balsa 0 - en to hr translation catalogue (386 entries)

en:      to %s
hr:      u %s

en:    from %s
hr:    od %s

en:  Press '%s' to toggle write
hr: Pritisnizr  '%s' za mijenjanje zapisa

en: %d kept, %d deleted.
hr: %d zadržano, %d obrisano.

en: %d kept, %d moved, %d deleted.
hr: %d zadržano, %d maknuto, %d izbrisano.

en: %d kept.
hr: %d zadržano

en: %s (default)
hr: %s (uobičajeno)

en: %s has insecure permissions!
hr: %s ima nesigurna ovlaštenja!

en: %s is an invalid IMAP path
hr: %s je nepravilan IMAP put

en: %s is not a mailbox.
hr: %s nije poštanski sandučić

en: %s isn't a regular file.
hr: %s nije kvalificirana datoteka.

en: %s no longer exists!
hr: %s više ne postoji

en: %s on %s
hr: %s na %s

en: %s wrote:
hr: %s napisao:

en: %s: Opening %s Refcount: %d
hr: %s: Otvaram %s Brojref: %d

en: %s: could not create context: %s
hr: %s: ne mogu kreirati kontekst: %s

en: %s: could not create new data object: %s
hr: %s: ne mogu kreirati novi objekt podataka: %s

en: %s: could not create new data: %s
hr: %s: ne mogu kreirati nove podatke: %s

en: %s: could not get data from buffer: %s
hr: %s: ne mogu dohvatiti podatke iz međuspremnika: %s

en: %s: could not get data from file: %s
hr: %s: ne mogu dohvatiti podatke iz datoteke: %s

en: %s: could not get data from mailbox file: %s
hr: %s: nije moguće dohvatiti podatke iz datoteke poštanskog pretinca: %s

en: %s: could not get data: %s
hr: %s: nije moguće dohvatiti podatke: %s

en: %s: could not get decrypted data: %s
hr: %s: nije moguće dohvatiti dekriptirane podatke: %s

en: %s: could not list keys for %s: %s
hr: %s: nije moguće izlistati ključeve za %s: %s

en: %s: could not retreive crypto engine information: %s.
hr: %s: nije moguće dohvatiti informacije o mehanizmu za šifriranje: %s.

en: %s: could not retrieve key for %s: %s
hr: %s: nije moguće dohvatiti ključ za %s: %s

en: %s: decryption and signature verification failed: %s
hr: %s: neuspješno dešifriranje i ovjera  potpisa: %s

en: %s: decryption failed: %s
hr: %s: neuspjelo dešifriranje: %s

en: %s: encryption failed: %s
hr: %s: neuspjelo šifriranje: %s

en: %s: signature verification failed: %s
hr: %s: neuspjela ovjera potpisa: %s

en: %s: signing and encryption failed: %s
hr: %s: neuspjelo potpisivanje i šifriranje: %s

en: %s: signing failed: %s
hr: %s: neuspjelo potpisivanje: %s

en: (Example: write December 31, 2000, as %s)
hr: (Primjer: napišite Prosinac 31, 2000, kao %s)

en: (No identity set)
hr: (Nije postavljen identitet)

en: (No sender)
hr: (Bez pošiljatelja)

en: (No subject)
hr: (Bez naslova)

en: (need 'view-attachments' bound to key!)
hr: (potrebno je 'pogledaj-privitke' povezati na ključ!)

