gdm2.HEAD.he - en to he translation catalogue (414 entries)

en: 
    ... File too long to display ...
he: 
    ... הקובץ ארוך מידי לתצוגה ...

en: 
    Authentication failed.  Letters must be typed in the correct case.
he: 
    האימות נכשל.  האותיות חייבות להיות כתובות ברשיות הנכונות.

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.
he: 
    שם משתמש או סיסמה שגויים.  האותיות חייבות להיות כתובות ברשיות הנכונות.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
he: 
    זמנית מנהל המערכת מונע גישה למערכת.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
he: 
    מנהל המערכת כיבה את חשבונך.

en: %s could not be opened
he: %s לא הצליח להיפתח

en: %s language selected
he: השפה %s נבחרה

en: %s not a regular file!
he: %s איננו קובץ רגיל!

en: %s session selected
he: תצורת ההפעלה %s נבחרה

en: %s: %s does not exist but must exist.
he: %s: %s לא קיים אך חייב להיות קיים.

en: %s: %s is not a regular file.
he: %s: %s איננו קובץ רגיל.

en: %s: Aborting display %s
he: %s: מבטל תצוגה %s

en: %s: Cannot create pipe
he: %s: לא ניתן ליצור צינור

en: %s: Cannot safely open %s
he: %s: לא יכול לפתוח בבטחה את %s

en: %s: Cannot start greeter trying default: %s
he: %s: לא ניתן להפעיל את המברך מנסה את ברירת המחדל: %s

en: %s: Could not become %s. Aborting.
he: %s: לא יכול להיות %s. מבטל.

en: %s: Could not exec %s %s %s
he: %s: לא ניתן להפעיל את %s %s %s

en: %s: Could not extract authlist from packet
he: %s: לא ניתן לחלץ את authlist מהחבילה

en: %s: Could not lock cookie file %s
he: %s: לא יכול לנעול קובץ עוגייה %s

en: %s: Could not open cookie file %s
he: %s: לא יכול לכתוב קובץ עוגייה %s

en: %s: Could not read Authentication Names
he: %s: לא יכול לקרוא את שמות האישורים

en: %s: Could not read Authorization List
he: %s: לא יכול לקרוא את רשימת האישורים

en: %s: Could not read Client Address
he: %s: לא יכול לקרוא את כתובת הלקוח

en: %s: Could not read Connection Type
he: %s: לא יכול לקרוא את סוג החיבור

en: %s: Could not read Display Class
he: %s: לא יכול לקרוא את מחלקת התצוגה

en: %s: Could not read Display Number
he: %s: לא יכול לקרוא את מספר התצוגה

en: %s: Could not read Manufacturer ID
he: %s: לא יכול לקרוא את זיהוי היצרן

en: %s: Could not read Session ID
he: %s: לא יכול לקרוא את זיהוי תצורת ההפעלה

en: %s: Could not read XDMCP header!
he: %s: לא יכול לקרוא את כותרת XDMCP!

en: %s: Could not read display address
he: %s: לא יכול לקרוא את כתובת התצוגה

en: %s: Could not write cookie
he: %s: לא ניתן לכתוב עוגייה

en: %s: Could not write new authorization entry.  Possibly out of diskspace
he: %s: לא יכול לכתוב ערך אישור חדש:  כנראה אין מספיק מקום על הדיסק

en: %s: Could not write new authorization entry: %s
he: %s: לא יכול לכתוב ערך אישור חדש: %s

en: %s: Directory %s does not exist.
he: %s: הספריה %s איננה קיימת.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
he: %s: תצוגה מספר %d בשימוש!  אני אשתמש ב %d

en: %s: Error opening a pipe: %s
he: %s: שגיאה בפתיחת צינור: %s

en: %s: Error setting %s to %s
he: %s: שגיאה בקביעת %s ל %s

en: %s: Error setting signal %d to %s
he: %s: שגיאה בקביעת האות %d ל %s

en: %s: Error setting up %s signal handler: %s
he: %s: שגיאה בקביעת מטפל האות %s: %s

en: %s: Error starting chooser on display %s
he: %s: שגיאה בהפעלת הבוחר בתצוגה %s

en: %s: Error starting greeter on display %s
he: %s: שגיאה בהפעלת המברך בתצוגה %s

en: %s: Failed creating pipe
he: %s: שגיאה ביצירת צינור

en: %s: Halt failed: %s
he: %s: כיבוי נכשל: %s

en: %s: No Exec line in the session file: %s, starting failsafe GNOME
he: %s: אין שורת Exec בקובץ התצורה: %s, מתחיל את GNOME בתצורה הבטוחה

