system-config-network - en to fa translation catalogue (635 entries)

en:  (active)
fa:  (فعال)

en:  (dynamic)
fa: (پویا)

en: $
fa: ٌ﷼

en: %s - network configuration commandline tool
fa: %s - ابزار خط‌فرمانی پیکربندی شبکه

en: %s connection
fa: اتصال %s

en: %s, Device not specified or alias not a number!
fa: %s، دستگاه مشخص نشده یا نام مستعار یک عدد نیست!

en: (own choice)
fa: (گزینش خود)

en: 0.00
fa: ۰.۰۰

en: 00:00:00
fa: ۰۰:۰۰:۰۰

en: 1
fa: ۱

en: 1.00
fa: ۱.۰۰

en: A_rea Code
fa: _کد منطقه

en: A_rea code:
fa: کد منت_طقه:

en: A_uthentication key:
fa: کلید تأیید _هویت:

en: Ac_tivate
fa: _فعال کردن

en: Account Setup
fa: برپاسازی حساب

en: Activate the selected device, calling ifup <device>.
fa: فعال کردن دستگاه انتخاب شده، فراخوانی ifup <device>.

en: Activating IPsec connection %s, please wait...
fa: بکار اندازی اتصال IPsec %s، لطفاً صبر کنید...

en: Activating network device %s, please wait...
fa: در حال فعال کردن دستگاه شبکه‌ی %s، لطفاً صبر کنید...

en: Active
fa: فعال

en: Active Profile
fa: نمایه‌ی فعال

en: Active profile: %s
fa: نمایه‌ی فعال: %s

en: Active profile: %s (modified)
fa: نمایه‌ی فعال: %s (تغییر یافته)

en: Add / Edit Hosts entry
fa: افزودن / ویرایش ورودی میزبان‌ها

en: Add / Edit IP Address
fa: افزودن / ویرایش نشانی آی‌پی

en: Add new Device Type
fa: افزودن نوع دستگاه جدیدی

en: Address:
fa: نشانی:

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: Albania
fa: آلبانی

en: Algeria
fa: الجزایر

en: Aliases
fa: مستعارها

en: Aliases:
fa: مستعارها:

en: Allow all _users to enable and disable the device
fa: اجازه دادن به همه‌ی _کاربرها برای بکار و از کار انداختن دستگاه

en: Allow dial on _demand
fa: اجازه‌ی شماره‌گیری در صورت _تقاضا

en: Allow the link come up on demand.
fa: اجازه دادن به بالا آمدن پیوند در صورت تقاضا.

en: American Samoa
fa: ساموآی آمریکایی

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.
    Please file a detailed bug report against the component %s at 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    using the text below.
fa: استثنای دستگیر نشده رخ داده است.  این احتمالاً یک اشکال است.
    لطفاً پرونده‌ی مشروح اشکال را برای برنامه‌ی %s به نشانی 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    با استفاده از متن زیر گزارش دهید.

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against system-config-network at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
fa: استثنای دستگیر نشده‌ای رخ داده است.  این احتمالاً یک اشکال است.  لطفاً تخلیه‌ی حافظه‌ی خرابی را ذخیره کرده و گزارش اشکال مشروحی را برای system-config-network به نشانی https://bugzilla.redhat.com/bugzilla ارسال کنید.

en: Andorra
fa: اندورا

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Associated T-Online _number:
fa: _عدد T-Online ربط داده شده:

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اطریش

en: Auto
fa: خودکار

en: Auto _Select
fa: انتخاب _خودکار

en: Automatic
fa: خودکار

en: Automatic encryption mode selection via IKA (racoon)
fa: انتخاب حالت رمزگذاری خودکار از طریق IKA (racoon)

en: Automatically obtain IP address settings with:
fa: دریافت خودکار تنظیمات نشانی آی‌پی با:

en: Automatically obtain _DNS information from provider
fa: گرفتن خودکار _اطلاعات DNS از عرضه کننده

en: Automatically obtain _IP address settings
fa: گرفتن خودکار تنظیمات نشانی آی‌پی

en: Automatically obtain _IP address settings with:
fa: گرفتن خودکار تنظیمات نشانی آی_پی با:

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Bind to _MAC address:
fa: بستن به _نشانی MAC

en: Bosnia and Hercegovina
fa: بوسنی هرزه‌گوینا

en: Brazil
fa: برزیل

en: British Virgin Islands
fa: جزایر ویرجین بریتانیا

en: Bulgaria
fa: بلغارستان

en: CIPE (VPN) connection
fa: اتصال CIPE (VPN)

en: CIPE Configuration
fa: پیکربندی CIPE

en: CTC Device
fa: دستگاه CTC

en: CTC connection
fa: اتصال CTC

en: Callback _delay:
fa: ت_أخیر Callback:

en: Callback _mode:
fa: _حالت Callback:

en: Callback setting
fa: تنظیم Callback

en: Canada
fa: کانادا

en: Cancel
fa: لغو

en: Cannot activate IPsec connection %s!
fa: نمی‌توان اتصال IPsec %s را بکار انداخت!

en: Cannot activate network device %s!
fa: نمی‌توان دستگاه شبکه‌ی %s را بکار انداخت!

en: Cannot configure network device %s
fa: نمی‌توان دستگاه شبکه‌ی %s را پیکربندی کرد

en: Cannot deactivate IPsec connection %s!
fa: نمی‌توان اتصال IPsec %s را از کار انداخت!

en: Cannot deactivate network device %s!
fa: نمی‌توان دستگاه شبکه‌ی %s را از کار انداخت!

en: Card
fa: کارت

en: Central African Republic
fa: جمهوری آفریقای مرکزی

en: Changed the following Nicknames due to the initscripts:
fa: تغییر لقب‌های بدنبال آمده بدلیل initscripts:

en: Changes are saved. You may want to restart the network and network services or restart the computer.
fa: تغییرات ذخیره شده‌اند. بهتر است که شبکه و سرویس‌های شبکه را راه‌اندازی مجدد کرده یا رایانه را آغازگری مجدد نمایید.

en: Channel:
fa: کانال:

en: Chile
fa: شیلی

en: China
fa: چین

en: Choose Hardware Device Type
fa: انتخاب نوع دستگاه سخت‌افزار

en: Choose Hardware Type
fa: انتخاب کردن نوع سخت‌افزار

en: Choose a Provider
fa: انتخاب یک عرضه کننده

en: Click here, if you want to choose a new provider from the ISP database.
fa: اگر می‌خواهید عرضه کننده‌ی جدیدی را از بانک اطلاعات ISP انتخاب کنید اینجا را کلیک کنید.

