bug-buddy 0 - en to hr translation catalogue (163 entries)

en: 
    Welcome to Bug Buddy, a bug reporting tool for GNOME. It will step you through the process of submitting a bug report.
    
    Please, select the kind of problem you want to report and press the "Next" button:
hr: 
    Dobrodošli u Bug buddy, alat za prijavljivanje grešaka u Gnome. On će vas voditi kroz postupak slanja izvještaja o greškama.
    
    Molimo, odaberite vrstu problema koji želite prijaviti i pritisnite gumb "Slijedeće" :

en: $GNOME_CRASHED_APPNAME is deprecated.
    Please use the --appname command lineargument instead.
hr: $GNOME_CRASHED_APPNAME je zastarjelo.
    Molim koristite --appname argument u komandnoj liniji umjesto toga.

en: $GNOME_CRASHED_PID is deprecated.
    Please use the --pid command lineargument instead.
hr: $GNOME_CRASHED_PID je zastarjelo.
    Molim koristite --pid argument u komandnoj liniji umjesto toga.

en: %s
    
    Notice that the software you are running (%s) is older than six months.
    You may want to consider upgrading to a newer version of %s system
hr: %s
    
    Primijetite da je program koji izvršavate (%s) stariji od šest mjeseci.
    Možda biste mogli razmotriti nadogradnju na noviju inačicu sustava %s

en: '%s' doesn't seem to exist.
    
    Please check the path to sendmail again.
hr: Izgleda da '%s' ne postoji.
    
    Molim ponovo provjerite put do sendmaila.

en: '%s' is a %s file.
    
    Bug Buddy can only submit plaintext (text/*) files.
hr: '%s' je %s datoteka.
    
    Bug Buddy može slati samo tekstualne (text/*) datoteke.

en: <span weight="bold" size="larger">Bug Buddy update</span>
    
    The bug information that is stored on your system is outdated. Choosing "Update" will update it. Choosing "Don't update" will force the bug reporting to use old data.
hr: <span weight="bold" size="larger">Bug Buddy dopuna</span>
    
    Postojeći podaci o greškama sustava su zastarjeli. Odaberite  "Osvježi" za ažuriranje podatka. Odaberite "Bez ažuriranja" za korištenje starih podataka.

en: Advanced
hr: &Napredno

en: Assbarn Phenomenon
hr: Assbarski fenomen

en: Binary file:
hr: Binarna datoteka:

en: Bug Buddy can send debugging information with your bug report.
    The correct options should have been selected for you automatically.
hr: Bug Buddy može poslati podatke o debugiranju zajedno sa vašim izvještajem.
    Ispravne postavke trebali bi biti automatski izabrane za vas.

en: Bug Buddy could not find any information on where to submit bugs.
    
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
    
    Bug Buddy will now quit.
hr: Bug Buddy nije mogao naći podatke o tome gdje treba poslati izvještaje o greškama.
    
    Provjerite da li je Bug Buddy ispravno instaliran.
    
    Bug Buddy će sada završiti s radom.

en: Bug Buddy could not load its user interface file (%s).
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
hr: Bug Buddy niej mogao naći svoju datoteku sa korisničkim sučeljem (%s).
    Provjerite da li je Bug Buddy ispravno instaliran.

en: Bug Buddy could not open '%s'.
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
    
    Bug Buddy will now quit.
hr: Bug Buddy nije mogao otvoriti '%s'.
    Provjerite da li je Bug Buddy ispravno instaliran.
    
    Bug Buddy će sada završiti s radom.

en: Bug Buddy could not update its bug information.
    The old one will be used.
hr: Bug Buddy nije mogao ažurirati podatke o greškama.
    Koristiti će se stari podaci.

en: Bug Buddy is now collecting information on your crash to submit to a bug tracking system. This is an automated process, and may take a few minutes. When it is done, you can press 'Show Debugging Details' to see the information or press 'Forward' to move to the next step in the process.
hr: Bug Buddy upravo prikuplja podatke o prestanku izvršavanja programa koje će poslati sustavu za praćenje grešaka. Ovo je automatizirani postupak, i može potrajati nekoliko minuta. Kada se završi, možete pritisnuti "Prikaži detalje za uklanjanje grešaka" da biste vidjeli podatke, ili pritisnuti "Naprijed" za prelaženje na sljedeći korak postupka.

en: Bug Buddy uses email to submit the bug reports.
    Please choose how you would like Bug Buddy to send email.
hr: Bug Buddy koristi e-poštu za slanje izvještaja o greškama.
    Molim, odlučite želite li da Bug Buddy šalje e-poštu.

