nautilus HEAD - en to ga translation catalogue (466 entries)

en:  (another copy)
ga:  (cóip eile)

en:  (copy)
ga:  (cóip)

en: "%s" selected
ga: "%s" tógtha agat

en: "%s" selected (%s)
ga: "%s" roghnaithe (%s)

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
ga: %A, %B %-d %Y ag %-I:%M:%S %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
ga: %a, %b %-d %Y ag %-I:%M %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
ga: %a, %b %-d %Y ag %-I:%M:%S %p

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
ga: %b %-d %Y ag %-I:%M %p

en: %d folder selected | %d folders selected
ga[0]: Tá %d comhadlann tógtha
ga[1]: Tá %d comhadlann tógtha
ga[2]: Tá %d comhadlann tógtha

en: %dnd link to %s
ga: %d nasc do %s

en: %dst link to %s
ga: %d nasc do %s

en: %ld of %ld
ga: %ld do %ld

en: %m/%d/%y
ga: %d/%m/%y

en: %s (another copy)%s
ga: %s (cóip eile)%s

en: %s (copy)%s
ga: %s (cóip)%s

en: %s Properties
ga: Álbachtaí %s

en: %s Viewer
ga: Amharcóir %s

en: %s's Home
ga: Baile do %s

en: %u file | %u files
ga[0]: %u comhad
ga[1]: %u comhad
ga[2]: %u comhaid

en: %u folder | %u folders
ga[0]: %u comhadlann
ga[1]: %u comhadlann
ga[2]: %u comhadlann

en: %u item | %u items
ga[0]: %u mír
ga[1]: %u mír
ga[2]: %u mîr

en: (Empty)
ga: (Folamh)

en: 00/00/00, 00:00 PM
ga: 00/00/00, 00:00 IN

en: <b>_Bookmarks</b>
ga: <b>_Leabharmarcanna</b>

en: <b>_Location</b>
ga: <b>Áit</b>

en: <b>_Name</b>
ga: <b>Ai_nm</b>

en: <span weight="bold">Default View</span>
ga: <span weight="bold">Amharc Loiceád</span>

en: <span weight="bold">Folders</span>
ga: <span weight="bold">Na Comhadlann</span>

en: <span weight="bold">Text Files</span>
ga: <span weight="bold">Comhad Téasc</span>

en: <span weight="bold">Trash</span>
ga: <span weight="bold">Bosca Bruscar</span>

en: About Scripts
ga: Faoi na Script

en: An _Application...
ga: F_eidhmclár...

en: Apparition
ga: Taibhse

en: Application
ga: Feidhmclár

en: Applications
ga: Feidhmchláranna

en: Art
ga: Ealaín

en: Back
ga: Siar

en: Background
ga: Cúlra

en: Basic
ga: Bunúsach

en: Black
ga: Dubh

en: Blue Type
ga: Saghas Gorm

en: Broken Link
ga: Nasc atá briste

en: Browse Filesystem
ga: Brabhsáil an Córais-Comhad

en: Browse Folder
ga: Brabhsáil Comhadlann

en: Browse Folders
ga: Brabhsáil na Comhadlann

en: Browse the filesystem with the file manager
ga: Brabhsáil an córais-comhad le Bainisteoir na gComhad

en: By Name
ga: le Ainm

en: By Size
ga: le Meid

en: By Type
ga: le Saghas

en: By _Name
ga: faoi _Ainm

en: By _Size
ga: faoi _Meid

en: By _Type
ga: Le _Cineál

en: CNET Linux Center
ga: CNET Linux Centre

en: C_ancel Remove
ga: _Cealaigh Scríoste

en: C_lear Text
ga: Bá_naigh an Téasc

en: C_olors
ga: Dáth_anna

en: C_onnect
ga: _Ceangal

en: Camera
ga: Ceamara

en: Camera Model
ga: Saghas Ceamara

en: Camouflage
ga: Duaithníocht

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Cancel Open?
ga: Cealaigh an Oscailte?