en: Click to activate the selected profile
fa: کلیک کردن برای فعال کردن نمایه‌ی انتخاب شده

en: Click to bring up the interface
fa: کلیک برای بالا آوردن واسط

en: Click to configure the interface
fa: کلیک کردن برای پیکربندی واسط

en: Click to get infos
fa: کلیک کردن برای دریافت اطلاعات

en: Click to have the system automatically select and activate a profile
fa: کلیک کردن برای اینکه سیستم بطور خودکار نمایه‌ای را انتخاب و فعال کند

en: Click to monitor the interface
fa: کلیک کردن برای پایشگری واسط

en: Click to shutdown the interface
fa: کلیک کردن برای خاموش نمودن واسط

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Command failed:
fa: فرمان شکست خورده:

en: Command failed: %s
    
    Output:
    %s
fa: فرمان شکست خورده: %s
    
    برونداد:
    %s

en: Common
fa: رایج

en: Configuration for your remote partner
fa: پیکربندی برای همکار دور دست خود

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Configure DSL connection
fa: پیکربندی اتصال DSL

en: Configure Network Settings
fa: پیکربندی تنظیمات شبکه

en: Configure Tunnel
fa: پیکربندی تونل

en: Configure Wireless Connection
fa: پیکربندی اتصال بی‌سیم

en: Configure network devices and connections
fa: پیکربندی دستگاه‌های شبکه و اتصالات

en: Configure your connection to the Internet
fa: پیکربندی کردن اتصال‌تان به اینترنت

en: Confirm _starting connection
fa: تصدیق شروع اتصالات

en: Confirm stopping _connection
fa: تصدیق توقف ات_صال

en: Connect to
fa: اتصال به

en: Contents
fa: محتویات

en: Control and monitor network devices
fa: کنترل و پایشگری دستگاه‌های شبکه

en: Copyright (c) 2001-2004 Red Hat, Inc.
fa: حق نسخه‌برداری (c) 2001-2004 Red Hat, Inc.

en: Cos_t accumulated from the past connection:
fa: هزینه‌ی انباشته شده از اتصال گذشته:

en: Cost per:
fa: هزینه:

en: Could not create
    directory %s!
fa: شاخه‌ی %s نتوانست
    ایجاد گردد!

en: Count:
fa: شمارش:

en: Create Cipe Connection
fa: ایجاد کردن اتصال Cipe

en: Create DSL connection
fa: ایجاد کردن اتصال DSL

en: Create Device
fa: ایجاد کردن دستگاه

en: Create Dialup Connection
fa: ایجاد کردن اتصال شماره‌گیری

en: Create Ethernet Device
fa: ایجاد کردن دستگاه ایثرنت

en: Create Token Ring Device
fa: ایجاد کردن دستگاه Token Ring

en: Create Wireless Device
fa: ایجاد کردن دستگاه بی‌سیم

en: Create a new %s connection.
fa: ایجاد کردن یک اتصال %s جدید

en: Create a new CTC connection.
fa: ایجاد کردن اتصال CTC جدیدی.

en: Create a new ISDN connection. This is a connection that uses an Integrated Services Digital Network line to dial into to your Internet Service Provider. This type of technology requires a special phone line to be installed by your telephone company. It also requires a device known as a Terminal Adapter(TA) to terminate the ISDN connection from your ISP. This type of connection is popular in Europe and several other technologically advanced regions.  It is available but uncommon in the USA.  Speeds range from 64kbps to 128kbps.
fa: ایجاد اتصال ISDN جدیدی. این اتصالی است که از یک خط شبکه‌ی دیجیتال سرویس‌های مخلوط شده برای شماره‌گیری بدرون عرضه کننده‌ی سرویس اینترنت شما استفاده می‌کند. این نوع از فن‌آوری نیاز به یک خط تلفن مخصوص که توسط شرکت مخابرات شما نصب می‌گردد دارد. دستگاهی معروف به سازوارگر پایانه (TA) برای پایان دادن اتصال ISDN از ISP خود نیز لازم است. این نوع از اتصال در اروپا و چندین مناطق پیشرفته‌ی فنی دیگر طرفدار دارد.آن در دسترس بوده ولی در ایالات متحده رایج نیست.  گستره‌ی سرعت از ۶۴ کیلوبیت‌درثانیه تا ۱۲۸ کیلوبیت‌درثانیه است.

en: Create a new IUCV connection.
fa: ایجاد کردن اتصال IUCV جدیدی.

en: Create a new Modem connection.  This is a connection that uses a serial analog modem to dial into to your Internet Service Provider. These modems use sound over a normal copper telephone line to transmit data.  These types of connections are available just about anywhere in the world where there is a phone system.
fa: ایجاد یک اتصال مودم جدید.  این اتصالی است که از یک مودم آنالوگ سریال برای شماره‌گیری به عرضه کننده‌ی سرویس اینترنت‌تان استفاده می‌کند. این مودم‌ها از صوت در خط تلفن برای مخابره‌ی داده‌ها استفاده می‌کند. این نوع از اتصال در هر جای دنیا که سیستم تلفنی وجود دارد در دسترس می‌باشد.

en: Create a new Token Ring connection.
fa: ایجاد کردن یک اتصال توکن رینگ جدید.

en: Create a new ethernet connection.
fa: ایجاد کردن یک اتصال ایثرنت جدید.

en: Create a new virtual private network connection with CIPE.
fa: ایجاد کردن یک اتصال شبکه‌ی خصوصی مجازی با CIPE.

en: Create a new wireless connection.
fa: ایجاد کردن یک اتصال بی‌سیم جدید.

en: Create an xDSL connection.  This is a connection that uses one of several types of broadband connections collective known as Digital Subscriber Lines.  This list includes ADSL (Asymmetric, faster downloads than uploads), IDSL (over an ISDN line for distance), SDSL (Symmetric, downloads and uploads at the same speed), and several others.  These types of connections are common in the United States, and are gaining acceptance elsewhere.  Speeds vary according to the technology used, but generally range from 144kbps to 1.0Mbps.
fa: ایجاد یک اتصال xDSL.  این اتصالی است که از یکی از چندین نوع اتصالات پهن‌باند که در مجموع به خطوط مشترکین دیجیتال شناخته می‌شوند استفاده می‌کند. این لیست شامل ADSL (نامتقارن، بارگیری سریعتر از باردهی)، IDSL ( بر روی یک خط ISDN برای مسافت دور)، SDSL (متقارن، بارگیری و باردهی با سرعت یکسان)، وچندین اتصال دیگر است. این انواع اتصالات در ایالات متحده رایج هستند و در جاهای دیگر نیز در حال رواج یافتن می‌باشند.  سرعت بر اساس فن‌آوری مورد استفاده گوناگون بوده ولی معمولاً بین گستره‌ی ۱۴۴کیلوبیت‌درثانیه تا ۱.۰مگابایت‌درثانیه است.

en: Croatia
fa: کروآسی

en: Cuba
fa: کوبا

en: Cyprus
fa: قبرس

en: Czech Republic
fa: جمهوری چک

en: D Channel Protocol
fa: پایان‌نامه‌ی کانال D

en: DHCP Settings
fa: تنظیمات DHCP

en: DNS search path:
fa: مسیر جستجوی DNS:

en: Deactivate the selected device, calling ifdown <device>.
fa: غیرفعال کردن دستگا انتخاب شده، فراخوانی ifdown <device>.

