printconf - en to fa translation catalogue (378 entries)

en: "%s" is not a valid queue name.
fa: "%s" نام صف معتبری نیست.

en: '%s' does not exist, or is not writable.
fa: '%s' وجود ندارد، یا قابل نگارش نیست.

en: '%s', '%s', '%s'
    '%s' or '%s'
fa: '%s', '%s', '%s'
    '%s' یا '%s'

en: (Specified)
fa: (مشخص شده)

en: (recommended
    driver is %s)
fa: (راه‌انداز سفارش
    شده %s است)

en: (this is the
    recommended driver)
fa: (این راه‌انداز
    سفارش شده است)

en: 72pt per inch
fa: ۷۲ نقطه در هر اینچ

en: ASC_II text test page
fa: صفحه‌ی آزمایشی با متن ASC_II

en: About
fa: درباره‌ی

en: About to create the following queue:
fa: صف بدنبال آمده ایجاد خواهد شد:

en: About to create the following queue:
fa: اقدام به ایجاد صف بدنبال آمده:

en: Add Alias
fa: افزودن نام مستعار

en: Add a new option
fa: افزودن گزینه‌ی جدیدی

en: Add a new print queue
fa: افزودن صف چاپ جدیدی

en: Add a new queue
fa: افزودن صف جدیدی

en: Add an Alias
fa: افزودن یک نام مستعار

en: Add an allowed host
fa: افزودن میزبانی مجاز

en: Add queue option
fa: افزودن گزینه‌ی صف

en: Add/edit queue option
fa: افزودن/ویرایش گزینه‌ی صف

en: Alias:
fa: نام مستعار:

en: Aliases
fa: نام‌های مستعار

en: Aliases:
fa: مستعارها:

en: Allowed hosts
fa: میزبان‌های مجاز

en: An existing queue has an alias of that name.
fa: صف موجودی آن نام را بصورت نام مستعار دارد.

en: Apply
fa: بکار بردن

en: Apply changes
fa: بکار بردن تغییرات

en: Applying changes.
    Please wait...
fa: بکار بردن تغییرات.
    لطفاُ صبر کنید...

en: Assume Unknown Data is Text
fa: پنداشت داده‌ی ناشناخته متن است

en: At end of job:
fa: در پایان کار:

en: At start of job:
fa: در آغاز کار:

en: Authentication
fa: تأیید هویت

en: Autoselect driver
fa: انتخاب خودکار راه‌انداز

en: Available drivers:
fa: راه‌اندازهای موجود:

en: Back
fa: عقب

en: Banner pages
fa: صفحات اعلانیه

en: Banner pages (start,end):
    for example, '%s'
fa: صفحات پرچمی (آغاز،پایان):
    برای مثال، '%s'

en: Big5 PostScript test page
fa: صفحه‌ی آزمایشی پست‌اسکریپت Big5

en: Billing label
fa: برچسب صورت‌حساب

en: Bottom margin (pt):
fa: حاشیه‌ی پایین (در واحد نقطه):

en: Bottom margin in pt (1/72 in)
fa: حاشیه‌ی پایین در واحد نقطه (۱/۷۲ اینچ)

en: Browsed queues
fa: صف‌های مرور شده

en: Can't determine the printer model attached to this device.
fa: نمی‌توان مدل چاپگری را که به این دستگاه وصل شده تعیین کرد.

en: Cancel
fa: لغو

en: Change Type
fa: عوض کردن نوع

en: Characters per inch
fa: نویسه‌ها در هر اینچ

en: Choose the manufacturer
fa: انتخاب کردن سازنده

en: Choose the queue type
fa: انتخاب نوع صف

en: Choose the type of queue you want to use
fa: انتخاب نوع صفی که می‌خواهید استفاده کنید

en: Choose which other computers may use this queue.
fa: انتخاب رایانه‌های دیگری که ممکن است از این صف استفاده کنند.

