gdm2 - en to hu translation catalogue (633 entries)

en: 
    ... File too long to display ...
hu: 
    ...A fájl túl hosszú a megjelenítéshez...

en: 
    Authentication failed.  Letters must be typed in the correct case.
hu: 
    Sikertelen azonosítás. A karaktereket
    kis/nagybetű helyesen adja meg.

en: 
    Cannot change your password, you will not be able to log in, please try again later or contact your system administrator.
hu: 
    Nem tudom beállítani a felhasználói csoportját, így nem tud belépni. Szóljon a rendszergazdának.

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
hu: 
    Nem tudom beállítani a felhasználói csoportját, így nem tud belépni. Szóljon a rendszergazdának.

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.
hu: 
    Érvénytelen felhasználó vagy jelszó. A kis- és nagybetűk különbözőek. A Caps Lock legyen kikapcsolva

en: 
    The change of the authentication token failed. Please try again later or contact the system administrator.
hu: 
    A jelszó megváltoztatása sikertelen. Próbálja meg később, vagy lépjen kapcsolatba a rendszergazdával.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
hu: 
    A rendszergazda ideiglenesen felfüggesztette a rendszerbe történő belépést.

en: 
    The system administrator has disabled your access to the system temporary.
hu: 
    A rendszergazda ideiglenesen felfüggesztette a rendszerbe történő belépést.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
hu: 
    A rendszergazda felfüggesztette az ön felhasználói azonosítóját.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
hu: 
    A rendszergazda nem engedélyezte a belépést erről a képernyőről.

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
hu:   (Át tud váltani egy másik konzolra a Ctrl-Alt és egy funkcióbillentyű együttes kombinációjával, például Ctrl-Alt-F7 a 7-es konzolra vált. Az X szerver általában a 7 vagy magasabb terminálokon fut.)

en: %s could not be opened
hu: %s-t nem lehet megnyitni

en: %s language selected
hu: %s nyelv kiválasztva

en: %s not a regular file!
hu: A(z) %s nem általános fájl!

en: %s session selected
hu: %s környezet kiválasztva

en: %s: %s does not exist but must exist.
hu: %s: %s nem létezik, pedig ez szükséges.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
hu: %s: A(z) %s nagyobb, mint a rendszergazda által megadott maximális fájlméret.

en: %s: %s is not a regular file.
hu: %s: A(z) %s nem általános fájl.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
hu: %s: A(z) %s tulajdonosa nem a(z) %d uid.

en: %s: %s is writable by group.
hu: %s: A(z) %s a csoport számára írható.

en: %s: %s is writable by group/other.
hu: %s: A(z) %s írható a csoport/mások számára.

en: %s: %s is writable by other.
hu: %s: A(z) %s mindenki számára írható.

en: %s: Aborting display %s
hu: %s: A(z) %s képernyő kikapcsolása

en: %s: Authdir %s does not exist. Aborting.
hu: %s: A(z) %s authdir nem létezik. A művelet megszakítva.

en: %s: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be %o. Aborting.
hu: %s: A(z) %s authorizációs könyvtár jogosultságai rosszak (%o). %o kellene legyen. A művelet megszakítva.

en: %s: Authdir %s is not a directory. Aborting.
hu: %s: A(z) %s authdir nem könyvtár. A művelet megszakítva.

en: %s: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
hu: %s: A(z) %s authdir nem %s felhasználó és %s csoport tulajdonában van. A művelet megszakítva.

en: %s: Bad address
hu: %s: Hibás cím

en: %s: BaseXsession empty, using %s/gdm/Xsession
hu: %s: A BaseXsession üres, a(z) %s/gdm/Xsession -t használom.

en: %s: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
hu: %s: Nem találom a GDM csoportját (%s). A művelet megszakítva!

en: %s: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
hu: %s: Nem találom a (%s) GDM felhasználót. A művelet megszakítva!

en: %s: Can't fork Xserver process!
hu: %s: Nem forkolható az X szerver folyamata!

en: %s: Can't fork gdmchooser process
hu: %s: Nem tudom indítani a gdmchooser folyamatot

en: %s: Can't fork gdmgreeter process
hu: %s: Nem tudom forkolni a gdmgreeter folyamatot

en: %s: Can't fork script process!
hu: %s: A parancsfájl folyamata nem forkolható!

en: %s: Can't init pipe to gdmchooser
hu: %s: Nem tudom inicializálni a csővezetéket a gdmchooser-hez

en: %s: Can't init pipe to gdmgreeter
hu: %s: Nem tudom inicializálni a csővezetéket a gdmgreeterhez

en: %s: Can't open fifo!
hu: %s: fifo megnyitása sikertelen!

en: %s: Cannot create pipe
hu: %s: Nem tudtam csövet létrehozni

en: %s: Cannot find a free display number
hu: %s: Nem találok szabad képernyő sorszámot

en: %s: Cannot find or run the base Xsession script, will try GNOME failsafe
hu: %s: Nem található vagy nem futtatható az alap Xsession parancsfájl, ezért a csökkentett módú GNOME-mal próbálkozom

en: %s: Cannot fork to display error/info box
hu: %s: Nem tudtam létrehozni a hiba/info ablakot

en: %s: Cannot get local addresses!
hu: %s: Nem találom a helyi címeket!

en: %s: Cannot safely open %s
hu: %s: Nem tudtam létrehozni %s

en: %s: Cannot start greeter trying default: %s
hu: %s: Üdvözlő indítása sikertelen. Alapértelmezett indítása: %s

en: %s: Cannot start greeter with gtk modules: %s. Trying without modules
hu: %s: Az Üdvözlő nem indítható el a(z) %s gtk modullal együtt. Próbálkozzon a modul nélkül

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
hu: %s: Nem találom a kiválasztót vagy a gdm felhasználó nem futtathatja azt

en: %s: Could not become %s. Aborting.
hu: %s: Nem tudtam beállítani a környezetet %s részére. A művelet megszakítva.

en: %s: Could not bind socket
hu: %s: Nem tudok figyelni a socketen!

en: %s: Could not bind to XDMCP socket!
hu: %s: Nem tudok figyelni a socketen!

en: %s: Could not create XDMCP buffer!
hu: %s: Nem tudtam létrehozni az XDMCP puffert!

en: %s: Could not create socket!
hu: %s: Nem tudom létrehozni a socketet!

en: %s: Could not exec %s %s %s
hu: %s: Nem tudom elindítani %s %s %s

en: %s: Could not extract authlist from packet
hu: %s: Nem tudom kibontani a joglistát a csomagból

en: %s: Could not get server hostname: %s!
hu: %s: Nem találom a(z) %s nevű kiszolgálót!

en: %s: Could not lock cookie file %s
hu: %s: Nem tudtam megnyitni a(z) %s cookie fájlt.

en: %s: Could not make FIFO
hu: %s: Nem tudtam létrehozni a FIFO-t

en: %s: Could not make new cookie file in %s
hu: %s: Nem tudtam elkészíteni a(z) %s cookie fájlt.

en: %s: Could not make socket
hu: %s: Nem tudom létrehozni a socketet!

en: %s: Could not open FIFO
hu: %s: Nem tudtam megnyitni a FIFO-t

en: %s: Could not open cookie file %s
hu: %s: Nem tudtam megnyitni a(z) %s cookie fájlt.

en: %s: Could not open logfile for display %s!
hu: %s: Nem tudom megnyitni a(z) %s képernyőhöz tartozó naplófájlt!

en: %s: Could not open ~/.xsession-errors
hu: %s: Nem tudtam megnyitni a ~/.xsession-errors fájlt

en: %s: Could not read Authentication Data
hu: %s: Nem tudom olvasni a hitelesítési adatokat

en: %s: Could not read Authentication Names
hu: %s: Nem tudom olvasni a hitelesítési neveket

en: %s: Could not read Authorization List
hu: %s: Nem tudom olvasni a hitelesítési listát

en: %s: Could not read Client Address
hu: %s: Nem tudom olvasni a kliens címet

en: %s: Could not read Connection Type
hu: %s: Nem tudtam olvasni a kapcsolat típusát

en: %s: Could not read Display Class
hu: %s: Nem tudom olvasni a kijelző osztályát

en: %s: Could not read Display Number
hu: %s: Nem tudtam olvasni a képernyő számát

en: %s: Could not read Manufacturer ID
hu: %s: Nem tudom olvasni a gyártó azonosítóját

en: %s: Could not read Session ID
hu: %s: Nem tudom olvasni a környezet címét

en: %s: Could not read XDMCP header!
hu: %s: Nem tudtam elolvasni az XDMCP fejlécet!

