file-roller 0 - en to hr translation catalogue (243 entries)

en: %d file (%s) | %d files (%s)
hr[0]: %d datoteka (%s)
hr[1]: %d datoteke (%s)
hr[2]: %d datoteka (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
hr[0]: %d datoteka odabrana (%s)
hr[1]: %d datoteke odabrane (%s)
hr[2]: %d datoteka odabrano (%s)

en: %s Properties
hr: %s svojstva

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
hr: <i><b>Napomena: </b>lozinka će se koristiti za kriptiranje datoteka koje dodajete u trenutnu arhivu, te za dekriptiranje datoteka koje raspakirate iz trenutne arhive. Kada se arhiva zatvori, lozinka će biti obrisana.</i>

en: ARCHIVE
hr: ARHIVA

en: A_vailable application:
hr: Dostupni _programi:

en: Actions
hr: Akcije

en: Add
hr: Dodaj

en: Add files and folders to the archive
hr: Dodaje datoteke i mape u arhivu

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
hr: Dodaj datoteke pitajući za ime arhive i izađi iz programa

en: Add files to an archive
hr: Dodaj datoteke u arhivu

en: Add files to the archive
hr: Dodaje datoteke u arhivu

en: Add files to the specified archive and quit the program
hr: Dodaj datoteke u navedenu arhivu i izađi iz programa

en: Adding file:
hr: Dodajem datoteku:

en: Adding files to archive
hr: Dodavanje datoteka u arhivu

en: All archives
hr: Sve arhive

en: All files
hr: Sve datoteke

en: An archive manager for GNOME.
hr: Alat za rad sa arhivama za GNOME okruženje

en: An error occurred while adding files to the archive.
hr: Dogodila se greška prilikom dodavanja datoteka u arhivu

en: An error occurred while deleting files from the archive.
hr: Dogodila se greška prilikom uklanjanja datoteka iz arhive

en: An error occurred while extracting files.
hr: Dogodila se greška prilikom dekomprimiranja datoteka.

en: An error occurred while loading the archive.
hr: Dogodila se greška prilikom učitavanja arhive

en: An error occurred while testing archive.
hr: Dogodila se greška prilikom ispitivanja arhive

en: Archive Manager
hr: Upravljanje arhivom

en: Archive not created
hr: Arhiva nije stvorena.

en: Archive type not supported.
hr: Vrsta arhive nije podržana.

en: Archive type:
hr: Tip arhive:

en: Automatic
hr: Automatski

en: C_reate
hr: Stvo_ri

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
hr: Ne mogu pronaći terminal, koristiti ću xterm čak i ako to možda neće raditi

en: Command _Line Output
hr: Prikaz linije za _unos naredbi

en: Command exited abnormally.
hr: Naredba je prekinuta neočekivano

en: Command not found.
hr: Naredba nije pronađena

en: Compression _level:
hr: _Nivo sažimanja

en: Cop_y...
hr: _Kopiraj...

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy current archive to another folder
hr: Kopira arhivu u neki drugi direktorij

en: Could not add the files to the archive
hr: Ne mogu dodati datoteke u arhivu

en: Could not copy the archive
hr: Ne mogu kopirati arhivu

en: Could not create the archive
hr: Ne mogu napraviti arhivu

en: Could not create the destination folder: %s.
hr: Ne mogu napraviti odredišni direktorij: %s.

en: Could not delete the old archive.
hr: Ne mogu ukloniti staru arhivu.

en: Could not display help
hr: Ne mogu prikazati pomoć

en: Could not display the folder "%s"
hr: Ne mogu prikazati direktorij "%s"

en: Could not move the archive
hr: Ne mogu da premjestim arhivu

en: Could not open "%s"
hr: Ne mogu otvoriti "%s"

en: Could not perform the operation
hr: Ne mogu izvesti aktivnost

en: Could not rename the file
hr: Ne mogu promijeniti ime datoteke

en: Could not rename the folder
hr: Ne mogu promijeniti ime mape

en: Could not save the archive
hr: Ne mogu spremiti arhivu

en: Could not save the archive "%s"
hr: Ne mogu spremiti arhivu "%s"

en: Create Archive
hr: Stvori arhivu

en: Create Archive...
hr: Stvori arhivu...