en: Comment
fa: توضیح

en: Configure printers
fa: پیکربندی چاپگرها

en: Confirm Delete
fa: تصدیق حذف

en: Conflicting commands: %s and %s
fa: ناسازگاری فرمان‌ها: %s و %s

en: Convert Text to Postscript
fa: تبدیل کردن متن به پست‌اسکریپت

en: Couldn't load driver information.
fa: اطلاعات راه‌انداز نتوانست بارگذاری گردد.

en: Create a New Queue
fa: ایجاد صف جدیدی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Command
fa: فرمان سفارشی

en: Custom Device
fa: دستگاه سفارشی

en: Custom Filter
fa: فیلتر سفارشی

en: Custom device
fa: دستگاه سفارشی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Delete
fa: حذف کردن

en: Delete Alias
fa: حذف نام مستعار

en: Delete the selected queue
fa: حذف صف انتخاب شده

en: Description
fa: توصیف

en: Details
fa: جزئیات

en: Device
fa: دستگاه

en: Device File
fa: پرونده‌ی دستگاه

en: Device:
fa: دستگاه:

en: Device:
fa: دستگاه:

en: Do you want to save the changes
    you made to your printer configuration?
fa: آیا می‌خواهید تغییراتی را که به
    پیکربندی چاپگر خود داده‌اید ذخیره کنید؟

en: Do you wish to enable it anyway?
fa: آیا می خواهید آن را بهرحال بکار اندازید؟

en: Do you wish to use it anyway?
fa: آیا می‌خواهید از آن بهرحال استفاده کنید؟

en: Done
fa: انجام شد

en: Driver
fa: راه‌انداز

en: Driver notes:
fa: یادداشتهای راه‌انداز:

en: Driver options
fa: گزینه‌های راه‌انداز

en: Driver:
fa: راه‌انداز:

en: ERROR: No box named "%s" found.
fa: خطا: هیچ جعبه‌ای بنام "%s" یافت نشد.

en: ERROR: box "%s" is not a writable interface.
fa: خطا: جعبه‌ی "%s" واسطی قابل نگارش نیست.

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit %s
fa: ویرایش %s

en: Edit Alias
fa: ویرایش نام مستعار

en: Edit Driver
fa: ویرایش راه‌انداز

en: Edit Driver Options
fa: ویرایش گزینه‌های راه‌انداز

en: Edit Local Printer
fa: ویرایش چاپگر محلی

en: Edit Name and Aliases
fa: ویرایش نام و مستعارها

en: Edit Queue
fa: ویرایش صف

en: Edit a print queue
fa: ویرایش صف چاپگری

en: Edit queue option
fa: ویرایش گزینه‌ی صف

en: Edit the alias
fa: ویرایش نام مستعار

en: Edit the selected queue
fa: ویرایش صف انتخاب شده

en: Edit this host
fa: ویرایش این میزبان

en: Edit this option
fa: ویرایش این گزینه

en: Effective Filter Locale
fa: محل فیلتر مؤثر

en: Enable _LPD protocol
fa: بکار انداختن پا_یان‌نامه‌ی LPD

en: Enter the Jetdirect ip and port to use.
fa: آی‌پی Jetdirect و درگاه برای استفاده را وارد کنید.

en: Enter the LPD server and queue to use.
fa: کارگزار LPD و صف برای استفاده را وارد کنید.

en: Enter the NCP server and queue to use.
fa: کارگزار NCP و صف برای استفاده را وارد کنید.

en: Enter the SMB share to use.
fa: اشتراک SMB برای استفاده را وارد کنید.

en: Enter the device you would like to use.
fa: دستگاهی را که می‌خواهید استفاده کنید وارد کنید.

en: Error
fa: خطا

en: Executive
fa: اجرائی

en: Exit
fa: خروج

en: Failed to parse alchemist context: 
    %s
fa: ناموفق در تجزیه‌ی مفاد الکمیست: 
    %s

en: Failed to write queues.
fa: ناموفق در نگارش صف‌ها.

