anaconda - en to fa translation catalogue (1434 entries)

en: 	Desktop shell (GNOME)
    	Office suite (OpenOffice.org)
    	Web browser (Mozilla) 
    	Email (Evolution)
    	Instant messaging
    	Sound and video applications
    	Games
fa: 	 پوسته رومیزی (گنوم)
    	مجموعه‌ی اداری (اپن‌آفیس.ارگ)
    	مرورگر وب (موزیلا)
    	پیام‌نگار (اوولوشن)
    	پیام‌رسانی فوری
    	برنامه‌های صوتی و تصویری
    	بازی‌ها

en: 	Desktop shell (GNOME)
    	Office suite (OpenOffice.org)
    	Web browser (Mozilla) 
    	Email (Evolution)
    	Instant messaging
    	Sound and video applications
    	Games
    	Software Development Tools
    	Administration Tools
fa: 	 پوسته رومیزی (گنوم)
    	مجموعه‌ی اداری (اپن‌آفیس.ارگ)
    	مرورگر وب (موزیلا)
    	پیام‌نگار (اوولوشن)
    	پیام‌رسانی فوری
    	برنامه‌های صوتی و تصویری
    	بازی‌ها
    	ابزارهای تولید نرم‌افزار
    	ابزارهای مدیریت

en: 
    
    Press 'OK' to reboot your system.
fa: 
    
    'تایید' را برای آغازگری مجدد سیستم خود فشار دهید.

en: 
    
    The following packages were automatically
    selected to be installed:
    %s
fa: 
    
    بسته‌های بدنبال آمده بطور خودکار
    برای نصب کردن انتخاب شده‌اند
    %s

en: 
    
    The following packages were available in this version but NOT installed:
fa: 
    
    بسته‌های بدنبال آمده در این نسخه موجود بوده ولی نصب نشده‌اند:

en: 
    
    The following packages were available in this version but NOT upgraded:
fa: 
    
    بسته‌های بدنبال آمده در این نسخه موجود بوده ولی ارتقاء نیافته‌اند:

en: 
    
    The installer has detected %s MB of RAM.
fa: 
    
    برنامه‌ی نصب کننده %s MB از RAM را شناسایی کرده است.

en: 
    
    WARNING! ALL DATA ON THE TARGET DRIVES WILL BE DESTROYED.
fa: 
    
    هشدار! تمام داده‌های روی گرداننده‌های دیسک از بین خواهند رفت.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
fa: 
    
    هشدار!!! کارگزار VNC در حال اجرای بدون گذرواژه می‌باشد!
    اگر مایل به امن کردن کارگزار هستید می‌توانید از گزینه‌ی آغازگری
    vncpassword=<password> استفاده کنید.

en: 
    
    You can choose a different automatic partitioning option, or click 'Back' to select manual partitioning.
    
    Press 'OK' to continue.
fa: 
    
    میتوانید گزینه‌ی دیگری برای قسمت‌بندی خودکار انتخاب کرده، یا 'برگشت' رابرای قسمت‌بندی دستی انتخاب کنید.
    
    'تایید' را برای ادامه فشار دهید.

en:         Time
fa:         زمان

en:       Bytes
fa:       بایت

en:     F1-Help     F2-New      F3-Edit   F4-Delete    F5-Reset    F12-OK
fa:     F1-راهنما     F2-جدید      F3-ویرایش   F4-حذف    F5-بازنشانی    F12-تایید

en:     Packages
fa:     بسته‌ها

en:    <Space>,<+>,<-> selection   |   <F1> help   |   <F2> package description
fa:    <Space>,<+>,<-> گزینش   |   <F1> راهنما   |   <F2> توضیح بسته

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects   |  <F12> next screen
fa:   <Tab>/<Alt-Tab> بین اجزا   |  <Space> گزینش   |  <F12> صفحه‌ی بعدی

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
fa:   <Tab>/<Alt-Tab> بین اجزا  | <Space> گزینش | <F12> صفحه‌ی بعدی

en:  <F1> for help | <Tab> between elements | <Space> selects | <F12> next screen
fa:  <F1> برای راهنما | <Tab> بین اجزا | <Space> گزینش | <F12> صفحه‌ی بعدی

en:  <Space> selects button | <F2> select default boot entry | <F12> next screen>
fa:  <Space> انتخاب دکمه | <F2> انتخاب ورودی آغازگری پیش‌فرض | <F12> صفحه‌ی بعد>

en:  Name   :
fa:  نام   :

en:  Size   :
fa:  اندازه   :

en:  Summary:
fa:  خلاصه:

en: %.1f KBytes
fa: %.1f کیلوبایت

en: %s %s installation
fa: نصب %s %s

en: %s %s installation on host %s
fa: نصب %s %s بر میزبان %s

en: %s Byte
fa: %s بایت

en: %s Bytes
fa: %s بایت

en: %s Installer
fa: نصب کننده‌ی %s

en: %s Installer on %s
fa: نصب کننده‌ی %s بر %s

en: %s KB
fa: %s کیلوبایت

en: %s MB
fa: %s مگابایت

en: %s directory:
fa: شاخه‌ی %s:

en: %s is not a valid hostname.
fa: %s نام‌میزبان معتبری نیست.

en: %s not found
fa: %s یافت نشد

en: (Max size is %s MB)
fa: (حداکثر اندازه %s مگابایت است)

en: (ex. "host.domain.com")
fa: (مثال. "میزبان.دامنه.com")

en: /dev/%s has a partition type of 0x82 (Linux swap) but does not appear to be formatted as a Linux swap partition.
    
    Would you like to format this partition as a swap partition?
fa: /dev/%s دارای نوع قسمت‌بندی 0x82 (مبادله لینوکس) بوده ولی بنظر نمی‌رسد که مانند یک قسمت‌بندی حافظه‌ی مبادله‌ی لینوکس قالب‌بندی شده باشد.
    
    آیا می‌خواهید این قسمت‌بندی را مانند یک قسمت‌بندی حافظه‌ی مبادله قالب‌بندی کنید؟

en: /dev/ttyS0 (COM1 under DOS)
fa: /dev/ttyS0 (COM1 در DOS)

en: /dev/ttyS1 (COM2 under DOS)
fa: /dev/ttyS1 (COM2 در DOS)

en: /dev/ttyS2 (COM3 under DOS)
fa: /dev/ttyS2 (COM3 در DOS)

en: /dev/ttyS3 (COM4 under DOS)
fa: /dev/ttyS3 (COM4 در DOS)

en: 256 Colors (8 Bit)
fa: ۲۵۶ رنگ (۸ بیتی)

en: <Enter> to exit
fa: <Enter> برای خروج

en: <Enter> to reboot
fa: <Enter> برای آغازگری مجدد

en: <Space>,<+>,<-> selection   |   <F2> Group Details   |   <F12> next screen
fa: <Space>,<+>,<-> گزینش   |   <F2> جزئیات گروه   |   <F12> صفحه‌ی بعدی

en: A RAID device of type %s requires at least %s members.
fa: یک دستگاه RAID از نوع %s به حداقل %s عضو نیاز دارد.

en: A boot loader password prevents users from changing options passed to the kernel.  For greater system security, it is recommended that you set a password.
fa: گذرواژه‌ی بارگذار آغازگری جلوی کاربرها را از دادن گزینه‌های تغییراتی به هسته را می‌گیرد. برای امنیت بیشتر سیستم، سفارش می‌شود که یک گذرواژه را تعیین کنید.

en: A boot loader password prevents users from passing arbitrary options to the kernel.  For highest security, we recommend setting a password, but this is not necessary for more casual users.
fa: گذرواژه‌ی بارگذار آغازگری جلوی کاربرها را از دادن گزینه‌های اختیاری به هسته می‌گیرد. برای بالاترین امنیت، سفارش می‌کنیم که گذرواژه‌ای را بگذارید، ولی این برای بیشتر کاربرهای راحت طلب ضروری نیست.

en: A complete log of the installation can be found in the file '%s' after rebooting your system.
    
    A kickstart file containing the installation options selected can be found in the file '%s' after rebooting the system.
fa: ثبت کاملی از نصب را می‌توان در پرونده‌ی '%s' بعد از آغازگری مجدد سیستم‌تان یافت.
    
    یک پرونده‌ی راه‌اندازی شروعی دارای گزینه‌های انتخاب شده‌ی نصب را می‌توان در پرونده‌ی '%s' بعد از آغازگری مجدد سیستم یافت.

en: A complete log of the upgrade can be found in the file '%s' after rebooting your system.
fa: بعد از آغازگری مجدد سیستم، ثبت کاملی از ارتقا می‌تواند در پرونده‌ی '%s' یافت شود.

en: A complete log of your installation will be in %s after rebooting your system. You may want to keep this file for later reference.
fa: بعد از آغازگری مجدد سیستم‌تان ثبت کاملی از نصب شما در %s خواهد بود. ممکن است بخواهید این پرونده را برای ارجاع بعدی نگهدارید

en: A complete log of your upgrade will be in %s after rebooting your system. You may want to keep this file for later reference.
fa: بعد از آغازگری مجدد سیستم‌تان ثبت کاملی از ارتقا دادن شما در %s خواهد بود. ممکن است بخواهید این پرونده را برای ارجاع بعدی نگهدارید

en: A few systems will need to pass special options to the kernel at boot time for the system to function properly. If you need to pass boot options to the kernel, enter them now. If you don't need any or aren't sure, leave this blank.
fa: سیستم‌های معدودی نیاز به دادن گزینه‌های مخصوص به هسته در زمان آغازگری دارند تا سیستم بدرستی کارکند.  اگر شما نیاز به دادن گزینه‌های آغازگری به هسته دارید، آنها را اکنون وارد کنید. اگر نیازی ندارید یا مطمئن نیستید، این را خالی بگذارید.

en: A firewall can help prevent unauthorized access to your computer from the outside world.  Would you like to enable a firewall?
fa: دیوارآتش می‌تواند از دستیابی غیرمجاز از دنیای بیرون جلوگیری کند. آیا می‌خواهید دیوارآتش را بکار بیاندازید؟

en: A package group can have both Base and Optional package members.  Base packages are always selected as long as the package group is selected.
    
    Select the optional packages to be installed:
fa: یک گروه بسته می‌تواند هم بسته‌های پایه و هم بسته‌های اختیاری داشته باشد. اگر گروه بسته انتخاب شده باشد بسته‌های پایه همیشه انتخاب می‌شوند .
    
    بسته‌های اختیاری را برای نصب شدن انتخاب کنید:

en: A screenshot named '%s' has been saved.
fa: عکس‌صفحه‌ای با نام '%s' ذخیره شده است.

en: A software RAID device cannot be created because all of the available RAID minor device numbers have been used.
fa: یک دستگاه نرم‌افزار RAID نمی‌تواند ایجاد شود برای اینکه تمام شماره‌های کوچکتر موجودبرای دستگاه RAID استفاده شده‌اند.

en: A value is required for the field "%s".
fa: مقداری برای محوطه‌ی "%s" مورد نیاز است.

en: About to Install
fa: بزودی نصب می‌شود

en: About to Upgrade
fa: بزودی ارتقا می‌یابد

en: Absolute Symlinks
fa: پیوندهای نمادی مطلق

en: Account name:
fa: نام حساب:

en: Acre
fa: آکره

en: Activate on boot
fa: فعال کردن هنگام آغازگری

en: Active on Boot
fa: فعال‌سازی در آغازگری

en: Add
fa: افزودن

en: Add Device
fa: افزودن دستگاه

en: Add Partition
fa: افزودن قسمت‌بندی

en: Add Swap
fa: افزودن حافظه‌ی مبادله

en: Add User
fa: افزودن کاربر

en: Add anyway
fa: اضافه کردن در هر صورت

en: Adding this partition would not leave enough disk space for already allocated logical volumes in %s.
fa: افزودن این قسمت‌بندی، فضای آزاد کافی دیسک را برای حجم‌های منطقی از قبل جایابی شده در %s بجا نخواهد گذاشت.

en: Additional Language Support
fa: پشتیبانی از زبان اضافی

en: Additional Size Options
fa: گزینه‌های اضافی اندازه

en: Admin Server:
fa: کارگزار مدیریت:

en: Advanced Boot Loader Configuration
fa: پیکربندی پیشرفته بارگذار آغازگری

en: Alagoas, Sergipe
fa: آلاگواس، سرگیپ

en: Alaska Time
fa: زمان آلاسکا

en: Alaska Time - Alaska panhandle
fa: زمان آلاسکا - آلاسکا پنهندل

en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
fa: زمان آلاسکا - آلاسکا پانهندل نک

en: Alaska Time - west Alaska
fa: زمان آلاسکا - غرب آلاسکا

en: Aleutian Islands
fa: جزایر الیوشن

en: All Packages
fa: همه‌ی بسته‌ها

en: Allow incoming:
fa: اجازه دادن به آمدنی‌ها:

en: Allowable Drives:
fa: گرداننده‌های دیسک مجاز:

en: Allowable _Drives:
fa: دیسک‌های _مجاز:

en: Amapa, E Para
fa: اماپا، شرق پارا

en: Amundsen-Scott Station, South Pole
fa: اموندسن-ایستگاه اسکات، قطب جنوب

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems. Please check your hardware for the cause of this problem.
fa: خطایی رخ داده است - هیچ دستگاه‌هایی برای ایجاد سیستم‌های پرونده‌ی جدید یافت نشد. لطفا سخت‌افزار خود را برای علت این اشکال بررسی کنید.

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new filesystems. Please check your hardware for the cause of this problem or use dasdfmt.
    
    Back to the fdasd screen?
fa: خطایی رخ داده است - هیچ دستگاه‌های معتبری برای ایجاد سیستم پرونده یافت نشد. لطفا سخت‌افزار خود را برای علت این اشکال کنترل کرده یا از dasdfmt استفاده کنید.
    
    بازگشت به صفحه‌ی dasdfmt؟

en: An error has occurred selecting the video card %s. Please report this error to bugzilla.redhat.com.
fa: خطایی هنگام انتخاب کارت ویدیوی %s رخ داده است. لطفا این خطا را به bugzilla.redhat.com گزارش دهید.

en: An error occured reading the install from the ISO images. Please check your ISO images and try again.
fa: خطایی هنگام خواندن نصب از تصاویر ISO رخ داد. لطفا تصاویر ISO خود را کنترل کرده و دوباره امتحان کنید.

en: An error occurred converting the value entered for "%s":
    %s
fa: خطایی در تبدیل مقدار وارد شده برای "%s" رخ داد:
    %s

en: An error occurred copying the screenshots over.
fa: خطایی هنگام کپی کردن عکس‌های‌صفحه رخ داد.

en: An error occurred migrating %s to ext3.  It is possible to continue without migrating this file system if desired.
    
    Would you like to continue without migrating %s?
fa: خطایی هنگام انتقال %s به ext3 رخ داد.  اگر بخواهید ممکن است بدون انتقال این سیستم پرونده ادامه داد.
    
    آیا میخواهید بدون انتقال %s ادامه دهید؟

en: An error occurred searching for bad blocks on %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
fa: خطایی هنگام جستجو برای بلوک‌های بد بر روی %s رخ داد.  این اشکال جدی است، و نصب نمی‌تواند ادامه یابد.
    
    برای آغازگری مجدد سیستم خود <Enter> را فشار دهید.

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive. You are probably out of disk space.
fa: خطایی هنگام انتقال تصویر نصب به دیسک‌سخت شما رخ داد. فضای دیسک شما احتمالا پر شده است.

en: An error occurred trying to format %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
fa: خطایی هنگام تلاش برای قالب‌بندی %s رخ داد.  این اشکال جدی است، و نصب نمی‌تواند ادامه یابد.
    
    برای آغازگری مجدد سیستم خود <Enter> را فشار دهید.

en: An error occurred trying to initialize swap on device %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
fa: خطایی هنگام تلاش برای جااندازی حافظه‌ی مبادله بر دستگاه %s رخ داد.  این اشکالی جدی بوده و نصب نمی‌تواند ادامه یابد.
    
    برای آغازگری سیستم خود <Enter> را فشار دهید.

en: An error occurred trying to migrate %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
fa: خطایی هنگام تلاش برای جااندازی %s رخ داد.  این اشکال جدی است، و نصب نمی‌تواند ادامه یابد.
    
    برای آغازگری مجدد سیستم خود <Enter> را فشار دهید.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
fa: خطایی هنگام تلاش برای سوار کردن بعضی یا همه‌ی سیستم شما رخ داد. مقداری از آن ممکن است در %s سوار شده باشد.
    
    برای دریافت یک پوسته <return> را فشار دهید. با خروج از پوسته، سیستم بطور خودکار آغازگری مجدد خواهد شد.

en: An error occurred unmounting the CD.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
fa: خطایی هنگام پیاده کردن سی‌دی رخ داد.  لطفا مطمئن شوید که شما از طریق پوسته بر tty2 به %s دست‌یابی نداشته و سپس تایید را برای تلاش مجدد کلیک کنید.

en: An error occurred when attempting to load an installer interface component.
    
    className = %s
fa: خطایی هنگام اقدام به بارگذاری یک جزء واسط نصب کننده رخ داد.
    
    className = %s

en: An error occurred when finding the packages to upgrade.
fa: خطایی هنگام یافتن بسته‌های برای ارتقا رخ داد.

en: An error occurred when trying to create %s.  Some element of this path is not a directory. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
fa: خطایی هنگام تلاش برای ایجاد %s رخ داد.  بعضی از عناصر این مسیر شاخه نیستند. این خطایی مهلک است و نصب نمی‌تواند ادامه یابد.
    
    برای آغازگری مجدد سیستم خود <Enter> را فشار دهید.

en: An error occurred when trying to create %s: %s.  This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
fa: خطایی هنگام تلاش برای ایجاد %s رخ داد: %s.  این خطایی مهلک است و نصب نمی‌تواند ادامه یابد.
    
    برای آغازگری مجدد سیستم خود <Enter> را فشار دهید.

en: An error occurred while attempting to verify the boot disk.  Please make sure that you have a good floppy in the first floppy drive.
fa: خطایی هنگام اقدام برای تصدیق دیسک آغازگر رخ داد.  لطفا مطمئن شوید که دیسکچه‌ی خوبی در اولین دستگاه دیسکچه دارید.

en: An error occurred while making the boot disk. Please make sure that there is a floppy in the first floppy drive.
fa: خطایی هنگام ساخت دیسک آغازگر رخ داد. لطفا مطمئن شوید که دیسکچه‌ای در اولین دستگاه دیسکچه وجود دارد.

en: An error occurred while running %s on drive %s.
fa: خطایی هنگام اجرای %s بر روی گرداننده‌ی دیسک %s رخ داد.

en: An error occurred while saving the screenshot.  If this occurred during package installation, you may need to try several times for it to succeed.
fa: خطایی هنگام ذخیره‌ی عکس‌صفحه رخ داد.  اگر این هنگام نصب بسته رخ داد، شما نیاز به چندین تکرار برای موفق شدن آن دارید.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please copy the full text of this exception and file a detailed bug report against anaconda at http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/
fa: یک استثنای دستگیر نشده رخ داده است.  این به احتمال زیاد یک اشکال است. لطفا تمام متن این استثنا را کپی کرده و یک اشکال مشروح را برای آناکوندا  به http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/ گزارش دهید

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please copy the full text of this exception or save the crash dump to a floppy then file a detailed bug report against anaconda at http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/
fa: یک استثنای دستگیر نشده رخ داده است.  این به احتمال زیاد یک اشکال است. لطفا تمام متن این استثنا را کپی کرده یا تخلیه‌ی حافظه را به دیسکچه‌ای ذخیره کرده و سپس یک اشکال مشروح را برای آناکوندا به نشانی زیرhttp://bugzilla.redhat.com/bugzilla/ گزارش دهید

en: Apple Bootstrap
fa: زنجیره‌ی آغازگری Apple

en: Aqtobe (Aktobe)
fa: اقتوب (اکتوب)

en: Are you sure you want to Delete the logical volume "%s"?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید حجم منطقی "%s" را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to reset the partition table to its original state?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید جدول قسمت‌بندی را به وضعیت اولیه‌ی خود بازنشانی کنید؟

en: Arrange the drives to be in the same order as used by the BIOS. Changing the drive order may be useful if you have multiple SCSI adapters or both SCSI and IDE adapters and want to boot from the SCSI device.
    
    Changing the drive order will change where the installation program locates the Master Boot Record (MBR).
fa: گرداننده‌ها را به همان ترتیب مورد استفاده بوسیله‌ی BIOS قرار دهید. تغییر ترتیب گرداننده اگر شما چندین سازگر SCSI دارید یا دارای هر دو سازگر SCSI و IDE بوده و بخواهید ازگرداننده‌ی SCSI برای آغازگری استفاده کنید ممکن است مفید باشد.
    
    تغییر دادن ترتیب گرداننده، جایی را که برنامه‌ی نصب در آن ضبط آغازگری برتر (MBR) را قرار می‌دهد تغییر خواهد داد.

en: As you don't have much memory in this machine, we need to turn on swap space immediately. To do this we'll have to write your new partition table to the disk immediately. Is that OK?
fa: برای اینکه حافظه‌ی زیادی در این رایانه ندارید، مجبوریم فضای حافظه‌ی مبادله را بلادرنگ روشن کنیم. برای انجام این کار مجبور خواهیم بود تا جدول قسمت‌بندی جدید را بلادرنگ به دیسک بنویسیم. اشکالی ندارد؟

en: At least one unused physical volume partition is needed to create an LVM Volume Group.
    
    Create a partition or RAID array of type "physical volume (LVM)" and then select the "LVM" option again.
fa: حداقل یک قسمت‌بندی استفاده نشده‌ی حجم فیزیکی برای ایجاد کردن یک گروه حجمی LVM لازم است 
    
    یک قسمت‌بندی یا آرایه‌ی RAID از نوع "حجم فیزیکی (LVM)" را ایجاد کنید و سپس گزینه‌ی "(LVM)" را دوباره انتخاب کنید.

en: At least two software RAID partitions are needed.
fa: حداقل دو قسمت‌بندی نرم‌افزار RAID مورد نیاز است.

en: At least two unused software RAID partitions are needed to create a RAID device.
    
    First create at least two partitions of type "software RAID", and then select the "RAID" option again.
fa: حداقل دو قسمت‌بندی استفاده نشده‌ی نرم‌افزار RAID برای ایجاد یک دستگاه RAID لازم است.
    
    اول حداقل دو قسمت‌بندی از نوع "نرم‌افزار RAID" را ایجاد کرده، وسپس گزینه‌ی "RAID" را دوباره انتخاب کنید.

en: Atlantic Time - E Labrador
fa: زمان آتلانتیک - لابرادور شرق

en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), NB, W Labrador, E Quebec & PEI
fa: زمان آتلانتیک - نوا اسکوشا (بیشتر مکان‌ها)، NB, W Labrador, E Quebec & PEI

en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
fa: زمان آتلانتیک - نوا اسکوشا - مکان‌هایی که مشاهده نشدند DST 1966-1971

en: Atlantic islands
fa: جزایر آتلانتیک

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
fa: در حال تلاش برای ارتباط با کارگیر vnc بر میزبان %s...

en: Attempting to start %s
fa: در حال اقدام به شروع %s

en: Authentication Configuration
fa: پیکربندی تأیید هویت

en: Automatic Partitioning
fa: قسمت‌بندی خودکار

en: Automatic Partitioning Errors
fa: خطاهای قسمت‌بندی خودکار

en: Automatic Partitioning sets partitions based on the selected installation type. You also can customize the partitions once they have been created.
    