en: Create _Archive
hr: Stvori _arhivu

en: Create _Folder
hr: _Napravi direktorij

en: Create a new archive
hr: Stvori novu arhivu

en: Create and modify an archive
hr: Stvori i izmijeni arhivu

en: Create destination folder without asking confirmation
hr: Napravi odredišni direktorij bez potvrđivanja

en: Date Modified
hr: Datum izmjene

en: Date _modified
hr: _Datum promijene

en: Decompressing archive
hr: Dekomprimirati arhivu

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
hr: Uobičajeni direktorij koji se koristi za '--add' i '--extract' naredbe

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete selection from the archive
hr: Izbriši označeno iz arhive

en: Deleting files from archive
hr: Brisanje datoteka iz arhive

en: Dese_lect All
hr: Poništi odabir

en: Deselect all files
hr: Poništava odabir datoteka

en: Destination folder does not exist.  Do you want to create it?
hr: Odredišno stablo ne postoji. Da li ga želite stvoriti?

en: Display the File Roller Manual
hr: Prikaži priručnik File Rollera

en: Do not e_xtract older files
hr: Bez raspakiranja starijih datoteka

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
hr: Želite li dodati ovu datoteku u već otvorenu arhivu ili napraviti novu arhivu?

en: Do you want to create a new archive with these files?
hr: Želite li napraviti novu arhivu sa ovim datotekama?

en: E_xclude files:
hr: Is_ključi datoteke:

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
hr: Isključi direktorije koji predstavljaju simbo_ličke veze

en: Extract
hr: &Raspakiravanje

en: Extract Here
hr: Otpakiraj ovdje

en: Extract archive
hr: Otpakiraj arhivu

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
hr: Otpakiraj arhive pitajući za odredišni direktorij i izađi iz programa

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
hr: Otpakiraj arhive u navedeni direktorij i izađi iz programa

en: Extract files from the archive
hr: Otpakiraj datoteke iz arhive

en: Extracting file:
hr: Raspakiram datoteku:

en: Extracting files from archive
hr: Raspakiravanje datoteka iz arhive

en: Extraction not performed
hr: Raspakiravanje nije izvedeno

en: FOLDER
hr: MAPA

en: File Roller Component add operations
hr: Operacije dodavanja za File Roller komponentu

en: File Roller Component extract operations
hr: Operacije raspakiranja za File Roller komponentu

en: File Roller Preferences
hr: File Roller podešavanja

en: File roller component
hr: File roller komponenta

en: File size:
hr: Veličina datoteke:

en: Files
hr: Datoteke

en: Folder
hr: Mapa

en: Getting the file list
hr: Dohvat popisa datoteka

en: Go to the home location
hr: Idi na početnu lokaciju

en: Go to the next visited location
hr: Idi na sljedeću posjećenu lokaciju

en: Go to the previous visited location
hr: Idi na prethodno posjećenu lokaciju

en: Go up one level
hr: Idi jednu razinu iznad

en: Information about the program
hr: Podaci o programu

en: Last Output
hr: Detaljan ispis

en: Load Options
hr: Učitaj odrednice

en: Location
hr: Smještaj

en: Location:
hr: Lokacija:

en: Low
hr: Nisko

en: Maximum (slow)
hr: Najveći (spor)

en: Minimum (fast)
hr: Najmanji (brz)

en: Modified on:
hr: Izmijenjeno na:

en: Move
hr: Premjesti

en: Move current archive to another folder
hr: Premješta arhivu u drugu mapu

en: Move current archive to trash
hr: Prebaci tekuću arhivu u smeće

en: Move to _Trash
hr: _Pošalji u smeće

en: Name
hr: Ime

en: Name:
hr: Ime:

en: New
hr: Novi

en: New archive name (without extension)
hr: Novo ime arhive (bez nastavka)

en: New file name
hr: Novo ime datoteke

en: New folder name
hr: Novo ime mape

en: Normal
hr: Obično

en: Number of files:
hr: Broj datoteka:

en: Open
hr: Otvori

en: Open Fi_les...
hr: O_tvori datoteke...