en: Filter options
fa: گزینه‌های فیلتر

en: Finish
fa: پایان

en: Finish Making New Queue
fa: پایان ایجاد صف جدید

en: Finish, and create the new print queue
fa: پایان، و ایجاد صف جدید چاپگر

en: Float: Min %s | Max %s
fa: عدد اعشاری: حداقل %s | حداکثر %s

en: Folio
fa: پوشه

en: For example: /dev/lp0
fa: برای مثال: /dev/lp0

en: General
fa: همگانی

en: Generic
fa: عمومی

en: Generic (click to select manufacturer)
fa: عمومی (کلیک کردن برای انتخاب سازنده)

en: HH:MM:SS or '%s'.
    Use GMT.
fa: HH:MM:SS یا '%s'.
    استفاده از GMT.

en: Here are the messages that appeared in the error log:
fa: اینها پیغام‌هایی هستند که در ثبت خطا ظاهر شدند:

en: Host IP
fa: آی‌پی میزبان

en: I don't know enough about this printer model to choose a driver.
fa: من به اندازه‌ی کافی درباره‌ی مدل این چاپگر نمی‌دانم تا بتوانم راه‌اندازی را انتخاب کنم.

en: IP port number (often 9100)
fa: شماره‌ی درگاه آی‌پی (اغلب ۹۱۰۰)

en: IP:
fa: آی‌پی:

en: IPP Print Queue
fa: صف چاپ IPP

en: If you like, you can enter a description of the printer to help you identify it more easily.
fa: اگر دوست دارید، می‌توانید توصیفی از چاپگر را برای کمک به شناسایی آسانتر آن وارد کنید.

en: Imageable Area
fa: ناحیه‌ی تصویری

en: Importing CUPS queues ...
fa: واردات صف‌های CUPS ...

en: Info
fa: اطلاعات

en: Initializing alchemist edit environment ...
fa: ارزش‌دهی آغازی به محیط ویرایش الکمیست ...

en: Initializing linux printing database ...
fa: ارزش‌دهی آغازی به بانک اطلاعات چاپ لینوکس ...

en: Integer: Min %s | Max %s
fa: عدد صحیح: حداقل %s | حداکثر %s

en: Invalid name
fa: نام نامعتبر

en: Invalid option name
fa: نام نامعتبر گزینه

en: Invalid printconf context
fa: مفاد نامعتبر printconf

en: Invalid value
fa: مقدار نامعتبر

en: Ip
fa: آی‌پی

en: It is part of the "ncpfs" package, as distributed by Red Hat.
fa: آن جزئی از بسته‌ی "ncpfs" است، که توسط شرکت ردهت پخش می‌گردد.

en: It is part of the "samba-client" package, as distributed by Red Hat.
fa: آن جزئی از بسته‌ی "samba-client" است، که توسط شرکت ردهت پخش می‌گردد.

en: JPE_G test
fa: آزما_یش JPEG

en: Japanese EUC PostScript test page
fa: صفحه‌ی آزمایشی پست‌اسکریپت EUC ژاپنی

en: Japanese JIS PostScript test page
fa: صفحه‌ی آزمایشی پست‌اسکریپت JIS ژاپنی

en: Japanese SJIS PostScript test page
fa: صفحه‌ی آزمایشی پست‌اسکریپت SJIS ژاپنی

en: Japanese _EUC text test page
fa: صفحه‌ی آزمایشی متن EUC ژا_پنی

en: Japanese _JIS text test page
fa: صفحه‌ی آزمایشی متن JIS ژ_اپنی

en: Japanese _SJIS text test page
fa: صفحه‌ی آزمایشی متن SJIS _ژاپنی

en: Jetdirect Printer
fa: چاپگر Jetdirect

en: LPD Data
fa: داده‌های LPD

en: Landscape (%s or %s)
fa: منظره‌ای (%s یا %s)

en: Ledger
fa: دفترکل

en: Left margin (pt):
fa: حاشیه‌ی چپ (در واحد نقطه):

en: Left margin in pt (1/72 in)
fa: حاشیه‌ی چپ در واحد نقطه (۱/۷۲ اینچ)

en: Legal
fa: قانونی

en: Linefeed translation
fa: ترجمه‌ی تغذیه‌ی‌خط

en: Lines per inch
fa: خطوط در هر اینچ

en: Loading printer information.
    Please wait...
fa: بارگذاری اطلاعات چاپگر.
    لطفاُ صبر کنید...

