libuser 0 - en to hr translation catalogue (191 entries)

en: %s did not have a gid number.
hr: %s nije imao gid broj.

en: %s did not have a home directory.
hr: %s nije imalo početnu mapu.

en: Account Expires:	%s
hr: Račun zastarijeva:	%s

en: Account creation failed: %s.
hr: Greška kod stvaranja računa: %s.

en: Account is locked.
hr: Račun je zaključan.

en: Account is not locked.
hr: Račun je otključan.

en: Authentication failed for %s.
hr: Greška kod provjere autentičnosti za %s.

en: Both -L and -U specified.
hr: Određeni su oba -L i -U.

en: Changing finger information for %s.
hr: Mijenjam informacije finger servisa za %s.

en: Changing password for %s.
hr: Mijenjam lozinku za %s.

en: Changing shell for %s.
hr: Mijenjam korisničku ljusku za %s.

en: Copying user structure:
hr: Kopiram korisničku strukturu:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
hr: Greška kod stvaranja korisnika Cyrus SASL-a: %s

en: Cyrus SASL error creating user: %s: %s
hr: Greška kod stvaranja korisnika Cyrus SASL-a: %s: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
hr: Greška kod brisanja korisnika Cyrus SASL-a: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s: %s
hr: Greška kod brisanja korisnika Cyrus SASL-a: %s: %s

en: Default user attribute names:
hr: Uobičajeni korisnički atributi imena:

en: Default user object classes:
hr: Uobičajene korisničke klase objekata:

en: E-Mail Address
hr: Adresa e-pošte

en: Entry not found.
hr: Unos nije nađen.

en: Error creating %s: %s.
hr: Greška kod stvaranja %s: %s.

en: Error creating `%s': %s
hr: Greška kod stvaranja `%s': %s

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
hr: Greška kod stvaranja računa za `%s': linija je nepravilno oblikovana.

en: Error creating group `%s'.
hr: Greška kod stvaranja grupe `%s'.

en: Error creating group for `%s' with GID %ld.
hr: Greška kod stvaranja grupe za `%s' s GID %ld.

en: Error creating home directory for %s: %s
hr: Greška kod stvaranja početne mape za %s: %s

en: Error creating mail spool for %s.
hr: Greška kod stvaranja niza čekanja e-pošte za %s.

en: Error creating mail spool.
hr: Greška kod stvaranja niza čekanja e-pošte.

en: Error creating user account for %s: %s
hr: Greška kod stvaranja korisničkog računa za %s: %s

en: Error initializing %s.
hr: Greška kod pokretanja %s.

en: Error initializing %s: %s
hr: Greška kod pokretanja %s: %s

en: Error initializing %s: %s.
hr: Greška kod pokretanja %s: %s.

en: Error initializing PAM.
hr: Greška kod pokretanja PAM-a.

en: Error moving %s to %s: %s.
hr: Greška kod premještanja %s u %s: %s.

en: Error opening `%s': %s.
hr: Greška kod otvaranja `%s': %s.

en: Error parsing arguments: %s.
hr: Greška kod prepoznavanja argumenata: %s.

en: Error reading `%s': %s
hr: Greška kod čitanja `%s': %s

en: Error removing %s: %s.
hr: Greška kod brisanja %s: %s.

en: Error removing `%s': %s
hr: Greška kod brisanja `%s': %s

en: Error setting initial password for %s: %s
hr: Greška kod postavljanja početne lozinke za %s: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
hr: Greška kod postavljanja lozinke za grupu %s: %s.

en: Error setting password for user %s: %s.
hr: Greška kod postavljanja lozinke za korisnika %s: %s.

en: Failed to drop privileges.
hr: Greška kod odbacivanja privilegija.

en: Failed to modify aging information for %s.
hr: Greška kod mijenjanja informacije o zastarijevanju za %s.

en: Failed to set password for group %s.
hr: Greška kod postavljanja lozinke za grupu %s.

