printconf 0 - en to hr translation catalogue (367 entries)

en: "%s" is not a valid queue name.
hr: "%s" nije ispravno ime reda.

en: '%s' does not exist, or is not writable.
hr: '%s' ne postoji ili se na njega ne može pisati.

en: '%s', '%s', '%s'
    '%s' or '%s'
hr: '%s', '%s', '%s'
    '%s' ili '%s'

en: (Specified)
hr: (Navedeno)

en: (recommended
    driver is %s)
hr: (preporučeni upravljački
    program je %s)

en: (this is the
    recommended driver)
hr: (ovo je preporučeni
    upravljački program)

en: /
hr: .

en: 72pt per inch
hr: 72točaka po inču

en: ASC_II text test page
hr: ASCII probna stranica teksta

en: About
hr: O

en: About to create the following queue:
hr: Prije stvaranja reda:

en: About to create the following queue:
hr: Prije stvaranja slijedećeg reda:

en: Add Alias
hr: Dodaj alias

en: Add a new option
hr: Dodavanje nove opcije

en: Add a new print queue
hr: Dodavanje novog ispisnog reda

en: Add a new queue
hr: Dodavanje novog reda

en: Add an Alias
hr: Dodaj alias

en: Add an allowed host
hr: Dodaj računalo kojemu je dopušten pristup

en: Add queue option
hr: Dodavanje opcije reda

en: Add/edit queue option
hr: Dodaj/uredi postavke reda

en: Alias:
hr: Nadimak:

en: Aliases
hr: Aliasi

en: Aliases:
hr: Aliasi:

en: Allowed hosts
hr: Računala kojima je dozvoljen pristup

en: An existing queue has an alias of that name.
hr: Postojeći red ima alias tog imena.

en: Apply
hr: Primijeni

en: Apply changes
hr: Primijeni promjene

en: Applying changes.
    Please wait...
hr: Primjena promijena.
    Molim pričekajte...

en: Assume Unknown Data is Text
hr: Pretpostaviti da su nepoznati podaci tekst

en: At end of job:
hr: Na kraju posla:

en: At start of job:
hr: Pri početku posla:

en: Authentication
hr: Autentifikacija

en: Autoselect driver
hr: Automatski odabir upravljačkog programa

en: Available drivers:
hr: Dostupni upravljački programi:

en: Back
hr: Nazad

en: Banner pages
hr: Naslovne stranice

en: Banner pages (start,end):
    for example, '%s'
hr: Naslovne stranice (početak, kraj):
    npr. '%s'

en: Big5 PostScript test page
hr: Big5 PostScript probna stranica

en: Billing label
hr: Oznaka za naplatu

en: Bottom margin (pt):
hr: Donja margina (točaka):

en: Bottom margin in pt (1/72 in)
hr: Donja margina u točkama (1/72 in)

en: Browsed queues
hr: Nađeni redovi

en: Can't determine the printer model attached to this device.
hr: Ne mogu odrediti model pisača priključenog na ovaj uređaj.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Change Type
hr: Promijeni tip

en: Characters per inch
hr: Znakova po inču

en: Choose the manufacturer
hr: Odabir proizvođača

en: Choose the queue type
hr: Odabir tipa reda

en: Choose the type of queue you want to use
hr: Odabir tipa reda kojeg želite koristiti

en: Choose which other computers may use this queue.
hr: Odabir računala koja smiju koristiti ovaj red

en: Comment
hr: Komentar

en: Configure printers
hr: Podešavanje pisača

en: Confirm Delete
hr: Potvrda brisanja

en: Conflicting commands: %s and %s
hr: Međusobno isključive naredbe: %s i %s

en: Convert Text to Postscript
hr: Pretvaranje teksta u PostScript

en: Couldn't load driver information.
hr: Ne mogu učitati podatke upravljačkog programa.

en: Create a New Queue
hr: Stvorite novi red

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom Command
hr: Prilagođena naredba

en: Custom Device
hr: Korisnički odabran uređaj

en: Custom Filter
hr: Korisnički odabrani filter

en: Custom device
hr: Korisnički odabran uređaj

en: Default
hr: Uobičajeno

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete Alias
hr: Obriši alias

en: Delete the selected queue
hr: Brisanje odabranog reda

en: Description
hr: Opis

en: Details
hr: Detalji

en: Device
hr: Uređaj

en: Device File
hr: Datoteka uređaja

en: Device:
hr: Uređaj:

en: Device:
hr: Uređaj:

en: Do you want to save the changes
    you made to your printer configuration?
hr: Želite li spremiti promijene
    koje ste napravili u postavkama vašeg pisača?

