Xchat 1.9.x - en to et translation catalogue (658 entries)

en: 
    
    Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
et: 
    
    Rohkem infot saad käsuga /HELP <käsk>, või proovi /HELP -l

en: 
    Commands Available:
et: 
    Võimalikud käsud:

en: 
    No help available on that command.
et: 
    Selle käsu kohta pole abimaterjale.

en:       File: %s
       To/From: %s
          Size: %u
          Port: %d
     IP Number: %s
    Start Time: %s   Max CPS: %d
et:       Fail: %s
       Kellele/Kellelt: %s
          Suurus: %u
          Port: %d
     IP aadr: %s
    Algusaeg: %s   Max C/S: %d

en:   %-20s offline
et:   %-20s offlain

en:   %-20s online
et:   %-20s onlain

en: $ Number
et: $ number

en: %C12-%C13$1/Wallops%C12-%O$t$2%O
et: %C12-%C13$1/Wallopid%C12-%O$t$2%O

en: %O%C11$1%O added to ignore list.
et: %O%C11$1%O lisatud ignoreeritavate nimekirja.

en: %O%C11$1%O removed from ignore list.
et: %O%C11$1%O eemaldatud ignoreeritavate nimekirjast.

en: (%s=Server %c=Channel %n=Network).
et: (%s=server %c=kanal %n=võrk).

en: (Disabled)
et: (Keelatud)

en: (Leave at zero for full speed file transfers).
et: (0 maksimaalse kiirjuse jaoks).

en: (Only useful for computers with multiple addresses).
et: (Kasulik ainult arvutitele, millel on mitu aadressi).

en: (Separate multiple words with commas).
et: (Eralda erinevad sõnad komaga).

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
et: * root-kasutajana IRCus istuda on lollus! Sa peaks
      looma tavakasutaja konto ja sellega sisse logima.

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
et: **** ALUSTAN LOGIMIST %s

en: **** ENDING LOGGING AT %s
et: **** LÕPETAN LOGIMISE %s

en: *NEW*
et: *UUS*

en: *WARNING*
    Auto accepting DCC to your home directory
    can be dangerous and is exploitable. Eg:
    Someone could send you a .bash_profile
et: *HOIATUS*
    DCC failide automaatne kodukataloogi salvestamine
    on ohtlik ja ära kasutatav. Näiteks võin keegi
    saata sulle faili .bash_profile

en: -%C10-%C11-%O$t$1 added to notify list.
et: -%C10-%C11-%O$t$1 lisatud märguande nimekirja.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 already in use. Retrying with $2..
et: -%C10-%C11-%O$t$1 on juba kasutuses. Proovin nime $2..

en: -%C10-%C11-%O$t$1 deleted from notify list.
et: -%C10-%C11-%O$t$1 kustutatud märguande nimekirjast.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 has changed the topic to: $2%O
et: -%C10-%C11-%O$t$1 pani uue teema: $2%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 is now known as $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 kannab nüüd nime $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes ban on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas keelu maskilt $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel keyword
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas kanalilt märksõna

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes invite on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas kutsumise $2 pealt

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes user limit
et: -%C10-%C11-%O$t$1 eemaldas kasutajalimiidi

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets ban on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 pani keelu maskile $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel keyword to $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 seab kanali märksõnaks $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel limit to $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 seab kanali piiranguks $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets invite on $2
et: -%C10-%C11-%O$t$1 määras kutsumise $2 peale

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets mode $2$3 $4
et: -%C10-%C11-%O$t$1 seadis kanalile $4 võtme $2$3

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets modes%B %C14[%O$2%B%C14]%O
et: -%C10-%C11-%O$t$1 määrab olekud%B %C14[%O$2%B%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 users in notify list.
et: -%C10-%C11-%O$t$1 kasutajat teadaannete nimekirjas.

en: -%C10-%C11-%O$t%C11Users on $1:%C $2
et: -%C10-%C11-%O$t%C11Kasutajat kanalil $1:%C $2

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CEnd of WHOIS list.
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CWHOIS nimekirja lõpp.

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Cis away %C14(%O$2%O%C14)
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Con eemal %C14(%O$2%O%C14)

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O jõude %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O, signon: %C11$3%O
et: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O jõude %C11$2%O, liitus: %C11$3%O

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Channel is invite only).
et: -%C10-%C11-%O$tEi saa liituda kanaliga%C11 %B$1 %O(liitumine ainult kutsetega).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Requires keyword).
et: -%C10-%C11-%O$tEi saa liituda kanaliga%C11 %B$1 %O(kanal nõuab märksõna).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(User limit reached).
et: -%C10-%C11-%O$tEi saa liituda kanaliga %C11 %B$1 %O(kasutajalimiit saavutatud).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(You are banned).
et: -%C10-%C11-%O$tEi saa liituda kanaliga%C11 %B$1 %O(keelatud).

