gtk+ - en to hu translation catalogue (351 entries)

en: "Deepness" of the color.
hu: A szín telítettsége.

en: %d byte | %d bytes
hu[0]: %d bájt
hu[1]: %d bájt

en: (Empty)
hu: (Üres)

en: (disabled)
hu: (tiltva)

en: (unknown)
hu: (ismeretlen)

en: --- No Tip ---
hu: -- Nincs segédszöveg --

en: Amount of blue light in the color.
hu: A kék fény mennyisége a színben.

en: Amount of green light in the color.
hu: A zöld fény mennyisége a színben.

en: Amount of red light in the color.
hu: A vörös fény mennyisége a színben.

en: BMP image has bogus header data
hu: A BMP-kép fejlécadata hibás

en: BMP image has unsupported header size
hu: A BMP-kép fejlécmérete nem támogatott

en: Best _Fit
hu: Legjobb _illeszkedés

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
hu: A PNG-kép csatornánkénti bitjeinek száma érvénytelen.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
hu: Az átalakított PNG csatornánkénti bitjeinek száma nem 8.

en: Bookmark saving failed (%s)
hu: Sikertelen könyvjelzőmentés (%s)

en: Brightness of the color.
hu: A szín fényessége.

en: C_reate
hu: Lét_rehozás

en: Can't allocate TGA header memory
hu: Nem lehet kiosztani TGA-fejlécmemóriát

en: Can't allocate colormap entries
hu: Nem lehet kiosztani színtérkép bejegyzéseket

en: Can't allocate colormap structure
hu: Nem lehet kiosztani színtérkép struktúrát

en: Can't allocate memory for IOBuffer data
hu: Nem lehet memóriát kiosztani az IOBuffer-adathoz

en: Can't allocate memory for IOBuffer struct
hu: Nem lehet memóriát kiosztani az IOBuffer-struktúrához

en: Can't allocate memory for loading PNM image
hu: Nem lehet memóriát kiosztani a PNM-kép betöltéséhez

en: Can't allocate memory for loading XPM image
hu: Nem lehet memóriát kiosztani az XPM-kép betöltéséhez

en: Can't allocate new pixbuf
hu: Nem lehet kiosztani új pixbuf-t

en: Can't allocate temporary IOBuffer data
hu: Nem lehet kiosztani az átmeneti IOBuffer-adatot

en: Can't change to folder because it isn't local
hu: Nem lehet megváltoztatni a mappát, mert az nem helyi

en: Can't handle PNM files with maximum color values greater than 255
hu: Nem lehet kezelni a 255-nél nagyobb maximális színértékkel rendelkező PNM-fájlokat

en: Can't read XPM colormap
hu: Nem lehet olvasni az XPM-színtérképet

en: Cannot change to the folder you specified as it is an invalid path.
hu: Nem lehet az ön által megadott mappába lépni mivel az egy érvénytelen útvonal.

en: Circular table entry in GIF file
hu: Körkörös táblázat bejegyzés a GIF fájlban

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
hu: Kattintson a pipettára, majd a képernyő bármely pontjára az ott lévő szín kiválasztásához.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
hu: Kattintson erre a palettabejegyzésre, hogy ez legyen a jelenlegi szín. A bejegyzés megváltoztatásához húzzon ide egy színt a pipetta melletti színmezőből vagy a jobb gombos menüben kattintson a "Szín mentése ide" pontra.

en: Color Selection
hu: Szín kiválasztása

en: Color Wheel
hu: Színkerék

en: Color _Name:
hu: Szín _neve:

en: Compressed icons are not supported
hu: Tömörített ikonok nincsenek támogatva

en: Could not add a bookmark for %s because it is an invalid path name.
hu: %s érvénytelen útvonalnév, nem hozható létre könyvjelző.

en: Could not add a bookmark for %s:
    %s
hu: Nem adható könyvjelző ehhez: %s
    %s

en: Could not add bookmark for %s because it is not a folder.
hu: Nem lehet könyvjelzőt adni ehhez: %s, mivel ez nem mappa.

