system-config-date 0 - en to hr translation catalogue (514 entries)

en: A connection with %s could not be established.  Either %s is not available or the firewall settings on your computer are blocking NTP connections.
hr: Veza sa %s se ne može uspostaviti. Ili %s nije dostupan ili postavke vatrozida na vašem računalu blokiraju NTP veze.

en: Africa/Abidjan
hr: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
hr: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
hr: Afrika/Adis_Ababa

en: Africa/Algiers
hr: Afrika/Alžir

en: Africa/Asmera
hr: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
hr: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
hr: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
hr: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
hr: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
hr: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
hr: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
hr: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
hr: Afrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
hr: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
hr: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
hr: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
hr: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
hr: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
hr: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
hr: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
hr: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
hr: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
hr: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
hr: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
hr: Afrika/Johannesbur

en: Africa/Kampala
hr: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
hr: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
hr: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
hr: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
hr: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
hr: Afrika/Liberville

en: Africa/Lome
hr: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
hr: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
hr: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
hr: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
hr: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
hr: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
hr: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
hr: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
hr: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
hr: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
hr: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
hr: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
hr: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
hr: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
hr: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
hr: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
hr: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
hr: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
hr: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
hr: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
hr: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
hr: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
hr: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
hr: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
hr: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
hr: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
hr: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
hr: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
hr: Amerika/Atka

en: America/Barbados
hr: Amerika/Barbados

en: America/Belem
hr: Amerika/Belem

en: America/Belize
hr: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
hr: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
hr: Amerika/Bogota

en: America/Boise
hr: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
hr: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
hr: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
hr: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
hr: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
hr: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
hr: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
hr: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
hr: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
hr: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
hr: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
hr: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
hr: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
hr: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
hr: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
hr: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
hr: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
hr: Amerika/Denver

en: America/Detroit
hr: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
hr: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
hr: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
hr: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
hr: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
hr: Amerika/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
hr: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
hr: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
hr: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
hr: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
hr: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
hr: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
hr: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
hr: Amerika/Guadaloupe

en: America/Guatemala
hr: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
hr: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
hr: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
hr: Amerika/Halifax

en: America/Havana
hr: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
hr: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
hr: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
hr: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
hr: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
hr: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
hr: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
hr: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
hr: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
hr: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
hr: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
hr: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
hr: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
hr: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
hr: Amerika/Knox_IN

en: America/La_Paz
hr: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
hr: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
hr: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
hr: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
hr: Amerika/Maceio

en: America/Managua
hr: Amerika/Managua

en: America/Manaus
hr: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
hr: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
hr: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
hr: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
hr: Amerika/Menominee

en: America/Merida
hr: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
hr: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
hr: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
hr: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
hr: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
hr: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
hr: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
hr: Amerika/Nassau

en: America/New_York
hr: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
hr: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
hr: Amerika/Nome

en: America/Noronha
hr: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
hr: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/Panama
hr: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
hr: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
hr: Amerika/Paramari

en: America/Phoenix
hr: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
hr: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
hr: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
hr: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
hr: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
hr: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
hr: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
hr: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
hr: Amerika/Recife

en: America/Regina
hr: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
hr: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
hr: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
hr: Amerika/Santiago

en: America/Sao_Paulo
hr: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
hr: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
hr: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
hr: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
hr: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
hr: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
hr: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
hr: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
hr: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
hr: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
hr: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
hr: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
hr: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
hr: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
hr: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
hr: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
hr: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
hr: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
hr: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
hr: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
hr: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
hr: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
hr: Antarktika/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
hr: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
hr: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
hr: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
hr: Antarktika/South_Pole

en: Antarctica/Syowa
hr: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Vostok
hr: Antarktika/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
hr: Arktik/Longyearbyen

en: Asia/Aden
hr: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
hr: Azija/Almaty