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 created on $2
et: -%C10-%C11-%O$tKanal $1 loodi $2

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 modes: $2
et: -%C10-%C11-%O$tKanali $1 seaded: $2

en: -%C10-%C11-%O$tConnected.
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendatud.

en: -%C10-%C11-%O$tConnected. Now logging in..
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendatud. Login sisse..

en: -%C10-%C11-%O$tConnecting to %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C port %C11$3%C..
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendan serveri %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C porti %C11$3%C..

en: -%C10-%C11-%O$tConnection failed. Error: $1
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendamine ebaõnnestus. Viga: $1

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Ctimed out - aborting.
et: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Ckasutajale %C11$3 %Caegus - katkestan.

en: -%C10-%C11-%O$tDisconnected ($1).
et: -%C10-%C11-%O$tÜhendus katkestatud ($1).

en: -%C10-%C11-%O$tFound your IP: [$1]
et: -%C10-%C11-%O$tLeidsin su IP: [$1]

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up %C11$1%C..
et: -%C10-%C11-%O$tOtsin hosti %C11$1%C..

en: -%C10-%C11-%O$tMOTD Skipped.
et: -%C10-%C11-%O$tMOTD vahele jäetud.

en: -%C10-%C11-%O$tNickname already in use. Use /NICK to try another.
et: -%C10-%C11-%O$tSinu hüüdnimi on juba kasutuses. Proovi teist nime käsuga /NICK.

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC.
et: -%C10-%C11-%O$tTundmatu DCC.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify list is empty.
et: -%C10-%C11-%O$tTeadaannete nimekiri on tühi.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is online ($2).
et: -%C10-%C11-%O$tTeadaanne: $1 on nüüd ühendatud ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tPing reply from $1 : $2 second(s)
et: -%C10-%C11-%O$tPingimise vastus kasutajalt $1 : $2 sekundit

en: -%C10-%C11-%O$tReceived '$1%O' from $2
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsime vastu '$1%O' kasutajalt $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsin vastu CTCP $1 kasutajalt $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2 (to $3)
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsin vastu CTCP $1 kasutajalt $2 ($3-le)

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2
et: -%C10-%C11-%O$tVõtsin vastu CTCP heli $1 kasutajalt $2

en: -%C10-%C11-%O$tStopped previous connection attempt (pid=$1)
et: -%C10-%C11-%O$tKatkestasin eelmise ühenduskatse (pid=$1)

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C is %C11$2%O
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema on %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C set by %C11$2%C at %C11$3%O
et: -%C10-%C11-%O$tKanali %C11$1%C teema pani %C11$2%C  %C11$3%O paiku

en: -%C10-%C11-%O$tUnknown host. Maybe you misspelled it?
et: -%C10-%C11-%O$tTundmatu server. Kas kirjutasid serveri nime õieti?

en: -%C10-%C11-%O$tYou are now known as $2
et: -%C10-%C11-%O$tSa kannad nime $2

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been invited to %C11$1%C by %C11$2%C (%C11$3%C)
et: -%C10-%C11-%O$t%C11$2%C kutsus sind kanalisse %C11$1%C (%C11$3%C)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been kicked from $2 by $3 ($4%O)
et: -%C10-%C11-%O$t$3 viskas sind välja kanalist $2 ($4%O)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been killed by $1 ($2%O)
et: -%C10-%C11-%O$t $1 ($2%O) tappis su.

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3
et: -%C10-%C11-%O$tSa lahkusid kanalilt $3

en: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C has joined $2
et: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C liitus kanaliga $2

en: -%C10-%C11>%O$t%BYou%B are now talking on %C11$2%O
et: -%C10-%C11>%O$t%BSa%B räägid kanalil %C11$2%O

en: /WHOIS yourself to find your real address. Use this if you have a 192.168.*.* address!
et: Oma tõeslise aadressi teada saamiseks, kasuta enda peal käsku /WHOIS. Kasuta seda juhul, kui sul on 192.168.*.* aadress!

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3
et: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C lahkus kanalilt $3

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has kicked $2 from $3 ($4%O)
et: <%C10-%C11-%O$t$1 andis nätaka kasutajale $2 nii et see lendas kanalilt $3 ($4%O)

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has quit %C14(%O$2%O%C14)%O
et: <%C10-%C11-%O$t$1 lahkus %C14(%O$2%O%C14)%O

en: <none>
et: <tühi>

en: A-Z, Ops first
et: A-Z, opid ees

en: ADDBUTTON <name> <action>, adds a button under the user-list
et: ADDBUTTON <nimi> <tegevus>, lisab kasutajate nimekirja alla uue nupu

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
et: ALLCHAN <käsk>, saadab käsu kõikidele kanalitele, kus oled