en: Do you wish to enable it anyway?
hr: Želite li ga ipak omogućiti?

en: Do you wish to use it anyway?
hr: Želite li ga ipak koristiti?

en: Done
hr: Gotovo

en: Driver
hr: Upravljački program

en: Driver notes:
hr: Bilješke upravljačkog programa:

en: Driver options
hr: Postavke upravljačkog programa

en: Driver:
hr: Upravljački program:

en: ERROR: No box named "%s" found.
hr: GREŠKA: Ne postoji kutija imena "%s".

en: ERROR: box "%s" is not a writable interface.
hr: GREŠKA: kutija "%s" nije sučelje na koje se može pisati.

en: Edit
hr: Uređivanje

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Edit Alias
hr: Uredi nadimak

en: Edit Driver
hr: Uređivanje upravljačkog programa

en: Edit Driver Options
hr: Uređivanje postavki upravljačkog programa

en: Edit Local Printer
hr: Uređivanje lokalnog pisača

en: Edit Name and Aliases
hr: Uredi ime i nadimke

en: Edit Queue
hr: Uredi red

en: Edit a print queue
hr: Uređivanje ispisnog reda

en: Edit queue option
hr: Uređivanje postavki reda

en: Edit the alias
hr: Uredi alias

en: Edit the selected queue
hr: Uređivanje odabranog reda

en: Edit this host
hr: Uređivanje ovog računala

en: Edit this option
hr: Uređivanje ove opcije

en: Effective Filter Locale
hr: Efektivne lokalne jezične postavke filtera

en: Enable _LPD protocol
hr: Omogućavanje LPD protokola

en: Enter the Jetdirect ip and port to use.
hr: Unesite ip adresu i port JetDirect pisača.

en: Enter the LPD server and queue to use.
hr: Unesite ime LPD servera i reda koji ćete koristiti.

en: Enter the NCP server and queue to use.
hr: Unesite NCP server i ispisni red.

en: Enter the SMB share to use.
hr: Unesite SMB dijeljeni pisač.

en: Enter the device you would like to use.
hr: Upišite uređaj koji biste htjeli koristiti.

en: Error
hr: Greška

en: Exit
hr: Izađi

en: Failed to parse alchemist context: 
    %s
hr: Nisam uspio parsirati kontekst alchemista: 
    %s

en: Failed to write queues.
hr: Nisam uspio zapisati redove.

en: Filter options
hr: Mogućnosti filtra

en: Finish
hr: Završetak

en: Finish Making New Queue
hr: Završite stvaranje novog reda

en: Finish, and create the new print queue
hr: Završi i stvori novi ispisni red

en: Float: Min %s | Max %s
hr: Broj s pomičnim zarezom: Min %s | Maks %s

en: Folio
hr: Folija

en: For example: /dev/lp0
hr: Na primjer: /dev/lp0

en: General
hr: Općenito

en: Generic
hr: Generički

en: Generic (click to select manufacturer)
hr: Generički (kliknite za odabir proizvođača)

en: HH:MM:SS or '%s'.
    Use GMT.
hr: HH:MM:SS ili '%s'.
    Koristi GMT.

en: Here are the messages that appeared in the error log:
hr: Evo poruka iz log datoteke grešaka:

en: Host IP
hr: IP adresa računala

en: I don't know enough about this printer model to choose a driver.
hr: Ne znam dovoljno o modelu ovog pisača za pouzdan odabir upravljačkog programa.

en: IP port number (often 9100)
hr: Broj IP porta (često 9100)

en: IPP Print Queue
hr: IPP ispisni red

en: If you like, you can enter a description of the printer to help you identify it more easily.
hr: Ako želite, možete unijeti opis pisača kako biste ga lakše prepoznali.

en: Imageable Area
hr: Područje za sliku

en: Importing CUPS queues ...
hr: Uvoz CUPS redova...

en: Initializing alchemist edit environment ...
hr: Pokretanje alchemist okruženja za uređivanje...

en: Initializing linux printing database ...
hr: Inicijalizacija linux baze za ispis...

en: Integer: Min %s | Max %s
hr: Cijeli broj: Min %s | Maks %s

en: Invalid name
hr: Neispravno ime

en: Invalid option name
hr: Neispravno ime opcije

en: Invalid printconf context
hr: Neispravan printconf kontekst

en: Invalid value
hr: Neodgovarajuća vrijednost

en: It is part of the "ncpfs" package, as distributed by Red Hat.
hr: Dio je "ncpfs" paketa, distribuiranog od Red Hat-a.