en: (r)eject, accept (o)nce
hr: (r)-odbij, prihvati jedn(o)m

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
hr: (r)-odbij, prihvati jedn(o)m, prihv(a)ti uvijek

en: (size %s bytes)
hr: (veličina %s bajtova)

en: (use '%s' to view this part)
hr: (koristite '%s' za pogled ovog dijela)

en: *** ERROR: Mailbox Lock Exists: %s ***
hr: *** GREŠKA: Brava sandučića postoji: %s ***

en: *** ERROR: Mailbox Stream Closed: %s ***
hr: *** GREŠKA: Mailbox niz zatvoren: %s ***

en: ------forwarded message from %s------
hr: ------proslijeđena poruka od %s------

en: 7 Bits
hr: 7 Bitova

en: 8 Bits
hr: 8 Bitova

en: AND
hr: I

en: A_dd
hr: _Dodaj

en: A_ddress Book Name
hr: Ime A_dresarno

en: Accept&_Save
hr: Prihvati&_Spremi

en: Access type: %s
hr: Tip pristupa: %s

en: Access type: URL
hr: Tip pristupa: URL

en: Access type: local-file
hr: Tip pristupa: lokalna-datoteka

en: Access type: mail-server
hr: Tip pristupa: poslužitelj-pošte

en: Action
hr: Akcija

en: Action to perform:
hr: Akcija koju treba izvesti:

en: Add Address Book
hr: Dodaj Adresnu Knjižicu

en: Add a new IMAP folder
hr: Dodaj novu IMAP mapu.

en: Add a new IMAP mailbox
hr: Dodaj novi IMAP sandučić.

en: Add a new IMAP subfolder
hr: Dodaj novu IMAP podmapu.

en: Add a new MH style mailbox
hr: Dodaj novi sandučić u MH stilu

en: Add a new Maildir style mailbox
hr: Dodaj novi sandučić u Maildir stilu

en: Add a new mbox style mailbox
hr: Dodaj novi sandučić u mbox stilu

en: Add attachments to this message
hr: Dodaj dodatak ovoj poruci

en: Address Book
hr: Adresar

en: Address Book Name
hr: Ime A_dresarno

en: Address Books
hr: Adresari

en: Address book could not be accessed.
hr: Adresar nije mogao biti pokrenut.

en: Address could not be written to this address book.
hr: Adresa nije mogla biti zapisana u ovaj adresar.

en: Always
hr: Uvijek

en: Ask me
hr: Pitaj me što da učinim (Pošta će vas pitati za oblik)

en: Attach
hr: Dodaj

en: Attach file
hr: Priloži datoteku

en: Authentication failed
hr: Neuspješna identifikacija

en: C_hange...
hr: _Promijeni...

en: C_heck Spelling
hr: _Provjeri pravopis

en: C_lear
hr: O_briši

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cannot connect to server
hr: Ne mogu se spojiti na poslužitelj

en: Change...
hr: Promijeni...

en: Check
hr: Provjeri

en: Choose destination folder
hr: Odaberi odredišnu mapu

en: Close
hr: Zatvori

en: Co_mments
hr: _Komentare

en: Colors
hr: Boje

en: Comments:
hr: Komentari:

en: Compose
hr: Sastavi

en: Compose a new message
hr: Sastavi novu poruku

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Connecting to %s ...
hr: Spajam se na %s ...

en: Connecting to %s...
hr: Povezivanje na %s...

en: Connection refused
hr: Veza odbijena

en: Content
hr: Sadržaj

en: Continue
hr: Nastavi

en: Could not create temporary file %s
hr: Ne mogu stvoriti privremenu datoteku %s

en: Could not open %s
hr: Nisam mogao otvoriti %s

en: Could not save %s: %s
hr: Nisam mogao spremiti %s: %s

en: Create subfolder
hr: Stvori podmapu

en: Current
hr: Trenutno

en: Customize Toolbars
hr: Prilagodi alatne trake

en: Customize toolbars
hr: Prilagodi alate

en: Date
hr: Datum

en: Date:
hr: Datum:

en: Debug
hr: Pronalaženje grešaka

en: Default
hr: Uobičajeno

en: Deleted
hr: Izbrisano

en: Disconnected
hr: Veza prekinuta

en: Display
hr: Prikaz

en: Do_wn
hr: _Dolje

en: Down
hr: Dolje

en: E-Mail Address
hr: Adresa e-pošte

en: ERROR:
hr: POGREŠKA:

en: E_xpand All
hr: _Proširi sve

en: Empty Trash
hr: &Isprazni smeće prilikom izlaska

en: Empty _Trash
hr: Isprazni _smeće

en: Enable _TLS
hr: _Omogući TLS

en: Encoding
hr: Kodiranje

en: Encrypt
hr: Kriptiraj

en: F_ilter:
hr: _Filtar:

en: F_rom:
hr: _Od:

en: Fast
hr: Brzo

en: File name:
hr: Ime trake:

en: Flagged
hr: Obilježeno zastavicom

en: Flat
hr: Ravno

en: Fonts
hr: Pisma

en: Forward
hr: Naprijed

en: Fr_om
hr: _Od

en: From
hr: Od

en: From:
hr: Od:

en: Fwd:
hr: Lebdi:

en: Header font
hr: Pismo za zaglavlje

en: Help
hr: Pomoć

en: Host not found
hr: Računalo nije pronađeno

en: I/O error
hr: U/I greška

en: Identity
hr: Identitet

en: Identity:
hr: Identitet:

en: In:
hr: U:

en: Inbox
hr: Dolazna pošta

en: Include file
hr: Umetni datoteku

en: Incoming
hr: Dolazno

en: Insert Si_gnature
hr: _Umetni potpis

en: Key ID
hr: ID ključa

en: Keywords:
hr: Ključne riječi:

en: Length
hr: Duljina

en: Link Color
hr: Boja veze

en: Login failed.
hr: Neuspjela prijava.

en: M_ove
hr: _Pomakni

en: Mail Options
hr: Mogućnosti pošte

en: Mail_box
hr: _Poštanski sandučić

en: Mailbox
hr: Poštanski sandučić

en: Main Window
hr: Glavni prozor

en: Main window
hr: Glavni prozor

en: Manage Identities
hr: Promijeni identitet

en: Mark all
hr: Označi sve

en: Match
hr: Odgovara

en: Message
hr: Poruka

en: Message Source
hr: Izvor (source) poruke

en: Message window
hr: Prozor s porukama

en: Misc
hr: Razno

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Move To _Trash
hr: _Preseli u smeće

en: Move to folder:
hr: Premjesti u mapu

en: Name
hr: Ime

en: Ne_w
hr: _Novo

en: Never
hr: Nikada

en: New
hr: Novi

en: New Identity
hr: Novi identitet

en: New filter
hr: Novi filtar

en: Next
hr: Dalje

en: Next Message
hr: Sljedeća poruka

en: Next Unread Message
hr: Sljedeća nepročitana poruka

en: No error
hr: Nema greške

en: Normal
hr: Obično

en: Notification:
hr: Obavještavanje:

en: OR
hr: ILI

en: O_rganization:
hr: _Organizacija:

en: Open the address book
hr: Otvori adresar.

en: Open with %s
hr: Otvori pomoću %s

en: Options
hr: Odrednice

en: Other Options
hr: Druge opcije

en: Outbox
hr: Izlazna pošta

en: Outgoing
hr: Odlazeći

en: Page: %i/%i
hr: Stranica: %i/%i

en: Pass_word:
hr: Lozinka:

en: Password needed
hr: Potrebna je lozinka

en: Play sound:
hr: Pusti zvuk:

en: Pr_efix
hr: _Prefiks

en: Preview
hr: Pregled

en: Previous
hr: Prethodni

en: Previous Message
hr: Prethodna poruka

en: Print
hr: Ispis

en: Print message
hr: Ispiši poruku

en: Question
hr: Pitanje

en: Quoted
hr: kao citate

en: Reading %s...
hr: Čitam %s...

en: Redo
hr: Ponovi

en: Regular Expression
hr: Regularni izraz

en: Remove
hr: Ukloni

en: Replied
hr: Odgovoreno

en: Reply
hr: Odgovori

en: Reply to _All...
hr: _Odgovori svima...