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
et: ALLSERV <käsk>, saadab käsu kõikidele serverite, kus oled

en: AWAY [<reason>], sets you away
et: AWAY [<põhjus>], märgib sinu eemal olevaks

en: Abort
et: Katkesta

en: Aborted
et: Katkestatud

en: About X-Chat
et: X-Chati info

en: Accept
et: Võta vastu

en: Accept invalid cert.
et: Luba vigaseid sertifikaate

en: Ack
et: Kviteering

en: Action
et: Tegevus

en: Active
et: Aktiivne

en: Add
et: Lisa

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add new
et: Lisa uus

en: Afghanistan
et: Afganistaan

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: American Samoa
et: Ameerika samoa

en: Announce away messages
et: Teata eemalolekust

en: Announce your away messages to all channels
et: Teata enda eemalolekust kõigil kanalitel

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Apply
et: Proovi

en: Armenia
et: Armeenia

en: Australia
et: Austraalia

en: Auto Open Dialog Windows
et: Ava dialoogiaknad automaatselt

en: Auto connect at startup
et: Ühenda automaatselt programmi käivitamisel

en: Auto reconnect delay:
et: Ooteaeg enne autoühendust:

en: Automatic nick completion
et: Automaatne hüüdnime lõpetamine

en: Automatically unmark away
et: Võta eemalolek automaatselt maha

en: Away reason
et: Eemaloleku põhjus

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
et: BAN <mask> [<keelu tüüp>], keelab hosti maskiga sobivatel kasutajatel kanaliga liitumise. Kui mõni selline kasutaja on kanalil, see käsk ei viska neid automaatselt välja (selleks vajad chanop-õigusi)

en: Background image:
et: Taustapilt:

en: Background:
et: Taust:

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Ban List
et: Keelatute nimekiri

en: Beep on channel messages
et: Tee kanali sõnumi kättesaamisel piiksu

en: Beep on private messages
et: Tee privaatse sõnumi kättesaamisel piiksu

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Both
et: Mõlemad

en: Bottom
et: All

en: Bouvet Island
et: Bouvet' saar

en: Brazil
et: Brasiilia

en: British Channel Isles
et: Briti Kanali Saared

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani ala

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: Browse...
et: Vali...

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: CLEAR, Clears the current text window
et: CLEAR, Puhastab aktiivse tekstiakna

en: CLOSE, Closes the current window/tab
et: CLOSE, Sulgeb aktiivse tekstiakna

en: COUNTRY <code>, finds a country code, eg: au = australia
et: COUNTRY <kood>, leiab koodi järgi riigi nime, näiteks ee = eesti

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
et: CTCP <kasutaja> <teade>, saadab kasutajale CTCP teate. Levinud teateid on näiteks VERSION ja USERINFO

en: CTCP Replies...
et: CTCP vastused...

en: CYCLE, parts current channel and immediately rejoins
et: CYCLE, Lahkub aktiivsest kanalist ja naaseb kohe

en: C_onnect
et: Ü_henda

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cancel
et: Loobu

en: Cannot access %s
et: Puudub ligipääs failile %s

en: Cannot create ~/.xchat2
et: Ei suuda luua kataloogi ~/.xchat2

en: Cannot read that file.
et: Sellest failist ei saa lugeda.

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
et: Ei saa lahendada hostinime %s
    Palun kontrolli oma IP sätteid!

en: Cannot write to that file.
et: Sellese faili ei saa kirjutada.

en: Cape Verde
et: Cabo verde

en: Categories
et: Kategooriad

en: Cayman Islands
et: Kaimanisaared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: Channel
et: Kanal

en: Channel Name
et: kanali nimi

en: Channel name
et: Kanali nimi

en: Channel:
et: Kanalile:

en: Channels to join, separated by commas, but not spaces!
et: Kanalite nimekiri, millega soovid ühineda. Kanaleid eralda komaga, aga mitte tühikuga!

en: Chat
et: Vestlus

en: Chatting
et: Vestlemine

en: Chile
et: Tšiili

en: China
et: Hiina

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear rawlog
et: Puhasta toorlogi

en: Close
et: Sulge

en: Close this tab/window
et: Sulge see sakk/aken

en: Cocos Islands
et: Kookossaared

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Colored nicks
et: Värvilised nimed

en: Colors
et: Värvid

en: Command
et: Käsklus

en: Comoros
et: Komoorid

en: Congo
et: Kongo

en: Connect
et: Ühenda

en: Connect Command:
et: Ühendamise käsk:

en: Connect in a _new tab
et: Ühenda uude _sakki

en: Connection refused
et: Ühendusest keelduti

en: Convert spaces to underscore
et: Asenda tühikud alakriipsuga

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Cote D'ivoire
et: Elevandriluu rannik

en: Country: %s
et: Riik: %s

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Cuba
et: Kuuba

en: Cycle until connected
et: Proovi, kuni ühendamine õnnestub

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tšehhi

en: DCC IP address:
et: DCC IP aadress:

en: DCC String
et: DCC string

en: DCC Type
et: DCC tüüp

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
et: DEHOP <kasutaja>, eemaldab aktiivse kanali kasutajalt chanhalf-op õiguse (vajab chanop õigust)

en: DELBUTTON <name>, deletes a button from under the user-list
et: DELBUTTON <nimi>, kustutab kasutajate nimekirja aluse nupu