en: Chalk
ga: Cailc

en: Change Desktop _Background
ga: Athrú an _Cúlta atá ag an Deasc

en: Charcoal
ga: Fioghual

en: Choose a view for "%s":
ga: Pioc radharc le haighaidh "%s"

en: Choose an application with which to open "%s":
ga: Pioc Clár chun oscail "%s":

en: Clear History
ga: Bánaigh Stair

en: Close _All Windows
ga: Dún g_ach Fhuinneoga

en: Close all Navigation windows
ga: Dún gach fhuinneoga Inseoltóireacht

en: Close the side pane
ga:  Dún an Pána ar an Thaobh

en: Close this folder's parents
ga:  Dún an Pána ar an Thaobh

en: Color _name:
ga: Ainm an _Dáth:

en: Color _value:
ga: _Luach Dathanna:

en: Colors:
ga: Dáthanna:

en: Computer
ga: Ríomhaire

en: Concrete
ga: Coincréit

en: Connect to Server
ga: Cónaisc go Riarthóir

en: Connect to _Server...
ga: Cónaisc go _Riarthóir...

en: Contents:
ga: Ábhar:

en: Cool
ga: Fionnuar

en: Copy Folder
ga: Cóipeal Comhadlann

en: Copying
ga: Ag Cópáil

en: Copying files
ga: Ag Cópáil comhaid

en: Copyright (C) 1999-2001 Eazel, Inc.
ga: Cóipceart (C) 1999-2001 Eazel, Teo.

en: Cork
ga: Corc

en: Countertop
ga: Barr an Cuntar

en: Create Folder
ga: Comhadlann Nua

en: Create _Document
ga: _Doiciméad Nua

en: Create _Folder
ga: Comhad_lann Nua

en: Create a New Color:
ga: Cruthaigh Dath Nua:

en: Creating Properties window.
ga: Ag cruthaigh fhuinneog Álbachta.

en: Cu_t File
ga: Gea_rr Comhad

en: Cu_t Files
ga: Gea_rr na Comhaid

en: Cut Folder
ga: Gearr Comhadlann

en: Cut Text
ga: Gearr an Téasc

en: Cut _Text
ga: Gearr an _Téasc

en: Cut the selected text to the clipboard
ga: Gearr an téasc go dtí an ghearrthaisce

en: Danger
ga: Dainséar

en: Dark Cork
ga: Corc Dorcha

en: Dark GNOME
ga: GNOME Dorcha

en: Default Background Color
ga: Dath Cúlra de gnáth

en: Default folder viewer
ga: Amharcóir loicead sa fhillteain

en: Delete From Trash?
ga: Scríos ó Bosca Bruscair?

en: Delete Immediately?
ga: Scríos Anois?

en: Delete?
ga: Scríos?

en: Deleting
ga: ag Scríos

en: Deleting files
ga: Ag Scríos comhadaí

en: Description
ga: Tuarascail

en: Desktop
ga: Deasc

en: Desktop font
ga: Cló deasc

en: Display Nautilus help
ga: Taispáin Cabhair le haighaidh Nautilus

en: Distinguished
ga: Céimiúil

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
ga: An bhfuil tú ag iarraigh "%s" a rith, nó taispáin a ábhar?

en: Documents
ga: Doiciméad

en: Done
ga: Críochnaithe

en: Dots
ga: Ponca

en: Draft
ga: Dréacht

en: E_ject
ga: _Díchuir

en: E_xecute
ga: _Rith

en: Eclipse
ga: Urú

en: Edit
ga: Eagar

en: Edit Bookmarks
ga: _Eagar na Leabharmarcanna

en: Edit Nautilus preferences
ga: Eagar Roghnais Nautilus

en: Eject Error
ga: Earraid ag Díchuir

en: Empty Trash
ga: Glan an Bosca Bruscair

en: Empty _Trash
ga: Folaigh _Bruscar

en: Emptying the Trash
ga: Glan an Bosca Bruscair

en: Envy
ga: Éad

en: Erase
ga: Bánaigh

en: Error "%s" creating new document.
ga: Earraid "%s" ag cruthaigh doiciméad nua

en: Error "%s" creating new folder.
ga: Feadbh "%s" ag cruthaigh comhadlann nua

en: Error Creating New Document
ga: Earraid ag cruthaigh Doiciméad Nua

en: Error Creating New Folder
ga: Earraid ag cruthaigh comhadlann nua

en: Error Displaying Folder
ga: Feadbh ag Taispáin an Comhadlann

en: Error Launching Application
ga: Bhí erraid ag rith an Clár

en: Error Setting Owner
ga: Teip ag cuir Úinear

en: Error creating new document.
ga: Earraid ag cruthaigh doiciméad nua

en: Error creating new folder.
ga: Earraid ag cruthaigh comhadlann nua

en: Error while deleting.
ga: Earraidh ag dealaigh.

