gtk+ - en to gl translation catalogue (397 entries)

en: "Deepness" of the color.
gl: "Profundidade" da cor.

en: (Empty)
gl: (Baleiro)

en: (disabled)
gl: (desactivado)

en: (unknown)
gl: (descoñecido)

en: --- No Tip ---
gl: --- Sen axudiña ---

en: Amharic (EZ+)
gl: Amhárico (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
gl: Cantidade de luz azul na cor.

en: Amount of green light in the color.
gl: Cantidade de luz verde na cor.

en: Amount of red light in the color.
gl: Cantidade de luz vermella na cor.

en: BMP image has bogus header data
gl: A imaxe BMP ten datos de cabeceira erróneos

en: BMP image has unsupported header size
gl: A imaxe BMP ten un tamaño de cabeceira non soportado

en: Bad code encountered
gl: Código erróneo atopado

en: Best _Fit
gl: _Encaixar

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
gl: O número de bits por canal da imaxe PNG non é válido.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
gl: O número de bits por canal do PNG transformado non é 8.

en: Bookmark saving failed (%s)
gl: Falla ao gardar o marcador (%s)

en: Brightness of the color.
gl: Brillo da cor.

en: C_reate
gl: C_rear

en: Can't allocate TGA header memory
gl: Non se pode asignar memoria para a cabeceira TGA

en: Can't allocate colormap entries
gl: Non se pode asignar memoria para as entradas do mapa de cores

en: Can't allocate colormap structure
gl: Non se pode asignar memoria para a estrutura de mapa de cores

en: Can't allocate memory for IOBuffer data
gl: Non se pode asignar memoria para os datos do IOBuffer

en: Can't allocate memory for IOBuffer struct
gl: Non se pode asignar memoria para a estrutura IOBuffer

en: Can't allocate memory for TGA context struct
gl: Non se pode asignar memoria para a estrutura de contexto TGA

en: Can't allocate memory for loading PNM image
gl: Non se pode asignar memoria para cargar a imaxe PNM

en: Can't allocate memory for loading XPM image
gl: Non se pode asignar memoria para cargar a imaxe XPM

en: Can't allocate new pixbuf
gl: Non se pode asignar memoria para un novo pixbuf

en: Can't allocate temporary IOBuffer data
gl: Non se pode asignar memoria para os datos temporais do IOBuffer

en: Can't change to folder because it isn't local
gl: Non se pode entrar no cartafol porque non é local

en: Can't handle PNM files with maximum color values greater than 255
gl: Non se poden manexar ficheiros PNM con valores máximos de cor maiores que 255

en: Can't read XPM colormap
gl: Non se pode ler o mapa de cores XPM

en: Can't realloc IOBuffer data
gl: Non se poden reasignar na memoria os datos do IOBuffer

en: Cannot change to the folder you specified as it is an invalid path.
gl: Non se pode ir para o cartafol indicado porque non é un camiño válido.

en: Circular table entry in GIF file
gl: Entrada de táboa circular no ficheiro GIF

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
gl: Prema na pipeta e faga clic sobre unha cor en calquera lugar da pantalla para seleccionar esa cor.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
gl: Prema esta entrada de paleta para seleccionala como cor activa. Para modificar esta entrada, arrastre aquí un cadro de cor ou prema o botón dereito do rato e seleccione "Gardar a cor aquí".

en: Color Selection
gl: Selección de cor

en: Color Wheel
gl: Roda de cores

en: Color _Name:
gl: _Nome da cor:

en: Compressed icons are not supported
gl: As iconas comprimidas non están soportadas

en: Could not add a bookmark for %s because it is an invalid path name.
gl: Non se pode engadir un marcador para %s porque non é un camiño válido.

en: Could not add a bookmark for %s:
    %s
gl: Non se puido engadir un marcador para %s:
    %s

en: Could not add bookmark for %s because it is not a folder.
gl: Non se pode engadir un marcador para %s porque non é un cartafol.