en: Asia/Amman
hr: Azija/Amman

en: Asia/Anadyr
hr: Azija/Anadyr

en: Asia/Aqtau
hr: Azija/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
hr: Azija/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
hr: Azija/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
hr: Azija/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
hr: Azija/Bagdad

en: Asia/Bahrain
hr: Azija/Bahrain

en: Asia/Baku
hr: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
hr: Azija/Bangkok

en: Asia/Beirut
hr: Azija/Bejrut

en: Asia/Bishkek
hr: Azija/Bishkek

en: Asia/Brunei
hr: Azija/Brunei

en: Asia/Calcutta
hr: Azija/Kalkuta

en: Asia/Choibalsan
hr: Azija/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
hr: Azija/Chongqing

en: Asia/Chungking
hr: Azija/Chungking

en: Asia/Colombo
hr: Azija/Colombo

en: Asia/Dacca
hr: Azija/Dacca

en: Asia/Damascus
hr: Azija/Damascus

en: Asia/Dhaka
hr: Azija/Dhaka

en: Asia/Dili
hr: Azija/Dili

en: Asia/Dubai
hr: Azija/Dubai

en: Asia/Dushanbe
hr: Azija/Dushanbe

en: Asia/Gaza
hr: Azija/Gaza

en: Asia/Harbin
hr: Azija/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
hr: Azija/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
hr: Azija/Hovd

en: Asia/Irkutsk
hr: Azija/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
hr: Azija/Istanbul

en: Asia/Jakarta
hr: Azija/Jakarta

en: Asia/Jayapura
hr: Azija/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
hr: Azija/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
hr: Azija/Kabul

en: Asia/Kamchatka
hr: Azija/Kamchatka

en: Asia/Karachi
hr: Azija/Karachi

en: Asia/Kashgar
hr: Azija/Kashgar

en: Asia/Katmandu
hr: Azija/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
hr: Azija/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
hr: Azija/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
hr: Azija/Kuching

en: Asia/Kuwait
hr: Azija/Kuvajt

en: Asia/Macao
hr: Azija/Macao

en: Asia/Macau
hr: Azija/Macau

en: Asia/Magadan
hr: Azija/Magadan

en: Asia/Makassar
hr: Azija/Makassar

en: Asia/Manila
hr: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
hr: Azija/Muscat

en: Asia/Nicosia
hr: Azija/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
hr: Azija/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
hr: Azija/Omsk

en: Asia/Oral
hr: Azija/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
hr: Azija/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
hr: Azija/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
hr: Azija/Pyongyang

en: Asia/Qatar
hr: Azija/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
hr: Azija/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
hr: Azija/Rangoon

en: Asia/Riyadh
hr: Azija/Riyadh

en: Asia/Riyadh87
hr: Azija/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
hr: Azija/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
hr: Azija/Riyadh89

en: Asia/Saigon
hr: Azija/Saigon

en: Asia/Sakhalin
hr: Azija/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
hr: Azija/Samarkand

en: Asia/Seoul
hr: Azija/Seul

en: Asia/Shanghai
hr: Azijia/Shanghai

en: Asia/Singapore
hr: Azija/Singapore

en: Asia/Taipei
hr: Azija/Taipei

en: Asia/Tashkent
hr: Azija/Tashkent

en: Asia/Tbilisi
hr: Azija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
hr: Azija/Tehran

en: Asia/Tel_Aviv
hr: Azija/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
hr: Azija/Thimbu

en: Asia/Thimphu
hr: Azija/Thimphu

en: Asia/Tokyo
hr: Azija/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
hr: Azija/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
hr: Azija/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
hr: Azija/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
hr: Azija/Urumqi

en: Asia/Vientiane
hr: Azija/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
hr: Azija/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
hr: Azija/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
hr: Azija/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
hr: Azija/Yerevan

en: Atlantic/Azores
hr: Atlantik/Azores

en: Atlantic/Bermuda
hr: Atlantik/Bermuda

en: Atlantic/Canary
hr: Atlantik/Kanari

en: Atlantic/Cape_Verde
hr: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
hr: Atlantik/Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
hr: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
hr: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
hr: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
hr: Atlantik/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
hr: Atlantik/Sv._Helena