en: Example:
ga: Sampla:

en: Failed to load image information
ga: Theip ag lódáil eolas faoi an Íomha

en: Favorite
ga: an ceann is fearr leat

en: Fibers
ga: Snáithín

en: File Browser: %s
ga: Brabhsálaí Comhaid: %s

en: File Manager
ga: Bainisteoir na gComhaid

en: File _owner:
ga: Úin_ear na Comhad:

en: File group:
ga: grupa Comhad:

en: File owner:
ga: Úinear na Comhad:

en: Files deleted:
ga: Na Comhad a scríos tú:

en: Files linked:
ga: Na Comhad cengalaite:

en: Filesystem
ga: Córáis comhad

en: Find
ga: Cuardaigh

en: Fire Engine
ga: Inneall Dóiteán

en: Floral
ga: Bláthach

en: Fonts
ga: Clófhoireann

en: Forward
ga: Aniar

en: Fossil
ga: Iontaise

en: Free space:
ga: Spáis Saor:

en: From:
ga: Ó:

en: Go To:
ga: Dul go d_tí:

en: Go back a few pages
ga: Dul ar ais cupla leathnach

en: Go forward a number of pages
ga: Dul chun cinn cupla leathnach

en: Go to Computer
ga: Dul go Ríomhaire

en: Go to Empty CD folder
ga: Dul go dtí an comhadlann folamh CD

en: Go to the home location
ga: Dul go dtí an áit atá baile

en: Go to the trash folder
ga: Dul go dtí an bosca bruscair

en: Granite
ga: Eibhear

en: Grapefruit
ga: Seadóg

en: Group
ga: Grupa

en: Group:
ga: Grupa:

en: Hardware
ga: Iarnra

en: History
ga: Stair

en: History side pane
ga: Pána Stair

en: History side pane for Nautilus
ga: Pána Stair le haighaidh Nautilus

en: Home
ga: Baile

en: Home Folder
ga: Comhadlann Baile

en: Ice
ga: Leac Oighir

en: Icon
ga: Dealbh

en: Icon View
ga: Radharc na Dealbhanna

en: Icons
ga: Dealbhanna

en: Icons Viewer
ga: Amharcóir Dealbhanna

en: Image
ga: Íomha

en: Images Only
ga: Íomhanna le féin

en: Important
ga: Tábhachtach

en: Information
ga: Eolas

en: International
ga: Idirnaisiúnta

en: Leaf
ga: Duilleog

en: Lemon
ga: Líomóid

en: Link To Old Desktop
ga: Ceangall go dtí an Séan Deasc

en: Link _name:
ga: _Ainm Nasc:

en: Linking
ga: ag Ceangall

en: Linux Resources
ga: Linux Resourrces

en: List
ga: Liosta

en: List View
ga: Radharc Líosta

en: List Viewer
ga: Amharcóir na Liosta

en: Loading...
ga: Ag lódá¡il...

en: Local Images Only
ga: Íomhanna Áitiúl le féin

en: Location _Bar
ga: Barra an Áit

en: Location:
ga: Áit:

en: MIME Type
ga: cinéal MIME

en: MIME type
ga: saghas MIME

en: MIME type:
ga: saghas MIME:

en: Ma_ke Link
ga: Dé_an Neasc

en: Ma_ke Links
ga: Dé_an Nascanna

en: Mail
ga: Post

en: Migrated Old Desktop
ga: Ceangall go dtí an Séan Deasc

en: Mo_ve to Trash
ga: C_uir sa Bosca Bruscair

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
ga: Dé Luin, D.Fómhair 00 0000 ag 00:00 IN

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
ga: Dé Luin, D.Fómhair 00 0000 ag 00:00 IN

en: Move _Down
ga: Bog S_íos

en: Move _Up
ga: Bog S_uas

en: Move to Trash
ga: Cuir sa Bosca Bruscair

en: Moving
ga: Ag bogadh

en: Moving files
ga: Ag bogadh comhaid

en: Mud
ga: Clábar

en: Multimedia
ga: Ílmeánach

en: Name
ga: Ainm

en: Name of the page
ga: Ainm do Leathanach

en: Nautilus Tree View
ga: Amharc Crann le haighaidh Nautilus

en: Nautilus Tree side pane
ga: Pána Crann le haighaidh Nautilus

en: Nautilus factory
ga: monarcha Nautilus

en: Nautilus shell
ga: Blaosc Nautilus

en: Network
ga: Líon

en: Network Neighbourhood
ga: Aitiúil an Líontán

en: Network Servers
ga: Riarthóir ar an líontán

en: New
ga: Nua

en: None
ga: Tada

en: Not an Image
ga: Níl Íomha ann

en: Notes
ga: Notaí

en: Number view:
ga: Radharc Uimhir:

en: Numbers
ga: Uimhreacha

en: OK
ga: Ceart go leoir

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
ga: D.Fómhair 00 0000 ag 00:00 IN