en: Could not build file name from '%s' and '%s':
    %s
hu: Nem hozható létre fájlnév ebből: %s és ebből: %s:
    %s

en: Could not change the current folder to %s:
    %s
hu: Nem lehet a jelenlegi mappát átváltani erre: %s:
    %s

en: Could not create folder %s:
    %s
hu: Nem lehet létrehozni a(z) %s mappát:
    %s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
hu: Nem lehet megszerezni a kép magasságát (hibás TIFF fájl)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
hu: Nem lehet megszerezni a kép szélességét (hibás TIFF fájl)

en: Could not get information for file '%s': %s
hu: Nem lehet információt szerezni a(z) '%s' fájlról: %s

en: Could not remove bookmark for %s:
    %s
hu: Nem lehet eltávolítani a könyvjelzőt ehhez: %s
    %s

en: Could not retrieve information about %s:
    %s
hu: Nem érhető el információ erről: %s
    %s

en: Could not select %s:
    %s
hu: Nem lehet kijelölni a(z) %s-t:
    %s

en: Couldn't allocate memory for header
hu: Nem lehet memóriát kiosztani a fejléchez

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
hu: Nem lehet memóriát kiosztani a JPEG fájl betöltéséhez

en: Couldn't convert filename
hu: Nem lehet konvertálni a fájlnevet

en: Couldn't create new pixbuf
hu: Nem lehet létrehozni új pixbuf-t

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
hu: Nem lehet azonosítani a(z) '%s' képfájl formátumát

en: Couldn't save the rest
hu: Nem lehet menteni a többit

en: Create Fo_lder
hu: Mappa _létrehozása

en: Create in _folder:
hu: Létrehozás _mappában:

en: Cu_t
hu: _Kivágás

en: Cyrillic (Transliterated)
hu: Cirill (Transliterált)

en: De_lete File
hu: Fáj_l törlése

en: Decrease Indent
hu: Behúzás csökkentése

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Delete File
hu: Fájl törlése

en: Desktop
hu: Munkaasztal

en: Dimensions of TIFF image too large
hu: A TGA-kép mérete túl nagy

en: Disabled
hu: Tiltva

en: Empty
hu: Üres

en: Error
hu: Hiba

en: Error creating folder "%s": %s
hu: Hiba a(z) "%s" mappa létrehozásakor: %s

en: Error creating folder "%s": %s
    %s
hu: Hiba a(z) "%s" mappa létrehozásakor: %s
    %s

en: Error deleting file "%s": %s
hu: Hiba a(z) "%s" fájl törlése közben: %s

en: Error deleting file "%s": %s
    %s
hu: Hiba a(z) "%s" fájl törlése közben: %s
    %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
hu: Hiba a JPEG képfájl értelmezésekor (%s)

en: Error loading icon: %s
hu: Hiba az ikon betöltésekor: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
hu: Hiba "%s" fájl erre: "%s" való átnevezése közben: %s

en: Error renaming file "%s": %s
    %s
hu: Hiba "%s" fájl átnevezése közben: %s
    %s

en: Error renaming file to "%s": %s
    %s
hu: Hiba a fájl átnevezése közben erre: "%s" : %s
    %s

en: Error writing to image file: %s
hu: Hiba képfájlba íráskor: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
hu: RGB-adat betöltése a TIFF-fájlból sikertelen

en: Failed to load TIFF image
hu: Nem sikerült betölteni a TIFF képet

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
hu: Nem sikerült betölteni a(z) '%s' animációt: ok ismeretlen, talán sérült az animációfájl

en: Failed to load image '%s': %s
hu: Nem sikerült betölteni a(z) '%s' képet: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
hu: Nem sikerült betölteni a(z) '%s' képet: ok ismeretlen, talán sérült a képfájl

en: Failed to open '%s' for writing: %s
hu: '%s' megnyitása írásra sikertelen: %s

en: Failed to open TIFF image
hu: Nem sikerült megnyitni a TIFF képet

en: Failed to open file '%s': %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) '%s' fájlt: %s

en: Failed to open temporary file
hu: Nem sikerült megnyitni az átmeneti fájlt

en: Failed to read from temporary file
hu: Nem sikerült olvasni az átmeneti fájlból

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
hu: Átmeneti fájlba írás az XBM-kép betöltésekor sikertelen