en: Local Printer Device
fa: دستگاه چاپگر محلی

en: Lpd Queue:
fa: صف Lpd:

en: Model
fa: مدل

en: NCP print queues require the "nprint" program, which does not appear to be installed.
fa: صف‌های چاپ NCP نیاز به برنامه‌ی "nprint" دارد، که بنظر نمی‌رسد نصب شده باشد.

en: Name
fa: نام

en: Name and Type
fa: نام و نوع

en: Name:
fa: نام:

en: Names
fa: نام‌ها

en: Need device, make and model.
fa: دستگاه، ساخت و مدل مورد نیاز است.

en: Network _devices
fa: _دستگاه‌های شبکه

en: Networked CUPS (_IPP)
fa: شبکه‌_کاری CUPS (_IPP)

en: Networked _JetDirect
fa: _شبکه‌کاری JetDirect

en: Networked _Novell (NCP)
fa: شبکه‌کاری _نوول (NCP)

en: Networked _UNIX (LPD)
fa: شبکه‌کاری _یونیکس (LPD)

en: Networked _Windows (SMB)
fa: شبکه‌کاری _ویندوز (SMB)

en: New
fa: جدید

en: Next
fa: بعدی

en: No
fa: نه

en: No handler for command:
fa: هیچ دستگیره‌ای برای فرمان:

en: None
fa: هیچکدام

en: Notes from the Linux Printing Database
fa: یادداشت‌هایی از بانک اطلاعات چاپ لینوکس

en: Novell Netware Printer (NCP) Data
fa: داده‌های (NCP) چاپگر نت‌ویر ناول

en: Novell Print Queue
fa: صف چاپ ناول

en: Now run printconf-backend (or restart lpd service).
fa: اکنون printconf-backend را اجرا کنید (یا سرویس lpd راه‌اندازی مجدد کنید).

en: Number of columns on a page
fa: تعداد ستون‌ها بر یک صفحه

en: Number of document pages per
    printed page: 1, 2, 4, 6, 9, or 16
fa: تعداد صفحات نوشتار در هر صفحه‌ی
    چاپ شده: ۱، ۲، ۴، ۶، ۹، یا ۱۶

en: Ok
fa: تأیید

en: On the following screens, you will be asked to provide basic information for adding a new print queue.  You will be able to edit the more advanced options afterwards.
    
    Nothing will be done to your settings until you hit "Finish" on the last screen.
fa: در پرده‌های بدنبال آمده، از شما خواسته خواهد شد که اطلاعات پایه‌ای را برای افزودن صف چاپ جدیدی عرضه دارید.  شما قادر خواهید بود تا گزینه‌های پیشرفته را بعداً ویرایش کنید.
    
    هیچ چیزی در تنظیمات شما انجام نخواهد گردید تا شما "پایان" را در آخرین پرده فشار ندهید.

en: Option name
fa: نام گزینه

en: Override?
fa: برتری‌جوئی؟

en: Page Size
fa: اندازه‌ی صفحه

en: Page label
fa: برچسب صفحه

en: Passwd
fa: گذرواژه

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Path:
fa: مسیر:

en: Patience
fa: بردباری

en: Pick the printer device from the list, or enter it using "Custom" below.
fa: دستگاه چاپگر را از لیست انتخاب کرده، یا آن را در زیر با استفاده از "سفارشی" وارد کنید.

en: Please enter a name for this queue.  Choose a short name that begins with a letter and contains no spaces.
fa: لطفاً نامی برای این صف وارد کنید.  نام کوتاهی که با حرفی شروع شود و دارای هیچ فاصله‌ای نباشد را وارد کنید.