en: Atlantic/Stanley
hr: Atlantik/Stanley

en: Australia/Adelaide
hr: Australija/Adelaide

en: Australia/Brisbane
hr: Australija/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
hr: Australija/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
hr: Australija/Darwin

en: Australia/Hobart
hr: Australija/Hobart

en: Australia/Lindeman
hr: Australija/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
hr: Australija/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
hr: Australija/Melbourne

en: Australia/North
hr: Australia/Sjever

en: Australia/Perth
hr: Australija/Perth

en: Australia/South
hr: Australia/Jug

en: Australia/Sydney
hr: Australija/Sydney

en: Australia/West
hr: Australia/Zapad

en: Brazil/East
hr: Brazil/Istok

en: Brazil/West
hr: Brazil/Zapad

en: Canada/Atlantic
hr: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
hr: Kanada/Centralno

en: Canada/East-Saskatchewan
hr: Kanada/Istok-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
hr: Kanada/Istočna

en: Canada/Mountain
hr: Kanada/Mountain

en: Canada/Newfoundland
hr: Kanada/Newfoundland

en: Canada/Pacific
hr: Kanada/Pacifik

en: Canada/Saskatchewan
hr: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
hr: Kanada/Yukon

en: Cancel
hr: Odustani

en: Change system date and time
hr: Mijenja sustavni datum i vrijeme

en: Chile/Continental
hr: Čile/Kontinentalno

en: Chile/EasterIsland
hr: Čile/Istočni otoci

en: Contacting NTP server.  Please wait...
hr: Stupam u vezu s NTP poslužiteljem. Molim, pričekajte...

en: Cuba
hr: Kuba

en: Current Time :
hr: Trenutno vrijeme :

en: Date
hr: Datum

en: Date & Time
hr: Datum i vrijeme

en: Date/Time Properties
hr: Svojstva datuma i vremena

en: Egypt
hr: Egipat

en: Error
hr: Greška

en: Error copying timezone (from %s): %s
hr: Greška kod kopiranja vremenske zone (sa %s): %s

en: Error removing /var/spool/postfix/etc/localtime
hr: Greška kod uklanjanja /var/spool/postfix/etc/localtime