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
hu: Átmeneti fájlba írás az XPM-kép betöltésekor sikertelen

en: Failure reading GIF: %s
hu: Hiba a GIF olvasásánál: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
hu: Végzetes hiba a PNG képfájlban: %s

en: Fatal error reading PNG image file
hu: Végzetes hiba a PNG képfájl olvasásakor

en: Fatal error reading PNG image file: %s
hu: Végzetes hiba a PNG képfájl olvasásakor: %s

en: File does not appear to be a GIF file
hu: A fájl nem tűnik GIF formátumúnak

en: Files
hu: Fájlok

en: Filesystem
hu: Fájlrendszer

en: Find and _Replace
hu: Keresés és _csere

en: Fol_ders
hu: _Mappák

en: Folder
hu: Mappa

en: Folder unreadable: %s
hu: Olvashatatlan könyvtár: %s

en: Folders
hu: Mappák

en: Font
hu: Betűkészlet

en: Font Selection
hu: Betűkészlet-választó

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
hu: A GIF fájl egyes adatai hiányoznak (lehet, hogy csonkolódott a fájl?)

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
hu: A GIF-kép hibás (nem megfelelő LZW-tömörítés)

en: GIF image loader can't understand this image.
hu: A GIF-képbetöltő nem tudja értelmezni ezt a képet.

en: GIF image was truncated or incomplete.
hu: A GIF-kép csonkolódott vagy nem teljes.

en: Group
hu: Csoport

en: Home
hu: Saját mappa

en: Icon '%s' not present in theme
hu: '%s' ikon nincs a témában

en: Icon has zero height
hu: Az ikon magassága nulla

en: Icon has zero width
hu: Az ikon szélessége nulla

en: Image file '%s' contains no data
hu: A(z) '%s' képfájl nem tartalmaz adatokat

en: Image format unknown
hu: Ismeretlen képformátum

en: Image has invalid width and/or height
hu: A kép szélessége és/vagy magassága érvénytelen

en: Image has unsupported bpp
hu: A kép képpontonkénti bitjeinek száma nem támogatott

en: Image has zero height
hu: A kép magassága nulla

en: Image has zero width
hu: A kép szélessége nulla

en: Image header corrupt
hu: Hibás képfejléc

en: Image pixel data corrupt
hu: A kép képpontadata sérült

en: Image too large to be saved as ICO
hu: A kép túl nagy ICO formátumba mentéshez

en: Image type '%s' is not supported
hu: A(z) '%s' képtípus nem támogatott

en: Increase Indent
hu: Behúzás növelése

en: Information
hu: Információ

en: Input
hu: Bevitel

en: Input Methods
hu: Beviteli módszerek

en: Input _Methods
hu: Beviteli _módok

en: Insufficient memory to load PNG file
hu: Nincs elég memória a PNG fájl betöltéséhez

en: Insufficient memory to load PNM file
hu: Nincs elég memória a PNM fájl betöltéséhez

en: Insufficient memory to load XBM image file
hu: Nincs elég memória az XBM képfájl betöltéséhez

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
hu: Nincs elég memória a kép betöltéséhez, memória felszabadításához próbáljon meg kilépni néhány alkalmazásból

en: Insufficient memory to open TIFF file
hu: Nincs elég memória a TIFF fájl megnyitásához

en: Insufficient memory to save image into a buffer
hu: Nincs elég memória a kép pufferbe mentéséhez

en: Internal error in the GIF loader (%s)
hu: Belső hiba a GIF betöltőben (%s)

en: Inukitut (Transliterated)
hu: Inukitut (Transliterált)

en: Invalid UTF-8
hu: Érvénytelen UTF-8

en: Invalid XBM file
hu: Érvénytelen XBM-fájl

en: Invalid filename: %s
hu: Érvénytelen fájlnév: %s

en: Invalid header in animation
hu: Érvénytelen fejléc az animációban

en: Invalid header in icon
hu: Érvénytelen fejléc az ikonban

en: It probably contains symbols not allowed in filenames.
hu: Valószínűleg fájlnevekben meg nem engedett szimbólumokat tartalmaz.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
hu: A JPEG-minőség értékének 0 és 100 között kell lennie, a(z) '%d' érték nem megengedett.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
hu: A JPEG-minőség értékének 0 és 100 között kell lennie, a(z) '%s' értéket nem lehet feldolgozni.