en: Deactivating IPsec connection %s, please wait...
fa: از کار انداختن اتصال IPsec %s، لطفاً صبر کنید...

en: Deactivating network device %s, please wait...
fa: در حال از کار انداختن دستگاه شبکه‌ی %s، لطفاً صبر کنید...

en: Default _gateway address:
fa: نشانی در_وازه‌ی پیش‌فرض:

en: Default gateway IP
fa: آی‌پی پیش‌فرض دروازه

en: Default gateway address:
fa: نشانی دروازه‌ی پیش‌فرض:

en: Demand setting
fa: تنظیم تقاضا

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Description
fa: توصیف

en: Destination
fa: مقصد

en: Destination Network
fa: شبکه‌ی مقصد

en: Dev_ices
fa: دست_گاه‌ها

en: Device
fa: دستگاه

en: Device %s uses the same Hardware Device "%s" like %s!
fa: دستگاه %s از همان دستگاه سخت‌افزار "%s" استفاده می‌کند که %s نیز می‌کند!

en: Device Type
fa: نوع دستگاه

en: Device _alias number:
fa: شماره‌ی مست_عار دستگاه:

en: Device:
fa: دستگاه:

en: Dial _mode:
fa: حا_لت شماره‌گیری:

en: Dial-in _number:
fa: شماره‌ تلفن شماره‌گیری-بدرون:

en: Dialup Configuration
fa: پیکربندی شماره‌گیری

en: Difficulty level:
fa: سطح دشواری:

en: Directory %s is missing!
    Will create it for you!
    You should install the cipe rpm package!
fa: شاخه‌ی %s وجود ندارد!
    آن برایتان ایجاد خواهد گردید!
    شما باید بسته‌ی cipe rpm را نصب کنید!

en: Disconnect from
fa: قطع اتصال از

en: Do you really want to delete "%s"?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید "%s" را حذف کنید؟

en: Do you really want to delete device "%s"?
fa: آیا واقعا می‌خواهید دستگاه "%s" را حذف کنید؟

en: Do you really want to delete profile "%s"?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید نمایه‌ی "%s" را حذف کنید؟

en: Do you want to continue?
fa: آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Do you want to delete all devices that used "%s"?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید همه‌ی دستگاه‌هایی را که از "%s" استفاده می‌کردند حذف کنید؟

en: Do you want to save your changes?
fa: آیا می‌خواهید تغییرات خود را ذخیره کنید؟

en: Do_main:
fa: د_امنه:

en: Domain name:
fa: نام دامنه:

en: ERROR: Unable to initialize graphical environment.
fa: خطا: ناتوان در راه‌اندازی محیط گرافیکی.

en: Each connection needs to be associated with a physical device which can be selected below.
fa: هر اتصال نیاز به ربط داده شدن به یک دستگاه فیزیکی دارد که می‌تواند در زیر انتخاب گردد.

en: Each device needs to be attached to a physical device which can be selected below. Device Alias support allows you to use multiple virtual devices for one physical device.
fa: هر دستگاه نیاز به وصل شدن به یک دستگاه فیزیکی دارد که می‌تواند در زیر انتخاب گردد. پشتیبانی نام‌های مستعار دستگاه به شما اجازه‌ی استفاده از چندین دستگاه مجازی را از یک دستگاه فیزیکی می‌دهد.

en: Easy
fa: آسان

en: Edit Domain Name
fa: ویرایش کردن نام دامنه

en: Edit device...
fa: ویرایش دستگاه...

en: Enable VJ Connection-_ID Compression
fa: بکار انداختن فشرده‌سازی شناسه‌ی اتصال VJ

en: Enable _Address/Control Compression
fa: بکار انداختن فشرده‌سازی کنترل/_نشانی

en: Enable _BSD Compression
fa: بکار انداختن فشرده‌ساز_ی BSD

en: Enable _CCP Compression Control Protocol
fa: بکار انداختن پایان‌نامه‌ی کنترل _فشرده‌سازی CCP

en: Enable _Device Alias support
fa: بکار انداختن پشتیبانی نام مستعار _دستگاه

en: Enable _Protocol Field Compression
fa: بکار انداختن فشرده‌سازی محوطه‌ی _پایان‌نامه

en: Enable _VJ TCP/IP Header Compression
fa: بکار انداختن فشرده‌سازی سر_آیند VJ TCP/IP

en: Enable synchronous PPP for the connection
fa: بکار انداختن PPP همگام برای اتصال

en: Encapsulation mode:
fa: حالت کپسولی

en: Enter any numbers you need to dial before the normal phone number. For example, if you need to reach an outside line, or disable call waiting, put the necessary numbers here.
fa: هر شماره‌ایی را که شما قبل از شماره تلفن عادی باید بگیرید وارد کنید. برای مثال، اگر شما نیاز به دستیابی به خط بیرونی داشته، و یا برای از کار انداختن تماس منتظر، اعداد ضروری را اینجا بگذارید.

en: Enter the Access Concentrator name, if you have been given one by your ISP. In most cases you can leave this blank.
fa: نام متمرکز کننده‌ی دستیابی را وارد کنید، اگر توسط ISP شما داده شده است. در بیشتر موارد می‌توانید این را خالی بگذارید.

en: Enter the Service Name, if your ISP requires it. If you don't know it, please contact your ISP. In most cases you can leave this blank.
fa: نام سرویس را وارد کنید، اگر ISP شما آن را درخواست می‌کند. اگر آن را نمی‌دانید، لطفاً با ISP خود تماس بگیرید. در بیشتر موارد می‌توانید این را خالی بگذارید.

en: Enter the area code needed to reach your internet provider.
fa: کد منطقه‌ای مورد نیاز برای دسترسی به عرضه کننده‌ی اینترنت خود را وارد کنید.

en: Enter the idle time in seconds after which the link should be dropped.
fa: مدت عاطل بودن که بعد از آن پیوند بایستی رها گردد را در ثانیه وارد کنید.

en: Enter the login name for this account.
fa: نام ثبت‌ورود را برای این حساب وارد کنید.

en: Enter the login name, that your ISP gave you here.
fa: نام ثبت‌ورودی را که شرکت اینترنتی به شما داده در اینجا وارد کنید.

en: Enter the name of this configuration, usually just the name of your ISP.
fa: نام این پیکربندی را که معمولاً فقط نام شرکت اینترنتی شماست وارد کنید.

en: Enter the password for this account.
fa: گذرواژّه‌ای برای این حساب وارد کنید.

en: Enter the password for your account. If you do not know it, please contact your ISP.
fa: گذرواژه‌ی حسابتان را وارد کنید. اگر آن را نمی‌دانید، لطفاً با شرکت اینترنتی خود تماس بگیرید.

