et: Aktiivse 'lihtne'-tüüpi raami värv.

en: Color of inactive frames (if unset use GTK+ background color).
et: Mitteaktiivse raami värv (kui määramata, siis GTK+ taustavärv).

en: Color of inactive frames in `simple' frame style.
et: Mitteaktiivse 'lihtne'-tüüpi raami värv.

en: Color to use when drawing text.
et: Teksti joonistamiseks kasutatav värv.

en: Column:
et: Veerg:

en: Columns:
et: Veerge:

en: Command
et: Käsk

en: Command sequence
et: Käsujada

en: Command:
et: Käsk:

en: Context:
et: Kontekst:

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy the current window to the N'th workspace.
et: Kopeeri aktiivne aken N. töötsooni.

en: Copy the window to the next workspace.
et: Kopeeri aken järgmisse töötsooni.

en: Copy the window to the previous workspace.
et: Kopeeri aken eelmisse töötsooni.

en: Copy to next
et: Kopeeri järgmisse

en: Copy to next workspace
et: Kopeeri järgmisse töötsooni

en: Copy to previous
et: Kopeeri eelmisse

en: Copy to previous workspace
et: Kopeeri eelmisse töötsooni

en: Copy to workspace
et: Kopeeri töötsooni

en: Copy...
et: Kopeeri...

en: Create a new workspace at the end of the list, and move the window to it.
et: Lisa uus töötsoon nimekirja lõppu ja liiguta aken sinna.

en: Create a new workspace at the start of the list, and move the window to it.
et: Lisa uus töötsoon nimekirja algusesse ja liiguta aken sinna.

en: Create a new workspace before the current workspace.
et: Lisa uus töötsoon aktiivse tsooni ette.

en: Create a new workspace following the current workspace.
et: Lisa uus töötsoon aktiivse tsooni taha.

en: Crux Theme
et: Crux teema

en: Customize
et: Kohanda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default font: \w
et: Vaikimisi kirjatüüp: \w

en: Default frame style:
et: Vaikimisi raami laad:

en: Delay in milliseconds until focused windows are raised.
et: Viivitus enne akende tõstmist (millisekundites).

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete any workspaces that don't contain any windows.
et: Kustuta töötsoonid, milles ei ole ühtegi akent.

en: Delete empty workspaces
et: Kustuta tühjad töötsoonid

en: Delete the current workspace. Its member windows are relocated to the
    previous workspace.
et: Aktiivne töötsoon kustutatakse, selles asuvad aknad liigutatakse eelmisse
    töötsooni.

en: Delete the current workspace. Its member windows are relocated to the next
    workspace.
et: Aktiivne töötsoon kustutatakse, selles asuvad aknad liigutatakse järgmisse
    töötsooni.

en: Depth
et: Sügavus

en: Destroy window
et: Hävita aken

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Direction of gradient in `gradient' frame style.
et: Ülemineku suund 'ülemineku' tüüpi raamil.

en: Directory:
et: Kataloog:

en: Display all errors that have occurred to the screen.
et: Näita kõigi toimunud vigade kohta teateid ekraanil.

en: Display error messages to: \w
et: Kus näidata veateateid: \w

en: Display errors
et: Näita veateateid

en: Display the next workspace.
et: Näita järgmist töötsooni.

en: Display the previous workspace.
et: Näita eelmist töötsooni.

en: Display the window's icon in its menu button.
et: Akna ikooni näidatakse menüünupul.

en: Display title buttons to mimic: \w
et: Tiitlirea nupud jäljendavad: \w

en: Display tooltips for window frames.
et: Näita akende raamidele vihjeid.

en: E_xit
et: _Välju

en: Edge Flipping
et: Üle ääre hüppamine

en: Edit binding
et: Muuda seost

en: Edit frame style
et: Muuda raami laadi

en: Edit theme...
et: Redigeeri teemat...

en: Edit...
et: Muuda...