    The manual disk partitioning tool, Disk Druid, allows you to create partitions in an interactive environment. You can set the file system types, mount points, partition sizes, and more.
fa: قسمت‌بندی خودکار قسمت‌بندی‌ها را بر اساس نوع نصب انتخاب شده تعیین می‌کند. شما می‌توانید قسمت‌بندی‌ها را وقتی که ایجاد شدند به میل خود تغییر دهید.
    
    ابزار قسمت‌بندی دستی دیسک، Disk Druid، به شما اجازه‌ی ایجاد قسمت‌بندی‌ها را در محیط گفتگویی می‌دهد. شما انواع سیستم پرونده، نقاط سوارسازی، اندازه‌های قسمت‌بندی، و غیره را می توانید تعیین کنید.

en: Autopartition
fa: قسمت‌بندی خودکار

en: Azores
fa: آزورها

en: Back
fa: برگشت

en: Bad User Name
fa: نام کاربری بد

en: Bad argument to HD kickstart method command %s: %s
fa: آرگومان بد به فرمان روش راه‌اندازی شروعی دیسک سخت %s: %s

en: Bad argument to NFS kickstart method command %s: %s
fa: آرگومان بد به فرمان %s روش راه‌اندازی شروعی NFS: %s

en: Bad argument to Url kickstart method command %s: %s
fa: آرگومان بد به فرمان %s روش راه‌اندازی شروعی نشانی اینترنتی: %s

en: Bad argument to device kickstart method command %s: %s
fa: آرگومان بد به فرمان روش راه‌اندازی شروعی %s: %s

en: Bad argument to kickstart network command %s: %s
fa: آرگومان بد در فرمان راه‌اندازی شروعی شبکه %s: %s

en: Bad blocks have been detected on device /dev/%s. We do not recommend you use this device.
    
    Press <Enter> to reboot your system
fa: بلوک‌های بد بر روی دستگاه /dev/%s شناسایی شده‌اند. ما به شما سفارش می‌کنیم که از این دستگاه استفاده نکنید. 
    برای آغازگری سیستم خود <Enter> را فشار دهید

en: Bad bootproto %s specified in network command
fa: bootproto بد %s در فرمان شبکه مشخص شد

en: Bahia
fa: باهیا

en: Base Packages
fa: بسته‌های پایه

en: Before automatic partitioning can be set up by the installation program, you must choose how to use the space on your hard drives.
fa: قبل از آن که قسمت‌بندی خودکار بتواند بوسیله‌ی برنامه‌ی نصب برپاسازی شود، شما باید چگونگی استفاده از فضای دیسک‌های خود را انتخاب کنید.

en: Boot Diskette
fa: دیسکچه‌ی آغازگری

en: Boot Diskette Creation
fa: ایجاد دیسکچه‌ی آغازگری

en: Boot Loader Configuration
fa: پیکربندی بارگذار آغازگری

en: Boot Loader Password:
fa: گذرواژه‌ی بارگذار آغازگری:

en: Boot label
fa: برچسب آغازگری

en: Boot label contains illegal characters
fa: برچسب آغازگری دارای نویسه‌های غیرمجاز است

en: Boot label contains illegal characters.
fa: برچسب آغازگری دارای نویسه‌های غیرمجاز است.

en: Boot label may not be empty.
fa: برچسب آغازگری نمی‌تواند خالی باشد.

en: Boot loader password is too short
fa: گذرواژه‌ی بارگذار آغازگری بسیار کوتاه است

en: Boot partition %s doesn't belong to a BSD disk label. SRM won't be able to boot from this paritition. Use a partition belonging to a BSD disk label or change this device disk label to BSD.
fa: قسمت‌بندی آغازگر %s به یک برچسب دیسک BSD تعلق ندارد. SRM به آغازگری از این قسمت‌بندی قادر نخواهد بود. یا از قسمت‌بندیی متعلق به برچسب دیسک BSD استفاده کرده یا برچسب این دستگاه دیسک را به BSD تغییر دهید.

en: Boot partition %s doesn't belong to a disk with enough free space at its beginning for the bootloader to live on. Make sure that there's at least 5MB of free space at the beginning of the disk that contains /boot
fa: قسمت‌بندی آغازگر %s به دیسکی با فضای آزاد کافی در شروعش که بارگذار‌آغازگر بتواند در آن قرار گیرد تعلق ندارد. مطمئن شوید که حداقل ۵ مگابایت فضای آزاد در شروع دیسک که دارای /boot باشد وجود داشته باشد

en: Boot partition %s isn't a VFAT partition.  EFI won't be able to boot from this partition.
fa: قسمت‌بندی آغازگر %s یک قسمت‌بندی VFAT نیست. EFI به آغازگری از این قسمت‌بندی قادر نخواهد بود.

en: Boot partition %s may not meet booting constraints for your architecture.  Creation of a boot disk is highly encouraged.
fa: قسمت‌بندی آغازگر %s ممکن است ضروریات آغازگری برای ساختار رایانه شما را نداشته باشد. ساختن یک دیسکچه‌ی آغازگری بشدت ترغیب می‌شود.

en: Boot partition isn't located early enough on the disk.  OpenFirmware won't be able to boot this installation.
fa: قسمت‌بندی آغازگر به اندازه‌ی کافی در شروع دیسک قرار نگرفته است.  OpenFirmware به آغازگری این نصب قادر نخواهد بود.

en: Bootable partitions can only be on RAID1 devices.
fa: قسمت‌بندی‌های قابل آغازگری فقط می‌تواند بر روی دستگاه‌های RAID1 باشند.

en: Bootable partitions cannot be on a logical volume.
fa: قسمت‌بندی‌های قابل آغازگری نمی‌توانند روی یک حجم منطقی باشند.

en: Bootloader
fa: بارگذار آغازگری

en: CD Found
fa: سی‌دی یافت شده

en: CD Not Found
fa: سی‌دی یافت نشد

en: C_ontinue
fa: ا_دامه

en: C_ontinue with no boot loader
fa: ا_دامه بدون بارگذار آغازگری

en: Can't have a question in command line mode!
fa: نمی‌توان پرسشی را در حالت خط فرمان داشت!

en: Canary Islands
fa: جزایر قناری

en: Cancel
fa: لغو

en: Cancelled
fa: لغو شده

en: Cannot Delete
fa: نمی‌توان حذف کرد

en: Cannot find kickstart file on CDROM.
fa: نمی‌توان پرونده‌ی راه‌اندازی شروعی را روی سی‌دی یافت.

en: Cannot find kickstart file on hard drive.
fa: نمی‌توان پرونده‌ی راه‌اندازی شروعی را بر روی دیسک سخت یافت

en: Cannot find ks.cfg on boot floppy.
fa: نمی‌توان ks.cfg را بر روی دیسکچه‌ی آغازگری یافت.

en: Casey Station, Bailey Peninsula
fa: ایستگاه کیسی، بیلی پنین‌سولا

en: Catamarca (CT)
fa: کاتامارکا (CT)

en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
fa: زمان استاندارد مرکزی - ساسکاچوان - میدوست

en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
fa: زمان استاندارد مرکزی - ساسکاچوان - بیشتر مناطق

en: Central Time
fa: زمان مرکزی

en: Central Time - Campeche, Yucatan
fa: زمان مرکزی - کامپچ، یوکاتان

en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
fa: زمان مرکزی - کوآهویلا، دورانگو، نوئه‌و لئون، تامائولیپاس

en: Central Time - Manitoba & west Ontario
fa: زمان مرکزی - مانیتوبا و غرب اونتاریو

en: Central Time - Michigan - Wisconsin border
fa: زمان مرکزی - میشیگان - مرز ویسکانسین

en: Central Time - North Dakota - Oliver County
fa: زمان مرکزی - داکوتای شمالی - الیور کانتی

en: Central Time - Quintana Roo
fa: زمان مرکزی - کوینتانا رو

en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
fa: زمان مرکزی - رینی ریور و فورت فرانسز، اونتاریو

en: Central Time - most locations
fa: زمان مرکزی - بیشتر مناطق

en: Central Time - west Nunavut
fa: زمان مرکزی - غرب نوناوت

en: Ceuta & Melilla
fa: سه‌وتا و ملیلا

en: Chandev Parameters
fa: پارامترهای Chandev

en: Chandev line
fa: خط Chandev

en: Change
fa: تغییر دادن

en: Change Boot Loader
fa: تغییر دادن بارگذار آغازگری

en: Change CDROM
fa: عوض کردن سی‌دی‌رم

en: Change _password
fa: تغییر دادن _گذرواژه

en: Change the information for this user.
fa: تغییر دادن اطلاعات برای این کاربر.

en: Chatham Islands
fa: جزایر چاتام

en: Check for _bad blocks?
fa: آیا بلوک‌های بد کنترل شوند؟

en: Check for bad blocks
fa: کنترل کردن برای بلوک‌های بد

en: Checking "%s"...
fa: در حال کنترل "%s"...

en: Checking dependencies in packages selected for installation...
fa: در حال بررسی وابستگی‌ها در بسته‌های انتخاب شده‌ی برای نصب...

en: Checking for Bad Blocks
fa: بررسی کردن برای بلوک‌های بد

en: Checking for bad blocks on /dev/%s...
fa: بررسی برای بلوک‌های بد بر روی /dev/%s...

en: Checking media now...
fa: در حال کنترل کردن رسانه...

en: Checksum Test
fa: آزمایش کنترل‌جمع

en: Chinese(Simplified)
fa: چینی(ساده)

en: Chinese(Traditional)
fa: چینی(سنتی)

en: Choose "%s" to test the CD currently in the drive, or "%s" to eject the CD and insert another for testing.
fa: برای آزمایش سی‌دی کنونی داخل گرداننده "%s" را، یا "%s" را برای بیرون دادن سی‌دی و داخل کردن دیگری برای آزمایش کردن آن انتخاب کنید.

en: Choose a Language
fa: زبانی را انتخاب کنید

en: Choose a disk to run fdasd or dasdfmt on
fa: دیسکی را برای اجرای fdasd یا dasdfmt بر رویش

en: Choose a disk to run fdisk on
fa: دیسکی را برای اجرای fdisk بر رویش انتخاب کنید

en: Choose additional languages that you would like to use on this system:
fa: زبان‌های اضافه را که می‌خواهید بر روی این سیستم استفاده کنید انتخاب نمایید:

en: Choose monitor type
fa: انتخاب کردن نوع نمایشگر

en: Choose the default language for this system:
fa: زبان پیش‌فرض را برای این سیستم انتخاب کنید:

en: Choose this group to get the minimal possible set of packages.  Useful for creating small router/firewall boxes, for example.
fa: این گروه را برای گرفتن کمترین مجموعه از بسته‌ها انتخاب کنید.  این برای مثال، برای ساختن رایانه‌های مسیریاب/دیوارآتش مفید است.

en: Choose this option if you would like to upgrade your existing %s system.  This option will preserve the existing data on your drives.
fa: این گزینه را اگر می‌خواهید سیستم %s موجود خود را ارتقا دهید انتخاب کنید.  این گزینه داده‌های موجود بر دیسک‌های شما را نگه خواهد داشت.

en: Choose this option to freshly install your system. Existing software and data may be overwritten depending on your configuration choices.
fa: این گزینه را برای نصب تازه‌ی سیستم خود انتخاب کنید. نرم‌افزار و داده‌های موجود ممکن است با بستگی به پیکربندی مورد انتخاب شما بازنگاری شوند.

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Click next to begin installation of %s.
fa: بعدی را برای شروع کردن نصب %s کلیک کنید.

en: Click next to begin upgrade of %s.
fa: بعدی را برای شروع ارتقا دادن %s کلیک کنید.

en: Clone Drive Tool
    
    This tool allows you to significantly reduce the amount of effort required to setup RAID arrays.  The idea is to take a source drive which has been prepared with the desired partitioning layout, and clone this layout onto other similar sized drives.  Then a RAID device can be created.
    
    NOTE: The source drive must have partitions which are restricted to be on that drive only, and can only contain unused software RAID partitions.  Other partition types are not allowed.
    
    EVERYTHING on the target drive(s) will be destroyed by this process.
fa: ابزار.کلون کردن گرداننده‌ی دیسک این ابزار به شما اجازه می دهد تا مقدار تلاش لازم برای برپاسازی آرایه‌های RAID را کاهش دهید. هدف این است که یک گرداننده‌ی دیسک منبع را که با طرح قسمت‌بندی مورد نظر آماده گردیده در دست داشته و این طرح را بر روی گرداننده‌های دیسک هم‌اندازه‌ی دیگر کلون کنیم. سپس یک دستگاه RAID می‌تواند ایجاد شود.
    
    توجه: گرداننده‌ی دیسک منبع باید دارای قسمت‌بندهایی باشد که بر روی یک گرداننده‌ی دیسک محدود شده باشند، و فقط بتوانند دارای قسمت‌بندی‌های استفاده نشده‌ی نرم‌افزار RAID باشند. دیگر انواع قسمت‌بندی مجاز نیستند.
    
    همه چیز بر روی گرداننده(های) دیسک منبع بوسیله‌ی این پردازش از بین خواهند رفت.

en: Clone Drives
fa: کلون کردن گردانندگان دیسک

en: Clone a _drive to create a RAID device [default=/dev/md%s].
fa: کلون کردن یک _گرداننده برای ایجاد یک دستگاه RAID [پیش‌فرض=/dev/md%s].

en: Color Depth
fa: عمق رنگ

en: Color Depth:
fa: عمق رنگ:

en: Complete
fa: تکمیل شد

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Completed:
fa: تکمیل شده:

en: Con_firm:
fa: تصد_یق:

en: Configure %s
fa: پیکربندی %s

en: Configure TCP/IP
fa: پیکربندی TCP/IP

en: Configure advanced boot loader _options
fa: پیکربندی پیشرفته‌ی _گزینه‌های بارگذار آغازگری

en: Configure using DHCP
fa: پیکربندی با استفاده از DHCP

en: Configure using _DHCP
fa: _پیکربندی با استفاده از DHCP

en: Confirm Delete
fa: تصدیق کردن حذف

en: Confirm Physical Extent Change
fa: تصدیق کردن تغییر گسترش فیزیکی

en: Confirm Reset
fa: تصدیق بازنشاندن

en: Confirm:
fa: تصدیق:

en: Congratulations
fa: تبریک می‌گوییم

en: Congratulations, the installation is complete.
    
    %s%s
fa: تبریک می‌گوییم، نصب تکمیل شد.
    
    %s%s

en: Congratulations, your %s installation is complete.
    
    %s%s
fa: تبریک می‌گوییم، نصب %s شما کامل شده است.
    
    %s%s

en: Connected!
fa: متصل شده!

en: Connecting...
fa: در حال برقراری اتصال...

en: Continue
fa: ادامه

en: Copying File
fa: در حال کپی کردن پرونده

en: Could not allocate cylinder-based partitions
fa: قسمت‌بندی‌های بر اساس-سیلندر نتوانست جایابی شود

en: Could not allocate cylinder-based partitions as primary partitions
fa: قسمت‌بندی‌هایی بر اساس-سیلندر نتوانست مانند قسمت‌بندی‌های اصلی جایابی شوند

en: Could not allocate partitions
fa: قسمت‌بندی‌هایی نتوانست جایابی شود

en: Could not allocate partitions as primary partitions
fa: قسمت‌بندی‌هایی بمانند قسمت‌بندی‌های اصلی نتوانست جایابی شود

en: Could not allocate requested partitions: 
    
    %s.%s
fa: قسمت‌بندی‌های خواسته شده نتوانست جایابی گردد: 
    
    %s.%s

en: Could not allocate requested partitions: %s.
fa: قسمت‌بندی‌های درخواست شده نتوانستند جایابی شوند: %s.

en: Couldn't Create Drive Clone Editor
fa: ویرایشگر کلون کردن گرداننده‌ی دیسک نتوانست ایجاد گردد

en: Create PROM alias
fa: ایجاد کردن اسم مستعار PROM

en: Create PROM alias `linux'
fa: ایجاد کردن اسم مستعار PROM 'لینوکس'

en: Create a RAID _device [default=/dev/md%s].
fa: ایجاد کردن یک _دستگاه RAID [پیش‌فرض=/dev/md%s].

en: Create a software RAID _partition.
fa: ایجاد کردن یک _قسمت‌بندی نرم‌افزار RAID.

en: Create boot disk
fa: ایجاد کردن دیسک آغازگری

en: Create new boot loader configuration
fa: ایجاد کردن پیکربندی جدید بارگذار آغازگری

en: Creating
fa: ایجاد کردن

en: Creating boot disk...
fa: ایجاد دیسک آغازگر...

en: Croatian
fa: کروواسی

en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

en: Customize Graphical Configuration
fa: سفارشی‌سازی پیکربندی گرافیکی

en: Customize Packages to Upgrade
fa: سفارشی‌سازی بسته‌های برای ارتقا دادن

en: Customize software selection
fa: سفارشی‌سازی انتخاب نرم‌افزار

en: Czech
fa: چک

en: DDC Probed Monitor
fa: نمایشگر وارسی شده DDC

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Davis Station, Vestfold Hills
fa: ایستگاه دیویس، وست‌فولد هیلز

en: Debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default Boot _Target
fa: هدف آغازگری _پیش‌فرض

en: Default Desktop:
fa: رومیزی پیش‌فرض:

en: Default Language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Default Login:
fa: ثبت‌ورود پیش‌فرض:

en: Default boot image
fa: تصویر آغازگری پیش‌فرض

en: Default gateway (IP):
fa: دروازه‌ی پیش‌فرض (IP):

en: Delete
fa: حذف

en: Dependency Check
fa: بررسی وابستگی

en: Description
fa: توصیف

en: Description: %s
fa: توضیح: %s

en: Details
fa: جزئیات

en: Details for '%s'
fa: جزئیات برای '%s'

en: Detected mouse type: %s
fa: نوع شناسایی شده‌ی موشی: %s

en: Determining host name and domain...
fa: در حال پیدا کردن نام میزبان و دامنه...

en: Device
fa: دستگاه

en: Device %s does not appear to contain %s CDROM images.
fa: دستگاه %s بنظر نمی‌رسد که تصاویر سی‌دی %s را داشته باشد.

en: Devices
fa: دستگاه‌ها

en: Directory holding images:
fa: شاخه‌ی حاوی تصاویر:

en: Dirty File Systems
fa: سیستم‌های پرونده‌ی کثیف

en: Disk Druid
fa: دیسک دروئید

en: Disk Partitioning Setup
fa: برپاسازی قسمت‌بندی دیسک

en: Disk Setup
fa: برپاسازی دیسک

en: Disk Space
fa: فضای دیسک

en: Do _Not Format
fa: قالب‌بندی _نشود

en: Do not install SILO
fa: SILO نصب نشود

en: Do not install packages that have dependencies
fa: بسته‌هایی که دارای وابستگی‌ها هستند نصب نشوند

en: Do you have a driver disk?
fa: آیا دیسک راه‌انداز دارید؟

en: Do you want to start the network interfaces on this system?
fa: آیا می‌خواهید واسط‌های شبکه‌ را بر روی این سیستم راه‌اندازی کنید؟

en: Do you wish to load any more driver disks?
fa: آیا می‌خواهید دیسک‌های راه‌انداز بیشتری را بارگذاری کنید؟

en: Done
fa: انجام شد

en: Done [%d/%d]
fa: انجام شد [%d/%d]

en: Dornod, Sukhbaatar
fa: دورنود، سوخباتار

en: Downloading %s
fa: در حال بارگیری %s

en: Downloading - %s
fa: در حال بارگیری - %s

en: Drive
fa: گرداننده‌ی دیسک

en: Drive:
fa: گرداننده‌ی دیسک:

en: Driver Disk Source
fa: منبع دیسک راه‌انداز

en: Driver disk
fa: دیسک راه‌انداز

en: Drives
fa: گرداننده‌های دیسک

en: Dumont-d'Urville Base, Terre Adelie
fa: دومونت-پایگاه د'‌اورویل، ترره آدلیی

en: Dump Written
fa: تخلیه‌ی حافظه نوشته شد

en: Duplicate Device
fa: تکثیر دستگاه

en: Duplicate Label
fa: تکثیر برچسب

en: Duplicate Labels
fa: تکثیر برچسب‌ها

en: Dutch
fa: هلندی

en: Dynamic IP
fa: ّّIP پویا

en: E Amazonas
fa: شرق آمازون

en: E Argentina (BA, DF, SC, TF)
fa: شرق آرژانتین (BA, DF, SC, TF)

en: Easter Island & Sala y Gomez
fa: جزیره ایستر و سالا ئی گومز

en: Eastern Standard Time - Indiana - Crawford County
fa: زمان استاندارد شرقی - ایندیانا - کرافورد کانتی

en: Eastern Standard Time - Indiana - Starke County
fa: زمان استاندارد شرقی - ایندیانا - استارک کانتی

en: Eastern Standard Time - Indiana - Switzerland County
fa: زمان استاندارد شرقی - ایندیانا - سویتزرلند کانتی

en: Eastern Standard Time - Indiana - most locations
fa: زمان استاندارد شرقی - ایندیانا - بیشتر مناطق

en: Eastern Standard Time - Pangnirtung, Nunavut
fa: زمان استاندارد شرقی - پنگ‌نیرتونگ، نوناوت

en: Eastern Standard Time - central Nunavut
fa: زمان استاندارد شرقی - مرکز نوناوت

en: Eastern Standard Time - east Nunavut
fa: زمان استاندارد شرقی - شرق نوناوت

en: Eastern Time
fa: زمان شرقی

en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
fa: زمان شرقی - کنتاکی - ناحیه لوئیس‌ویل

en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
fa: زمان شرقی - کنتاکی - ویین

en: Eastern Time - Michigan - most locations
fa: زمان شرقی - میشیگان - بیشتر مناطق

en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
fa: زمان شرقی - اونتاریو و کوبک - مکان‌هایی که مشاهده نشدند DST ۱۹۶۷-۱۹۷۳

en: Eastern Time - Ontario - most locations
fa: زمان شرقی - اونتاریو - بیشتر مناطق

en: Eastern Time - Quebec - most locations
fa: زمان شرقی - کوبک - بیشتر مناطق

en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
fa: تیمور شرقی - تاندر بی، اونتاریو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Boot Label
fa: ویرایش برچسب آغازگری

en: Edit Drive Order
fa: ویرایش ترتیب دستگاه

en: Edit Interface %s
fa: ویرایش کردن واسط %s

en: Edit LVM Volume Group
fa: ویرایش گروه حجمی LVM

en: Edit LVM Volume Group: %s
fa: ویرایش گروه حجمی LVM: %s

en: Edit Logical Volume
fa: ویرایش حجم منطقی

en: Edit Logical Volume: %s
fa: ویرایش حجم منطقی: %s

en: Edit Partition
fa: ویرایش کردن قسمت‌بندی

en: Edit Partition: /dev/%s
fa: ویرایش قسمت‌بندی: /dev/%s

en: Edit Partitions
fa: ویرایش قسمت‌بندی‌ها

en: Edit RAID Device
fa: ویرایش دستگاه RAiD

en: Edit RAID Device: /dev/md%s
fa: ویرایش دستگاه RAID: /dev/md%s

en: Edit User
fa: ویرایش کاربر

en: Eject CD
fa: بیرون دادن سی‌دی

en: Emulate 3 Buttons?
fa: تقلید ۳ دکمه‌ای؟

en: Enable Kerberos
fa: به کار انداختن Kerberos

en: Enable LDAP
fa: به کار انداختن LDAP

en: Enable MD5 Passwords
fa: به کار انداختن گذرواژه‌های MD5

en: Enable NIS
fa: به کار انداختن NIS

en: Enable N_IS
fa: _بکار اندازی NIS

en: Enable SMB _Authentication
fa: به کار انداختن _تأیید هویت SMB

en: Enable _Kerberos
fa: به کار اندا_ختن Kerberos

en: Enable _LDAP
fa: بکار ا_ندازی LDAP

en: Enable _MD5 passwords
fa: بکار _اندازی گذرواژه‌های MD5

en: Enable firewall
fa: به کار انداختن دیوارآتش

en: Enable shado_w passwords
fa: بکار اندازی گذرواژه‌های _سایه

en: End
fa: پایان یافتن

en: End Cylinder:
fa: آخرین سیلندر:

en: English
fa: انگلیسی

en: Enter Boot Loader Password
fa: وارد کردن گذرواژه‌ی بارگذار آغازگری

en: Enter Module Parameters
fa: پارامترهای مودول را وارد کنید

en: Enter a boot loader password and then confirm it.  (Note that your BIOS keymap may be different than the actual keymap you are used to.)
fa: یک گذرواژه‌ی بارگذار آغازگری را وارد کرده و سپس آن را تصدیق کنید.  (توجه کنید که نقشه‌کلید BIOS شما ممکن است با نقشه‌کلید واقعی که به آن عادت دارید تفاوت داشته باشد.)

en: Enter a label to be displayed in the boot loader menu. The device (or hard drive and partition number) is the device from which it boots.
fa: برچسبی را برای نمایش دادن در فهرست بارگذار آغازگری وارد کنید. دستگاه (یا دیسک و شماره‌ی قسمت‌بندی) دستگاهی است که از آن آغازگری می‌شود.

en: Enter the information for the user.
fa: اطلاعات کاربر را وارد کنید.

en: Enter the root (administrator) password for the system.
fa: گذرواژه‌ی ریشه (مدیر) را برای سیستم وارد کنید.

en: Error
fa: خطا

en: Error - the logical volume name %s is not valid.
fa: خطا - نام حجم منطقی %s معتبر نیست.

en: Error - the logical volume name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
fa: خطا - نام حجم منطقی دارای نویسه‌های غیرمجاز یا فاصله می‌باشد.  نویسه‌های مورد قبول حروف، اعداد، '.' یا '_' هستند.

en: Error - the volume group name %s is not valid.
fa: خطا - نام گروه حجم %s معتبر نیست.

en: Error - the volume group name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
fa: خطا - نام گروه حجم دارای نویسه‌های غیرمجاز یا فاصله می‌باشد.  نویسه‌های مورد قبول حروف، اعداد، '.' یا '_' هستند.

en: Error Installing Package
fa: خطا در نصب بسته

en: Error Partitioning
fa: خطا در قسمت‌بندی

en: Error Saving Screenshot
fa: خطا در ذخیره‌ی عکس‌صفحه

en: Error With Data
fa: خطای داده‌ها

en: Error With Request
fa: خطای درخواست

en: Error enabling swap device %s: %s
    
    This most likely means this swap partition has not been initialized.
    