en: Enter the phone number of your ISP (without prefix/area/country code).
fa: شماره تلفن عرضه کننده‌ی اینترنت خود را وارد کنید (بدون کد پیش‌شماره/منطقه/کشور)

en: Enter the provider name for this account.
fa: نام عرضه کننده اینترنت را برای این حساب وارد کنید.

en: Enter your local phone number. It's optional, if you use a modem.
fa: شماره تلفن محلی خود را وارد کنید. اگر از مودمی استفاده می‌کنید، آن اختیاری است.

en: Error copying 
    %s
    to %s:
    %s!
fa: خطای کپی کردن 
    %s
    به %s:
    %s!

en: Error creating directory!
    %s
fa: خطای ایجاد کردن شاخه!
    %s

en: Error linking 
    %s
    to %s:
    %s!
fa: خطای پیوند دادن 
    %s
    به %s:
    %s!

en: Error parsing line: %s
fa: خطای تجزیه‌ی خط: %s

en: Error removing
    %s:
    %s!
fa: خطای برداشتن
    %s:
    %s!

en: Error renaming 
    %s
    to %s:
    %s!
fa: خطای بازنامی 
    %s
    به %s:
    %s!

en: Error saving configuration!
    %s
fa: خطای ذخیره کردن پیکربندی!
    %s

en: Error: %s, %s!
fa: خطا: %s، %s!

en: Ethernet
fa: ایثرنت

en: Ethernet Configuration
fa: پیکربندی شبکه‌ی ایثرنت

en: Ethernet Device
fa: دستگاه ایثرنت

en: Ethernet _device:
fa: _دستگاه ایثرنت:

en: Ethernet card
fa: کارت ایثرنت

en: Ethernet connection
fa: اتصال ایثرنت

en: Ethernet device:
fa: دستگاه ایثرنت:

en: Exit
fa: خروج

en: Failed to run:
    %s
fa: ناموفق به اجرای:
    %s

en: Failed to switch to profile %s
fa: تعویض به نمایه‌ی %s ناموفق بود

en: Finland
fa: فنلاند

en: France
fa: فرانسه

en: Gateway
fa: دروازه

en: Ge_nerate
fa: تو_لید کردن

en: Generic Modem
fa: مودم عمومی

en: Germany
fa: آلمان

en: Greece
fa: یونان

en: H_osts
fa: میز_بان‌ها

en: Ha_rdware address:
fa: نشانی س_خت‌افزار:

en: Han_gup timeout:
fa: مدت وقفه‌ی گذا_شتن گوشی:

en: Hard_ware
fa: سخت‌ا_فزار

en: Hardware (CRTSCTS)
fa: سخت‌افزار (CRTSCTS)

en: Hardware device:
fa: دستگاه سخت‌افزار:

en: Hardware type:
fa: نوع سخت‌افزار:

en: Hardware:
fa: سخت‌افزار:

en: High
fa: زیاد

en: Hong Kong
fa: هنگ‌کنگ

en: Host to Host encryption
fa: رمزگذاری میزبان به میزبان

en: Hostname:
fa: نام‌میزبان:

en: Hungary
fa: مجارستان

en: IP
fa: آی‌پی

en: IP Settings
fa: تنظیمات آی‌پی

en: IP address of tunnel device:
fa: نشانی آی‌پی دستگاه تونل:

en: IP address of tunnel device:
fa: نشانی آی‌پی دستگاه تونل:

en: IPsec - Connection Type
fa: IPsec - نوع اتصال

en: IPsec - Encryption Mode
fa: IPsec - حالت رمزگذاری

en: IPsec - Keys
fa: IPsec - کلیدها

en: IPsec - Local Network
fa: IPsec - شبکه‌ی محلی

en: IPsec - Remote Network
fa: IPsec - شبکه‌ی دور دست

en: IPsec - Summary
fa: IPsec - خلاصه

en: IPsec Settings
fa: تنظیمات IPsec

en: IPsec Tunnel Settings
fa: تنظیمات تونل IPsec

en: IPsec activating...
fa: بکار اندازی IPsec...

en: IPsec deactivating...
fa: از کار انداختن IPsec...

en: ISDN Adapters Configuration
fa: پیکربندی سازوارگرهای ISDN

en: ISDN Configuration
fa: پیکربندی ISDN

en: ISDN Dialup Configuration
fa: پیکربندی شماره‌گیری ISDN

en: ISDN _adapters:
fa: _سازوارگرهای ISDN:

en: ISDN connection
fa: اتصال ISDN

en: ISP Login
fa: ثبت‌ورود ISP

en: ISP Password
fa: گذرواژه‌ی ISP

en: ISP Phonenumber
fa: شماره تلفن ISP

en: IUCV Device
fa: دستگاه IUCV

en: IUCV connection
fa: اتصال IUCV

en: Iceland
fa: ایسلند

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: India
fa: هند

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Internet Configuration Wizard
fa: جادوگر پیکربندی اینترنت

en: Internet Provider
fa: عرضه کننده‌ی اینترنت

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Israel
fa: اسرائیل

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Japan
fa: ژاپن

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Key:
fa: کلید:

en: Korea North
fa: کره‌ی جنوبی

en: Korea Republic
fa: جمهوری کره

en: Let _PPP do all authentication
fa: بگذارید PPP همه‌ی ت_أیید هویت‌ها را انجام دهد

en: Liechtenstein
fa: لیختن اشتاین

en: List of devices which are currently configurable on your system.
fa: لیست دستگاه‌هایی که قابل پیکربندی بر سیستم شما هستند.

en: Lithuania
fa: لیتوانی

en: Lo_cal virtual address:
fa: نشانی مجازی _محلی:

en: Loading IPsec configuration...
fa: بارگذاری پیکربندی ISDN

en: Loading Network Configuration...
fa: بارگذاری پیکربندی شبکه...

en: Loading configuration...
fa: بارگذاری پیکربندی...

en: Loading device configuration...
fa: بارگذاری پیکربندی دستگاه...

en: Loading hardware configuration...
fa: بارگذاری پیکربندی سخت‌افزار...

en: Loading profile configuration...
fa: بارگذاری پیکربندی نمایه...