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
ga: D.Fómhair 00 0000, 00:00 IN

en: Oh No
ga: oh a Diabhaill

en: Open
ga: Oscail

en: Open %d Window? | Open %d Windows?
ga[0]: Oscail %d Fhuinneoga?
ga[1]: Oscail %d Fhuinneoga?
ga[2]: Oscail %d Fhuinneoga?

en: Open Location
ga: Oscail áit

en: Open T_erminal
ga: Oscail T_erminéal

en: Open Wit_h
ga: Oscail l_e

en: Open _Location...
ga: Oscail Á_it...

en: Open a new GNOME terminal window
ga: Oscail terminéal Gnome nua

en: Open in Navigation Window
ga: Oscail i Fhuinneog an Inseoltóireacht

en: Open the parent folder
ga: Radharc an comhad nó an comhadlann láithreach

en: Open the selected item in this window
ga: Oscail an rud atá roghnaigh sa fhuinneog seo

en: Open with %s
ga: Oscail le %s

en: Open with Other Application
ga: Oscail le Clár eile

en: Open with Other Viewer
ga: Oscail le Amharcóir eile

en: Open with...
ga: Oscail le...

en: Opening "%s".
ga: Ag Oscail "%s".

en: Opening %s
ga: Ag Oscail %s

en: Orange
ga: Oráiste

en: Other _Application...
ga: F_eidhmclár Eile...

en: Owner
ga: Úinear

en: Owner:
ga: Úinear:

en: Package
ga: PacÃ¡iste

en: Page
ga: Leathanach

en: Pale Blue
ga: Gorm Míitheach

en: Paste Files into Folder
ga: Greamaigh na Comhaid isteach i Comhadlann

en: Paste the text stored on the clipboard
ga: Greamaigh an téasc go dtí an ghearrthaisce

en: Personal
ga: Pearsanta

en: Pictures
ga: Pictiúrí

en: Preparing to Delete files...
ga: Ag ullamhaigh chun na comhad a scíos

en: Preparing to Empty the Trash...
ga: Ag ullmhaigh chun an Bosca Bruscair a glanadh...

en: Preview
ga: Reámhtaispeánntas

en: Print
ga: Clódáil

en: Priority
ga: Tosaíocht

en: Properties
ga: Álbachtaí

en: Purple Marble
ga: Marmar Corcra

en: Quit Nautilus.
ga: Ealu as Nautilus.

en: Red Hat Network
ga: Red Har Network

en: Redo Edit
ga: Déan an Eagar arís

en: Redo the edit
ga: Déan an Eagar arís

en: Reload
ga: Athlód

en: Remove
ga: Scríos

en: Rename
ga: Ainm-Nua

en: Replace _All
ga: Athchuir _Gach rud

en: Restart Nautilus.
ga: Thosnú Nautilus arís.

en: Ridged Paper
ga: Páipéir Droimach

en: Rough Paper
ga: Páipéir Garbh

en: Ruby
ga: Ruibí

en: Run "%s" on any selected items
ga: Rith "%s" ar aon ceann de na rud atá roghnach

en: Run in _Terminal
ga: Rith i _Teirminéal

en: Run or Display?
ga: Rith nó Taispáin?

en: Save
ga: Sábháil

en: Search List
ga: Cuardaigh an Liosta

en: Search this computer for files
ga: Cuardaigh an ríomhaire le haighaidh comhaid

en: Select Pattern
ga: Roghnaigh an Patrún

en: Select _All
ga: Pioc G_ach rud

en: Select _All Files
ga: Tóg g_ach Comhad

en: Select a color to add
ga: Roghnaigh dath a suimigh

en: Select an icon
ga: Tóg dealbh

en: Server Settings
ga: _Roghnachais Freastalaí...