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
he: %s: אין קובץ הגדרות: %s. משתמש בברירת המחדל.

en: %s: No greeter specified.
he: %s: לא צוין מברך.

en: %s: No remote greeter specified.
he: %s: לא צוין מברך מרוחק.

en: %s: Reboot failed: %s
he: %s: הפעלה מחדש נכשלה: %s

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
he: %s: Root לא יכול להתחבר אוטומטית, מכבה התחברות אוטומטית

en: %s: Standard X server not found, trying alternatives
he: %s: שרת X סטנדרטי לא נמצא, מנסה חלופות

en: %s: String too long!
he: %s: המחרוזת ארוכה מידי!

en: %s: Xserver not found: %s
he: %s: שרת X לא נמצא: %s

en: %s: cannot fork
he: %s: לא ניתן לשכפל

en: %s: cannot open display %s
he: %s: לא יכול לפתוח תצוגה %s

en: %s: fork() failed!
he: %s: fork() נכשל!

en: %s: setsid() failed: %s!
he: %s: setsid() נכשל: %s!

en: %sWelcome to %s%s
he: %sברוך הבא ל - %s%s

en: (c) 2002 Bond, James Bond
he: (c) 2002 בונד, ג'יימס בונד

en: (current) UNIX password:
he: סיסמת UNIX (נוכחית):

en: (memory buffer
he: (חוצץ זיכרון

en: (memory buffer)
he: (חוצץ זיכרון)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
he: יישום גרפי להגדרות מנהל התצוגה של GNOME (GDM)

en: A-M
he: א-כ

en: A-M|Albanian
he: א-כ|אלבאנית

en: A-M|Amharic
he: א-כ|אמהרית

en: A-M|Arabic (Egypt)
he: ל-ת|ערבית (מצרית)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
he: ל-ת|ערבית (לבנונית)

en: A-M|Azerbaijani
he: א-כ|אזרביינית

en: A-M|Basque
he: א-כ|בסקית

en: A-M|Belarusian
he: א-כ|בלרוסית

en: A-M|Bengali
he: א-כ|בנגלית

en: A-M|Bengali (India)
he: א-כ|בנגלית (הודו)

en: A-M|Bosnian
he: א-כ|בוסנית

en: A-M|Bulgarian
he: א-כ|בולגרית

en: A-M|Catalan
he: ל-ת|קאטלנית

en: A-M|Chinese (simplified)
he: ל-ת|סינית (פשוטה)

en: A-M|Chinese (traditional)
he: ל-ת|סינית (מסורתית)

en: A-M|Croatian
he: ל-ת|קרואטית

en: A-M|Czech
he: ל-ת|צ'כית

en: A-M|Danish
he: א-כ|דנית

en: A-M|Dutch
he: א-כ|הולנדית

en: A-M|English
he: א-כ|אנגלית

en: A-M|English (American)
he: א-כ|אנגלית (אמריקאית)

en: A-M|English (Australian)
he: א-כ|אנגלית (אוסטרלית)

en: A-M|English (British)
he: א-כ|אנגלית (בריטית)

en: A-M|English (Ireland)
he: א-כ|אנגלית (אירלנדית)

en: A-M|Estonian
he: א-כ|אסטונית

en: A-M|Finnish
he: ל-ת|פינית

en: A-M|French
he: ל-ת|צרפתית

en: A-M|Galician
he: א-כ|גאלית

en: A-M|German
he: א-כ|גרמנית

en: A-M|Greek
he: א-כ|יוונית

en: A-M|Gujarati
he: א-כ|גוז'ארטית

en: A-M|Hebrew
he: ל-ת|עברית

en: A-M|Hindi
he: א-כ|הינדית

en: A-M|Hungarian
he: א-כ|הונגרית

en: A-M|Icelandic
he: א-כ|אירלנדית

en: A-M|Indonesian
he: א-כ|אינדונזית

en: A-M|Interlingua
he: א-כ|אינטרליגוית

en: A-M|Irish
he: א-כ|אירית

en: A-M|Italian
he: א-כ|איטלקית

en: A-M|Japanese
he: א-כ|יפנית

en: A-M|Kannada
he: ל-ת|קנדית

en: A-M|Korean
he: ל-ת|קוריאנית

en: A-M|Latvian
he: ל-ת|לטווית

en: A-M|Lithuanian
he: ל-ת|ליטאית

en: A-M|Macedonian
he: ל-ת|מקדונית

en: A-M|Malay
he: ל-ת|מלאית

en: A-M|Malayalam
he: ל-ת|מליאלאם

en: A-M|Marathi
he: ל-ת|מאראת'י

en: A-M|Mongolian
he: ל-ת|מונגולית

en: ADDRESS
he: כתובת

en: Abort login
he: בטל חיבור

en: Allo_w running XDMCP chooser from the login screen
he: אפ_שר הפעלת בוחר XDMCP ממסך ההתחברות