    Press OK to reboot your system.
fa: خطا در به کاراندازی دستگاه مبادله‌ی %s: %s
    
    این احتمالا بدین معنی است که قسمت‌بندی مبادله جااندازی نشده است.
    
    تایید را برای آغازگری مجدد سیستم خود فشار دهید.

en: Error in %s on line %d of kickstart file %s.
fa: خطا در %s بر خط %d پرونده‌ی راه‌اندازی شروعی %s.

en: Error mounting device %s as %s: %s
    
    This most likely means this partition has not been formatted.
    
    Press OK to reboot your system.
fa: خطا در سوارسازی دستگاه %s مانند %s: %s
    
    این احتمالا بدین معنی است که این قسمت‌بندی قالب‌بندی نشده است.
    
    برای آغازگری مجدد سیستم خود تایید را فشار دهید.

en: Error mounting file system on %s: %s
fa: خطا در سوار کردن سیستم پرونده بر %s: %s

en: Error opening kickstart file %s: %s
fa: خطا در باز کردن پرونده‌ی راه‌اندازی شروعی %s: %s

en: Error pulling second part of kickstart config: %s!
fa: خطا در شروع قسمت دوم پیکربندی راه‌اندازی شروعی: %s!

en: Error reading contents of kickstart file %s: %s
fa: خطا در خواندن محتویات پرونده‌ی راه‌اندازی شروعی %s: %s

en: Error with Partitioning
fa: خطا در قسمت‌بندی کردن

en: Error with Password
fa: خطا در گذرواژه

en: Error!
fa: خطا!

en: Estonian
fa: استونی

en: Everything
fa: همه چیز

en: Exception Occurred
fa: استثنا رخ داد

en: Exit
fa: خروج

en: Extended
fa: گسترش یافته

en: FAIL.
    
    The image which was just tested has errors. This could be due to a corrupt download or a bad disc.  If applicable, please clean the disc and try again.  If this test continues to fail you should not continue the install.
fa: شکست خورد.
    
    تصویری که اکنون آزمایش شد دارای خطاهایی می‌باشد. این می‌تواند به علت خراب بودن بارگیری یا دیسک بدی باشد.  اگر ممکن است، لطفا دیسک را پاک کرده و دوباره امتحان کنید. اگر این امتحان همچنان شکست می‌خورد شما نباید به نصب کردن ادامه دهید.

en: FTP Setup
fa: برپاسازی FTP

en: FTP site name:
fa: نام پایگاه FTP:

en: Failed to log into %s: %s
fa: ناموفق بودن در ثبت بدرون %s: %s

en: Failed to mount driver disk.
fa: موفق نشدن در سوار کردن دیسک راه‌انداز.

en: Failed to mount updates disk
fa: ناموفق در سوارسازی دیسک به‌روزسازی‌ها

en: Failed to read directory %s: %s
fa: ناموفق در خواندن شاخه‌ی %s: %s

en: Failed to retrieve %s: %s
fa: ناموفق بودن در بازیابی %s: %s

en: File System Label:
fa: برچسب سیستم پرونده:

en: File System Option:
fa: گزینه سیستم پرونده:

en: File System Options
fa: گزینه‌های سیستم پرونده

en: File System Type:
fa: نوع سیستم پرونده:

en: File System _Type:
fa: _نوع پرونده سیستم:

en: File System type:
fa: نوع سیستم پرونده:

en: Fill all available space:
fa: پر کردن تمام فضای موجود:

en: Fill all space _up to (MB):
fa: پر کردن همه‌ی فضا _تا (مگابایت):

en: Fill maximum size of (MB):
fa: پر کردن حداکثر اندازه تا (مگابایت):

en: Fill to maximum _allowable size
fa: پر کردن تا حداکثر اندازه‌ی _مجاز

en: Final Warning
fa: هشدار نهایی

en: Finding
fa: در حال یافتن

en: Finding packages to upgrade...
fa: در حال یافتن بسته‌های برای ارتقا...

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: Firewall
fa: دیوارآتش

en: Firewall Configuration - Customize
fa: پیکربندی دیوارآتش - سفارشی‌سازی

en: First sector of boot partition
fa: اولین بخش قسمت‌بندی آغازگر

en: Fix
fa: ترمیم

en: Fixed Size:
fa: اندازه‌ی ثابت:

en: Following warnings occurred during automatic partitioning:
    
    %s
fa: هشدارهای بدنبال آمده در طول قسمت‌بندی خودکار رخ داده‌اند:
    
    %s

en: For information on Errata (updates and bug fixes), visit:
    	http://www.redhat.com/errata/
    
    For information on automatic updates through Red Hat Network, visit:
    	http://rhn.redhat.com/
    
    For information on using and configuring the system, visit:
    	http://www.redhat.com/docs/
    	http://www.redhat.com/apps/support/
    
    To register the product for support, visit:
    	http://www.redhat.com/apps/activate/
fa: برای اطلاعات درباره‌ی ارراتا (بروزسازی‌ها و تعمیرات اشکال)، ارجاع شود به:
    	http://www.redhat.com/errata/
    
    برای اطلاعات درباره‌ی بروزسازی‌های خودکار از طریق شبکه‌ی ردهت، ارجاع شود به:
    	http://rhn.redhat.com/
    
    برای اطلاعات درباره‌ی استفاده و پیکربندی سیستم، ارجاع شود به:
    	http://www.redhat.com/docs/
    	http://www.redhat.com/apps/support/
    
    برای ثبت محصول برای پشتیبانی، ارجاع شود به:
    	http://www.redhat.com/apps/activate/

en: For information on errata (updates and bug fixes), visit http://www.redhat.com/errata/.
    
    Information on using your system is available in the %s manuals at http://www.redhat.com/docs/.
fa: برای اطلاعات برای ارراتا (به‌روزسازی‌ها و تعمیرات اشکال) به http://www.redhat.com/errata/ مراجعه کنید.
    
    اطلاعات درباره‌ی طرز استفاده از سیستم‌تان در دست‌نویس‌های %s در نشانی http://www.redhat.com/docs/.موجود هستند

en: Force LBA32
fa: اجبار LBA32

en: Force to be a _primary partition
fa: اجبار به قسمت‌بندی او_لیه بودن

en: Force to be a primary partition
fa: اجبار کردن به قسمت‌بندی اولیه بودن

en: Force use of LBA32 (not normally required)
fa: اجبار به استفاده از LBA32 (معمولا لازم نیست)

en: Forcing the use of LBA32 for your bootloader when not supported by the BIOS can cause your machine to be unable to boot.  We highly recommend you create a boot disk when asked later in the install process.
    
    Would you like to continue and force LBA32 mode?
fa: اجبار به استفاده از LBA32 برای بارگذار آغازگری وقتی که توسط BIOS پشتیبانی نشود می تواند باعث شود که رایانه‌ی شما قادر به آغازگری نشود.  ما بشدت سفارش می کنیم که دیسکچه‌ی آغازگری را در پردازش نصب وقتی از شما پرسیده شد ایجاد کنید.
    
    آیا می‌خواهید ادامه داده و حالت LBA32 را اجبار نمایید؟

en: Foreign
fa: بیگانه

en: Format
fa: قالب

en: Format DASD
fa: قالب‌بندی DASD

en: Format Warning
fa: هشدار قالب‌بندی

en: Format Warnings
fa: هشدارهای قالب‌بندی

en: Format as %s
fa: قالب‌بندی مانند %s

en: Format as Swap?
fa: قالب‌بندی کردن مانند حافظه‌ی مبادله؟

en: Format as:
fa: قالب‌بندی مانند:

en: Format partition?
fa: آیا قسمت‌بندی قالب‌بندی شود؟

en: Format?
fa: قالب‌بندی؟

en: Formatting
fa: قالب‌بندی

en: Formatting %s file system...
fa: قالب‌بندی سیستم پرونده‌ی %s...

en: Formatting the selected DASD device will destroy all contents of the device. Do you really want to format the selected DASD device?
fa: قالب‌بندی دستگاه DASD انتخاب شده همه‌ی محتویات دستگاه را از بین خواهد برد. آیا براستی می‌خواهید دستگاه DASD انتخاب شده را قالب‌بندی کنید؟

en: Free
fa: آزاد

en: Free Space
fa: فضای آزاد

en: Free Space (MB)
fa: فضای آزاد (مگابایت)

en: Free Space:
fa: فضای آزاد:

en: Free space
fa: فضای آزاد

en: French
fa: فرانسوی

en: Full Name
fa: نام کامل

en: GNOME
fa: گنوم

en: GNO_ME
fa: _گنوم

en: Galapagos Islands
fa: جزایر گالاپاگوس

en: Gambier Islands
fa: جزایر گامبیر

en: Gateway
fa: دروازه

en: Gateway:
fa: دروازه:

en: German
fa: آلمانی

en: Gilbert Islands
fa: جزایر گیلبرت

en: Giving up attempting to connect after 50 tries!
fa: مأیوس شدن از تلاش برای ارتباط بعد از ۵۰ دفعه!

en: Graphical
fa: گرافیکی

en: Graphical Interface (X) Configuration
fa: پیکربندی واسط گرافیکی (اکس)

en: Graphical installation not available...  Starting text mode.
fa: نصب گرافیکی در دسترس نیست...  حالت متنی شروع می‌شود.

en: Great Britain
fa: بریتانیای کبیر

en: HSync Rate:
fa: میزان همگامی افقی:

en: HSync Rate:
fa: میزان همگامی افقی:

en: HTTP Setup
fa: برپاسازی HTTP

en: Hard Drives
fa: گرداننده‌های دیسک

en: Hard drive
fa: دیسک سخت

en: Hawaii
fa: هاوایی

en: Heilongjiang
fa: هیلانگ‌جیانگ

en: Help not available
fa: راهنما در دسترس نمی‌باشد

en: Hide RAID device/LVM Volume _Group members
fa: پنهان کردن دستگاه RAID/اعضای _گروه حجمی LVM

en: Hide _Help
fa: پنهان کردن _راهنما

en: High Color (16 Bit)
fa: رنگ عالی (۱۶ بیت)

en: Hori_zontal Sync:
fa: همگام‌سازی ا_فقی:

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Hostname Configuration
fa: پیکربندی نام‌میزبان

en: Hostname must be 64 or less characters in length.
fa: نام‌میزبان باید ۶۴ نویسه یا کوتاه‌تر باشد.

en: Hostname must start with a valid character in the range 'a-z' or 'A-Z'
fa: نام‌میزبان باید با نویسه‌ایی معتبر در گستره‌ی 'a-z' یا 'A-Z' شروع گردد

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '-', or '.'
fa: نام‌میزبان فقط می‌تواند دارای نویسه‌های 'a-z', 'A-Z', '-', یا '.' باشد

en: How would you like to prepare the file system on this partition?
fa: چگونه می‌خواهید سیستم پرونده بر این قسمت‌بندی آماده گردد؟

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Hz
fa: هرتز

en: I _don't want to create a swap file
fa: _نمی خواهم پرونده‌ی حافظه‌ی مبادله را ایجاد کنم

en: I _want to create a swap file
fa: _می‌خواهم یک پرونده‌ی حافظه‌ی مبادله ایجاد کنم

en: I can't go to the previous step from here. You will have to try again.
fa: نمی‌توانم از اینجا به مرحله‌ی قبلی بروم. شما مجبور خواهید بود دوباره آزمایش کنید.

en: I want to have automatic partitioning:
fa: قسمت‌بندی خودکار را می‌خواهم:

en: IP Address
fa: نشانی آی‌پی

en: IP Address is missing
fa: نشانی IP وجود ندارد

en: IP Addresses must contain numbers between 0 and 255
fa: نشانی‌های IP باید حاوی اعداد بین ۰ و ۲۵۵ باشند

en: IP Addresses must contain numbers between 1 and 255
fa: نشانی‌های IP باید حاوی اعداد بین ۱ و ۲۵۵ باشند

en: IP address:
fa: نشانی IP:

en: IP/Netmask
fa: آی‌پی/نقاب شبکه

en: I_gnore package dependencies
fa: نا_دیده‌گیری وابستگی‌های بسته

en: Icelandic
fa: ایسلندی

en: If this system is attached directly to the Internet or is on a large public network, it is recommended that a firewall be configured to help prevent unauthorized access.  However, you have selected not to configure a firewall.  Choose "Proceed" to continue without a firewall.
fa: اکر این سیستم بطور مستقیم به اینترنت متصل شده است یا بر روی یک شبکه‌ی بزرگ عمومی قرار دارد، سفارش می‌شود که دیوارآتشی برای جلوگیری از دستیابی غیر مجاز پیکربندی گردد.  هر چند، شما پیکربندی یک دیوارآتش را انتخاب نکرده‌اید.  "پیشروی" را برای ادامه دادن بدون یک دیوارآتش انتخاب کنید.

en: If you are using a HTTP proxy server enter the name of the HTTP proxy server to use.
fa: اگر از یک کارگزار پراکسی HTTP استفاده می‌کنید، نام آن را برای استفاده وارد کنید

en: If you are using non anonymous ftp, enter the account name and password you wish to use below.
fa: اگر از اف‌تی‌پی گمنام استفاده می‌کنید، نام حساب و گذرواژه‌ی برای استفاده را در زیر وارد کنید.

en: If you wish to add default options to the boot command, enter them into the 'General kernel parameters' field.
fa: اگر می‌خواهید گزینه‌های پیش‌فرض را به فرمان آغازگری اضافه کنید، آنها را در محوطه‌ی 'پارامترهای عمومی هسته' وارد کنید.

en: If you would like to allow all traffic from a device, select it below.
fa: اگر می‌خواهید همه‌ی عبور و مرورها را از دستگاهی اجازه دهید، آن را در پایین انتخاب کنید.

en: If you would like to change the default package set to be installed you can choose to customize this below.
fa: اگر می‌خواهید مجموعه بسته‌ی پیش‌فرض برای نصب را تغییر دهید می‌توانید سفارشی‌سازیاین را در زیر انتخاب کنید.

en: If you would like to test additional media, insert the next CD and press "%s". You do not have to test all CDs, although it is recommended you do so at least once.
    
    To begin the installation process insert CD #1 into the drive and press "%s".
fa: اگر می‌خواهید رساته دیگری را آزمایش کنید، سی‌دی بعدی را داخل کرده و "%s" را فشار دهید. شما مجبور به آزمایش همه‌ی سی‌دی‌ها نیستید، هر چند سفارش می‌شود حداقل یکبار این کار انجام دهید.
    
    برای شروع کردن پردازش نصب سی‌دی ٫#۱ را بدرون گرداننده داخل کرده و "%s" را فشار دهید.

en: If your system is part of a larger network where hostnames are assigned by DHCP, select automatically via DHCP. Otherwise, select manually and enter in a hostname for your system. If you do not, your system will be known as 'localhost.'
fa: اگر سیستم شما جزئی از شبکه بزرگتری است که نام‌های میزبان بوسیله‌ی DHCP گذاشته می‌شود،بطور خودکار از طریق DHCP را انتخاب کنید. وگرنه، دستی را انتخاب کرده و نام میزبانی را برای سیستم خود وارد کنید. اگر این کار را نکنید، سیستم شما مانند 'localhost' شناخته خواهد شد.

en: Ignore
fa: نادیده‌گیری

en: Ignore package dependencies
fa: وابستگی‌های بسته نادیده گرفته شوند

en: Illegal Logical Volume Name
fa: نام غیرمجاز حجم منطقی

en: Illegal logical volume name
fa: نام غیرمجاز حجم منطقی

en: Illegal size
fa: اندازه‌ی غیرمجاز

en: Image
fa: تصویر

en: In most cases, the monitor can be automatically detected. If the detected settings are not correct for the monitor, select the right settings.
fa: در بیشتر موارد، نمایشگر می‌تواند بطور خودکار شناسایی شود. اگر تنظیمات شناسایی شده برای نمایشگر درست نیستند، تنظیمات صحیح را انتخاب کنید.

en: In most cases, the video hardware can be automatically detected. If the detected settings are not correct for the hardware, select the right settings.
fa: در بیشتر موارد، سخت‌افزار ویدیو می‌تواند بطور خودکار شناسایی گردد. اگر تنظیمات شناسایی شده برای سخت‌افزار درست نیستند، تنظیمات درست را انتخاب کنید.

en: In progress...
fa: در پیشروی...

en: Individual Package Selection
fa: انتخاب بسته‌ی تکی

en: Initializing
fa: جااندازی

en: Insert Driver Disk
fa: دیسکچه راه‌انداز را داخل کنید

en: Insert a floppy disk
fa: دیسکچه‌ای را داخل کنید

en: Insert your driver disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
fa: دیسک راه‌انداز خود را بدرون /dev/%s داخل کرده و "تایید" را برای ادامه فشار دهید.

en: Insert your updates disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
fa: دیسک به‌روزسازی‌های خود را داخل /dev/%s کرده و "تایید" را برای ادامه فشار دهید.

en: Install Boot Loader record on:
fa: نصب کردن ضبط بارگذار آغازگری بر روی:

en: Install SILO boot record on:
fa: نصب کردن ضبط آغازگری سیلو بر:

en: Install Starting
fa: نصب شروع می‌شود

en: Install Window
fa: پنجره‌ی نصب

en: Install class forcing text mode installation
fa: رده‌ی نصب حالت نصب متنی را اجباری می‌کند

en: Install on System
fa: نصب بر سیستم

en: Install packages to satisfy dependencies
fa: نصب کردن بسته‌های برای ارضای وابستگی‌ها

en: Installation Method
fa: روش نصب

en: Installation Type
fa: نوع نصب

en: Installation cannot continue.
fa: نصب کردن نمی‌تواند ادامه یابد.

en: Installation to begin
fa: نصب برای شروع

en: Installing %s packages
fa: در حال نصب کردن بسته‌های %s

en: Installing %s-%s-%s.%s
fa: در حال نصب %s-%s-%s.%s

en: Installing %s-%s-%s.%s (%s)
fa: در حال نصب %s-%s-%s.%s (%s)

en: Installing %s-%s-%s.%s.
fa: در حال نصب کردن %s-%s-%s.%s.

en: Installing %s-%s-%s...
fa: نصب %s-%s-%s...

en: Installing Packages
fa: در حال نصب بسته‌ها

en: Installing bootloader...
fa: نصب بارگذار آغازگری...

en: Installing...
fa: در حال نصب کردن...

en: Invalid Boot Label
fa: برچسب آغازگری نامعتبر

en: Invalid Choice
fa: گزینش نامعتبر

en: Invalid Directories
fa: شاخه‌های نامعتبر

en: Invalid Entry for End Cylinder
fa: ورودی نامعتبر سیلندر پایانی

en: Invalid Entry for Maximum Size
fa: ورودی نامعتبر برای حداکثر اندازه

en: Invalid Entry for Partition Size
fa: ورودی نامعتبر برای اندازه‌ی قسمت‌بندی

en: Invalid Entry for RAID Spares
fa: ورودی نامعتبر برای یدکی‌ها

en: Invalid Entry for Starting Cylinder
fa: ورودی نامعتبر سیلندر شروعی

en: Invalid Hostname
fa: نام‌میزبان نامعتبر

en: Invalid IP Information
fa: اطلاعات IP نامعتبر

en: Invalid IP string
fa: رشته‌ی آی‌پی نامعتبر

en: Invalid Sync Rates
fa: میزان همگامی نامعتبر

en: Invalid Volume Group Name
fa: نام نامعتبر گروه حجم

en: Invalid information
fa: اطلاعات نامعتبر

en: Invalid mount point
fa: نقطه‌ی سوارسازی نامعتبر

en: Invalid port given: %s.  The proper format is 'port:protocol', where port is between 1 and 65535, and protocol is either 'tcp' or 'udp'.
    
    For example, '1234:udp'
fa: درگاه داده شده‌ی نامعتبر: %s. قالب مناسب 'درگاه:پایان‌نامه' است، که درگاه بین ۱ و ۶۵۵۳۵ بوده، و پایان‌نامه یا 'tcp' یا 'udp' است.
    