en: It is part of the "samba-client" package, as distributed by Red Hat.
hr: Dio je "samba-client" paketa, distribuiranog od Red Hat-a.

en: JPE_G test
hr: JPEG test

en: Japanese EUC PostScript test page
hr: Japanski EUC PostScript probna stranica

en: Japanese JIS PostScript test page
hr: Japanski JIS PostScript probna stranica

en: Japanese SJIS PostScript test page
hr: Japanska SJIS PostScript probna stranica

en: Japanese _EUC text test page
hr: Japanska _EUC probna stranica teksta

en: Japanese _JIS text test page
hr: Japanska _JIS probna stranica teksta

en: Japanese _SJIS text test page
hr: Japanska _SJIS probna stranica teksta

en: Jetdirect (JETDIRECT) Data
hr: Jetdirect (JETDIRECT) podaci

en: Jetdirect Printer
hr: Jetdirect pisač

en: LPD Data
hr: LPD podaci

en: Landscape (%s or %s)
hr: Položeno (%s ili %s)

en: Ledger
hr: Glavna knjiga

en: Left margin (pt):
hr: Lijeva margina (točaka):

en: Left margin in pt (1/72 in)
hr: Lijeva margina u točkama (1/72 in)

en: Legal
hr: Pravne stvari

en: Linefeed translation
hr: Linefeed translacija

en: Lines per inch
hr: Redaka po inču

en: Loading printer information.
    Please wait...
hr: Učitavam podatke o pisaču.
    Molim pričekajte...

en: Local Printer Device
hr: Lokalni pisač

en: Lpd Queue:
hr: Lpd red:

en: NCP print queues require the "nprint" program, which does not appear to be installed.
hr: NCP redovi ispisa zahtijevaju program "nprint", a čini se da on nije instaliran.

en: Name
hr: Ime

en: Name and Type
hr: Ime i tip

en: Name:
hr: Ime:

en: Names
hr: Nazivi

en: Need device, make and model.
hr: Potrebno je navesti uređaj, proizvođača i model.

en: Network _devices
hr: Mrežni uređaji

en: Networked CUPS (_IPP)
hr: Mrežni CUPS (IPP)

en: Networked _JetDirect
hr: Mrežni JetDirect

en: Networked _Novell (NCP)
hr: Mrežni Novell (NCP)

en: Networked _UNIX (LPD)
hr: Mrežni UNIX (LPD)

en: Networked _Windows (SMB)
hr: Mrežni Windows (SMB)

en: New
hr: Novi

en: Next
hr: Dalje

en: No
hr: Ne

en: No handler for command:
hr: Ne postoji upravljač za naredbu:

en: None
hr: Nijedan

en: Notes from the Linux Printing Database
hr: Bilješke iz linux baza pisača

en: Novell Netware Printer (NCP) Data
hr: Podaci Novell Netware Pisača (NCP)

en: Novell Print Queue
hr: Novell ispisni red

en: Now run printconf-backend (or restart lpd service).
hr: Sada pokrenite printconf-backend (ili ponovo pokrenite lpd servis).

en: Number of columns on a page
hr: Broj stupaca na stranici

en: Number of document pages per
    printed page: 1, 2, 4, 6, 9, or 16
hr: Broj stranica dokumenta po ispisanoj
    stranici: 1, 2, 4, 6, 9, ili 16

en: Ok
hr: U redu

en: On the following screens, you will be asked to provide basic information for adding a new print queue.  You will be able to edit the more advanced options afterwards.
    
    Nothing will be done to your settings until you hit "Finish" on the last screen.
hr: Na slijedećim zaslonima biti ćete upitani o nekim osnovnim podavima za dodavanje novog reda ispisa. Naprednije postavke moći ćete uređivati naknadno.
    
