gnome-panel - en to hu translation catalogue (427 entries)

en: 
    
    (If you choose not to reload it at this time you can always add it by right clicking on the panel and clicking on the "Add to Panel" submenu)
hu: 
    
    (Ha most nem tölti újra, később még mindig hozzáadhatja a panelen való jobb kattintással és a "Panelra helyezés" almenü használatával.)

en: 
    
    Do you want to delete the applet from your configuration?
hu: 
    
    Törli ezt az appletet a beállításaiból?

en: %A %B %d
hu: %B %e., %A

en: %A, %B %d %Y
hu: %Y. %B %e., %A

en: %H:%M
hu: %H.%M

en: %H:%M:%S
hu: %H.%M.%S

en: %I:%M %p
hu: %l.%M %p

en: %I:%M:%S %p
hu: %l.%M.%S %p

en: %a %b %e
hu: %b. %e., %a

en: %l:%M %p
hu: %l.%M %p

en: %l:%M:%S %p
hu: %l.%M.%S %p

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using it, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
hu: A(z) %s applet az idejét rabolja, a lemezterületet pocsékolja, valamint a fordítási időt növeli. Elindítva a panelen helyet foglal, és memóriát pazarol. Ha valakit meglát, hogy ezt az appletet használja, hívja a mentőket, hogy zárják diliházba.

en: %s the Fish
hu: %s a hal

en: %s the Fish Says:
hu: %s a hal ezt mondja:

en: %s the Fish, a contemporary oracle
hu: %s a hal, korunk jövendőmondója

en: %s the Fish, the fortune teller
hu: %s a hal, a jövendőmondó

en: (with minor help from George)
hu: (George kis segítségével)

en: 12 hour
hu: 12 órás

en: 24 hour
hu: 24 órás

en: 24-hour
hu: 24 órás

en: <b>Animation</b>
hu: <b>Animáció</b>

en: <b>General</b>
hu: <b>Általános</b>

en: <b>Options</b>
hu: <b>Beállítások</b>

en: <b>Preview</b>
hu: <b>Előnézet</b>

en: <b>Restoring Minimized Windows</b>
hu: <b>Minimalizált ablakok visszaállítása</b>

en: <b>Switcher</b>
hu: <b>Váltó</b>

en: <b>Window Grouping</b>
hu: <b>Ablakcsoportosítás</b>

en: <b>Window List Content</b>
hu: <b>Ablaklista tartalma</b>

en: <b>Window List Size</b>
hu: <b>Ablaklista mérete</b>

en: <b>Workspaces</b>
hu: <b>Munkaterületek</b>

en: <small>Opaque</small>
hu: <small>Átlátszatlan</small>

en: <small>Transparent</small>
hu: <small>Átlátszó</small>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
hu: Egy név nélküli hal nagyon unalmas hal. Adjon életet a halának, adjon neki nevet!

en: A simple applet for testing the GNOME-2.0 panel
hu: Egy egyszerű applet a GNOME-2.0-s panel teszteléséhez

en: About GNOME
hu: A GNOME névjegye

en: About _GNOME
hu: A _GNOME névjegye

en: Accessories
hu: Kellékek

en: Action button type
hu: Művelet gomb típusa

en: Actions
hu: Műveletek

en: Ad_just Date & Time...
hu: Dátum és idő _beállítása...

en: Add new item to this menu
hu: Új menüelem hozzáadása

en: Add this as drawer to panel
hu: Panelhez hozzáadás fiókként

en: Add this as menu to panel
hu: Panelhez hozzáadás menüként

en: Add this launcher to panel
hu: Indítóikon hozzáadása a panelhoz

en: Amusements
hu: Szórakoztatás

en: An unknown error occurred while trying to open %s
hu: Ismeretlen hiba történt a következő megnyitása közben: %s

en: And many, many others...
hu: Sokan mások...

en: Animation _speed:
hu: Animáció _sebessége:

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Appointments
hu: Találkozók

en: Area where notification icons appear
hu: Terület, ahol a figyelmeztető ikonok megjelennek

en: Arro_ws on hide buttons
hu: _Nyilak megjelenítése az elrejtőgombokon

en: Background
hu: Háttér

en: Background _image:
hu: Háttér_kép:

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Background color opacity
hu: Háttérszín átlátszósága

en: Background image
hu: Háttérkép

en: Background type
hu: Háttér típusa

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Bottom
hu: Lent

en: Bottom Centered Panel
hu: Lenti középre helyezett panel

en: Bottom Edge Panel
hu: Lenti élpanel

en: Bottom Expanded Edge Panel
hu: Lenti kiterjesztett élpanel

en: Bottom Floating Panel
hu: Lenti úszópanel

en: Browse
hu: Tallózás

en: CDE Menu
hu: CDE menü

en: Calendar
hu: Naptár

en: Can't find an empty spot
hu: Nem található üres hely

en: Cannot add to run box
hu: Nem lehet hozzáadni a futtatás mezőhöz

en: Cannot convert '%s' from UTF-8
hu: Nem lehet UTF-8-ból konvertálni a(z) '%s'-t

en: Cannot create launcher
hu: Az indítóikon létrehozása sikertelen

en: Cannot display help document
hu: Nem lehet megjeleníteni a súgót

en: Cannot display location '%s'
hu: Nem lehet megjeleníteni a(z) '%s' helyet

en: Cannot execute '%s'
hu: Nem lehet végrehajtani a(z) '%s'-t

en: Cannot launch command '%s'
hu: Nem lehet elindítani a(z) '%s' parancsot

en: Cannot launch entry
hu: Nem lehet elindítani a menüelemet

en: Cannot launch icon
hu: Az ikon elindítása sikertelen

en: Cannot load entry
hu: Nem lehet betölteni a menüelemet

en: Cannot open recently used document
hu: A legutóbb használt dokumentumok megjelenítése sikertelen

en: Cannot remove menu item %s
hu: Nem lehet eltávolítani a(z) %s menüelemet

en: Cannot save changes to launcher
hu: Az indítóikon változásainak mentése sikertelen

en: Cannot save launcher to disk
hu: Az indítóikon lemezre mentése sikertelen

en: Cannot save menu item to disk
hu: A menüelem lemezre mentése sikertelen

en: Cannot show %s
hu: Nem lehet megjeleníteni: %s

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
hu: A gomb elrejti az alkalmazások ablakait, és megjeleníti a munkaasztalt.

en: Click here to restore hidden windows.
hu: Az elrejtett ablakok helyreállítása.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
hu: Kattintson az ablakra, hogy az alkalmazás bezáródjon. A művelet az <ESC> billentyűvel szakítható meg.

en: Clock
hu: Óra

en: Clock Applet Factory
hu: Óra applet Factory

en: Clock Preferences
hu: Óra beállításai

en: Clock _type:
hu: Óra _típusa:

en: Close _drawer when launcher is clicked
hu: Fiók be_csukása, ha valami indítva lett belőle

en: Co_lor:
hu: S_zín:

en: Co_mmand to run when clicked:
hu: _Kattintáskor végrehajtandó parancs:

en: Command entry
hu: Parancsbeviteli mező

en: Command icon
hu: Parancs ikonja

en: Command to execute on click
hu: Kattintáskor végrehajtandó parancs

en: Computer Clock
hu: Számítógép óra

en: Confirm panel removal
hu: Megerősítés a panel eltávolítása előtt

en: Copy _Date
hu: _Dátum másolása

en: Copy _Time
hu: _Időpont másolása

en: Could not get directory name from path: %s
hu: Az útvonalból nem lehet megállapítani a könyvtárnevet: %s

en: Could not get file name from path: %s
hu: Az útvonalból nem lehet megállapítani a fájlnevet: %s

en: Couldn't find a suitable application
hu: Nem található megfelelő alkalmazás

en: Create Launcher
hu: Indítóikon létrehozása

en: Create new file in the given directory
hu: Új fájl létrehozása az adott könyvtárban

en: Custom _format:
hu: Egyéni _formátum

en: Custom format
hu: Egyéni formátum

en: Custom format of the clock
hu: Egyéni óraformátum

en: D_on't Delete
hu: Ne _törölje

en: Debian Menu
hu: Debian menü

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
hu: Azt határozza meg, mikor csoportosítsa az Ablaklista applet egyazon alkalmazás ablakait. Lehetséges értékek "never" (soha), "auto", és "always" (mindig).