en: Could not build file name from '%s' and '%s':
    %s
gl: Non se pode obter un nome de ficheiro a partir de '%s' e '%s':
    %s

en: Could not change the current folder to %s:
    %s
gl: Non se puido cambiar o cartafol actual a %s:
    %s

en: Could not create folder %s:
    %s
gl: Non se puido crear o cartafol %s:
    %s

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
gl: Non se atopou a icona '%s'. O tema '%s' tampouco
    se atopou, pode que necesite instalalo.
    Pode obter unha copia de:
    	%s

en: Could not get a stock icon for %s
gl: Non se puido obter unha icona estándar para %s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
gl: Non se puido obter a altura da imaxe (ficheiro TIFF erróneo)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
gl: Non se puido obter a largura da imaxe (ficheiro TIFF erróneo)

en: Could not get information for file '%s': %s
gl: Non se puido obter información do ficheiro '%s': %s

en: Could not remove bookmark for %s:
    %s
gl: Non se puido eliminar o marcador para %s:
    %s

en: Could not retrieve information about %s:
    %s
gl: Non se puido obter información de %s:
    %s

en: Could not select %s:
    %s
gl: Non se puido seleccionar %s:
    %s

en: Couldn't allocate memory for context buffer
gl: Non se puido asignar memoria para o buffer de contexto

en: Couldn't allocate memory for header
gl: Non se puido asignar memoria para a cabeceira

en: Couldn't allocate memory for line data
gl: Non se puido asignar memoria para os datos de liña

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
gl: Non se puido asignar memoria para cargar o ficheiro JPEG

en: Couldn't allocate memory for paletted data
gl: Non se puido asignar memoria para os datos de paleta

en: Couldn't convert filename
gl: Non se pode converter o nome de ficheiro

en: Couldn't create new pixbuf
gl: Non se puido crear un novo pixbuf

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
gl: Non se recoñece o formato de imaxe do ficheiro '%s'

en: Couldn't save the rest
gl: Non se puido gardar o resto

en: Create Fo_lder
gl: Crear _cartafol

en: Create in _folder:
gl: Crear no _cartafol:

en: Cu_t
gl: Cor_tar

en: Cursor hotspot outside image
gl: Zona de acción do cursor fóra da imaxe

en: Cyrillic (Transliterated)
gl: Cirílico (transliterado)

en: De_lete File
gl: _Borrar ficheiro

en: Decrease Indent
gl: Diminuír indentación

en: Default
gl: Predeterminado

en: Delete File
gl: Borrar ficheiro

en: Desktop
gl: Escritorio

en: Didn't get all lines of PCX image
gl: Non se obteron todas as liñas da imaxe PCX

en: Dimensions of TIFF image too large
gl: As dimensións da imaxe TIFF son grandes de máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Empty
gl: Baleiro

en: Error
gl: Erro

en: Error creating folder "%s": %s
gl: Erro ao crear o cartafol "%s": %s

en: Error creating folder "%s": %s
    %s
gl: Erro ao crear o cartafol "%s": %s
    %s

en: Error deleting file "%s": %s
gl: Erro ao borrar o ficheiro "%s": %s

en: Error deleting file "%s": %s
    %s
gl: Erro ao borrar o ficheiro "%s": %s
    %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
gl: Erro ao interpretar o ficheiro de imaxe JPEG (%s)

en: Error loading icon: %s
gl: Erro cargando a icona: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
gl: Erro ao renomear o ficheiro "%s" a "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
    %s
gl: Erro ao renomear o ficheiro "%s": %s
    %s

en: Error renaming file to "%s": %s
    %s
gl: Erro ao renomear o ficheiro a "%s": %s
    %s

en: Error writing to image file: %s
gl: Erro ao escribir ao ficheiro de imaxe: %s

en: Excess data in file
gl: Exceso de datos no ficheiro

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
gl: Falla ao pechar '%s' ao escribir a imaxe, pode que non se gardaran todos os datos: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
gl: Falla ao cargar os datos RGB do ficheiro TIFF

en: Failed to load TIFF image
gl: Falla ao cargar a imaxe TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
gl: Falla ao cargar a animación '%s': motivo descoñecido, probablemente é un ficheiro corrompido