en: Local Network
fa: شبکه‌ی محلی

en: Local network _address:
fa: _نشانی شبکه‌ی محلی:

en: Local network _gateway:
fa: در_وازه‌ی شبکه‌ی محلی:

en: Local port:
fa: درگاه محلی:

en: Local port:
fa: درگاه محلی:

en: Local subnet _mask:
fa: ن_قاب زیرشبکه‌ی محلی:

en: Local virtual address:
fa: نشانی مجازی محلی:

en: Local virtual address:
fa: نشانی مجازی محلی:

en: Login name:
fa: نام ثبت‌ورود:

en: Low
fa: کم

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: M_inimum number of seconds charged:
fa: _حداقل تعداد ثانیه هزینه شده:

en: Macedonia
fa: مقدونیه

en: Make this connection the default _route
fa: این اتصال _مسیریاب پیش‌فرض گردد

en: Malaysia
fa: مالزی

en: Malta
fa: مالتا

en: Manual IP Address Settings
fa: تنظیمات دستی نشانی آی‌پی

en: Manual encryption with a fixed key
fa: رمزگذاری دستی با کلیدی ثابت

en: Medium
fa: متوسط

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Mode:
fa: حالت:

en: Modem
fa: مودم

en: Modem Configuration
fa: پیکربندی مودم

en: Modem Dialup Configuration
fa: پیکربندی شماره‌گیری مودم

en: Modem Initstring
fa: رشته‌ی مقداردهی مودم

en: Modem Properties
fa: مشخصات مودم

en: Modem _initialization string:
fa: رشته‌ی م_قداردهی مودم:

en: Modem _volume:
fa: _حجم مودم:

en: Modem connection
fa: اتصال مودم

en: Modem p_ort:
fa: درگا_ه مودم:

en: Modem probing...
fa: وارسی مودم...

en: Moldova
fa: مولدوآ

en: Monaco
fa: موناکو

en: Monitor the selected device.
fa: پایشگری دستگاه انتخاب شده.

en: Most likely cause of failure is that the tool was not run using a graphical environment.
fa: به احتمال زیاد دلیل این شکست اجرا نکردن این ابزار در محیط گرافیکی است.

en: Name
fa: نام

en: Netherlands
fa: هلند

en: Netmask
fa: نقاب شبکه

en: Network
fa: شبکه

en: Network Adapters Configuration
fa: پیکربندی سازوارگرهای شبکه

en: Network Configuration
fa: پیکربندی شبکه

en: Network Device Control
fa: کنترل دستگاه شبکه

en: Network device activating...
fa: فعال کردن دستگاه شبکه...

en: Network device deactivating...
fa: از کار انداختن دستگاه شبکه...

en: Network name (SSID):
fa: نام دستگاه (SSID):

en: Network to Network encryption (VPN)
fa: رمزگذاری شبکه به شبکه (VPN)

en: New Interface
fa: واسط جدید

en: New Profile
fa: نمایه‌ی جدید

en: New Zealand
fa: زلاند نو

en: Nickname
fa: لقب

en: Nickname %s is already in use!
    Please choose another one.
fa: لقب %s از قبل مورد استفاده است!
    لطفا یکی دیگر را انتخاب کنید.

en: Nicknames changed
fa: لقب‌ها تغییر کرد

en: No modem was found on your system.
fa: هیچ مودمی بر سیستم شما یافت نشد.

en: None
fa: هیچکدام

en: None - Server Mode
fa: هیچکدام - حالت کارگزار

en: Norway
fa: نروژ

en: Off
fa: خاموش

en: Ok
fa: تأیید

en: Online time:
fa: مدت اتصال:

en: Other Ethernet Card
fa: کارت ایثرنت دیگر

en: Other Tokenring Card
fa: کارت توکن‌رینگ دیگر

en: Other Wireless Card
fa: کارت بی‌سیم دیگری

en: Output:
fa: برونداد:

en: PPP Option List
fa: لیست گزینه‌ی PPP

en: PPP Settings
fa: تنظیمات PPP

en: Palestine
fa: فلسطین

en: Pass_word:
fa: _گذرواژه:

en: Password (_again):
fa: گذرواژه (_دوباره):

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Phone number:
fa: شماره تلفن:

en: Please either start your graphical user interface or set your DISPLAY variable.
fa: لطفاً یا واسط کاربر گرافیکی خود را راه انداخته یا متغیر نمایش خود را بگذارید.

en: Please enter a nickname for the connection:
fa: لطفاً لقبی را برای اتصال وارد کنید:

en: Please enter here your personal account data. Without this data, access to T-Online is unfortunately not posssible.
fa: لطفاً اطلاعات حساب شخصی خود را اینجا وارد کنید. بدون این اطلاعات، دستیابی به T-Online متأسفانه غیر ممکن است.

en: Please enter the MTU parameter to set the Maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
fa: لطفاً پارامتر MTU را برای تعیین حداکثر واحد مخابره‌ی این واسط وارد کنید. بر s390/s390x MTU تنظیم پیش‌فرض ۱۴۹۲ را دارد

en: Please enter the MTU parameter to set the maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
fa: لطفاً پارامتر MTU را برای تعیین حداکثر واحد مخابره‌ی این واسط وارد کنید. بر s390/s390x MTU تنظیم پیش‌فرض ۱۴۹۲ را دارد

en: Please enter the name for the profile. The name may only contain letters and digits.
fa: لطفاً نام نمایه را وارد کنید. این نام فقط می‌تواند دارای حروف و اعداد باشد.

en: Please enter your local network settings:
fa: لطفاً تنظیمات شبکه‌ی محلی خود را وارد کنید:

en: Please enter your remote network settings:
fa: لطفاً تنطیمات شبکه‌ی دور دست خود را وارد کنید:

en: Please select another Hardware Device or 
    activate only one of them.
fa: لطفاً دستگاه سخت‌افزار دیگری را انتخاب کرده یا 
    فقط یکی از آنها را بکار بیاندازید.

en: Please select the hardware device type you want to create
fa: لطفاً نوع دستگاه سخت‌افزاری را که می‌خواهید ایجاد کنید انتخاب نمایید

en: Please select the level of security for this device.
fa: لطفاً سطح امنیت را برای این دستگاه انتخاب کنید.

en: Please select the type of connection:
fa: لطفاً نوع اتصال را انتخاب کنید:

en: Please select the type of encryption:
fa: لطفاً نوع رمز را انتخاب کنید:

en: Please select the type of hardware device to add:
fa: لطفاً نوع دستگاه سخت‌افزار را برای افزودن انتخاب کنید:

en: Please specify your keys or generate them. 
    The keys are symmetric, so your remote partner need to have the same.
fa: لطفاً کلید‌های خود را مشخص کرده یا آنها را تولید کنید. 
    کلیدها متقارن هستند، برای اینکه شریک دور دست شما باید همان را داشته باشد.

en: Point to Point (IP):
fa: نقطه به نقطه (آی‌پی):

en: Poland
fa: لهستان

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Prefi_x
fa: پیش‌فر_ض

en: Prefi_x:
fa: پیش_‌شماره:

en: Prefix (Netmask)
fa: پیشوند (نقاب‌شبکه)

en: Press Finish to get the standard configuration dialog.
fa: پایان را برای دریافت گفتگوی پیکربندی استاندارد فشار دهید.

en: Probing for Modems, please wait...
fa: وارسی برای مودم، لطفا صبر کنید...