en: Reply to all recipients
hr: Odgovori svim primateljima

en: Reply-To:
hr: Odgovor na:

en: Required
hr: Potrebno

en: Revert
hr: Povrat

en: Run program:
hr: Pokreni program:

en: S_ubject
hr: _Subjekt

en: S_ubject:
hr: _Tema:

en: Sa_ve
hr: _Spremi

en: Save
hr: Spremi

en: Save this message
hr: Snimi poruku

en: Save...
hr: Spremi...

en: Select Font
hr: Odaberi pismo

en: Select all
hr: Izaberi sve

en: Select key
hr: Izaberite ključ

en: Select...
hr: Odaberi...

en: Send
hr: Pošalji

en: Send this message
hr: Pošalji ovu poruku

en: Sending Mail...
hr: Slanje pošte...

en: Separator
hr: Razdjelnik

en: Sign
hr: Znak

en: Simple
hr: Jednostavno

en: Size
hr: Veličina

en: Spell check
hr: provjeri pravopis

en: Spelling
hr: Provjera pravopisa

en: Startup
hr: Podizanje

en: Subject
hr: Subjekt

en: Subject:
hr: Tema:

en: T_oggle
hr: _Preklopi

en: To
hr: Prima

en: To:
hr: Za:

en: Total
hr: Ukupno

en: Trash
hr: Smeće

en: Type
hr: Tip

en: Type:
hr: Tip:

en: Unable to allocate memory
hr: Ne može dodijeliti memoriju

en: Undo
hr: Vrati

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: Unread
hr: Nepročitano

en: Up
hr: Gore

en: Use TLS
hr: Koristi TLS

en: Use_r name:
hr: _Korisničko ime:

en: User
hr: Korisnik

en: User Settings
hr: Korisnikove postavke

en: Validity
hr: Valjanost

en: Word Wrap
hr: Omatanje teksta

en: Writing %s...
hr: Pišem %s...

en: Zoom _100%
hr: Uvećanje _100%

en: Zoom _In
hr: U_većaj

en: Zoom _Out
hr: U_manji

en: _Accept Once
hr: _Prihvati jednom

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Address Book...
hr: _Adresar...

en: _All
hr: _Sve

en: _Attachments
hr: _Privitci

en: _Attachments:
hr: _Privitci:

en: _Bcc
hr: _Na znanje

en: _Body
hr: _Tijelo

en: _Brazilian
hr: _Brazilska

en: _Browse...
hr: _Pretraži...

en: _Catalan
hr: _Katalonski

en: _Cc
hr: _Cc (kopija)

en: _Chinese Simplified
hr: _Pojednostavljeni kineski

en: _Chinese Traditional
hr: _Tradicionalni kineski

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Collapse All
hr: _Sažmi sve

en: _Continue
hr: _Nastavi

en: _Create
hr: _Stvori

en: _Czech
hr: _Češki

en: _Danish
hr: _Danski

en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Delete...
hr: _Obriši...

en: _Domain:
hr: _Domena:

en: _Dutch
hr: _Nizozemski

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Edit...
hr: _Uredi...

en: _Email Address:
hr: _Adresa e-pošte:

en: _Encrypt Message
hr: _Šifriraj poruku

en: _English (American)
hr: _Engleski (Američki)

en: _English (British)
hr: _Engleski (Britanski)

en: _Estonian
hr: _Estonski

en: _File Name
hr: _Ime datoteke

en: _Filter name:
hr: _Ime filtera:

en: _Finnish
hr: _Finski

en: _First Name:
hr: _Ime:

en: _Flagged
hr: _Obilježeno zastavicom

en: _Folder name:
hr: _Ime mape:

en: _Fonts
hr: _Pisma

en: _French
hr: _Francuski

en: _From
hr: _Od

en: _From:
hr: _Od:

en: _Full Name:
hr: _Puno ime:

en: _German
hr: _Njemački

en: _Greek
hr: _Grčki

en: _Hebrew
hr: _Hebrejski

en: _Hide
hr: _Sakrij

en: _Host Name
hr: _Ime računala

en: _Hungarian
hr: _Mađarski

en: _Italian
hr: _Talijanski

en: _Japanese
hr: _Japanski

en: _Keywords
hr: _Ključne riječi

en: _Korean
hr: _Korejski

en: _Language
hr: _Jezik

en: _Last Name:
hr: _Prezime:

en: _Latvian
hr: _Latvijski

en: _Lithuanian
hr: _Litvanski

en: _Message
hr: _Poruka

en: _Message...
hr: _Poruka...

en: _Middle Name:
hr: _Srednje ime:

en: _Modify
hr: _Izmijeni

en: _Move to Trash
hr: _Pošalji u smeće

en: _Name:
hr: _Ime:

en: _New
hr: _Novi

en: _Nickname:
hr: _Nadimak:

en: _Norwegian
hr: _Norveški

en: _Open
hr: _Otvori

en: _Options
hr: _Odrednice

en: _Other...
hr: _Ostalo...

en: _Password
hr: _Lozinka

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: _Polish
hr: _Poljski

en: _Portugese
hr: _Portugalska

en: _Print...
hr: _Ispis...

en: _Properties...
hr: _Postavke...

en: _Queue
hr: _Red

en: _Reject
hr: _Odbaci

en: _Remember Password
hr: _Zapamti lozinku

en: _Remember password
hr: _Zapamti lozinku

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: _Reply To
hr: _Odgovori na

en: _Reply To:
hr: _Odgovori:

en: _Reply...
hr: _Odgovori...

en: _Rescan
hr: _Ponovno skeniraj

en: _Romanian
hr: _Rumunjski

en: _Search for:
hr: Ožujak

en: _Select Text
hr: _Odaberi tekst

en: _Send
hr: _Pošalji

en: _Serbian
hr: _Srpski

en: _Serbian (Latin)
hr: _Srpski (latinica)

en: _Server:
hr: _Poslužitelj:

en: _Set as default
hr: _uobičajeno

en: _Show
hr: _Prikaži

en: _Slovak
hr: _Slovački

en: _Spanish
hr: _Španjolski

en: _Subject
hr: _Subjekt

en: _Subscribe
hr: _Pretplati se

en: _Swedish
hr: _Švedski

en: _To
hr: _Prima

en: _To:
hr: _Do:

en: _Toggle
hr: _Preklopi

en: _Toolbars...
hr: _Trake s alatima...

en: _Turkish
hr: _Turska

en: _Ukrainian
hr: _Ukrajinski

en: _Undelete
hr: _Vrati obrisano

en: _Unread
hr: _Nepročitano

en: _Unsubscribe
hr: _Otkaži pretplatu

en: _Up
hr: _Gore

en: _Update
hr: _Ažuriraj

en: _Username:
hr: _Korisničko ime:

en: _View Source
hr: _Pogledaj Izvor

en: _View Source...
hr: _Pogledaj izvor...

en: _Wrap
hr: _Omotaj

en: arabic
hr: arapska

en: baltic
hr: baltika

en: celtic
hr: keltsko

en: characters
hr: slova

en: could not create temporary file %s
hr: ne mogu stvoriti privremenu datoteku %s

en: full
hr: cijelo

en: greek
hr: grčke

en: hebrew
hr: hebrej

en: japanese
hr: japanac

en: korean
hr: korejski

en: marginal
hr: rubni

en: minutes
hr: minuta

en: never
hr: ni jedanput

en: nordic
hr: nordijski

en: percent
hr: posto

en: south european
hr: južno europski

en: thai
hr: tajlandski

en: turkish
hr: turske

en: ultimate
hr: konačan

en: undefined
hr: nedefiniran

en: unknown
hr: nepoznanica

en: unknown error
hr: nepoznata greška

en: you
hr: se