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
et: DEOP <kasutaja>, eemaldab aktiivse kanali kasutajalt chanop õiguse (vajab chanop õigust)

en: DISCON, Disconnects from server
et: DISCON, katkestab ühenduse serveriga

en: DNS <nick|host|ip>, Finds a users IP number
et: DNS <kasutaja|host|ip>, leiab kasutaja ip aadressi

en: Data 1
et: Andmed 1

en: Data 2
et: Andmed 2

en: Date
et: Kuupäev

en: Default away message:
et: Vaikimisi eemaloleku põhjendus:

en: Default part message:
et: Vaikimisi lahkumise põhjendus:

en: Default quit message:
et: Vaikimisi väljumise põhjendus:

en: Delete
et: Kustuta

en: Denmark
et: Taani

en: Description
et: Kirjeldus

en: Dialog Buttons - Special codes:
    
    %a  =  all selected nicks
    %c  =  current channel
    %h  =  selected nick's hostname
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %s  =  selected nick
    %t  =  time/date
et: Dialooginupud - spetsiaalkoodid:
    
    %a  =  kõik valitud kasutajad
    %c  =  aktiivne kanal
    %h  =  valitud kasutaja hostinimi
    %m  =  masina info
    %n  =  sinu hüüdnimi
    %s  =  valitud kasutaja
    %t  =  kell/kuupäev

en: Dialog Buttons...
et: Dialooginupud...

en: Dominican Republic
et: Dominikaani vabariik

en: Done
et: Valmis

en: Double-click command:
et: Topeltkliki käsk:

en: Download files to:
et: Allalaetud failid pane:

en: ECHO <text>, Prints text locally
et: ECHO <tekst>, väljastab teksti samas masinas

en: EDIT ME
et: MUUDA MIND

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
et: EXECCONT, saadab protsessile SIGCONT signaali

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
et: EXECSTOP, saadab protsessile SIGSTOP signaali

en: East Timor
et: Ida-Timor

en: Edit Events
et: Muuda sündmuseid

en: Edit mode
et: Redigeerimise režiim

en: Educational Institution
et: Haridusasutus

en: Egypt
et: Egiptus

en: Enable logging of conversations
et: Luba vestluste logimine

en: Enter new nickname:
et: Sisesta uus hüüdnimi:

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Error
et: Viga

en: Error opening keys config file
et: Ei suudetud avada klahvide seadete faili

en: Error parsing event %s.
    Loading default
et: Viga sündmuse %s töötlemisel.
    Vaikeväärtuste laadimine

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Event
et: Sündmus

en: Extra words to highlight on:
et: Esiletõstetavad sõnad:

en: Failed
et: Ei õnnestunud

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Fiji
et: Fidži

en: File
et: Fail

en: File transfers
et: Failide edastus

en: Filename
et: Faili nimi

en: Find
et: Otsi

en: Find:
et: Otsi:

en: Finland
et: Soome

en: Font:
et: Kirjatüüp:

en: Foreground:
et: Tekst:

en: Former Czechoslovakia
et: End. Tšehhoslovakkia

en: Former USSR
et: Endine SSSR

en: France
et: Prantsusmaa

en: France, Metropolitan
et: Prantsusmaa, Metropolitan

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: From
et: Kasutajalt

en: Full name
et: Täisnimi

en: General
et: Üldine

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Get my IP from IRC server
et: Võta mu IP aadress IRC serverilt

en: Global User Info
et: Üldine kasutaja info

en: Government
et: Valitsus

en: Graph
et: Graafik

en: Great Britain
et: Suurbritannia

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
et: HOP <kasutaja>, annab kasutajale chanhalf-op õiguse (vajab chanop õigust)

en: Heard and McDonald Islands
et: Heard ja McDonald

en: Help
et: Abi

en: Hidden
et: Peidus

en: Highlight:
et: Esiletõstetud:

en: Hong Kong
et: Hong-Kong

en: Host unknown
et: Tundmatu host

en: Hostmask
et: Hosti mask

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Hungary
et: Ungari

en: I can't save an empty list!
et: Ei saa salvestada tühja nimekirja!

en: I need /bin/sh to run!
et: Vajan käivitamiseks programmi /bin/sh!