en: Failed to load image '%s': %s
gl: Falla ao cargar a imaxe '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
gl: Falla ao cargar a imaxe '%s': motivo descoñecido, probablemente é un ficheiro corrompido

en: Failed to open '%s' for writing: %s
gl: Falla ao abrir '%s' para escritura: %s

en: Failed to open TIFF image
gl: Falla ao abrir a imaxe TIFF

en: Failed to open file '%s': %s
gl: Falla ao abrir o ficheiro '%s': %s

en: Failed to open temporary file
gl: Falla ao abrir un ficheiro temporal

en: Failed to read from temporary file
gl: Falla ao ler do ficheiro temporal

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
gl: Falla escribindo a un ficheiro temporal ao cargar a imaxe XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
gl: Falla escribindo a un ficheiro temporal ao cargar a imaxe XPM

en: Failure reading GIF: %s
gl: Falla ao ler o GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
gl: Erro grave no ficheiro de imaxe PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
gl: Erro grave ao ler o ficheiro de imaxe PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
gl: Erro grave ao ler o ficheiro de imaxe PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
gl: O ficheiro semella non ser unha imaxe GIF

en: Files
gl: Ficheiros

en: Filesystem
gl: Sistema de ficheiros

en: Find and _Replace
gl: Procurar e _substituír

en: Fol_ders
gl: _Cartafoles

en: Folder
gl: Cartafol

en: Folder unreadable: %s
gl: Cartafol ilexible: %s

en: Folders
gl: Cartafoles

en: Font
gl: Tipo de letra

en: Font Selection
gl: Selección de tipo de letra

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
gl: Faltan datos no ficheiro GIF (quizáis estaba truncado?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
gl: A imaxe GIF non ten un mapa de cores global, e un cadro dentro del non ten un mapa de cores local.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
gl: A imaxe GIF está corrompida (compresión LZW incorrecta)

en: GIF image loader can't understand this image.
gl: O cargador de imaxes GIF non entende esta imaxe.

en: GIF image was truncated or incomplete.
gl: A imaxe GIF está truncada ou incompleta.

en: Group
gl: Grupo

en: Home
gl: Persoal

en: Icon '%s' not present in theme
gl: Icona '%s' non existente no tema

en: Icon has zero height
gl: A icona ten unha altura de cero

en: Icon has zero width
gl: A icona ten unha largura de cero

en: Image file '%s' contains no data
gl: O ficheiro de imaxe '%s' non contén datos

en: Image format unknown
gl: Formato de imaxe descoñecido

en: Image has invalid width and/or height
gl: A imaxe ten unha largura e/ou altura non válida

en: Image has unsupported bpp
gl: A imaxe ten un número de bpp non soportado

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
gl: A imaxe ten un número non soportado de planos de %d-bit

en: Image has zero height
gl: A imaxe ten unha altura de cero

en: Image has zero width
gl: A imaxe ten unha largura de cero

en: Image header corrupt
gl: Cabeceira de imaxe corrompida

en: Image pixel data corrupt
gl: Os datos dos pixels da imaxe están corrompidos

en: Image too large to be saved as ICO
gl: Imaxe grande de máis para ser gardada coma ICO

en: Image type '%s' is not supported
gl: O tipo de imaxe '%s' non está soportado

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
gl: O módulo de carga de imaxes %s non exporta a interface apropiada; se cadra é dunha versión de GTK diferente

en: Increase Indent
gl: Aumentar indentación

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
gl: A carga incremental do tipo de imaxe '%s' non está soportada

en: Information
gl: Información

en: Input
gl: Entrada

en: Input Methods
gl: Métodos de entrada

en: Input _Methods
gl: _Métodos de entrada

en: Insufficient memory to load PNG file
gl: Memoria insuficiente para cargar o ficheiro PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
gl: Memoria insuficiente para cargar a estrutura de contexto PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
gl: Memoria insuficiente para cargar o ficheiro PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
gl: Non hai memoria dabondo para cargar o ficheiro de imaxe XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
gl: Memoria insuficiente para cargar a imaxe, probe a saír dalgunhas aplicacións para liberar memoria

en: Insufficient memory to open TIFF file
gl: Memoria insuficiente para abrir o ficheiro TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
gl: Memoria insuficiente para gardar a imaxe nun buffer

en: Insufficient memory to save image to callback
gl: Non hai memoria dabondo para gardar a imaxe para o invocador