en: Open Files
hr: Otvorene datoteke

en: Open R_ecent
hr: _Otvori skorašnje

en: Open With...
hr: Otvori Sa...

en: Open archive
hr: Otvori arhivu

en: Open selected files with an application
hr: Otvara odabrane datoteke pomoću odgovarajućeg programa

en: Open selected files with the standard application
hr: Otvara odabrane datoteke pomoću odgovarajućeg programa

en: Open with an _application
hr: Otvori sa odgovarajućim _programom

en: Operation stopped
hr: Operacija je zaustavljena

en: Options Name:
hr: Ime mogućnosti:

en: Over_write existing files
hr: Pisanje preko postojećih datoteka

en: Overwrite
hr: Prebriši

en: Pass_word...
hr: _Lozinka...

en: Password
hr: Lozinka

en: Path:
hr: Putanja:

en: Please use a different name.
hr: Molim, koristite različito ime.

en: R_e-create folders
hr: Ponovo _stvori mape

en: R_ecent applications:
hr: Nedavno korištene aplikacije:

en: Reading archive
hr: Učitavam arhivu

en: Recompressing archive
hr: Ponovno sažimanje arhive

en: Reload current archive
hr: Ponovno učitavanje arhive

en: Removing file:
hr: Uklanjanje datoteke:

en: Rename
hr: Promijeni ime

en: Rename current archive
hr: Promijeni ime tekućoj arhivi

en: Rename selection
hr: Promijeni ime oznaci

en: Reverse the list order
hr: Obrnuti poredak popisa

en: Sa_ve Options
hr: _Mogućnosti Spremanja

en: Save
hr: Spremi

en: Save Options
hr: Mogućnosti Spremanja

en: Select _All
hr: Označi _sve

en: Select all files
hr: Odaberi sve datoteke

en: Show archive properties
hr: Prikazivanje osobina arhive

en: Size
hr: Veličina

en: Sort file list by file size
hr: Razvrstavanje datoteka prema veličini

en: Sort file list by location
hr: Razvrstavanje datoteka prema putanji

en: Sort file list by modification time
hr: Razvrstavanje datoteka prema datumu promijene

en: Sort file list by name
hr: Razvrstavanje datoteka prema imenu

en: Sort file list by type
hr: Razvrstaj popis datoteka po tipu

en: Stat_usbar
hr: Statusna traka

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Stop current operation
hr: Prekini započetu radnju

en: Symbolic link
hr: Simbolička veza

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
hr: Tar arhiva sažeta s bzip programom (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
hr: Tar arhiva sažeta s bzip2 programom (.tar.bz2)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
hr: Tar arhiva sažeta s compress programom (.tar.Z)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
hr: Tar arhiva sažeta s gzip programom (tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
hr: Tar arhiva komprimirana s lzop programom (.tar.lzo)

en: Tar uncompressed (.tar)
hr: Tar nekomprimirana arhiva (.tar)

en: Test Result
hr: Rezultat testa

en: Test whether the archive contains errors
hr: Provjeri sadrži li arhiva greške

en: Testing archive
hr: Isprobavam arhivu

en: The archive already exists.  Do you want to overwrite it?
hr: Arhiva već postoji. Želite li je prebrisati?

en: The archive cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it permanently?
hr: Ne mogu prebaciti arhivu u smeće. Želite li je trajno izbrisati?

en: The file does not exist.
hr: Datoteka ne postoji.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
hr: Ime "%s" nije ispravno je ne može sadržavati znakove: %s
    
    %s

en: The new name is equal to the old one.
hr: Novo ime je identično starom.

en: The new name is void.
hr: Nije upisano novo ime.

