gdm2 0 - en to hr translation catalogue (679 entries)

en: 
    ... File too long to display ...
hr: 
    ... Datoteka je predugačka da bi bila prikazana ...

en: 
    Authentication failed.  Letters must be typed in the correct case.
hr: 
    Neuspješna identifikacija. Unesena slova moraju biti ispravne veličine.

en: 
    Cannot change your password, you will not be able to log in, please try again later or contact your system administrator.
hr: 
    Ne možete promjeniti vašu lozinku, nećete se moći prijaviti u sustav. Molim pokušajte ponovno kasnije ili kontaktirajte vašeg atministratora sustava.

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
hr: 
    Nije uspjelo postavljanje vaše korisničke grupe, molim kontaktirajte administratora vašeg sustava

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.
hr: 
    Neispravno korisničko ime ili lozinka. Slova moraju biti odgovarajuće veličine.

en: 
    The change of the authentication token failed. Please try again later or contact the system administrator.
hr: 
    Promijena tokena za autorizaciju nije uspijela. Molimo, pokušajte ponovo kasnije ili kontatirajte administratora sustava.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
hr: 
    Administrator sustava je privremeno onemogućio pristup sustavu.

en: 
    The system administrator has disabled your access to the system temporary.
hr: 
    Administrator sustava je privremeno onemogućio pristup sustavu.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
hr: 
    Administrator sustava je onemogućio vaš korisnički račun.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
hr: 
    Administrator sustava nije dozvolio prijave s ovog zaslona.

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
hr:   (Kombinacijom Ctrl-Alt+funkcijska tipka možete mijenjati konzole (npr. Ctrl-Alt-F7 će Vas prebaciti na 7. konzolu). X-server se obično nalazi na 7. pa naviše.

en: %s could not be opened
hr: %s se ne može otvoriti

en: %s language selected
hr: Izabran je %s jezik

en: %s not a regular file!
hr: %s nije regularna datoteka!

en: %s session selected
hr: Izabrana je %s sesija

en: %s: %s does not exist but must exist.
hr: %s: %s ne postoji, a mora

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
hr: %s: %s datoteka je veća nego što je dopušteno od administratora.

en: %s: %s is not a regular file.
hr: %s: %s nije regularna datoteka.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
hr: %s: %s datoteku ne posjeduje uid %d.

en: %s: %s is writable by group.
hr: %s: Grupi je dozvoljeno pisati u %s.

en: %s: %s is writable by group/other.
hr: %s: Grupi i ostalima je dozvoljeno pisati u %s.

en: %s: %s is writable by other.
hr: %s: Ostalima je dozvoljeno pisati u %s.

en: %s: Aborting display %s
hr: %s: Obustavljanje displeja %s

en: %s: Authdir %s does not exist. Aborting.
hr: %s: Authdir %s ne postoji. Obustavljanje.

en: %s: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be %o. Aborting.
hr: %s: Authdir %s ima pogrešna prava %o. Trebala bi biti %o. Obustavljanje.

en: %s: Authdir %s is not a directory. Aborting.
hr: %s: Authdir %s nije direktorij. Obustavljanje.

en: %s: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
hr: %s: Authdir %s nije pod vlasnikom %s, grupom %s. Obustavljanje.

en: %s: Bad address
hr: %s: Pogrešna adresa

en: %s: BaseXsession empty, using %s/gdm/Xsession
hr: %s: BaseXsession je prazan, koristim %s/gdm/Xsession

en: %s: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
hr: %s: Ne mogu pronaći gdm-ovu grupu (%s). Obustavljanje!

en: %s: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
hr: %s: Ne mogu pronaći gdm-ovog vlasnika (%s). Obustavljanje!

en: %s: Can't fork Xserver process!
hr: %s: Nije moguće granati Xserver proces!

en: %s: Can't fork gdmchooser process
hr: %s: Nije moguće granati gdmchooser proces

en: %s: Can't fork gdmgreeter process
hr: %s: Nije moguće granati gdmgreeter proces

en: %s: Can't fork script process!
hr: %s: Nije moguće granati skript proces

en: %s: Can't init pipe to gdmchooser
hr: %s: Ne mogu naći inicijalnu cijev prema gdmchooser-u

en: %s: Can't init pipe to gdmgreeter
hr: %s: Ne mogu otvoriti cjevovod prema gdmgreeter

en: %s: Can't open fifo!
hr: %s: Ne mogu otvoriti fifo!

en: %s: Cannot create pipe
hr: %s: Ne mogu kreirati cjevovod

en: %s: Cannot find a free display number
hr: %s: Ne mogu pronaći slobodan broj ekrana

en: %s: Cannot find or run the base Xsession script, will try GNOME failsafe
hr: %s: Ne mogu pronaći ili pokrenuti osnovnu Xsession skriptu, pokušat ću GNOME provjerenu (failsafe)

en: %s: Cannot fork to display error/info box
hr: %s: Ne može račvati proces i prikazati prozor sa greškama i informacijama

en: %s: Cannot get local addresses!
hr: %s: Ne mogu dobiti lokalne adrese!

en: %s: Cannot safely open %s
hr: %s: Nije moguće sigurno otvoriti %s

en: %s: Cannot start greeter trying default: %s
hr: %s: Ne mogu pokrenuti greeter, pokušavam uobičajeno: %s

en: %s: Cannot start greeter with gtk modules: %s. Trying without modules
hr: %s: Ne mogu pokrenuti greeter s gtk modulima: %s. Pokušavam bez modula

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
hr: %s: Izbornik nije pronađen ili korisnik gdm-a nema privilegije da ga pokrene

en: %s: Could not become %s. Aborting.
hr: %s: Ne može postati %s. Prekidam.

en: %s: Could not bind socket
hr: %s: Ne mogu uspostaviti vezu ka udaljenom računalu na odgovarajući port

en: %s: Could not bind to XDMCP socket!
hr: %s: Ne mogu se povezati na XDMCP socket!

en: %s: Could not create XDMCP buffer!
hr: %s: Ne mogu kreirati XDMCP međuspremnik!

en: %s: Could not create socket!
hr: %s: Ne mogu kreirati socket!

en: %s: Could not exec %s %s %s
hr: %s: Ne mogu pokrenuti %s %s %s

en: %s: Could not extract authlist from packet
hr: %s: Ne mogu otpakirati authlist iz paketa

en: %s: Could not get server hostname: %s!
hr: %s: Ne Ne mogu saznati ime računala: %s!

en: %s: Could not lock cookie file %s
hr: %s: Ne mogu zaključati datoteku sa kolačićem u %s

en: %s: Could not make FIFO
hr: %s: Ne mogu napraviti FIFO

en: %s: Could not make new cookie file in %s
hr: %s: Ne mogu napraviti novu datoteku sa kolačićem u %s

en: %s: Could not make socket
hr: %s: Ne mogu napraviti vezu ka udaljenom računalu

en: %s: Could not open FIFO
hr: %s: Ne mogu otvoriti FIFO

en: %s: Could not open cookie file %s
hr: %s: Ne mogu otvoriti datoteku sa kolačićem u %s

en: %s: Could not open logfile for display %s!
hr: %s: Ne mogu otvoriti datoteku sa dnevnikom za zaslon %s!

en: %s: Could not open ~/.xsession-errors
hr: %s:  Ne mogu otvoriti ~/.xsession-errors

en: %s: Could not read Authentication Data
hr: %s: Ne mogu pročitati podatke za autorizaciju

en: %s: Could not read Authentication Names
hr: %s: Ne mogu pročitati imena za autorizaciju

en: %s: Could not read Authorization List
hr: %s: Ne mogu pročitati popis za autorizaciju

en: %s: Could not read Client Address
hr: %s: Ne mogu pročitati adresu klijenta

en: %s: Could not read Connection Type
hr: %s: Ne mogu pročitati vrstu veze

en: %s: Could not read Display Class
hr: %s: Ne mogu pročitati klasu zaslona

en: %s: Could not read Display Number
hr: %s: Ne mogu pročitati broj zaslona

en: %s: Could not read Manufacturer ID
hr: %s: Ne mogu pročitati ID proizvođača

en: %s: Could not read Session ID
hr: %s: Ne mogu pročitati ID sesije

en: %s: Could not read XDMCP header!
hr: %s: Ne mogu pročitati XDMCP zaglavlje!

en: %s: Could not read address
hr: %s: Ne mogu pročitati adrese

en: %s: Could not read display address
hr: %s: Ne mogu prikazati adrese

en: %s: Could not read display port number
hr: %s: Ne mogu pročitati broj porta zaslona

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
hr: %s: Ne mogu podesiti okruženje za %s. Prekidam.