    Ništa što podesite neće biti napravljeno sve dok ne pritisnite "Završi" na zadnjem zaslonu.

en: Option name
hr: Ime opcije

en: Override?
hr: Prekoračiti?

en: Page Size
hr: Veličina stranice

en: Page label
hr: Oznaka stranice

en: Passwd
hr: lozinka

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Path:
hr: Putanja:

en: Patience
hr: Strpljenje

en: Pick the printer device from the list, or enter it using "Custom" below.
hr: Odaberite uređaj pisača iz popisa, ili ga unesite korištenjem "Prilagođeno".

en: Please enter a name for this queue.  Choose a short name that begins with a letter and contains no spaces.
hr: Unesite ime ovog reda. Odaberite kratko ime koje počinje sa slovom i ne sadrži razmak.

en: Postscript Printer
hr: Postscript pisač

en: Prerender Postscript
hr: Predrenderiranje PostScripta

en: Pretty-print text (%s or %s)
hr: Lijepo ispisani tekst (%s ili %s)

en: Printer Device
hr: Uređaj za ispis (port)

en: Printer Device:
hr: Uređaj pisača:

en: Printer configuration
hr: Podešavanje pisača

en: Printer configuration - %s
hr: Postavke pisača - %s

en: Printer driver
hr: Upravljački program za pisač

en: Printer hostname or IP address
hr: Ime pisača ili IP adresa

en: Printer model
hr: Model pisača

en: Printer notes:
hr: Bilješke pisača:

en: Printer/driver _notes...
hr: Bilješke za pisač/upravljački program...

en: Printer:
hr: Pisač:

en: Printer:
hr: Pisač:

en: Printing
hr: Ispisivanje

en: Queue
hr: Red

en: Queue Driver
hr: Upravljački program reda

en: Queue Name
hr: Ime reda

en: Queue Type
hr: Tip reda

en: Queue name
hr: Ime reda

en: Queue options
hr: Postavke reda

en: Queue type
hr: Tip reda

en: Queue type:
hr: Tip reda:

en: Queue:
hr: Red:

en: Queue:
hr: Red:

en: Raw Print Queue
hr: Raw ispisni red

en: Really delete "%s"?
hr: Zaista obrisati "%s"?

en: Remove this host from the list
hr: Ukloniti ovo računalo iz popisa

en: Remove this option
hr: Ukloniti ovu opciju

en: Rescan devices
hr: Ponovno traženje uređaja

en: Reset to the default options
hr: Postavljanje na uobičajene postavke

en: Right margin (pt):
hr: Desna margina (točaka):

en: Right margin in pt (1/72 in)
hr: Desna margina u točkama (1/72 in)

en: SMB print queues require the "smbclient" program, which does not appear to be installed.
hr: SMB redovi za ispis zahtijevaju program "smbclient", čini se da nije instaliran.

en: Scaling (percentage)
hr: Skaliranje (postotak)

en: Select a queue type:
hr: Odaberite tip reda:

en: Select the Driver to use with this Queue.
hr: Izaberite upravljački program koji će se koristiti za ovaj red.

en: Select the appropriate printer manufacturer and model.
hr: Odaberite odgovarajućeg proizvođača i model pisača.

en: Select the printer manufacturer and model.
hr: Odaberite proizvođača i model pisača.

en: Select the printer manufacturer and model. Depending on how the remote queue is configured, you may need to select the generic PostScript option here.
hr: Odaberite proizvođača i model pisača. Ovisno o postavkama udaljenog reda, možda ćete morati odabrati generički PostScript pisač.

en: Send End-of-Transmission (EOT)
hr: Pošaljite End-of-Transmission (EOT)

en: Send Form-Feed (FF)
hr: Pošaljite Form-Feed (FF)

en: Sent %s
    to '%s' queue.  Does it look okay?
hr: Poslano %s
    na red '%s'. Da li je to u redu?

en: Sent %s to "%s".
hr: Poslati %s na "%s".

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Server hostname or IP address:
hr: Ime ili IP adresa servera:

en: Server:
hr: Poslužitelj:

en: Set as _default
hr: Podesi kao _uobičajeno (default)

en: Set as de_fault
hr: Postavi kao uobičajeno

en: Set as default queue
hr: Postavi kao uobičajeni red

en: Setting Up
hr: Podešavanje

en: Share
hr: Dijeljenje

en: Share:
hr: Dijeljeni pisač:

en: Share:
hr: Dijeljeni disk:

en: Sharing properties
hr: Postavke dijeljenja

en: Short description:
hr: Kratki opis:

en: Short description:
hr: Kratki opis:

en: Single _IP address
hr: Jedna IP adresa

en: Specify Device:
hr: Odabir uređaja:

en: Specify the device to use.
hr: Navedite uređaj koji treba koristiti.

en: Specify...
hr: Odredi...