en: Bug Description
hr: Opis greške

en: Bug Report Tool
hr: Alat za prijavu greški

en: Bug reporter name
hr: Ime izvjestitelja greške

en: Collecting debug info
hr: Skupljanje podataka o ispravljanju greške

en: Component
hr: Komponenta

en: Confirmation
hr: Potvrda

en: Core file
hr: Core datoteka

en: Core file from program
hr: Osnovna datoteka iz programa

en: Could not create a backup file.
hr: Ne mogu stvoriti sigurnosnu kopiju.

en: Could not find the gdb-cmd file.
    Please try reinstalling Bug Buddy.
hr: Ne mogu naći gdb-cmd datoteku.
    Molim pokušajte ponovo instalirati Bug Buddy.

en: Could not find widget named %s at %s
hr: Nije moguće pronaći element imena %s u %s

en: Could not read symbolic link information for %s
hr: Ne mogu pročitati podatke o simboličkom linku za %s

en: Couldn't load icon for %s: %s
hr: Ne mogu učitati sličicu za %s: %s

en: D_ebug a crashed or running application (experts only)
hr: D_ebugiranje srušene ili pokrenute aplikacije (samo za stručnjake)

en: Debug
hr: Pronalaženje grešaka

en: Description
hr: Opis

en: Downloading files
hr: Preuzimanje datoteka

en: EMAIL
hr: Email

en: Email Address
hr: Adresa e-pošte

en: Email Address for submiting bug reports to GNOME Bugzilla. This email will be used for tracking the bug you are submitting. If you already have a GNOME Bugzilla account, please use it as your Email Address.
hr: Adresa e-pošte GNOME bugzille na koju se šalju greške. Ova e-pošta koristiti će se za praćenje prijavljenih grešaka. Ukoliko već imate korisnički račun na bugzilli, koristite ju kao vašu adresu e-pošte.

en: Email address of contact
hr: Adresa e-pošte za kontakt

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Error on read... aborting
hr: Greška prilikom čitanja... odustajem

en: Error setting up sigchld handler: %s
hr: Greška prilikom postavljanja rukovatelja sigchld-om: %s

en: FILE
hr: DATOTEKA

en: File is of type: %s
hr: Datoteka je tipa: %s

en: File name of crashed program
hr: Ime datoteke programa koji se prestao izvršavati

en: File to save bug reports
hr: Datoteka za spremanje prijave greške

en: File where you want to save your bug report in order to submit it later.
hr: Ovdje zapišite vaš izvještaj o greški koji želite kasnije poslati.

en: Finished!
hr: Završeno!

en: Frequently Reported Bugs
hr: Često dojavljivane greške

en: GDB could not be found on your system.
    Debugging information will not be obtained.
hr: GDB nije nađen na vašem sustavu.
    Podaci o ispravljanju programa ne mogu biti napravljeni.

en: GDB was unable to determine which binary created
    '%s'
hr: GDB nije mogao odrediti binarnu datoteku koja je stvorena
    '%s'

en: Hide Debugging Options
hr: Sakrij postavke za debugiranje

en: ID
hr: Identifikacija

en: If the URI has been visited before.
hr: Ako je URI posjećen prije.

en: Include a text file
hr: Uključi tekstualnu datoteku

en: Invalid filename.
hr: Nevaljani naziv datoteke.

en: Just s_ave to a file so I can submit a bug report manually
hr: Spremi ga u datoteku, tako da se kasnije može ručno poslati

en: Last time Bug Buddy checked for updates
hr: Zadnje vrijeme kada je Bug Buddy provjerio da li postoje nadopune

en: Mail Configuration
hr: Postavke e-pošte

en: Main loop isn't running!
hr: Glavna petlja nije pokrenuta!

en: NAME
hr: IME

en: Name of contact
hr: Ime kontakta

en: Name:
hr: Ime:

en: Obtaining stack trace... (%d)
hr: Dohvat stanja stoga... (%d)

en: Only send report to yourself
hr: Samo slanje izvještaja sebi

en: PACKAGE
hr: PAKET

en: PID of crashed program
hr: PID programa koji se srušio

en: Package containing the program
hr: Paket koji sadrži program

en: Path in your local filesystem where sendmail or equivalent is located.
hr: Putanja u vašem lokalnom datotečnom sustavu gdje je smješten sendmail ili sličan program.