en: Allow _root to login with GDM
he: אפשר חיבור _root באמצעות GDM

en: Allow c_onfiguration from the login screen
he: אפשר שינוי ה_גדרות ממסך ההתחברות

en: Allow remote _timed logins
he: אפשר חיבורים מ_תוזמנים מרוחקים

en: Allow root to login r_emotely with GDM
he: אפשר ל root להתחבר מ_רחוק באמצעות GDM

en: Always use 24 hour cloc_k format
he: תמיד השתמש בסידור ש_עון של 24 שעות

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
he: הארכיון איננו כולל את הקובץ GdmGreeterTheme.info

en: Archive is not of a single subdirectory
he: הארכיון איננו תת-ספרייה יחידה

en: Archive is not of a subdirectory
he: הארכיון איננו תת-ספרייה

en: Are you sure you want to reboot the machine?
he: האם אתה בטוח שברצונך להפעיל מחדש את המחשב?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
he: האם אתה בטוח שברצונך לכבות את המחשב?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
he: האם אתה בטוח שברצונך להשהות את המחשב?

en: Authentication failed
he: האימות נכשל

en: Authentication failure!
he: אימות נכשל!

en: Author:
he: מחבר:

en: Automatic Login
he: חיבור אוטומטי

en: Automatic login
he: חיבור אוטומטי

en: Background
he: רקע

en: Bond, James Bond
he: בונד, ג'יימס בונד

en: Browse
he: עיין

en: COMMAND
he: פקודה

en: C_onnect
he: ה_תחבר

en: Can not get username
he: לא ניתן לקבל שם משתמש

en: Can't lock screen
he: לא ניתן לנעול צג

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
he: לא ניתן למצוא את "xterm" כדי להפעיל תצורת הפעלה בטוחה.

en: Cannot load user interface
he: לא ניתן לטעון ממשק משתמש

en: Cannot open file
he: לא ניתן לפתוח קובץ

en: Cannot start the greeter
he: לא ניתן להפעיל את המברך

en: Cannot start the session due to some internal error.
he: לא ניתן להתחיל את תצורת ההפעלה עקב שגיאה פנימית.

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
he: שנה את התמונה שתופיע בדפדפן הפנים של GDM (מנהל ההתחברות)

en: Choose a Session
he: בחר תצורת הפעלה

en: Choose an Action
he: בחר פעולה

en: Choose server
he: בחר שרת

en: Choose the X server to start
he: בחר את שרת ה X להפעלה

en: Circles
he: מעגלים

en: Co_lor
he: צ_בע

en: Configuration is not correct
he: ההגדרה איננה נכונה

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
he: הגדר את GDM (מנהל ההתחברות הזה). זה דורש את סיסמת root.

en: Copyright:
he: זכויות יוצרים:

en: Could not find the GNOME installation, will try running the "Failsafe xterm" session.
he: לא ניתן למצוא את התקנת GNOME, אנסה להפעיל את תצורת "מסוף X לתצורה בטוחה".

en: Couldn't authenticate user
he: לא ניתן לאמת משתמש

en: Couldn't authenticate user "%s"
he: לא ניתן לאמת את המשתמש "%s"

en: D_isconnect
he: ה_תנתקות

en: Debugging output
he: פלט ניפוי

en: Default System Session
he: תצורת ההפעלה ברירת המחדל של המערכת

en: Description:
he: תיאור:

en: Details: %s
he: פרטים: %s

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
he: התצוגה '%s' לא יכולה להיפתח על-ידי Xnest

en: Displays per _host:
he: תצוגות למ_ארח:

en: Do not fork into the background
he: אל תשכפל לרקע

en: Do not lock current screen
he: אל תנעל את הצג הנוכחי

en: Do you really wish to remove theme '%s' from the system?
he: האם ברצונך באמת להסיר את ערכת הנושא '%s' מהמערכת?

en: Doubleclick on the user
    to log in
he: לחיצה כפולה על משתמש
    כדי להתחבר

en: Doubleclick on the user to log in
he: לחיצה כפולה על משתמש כדי להתחבר

en: Enable _XDMCP
he: אפשר _XDMCP

en: Enter new UNIX password:
he: הקלד סיסמת UNIX חדשה:

en: Enter the root password
    to run the configuration.
he: הזן את סיסמת root
    כדי להפעיל את תוכנת ההתקנה.

en: Error while changing NIS password.
he: שגיאה בזמן שינוי סיסמת NIS.