en: Edit:
et: Muuda:

en: Event
et: Sündmus

en: Execute the given shell command.
et: Käivita etteantud kesta käsk.

en: Focus
et: Fookus

en: Frame
et: Raam

en: Frame style
et: Raami laad

en: Frame type
et: Raami tüüp

en: Frames
et: Raamid

en: GNOME WWW...
et: GNOMEi veeb...

en: Grab...
et: Haara...

en: Gradient Theme
et: Ülemineku teema

en: Grow down
et: Kasva alla

en: Grow left
et: Kasva vasakule

en: Grow right
et: Kasva paremale

en: Grow up
et: Kasva üles

en: Height of title bar.
et: Tiitliriba kõrgus.

en: History
et: Ajalugu

en: Hitting the screen edge selects the next: \w
et: Ekraani ääreni jõudmine valib järgmise: \w

en: Icon Name
et: Ikooni nimi

en: Iconified
et: Minimeeritud

en: Ignored
et: Ignoreeritav

en: Image Properties
et: Pildi omadused

en: In GNOME _task list
et: GNOME _teguminimekirjas

en: In _group
et: _Grupeeritud

en: In _window list
et: _Akende nimekirjas

en: Index:
et: Indeks:

en: Insert workspace
et: Lisa töötsoon

en: Insert workspace after
et: Lisa töötsoon taha

en: Insert workspace before
et: Lisa töötsoon ette

en: Invoke the list of commands, one by one.
et: Täida käskude jada, kõik käsud ükshaaval.

en: Invoke the user-customization system.
et: Käivita kohandamise süsteem.

en: Key
et: Klahv

en: Key:
et: Klahv:

en: Keymap containing bindings active anywhere.
et: Klahvivastend, mis sisaldab igal pool toimivaid klahviseoseid.

en: Keymap containing bindings active when a client window is focused.
et: Klahvivastend, mis sisaldab ainult fokuseeritud aknale mõjuvaid klahviseoseid.

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the border of
    a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
et: Klahvivatend, mis sisaldab akna äärisel toimivaid seoseid. (Selles
    vastendis töötavad ainult hiireseosed.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the root window
    (or when no window is focused).
et: Klahvivatend, mis sisaldab klahviseoseid, mis toimivad kui hiirekursor on
    juuraknas (või ükski aken pole fokuseeritud).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the title of
    a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
et: Klahvivastend, mis sisaldab akna tiitliribal toimivaid seoseid. (Selles
    vastendis töötavad ainult hiireseosed.)

en: Kill client
et: Tapa klient

en: Lower
et: Langeta

en: Lower layer
et: Alumine kiht

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Maximize window
et: Maksimeeri aken

en: Maximize window fullscreen
et: Maksimeeri aken täisekraanile

en: Maximize window horizontally
et: Maksimeeri aken horisontaalselt

en: Maximize window vertically
et: Maksimeeri aken vertikaalselt

en: Maximized
et: Maksimeeritud

en: Merge next workspace
et: Liida järgmise töötsooniga

en: Merge previous workspace
et: Liida eelmise töötsooniga

en: Merge with next
et: Liida järgmisega

en: Merge with previous
et: Liida eelmisega

en: Method of placing dialog windows: \w
et: Dialoogiakende paigutamise meetod: \w

en: Method of placing windows: \w
et: Akende paigutamise meetod: \w

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Minimize all windows on the current workspace.
et: Minimeeri aktiivses töötsoonis kõik aknad.

en: Minimize the window.
et: Minimeeri aken.

en: Minimizing and Maximizing
et: Minimeerimine ja maksimeerimine

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Modifier key(s) used for default shortcuts.
et: Aknahalduri vaikimisi kiirklahvidega kasutatav(ad) muuteklahv(id).

en: Mono Theme
et: Mono teema

en: Move the current window to the N'th workspace.
et: Liiguta aktiivne aken N. töötsooni.