en: Path of sendmail:
hr: Putanja sendmaila:

en: Path to sendmail like mailer program
hr: Putanja do programa za slanje pošte kao što je sendmail

en: Please choose a component, version, and severity level for application %s
hr: Molim, odaberite komponentu, inačicu i stupanj ozbiljnosti programa %s

en: Please choose a component, version, and severity level for product %s
hr: Molim, odaberite komponentu, inačicu i stupanj ozbiljnosti proizvoda %s

en: Please choose a component, version, and severity level.
hr: Molim odaberite komponentu, inačicu i stupanj ozbiljnosti.

en: Please choose a product for your bug report.
hr: Molim odaberite proizvod za vaš izvještaj o grešci.

en: Please choose an application for your bug report.
hr: Molim odaberite aplikaciju za vaš izvještaj o grešci.

en: Please enter a valid email address.
hr: Molim unesite valjanu adresu e-pošte

en: Please enter a valid email command.
hr: Molim valjanu naredbu e-pošte

en: Please enter your name.
hr: Molimo unesite vaše ime.

en: Please make any final corrections to the bug report.
    Notice that it will be shown at http://bugzilla.gnome.org
    It will include your name, e-mail address, and maybe
    some information about how the application crashed. If the
    document you were working on contained sensitive information,
    you may not want to submit this bug report
hr: Molim, izvršite posljednje ispravke u izvještaju o grešci.
    Obratite pažnju na to da će on biti prikazan na
    http://bugzilla.gnome.org uključujući vaše ime, e-pošta adresu,
    i možda nešto podataka o tome kako se program prestao izvršavati. Ukoliko
    je dokument sa kojim ste radili sadržava osjetljive podatke,
    možda ne želite poslati ovaj izvještaj.

en: Please make your bug report in English, if possible.
hr: Napišite vaš izvještaj o greškama na engleskom, ako je moguće.

en: Please select the product or application for the bug you wish to report.
hr: Odaberite proizvod ili program za koji prijavljujete grešku.

en: Please take a minute to see if your bug is one of the most frequently reported bugs.
    If the bug is already reported, please do not report it again.
hr: Odvojite malo vrjemena za provjeriu da nije vaša greška jedna od najčešće prijavljivanih.
    Ukoliko je greška već prijavljena, molimo da ju ne prijavljujte ponovo.

en: Please wait while Bug Buddy saves the stack trace...
hr: Pričekajte dok Bug Buddy snimi tragove stoga...

en: Please wait while Bug Buddy saves your bug report...
hr: Pričekajte dok Bug Buddy snimi vašu prijavu greške...

en: Please wait while Bug Buddy submits your bug report...
hr: Pričekajte dok Bug Buddy pošalje vašu prijavu greške...

en: Please wait while Bug Buddy updates its list
    of products for the bug tracking systems.
hr: Pričekajte dok Brat buba dopuni svoj popis
    proizvoda za sustav praćenja grešaka.

en: Please, select the core file or running application to debug.
hr: Molim odaberite datoteku sa memorijom ili program u kome želite ukloniti greške.

en: Process ID:
hr: ID procesa:

en: Product
hr: Umnožak

en: Real name of user reporting the bug.
hr: Stvarno ime korisnika koji prijavljuje grešku.

en: Report a bug in GNOME-based applications
hr: Prijavite grešku u GNOME programu

en: Save Backtrace
hr: Spremite povratni trag (backtrace)

en: Save in:
hr: Spremi u:

en: Save report to file
hr: Sačuvaj izvještaj u datoteci

en: Save the report to...
hr: Sačuvaj izvještaj kao...

en: Saving:
hr: Spremanje:

en: Select a Component
hr: Odaberite komponentu

en: Select a Product or Application
hr: Odaberite proizvod ili program

en: Sendmail Settings
hr: Postavke sendmail-a

en: Severity:
hr: Težina:

en: Show Debugging Options
hr: Prikaži opcije za uklanjanje grešaka

en: Show _Applications
hr: Prikaži _Programe

en: Show _Debugging Details
hr: Prikaži _Detalje uklanjanja grešaka

en: Show _Products
hr: Prikaži Proiz_vode

en: Show most frequent bugs in:
hr: Prikaži najčešće greške u:

en: Simple
hr: Jednostavno

en: Start
hr: Pokreni

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Submit another bug
hr: Prijavi još jednu grešku

en: Submit bug report
hr: Prijavi grešku

en: Summary
hr: Sažetak

en: Text file to include in the report
hr: Tekstualna datoteka koja treba biti uključena u izvješću

en: The _application does not function correctly
hr: _Program ne radi ispravno

en: The _documentation is wrong
hr: _Dokumentacija je neispravna

en: The _translation is wrong
hr: _Prijevod je neispravan

en: The bug report was not saved in %s:
    