en: Delete Panel
hu: Panel törlése

en: Desktop
hu: Munkaasztal

en: Details: %s
hu: Részletek: %s

en: Disable Force Quit
hu: Erőltetett kilépés tiltása

en: Disable Lock Screen
hu: Képernyőzár tiltása

en: Disable Logging Out
hu: Kijelentkezés tiltása

en: Display "Run Application" dialog keybinding
hu: "Futtatás" párbeszédablak megjelenítésének gyorsbillentyűje

en: Display a swimming fish or another animated creature
hu: Úszó halat vagy más mozgó lényt jelenít meg

en: Display all workspaces
hu: Minden munkaterület megjelenítése

en: Display workspace names
hu: Munkaterületnevek megjelenítése

en: Drawer
hu: Fiók

en: Drawer and panel _animation
hu: Fiók- és panel_animáció

en: E_xpand
hu: S_zéthúzás

en: Enable animations
hu: Animáció engedélyezése

en: Enable arrows on hide buttons
hu: Nyilak megjelenítése az elrejtőgombokon

en: Enable hide buttons
hu: Elrejtőgombok engedélyezése

en: Enable keybindings
hu: Gyorsbillentyűk engedélyezése

en: Enable program list in "Run Application" dialog
hu: Programlista bekapcsolása az "Alkalmazás futtatása" párbeszédablakban

en: Enable tooltips
hu: Buboréksúgók engedélyezése

en: Entire menu
hu: Teljes menü

en: Error loading display_all_workspaces value for Workspace Switcher: %s
hu: A display_all_workspaces érték betöltése közben hiba történt a Munkaterület-váltóban: %s

en: Error loading display_workspace_names value for Workspace Switcher: %s
hu: A display_workspace_names érték betöltése közben hiba történt a Munkaterület-váltóban: %s

en: Error loading gconf directory '%s': %s
hu: Hiba a(z) '%s' GConf-könyvtár betöltése közben: %s

en: Error loading glade file %s
hu: Hiba a(z) '%s' glade fájl beolvasása közben

en: Error loading num_rows value for Workspace Switcher: %s
hu: A num_rows érték betöltése közben hiba történt a Munkaterület-váltóban: %s

en: Error watching gconf key '%s': %s
hu: Hiba a(z) '%s' GConf-kulcs figyelésekor: %s

en: Exception from popup_menu '%s'
hu: Kivétel a következő popup_menu-től: '%s'

en: Expand program list in "Run Application" dialog
hu: Programlista kiterjesztése az "Alkalmazás futtatása" párbeszédablakban

en: FIXME - is this resolved with the new menu stuff
hu: FIXME - is this resolved with the new menu stuff?

en: Factory for creating clock applets.
hu: Factory az Óra applet létrehozására.

en: Failed to get pixmap %s
hu: Nem sikerült a következő képet megkapni: %s

en: Failed to launch time configuration tool: %s
hu: Nem sikerült elindítani az időbeállító eszközt: %s

en: Failed to load %s: %s
hu: %s betöltése sikertelen: %s

en: Failed to load image %s
hu: Kép betöltése sikertelen: %s

en: Failed to locate a program for configuring the date and time. Perhaps none is installed?
hu: A rendszerben nem található meg az idő és dátumbeállításokat elvégző program. Lehet hogy nincs telepítve?

en: Fast
hu: Gyors

en: File %s already exists. Overwrite?
hu: A(z) %s fájl már létezik. Felülírja?

en: File not found
hu: A fájl nem található

en: Find files, folders, and documents on your computer
hu: Fájlok, mappák és dokumentumok felkutatása a számítógépén

en: Fish
hu: Hal

en: Fish Preferences
hu: A hal beállításai

en: Force Quit
hu: Erőltetett kilépés

en: Force this application to exit?
    (Any open documents will be lost.)
hu: Bezárja erőszakkal ezt az alkalmazást?
    (Minden megnyitott dokumentum el fog veszni.)