en: I'm busy
et: On tegemist

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
et: INVITE <kasutaja> [<kanal>], kutsub kasutaja kanalisse, vaikimisi aktiivsesse kanalisse (vajab chanop õigust)

en: IP address
et: IP aadress

en: Iceland
et: Island

en: Ignore Stats:
et: Ignoreerimise statistika:

en: In filenames, before sending
et: Failinimedes enne saatmist

en: Indent nicks
et: Joonda nimed

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Info text
et: Tekstiinfo

en: Input box
et: Sisestuskast

en: Insert timestamps in logs
et: Lisa logidesse kellaaeg

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: International
et: Ülemaailmne

en: Interpret %nnn as an ASCII value
et: Tõlgenda %nnn kui ASCII koodi

en: Invisible
et: Nähtamatu

en: Invite
et: Kutsumised

en: Invite Only
et: Ainult kutsetega

en: Invite:
et: Kutsumisi:

en: Iran
et: Iraan

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Israel
et: Iisrael

en: Italy
et: Itaalia

en: JOIN <channel>, joins the channel
et: JOIN <kanal>, ühineb kanaliga

en: Japan
et: Jaapan

en: Join Channel
et: Liitu kanaliga

en: Join Channels:
et: Liitu kanalitega:

en: Jordan
et: Jordaania

en: KICK <nick>, kicks the nick from the current channel (needs chanop)
et: KICK <kasutaja>, viskab selle kasutaja kanalist välja (vajab chanop õigust)

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Key
et: Nupp

en: Key Bindings...
et: Klahviseosed...

en: Keyword
et: Märgusõna

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: LASTLOG <string>, searches for a string in the buffer
et: LASTLOG <string>, otsib puhvrist stringi

en: LOAD <file>, loads a plugin or script
et: LOAD <fail>, laeb plugina või skripti

en: Last Msg: %s
et: Viimane sõnum: %s

en: Last Seen
et: Viimati

en: Latvia
et: Läti

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Left
et: Vasakul

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libya
et: Liibüa

en: List display options:
et: Nimekirja kuva häälestus:

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Lithuania
et: Leedu

en: Load From
et: Lae

en: Log filename mask:
et: Logi failinime mask:

en: Log timestamp format:
et: Logi kellaaja formaat:

en: Logging
et: Logimine

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
et: ME <tegevus>, saadab tegevuse aktiivsesse kanalisse (tegevused kirjutatakse kolmandas isikus, näiteks /me hüppab)

en: MIME Type
et: MIME tüüp

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
et: MKICK, viskab kanalist välja kõik peale sinu (vajab chanop õigust)

en: MSG <nick> <message>, sends a private message
et: MSG <kasutaja> <sõnum>, saadab kasutajale privaatsõnumi

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Mark back:
et: Märgitud taust:

en: Mark fore:
et: Märgitud tekst:

en: Marked Away
et: Eemal

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Marutaania

en: Max. speed for all traffic
et: Maksimaalne kiirus kogu liikluse jaoks

en: Max. speed for one transfer
et: Ühe edastamise max. kiirus

en: Menu Bar
et: Menüüriba

en: Message
et: Sõnum

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Military
et: Sõjaväeline

en: Moderated
et: Modereeritav

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Move Dn
et: Liiguta alla

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: NAMES, Lists the nicks on the current channel
et: NAMES, näitab aktiivse kanali kasutajate nimekirja

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
et: NCTCP <kasutaja> <sõnum>, saadab CTCP teate

en: NEWSERVER <hostname> [<port>]
et: NEWSERVER <hostinimi> [<port>]

en: NO
et: EI

en: Name
et: Nimi

en: Namibia
et: Namiibia

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi antillid

en: Network
et: Võrk

en: Network setup
et: Võrgu häälestus

en: Networks
et: Võrgud

en: Neutral Zone
et: Neutraalne tsoon

en: Never
et: Ei iialgi

en: Never-give-up ReConnect
et: Ära anna taasühendamisel alla

en: New
et: Lisa uus

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: New Data:
et: Uued andmed:

en: New Filename
et: Uus failinimi

en: New Message:
et: Uus sõnum:

en: New Network
et: Uus võrk

en: New Shell Tab...
et: Uus käsurea sakk...

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: New nickname
et: Uus nimi

en: Nick
et: Nimi

en: Nick Name:
et: Hüüdnimi:

en: Nick Names:
et: Hüüdnimed:

en: Nick completion suffix:
et: Hüüdnime lõpetamise suffiks:

en: Nick of person who changed the topic
et: Kasutaja, kes muutis teemat

en: Nick of person who invited you
et: Sind kutsunud kasutaja

en: Nickname
et: Kasutajanimi

en: Nickname in use
et: Kasutajanimi on juba kasutusel

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: No active DCCs
et: Ei ole ühtegi aktiivset DCCd

en: No channel joined. Try /join #<channel>
et: Pole ühinetud ühegi kanaliga. Proovi /join #<kanal>

en: No outside messages
et: Ära luba väljast teateid

en: No such command.
et: Sellist käsku pole olemas

en: No such plugin found.
et: Sellist pluginat ei leitud.

en: No xchat_plugin_init symbol; is this really an xchat plugin?
et: Ei leitud xchat_plugin_init sümbolit; oled sa ikka kindel, et see on xchati plugin?

en: Norfolk Island
et: Norfolk

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Norway
et: Norra

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
et: Pole ühendatud. Proovi /server <host> [<port>]

en: Notice
et: Teated

en: Notice:
et: Teateid:

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
et: OP <kasutaja>, annab kasutajale chanop üigused (vajab chanop'i)

en: Off
et: Ära

en: Offline
et: Offlain

en: Old Filename
et: Vana failinimi

en: Old nickname
et: Endine nimi

en: Oman
et: Omaan

en: Online
et: Onlain

en: Open
et: Ava

en: Open channels in:
et: Ava kanalid:

en: Open dialogs in:
et: Ava dialoogid:

en: Open tab for server messages
et: Ava sakk serveri sõnumite jaoks

en: Open tab for server notices
et: Ava sakk serveri teadete jaoks

en: Open utilities in:
et: Ava utiliidid:

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Part Channel
et: Lahku kanalist

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Poland
et: Poola

en: Pop new tabs to front
et: Aseta uued sakid ette

en: Position
et: Positsioon

en: Preferences...
et: Häälestus...

en: Private
et: Privaatne

en: Private:
et: Privaatne:

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
et: QUIT [<põhjus>], katkestab ühenduse serveriga

en: Qatar
et: Katar

en: Quit
et: Välju

en: Real Name:
et: Pärisnimi:

en: Really remove network "%s" and all its servers?
et: kas tõesti soovid eemaldada võrgu "%s" ja kõik selle serverid?

en: Realname: %s
et: Päris nimi: %s

en: Reason
et: Põhjus

en: Receive Server Notices
et: Võta vastu serveri teateid

en: Receive Wallops
et: Võta vastu wallope

en: Receiver
et: Vastuvõtja

en: Recv
et: Siia

en: Refresh
et: Värskenda

en: Refresh the list
et: Värskenda nimekiri

en: Reload Settings
et: Loe sätted uuesti

en: Remove
et: Eemalda

en: Resume
et: Jätka

en: Right
et: Paremal

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russian Federation
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles.
et: L. Gruusia ja L. Sandwichi saared

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
et: SERVER <host> [<port>] [<salasõna>], loob serveriga ühenduse, vaikimisi port on 6667

en: SERVER [-ssl] <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667 for normal connections, and 9999 for ssl connections
et: SERVER [-ssl] <host> [<port>] [<salasõna>], loob serveriga ühenduse, vaikimisi port tavaliste ühenduste jaoks on 6667 ja 9999 ssl ühenduste jaoks

en: SET <variable> [<value>]
et: SET <muutuja> [<väärtus>]

en: Sao Tome and Principe
et: São Tomé ja Príncipe

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: Save
et: Salvesta

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Save Settings now
et: Salvesta sätted kohe

en: Save Settings on exit
et: Salvesta sätted väljumisel

en: Save nickname in filenames
et: Salvesta hüüdnimi failinimedesse

en: Save rawlog
et: Salvesta toorlog

en: Save rawlog...
et: Salvesta toorlogi...

en: Save the list
et: Salvesta nimekiri

en: Scrollback lines:
et: Tagasikeritavate ridade arv:

en: Search buffer is empty.
et: Otsingu puhver on tühi.

en: Seconds
et: Sekundit

en: Secret
et: Salajane

en: Select a Plugin or Script to load
et: Vali laetav plugin või skript

en: Select a file to save to
et: Vali fail, kuhu salvestada

en: Select an output filename
et: Vali väljundfaili nimi

en: Select color
et: Vali värv

en: Select font
et: Vali kirjatüüp

en: Send
et: Saada

en: Send file to %s
et: Saada fail kasutajale %s

en: Sent
et: Sinna

en: Server Information
et: Serveri info

en: Server List...
et: Serverite nimekiri...

en: Server Name
et: Serveri nimi

en: Server Password:
et: Serveri parool:

en: Servername
et: Serveri nimi

en: Servers
et: Serverid

en: Settings for %s
et: %s sätted

en: Settings for Selected Network
et: Sätted valitud võrgu jaoks

en: Settings saved.
et: Sätted salvestatud.

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Show away once
et: Näita ainult ühe korra

en: Show hostnames in userlist
et: Näita kanali kasutajate nimekirjas liikmete hosti

en: Show tabs at:
et: Kuva sakid:

en: Show/Hide userlist
et: Näita/peida kasutajate nimekiri

en: Singapore
et: Singapur

en: Size
et: Suurus

en: Slovak Republic
et: Slovakkia Vabariik

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomoni Saared

en: Somalia
et: Somaalia

en: Sort
et: Sorteeri

en: Sound
et: Heli

en: Sound file:
et: Helifail:

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika Vabariik

en: South Korea
et: Lõunda-Korea

en: Spain
et: Hispaania

en: St. Helena
et: Saint Helena

en: St. Kitts and Nevis
et: Saint Kitts ja Nevis

en: St. Pierre and Miquelon
et: saint-Pierre ja Miquelon

en: St. Vincent and the grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: StartTime
et: Algusaeg

en: Status
et: Olek

en: Strip mIRC color
et: Eemalda MIRC värvid

en: Sudan
et: Sudaan

en: Suriname
et: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
et: Teravmäed