en: Strict RFC1179
hr: Strogo RFC1179

en: Strict RFC1179 compliance
hr: Strogo usklađeno sa RFC1179

en: Test %s
hr: Isprobavanje %s

en: Text Only Printer
hr: Pisač čistog teksta

en: The name "%s" is already in use. Please choose a different name.
hr: Ime "%s" se već koristi. Molim izaberite drugo ime.

en: The name "%s" is bad. Please choose a name of the form [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.
hr: Ime "%s" je neispravnoMolim odaberite ime u obliku [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.

en: There are no options available for this driver.
hr: Nema dostupnih postavki za ovaj upravljački program.

en: There is already a queue with that name.
hr: Već postoji red sa tim imenom.

en: There was a problem sending %s
    to '%s' queue:
hr: Došlo je do problema pri slanju %s
    na red '%s':

en: There was an error trying to print the test page.
hr: Došlo je do greške prilikom pokušaja ispisa probne stranice.

en: These settings are system-wide.
hr: Ove postavke se odnose na cijeli sustav

en: This allows older systems to print to this machine
hr: Ovo dopušta starijim sustavima ispis na ovo računalo

en: This driver requires Hewlett Packard's hpijs driver (available in the hpijs package) which does not appear to be installed.
hr: Ovaj upravljači program treba Hewlett Packardov hpijs upravljački program (dostupan u hpijs paketu) koji nije instaliran.

en: This driver requires the Omni Print Driver System, which does not appear to be installed.
hr: Ovaj upravljački program treba Omni Print Driver System, a čini se da ovaj nije instaliran.

en: This driver requires the oki4drv daemon to be running, and it does not appear to be.
hr: Ovaj upravljački program zahtijeva pokretanje oki4drv daemona, a čini se da ovaj nije pokrenut.

en: This enables CUPS IPP browsing
hr: Omogućuje CUPS IPP pretraživanje

en: This imported printer is protected from overrides. You can not edit it.
hr: Uvezeni printer je zaštićen od promijena. Ne možete ga uređivati.

en: This is an imported printer. Do you want to create a local override?
hr: Ovo je uvezeni pisač. Želite li stvoriti lokalno prekoračenje?

en: This is the description of the printer.
hr: Opis pisača

en: This is the name of the queue.  It must begin with a letter and contain no spaces.
hr: Ovo je ime reda. Mora počinjati sa slovom i ne smije sadržavati razmake.

en: Top margin (pt):
hr: Gornja margina (točaka):

en: Top margin in pt (1/72 in)
hr: Gornja margina u točkama (1/72 in)

en: Translate \n->\r\n
hr: Prevođenje \n->\r\n

en: Type
hr: Tip

en: Type in an IP address
hr: Upišite IP adresu

en: Type in the netmask, or the CIDR mask length
hr: Upišite mrežnu masku, ili dužinu CIDR maske

en: Type in the share name
hr: Upišite ime dijeljene mape

en: Type:
hr: Tip:

en: Type:
hr: Vrsta:

en: Unix Print Queue
hr: Unix ispisni red

en: Use control-F to search
hr: Koristite control-F za traženje

en: User
hr: Korisnik

en: User name:
hr: Korisničko ime:

en: User:
hr: Korisnik:

en: Value
hr: Vrijednost

en: Value for this option
hr: Vrijednost za ovu postavku

en: Value must be a number
hr: Vrijednost mora biti broj

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Windows Print Queue
hr: Windows ispisni red

en: Windows Printer (SMB) Data
hr: Podaci Windows (SMB) pisača

en: Word-wrapping (%s or %s)
hr: Omatanje (%s ili %s)

en: Workgroup
hr: Radna grupa

en: Workgroup:
hr: Radna grupa:

en: Would you like to print a test page?
hr: Želite li ispisati probnu stranicu?

en: Would you like to print a test page?
    Answering 'yes' will apply all changes
    and print a test page to this printer.
hr: Želite li ispisati probnu stranicu?
    Odgovaranjem 'da' primijeniti ćete promijene
    i ispisati probnu stranicu na ovom pisaču.

en: Yes
hr: Da

en: You are changing an option
    that has no effect in the print
    spooler you are using (%s).
hr: Mijenjate postavku
    koja nema veze sa upraviteljem ispisa
    kojeg koristite (%s).

en: You cannot delete an imported printer.
hr: Ne možete obrisati uvezeni pisač.

en: You have made changes, would you like to save them?
    If you say no, you will not be able to print test pages.
hr: Napravili ste promijene, želite li ih sačuvati?
    Ako odgovorite sa ne, vaše promijene će biti izgubljene.