en: %s: Could not write cookie
hr: %s: Ne mogu zapisati kolačić

en: %s: Could not write new authorization entry.  Possibly out of diskspace
hr: %s: Ne mogu zapisati novi autorizacijski unos. Moguće je da nedostaje prostora na disku

en: %s: Could not write new authorization entry: %s
hr: %s: Ne mogu z7apisati novi autorizaciski unos: %s

en: %s: Couldn't set groupid to %d
hr: %s: Ne mogu postaviti groupid na %d

en: %s: Couldn't set groupid to 0
hr: %s: Ne mogu postaviti groupid na 0

en: %s: Couldn't set userid to %d
hr: %s: Ne mogu postaviti userid na %d

en: %s: Directory %s does not exist.
hr: %s: Direktorij %s ne postoji.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
hr: %s: Zaslon %s je zauzet. Pokušavam drugi broj zaslona.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
hr: %s: Zaslon pod brojem %d je u upotrebi! Koristiću zaslon broj %d

en: %s: Empty server command for display %s
hr: %s: Prazna komanda poslužitelja za zaslon %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
hr: %s: Komanda servera je prazna, koristim standardnu.

en: %s: Error forking user session
hr: %s: Greška prilikom račvanja procesa korisničke sesije

en: %s: Error in checksum
hr: %s: Greška u zbroju za provjeru

en: %s: Error opening a pipe: %s
hr: %s: Greška prilikom otvaranje veze sa procesom: %s

en: %s: Error setting %s to %s
hr: %s: Greška pri postavljanju %s na %s

en: %s: Error setting signal %d to %s
hr: %s: Greška pri postavljanju signala %d na %s

en: %s: Error setting up %s signal handler: %s
hr: %s: Greška prilikom podešavanja rukovatelja %s signala: %s

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
hr: %s: Greška prilikom postavljanja rukovatelja CHLD signala

en: %s: Error starting chooser on display %s
hr: %s: Greška prilikom pokretanja programa za odabir na zaslonu %s

en: %s: Error starting greeter on display %s
hr: %s: Greška prilikom pokretanja programa za dobrodošlicu na zaslonu %s

en: %s: Execution of PostLogin script returned > 0. Aborting.
hr: %s: Izvršavanje PostLogin skripte vraća > 0. Prekidam.

en: %s: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
hr: %s: Izvršavanje PreSession skripte vraća > 0. Prekidam.

en: %s: Failed checksum from %s
hr: %s: Nije usjpela provjera suma sa %s

en: %s: Failed creating pipe
hr: %s: Neuspešno stvaranje cijevi

en: %s: Failed executing: %s
hr: %s: Neuspješno izvršavanje: %s

en: %s: Failed forking gdm slave process for %s
hr: %s: Nije uspio napraviti podproces za %s

en: %s: Failed starting: %s
hr: %s: Neuspješno pokretanje: %s

en: %s: Fatal X error - Restarting %s
hr: %s: Fatalna X greška - ponovo pokrećem %s

en: %s: Got KEEPALIVE from banned host %s
hr: %s: Dobio sam KEEPALIVE od zabranjenog poslužitelja %s

en: %s: Got Manage from banned host %s
hr: %s: Dobio Manage od zabranjenog poslužitelja %s

en: %s: Got REQUEST from banned host %s
hr: %s: Dobio REQUEST od zabranjenog poslužitelja %s

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
hr: %s: Zaslon pozdrava nije pronađen ili korisnik gdm/a nema privilegije da ga izvrši

en: %s: Halt failed: %s
hr: %s: Neuspješno gašenje: %s

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
hr: %s: Korisnički direktorij za %s: '%s' ne postoji!

en: %s: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
hr: %s: Zanemarujem sumnjivu datoteku sa kolačićem %s

en: %s: Incorrect XDMCP version!
hr: %s: Neispravna XDMCP inačica!

en: %s: Invalid server line in config file. Ignoring!
hr: %s: Linija sa podešavanjima servera u datoteci sa podešavanjima je neispravna. Zanemarujem!

en: %s: Logdir %s does not exist or isn't a directory.  Using ServAuthDir %s.
hr: %s: Logdir %s ne postoji ili nije direktorij. Koristim ServAuthDir %s.

en: %s: No Exec line in the session file: %s, starting failsafe GNOME
hr: %s: Nije nađena Exec linija u datoteci za sesiju: %s, pokreće failsafe GNOME

en: %s: No XDMCP support
hr: %s: Nema podrške za XDMCP

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
hr: %s: Ne postoji datoteka sa podešavanjima: %s. Koristim preddefiinirana podešavanja.

en: %s: No daemon/ServAuthDir specified.
hr: %s: Nije naveden daemon/ServAuthDir.

en: %s: No greeter specified.
hr: %s: Nije naveden pozdravni zaslon.

en: %s: No remote greeter specified.
hr: %s: Nije naveden udaljeni pozdravni zaslon.

en: %s: No sessions directory specified.
hr: %s: Direktorij sa sesijama nije naveden.

en: %s: Reboot failed: %s
hr: %s: Neuspješno ponovno pokretanje računala: %s

en: %s: Remote greeter not found or can't be executed by the gdm user
hr: %s: Udaljeni zaslon pozdrava nije pronađen ili ga korisnik gdm-a ne može izvršiti.

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
hr: %s: Korisnik root ne može biti automatski prijavljen, te isključujem automatsko prijavljivanje

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off timed login
hr: %s: Korisnik root ne može biti automatski prijavljen, te isključujem vremenski ograničeno prijavljivanje

en: %s: Running the XKeepsCrashing script
hr: %s: Pokrećem izvršnu skriptu XKeepsCrashing

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
hr: %s: Poslužitelj je se trebao pokrenuti sa uid brojem %d, ali taj korisnik ne postoji

en: %s: Session directory %s not found!
hr: %s: Direktorij za sesije %s nije nađen!

en: %s: Standard X server not found, trying alternatives
hr: %s: Standardni X server nije pronađen, isprobavam alternative

en: %s: String too long!
hr: %s: Niz znakova je predugačak!

en: %s: The gdm group should not be root. Aborting!
hr: %s: Grupa gdm ne smije biti grupa root. Prekidam!

en: %s: The gdm user should not be root. Aborting!
hr: %s: Korisnik gdm-a ne može biti korisnik root. Prekidam!

en: %s: TimedLoginDelay less than 5, so I will just use 5.
hr: %s: TimedLoginDelay je manji od 5, pa ću koristiti 5.

en: %s: Trying failsafe X server %s
hr: %s: Pokušavam pokrenuti failsafe X server %s

en: %s: Unknown opcode from host %s
hr: %s: Nepoznat opcode sa računala %s

en: %s: User not allowed to log in
hr: %s: Korisniku nije dozvoljeno prijavljivanje

en: %s: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
hr: %s: Korisnik je prošao autorizaciju ali getpwnam(%s) nije uspio!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Aborting!
hr: %s: XDMCP je isključen, a nisu definirani lokalni serveri. Prekidam!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Adding %s on :%d to allow configuration!
hr: %s: XDMCP je isključen i nisu definirani lokalni serveri. Dodajem %s na :%d kako bih dozvolio podešavanja!

en: %s: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
hr: %s: XDMCP je omogućen, ali XDMCP podrška ne postoji, te ga isključujem

en: %s: Xserver not found: %s
hr: %s: Xserver nije pronađen: %s

en: %s: cannot fork
hr: %s: ne može račvati proces

en: %s: cannot open display %s
hr: %s: ne može otvoriti zaslon %s

en: %s: fork() failed!
hr: %s: fork() nije uspio!

en: %s: gnome-session not found for a failsafe GNOME session, trying xterm
hr: %s: gnome-session nije pronađen za pokretanje failsafe GNOME sesije, pokušavam xterm

en: %s: initgroups() failed for %s
hr: %s: initgroups() nije uspio za %s

en: %s: setsid() failed: %s!
hr: %s: setsid() nije uspio: %s!

en: %s: setusercontext() failed for %s. Aborting.
hr: %s: setusercontext() nije uspio za %s. Prekidam.

en: %sWelcome to %s%s
hr: %sDobrodošli na %s%s

en: (current) UNIX password:
hr: (važeća) UNIX lozinka:

en: (memory buffer
hr: (buffer memorije

en: (memory buffer)
hr: (buffer memorije)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
hr: Grafička aplikacija za namještanje GNOME Display Managera (GDM)

en: A-M
hr: A–M

en: A-M|Albanian
hr: A–M|albanski

en: A-M|Amharic
hr: A–M|Amharski

en: A-M|Arabic (Egypt)
hr: A–M|arapski (Egipat)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
hr: A–M|arapski (Libanon)

en: A-M|Azerbaijani
hr: A–M|azerbejdžanski

en: A-M|Basque
hr: A–M|baskijski

en: A-M|Belarusian
hr: A–M|bjeloruski

en: A-M|Bengali
hr: A–M|bengali

en: A-M|Bengali (India)
hr: A–M|bengali (Indija)

en: A-M|Bosnian
hr: A–M|bošnjački

en: A-M|Bulgarian
hr: A–M|bugarski

en: A-M|Catalan
hr: A–M|katalanski

en: A-M|Chinese (simplified)
hr: A–M|kineski (pojednostavljeni)

en: A-M|Chinese (traditional)
hr: A–M|kineski (tradicionalni)