en: %s: Could not read address
hu: %s: Nem tudom olvasni a címet

en: %s: Could not read display address
hu: %s: Nem tudom olvasni a címet

en: %s: Could not read display port number
hu: %s: Nem olvasható a kijelző portszáma

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
hu: %s: Nem tudtam beállítani a környezetet %s részére. A művelet megszakítva.

en: %s: Could not write cookie
hu: %s: Nem tudtam kiírni a cookie-t!

en: %s: Could not write new authorization entry.  Possibly out of diskspace
hu: %s: Nem tudtam kiírni az új engedélyezőkulcsot. Valószínűleg betelt a lemez.

en: %s: Could not write new authorization entry: %s
hu: %s: Nem tudtam kiírni az új engedélyezőkulcsot: %s

en: %s: Couldn't set groupid to %d
hu: %s: Nem tudom a csoportazonosítót %d-re állítani

en: %s: Couldn't set groupid to 0
hu: %s: Nem tudom a csoportazonosítót 0-ra állítani

en: %s: Couldn't set userid to %d
hu: %s: Nem tudom a felhasználói azonosítót %d-re állítani

en: %s: Directory %s does not exist.
hu: %s: A(z) %s könyvtár nem létezik.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
hu: %s: A(z) %s képernyő foglalt. Másikat próbálok.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
hu: %s: A(z) %d képernyő használatban van. A(z) %d-t használom

en: %s: Empty server command for display %s
hu: %s: Üres szerver parancs a(z) %s képernyőre

en: %s: Empty server command, using standard one.
hu: %s: Üres szerver parancs, egy általánosat használok.

en: %s: Error forking user session
hu: %s: Hiba a felhasználói környezet indításakor

en: %s: Error in checksum
hu: %s: Ellenőrző összeg hiba

en: %s: Error opening a pipe: %s
hu: %s: Hiba a(z) %s cső megnyitása közben

en: %s: Error setting %s to %s
hu: %s: Hiba a(z) %s %s-re történő beállítása közben

en: %s: Error setting signal %d to %s
hu: %s: Hiba a(z) %d signal %s -re történő beállítása közben

en: %s: Error setting up %s signal handler: %s
hu: %s: Hiba a(z) %s jelzés kezelésének beállításakor: %s

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
hu: %s: Hiba a CHLD jelzés kezelőjének beállításakor

en: %s: Error starting chooser on display %s
hu: %s: Hiba az üdvözlő %s képernyőn történő indításakor

en: %s: Error starting greeter on display %s
hu: %s: Hiba az üdvözlő %s képernyőn történő indításakor

en: %s: Execution of PostLogin script returned > 0. Aborting.
hu: %s: A PostLogin szkript futtatása 0-nál nagyobb értékkel tért vissza. Művelet megszakítása.

en: %s: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
hu: %s: A PreSession szkript futtatása 0-nál nagyobb értékkel tért vissza. A művelet megszakítva.

en: %s: Failed checksum from %s
hu: %s: Ellenőrző összeg hiba %s-től

en: %s: Failed creating pipe
hu: %s: Nem tudtam csövet létrehozni

en: %s: Failed executing: %s
hu: %s: %s indítása sikertelen

en: %s: Failed forking gdm slave process for %s
hu: %s: Nem sikerült gyerek folyamatot létrehozni %s számára

en: %s: Failed starting: %s
hu: %s: %s indítása sikertelen

en: %s: Fatal X error - Restarting %s
hu: %s: Végzetes X hiba - %s újraindítása

en: %s: Got KEEPALIVE from banned host %s
hu: %s: KEEPALIVE érkezett a kitiltott %s géptől

en: %s: Got Manage from banned host %s
hu: %s: Vezérlés érkezett a kitiltott %s géptől

en: %s: Got REQUEST from banned host %s
hu: %s: Kérés érkezett a kitiltott %s géptől

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
hu: %s: Nem találom az üdvözlőt vagy a gdm felhasználó nem futtathatja azt

en: %s: Halt failed: %s
hu: %s: A leállítás sikertelen: %s

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
hu: %s: A(z) %s felhasználó (%s) saját könyvtára nem létezik!

en: %s: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
hu: %s: Figyelmen kívül hagyjuk a gyanús %s cookie fájlt.

en: %s: Incorrect XDMCP version!
hu: %s: Hibás XDMCP verzió!

en: %s: Invalid server line in config file. Ignoring!
hu: %s: Rossz szerver sor a konfigurációs fájlban. Figyelmen kívül hagytam!

en: %s: Logdir %s does not exist or isn't a directory.  Using ServAuthDir %s.
hu: %s: A(z) %s Logdir nem létezik, vagy nem könyvtár. A(z) %s ServAuthDir használata.

en: %s: No Exec line in the session file: %s, starting failsafe GNOME
hu: %s: Nem található alapértelmezett környezet-hivatkozás a(z) %s fájlban. Csökkentett GNOME használata.

en: %s: No XDMCP support
hu: %s: Nincs XDMCP támogatás

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
hu: %s: Nincs %s konfigurációs fájl. Az alapértelmezéseket használjuk.

en: %s: No daemon/ServAuthDir specified.
hu: %s: Nincs daemon/ServAuthDir megadva.

en: %s: No greeter specified.
hu: %s: Nincs megadva üdvözlő.

en: %s: No remote greeter specified.
hu: %s: Nincs megadva távoli üdvözlő.

en: %s: No sessions directory specified.
hu: %s: A környezet könyvtára nincs megadva.

en: %s: Reboot failed: %s
hu: %s: Az újraindítás sikertelen: %s

en: %s: Remote greeter not found or can't be executed by the gdm user
hu: %s: Nem találom a távoli üdvözlőt vagy a gdm felhasználó nem futtathatja azt

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
hu: %s: A rendszergazda felhasználót nem lehet automatikusan beléptetni! Az automatikus beléptetés kikapcsolva.

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off timed login
hu: %s: A rendszergazda felhasználót nem lehet automatikusan beléptetni, az időzített beléptetés kikapcsolva.

en: %s: Running the XKeepsCrashing script
hu: %s: XKeepsCrashing script futtatása

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
hu: %s: A szervert a(z) %d uid-nek kellene indítania, de ez a felhasználó nem létezik

en: %s: Session directory %s not found!
hu: %s: A(z) %s környezet szkript könyvtára nem található!

en: %s: Standard X server not found, trying alternatives
hu: %s: Az általános X szerver nem található, másikat próbálok

en: %s: String too long!
hu: %s: A karaktersor túl hosszú!

en: %s: The gdm group should not be root. Aborting!
hu: %s: A GDM csoportja ne legyen root. A művelet megszakítva!

en: %s: The gdm user should not be root. Aborting!
hu: %s: A GDM felhasználó ne legyen a root. A művelet megszakítva!

en: %s: TimedLoginDelay less than 5, so I will just use 5.
hu: %s: A TimedLoginDelay értéke kisebb 5-nél, beállítom 5-re.

en: %s: Trying failsafe X server %s
hu: %s: Megpróbálom csökkentett módban az X szervert (%s)

en: %s: Unknown opcode from host %s
hu: %s: Ismeretlen opcode a(z) %s géptől

en: %s: User not allowed to log in
hu: A(z) %s felhasználó nem jelentkezhet be

en: %s: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
hu: %s: A belépés sikeres, de a getpwnam(%s) sikertelen!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Aborting!
hu: %s: Az XDMCP kikapcsolva, és nincs helyi szerver. A művelet megszakítása!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Adding %s on :%d to allow configuration!
hu: %s: Az XDMCP ki van kapcsolva és nincs helyi kiszolgáló megadva. %s hozzáadása %d, hogy a beállításokat el lehessen végezni!

en: %s: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
hu: %s: Az XDMCP engedélyezve van, holott nincs XDMCP támogatás, kikapcsolom

en: %s: Xserver not found: %s
hu: %s: A(z) %s Xserver nem található

en: %s: cannot fork
hu: %s: sikertelen forkolás

en: %s: cannot open display %s
hu: %s: A(z) %s képernyő megnyitása sikertelen

en: %s: fork() failed!
hu: %s: fork() sikertelen!

en: %s: gnome-session not found for a failsafe GNOME session, trying xterm
hu: %s: gnome-session nem található (failsafe GNOME környezethez), megpróbálok egy xtermet

en: %s: initgroups() failed for %s
hu: %s: initgroups() sikertelen a következőhöz: %s

en: %s: setsid() failed: %s!
hu: %s: setsid() sikertelen: %s!

en: %s: setusercontext() failed for %s. Aborting.
hu: %s: setusercontext() %s-nek sikertelen. A művelet megszakítva.