en: You have made changes, would you like to save them? If you say no, your changes will be lost.
hr: Napravili ste promijene, želite li ih sačuvati? Ako odgovorite sa ne, vaše promijene će biti izgubljene.

en: You must be root to run this program.
hr: Morate biti root korisnik kako biste pokrenuli ovaj program.

en: You must choose a share, not a host.
hr: Morate izabrati dijeljeni pisač, a ne računalo.

en: You must choose an SMB share to print to.
hr: Morate izabrati SMB dijeljeni pisač za ispis.

en: You must run printconf-backend as root.
hr: Printconf-backend morate pokretati kao root korisnik.

en: You must run printconf-tui as root.
hr: Printconf-tui morate pokrenuti kao root korisnik.

en: You must select a device.
hr: Morate navesti uređaj.

en: You must select a printer model.
hr: Morate izabrati model pisača.

en: You must select a printer queue to delete.
hr: Morate odabrati ispisni red koji želite obrisati.

en: You must select a printer queue to edit.
hr: Morate odabrati red pisača koji želite urediti.

en: You must select a queue to print to.
hr: Morate izabrati ispisni red.

en: You must select an alias to delete.
hr: Morate izabrati alias za brisanje.

en: You must select an alias to edit.
hr: Morate navesti nadimak za uređivanje.

en: You must specify a JetDirect printer to print to.
hr: Morate izabrati JetDirect pisač za ispis.

en: You must specify a SMB share to print to.
hr: Morate navesti dijeljeni SMB pisač.

en: You must specify a device.
hr: Morate navesti uređaj.

en: You must specify a driver.
hr: Morate navesti upravljački program.

en: You must specify a path.
hr: Morate navesti putanju.

en: You must specify a queue on the NCP server to print to.
hr: Morate navesti red na NCP serveru za ispis.

en: You must specify a queue on the NCP server.
hr: Morate izabrati red na NCP serveru.

en: You must specify a queue.
hr: Morate navesti red.

en: You must specify a server.
hr: Morate navesti server.

en: You must specify an IP port number.
hr: Morate navesti broj IP porta.

en: You must specify an NCP server to print to.
hr: Morate navesti NCP server za ispis.

en: You must specify an SMB share to print to.
hr: Morate odabrati SMB dijeljeni pisač za ispis.

en: You must specify the ip address of a JetDirect printer.
hr: Morate navesti ip adresu JetDirect pisača.

en: _A4 PostScript test page
hr: A4 Postscript test stranica

en: _Action
hr: _Akcija

en: _Add...
hr: _Dodaj...

en: _All hosts
hr: _Sva računala (hosts)

en: _Apply
hr: _Primijeni

en: _Automatically find remote shared queues
hr: _Automatsko traženje udaljenih dijeljenih redova za ispis

en: _Big5 text test page
hr: Big5 tekst probna stranica

en: _CUPS test page
hr: CUPS probna stranica

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Contents
hr: _Sadržaj

en: _Custom device
hr: Korisnički odabran uređaj

en: _Defaults
hr: _Uobičajene postavke

en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Delete queue
hr: Izbriši red

en: _Don't save
hr: _Ne spremaj

en: _Duplex test
hr: Dupleks tekst

en: _Edit queue
hr: Uredi red

en: _Edit...
hr: _Uredi...

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Locally-connected
hr: Lokalno spojen

en: _Network address
hr: Mrežna adresa

en: _New queue
hr: Novi red

en: _Notes...
hr: Bilješke...

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: _Rescan devices
hr: Ponovno traženje uređaja

en: _Save
hr: _Spremi

en: _Sharing...
hr: Dijeljenje...

en: _This queue is available to other computers
hr: Ovaj red je dostupan drugim računalima

en: _US Letter PostScript test page
hr: US Letter PostScript probna stranica

en: _classified
hr: povjerljivo

en: _none
hr: _ništa

en: _secret
hr: tajno

en: _standard
hr: standardno

en: _topsecret
hr: vrlo povjerljivo

en: _unclassified
hr: nerazvrstano

en: add-local: No information available about %s %s
hr: add-local: Nema dostupnih podataka o %s %s

en: add-local: no suitable name available
hr: add-local: nema odgovarajućeg imena

en: add-local: queue name '%s' not unique
hr: add-local: ime reda '%s' nije jedinstveno

en: c_onfidential
hr: povjerljivo

en: local
hr: lokalno

en: none
hr: ništa