en: Set as _Background
ga: Cuir mar an _Cúlra

en: Set as background for _all folders
ga: Cuir mar an cÃºlra le haighaidh g_ach comhadlann

en: Set as background for _this folder
ga: Cuir mar an cÃºlra le haighaidh an comhadlann _seo

en: Show %s
ga: Taispáin %s

en: Show status bar in new windows
ga: Taispéan barra stadás san fhuinneogaí nua

en: Show toolbar in new windows
ga: Taispeán barra uirlís san fhuinneogaí nua

en: Side Pane
ga: Pána ar an Thaobh

en: Side pane view
ga: Amharc an "Pána ar an Thaobh"

en: Silver
ga: Airgid

en: Size
ga: Meid

en: Size:
ga: Meid:

en: Sky
ga: Spéir

en: Sky Ridge
ga: Droim an Spéir

en: Snow Ridge
ga: Droim an Sneachta

en: Software
ga: Bogearra

en: Sound
ga: Fuaim

en: Special
ga: Speisialta

en: St_atusbar
ga: Barra an Stád_ais

en: Start Here
ga: Tosaigh Anseo

en: Status
ga: Stádas

en: Stop
ga: Stad

en: System Settings
ga: Roghnachais do chóras

en: Tangerine
ga: Tainséirí

en: Text
ga: Téacs

en: Text Viewer
ga: Amharcóir Téasc

en: Text view
ga: radharc Téacs

en: Text view:
ga: Radharc Téasc:

en: The group of the file.
ga: Grupa do comhad.

en: The link is broken, do you want to move it to the Trash?
ga: Tá an nasc briste, an bhfuil ag iarraigh chuir sa Bosca Bruscair?

en: The name and icon of the file.
ga: Ainm agus dealbh do comhad.

en: The owner of the file.
ga: Úinear do comhad.

en: The size of the file.
ga: Méid do comhad.

en: The type of the file.
ga: Cineál do comhad.

en: Themes
ga: na Téama

en: There was an error launching the application.
ga: Bhí earraid ag rith an Clár

en: Tip
ga: Leathfhocal

en: To:
ga: Do:

en: Trash
ga: Bosca Bruscair

en: Tree
ga: Crann

en: Type
ga: Saghas

en: Type:
ga: Saghas:

en: Undo Edit
ga: Cuir ar ais

en: Undo the edit
ga: Cuir ar ais roimh an eagar

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
ga: GnomeVFXSferProgressStatus gan fhois %d

en: Up
ga: Suas

en: Urgent
ga: Díhneascach

en: Use _Default Background
ga: Úsáid Cúlra _Loiceád

en: View Failed
ga: Theip ar an Radharc

en: View as %s
ga: Féach mar %s

en: View as Icons
ga: Féach mar Dealbhanna

en: View as List
ga: Feach mar Liosta

en: View as Text
ga: Féach mar Téacs

en: View as _Icons
ga: Feach mar _Dealbhanna

en: View as _List
ga: Feach mar _Liosta

en: View as...
ga: Féach mar...

en: View of the current file or folder
ga: Radharc an comhad nó an comhadlann láithreach

en: View your network servers in the Nautilus file manager
ga: Féach ar na riarthóir líontán i Nautilus

en: Views
ga: Amharcanna

en: Violet
ga: Corcairghorm

en: Volume:
ga: Toirt:

en: Web
ga: Lín

en: Web Services
ga: Seirbishí Greasán

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
ga: Dé Ceadaoin, M.Fómhair 00 0000 ag 00:00 IN

en: White
ga: Bán

en: Width of the side pane
ga: Leithead atá ag an pána ar an thaobh

en: Windows Network
ga: Líon 'Windows'

en: ZDNet Linux Resource Center
ga: ZDNET Linux Resource Centre

en: Zoom
ga: Formhéadaigh

en: Zoom In
ga: Formhéadaigh Isteach

en: Zoom Out
ga: Formhéadaigh Amach

en: Zoom _In
ga: Formhéadaigh _Isteach

en: Zoom _Out
ga: Formhéadaigh _Amach

en: _About
ga: F_aoi

en: _Add Bookmark
ga: Leabharmarc Nu_a

en: _Add a New Color...
ga: _Suimigh Dath Nua...

en: _Add a New Pattern...
ga: _Suimigh Patrún nua...

en: _Add new...
ga: _Suimigh nua...