en: Port
fa: درگاه

en: Port:
fa: درگاه:

en: Port:
fa: درگاه:

en: Postscript Printer
fa: چاپگر پست‌اسکریپت

en: Prerender Postscript
fa: پیش‌ترسیم پست‌اسکریپت

en: Pretty-print text (%s or %s)
fa: متن چاپ زیبا (%s یا %s)

en: Printer Device
fa: دستگاه چاپگر

en: Printer Device:
fa: دستگاه چاپ:

en: Printer configuration
fa: تنظیم چاپگر

en: Printer configuration - %s
fa: پیکربندی چاپگر - %s

en: Printer driver
fa: راه‌انداز چاپگر

en: Printer hostname or IP address
fa: نشانی آی‌پی یا نام‌میزبان چاپگر

en: Printer model
fa: مدل چاپگر

en: Printer notes:
fa: یادداشت‌های چاپگر:

en: Printer/driver _notes...
fa: _یادداشت‌های راه‌انداز/چاپگر...

en: Printer:
fa: چاپگر:

en: Printer:
fa: چاپگر:

en: Printing
fa: چاپ

en: Quatro
fa: یک‌چهارمی

en: Queue
fa: صف

en: Queue Driver
fa: راه‌انداز صف

en: Queue Name
fa: نام صف

en: Queue Type
fa: نوع صف

en: Queue name
fa: نام صف

en: Queue options
fa: گزینه‌های صف

en: Queue type
fa: نوع صف

en: Queue type:
fa: نوع صف:

en: Queue:
fa: صف:

en: Queue:
fa: صف:

en: Raw Print Queue
fa: صف چاپ خام

en: Really delete "%s"?
fa: واقعاً "%s" حذف گردد؟

en: Remove this host from the list
fa: برداشتن این میزبان از لیست

en: Remove this option
fa: برداشتن این گزینه

en: Rescan devices
fa: پویش مجدد دستگاه‌ها

en: Reset to the default options
fa: بازنشاندن به گزینه‌های پیش‌فرض

en: Right margin (pt):
fa: حاشیه‌ی راست (در واحد نقطه):

en: Right margin in pt (1/72 in)
fa: حاشیه‌ی راست در واحد نقطه (۱/۷۲ اینچ)

en: SMB print queues require the "smbclient" program, which does not appear to be installed.
fa: صف‌های چاپ SMB نیاز به برنامه‌ی "smbclient" دارد، که بنظر نمی‌رسد نصب شده باشد.

en: Scaling (percentage)
fa: مقیاس گذاری (درصد)

en: Select a queue type:
fa: انتخاب کردن نوعی از صف:

en: Select the Driver to use with this Queue.
fa: راه‌انداز برای استفاده با این صف را انتخاب کنید

en: Select the appropriate printer manufacturer and model.
fa: انتخاب کردن مدل و سازنده‌ی چاپگر مناسب.

en: Select the printer manufacturer and model.
fa: سازنده و مدل چاپگر را انتخاب کنید.

en: Select the printer manufacturer and model. Depending on how the remote queue is configured, you may need to select the generic PostScript option here.
fa: سازنده و مدل چاپگر را انتخاب کنید. بستگی به چگونگی پیکربندی صف از راه دور، ممکن است نیاز داشته باشید که گزینه‌ی پست‌اسکریپت عمومی را در اینجا انتخاب کنید.

en: Send End-of-Transmission (EOT)
fa: فرستادن End-of-Transmission (EOT)

en: Send Form-Feed (FF)
fa: فرستادن Form-Feed (FF)

en: Sent %s
    to '%s' queue.  Does it look okay?
fa: %s به صف
    '%s' فرستاده شد.  آیا درست بنظر میرسد؟

en: Sent %s to "%s".
fa: %s به "%s" فرستاده شد.