en: LRE Left-to-right _embedding
hu: LRE Balról-jobbra _beágyazás

en: LRM _Left-to-right mark
hu: LRM _Balról-jobbra jel

en: LRO Left-to-right _override
hu: LRO Balról-jobbra _felülbírálás

en: Maximum color value in PNM file is 0
hu: A PNM-fájlban a maximális színérték 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
hu: A PNM-fájlban a maximális színérték túl nagy

en: Modified
hu: Módosítva

en: Name
hu: Név

en: Name too long
hu: Túl hosszú a név

en: New Folder
hu: Új mappa

en: No XPM header found
hu: Nem található az XPM-fejléc

en: No extended input devices
hu: Nincs kiterjesztett beviteli eszköz

en: No palette found at end of PCX data
hu: Nem található paletta a PCX-adat végén

en: Not enough memory to load GIF file
hu: Nincs elég memória a GIF-fájl betöltéséhez

en: Not enough memory to load ICO file
hu: Nincs elég memória az ICO-fájl betöltéséhez

en: Not enough memory to load RAS image
hu: Nincs elég memória a RAS-kép betöltéséhez

en: Not enough memory to load animation
hu: Nincs elég memória az animáció betöltéséhez

en: Not enough memory to load bitmap image
hu: Nincs elég memória a kép betöltéséhez

en: Not enough memory to load icon
hu: Nincs elég memória az ikon betöltéséhez

en: Not enough memory to load image
hu: Nincs elég memória a kép betöltéséhez

en: Open Location
hu: Hely megnyitása

en: PDF _Pop directional formatting
hu: PDF Irányformázás _visszakapása

en: PNM file has an image height of 0
hu: A PNM-fájl képmagassága 0

en: PNM file has an image width of 0
hu: A PNM-fájl képszélessége 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
hu: A PNM-fájl kezdő bájtja helytelen

en: PNM image format is invalid
hu: Érvénytelen PNM képformátum

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
hu: A PNM képbetöltő nem támogatja ezt a PNM alformátumot

en: Page %u
hu: %u. oldal

en: Pick a Color
hu: Szín kiválasztása

en: Pick a Font
hu: Betűkészlet kiválasztása

en: Position on the color wheel.
hu: A színkerék pozíciója.

en: Pressure
hu: Nyomás

en: Print Pre_view
hu: Nyomtatási _kép

en: Question
hu: Kérdés

en: RAS image has bogus header data
hu: A RAS-kép fejlécadata hibás

en: RAS image has unknown type
hu: A RAS-kép típusa ismeretlen

en: RLE Right-to-left e_mbedding
hu: RLE Jobbról-balra b_eágyazás

en: RLM _Right-to-left mark
hu: RLM _Jobbról-balra jel

en: RLO Right-to-left o_verride
hu: RLO Jobbról-balra fe_lülbírálás

en: Raw PNM image type is invalid
hu: A nyers PNM-képtípus érvénytelen

en: Really delete file "%s"?
hu: Biztos törli a(z) "%s"-t?

en: Received invalid color data
hu: Érvénytelen színadat érkezett

en: Rename File
hu: Fájl átnevezése

en: Rename file "%s" to:
hu: '%s' fájl átnevezése:

en: Save _As
hu: Men_tés másként

en: Save in Location
hu: Mentés helye

en: Save in _folder:
hu: Mentés _mappába:

en: Screen
hu: Képernyő

en: Select All
hu: Mindent kijelöl

en: Select _All
hu: _Mindent kijelöl

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
hu: Válassza ki a kívánt színt a külső gyűrűről. Válassza ki ezen szín a sötétségét vagy világosságát a belső háromszög használatával.