en: Move the current window to the specified viewport.
et: Liiguta aktiivne aken määratud vaateavasse.

en: Move the current workspace one place to the left.
et: Liiguta aktiivne töötsoon koha võrra vasakule.

en: Move the current workspace one place to the right.
et: Liiguta aktiivne töötsoon koha võrra paremale.

en: Move the viewport one screen down.
et: Liiguta vaateava ühe ekraani võrra allapoole.

en: Move the viewport one screen to the left.
et: Liiguta vaateava ühe ekraani võrra vasakule.

en: Move the viewport one screen to the right.
et: Liiguta vaateava ühe ekraani võrra paremale.

en: Move the viewport one screen up.
et: Liiguta vaateava ühe ekraani võrra ülespoole.

en: Move the window to the next workspace.
et: Liiguta aken järgmisse töötsooni.

en: Move the window to the previous workspace.
et: Liiguta aken eelmisse töötsooni.

en: Move the window to the viewport above, and switch to that viewport.
et: Liiguta aken üleval asuvasse vaateavasse ja aktiveeri see vaateava.

en: Move the window to the viewport below, and switch to that viewport.
et: Liiguta aken all asuvasse vaateavasse ja aktiveeri see vaateava.

en: Move the window to the viewport on the left, and switch to that viewport.
et: Liiguta aken vasakul asuvasse vaateavasse ja aktiveeri see vaateava.

en: Move the window to the viewport on the right, and switch to that viewport.
et: Liiguta aken paremal asuvasse vaateavasse ja aktiveeri see vaateava.

en: Move viewport down
et: Liiguta vaateava alla

en: Move viewport left
et: Liiguta vaateava vasakule

en: Move viewport right
et: Liiguta vaateava paremale

en: Move viewport up
et: Liiguta vaateava üles

en: Move window down
et: Liiguta aken alla

en: Move window left
et: Liiguta aken vasakule

en: Move window right
et: Liiguta aken paremale

en: Move window to viewport
et: Liiguta aken vaateavasse

en: Move window up
et: Liiguta aken üles

en: Move workspace backwards
et: Liiguta töötsoon tagasi

en: Move workspace forwards
et: Liiguta töötsoon edasi

en: Move workspace left
et: Liiguta töötsoon vasakule

en: Move workspace right
et: Liiguta töötsoon paremale

en: Move/Resize
et: Liigutamine/suuruse muutmine

en: Name
et: Nimi

en: New group
et: Uus grupp

en: Next window
et: Järgmine aken

en: Next workspace
et: Järgmine töötsoon

en: No
et: Ei

en: No errors.
et: Veateateid pole.

en: None
et: Ei ole

en: Normal
et: Normaalne

en: OK
et: Olgu

en: Only flip when interactively moving a window.
et: Vaheta töölauda ainult interaktiivsel akna liigutamisel.

en: Other
et: Muu

en: Pack down
et: Paki alla

en: Pack left
et: Paki vasakule

en: Pack right
et: Paki paremale

en: Pack up
et: Paki üles

en: Placement
et: Paigutamine

en: Play sound effects for window events.
et: Mängi aknasündmustele heliefekte.

en: Position
et: Asukoht

en: Prepend workspace and send
et: Saada algusess lisatud töötsooni

en: Press key...
et: Vajuta klahvi...

en: Previous window
et: Eelmine aken

en: Previous workspace
et: Eelmine töötsoon

en: Properties
et: Omadused

en: Properties...
et: Omadused...

en: Quit
et: Lõpeta

en: Raise
et: Tõsta

en: Raise on focus
et: Tõsta fokuseerimisel

en: Raise windows when they are focused.
et: Tõsta aknad fokuseerimisel.

en: Remember _attributes
et: Jäta a_tribuudid meelde

en: Remember _dimensions
et: Jäta _mõõtmed meelde

en: Remember _position
et: Jäta _asukoht meelde

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Restore the window from its minimized state.
et: Taasta aken minimeeritud olekust.