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to (%s)
he: שגיאה בזמן ניסיון הפעלה (%s)
    שהוא מקושר ל (%s)

en: Exit the application
he: צא מהיישום

en: Extra options for Xnest
he: אפשרויות נוספות ל Xnest

en: Failed to restart self
he: נכשל בהפעלה מחדש עצמית

en: Failsafe Gnome
he: תצורה בטוחה של Gnome

en: Failsafe _Gnome
he: תצורה _בטוחה של Gnome

en: Failsafe _Terminal
he: _מסוף X לתצורה בטוחה

en: Failsafe xterm
he: מסוף X לתצורה בטוחה

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
he: הקובץ %s לא יכול להיפתח לקריאה
    שגיאה: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
he: הקובץ %s לא יכול להיפתח לכתיבה
    שגיאה: %s

en: File does not exist
he: הקובץ אינו קיים

en: File not a tar.gz or tar archive
he: הקובץ איננו ארכיון tar.gz או tar

en: Finger
he: אצבע

en: GDM Host Chooser
he: בוחר מארח GDM

en: GDM Login
he: התחברות GDM

en: GDM could not write a new authorization entry to disk.  Possibly out of diskspace.%s%s
he: GDM לא יכול לכתוב ערך אישור חדש:  כנראה אין מספיק מקום על הדיסק.%s%s

en: GDM detected a shutdown or reboot in progress.
he: GDM זיהה כיבוי או הפעלה מחדש בתהליכים.

en: GDM restarting ...
he: GDM מתחיל מחדש...

en: GNOME Art variation of Circles
he: הגירסה של GNOME למעגלים

en: GNOME Art variation of Circles with a Face Browser
he: הגירסה של GNOME Art למעגלים עם דפדפן פנים

en: GNOME Artists
he: אומני GNOME

en: GNOME Desktop Manager
he: מנהל שולחן העבודה של GNOME

en: General
he: כללי

en: Graphical greeter
he: מברך גרפי

en: Greeter
he: מברך

en: Happy GNOME
he: GNOME שמח

en: Happy GNOME with Browser
he: GNOME שמח עם דפדפן

en: How to use this application
he: כיצד להשתמש ביישום זה

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
he: אינני מצליח להפעיל את שרת ה X (הממשק הגרפי שלך).  כנראה שהוא לא מוגדר נכון.  התרצה לראות את הפלט של שרת ה X כדי לאבחן את הבעיה?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
he: אני לא מצליח להעלות את שרת ה X (הממשק הגרפי שלך).  כנראה שהוא פשוט אינו מוגדר נכון.  תצטרך להתחבר דרך מסוף ולהריץ את תוכנת ההגדרות של X.  אז הפעל מחדש את GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly. You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
he: אני לא יכול להפעיל את שרת X (הממשק הגרפי שלך). כנראה שהוא לא מוגדר כראוי. אתה תצטרך להתחבר דרך מסוף ולהפעיל מחדש את תוכנית ההגדרות של X. לאחר-מכן הפעל מחדש את GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
he: אינני מצליח להפעיל את שרת ה X (הממשק הגרפי שלך).  נראה שהתקן הסמן (העכבר שלך) אינו מוגדר נכון.  התרצה לראות את הפלט של שרת ה X כדי לאבחן את הבעיה?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
he: לא הצלחתי להפעיל את
    שרת ה X (הסביבה הגרפית שלך)
    עקב שגיאה פנימית.
    אנא צור קשר עם מנהל המערכת שלך
    או בדוק את רישומי המערכת עבור ניתוח.
    בינתיים, התצוגה הזו תכובה.  אנא הפעל
    מחדש את gdm כשהתקלה תסודר.

en: I could not start the regular X server (your graphical environment) and so this is a failsafe X server.  You should log in and properly configure the X server.
he: אני לא יכול לפתוח את שרת ה X הרגיל (הסביבה הגרפית שלך) ולכן זהו שרת X בתצורה בטוחה.  אתה צריך להתחבר ולהגדיר נכון את שרת ה X.

en: I could not start your session and so I have started the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
he: לא הצלחתי להתחיל את תצורת ההפעלה שלך אז התחלתי תצורת הפעלה בטוחה למסוף X.  חלונות כעת ממוקדים רק אם סמן העכבר שלך יהיה מעליהם.  כדי לצאת מהמצב הזה הקלד 'exit' בחלון בפינה השמאלית העליונה

