gtk+ 2.3.1 - en to fa translation catalogue (253 entries)

en: "Deepness" of the color.
fa: «عمق» رنگ.

en: %.1f G
fa: %.1f گیگا

en: %.1f K
fa: %.1f کیلو

en: %.1f M
fa: %.1f مگا

en: (Empty)
fa: (خالی)

en: (disabled)
fa: (از کار افتاده)

en: (unknown)
fa: (نامعلوم)

en: Alt
fa: دگرساز

en: Amharic (EZ+)
fa: امهری (EZ+‎)

en: Amount of blue light in the color.
fa: میزان نور آبی در رنگ.

en: Amount of green light in the color.
fa: میزان نور سبز در رنگ.

en: Amount of red light in the color.
fa: میزان نور قرمز در رنگ.

en: Bad code encountered
fa: برخورد با کد بد

en: Brightness of the color.
fa: درخشندگی رنگ.

en: C_reate
fa: ایجاد

en: Can't allocate memory for loading XPM image
fa: نمی‌توان برای بار کردن تصویر XPM حافظه تخصیص داد

en: Cedilla
fa: سدیلا

en: Color Selection
fa: انتخاب رنگ

en: Color _Name:
fa: _نام رنگ:

en: Compressed icons are not supported
fa: شمایل‌های فشرده‌شده پشتیبانی نمی‌شوند

en: Could not get image height (bad TIFF file)
fa: نمی‌توان ارتفاع تصویر را گرفت (پرونده‌ی TIFF خراب)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
fa: نمی‌توان عرض تصویر را گرفت (پرونده‌ی TIFF خراب)

en: Couldn't allocate memory for line data
fa: نمی‌توان برای داده‌های خط حافظه تخصیص داد

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
fa: نمی‌توان برای بار کردن پرونده‌ی JPEG حافظه تخصیص داد

en: Couldn't convert filename
fa: نمی‌توان نام پرونده را تبدیل کرد

en: Couldn't save the rest
fa: نمی‌توان بقیه را ذخیره کرد

en: Ctrl
fa: مهار

en: Cu_t
fa: برش

en: Cyrillic (Transliterated)
fa: سیریلی (حرف‌نگاری‌شده)

en: De_lete File
fa: حذف پرونده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Delete File
fa: حذف پرونده

en: Dimensions of TIFF image too large
fa: ابعاد تصویر TIFF خیلی بزرگ است

en: Disabled
fa: از کار افتاده

en: Empty
fa: خالی

en: Error
fa: خطا

en: Error creating folder "%s": %s
fa: خطا در ایجاد پوشه‌ی "%s": %s

en: Error creating folder "%s": %s
    %s
fa: خطا در ایجاد پوشه‌ی "%s": %s
    %s

en: Error deleting file "%s": %s
fa: خطا در حذف پرونده‌ی "%s": %s

en: Error deleting file "%s": %s
    %s
fa: خطا در حذف پرونده‌ی "%s": %s
    %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
fa: خطا در تفسیر پرونده‌ی JPEG ‏(%s)

en: Error loading icon: %s
fa: خطا در بار کردن شمایل: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
fa: خطا در تغییر نام پرونده‌ی "%s" به "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
    %s
fa: خطا در تغییر نام پرونده‌ی "%s": %s
    %s

en: Error renaming file to "%s": %s
    %s
fa: خطا در تغییر نام پرونده‌ی "%s": %s
    %s

en: Excess data in file
fa: داده‌ی اضافی در پرونده

en: Failed to load RGB data from TIFF file
fa: نمی‌توان داده‌های RGB را از پرونده‌ی TIFF بار کرد

en: Failed to load TIFF image
fa: بار کردن پرونده‌ی TIFF شکست خورد

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
fa: بار کردن پویانمایی '%s' شکست خورد: دلیل آن معلوم نیست، احتمالاً پرونده‌ی پویانمایی خراب است

en: Failed to load image '%s': %s
fa: بار کردن تصویر '%s' شکست خورد: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
fa: بار کردن تصویر '%s' شکست خورد: دلیل آن معلوم نیست، احتمالاً پرونده‌ی تصویری خراب است

en: Failed to open '%s' for writing: %s
fa: نمی‌توان '%s' را برای نوشتن باز کرد: %s

en: Failed to open TIFF image
fa: باز کردن پرونده‌ی TIFF شکست خورد

en: Failed to open file '%s': %s
fa: باز کردن پرونده‌ی '%s' شکست خورد: %s

en: Failure reading GIF: %s
fa: شکست در خواندن GIF: %s

en: File does not appear to be a GIF file
fa: پرونده به‌نظر یک پرونده‌ی GIF نمی‌رسد