en: Role
et: Roll

en: Row:
et: Rida:

en: Rows:
et: Ridu:

en: Run shell command
et: Käivita kesta käsk

en: SMaker Theme
et: SMaker teema

en: S_haded
et: Kokku k_eritud

en: Sawfish Error
et: Sawfishi viga

en: Sawfish configurator
et: Sawfishi konfiguratsioon

en: Sawfish homepage
et: Sawfishi kodulehekülg

en: Sawfish manages your windows extensibly.
et: Sawfish haldab sinu aknaid.

en: Select Icon
et: Vali ikoon

en: Select Image
et: Vali pilt

en: Select color
et: Vali värv

en: Select file
et: Vali fail

en: Select font
et: Vali kirjatüüp

en: Select next workspace
et: Vali järgmine töötsoon

en: Select previous workspace
et: Vali eelmine töötsoon

en: Select the N'th workspace.
et: Vali N. töötsoon.

en: Select the next desktop when the pointer hits screen edge.
et: Vali järgmine töölaud kui hiirekursor jõuab ekraani ääreni.

en: Select the specified viewport column.
et: Vali vaateava määratud veerg.

en: Select the specified viewport row.
et: Vali vaateava määratud rida.

en: Send to next workspace
et: Saada järgmisse töötsooni

en: Send to previous workspace
et: Saada eelmisse töötsooni

en: Send to workspace
et: Saada töötsooni

en: Send to workspace down
et: Saada alumisse töötsooni

en: Send to workspace left
et: Saada vasakusse töötsooni

en: Send to workspace right
et: Saada paremasse töötsooni

en: Send to workspace up
et: Saada ülemisse töötsooni

en: Send window to the workspace above the current workspace
et: Saada aken aktiivsest ülespoole jäävasse töötsooni

en: Send window to the workspace below the current workspace
et: Saada aken aktiivsest allapoole jäävasse töötsooni

en: Send window to the workspace left of the current workspace
et: Saada aken aktiivsest vasakule jäävasse töötsooni

en: Send window to the workspace right of the current workspace
et: Saada aken aktiivsest paremale jäävasse töötsooni

en: Shade window
et: Keri aken kokku

en: Shaded
et: Kokku keritud

en: Show full documentation in tooltips.
et: Näita vihjetes täit dokumentatsiooni.

en: Simple Theme
et: Lihtne teema

en: Sound
et: Heli

en: Stacking
et: Virnastamine

en: State
et: Olek

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Sticky viewport
et: Kleepuv vaateava

en: Text is \w justified in window titles.
et: Tiitlirea tekst on joondatud \w

en: Title-only
et: Ainult pealkiri

en: Tooltips
et: Vihjed

en: Top-border
et: Ülemine ääris

en: Type
et: Tüüp

en: Undocumented
et: Dokumenteerimata

en: Ungrouped
et: Grupeerimata

en: Unique name
et: Unikaalne nimi

en: Unmaximize
et: Taasta suurus

en: Unmaximize window
et: Taasta akna suurus

en: Unshade window
et: Keri aken lahti

en: Upper layer
et: Ülemine kiht

en: Use black-on-white button images.
et: Kasuta must-valgel nupuikoone.

en: Use less memory when creating gradients, possibly affecting quality.
et: Kasuta üleminekute loomisel vähem mälu, arvatavasti mõjutab kvaliteeti.

en: Value
et: Väärtus

en: View the workspace above the current workspace
et: Vaata aktiivsest ülespoole jäävat töötsooni

en: View the workspace below the current workspace
et: Vaata aktiivsest allapoole jäävat töötsooni

en: View the workspace to the left of the current workspace
et: Vaata aktiivsest vasakule jäävat töötsooni

en: View the workspace to the right of the current workspace
et: Vaata aktiivsest paremale jäävat töötsooni

en: Viewport
et: Vaateava

en: When does the mouse pointer affect the input focus.
et: Millal mõjutab hiirekursor sisestusfookust.