en: Server
fa: کارگزار

en: Server hostname or IP address:
fa: نام میزبان یا نشانی آی‌پی:

en: Server:
fa: کارگزار:

en: Set as _default
fa: گذاردن مانند پیش‌_فرض

en: Set as de_fault
fa: گذاردن مانند _پیش‌فرض

en: Set as default queue
fa: گذاردن مانند صف پیش‌فرض

en: Setting Up
fa: در حال بر پاسازی

en: Share
fa: اشتراک

en: Share:
fa: اشتراک:

en: Share:
fa: اشتراک:

en: Sharing properties
fa: مشخصات اشتراک

en: Short description:
fa: توصیف کوتاه:

en: Short description:
fa: توصیف کوتاه:

en: Single _IP address
fa: نشانی _آی‌پی تنها

en: Specify Device:
fa: مشخص کردن دستگاه:

en: Specify the device to use.
fa: دستگاه برای استفاده را مشخص کنید.

en: Specify...
fa: مشخص کردن...

en: Statement
fa: بیانیه

en: Strict RFC1179 compliance
fa: همخوانی اکید RFC1179

en: Tabloid
fa: چکیده

en: Test
fa: آزمایش

en: Test %s
fa: آزمایش %s

en: Text Only Printer
fa: چاپگر متنی

en: The name "%s" is already in use. Please choose a different name.
fa: نام "%s" از قبل مورد استفاده است. لطفا نام دیگری را انتخاب کنید.

en: The name "%s" is bad. Please choose a name of the form [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.
fa: نام "%s" بد است. لطفا نامی در قالب [a-zA-Z][a-zA-Z0-9]* را انتخاب کنید.

en: There are no options available for this driver.
fa: هیچ گزینه‌ی در دسترس برای این راه‌انداز وجود ندارد.

en: There is already a queue with that name.
fa: صفی با آن نام از قبل وجود دارد.

en: There was a problem sending %s
    to '%s' queue:
fa: اشکالی در فرستادن %s به
    صف %s وجود داشت:

en: There was an error trying to print the test page.
fa: خطایی هنگام تلاش برای چاپ صفحه‌ی آزمایشی وجود داشت.

en: These settings are system-wide.
fa: این تنظیمات تمام-سیستمی هستند

en: This allows older systems to print to this machine
fa: این به سیستم‌های قدیمی‌ اجازه‌ی چاپ به این ماشین را می‌دهد

en: This driver requires Hewlett Packard's hpijs driver (available in the hpijs package) which does not appear to be installed.
fa: این راه‌انداز احتیاج به راه‌انداز HP hpijs (موجود در بسته‌ی hpijs) دارد که بنظر نمی‌رسد نصب شده باشد.

en: This driver requires the Omni Print Driver System, which does not appear to be installed.
fa: این راه‌انداز احتیاج به سیستم راه‌انداز چاپ Omniدارد که بنظر نمی‌رسد نصب شده باشد.

en: This driver requires the oki4drv daemon to be running, and it does not appear to be.
fa: این راه‌انداز احتیاج به شبح oki4drv در حال اجرا دارد، که بنظر نمی‌رسد آن در حال اجرا باشد.

en: This enables CUPS IPP browsing
fa: این مرور CUPS IPP را بکار می‌اندازد

en: This imported printer is protected from overrides. You can not edit it.
fa: این چاپگر وارداتی در مقابل برتری‌جوئی‌ها محافظت شده است. شما نمی‌توانید آن را ویرایش کنید.

en: This is an imported printer. Do you want to create a local override?
fa: این یک چاپگر وارداتی است. آیا می‌خواهید یک برتری‌جوئی محلی ایجاد کنید؟

en: This is the description of the printer.
fa: این توصیف چاپگر است.

en: This is the name of the queue.  It must begin with a letter and contain no spaces.
fa: این نام صف است.  آن باید با نویسه‌ای شروع شده و دارای هیچ فاصله‌ای نباشد.