    برای مثال، '1234:udp'

en: Irian Jaya & the Moluccas
fa: ایرین جایا و مولاکاس

en: It is recommended that your swap file be at least %d MB.  Please enter a size for the swap file:
fa: سفارش می‌شود که پرونده‌ی حافظه‌ی مبادله حداقل %d مگابایت باشد.  لطفا اندازه‌ی را برای پرونده‌ی حافظه‌ی مبادله وارد کنید:

en: It is stongly recommended that you create a swap file.  Failure to do so could cause the installer to abort abnormally.  Are you sure that you wish to continue?
fa: بشدت سفارش می‌شود که یک پرونده‌ی حافظه‌ی مبادله را ایجاد کنید. اگر این کار را انجام ندهید نصب‌گر بطور غیر عادی قطع می‌گردد.  آیا مطمئن هستید که می‌خواهید ادامه بدهید؟

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Jan Mayen
fa: جان ماین

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Java & Sumatra
fa: جاوا و سوماترا

en: Johnston Atoll
fa: جانسون آتول

en: Jujuy (JY)
fa: جوجوی (JY)

en: Keep all partitions and use existing free space
fa: نگهداشتن همه‌ی قسمت‌بندی‌ها و استفاده از فضای آزاد موجود

en: Kernel Parameters
fa: پارامترهای هسته

en: Kernel parameters
fa: پارامترهای هسته

en: Keyboard Selection
fa: گزینش صفحه‌کلید

en: Keyboard Type
fa: نوع صفحه‌کلید

en: Kickstart Error
fa: خطا راه‌اندازی شروعی

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Kosrae
fa: کوسرای

en: Kwajalein
fa: کواجالین

en: LDAP Base DN:
fa: LDAP پایه DN:

en: LDAP Server:
fa: کارگزار LDAP:

en: LDAP _Base DN:
fa: LDAP _پایه DN:

en: LDAP _Server:
fa: کا_رگزار LDAP:

en: LVM Volume Groups
fa: گروه‌های حجم LVM

en: LVM Volume Groups can only be edited in the graphical installer.
fa: گروه‌های حجم LVM فقط می‌توانند در نصب‌گر گرافیکی ویرایش شوند.

en: LVM is NOT supported on this platform.
fa: LVM بر این پایه پشتیبانی نمی‌شود.

en: Label
fa: برچسب

en: Language Selection
fa: گزینش زبان

en: Language Support
fa: پشتیبانی زبان

en: Leave _unchanged (preserve data)
fa: بدون _تغییر باقی بماند (نگهداری داده‌ها)

en: Leave unchanged
fa: بدون تغییر بماند

en: Leave unchanged (preserve data)
fa: بدون تغییر بماند (نگهداری داده‌‌ها)

en: Line Islands
fa: جزایر لاین

en: Load another disk
fa: بارگذاری دیسک دیگری

en: Load driver disk
fa: بارگذاری دیسک راه‌انداز

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Loading %s driver...
fa: در حال بارگذاری راه‌انداز %s...

en: Loading SCSI driver
fa: بارگذاری گرداننده اسکاسی

en: Local CDROM
fa: سی‌دی محلی

en: Local installation media detected...
fa: رسانه‌ی نصب محلی شناسایی شد...

en: Logical Volume Name
fa: نام حجم منطقی

en: Logical Volume Name:
fa: نام حجم منطقی:

en: Logical Volume Names must be less than 128 characters
fa: نام‌های حجم منطقی باید کمتر از ۱۲۸ نویسه باشند

en: Logical Volumes
fa: حجم‌های منطقی

en: Lord Howe Island
fa: جزایر لرد هاو

en: Low Memory
fa: کمبود حافظه

en: Madeira Islands
fa: جزایر مدیرا

en: Mail (SMTP)
fa: پست (SMTP)

en: Make LVM Volume Group
fa: ساختن گروه حجم LVM

en: Make Logical Volume
fa: ساختن حجم منطقی

en: Make RAID Device
fa: ساختن دستگاه RAID

en: Make sure your password is at least 6 characters in length.
fa: مطمئن شوید که گذرواژه‌ی شما حداقل دارای ۶ نویسه باشد.

en: Malay
fa: مالایا

en: Manually choose
fa: انتخاب دستی

en: Manually partition with _Disk Druid
fa: قسمت‌بندی کردن دستی با _دیسک دروئید

en: Marquesas Islands
fa: جزایر مارکیز

en: Master Boot Record (MBR)
fa: ضبط آغازگری اصلی (MBR)

en: Mato Grosso
fa: ماتو گروسو

en: Mato Grosso do Sul
fa: ماتو گروسو دو سول

en: Mawson Station, Holme Bay
fa: ایستگاه ماوسون،هولمه بی

en: McMurdo Station, Ross Island
fa: ایستگاه مک‌موردو، جزیره راس

en: Media Check
fa: کنترل رسانه

en: Media Check Result
fa: نتیجه‌ی کنترل جمع

en: Media Detected
fa: رسانه شناسایی شد

en: Mendoza (MZ)
fa: مندوزا (MZ)

en: Mi_grate partition to:
fa: جاانداز_ی قسمت‌بندی به:

en: Midway Islands
fa: جزایر میدوی

en: Migrate File Systems
fa: جااندازی سیستم‌های پرونده

en: Migrate to %s
fa: جااندازی به %s

en: Migrate to:
fa: جااندازی به:

en: Minimal
fa: حداقل

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Miscellaneous Network Settings
fa: تنظیمات متفرقه‌ی شبکه

en: Miscellaneous Settings
fa: تنظیمات متفرقه

en: Missing Group
fa: فقدان گروه

en: Missing Information
fa: فقدان اطلاعات

en: Missing Package
fa: فقدان بسته

en: Missing User Name
fa: فقدان نام کاربر

en: Model
fa: مدل

en: Modify Partition
fa: تغییر قسمت‌بندی

en: Monitor
fa: نمایشگر

en: Monitor Configuration
fa: پیکربندی نمایشگر

en: Monitor Sync Rates
fa: میزان‌های همگامی نمایشگر

en: Monitor Unspecified
fa: نمایشگر نامشخص

en: Monitor:
fa: نمایشگر:

en: More Driver Disks?
fa: دیسکچه‌های راه‌انداز بیشتری؟

en: Moscow+00 - west Russia
fa: مسکو +۰۰ - روسیه غربی

en: Moscow+01 - Caspian Sea
fa: مسکو +۰۱ - دریای خزر

en: Moscow+02 - Urals
fa: مسکو +۰۲ - اورالز

en: Moscow+03 - Novosibirsk
fa: مسکو +۰۳ - ناواسیبریسک

en: Moscow+03 - west Siberia
fa: مسکو +۰۳ - سیبری غربی

en: Moscow+04 - Yenisei River
fa: مسکو +۰۴ - ینی‌سی ریور

en: Moscow+05 - Lake Baikal
fa: مسکو +۰۵ - دریاچه بایکال

en: Moscow+06 - Lena River
fa: مسکو +۰۶ - لینا ریور

en: Moscow+07 - Amur River
fa: مسکو +۰۷ - آمور ریور

en: Moscow+07 - Sakhalin Island
fa: مسکو +۰۷ - جزیره ساخالین

en: Moscow+08 - Magadan
fa: مسکو +۸ - ماگادان

en: Moscow+09 - Kamchatka
fa: مسکو +۹ - کامچاتکا

en: Moscow+10 - Bering Sea
fa: مسکو +۱۰ - دریای برینگ

en: Moscow-01 - Kaliningrad
fa: مسکو +۰۱ - کالینگراد

en: Mount Point
fa: نقطه‌ی سوارسازی

en: Mount Point/
    RAID/Volume
fa: نقطه‌ی سوار کردن/
    RAID/حجم

en: Mount Point:
fa: نقطه سوارسازی:

en: Mount failed
fa: سوارسازی شکست خورد

en: Mount point in use
fa: نقطه‌ی سوارسازی مورد استفاده است

en: Mountain Standard Time - Arizona
fa: زمان استاندارد کوهستانی -آریزونا

en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
fa: زمان استاندارد کوهستانی - داوسون کریک و قلعه سنت جان، کلمبیای بریتانیا

en: Mountain Standard Time - Sonora
fa: زمان استاندارد کوهستانی - سونارا

en: Mountain Time
fa: زمان کوهستانی

en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
fa: زمان کوهستانی - آلبرتا، کلمبیای بریتانیای شرقی و غرب ساس‌کواچ

en: Mountain Time - Chihuahua
fa: زمان کوهستانی - چی‌چواوا

en: Mountain Time - Navajo
fa: زمان کوهستانی - ناواخو

en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
fa: زمان کوهستانی - جنوب بایا، نایاریت، سینالوآ

en: Mountain Time - central Northwest Territories
fa: زمان کوهستانی - قلمروهای شمال‌غرب مرکزی

en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
fa: زمان کوهستانی - آیداهوی جنوبی و شرق آرگون

en: Mountain Time - west Northwest Territories
fa: زمان کوهستان - قلمروهای غرب شمال‌غربی

en: Mouse Configuration
fa: پیکربندی موشی

en: Mouse Selection
fa: گزینش موشی

en: Multiple devices on your system are labelled %s.  Labels across devices must be unique for your system to function properly.
    
    Please fix this problem and restart the installation process.
fa: چندین دستگاه بر سیستم شما دارای برچسب %s هستند. برای کارآرایی درست سیستم خود برچسب دستگاه‌ها بایستی یگانه باشند.
    
    لطفا این اشکال را برطرف کرده و روند نصب را از اول شروع کنید.

en: Must have a / partition to install on.
fa: باید یک قسمت‌بندی / را برای نصب داشت.

en: Must specify a value
fa: باید یک مقدار را مشخص کنید

en: Must supply a --url argument to Url kickstart method.
fa: باید یک آرگومان --url به روش راه‌اندازی شروعی Url عرضه داشت.

en: NA.
    
    No checksum information available, unable to verify media.
fa: در دسترس نیست.
    
    هیچ اطلاعات کنترل‌جمع در دسترس نیست، ناتوان در امتحان رسانه.

en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
fa: NE برزیل (MA, PI, CE, RN, PB)

en: NFS Setup
fa: برپاسازی NFS

en: NFS image
fa: تصویر NFS

en: NFS server name:
fa: نام کارگزار NFS:

en: NIS Domain:
fa: دامنه‌ی NIS:

en: NIS Server:
fa: کارگزار NIS:

en: NIS _Domain:
fa: _دامنه‌ی NIS:

en: NIS _Server:
fa: _کارگزار NIS:

en: N_o firewall
fa: _بدون دیوارآتش

en: Name in use
fa: نام مورد استفاده است

en: Nameserver
fa: کارگزار نام

en: Nameserver IP
fa: IP کارگزار نام

en: Ne_w
fa: _جدید

en: Net_mask
fa: نقاب‌_شبکه

en: Netmask
fa: نقاب شبکه

en: Netmask:
fa: نقاب شبکه:

en: Network Configuration
fa: پیکربندی شبکه

en: Network Configuration for %s
fa: پیکربندی شبکه برای %s

en: Network Device: %s
fa: دستگاه شبکه: %s

en: Network Devices
fa: دستگاه‌های شبکه

en: Networking Device
fa: دستگاه شبکه‌کاری

en: New
fa: جدید

en: New South Wales - Yancowinna
fa: ولز جنوبی نو - یانکووینا

en: New South Wales - most locations
fa: ولز جنوبی نو - بیشتر مناطق

en: Newfoundland Island
fa: جزایر نیوفاندلند

en: Next
fa: بعدی

en: No
fa: نه

en: No %s CD was found which matches your boot media.  Please insert the %s CD and press %s to retry.
fa: هیچ سی‌دی %s که با رسانه‌ی آغازگری شما تطبیق کند یافت نشد.  لطفا سی‌دی %s را داخل کرده و %s را برای تلاش مجدد فشار دهید.

en: No Boot Loader
fa: بدون بارگذار آغازگر

en: No Drives Found
fa: هیچ گرداننده‌ای یافت نشد

en: No RAID minor device numbers available
fa: هیچ شماره‌های کوچکتر دستگاه RAID در دسترس نمی‌باشند

en: No RAID partitions
fa: هیچ قسمت‌بندی‌های RAID

en: No Root Partition
fa: هیچ قسمت‌بندی ریشه وجود ندارد

en: No boot loader will be installed.
fa: هیچ بارگذار آغازگری نصب نخواهد شد.

en: No device drivers have been loaded for your system.  Would you like to load any now?
fa: هیچ راه‌انداز دستگاهی برای سیستم‌تان بارگذاری نشده است.  آیا می‌خواهید راه‌اندازی را بارگذاری کنید؟

en: No devices of the appropriate type were found on this driver disk.  Would you like to manually select the driver, continue anyway, or load another driver disk?
fa: هیچ دستگاه‌هایی از نوع مناسب بر روی این دیسک راه‌انداز یافت شد.  آیا می‌خواهید راه‌انداز را بطور دستی انتخاب کرده، بهر حال ادامه دهید، یا دیسک راه‌انداز دیگری را بارگذاری کنید؟

en: No driver found
fa: هیچ راه‌اندازی یافت نشد

en: No drivers found
fa: هیچ راه‌اندازی یافت نشد

en: No drivers were found to manually insert.  Would you like to use a driver disk?
fa: هیچ راه‌اندازهایی برای داخل کردن دستی یافت نشد.  آیا می‌خواهید از یک دیسک راه‌انداز استفاده کنید؟

en: No firewall
fa: بدون دیوارآتش

en: No free slots
fa: هیچ بندهای آزادی وجود ندارد

en: No free space
fa: هیچ فضای آزادی وجود ندارد

en: No hard drives have been found.  You probably need to manually choose device drivers for the installation to succeed.  Would you like to select drivers now?
fa: هیچ دیسک سختی یافت نشد.  شما احتمالا نیاز به انتخاب دستی راه‌اندازهای دستگاه برای موفق شدن نصب دارید.  آیا می‌خواهید راه‌اندازها را اکنون انتخاب کنید؟

en: No help is available for this step of the install.
fa: هیچ راهنمایی برای این مرحله از نصب در دسترس نمی‌باشد.

en: No kernel packages were installed on your system.  Your boot loader configuration will not be changed.
fa: هیچ بسته‌های هسته بر سیستم شما نصب نشده‌اند. پیکربندی بارگذار آغازگری شما تغییر داده نخواهد شد.

en: No members in RAID request, or not RAID level specified.
fa: هیچ اعضایی در درخواست RAID، یا سطح RAID مشخص نشده است.

en: No mouse was detected.  A mouse is required for graphical installation.  Starting text mode.
fa: هیچ موشی شناسایی نشد.  برای نصب گرافیکی یک موشی لازم است.  حالت متنی شروع می‌شود.

en: No video hardware found, assuming headless
fa: هیچ سخت‌افزار ویدیو یافت نشد. فرض بر بی‌سر گذاشته می‌شود

en: No, I _do not want to create a boot diskette
fa: _نه، نمی‌خواهم دیسکچه‌ی آغازگری ایجاد کنم

en: Nodes Needed
fa: گره‌های مورد نیاز

en: None
fa: هیچکدام

en: Northern Ireland
fa: ایرلند شمالی

en: Northern Territory
fa: قلمرو شمالی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Not Supported
fa: پشتیبانی ندارد

en: Not enough physical volumes
fa: حجم‌های فیزیکی کافی وجود ندارند

en: Not enough space
fa: عدم فضای کافی

en: Not supported
fa: بدون پشتیبانی

en: Notice
fa: توجه

en: Number of _spares:
fa: تعداد _یدکی‌ها:

en: Number of spares?
fa: تعداد یدکی‌ها؟

en: OK
fa: تایید

en: One or more existing Linux installations have been found on your system.
    
    Please choose one to upgrade, or select 'Reinstall System' to freshly install your system.
fa: یک یا چند نصب موجود لینوکس بر روی سیستم شما یافت شده‌اند.
    
    لطفا یکی را برای ارتقا دادن انتخاب کرده یا 'نصب مجدد سیستم' را برای نصب تازه‌ی سیستم خود انتخاب کنید.

en: One or more of the file systems listed in the /etc/fstab of your Linux system are inconsistent and cannot be mounted.  Please fix this problem and try to upgrade again.
fa: یک یا چندین سیستم پرونده‌ی فهرست شده در /etc/fstab بر سیستم لینوکس شما سازگار نیستند و نمی‌توانند سوار شوند. لطفا این اشکال را رفع کرده و ارتقا را دوباره آزمایش کنید.

en: One or more of the file systems listed in the /etc/fstab on your Linux system cannot be mounted. Please fix this problem and try to upgrade again.
fa: یک یا چندین سیستم پرونده‌ی فهرست شده در /etc/fstab بر سیستم لینوکس شما نمی‌توانند سوار شوند. لطفا این اشکال را رفع کرده و ارتقا را دوباره آزمایش کنید.

en: Optional Packages
fa: بسته‌های دلخواه

en: Original File System Label:
fa: برچسب اصلی سیستم پرونده:

en: Original File System Type:
fa: نوع اصلی پرونده‌ی سیستم:

en: Other _ports:
fa: _درگاه‌های دیگر:

en: Other ports
fa: درگاه های دیگر

en: PASS.
    
    It is OK to install from this media.
fa: قبول گردید.
    
    نصب کردن از این رسانه اشکالی ندارد.

en: PPC PReP Boot
fa: آغازگری PPC PReP

en: Pacific Time
fa: زمان پاسیفیک

en: Pacific Time - north Yukon
fa: زمان پاسیفیک - یوکون شمالی

en: Pacific Time - south Yukon
fa: زمان پاسیفیک - یوکون جنوبی

en: Pacific Time - west British Columbia
fa: زمان پاسیفیک - کلمبیای بریتانیای غربی

en: Package
fa: بسته

en: Package :
fa: بسته :

en: Package Defaults
fa: پیش‌فرض‌های بسته

en: Package Dependencies
fa: وابستگی‌های بسته

en: Package Group Details
fa: جرئیات گروه بسته

en: Package Group Selection
fa: انتخاب گروه بسته

en: Package Installation
fa: نصب بسته

en: Package Progress:
fa: فراروند بسته:

en: Package: %s
    Version: %s
fa: بسته: %s
    نسخه: %s

en: Packages
fa: بسته‌ها

en: Palmer Station, Anvers Island
fa: ایستگاه پالمر، جزایر آنورز

en: Parted exceptions can't be handled in command line mode!
fa: استثناهای Parted نمی‌تواند در حالت خط فرمان اداره شوند!

en: Partition
fa: قسمت‌بندی

en: Partition type
fa: نوع قسمت‌بندی

en: Partitioning
fa: قسمت‌بندی

en: Partitioning Errors
fa: خطاهای قسمت‌بندی

en: Partitioning Warning
fa: هشدار قسمت‌بندی

en: Partitioning Warnings
fa: هشدارهای قسمت‌بندی

en: Partitioning with fdisk
fa: قسمت‌بندی با fdisk

en: Partitions can't end on a negative cylinder.
fa: قسمت‌بندی‌ها نمی‌تواند بر یک سیلندر منفی پایان یابند.

en: Partitions can't start below the first cylinder.
fa: قسمت‌بندی‌ها نمی‌تواند زیر اولین سیلندر شروع شود.

en: Partitions of type '%s' must be constrained to a single drive.  This is done by selecting the drive in the 'Allowable Drives' checklist.
fa: قسمت‌بندی‌های از نوع '%s' باید بدرون یک گرداننده‌ی دیسک جای بگیرند.  این بوسیله‌ی انتخاب کردن گرداننده‌ی دیسک در لیست 'گرداننده‌های دیسک مجاز' انجام می‌گیرد.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Password (confirm)
fa: گذرواژه (تصدیق)

en: Password (confirm):
fa: گذرواژه (تصدیق):

en: Password Length
fa: طول گذرواژه

en: Password Mismatch
fa: عدم تطبیق گذرواژه

en: Password Too Short
fa: گذرواژه‌ی بسیار کوتاه

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Passwords Do Not Match
fa: گذرواژه‌ها تطبیق نمی‌کنند

en: Passwords do not match
fa: گذرواژه‌ها تطبیق نمی‌کنند

en: Passwords don't match
fa: گذرواژه‌ها تطبیق نمی‌کنند

en: Perfect for personal computers or laptops, select this installation type to install a graphical desktop environment and create a system ideal for home or desktop use.
fa: ایده‌آل برای رایانه‌های شخصی یا همراه، این نوع نصب را برای نصب کردن یک محیط رومیزی گرافیکی و ایجاد سیستمی ایده‌آل برای خانه یا استفاده‌ی رومیزی انتخاب کنید.

en: Performing post install configuration...
fa: در حال انجام پیکربندی پس نصب...

en: Pernambuco
fa: پرنامباکو

en: Phoenix Islands
fa: جزایر فنیکس

en: Physical Extent:
fa: گسترش فیزیکی:

en: Physical Volumes to _Use:
fa: حجم‌های فیزیکی برای _استفاده:

en: Pick a root password. You must type it twice to ensure you know what it is and didn't make a mistake in typing. Remember that the root password is a critical part of system security!
fa: گذرواژه‌ی مدیر را انتخاب کنید. شما باید آن را برای اطمینان به دانستن آن و عدم اشتباه در تایپ دوبار تایپ کنید. بخاطر داشته باشید که گذرواژه‌ی مدیر بخشی بحرانی از امنیت سیستم است!

en: Please choose how you would like to prepare the file system on this partition.
fa: لطفا چگونگی آماده کردن سیستم پرونده را بر روی این قسمت‌بندی انتخاب کنید.

en: Please choose your default desktop environment:
fa: لطفا محیط رومیزی پیش‌فرض خود را انتخاب کنید:

en: Please choose your login type:
fa: لطفا نوع ثبت‌ورود خود را انتخاب کنید:

en: Please connect to %s to begin the install...
fa: لطفا با %s برای شروع نصب ارتباط برقرار کنید...

en: Please connect to begin the install...
fa: لطفا برای شروع به نصب ارتباط برقرار کنید...

en: Please enter a logical volume name.
fa: لطفا نام یک حجم منطقی را وارد کنید.

en: Please enter a volume group name.
fa: لطفا نام گروه یک حجم را وارد کنید.

en: Please enter any parameters which you wish to pass to the %s module separated by spaces.  If you don't know what parameters to supply, skip this screen by pressing the "OK" button.  A list of available options can be obtained by pressing the F1 key.
fa: لطفا هر پارامتری را که می‌خواهید به مودول %s بدهید با جداسازی توسط فاصله‌ها وارد کنید. اگر نمی‌دانید چه پارامترهایی را باید بدهید، از این صفحه بوسیله‌ی فشار دادن دکمه‌ی "OK" رد بشوید. فهرستی از گزینه‌های موجود می‌توانند بوسیله‌ی فشار دادن کلید اف‌۱ بدست آیند.

en: Please enter the IP configuration for this machine. Each item should be entered as an IP address in dotted-decimal notation (for example, 1.2.3.4).
fa: لطفا پیکربندی آی‌پی را برای این رایانه وارد کنید. هر آیتم باید مثل یک نشانی آی‌پی در نماد اعشار-نقطه‌ای وارد شود.

en: Please enter the following information:
    
        o the name or IP number of your %s server
        o the directory on that server containing
          %s for your architecture
fa: لطفا اطلاعات بدنبال آمده را وارد کنید:
    
        o نام یا شماره‌ی آی‌پی کارگزار %s شما
        o شاخه‌ای بر آن کارگزار که دارای       %s ساختار شما می‌باشد

en: Please enter the sync rates for your monitor. 
    
    NOTE - it is not usually necessary to edit sync rates manually, and care should be taken to make sure the values entered are accurate.
fa: لطفا میزان‌های همگام‌سازی نمایشکر خود را وارد کنید.
    
    توجه - معمولا ضروری نیست که میزان‌های همگام‌سازی را دستی ویرایش کرد، و باید دقت کرد که مقدارهای وارد شده صحیح هستند.

en: Please insert a floppy now. All contents of the disk will be erased, so please choose your diskette carefully.
fa: لطفا دیسکچه‌ای را اکنون داخل کنید. تمام محتویات دیسکچه پاک خواهد شد، پس لطفا در انتخاب دیسکچه دقت کنید.

en: Please insert disc %d to continue.
fa: لطفا سی‌دی %d را برای ادامه داخل کنید.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
fa: لطفا برای شروع به نصب، کارگیر vnc خود را بطور دستی به %s متصل کنید.

en: Please manually connect your vnc client to begin the install.
fa: لطفا برای شروع به نصب، کارگیر vnc خود را بطور دستی متصل کنید.

en: Please remove any diskettes from the floppy drive, and insert the floppy diskette that is to contain the boot disk.
    