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
gl: Memoria insuficiente para almacenar unha imaxe de %ld por %ld; probe a saír de varias aplicacións para reducir a utilización de memoria

en: Internal error in the GIF loader (%s)
gl: Erro interno no cargador de GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to begin loading an image, but didn't give a reason for the failure
gl: Erro interno: O módulo de carga de imaxes '%s' fallou ao iniciar a carga dunha imaxe, pero non indicou o motivo da falla

en: Inukitut (Transliterated)
gl: Inukitut (transliterado)

en: Invalid UTF-8
gl: UTF-8 non válido

en: Invalid XBM file
gl: Ficheiro XBM non válido

en: Invalid filename: %s
gl: Nome de ficheiro non válido: %s

en: Invalid header in animation
gl: Cabeceira non válida na animación

en: Invalid header in icon
gl: Cabeceira non válida na icona

en: It probably contains symbols not allowed in filenames.
gl: Probablemente contén símbolos non permitidos en nomes de ficheiro.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
gl: A calidade JPEG ten que ser un valor entre 0 e 100; o valor '%d' non está permitido.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
gl: A calidade JPEG ten que ser un valor entre 0 e 100; non se puido interpretar o valor '%s'.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
gl: As claves para os campos de texto de PNG deben ser caracteres ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
gl: As claves para os campos de texto de PNG deben ter entre 1 e 79 caracteres.

en: LRE Left-to-right _embedding
gl: LRE E_mbebido de esquerda-para-dereita

en: LRM _Left-to-right mark
gl: LRM Marca de _esquerda-para-dereita

en: LRO Left-to-right _override
gl: LRO _Sobreposto de esquerda-para-dereita

en: Malformed chunk in animation
gl: Anaco mal formado na animación

en: Maximum color value in PNM file is 0
gl: O valor máximo de cor no ficheiro PNM é 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
gl: O valor máximo de cor no ficheiro PNM é grande de máis

en: Modified
gl: Modificado

en: Name
gl: Nome

en: Name too long
gl: Nome longo de máis

en: New Folder
gl: Novo cartafol

en: No XPM header found
gl: Non se atopou a cabeceira XPM

en: No extended input devices
gl: Non hai dispositivos de entrada estendidos

en: No palette found at end of PCX data
gl: Non se atopou unha paleta ao final dos datos PCX

en: Not enough memory to load GIF file
gl: Non hai memoria dabondo para cargar o ficheiro GIF

en: Not enough memory to load ICO file
gl: Non hai memoria dabondo para cargar o ficheiro ICO

en: Not enough memory to load RAS image
gl: Non hai memoria dabondo para cargar a imaxe RAS

en: Not enough memory to load animation
gl: Non hai memoria dabondo para cargar a animación

en: Not enough memory to load bitmap image
gl: Non hai memoria suficiente para cargar a imaxe de bitmap

en: Not enough memory to load icon
gl: Non hai memoria dabondo para cargar a icona

en: Not enough memory to load image
gl: Non hai memoria dabondo para cargar a imaxe

en: Open Location
gl: Abrir localización

en: PDF _Pop directional formatting
gl: PDF _Formato direccional

en: PNM file has an image height of 0
gl: O ficheiro PNM ten unha altura de imaxe de 0

en: PNM file has an image width of 0
gl: O ficheiro PNM ten unha largura de imaxe de 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
gl: O ficheiro PNM ten un byte inicial incorrecto

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
gl: O ficheiro PNM non está nun subformato PNM recoñecido

en: PNM image format is invalid
gl: O formato de imaxe PNM non é válido

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
gl: O cargador de imaxe PNM non soporta este subformato PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
gl: O cargador PNM agardaba atopar un número enteiro

en: Page %u
gl: Páxina %u

en: Pick a Color
gl: Escolla unha cor

en: Pick a Font
gl: Escolla un tipo de letra

en: Pixmap path element: "%s" must be absolute, %s, line %d
gl: O camiño do elemento pixmap: "%s" debe ser absoluto, %s, liña %d

en: Position on the color wheel.
gl: Posición na roda de cores.