    %s
    
    Please try again, maybe with a different file name.
hr: Prijava greške nije spremljena u %s:
    
    %s
    
    Pokušajte ponovo, možda sa drugim imenom datoteke.

en: The file has too many symbolic links.
hr: Datoteka ima previše simboličkih veza.

en: The graphical bug reporting tool for GNOME.
hr: Grafički alat za prijavu grešaka za GNOME.

en: The lame Bug Buddy web page
hr: Jadna web stranica Bug Buddy-a..

en: The specified file does not exist.
hr: Navedena datoteka ne postoji.

en: The stack trace was not saved in %s:
    
    %s
    
    Please try again, maybe with a different file name.
hr: Tragovi stoga nisu snimljeni u %s:
    
    %s
    
    Probajte ponovo, možda sa drugim imenom datoteke.

en: There already exists a file name '%s'.
    
    Do you wish to overwrite this file?
hr: Već postoji datoteka sa ovim imenom "%s".
    
    Želite li presnimiti ovu datoteku?

en: There was an error running gdb:
    
    %s
hr: Došlo je do pogreške pri pokretanju gdb-a:
    
    %s

en: There was an error submitting the bug report:
    
    %s
hr: Došlo je do pogreške pri slanju prijave greške:
    
    %s

en: This Application has bug information, but Bug Buddy doesn't know about it. Please choose another application.
hr: Ovaj program ima informacije o greškama, ali Bug Buddy to ne zna. Molim, izaberite drugi program.

en: This is the last time (UNIX timestamp) when Bug Buddy checked for updates of Bugzilla information.
hr: Ovo je zadnje put (UNIX vremenska oznaka) kada je Bug Buddy provjerio nadopune informacija sa bugzille.

en: To:
hr: Za:

en: URI
hr: URL

en: URI to show when clicked.
hr: URI adresa za prikazivanje nakon pritiska na tipku miša.

en: Unable to process core file with gdb:
    '%s'
hr: Ne može obraditi datoteku sa memorijom pomoću gdb-a:
    "%s"

en: Use _sendmail directly
hr: Koristi odmah  _sendmail

en: Use sendmail for submitting bug reports to GNOME Bugzilla. Right now, this is the only supported method.
hr: Koristite sendmail za slanje izvještaja o greškama na GNOME bugzillu. Trenutno je ovo jedini podržani način.

en: Use sendmail to send bug reports
hr: Koristi sendmail za slanje prijave greške

en: VERSION
hr: INAČICA

en: Version of the package
hr: Verzija paketa

en: Version:
hr: Inačica:

en: Visited
hr: Posjećeno

en: Welcome to Bug Buddy
hr: Dobrodošli u Bug Buddy

en: You must include a comprehensible description in your bug report.
hr: Morate razumljivo opisati grešku koju prijavljujete.

en: You must include a comprehensible subject line in your bug report.
hr: Morate razumljivo nazvati vašu prijavu greške.

en: You must specify a component for your bug report.
hr: Morate odrediti dio  za vašu prijavu greške.

en: Your bug report has been submitted to:
    
            <%s>
    
    Bug reporting is an important part of making Free Software. Thank you for helping.
hr: Vaš izvještaj o grešci je poslat na:
    
            <%s>
    
    Prijavljivanje grešaka je važan dio izrade slobodnog softvera. Hvala na pomoći.

en: Your bug report was saved in %s
hr: Vaša prijava greške je spremljena u %s

en: _Don't update
hr: Ne _dopunjuj

en: _Overwrite
hr: _Prebriši

en: _Request a missing feature
hr: _Traži element koji nedostaje

en: _Send Report
hr: _Pošalji izvješće

en: _Start Mailer
hr: _Pokreni program e-pošte

en: _Update
hr: _Ažuriraj

en: component
hr: komponenta

en: core file
hr: Core datoteka

en: crashed application
hr: nepotpuni program

en: desc
hr: opis

en: email info
hr: podaci o e-pošti

en: finished
hr: završeno

en: gdb has already exited
hr: gdb je već izašao

en: gdb has not finished getting the debugging information.
    Kill the gdb process (the stack trace will be incomplete)?
hr: gdb nije završio dohvat 'debuging' informacija.
    Želite li ubiti gdb proces (traganje neće biti dovršeno)?

en: intro
hr: uvod

en: mail config
hr: postavke pošte

en: mostfreq
hr: najčešće

en: nothing
hr: ništa

en: product
hr: umnožak

en: translator_credits-PLEASE_ADD_YOURSELF_HERE
hr: lokalizacija@linux.hr