    All data will be ERASED during creation of the boot disk.
fa: لطفا هر دیسکچه‌ای را از دستگاه خارج کرده و دیسکچه‌ی حاوی دیسک آغازگری را داخل کنید.
    
    همه‌ی داده‌ها در طول ساخت دیسک آغازگری پاک خواهند شد.

en: Please select a source drive.
fa: لطفا یک گرداننده‌ی دیسک منبع را انتخاب کنید.

en: Please select the amount of video RAM present on your video card. Choose '%s' to reset the selection to the amount the installer detected on your card.
fa: لطفا مقدار حافظه‌ی موقت ویدیوی موجود بر کارت ویدیوی خود را انتخاب کنید. '%s' را برای بازنشاندن این گزینش به مقداری که نصب کننده روی کارت شما شناسایی کرده انتخاب کنید.

en: Please select the boot loader that the computer will use.  GRUB is the default boot loader. However, if you do not wish to overwrite your current boot loader, select "Do not install a boot loader."
fa: لطفا بارگذار آغازگریی که رایانه از آن استفاده خواهد کرد را انتخاب کنید.  GRUB بارگذار آغازگری پیش‌فرض است. هر چند، اگر نمی‌خواهید بارگذار آغازگری کنونی خود را بازنگاری کنید، "بارگذار آغازگری نصب نشود" را انتخاب کنید.

en: Please select the color depth you would like to use:
fa: لطفا عمق رنگی را که می‌خواهید استفاده کنید را انتخاب نمایید:

en: Please select the driver below which you wish to load.  If it does not appear and you have a driver disk, press F2.
fa: لطفا راه‌اندازی را که می‌خواهید بارگذاری کنید انتخاب نمایید.  اگر آن ظاهر نشد و شما یک دیسک راه‌انداز دارید F2 را فشار دهید.

en: Please select the monitor attached to your system.
fa: لطفا نمایشگری را که به رایانه‌ی شما وصل است انتخاب کنید.

en: Please select the nearest city in your timezone:
fa: لطفا نزدیکترین شهر را در منطقه‌ی زمانی خود انتخاب کنید:

en: Please select the resolution you would like to use:
fa: لطفا تفکیک‌پذیری که می‌خواهید استفاده کنید را انتخاب نمایید:

en: Please select the target drives for the clone operation.
fa: لطفا گرداننده‌های دیسک هدف را برای عملیات کلون کردن انتخاب کنید.

en: Please select the video card present in your system.  Choose '%s' to reset the selection to the card the installer detected in your system.
fa: لطفا کارت ویدیو حاضر بر سیستم خود را انتخاب کنید.  '%s' را برای بازنشانی گزینش به کارتی که نصب کننده در سیستم شما شناسایی کرده انتخاب کنید.

en: Please specify a mount point for this partition.
fa: لطفا یک نقطه‌ی سوارسازی برای این قسمت‌بندی مشخص کنید.

en: Please wait while formatting drive %s...
fa: لطفا هنگام قالب‌بندی گرداننده‌ی %s صبر کنید...

en: Point to Point (IP)
fa: نقطه به نقطه (آی‌پی)

en: Ponape (Pohnpei)
fa: پوناپه (پون‌پئی)

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Portuguese(Brazilian)
fa: پرتغالی (برزیلی)

en: Post Install
fa: پس‌ نصب

en: Preparing RPM transaction...
fa: در حال آماده سازی اداره‌ی RPM...

en: Preparing to install...
fa: در حال آماده کردن برای نصب...

en: Press <Enter> to end the installation process.
fa: برای پایان دادن پردازش نصب <Enter> را فشار دهید.

en: Primary DNS
fa: DNS اولیه

en: Primary DNS:
fa: کارگزار نام اولیه:

en: Primary nameserver:
fa: کارگزار نام اصلی:

en: Proceed
fa: پیشروی

en: Proceed with upgrade?
fa: پیشروی با ارتقاء دادن؟

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Queensland - Holiday Islands
fa: کوئینزلند - جزایر هالیدی

en: Queensland - most locations
fa: کوئینزلند - بیشتر مناطق

en: Qyzylorda (Kyzylorda, Kzyl-Orda)
fa: قیزیل‌اوردا (کیزیل‌اوردا، کیزیل-اوردا)

en: RAID Device
fa: دستگاه RAID

en: RAID Device %s
fa: دستگاه RAID %s

en: RAID Devices
fa: دستگاه‌های RAID

en: RAID Level:
fa: سطح RAID:

en: RAID Members:
fa: اعضای RAID:

en: RAID Options
fa: گزینه‌های RAID

en: RAID _Device:
fa: _دستگاه RAID:

en: RAID _Level:
fa: _سطح RAID:

en: RAM detected (MB):
fa: حافظه‌ی موقت شناسایی شده (مگابایت):

en: Re_set
fa: با_زنشانی

en: Re_view (and modify if needed) the partitions created
fa: _بازنگری (و تغییر در صورت نیاز) قسمت‌بندی‌های ایجاد شده

en: Read-Only
fa: فقط-خواندن

en: Reading
fa: در حال خواندن

en: Reading anaconda updates...
fa: در حال خواندن به‌روزسازی‌های آناکوندا...

en: Reading driver disk...
fa: در حال خواندن دیسک راه‌انداز...

en: Reading package information...
fa: در حال خواندن اطلاعات بسته...

en: Reboo_t
fa: آغازگری _مجدد

en: Reboot
fa: آغازگری مجدد

en: Reboot?
fa: آغازگری مجدد؟

en: Rebooting System
fa: آغازگری مجدد سیستم

en: Reinstall System
fa: نصب مجدد سیستم

en: Release Notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Release notes are missing.
fa: یادداشت‌های انتشار وجود ندارند.

en: Remaining
fa: باقیمانده

en: Remaining time: %s minutes
fa: زمان باقیمانده: %s دقیقه

en: Remaining:
fa: باقیمانده:

en: Remove all Linux partitions on this system
fa: برداشتن همه‌ی قسمت‌بندی‌های لینوکس بر این سیستم

en: Remove all partitions on this system
fa: برداشتن همه‌ی قسمت‌بندی‌ها بر این سیستم

en: Remove any installation media (diskettes or CD-ROMs) used during the installation process and press <Enter> to reboot your system.
fa: هر رسانه‌ی نصب (دیسکچه‌ها یا سی‌دی‌های) استفاده شده در طول پردازش نصب را برداشته و <Enter> را برای آغازگری مجدد سیستم خود فشار دهید.

en: Remove any installation media (diskettes or CD-ROMs) used during the installation process and press the "Reboot" button to reboot your system.
fa: هر رسانه‌ی نصب (دیسکچه‌ها یا سی‌دی‌های) استفاده شده در طول پردازش نصب را برداشته و دکمه‌ی "آغازگری مجدد" را برای آغازگری مجدد سیستم خود فشار دهید.

en: Request server via broadcast
fa: درخواست کارگزار از طریق پخش همگانی

en: Requested Logical Volume Does Not Exist
fa: حجم منطقی خواسته شده وجود ندارد

en: Requested Partition Does Not Exist
fa: قسمت‌بندی خواسته شده وجود ندارد

en: Requested Raid Device Does Not Exist
fa: دستگاه Raid خواسته شده وجود ندارد

en: Requested Volume Group Does Not Exist
fa: گروه حجم خواسته شده وجود ندارد

en: Requested password contains non-ascii characters which are not allowed for use in password.
fa: گذرواژه‌ی خواسته شده دارای نویسه‌های غیر-اسکی است که برای استفاده در گذرواژه مجاز نمی‌باشند.

en: Requested value is not an integer
fa: مقدار خواسته شده یک عدد صحیح نیست

en: Requested value is too large
fa: مقدار خواسته شده بسیار بزرگ است

en: Required Install Media
fa: رسانه‌ی نصب مورد نیاز

en: Requirement
fa: نیازمندی

en: Rescue
fa: نجات

en: Rescue Method
fa: روش نجات

en: Rescue Mode
fa: حالت نجات

en: Rese_t
fa: _بازنشانی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Resolution
fa: تفکیک‌پذیری

en: Resolution:
fa: تفکیک‌پذیری:

en: Restore _original values
fa: ذخیره‌ی مجدد مقدارهای ا_صلی

en: Retrieving
fa: در حال بازیابی

en: Retry
fa: تلاش مجدد

en: Root Password
fa: گذرواژه‌ی مدیر

en: Root _Password:
fa: _گذرواژه‌ی مدیر:

en: Roraima
fa: رورایما

en: Rothera Station, Adelaide Island
fa: ایستگاه روثرا، جزایر آدلید

en: Running anaconda via telnet...
fa: اجرای آناکوندا از طریق تل‌نت...

en: Running anaconda, the %s rescue mode - please wait...
fa: در حال اجرای آناکوندا، حالت نجات %s - لطفا صبر کنید...

en: Running anaconda, the %s system installer - please wait...
fa: در حال اجرای آناکوندا، نصب کننده‌ی سیستم %s - لطفا صبر کنید...

en: Running dasdfmt means the loss of 
    ALL DATA on drive %s.
    
    Do you really want this?
fa: اجرای dasdfmt بمعنی از دست دادن تمام
     داده‌های بر روی دیسک %s است.
    
    آیا واقعا این را می‌خواهید؟

en: Russian
fa: روسی

en: Ruthenia
fa: روتنیا

en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
fa: S & SE برزیل (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: SILO Configuration
fa: پیکربندی سیلو

en: SMB Work_group:
fa: _گروه‌کاری SMB:

en: SMB _Server:
fa: _کارگزار SMB:

en: Sabah & Sarawak
fa: صبا و صراواک

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Crash Dump
fa: ذخیره‌ی تخلیه‌ی حافظه‌ی فروپاشی

en: Saving Screenshot
fa: در حال ذخیره‌ی عکس‌صفحه

en: Screenshots Copied
fa: عکس‌های‌صفحه کپی شد

en: Searching
fa: در حال جستجو

en: Searching for %s installations...
fa: در حال جستجو برای نصب‌های %s...

en: Secondary DNS
fa: DNS ثانویه

en: Secondary DNS:
fa: کارگزار نام دوم:

en: Select 'Yes' to continue and format these partitions, or 'No' to go back and change these settings.
fa: 'بله' را برای ادامه دادن و قالب‌بندی این قسمت‌بندی‌ها، یا 'نه' را برای برگشت و تغییر این تنظیمات انتخاب کنید.

en: Select All
fa: گزینش همه

en: Select Default _Only
fa: انتخاب پیش‌فرض _فقط

en: Select Device Driver to Load
fa: دستگاه راه‌انداز را برای بارگذاری انتخاب کنید

en: Select Partition
fa: انتخاب کردن قسمت‌بندی

en: Select _additional languages to install on the system:
fa: انتخاب کردن زبان‌های ا_ضافی برای نصب بر سیستم:

en: Select _all in group
fa: انتخاب کردن همگی _در گروه

en: Select a drive to partition with fdisk:
fa: دیسکی را برای قسمت‌بندی با fdisk انتخاب کنید:

en: Select drive to run fdasd on
fa: دیسکی را برای اجرای fdasd بر رویش انتخاب کنید

en: Select driver
fa: انتخاب کردن راه‌انداز

en: Select individual packages
fa: انتخاب کردن بسته‌های تکی

en: Select the _default language for the system:
fa: انتخاب کردن زبان _پیش‌فرض برای سیستم...

en: Select the _partition to put the swap file on:
fa: انتخاب کردن قسمت‌بندی برای گذاشتن پرونده‌ی حافظه‌ی مبادله بر رویش:

en: Select the appropriate mouse for the system.
fa: انتخاب.کردن موشی مناسب برای سیستم

en: Select the color depth and video mode you want to use for your system.
fa: عمق رنگ و حالت ویدیویی را که می‌خواهید برای این سیستم استفاده کنید انتخاب نمایید.

en: Select the drive(s) to use for this installation:
fa: انتخاب کردن دیسک‌(های) برای استفاده در این نصب:

en: Select the monitor for your system.  Use the '%s' button to reset to the probed values.
fa: نمایشگر سیستم خود را انتخاب کنید. از دکمه‌ی '%s' برای بازنشاندن به مقدارهای وارسی شده استفاده کنید.

en: Select the video card and video RAM for your system.
fa: کارت ویدیو و حافظه‌ی موقت را برای سیستم خود انتخاب کنید.

en: Select this installation type if you would like to set up file sharing, print sharing, and Web services. Additional services can also be enabled, and you can choose whether or not to install a graphical environment.
fa: اگر می‌خواهید اشتراک پرونده، اشتراک چاپگر، و سرویس‌های وب را برپاسازی کنید این نوع نصب را انتخاب نمایید. سرویس‌های بیشتری می‌توانند به کار انداخته شوند، و شما می‌توانید نصب کردن یا نصب نکردن یک محیط گرافیکی را بگزینید.

en: Select this installation type to gain complete control over the installation process, including software package selection and partitioning.
fa: این نوع نصب را برای داشتن کنترل کامل بر پردازش نصب، شامل بر گزینش بسته‌ی نرم‌افزار و قسمت‌بندی انتخاب کنید.

en: Sending request for IP information for %s...
fa: فرستادن درخواست برای اطلاعات IP برای %s...

en: Set Root Password
fa: گذاردن گذرواژه‌ی مدیر

en: Set default PROM boot device
fa: تعیین دستگاه پیش‌فرض آغازگری PROM

en: Set default PROM boot device to linux
fa: گذاردن پیش‌فرض دستگاه آغازگری PROM به لینوکس

en: Set the hostname:
fa: گذاردن نام‌میزبان:

en: Setup Networking
fa: برپاسازی شبکه‌کاری

en: Show _Help
fa: نشان دادن _راهنما

en: Silo Configuration
fa: پیکربندی سیلو

en: Size
fa: اندازه

en: Size
    (MB)
fa: اندازه
    (مگابایت)

en: Size    :
fa: اندازه    :

en: Size (MB)
fa: اندازه (مگابایت)

en: Size (MB):
fa: اندازه (مگابایت):

en: Skip
fa: پرش

en: Skip Boot Loader
fa: نادیده گرفتن بارگذار آغازگری

en: Skip X Configuration
fa: پرش از روی پیکربندی اکس

en: Skip boot loader updating
fa: پرش از روی به‌روزسازی بارگذار آغازگری

en: Slovenian
fa: اسلونیایی

en: Society Islands
fa: جزایر سوسایتی

en: Software RAID allows you to combine several disks into a larger RAID device.  A RAID device can be configured to provide additional speed and reliability compared to using an individual drive.  For more information on using RAID devices please consult the %s documentation.
    
    You currently have %s software RAID partition(s) free to use.
fa: نرم‌افزار RAID به شما اجازه‌ی ترکیب چندین دیسک و تشکیل یک دستگاه بزرگتر RAID را می‌دهد. یک دستگاه RAID می‌تواند برای عرضه‌ی سرعت و اطمینان بیشتر در مقایسه با استفاده از یک گرداننده‌ی تکی پیکربندی گردد.  برای اطلاعات بیشتر در طرز استفاده از دستگاه‌های RAID لطفا به نوشتارهای %s مراجعه کنید.
    
    شما در حال حاضر %s قسمت‌بندی آزاد نرم‌افزار RAID برای استفاده دارید.

en: Software RAID is NOT supported on this platform.
fa: نرم‌افزار RAID بر این پایه پشتیبانی نمی‌شود.

en: Some of the packages you have selected to install require packages you have not selected. If you just select OK all of those required packages will be installed.
fa: بعضی از بسته‌هایی را که برای نصب کردن انتخاب کرده‌اید به بسته‌هایی که انتخاب نکرده‌اید نیاز دارند. اگر شما تایید را انتخاب کنید تمام آن بسته‌های لازم نصب خواهند شد.

en: Source Drive Error
fa: خطای گرداننده‌ی منبع

en: Source Drive:
fa: دیسک منبع:

en: South Australia
fa: جنوب استرالیا

en: Space Needed
fa: فضای مورد نیاز

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Specify optional module arguments
fa: آرگومان‌های اختیاری مودول را مشخص کنید

en: Start
fa: آغاز

en: Start Cylinder:
fa: سیلندر آغازی:

en: Starting Interface
fa: در حال راه‌اندازی واسط

en: Starting VNC...
fa: در حال شروع VNC...

en: Starting install process, this may take several minutes...
fa: پردازش نصب شروع می‌شود، این ممکن است چندین دقیقه طول بکشد...

en: Status
fa: وضعیت

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Suggested size (MB):
fa: اندازه‌ی پیشنهاد شده (مگابایت):

en: Summary
fa: خلاصه

en: Svalbard
fa: سوال‌بارد

en: Swap file _size (MB):
fa: اندازه‌ی پرونده‌ی حافظه‌ی مبادله(مگابایت):

en: Swap file size (MB):
fa: اندازه‌ی پرونده‌ی حافظه‌ی مبادله (مگابایت):

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Syowa Station, E Ongul I
fa: ایستگاه سیووا، ای اونگول آی

en: System clock uses _UTC
fa: _ساعت سیستم از UTC استفاده می‌کند

en: System to Rescue
fa: سیستم برای نجات دادن

en: System to Upgrade
fa: سیستم برای ارتقا دادن

en: Target Drive Error
fa: خطای گرداننده‌ی دیسک هدف

en: Target Drive(s):
fa: گرداننده‌(های) دیسک هدف:

en: Tasmania
fa: تاسمانی

en: Telnet
fa: تل‌نت

en: Tertiary DNS
fa: DNS ثالثیه

en: Tertiary DNS:
fa: کارگزار نام سوم:

en: Test
fa: آزمایش

en: Text
fa: متن

en: Thank you for downloading this pre-release of %s.
    
    This is not a final release and is not intended for use on production systems.  The purpose of this release is to collect feedback from testers, and it is not suitable for day to day usage.
    
    To report feedback, please visit:
    
       http://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    
    and file a report against '%s'.
fa: از شما برای بارگیری این پیش-انتشار %s سپاس‌گزاریم.
    
    این یک انتشار نهایی نیست و برای استفاده در سیستم‌های تولیدی منظور نشده است.  منظور از این انتشار جمع‌آوری نظرات امتحان کنندگان بوده و برای استفاده‌ی روزمره مناسب نمی‌باشد.
    
    برای گزارش نظر خود، لطفا به آدرس زیر مراجعه کرده:
    
    http://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    
    و گزارشی را برای '%s' ارسال نمایید.

en: That directory could not be mounted from the server.
fa: آن شاخه نتوانست از کارگزار سوار بشود.

en: That directory does not seem to contain a %s installation tree.
fa: آن شاخه بنظر نمی‌رسد که دارای یک درخت نصب %s باشد.

en: That's not the correct %s CDROM.
fa: آن سی‌دی %s درست نمی‌باشد.

en: The %s CD was not found in any of your CDROM drives. Please insert the %s CD and press %s to retry.
fa: سی‌دی %s در هیچیک از گرداننده‌های سی‌دی شما یافت نشد. لطفا سی‌دی %s را داخل کرده و %s را برای تلاش مجدد فشار دهید.

en: The %s boot loader will be installed on /dev/%s.
fa: بارگذار آغازگری %s بر روی /dev/%s نصب خواهد شد.

en: The %s installation tree in that directory does not seem to match your boot media.
fa: درخت نصب %s در آن شاخه بنظر نمی‌رسد با رسانه‌ی آغازگری شما تطبیق داشته باشد.

en: The %s sync rate is invalid:
    
          %s
    
    A valid sync rate can be of the form:
    
          31.5                   a single number
        50.1-90.2                a range of numbers
    31.5,35.0,39.3-40.0          a list of numbers/ranges
fa: میزان همگام‌سازی %s نامعتبر است:
    
          %s
    
    یک میزان همگام‌سازی معتبر در قالب‌های زیر باشد:
    
          31.5                   یک عدد تکی
        50.1-90.2                یک گستره از اعداد
    31.5,35.0,39.3-40.0          لیستی از اعداد/گستره‌ها

en: The 2.4 kernel needs significantly more swap than older kernels, as much as twice as much swap space as RAM on the system.  You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
fa: هسته‌ی ۴-۲ به حافظه‌ی مبادله‌ی بسیار بیشتری از هسته‌های قدیمی‌تر نیاز دارد، فضای حافظه‌ی مبادله به اندازه‌ی دو برابر حافظه‌ی RAM بر روی سیستم.  شما در حال حاضر %d مگابایت حافظه‌ی مبادله پیکربندی شده دارید، ولی اکنون می‌توانید فضای حافظه‌ی مبادله‌ی اضافی را بر روی یکی از سیستم‌های پرونده‌ی خود ایجاد کنید.

en: The 2.4 kernel needs significantly more swap than older kernels, as much as twice as much swap space as RAM on the system. You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
fa: هسته‌ی ۴-۲ نیاز به حافظه‌ی مبادله‌ی بسیار بیشتری از هسته‌های قدیمی‌تر دارد، دو برابر حافظه‌ی موقت موجود بر سیستم. شما در حال حاضر %d مگابایت حافظه‌ی مبادله دارید ولی می‌توانید فضای حافظه‌ی مبادله‌ی اضافی را بر روی یکی از سیستم‌های پرونده اکنون ایجاد کنید.

en: The CDROM could not be mounted.
fa: سی‌دی نتوانست سوار شود.

en: The IP information you have entered is invalid.
fa: اطلاعات آی‌پی که وارد کرده‌اید نامعتبر است.

en: The VNC server is now running.
fa: کارگزار VNC اکنون در حال اجرا می‌باشد.

en: The arch of the release of %s you are upgrading to appears to be %s which does not match your previously installed arch of %s.  This is likely to not succeed.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
fa: ساختار انتشار %s که درحال ارتقا دادن آن هستید بنظر می‌آید %s باشد که با ساختار نصب پیشین شما %s تطبیق نمی‌کند.  این به احتمال زیاد موفق نمی‌شود.  آیا مطمئنید که می‌خواهید به پردازش ارتقا ادامه دهید؟

en: The boot diskette allows you to boot your %s system from a floppy diskette.  A boot diskette allows you to boot your system in the event your bootloader configuration stops working, if you chose not to install a boot loader, or if your third-party boot loader does not support Linux.
    
    It is highly recommended you create a boot diskette.
fa: دیسکچه‌ی آغازگری به شما اجازه‌ی راه‌اندازی سیستم %s خود را از یک دیسکچه می‌دهد. دیسکچه‌ی آغازگری به شما اجازه‌ی راه‌اندازی سیستم خود را در صورت از کار افتادن پیکربندی بارگذار آغازگرتان یا اگر تصمیم دارید از یک بارگذار آغازگر استفاده نکنید، و یا اگر بارگذار آغازگر شخص ثالث شما از لینوکس پشتیبانی نمی‌کند را می‌دهد.
    
    بشدت سفارش می‌شود که یک دیسکچه‌ی آغازگری ایجاد کنید.

en: The boot diskette allows you to boot your %s system from a floppy diskette.  A boot diskette allows you to boot your system in the event your bootloader configuration stops working.
    
    It is highly recommended you create a boot diskette.
    
    Would you like to create a boot diskette?
fa: دیسکچه‌ی آغازگری به شما اجازه‌ی آغازگری سیستم %s خود را از یک دیسکچه می‌دهد.  یک دیسکچه‌ی آغازگری به شما اجازه‌ی راه‌اندازی سیستم خود را در صورتی که پیکربندی بارگذار آغازگر شما از کاربیافتد می‌دهد.
    
    بشدت به شما سفارش می‌شود که دیسکچه‌ی آغازگری را ایجاد کنید.
    