en: Frames in fish's animation
hu: Az animáció képkockáinak száma

en: From Whence That Stupid Fish Came
hu: Ahonnan a buta hal jött

en: GNOME Panel Shell
hu: GNOME panel shell

en: General
hu: Általános

en: Get the current time and date
hu: A pontos időt és dátumot jeleníti meg

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-panel
hu: A képernyőkép készítő program glade fájlja hiányzik.
    Kérem ellenőrizze a gnome-panel telepítését

en: Grab a window instead of the entire screen
hu: Ablak fotózása a teljes képernyő helyett

en: Group windows when _space is limited
hu: Ablakok csoportosítása, ha kevés a _hely

en: Hide Panel
hu: Panel elrejtése

en: Hide application windows and show the desktop
hu: Ez a gomb elrejti az alkalmazások ablakait, és megjeleníti a munkaasztalt

en: Hour format
hu: Óraformátum

en: I've detected a panel already running,
    and will now exit.
hu: Úgy tűnik, hogy már fut egy másik panel,
    kilépés.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
hu: Az idő mellett a dátumot is jelenítse meg.

en: If true, display seconds in time.
hu: A másodperceket is megjeleníti.

en: If true, display time in Universal Coordinated Time zone.
hu: Az UTC (Universal Coordinated Time) időt jeleníti meg.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
hu: A dátum egy buboréksúgóban jelenik meg, ha az egérmutató az Óra felett van.

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
hu: Ha ez igaz, az ablaklista az összes munkaterület ablakait tartalmazza, különben csak az aktuálisét.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
hu: Ha ez igaz, a munkaterület-váltó minden munkaterületet megjelenít, különben csak az aktuálisat.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace.
hu: Ha ez igaz, a munkaterület-váltó megjeleníti a munkaterületek nevét, különben a tartalmukat jeleníti meg.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
hu: Ha ez igaz, az ablak visszaállításakor, az a jelenlegi munkaterületen jelenjen meg, különben kapcsoljon át az ablak eredeti munkaterületére.

en: Image Background Details
hu: Kép háttérének beállításai

en: Incomplete '%s' background type received
hu: Nem teljes '%s' háttértípus érkezett

en: Incomplete '%s' background type received: %s
hu: Nem teljes '%s' háttértípus érkezett: %s

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
hu: Nincs elég memória a képernyőkép elkészítéséhez.
    Szabadítson fel egy kis memóriát és próbálja újra.

en: Internet time
hu: Internet idő

en: Key %s is not set, can't load launcher
hu: %s billentyű nincs beállítva, indítóikon betöltése sikertelen

en: Large
hu: Nagy

en: Launcher Properties
hu: Indítóikon tulajdonságai

en: Launcher from menu
hu: Indítóikon a menüből

en: Launcher location
hu: Indítóikon helye

en: Launcher...
hu: Indítóikon...

en: Left
hu: Balra

en: Left Centered Panel
hu: Bal oldali középre helyezett panel

en: Left Edge Panel
hu: Bal oldali élpanel

en: Left Expanded Edge Panel
hu: Bal oldali kiterjesztett élpanel

en: Left Floating Panel
hu: Bal oldali úszópanel

en: Lock
hu: Lezárás

en: Lock Screen
hu: Képernyőzár

en: Lock screen
hu: Képernyőzár

en: Lock the object to the panel
hu: A panelobjektum rögzítése

en: Lock the screen so that you can temporarily leave your computer
hu: A képernyő lezárása, így egy időre magára hagyhatja a számítógépet

en: Lock the screen so you can temporarily leave your computer
hu: A képernyő lezárása, így egy időre magára hagyhatja a számítógépet

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Log out of GNOME
hu: Kijelentkezés a GNOME-ból

en: Log out of this session to log in as a different user or to shut down the computer
hu: Kijelentkezés a munkamenetből, más felhasználóként való belépéshez, vagy a számítógép leállításához

en: M_inimum size:
hu: Leg_kisebb méret:

en: Ma_ximum size:
hu: Leg_nagyobb méret:

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Maximum window list size
hu: Leg_nagyobb ablaklistaméret

en: Medium
hu: Közepes

en: Menu
hu: Menü

en: Menu Bar
hu: Menü

en: Menu content path
hu: Menütartalom útvonala

en: Minimum window list size
hu: Leg_kisebb ablaklistaméret

en: Move windows to current workspace when unminimized
hu: A jelenlegi munkaterületen bukkanjanak fel az ablakok

en: Name to identify panel
hu: Név a panel azonosításához

en: No 'Exec' or 'URL' field in entry
hu: Nincs 'Exec' vagy 'URL' mező a bejegyzésben

en: No URI provided for panel launcher desktop file
hu: Nincs URI a panelindító desktop fájlhoz

en: No Windows Open
hu: Nincs nyitott ablak

en: Not enough room to write file %s
hu: Nincs elég hely, a következő fájl kiírásához: %s

en: Notification Area
hu: Figyelmeztető terület

en: Notification Area Factory
hu: Figyelmeztető terület factory

en: Number of _workspaces:
hu: _Munkaterületek száma:

en: Object's position on the panel
hu: Objektum helyzete a panelen

en: Open URL: %s
hu: URL megnyitása: %s

en: Orientation:
hu: Elhelyezkedés:

en: Panel Notification Area
hu: Panel figyelmeztető területe

en: Panel Preferences
hu: Panel beállítások

en: Panel Properties
hu: Panel beállításai

en: Panel applet ID list
hu: Panel appletazonosító lista

en: Panel attached to drawer
hu: Fiókhoz csatolt panel

en: Panel object ID list
hu: Panel objektumazonosító lista

en: Panel object type
hu: Panelobjektum-típus

en: Panel orientation
hu: Panel elhelyezkedés

en: Panel size
hu: Panel mérete

en: Pause per frame
hu: Képkockánkénti várakozás

en: Pick a color
hu: Szín kiválasztása

en: Prefs Dir:
hu: Beállítások könyvtára:

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Protect your computer from unauthorized use
hu: A jogosulatlan hozzáféréstől védi a számítógépét

en: Put into run dialog
hu: Futtató párbeszédablakba helyezés

en: Ranges that hint what sizes are acceptable for the applet
hu: Tartományok, amelyek azt mutatják, milyen méret elfogadható az appletnek

en: Recent Documents
hu: Legutóbbi dokumentumok

en: Remove this item
hu: Menüelem törlése

en: Restart _Screensaver Daemon
hu: A képernyővédő-démon új_raindítása

en: Restore to current _workspace
hu: Visszaállítás a _jelenlegi munkaterületre

en: Restore to na_tive workspace
hu: Visszaállítás az _eredeti munkaterületre

en: Right
hu: Jobbra

en: Right Centered Panel
hu: Jobb oldali középre helyezett panel

en: Right Edge Panel
hu: Jobb oldali élpanel

en: Right Expanded Edge Panel
hu: Jobb oldali kiterjesztett élpanel

en: Right Floating Panel
hu: Jobb oldali úszópanel

en: Rotate image on vertical panels
hu: Függőleges panelen forgatás

en: Rotate image when panel is _vertical
hu: _Függőleges panelen a kép forgatása

en: Rotate on vertical panels
hu: Függőleges panelon forgatás

en: Rows in workspace switcher
hu: Munkaterület-váltó sorai

en: Run
hu: Futtatás

en: Run Application
hu: Alkalmazás futtatása

en: Run Application...
hu: Alkalmazás futtatása...

en: Run a command
hu: Parancs futtatása

en: Run an Application by entering a command
hu: Ha tudja a parancs teljes nevét, ide beírva futtathatja

en: Run in _terminal
hu: _Terminálban fusson

en: Run with _file...
hu: _Futtatás fájllal...

en: S_tyle:
hu: _Stílus:

en: Save Screenshot
hu: Képernyőkép mentése

en: Save screenshot to _desktop
hu: A képernyőkép mentése a _munkaasztalra

en: Save screenshot to _file:
hu: Képernyőkép _mentése fájlba:

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
hu: A képernyőkép mentése _web lapra (a ~/public__html könyvtárba)

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Screenshot-%d.png
hu: Kepernyokep-%d.png

en: Screenshot-%s-%d.png
hu: Kepernyokep-%s-%d.png

en: Screenshot-%s.png
hu: Kepernyokep-%s.png

en: Screenshot.png
hu: Kepernyokep.png

en: Search
hu: Keresés

en: Search for Files
hu: Fájlok keresése

en: Search for Files...
hu: Fájlok keresése...