en: While changing %s:
et: %s muutmisel:

en: Width of window border.
et: Akna äärise laius.

en: Window Cycling
et: Akende vahetamine

en: Window:
et: Aken:

en: Work_spaces
et: _Töötsoonid

en: Workspace
et: Töölaud

en: Workspace %d
et: Töötsoon %d

en: Workspace down
et: Töötsoon alla

en: Workspace left
et: Töötsoon vasakule

en: Workspace names
et: Töötsoonide nimed

en: Workspace right
et: Töötsoon paremale

en: Workspace up
et: Töötsoon üles

en: Workspace:
et: Töötsoon:

en: Workspaces
et: Töötsoonid

en: Workspaces:
et: Töötsoonid:

en: Yes
et: Jah

en: _About Sawfish...
et: _Sawfishi info...

en: _Close
et: _Sulge

en: _Customize
et: _Häälesta

en: _FAQ...
et: _KKK...

en: _File
et: _Fail

en: _Focusable
et: _Fokuseeritav

en: _Forget saved state
et: _Unusta meeldejäetud olek

en: _GNOME Help...
et: _GNOMEi abiinfo...

en: _Help
et: _Abi

en: _History
et: _Ajalugu

en: _Ignored
et: _Ignoreeritav

en: _Manual...
et: Kasutaja_juhend...

en: _News...
et: _Uudised...

en: _Next workspace
et: _Järgmisse töötsooni

en: _Open Theme..
et: _Ava teema...

en: _Preferences...
et: _Häälestus...

en: _Preview
et: _Eelvaade

en: _Previous workspace
et: _Eelmisse töötsooni

en: _Programs
et: _Programmid

en: _Save Theme
et: _Salvesta teema

en: _Send window to
et: _Saada aken

en: _Settings
et: _Sätted

en: _Sticky
et: _Kleepuv

en: _Themes
et: _Teemad

en: _Toggle
et: _Lülitused

en: _WWW page...
et: _Veebileht...

en: _Windows
et: _Aknad

en: `From' color of active frames in `gradient' frame style.
et: Algusvärv aktiivsel 'ülemineku' tüüpi raamil.

en: `From' color of inactive frames in `gradient' frame style.
et: Algusvärv mitteaktiivsel 'ülemineku' tüüpi raamil.

en: `To' color of active frames in `gradient' frame style.
et: Lõpuvärv aktiivsel 'ülemineku' tüüpi raamil.

en: `To' color of inactive frames in `gradient' frame style.
et: Lõpuvärv mitteaktiivsel 'ülemineku' tüüpi raamil.

en: all
et: kõik

en: and many others...
et: ja paljud teised...

en: border-keymap
et: äärise-klahvivastend

en: center
et: keskele

en: close-button-keymap
et: sulge-nupu-klahvivastend

en: diagonal
et: diagonaalne

en: global-keymap
et: üldine-klahvivastend

en: horizontal
et: horisontaalne

en: iconify-button-keymap
et: minimeeri-nupu-klahvivastend

en: left
et: vasakule

en: maximize-button-keymap
et: maksimeeri-nupu-klahvivastend

en: menu-button-keymap
et: menüünupu-klahvivastend

en: not
et: mitte

en: nowhere
et: mitte kuskil

en: right
et: paremale

en: root-window-keymap
et: juurakna-klahvivastend

en: screen
et: erkaanil

en: shade-button-keymap
et: keri-nupu-klahvivastend

en: space %d
et: %d. tsoon

en: standard-error
et: standardses veaväljundis

en: title-keymap
et: pealkirja-klahvivastend

en: vertical
et: vertikaalne

en: viewport
et: vaateava

en: window-keymap
et: akna-klahvivastend

en: workspace
et: töötsooni