    آیا می‌خواهید یک دیسکچه‌ی آغازگری بسازید؟

en: The boot manager Red Hat uses can boot other operating systems as well. You need to tell me what partitions you would like to be able to boot and what label you want to use for each of them.
fa: مدیر آغازگریی که ردهت از آن استفاده می‌کند می‌تواند سیستم‌های عامل دیگر را نیز آغازگری کند. شما لازم است به‌ من بگویید چه قسمت‌بندیی را می‌خواهید بتوانید آغازگری کرده و چه برچسبی را می‌خواهید برای هر یک از آنها استفاده کنید.

en: The current requested size (%10.2f MB) is larger than maximum logical volume size (%10.2f MB). To increase this limit you can increase the Physical Extent size for this Volume Group.
fa: اندازه‌ی خواسته شده‌ی کنونی (%10.2f مگابایت) بیشتر از حداکثر اندازه‌ی حجم منطقی (%10.2f مگابایت) است. برای ازدیاد این حد شما می‌توانید اندازه‌ی گسترش یافته‌ی فیزیکی را برای این گروه حجمی زیاد کنید.

en: The default installation environment includes our recommended package selection, including:
fa: محیط نصب پیش‌فرض دارای مجموعه بسته سفارش شده‌ی ما می‌باشد، شامل:

en: The device %s is LDL formatted instead of CDL formatted.  LDL formatted DASDs are not supported for usage during an install of %s.  If you wish to use this disk for installation, it must be re-initialized causing the loss of ALL DATA on this drive.
    
    Would you like to reformat this DASD using CDL format?
fa: دستگاه %s بجای قالب‌بندی CDL قالب‌بندی LDL شده است.  DASDهای با قالب‌بندی LDL برای استفاده در طول نصب %s پشتیبانی نمی‌شوند. اگر می‌خواهید از این دیسک برای نصب استفاده کنید، آن باید دوباره جااندازی گردد که باعث از دست رفتن همه‌ی داده‌های بر روی این گرداننده خواهد شد.
    
    می‌خواهید این DASD را با استفاده از قالب CDL دوباره قالب‌بندی کنید؟

en: The drive /dev/%s will now be cloned to the following drives:
fa: گرداننده‌ی دیسک /dev/%s اکنون به گرداننده‌های دیسک بدنبال آمده کلون خواهد شد:

en: The drive clone editor could not be created for some reason.
fa: ویرایشگر کلون گرداننده‌ی دیسک بدلایلی نتوانست ایجاد شود.

en: The end cylinder must be greater than the start cylinder.
fa: سیلندر آخری باید بزرگتر از سیلندر شروعی باشد.

en: The entered IP '%s' is not a valid IP.
fa: آی‌پی وارد شده '%s' یک آی‌پی معتبر نیست.

en: The file systems of the Linux installation you have chosen to upgrade have already been mounted. You cannot go back past this point.
fa: سیستم های پرونده‌ی نصب لینوکسی که برای ارتفاء انتخاب کرده‌اید از قبل سوار شده‌اند. بعد از مرحله دیگر نمی‌توانید به عقب برگردید.

en: The following ISO images are missing which are required for the install:
    
    %s
    The system will now reboot.
fa: تصاویر ISO بدنبال آمده که برای نصب ضروری هستند وجود ندارند:
    
    %s
    این سیستم اکنون آغازگری مجدد خواهد شد.

en: The following are directories which should instead be symbolic links, which will cause problems with the upgrade.  Please return them to their original state as symbolic links and restart the upgrade.
fa: آنچه بدنبال می‌آید شاخه‌هایی هستند که باید بجایش پیوندهای نمادی بوده، و این باعث اشکال در ارتقا دادن خواهد شد.  لطفا آنها را به وضعیت اصلی خود یعنی پیوندهای نمادی برگردانده و ارتقا دادن را دوباره شروع کنید.

en: The following critical errors exist with your requested partitioning scheme.
fa: خطاهای بحرانی بدنبال در طرح قسمت‌بندی خواسته شده‌ی شما وجود دارند.

en: The following critical errors exist with your requested partitioning scheme. These errors must be corrected prior to continuing with your install of %s.
    
    %s
fa: خطاهای بحرانی بدنبال آمده با طرح قسمت‌بندی مورد درخواست شما وجود دارند.
    این خطاها پیش از ادامه به نصب %s باید درست شوند.
    
    %s

en: The following devices have been found on your system.
fa: دستگاه‌های بدنبال آمده بر روی سیستم شما یافت شده‌اند.

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %s
    
    Press 'OK' to reboot your system.
fa: خطاهای بدنبال آمده در قسمت‌بندی دیسک شما رخ داد:
    
    %s
    
    'تایید' را برای آغازگری مجدد سیستم خود فشار دهید.

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %s
    
    This can happen if there is not enough space on your hard drive(s) for the installation.%s
fa: خطاهای بدنبال آمده در قسمت‌بندی دیسک شما رخ داده‌اند:
    
    %s
    
    این در صورتی اتفاق می‌افتد که فضای کافی بر دیسک شما برای نصب وجود نداشته باشد.%s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Please boot your Linux installation, let the file systems be checked and shut down cleanly to upgrade.
    %s
fa: سیستم‌های پرونده‌ی بدنبال آمده برای سیستم لینوکس شما بدرستی پیاده نشدند.  لطفا نصب لینوکس خود را آغازگری کرده، اجازه دهید سیستم‌های پرونده کنترل شوند و برای ارتقا رایانه را بدرستی خاموش کنید.
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
fa: سیستم‌های پرونده‌ی بدنبال آمده برای سیستم لینوکس شما بدرستی پیاده نشدند.  آیا می‌خواهید آنها را بهر حال سوار کنید؟
    %s

en: The following files are absolute symbolic links, which we do not support during an upgrade. Please change them to relative symbolic links and restart the upgrade.
fa: پرونده‌های بدنبال آماده پیوندهای نمادی مطلق هستند که ما از آنها در طول بروزسازی پشتیبانی نمی‌کنیم. لطفا آنها را به پیوندهای نمادی نسبی تغییر داده و برای ارتقا آغازگری مجدد کنید.

en: The following installed system will be upgraded:
fa: سیستم نصب‌شده‌ی زیر ارتقا داده خواهد شد:

en: The following invalid argument was specified for the kickstart driver disk command: %s:%s
fa: آرگومان‌های نامعتبر بدنبال آمده برای فرمان راه‌اندازی شروعی دیسک راه‌انداز مشخص شده‌اند: %s:%s

en: The following partitions were not deleted because they are in use:
    
    %s
fa: قسمت‌بندی‌های بدنبال آمده بعلت مورد استفاده بودن حذف نشدند:
    
    %s

en: The following pre-existing partitions have been selected to be formatted, destroying all data.
fa: قسمت‌بندیهای موجود بدنبال آمده برای قالب‌بندی انتخاب شده‌اند، همه‌ی داده‌ها از بین خواهند رفت.

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
fa: هشدارهای بدنبال در طرح قسمت‌بندی خواسته شده‌ی شما وجود دارند.

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
    
    %s
    
    Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
fa: هشدارهای بدنبال آمده با طرح قسمت‌بندی مورد درخواست شما وجود دارند.
    
    %s
    
    آیا می‌خواهید با طرح قسمت‌بندی مورد درخواست خود ادامه دهید؟

en: The hostname "%s" is not valid for the following reason:
    
    %s
fa: نام میزبان "%s" به دلایل زیر معتبر نمی‌باشد:
    
    %s

en: The installation program is unable to upgrade systems with a pre-rpm 4.x database. Please install the errata rpm packages for your release as described in the release notes and then run the upgrade procedure.
fa: برنامه نصب قادر به ارتقا سیستم‌هایی با بانک اطلاعاتی پیش-بسته ۴.x نمی‌باشد. لطفا بسته‌های ارراتا را برای انتشار خود که در یادداشت‌های انتشار توصیف شده نصب کرده و سپس مراتب ارتقا را اجرا کنید.

en: The installer has detected the %s boot loader currently installed on %s.
fa: برنامه‌ی نصب‌گر بارگذار آغازگری %s را که اکنون بر %s نصب شده شناسایی کرده است.

en: The installer is unable to detect the boot loader currently in use on your system.
fa: برنامه‌ی نصب‌گر قادر به شناسایی بارگذار آغازگر مورد استفاده بر سیستم شما نیست.

en: The logical volume name "%s" is already in use. Please pick another.
fa: نام حجم منطقی "%s" مورد استفاده است، لطفا یکی دیگر را انتخاب کنید.

en: The logical volumes you have configured require %g MB, but the volume group only has %g MB.  Please either make the volume group larger or make the logical volume(s) smaller.
fa: حجم‌های منطقی که شما پیکربندی کرده‌اید به %g مگابایت نیاز دارند، ولی گروه حجمی فقط %g مگابایت دارد.  لطفا یا گروه حجمی را بزرگتر کرده یا حجم(های) منطقی را کوچکتر کنید.

en: The maximum number of spares with a RAID0 array is 0.
fa: حداکثر تعداد یدکی‌ها با یک آرایه RAID0 صفر است.

en: The media check %sis complete, and the result is: %s
fa: کنترل جمع %s تکمیل شد، و نتیجه‌ی آن: %s

en: The mount point "%s" is already in use, please choose a different mount point.
fa: نقطه‌ی سوارسازی "%s" از قبل مورد استفاده است، لطفا یک نقطه‌ی سوارسازی دیگری را انتخاب کنید.

en: The mount point "%s" is in use, please pick another.
fa: نقطه‌ی سوارسازی "%s" مورد استفاده است، لطفا یکی دیگر را انتخاب کنید.

en: The mount point %s cannot be used.  It must be a symbolic link for proper system operation.  Please select a different mount point.
fa: از نقطه‌ی سوارسازی %s نمی‌توان استفاده کرد.  برای عمل کردمناسب سیستم باید آن یک پیوند نمادی باشد.  لطفا یک نقطه‌ی سوارسازی دیگری را انتخاب کنید.

en: The mount point is invalid.  Mount points must start with '/' and cannot end with '/', and must contain printable characters and no spaces.
fa: نقطه‌ی سوارسازی غیر معتبر است.  نقاط سوارسازی باید با '/' شروع شده و نمی‌توانند با '/' تمام شوند، و باید دارای نویسه‌های قابل چاپ و بدون فاصله باشند.

en: The package %s-%s-%s cannot be opened. This is due to a missing file or perhaps a corrupt package.  If you are installing from CD media this usually means the CD media is corrupt, or the CD drive is unable to read the media.
    
    Press <return> to try again.
fa: بسته‌ی %s-%s-%s نمی‌تواند باز شود. این بدلیل فقدان پرونده‌ای یا شاید بسته‌ی خرابی می‌باشد.  اگر شما از رسانه‌ی سی‌دی نصب می‌کنید این معمولا بمعنی خراب بودن رسانه‌ی سی‌دی است، یا دستگاه سی‌دی قادر به خواندن رسانه نمی‌باشد.
    
    برای تلاش مجدد <return> را فشار دهید.

en: The packages you have installed, and any other packages which are needed to satisfy their dependencies, have been selected for installation. Would you like to customize the set of packages that will be upgraded?
fa: بسته‌هایی را که نصب کرده‌اید، و هر بسته‌های دیگری که برای ارضای وابستگی آنها لازم هستند، برای نصب انتخاب شده‌اند. آیا می‌خواهید مجموعه بسته‌هایی را که ارتقا خواهند یافت را سفارشی‌سازی کنید؟

en: The partition table on device %s was unreadable. To create new partitions it must be initialized, causing the loss of ALL DATA on this drive.
    
    This operation will override any previous installation choices about which drives to ignore.
    
    Would you like to initialize this drive, erasing ALL DATA?
fa: جدول قسمت‌بندی بر دستگاه %s عیر قابل خواندن است. برای ایجاد قسمت‌بندی‌های جدید آن باید جااندازی شده که باعث از دست رفتن همه‌ی داده‌های بر روی آن می‌شود.
    
    این عملیات بر هر گزینش نصب پیشین درباره‌ی کدام گرداننده‌ها نادیده گرفته شوندبرنگاری خواهد کرد.
    
    آیا می‌خواهید این دستگاه را با پاک کردن همه‌ی داده‌ها جااندازی کنید؟

en: The partition table on device /dev/%s is of an unexpected type %s for your architecture.  To use this disk for installation of %s, it must be re-initialized causing the loss of ALL DATA on this drive.
    
    Would you like to initialize this drive?
fa: جدول قسمت‌بندی بر روی /dev/%s از نوع غیرمنتظره‌ی %s برای ساختار رایانه شما می‌باشد.  برای استفاده از این دیسک برای نصب %s، باید آن دوباره جااندازی شده که باعث از رفتن همه‌ی داده‌های بر روی آن می‌شود.
    
    آیا می‌خواهید این گرداننده را جااندازی کنید؟

en: The partition you selected will be deleted.
fa: قسمت‌بندیی را که انتخاب کرده‌اید حذف خواهد شد.

en: The partitioning options you have chosen have already been activated. You can no longer return to the disk editing screen. Would you like to continue with the installation process?
fa: گزینه‌های قسمت‌بندیی که انتخاب کرده‌اید از قبل فعال شده‌اند. دیگر نمی‌توانید به صفحه‌ی ویرایش دیسک بازگردید. آیا می‌خواهید به پردازش نصب ادامه دهید؟

en: The password must be at least 6 characters long.
fa: گذرواژه باید حداقل دارای ۶ نویسه باشد.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
fa: گذرواژه‌هایی را که وارد کردید فرق داشتند.  لطفا دوباره امتحان کنید.

en: The passwords you entered were different. Please try again.
fa: گذرواژه‌هایی را که وارد کردید متفاوت بودند. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: The physical extent size cannot be changed because otherwise the space required by the currently defined logical volumes will be increased to more than the available space.
fa: اندازه‌ی گسترش یافته فیزیکی نمی‌تواند تغییر یابد برای اینکه در غیر این صورت فضای مورد نیاز حجم‌های منطقی مشخص شده‌ی کنونی به بیشتر از فضای موجود گسترش خواهد یافت.

en: The physical extent size cannot be changed because the resulting maximum logical volume size (%10.2f MB) is smaller than one or more of the currently defined logical volumes.
fa: اندازه‌ی ازدیاد فیزیکی نمی‌تواند تغییر یابد برای اینکه حداکثر حجم منطقی (%10.2f MB) کوچکتر از یک یا چند حجم فیزیکی تعیین شده‌ی کنونی است.

en: The physical extent size cannot be changed because the value selected (%10.2f MB) is larger than the smallest physical volume (%10.2f MB) in the volume group.
fa: اندازه‌ی ازدیاد فیزیکی نمی‌تواند تغییر یابد برای اینکه مقدار انتخاب شده‌ (%10.2f MB) بزرگتر از کوچکترین حجم فیزیکی (%10.2f MB) در گروه حجمی است.

en: The physical extent size cannot be changed because the value selected (%10.2f MB) is too large compared to the size of the smallest physical volume (%10.2f MB) in the volume group.
fa: اندازه‌ی ازدیاد فیزیکی نمی‌تواند تغییر یابد برای اینکه مقدار انتخاب شده‌ (%10.2f MB) در مقایسه با اندازه‌ی کوچکترین حجم فیزیکی (%10.2f MB) در گروه حجمی بسیار بزرگ است.

en: The release notes are missing.
fa: یادداشت‌های انتشار وجود ندارند.

en: The requested size as entered is not a valid number greater than 0.
fa: اندازه‌ی مورد درخواست وارد شده یک عدد معتبر بزرگتر از ۰ نیست.

en: The root password must be at least 6 characters long.
fa: گذرواژه‌ی مدیر باید دارای حداقل ۶ نویسه باشد.

en: The root password must be at least six characters long.
fa: گذرواژه‌ی مدیر باید حداقل ۶ نویسه داشته باشد.

en: The root user is already configured. You don't need to add this user here.
fa: کاربر مدیر از قبل پیکربندی شده است. شما نیازی به افزودن این کاربر در اینجا ندارید.

en: The screenshots have been saved into the directory:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    You can access these when you reboot and login as root.
fa: عکس‌های‌صفحه بدرون شاخه‌ی زیر ذخیره شده‌اند:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    شما می‌توانید با آغازگری مجدد و ثبت‌ورود مانند مدیر به اینها دست‌یابی پیدا کنید.

en: The size of the %s partition (%10.2f MB) exceeds the maximum size of %10.2f MB.
fa: اندازه‌ی قسمت‌بندی %s (%10.2f MB) از حداکثر اندازه‌ی %10.2f مگابایت فراتر رفته است.

en: The size of the kernel modules needed for your machine make it impossible to create a boot disk that will fit on a floppy diskette.
fa: اندازه‌ی مودول‌های هسته مورد نیاز برای رایانه‌ی شما ساختن یک دیسک آغازگریی که بر روی یک دیسکچه جای بگیرد را غیر ممکن می‌سازد.

en: The size of the requested partition (size = %s MB) exceeds the maximum size of %s MB.
fa: اندازه‌ی قسمت‌بندی مورد درخواست (اندازه= %s مگابایت) از حداکثر اندازه‌ی %s مگابایت بیشتر شده است.

en: The size of the requested partition is negative! (size = %s MB)
fa: اندازه‌ی قسمت‌بندی مورد درخواست منفی است! (اندازه= %s مگابایت)

en: The software you have selected to install will require the following CDs:
    
    %s
    Please have these ready before proceeding with the installation.  If you need to abort the installation and reboot please select "Reboot".
fa: نرم‌افزاری که شما برای نصب انتخاب کرده‌اید نیاز به سی‌دی‌های بدنبال آمده خواهد داشت:
    
    %s
    لطفا قبل از پیشروی برای نصب اینها را آماده داشته باشید.  اگر شما احتیاج به قطع کردن نصب و آغازگری مجدد دارید لطفا "آغازگری مجدد" را انتخاب کنید.

en: The source drive /dev/%s cannot be selected as a target drive as well.
fa: دیسک منبع /dev/%s نمی‌تواند مانند دیسک هدف هم انتخاب گردد.

en: The source drive has no partitions to be cloned.  You must first define partitions of type 'software RAID' on this drive before it can be cloned.
fa: گرداننده‌ی دیسک منبع هیچ قسمت‌بندیی برای کلون کردن ندارد.  شما باید اول قسمت‌بندی‌هایی از نوع 'نرم‌افزار RAID' را قبل از آنکه آن بتواند کلون شود بر این گرداننده‌ی دیسک تعیین کنید.

en: The source drive selected has partitions on it which are not of type 'software RAID'.
    
    These partitions will have to be removed before this drive can be cloned.
fa: گرداننده‌ی دیسک منبع دارای قسمت‌بندی‌هایی می‌باشد که از نوع 'نرم‌افزار RAID' نمی‌باشند.
    
    این قسمت‌بندی‌ها باید قبل از اینکه این گرداننده‌ی دیسک بتواند کلون شود برداشته شوند.

en: The source drive selected has partitions which are not constrained to the drive /dev/%s.
    
    These partitions will have to be removed or restricted to this drive before this drive can be cloned.
fa: گرداننده‌ی دیسک منبع دارای قسمت‌بندی‌هایی می‌باشد که بدرون دیسک /dev/%s جایداده نشده‌اند.
    
    این قسمت‌بندی‌ها باید قبل از اینکه این گرداننده‌ی دیسک بتواند کلون شود برداشته یا محدود به این گرداننده‌ی دیسک شوند.

en: The source drive selected has software RAID partition(s) which are members of an active software RAID device.
    
    These partitions will have to be removed before this drive can be cloned.
fa: گرداننده‌ی دیسک منبع دارای قسمت‌بندیی‌های نرم‌افزار RAID بوده که اعضای یک دستگاه نرم‌افزار RAID فعال هستند.
    
    این قسمت‌بندی‌ها باید قبل از اینکه این گرداننده‌ی دیسک بتواند کلون شود برداشته شوند.

en: The swap file must be between 1 and 2000 MB in size.
fa: اندازه‌ی پرونده‌ی حافظه‌ی مبادله باید بین ۱ و ۲۰۰۰ مگابایت باشد.

en: The system will be rebooted now.
fa: این سیستم اکنون آغازگری مجدد خواهد شد.

en: The target drive /dev/%s has a partition which cannot be removed for the following reason:
    
    "%s"
    
    This partition must be removed before this drive can be a target.
fa: گرداننده‌ی هدف /dev/%s دارای قسمت‌بندیی می‌باشد که نمی‌تواند بدلایل بدنبال آمده برداشته شوند:
    
    "%s"
    
    این قسمت‌بندی قبل از اینکه این گرداننده‌ی دیسک بتواند یک هدف بشود باید برداشته شود.

en: The value you entered is not a valid number.
fa: مقداری را که وارد کرده‌اید یک عدد معتبر نیست.

en: The volume group name "%s" is already in use. Please pick another.
fa: نام گروه حجم "%s" از قبل مورد استفاده است. لطفا نام دیگری را انتخاب کنید.

en: The z/IPL Boot Loader will be installed on your system after installation is complete. You can now enter any additional kernel and chandev parameters which your machine or your setup may require.
fa: بارگذار آغازگری z/IPL بعد از تکمیل نصب بر روی سیستم شما نصب خواهد شد. شما اکنون می‌توانید هر پارامتر اضافی chandev و هسته که رایانه یا برپاسازی شما ممکن است به آنها نیاز داشته باشد وارد کنید.

en: The z/IPL Boot Loader will now be installed on your system.
    
    The root partition will be the one you selected previously in the partition setup.
    
    The kernel used to start the machine will be the one to be installed by default.
    
    If you wish to make changes later after the installation feel free to change the /etc/zipl.conf configuration file.
    
    You can now enter any additional kernel parameters which your machine or your setup may require.
fa: بارگذار آغازگری z/IPL اکنون بر سیستم شما نصب خواهد شد.
    
    قسمت‌بندی ریشه آن خواهد بود که شما قبلا در برپاسازی قسمت‌بندی انتخاب کردید.
    
    هسته مورد استفاده برای راه‌اندازی رایانه آن خواهد بود که بوسیله‌ی پیش‌فرض نصب می‌شود.
    
    اگر بعدا بعد ازنصب بخواهید تغییراتی ایجاد کنید آنها را در پرونده‌ی پیکربندی /etc/zipl.confانجام دهید.
    
    شما می‌توانید اکنون هر پارامتر هسته‌ی اضافه را که رایانه‌ی شما یا برپاسازی شما نیاز داشته باشد وارد کنید.

en: The z/IPL boot loader will be installed on your system.
fa: بارگذار آغازگری z/IPL بر سیستم شما نصب خواهد شد.

en: There is no room left in the volume group to create new logical volumes. To add a logical volume you will need to reduce the size of one or more of the currently existing logical volumes
fa: جای بیشتری برای ایجاد کردن حجم‌های منطقی در گروه حجمی باقی نمانده است. برای افزودن یک حجم منطقی شما نیاز به کم کردن اندازه‌ی یک یا چند حجم منطقی موجود کنونی دارید.

en: There is not enough space on the device you selected for the swap partition.
fa: فضای کافی بر روی دستگاهی که برای قسمت‌بندی حافظه‌ی مبادله انتخاب کرده‌اید وجود ندارد.

en: There was an error clearing the target drives.  Cloning failed.
fa: خطایی هنگام پاک کردن گرداننده‌های دیسک وجود داشت. کلون کردن شکست خورد.

en: There was an error installing %s.  This can indicate media failure, lack of disk space, and/or hardware problems.  This is a fatal error and your install will be aborted.  Please verify your media and try your install again.
    
    Press the OK button to reboot your system.
fa: خطایی در نصب %s وجود داشت.  این می‌تواند نشانه‌ی خرابی رسانه، کمبود فضای دیسک، و/یا اشکالات سخت‌افزاری باشد.  این خطای جدی بوده و نصب شما قطع خواهد گردید.  لطفا درست بودن رسانه‌ی خود را تصدیق نموده و دوباره نصب خود را آزمایش کنید.
    