en: Etc/GMT
hr: Ostalo/GMT

en: Etc/GMT+0
hr: Ostalo/GMT+0

en: Etc/GMT+1
hr: Ostalo/GMT+1

en: Etc/GMT+10
hr: Ostalo/GMT+10

en: Etc/GMT+11
hr: Ostalo/GMT+11

en: Etc/GMT+12
hr: Ostalo/GMT+12

en: Etc/GMT+2
hr: Ostalo/GMT+2

en: Etc/GMT+3
hr: Ostalo/GMT+3

en: Etc/GMT+4
hr: Ostalo/GMT+4

en: Etc/GMT+5
hr: Ostalo/GMT+5

en: Etc/GMT+6
hr: Ostalo/GMT+6

en: Etc/GMT+7
hr: Ostalo/GMT+7

en: Etc/GMT+8
hr: Ostalo/GMT+8

en: Etc/GMT+9
hr: Ostalo/GMT+9

en: Etc/GMT-0
hr: Ostalo/GMT-0

en: Etc/GMT-1
hr: Ostalo/GMT-1

en: Etc/GMT-10
hr: Ostalo/GMT-10

en: Etc/GMT-11
hr: Ostalo/GMT-11

en: Etc/GMT-12
hr: Ostalo/GMT-12

en: Etc/GMT-13
hr: Ostalo/GMT-13

en: Etc/GMT-14
hr: Ostalo/GMT-14

en: Etc/GMT-2
hr: Ostalo/GMT-2

en: Etc/GMT-3
hr: Ostalo/GMT-3

en: Etc/GMT-4
hr: Ostalo/GMT-4

en: Etc/GMT-5
hr: Ostalo/GMT-5

en: Etc/GMT-6
hr: Ostalo/GMT-6

en: Etc/GMT-7
hr: Ostalo/GMT-7

en: Etc/GMT-8
hr: Ostalo/GMT-8

en: Etc/GMT-9
hr: Ostalo/GMT-9

en: Etc/GMT0
hr: Ostalo/GMT0

en: Etc/Greenwich
hr: Ostalo/Greenwich

en: Etc/UCT
hr: Ostalo/UCT

en: Etc/UTC
hr: Ostalo/UTC

en: Etc/Universal
hr: Ostalo/Univerzalno

en: Etc/Zulu
hr: Ostalo/Zulu

en: Europe/Amsterdam
hr: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
hr: Europa/Andora

en: Europe/Athens
hr: Europa/Atena

en: Europe/Belfast
hr: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
hr: Europa/Beograd

en: Europe/Berlin
hr: Europa/Berlin

en: Europe/Bratislava
hr: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
hr: Europa/Bruxelles

en: Europe/Bucharest
hr: Europa/Bukurešt

en: Europe/Budapest
hr: Europa/Budimpešta

en: Europe/Chisinau
hr: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
hr: Europa/Copenhagen

en: Europe/Dublin
hr: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
hr: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
hr: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
hr: Europa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
hr: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
hr: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
hr: Europa/Lisabon

en: Europe/Ljubljana
hr: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
hr: Europa/London

en: Europe/Luxembourg
hr: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
hr: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
hr: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
hr: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
hr: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
hr: Europa/Moskva

en: Europe/Nicosia
hr: Europa/Nikozija

en: Europe/Oslo
hr: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
hr: Europa/Pariz

en: Europe/Prague
hr: Europa/Prag

en: Europe/Riga
hr: Europa/Riga

en: Europe/Rome
hr: Europa/Rime

en: Europe/Samara
hr: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
hr: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
hr: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
hr: Europa/Simferpol

en: Europe/Skopje
hr: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
hr: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
hr: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
hr: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
hr: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
hr: Europa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
hr: Europa/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
hr: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
hr: Europa/Vatikan

en: Europe/Vienna
hr: Europa/Beč

en: Europe/Vilnius
hr: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
hr: Europa/Varšava

en: Europe/Zagreb
hr: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
hr: Europa/Zaporozyhe

en: Europe/Zurich
hr: Europa/Zurich

en: Factory
hr: Tvornički

en: Help is not available.
hr: Pomoć nije dostupna.

en: Hour :
hr: Sat :

en: Iceland
hr: Island

en: Indian/Antananarivo
hr: Indijski_ocean/Antananarivo

en: Indian/Chagos
hr: Indijski ocean/Chagos

en: Indian/Christmas
hr: Indijski ocean/Božićni_otoci

en: Indian/Cocos
hr: Indijski_ocean/Cocos

en: Indian/Comoro
hr: Indijski ocean/Comoro

en: Indian/Kerguelen
hr: Indijski_ocean/Kerguelen

en: Indian/Mahe
hr: Indijski_ocean/Mahe

en: Indian/Maldives
hr: Indijski_ocean/Maldives

en: Indian/Mauritius
hr: Indijski_ocean/Mauritius

en: Indian/Mayotte
hr: Indijski ocean/Mayotte

en: Indian/Reunion
hr: Indijski_ocean/Reunion

en: Internet Time Servers
hr: Poslužitelji internet vremena

en: Israel
hr: Izrael

en: Jamaica
hr: Jamajka

en: Libya
hr: Libija

en: Mideast/Riyadh87
hr: Srednji istok/Riyadh87

en: Mideast/Riyadh88
hr: Srednji istok/Riyadh88

en: Mideast/Riyadh89
hr: Srednji istok/Riyadh89

en: Minute :
hr: Minuta :