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syria
et: Süüria

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
et: TOPIC [<teema>]. määrab uue teema või näitab praegust

en: Tabs
et: Sakid

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Test All
et: Testi kõike

en: Text
et: Tekst

en: Text box
et: Tekstikast

en: Thailand
et: Tai

en: That plugin is refusing to unload.
et: See plugin ei taha end eemaldada.

en: The CTCP event
et: CTCP sündmus

en: The Channel it's going to
et: Sihtkanal

en: The Packet
et: Pakett

en: The action
et: Tegevus

en: The ban mask
et: Keelu mask

en: The channel
et: Kanal

en: The channel being joined
et: Liitutav kanal

en: The creator
et: Looja

en: The host of the person
et: Kasutaja host

en: The invite mask
et: Kutsete mask

en: The key
et: Võti

en: The limit
et: Piirang

en: The message
et: Teade

en: The nick of the joining person
et: Liituja kasutajanimi

en: The nick of the person
et: Inimese nimi

en: The nick of the person leaving
et: Lahkuja nimi

en: The nick of the person of did the dehalfop'ing
et: Dehalfop'i teinud kasutaja

en: The nick of the person of did the deop'ing
et: Deop'i teinud kasutaja

en: The nick of the person of did the devoice'ing
et: Devoice'i teinud kasutaja

en: The nick of the person of did the unban'ing
et: Unban'i teinud kasutaja

en: The nick of the person removed the invite
et: Kutse eemaldanud kasutaja

en: The nick of the person who did the halfop'ing
et: Poolop'i teinud kasutaja

en: The nick of the person who did the op'ing
et: Oppija nimi

en: The nick of the person who did the voice'ing
et: Voice'i teinud kasutaja

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
et: Dehalfop'itud kasutaja

en: The nick of the person who has been deop'ed
et: Deop'itud kasutaja

en: The nick of the person who has been devoice'ed
et: Devoice'tud kasutaja

en: The nick of the person who has been halfop'ed
et: Poolopitud kasutaja nimi

en: The nick of the person who has been op'ed
et: Opitud kasutaja nimi

en: The nick of the person who has been voice'ed
et: Voice saanud kasutaja nimi

en: The nick of the person who set the key
et: Võtme seadnud kasutaja nimi

en: The nick of the person who set the limit
et: Piirangu seadnud kasutaja nimi

en: The nick who removed the key
et: Võtme eemaldanud kasutaja

en: The nick who removed the limit
et: Piirangu eemaldanud kasutaja

en: The nickname of the kicker
et: Väljaviskaja nimi

en: The person being kicked
et: Kasutaja, kes välja visati

en: The reason
et: Põhjus

en: The sound
et: Heli

en: The text
et: Tekst

en: The time
et: Aeg

en: The time in x.x format (see below)
et: Aeg x.x formaadis (vaata allapoole)

en: The window you opened this Search for doesn't exist anymore.
et: Akent, mille jaoks see otsing avati, pole enam olemas.

en: There was an error parsing the string
et: Viga stringi töötlemisel

en: Time stamp format:
et: Kellaaja formaat:

en: Time stamp text
et: Lisa tekstile aeg

en: Tint blue:
et: Sinise toon:

en: Tint green:
et: Rohelise toon:

en: Tint red:
et: Punase toon:

en: Tint transparency
et: Läbipaistvuse toon

en: To
et: Kellele

en: To/From
et: Kellele/Kellelt

en: Top
et: Üleval

en: Topic
et: Teema

en: Topic Bar
et: Teemariba

en: Topic Protection
et: Teema kaitse

en: Topic for %s is: %s
et: Kanali %s teema on: %s

en: Transparent background
et: Läbipaistev taust

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
et: Turks ja Caicos

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
et: UNBAN <mask> [<mask>...], võtab määratud maskidelt keelu maha.

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
et: UNLOAD <nimi>, eemaldab plugina või skripti

en: URL Handlers...
et: URLi käsitlejad...

en: US Virgin Islands
et: Neitsisaared, USA

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Unignore
et: Ära ignoreeri

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Ühendkuningriik

en: United States of America
et: Ameerika Ühendriigid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown Command. Try /help
et: Tundmatu käsk. Proovi /help

en: Unknown arg '%s' ignored.
et: Tundmatut parameetrit '%s' ignoreeriti.

en: Unmark yourself as away before sending messages
et: Enne sõnumi saatmist võta endalt eemalolek maha

en: Unsorted
et: Sorteerimata

en: Usage: %s
et: Kasutus: %s

en: Use a proxy server
et: Kasuta proxy serverit

en: Use global user info
et: Kasuta üldist kasutaja infot

en: Use secure SSL
et: Kasuta turvalist SSLi

en: User
et: Kasutaja

en: User Commands - Special codes:
    