    برای آغازگری سیستم خود دکمه‌ی تایید را فشار دهید.

en: These errors must be corrected prior to continuing with your install of %s.
fa: این خطاها باید پیش از ادامه با نصب %s شما برطرف شوند.

en: This RAID device can have a maximum of %s spares. To have more spares you will need to add members to the RAID device.
fa: این دستگاه RAID می‌تواند حداکثر %s یدکی داشته باشد. برای داشتن یدکی‌های بیشتر نیاز به افزودن اعضاء به دستگاه RAID دارید.

en: This boot target cannot be deleted because it is for the %s system you are about to install.
fa: این هدف آغازگری نمی‌تواند حذف شود برای اینکه آن برای سیستم %s می‌باشد که شما در حال نصب آن هستید.

en: This change in the value of the physical extent will require the sizes of the current logical volume requests to be rounded up in size to an integer multiple of the physical extent.
    
    This change will take affect immediately.
fa: این تغییر در مقدار ازدیاد فیزیکی احتیاج دارد که اندازه‌های درخواست شده‌ی حجم منطقی کنونی به یک عدد صحیح با ضریب ازدیاد فیزیکی به بالا گرد شوند.
    
    این تغییر بلادرنگ مؤثر واقع خواهد گردید.

en: This change in the value of the physical extent will waste substantial space on one or more of the physical volumes in the volume group.
fa: این تغییر در مقدار ازدیاد فیزیکی فضای قابل توجه‌ای را در یک یا چند حجم فیزیکی در گروه حجمی تلف خواهد کرد.

en: This device is already being used for another boot entry.
fa: این دستگاه از قبل برای ورودی آغازگر دیگری استفاده می‌شود.

en: This group includes all the packages available.  Note that there are substantially more packages than just the ones in all the other package groups on this page.
fa: این گروه شامل همه‌ی بسته‌های موجود می‌باشد.  توجه داشته باشید که بسته‌های بسیار بیشتری از تمام گروه‌های بسته‌ی دیگر در این صفحه وجود دارد.

en: This is the recommended option.
fa: این گزینه‌ی سفارش شده است.

en: This label is already in use for another boot entry.
fa: این برچسب از قبل برای ورودی آغازگر دیگری استفاده می‌شود.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
fa: این نقطه‌ی سوارسازی نامعتبر است.  شاخه‌ی %s باید بر روی سیستم پرونده‌ی / باشد.

en: This mount point must be on a linux file system.
fa: این نقطه‌ی سوارسازی باید بر روی یک سیستم پرونده‌ی لینوکس باشد.

en: This option installs a graphical desktop environment with tools for software development and system administration.
fa: این گزینه یک محیط رومیزی گرافیک را با ابزارهایی برای تولید نرم‌افزار و مدیریت سیستم نصب می‌کند.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
fa: این قسمت‌بندی داده‌ها را برای نصب گرداننده‌ی دیسک سخت نگهداری می‌کند.

en: This partition is part of a LVM volume group.
fa: این قسمت‌بندی بخشی از گروه حجمی LVM است.

en: This partition is part of a RAID device.
fa: این قسمت‌بندی بخشی از یک دستگاه RAID است.

en: This partition is part of the LVM volume group '%s'.
fa: این قسمت‌بندی بخشی از گروه حجمی LVM '%s' است.

en: This partition is part of the RAID device /dev/md%s.
fa: این قسمت‌بندی بخشی از دستگاه RAID /dev/md%s است.

en: This release of %s supports the ext3 journalling file system.  It has several benefits over the ext2 file system traditionally shipped in %s.  It is possible to migrate the ext2 formatted partitions to ext3 without data loss.
    
    Which of these partitions would you like to migrate?
fa: این انتشار %s برای سیستم پرونده‌ای واقعه‌نگار ext3 پشتیبانی دارد.  آن چندین فواید بیشتر از سیستم پرونده‌ی ext2 که بطور سنتی در %s ارسال می‌شود دارد. قسمت‌بندی‌های قالب‌بندی شده‌ی ext2 ممکن است بدون از دست دادن داده‌ها بدرون ext3 جااندازی شوند.
    
    کدامیک از این قسمت‌بندی‌ها را می‌خواهید جااندازی کنید؟

en: This system user is already configured. You don't need to add this user here.
fa: این کاربر سیستم از قبل پیکربندی شده است. شما نیازی به افزودن این کاربر در اینجا ندارید.

en: This user id already exists.  Choose another.
fa: این شناسه‌ی کاربر از قبل وجود دارد. یکی دیگر انتخاب کنید.

en: This will let you create a new boot loader configuration.  If you wish to switch boot loaders, you should choose this.
fa: این به شما اجازه‌ی پیکربندی یک بارگذار آغازگری جدید را خواهد داد. اگر می‌خواهید بتوانید بارگذارهای آغازگری را عوض و بدل کنید، باید این را انتخاب کنید.

en: This will make no changes to boot loader configuration.  If you are using a third party boot loader, you should choose this.
fa: این هیچ تغییری به پیکربندی بارگذار آغازگری نخواهد داد.  اگر از بارگذار آغازگری دیگری استفاده می‌کنید، باید این را انتخاب کنید.

en: This will update your current boot loader.
fa: این، بارگذار آغازگری کنونی شما را به‌روزسازی خواهد کرد.

en: Thule / Pituffik
fa: ثال / پیتوفیک

en: Tibet & most of Xinjiang Uyghur
fa: تبت و بیشتر شین‌جیانگ اویگهور

en: Time
fa: زمان

en: Time Zone Selection
fa: انتخاب منطقه‌ی زمانی

en: To begin testing the CD media before installation press %s.
    
    Choose %s to skip the media test and start the installation.
fa: برای شروع به آزمایش رسانه سی‌دی قبل از نصب %s را فشار دهید.
    
    برای پرش از روی آزمایش رسانه و شروع نصب %s را انتخاب کنید.

en: To use RAID you must first create at least two partitions of type 'software RAID'.  Then you can create a RAID device which can be formatted and mounted.
fa: برای استفاده از RAID شما باید اول حداقل دو قسمت‌بندی از نوع 'نرم‌افزار RAID' ایجاد کنید.  سپس می‌توانید یک دستگاه ًRAID ایجاد کرده که می‌توانند قالب‌بندی و سوار گردند.

en: Tocantins
fa: توکانتینز

en: Too many spares
fa: یدکی‌های بسیار زیاد

en: Too small
fa: خیلی کوچک است

en: Total
fa: جمع کل

en: Total    :
fa: جمع کل    :

en: Total Progress:
fa: کل فراروند:...

en: Total Space:
fa: فضای کل:

en: Total install size: %s
fa: اندازه‌ی کل نصب: %s

en: Total size
fa: اندازه‌ی کل

en: Total size:
fa: اندازه‌ی کل:

en: Transferring install image to hard drive...
fa: در حال انتقال تصویر نصب به دیسک‌سخت...

en: True Color (24 Bit)
fa: رنگ حقیقی (۲۴ بیتی)

en: Truk (Chuuk)
fa: تروک (چووک)

en: Trusted Devices:
fa: دستگاه‌های مورد اعتماد:

en: Turkish
fa: ترکی

en: Type
fa: نوع

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Unable To Delete
fa: ناتوان در حذف کردن

en: Unable To Edit
fa: ناتوان به ویرایش کردن

en: Unable to Change Drive Order for LILO
fa: ناتوان در تغییر دادن ترتیب دستگاه برای LILO

en: Unable to find any devices of the type needed for this installation type.  Would you like to manually select your driver or use a driver disk?
fa: نمی‌توان هیچ دستگاهی از نوعی که برای این نصب مورد نیاز است را یافت.  آیا می‌خواهید راه‌انداز خود را بطور دستی انتخاب کرده یا از یک دیسکچه‌ی راه‌انداز استفاده کنید؟

en: Unable to find install image %s
fa: ناتوان در یافتن تصویر نصب %s

en: Unable to instantiate a X hardware state object.
fa: ناتوان در بوجود آوردن یک شیئ وضعیت سخت‌افزار اکس.

en: Unable to load file!
fa: ناتوان در بارگذاری پرونده!

en: Unable to load title bar
fa: ناتوان در بارگذاری نوار عنوان

en: Unable to locate logical volume %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
fa: ناتوان در یافتن مکان حجم منطقی %s برای استفاده برای %s.
    
    'تایید' را برای آغازگری مجدد سیستم خود فشار دهید.

en: Unable to locate partition %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
fa: ناتوان در یافتن قسمت‌بندی %s برای استفاده برای %s
    
    'تایید' را برای آغازگری مجدد سیستم خود فشار دهید.

en: Unable to locate raid device %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
fa: ناتوان در جایابی دستگاه raid %s برای استفاده در %s.
    
    'تایید' را برای آغازگری سیستم خود فشار دهید.

en: Unable to locate volume group %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
fa: ناتوان در یافتن مکان گروه حجمی %s برای استفاده در %s.
    
    'تایید' را برای آغازگری مجدد سیستم خود فشار دهید.

en: Unable to make boot floppy
fa: ناتوان در ساختن دیسکچه‌ی آغازگری

en: Unable to merge header list.  This may be due to a missing file or bad media.  Press <return> to try again.
fa: ناتوان در ادغام لیست سرآیند. این ممکن است بدلیل فقدان یک پرونده یا رسانه‌ی بد باشد.  برای تلاش مجدد <return> را فشار دهید.

en: Unable to read comps file.  This may be due to a missing file or bad media.  Press <return> to try again.
fa: ناتوان در خواندن پرونده‌ی comps.  این ممکن است بدلیل فقدان یک پرونده یا رسانه‌ی بد باشد.  برای تلاش مجدد <return> را فشار دهید.

en: Unable to read header list.  This may be due to a missing file or bad media.  Press <return> to try again.
fa: ناتوان بودن در خواندن لیست سرآیندها. این ممکن است بدلیل فقدان پرونده‌ای یا رسانه‌ی بد باشد. برای تلاش مجدد <return> را فشار دهید.

en: Unable to read the disc checksum from the primary volume descriptor.  This probably means the disc was created without adding the checksum.
fa: ناتوان در خواندن کنترل‌جمع دیسک از توصیف‌گر حجم اولیه.  این احتمالا بمعنی این است که دیسک بدون افزودن کنترل‌جمع ایجاد شده است.

en: Unable to retrieve %s://%s/%s/%s.
fa: ناتوان در بازیابی %s://%s/%s/%s.

en: Unable to retrieve the install image.
fa: ناتوان در بازیابی تصویر نصب.

en: Unable to set vnc password - using no password!
fa: ناتوان در گذاردن گذرواژه‌ی vnc - بدون استفاده از گذرواژه!

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Unknown Error
fa: خطای ناشناس

en: Unknown Host
fa: میزبان ناشناس

en: Unknown Linux system
fa: سیستم لینوکس ناشناس

en: Unknown Url method %s
fa: روش ناشناخته‌ی نشانی اینترنت %s

en: Unknown card
fa: کارت ناشناس

en: Unknown driver disk kickstart source: %s
fa: منبع ناشناس راه‌اندازی شروعی دیسک راه‌انداز: %s

en: Unknown video card
fa: کارت ویدیوی ناشناس

en: Unprobed Monitor
fa: نمایشگر وارسی نشده

en: Unrecoverable Error
fa: خطای غیرقابل ترمیم

en: Unresolved Dependencies
fa: وابستگی‌های حل نشده

en: Unspecified video card
fa: کارت ویدیوی مشخص نشده

en: Update Disk Source
fa: به‌روز‌سازی منبع دیسک

en: Update boot loader configuration
fa: به‌روز‌سازی پیکربندی بارگذار آغازگری

en: Updates
fa: به‌روز‌سازی

en: Updates Disk
fa: دیسک به‌روزسازی

en: Upgrade
fa: ارتقا

en: Upgrade Boot Loader Configuration
fa: ارتقا دادن پیکربندی بارگذار آغازگری

en: Upgrade Examine
fa: آزمایش ارتقا

en: Upgrade Existing System
fa: ارتقاء دادن سیستم موجود

en: Upgrade Swap Partition
fa: ارتقا دادن قسمت‌بندی حافظه‌ی مبادله

en: Upgrade to begin
fa: شروع به ارتقا دادن

en: Upgrades for this version of %s are only supported from Red Hat Linux 6.2 or higher.  This appears to be an older system.  Do you wish to continue the upgrade process?
fa: ارتقاها برای این نسخه از %s فقط برای لینوکس ردهت ۶٬۲ یا بالاتر پشتیبانی می‌شود. این یک سیستم قدیمی‌تر است.  آیا می‌خواهید به پردازش ارتقا ادامه بدهید؟

en: Upgrading %s packages
fa: در حال ارتقاء دادن بسته‌های %s

en: Upgrading %s-%s-%s.%s.
fa: در حال ارتقاء دادن %s-%s-%s.%s.

en: Use GRUB Boot Loader
fa: استفاده کردن از بارگذار آغازگر گروب

en: Use LILO Boot Loader
fa: استفاده کردن از بارگذار آغازگر لیلو

en: Use Shadow Passwords
fa: استفاده از گذرواژه‌های سایه

en: Use TLS connections
fa: استفاده از اتصالات TLS

en: Use _GRUB as the boot loader
fa: ا_ستفاده از GRUB برای بارگذار آغازگری

en: Use _LILO as the boot loader
fa: استفاده از LILO برای بارگذار آ_غازگری

en: Use _TLS lookups
fa: استفاده از _جستجوی TLS

en: Use _broadcast to find NIS server
fa: استفاده از _پخش‌همگانی برای یافتن کارگزار NIS

en: Use a GRUB Password
fa: استفاده از گذرواژه‌ی گروب

en: Use a driver disk
fa: استفاده از دیسک راه‌انداز

en: Use dynamic IP configuration (BOOTP/DHCP)
fa: استفاده کردن از پیکربندی پویای IP (BOOTP/DHCP)

en: Use non-anonymous ftp
fa: استفاده کردن از ftp غیر-گمنام

en: Used Space:
fa: فضای استفاده شده:

en: User Account Setup
fa: برپاسازی حساب کاربر

en: User Exists
fa: کاربر وجود دارد

en: User Name
fa: نام کاربر

en: User name
fa: نام کاربر

en: User names must contain only characters A-Z, a-z, and 0-9.
fa: نام‌های کاربر باید فقط دارای نویسه‌های A-Z, a-z, و 0-9 باشند.

en: Using mouse type: %s
fa: استفاده از نوع موشی: %s

en: VSync Rate:
fa: میزان همگامی عمودی:

en: VSync Rate:
fa: میزان همگامی عمودی:

en: Victoria
fa: ویکتوریا

en: Video Card
fa: کارت ویدیو

en: Video Card Configuration
fa: پیکربندی کارت ویدیو

en: Video Card:
fa: کارت ویدیو:

en: Video RAM
fa: حافظه‌ی موقت ویدیو

en: Video RAM:
fa: حافظه‌ی موقت ویدیو:

en: Volume Group Name:
fa: نام گروه حجم:

en: Volume Group Names must be less than 128 characters
fa: نام‌های گروه حجم باید کمتر از ۱۲۸ نویسه باشند

en: Vostok Station, S Magnetic Pole
fa: ایستگاه وستوک، قطب مغناطیسی جنوب

en: W Amazonas
fa: آمازون غربی

en: Waiting for telnet connection...
fa: انتظار برای اتصال تل‌نت...

en: Wake Island
fa: جزیره‌ی ویک

en: Warning
fa: هشدار

en: Warning - No Firewall
fa: هشدار - بدون دیوارآتش

en: Warning! This is pre-release software!
fa: هشدار! این نرم‌افزار پیش-انتشار است!

en: Warning: %s
fa: هشدار: %s

en: Warning: %s is not a valid port.
fa: هشدار: %s یک درگاه معتبر نیست.

en: Warning: %s.
fa: هشدار: %s.

en: Warning: Bad Token
fa: هشدار: نشان بد

en: Warnings During Automatic Partitioning
fa: هشدارهای در طول قسمت‌بندی خودکار

en: We do not support changing the drive order for use with LILO.
fa: ما از تغییر ترتیب دستگاه برای استفاده با LILO پشتیبانی نمی‌کنیم.

en: Web site name:
fa: نام وب‌گاه:

en: Welcome to %s
fa: به %s خوش آمدید

en: Welcome to %s!
fa: به %s خوش آمدید!

en: West Kazakhstan
fa: قزاقستان غربی

en: Western Australia
fa: استرالیای غربی

en: What device is your mouse located on?
fa: موشی شما بر روی چه دستگاهی قرار دارد؟

en: What do you want to do now?
fa: اکنون چکار می‌خواهید انجام دهید؟

en: What language would you like to use during the installation process?
fa: از چه زبانی می‌خواهید هنگام پردازش نصب استفاده کنید؟

en: What other user accounts would you like to have on the system? You should have at least one non-root account for normal work, but multi-user systems can have any number of accounts set up.
fa: چه حساب‌های کاربری دیگری را می‌خواهید بر روی این سیستم داشته باشید؟ شما باید حداقل یک حساب غیر-مدیری برای کارهای عادی خود داشته باشید، سیستم‌های چند-کاربری می‌توانند هر تعداد از حساب‌ها را برپاسازی کنند.

en: What partition and directory on that partition hold the CD (iso9660) images for %s? If you don't see the disk drive you're using listed here, press F2 to configure additional devices.
fa: کدام قسمت‌بندی و شاخه‌ی بر روی آن قسمت‌بندی حاوی تصاویر (iso9660) سی‌دی برای %s می‌باشد؟ اگر شما گرداننده‌ی دیسکی را که از آن استفاده می‌کنید در لیست اینجا نمی‌بینید، F2 را برای پیکربندی دستگاه‌های بیشتر فشار دهید.

en: What partition holds the root partition of your installation?
fa: قسمت‌بندی ریشه‌ی نصب شما بر کدام قسمت‌بندی قرار دارد؟

en: What services should be allowed to pass through the firewall?
fa: چه سرویس‌هایی باید اجازه‌ی عبور از میان دیوارآتش را داشته باشند؟

en: What time zone are you located in?
fa: در چه منطقه‌ی زمانی قرار دارید؟

en: What type of keyboard do you have?
fa: چه نوع صفحه‌کلیدی دارید؟

en: What type of media contains the packages to be installed?
fa: چه نوع رسانه‌ای دارای بسته‌های برای نصب شدن است؟

en: What type of media contains the rescue image?
fa: چه نوع رسانه‌ای دارای تصویر نجات است؟

en: What type of system would you like to install?
fa: چه نوع سیستمی را می‌خواهید نصب کنید؟

en: What would you like to do?
fa: چکار می‌خواهید انجام بدهید؟

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
fa: وقتی پایان یافت لطفا از پوسته خارج شده و سیستم شما آغازگری مجدد خواهد شد.

en: Where do you want to install the boot loader?
fa: کجا می‌خواهید بارگذار آغازگر را نصب کنید؟

en: Where do you want to install the bootloader?
fa: بارگذار آغازگری را می‌خواهید در کجا نصب کنید؟

en: Which boot loader would you like to use?
fa: از کدام بارگذار آغازگر می‌خواهید استفاده کنید؟

en: Which drive(s) do you want to use for this installation?
fa: از کدام گرداننده‌ی دیسک(هایی) می‌خواهید برای این نصب استفاده کنید؟

en: Which model keyboard is attached to this computer?
fa: چه مدلی از صفحه‌کلید به این رایانه متصل شده است؟

en: Which model mouse is attached to this computer?
fa: چه مدل موشی به این رایانه متصل شده است؟‌

en: Will try to connect again in 15 seconds...
fa: ۱۵ ثانیه‌ی دیگر برای برقراری اتصال باز تلاش خواهد شد...

en: Would you like to continue with the upgrade?
fa: آیا مایل هستید به ارتقاء دادن ادامه دهید؟

en: Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
fa: آیا می‌خواهید با طرح قسمت‌بندی مورد درخواست خود ادامه دهید؟

en: Would you like to perform a checksum test of the ISO image:
    
       %s?
fa: آیا می‌خواهید یک آزمایش کنترل‌جمع تصویر ISO را انجام دهید:
    
       %s?

en: Wrong CDROM
fa: سی‌دی اشتباه است

en: X Customization
fa: سفارشی‌سازی اکس

en: Yap
fa: یاپ

en: Yes
fa: بله

en: You are about to delete a RAID device.
fa: شما دارید یک دستگاه RAID را حذف می‌کنید.

en: You are about to delete all partitions on the device '/dev/%s'.
fa: شما دارید همه‌ی قسمت‌بندی‌های بر روی دستگاه '/dev/%s' را حذف می‌کنید.

en: You are about to delete the /dev/%s partition.
fa: شما دارید قسمت‌بندی /dev/%s را حذف می‌کنید.

en: You are about to delete the logical volume "%s".
fa: شما دارید گروه حجمی "%s" را حذف می‌کنید.

en: You are about to delete the volume group "%s".
    
    ALL logical volumes in this volume group will be lost!
fa: شما دارید گروه حجمی "%s" را حذف می‌کنید.
    
    تمام حجم‌های منطقی در این گروه حجمی از دست خواهند رفت!

en: You are trying to install on a machine which isn't supported by this release of %s.
fa: شما در حال تلاش برای نصب بر روی رایانه‌ای هستید که بوسیله‌ی این انتشار %s پشتیبانی نمی‌شود.

en: You can configure the boot loader to boot other operating systems. It will allow you to select an operating system to boot from the list. To add additional operating systems, which are not automatically detected, click 'Add.' To change the operating system booted by default, select 'Default' by the desired operating system.
fa: شما می‌توانید بارگذار آغازگری را برای آغازگری سیستم‌های عامل دیگر پیکربندی کنید. آن به شما اجازه‌ می‌دهد که سیستم عاملی را از یک فهرست برای آغازگریش انتخاب کنید.برای افزودن سیستم‌های عامل بیشتر، که بطور خودکار شناسایی نشده‌اند، 'افزودن' را کلیک کنید. برای تغییر دادن سیستم عاملی که بوسیله‌ی پیش‌فرض آغازگری می‌شود، 'پیش‌فرض' را کنار سیستم عامل مورد نظرتان انتخاب کنید.

en: You can customize your firewall in two ways. First, you can select to allow all traffic from certain network interfaces. Second, you can allow certain protocols explicitly through the firewall. In a comma separated list, specify additional ports in the form 'service:protocol' such as 'imap:tcp'.
fa: شما می‌توانید دیوارآتش خود را به دو روش سفارشی کنید. روش اول، می‌توانید تمام عبور ومرورها را از واسط‌های بخصوص شبکه اجازه دهید. روش دوم، می‌توانید پایان‌نامه‌های بخصوصی را صریحا از میان دیوارآتش مجاز سازید. در یک لیست جدا شده با کوما، درگاه‌های اضافی را در قالب 'سرویس:پایان‌نامه' مانند 'imap:tcp' مشخص کنید.

en: You cannot create more than %s logical volumes per volume group.
fa: شما نمی‌توانید بیش از %s حجم منطقی در هر گروه حجم ایجاد کنید.

en: You cannot customize a disabled firewall.
fa: شما نمی‌توانید یک دیوارآتش ازکارافتاده را سفارشی‌سازی کنید.