en: Top margin (pt):
fa: حاشیه‌ی بالا (در واحد نقطه):

en: Top margin in pt (1/72 in)
fa: حاشیه‌ی بالا در واحد نقطه (۱/۷۲ اینچ)

en: Translate \n->\r\n
fa: ترجمه‌ی \n ->\r\n

en: Type
fa: نوع

en: Type in an IP address
fa: نشانی آی‌پی را تایپ کنید

en: Type in the netmask, or the CIDR mask length
fa: نقاب‌شبکه یا طول نقاب CIDR را تایپ کنید

en: Type in the share name
fa: نام اشتراک را تایپ کنید

en: Type:
fa: نوع:

en: Type:
fa: نوع:

en: US Letter
fa: نامه‌ US

en: Unix Print Queue
fa: صف چاپ یونیکس

en: Use control-F to search
fa: استفاده از کلید control-F برای جستجو

en: User
fa: کاربر

en: User name:
fa: نام کاربر:

en: User:
fa: کاربر:

en: Value
fa: مقدار

en: Value for this option
fa: مقداری برای این گزینه

en: Value must be a number
fa: مقدار باید یک عدد باشد

en: Warning
fa: هشدار

en: Windows Print Queue
fa: صف چاپ ویندوز

en: Windows Printer (SMB) Data
fa: داده‌های (SMB) چاپگر ویندوز

en: Word-wrapping (%s or %s)
fa: پیچیدن واژه (%s یا %s)

en: Workgroup
fa: گروه‌کاری

en: Workgroup:
fa: گروه‌کار:

en: Would you like to print a test page?
fa: آیا می‌خواهید صفحه‌ی آزمایشی را چاپ کنید؟

en: Would you like to print a test page?
    Answering 'yes' will apply all changes
    and print a test page to this printer.
fa: آیا می‌خواهید صفحه‌ی آزمایشی را چاپ کنید؟
    جواب 'بله' همه‌ی تغییرات را بکار خواهد گرفت
    و صفحه‌ی آزمایشی را به این چاپگر چاپ می‌کند.

en: Yes
fa: بله

en: You are changing an option
    that has no effect in the print
    spooler you are using (%s).
fa: شما گزینه‌ای را تغییر می‌دهید که
     هیچ تأثیری در ماسوره‌ی چاپی که
     از آن استفاده می‌کنید ندارد (%s).

en: You cannot delete an imported printer.
fa: شما نمی‌توانید یک چاپگر وارداتی را حذف کنید.

en: You have made changes, would you like to save them?
    If you say no, you will not be able to print test pages.
fa: شما تغییراتی داده‌اید، آیا می‌خواهید آنها را ذخیره کنید؟
    اگر نه بگوئید، قادر به چاپ صفحات آزمایشی نخواهید شد.

en: You have made changes, would you like to save them? If you say no, your changes will be lost.
fa: شما تغییراتی داده‌اید، آیا می‌خواهید آنها را ذخیره کنید؟ اگر نه بگویید،تغییرات شما از دست خواهند رفت.

en: You must be root to run this program.
fa: شما برای اجرای این برنامه باید مدیر باشید.

en: You must choose a share, not a host.
fa: شما باید اشتراکی را انتخاب کنید، نه یک میزبان را.

en: You must choose an SMB share to print to.
fa: شما باید یک اشتراک SMB را برای چاپ به آن انتخاب کنید.

en: You must run printconf-backend as root.
fa: شما باید printconf-backend را مانند مدیر اجرا کنید.

en: You must run printconf-tui as root.
fa: شما باید printconf-tui را مانند مدیر اجرا کنید.

en: You must select a device.
fa: شما باید دستگاهی را انتخاب کنید.

en: You must select a printer model.
fa: شما باید مدل چاپگری را انتخاب کنید.

en: You must select a printer queue to delete.
fa: شما باید صف چاپگریی را برای حذف انتخاب کنید.

en: You must select a printer queue to edit.
fa: شما باید صف چاپگریی را برای ویرایش انتخاب کنید.

en: You must select a queue to print to.
fa: شما باید یک صف را برای چاپ به آن انتخاب کنید.

en: You must select an alias to delete.
fa: شما باید نام مستعاری را برای حذف انتخاب کنید.

en: You must select an alias to edit.
fa: شما باید نام مستعاری را برای ویرایش انتخاب کنید.