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
he: אני אכבה את שרת ה X הזה לעתה.  הפעל מחדש את GDM כשההגדרות יהיו נכונות.

en: I will now try to restart the X server again.
he: אני אנסה עכשיו להפעיל את שרת ה X מחדש.

en: Icon
he: סמל

en: If you still wish to use this feature, either start GDM yourself or ask your system administrator to start GDM.
he: אם עדיין ברצונך להשתמש בתכונה זו, או שתפעיל מחדש את GDM בעצמך או שתבקש ממנהל המערכת להפעיל את GDM.

en: Invalid server command '%s'
he: פקודת שרת לא תקנית '%s'

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
he: רק הרץ את Xnest, ללא שאילתה (בלי בחירה)

en: L_ocal:
he: מ_קומי:

en: Language %s does not exist, using %s
he: השפה %s אינה קיימת, משתמש ב %s

en: Last
he: אחרון

en: Listen on _UDP port:
he: האזן ליציאת _UDP:

en: Log in anyway
he: התחבר בכל מקרה

en: Log in as another user inside a nested window
he: התחבר כמשתמש אחר מתוך חלון מקונן

en: Log in as another user without logging out
he: התחבר עם שם משתמש אחר מבלי להתנתק

en: Log in using the default system language
he: התחבר האמצעות שפת המערכת ברירת המחדל

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
he: התחבר באמצעות השפה שבחרת בפעם האחרונה שהתחברת

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
he: התחבר בעזרת תצורת ההפעלה שהשתמשת בה בפעם הקודמת שהתחברת

en: Login Photo
he: תמונת התחברות

en: Login Screen Setup
he: הגדרת מסך התחברות

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
he: חבר משתמש באופן או_טומטי לאחר מספר מסוים של שניות

en: Logo
he: סמל

en: Make _Default
he: קבע כ_ברירת מחדל

en: Master halting...
he: מבצע כיבוי...

en: Master rebooting...
he: מבצע הפעלה מחדש...

en: Master suspending...
he: מבצע השהייה...

en: Max p_ending indirect requests:
he: מקסימום בקשות לא ישירות ממ_תינות:

en: Maximum _pending requests:
he: מקסימום בקשות _ממתינות:

en: Maximum _remote sessions:
he: מקסימום הפעלות מ_רוחקות:

en: Maximum _wait time:
he: מקסימום _זמן המתנה:

en: Maximum indirect w_ait time:
he: מקסימום זמן המ_תנה לא ישיר:

en: Miscellaneous
he: שונות

en: N-Z
he: ל-ת

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
he: ל-ת|נורבגית (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
he: ל-ת|נורבגית (nynorsk)

en: N-Z|Oriya
he: א-כ|אוריה

en: N-Z|Panjabi
he: ל-ת|פאנג'בית

en: N-Z|Persian
he: ל-ת|פרסית

en: N-Z|Polish
he: ל-ת|פולנית

en: N-Z|Portuguese
he: ל-ת|פורטוגזית

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
he: ל-ת|פורטוגזית (ברזילאית)

en: N-Z|Romanian
he: ל-ת|רומנית

en: N-Z|Russian
he: ל-ת|רוסית

en: N-Z|Serbian
he: ל-ת|סרבית

en: N-Z|Slovak
he: ל-ת|סלובקית

en: N-Z|Slovenian
he: ל-ת|סלובנית

en: N-Z|Spanish
he: ל-ת|ספרדית

en: N-Z|Spanish (Mexico)
he: ל-ת|ספרדית (מקסיקו)

en: N-Z|Swedish
he: ל-ת|שוודית

en: N-Z|Swedish (Finland)
he: ל-ת|שוודית (פינלנד)

en: N-Z|Tamil
he: א-כ|טמילית

en: N-Z|Telugu
he: א-כ|טלגוית

en: N-Z|Thai
he: ל-ת|תאי

en: N-Z|Turkish
he: א-כ|טורקית

en: N-Z|Ukrainian
he: א-כ|אוקראינית

en: N-Z|Vietnamese
he: א-כ|ויאטנאמית

en: N-Z|Walloon
he: א-כ|ולונית

en: N-Z|Welsh
he: א-כ|וולשית

en: N-Z|Yiddish
he: א-כ|יידיש

en: New Login
he: חיבור חדש

en: New Login in a Nested Window
he: חיבור חדש בחלון מקונן

en: No configuration was found
he: לא נמצאו הגדרות

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
he: לא נמצא קישור לתצורת הפעלה ברירת מחדל. משתמש בתצורה הבטוחה של GNOME.