en: A-M|Croatian
hr: N-Š|hrvatski

en: A-M|Czech
hr: A-M|Češki

en: A-M|Danish
hr: A–M|Danski

en: A-M|Dutch
hr: N-Z|Nizozemski

en: A-M|English
hr: A–M|Engleski

en: A-M|English (American)
hr: A–M|Engleski (Američki)

en: A-M|English (Australian)
hr: A–M|Engleski (Australski)

en: A-M|English (British)
hr: A–M|Engleski (Britanski)

en: A-M|English (Ireland)
hr: A–M|Engleski (Irski)

en: A-M|Estonian
hr: A–M|Estonijski

en: A-M|Finnish
hr: A-M|Finski

en: A-M|French
hr: N-Š|francuski

en: A-M|Galician
hr: A–M|galicijski

en: A-M|German
hr: A–M|nemački

en: A-M|Greek
hr: A–M|grčki

en: A-M|Gujarati
hr: A–M|Guharati

en: A-M|Hebrew
hr: N-Š|hebrejski

en: A-M|Hindi
hr: N-Š|hindu

en: A-M|Hungarian
hr: A-M|mađarski

en: A-M|Icelandic
hr: A–M|islandski

en: A-M|Indonesian
hr: A–M|indonezijski

en: A-M|Interlingua
hr: A–M|višejezički

en: A-M|Irish
hr: A–M|irski

en: A-M|Italian
hr: A-M|talijanski

en: A-M|Japanese
hr: A-M|japanski

en: A-M|Kannada
hr: A–M|kanadski

en: A-M|Korean
hr: A–M|korejski

en: A-M|Latvian
hr: A–M|latvijski

en: A-M|Lithuanian
hr: A–M|litvanski

en: A-M|Macedonian
hr: A–M|makedonski

en: A-M|Malay
hr: A–M|malajski

en: A-M|Malayalam
hr: A–M|malajamski

en: A-M|Marathi
hr: A–M|marati

en: A-M|Mongolian
hr: A–M|mongolski

en: ADDRESS
hr: ADRESA

en: A_dd host:
hr: _Dodaj računalo:

en: Abort login
hr: Otkaži prijavu

en: Accessibility
hr: Pristupačnost

en: Allo_w running XDMCP chooser from the login screen
hr: Doz_voli pokretanje XDMCP izbornika sa prijavnog zaslona

en: Allow _root to login with GDM
hr: Dozvoli _root korisniku da se prijavi kroz GDM

en: Allow c_onfiguration from the login screen
hr: Dozvoli podešavanja sa zaslona za prijavljivanje

en: Allow remote _timed logins
hr: Dozvoli vremenski određena prijavljivanja sa udaljenog računala

en: Allow root to login r_emotely with GDM
hr: Dozvoli root korisniku da se prijavi sa udaljenog računala kroz GDM

en: Always disallow TCP connections to _X server (disables all remote connections)
hr: Nikad ne dozvoljavaj TCP veze na _X server (onemogućava sve udaljene veze)

en: Always use 24 hour cloc_k format
hr: Uvijek koristi 24 sata za z_apis

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  CList type widget should have %d columns.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
hr: Dogodila se greška prilikom učitavanja elementa korisničkog okruženja %s%s iz datoteke %s. CList tip kontrole mora imati %d kolona. Moguće je da su opisi glade sučelja oštećeni. %s ne može nastaviti sa radom. Provjerite instalaciju %s ili ponovo instalirajte %s.

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
hr: Dogodila se greška prilikom učitavanja elementa korisničkog okruženja %s%s iz datoteke %s. Moguće je da su opisi glade sučelja oštećeni. %s ne može nastaviti sa radom. Provjerite instalaciju %s ili ponovo instalirajte %s.

en: An error occured while loading the user interface from file %s.  Possibly the glade interface description was not found.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
hr: Dogodila se greška prilikom učitavanja elementa korisničkog okruženja iz datoteke %s. Moguće je da su opisi glade sučelja oštećeni. %s ne može nastaviti sa radom. Provjerite instalaciju %s ili ponovo instalirajte %s.

en: An error occured while trying to contact the login screens.  Not all updates may have taken effect.
hr: Dogodila se greška prilikom pokušaja kontaktiranja zaslona za prijavu. Neka ažuriranja nisu imala efekta.

en: An internal error occured, you will not be able to log in.
    Please try again later or contact your system administrator.
hr: Dogodila se interna greška, nećete se moći prijaviti.
    Molim, pokušajte ponovno ili kontaktirajte vašeg administratora sustava.

en: Answer questions here and press Enter when done.  For a menu press F10.
hr: Odgovorite na ova pitanja i pritisnite Enter kada završite. Za meni, pritisnite F10.

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
hr: Arhiva nema GdmGreeterTheme.info datoteku

en: Archive is not of a single subdirectory
hr: U arhivi ne postoji jedan poddirektorij

en: Archive is not of a subdirectory
hr: U arhivi ne postoji poddirektorij

en: Are you sure you want to reboot the machine?
hr: Jeste li sigurni da želite ponovo pokrenuti računalo?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
hr: Jeste li sigurni da želite ugasiti računalo?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
hr: Jeste li sigurni da želite privremeno zaustaviti računalo?

en: Authenticate before running --command
hr: Prijavi se prije pokretalja --komande

en: Authentication failed
hr: Neuspješna identifikacija

en: Authentication failure!
hr: Greška prilikom autentifikacije!

en: Authentication token change failed for user %s
hr: Promijena isječka za autorizaciju nije uspjela za korisnika %s

en: Author:
hr: Autor:

en: Autologin or timed login to the superuser (root) account is not allowed.
hr: Nije dozvoljena automatska prijava ili vremenska prijava za korisnika root.

en: Automatic Login
hr: Automatsko prijavljivanje (login)

en: Automatic login
hr: Automatsko prijavljivanje (login)

en: Background
hr: Pozadina

en: Browse
hr: Potraži

en: COMMAND
hr: NAREDBA

en: C_onnect
hr: _Spoji

en: Can not get username
hr: Ne mogu saznati korisničko ime

en: Can not start fallback console
hr: Ne mogu pokrenuti konzolu za slučaju kraha

en: Can't disable xscreensaver display hacks
hr: Ne mogu isključiti xscreensaver prikaze na zaslonu

en: Can't find PAM configuration for gdm.
hr: Ne mogu pronaći PAM podešavanja za gdm.

en: Can't lock screen
hr: Ne mogu zaključati zaslon

en: Can't open DefaultImage: %s!
hr: Ne mogu otvoriti DefaultImage: %s!

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
hr: Ne mogu otvoriti DefaultImage: %s. Isključujem biranje lica!

en: Can't open default host icon: %s
hr: Ne mogu otvoriti predefiniranu sličicu računala: %s

en: Can't set EGID to user GID
hr: Ne mogu postaviti EUID za GID korisnika

en: Can't set EUID to user UID
hr: Ne mogu postaviti EUID za UID korisnika

en: Can't set PAM_RHOST=%s
hr: Ne mogu podesiti PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
hr: Ne mogu podesiti PAM_TTY=%s

en: Can't write to %s: %s
hr: Ne mogu zapisati u %s: %s

en: Cannot change display
hr: Ne mogu promijeniti zaslon

en: Cannot communicate with GDM (The GNOME Display Manager)
hr: Ne mogu komunicirati sa GDM-om (Gnomovim upraviteljem zaslona).

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
hr: Ne mogu kominicirati sa GDM-om, možda imate pokrenutu staru verziju.

en: Cannot connect to remote server
hr: Ne mogu se povezati na udaljeno računalo

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
hr: Ne mogu pronaći "xterm" kako bih pokrenuo sesiju otpornu na greške.

en: Cannot find host
hr: Ne mogu naći računalo

en: Cannot find or run the base session script, will try the GNOME failsafe session for you.
hr: Ne može naći ili pokrenuti osnovnu skriptu za sesiju, pokušati će za vas pokrenuti sigurni GNOME.

en: Cannot get passwd structure for %s
hr: Nisam mogao saznati passwd strukturu za %s

en: Cannot load user interface
hr: Ne može učitati korisničko sučelje

en: Cannot open file
hr: Ne mogu otvoriti datoteku

en: Cannot run chooser
hr: Ne može pokrenuti odabirnika

en: Cannot set user group for %s
hr: Nisam mogao podesiti korisničku grupu za %s

en: Cannot setup pam handle with null display
hr: Nisam mogao da podesiti pam hvatač sa null zaslonom

en: Cannot start new display
hr: Ne može pokrenuti novi zaslon

en: Cannot start the chooser program, you will probably not be able to log in.  Please contact the system administrator.
hr: Ne može pokrenuti program za biranje, stoga se vjerojatno nećete moći prijaviti.  Molim kontaktirajte sistem administratora.

en: Cannot start the greeter
hr: Ne može prikazati dobrodošlicu

en: Cannot start the greeter program, you will not be able to log in.  This display will be disabled.  Try logging in by other means and editing the configuration file
hr: Ne može pokrenuti program za dobrodošlicu, pa se stoga nećete moći prijaviti. Ovaj zaslon će biti isključen. Pokušajte se prijaviti na drugi način i promijenite datoteku sa podešavanjima

en: Cannot start the session due to some internal error.
hr: Ne može pokrenuti sesiju zbog neke unutrašnje greške.

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
hr: Ne mogu zapisati PID datoteku %s, moguće je da više nema prostora na disku.  Greška: %s

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
hr: Ne mogu zapisati PID datoteku %s, moguće je da više nema prostora na disku.  Greška: %s

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
hr: Promijenite sliku koja se prikazuje u GDMovom (menadžeru prijava) biraču lica

en: Change to _Existing Display
hr: Prebacivanje na postojeći _ekran

en: Choose a Session
hr: Odaberite sesiju

en: Choose a ho_st to connect to:
hr: Odaberite _računalo na koje se želite povezati:

en: Choose an Action
hr: Odaberite akciju

en: Choose server
hr: Odaberite server

en: Choose the X server to start
hr: Odaberite koji X server želite pokrenuti

en: Circles
hr: Kružnice

en: Client address to return in response to xdm
hr: Adresa klijenta koju treba vratiti u odgovoru xdm-u

en: Co_lor
hr: _Boja

en: Configuration is not correct
hr: Konfiguracije nisu ispravne

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
hr: Podesi GDM (ovaj menadžer prijavljivanja). Ovo će zahtjevati lozinku root korisnika

en: Connection type to return in response to xdm
hr: Tip konekcije koji treba vratiti u odgovoru xdm-u

en: Copyright:
hr: Autorska prava:

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.
hr: Ne može pokrenuti program za konfiguriranje. Provjerite je li njegova putanja ispravno konfigurirana u datoteci sa konfiguracijama.

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.  I will attempt to start it from the default location.
hr: Ne može izvršiti program za konfiguriranje. Provjerite je li njegova putanja točno konfigurirana u datoteci sa podešavanjima. Pokušajte ga pokrenuti s uobičajene lokacije.

en: Could not find a free display number
hr: Nisam mogao pronaći slobodan broj ekrana

en: Could not find the GNOME installation, will try running the "Failsafe xterm" session.
hr: Ne može pronaći instalaciju Gnoma, pokušat će pokrenuti „xterm sesiju otpornu na greške“.

en: Could not fork a new process!
hr: Ne može izdvojiti novi proces!

en: Could not set signal mask!
hr: Nisam mogao podesiti masku signala!

en: Could not setgid %d. Aborting.
hr: Nisam mogao postaviti gid na %d. Prekidam.

en: Couldn't authenticate user
hr: Nisam mogao autorizirati korisnika

en: Couldn't authenticate user "%s"
hr: Nisam moogao identificirati korisnika „%s“

en: Couldn't open session for %s
hr: Nisam mogao otvoriti sesiju za %s

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
hr: Nisam mogao podesiti menadžer naloga za %s

en: Couldn't set credentials for %s
hr: Nisam mogao uspostaviti povjerenje za %s

en: D_isconnect
hr: O_dspoji

en: Debugging output
hr: Otklanjaj greške u izlazu

en: Default System Session
hr: Uobičajena sesija na sistemu

en: Denied XDMCP query from host %s
hr: Odbijen XDMCP upit sa adrese %s

en: Description:
hr: Opis:

en: Details: %s
hr: Detalji: %s

en: Did not receive any response from host "%s" in %d seconds.  Perhaps the host is not turned on, or is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
hr: Nije primio bilo kakav odgovor sa računala „%s“ u %d sekundi. Možda računalo nije uključeno, ili trenutno ne želi primiti prijavu.  Molim pokušajte kasnije.

en: Did not receive response from server
hr: Nije primio odgovor od servera

en: Display
hr: Prikaz

en: Display %s is busy. There is another X server running already.
hr: Zaslon %s je zauzet. Drugi X server je već pokrenut.

en: Display %s on virtual terminal %d
hr: Prikaži %s na virtualnom terminalu %d

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
hr: Xnest ne može pokrenuti zaslon „%s“

en: Displays per _host:
hr: Zaslona po _računalu:

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
hr: Uradi direktni upit umjesto indirektnog (odabirnik)

en: Do not fork into the background
hr: Nemoj podijeliti proces i poslati ga u pozadinu

en: Do not lock current screen
hr: Ne zaključavaj trenutni zaslon

en: Do you really wish to remove theme '%s' from the system?
hr: Da li zaista želite ukloniti temu „%s“ sa sustava?

en: Don't check for running gdm
hr: Ne provjeravaj za pokrenuti GDM

en: Doubleclick on the user
    to log in
hr: Dvostrukim klikom na korisnika
    se prijavljujete

en: Doubleclick on the user to log in
hr: Dvostrukim klikom na korisnika se prijavljujete

en: Enable _XDMCP
hr: Omogući _XDMCP

en: Enable _accessibility modules
hr: Omogući module _dostupnosti

en: Enter new UNIX password:
hr: Unesite novu UNIX lozinku:

en: Enter the root password
    to run the configuration.
hr: Unesite lozinku root korisnika
    kako biste pokrenuli konfiguriranje.

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hr: Greška na opciji %s: %s.
    Pokrenite '%s --help' za potpuni popis svih opcija mogućih u naredbenoj liniji.

en: Error while changing NIS password.
hr: Greška pri promjeni NIS lozinke.

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to (%s)
hr: Greška pri pokretanju (%s)
    koji je povezan sa (%s)

en: Error! Unable to set executable context.
hr: Greška! Ne mogu postaviti izvršni dodatak.

en: Exit the application
hr: Zatvorite program

en: Extra options for Xnest
hr: Dodatne opcije za Xnest

en: Failed to restart self
hr: Nisam se uspio ponovo pokrenuti

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
hr: Nisam uspio da pokrenem X server nekoliko puta u kratkom vremenskom periodu; isključujem ekran %s

en: Failsafe Gnome
hr: Siguran Gnome

en: Failsafe _Gnome
hr: Siguran _Gnome

en: Failsafe _Terminal
hr: Siguran _terminal

en: Failsafe xterm
hr: Siguran xterm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
hr: Datoteka %s ne može biti otvorena za čitanje
    Greška: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
hr: Datoteka %s ne može biti otvorena za upisivanje
    Greška: %s

en: File does not exist
hr: Datoteka ne postoji

en: File not a tar.gz or tar archive
hr: Datoteka nije tar.gz ili tar arhiva

en: Flexible server request denied: Not authenticated
hr: Odbijen je zahtjev za flesksibilnim serverom: Niste autentificirani

en: GDM (The GNOME Display Manager) is not running.
hr: GDM (GNOME-ov upravitelj ekrana) nije pokrenut.

en: GDM Host Chooser
hr: GDM odabir domaćina

en: GDM Login
hr: GDM prijavljivanje

en: GDM could not write a new authorization entry to disk.  Possibly out of diskspace.%s%s
hr: GDM ne može zapisati novi autorizacijski unos na disk.  Moguće je da nedostaje prostora na disku.%s%s

en: GDM could not write to your authorization file.  This could mean that you are out of disk space or that your home directory could not be opened for writing.  In any case, it is not possible to log in.  Please contact your system administrator
hr: GDM nije mogao pisati u vašu datoteku za autorizaciju. Ovo može značiti da nemate prostora na disku ili da vaš osobni direktorij ne može biti otvoren za upis. U svakom slučaju ne možete se prijaviti. Molim kontaktirajte vašeg sistem administratora.

en: GDM detected a shutdown or reboot in progress.
hr: GDM je primjetio da je gašenje ili prekid rada računala u toku.

en: GDM is not running
hr: GDM nije pokrenut

en: GDM restarting ...
hr: GDM se ponovno pokreće ...

en: GNOME Art variation of Circles
hr: GNOMEova umjetnička varijacija krugova

en: GNOME Art variation of Circles with a Face Browser
hr: GNOME art varijacija krugova sa pregledanjem lica

en: GNOME Artists
hr: GNOMEovi umjetnici

en: GNOME Desktop Manager
hr: Radno okruženje GNOMEa

en: General
hr: Općenito

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
hr: Glade datoteka je pukla! Provjerite da je odgovarajuća datoteka instalrirana!
    datoteka: %s kontrola: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
hr: Glade datoteka je pukla! Provjerite da je odgovarajuća datoteka instalirana!
    datoteka: %s kontrola: %s očekivani broj clist kolona: %d

en: Graphical greeter
hr: Grafički zaslon pozdrava

en: Greeter
hr: Zaslon pozdrava

en: Happy GNOME
hr: Sretan GNOME

en: Happy GNOME with Browser
hr: Sretni GNOME sa preglednikom

en: Honour _indirect requests
hr: Obradi _indirektne zahtjeve

en: How to use this application
hr: Kako koristiti ovu aplikaciju

en: I cannot find the host "%s", perhaps you have mistyped it.
hr: Ne mogu naći računalo "%s", možda ste loše unijeli njegovo ime.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
hr: Ne mogu da pokrenem X server (vaše grafičko okruženje). Najvjerovatnije nije odgovarajuće podešen. Da li želite da vidite odziv X servera kako biste pronašli problem?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
hr: Ne mogu da pokrenem X server (vaše grafičko okruženje ). Najvjerovatnije nije odgovarajuće podešen. Moraćete da se prijavite u konzoli i ponovo pokrenete program za podešavanje X servera. Onda pokušajte ponovo pokrenuti GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly. You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
hr: Ne mogu da pokrenem X server (vaše grafičko okruženje).  Izgleda da je pogrešno podešen. Morate se prijaviti u konzoli i ponovo pokrenuti program za podešavanje X servera. Zatim ponovo pokrenite GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
hr: Ne mogu da pokrenem X server (vaše grafičko okruženje). Izgleda da pokazivački uređaj (vaš miš) nije odgovarajuće podešen. Da li želite da pogledate odziv X servera kako biste otkrili problem?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
hr: Ne mogu pokrenuti X
    server. (vaše grafičko okruženje)
    zbog nekih internih grešaka.
    Molim vas da kontaktirate administratora
    sistema ili pregledajte syslog.
    U međuvrijemenu ovaj zaslon će biti
    isključen. Molimo vas da ponovo pokrenete
    GDM kada ispravite problem.

en: I could not start the regular X server (your graphical environment) and so this is a failsafe X server.  You should log in and properly configure the X server.
hr: Ne mogu pokrenuti regularni X server (vaše grafičko okruženje) pa je ovaj failsafe Xserver. Prijavite se i ispravno podesite X server.

en: I could not start the standard greeter.  This display will abort and you may have to login another way and fix the installation of gdm
hr: Ne mogu pokrenuti standardan zaslon pozdrava.  Ovaj zaslon će se prekinuti, a vi se možete prijaviti na drugi način i popraviti instalaciju gdma

en: I could not start your session and so I have started the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
hr: Ne mogu pokrenuti vašu sesiju pa je pokrenuta failsafe xterm sesija. Prozori su sada u fokusu jedino ako ste mišem iznad njih. Da napustite ovaj način rada, unesite „exit“ u prozoru u gornjem lijevom uglu

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
hr: Privremeno ću onemogućiti ovaj X server. Ponovo pokrenite GDM kada ga ispravno podesite.

en: I will now try to restart the X server again.
hr: Sada ću pokušati ponovo pokrenuti X server.

en: Icon
hr: Sličica

en: If you still wish to use this feature, either start GDM yourself or ask your system administrator to start GDM.
hr: Ukoliko i dalje želite da koristite ovu mogućnost, ili sami pokrenite Gdm, ili tražite od vašeg administratora sustava da pokrene Gdm.

en: Indirect XDMCP is not enabled
hr: Nije uključen posredan XDMCP

en: Internal error on passwdexpired
hr: Interna greška na passwdexpired

en: Invalid server command '%s'
hr: Neispravna komanda servera "%s"

en: Just For _This Session
hr: Samo za _ovu sesiju

en: Just _Log In
hr: Samo se _prijavi

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
hr: Samo pokreni Xnest bez upita (bez odabirnika)

en: L_ocal:
hr: L_okalni:

en: Language %s does not exist, using %s
hr: Jezik %s ne postoji, koristim %s

en: Last
hr: Zadnji

en: Last login:
    %s
hr: Zadnja prijava:
    %s

en: Listen on _UDP port:
hr: Slušaj na _UDP portu:

en: Log in anyway
hr: Ipak se prijavi

en: Log in as another user inside a nested window
hr: Prijavite se kao drugi korisnik unutar ugnježdenog prozora

en: Log in as another user without logging out
hr: Prijavi se kao drugi korisnik bez odjavljivanja

en: Log in using the default system language
hr: Prijavite se koristeći glavni jezik sistema

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
hr: Prijavite se koristeći jezik koji ste koristili prilikom poslijednjeg prijavljivanja

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
hr: Prijavi se koristeći sesiju koju ste koristili prilikom poslijednjeg prijavljivanja

en: Login Photo
hr: Slika za prijavu

en: Login Screen Setup
hr: Podešavanje zaslona za prijavu

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
hr: Prijavi korisnika autom_tski nakon određenog broja sekundi

en: Login sound requested on non-local display or the play software cannot be run or the sound does not exist
hr: Zahtjevani zvuk prijave na zaslonu koji nije lokalni ili reprodukcijskom programu ne može biti pokrenut ili zvuk ne postoji.

en: Logo
hr: Logotip

en: Make _Default
hr: Označi kao _uobičajeno

en: Make a _sound when login window is ready
hr: Stvori _zvuk kada je spreman prozor za prijavu

en: Master halting...
hr: Glavno gašenje...

en: Master rebooting...
hr: Glavno resetiranje...

en: Master suspending...
hr: Glavna suspenzija...

en: Max p_ending indirect requests:
hr: Maksimalan broj indirektnih odlož_enih zahtjeva:

en: Maximum _pending requests:
hr: Maksimalan broj _odloženih zahtjeva:

en: Maximum _remote sessions:
hr: Maksimalan broj uda_ljenih sesija:

en: Maximum _wait time:
hr: Maksimalno _vrijeme čekanja:

en: Maximum indirect w_ait time:
hr: Maksimalno vrijeme i_ndirektnog čekanja:

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: N-Z
hr: N–Z

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
hr: N–Z|norveški (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
hr: N–Z|norveški (bokmal)

en: N-Z|Oriya
hr: N–Z|orija

en: N-Z|Panjabi
hr: N–Z|pandžabi

en: N-Z|Persian
hr: N–Z|persijski

en: N-Z|Polish
hr: N–Z|poljski

en: N-Z|Portuguese
hr: N–Z|portugalski

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
hr: N–Z|portugalski (brazijski)

en: N-Z|Romanian
hr: N–Z|rumunski

en: N-Z|Russian
hr: N–Z|ruski

en: N-Z|Serbian
hr: N–Z|srpski

en: N-Z|Slovak
hr: N–Z|slovački

en: N-Z|Slovenian
hr: N–Z|slovenski

en: N-Z|Spanish
hr: N–Z|španjolski

en: N-Z|Spanish (Mexico)
hr: N–Z|španjolski (Meksiko)

en: N-Z|Swedish
hr: N-Z|švedski

en: N-Z|Swedish (Finland)
hr: N-Z|švedski (Finska)

en: N-Z|Tamil
hr: N-Z|tamil

en: N-Z|Telugu
hr: N-Z|telugu

en: N-Z|Thai
hr: N-Z|tajlandski

en: N-Z|Turkish
hr: N-Z|turski

en: N-Z|Ukrainian
hr: N-Z|ukrajinski

en: N-Z|Vietnamese
hr: N-Z|vijetnamski

en: N-Z|Walloon
hr: N-Z|valun

en: N-Z|Welsh
hr: N-Z|velšanski

en: N-Z|Yiddish
hr: N-Z|jidiš

en: Nested display %s on virtual terminal %d
hr: Ugnježđeni prikaz %s na virtualnom terminalu %d

en: New Login
hr: Nova prijava

en: New Login in a Nested Window
hr: Nova prijava u ugniježđenom prozoru

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
hr: Nema XDMCP podrške u programu. Da biste omogućili XDMCP podršku morate ponovo prevesti GDM sa XDMCP bibliotekama.

en: No configuration was found
hr: Nisu pronađena podešavanja

en: No console (local) servers to be run
hr: Nema konzolnih (lokalnih) servera koje treba pokrenuti

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
hr: Nije naveden daemon/ServAuthDir u trenutnoj datoteci sa podešavanjima

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
hr: Nije pronađena veza ka preddefiniranoj sesiji. Koristim GNOME sesiju otpornu na greške.

en: No file selected
hr: Nije odabrana nijedna datoteka

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
hr: Sučelje ne može biti učitao, što je loše, jako loše! (datoteka: %s)

en: No password supplied
hr: Lozinka nije unešena

en: No picture selected.
hr: Nije odabrana slika.

en: No screenshot available
hr: Nije dostupna slika zaslona

en: No servers were defined in the configuration file and XDMCP was disabled.  This can only be a configuration error.  So I have started a single server for you.  You should log in and fix the configuration.  Note that automatic and timed logins are disabled now.
hr: Nisu definirani serveri u datoteci sa podešavanjima, a XDMCP je isključen. Ovo može biti samo greška u podešavanjima. Zato sam pokrenuo samostalan server za vas. Trebate se prijaviti i popraviti podešavanja. Obratite pažnju da je automatsko i vremenski aktivirano prijavljivanje trenutno isključeno.

en: No serving hosts were found.
hr: Nisu pronađene adrese.

en: Nobody
hr: Nitko

en: Not a theme archive
hr: Nije arhiva sa temom

en: OPTIONS
hr: OPCIJE

en: Only root wants to run gdm
hr: Samo korisnik root želi pokrenuti GDM

en: Open Displays
hr: Otvori prikaze

en: Open a session to the selected host
hr: Otvori sesiju na odabranoj adresi

en: Options
hr: Odrednice

en: Other|POSIX/C English
hr: Ostali|POSIX/C engleski

en: Password has been already used. Choose another.
hr: Lozinka je već korištena. Odaberite neku drugu.

en: Password of %s has expired
hr: Više nije važeća lozinka za %s

en: Password unchanged
hr: Lozinka nepromijenjena

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Perhaps you have an old version of GDM running.
hr: Možda koristite staro izdanje GDM-a.

en: Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
hr: Možda vaša .Xauthority datoteka nije ispravno konfigurirana.

en: Pick a color
hr: Odabir boje

en: Picture is too large
hr: Slika je prevelika

en: Pin_g interval (seconds):
hr: Interval pin_ga (u sekundama):

en: Ping interval (seconds):
hr: Interval pinga (u sekundama):

en: Ping to %s failed, whacking display!
hr: Ping na %s nije uspio, odbacujem zaslon!

en: Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
hr: Molim tražite od vašeg sistem administratora da ga uključi u programu za podešavanje GDM-a.

en: Please ask your system administrator to install it.
hr: Molim tražite od vašeg administratora sistema da ga instalira.

en: Please ask your system administrator to start it.
hr: Molim tražite od vašeg sistem administratora da ga pokrene.

en: Please enter your username
hr: Molim, upišite svoje korisničko ime

en: Please insert 25 cents to log in.
hr: Molim vas ubacite 25 centi da se prijavite.

en: Please make sure the Caps Lock key is not enabled.
hr: Provjerite da nije uključen „Caps Lock“.

en: Please type in the root (privileged user) password.
hr: Molim vas unesite lozinku za privilegovanog korisnika (root).

en: Please wait: scanning local network...
hr: Molim sačekajte: pretražujem lokalnu mrežu...

en: Preserve LD_* variables
hr: Sačuvaj LD_* varijable

en: Preview:
hr: Pregled:

en: Print GDM version
hr: Ispiši inačicu GDM-a

en: Probe the network
hr: Testiraj mrežu

en: Query and add this host to the above list
hr: Upitaj i dodaj ovo računalo u gornji popis

en: Query logout action request denied: Not authenticated
hr: Odbijen je zahtjev za odjavom: Niste provjereni za autentičnost

en: Query vt request denied: Not authenticated
hr: Odbijen je zahtjev za odjavom: Niste provjereni za autentičnost

en: Re_mote welcome string:
hr: _Udaljeni pozdravni niz karaktera:

en: Reboot
hr: Ponovno pokretanje sustava

en: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
hr: Ponovi pokreni ili ugasi kada ne postoji sustavski meni sa zaslona %s

en: Reboot your computer
hr: Ponovo pokrenite vaše računalo

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
hr: Nije dozvoljeno koristiti %s server kao fleksibilni server, koristim standardni server.

en: Restart
hr: Pokreni ponovo

en: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
hr: Zahtijev sa udaljenog zaslona %s za ponovnim pokretanjem ili gašenjem

en: Retry _delay (seconds) :
hr: Period prije ponovnog pokušaja (u sekundama):

en: Return to previous login
hr: Vrati se na prethodnu prijavu

en: Retype new UNIX password:
hr: Ponovite novu UNIX lozinku:

en: Root login disallowed on display '%s'
hr: Prijava root korisnika je nedozvoljena na zaslonu '%s'

en: Run _XDMCP chooser
hr: Pokrenite _XDMCP izbornik

en: Run an XDMCP chooser which will allow you to log into available remote machines, if there are any.
hr: Pokreni XDMCP odabirnik koji omogućuje prijave na dostupna udaljenaračunala, ako uopće takvih ima.

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
hr: Pokreni emitiranje umjesto posrednog upita (odabirnik)

en: Run in background
hr: Pokreni u pozadini

en: STRING
hr: ZNAK

en: Security
hr: Sigurnost

en: Select _Language...
hr: Odaberite _jezik...

en: Select _Session...
hr: Odaberite _sesiju...

en: Select a language
hr: Odaberite jezik

en: Select a language for your session to use:
hr: Odaberite jezik koji ćete koristiti u sesiji:

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
hr: Odaberite sliku koja će biti prikazana u biraču lica:

en: Select new theme archive to install
hr: Odaberite arhivu teme koju želite instalirati

en: Send the specified protocol command to gdm
hr: Pošalji posebnu komandu protokola gdm/u

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but has the wrong permissions, it should have permissions of %o. Please correct the permissions or the gdm configuration %s and restart gdm.
hr: Autorizacijski direktorij servera (daemon/ServAuthDir) je podešen na %s i ima pogrešne dozvole — one trebaju biti %o. Molim ispravite dozvole ili gdm podešavanje %s i ponovo pokrenite gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s. Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
hr: Autorizacijski direktorij servera (daemon/ServAuthDir) je postavljen na %s što nije u vlasništvu korisnika %s i grupe %s. Molim vas da ispravite vlasništvo ili podešavanje gdm-a %s i ponovo pokrenete gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hr: Autorizacijski direktorij servera (daemon/ServAuthDir) je postavljen na %s što ne postoji. Molim vas da ispravite podešavanje %s i ponovo pokrenete gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hr: Autorizacijski direktorij servera (daemon/ServAuthDir) je postavljen na %s što nije direktorij. Molim vas da ispravite podešavanje %s i ponovo pokrenete gdm.

en: Server name '%s' not found, using standard server
hr: Ime poslužitelja '%s' nije pronađeno, koristim standardni poslužitelj

en: Session directory is missing
hr: Nedostaje direktorij sa sesijama

en: Set logout action request denied: Not authenticated
hr: Odbijen je zahtjev za postavljanjem odjave: Niste provjereni za autentičnost

en: Show _actions menu
hr: Prikaži menu sa _akcijama

en: Show choosable user images (_face browser)
hr: Prikaži dostupne slike korisnika (preglednik _lica)

en: Show the "Actions" menu (formerly known as the "System" menu).  If not set, none of the system commands will be available (this includes reboot, shutdown, configure, chooser)
hr: Prikaži menu „Akcije“ (prethodno nazvan „Sustavski“ meni). Ukoliko nije postavljeno, neće biti dostupne sustavske naredbe (ovo uključuje resetiranje, gašenje, podešavanje i izbornik)

en: Shut _Down
hr: _Isključi

en: Shut _down the computer
hr: _Gašenje računala

en: Shut down the system so that you may safely turn off the computer.
hr: Gašenje vašeg računala kako bi ga sigurno mogli isključiti.

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
hr: Gašenje vašeg računala kako bi ga mogli isključiti.

en: Shut_down
hr: _Isključi

en: Socket for xdm communication
hr: Socket za xdm komunikaciju

en: Some error occured when installing the theme
hr: Dogodila se greška prilikom instaliranja teme

en: Sorry, passwords do not match
hr: Oprostite, lozinka ne odgovara

en: Sound _file:
hr: Datotekć sa zvukom:

en: Standard greeter
hr: Standardni zaslon pozdrava

en: Standard server
hr: Standardni poslužitelj

en: Start the first X server but then halt until we get a GO in the fifo
hr: Pokreni prviog poslužitelja X-a ali ga tada zaustavi sve dok se ne pojavi GO u fifo-u

en: Starting a new login only works correctly on the console.
hr: Pokretanje novog prijavljivanja radi ispravno samo u konzoli.

en: String to be shown in the greeter as welcome.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
hr: Tekst koji se prikazuje kao dobrodošlica. Možete ovdje ubaciti %n i ono će biti zamijenjeno imenom vašeg računala.

en: String to be shown in the greeter for people logging in remotely with XDMCP.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
hr: Tekst koji će biti prikazan kao dobrodošlica ljudima koji se prijavljuju sa udaljenih mesta pomoću XDMCP. Možete ovdje ubaciti %n i ono će biti zamijenjeno imenom vašeg računala.

en: Sus_pend
hr: _Odgodi

en: Sus_pend the computer
hr: Suspenzija računala

en: Suspend your computer
hr: Suspendirajte računalo

en: System Default
hr: Uobičajene sustavske postavke

en: System default
hr: Uobičajene sustavske postavke

en: System is rebooting, please wait ...
hr: Sustav se ponovno pokreće, molim pričekajte...

en: System is shutting down, please wait ...
hr: Sustav se gasi, molim pričekajte...

en: TYPE
hr: TIP

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
hr: Pokretanje X poslužitelja neuspješno. Možda nije dobro podešen.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
hr: X poslužitelj nije raspoloživ, možda je gdm loše podešen.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
hr: Dosegnut je broj dozvoljenih fleksibilnih X poslužitelja.

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hr: Inačica izbornika (%s) se ne poklapa sa inačicom pozadinskog procesa (%s). Vjerojatno ste nedavno prešli na novu inačicu GDM-a. Molim ponovo pokrenite uslužni program GDM-a ili ponovno pokrenite računalo.

en: The configuration file contains an invalid command line for the login dialog, and thus I ran the default command.  Please fix your configuration.
hr: Datoteka sa podešenjima sadrži neispravne naredbe za prijavni dijalog, te sam pokrenuo predefinirane naredbe. Molim vas da ispravite podešenja.

en: The configuration was not found.  GDM is using defaults to run this session.  You should log in and create a configuration file with the GDM configuration program.
hr: Podešenja nisu pronađena. GDM koristi predefinirane postavke da pokrene ovu sesiju. Trebate se prijaviti i napraviti datoteku sa podešenjima uz pomoć GDM programa za podešavanje.

en: The display server has been shut down about 6 times in the last 90 seconds, it is likely that something bad is going on.  I will wait for 2 minutes before trying again on display %s.
hr: Uslužni program zaslona je ugašen oko 6 puta u posljednjih 90 sekundi, što znači da najverovatnije nešto nije u redu. Pričekat ću 2 minute prije nego što pokušam ponovo za zaslon %s.

en: The face browser is not configured
hr: Pregledavanje lica nije podešeno

en: The face browser is not configured in the GDM configuration.  Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
hr: Pregledavanje lica nije podešeno među GDM postavkama. Molim tražite od vašeg administratora sistema da to uključi u programu za podešavanje GDM-a.

en: The gdm group does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hr: Grupa GDM-a ne postoji. Molim vas da ispravite postavku %s i ponovo pokrenete GDM.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hr: Grupa GDM-a je postavljena na grupu root, što nije dozvoljeno jer predstavlja sigurnosni rizik. Molim vas da ispravite postavku %s i ponovo pokrenete GDM.

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hr: Korisnik GDMa ne postoji. Molim vas ispravite konfiguraciju %s i ponovno pokrenete GDM.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hr: Korisnik GDMa je postavljen na root korisnika, što nije dozvoljeno jer predstavlja sigurnosni rizik. Molim vas ispravite konfiguraciju %s i ponovno pokrenite GDM.

en: The greeter program appears to be crashing.
    I will attempt to use a different one.
hr: Izgleda da se ovaj program za dobrodošlicu ruši.
    Pokušat će koristiti neki drugi.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hr: Verzija programa za pozdrav (%s) ne odgovara verziji pozadinskog programa (%s).
    Vjerojatno ste upravo prešli na novu verziju GDMa.
    Molim vas da ponovo pokrenete GDM pozadinski proces ili ponovo pokrenete računalo.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hr: Verzija programa za dobrodošlicu (%s) ne odgovara izdanju uslužnog programa (%s). Vjerojatno ste upravo prešli na novu verziju GDM-a. Molim ponovo pokrenite uslužni gdm program ili ponovno pokrenite računalo.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hr: Verzija programa za pozdrav (%s) ne odgovara verziji pozadinskog programa.
    Vjerojatno ste upravo prešli na novu verziju GDMa.
    Molim vas da ponovo pokrenete GDM pozadinski proces ili ponovo pokrenete računalo.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hr: Izdanje programa za dobrodošlicu (%s) ne odgovara izdanju uslužnog programa. Vjerojatno ste upravo prešli na novu verziju GDM-a. Molim ponovo pokrenite uslužni GDM program ili ponovno pokrenite računalo.

en: The host "%s" is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
hr: Računalo „%s“ ne može trenutno odobriti prijavu. Molim pokušajte kasnije.

en: The main area of this application shows the hosts on the local network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login remotely to other machines as if they were logged on using the console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking "Refresh".  When you have selected a host click "Connect" to open a session to that machine.
hr: Glavni dio ove aplikacije prikazuje adrese u lokalnoj mreži koje imaju omogućen „XDMCP“. Ovo dozvoljava korisnicima da se prijave na udaljene kompjutere kao da su prijavljeni koristeći konzolu.
    
    Možete ponovo pretražiti mrežu klikom na „Osvježi“. Kada odaberete adresu kliknite na „Poveži se“ kako biste otvorili sesiju na tom kompjuteru.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
hr: Ugnježden X server (Xnest) ne može se povezati sa vašim trenutnim Xserverom. Možda vam nedostaje autorizacijska datoteka X servera.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
hr: Ugnježdeni X server (Xnest) nije dostupan ili je GDM netočno konfiguriran.
    Molim vas instalirajte Xnest paket ukoliko želite koristiti ugnježdeno prijavljivanje.

en: The session you selected does not look valid.  I will run the GNOME failsafe session for you.
hr: Sesija koju ste odabrali ne izgleda ispravno. Za vas će se pokrenuti sigurna GNOME sesija.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
hr: Navedeni broj zaslona je zauzet, stoga je ovaj server pokrenut na zaslonu %s.

en: The system administrator disallowed pictures larger than %d bytes to show in the face browser
hr: Sistem administrator ne dozvoljava prikazivanje slika većih od %d bajtova pri pregledanju lica

en: The system administrator has disabled your account.
hr: Sistem administrator je isključio vaš korisnički račun.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
hr: Sistem administrator nije dozvolio da se prijavite sa ovog ekrana

en: The theme does not contain definition for the username/password entry element.
hr: Ova tema ne sadrži definiciju elemenata za unos korisničkog imena i lozinke.

en: The theme for the graphical greeter is corrupt
hr: Tema za grafičku dobrodošlicu je neispravna

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
hr: Čini se da je direktorij s temom „%s“ već instaliran, da ga instaliram ponovno?

en: Theme with blue circles
hr: Tema sa plavim krugovima

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
hr: Izgleda da je X server već pokrenut na zaslonu %s. Da probam drugi broj zaslona? Ako odgovorite ne, pokušat ću pokrenuti server na %s ponovno.%s

en: There are some displays already open.  You can select one from the list below or open a new one.
hr: Neki prikazi su već otvoreni. Možete odabrati jedan iz popisa ispod ili otvoriti novi.

en: There was an error loading the theme %s
hr: Dogodila se greška prilikom učitavanja teme %s

en: There was an error loading the theme, and the default theme also could not have been loaded, I will attempt to start the standard greeter
hr: Došlo je do greške prilikom učitavanja teme, a predefinirana tema također ne može biti učitana. Pokušat ću pokrenuti standardan zaslon pozdrava

en: There were errors trying to start the X server.
hr: Došlo je do grešaka u pokušaju pokretanja X servera.

en: This configuration window changes settings for the GDM daemon, which is the graphical login screen for GNOME.  Changes that you make will take effect immediately.
    
    Note that not all configuration options are listed here.  You may want to edit %s if you cannot find what you are looking for.
    
    For complete documentation see the GNOME help browser Under the category GNOME/System.
hr: Ovaj prozor za konfiguraciju mijenja podešavanja GDM uslužnog programa, koji je grafički menadžer prijave za GNOME.  Promjene koje napravite će odmah uzeti maha.
    
    Obratite pažnju da ovdje nisu navedene sve opcije podešavanja.  Možda ćete htjeti promijeniti %s ako ne možete naći ono što tražite.
    
    Za potpuna uputstva, pogledajte GNOMEov preglednik pomoći u kategoriji GNOME/System.

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
hr: Ovo je sesija otporna na greške koja će vas prijaviti u GNOME. Nijedna skripta neće biti pročitana prilikom pokretanja. Koristite samo ukoliko se ne možete prijaviti na drugi način. GNOME će koristiti „Predefiniranu“ sesiju.

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
hr: Ovo je predefinirana sesija koja će vas prijaviti u terminal. Nijedna skripta neće biti pročitana prilikom pokretanja. Koristite samo ukoliko se ne možete prijaviti na drugi način. Da biste izašli iz terminala otkucajte „exit“.

en: This is the Failsafe Gnome session.  You will be logged into the 'Default' session of Gnome with no startup scripts run.  This is only to fix problems in your installation.
hr: Ovo je GNOME sesija otporna na greške. Bit ćete prijavljeni u „Predefiniranu“ sesiju GNOMEa bez pokretanja skripti po pokretanju. Ovo je samo da popravite grešku u vašoj instalaciji.

en: This is the Failsafe xterm session.  You will be logged into a terminal console so that you may fix your system if you cannot log in any other way.  To exit the terminal emulator, type 'exit' and an enter into the window.
hr: Ovo je xterm sesija otporna na greške. Bit ćete prijavljeni na konzolu terminala kako biste popravili vaš sistem ako se ne možete prijaviti na drugi način. Da biste izašli iz terminala, otkucajte „exit“ i pritisnite tipku za novi red u prozoru.

en: This is the default system session
hr: Ovo je uobičajena sesija na sistemu

en: This is the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
hr: Ovo je sigurna xterm sesija. Prozori su sada u fokusu jedino ako ste mišem iznad njih. Da napustite ovaj način rada, unesite „exit“ u prozoru u gornjem lijevom uglu

en: This session logs you into CDE
hr: Ova sesija vas prijavljuje na CDE

en: This session logs you into GNOME
hr: Ova sesija vas prijavljuje na GNOMEa

en: Timed Login
hr: Tempirana prijava

en: Timed login us_ername:
hr: Korisničko im_e za tempiranu prijavu:

en: TimedLoginDelay was less than 5.  I'll just use 5.
hr: TimedLoginDelay je manje od 5. Koristit će 5.

en: Too many X sessions running.
hr: Pokrenuto je previše X sesija.

en: Too many alias levels for a locale, may indicate a loop
hr: Previše razina nadimaka za lokale, može pokrenuti povratnu petlju

en: Too many messages were sent to gdm and it hung upon us.
hr: Poslano je previše poruka prema gdm-u, te je prestao raditi.

en: Too many users to list here...
hr: Previše korisnika da bi ih ovdje ispisao...

en: Trying to change to an invalid virtual terminal number.
hr: Pokušaj promjene neispravnog broja virtualnog terminala.

en: Trying to set an unknown logout action, or trying to set a logout action which is not available.
hr: Pokušavate postaviti nepoznatu odjavnu radnju, ili pokušavate postaviti odjavnu radnju koja nije dostupna.

en: Trying to update an unsupported configuration key.
hr: Pokušavam ažurirati nepodržani ključ podešavanja.

en: Unable to establish service %s: %s
hr: Ne može postaviti uslužni program %s: %s

en: Unknown error occured.
hr: Dogodila se nepoznata greška.

en: Unknown server type requested, using standard server.
hr: Zahtjevan je nepoznati tip servera, koristim standardni server.

en: User %s no longer permitted to access the system
hr: Korisniku %s više nije dozvoljen pristup sistemu

en: User %s not allowed to log in
hr: Korisniku %s nije dozvoljena prijava

en: User %s not permitted to gain access at this time
hr: Korisniku %s nije dozvoljeno trenutno dobivanje pristupa

en: User %s will login in %d seconds
hr: Korisnik %s će se prijaviti u sustav za %d sekundi

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: View details (~/.xsession-errors file)
hr: Pogledaj detalje (datoteka ~/.xsession-errors)

en: Virtual terminals not supported.
hr: Virtualni terminali nisu podržani.

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Welcome to %n
hr: Dobrodošli na %n

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
hr: Želite li pokrenuti program za konfiguraciju X servera? Trebat će vam lozinka root korisnika.

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
hr: Želite li probati pokrenuti program za konfiguraciju miša?  Trebat će vam lozinka root korisnika.

en: Would you like to view the detailed X server output as well?
hr: Želite li također pogledati detaljni izlaz X servera?

en: XDMCP is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
hr: XDMCP je isključen i GDM ne može pronaći lokalni server koji bi startao. Prekidam!  Molim vas ispravite podešenje %s i ponovno pokrenete GDM.

en: XDMCP is not enabled
hr: XDMCP nije omogućen

en: Xnest command line
hr: Xnest naredbena linija

en: Xnest doesn't exist.
hr: Xnest ne postoji

en: Xnest mode
hr: Način rada Xnesta

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
hr: Jao, nije pronađeno ništa u direktoriju sa sesijama.

en: You are already logged in.  You can log in anyway or abort this login
hr: Već ste prijavljeni. Možete se ipak prijaviti, ili otkazati ovu prijavu

en: You are already logged in.  You can log in anyway, return to your previous login session, or abort this login
hr: Već ste prijavljeni. Možete se ipak prijaviti, vratiti na prethodno prijavljenu sesiju, ili otkazati ovu prijavu

en: You are required to change your password immediately (password aged)
hr: Morate odmah promijeniti lozinku (zastarjela lozinka)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
hr: Morate odmah promijeniti lozinku (administrator je naredio)

en: You are required to change your password.
    Please choose a new one.
hr: Morate promjeniti vašu lozinku.
    Molim, odaberite novu.

en: You do not seem to be logged in on the console
hr: Izgleda da niste prijavljeni u konzoli

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
hr: Izgleda da nemate dozvole potrebne za ovu operaciju.  Možda vaša .Xauthority datoteka nije ispravno podešena.

en: You do not seem to have the authentication needed for this operation
hr: Izgleda da nemate dozvole potrebne za ovu operaciju

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
hr: Odabrali ste %s za ovu sesiju, dok je vaše predefinirano podešavanje %s.
    Želite li podesiti da %s bude vaša predefinirana sesija ubuduće?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
hr: Odabrali ste %s za ovu sesiju.
    Ako želite podesiti %s kao predefinirano za buduće sesije,
    pokrenite „switchdesk“ alat
    („Sistem->Alat za promjenu radnog okruženja“ iz menija na panelu).

en: You likely won't be able to log in either.
hr: Najvjerovatnije se nećete moći prijaviti.

en: You might in fact be using a different display manager, such as KDM (KDE Display Manager) or xdm.
hr: Možda zapravo koristite neki drugi upravitelj prikaza, kao što je KDM ili XDM.

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
hr: Morate biti superkorisnik (root) kako biste podesili GDM.

en: You must choose a longer password
hr: Morate odabrati dužu lozinku

en: You must wait longer to change your password
hr: Morate čekati nešto duže za promijenu lozinke

en: You've got capslock on!
hr: Imate uključenu tipku 'Caps lock'!

en: Your account has expired; please contact your system administrator
hr: Vaš korisnički račun je istekao; molim kontaktirajte administratora sustava

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.  Do you want to log in with the / (root) directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless you use a failsafe session.
hr: Vaš korisnički direktorij je naveden kao:
    „%s“
    ali izgleda da on ne postoji. Želite li se prijaviti sa / (korijenskim) direktorijem kao vašim osobnim direktorijem?
    
    Nemojte očekivati da će išta raditi osim ako koristite failsafe sesiju.

en: Your password has been changed but you may have to change it again, please try again later or contact your system administrator.
hr: Vaša lozinka je promijenjena ali ćete ju morati promijeniti ponovo, molim pokušajte ponovno kasnije ili kontaktirajte vašeg administratora sustava.

en: Your password has expired.
    Only a system administrator can now change it
hr: Vaša lozinka je prestala važiti.
    Sada ju samo administrator sustava može promijeniti.

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
hr: Vaš predefinirani tip sesije %s nije instaliran na računalu.
    Želite li podesiti %s kao predefinirano za sljedeće sesije?

en: Your session directory is missing or empty!  There are two available sessions you can use, but you should log in and correct the gdm configuration.
hr: Vaš direktorij sa sesijama nedostaje ili je prazan!  Postoje dvije dostupne sesije koje možete koristiti, ali se trebate ipak prijaviti i ispraviti problem u GDM postavkama.

en: Your session only lasted less than 10 seconds.  If you have not logged out yourself, this could mean that there is some installation problem or that you may be out of diskspace.  Try logging in with one of the failsafe sessions to see if you can fix this problem.
hr: Vaša sesija je trajala manje od 10 sekundi. Ako se niste odjavili, ovo može značiti da postoje određeni problemi s instalacijom ili možda imatemanjak prostora na disku. Pokušajte se prijaviti preko neke od sesija otpornih na greške kako biste pokušali popraviti problem.

en: _Actions
hr: _Akcije

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Automatic login username:
hr: _Automatsko korisničko ime:

en: _Background color:
hr: _Boja pozadine:

en: _Configure
hr: Podešavanje

en: _Configure Login Manager...
hr: _Podešavanje upravitelja prijavom...

en: _Configure the login manager
hr: _Podešavanje upravitelja prijavom

en: _Delete theme
hr: _Ukloni temu

en: _Image
hr: _Slika

en: _Install
hr: _Instaliraj

en: _Install new theme
hr: _Instaliraj novu temu

en: _Language
hr: _Jezik

en: _Last
hr: _Posljednji

en: _Login a user automatically on first bootup
hr: Prijavi korisnika automatski pri prvom pokretanju

en: _No background
hr: Bez pozadine

en: _Only color on remote displays
hr: Samo boja na udaljenim zaslonima

en: _Open New Display
hr: _Otvori nove prikaze

en: _Other
hr: _Ostalo

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: _Quit
hr: _Završi

en: _Reboot
hr: _Ponovo pokretanje

en: _Reboot the computer
hr: _Ponovno pokretanje računala

en: _Remote:
hr: Uda_ljeni:

en: _Scale background image to fit
hr: Razvlačenje pozadinske sliku

en: _Seconds before login:
hr: _Sekundi prije prijavljivanja:

en: _Session
hr: _Sesija

en: _Suspend
hr: _Odgodi

en: _System Default
hr: Predefinirano na _sustavu

en: _Test sound
hr: _Ispitivanje zvuka

en: _Username:
hr: _Korisničko ime:

en: _Welcome string:
hr: Pozdravni znakovni niz:

en: _XDMCP Chooser
hr: _XDMCP izbornik

en: _XDMCP Chooser...
hr: _XDMCP izbornik...

en: author
hr: autor

en: copyright
hr: autorska prava

en: description
    widget
hr: element
    za opis

en: gdm already running. Aborting!
hr: GDM je već pokrenut. Prekidam!

en: gdmaskpass only runs as root
hr: gdmaskpass se može pokrenuti samo kao root

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
hr: initgroups() nije uspio za %s. Prekidam.

en: main daemon: Got SIGABRT, something went very wrong. Going down!
hr: glavni servis: Got SIGABRT, nešto se vrlo loše dogodilo. Isključujem.

en: y = Yes or n = No? >
hr: y = Da ili n = Ne? >