en: Premature end-of-file encountered
gl: Atopouse un final de ficheiro prematuro

en: Pressure
gl: Presión

en: Print Pre_view
gl: Pre_visualización de impresión

en: Question
gl: Pregunta

en: RAS image has bogus header data
gl: A imaxe RAS ten datos de cabeceira erróneos

en: RAS image has unknown type
gl: A imaxe RAS ten un tipo descoñecido

en: RLE Right-to-left e_mbedding
gl: RLE Em_bebido de dereita-para-esquerda

en: RLM _Right-to-left mark
gl: RLM Marca de _dereita-para-esquerda

en: RLO Right-to-left o_verride
gl: RLO S_obreposto de dereita-para-esquerda

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
gl: Os formatos PNM en bruto requiren exactamente un espazo branco antes dos datos

en: Raw PNM image type is invalid
gl: O tipo de imaxe PNM en bruto non é válido

en: Really delete file "%s"?
gl: Borrar realmente o ficheiro "%s"?

en: Received invalid color data
gl: Recibíronse datos de cor non válidos

en: Rename File
gl: Renomear ficheiro

en: Rename file "%s" to:
gl: Renomear o ficheiro "%s" a:

en: Save _As
gl: Gardar _como

en: Save in Location
gl: Gardar en localización

en: Save in _folder:
gl: Gardar no _cartafol:

en: Screen
gl: Pantalla

en: Select All
gl: Seleccionar todo

en: Select _All
gl: Seleccionar _todo

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
gl: Seleccione o ton de cor que desexa do anel exterior. Escolla a escuridade ou claridade da cor usando o triángulo interior.

en: Shift
gl: Maiús

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Show _Hidden Files
gl: Mostrar ficheiros a_gochados

en: Si_ze:
gl: _Tamaño:

en: Size
gl: Tamaño

en: Stack overflow
gl: Desbordamento da pila

en: TGA image has invalid dimensions
gl: A imaxe TGA ten dimensións non válidas

en: TGA image type not supported
gl: Tipo de imaxe TGA non soportado

en: TIFFClose operation failed
gl: A operación TIFFClose fallou

en: Thai (Broken)
gl: Tailandés (Broken)

en: The ANI image format
gl: O formato de imaxe ANI

en: The BMP image format
gl: O formato de imaxe BMP

en: The GIF image format
gl: O formato de imaxe GIF

en: The ICO image format
gl: O formato de imaxe ICO

en: The JPEG image format
gl: O formato de imaxe JPEG

en: The PCX image format
gl: O formato de imaxe PCX

en: The PNG image format
gl: O formato de imaxe PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
gl: A familia de formatos PNM/PBM/PGM/PPM

en: The Sun raster image format
gl: O formato de imaxe Sun Raster

en: The TIFF image format
gl: O formato de imaxe TIFF

en: The Targa image format
gl: O formato de imaxe Targa

en: The WBMP image format
gl: O formato de imaxe WBMP

en: The XBM image format
gl: O formato de imaxe XBM

en: The XPM image format
gl: O formato de imaxe XPM

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
gl: A cor que seleccionou, pode arrastrala a unha entrada de paleta para gardala para usos futuros.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
gl: O ficheiro "%s" está noutra máquina (chamada %s) e pode que non estea dispoñible para este programa.
    Está seguro de que quere seleccionalo?

en: The file name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
gl: O ficheiro "%s" contén símbolos non permitidos en nomes de ficheiro

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
gl: O ficheiro "%s" contén símbolos non permitidos en nomes de ficheiro

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
gl: O nome de ficheiro "%s" non se pode converter a UTF-8 (probe a definir a variable de ambiente G_FILENAME_ENCODING): %s

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
gl: O cartafol "%s" contén símbolos non permitidos en nomes de ficheiro