en: No file selected
he: לא נבחר קובץ

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
he: אין ממשק שניתן לטעינה, רע! (קובץ: %s)

en: No password supplied
he: לא סופקה סיסמה

en: No picture selected.
he: לא נבחרה תמונה.

en: No screenshot available
he: תמונת מסך אינה זמינה

en: Not a theme archive
he: לא ארכיון ערכת נושא

en: OPTIONS
he: אפשרויות

en: Only root wants to run gdm
he: רק root יכול להפעיל את gdm

en: Options
he: אפשרויות

en: Other|POSIX/C English
he: אחר|POSIX/C אנגלית

en: Password has been already used. Choose another.
he: הסיסמה כבר הייתה בשימוש. בחר אחרת.

en: Password unchanged
he: סיסמה לא שונתה

en: Password:
he: סיסמה:

en: Pick a color
he: בחר צבע

en: Picture is too large
he: התמונה גדולה מידי

en: Pin_g interval (seconds):
he: מרווח _Ping (שניות):

en: Ping interval (seconds):
he: מרווח Ping (שניות):

en: Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
he: אנא בקש ממנהל המערכת לאפשרו בתוכנית הגדרת GDM.

en: Please ask your system administrator to install it.
he: אנא בקש ממנהל המערכת להתקין אותו.

en: Please ask your system administrator to start it.
he: אנא בקש ממנהל המערכת להפעיל אותו.

en: Please enter your username
he: אנא הזן את שם המשתמש שלך

en: Please insert 25 cents to log in.
he: אנא הכנס שקל כדי להתחבר.

en: Please make sure the Caps Lock key is not enabled.
he: אנא ודא כי המקש Caps Lock איננו מאופשר.

en: Please type in the root (privileged user) password.
he: אנא כתוב את סיסמת root (משתמש על).

en: Preserve LD_* variables
he: שמור משתני LD_*

en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

en: Re_mote welcome string:
he: מחרוזת ברוכים הבאים מ_רוחקת:

en: Reboot
he: הפעל מחדש

en: Reboot your computer
he: הפעל מחדש את המחשב שלך

en: Restart
he: הפעל מחדש

en: Retry _delay (seconds) :
he: _השהיית ניסיון חדש (שניות) :

en: Return to previous login
he: חזור לחיבור קודם

en: Retype new UNIX password:
he: הקלד שוב סיסמת UNIX חדשה:

en: Run _XDMCP chooser
he: הפעל את בוחר _XDMCP

en: Run in background
he: הפעל ברקע

en: STRING
he: מחרוזת

en: Security
he: אבטחה

en: Select _Language...
he: בחר _שפה...

en: Select _Session...
he: בחר _תצורת הפעלה...

en: Select a language
he: בחר שפה

en: Select a language for your session to use:
he: בחר שפה לשימוש בתצורת ההפעלה שלך:

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
he: בחר תמונה להצגה בדפדפן הפנים:

en: Select new theme archive to install
he: בחר ארכיון ערכת נושא חדש להתקנה

en: Show _actions menu
he: הצג תפריט _פעולות

en: Show choosable user images (_face browser)
he: הצג תמונות משתמשים הניתנות לבחירה (דפדפן _פנים)

en: Show the "Actions" menu (formerly known as the "System" menu).  If not set, none of the system commands will be available (this includes reboot, shutdown, configure, chooser)
he: הצג את תפריט "פעולות" (לשעבר תפריט "מערכת").  אם לא נקבע, אף אחת מפקודות המערכת לא תהינה זמינות (זה כולל הפעלה מחדש, כיבוי, הגדרות ובוחר)

en: Shut _Down
he: _כיבוי

en: Shut _down the computer
he: _כבה את המחשב

en: Shut down the system so that you may safely turn off the computer.
he: מכבה את המערכת כך שתוכל בבטחה לסגור את המחשב.