en: Professional
fa: حرفه‌ای

en: Profile
fa: نمایه

en: Provider _name:
fa: _نام عرضه کننده:

en: Provider name:
fa: نام عرضه کننده:

en: Remote Host / GW
fa: میزبان دور دست / GW

en: Remote Network
fa: شبکه‌ی دور دست

en: Remote _IP address:
fa: نشانی آ_ی‌پی دور دست:

en: Remote _virtual address:
fa: نشانی م_جازی دور دست:

en: Remote network _address:
fa: نشانی _شبکه ‌دور دست:

en: Remote network _gateway:
fa: _دروازه‌ی شبکه‌ی ‌دور دست:

en: Remote peer address:
fa: نشانی همتای دور دست:

en: Remote peer address:
fa: نشانی همتای دور دست:

en: Remote peer p_ort:
fa: د_رگاه همتای دور دست:

en: Remote peer port:
fa: درگاه همتای دور دست:

en: Remote subnet _mask:
fa: ن_قاب زیرشبکه‌ی ‌دور دست:

en: Remote virtual address:
fa: نشانی مجازی دور دست:

en: Remote virtual address:
fa: نشانی مجازی دور دست:

en: Resource
fa: منبع

en: Restart if _connection dies
fa: راه‌اندازی مجدد اگر اتصال قطع شد

en: Romania
fa: رومانی

en: Russia
fa: روسیه

en: Saving IPsec configuration...
fa: ذخیره‌ی پیکربندی IPsec...

en: Saving configuration...
fa: ذخیره‌ی پیکربندی...

en: Saving device configuration...
fa: ذخیره‌ی پیکربندی دستگاه...

en: Saving hardware configuration...
fa: ذخیره‌ی پیکربندی سخت‌افزار...

en: Saving profile configuration...
fa: ذخیره‌ی پیکربندی نمایه...

en: Secret key:
fa: کلید محرمانه:

en: Secret key:
fa: کلید محرمانه:

en: Security Level
fa: سطح امنیت

en: Select Device
fa: انتخاب کردن دستگاه

en: Select Device Type
fa: انتخاب نوع دستگاه

en: Select Ethernet Adapter
fa: انتخاب کردن سازوارگر ایثرنت

en: Select Ethernet Device
fa: انتخاب دستگاه ایثرنت

en: Select ISDN Adapter
fa: انتخاب کردن سازوارگر ISDN

en: Select Modem
fa: انتخاب مودم

en: Select Provider
fa: انتخاب عرضه کننده

en: Select Token Ring Adapter
fa: انتخاب سازوارگر Token Ring

en: Select Token Ring Device
fa: انتخاب کردن دستگاه Token Ring

en: Select Wireless Device
fa: انتخاب کردن دستگاه بی‌سیم

en: Select a profile
fa: انتخاب کردن یک نمایه

en: Select the authentication protocol used by your ISP.
fa: انتخاب کردن پایان‌نامه‌ی تأیید هویتی که توسط عرضه کننده‌ی اینترنت شما استفاده می‌گردد.

en: Select the card you want to configure:
fa: کارتی را که می‌خواهید پیکربندی کنید انتخاب نمایید:

en: Select the ethernet card you want to configure:
fa: کارت ایثرنتی را که می‌خواهید پیکربندی کنید انتخاب نمایید:

en: Select the ethernet device connected to the DSL modem.
fa: دستگاه ایثرنت وصل شده به مودم DSL را انتخاب کنید.

en: Select the ethernet device for this account.
fa: دستگاه ایثرنتی را برای این حساب انتخاب کنید.

en: Select the services you want to provide through this device
fa: سرویس‌هایی را که می‌خواهید از طریق این دستگاه عرضه نمایید انتخاب کنید

en: Select the token ring card you want to configure:
fa: انتخاب کردن کارت token ring که می‌خواهید پیکربندی کنید:

en: Select the wireless card you want to configure:
fa: کارت بی‌سیمی را که می‌خواهید پیکربندی کنید انتخاب نمایید:

en: Server Mode
fa: حالت کارگزار

en: Service
fa: سرویس

en: Service Description
fa: توصیف سرویس

en: Services
fa: سرویس‌ها

en: Shall the following packages, which are needed on your system, be installed?
fa: آیا بسته‌های بدنبال آمده که مورد نیاز سیستم شما هستند نصب شوند؟

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Slovakia
fa: اسلواکی

en: Slovenia
fa: اسلوانی

en: Software (XON/XOFF)
fa: نرم‌افزار (XON/XOFF)

en: Sorry, there is nothing to be edited, or this type cannot be edited yet.
fa: متاسفم، چیزی برای ویرایش شدن وجود ندارد، یا این نوع هنوز نمی‌تواند ویرایش شود.

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Starting text version
fa: نسخه‌ی متنی شروع می‌شود

en: Static IP
fa: آی‌پی ثابت

en: Static Network Routes
fa: مسیریابی ثابت شبکه

en: Static routes file %s is invalid
fa: پرونده‌ی مسیریابی ثابت %s نامعتبر است

en: Statically set IP addresses:
fa: گذاردن نشانی‌های آی‌پی بطور ثابت:

en: Status
fa: وضعیت

en: Subnet mask:
fa: نقاب زیرشبکه:

en: Succeeded. Please read the output.
fa: موفق شد. لطفا برونداد را بخوانید.

en: Sweden
fa: سوئد

en: Switching Profiles
fa: تعویض نمایه‌ها

en: Switching to profile %s
fa: تعویض به نمایه‌ی %s

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: Taiwan
fa: تایوان

en: Testing configuration set...
fa: آزمایش مجموعه‌ی پیکربندی...

en: Thailand
fa: تایلند

en: The "%s" Profile can not be deleted!
fa: نمایه‌ی "%s" نمی‌تواند حذف شود!

en: The "%s" profile can't be renamed!
fa: نمایه‌ی "%s" نمی‌تواند بازنامیده شود!

en: The Ethernet card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
fa: کارت شبکه‌ی ایثرنت نتوانست مقداردهی اولیه گردد. لطفا صحت تنظیمات خود را بازبینی کرده و دوباره آزمایش کنید.

en: The Loopback device can not be disabled!
fa: دستگاه Loopback نمی‌تواند از کار بیافتد!

en: The Loopback device can not be edited!
fa: دستگاه Loopback نمی‌تواند ویرایش گردد!

en: The Loopback device can not be removed!
fa: دستگاه Loopback نمی‌تواند برداشته شود!

en: The Token Ring card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
fa: کارت توکن رینگ نتوانست مقداردهی اولیه گردد. لطفا صحت تنظیمات خود را بازبینی کرده و دوباره آزمایش کنید.

en: The device type %s cannot be edited!
fa: نوع دستگاه %s نمی‌تواند ویرایش گردد!

en: The following network interfaces are configured in the active profile.
fa: واسط‌های بدنبال آمده در نمایه‌ی فعال پیکربندی شده‌اند.