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
gl: O nome "%s" non é válido porque contén o carácter "%s". Utilice un nome diferente.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
gl: A cor seleccionada previamente, para comparala coa cor que está a escoller agora. Pode arrastrar esta cor a unha entrada de paleta, ou seleccionala como activa arrastrándoa sobre a cor do cadro ao seu carón.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
gl: O botón radio a cuxo grupo pertence este botón.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
gl: Esta compilación de gdk-pixbuf non soporta gardar no formato de imaxe: %s

en: This file system does not support icons for everything
gl: Este sistema de ficheiros non soporta iconas para todo

en: This file system does not support mounting
gl: Este sistema de ficheiros non permite montaxes

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
gl: Tigrigna-Eritreo (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
gl: Tigrifna-Etíope (EZ+)

en: Today
gl: Hoxe

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
gl: O PNG transformado ten un número de canales non soportado, debe ser 3 ou 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
gl: O PNG transformado ten unha largura ou altura de cero.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
gl: O PNG transformado non é RGB ou RGBA.

en: Transparency of the color.
gl: Transparencia da cor.

en: Type name of new folder
gl: Escriba o nome do novo cartafol

en: Unable to find include file: "%s"
gl: Non se atopou o ficheiro incluído: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
gl: Non se pode cargar o módulo de formato de imaxe: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
gl: Non se atopou o ficheiro de imaxe no pixmap_path: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
gl: Non se localizou o motor do tema no module_path: "%s",

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
gl: Profundidade de bit inesperada nas entradas do mapa de cores

en: Unexpected character data on line %d char %d
gl: Datos de caracteres inesperados na liña %d, carácter %d

en: Unexpected end of PNM image data
gl: Final inesperado dos datos de imaxe PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
gl: Anaco de icona non agardado na animación

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
gl: Etiqueta de inicio '%s' inesperada na liña %d, carácter %d

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
gl: Atributo '%s' descoñecido na liña %d, carácter %d

en: Unrecognized image file format
gl: Formato de ficheiro de imaxe non recoñecido

en: Unsupported JPEG color space (%s)
gl: Espazo de cor JPEG non soportado (%s)

en: Unsupported animation type
gl: Tipo de animación non soportado

en: Unsupported depth for ICO file: %d
gl: Profundidade non soportada para un ficheiro ICO: %d

en: Unsupported icon type
gl: Tipo de icona non soportado

en: Value for PNG text chunk %s can not be converted to ISO-8859-1 encoding.
gl: O valor do campo de texto %s do PNG non se pode converter a ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
gl: A versión %s do formato de ficheiro GIF non está soportada

en: Vietnamese (VIQR)
gl: Vietnamita (VIQR)

en: Warning
gl: Aviso

en: Wheel
gl: Roda

en: Width or height of TIFF image is zero
gl: A largura ou altura da imaxe TIFF é cero

en: Window
gl: Fiestra

en: X Input Method
gl: Método de entrada X

en: X Tilt
gl: Inclinación X

en: XPM file has image height <= 0
gl: O ficheiro XPM ten unha altura de imaxe <=0

en: XPM file has image width <= 0
gl: O ficheiro XPM ten unha largura de imaxe <=0

en: XPM file has invalid number of colors
gl: O ficheiro XPM ten un número de cores non válido

en: XPM has invalid number of chars per pixel
gl: O XPM ten un número de caracteres por píxel non válido

en: Y Tilt
gl: Inclinación Y

en: Yesterday
gl: Onte

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
gl: Pode introducir un valor de cor hexadecimal (ao estilo HTML), ou simplemente un nome de cor en inglés, como 'orange'.

en: You probably used symbols not allowed in filenames.
gl: Probablemente está a utilizar símbolos non permitidos en nombres de ficheiro.