en: Failed to set password for user %s: %s.
hr: Greška kod postavljanja lozinke za korisnika %s: %s.

en: Finger information changed.
hr: Promjenjena je informacija servisa finger.

en: Finger information not changed:  input error.
hr: Informacija finger servisa nije promjenjena: ulazna greška.

en: Finger information not changed: %s.
hr: Informacija finger servisa nije promjenjena: %s.

en: Full Name
hr: Puno ime

en: Getting default user attributes:
hr: Dohvaćam uobičajene korisničke atribute:

en: Given Name
hr: Dato ime

en: Group %s could not be deleted.
hr: Grupa %s ne može biti obrisana.

en: Group %s could not be deleted: %s.
hr: Grupa %s se nije mogla obrisati: %s.

en: Group %s could not be locked.
hr: Grupa %s ne može biti zaključana.

en: Group %s could not be modified.
hr: Grupa %s ne može biti mijenjana.

en: Group %s could not be modified: %s.
hr: Grupa %s nije mogla biti mijenjana: %s.

en: Group %s could not be unlocked.
hr: Grupa %s ne može biti otključana.

en: Group %s does not exist.
hr: Grupa %s ne postoji.

en: Group creation failed.
hr: Greška kod stvaranja grupe.

en: Group with GID %ld did not have a group name.
hr: Grupa s GID %ld nije imala ime grupe.

en: Home Phone
hr: Telefon (kućni)

en: Inactive:	%d
hr: Neaktivno:	%d

en: Internal PAM error `%s'.
hr: Interna greška PAM-a `%s'.

en: Internal error.
hr: Interna greška.

en: Kerberos Admin Principal
hr: Administratorov principal kerberosa

en: Kerberos Password for Admin Principal
hr: Lozinka kerberosa za administratorovog principala

en: Kerberos Realm
hr: Područje Kerberosa

en: LDAP Bind Password
hr: Lozinka LDAP Bind-a

en: LDAP SASL Authorization User
hr: Korisnik LDAP SASL autorizacije

en: LDAP SASL User
hr: Korisnik LDAP SASL-a

en: LDAP Search Base DN
hr: Osnovna DN LDAP pretrage

en: LDAP Server Name
hr: Ime LDAP poslužitelja

en: LDAP server appears to have no root DSE
hr: izgleda da LDAP poslužitelj nema korijenski DSE

en: Last Change:	%s
hr: Zadnja promjena:	%s

en: Maximum:	%d
hr: Najviše:	%d

en: Minimum:	%d
hr: Najmanje:	%d

en: Never
hr: Nikada

en: New Shell
hr: Nova ljuska

en: New password
hr: Nova zaporka

en: New password (confirm)
hr: Nova lozinka (potvrdite)

en: No group name specified, no name for gid %d.
hr: Nije određeno ime grupe, nema imena za gid %d.

en: No group name specified, using %s.
hr: Nije određeno ime grupe, koristim %s.

en: No group name specified.
hr: Nije određeno ime grupe.

en: No group with GID %ld exists, not removing.
hr: Nema grupe s postojećim GID %ld, ne brišem.

en: No new home directory for %s.
hr: Nema novog imena za mapu %s.

en: No old home directory for %s.
hr: Nema starog imena za mapu %s.

en: No user name specified, no name for uid %d.
hr: Nije određeno ime korisnika, nema imena za uid %d.

en: No user name specified, using %s.
hr: Nije određeno ime korisnika, koristim %s.

en: No user name specified.
hr: Nije određeno ime korisnika.

en: Office
hr: Ured

en: Office Phone
hr: Uredski telefon

en: Password Expires:	%s
hr: Lozinka zastarijeva:	%s

en: Password Inactive:	%s
hr: Neaktivna lozinka:	%s

en: Password change canceled.
hr: Otkazana promjena lozinke.

en: Password changed.
hr: Lozinka je promjenjena.