en: The name may only contain letters and digits!
fa: این نام باید فقط دارای حروف و اعداد باشد!

en: The profile can't be named "%s"!
fa: نمایه نمی‌تواند "%s" نامیده شود!

en: The profile name already exists!
fa: نام نمایه از قبل وجود دارد!

en: Then, at first, enter the nickname for the device.
fa: سپس، نخست، لقبی را برای دستگاه وارد کنید.

en: This device can not be edited with this tool!
fa: این دستگاه نمی‌تواند با این ابزار ویرایش گردد!

en: This software is distributed under the GPL. Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking System: http://bugzilla.redhat.com/
fa: این نرم‌افزار تحت GPL پخش شده است. لطفا اشکالات را به سیستم ردیابی اشکال شرکت ردهت در نشانی: http://bugzilla.redhat.com/ گزارش دهید.

en: This software is distributed under the GPL. Please report bugs to Red Hat's bug tracking system: http://bugzilla.redhat.com/
fa: این نرم‌افزار تحت GPL پخش شده است. لطفاً اشکالات را به سیستم ردیابی اشکال شرکت ردهت در: http://bugzilla.redhat.com/ گزارش دهید

en: This wizard still has to be written.
fa: این جادوگر باید نوشته شود.

en: Tie to specific ethernet card
fa: ربط دادن به کارت ایثرنت مشخص

en: To activate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
fa: برای فعال کردن اتصال IPsec %s، تغییرات باید ذخیره شوند.

en: To activate the network device %s, the changes have to be saved.
fa: برای فعال کردن دستگاه شبکه‌ی %s، این تغییرات باید ذخیره گردند.

en: To be rewritten!
fa: بازنگارش شود!

en: Token Ring Device
fa: دستگاه Token Ring

en: Token Ring connection
fa: اتصال Token Ring

en: Token ring card
fa: کارت Token ring

en: Transmit rate:
fa: میزان مخابره:

en: Tunnel through device:
fa: تونل از میان دستگاه:

en: Turkey
fa: ترکیه

en: Type
fa: نوع

en: Ukraine
fa: اوکراین

en: United Kingdom
fa: انگستان

en: United States of America
fa: ایالات متحده‌ی آمریکا

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Unknown List %s
fa: لیست ناشناس %s

en: Unknown option %s
fa: گزینه‌ی ناشناس %s

en: Updating devices...
fa: به‌روزسازی دستگاه‌ها...

en: Updating hardware...
fa: به‌روزسازی سخت‌افزار...

en: Updating profiles...
fa: به‌روزسازی نمایه...

en: Usage: %s
fa: طرز استفاده: %s

en: Use DHCP
fa: استفاده از DHCP

en: Use _Callback Control Protocol (CBCP)
fa: استفاده از پا_یان‌نامه‌ی کنترل Callback (CBCP)

en: Use _Channel Bundling
fa: استفاده از دسته‌بندی _کانال

en: Use ethernet device aliases
fa: استفاده از نامهای مستعار دستگاه ایثرنت

en: Use this form to enter your T-Online account data.
fa: از این پرسش‌نامه برای وارد کردن اطلاعات حساب T-Online خود استفاده کنید.

en: Used to manipulate encryption or scrambling keys and encryption mode. To set the current encryption key in hex digits enter the key with 0x prepended as 0xXXXXXXXX.
fa: برای دستکاری رمزگذاری یا درهم‌ریزی کلیدها و حالت رمزگذاری استفاده می‌شود. برای گذاردن کلید رمزی کنونی در ارقام شانزده‌گانی کلید را با پیش‌شروع 0x وارد کنید مانند 0xXXXXXXXX.

en: Very High
fa: خیلی زیاد

en: Vietnam
fa: ویتنام

en: Waiting to connect to
fa: منتظر اتصال به

en: Waiting...
fa: انتظار...

en: What do you want to configure?
fa: چه را می‌خواهید پیکربندی کنید؟

en: Wireless Device Configuration
fa: پیکربندی دستگاه بی‌سیم

en: Wireless card
fa: کارت بی‌سیم

en: Wireless connection
fa: اتصال بی‌سیم

en: You have made some changes in your configuration.
fa: شما مقداری تغییرات در پیکربندی خود داده‌اید.

en: You have selected the following information:
fa: شما اطلاعات بدنبال آمده را انتخاب کرده‌اید:

en: You have to install the following packages, which are needed on your system!
fa: شما باید بسته‌های بدنبال آمده را که مورد نیاز سیستم شما هستند نصب کنید!

en: You may configure IPsec tunnels and host to host connections here.
fa: شما می‌توانید تونل‌های IPsec و اتصالات میزبان به میزبان را در اینجا پیکربندی کنید.

en: You may configure network devices associated with physical hardware here.  Multiple logical devices can be associated with a single piece of hardware.
fa: شما می توانید سخت‌افزار شبکه‌ایی را که به رایانه وصل شده در اینجا پیکربندی کنید.  چندین دستگاه منطقی می‌توانند با یک قطعه سخت‌افزار ربط داده شوند.

en: You may configure network hardware physically attached to the computer here.
fa: شما می توانید سخت‌افزار شبکه‌ایی را که به رایانه وصل شده در اینجا پیکربندی کنید.

en: You may configure the system's hostname, domain, name servers, and search domain. Name servers are used to look up other hosts on the network.
fa: شما می‌توانید نام‌میزبان، کارگزارهای نام و جستجوی دامنه‌ی سیستم را پیکربندی کنید. کارگزارهای نام برای پیدا کردن میزبان‌های دیگر در شبکه استفاده می‌شوند.

en: You may specify static computer hostname to IP address mappings here.  If DNS is in use, these settings will take precedence over any information it may provide.
fa: شما می‌توانید نام‌میزبان ثابت رایانه را در اینجا به تعویض‌نگاری نشانی آی‌پی مشخص کنید. اگر DNS مورد استفاده است، این تنظیمات از هر اطلاعاتی که آن ممکن است عرضه کند پیشی خواهد گرفت.

en: You must enter a secret key or generate one
fa: شما باید یک کلید محرمانه را وارد کرده یا یکی را تولید کنید

en: You will now be guided through the setup of the IPsec connection.
fa: شما اکنون در طول برپاسازی اتصال IPsec راهنمایی خواهید گردید.

en: Yugoslavia
fa: یوگوسلاوی

en: _AC-name:
fa: _AC-نام:

en: _Accumulate cost over multiple connections
fa: هزینه‌ی _انباشته بر اتصالات چندگانه

en: _Activate
fa: _فعال کردن

en: _Activate connection when computer starts
fa: فعال کردن اتصال وقتی رایانه راه انداخته می‌شود

en: _Activate device when computer starts
fa: بکار اندا_ختن دستگاه وقتی رایانه روشن می‌شود

en: _Adapter identifier:
fa: شناسای سا_زوارگر:

en: _Adapter:
fa: سازو_ارگر:

en: _Add...
fa: افز_ودن...