en: Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: Show _Hidden Files
hu: Re_jtett fájlok megjelenítése

en: Si_ze:
hu: _Méret:

en: Size
hu: Méret

en: Stack overflow
hu: Veremtúlcsordulás

en: TGA image has invalid dimensions
hu: A TGA-kép mérete érvénytelen

en: TGA image type not supported
hu: A TGA képformátum nem támogatott

en: TIFFClose operation failed
hu: A TIFFClose művelet sikertelen

en: Thai (Broken)
hu: Thai (hibás)

en: The ANI image format
hu: ANI képformátum

en: The BMP image format
hu: BMP képformátum

en: The GIF image format
hu: GIF képformátum

en: The ICO image format
hu: ICO képformátum

en: The JPEG image format
hu: JPEG képformátum

en: The PCX image format
hu: PCX képformátum

en: The PNG image format
hu: PNG képformátum

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
hu: A PNM/PBM/PGM/PPM képformátum család

en: The Sun raster image format
hu: Sun raster képformátum

en: The TIFF image format
hu: TIFF képformátum

en: The Targa image format
hu: Targa képformátum

en: The WBMP image format
hu: WBMP képformátum

en: The XBM image format
hu: XBM képformátum

en: The XPM image format
hu: XPM képformátum

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
hu: Az ön által kiválasztott szín. Ezt a színt egy palettabejegyzésbe áthúzva elmentheti későbbi felhasználásra.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
hu: A(z) "%s" fájl egy másik (%s nevű) gépen helyezkedik el és nem érhető el ezen program számára.
    Valóban ki akarja választani?

en: The file name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
hu: A(z) "%s" fájlnév fájlnevekben meg nem engedett szimbólumokat tartalmaz

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
hu: A(z) "%s" fájlnév fájlnevekben meg nem engedett szimbólumokat tartalmaz

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
hu: A(z) "%s" fájlnevet nem lehet UTF-8-ra konvertálni. (próbálja meg beállítani a G_FILENAME_ENCODING környezeti változót): %s

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
hu: A(z) "%s" mappanév fájlnevekben meg nem engedett szimbólumokat tartalmaz

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
hu: A(z) "%s" név érvénytelen, mert "%s" karaktert tartalmaz. Használjon másik nevet.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
hu: Az előzőleg kiválasztott szín, összehasonlításként a most kiválasztottal. Áthúzhatja ezt a színt egy palettabejegyzéshez, vagy kiválaszthatja mint jelenlegit a mellette lévő mezőbe húzással.

en: This file system does not support mounting
hu: A fájlrendszer nem támogatja a csatlakoztatást

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
hu: Eritreai tigrigna (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
hu: Etióp tigrigna (EZ+)

en: Today
hu: Ma

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
hu: Az átalakított PNG csatornánkénti bitjeinek száma nem támogatott, 3-nak vagy 4-nek kell lennie.

en: Transformed PNG has zero width or height.
hu: Az átalakított PNG szélessége vagy magasság nulla.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
hu: Az átalakított PNG nem RGB vagy RGBA módú.

en: Transparency of the color.
hu: A szín átlátszósága.

en: Type name of new folder
hu: Új mappa típusának neve

en: Unable to find include file: "%s"
hu: Include-fájl nem található: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
hu: Nem lehet betölteni a képbetöltő modult: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
hu: A kép nem található a következő pixmap_path útvonalon: "%s"

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unrecognized image file format
hu: Azonosíthatatlan képfájl formátum

en: Unsupported animation type
hu: Nem támogatott animációtípus

en: Unsupported depth for ICO file: %d
hu: Nem támogatott mélység ICO-fájlnál: %d

en: Unsupported icon type
hu: Nem támogatott ikontípus

en: Version %s of the GIF file format is not supported
hu: A %s verziójú GIF formátum nincs támogatva

en: Vietnamese (VIQR)
hu: Vietnami (VIQR)

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Wheel
hu: Görgő

en: Width or height of TIFF image is zero
hu: A TIFF-kép szélessége vagy magassága nulla

en: Window
hu: Ablak

en: X Tilt
hu: X döntés

en: XPM file has image height <= 0
hu: Az XPM-fájl képmagassága <= 0

en: XPM file has image width <= 0
hu: Az XPM-fájl képszélessége <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
hu: Az XPM-fájl színeinek száma érvénytelen

en: XPM has invalid number of chars per pixel
hu: Az XPM-fájl képpontonkénti karaktereinek száma érvénytelen

en: Y Tilt
hu: Y döntés

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
hu: Beírhat ide egy HTML-stílusú hexadecimális színértéket, vagy egyszerűen egy színnevet, például 'orange'.

en: You probably used symbols not allowed in filenames.
hu: Valószínűleg fájlnevekben meg nem engedett szimbólumokat használt.