en: The specified password is not valid, please specify a new password with the command: Edit->Password
hr: Navedena lozinka nije ispravna, molim navedite novu lozinku s naredbom: Uredi -> Lozinku

en: This archive is password protected.
    Please specify a password with the command: Edit->Password
hr: Ova arhiva je zaštićena s lozinkom.
    Molim, navedite lozinku s naredbom: Uredi -> Lozinku

en: Type
hr: Tip

en: Unknown type
hr: Nepoznati tip

en: View
hr: Pogled

en: View All _Files
hr: Pokaži sv_e datoteke

en: View File
hr: Pogledaj datoteku

en: View as a F_older
hr: Pokaži kao _direktorij

en: View file with internal viewer
hr: Prikazuje datoteku sa ugrađenim preglednikom

en: View selected file
hr: Pogledaj odabranu datoteku

en: View the main toolbar
hr: Prikazivanje traku s alatima

en: View the output produced by the last executed command
hr: Pogledaj izlaz koji je dala zadnja izvršena naredba

en: View the statusbar
hr: Prikazivanje statusne trake

en: View with internal _viewer
hr: Pogledaj s ugrađenim _preglednikom

en: You can't add an archive to itself.
hr: Ne možete dodati arhivu u samu sebe

en: You don't have permission to create an archive in this folder
hr: Nemate dozvolu za stvaranje arhive u ovom stablu

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
hr: Nemate dozvole za raspakiravanje arhive u ovom direktoriju "%s"

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
hr: Nemate odgovarajuće dozvole za čitanje datoteke iz direktorija "%s"

en: You don't have the right permissions.
hr: Nemate odgovarajuće dozvole.

en: You have to specify an archive name.
hr: Morate navesti ime arhive.

en: [read only]
hr: [samo za čitanje]

en: _About
hr: _O

en: _Add
hr: Dod_aj

en: _Add only if newer
hr: _Dodaj samo ako je novija

en: _Add...
hr: _Dodaj..

en: _All files
hr: _Sve datoteke

en: _Application:
hr: _Provjera autentičnosti

en: _Archive
hr: _Arhiva

en: _Archive:
hr: _Arhiva:

en: _Arrange Files
hr: Razvrstaj datote_ke

en: _Contents
hr: _Sadržaj

en: _Copy
hr: Kopira_j

en: _Delete...
hr: _Izbriši..

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Extract
hr: _Raspakiraj

en: _Extract...
hr: _Otpakiraj...

en: _Files:
hr: _Datoteke:

en: _Include files:
hr: Uključ_i datoteke:

en: _Include subfolders
hr: _Uključi poddirektorije

en: _Last Output
hr: De_taljan ispis

en: _Load Options
hr: Učitavanje odrednica

en: _Location
hr: _Lokacija

en: _Move
hr: Pre_mjesti

en: _Move...
hr: _Premjesti...

en: _New
hr: _Novi

en: _Open destination folder after extraction
hr: _Otvori odredišni direktorij nakon raspakiranja

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: _Properties
hr: _Svojstva

en: _Reload
hr: _Ponovno učitavanje

en: _Rename
hr: _Promijeni ime

en: _Rename...
hr: _Promijeni ime...

en: _Reversed Order
hr: _Obrnuti poredak

en: _Selected files
hr: _Odabrane datoteke

en: _Size
hr: _Veličina

en: _Stop
hr: _Zaustavi

en: _Test Integrity
hr: Ispi_taj cjelovitost

en: _Toolbar
hr: _Alatna traka

en: _Type
hr: _Tip

en: _View
hr: P_ogled

en: _View File
hr: _Pogledaj datoteku

en: by T_ype
hr: po _tipu

en: by _Date modified
hr: po _datumu izmjene

en: by _Location
hr: po _lokaciji

en: by _Name
hr: po _imenu:

en: by _Size
hr: po _veličini

en: example: *.o; *.bak
hr: Primjer: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
hr: primjer: *.txt; *.doc

en: wait please...
hr: molim pričekajte...