en: Passwords do not match, try again.
hr: Lozinke se ne podudaraju, pokušajte ponovo.

en: Refusing to create account with UID 0.
hr: Odbijam stvoriti račun s UID 0.

en: Searching for group named %s.
hr: Tražim grupu s imenom %s.

en: Searching for group with ID %d.
hr: Tražim grupu s ID %d.

en: Searching for user named %s.
hr: Tražim korisnika s imenom %s.

en: Searching for user with ID %d.
hr: Tražim korisnika s ID %d.

en: Shell changed.
hr: Korisnička ljuska je promjenjena.

en: Surname
hr: Prezime

en: User %s could not be deleted: %s.
hr: Korisnik %s nije mogao biti obrisan: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
hr: Korisnik %s nije mogao biti zaključan: %s.

en: User %s could not be modified: %s.
hr: Korisnik %s nije mogao biti promjenjen: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
hr: Korisnik %s nije mogao biti otključan: %s.

en: User %s does not exist.
hr: Korisnik %s ne postoji.

en: User mismatch.
hr: Neodgovarajući korisnik.

en: Warning:	%d
hr: Upozorenje:	%d

en: [OPTION...]
hr: [OPCIJA...]

en: [OPTION...] [user]
hr: [OPCIJA...] [korisnik]

en: [OPTION...] group
hr: [OPCIJA...] grupa

en: [OPTION...] user
hr: [OPCIJA...] korisnik

en: access denied
hr: Pristup odbijen

en: backup file `%s' exists and is not a regular file
hr: datoteka sigurnosnog spremanja `%s' postoji i nije obična datoteka

en: bad user/group id
hr: loš id korisnika ili grupe

en: bad user/group name
hr: loše ime korisnika ili grupe

en: could not bind to LDAP server
hr: nisam se mogao povezati na LDAP poslužitelj

en: could not convert internal data to LDAPMods
hr: nisam mogao pretvoriti interne podatke u LDAPMods

en: could not negotiate TLS with LDAP server
hr: nisam mogao povezati TLS s LDAP poslužiteljem

en: could not open configuration file `%s': %s
hr: nisam mogao otvoriti datoteku postavki `%s': %s

en: could not search LDAP server
hr: nisam mogao pretražiti LDAP poslužitelj

en: could not set LDAP protocol to version %d
hr: nisam mogao postaviti LDAP protokol za inačicu %d

en: couldn't open `%s': %s
hr: nisam mogao otvoriti `%s': %s

en: couldn't read from `%s': %s
hr: nisam mogao čitati iz `%s': %s

en: couldn't stat `%s': %s
hr: nisam mogao napraviti statistiku `%s': %s

en: couldn't write to `%s': %s
hr: nisam mogao pisati u `%s': %s

en: data not found in file
hr: podatak nije pronađen u datoteci

en: entity has no %s attribute
hr: entitet nema %s atribut

en: entity has no %s or %s attributes
hr: entitet nema %s ili %s atribute

en: entity object has no %s attribute
hr: objekt entiteta nema %s atribut

en: entity structure has no %s or %s attributes
hr: struktura entiteta nema %s ili %s atribute

en: entity was created with no %s or %s attributes
hr: entitet je stvoren bez %s ili %s atributa

en: entry already present in file
hr: unos već postoji u datoteci

en: error connecting to the kadm5 server for service `%s' in realm `%s': %s
hr: greška kod priključivanja na poslužitelj kadm5 za servis `%s' u području `%s': %s

en: error creating `%s': %s
hr: greška kod stvaranja `%s': %s

en: error creating home directory for user
hr: greška kod stvaranja početne mape za korisnika

en: error creating mail spool for user
hr: greška kod stvaranja liste čekanja e-pošte za korisnika

en: error initializing Cyrus SASL: %s
hr: greška kod pokretanja Cyrus SASL-a: %s

en: error initializing kerberos library
hr: greška kod pokretanja biblioteke kerberosa