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Find and _Replace
fa: یافتن و جای‌گزینی

en: Fol_ders
fa: پوشه‌ها

en: Folder
fa: پوشه

en: Folder unreadable: %s
fa: پوشه قابل خواندن نیست: %s

en: Folders
fa: پوشه‌ها

en: Font
fa: قلم

en: Font Selection
fa: انتخاب قلم

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
fa: تصویر GIF خراب است (فشرده‌سازی LZW غلط)

en: Gamma
fa: گاما

en: Home
fa: آغازه

en: IPA
fa: الفبای فونتیک بین‌المللی

en: Icon has zero height
fa: ارتفاع شمایل صفر است

en: Icon has zero width
fa: عرض شمایل صفر است

en: Image file '%s' contains no data
fa: پرونده‌ی تصویری '%s' هیچ داده‌ای ندارد

en: Image format unknown
fa: قالب تصویر ناشناخته است

en: Image has invalid width and/or height
fa: ارتفاع و/یا عرض تصویر نامعتبر است

en: Image has zero height
fa: ارتفاع تصویر صفر است

en: Image has zero width
fa: عرض تصویر صفر است

en: Image header corrupt
fa: سرصفحه‌ی تصویر خراب است

en: Image too large to be saved as ICO
fa: تصویر برای ذخیره شدن به‌عنوان ICO خیلی بزرگ است

en: Image type '%s' is not supported
fa: تصویر نوع '%s' پشتیبانی نمی‌شود

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
fa: بار کردن افزایشی تصویر نوع %sپشتیبانی نمی‌شود

en: Information
fa: اطلاعات

en: Input
fa: ورودی

en: Input Methods
fa: روش‌های ورودی

en: Input _Methods
fa: شیوه‌های ورودی

en: Insufficient memory to load PNG file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی PNG کافی نیست

en: Insufficient memory to load PNM file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی PNM کافی نیست

en: Insufficient memory to load XBM image file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی تصویری XBM کافی نیست

en: Insufficient memory to open TIFF file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی TIFF کافی نیست

en: Internal error in the GIF loader (%s)
fa: خطای داخلی در بارگذار GIF (%s)

en: Inukitut (Transliterated)
fa: اینوکیتوت (حرف‌نگاری‌شده)

en: Invalid UTF-8
fa: ‏UTF-8 نامعتبر

en: Invalid XBM file
fa: پرونده‌ی XBM نامعتبر

en: Invalid filename: %s
fa: نام پرونده‌ی نامعتبر: %s

en: Invalid header in animation
fa: سرصفحه‌ی نامعتبر در پویانمایی

en: Invalid header in icon
fa: سرصفحه‌ی نامعتبر در شمایل

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
fa: کیفیت JPEG باید مقداری بین ۰ و ۱۰۰ باشد؛ مقدار '%d' مجاز نیست.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
fa: کیفیت JPEG باید مقداری بین ۰ و ۱۰۰ باشد؛ مقدار '%s' قابل درک نیست.

en: LRE Left-to-right _embedding
fa: زیرمتن چپ‌به‌راست

en: LRM _Left-to-right mark
fa: نشانه‌ی چپ‌به‌راست

en: LRO Left-to-right _override
fa: زیرمتن اکیداً چپ‌به‌راست

en: Maximum color value in PNM file is 0
fa: حداکثر مقدار رنگ در پرونده‌ی PNM صفر است

en: Modified
fa: تغییریافته

en: Name too long
fa: نام خیلی بلند است

en: New Folder
fa: پوشه‌ی جدید

en: No XPM header found
fa: سرصفحه‌ی XPM یافت نشد

en: Not enough memory to load GIF file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی GIF کافی نیست