en: Select preferences for all your panels
hu: Beállítások kiválasztása minden panelhez

en: Sh_ow windows from current workspace
hu: A je_lenlegi munkaterület ablakainak megjelenítése

en: Show Desktop
hu: Munkaasztal megjelenítése

en: Show Desktop Button
hu: Munkaasztal megjelenítése gomb

en: Show _all workspaces in:
hu: Minde_n munkaterület megjelenítése:

en: Show _date
hu: _Dátum megjelenítése

en: Show _only the current workspace
hu: Csak az _aktuális munkaterület megjelenítése

en: Show _seconds
hu: _Másodpercek megjelenítése

en: Show date in clock
hu: Dátum megjelenítése az Óra appletben

en: Show date in tooltip
hu: Dátum megjelenítése a buboréksúgóban

en: Show hide _buttons
hu: Elrejtő_gombok megjelenítése

en: Show list of known _applications
hu: Ismert _alkalmazások listája

en: Show time with seconds
hu: Másodpercek megjelenítése

en: Show windows from a_ll workspaces
hu: Az ö_sszes munkaterület ablakainak megjelenítése

en: Show windows from all workspaces
hu: Az összes munkaterület ablakainak megjelenítése

en: Show workspace _names in switcher
hu: _Munkaterületek neveinek megjelenítése az appletben

en: Size
hu: Méret

en: Size:
hu: Méret:

en: Slow
hu: Lassú

en: Small
hu: S, kicsi

en: Solid c_olor
hu: H_omogén szín

en: Specify a profile name to load
hu: Adja meg a betöltendő profil nevét

en: St_retch
hu: _Nyújtás

en: SuSE Menu
hu: SuSE menü

en: Switch between open windows
hu: Átváltás a nyitott ablakok között

en: Switch between workspaces
hu: Átváltás a munkaterületek között

en: Take Screenshot...
hu: Képernyőkép...

en: Take a screenshot of your desktop
hu: Képernyőképet készít a munkaasztalról

en: Take screenshot
hu: Képernyőkép készítése

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
hu: A megadott késleltetéssel készít képet [másodpercben]

en: Take window screenshot
hu: Képernyőkép készítése ablakról

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Test Bonobo Applet
hu: Próba Bonobo Applet

en: Test Bonobo Applet Factory
hu: Próba Bonobo Applet Factory

en: The Applet's containing Panel's background color or pixmap
hu: Az applet tartalmazza a panel háttérszínét vagy mintázatát

en: The Applet's containing Panel's orientation
hu: Az applet tartalmazza a panel elhelyezkedését

en: The Applet's containing Panel's size in pixels
hu: Az applet tartalmazza a panel méretét képpontban

en: The Applet's flags
hu: Az applet kapcsolói

en: The Clock displays the current time and date
hu: Az óra az aktuális időt és a dátumot mutatja

en: The GNOME Panel
hu: A GNOME panel

en: The Window List shows a list of all windows and lets you browse them.
hu: Az ablaklista egy listát jelenít meg az ablakokról és segít az ablakok kezelésében.

en: The Window Selector shows a list of all windows and lets you browse them.
hu: Az ablaklista egy listát jelenít meg az ablakokról és segít az ablakok kezelésében.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
hu: A Munkaterület-váltó applet megjeleníti a munkaterületek kicsinyített változatát, ez megkönnyíti ablakai kezelését.

en: The default application for this type of file cannot handle remote files
hu: Az ehhez a típushoz rendelt alapértelmezett alkalmazás nem kezeli a távoli fájlokat

en: The fish's animation pixmap
hu: A hal animációja

en: The fish's name
hu: A hal neve

en: The icon of the command to be run.
hu: A végrehajtandó parancs ikonja

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
hu: A(z) "%s" betöltése közben probléma történt.

en: The system administrator has disallowed
    modification of the panel configuration
hu: A rendszergazda letiltotta a panel
    beállításainak módosítását

en: The user's directory in which screenshots should be saved so as to appear on the web.
hu: A felhasználó könyvtára, amelyben a képernyőképek úgy lesznek elmentve, hogy a weben megjelenhessenek.

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
hu: A vizet cserélni kellene!
    (Nézze meg a mai dátumot)

en: There was a problem registering the panel with the bonobo-activation server.
    The error code is: %d
    The panel will now exit.
hu: Probléma lépett fel a panel regisztrációjánál a bonobo-activation kiszolgálóval.
    A hibakód: %d
    A panel kilép.

en: There was an error displaying help: 
    %s
hu: Hiba történt a súgó megjelenítése közben: 
    %s

en: There was an error displaying help: %s
hu: Hiba történt a súgó megjelenítése közben: %s

en: This button lets you hide all windows and show the desktop
hu: A gomb elrejti az alkalmazások ablakait, és megjeleníti a munkaasztalt

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
hu: Minden munkaterület megjelenítésénél ez határozza meg, hogy az applet hány sorban (vízszintes elrendezés) vagy oszlopban (függőleges elrendezés) jeleníti meg a munkaterületeket.

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
hu: A halra kattintáskor végrehajtandó parancs

en: This key specifies the maximum width that the window list requests. The maximum width setting is useful to limit the size of the window list in large panels, where the window list could fill the entire space available.
hu: Ez az érték az Ablaklista applet által elfoglalt maximális szélesség. Ez nagy panelméretnél hasznos, ahol az applet elfoglalná az összes rendelkezésére álló helyet.

en: This key specifies the minimum width that the window list requests.
hu: Az Ablaklista applet által elfoglalható hely minimális értéke.

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
hu: Az animáció képkockáinak száma

en: This launch icon does not specify a url to show.
hu: Ez az indítóikon nem mutat megnyitandó URL-re.

en: This program is responsible for launching other applications and embedding small applets within itself.
hu: Ez a program felelős más programok indításáért és a kis appletek futtatásáért saját magán belül.

en: Time configuration tool
hu: Időbeállító eszköz

en: Tool to switch between windows
hu: Eszköz az ablakok közötti átváltáshoz

en: Top
hu: Fent

en: Top Centered Panel
hu: Fenti középre helyezett panel

en: Top Edge Panel
hu: Fenti élpanel

en: Top Expanded Edge Panel
hu: Fenti kiterjesztett élpanel

en: Top Floating Panel
hu: Fenti úszópanel

en: UNIX time
hu: UNIX idő

en: Un_lock
hu: Fe_loldás

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
hu: Nem lehet png info-t létrehozni.
    Lehet, hogy nem a megfelelő verziójú libpng van a gépén

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
hu: Nem lehet létrehozni a fájlt:
    "%s"
    Kérem ellenőrizze a jogosultságait a szülőkönyvtárban

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
hu: '%s' végrehajtása sikertelen
    
    Részletek: %s

en: Unable to get the name of the command to execute
hu: Nem sikerült megkapni a végrehajtandó parancs nevét

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
hu: Nem lehet png struktúrát inicializálni.
    Lehet, hogy nem a megfelelő verziójú libpng van a gépén

en: Unable to load panel stock icon '%s'
hu: Nem sikerült betölteni a panelikont: "%s"

en: Unable to locate the command to execute
hu: A végrehajtandó parancs nem található

en: Unable to obtain AppletShell interface from control
hu: Nem lehet megkapni az AppletShell interfészt a vezérlőtől

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
hu: %s desktop fájl megnyitása (%s%s panelindítóhoz) sikertelen

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
hu: Nem lehet png info-t beállítani.
    Lehet, hogy nem a megfelelő verziójú libpng van a gépén

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
hu: Nem lehet képernyőképet készíteni a jelenlegi munkaasztalról.

en: Unknown Window
hu: Ismeretlen ablak

en: Unknown background type received
hu: Ismeretlen háttértípus érkezett

en: Use UNIX time
hu: UNIX idő használata

en: Use UTC
hu: UTC használata

en: Use _UTC
hu: _UTC használata

en: Use custom icon for object's button
hu: Egyedi ikon használata az objektum gombjához

en: Use internet time
hu: Internet idő használata

en: Utility
hu: Segédeszköz

en: Visible pixels when hidden
hu: Látható képpontok elrejtés esetén

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
hu: Figyelem: Úgy tűnik, hogy ez a parancs ténylegesen jó valamire.
    Mivel ez egy tökéletesen haszontalan applet, gondolja át még egyszer.
    Azt tanácsoljuk, hogy ne használja a(z) %s appletet semmire, amit 
    hasznosnak vagy értelmesnek gondol.

en: Web directory
hu: Webkönyvtár

en: When a panel is deleted, the panel and its
     settings are lost. Delete this panel?
hu: A panel törlésekor, a panel és az appletek
    beállításai elvesznek. Törli a panelt?

en: When to group windows
hu: Mikor legyenek az ablakok csoportosítva

en: Will run command: '%s'
hu: A következő parancsot futtatja: '%s'

en: Window List
hu: Ablaklista

en: Window List Preferences
hu: Ablaklista beállításai

en: Window Selector
hu: Ablakválasztó

en: Workspace Names
hu: Munkaterületnevek

en: Workspace Switcher
hu: Munkaterület-váltó

en: Workspace Switcher Preferences
hu: Munkaterület-váltó beállításai

en: Workspace na_mes:
hu: Munka_területnevek:

en: X Large
hu: XL

en: X Small
hu: XS

en: X co-ordinate of panel
hu: A panel X koordinátája

en: XX Large
hu: XXL

en: XX Small
hu: XXS

en: Y co-ordinate of panel
hu: A panel Y koordinátája

en: You can not create a new launcher at this location since the location is not writable.
hu: Itt nem lehet új indítóikont létrehozni, mert a hely írásvédett.

en: You cannot remove your last panel.
hu: Az utolsó panelt nem lehet törölni.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
hu: Nincs feltelepítve a fortune, vagy nem adott meg futtatandó programot.
    
    Nézze meg a hal beállításait.

en: You have to specify a name.
hu: Meg kell adnia egy nevet.

en: You have to specify a valid URL or command.
hu: Meg kell adnia egy érvényes URL-t vagy parancsot.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
hu: Az ablakkezelője nem támogatja a munkaasztal megjelenítése gombot, vagy nem futtat ablakkezelőt.

en: _About Panels
hu: A panel _névjegye

en: _About...
hu: _Névjegy...

en: _Activate Screensaver
hu: Képernyővédő _bekapcsolása

en: _Add to Panel
hu: Panelra _helyezés

en: _Always group windows
hu: _Mindig csoportosítsa az ablakokat

en: _Autohide
hu: _Automatikus elrejtés

en: _Delete This Panel
hu: Panel _törlése

en: _Delete This Panel...
hu: Panel _törlése...

en: _File:
hu: _Fájl:

en: _Force quit
hu: _Erőszakos bezárás

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Icon:
hu: _Ikon:

en: _Kill Screensaver Daemon
hu: A képernyővédő-démon ki_lövése

en: _Lock
hu: _Zárolás

en: _Lock Screen
hu: _Képernyőzár

en: _Move
hu: Át_helyezés

en: _Name of fish:
hu: A hal _neve:

en: _Name:
hu: _Név:

en: _Never group windows
hu: _Sose csoportosítsa az ablakokat

en: _New Panel
hu: Új _panel

en: _None (use system theme)
hu: _Nincs (a rendszertéma használata)

en: _Orientation:
hu: _Elhelyezkedés:

en: _Pause per frame:
hu: _Képkockánkénti várakozás:

en: _Preferences...
hu: _Beállítások...

en: _Properties
hu: _Tulajdonságok

en: _Remove From Panel
hu: _Törlés a panelről

en: _Rotate on vertical panels
hu: Függőleges panelon _forgatás

en: _Run
hu: _Futtatás

en: _Scale
hu: _Méretezés

en: _Size:
hu: _Méret:

en: _Tile
hu: _Mozaik

en: _Total frames in animation:
hu: _Képkockák száma:

en: columns
hu: oszlop

en: file not found
hu: a fájl nem található

en: frames
hu: képkocka

en: none
hu: nincs

en: pixels
hu: képpont

en: query returned exception %s
hu: a lekérdezés kivétellel tért vissza: %s

en: rows
hu: sor

en: seconds
hu: másodpercenként