en: error initializing ldap library
hr: greška kod pokretanja biblioteke ldap

en: error loading module
hr: greška kod učitavanja modula

en: error locking file
hr: greška kod zaključavanja datoteka

en: error locking file: %s
hr: greška kod zaključavanja datoteke: %s

en: error manipulating terminal attributes
hr: greška kod rukovanja s atributima terminala

en: error mapping name to LDAP base distinguished name
hr: greška kod mapiranja na osnovno LDAP određeno ime

en: error mapping name to LDAP distinguished name
hr: greška kod mapiranja na LDAP određeno ime

en: error modifying LDAP directory entry: %s
hr: greška kod mijenjanja unosa u LDAP imenik: %s

en: error moving home directory for user
hr: greška kod micanja početne mape za korisnika

en: error opening file
hr: greška prilikom otvaranja datoteke

en: error parsing user name `%s' for kerberos
hr: greška kod prepoznavanja korisničkog imena `%s' za kerberos

en: error reading file
hr: greška pri čitanju datoteke

en: error reading from terminal
hr: greška kod čitanja s terminala

en: error reading information for `%s' from kerberos
hr: greška kod čitanja informacije za %s' iz kerberosa

en: error reading terminal attributes
hr: greška kod čitanja atributa terminala

en: error removing LDAP directory entry: %s.
hr: greška kod brisanja unosa LDAP imenika: %s.

en: error removing home directory for user
hr: greška kod brisanja početne mape za korisnika

en: error renaming LDAP directory entry: %s
hr: greška kod promjene imena unosa LDAP imenika: %s

en: error resolving symbol in module
hr: greška kod prepoznavanja znaka u modulu

en: error setting password for `%s'
hr: greška kod postavljanja lozinke za `%s'

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
hr: greška kod postavljanja lozinke u LDAP imenik za %s: %s

en: error setting terminal attributes
hr: greška kod postavljanja atributa terminala

en: error statting file
hr: Greška kod datoteke s statistikama

en: error writing to file
hr: greška kod pisanja u datoteku

en: generic error
hr: generička greška

en: internal initialization error
hr: interna greška kod pokretanja

en: library/module version mismatch
hr: ne podudaraju se inačice biblioteke i modula

en: module disabled by configuration
hr: modul je isključen u postavkama

en: module version mismatch in `%s'
hr: ne podudaraju se inačice modula u `%s'

en: name contains control characters
hr: ime sadrži kontrolne znakove

en: name contains invalid char `%c'
hr: ime sadrži neispravni znak `%c'

en: name contains non-ASCII characters
hr: ime sadrži znakove koji nisu ASCII

en: name contains whitespace
hr: ime sadrži razmaknicu

en: name is not set
hr: ime nije postavljeno

en: name is too short
hr: ime je prekratko

en: no `%s' attribute found
hr: nije nađen `%s' atribut

en: no initialization function %s in `%s'
hr: nema funkcije pokretanja %s u `%s'

en: no shadow file present -- disabling
hr: ne postoji datoteka lozinki u sjeni -- onemogućujem

en: no such object in LDAP directory
hr: ne postoji takav objekt u LDAP imeniku

en: not enough privileges
hr: nema dovoljno privilegija

en: not executing with superuser privileges
hr: ne izvršavam s pravima superkorisnika

en: object had no %s attribute
hr: objekt nije imao atribut %s

en: object has no %s attribute
hr: objekt nije imao atribut %s

en: success
hr: uspjeh

en: unknown error
hr: nepoznata greška

en: user object had no %s attribute
hr: korisnički objekt nije imao %s atribut

en: user object was created with no `%s'
hr: korisnički objekt je stvoren bez `%s'

en: user/group id in use
hr: id korisnika ili grupe se korisiti

en: user/group name in use
hr: ime korisnika ili grupe se koristi