en: %sWelcome to %s%s
hu: %s%s%s üdvözli!

en: (c) 2002 Bond, James Bond
hu: © 2002 Bond, James Bond

en: (c) 2002 GNOME
hu: © 2002 GNOME

en: (current) UNIX password:
hu: Jelenlegi UNIX jelszó:

en: (memory buffer
hu: (memória puffer

en: (memory buffer)
hu: (memória puffer)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
hu: Egy grafikus alkalmazás a GNOME Képernyő Menedzser (GDM) beállítására

en: A-M|Albanian
hu: A-M|Albán

en: A-M|Amharic
hu: A-M|Amhara

en: A-M|Arabic (Egypt)
hu: A-M|Arab (Egyiptom)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
hu: A-M|Arab (Libanon)

en: A-M|Azerbaijani
hu: A-M|Azerbajdzsán

en: A-M|Basque
hu: A-M|Baszk

en: A-M|Belarusian
hu: A-M|Belorusz

en: A-M|Bosnian
hu: A-M|Bosnyák

en: A-M|Bulgarian
hu: A-M|Bolgár

en: A-M|Catalan
hu: A-M|Katalán

en: A-M|Chinese (simplified)
hu: A-M|Kínai (egyszerűsített)

en: A-M|Chinese (traditional)
hu: A-M|Kínai (hagyományos)

en: A-M|Croatian
hu: A-M|Horvát

en: A-M|Czech
hu: A-M|Cseh

en: A-M|Danish
hu: A-M|Dán

en: A-M|Dutch
hu: A-M|Holland

en: A-M|English
hu: A-M|Angol

en: A-M|English (American)
hu: A-M|Angol (amerikai)

en: A-M|English (Australian)
hu: A-M|Angol (ausztrál)

en: A-M|English (British)
hu: A-M|Angol (brit)

en: A-M|English (Ireland)
hu: A-M|Angol (ír)

en: A-M|Estonian
hu: A-M|Észt

en: A-M|Finnish
hu: A-M|Finn

en: A-M|French
hu: A-M|Francia

en: A-M|Galician
hu: A-M|Galíciai

en: A-M|German
hu: N-Z|Német

en: A-M|Greek
hu: A-M|Görög

en: A-M|Gujarati
hu: A-M|Gudzsarati

en: A-M|Hebrew
hu: A-M|Héber

en: A-M|Hungarian
hu: A-M|Magyar

en: A-M|Icelandic
hu: A-M|Izlandi

en: A-M|Indonesian
hu: A-M|Indonéz

en: A-M|Irish
hu: A-M|Ír

en: A-M|Italian
hu: N-Z|Olasz

en: A-M|Japanese
hu: A-M|Japán

en: A-M|Kannada
hu: A-M|Kanada

en: A-M|Korean
hu: A-M|Koreai

en: A-M|Latvian
hu: A-M|Lett

en: A-M|Lithuanian
hu: A-M|Litván

en: A-M|Macedonian
hu: A-M|Macedón

en: A-M|Malay
hu: A-M|Maláj

en: A-M|Malayalam
hu: A-M|Maláj

en: A-M|Marathi
hu: A-M|Gudzsarati

en: A-M|Mongolian
hu: A-M|Mongol

en: ADDRESS
hu: CÍM

en: A_dd host:
hu: Gép hozzáa_dása:

en: Abort login
hu: Bejelentkezés megszakítása

en: Allo_w running XDMCP chooser from the login screen
hu: Az XDMCP kiválasztó engedélyezése a bejelentkező képernyőn

en: Allow _root to login with GDM
hu: A root bejelentkezésének engedélyezése a GDM-en keresztül

en: Allow c_onfiguration from the login screen
hu: A GDM beállításának engedélyezése a bejelentkező képernyőn

en: Allow remote _timed logins
hu: Időzített távoli bejelentkezések engedélyezése

en: Allow root to login r_emotely with GDM
hu: A root távoli bejelentkezésének engedélyezése a GDM-en keresztül

en: Always disallow TCP connections to _X server (disables all remote connections)
hu: A TCP kapcsolatok letiltása az _X szerver felé (minden távoli kapcsolat tiltása)

en: Always use 24 hour cloc_k format
hu: _24 órás formátum használata

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  CList type widget should have %d columns.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
hu: Hiba történt a felhasználói interfész %s%s elemének a(z) %s fájlból
    történő betöltése közben 
    A CList típusú widgetnek %d oszlopúnak kellene lennie.
    Talán a glade interfész leíró tönkrement.
    %s nem tud folytatódni és most kilép.
    Próbálja ellenőrizni %s telepítését, vagy telepítse újra %s-t.

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
hu: Hiba történt a felhasználói interfész %s%s elemének a(z) %s fájlból
    történő betöltése közben.
    Talán a glade interfész leíró tönkrement.
    %s nem tud folytatódni és most kilép.
    Próbálja ellenőrizni %s telepítését, vagy telepítse újra %s-t.

en: An error occured while loading the user interface from file %s.  Possibly the glade interface description was not found.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
hu: Hiba történt a felhasználói interfész a(z) %s fájlból
    történő betöltése közben.
    Talán a glade interfész leíró tönkrement.
    %s nem tud folytatódni és most kilép.
    Próbálja ellenőrizni %s telepítését, vagy telepítse újra %s-t.

en: An error occured while trying to contact the login screens.  Not all updates may have taken effect.
hu: Hiba történt a login képernyő kirakása közben. Lehet, hogy nem minden frissítésnek lesz hatása.

en: An internal error occured, you will not be able to log in.
    Please try again later or contact your system administrator.
hu: Nem tudom beállítani a felhasználói csoportját, így nem tud belépni. Szóljon a rendszergazdának.

en: Answer questions here and press Enter when done.  For a menu press F10.
hu: A kért adatokat itt adja meg, majd utána nyomja meg az Enter billentyűt. A menü megjelenítéséhez nyomja meg az F10 billentyűt.

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
hu: Az archívum nem tartalmazza a GdmGreeterTheme.info fájlt

en: Archive is not of a single subdirectory
hu: Az archívum nem egy könyvtárból áll

en: Archive is not of a subdirectory
hu: Az archívum nem egy alkönyvtárból áll

en: Are you sure you want to reboot the machine?
hu: Biztosan újra szeretné indítani a számítógépet?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
hu: Biztosan le akarja állítani a számítógépet?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
hu: Biztosan energiatakarékos módba helyezi a számítógépet?

en: Authenticate before running --command
hu: Lépjen be, mielőtt futtatja a --command -ot

en: Authentication failed
hu: Sikertelen bejelentkezés

en: Authentication failure!
hu: Sikertelen bejelentkezés!

en: Authentication token change failed for user %s
hu: Nem tudtam megváltoztatni a(z) %s felhasználó jelszavát

en: Author:
hu: Szerző:

en: Automatic Login
hu: Automatikus bejelentkezés

en: Automatic login
hu: Automatikus bejelentkezés

en: Background
hu: Háttér

en: Browse
hu: Tallózás

en: C_onnect
hu: Kapcs_olódás

en: Can not get username
hu: A felhasználói név nem található

en: Can not start fallback console
hu: Nem sikerült elindítani a tartalékkonzolt.

en: Can't disable xscreensaver display hacks
hu: Nem tudom kikapcsolni az xscreensaver megjelenítési trükkjeit

en: Can't find PAM configuration for gdm.
hu: Nem találom a GDM PAM konfigurációs fájlját.

en: Can't lock screen
hu: Nem tudom zárolni a képernyőt

en: Can't open DefaultImage: %s!
hu: Nem tudom megnyitni a(z) %s alapértelmezett ikont!

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
hu: A DefaultImage (%s) megnyitása sikertelen. Az arcböngésző felfüggesztése!

en: Can't open default host icon: %s
hu: Nem tudom megnyitni a(z) %s alapértelmezett szerver ikont.

en: Can't set PAM_RHOST=%s
hu: Nem tudom beállítani a PAM_RHOST=%s változót

en: Can't set PAM_TTY=%s
hu: Nem tudom beállítani a PAM_TTY=%s változót

en: Cannot communicate with GDM (The GNOME Display Manager)
hu: Nem sikerült kommunikálni a GDM-mel (GNOME Display Manager), talán régebbi verzió fut.