en: _Back
ga: _Siar

en: _Bookmarks
ga: _Leabharmarcanna

en: _Clear History
ga: _Bánaigh Stair

en: _Close
ga: _Dún

en: _Computer
ga: _Ríomhaire

en: _Contents
ga: _Ábhar

en: _Copy File
ga: _Cóipeáil an Comhad

en: _Copy Files
ga: _Cóipeáil na Comhaid

en: _Copy Text
ga: _Cóipail an Téasc

en: _Copy here
ga: _Cóipeáil anseo

en: _Delete
ga: _Dealaigh

en: _Delete from Trash
ga: _Scríos ó an Bosca Bruscair

en: _Display
ga: _Taispeáin

en: _Edit
ga: _Eagar

en: _Edit Bookmarks
ga: _Eagar na Leabharmarcanna

en: _Emblems
ga: _Comharthanna

en: _Empty
ga: _Folamh

en: _Empty File
ga: Comhad atá _Folamh

en: _Empty Trash
ga: _Folmhaigh an Bruscar

en: _File
ga: _Comhad

en: _File group:
ga: grupa _Comhad

en: _Format
ga: _Formaid

en: _Forward
ga: A_niar

en: _Go
ga: Dul _Go

en: _Help
ga: Cab_hair

en: _Home
ga: _Baile

en: _Image:
ga: _Íomha:

en: _Link here
ga: _Ceangall go dtíanseo

en: _Location (URL):
ga: Á_it (URL):

en: _Location...
ga: Á_it...

en: _Location:
ga: Á_it:

en: _Move here
ga: _Bog anseo

en: _Name:
ga: Ai_nm:

en: _Names:
ga: na Ai_nm:

en: _Open
ga: _Oscail

en: _Paste Files
ga: _Greamaigh Comhad

en: _Paste Text
ga: G_reamaigh Téasc

en: _Pattern:
ga: _Patrún:

en: _Places
ga: Áithe_anna

en: _Properties
ga: _Álbachtaí

en: _Read
ga: _Léigh

en: _Reload
ga: _Athlód

en: _Remove a Color...
ga: _Scríos Dath...

en: _Remove...
ga: Sc_ríos...

en: _Rename...
ga: _Athainmigh...

en: _Replace
ga: _Athchuir

en: _Run
ga: _Rith

en: _Show
ga: _Taispáin

en: _Side Pane
ga: Pána ar an _Thaobh

en: _Stop
ga: _Stad

en: _Text beside icons
ga: _Téasc in aice le dealbhanna

en: _Trash
ga: _Bosca Bruscair

en: _Undo
ga: _Cealaigh

en: _Up
ga: S_uas

en: _Use Default
ga: _Úsáid Loicéad

en: _View
ga: _Féach

en: _View as...
ga: _Féach mar...

en: _Write
ga: Sc_ríobh

en: a title
ga: Teideal

en: another link to %s
ga: cengall eile go %s

en: by _Name
ga: faoi Ai_nm

en: by _Size
ga: faoi _Meid

en: by _Type
ga: faoi _Saghas

en: group
ga: grupa

en: link
ga: nasc

en: link (broken)
ga: nasc (briste)

en: link to %s
ga: cengall go %s

en: loading...
ga: Ag lódáil...

en: new file
ga: comhad nua

en: none
ga: tada

en: nothing
ga: tada

en: on the desktop
ga: ar an deasc

en: owner
ga: úinéar

en: program
ga: Feidhmhchlár

en: size
ga: meid

en: the browse history
ga: Stair an brabhsáil

en: today
ga: inniu

en: today at %-I:%M %p
ga: inniu ag %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
ga: inniu ag %-I:%M:%S %p

en: today at 00:00 PM
ga: Inniu ag 00:00 IN

en: today at 00:00:00 PM
ga: inniu ag 00:00:00 IN

en: today, %-I:%M %p
ga: inniu, %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
ga: inniu, 00:00 IN

en: type
ga: saghas

en: unknown
ga: gan aithne

en: unknown MIME type
ga: saghas MIME gan aithne

en: unknown type
ga: saghas gan aithne

en: untitled folder
ga: comhadlann gan ainm

en: yesterday
ga: inné

en: yesterday at %-I:%M %p
ga: inné ag %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
ga: inné ag %-I:%M %p

en: yesterday at 00:00 PM
ga: inné ag 00:00 IN

en: yesterday at 00:00:00 PM
ga: inné ag 00:00:00 IN

en: yesterday, %-I:%M %p
ga: inné, %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
ga: inné ag 00:00 IN