en: ZWJ Zero width _joiner
gl: ZWJ _Unidor de largura cero

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
gl: ZWNJ _Non-unidor de largura cero

en: ZWS _Zero width space
gl: ZWS Espazo de largura _cero

en: Zoom _In
gl: _Aumentar

en: Zoom _Out
gl: _Reducir

en: _Add
gl: _Engadir

en: _Apply
gl: _Aplicar

en: _Ascending
gl: _Ascendente

en: _Axes
gl: _Eixes

en: _Back
gl: A_trás

en: _Blue:
gl: _Azul:

en: _Bold
gl: _Negra

en: _Bottom
gl: Em_baixo

en: _Browse for other folders
gl: _Examinar outros cartafoles

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Center
gl: _Centro

en: _Clear
gl: _Limpar

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Color
gl: _Cor

en: _Convert
gl: _Converter

en: _Copy
gl: Co_piar

en: _Delete
gl: _Borrar

en: _Descending
gl: _Descendente

en: _Device:
gl: _Dispositivo:

en: _Down
gl: A_baixo

en: _Execute
gl: E_xecutar

en: _Family:
gl: _Familia:

en: _Files
gl: _Ficheiros

en: _Fill
gl: _Encher

en: _Find
gl: _Procurar

en: _First
gl: _Primeiro

en: _Floppy
gl: _Disquete

en: _Folder name:
gl: Nome do _cartafol:

en: _Font
gl: Tipo de _letra

en: _Forward
gl: A_diante

en: _Gamma value
gl: Valor _gamma

en: _Green:
gl: _Verde:

en: _Harddisk
gl: Disco _duro

en: _Help
gl: A_xuda

en: _Home
gl: _Persoal

en: _Hue:
gl: _Ton:

en: _Index
gl: Í_ndice

en: _Insert Unicode Control Character
gl: _Inserir carácter de control Unicode

en: _Italic
gl: _Cursiva

en: _Jump to
gl: _Ir para

en: _Keys
gl: _Teclas

en: _Last
gl: Ú_ltimo

en: _Left
gl: _Esquerda

en: _Location:
gl: _Localización:

en: _Mode:
gl: _Modo:

en: _Name:
gl: _Nome:

en: _Network
gl: _Rede

en: _New
gl: _Novo

en: _New Folder
gl: _Novo cartafol

en: _No
gl: _Non

en: _Normal Size
gl: Tamaño _normal

en: _OK
gl: _Aceptar

en: _Opacity:
gl: _Opacidade:

en: _Open
gl: _Abrir

en: _Palette
gl: _Paleta

en: _Paste
gl: _Pegar

en: _Preferences
gl: _Preferencias

en: _Preview:
gl: _Previsualización:

en: _Print
gl: _Imprimir

en: _Properties
gl: _Propiedades

en: _Quit
gl: _Saír

en: _Red:
gl: _Vermello:

en: _Redo
gl: _Refacer

en: _Refresh
gl: _Actualizar

en: _Remove
gl: E_liminar

en: _Rename
gl: _Renomear

en: _Rename File
gl: _Renomear ficheiro

en: _Revert
gl: _Reverter

en: _Right
gl: _Dereita

en: _Saturation:
gl: _Saturación:

en: _Save
gl: _Gardar

en: _Save color here
gl: _Gardar a cor aquí

en: _Selection:
gl: _Selección:

en: _Spell Check
gl: _Ortografía

en: _Stop
gl: _Parar

en: _Strikethrough
gl: _Riscado

en: _Style:
gl: _Estilo:

en: _Top
gl: En_riba

en: _Undelete
gl: _Recuperar

en: _Underline
gl: _Subliñar

en: _Undo
gl: _Desfacer

en: _Up
gl: A_rriba

en: _Value:
gl: _Valor:

en: _Yes
gl: _Si

en: calendar:week_start:0
gl: calendar:week_start:1

en: clear
gl: limpar

en: error creating directory '%s': %s
gl: erro ao crear o directorio '%s': %s

en: error getting information for '%s'
gl: erro ao obter a información de '%s'

en: error getting information for '%s': %s
gl: erro ao obter información de '%s': %s

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
gl[0]: falla ao asignar un buffer de imaxe de %u byte
gl[1]: falla ao asignar un buffer de imaxe de %u bytes

en: none
gl: ningún

en: shortcut %s does not exist
gl: o atallo %s non existe

en: unsupported RAS image variation
gl: variación de imaxe RAS non soportada