en: ZWJ Zero width _joiner
hu: ZWJ Null szélességű ö_sszekötő

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
hu: ZWNJ Null szélességű _nem-összekötő

en: ZWS _Zero width space
hu: ZWS _Null szélességű szóköz

en: Zoom _In
hu: _Nagyítás

en: Zoom _Out
hu: _Kicsinyítés

en: _Add
hu: Hozzá_adás

en: _Apply
hu: _Alkalmaz

en: _Ascending
hu: _Növekvő

en: _Axes
hu: _Tengelyek

en: _Back
hu: _Vissza

en: _Blue:
hu: _Kék:

en: _Bold
hu: _Félkövér

en: _Bottom
hu: _Lent

en: _Browse for other folders
hu: Egyéb mappák _böngészése

en: _CD-Rom
hu: _CD-ROM

en: _Cancel
hu: Mé_gsem

en: _Center
hu: _Középre

en: _Clear
hu: _Törlés

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Color
hu: _Szín

en: _Convert
hu: _Konvertálás

en: _Copy
hu: _Másolás

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Descending
hu: _Csökkenő

en: _Device:
hu: _Eszköz:

en: _Down
hu: _Le

en: _Execute
hu: _Végrehajtás

en: _Family:
hu: _Család:

en: _Files
hu: _Fájlok

en: _Fill
hu: _Kitöltés

en: _Find
hu: _Keresés

en: _First
hu: _Első

en: _Folder name:
hu: _Mappa neve:

en: _Font
hu: _Betűkészlet

en: _Forward
hu: _Előre

en: _Gamma value
hu: _Gamma érték

en: _Green:
hu: _Zöld:

en: _Harddisk
hu: _Merevlemez

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Home
hu: Saját _mappa

en: _Hue:
hu: Á_rnyalat:

en: _Insert Unicode Control Character
hu: Unicode vezérlőkarakter _beszúrása

en: _Italic
hu: _Dőlt

en: _Jump to
hu: _Ugrás

en: _Keys
hu: _Billentyűk

en: _Last
hu: _Utolsó

en: _Left
hu: _Balra

en: _Location:
hu: He_ly:

en: _Mode:
hu: _Mód:

en: _Name:
hu: _Név:

en: _Network
hu: _Hálózat

en: _New
hu: Ú_j

en: _New Folder
hu: Új _mappa

en: _No
hu: _Nem

en: _Normal Size
hu: _Normál méret

en: _Opacity:
hu: Á_tlátszatlanság:

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: _Palette
hu: _Paletta

en: _Paste
hu: _Beillesztés

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Preview:
hu: _Előnézet:

en: _Print
hu: _Nyomtatás

en: _Properties
hu: _Tulajdonságok

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Red:
hu: _Vörös:

en: _Redo
hu: Új_ra

en: _Refresh
hu: _Frissítés

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: _Rename
hu: Á_tnevezés

en: _Rename File
hu: Fájl át_nevezése

en: _Revert
hu: _Visszaállítás

en: _Right
hu: _Jobbra

en: _Saturation:
hu: Telített_ség:

en: _Save
hu: M_entés

en: _Save color here
hu: _Szín mentése ide

en: _Selection:
hu: _Kijelölés:

en: _Spell Check
hu: _Helyesírás-ellenőrzés

en: _Stop
hu: _Leállítás

en: _Strikethrough
hu: Át_húzás

en: _Style:
hu: _Stílus:

en: _Top
hu: _Fent

en: _Undelete
hu: _Visszaállítás

en: _Underline
hu: _Aláhúzás

en: _Undo
hu: _Visszavonás

en: _Up
hu: _Fel

en: _Value:
hu: É_rték:

en: _Yes
hu: _Igen

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
hu: árvíztűrő tükörfúrógép ÁRVÍZTŰRŐ TÜKÖRFÚRÓGÉP

en: calendar:MY
hu: calendar:YM

en: calendar:week_start:0
hu: calendar:week_start:1

en: clear
hu: törlés

en: error creating directory '%s': %s
hu: hiba a(z) '%s' könyvtár létrehozásakor: %s

en: none
hu: nincs

en: shortcut %s does not exist
hu: %s gyorsbillentyű nem létezik