    %c  =  current channel
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %t  =  time/date
    %v  =  xchat version
    %2  =  word 2
    %3  =  word 3
    &2  =  word 2 to the end of line
    &3  =  word 3 to the end of line
    
    eg:
    /cmd john hello
    
    %2 would be "john"
    &2 would be "john hello".
et: Kasutaja käsud - spetsiaalkoodid:
    
    %c  =  aktiivne kanal
    %m  =  masina info
    %n  =  sinu hüüdnimi
    %t  =  kell/kuupäev
    %v  =  xchati versioon
    %2  =  sõna 2
    %3  =  sõna 3
    &2  =  alates 2. sõnast kuni rea lõpuni
    &3  =  alates 3. sõnast kuni rea lõpuni
    
    näiteks:
    /cmd tere peeter
    
    %2 oleks "tere"
    &2 oleks "tere peeter".

en: User Commands...
et: Kasutaja käsud....

en: User Limit
et: Kasutajate piirang

en: User List
et: Kasutajate nimekiri

en: User Name:
et: Kasutajanimi:

en: User and Channel Statistics: %d/%d Users on %d/%d Channels
et: Kasutajate ja kanalite statistika: %d/%d kasutajat %d/%d kanalil

en: User defined commands:
et: Kasutaja poolt tekitatud käsud:

en: User limit must be a number!
et: Kasutajapiirang peab olema number!

en: User list
et: Kasutajate nimekiri

en: User: %s
et: Kasutaja: %s

en: Userlist Buttons - Special codes:
    
    %a  =  all selected nicks
    %c  =  current channel
    %h  =  selected nick's hostname
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %s  =  selected nick
    %t  =  time/date
et: Kasutajate nimekirja nupud - spetsiaalkoodid:
    
    %a  =  kõik valitud kasutajad
    %c  =  aktiivne kanal
    %h  =  valitud kasutaja hostinimi
    %m  =  masina info
    %n  =  sinu hüüdnimi
    %s  =  valitud kasutaja
    %t  =  kell/kuupäev

en: Userlist Buttons...
et: Kasutajate nimekirja nupud...

en: Userlist Popup...
et: Kasutajate nimekirja popup...

en: Userlist buttons enabled
et: Kasutajate nimekirja nupud lubatud

en: Userlist sorted by:
et: Kasutajate sorteerimise alus:

en: Username
et: kasutajanimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
et: VOICE <kasutaja>, annab kasutajale voice staatuse (vajab chanop õigust)

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: Version
et: Versioon

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
et: WALLCHAN <sõnum>, saadab sõnumi kõikidele kanalitele, kus oled

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
et: WALLCHOP <sõnum>, saadab sõnumi kõigile aktiivse kanali chanop-idele

en: Waiting
et: Ootamine

en: Wallis and Futuna Islands
et: Wallis ja Futuna

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Who it's from
et: Kellelt see tuleb

en: WhoIs
et: KesOn

en: Windows
et: Aknad

en: X-Chat: CTCP Replies
et: X-Chat: CTCP vastused

en: X-Chat: Channel List (%s)
et: X-Chat: kanalid (%s)

en: X-Chat: DCC Chat List
et: X-Chat: DCC vestluste nimekiri

en: X-Chat: Dialog buttons
et: X-Chat: dialooginupud

en: X-Chat: Edit Key Bindings
et: X-Chat: muuda klahvide seoseid

en: X-Chat: File Receive List
et: X-Chat: saabuvate failide nimekiri

en: X-Chat: File Send List
et: X-Chat: saadetavate failide nimekiri

en: X-Chat: Ignore list
et: X-Chat: ignoreeritavate nimekiri

en: X-Chat: Notify List
et: X-Chat: märguande nimekiri

en: X-Chat: Preferences
et: X-Chat: häälestus

en: X-Chat: Rawlog (%s)
et: X-Chat: toorlogi (%s)

en: X-Chat: Replace
et: X-Chat: asenda

en: X-Chat: Search
et: X-Chat: otsing

en: X-Chat: Server List
et: X-Chat: serverite nimekiri

en: X-Chat: URL Grabber
et: X-Chat: URLipüüdja

en: X-Chat: URL Handlers
et: X-Chat: URLi käsitlejad

en: X-Chat: User Defined Commands
et: X-Chat: kasutaja määratud käsud

en: X-Chat: User menu
et: X-Chat: kasutja menüü

en: X-Chat: Userlist Popup menu
et: X-Chat: kasutajate nimekirja aken

en: X-Chat: Userlist buttons
et: X-Chat: kasutajate nimekirja nupud

en: YES
et: JAH

en: Yemen
et: Jeemen

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: Z-A, Ops last
et: Z-A, opid taga

en: Zambia
et: Sambia

en: _Add new network
et: _Lisa uus võrk

en: _Add new server
et: _Lisa uus server

en: _Help
et: _Abi

en: _Load...
et: _Lae...

en: _Remove "%s"
et: _Eemalda "%s"

en: _UnLoad
et: _Eemalda

en: mIRC colors:
et: mIRC värvid:
