gnome-utils 0 - en to hr translation catalogue (342 entries)

en: 
    ... Too many errors to display ...
hr: 
    ... Previše grešaka da bi se moglo prikazati ...

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
hr: %d.%m.%y, %-H:%M %p

en: %s could not be opened.
hr: %s se ne može otvoriti

en: %s is not a regular file.
hr: %s nije obična datoteka.

en: %s is not user readable. Either run the program as root or ask the sysadmin to change the permissions on the file.
hr: %s se može pročitati od strane korisnika. Ili pokrenite program kao root korisnik ili zatražite od administratora promijenu dozvola na datoteci.

en: %s not a log file.
hr: %s nije log datoteka.

en: (stopped)
hr: (zaustavljeno)

en: /dev/floppy/0 or /dev/fd0
hr: /dev/floppy/0 ili /dev/fd0

en: 0 for the quick format, 1 for a standard one (adds a low-level format) and finally 2 for a thorough format (adds a bad blocks scan).
hr: 0 za brzo formatiranje, 1 za standardno (dodaje formatiranje niske razine) i 2 za temeljito formatiranje (dodaj skeniranje blokova).

en: <No log loaded>
hr: <Log datoteka nije učitana>

en: <empty>
hr: <prazno>

en: <small><i><b>Note</b>: The mbadblocks utility isn't installed on this system.  It must be installed in order to perform a thorough DOS (fat) formatting.</i></small>
hr: <small><i><b>Bilješka</b>: mbadblocks program nije instaliran na ovom sustavu. Mora biti instaliran kako bi se izvršilo potpuno DOS (fat) formatiranje.</i></small>

en: <span weight="bold">Filesystem Settings</span>
hr: <span weight="bold">Postavke datotečnog sustava</span>

en: <span weight="bold">Formatting Mode</span>
hr: <span weight="bold">Način formatiranja</span>

en: <span weight="bold">Physical Settings</span>
hr: <span weight="bold">Fizičke postavke</span>

en: A client for the MIT dictionary server.
hr: Klijent za MIT poslužitelj rječnika.

en: A serious error occured. Please check that your server and port are correct. For reference the default server is dict.org and the port 2628
hr: Došlo je do ozbiljne greške. Molim provjertite da li su ispravni poslužitelj i port. Ispravan rad možete provjeriti postavljanjem poslužitelja na dict.org i port na 2628

en: A system log viewer for GNOME.
hr: Pregledavatelj log datoteka za GNOME.

en: ADVANCED USERS ONLY - Default backend for FAT formatting
hr: SAMO NAPREDNI KORISNICI - uobičajena pozadina za FAT formatiranje

en: A_vailable options:
hr: _Dostupne postavke:

en: Abnormal child process termination.
hr: Nenormalni prekid procesa djeteta.

en: Abnormal mbadblocks child process termination.
hr: Nenormalni prekid mbadblocks procesa djeteta.

en: Ac_tions...
hr: _Akcije...

en: Accessories
hr: Pomoćni alati

en: Action Database
hr: Baza podataka za akcije

en: Action that will be executed if all previous regexps. are matched. This is executed by a system command: system (action).
hr: Akcija koja će biti izvršena ako se svi prethodni regexps. podudaraju. Ovo se izvršava sistemskom komandom: system (akcija)

en: Actions
hr: Akcije

en: Add an action
hr: Dodaj akciju

en: Add logs to monitor
hr: Dodaje logove u monitor

en: Alert Buttons
hr: Gumbi upozorenja

en: Alert Type
hr: Vrsta upozorenja

en: April
hr: Travanj

en: August
hr: Kolovoz

en: Automatically start a search
hr: Automatsko započinjanje pretrage

en: Bad data in cyl %d.  Continuing...
hr: Neispravni podaci u cilindru %d. Nastavljam...

en: Browse
hr: Potraži

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Can't write to actions database!
hr: Ne mogu zapisivati u bazu podataka akcija!

en: Cannot connect to server
hr: Ne mogu se spojiti na poslužitelj

en: Cannot initialize bonobo.
hr: Ne mogu inicijalizirati bonobo.

en: Cannot open action data base <%s>! Open failed.
hr: Ne mogu otvoriti bazu sa akcijama <%s>!. Otvaranje nije uspjelo.

en: Cannot open description data base <%s>! Open failed.
hr: Ne mogu otvoriti bazu sa opisima <%s>!. Otvaranje nije uspjelo.

en: Cannot open regexp data base <%s>! Open failed.
hr: Ne mogu otvoriti bazu sa regularnim izrazima <%s>!. Otvaranje nije uspjelo.

en: Check Spelling
hr: Provjeri pravopis

en: Check _Spelling
hr: Provjera pravopisa

en: Check word spelling
hr: Provjera pravopisa

en: Checking for bad blocks...
hr: Traženje neispravnih blokova...

en: Checking for bad blocks... (this might take a while)
hr: Traženje neispravnih blokova... (ovo bi moglo potrajati)

en: Checking for bad blocks... Done
hr: Traženje neispravnih blokova... završeno

en: Click to Remove the '%s' Rule
hr: Kliknite za uklanjanje pravila '%s'

en: Click to Start the search
hr: Kliknite za početak pretraživanja

en: Click to Stop the search
hr: Kliknite za prekid pretraživanja

en: Click to do the spell check
hr: Kliknite za provjeru pravopisa

en: Clos_e All
hr: _Zatvori sve

en: Close all Log files
hr: Zatvaranje svih log datoteka

en: Collapse all the rows
hr: Sažmi sve retke

en: Contains the _text
hr: Sadrži _tekst

en: Could not delete "%s".
hr: Nisam mogao obrisati "%s".

en: Could not determine current floppy geometry.
hr: Ne mogu odrediti geometriju trenutne diskete

en: Could not display help for the floppy formatter.
    %s
hr: Ne mogu prikazati pomoć za formatiranje diskete.
    %s

en: Could not move "%s" to the trash.
hr: Nisam mogao premjestiti "%s" u kantu za smeće.

en: Could not open document "%s".
hr: Nisam mogao otvoriti dokument "%s".

en: Could not open help document.
hr: Nisam mogao otvoriti dokument s pomoći.

en: Could not save document.
hr: Nisam mogao spremiti dokument.

en: Currently _monitored logs:
hr: Trenutno _nadzirani logovi:

en: DEVICE
hr: UREĐAJ

en: D_efault strategy:
hr: Uobičajena strategija:

en: Database
hr: Baza podataka

en: Database Name
hr: Naziv baze podataka

en: Date
hr: Datum

en: Date Modified
hr: Datum izmjene

en: Date modified more than (da_ys)
hr: Datum promijenjem prije (dana)

en: Date:
hr: Datum:

en: De_fault Server
hr: Uobičajeni poslužitelj

en: December
hr: Prosinac

en: Def_ault Port
hr: Uobičajeni port

en: Default Strategy
hr: Uobičajena strategija

en: Default filesystem type
hr: Uobičajeni tip datotečnog sustava

en: Default formatting mode
hr: Uobičajeni način formatiranja

en: Deleting "%s" failed: %s.
hr: Nije uspjelo brisanje "%s":  %s.

en: Description of this entry.
hr: Opis ovog zapisa.

en: Description:
hr: Opis:

en: Dictionary
hr: Rječnik

en: Dictionary Lookup
hr: Pretraga u rječniku

en: Dictionary Preferences
hr: Postavke rječnika

en: Dictionary server
hr: Poslužitelj rječnika

en: Do you want to delete "%s" permanently?
hr: Želi te li trajno obrisati  "%s"?

en: Double Density 3.5" (720KB)
hr: Dvostruka gustoća 3.5" (720KB)

en: Double Density 5.25" (360KB)
hr: Dvostruka gustoća 5.25" (360KB)

en: Edit Action
hr: Uredi akciju

en: Edit an action
hr: Uredi akciju

en: Enter a Word or select one from the list below
hr: Unesite riječ ili odaberite jednu iz popisa ispod

en: Enter a value for search rule
hr: Unesite vrijednost za pravilo traženja

en: Enter a word to know the spelling
hr: Unesite riječ za provjeru pravopisa

en: Enter the Port Number
hr: Unesite broj porta

en: Enter the Server Name
hr: Unesite ime poslužitelja

en: Enter the file name you want to search
hr: Unesite ime datoteke koju želite pronaći

en: Enter the folder name where you want to start the search
hr: Unesite ime mape u kojoj želite započeti pretragu

en: Entry Detail
hr: Detalji zapisa

en: Entry changed called for a non entry option!
hr: Zahtijev za promijenu zapisa pozvan na postavci koja nije zapis!

en: Error closing device %s
hr: Greška prilikom zatvaranja uređaja %s

en: Error during completion of formatting
hr: Greška prilikom završetka formatiranja

en: Error formatting track #%d
hr: Greška u formatiranju trake #%d

en: Error invoking query: %s
hr: Greška prilikom pokretanja upita: %s

en: Error parsing actions data base
hr: Greška prilikom parsiranja baze podataka o akcijama

en: Error parsing the search command.
hr: Greška prilikom analize naredbe za pretraživanje.

en: Error running the search command.
hr: Greška prilikom pokretanja naredbe za pretraživanje.

en: Error while checking the bad blocks.
hr: Greška prilikom pronalaženja neispravnih blokova.

en: Error while creating a unique filename for the bad blocks list file.
hr: Greška prilikom stvaranja jedinstvenog imena datoteke za popis neispravnih blokova.

en: Error while executing specified action
hr: Greška prilikom izvršavanja navedene akcije

en: Error while filling the bad blocks list file.
hr: Greška prilikom punjenja datoteka s popisom neispravnih blokova

en: Error while searching for files.
hr: Greška prilikom traženja datoteka.

en: Error while spawning the (%s) command: %s.
hr: Greška prilikom pokretanja (%s) naredbe: %s

en: Error while spawning the mbadblocks command: %s.
hr: Greška prilikom pokretanja mbadblocks naredbe: %s

en: Error: [%s]
hr: Greška: [%s]

en: Expands or collapses a list of search options.
hr: Proširuje ili sužava popis opcija pretraživanja.

en: Failed to open device %s for badblock checking
hr: Neuspjeh u otvaranju uređaja %s u provjeri neispravnih blokova

en: February
hr: Veljača

en: File already opened
hr: Datoteka je već otvorena

en: File is empty
hr: Datoteka je prazna

en: File system _type:
hr: _Vrsta datotečnog sustava:

en: Find
hr: Nađi

en: Floppy Formatter
hr: Formatiranje disketa

en: Floppy _density:
hr: Gustoća diskete:

en: Floppy de_vice:
hr: Disketni _uređaj:

en: Floppy formatted successfully.
hr: Disketa je uspješno formatirana.

en: Floppy formatting cancelled.
hr: Otkazano je formatiranje diskete.

en: Folder
hr: Mapa

en: Follow symbolic links
hr: Slijedi simboličke linkove

en: Format Floppy Disks
hr: Formatiraj Floppy Diskove

en: Format Progress
hr: Napredovanje formatiranja

en: Formatting the disk...
hr: Formatiranje diska...

en: Formatting the disk... Done
hr: Formatiranje diska... završeno

en: GConf error:
      %s
hr: GConf greška:
      %s

en: Generic error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s
hr: Generička greška prilikom pristupa disketnom uređaju %s.
    
    Kod greške %s

en: Generic error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s:%d
hr: Generička greška prilikom pristupa disketnom uređaju %s.
    
    Kod greške %s:%d

en: High Density 3.5" (1.44MB)
hr: Visoka gustoća 3.5" (1.44MB)

en: High Density 5.25" (1.2MB)
hr: Visoka gustoća 5.25" (1.2MB)

en: Host Name
hr: Ime računala

en: I don't know what this is, but it's very wrong.
hr: Ne znam što je u pitanju, ali je gadno. O da, jako, jako gadno.

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
hr: Ukoliko zamjenite postojeću datoteku, njezin sadržaj će biti prepisan.

en: Image/label border
hr: Rub slike/oznake

en: Include other filesystems
hr: Uključi druge datoteče sustave

en: Insufficient permissions to open floppy device %s.
hr: Nedovolje dozvole za pristup disketnom uređaju %s.

en: Internal Error: Unable to seek to the correct location.
hr: Interna greška: Ne mogu se postaviti na pravu lokaciju.

en: Internal Error: Weird value (%ld) in do_test
hr: Interna greška: Čudna vrijednost (%ld) u do_test-u

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
hr: Nevažeća vrijednost predata preko sortby argumenta u naredbenoj liniji.

en: January
hr: Siječanj

en: July
hr: Srpanj

en: June
hr: Lipanj

en: Last Date:
hr: Zadnji datum:

en: Last Modified:
hr: Zadnja promijena:

en: Linux Native (ext2)
hr: Linux uobičajeni (ext2)

en: Log Information
hr: Log informacije

en: Log Line Details
hr: Detalji log linije

en: Log file to open up on startup
hr: Log datoteka koju treba otvoriti prilikom pokretanja

en: Look Up for a Word
hr: Traži riječ

en: Look in Folder Entry
hr: Traži u zapisu mape

en: Looking up word...
hr: Traženej riječi...

en: Lookup done
hr: Traženej završeno

en: Lookup word in dictionary
hr: Traženje riječi u rječniku

en: Lookup words in an online dictionary
hr: Traženje riječi u online rječniku

en: Making filesystem on disk...
hr: Stvaranje datotečnog sustava na disku...

en: Making filesystem on disk... Done
hr: Stvaranje datotečnog sustava na disku... završeno

en: March
hr: Ožujak

en: May
hr: Svibanj

en: Message
hr: Poruka

en: Message:
hr: Poruka:

en: Mo_ve to Trash
hr: Pre_mjesti u smeće

en: Modified:
hr: Mijenjano:

en: Monitor Logs
hr: Nadzor log datoteka

en: Monitor Options
hr: Monitor odrednice

en: Monitoring Logs...
hr: Nadzor log datoteka...

en: Moving "%s" failed: %s.
hr: Nije uspjelo brisanje  "%s": %s.

en: Na_me does not contain
hr: _Ime ne sadrži

en: Name
hr: Ime

en: Name Contains Entry
hr: Ime sadrži zapis

en: Name matches regular e_xpression
hr: Ime odgovara regularnom izrazu

en: Neither the mke2fs nor the mkdosfs/mformat applications are installed. You can't format a floppy without one of them.
hr: Niti mke2fs niti mkdosfs/mformat aplikacije nisu instalirane. Ne možete formatirati disketu bez jedne od njih.

en: No Files Found
hr: Nisu nađene datoteke

en: No files found
hr: Nisu nađene datoteke

en: No log files to open
hr: Nema log datoteka za otvoriti

en: No matches found
hr: Nema podudaranja

en: Not enough memory!
hr: Nedovoljno memorije!

en: November
hr: Studeni

en: Number of Lines:
hr: Broj linija:

en: O_pen Folder
hr: _Otvori mapu

en: October
hr: Listopad

en: Open new logfile
hr: Otvori novu log datoteku

en: Owned by _group
hr: U vlasništvu _grupe

en: Owned by _user
hr: U vlasništvu _korisnika

en: Owner is unrecognized
hr: Vlasnik nije prepoznat

en: Port Entry
hr: Zapis porta

en: Port used to connect to server
hr: Port koji se koristi za spajanje na poslužitelj

en: Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
hr: Problem u čitanju cilindra %d, očekivaono je %d, pročitano %d

en: Process
hr: Proces

en: Process:
hr: Proces:

en: Properties
hr: Svojstva

en: Read Error:
    Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
hr: Greška u čitanju:
    Greška u čitanju cilindra %d, očekivano %d, pročitao %d

en: ReadLogStats: out of memory
hr: ReadLogStats: nedovoljno memorije

en: Regular expression that will match process part of message.
hr: Regularni izrazi koji odgovara procesnom dijelu poruke.

en: Regular expression that will match the log name.
hr: Regularni izrazi koji odgovara imenu loga.

en: Regular expression that will match the message.
hr: Regularni izrazi koji odgovara poruci.

en: Remove an action
hr: Ukloni akciju

en: Remove logs from monitor
hr: Ukloni log datoteke iz monitora

en: Reset port to default
hr: Vrati postavke porta na uobičajeno

en: Reset server to default
hr: Vrati postavke poslužitelja na uobičajeno

en: S_earch results:
hr: _Rezultati pretraživanja:

en: S_ize at least (kilobytes)
hr: _Veličina barem (kilobajta)

en: S_witch Log
hr: _Prebacivanje na drugi log

en: Save Search Results As...
hr: Spremi rezultate pretrage kao...

en: Search Rule Value Entry
hr: Zapis pravila pretraživanja

en: Search Rules Menu
hr: Izbornik sa pravilima za pretraživanje

en: Search Strategy
hr: Strategija pretraživanja

en: Search _results:
hr: Rezultati _pretraživanja:

en: Search all databases
hr: Pretraži sve baze podataka

en: Search for Files
hr: Traži datoteke

en: Search s_trategy:
hr: Strategija pretraživanja:

en: Search your disk for files
hr: Traži datoteke na disku

en: Searching...
hr: Tražim...

en: Select a search rule from the menu
hr: Izaberi pravilo pretraživanja iz izbornika

en: Select the '%s' constraint
hr: Odaberi ograničenje '%s'

en: September
hr: Rujan

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Server Entry
hr: Unos poslužitelja

en: Set sort order to descending, the default is ascending
hr: Postavi poredak razvrstavanja na opadajući, obično je rastući

en: Set the text of 'Look in folder'
hr: Postavi tekst od 'Traži u mapi'

en: Set the text of 'Name contains'
hr: Postavi tekst od 'Ime sadrži'

en: Show Calendar Log
hr: Pokaži log kalendara

en: Show Entry Detail
hr: Pokaži detalje zapisa

en: Show Log Properties
hr: Pokaži svojstva log datoteke

en: Show hidden and backup files
hr: Pokaži skrivene datoteke i zaštitne kopije datoteka

en: Show more _options
hr: Pokaži više postavki

en: Show more options
hr: Prikaži više postavki

en: Si_ze at most (kilobytes)
hr: Veličina najviše (kilobajta)

en: Size
hr: Veličina

en: Size:
hr: Veličina:

en: Smart _lookup
hr: Pametno _pretraživanje

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
hr: Razvrstaj datoteke po nečemu od sljedećeg: ime, mapa, veličina, tip, datum

en: Specifies the log file to open up at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
hr: Određuje koju log datoteku otvoriti prilikom pokretanja. Obično je to ili /var/adm/messages ili /var/log/messages, ovisno o operativnom sustavu.

en: Specify whether to use smart lookup. This key is dependant on whether the dictionary server supports this option. The default is TRUE
hr: Određuje treba li koristiti pametno pretraživanje. Ovo ovisi o tome da li poslužitelj rječnika podržava ovu mogućnost. Obično je uključena.

en: Spell check done
hr: Provjera pravopisa je završena

en: Spell-checking...
hr: Provjera pravopisa...

en: Start Date:
hr: Početni datum

en: String not found
hr: Znakovni niz nije nađen

en: Switch between already opened logs
hr: Prebacivanje između već otvorenih logova

en: System Log
hr: Dnevnik sustava

en: System Log Viewer
hr: Preglednik sustavskih logova

en: TOUCHED!!
hr: DOTAKNUTO!

en: TRUE to set mkdosfs as the preferred FAT formatting backend or FALSE to set mtools as the preferred FAT formatting backend.
hr: TRUE za postavljanje mkdosfs kao predefinirani način formatiranja ili FALSE za postavljanje mtools kao preferiranog načina FAT formatiranja.

en: Tag that identifies the log file.
hr: Tag koji identificira log datoteku.

en: The bad blocks checking utility (mbadblocks) reported the following errors:
    %s.
hr: Alat za provjeru neispravnih blokova (mbadblocks) dojavio je sljedeće greške:
    %s.

en: The buttons shown in the alert dialog
hr: Prikazani gumbi u dijalogu upozorenja

en: The database to use in the dictionary server.
hr: Baza podataka za korištenje u poslužitelju rječnika.

en: The device %s is disconnected.
    Please attach device to continue.
hr: Uređaj %s je odspoje.
    Molim priključite uređaj za nastavak.

en: The device to format
hr: Uređaj za formatiranje

en: The dictionary server to connect to. The default server is dict.org. See http://www.dict.org for details on other servers
hr: Poslužitelj rječnika na koji se treba spojiti. Obično je to dict.org. Pogledajtee http://www.dict.org za podatke o drugim poslužiteljima

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
hr: Već postoji dokument "%s". Želite li ga zamjeniti?

en: The document does not exist.
hr: Dokument ne postoji.

en: The document name you selected is a folder.
hr: Ime dokumenta, koje ste označili, je mapa.

en: The filesystem creation utility (%s) reported the following errors:
    
    %s (%d)
hr: Program za stvaranje datotečnog sustava (%s) je dojavio sljedeće greške:
    
    %s (%d)

en: The name of the individual database to use in the dictionary server. ! specifies that gnome-dictionary should search all databases in a given server
hr: Ime pojedine bazć koja se koristi na poslužitelju rječnika. ! određuje da gnome-dictionary treba pretraživati sve baze na datom poslužitelju

en: The nautilus file manager is not running.
hr: Nautilus upravitelj datotekama nije pokrenut

en: The port number to connect to. The default port is 2628.
hr: Broj porta na koji se treba spojiti. Obično je to port 2628,

en: The search strategy to use
hr: Strategija pretraživanja koju treba koristiti

en: The search strategy to use. This is dependant on the search strategy that the dictionary server supports. The default strategy is 'lev' - Match words within Levenshtein distance one
hr: Strategija pretraživanja koju treba koristiti. Ovo je ovisno o strategiji pretraživanja koju podržava poslužitelj rječnika. Uobičajena strategija je 'lev' - podudaranje riječi sa Levenstheinovom udaljenošću jedan

en: The type of alert
hr: Tekst oznake.

en: The volume name can't contain any blank space.
hr: Ime volumena ne može sadržavati praznine.

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
hr: Ne postoji preglednik koji može prikazati dokument.

en: Thorou_gh (adds a bad blocks check to the standard mode)
hr: Temeljito (dodaje provjeru neispravnih blokova standardnom načinu rada)

en: Too many logs to monitor. Remove one and try again
hr: Previše logova za nadzor. Uklonite jedan i pokušajte ponovo

en: Too many open logs. Close one and try again
hr: Previše otvorenih logova. Zatvorite jedan i pokušajte ponovo

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
hr: Kanta za smeće nije dostupna. Ne mogu premjestiti  "%s" u kantu za smeće.

en: Type
hr: Tip

en: Unable to access the floppy disk.
    
    Please confirm that it is in the drive
    with the drive door shut.
hr: Ne mogu pristupiti disketi.
    
    Molim pogledajte da li je u uređaju
    i da li su vratašca zatvorena.

en: Unable to create filesystem correctly.
hr: Ne mogu ispravno stvoriti datotečni sustav

en: Unable to open any device, formatting cannot continue.
hr: Ne mogu otvoriti bilo koji uređaj, oblikovanje se ne može nastaviti.

en: Unable to open logfile!
hr: Ne mogu otvoriti log datoteku!

en: Unable to open the device %s, formatting cannot continue.
hr: Ne mogu otvoriti uređaj %s, formatiranje se ne može nastaviti

en: Unable to perform requested operation. 
    Either the server you are using is not available 
    or you are not connected to the Internet.
hr: Ne mogu izvršiti željenu operaciju. 
    Ili poslužitelj koji koristite nije dostupan  
    ili niste spojeni na Internet.

en: Unable to write to device %s
hr: Ne mogu pisati na uređaj %s

en: Unable to write to the floppy.
    