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
he: מכבה את המחשב.

en: Shut_down
he: _כיבוי

en: Some error occured when installing the theme
he: אירעו שגיאות בהתקנת ערכת הנושא

en: Sorry, passwords do not match
he: מצטער, הסיסמאות אינן תואמות

en: Standard greeter
he: מברך רגיל

en: Standard server
he: שרת רגיל

en: Status
he: מצב

en: Sus_pend
he: _השהה

en: Sus_pend the computer
he: _השהה את המחשב

en: Suspend your computer
he: משהה את המחשב שלך

en: System Default
he: ברירת המחדל של המערכת

en: System default
he: ברירת המחדל של המערכת

en: System is rebooting, please wait ...
he: המערכת מתחילה מחדש, אנא המתן...

en: System is shutting down, please wait ...
he: המערכת נכבית, אנא המתן...

en: TYPE
he: סוג

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
he: המשתמש gdm איננו קיים. אנא תקן את הגדרות gdm %s והפעל מחדש את gdm.

en: The system administrator disallowed pictures larger than %d bytes to show in the face browser
he: מנהל המערכת לא מרשה שהתמונות יהיו גדולות מ %d בתים להצגה בדפדפן הפנים

en: The system administrator has disabled your account.
he: מנהל המערכת כיבה את חשבונך.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
he: מנהל המערכת לא איפשר חיבור ממסך זה

en: The theme for the graphical greeter is corrupt
he: ערכת הנושא למברך הגרפי פגומה

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
he: נראה שערכת הנושא '%s' כבר מותקנת, האם להתקין שוב בכל מקרה?

en: Theme with blue circles
he: ערכת נושא עם מעגלים כחולים

en: There was an error loading the theme %s
he: ארעה שגיאה בטעינת ערכת הנושא %s

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
he: זוהי תצורה בטוחה שתחבר אותך לתוך GNOME.  אף תסריטי הפעלה לא יקראו וזה לשימוש רק אם אין לך דרך אחרת להתחבר.  GNOME ישתמש בתצורת ההפעלה ברירת המחדל.

en: This is the Failsafe Gnome session.  You will be logged into the 'Default' session of Gnome with no startup scripts run.  This is only to fix problems in your installation.
he: זוהי תצורת ההפעלה הבטוחה של Gnome.  אתה תתחבר לתצורת 'ברירת המחדל' של Gnome ללא הפעלת תסריטי הפעלה.  זה נועד רק כדי לתקן תקלות בהתקנה שלך.

en: This is the default system session
he: זוהי תצורת ההפעלה ברירת המחדל של המערכת

en: This is the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
he: זוהי תצורת הפעלה בטוחה למסוף X.  חלונות כעת ממוקדים רק אם סמן העכבר שלך יהיה מעליהם.  כדי לצאת מהמצב הזה הקלד 'exit' בחלון בפינה השמאלית העליונה

en: This session logs you into CDE
he: תצורת הפעלה זו מחברת אותך ל CDE

en: This session logs you into GNOME
he: תצורת הפעלה זו מחברת אותך ל GNOME

en: Timed Login
he: התחברות מתוזמנת

en: Timed login us_ername:
he: _שם המשתמש להתחברות מתוזמנת:

en: Too many users to list here...
he: יותר מידי משתמשים כדי לרשום כאן...

en: Unknown error occured.
he: ארעה שגיאה לא ידועה.

en: User %s no longer permitted to access the system
he: המתשמש %s אינו רשאי יותר לגשת למערכת

en: User %s not allowed to log in
he: המשתמש %s לא מורשה להתחבר

en: User %s will login in %d seconds
he: המשתמש %s יתחבר בעוד %d שניות

en: Username
he: שם משתמש

en: Username:
he: שם משתמש:

en: View details (~/.xsession-errors file)
he: הצג פרטים (הקובץ ~/.xsession-errors)

en: Welcome
he: ברוכים הבאים

en: Welcome to %n
he: ברוך הבא ל - %n

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
he: האם ברצונך לתת לי לנסות להריץ את תוכנת ההגדרות של X?  שים לב שתצטרך את סיסמת root בשביל זה.

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
he: האם ברצונך לתת לי לנסות להריץ את תוכנת הגדרות העכבר?  שים לב שתצטרך את סיסמת root בשביל זה.

en: Would you like to view the detailed X server output as well?
he: האם ברצונך לראות גם את הפלט המפורט של שרת X?

en: Xnest command line
he: שורת הפקודה של Xnest

en: Xnest doesn't exist.
he: Xnest לא קיים.

en: Xnest mode
he: מצב Xnest

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
he: יאייק, שום דבר לא נמצא בסיפרית תצורות ההפעלה.

en: You are already logged in.  You can log in anyway or abort this login
he: אתה כבר מחובר.  אתה יכול להתחבר בכל מקרה או לבטל התחברות זו

en: You are already logged in.  You can log in anyway, return to your previous login session, or abort this login
he: אתה כבר מחובר.  אתה יכול להתחבר בכל מקרה, לחזור לתצורת ההפעלה הקודמת שלך, או לבטל התחברות זו

en: You are required to change your password immediately (password aged)
he: אתה נדרש לשנות את סיסמתך מיידית (תקפות הסיסמה)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
he: אתה נדרש לשנות את סיסמתך מיידית (הכרח של root)