en: You must specify a JetDirect printer to print to.
fa: شما باید چاپگر JetDirect را برای چاپ به آن مشخص کنید.

en: You must specify a SMB share to print to.
fa: شما باید یک اشتراک SMB را برای چاپ به آن مشخص کنید.

en: You must specify a device.
fa: شما باید دستگاهی را مشخص کنید.

en: You must specify a driver.
fa: شما باید راه‌اندازی را مشخص کنید.

en: You must specify a path.
fa: شما باید مسیری را مشخص کنید.

en: You must specify a queue on the NCP server to print to.
fa: شما باید صفی را بر کارگزار NCP برای چاپ به آن مشخص کنید.

en: You must specify a queue on the NCP server.
fa: شما باید صفی را بر کارگزار NCP مشخص کنید.

en: You must specify a queue.
fa: شما باید صفی را مشخص کنید.

en: You must specify a server.
fa: شما باید یک کارگزار را مشخص کنید.

en: You must specify an IP port number.
fa: شما باید شماره‌ی درگاه آی‌پی را مشخص کنید.

en: You must specify an NCP server to print to.
fa: شما باید یک کارگزار NCP را برای چاپ به آن مشخص کنید.

en: You must specify an SMB share to print to.
fa: شما باید یک اشتراک SMB را برای چاپ به آن مشخص کنید.

en: You must specify the ip address of a JetDirect printer.
fa: شما باید نشانی آی‌پی یک چاپگر JetDirect را مشخص کنید.

en: _A4 PostScript test page
fa: صفحه‌ی آزمایشی _پست‌اسکریپت A4

en: _Action
fa: عم_ل

en: _Add...
fa: ا_فزودن...

en: _All hosts
fa: _همه‌ی میزبان‌ها

en: _Apply
fa: ا_عمال

en: _Automatically find remote shared queues
fa: یافتن بطور _خودکار صف‌های اشتراکی دور دست

en: _Big5 text test page
fa: _صفحه‌ی آزمایشی متن Big5

en: _CUPS test page
fa: ص_فحه‌ی آزمایشی CUPS

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Contents
fa: _محتویات

en: _Custom device
fa: دستگاه س_فارشی

en: _Defaults
fa: _پیش‌فرض‌ها

en: _Delete
fa: _حذف

en: _Delete queue
fa: _حذف صف

en: _Don't save
fa: _ذخیره نگردد

en: _Duplex test
fa: آزمایش دوپ_لکس

en: _Edit queue
fa: _ویرایش صف

en: _Edit...
fa: _ویرایش...

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Locally-connected
fa: متصل ب_طور محلی

en: _Network address
fa: نشانی شب_که

en: _New queue
fa: صف _جدید

en: _Notes...
fa: یاد_داشت‌ها...

en: _Remove
fa: _برداشتن

en: _Rescan devices
fa: _پویش مجدد دستگاه‌ها

en: _Save
fa: ذ_خیره

en: _Sharing...
fa: ا_شتراک...

en: _Test
fa: _آزمایش

en: _This queue is available to other computers
fa: ا_ین صف برای رایانه‌های دیگر موجود است

en: _US Letter PostScript test page
fa: _صفحه‌ی آزمایشی پست‌اسکریپت در قالب نامه‌ی US

en: _classified
fa: _محرمانه

en: _none
fa: _هیچکدام

en: _secret
fa: را_ز

en: _standard
fa: _استاندارد

en: _topsecret
fa: _راز مهم

en: _unclassified
fa: _غیرمحرمانه

en: add-local: No information available about %s %s
fa: افزودن-محلی: هیچ اطلاعاتی درباره‌ی %s %s در دسترس نیست

en: add-local: no suitable name available
fa: افزودن-محلی: هیچ نام مناسبی در دسترس نیست

en: add-local: queue name '%s' not unique
fa: افزودن-محلی: نام صف '%s' یگانه نیست

en: c_onfidential
fa: _سرّی

en: local
fa: محلی

en: none
fa: هیچکدام