    Please confirm that it is not write-protected.
hr: Ne mogu pisati na disketu.
    
    Molim pogledajte da li je zaštićena za pisanje.

en: Unknown mke2fs starting signature, cancelling.
hr: Nepoznati mke2fs početni potpis, odustajem.

en: Use smart lookup
hr: Koristi pametno pretraživanje

en: Verifying the format...
hr: Provjeri format...

en: Verifying the format... Done
hr: Provjeri format... završeno

en: View the system log file
hr: Pogledaj sustavsku log datoteku

en: Volume _name:
hr: Ime _volumena:

en: While searching the following errors were reported.
hr: Prilikom pretraživanja dojavljene su sljedeće greške.

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
hr: Širina okvira oko naziva i slike u dijalogu upozorenja.

en: Word Entry
hr: Unos riječi

en: You did not select a document name.
hr: Niste označili ime dokumenta.

en: You do not have the proper permissions to write to %s, formatting will not be possible.
    Contact your system administrator about getting write permissions.
hr: Nemate dovoljne dozvole za pisanje u %s, formatiranje neće biti moguće.
    Kontaktirajte administratora sustava za dobijanje dozvola za pisanje.

en: You may not have write permissions to the document.
hr: Možda nemate dozvole za pisanje u ovaj dokument.

en: _About...
hr: _O...

en: _Action:
hr: _Akcija:

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Calendar
hr: _Kalendar

en: _Collapse All
hr: _Sažmi sve

en: _Database:
hr: _Baza podataka:

en: _Date modified less than (days)
hr: Datum promijene manji od (dana)

en: _Description:
hr: _Pojašnjenje:

en: _Dictionary
hr: _Rječnik

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Entry Detail
hr: _Detalji unosa

en: _Execute actions
hr: _Izvrši akcije

en: _Find
hr: _Nađi

en: _Format
hr: _Oblikovanje

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Hide application
hr: _Sakrij aplikacije

en: _Log name:
hr: _Ime log datoteke:

en: _Look Up Selected Text
hr: _Potraži odabrani tekst

en: _Look Up Word
hr: _Potraži riječ

en: _Look in folder:
hr: _Potraži u mapi

en: _Lookup
hr: _Traženje

en: _Message:
hr: _Poruka:

en: _Name contains:
hr: _Ime sadrži:

en: _Open
hr: _Otvori

en: _Preferences...
hr: _Podešenja...

en: _Process:
hr: _Proces:

en: _Properties
hr: _Svojstva

en: _Quick (only creates the filesystem)
hr: _Brzo (samo stvara datotečni sustav)

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: _Replace
hr: _Zamijeni

en: _Save Results As...
hr: _Spremi rezultate kao...

en: _Select logs to monitor:
hr: _Odaberi logove za nadzor:

en: _Server:
hr: _Poslužitelj:

en: _Show Dictionary
hr: _Pokaži rječnik

en: _Standard (adds a low-level format to the quick mode)
hr: _Standardno (dodaje formatiranje niske razine brzom formatiranju)

en: _Tag:
hr: _Oznaka:

en: _Word:
hr: _Riječ:

en: action to execute when regexps are TRUE
hr: akcija koju treba izvršiti kada su regularni izrazi uključeni

en: description
hr: opis

en: ext2 for the linux native filesystem or fat for the DOS filesystem.
hr: ext2 za uobičajeni linux datotečni sustav ili fat za DOS datotečni sustav.

en: link (broken)
hr: veza (neispravna)

en: link to %s
hr: veza na %s

en: log name regexp
hr: regularni izraz za ime log datoteke

en: message regexp
hr: regularni izraz poruke

en: process regexp
hr: regularni izraz procesa

en: tmp_list is NULL
hr: tmp_list je NULL

en: today at %-I:%M %p
hr: danas u %-H:%M

en: yesterday at %-I:%M %p
hr: jučer u %-H:%M