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
he: בחרת את %s להפעלה הזו, אך ההגדרה ברירת המחדל שלך היא %s.
    האם ברצונך להפוך את %s לברירת המחדל בהפעלות העתידיות?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
he: בחרת את %s להפעלה הזו.
    אם ברצונך להפוך את %s לברירת מחדל להפעלות העתידיות,
    הפעל את העזר 'switchdesk'
    (מערכת->כלי החלפת שולחן עבודה מתפריט הלוח).

en: You likely won't be able to log in either.
he: כנראה שגם לא תוכל להתחבר.

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
he: אתה חייב להיות משתמש על (root) כדי להגדיר את GDM.

en: You must choose a longer password
he: אתה חייב לבחור סיסמה ארוכה יותר

en: You must wait longer to change your password
he: אתה חייב לחכות יותר זמן כדי לשנות את סיסמתך

en: You've got capslock on!
he: ה Caps Lock שלך דולק!

en: Your account has expired; please contact your system administrator
he: פג תוקפו של חשבונך; אנא צור קשר עם מנהל המערכת

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.  Do you want to log in with the / (root) directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless you use a failsafe session.
he: ספריית הבית שלך רשומה כ:
    '%s'
    אך לא נראה שהיא קיימת.  האם ברצונך להתחבר עם ספריית / (שורש) כספריית הבית שלך?
    
    סביר להניח ששום דבר לא יעבוד אלא אם תשתמש בתצורת הפעלה בטוחה.

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
he: סוג תצורת ההפעלה המועדפת שלך %s איננה מותקנת על המכונה הזו.
    האם ברצונך לעשות את %s ברירת המחדל להפעלות העתידיות?

en: Your session only lasted less than 10 seconds.  If you have not logged out yourself, this could mean that there is some installation problem or that you may be out of diskspace.  Try logging in with one of the failsafe sessions to see if you can fix this problem.
he: תצורת ההפעלה שלך ערכה פחות מ 10 שניות.  אם לא התחברת בעצמך, יכול להיות שישנה בעיה בהתקנה או שייתכן ואין לך מספיק מקום פנוי על הדיסק.  נסה להתחבר לאחת מתצורות ההפעלה הבטוחות כדי לראות אם אתה יכול לתקן בעיה זו.

en: _Actions
he: _פעולות

en: _Automatic login username:
he: שם משתמש לחיבור _אוטומטי:

en: _Background color:
he: צבע _רקע:

en: _Configure
he: _הגדר

en: _Configure Login Manager...
he: _הגדר את מנהל ההתחברות...

en: _Configure the login manager
he: _הגדר את מנהל ההתחברות

en: _Delete theme
he: _מחק ערכת נושא

en: _Image
he: _תמונה

en: _Install new theme
he: _התקן ערכת נושא חדשה

en: _Language
he: _שפה

en: _Last
he: _אחרון

en: _Login a user automatically on first bootup
he: _חבר משתמש באופן אוטומטי בהפעלה הראשונה

en: _No background
he: _ללא רקע

en: _Only color on remote displays
he: צבע _רק בצגים מרוחקים

en: _Other
he: א_חר

en: _Password:
he: _סיסמה:

en: _Quit
he: _יציאה

en: _Reboot
he: הפעל _מחדש

en: _Reboot the computer
he: הפעל _מחדש את המחשב

en: _Remote:
he: _מרוחק:

en: _Scale background image to fit
he: _מתח תמונת רקע להתאמה

en: _Seconds before login:
he: _שניות לפני ההתחברות:

en: _Session
he: _תצורת הפעלה

en: _Suspend
he: _השהה

en: _System Default
he: ברירת המחדל של המ_ערכת

en: _Username:
he: _שם משתמש:

en: _Welcome string:
he: מחרוזת _ברוכים הבאים:

en: _XDMCP Chooser
he: בוחר _XDMCP

en: _XDMCP Chooser...
he: בוחר _XDMCP...

en: author
he: מחבר

en: copyright
he: זכויות יוצרים

en: description
    widget
he: תיאור
    פריט

en: gdm already running. Aborting!
he: gdm כבר מופעל. מבטל!

en: gdmaskpass only runs as root
he: gdmaskpass פועל רק כ root

en: y = Yes or n = No? >
he: y = כן או n = לא? >