en: _Address:
fa: ن_شانی:

en: _Advanced
fa: _پیشرفته

en: _Alias:
fa: _مستعار:

en: _Allow only above Dial-In Number
fa: ا_جازه دادن فقط شماره‌ی شماره‌گیری بدرون در بالا

en: _Authentication:
fa: _تأیید هویت:

en: _Auto
fa: _خودکار

en: _Basic
fa: _پایه

en: _Baud rate:
fa: _میزان Baud:

en: _Channel:
fa: کا_نال:

en: _Choose Provider...
fa: ا_نتخاب کردن عرضه کننده...

en: _Compression
fa: _فشرده‌سازی

en: _Concurrent user number/suffix:
fa: _شماره/پیشوند کاربر همزمان:

en: _Configure...
fa: پی_کربندی...

en: _Cost
fa: _هزینه

en: _Deactivate
fa: _غیرفعال کردن

en: _Debug mode
fa: حالت اشکال‌_زدایی

en: _Delete
fa: _حذف کردن

en: _Delete...
fa: _حذف...

en: _Device type:
fa: نوع _دستگاه:

en: _Device:
fa: د_ستگاه:

en: _Dial mode:
fa: حالت _شماره‌گیری:

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Edit...
fa: _ویرایش...

en: _Encapsulation mode:
fa: حالت کپس_ول‌سازی:

en: _Encryption key:
fa: کلید _رمزی:

en: _Extra cost to start a connection:
fa: _هزینه‌ی اضافی برای شروع یک اتصال:

en: _Flow control:
fa: _کنترل جریان:

en: _Gateway:
fa: _دروازه:

en: _General
fa: _عمومی

en: _Generate
fa: _تولید کردن

en: _Hangup timeout:
fa: مدت وقفه‌ی گوشی_گذاری:

en: _Hardware Address
fa: نشانی _سخت‌افزار

en: _Hardware Device
fa: دستگاه _سخت‌افزار

en: _Hardware device
fa: دستگاه _سخت‌افزار

en: _Hardware device:
fa: دستگاه _سخت‌افزار:

en: _Hardware:
fa: _سخت‌افزار:

en: _High Security (Internet)
fa: امنیت _زیاد (اینترنت)

en: _Hostname:
fa: نام_میزبان:

en: _Hour
fa: _ساعت

en: _Info
fa: ا_طلاعات

en: _Key (use 0x for hex):
fa: _کلید (استفاده از 0x برای شانزده‌گانی):

en: _Local port:
fa: درگاه م_حلی:

en: _Login name:
fa: نام _ثبت‌ورود:

en: _Low Security
fa: امنیت _کم

en: _Maximum idle time:
fa: _حداکثر مدت عاطل:

en: _Minute
fa: _دقیقه

en: _Mode:
fa: _حالت:

en: _Modem device:
fa: _دستگاه مودم:

en: _Monitor
fa: _پایشگر

en: _New
fa: _جدید

en: _Nickname:
fa: _لقب:

en: _Number of seconds in basic accounting unit:
fa: _تعداد ثانیه‌ها در واحد حساب پایه:

en: _Options
fa: _گزینه‌ها

en: _PPP option:
fa: گز_ینه‌ی PPP:

en: _Personal password:
fa: _گذرواژه‌ی شخصی:

en: _Phone Number
fa: _شماره تلفن

en: _Phone number:
fa: شماره تل_فن:

en: _Point to Point (IP):
fa: _نقطه به نقطه (آی‌پی):

en: _Primary DNS:
fa: _اولین DNS:

en: _Probe
fa: _وارسی

en: _Probe for Address
fa: _وارسی برای نشانی

en: _Probe for Address...
fa: _وارسی برای نشانی...

en: _Profile
fa: _نمایه

en: _Provider
fa: _عرضه کننده

en: _Provider name:
fa: نام _عرضه کننده:

en: _Remote peer address:
fa: نشانی همتای د_ور دست:

en: _Route
fa: _مسیریابی

en: _Second
fa: _ثانیه

en: _Secondary DNS:
fa: _دومین DNS:

en: _Secret key:
fa: کلید رمز_ی:

en: _Secure Device (LAN)
fa: دستگاه _امن (LAN)

en: _Service-name:
fa: نام _سرویس:

en: _Specified:
fa: مشخص _شده:

en: _Subnet mask:
fa: نقاب ز_یرشبکه:

en: _T-Online Account
fa: _حساب T-Online

en: _T-Online Account Setup
fa: _برپاسازی حساب T-Online

en: _Terminate connection when session closes
fa: _پایان دادن اتصال وقتی نشست بسته می‌شود

en: _Tertiary DNS:
fa: _سومین DNS:

en: _Time
fa: _زمان

en: _Transmit rate:
fa: میزان _مخابره:

en: _Tunnel Settings
fa: تنظیمات _تونل

en: _Tunnel through device:
fa: تون_ل از میان دستگاه:

en: _Use Callback
fa: _استفاده از Callback

en: _Use Hardware Address
fa: _استفاده از نشانی سخت‌افزار

en: _Use synchronous PPP
fa: _استفاده از PPP همگام

en: _Use touch tone dialing
fa: ا_ستفاده از شماره‌گیری touch tone

en: _Wireless Settings
fa: تنظیمات _بی‌سیم

en: _auto
fa: _خودکار

en: auto
fa: خودکار

en: clear existing list prior of importing
fa: پاک کردن لیست موجود پیش از واردات

en: click the right mouse button for properties
fa: دکمه‌ی راست موشی را برای مشخصات کلیک کنید

en: configured
fa: پیکربندی شده

en: dialup
fa: شماره‌گیری

en: encryption disabled
fa: رمزگذاری از کار افتاده است

en: export / import device list (default)
fa: واردات / صادرات لیست دستگاه (پیش‌فرض)

en: export / import hardware list
fa: واردات / صادرات لیست سخت‌افزار

en: export / import profile list
fa: واردات / صادرات لیست نمایه

en: export list (default)
fa: لیست صادرات (پیش‌فرض)

en: import from file
fa: واردات از پرونده

en: import list
fa: لیست واردات

en: in
fa: درون

en: inactive
fa: غیرفعال

en: manual
fa: دستی

en: none
fa: هیچکدام

en: ok
fa: تأیید

en: out
fa: بیرون

en: raw IP
fa: آی‌پی خام

en: redhat network control - Properties
fa: کنترل شبکه‌ی ردهت - مشخصات

en: set the root directory
fa: تعیین کردن شاخه‌ی ریشه

en: switch / activate profile
fa: تعویض / فعال‌سازی نمایه

en: system
fa: سیستم

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose
fa: system-config-network - ابزار پیکربندی شبکه
    
    طرز استفاده: system-config-network -v --verbose

en: xDSL Configuration
fa: پیکربندی xDSL

en: xDSL connection
fa: اتصال xDSL