en: Not enough memory to load ICO file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی ICO کافی نیست

en: Not enough memory to load RAS image
fa: حافظه برای بار کردن تصویر RAS کافی نیست

en: Not enough memory to load animation
fa: حافظه برای بار کردن پویانمایی کافی نیست

en: Not enough memory to load bitmap image
fa: حافظه برای بار کردن تصویر نقشه‌بیتی کافی نیست

en: Not enough memory to load icon
fa: حافظه برای بار کردن شمایل کافی نیست

en: Not enough memory to load image
fa: حافظه برای بار کردن تصویر کافی نیست

en: PDF _Pop directional formatting
fa: پایان زیرمتن

en: PNM file has an image height of 0
fa: ارتفاع تصویر پرونده‌ی PNM صفر است

en: PNM file has an image width of 0
fa: عرض تصویر پرونده‌ی PNM صفر است

en: PNM file has an incorrect initial byte
fa: بایت ابتدایی پرونده‌ی PNM نادرست است

en: Page %u
fa: صفحه‌ی %u

en: Position on the color wheel.
fa: جای روی چرخ رنگ.

en: Pressure
fa: فشار

en: Print Pre_view
fa: پیش‌نمایش چاپ

en: Question
fa: سؤال

en: RLE Right-to-left e_mbedding
fa: زیرمتن راست‌به‌چپ

en: RLM _Right-to-left mark
fa: نشانه‌ی راست‌به‌چپ

en: RLO Right-to-left o_verride
fa: زیرمتن اکیداً راست‌به‌چپ

en: Rename File
fa: تغییر نام پرونده

en: Rename file "%s" to:
fa: تغییر نام پرونده‌ی "%s" به:

en: Save _As
fa: ذخیره با نام

en: Screen
fa: صفحه‌نمایش

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Select _All
fa: انتخاب _همه

en: Shift
fa: تبدیل

en: Si_ze:
fa: _اندازه:

en: Size
fa: اندازه

en: Stack overflow
fa: سرریز پشته

en: TGA image type not supported
fa: تصویر نوع TGAپشتیبانی نمی‌شود

en: Thai (Broken)
fa: تایلندی (خراب)

en: The ANI image format
fa: قالب تصویر ANI

en: The BMP image format
fa: قالب تصویر BMP

en: The GIF image format
fa: قالب تصویر GIF

en: The ICO image format
fa: قالب تصویر ICO

en: The JPEG image format
fa: قالب تصویر JPEG

en: The PCX image format
fa: قالب تصویر PCX

en: The PNG image format
fa: قالب تصویر PNG

en: The TIFF image format
fa: قالب تصویر TIFF

en: The WBMP image format
fa: قالب تصویری WBMP

en: The XBM image format
fa: قالب تصویر XBM

en: The XPM image format
fa: قالب تصویر XPM

en: Today
fa: امروز

en: Transparency of the color.
fa: شفافیت رنگ

en: Unable to find include file: "%s"
fa: نمی‌توان پرونده‌ی درجی را یافت: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
fa: نمی‌توان پیمانه‌ی تصویربارکن را بار کرد: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
fa: نمی‌توان پرونده‌ی تصویر را در pixmap_path یافت: "%s"

en: Unknown
fa: نامعلوم

en: Unsupported animation type
fa: پویانمایی از نوع پشتیبانی‌نشده

en: Unsupported icon type
fa: شمایل از نوع پشتیانی‌نشده

en: Version %s of the GIF file format is not supported
fa: نسخه‌ی %s از قالب پرونده‌ی GIF پشتیبانی نمی‌شود

en: Vietnamese (VIQR)
fa: ویتنامی (VIQR)

en: Warning
fa: اخطار

en: Wheel
fa: چرخ

en: Width or height of TIFF image is zero
fa: عرض یا ارتفاع تصویر TIFF صفر است

en: Window
fa: پنجره

en: X Input Method
fa: شیوه‌ی ورودی X

en: X Tilt
fa: انحنای X

en: Y Tilt
fa: انحنای Y

en: Yesterday
fa: دیروز

en: You probably used symbols not allowed in filenames.
fa: احتمالاً از علائمی استفاده کرده‌اید که در نام پرونده‌ها مجاز نیستند