en: Network Time Protocol
hr: Protokol mrežnog vremena

en: OK
hr: U redu

en: Pacific/Apia
hr: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
hr: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Chatham
hr: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Easter
hr: Pacifik/Easter

en: Pacific/Efate
hr: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
hr: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fiji
hr: Pacifik/Fiji

en: Pacific/Funafuti
hr: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
hr: Pacifik/Galapagos

en: Pacific/Gambier
hr: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
hr: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
hr: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
hr: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Kiritimati
hr: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
hr: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
hr: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
hr: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
hr: Pacifik/Marquesas

en: Pacific/Midway
hr: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
hr: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
hr: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
hr: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
hr: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
hr: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
hr: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
hr: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
hr: Pacifik/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
hr: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
hr: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
hr: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Samoa
hr: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
hr: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
hr: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
hr: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Truk
hr: Pacifik/Truk

en: Pacific/Wake
hr: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
hr: Pacifik/Wallis

en: Pacific/Yap
hr: Pacifik/Yap

en: Please select the nearest city in your timezone:
hr: Molim, odaberite najbliži grad u vašoj vremenskoj zoni:

en: Please specify an NTP server to use.
hr: Molim, odredite NTP poslužitelj za korištenje.

en: Poland
hr: Poljska

en: Second :
hr: Sekunda :

en: Select the timezone for the system.
hr: Odaberite vremensku zonu sustava.

en: Singapore
hr: Singapur

en: System clock uses UTC
hr: Sustavni sat koristi UTC

en: SystemV/AST4
hr: SustavV/AST4

en: SystemV/AST4ADT
hr: SustavV/AST4ADT

en: SystemV/CST6
hr: SustavV/CST6

en: SystemV/CST6CDT
hr: SustavV/CST6CDT

en: SystemV/EST5
hr: SustavV/EST5

en: SystemV/EST5EDT
hr: SustavV/EST5EDT

en: SystemV/HST10
hr: SustavV/HST10

en: SystemV/MST7
hr: SustavV/MST7

en: SystemV/MST7MDT
hr: SustavV/MST7MDT

en: SystemV/PST8
hr: SustavV/PST8

en: SystemV/PST8PDT
hr: SustavV/PST8PDT

en: SystemV/YST9
hr: SustavV/YST9

en: SystemV/YST9YDT
hr: SustavV/YST9YDT

en: The NTP initscript (%s) does not seem to be functioning properly.  Try running 'rpm -V ntp' to see if the initscript has been modified.  system-config-date will exit now.
hr: Izgleda da NTP initskripta (%s) ne radi ispravno. Pokušajte pokrenuti 'rpm -V ntp' kako biste provjerili je li initskripta promjenjena. system-config-date će se sada isključiti.

en: Time
hr: Vrijeme

en: Timezone Selection
hr: Odabir vremenske zone

en: Turkey
hr: Turska

en: US/Alaska
hr: SAD/Aljaska

en: US/Aleutian
hr: US/Aleutinsko

en: US/Arizona
hr: SAD/Arizona

en: US/Central
hr: US/Centralno

en: US/East-Indiana
hr: US/Istok-Indiana

en: US/Eastern
hr: US/Istočno

en: US/Hawaii
hr: SAD/Havaji

en: US/Pacific
hr: US/Pacifik

en: US/Samoa
hr: SAD/Samoa

en: Universal
hr: Univerzalno

en: You must be root to run timeconfig.
hr: Morate biti root korisnik kako biste pokrenuli timeconfig.

en: Your computer can synchronize its clock with a remote time server using the Network Time Protocol.
hr: Vaše računalo može sinkronizirati svoj sat sa udaljenim time serverom korištenjem Network Time protokola.

en: _Date & Time
hr: _Datum i vrijeme

en: _Enable Network Time Protocol
hr: _Omogući protokol mrežnog vremena

en: _Server:
hr: _Poslužitelj:

en: _System clock uses UTC
hr: _Sustavni sat koristi UTC

en: _Time Zone
hr: _Vremenska zona