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
fa: نمی‌توانید یک قسمت‌بندی DASD با قالب‌بندی LDL را حذف کنید.

en: You cannot delete free space.
fa: نمی‌توانید فضای آزاد را حذف کنید.

en: You cannot delete this partition, as it is an extended partition which contains %s
fa: نمی‌توانید این قسمت‌بندی را حذف کنید، چرا که آن یک قسمت‌بندی گسترش یافته بوده که دارای %s می‌باشد

en: You cannot delete this partition:
fa: نمی‌توانید این قسمت‌بندی را حذف کنید:

en: You cannot edit this partition, as it is an extended partition which contains %s
fa: نمی‌توانید این قسمت‌بندی را ویرایش کنید، چرا که آن یک قسمت‌بندی گسترش یافته بوده و دارای %s می‌باشد

en: You cannot edit this partition:
fa: نمی‌توانید این قسمت‌بندی را ویرایش کنید:

en: You cannot remove this physical volume because otherwise the volume group will be too small to hold the currently defined logical volumes.
fa: شما نمی‌توانید این حجم فیزیکی را بردارید برای اینکه در آن صورت گروه حجمی برای در بر گرفتن حجم‌های منطقی تعیین شده‌ی کنونی بسیار کوچک خواهد بود.

en: You do not have enough RAM to install %s on this machine.
fa: شما به اندازه‌ی کافی حافظه‌ی موقت برای نصب کردن %s بر روی این رایانه ندارید.

en: You do not have enough RAM to use the graphical installer.  Starting text mode.
fa: شما برای استفاده از نصب کننده‌ی گرافیکی بقدر کافی حافظه‌ی RAM ندارید.  حالت متنی شروع می‌شود.

en: You don't appear to have enough disk space to install the packages you've selected. You need more space on the following file systems:
fa: بنظر نمی‌آید که شما به اندازه‌ی کافی فضای دیسک برای نصب بسته‌هایی که انتخاب کرده‌اید داشته باشید. شما به فضای بیشتری بر روی سیستم‌های پرونده‌ی بدنبال آمده نیاز دارید:

en: You don't appear to have enough file nodes to install the packages you've selected. You need more file nodes on the following file systems:
fa: بنظر نمی‌آید که شما به اندازه‌ی کافی گره‌های پرونده برای نصب بسته‌هایی که انتخاب کرده‌اید داشته باشید. شما به گره‌های پرونده‌ی بیشتری بر روی سیستم‌های پرونده‌ی بدنبال آمده نیاز دارید:

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
fa: شما هیچ قسمت‌بندی لینوکس ندارید. کلید ورود را برای دریافت یک پوسته فشار دهید. با خروج از پوسته، سیستم بطور خودکار آغازگری مجدد خواهد شد.

en: You don't seem to have any hard drives on your system! Would you like to configure additional devices?
fa: بنظر نمی‌رسد که هیچ دیسک سختی بر روی سیستم خود داشته باشید! آیا می‌خواهید دستگاه‌های اضافی را پیکربندی کنید؟

en: You entered an invalid IP address.
fa: شما نشانی IP غیرمعتبری را وارد کردید.

en: You have allocated less swap space (%dM) than available RAM (%dM) on your system.  This could negatively impact performance.
fa: شما فضای مبادله‌ی کمتری (%dM) از حافظه‌ی موقت بر روی سیستم خود (%dM)تعیین کرده‌اید. این می‌تواند تأثیر منفی بر قابلیت اجرا بگذارد.

en: You have chosen to remove all Linux partitions (and ALL DATA on them) on the following drives:%s
    Are you sure you want to do this?
fa: شما برداشتن همه‌ی قسمت‌بندی‌های لینوکس (همه‌ی داده‌های بر آنها) بر دستگاه‌های بدنبال آمده را انتخاب کرده‌اید:%s
    آیا مطمئنید که می‌خواهید این کار را انجام دهید؟

en: You have chosen to remove all partitions (ALL DATA) on the following drives:%s
    Are you sure you want to do this?
fa: شما برداشتن همه‌ی قسمت‌بندی‌های (همه‌ی داده‌های) بر روی دستگاه‌های بدنبال آمده را انتخاب کرده‌اید:%s
    آیا مطمئنید که می‌خواهید این کار را انجام دهید؟

en: You have elected to not install any boot loader. It is strongly recommended that you install a boot loader unless you have an advanced need.  A boot loader is almost always required in order to reboot your system into Linux directly from the hard drive.
    
    Are you sure you want to skip boot loader installation?
fa: شما نصب نکردن بارگذار آغازگری را انتخاب کرده‌اید. بشدت سفارش می‌شود که بارگذار آغازگری را نصب کنید مگر اینکه شما نیازی پیشرفته داشته باشید. یک بارگذار آغازگری برای آغازگری مجدد سیستم شما بدرون لینوکس از دیسک سخت تقریبا همیشه مورد نیاز است.
    
    آیا مطمئن هستید که می‌خواهید از روی نصب بارگذار آغازگری پرش کنید؟

en: You have multiple devices which could serve as sources for a driver disk.  Which would you like to use?
fa: شما دارای چندین دستگاه که می‌توانند مانند منابع دیسک راه‌انداز عمل کنند می‌باشید.  از کدامیک می‌خواهید استفاده کنید؟

en: You have multiple devices which could serve as sources for an update disk.  Which would you like to use?
fa: شما دارای چندین دستگاه هستید که می‌توانند مانند منابعی برای یک به‌روزسازی دیسک باشند.  از کدامیک می‌خواهید استفاده کنید؟

en: You have multiple network devices on this system. Which would you like to install through?
fa: شما چندین دستگاه شبکه بر روی این سیستم دارید. از طریق کدامیک می‌خواهید نصب کنید؟

en: You have no active network devices.  Your system will not be able to communicate over a network by default without at least one device active.
    
    NOTE: If you have a PCMCIA-based network adapter you should leave it inactive at this point. When you reboot your system the adapter will be activated automatically.
fa: شما هیچ دستگاه فعال شبکه‌ایی ندارید.  سیستم شما قادر به ارتباط در یک شبکه بطور پیش‌فرض بدون حداقل یک دستگاه فعال نخواهد بود.
    
    توجه: اگر شما یک کارت شبکه بر اساس-PCMCIA دارید باید آن را در این مرحله غیرفعال باقی بگذارید. وقتی شما سیستم خود را آغازگری مجدد کنید آن کارت بطور خودکار فعال خواهد شد.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
fa: شما یک قسمت‌بندی ریشه (/) که برای ادامه‌ی نصب %s ضروری است تعیین نکرده‌اید.

en: You have not selected a monitor type.  It is recommended you choose the closest matching model in order to have the highest possible display quality.
fa: شما یک نوع نمایشگر را انتخاب نکرده‌اید.  سفارش می‌شود که نزدیکترین مدل تطبیقی را برای داشتن بالاترین کیفیت نمایش ممکن انتخاب کنید.

en: You have not specified a hostname.
fa: شما نام‌میزبانی را مشخص نکرده‌اید.

en: You have not specified a hostname.  Depending on your network environment this may cause problems later.
fa: شما نام  میزبانی را مشخص نکرده‌اید.  با توجه به محیط شبکه‌ی شما ممکن است بعدا این باعث مشکلاتی بشود.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
fa: شما یک قسمت‌بندی حافظه‌ی مبادله را مشخص نکرده‌اید.  هرچند آن در همه‌ی موارد اجباری نبوده ولی وجود آن توانایی انجام بیشتر نصب‌ها را بهبود خواهد بخشید.

en: You have not specified the field "%s".  Depending on your network environment this may cause problems later.
fa: شما محوطه‌ی "%s" را مشخص نکرده‌اید.  با بستگی به محیط شبکه شما ممکن است این امر بعدا باعث مشکلاتی شود.

en: You have selected not to install a boot loader on your system.  You will have to create a boot disk to boot your system with this option.
    
    Would you like to continue and not install a boot loader?
fa: شما نصب کردن یک بارگذار آغازگری را بر روی سیستم خود انتخاب نکرده‌اید. با این گزینه شما مجبور خواهید بود که دیسکچه‌ی آغازگری را برای راه‌اندازی سیستم خود ایجاد کنید.
    
    آیا می‌خواهید بدون نصب بارگذار آغازگری ادامه بدهید؟

en: You have specified more than 32 swap devices.  The kernel for %s only supports 32 swap devices.
fa: شما بیش از ۳۲ دستگاه حافظه‌ی مبادله را مشخص کرده‌اید. هسته‌ی %s فقط برای ۳۲ دستگاه حافظه‌ی مبادله پشتیبانی دارد.

en: You have specified that the group '%s' should be installed.  This group does not exist. Would you like to continue or abort your installation?
fa: شما مشخص کرده‌اید که گروه '%s' باید نصب گردد. این گروه وجود ندارد. آیا مایل هستید ادامه دهید یا نصب خود را قطع می‌کنید؟

en: You have specified that the package '%s' should be installed.  This package does not exist. Would you like to continue or abort your installation?
fa: شما مشخص کرده‌اید که بسته‌ی '%s' باید نصب گردد. این بسته وجود ندارد. آیا مایل هستید ادامه دهید یا نصب خود را قطع می‌کنید؟

en: You must create a /boot/efi partition of type FAT and a size of 50 megabytes.
fa: شما باید یک قسمت‌بندی /boot/efi از نوع FAT و اندازه‌ی ۵۰ مگابایت ایجاد کنید.

en: You must create a PPC PReP Boot partition.
fa: شما باید یک قسمت‌بندی آغازگری PPC PReP را ایجاد کنید.

en: You must enter a directory.
fa: شما باید شاخه‌ای را وارد کنید.

en: You must enter a server name.
fa: شما باید نام کارگزاری را وارد کنید.

en: You must enter both a valid IP address and a netmask.
fa: شما باید نشانی IP معتبری و نقاب‌شبکه‌ای را وارد کنید.

en: You must enter valid IP information to continue
fa: باید اطلاعات آی‌پی معتبر را برای ادامه وارد کنید

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
fa: شما باید گذرواژه‌ی مدیری خود را وارد کرده و آن را با تایپ کردن بار دوم برای ادامه دادن تصدیق کنید.

en: You must first select a partition to delete.
fa: باید نخست قسمت‌بندی را برای حذف کردن انتخاب کنید.

en: You must provide a user name
fa: شما باید نام کاربری را عرضه کنید

en: You must select a partition to edit
fa: باید قسمت‌بندیی را برای ویرایش انتخاب کنید

en: You must select at least one language to install.
fa: باید حداقل یک زبان را برای نصب کردن انتخاب کنید.

en: You must specify a label for the entry
fa: شما باید برچسبی را برای ورودی مشخص کنید

en: You need to pick a video card before X configuration can continue.  If you want to skip X configuration entirely choose the 'Skip X Configuration' button.
fa: شما باید یک کارت ویدیویی را قبل از اینکه پیکربندی اکس بتواند ادامه یابد انتخاب کنید. اگر می‌خواهید بطور کامل از پیکربندی اکس منصرف شوید دکمه‌ی 'پرش از روی پیکربندی اکس' را انتخاب کنید.

en: You need to select at least one hard drive to have %s installed onto.
fa: شما نیاز به انتخاب کردن حداقل یک دیسک‌سخت برای نصب کردن %s بر رویش دارید.

en: You should use a normal user account for most activities on your system. By not using the root account casually, you'll reduce the chance of disrupting your system's configuration.
fa: شما باید برای بیشتر فعالیت‌های بر روی سیستم خود از یک حساب عادی کاربری استفاده کنید. بوسیله‌ی استفاده نکردن بی رویه از حساب مدیر، شما احتمال خراب کردن پیکربندی سیستم خود را کم خواهید کرد.

en: Your %s partition is less than %s megabytes which is lower than recommended for a normal %s install.
fa: قسمت‌بندی %s شما کوچک‌تر از %s مگابایت است که کمتر از مقدار سفارش شده برای یک نصب عادی %s می‌باشد.

en: Your boot floppy appears to be invalid.  This is likely due to a bad floppy.  Please make sure that you have a good floppy in the first floppy drive.
fa: دیسکچه‌ی آغازگر شما بنظر نامعتبر می‌آید.  این احتمالا بعلت بد بودن دیسکچه می‌باشد. لطفا مطمئن شوید که دیسکچه‌ی خوبی در اولین دستگاه دیسکچه دارید.

en: Your boot loader password is less than six characters.  We recommend a longer boot loader password.
    
    Would you like to continue with this password?
fa: گذرواژه‌ی بارگذار آغازگری شما کمتر از شش نویسه است.  ما گذرواژه‌ی طولانی‌تری را برای بارگذار آغازگری سفارش می‌کنیم.
    
    آیا می‌خواهید با این گذرواژه ادامه دهید؟

en: Your desktop environment is:
fa: محیط رومیزی شما:

en: Your dynamic IP request returned IP configuration information, but it did not include a DNS nameserver. If you know what your nameserver is, please enter it now. If you don't have this information, you can leave this field blank and the install will continue.
fa: درخواست آی‌پی پویای شما اطلاعات پیکربندی آی‌پی را پس داد، اما آن حاوی کارگزارنام DNS نبود. اگر کارگزارنام خود را می‌دانید، لطفا آن را وارد کنید. اگر این اطلاعات را ندارید، می‌توانید این محوطه را خالی گذاشته و نصب ادامه خواهد یافت.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
fa: قسمت‌بندی ریشه‌ی شما کمتر از ۲۵۰ مگابایت است که معمولا برای نصب %s بسیار کوچک است.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions.  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
fa: سیستم شما دارای سیستم‌های پرونده‌ی کثیف بود که شما آنها راسوار نکرده‌اید. کلید ورود را برای دریافت یک پوسته فشار دهید تا بتوانید fsck سیستم پرونده را کنترل کرده و قسمت‌بندی‌های خود را سوار کنید. با خروج از پوسته سیستم بطور خودکار آغازگری خواهد شد.

en: Your system has been mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %s
    
    The system will reboot automatically when you exit from the shell.
fa: سیستم شما زیر %s سوار شده است.
    
    <return>را برای دریافت یک پوسته فشار دهید. اگر می‌خواهید سیستم خود را محیط مدیری کنید، فرمان زیر را اجرا کنید:
     
    	chroot %s
    
    با خروج از پوسته، سیستم بطور خودکار آغازگری مجدد خواهد شد.

en: Your system is mounted under the %s directory.
fa: سیستم شما در شاخه‌ی %s سوار شده است.

en: Your system will be setup to use the frame buffer driver for the X Window System.  If you do not want to setup the X Window System, choose 'Skip X Configuration' below.
fa: سیستم شما برای سیستم پنجره‌ی اکس و استفاده از راه‌انداز انبارچه‌ی قاب برپاسازی خواهد شد. اگر نمی‌خواهید سیستم پنجره‌ی اکس را برپاسازی کنید، 'پرش از روی پیکربندی اکس' را در زیر انتخاب نمایید.

en: Your system will now be rebooted.
fa: سیستم شما اکنون آغازگری مجدد خواهد شد.

en: Your system will now be rebooted...
fa: سیستم شما اکنون آغازگری مجدد خواهد شد...

en: Your system's state has been successfully written to the floppy. Your system will now be reset.
fa: وضعیت سیستم شما با موفقیت به دیسکچه نوشته شد. سیستم شما اکنون بازنشانی خواهد شد.

en: Your video ram size can not be autodetected.  Choose your video ram size from the choices below:
fa: اندازه‌ی حافظه‌ی موقت ویدیوی شما نمی‌تواند شناسایی خودکار شود.  اندازه‌ی حافظه‌ی موقت ویدیوی خود را از گزینه‌های زیر انتخاب کنید:

en: Zaporozh'ye, E Lugansk
fa: ژاپوروژیه، ایی لوگانی

en: _Abort
fa: _قطع کردن

en: _Activate on boot
fa: _فعال‌سازی در آغازگری

en: _Add
fa: _افزودن

en: _Admin Server:
fa: کارگزار _مدیریت:

en: _Allow incoming:
fa: _اجازه دادن به آمدنی::

en: _Automatically partition
fa: قسمت‌بندی بطور _خودکار

en: _Back
fa: _برگشت

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Change Drive Order
fa: تغییر _دادن ترتیب دستگاه

en: _Change boot loader
fa: _تغییر دادن بارگذار آغازگری

en: _Choose monitor type
fa: _انتخاب کردن نوع نمایشگر

en: _Color Depth:
fa: عمق _رنگ:

en: _Configure Firewall
fa: _پیکربندی کردن دیوارآتش

en: _Confirm:
fa: _تصدیق:

en: _Continue
fa: _ادامه

en: _Create new boot loader configuration
fa: _ایجاد کردن پیکربندی بارگذاری آغازگری جدید

en: _Custom
fa: _سفارشی

en: _Custom firewall
fa: _سفارشی‌سازی دیوارآتش

en: _Customize software packages to be installed
fa: _سفارشی‌سازی بسته‌های نرم‌افزار برای نصب شدن

en: _Debug
fa: _اشکال‌زدایی

en: _Delete
fa: _حذف کردن

en: _Device
fa: _دستگاه

en: _Do not install a boot loader
fa: بارگذار _آغازگری نصب نشود

en: _Do not install packages that have dependencies
fa: ن_صب نکردن بسته‌هایی که دارای وابستگی‌ها هستند

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Emulate 3 buttons
fa: _شبیه‌سازی ۳ دکمه‌ای

en: _Enable firewall
fa: به _کار انداختن دیوارآتش

en: _End Cylinder:
fa: _سیلندر آخر:

en: _Exit
fa: _خروج

en: _File System Type:
fa: نوع _پرونده سیستم:

en: _Fixed size
fa: اندازه‌ی _ثابت

en: _Flat View
fa: نمای _پهن

en: _Force LBA32 (not normally required)
fa: ا_جبار LBA32 (معمولا ضروری نیست)

en: _Format
fa: _قالب‌بندی

en: _Format partition as:
fa: _قالب‌بندی کردن قسمت‌بندی مانند:

en: _Format partition?
fa: قالب‌بندی قسمت‌بندی؟

en: _Gateway
fa: _دروازه

en: _General kernel parameters
fa: پا_رامترهای عمومی هسته

en: _Graphical
fa: _گرافیکی

en: _IP Address
fa: _نشانی IP

en: _Install %s
fa: _نصب کردن %s

en: _Install anyway
fa: _نصب بهر حال

en: _Install default software packages
fa: _نصب کردن بسته‌های نرم‌افزار پیش‌فرض

en: _Install packages to satisfy dependencies
fa: _نصب کردن بسته‌های لازم برای ارضای وابستگی‌ها

en: _Label
fa: بر_چسب

en: _Location
fa: _مکان

en: _Logical Volume Name:
fa: نام حجم _منطقی:

en: _Make boot disk
fa: _ساختن دیسک آغازگری

en: _Model
fa: _مدل

en: _Modify Partition
fa: _تغییر دادن قسمت‌بندی

en: _Mount Point:
fa: _نقطه‌ی سوارسازی:

en: _Next
fa: _بعدی

en: _Package
fa: _بسته

en: _Password:
fa: _گذرواژه:

en: _Personal Desktop
fa: _رومیزی شخصی

en: _Physical Extent:
fa: گسترش _فیزیکی:

en: _Point to Point (IP)
fa: _نقطه به نقطه (آی‌پی)

en: _Primary DNS
fa: DNS _اولیه

en: _Proceed
fa: _پیشروی

en: _RAID Members:
fa: _اعضای RAID:

en: _Reboot
fa: _آغازگری مجدد

en: _Release Notes
fa: _یادداشت‌های انتشار

en: _Retry
fa: _تلاش مجدد

en: _Screen Resolution:
fa: تفکیک‌پذیری _صفحه:

en: _Secondary DNS
fa: DNS _ثانویه

en: _Select All
fa: _انتخاب همه

en: _Select individual packages
fa: ا_نتخاب کردن بسته‌های تکی

en: _Server
fa: _کارگزار

en: _Size (MB)
fa: _اندازه (مگابایت)

en: _Size (MB):
fa: _اندازه (مگابایت):

en: _Skip X configuration
fa: _نادیده گرفتن پیکربندی اکس

en: _Skip boot loader updating
fa: _پرش از روی به‌روزسازی بارگذار آغازگری

en: _Start Cylinder:
fa: سیلندر _آغازی:

en: _Tertiary DNS
fa: DNS _ثالثیه

en: _Text
fa: _متن

en: _Tree View
fa: _درخت نما

en: _Trusted devices:
fa: دستگاه‌های _مورد اعتماد:

en: _Unselect all in group
fa: ا_نتخاب نکردن همگی در گروه

en: _Update boot loader configuration
fa: به‌روزسازی پیکربندی بارگذار آغازگری

en: _Upgrade an existing installation
fa: _ارتقا دادن یک نصب موجود

en: _Use a boot loader password
fa: _استفاده از گذرواژه‌ی بارگذار آغازگری

en: _Vertical Sync:
fa: _همگامی عمودی:

en: _Video card RAM:
fa: _حافظه موقت کارت ویدیو:

en: _Volume Group Name:
fa: نام گروه _حجم:

en: _Workstation
fa: _پایگاه‌کاری

en: _Yes, I would like to create a boot diskette
fa: _بله، می‌خواهم دیسکچه‌ی آغازگری ایجاد کنم

en: _automatically via DHCP
fa: بطور _خودکار از طریق DHCP

en: _manually
fa: _دستی

en: a partition which is a member of a LVM Volume Group.
fa: قسمت‌بندیی که عضویی از یک گروه حجمی LVM می‌باشد.

en: a partition which is a member of a RAID array.
fa: قسمت‌بندیی که عضویی از یک آرایه‌ی RAID است.

en: automatically via DHCP
fa: بطور خودکار از طریق DHCP

en: central China - Gansu, Guizhou, Sichuan, Yunnan, etc.
fa: چین مرکزی - گانسو، گوژو، سیچوآن، یونان، غیره.

en: central Crimea
fa: کریمیا مرکزی

en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, west Timor
fa: شرق و جنوب بورنیو، سلبز، بالی، نوسا تنگارا، غرب تیور

en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
fa: شرق چین - بی‌جینگ، گوآنگ‌دونگ، شانگ‌های، غیره.

en: east Dem. Rep. of Congo
fa: جمهوری دمکراتیک شرقی کنگو

en: east Uzbekistan
fa: ازبکستان شرقی

en: east coast, north of Scoresbysund
fa: ساحل شرق، شمال اسکورزبی‌سوند

en: horizontal
fa: افقی

en: kHz
fa: کیلوهرتز

en: loader has already been run.  Starting shell.
fa: بارگذار از قبل اجرا شده است.  راه‌اندازی پوسته.

en: mainland
fa: مین‌لند

en: manually
fa: دستی

en: most locations
fa: بیشتر مناطق

en: most locations (CB,CC,CH,CN,ER,FM,LP,LR,MN,NQ,RN,SA,SE,SF,SJ,SL,TM)
fa: بیشتر مناطق (CB,CC,CH,CN,ER,FM,LP,LR,MN,NQ,RN,SA,SE,SF,SJ,SL,TM)

en: no suggestion
fa: هیچ پیشنهادی

en: northeast Mali
fa: شمال شرقی مالی

en: of the image:
    
    %s
fa: تصویر:
    
    %s

en: or use:
fa: یا استفاده از:

en: peninsular Malaysia
fa: پنین‌سولا مالزی

en: software RAID
fa: نرم‌افزار RAID

en: southwest Mali
fa: جنوب غربی مالی

en: southwest Xinjiang Uyghur
fa: جنوب غربی شیان‌جینگ اویگهور

en: the partition in use by the installer.
fa: قسمت‌بندی مورد استفاده بوسیله‌ی نصب‌گر.

en: vertical
fa: عمودی

en: west & central Borneo
fa: بورنیوی مرکزی و غربی

en: west Dem. Rep. of Congo
fa: جمهوری دمکراتیک کنگوی غربی

en: west Uzbekistan
fa: ازبکستان غربی

en: z/IPL Boot Loader Configuration
fa: پیکربندی بارگذار آغازگر z/IPL

en: z/IPL Configuration
fa: پیکربندی z/IPL