en: ZWJ Zero width _joiner
fa: اتصال مجازی

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
fa: فاصله‌ی مجازی

en: ZWS _Zero width space
fa: فاصله‌ی بی‌عرض

en: Zoom _In
fa: زوم به داخل

en: Zoom _Out
fa: زوم به خارج

en: _Add
fa: افزودن

en: _Apply
fa: اِعمال

en: _Ascending
fa: صعودی

en: _Axes
fa: _محورها

en: _Back
fa: عقب

en: _Blue:
fa: _آبی:

en: _Bold
fa: سیاه

en: _Bottom
fa: پایین

en: _CD-Rom
fa: سی‌دی

en: _Cancel
fa: انصراف

en: _Center
fa: مرکز

en: _Clear
fa: پاک کردن

en: _Close
fa: بستن

en: _Color
fa: رنگ

en: _Convert
fa: تبدیل

en: _Copy
fa: نسخه‌برداری

en: _Delete
fa: حذف

en: _Descending
fa: نزولی

en: _Device:
fa: _دستگاه:

en: _Down
fa: پایین

en: _Execute
fa: اجرا

en: _Family:
fa: _خانواده:

en: _Files
fa: پرونده‌ها

en: _Fill
fa: پر کردن

en: _Find
fa: یافتن

en: _First
fa: اولین

en: _Floppy
fa: دیسک نرم

en: _Folder name:
fa: نام پوشه:

en: _Font
fa: قلم

en: _Forward
fa: جلو

en: _Gamma value
fa: مقدار _گاما

en: _Green:
fa: _سبز:

en: _Help
fa: راهنما

en: _Home
fa: خانه

en: _Hue:
fa: _پرده:

en: _Index
fa: نمایه

en: _Insert Unicode Control Character
fa: _درج نویسه‌ی کنترلی یونی‌کد

en: _Italic
fa: ایتالیک

en: _Keys
fa: _کلیدها

en: _Last
fa: آخرین

en: _Left
fa: چپ

en: _Mode:
fa: _حالت:

en: _New
fa: جدید

en: _New Folder
fa: پوشه‌ی جدید

en: _No
fa: نه

en: _OK
fa: تأیید

en: _Opacity:
fa: درجه‌ی _ماتی:

en: _Open
fa: باز کردن

en: _Palette
fa: _تخته‌رنگ

en: _Paste
fa: چسباندن

en: _Preferences
fa: ترجیحات

en: _Preview:
fa: _پیش‌نمایش:

en: _Print
fa: چاپ

en: _Properties
fa: مشخصه‌ها

en: _Quit
fa: خروج

en: _Red:
fa: _قرمز:

en: _Redo
fa: دوباره

en: _Refresh
fa: نوسازی

en: _Remove
fa: حذف

en: _Rename
fa: تغییر نام

en: _Rename File
fa: تغییر نام پرونده

en: _Revert
fa: بازگشت

en: _Right
fa: راست

en: _Saturation:
fa: _غلظت:

en: _Save
fa: ذخیره

en: _Save color here
fa: _ذخیره‌ی رنگ در این‌جا

en: _Selection:
fa: انتخاب:

en: _Stop
fa: توقف

en: _Style:
fa: _سبک:

en: _Top
fa: _بالا

en: _Undelete
fa: احیا

en: _Underline
fa: زیرخط‌دار

en: _Undo
fa: برگشت حرکت

en: _Up
fa: بالا

en: _Value:
fa: _روشنایی:

en: _Yes
fa: بله

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
fa: الف‌ب‌ج‌درس‌ص‌ط‌ع‌ف‌ق‌ک‌ل‌م‌ن‌و‌ه‍‌ی

en: calendar:week_start:0
fa: calendar:week_start:6

en: clear
fa: پاک شود

en: default:LTR
fa: default:RTL

en: error creating directory '%s': %s
fa: خطا در ایجاد شاخه‌ی '%s': %s

en: error getting information for '%s': %s
fa: خطا در گرفتن اطلاعات برای '%s': %s

en: none
fa: هیچ‌کدام