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
hu: Nem sikerült kommunikálni a GDM-mel, valószínűleg egy régebbi verzió fut.

en: Cannot connect to remote server
hu: Sikertelen kapcsolódás a távoli géphez

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
hu: Az "xterm" nem található a csökkentett környezethez.

en: Cannot find host
hu: Nem találni a megadott gépet

en: Cannot find or run the base session script, will try the GNOME failsafe session for you.
hu: Nem található vagy nem futtatható az alap munkamenet-parancsfájl, ezért a csökkentett módú GNOME-mal próbálkozom

en: Cannot get passwd structure for %s
hu: Nem tudom a(z) %s passwd struktúráját meghatározni

en: Cannot load user interface
hu: A felhasználói interfész nem tölthető be

en: Cannot open file
hu: Fájl megnyitása sikertelen

en: Cannot run chooser
hu: Ne fusson a kiválasztó

en: Cannot set user group for %s
hu: Nem tudom beállítani a felhasználó csoportját a(z) %s részére

en: Cannot setup pam handle with null display
hu: Nem tudom meghívni a PAM-ot üres felhasználónévvel és/vagy képernyővel

en: Cannot start new display
hu: Nem indítható új képernyő

en: Cannot start the chooser program, you will probably not be able to log in.  Please contact the system administrator.
hu: A kiválasztó programot nem tudom indítani, így nem tud belépni. Szóljon a rendszergazdának.

en: Cannot start the greeter
hu: Az üdvözlőt nem sikerült elindítani

en: Cannot start the greeter program, you will not be able to log in.  This display will be disabled.  Try logging in by other means and editing the configuration file
hu: Nem tudom elindítani az üdvözlő programot, így nem tud majd belépni. Ezt a képernyőt kikapcsolom. Próbáljon meg más módon bejelentkezni, és kijavítani a konfigurációs fájlt.

en: Cannot start the session due to some internal error.
hu: A környezet nem indítható el ismeretlen belső hiba miatt.

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
hu: A GDM képböngészőjében látható arckép megváltoztatása

en: Choose a Session
hu: Válasszon grafikus környezetet

en: Choose a ho_st to connect to:
hu: Válasszon egy szervert a kapcsolódáshoz az alábbiak közül:

en: Choose an Action
hu: Válasszon az alábbiak közül

en: Choose server
hu: Válasszon szervert

en: Choose the X server to start
hu: Válasszon indítandó X szervert

en: Circles
hu: Körök

en: Client address to return in response to xdm
hu: XDM válaszként visszaadandó kliens cím

en: Co_lor
hu: S_zín

en: Configuration is not correct
hu: A konfiguráció helytelen

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
hu: A GDM (a most látható bejelentkezés-kezelő) beállítása. Használatához a rendszergazda jelszavának ismerete szükséges.

en: Connection type to return in response to xdm
hu: XDM válaszként visszaadandó kapcsolattípus

en: Copyright:
hu: Jogok:

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.
hu: Nem tudom elindítani a konfigurációs programot. Győződjön meg róla, hogy az elérési útvonal be van állítva a konfigurációs fájlban.

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.  I will attempt to start it from the default location.
hu: Nem tudom elindítani a konfigurációs programot.  Győződjön meg róla, hogy az elérési útvonal be van állítva a konfigurációs fájlban. Megpróbálom elindítani az alapértelmezett helyről.

en: Could not find a free display number
hu: Nem találok szabad képernyőt

en: Could not find the GNOME installation, will try running the "Failsafe xterm" session.
hu: Nem találom a telepített GNOME-ot, megpróbálom futtatni a "csökkentett xterm"-et.

en: Could not fork a new process!
hu: Nem indítható újabb folyamat!

en: Could not set signal mask!
hu: Nem tudtam beállítani a jelmaszkot!

en: Could not setgid %d. Aborting.
hu: Nem tudom a gid-et %d-re állítani. A művelet megszakítva.

en: Couldn't authenticate user
hu: A felhasználót nem tudtam azonosítani

en: Couldn't authenticate user "%s"
hu: A(z) "%s" felhasználót nem tudtam azonosítani

en: Couldn't open session for %s
hu: Nem tudtam megnyitni a környezetet %s részére

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
hu: Nem tudtam beállítani az felhasználómenedzsmentet %s részére

en: Couldn't set credentials for %s
hu: Nem tudtam beállítani a hitelesítési információkat %s részére

en: D_isconnect
hu: _Szétkapcsolódás

en: Debugging output
hu: Hibakereső-kimenet bekapcsolása

en: Default System Session
hu: Alapértelmezett rendszerkörnyezet

en: Denied XDMCP query from host %s
hu: Megtagadott XDMCP kérés a(z) %s géptől

en: Description:
hu: Leírás:

en: Details: %s
hu: Részletek: %s

en: Did not receive any response from host "%s" in %d seconds.  Perhaps the host is not turned on, or is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
hu: Nem jött válasz a(z) "%s" géptől %d másodperc alatt. Lehet, hogy a gép nincs bekapcsolva, vagy most nem kívánja a bejelentkezését fogadni. Próbálja meg később.

en: Did not receive response from server
hu: Nem jött válasz a kiszolgálótól

en: Display %s is busy. There is another X server running already.
hu: A(z) %s képernyő foglalt. Már fut ott egy másik X szerver.

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
hu: Az Xnest a '%s' képernyőt nem tudta megnyitni

en: Displays per _host:
hu: Képernyők szerverenként:

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
hu: Direkt lekérdezés indirekt helyett (kiválasztó)

en: Do not fork into the background
hu: Ne forkoljon a háttérben

en: Do not lock current screen
hu: Nem zárolja az aktuális képernyőt

en: Do you really wish to remove theme '%s' from the system?
hu: Valóban el akarja távolítani a(z) %s témát a rendszerből?

en: Don't check for running gdm
hu: Ne ellenőrizze, hogy fut-e GDM

en: Doubleclick on the user
    to log in
hu: Bejelentkezéshez dupla kattintás a felhasználóra

en: Doubleclick on the user to log in
hu: Bejelentkezéshez kettős kattintás a felhasználóra

en: Enable _XDMCP
hu: Az XDMCP engedélyezése

en: Enter new UNIX password:
hu: Adja meg az új jelszót:

en: Enter the root password
    to run the configuration.
hu: Adja meg a rendszergazda jelszavát
    a beállítás elindításához.

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hu: Hiba a(z) %s kapcsolónál: %s.
    Futtassa a '%s --help' parancsot a parancssori kapcsolók listájáért.

en: Error while changing NIS password.
hu: Hiba a NIS jelszó módosítása közben.

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to (%s)
hu: Hiba (%s) futtatásának próbálása 
    közben, amely (%s)-re mutat.

en: Exit the application
hu: Kilépés az alkalmazásból

en: Extra options for Xnest
hu: Extra opciók az Xnest-nek

en: Failed to restart self
hu: Sikertelen újraindítás

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
hu: Nem sikerült elindítani az X szervert több próbálkozás után sem. A(z) %s képernyő letiltva

en: Failsafe _Gnome
hu: Csökkentett _Gnome

en: Failsafe _Terminal
hu: Csökkentett _Terminál

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
hu: A(z) %s fájlt nem tudtam megnyitni olvasásra
    Hiba: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
hu: A(z) %s fájlt nem tudtam megnyitni írásra
    Hiba: %s

en: File does not exist
hu: A fájl nem létezik

en: File not a tar.gz or tar archive
hu: A fájl nem tar.gz vagy tar archívum

en: Flexible server request denied: Not authenticated
hu: Dinamikus szerver kérés letiltva: nem engedélyezett

en: GDM (The GNOME Display Manager) is not running.
hu: A GDM (GNOME Display Manager), nem fut.

en: GDM Host Chooser
hu: GDM szerver kiválasztó

en: GDM Login
hu: GDM bejelentkezés

en: GDM could not write a new authorization entry to disk.  Possibly out of diskspace.%s%s
hu: A GDM nem tudta kiírni az új engedélyezőkulcsot. Valószínűleg betelt a lemez: %s%s

en: GDM could not write to your authorization file.  This could mean that you are out of disk space or that your home directory could not be opened for writing.  In any case, it is not possible to log in.  Please contact your system administrator
hu: A GDM nem tudott írni az engedélyezőfájlba. Ez jelentheti azt, hogy megtelt a lemez, vagy hogy a saját könyvtárát nem lehet írásra megnyitni. Bármi történt is, nem tud bejelentkezni. Kérem, szóljon a rendszergazdának.

en: GDM detected a shutdown or reboot in progress.
hu: A GDM észrevette, hogy leállítás vagy újraindítás folyik.

en: GDM is not running
hu: A GDM nem fut

en: GDM restarting ...
hu: A GDM újraindul ...

en: GNOME Art variation of Circles
hu: GNOME művészi körök

en: GNOME Art variation of Circles with a Face Browser
hu: GNOME művészi körök arcböngészővel

en: GNOME Artists
hu: GNOME művészek

en: GNOME Desktop Manager
hu: GNOME Munkafelület-kezelő

en: General
hu: Általános

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
hu: A Glade fájl tönkrement! Ellenőrizze, hogy a megfelelő fájl van telepítve!
    fájl: %s widget: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
hu: A Glade fájl tönkrement! Ellenőrizze, hogy a megfelelő fájl van telepítve!
    fájl: %s widget: %s várt clist oszlopok: %d

en: Graphical greeter
hu: Grafikus üdvözlő

en: Greeter
hu: Üdvözlő

en: Happy GNOME with Browser
hu: Happy GNOME böngészővel

en: Honour _indirect requests
hu: A közvetett kéréseket is figyelembe veszi

en: How to use this application
hu: Rövid ismertető arról, hogy miként használja ezt az alkalmazást

en: I cannot find the host "%s", perhaps you have mistyped it.
hu: Nem találom a "%s" gépet, lehet hogy elírta?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
hu: Nem tudtam elindítani az X szervert (azaz a grafikus felületet). Úgy tűnik nincs jól beállítva. Meg szeretné nézni az X szerver kimenetét, hogy diagnosztizálhassa a problémát?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
hu: Nem tudtam elindítani az X szervert (azaz a grafikus felületet). Úgy tűnik nincs jól beállítva. Jelentkezzen be konzolról és állítsa be. Miután beállította, indítsa el újra a GDM-et.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly. You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
hu: Nem tudtam elindítani az X szervert (azaz a grafikus felületet). Úgy tűnik nincs jól beállítva. Jelentkezzen be konzolról és állítsa be. Miután beállította indítsa újra a GDM-et.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
hu: Nem tudtam elindítani az X szervert (azaz a grafikus felületet). Úgy tűnik az egér nincs jól beállítva. Meg szeretné nézni az X szerver kimenetét, hogy diagnosztizálhassa a problémát?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
hu: Nem tudom elindítani az X
    szervert (a grafikus felületet)
    valamilyen belső hiba folytán.
    Szóljon a rendszergazdának,
    vagy ellenőrizze a syslogot.
    Addig is ez a képernyő ki lesz
    kapcsolva. Indítsa újra a GDM-et
    ha a probléma megoldódott.

en: I could not start the regular X server (your graphical environment) and so this is a failsafe X server.  You should log in and properly configure the X server.
hu: Nem tudtam elindítani az X szervert (a grafikus felületet) így ez egy csökkentett X szerver.Lépjen be és állítsa be megfelelően az X szervert.

en: I could not start the standard greeter.  This display will abort and you may have to login another way and fix the installation of gdm
hu: Nem tudom elindítani az alapértelmezett üdvözlőt. Ez a képernyő kikapcsolódik, másikon kell megpróbálnia belépni, és megjavítani a GDM-et.

en: I could not start your session and so I have started the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
hu: Nem tudtam elindítani a kiválasztott környezetet, ezért a csökkentett módú xterm-et indítottam el. Az ablakok akkor kapnak fókuszt, ha az egér fölöttük van. Úgy lehet kilépni ebből a módból, hogy a bal felső ablakban kiadja az 'exit' parancsot.

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
hu: Most kikapcsolom az X szervert. Indítsa újra a GDM-et miután megfelelően beállította.

en: I will now try to restart the X server again.
hu: Megpróbálom újraindítani az X szervert.

en: Icon
hu: Ikon

en: If you still wish to use this feature, either start GDM yourself or ask your system administrator to start GDM.
hu: Ha mégis szeretné használni ezt a lehetőséget, vagy indítsa el a GDM-et, vagy kérje meg erre a rendszergazdát.

en: Indirect XDMCP is not enabled
hu: Az indirekt XDMCP nem engedélyezett.

en: Invalid server command '%s'
hu: Érvénytelen szerver parancs '%s'

en: Just For _This Session
hu: _Csak erre az alkalomra

en: Just _Log In
hu: Csak _bejelentkezés

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
hu: Csak az Xnest futtatása, nincs kérdezés (nincs kiválasztó)

en: L_ocal:
hu: He_lyi:

en: Language %s does not exist, using %s
hu: A megadott %s nyelv nem létezik, %s-t használom

en: Last
hu: Utolsó

en: Listen on _UDP port:
hu: Ezen az UDP porton figyel:

en: Log in anyway
hu: Bejelentkezés mindenképpen

en: Log in as another user inside a nested window
hu: Belépés más felhasználóként egy beültetett ablakban

en: Log in as another user without logging out
hu: Belépés más felhasználó nevében kilépés nélkül

en: Log in using the default system language
hu: Bejelentkezés az alapértelmezett nyelvbeállítással

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
hu: Bejelentkezés után azt a nyelvet használjuk, amit a legutóbbi bejelentkezésnél használt.

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
hu: Bejelentkezés a legutóbb kiválasztott grafikus környezet használatával

en: Login Photo
hu: Bejelentkező fotó

en: Login Screen Setup
hu: A bejelentkező képernyő beállítása

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
hu: Előre meghatározott felhasználó belép_tetése adott idő letelte után.

en: Logo
hu: Logó

en: Make _Default
hu: Legyen _alapértelmezett

en: Master halting...
hu: A számítógép leáll...

en: Master rebooting...
hu: A számítógép újraindul...

en: Master suspending...
hu: A számítógép működésének felfüggesztése...

en: Max p_ending indirect requests:
hu: Maximális függő közvetett kérések száma:

en: Maximum _pending requests:
hu: Maximális függő kérések száma:

en: Maximum _remote sessions:
hu: Maximális távoli kapcsolatok száma:

en: Maximum _wait time:
hu: Maximális várakozási idő:

en: Maximum indirect w_ait time:
hu: Maximális várakozási idő, közvetett esetben:

en: Miscellaneous
hu: Egyebek

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
hu: N-Z|Norvég (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
hu: N-Z|Norvég (nynorsk)

en: N-Z|Oriya
hu: N-Z|Perzsa

en: N-Z|Panjabi
hu: N-Z|Pandzsabi

en: N-Z|Persian
hu: N-Z|Perzsa

en: N-Z|Polish
hu: N-Z|Lengyel

en: N-Z|Portuguese
hu: N-Z|Portugál

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
hu: N-Z|Portugál (brazil)

en: N-Z|Romanian
hu: N-Z|Románia

en: N-Z|Russian
hu: N-Z|Orosz

en: N-Z|Serbian
hu: N-Z|Szerb

en: N-Z|Slovak
hu: N-Z|Szlovák

en: N-Z|Slovenian
hu: N-Z|Szlovén

en: N-Z|Spanish
hu: N-Z|Spanyol

en: N-Z|Spanish (Mexico)
hu: N-Z|Spanyol (Mexikó)

en: N-Z|Swedish
hu: N-Z|Svéd

en: N-Z|Swedish (Finland)
hu: N-Z|Svéd (Finnország)

en: N-Z|Turkish
hu: N-Z|Török

en: N-Z|Ukrainian
hu: N-Z|Ukrán

en: N-Z|Vietnamese
hu: N-Z|Vietnami

en: N-Z|Walloon
hu: N-Z|Vallon

en: N-Z|Welsh
hu: N-Z|Welszi

en: New Login
hu: Új belépés

en: New Login in a Nested Window
hu: Új belépés egy beültetett ablakban

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
hu: Nincs XDMCP-támogatás a binárisban. Hogy engedélyezze az XDMCP-támogatást, újra kell fordítania a GDM-et az XDMCP függvénykönyvtárakkal.

en: No configuration was found
hu: Nem találtam konfigurációs fájlt

en: No console (local) servers to be run
hu: Nincs konzol (helyi) szerver a futtatáshoz

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
hu: Nincs daemon/ServAuthDir megadva a konfigurációs fájlban

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
hu: Nem található alapértelmezett környezet-hivatkozás. A csökkentett GNOME környezetet használom.

en: No file selected
hu: Nincs fájl kiválasztva

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
hu: Nem tudtam interfészt betölteni, ROSSZ! (fájl: %s)

en: No password supplied
hu: Nincs jelszó megadva

en: No picture selected.
hu: Nincs kiválasztott kép.

en: No screenshot available
hu: Bemutató kép nem elérhető

en: No servers were defined in the configuration file and XDMCP was disabled.  This can only be a configuration error.  So I have started a single server for you.  You should log in and fix the configuration.  Note that automatic and timed logins are disabled now.
hu: Nincs szerver definiálva a konfigurációs fájlban, és az XDMCP ki van kapcsolva. Ez csak egy beállítási hiba lehet. Elindítottam egy szervert.Lépjen be, és javítsa ki a beállítást. Az automatikus és időzített bejelentkezések le vannak tiltva.

en: No serving hosts were found.
hu: Nem találtam egyetlen kiszolgálót sem.

en: Not a theme archive
hu: Ez nem téma fájl

en: Only root wants to run gdm
hu: Csak a rendszergazda futtathatja a GDM-et!

en: Open a session to the selected host
hu: Kapcsolat megnyitása a kiválasztott géphez

en: Options
hu: Beállítások

en: Other|POSIX/C English
hu: Other|POSIX/C Angol

en: Password has been already used. Choose another.
hu: A megadott jelszót már használta. Adjon meg egy másikat.

en: Password unchanged
hu: A jelszó nem változott

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Perhaps you have an old version of GDM running.
hu: Valószínűleg egy régebbi GDM verzió fut.

en: Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
hu: Az ön számára nem engedélyezett ez a művelet. Valószínű a .Xauthority fájlja nincs rendesen beállítva.

en: Pick a color
hu: Szín kiválasztása

en: Picture is too large
hu: A kép túl nagy

en: Pin_g interval (seconds):
hu: Ping időköz (mp):

en: Ping interval (seconds):
hu: Ping időköz (mp):

en: Ping to %s failed, whacking display!
hu: A(z) %s pingelése sikertelen, a képernyő hibás lehet!

en: Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
hu: Kérje meg a rendszergazdát, hogy kapcsolja be a GDM beállító programjában.

en: Please ask your system administrator to install it.
hu: Kérje meg a rendszergazdát, hogy telepítse.

en: Please ask your system administrator to start it.
hu: Kérje meg a rendszergazdát, hogy indítsa el.

en: Please enter your username
hu: Adja meg a felhasználói nevét

en: Please insert 25 cents to log in.
hu: Dobjon be 100 Ft-ost a bejelentkezéshez.

en: Please make sure the Caps Lock key is not enabled.
hu: Figyeljen oda, hogy a Caps Lock ne legyen bekapcsolva.

en: Please type in the root (privileged user) password.
hu: Adja meg a rendszergazda jelszavát.

en: Please wait: scanning local network...
hu: Kis türelmet: szétnézek a helyi hálózaton...

en: Preserve LD_* variables
hu: Az LD_* környezeti változók megtartása

en: Preview:
hu: Előnézet:

en: Probe the network
hu: A hálózat ismételt ellenőrzése

en: Query and add this host to the above list
hu: A gép lekérdezése és hozzáadása a fenti listához

en: Query logout action request denied: Not authenticated
hu: Dinamikus szerver kérés letiltva: nem engedélyezett

en: Query vt request denied: Not authenticated
hu: Dinamikus szerver kérés letiltva: nem engedélyezett

en: Re_mote welcome string:
hu: Távoli ü_dvözlőszöveg:

en: Reboot
hu: Újraindítás

en: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
hu: Újraindítás, vagy Leállítás kérés a(z) %s képernyőről, de nincs rendszer menü

en: Reboot your computer
hu: A számítógép újraindítása

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
hu: A kért %s szerver nem használható flexibilis szerverként. Az általános szervert használom.

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
hu: Újraindítási vagy leállási kérelem %s nem helyi képernyőről.

en: Retry _delay (seconds) :
hu: Újrapróbálkozások közötti _késleltetés (mp):

en: Return to previous login
hu: Vissza az előző bejelentkezéshez

en: Retype new UNIX password:
hu: Adja meg ismét a jelszót:

en: Root login disallowed on display '%s'
hu: A rendszergazda belépése nem engedélyezett a '%s' képernyőn

en: Run _XDMCP chooser
hu: Az _XDMCP-kiválasztó futtatása

en: Run an XDMCP chooser which will allow you to log into available remote machines, if there are any.
hu: Az XDMCP kiválasztó elindítása, ez lehetővé teszi, hogy távoli gépekre is bejelentkezzen.

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
hu: Broadcast futtatása indirekt helyett (chooser)

en: Run in background
hu: Futtatás háttérben

en: Security
hu: Biztonság

en: Select _Language...
hu: Válasszon nyelvet...

en: Select _Session...
hu: Grafikus környezet kiválasztása...

en: Select a language
hu: Válasszon nyelvet

en: Select a language for your session to use:
hu: Válassza ki a grafikus környezet nyelvét:

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
hu: Válasszon egy fotót, ez fog megjelenni önről az arcböngészőben:

en: Select new theme archive to install
hu: Válassza ki a telepítendő témaarchívumot

en: Send the specified protocol command to gdm
hu: A megadott protokoll parancs küldése a GDM-nek

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but has the wrong permissions, it should have permissions of %o. Please correct the permissions or the gdm configuration %s and restart gdm.
hu: A Server authorization könyvtár (daemon/ServAuthDir) jogai %s-re vannak hibásan állítva, mert annak %o jogokkal kellene rendelkeznie. Javítsa ki a könyvtár jogait, vagy a(z) %s GDM konfigurációt, majd indítsa újra a GDM-et.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s. Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
hu: A Server Authorization könyvtár (daemon/ServAuthDir) %s-re van állítva, de nem a(z) %s felhasználó, és a(z) %s csoport a tulajdonosa. Javítsa ki a könyvtár jogait, vagy javítsa ki a(z) %s GDM konfigurációt és indítsa újra a GDM-et.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hu: A Server Authorization könyvtár (daemon/ServAuthDir) %s-re van állítva, de ez nem létezik. Javítsa ki a(z) %s GDM konfigurációt majd indítsa újra a GDM-et.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hu: A Server Authorization könyvtár (daemon/ServAuthDir) %s-re van állítva, de az nem könyvtár. Javítsa ki a(z) %s GDM konfigurációt majd indítsa újra a GDM-et.

en: Server name '%s' not found, using standard server
hu: A '%s' nevű szervert nem találtam. Az általános szervert használom

en: Session directory is missing
hu: A környezet könyvtár nincs megadva

en: Set logout action request denied: Not authenticated
hu: Dinamikus szerver kérés letiltva: nem engedélyezett

en: Show _actions menu
hu: A rendszer menü megjelenítése

en: Show choosable user images (_face browser)
hu: Kiválasztható _felhasználói képek mutatása (arcképböngészőben)

en: Show the "Actions" menu (formerly known as the "System" menu).  If not set, none of the system commands will be available (this includes reboot, shutdown, configure, chooser)
hu: A "Rendszer" menü megjelenítése. Ha ez nincs beállítva, a rendszerparancsok nem hozzáférhetőek (leállítás, újraindítás, kiválasztó és beállítás)

en: Shut _Down
hu: _Leállítás

en: Shut _down the computer
hu: _Leállítás

en: Shut down the system so that you may safely turn off the computer.
hu: Leállítja a számítógépet,
    ami utána biztonságosan kikapcsolható

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
hu: Leállítja a számítógépet, amit utána nyugodtan kikapcsolhat.

en: Shut_down
hu: _Leállítás

en: Socket for xdm communication
hu: Socket az xdm kommunikációhoz

en: Some error occured when installing the theme
hu: Hiba történt a téma telepítésekor

en: Sorry, passwords do not match
hu: Sajnálom, a megadott jelszavak nem egyeznek meg

en: Standard greeter
hu: Általános üdvözlő

en: Standard server
hu: Általános szerver

en: Starting a new login only works correctly on the console.
hu: Nem konzolon van belépve. Új belépés csak a konzolon működik jól.

en: Status
hu: Állapot

en: String to be shown in the greeter as welcome.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
hu: Az üdvözlőben megjelenő szöveg. A(z) %n helyén a számítógép neve fog megjelenni.

en: String to be shown in the greeter for people logging in remotely with XDMCP.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
hu: A távoli üdvözlőben (XDMCP) megjelenő szöveg. A(z) %n helyén a számítógép neve fog megjelenni.

en: Sus_pend
hu: _Felfüggesztés

en: Sus_pend the computer
hu: _Elaltatás

en: Suspend your computer
hu: Energiatakarékos módba kapcsolja a számítógépet

en: System Default
hu: Rendszer alapértelmezés

en: System default
hu: Rendszer alapértelmezés

en: System is rebooting, please wait ...
hu: A rendszer újraindul, várjon türelemmel...

en: System is shutting down, please wait ...
hu: A rendszer leáll, várjon türelemmel...

en: TYPE
hu: TÍPUS

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
hu: Az X szerver nem indult. Talán rosszul vagy nincs konfigurálva.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
hu: Az X szerver nem létezik. Valószínűleg a GDM rosszul van beállítva.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
hu: Elérte az engedélyezett flexibilis X szerverek számát.

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hu: A kiválasztó verziója (%s) nem egyezik a démon verziójával (%s).
    Valószínű mostanában frissített GDM-et.
    Indítsa újra a GDM démont, vagy a számítógépet.

en: The configuration file contains an invalid command line for the login dialog, and thus I ran the default command.  Please fix your configuration.
hu: A konfigurációs fájl ismeretlen parancsot tartalmaz
    a beléptető ablak számára, ezért az alapértelmezett
    parancsot indítottam. Javítsa ki a beállításokat.

en: The configuration was not found.  GDM is using defaults to run this session.  You should log in and create a configuration file with the GDM configuration program.
hu: Nem találtam a konfigurációs fájlt. A GDM az
    alapértelmezést használja ehhez a környezethez.
    Lépjen be, és hozzon létre egy konfigurációs fájlt a
    GDM beállító programjával.

en: The display server has been shut down about 6 times in the last 90 seconds, it is likely that something bad is going on.  I will wait for 2 minutes before trying again on display %s.
hu: Az X kiszolgáló legalább hatszor leállt az elmúlt másfél percben. Valószínűleg valami nincs rendben. Két perc múlva megkíséreljük újra elindítani a programot a(z) %s képernyőn.

en: The face browser is not configured
hu: Az arcböngésző nincs beállítva

en: The face browser is not configured in the GDM configuration.  Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
hu: Az arcböngésző nincs beállítva.
    Kérje meg a rendszergazdát, hogy engedélyezze a 
    GDM beállító programban.

en: The gdm group does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hu: A gdm csoport nem létezik. Javítsa ki a(z) %s GDM konfigurációt majd indítsa újra a GDM-et.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hu: A GDM csoportot rootra állította, de ez nincs engedélyezve biztonsági okok miatt. Javítsa ki a(z) %s GDM konfigurációt, majd indítsa újra a GDM-et.

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hu: A gdm felhasználó nem létezik. Javítsa ki a(z) %s GDM konfigurációt, majd indítsa újra a GDM-et.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
hu: A GDM felhasználó rootra van állítva, de ez nincs engedélyezve biztonsági okok miatt. Javítsa ki a(z) %s GDM konfigurációt, és indítsa újra a GDM-et.

en: The greeter program appears to be crashing.
    I will attempt to use a different one.
hu: Az üdvözlőprogram összeomlott.
    Egy másikat próbálok indítani.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hu: Az üdvözlő verziója (%s) nem egyezik a démon verziójával (%s).
    Valószínű mostanában frissített GDM-et.
    Indítsa újra a GDM démont, vagy a számítógépet.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hu: Az üdvözlő verziója (%s) nem egyezik a démon verziójával (%s).
    Valószínű mostanában frissített GDM-et.
    Indítsa újra a GDM démont, vagy a számítógépet.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hu: Az üdvözlő verziója (%s) nem egyezik a démon verziójával.
    Valószínű mostanában frissített GDM-et.
    Indítsa újra a GDM démont, vagy a számítógépet.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
hu: Az üdvözlő verziója (%s) nem egyezik a démon verziójával.
    Valószínűleg mostanában frissített GDM-et.
    Indítsa újra a GDM démont vagy a számítógépet.

en: The host "%s" is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
hu: A(z) "%s" gép most nem kívánja a bejelentkezését fogadni. Próbálja meg később.

en: The main area of this application shows the hosts on the local network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login remotely to other machines as if they were logged on using the console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking "Refresh".  When you have selected a host click "Connect" to open a session to that machine.
hu: Az alkalmazás fő ablaka azokat a szervereket mutatja a helyi hálózatról, melyeken az "XDMCP" engedélyezve van.
    
    Ez lehetővé teszi a felhasználóknak, hogy úgy lépjenek be távolról a gépre, mintha annak konzolján jelentkeznének be.
    
    Frissítheti a listát, ha a "Frissítés" gombra kattint.
    
    A megfelelő szerver kiválasztása után kattintson a "Kapcsolódás" gombra. Ezt követően elindul egy grafikus környezet az adott gépen.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
hu: A nestelt X szerver (Xnest) nem tud kapcsolódni a mostani X szerverhez. Talán hiányzik az X engedélyezőfájl.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
hu: A nestelt X szerver (Xnest) nem létezik, vagy a GDM rosszul van konfigurálva.
    Telepítse az Xnest csomagot, hogy helyi belépést használhasson.

en: The session you selected does not look valid.  I will run the GNOME failsafe session for you.
hu: A kiválasztott környezet nem tűnik valósnak. Elindítok egy failsafe környezetet.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
hu: A megadott képernyő foglalt, így a szervert a(z) %s képernyőn indítottam el.

en: The system administrator disallowed pictures larger than %d bytes to show in the face browser
hu: A rendszergazda letiltotta a(z) %d bájtnál nagyobb képek megjelenítését a képböngészőben.

en: The system administrator has disabled your account.
hu: A rendszergazda felfüggesztette az ön felhasználói azonosítóját.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
hu: A rendszergazda nem léphet be erről a képernyőről.

en: The theme does not contain definition for the username/password entry element.
hu: A témája nem tartalmaz definíciót a felhasználói név/jelszó beviteli elemhez.

en: The theme for the graphical greeter is corrupt
hu: A grafikus üdvözlő témája sérült.

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
hu: A(z) '%s' témakönyvtár már létezik. Mégis telepíti?

en: Theme with blue circles
hu: Téma kék körökkel

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
hu: Már fut egy X szerver a(z) %s számú képernyőn. Megpróbáljak egy másik képernyőt? Ha nemmel válaszol, ismét megpróbálom a(z) %s-t.%s

en: There was an error loading the theme %s
hu: Hiba történt a(z) %s téma betöltése közben.

en: There was an error loading the theme, and the default theme also could not have been loaded, I will attempt to start the standard greeter
hu: Hiba történt a téma betöltésekor, és az alapértelmezett témát sem tudtam betölteni. Megpróbálom indítani az alapértelmezett üdvözlőt

en: There were errors trying to start the X server.
hu: Hiba keletkezett az X szerver indítása közben.

en: This configuration window changes settings for the GDM daemon, which is the graphical login screen for GNOME.  Changes that you make will take effect immediately.
    
    Note that not all configuration options are listed here.  You may want to edit %s if you cannot find what you are looking for.
    
    For complete documentation see the GNOME help browser Under the category GNOME/System.
hu: Ez a konfigurációs ablak megváltoztatja a GDM démon beállításait, ami a GNOME grafikus beléptető képernyője. A változtatások azonnali hatásúak.
    
    Nem minden beállítható paraméter van kilistázva ide. Lehet hogy szerkesztenie kell %s-t, ha nem találja meg, amit keres.

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
hu: Ez egy csökkentett környezet, amely a GNOME-ba juttatja. Nem indulnak el az indító parancsfájlok, és csak akkor kell használni, ha máshogy nem tud belépni. A GNOME az 'Alapértelmezett' környezetet használja.

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
hu: Ez egy csökkentett környezet, amely egy terminált indít el. Nem indulnak el az indító parancsfájlok, és csak akkor kell használni, ha máshogy nem tud belépni. A terminálból az 'exit' paranccsal lehet kilépni.

en: This is the Failsafe Gnome session.  You will be logged into the 'Default' session of Gnome with no startup scripts run.  This is only to fix problems in your installation.
hu: Ez a Csökkentett Gnome környezet. Az alapértelmezett Gnome-ba kerül, beléptetve az indító szkriptek lefuttatása nélkül. Csak azért van, hogy a rendszere hibáit javíthassa.

en: This is the Failsafe xterm session.  You will be logged into a terminal console so that you may fix your system if you cannot log in any other way.  To exit the terminal emulator, type 'exit' and an enter into the window.
hu: Ez a Csökkentett terminál környezet. Egy terminál konzolba lesz beléptetve hogy megjavíthassa a rendszerét, ha nem tud más módon belépni. Hogy kilépjen a terminálból, írjon 'exit'-et és nyomjon entert az ablakban.

en: This is the default system session
hu: Ez az alapértelmezett rendszerkörnyezet

en: This is the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
hu: Ez a csökkentett módú xterm környezet. Az ablakok akkor kapnak fókuszt, ha az egér fölöttük van. Úgy lehet kilépni ebből a módból, hogy a bal felső ablakban kiadja az 'exit' parancsot.

en: This session logs you into CDE
hu: Ez a környezet a CDE-be jelentkeztet be

en: This session logs you into GNOME
hu: Ez a környezet a GNOME-ba jelentkeztet be

en: Timed Login
hu: Időzített beléptetés

en: Timed login us_ername:
hu: Időzített b_eléptetés felhasználói neve:

en: TimedLoginDelay was less than 5.  I'll just use 5.
hu: A TimedLoginDelay kevesebb 5-nél. 5-re állítom.

en: Too many X sessions running.
hu: Túl sok X környezet fut.

en: Too many alias levels for a locale, may indicate a loop
hu: Túl sok eleme van a helyi beállításokhoz tartozó álnévláncolatnak, ez hurokra utalhat

en: Too many users to list here...
hu: Túl sok felhasználó van, nem fér ki...

en: Trying to update an unsupported configuration key.
hu: Megpróbálok frissíteni egy nem támogatott beállítási kulcsot.

en: Unable to establish service %s: %s
hu: Nem sikerült elindítani a(z) %s szolgáltatást: %s

en: Unknown error occured.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Unknown server type requested, using standard server.
hu: Ismeretlen szerver típus kérelem, az általános szervert használom.

en: User %s no longer permitted to access the system
hu: A(z) %s felhasználó már nem léphet be a rendszerbe

en: User %s not allowed to log in
hu: A(z) %s felhasználó nem jelentkezhet be

en: User %s not permitted to gain access at this time
hu: A(z) %s felhasználó ebben az időpontban nem léphet be

en: User %s will login in %d seconds
hu: %s felhasználó beléptetése %d másodperc múlva

en: Username
hu: Felhasználói név

en: Username:
hu: Felhasználói név:

en: View details (~/.xsession-errors file)
hu: Részletek megtekintése (~/.xsession-errors fájl)

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Welcome to %n
hu: %n üdvözli

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
hu: Futtassam az X beállítóprogramját? Ehhez a rendszergazda jelszava szükséges.

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
hu: Szeretné hogy futtassam az egérbeállító programot? Ehhez szükség lesz a rendszergazda jelszavára.

en: Would you like to view the detailed X server output as well?
hu: Szeretné megtekinteni az X szerver részletes kimenetét is?

en: XDMCP is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
hu: Az XDMCP ki van kapcsolva és a GDM nem talál indítandó helyi kiszolgálót. A művelet megszakítva! Javítsa ki a(z) %s konfigurációt, és indítsa újra a GDM-et.

en: XDMCP is not enabled
hu: Az XDMCP nem engedélyezett

en: Xnest command line
hu: Xnest parancssor

en: Xnest doesn't exist.
hu: Az Xnest nem létezik.

en: Xnest mode
hu: Xnest mód

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
hu: Hoppá! Semmi sincs a környezet (session) könyvtárban.

en: You are already logged in.  You can log in anyway or abort this login
hu: Már be van jelentkezve. Ettől függetlenül bejelentkezhet, vagy megszakíthatja a belépést.

en: You are already logged in.  You can log in anyway, return to your previous login session, or abort this login
hu: Már be van jelentkezve. Ettől függetlenül bejelentkezhet, visszatérve az előző bejelentkezéshez, vagy megszakíthatja ezt a bejelentkezést

en: You are required to change your password immediately (password aged)
hu: Azonnal meg kell változtatnia a jelszavát (a régi jelszó lejárt)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
hu: Azonnal meg kell változtatnia a jelszavát (a rendszergazda kérése)

en: You are required to change your password.
    Please choose a new one.
hu: Azonnal meg kell változtatnia a jelszavát (a rendszergazda kérése)

en: You do not seem to be logged in on the console
hu: Nem konzolon van belépve. Új belépés csak a konzolon működik jól.

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
hu: Az ön számára nem engedélyezett ez a művelet. Valószínűleg a .Xauthority fájlja nincs rendesen beállítva.

en: You do not seem to have the authentication needed for this operation
hu: Az ön számára nem engedélyezett ez a művelet. Valószínű a .Xauthority fájlja nincs rendesen beállítva.

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
hu: A(z) %s-t választotta környezetként, de az alapértelmezett beállítása %s.
    
    Szeretné, hogy a(z) %s legyen ezután az alapértelmezett grafikus környezete?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
hu: A(z) %s-t választotta alapértelmezett környezetnek.
    Ha azt szeretné, hogy %s legyen az alap mostantól,
    futtassa a 'switchdesk' alkalmazást
    (Rendszer->Munkaasztalváltó eszköz a panelmenüből).

en: You likely won't be able to log in either.
hu: Valószínűleg a belépés sem fog sikerülni.

en: You might in fact be using a different display manager, such as KDM (KDE Display Manager) or xdm.
hu: Valószínűleg egy másik képernyőkezelőt futtat, például a KDM-et vagy az XDM-et.

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
hu: Csak rendszergazda (root) jogosultságokkal állíthatja be a GDM-et.

en: You must choose a longer password
hu: Válasszon hosszabb jelszót

en: You must wait longer to change your password
hu: Még várnia kell a jelszó megváltoztatásával

en: You've got capslock on!
hu: A Caps Lock aktív!

en: Your account has expired; please contact your system administrator
hu: Belépése engedélyezett időtartama lejárt. Szóljon a rendszergazdának.

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.  Do you want to log in with the / (root) directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless you use a failsafe session.
hu: A saját könyvtára: 
    %s
    de ez a könyvtár nem létezik.
    Be akar lépni úgy hogy a gyökérkönyvtár legyen a saját könyvtára?
    
    Valószínűleg semmi sem fog működni, hacsak nem a failsafe környezetet választja.

en: Your password has been changed but you may have to change it again, please try again later or contact your system administrator.
hu: A jelszó megváltoztatása sikertelen. Próbálja meg később, vagy lépjen kapcsolatba a rendszergazdával.

en: Your password has expired.
    Only a system administrator can now change it
hu: Belépése engedélyezett időtartama lejárt. Szóljon a rendszergazdának.

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
hu: A kedvenc %s környezet típusa nincs telepítve ezen a gépen.
    Szeretné, hogy %s legyen az alapértelmezett mostantól?

en: Your session directory is missing or empty!  There are two available sessions you can use, but you should log in and correct the gdm configuration.
hu: A környezet könyvtára hiányzik vagy üres!
    
    Ilyenkor két környezet lehetséges, de
    lépjen be és javítsa ki a GDM konfigurációt.

en: Your session only lasted less than 10 seconds.  If you have not logged out yourself, this could mean that there is some installation problem or that you may be out of diskspace.  Try logging in with one of the failsafe sessions to see if you can fix this problem.
hu: A környezet futása kevesebb mint 10 másodpercig tartott. Ha nem magától lépett ki, akkor ez azt jelentheti, hogy valami telepítési hiba történt, vagy megtelt a lemez. Próbáljon meg belépni csökkentett módban, hogy lássa, ki tudja-e küszöbölni a problémát.

en: _Actions
hu: _Rendszer

en: _Add
hu: Hozzá_adás

en: _Automatic login username:
hu: _Automatikus bejelentkezés felhasználóneve:

en: _Background color:
hu: Háttérszín:

en: _Configure
hu: _Beállítás

en: _Configure Login Manager...
hu: A munkafelület kezelő beállítása

en: _Configure the login manager
hu: A GDM _beállítása

en: _Delete theme
hu: Téma tö_rlése

en: _Image
hu: _Kép

en: _Install
hu: _Telepítés

en: _Install new theme
hu: Új _téma telepítése

en: _Language
hu: _Nyelv

en: _Last
hu: _Legutóbbi

en: _Login a user automatically on first bootup
hu: _Felhasználó automatikus beléptetése első induláskor

en: _No background
hu: _Nincs háttér

en: _Only color on remote displays
hu: Színek csak a távoli képernyőn

en: _Other
hu: Egyéb

en: _Password:
hu: Jelszó:

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Reboot
hu: Új_raindítás

en: _Reboot the computer
hu: Új_raindítás

en: _Remote:
hu: Távol_i:

en: _Scale background image to fit
hu: _Háttérkép feszítése

en: _Seconds before login:
hu: _Várakozás a bejelentkezés előtt (mp):

en: _Session
hu: _Grafikus környezet

en: _Suspend
hu: _Felfüggesztés

en: _System Default
hu: Rendszer alapértelmezés

en: _Username:
hu: _Felhasználói név:

en: _Welcome string:
hu: Üd_vözlőszöveg:

en: _XDMCP Chooser
hu: _XDMCP kiválasztó

en: _XDMCP Chooser...
hu: _XDMCP kiválasztó...

en: author
hu: szerző

en: description
    widget
hu: leírás
    widget

en: gdm already running. Aborting!
hu: A GDM már fut. A művelet megszakítva!

en: gdmaskpass only runs as root
hu: A gdmaskpass csak rootként fut

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
hu: %s számára az initgroups() sikertelen. A művelet megszakítva.

en: y = Yes or n = No? >
hu: y = Igen vagy n = Nem? >
