sawfish CVS - en to hu translation catalogue (687 entries)

en:  to:
hu:  -

en: ** unknown widget **
hu: ** ismeretlen widget **

en: <none>
hu: <nincs>

en: About
hu: Névjegy

en: About GNOME...
hu: GNOME névjegy...

en: About:
hu: Névjegy:

en: Accent color for focused windows (if unset uses the GTK+ selection color).
hu: Fókuszban lévő ablakok színe (ha nincs beállítva, akkor az mint a GTK+ kiválasztás színe).

en: Actions
hu: Műveletek

en: Activate viewport
hu: Nézet  aktiválása

en: Activate viewport column
hu: Nézet oszlopának aktiválása

en: Activate viewport row
hu: Nézet sorának aktiválása

en: Activate workspace
hu: Munkaterület aktívvá tétele

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add...
hu: Hozzáadás...

en: Add:
hu: Hozzáadás:

en: Added frame `%s'
hu: `%s' keret hozzáadása

en: Added frame type `%s'
hu: `%s' kerettípus hozzáadva

en: Added pattern `%s'
hu: `%s' minta hozzáadása

en: All settings
hu: Minden beállítás

en: Appearance
hu: Megjelenítés

en: Append workspace and send
hu: Munkaterület hozzáfűzése és küldés

en: Apropos function
hu: Apropos függvény

en: Apropos variable
hu: Apropos változó

en: Arguments given to the `xterm' command.
hu: Az `xterm' parancsnak adott paraméterek.

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Auto gravity
hu: Automatikus vonzás

en: Auto-Raise
hu: Automatikus előrehozás

en: Automatically reload themes when they are updated.
hu: A témák automatikus újratöltése frissítéskor.

en: Automatically remember other window attributes.
hu: Egyéb ablak attribútumok megjegyzése.

en: Automatically remember window positions.
hu: Ablak helyének megjegyzése.

en: Automatically remember window sizes.
hu: Ablak méretének megjegyzése.

en: Avoid
hu: Elkerülő

en: Bar image for clicked parts.
hu: Fejléc-háttérkép a kattintott részekhez.

en: Bar image for focused windows.
hu: Fejléc-háttérkép fókuszban levő ablakokhoz.

en: Bar image for highlighted parts.
hu: Fejléc-háttérkép a kijelölt részekhez.

en: Bar image for unfocused windows.
hu: Fejléc-háttérképek fókuszon kívüli ablakokhoz.

en: Beep when errors occur.
hu: Hiba esetén csengetés.

en: Bindings
hu: Hozzárendelések

en: Border width of bar images.
hu: Fejléc háttérképek keretszélessége

en: Border-only
hu: Csak keret

en: Browse...
hu: Keresés...

en: Call command
hu: Parancs hívása

en: Call command with output to screen
hu: Parancs hívása, majd a kimenetének kiírása a képernyőre

en: Call the command NAME; optionally with the prefix argument PFX-ARG.
hu: Meghívja a NAME nevű parancsot; lehetőség szerint a PFX-ARG paraméterekkel.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Class
hu: Osztály

en: Click-to-focus mode passes the click through to the application.
hu: A kattints-a-fókuszhoz üzemmód átadja a kattintást az ablaknak.

en: Clicked
hu: Kattintott

en: Color of active frames (if unset use GTK+ selection color).
hu: Aktív keretek színe (ha nincs beállítva, akkor az mint a GTK+ kiválasztás színe).

en: Color of active frames in `simple' frame style.
hu: Aktív keretek színe az `egyszerű' keretstílushoz.

en: Color of inactive frames (if unset use GTK+ background color).
hu: Inaktív keretek színe (ha nincs beállítva, akkor az mint a GTK+ háttérszín).

en: Color of inactive frames in `simple' frame style.
hu: Inaktív keretek színe az `egyszerű' keretstílushoz.

en: Color to use when drawing text.
hu: Szöveg rajzolásához használt szín.

en: Column:
hu: Oszlop:

en: Columns:
hu: Oszlop:

en: Command
hu: Parancs

en: Command sequence
hu: Parancssorozat

en: Command:
hu: Parancs:

en: Context:
hu: Környezet:

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy the current window to the N'th workspace.
hu: Az aktuális ablak átmásolása az n-edik munkaterületre.

en: Copy the window to the next workspace.
hu: Ablak másolása a következő munkaterületre.

en: Copy the window to the previous workspace.
hu: Ablak másolása az előző munkaterületre.

en: Copy to next
hu: Másolás a következőre

en: Copy to next workspace
hu: Másolás a következő munkaterületre

en: Copy to previous
hu: Másolás az előzőre

en: Copy to previous workspace
hu: Másolás az előző munkaterületre

en: Copy to workspace
hu: Másolás munkaterületre

en: Copy...
hu: Másolás...

en: Create a new workspace at the end of the list, and move the window to it.
hu: Új munkaterület létrehozása a lista végén, és az ablak mozgatása erre a munkaterületre.

en: Create a new workspace at the start of the list, and move the window to it.
hu: Új munkaterület létrehozása a lista elején, és az ablak mozgatása erre a munkaterületre.

en: Create a new workspace before the current workspace.
hu: Új munkaterület létrehozása az aktuális munkaterület elé.

en: Create a new workspace following the current workspace.
hu: Új munkaterület létrehozása az aktuális munkaterület után.

en: Crux Theme
hu: Crux téma

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Cycle skip
hu: Lapozgatásból kimarad

en: Decrease the size of the current window by one column.
hu: Az aktuális ablak méretének csökkentése egy oszloppal.

en: Decrease the size of the current window by one row.
hu: Az aktuális ablak méretének csökkentése egy sorral.

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default font: \w
hu: Alap betűtípus: \w

en: Default frame style:
hu: Alapértelmezett keretstílus:

en: Delay in milliseconds before unshading windows.
hu: Késleltetés ablak előhozása előtt (milliszekundumokban).

en: Delay in milliseconds until focused windows are raised.
hu: Késleltetés ezredmásodpercben, mielőtt az ablakok előre kerülnek.

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete all windows in the group that the current window is a member of.
hu: Minden ablak törlése abból a csoportból, aminek a jelenlegi ablak is tagja.

en: Delete any workspaces that don't contain any windows.
hu: Az összes olyan munkaterület törlése, ami nem tartalmaz ablakot.

en: Delete empty workspaces
hu: Üres munkaterületek törlése

en: Delete group
hu: Csoport törlése

en: Delete the current workspace. Its member windows are relocated to the
    previous workspace.
hu: A jelenlegi munkaterület törlése. A munkaterület ablakai az előző
    munkaterületre kerülnek.

en: Delete the current workspace. Its member windows are relocated to the next
    workspace.
hu: A jelenlegi munkaterület törlése. A munkaterület ablakai átkerülnek a következő munkaterületre.

en: Delete the window, or beep if the window can't be closed safely.
hu: Az ablak törlése, vagy csengetés, ha nem lehet biztonságosan bezárni.

en: Delete the window.
hu: Ablak törlése.

en: Delete window
hu: Ablak törlése

en: Delete window instance
hu: Ablak törlése

en: Delete window safely
hu: Ablak biztonságos törlése

en: Depth
hu: Mélység

en: Describe key
hu: Kulcs leírása

en: Describe symbol
hu: Szimbólum leírása

en: Destroy window
hu: Ablak megsemmisítése

en: Details
hu: Részletek

en: Dimensions
hu: Méret

en: Direction of gradient in `gradient' frame style.
hu: Színátmenet iránya a `színátmenet' keretstílusnál.

en: Directory:
hu: Könyvtár:

en: Display all errors that have occurred to the screen.
hu: A képernyővel kapcsolatos összes hiba megjelenítése.

en: Display error messages to: \w
hu: Hibaüzenetek kijelzése: \w

en: Display errors
hu: Hibák megjelenítése

en: Display only the title bar of the window.
hu: Csak az ablak címsorának megjelenítése.

en: Display the WWW page of the GNOME project.
hu: A GNOME projekt honlapjának indítása.

en: Display the applications menu.
hu: Az alkalmazások menü megjelenítése.

en: Display the documentation of a specified symbol.
hu: Megadott szimbólum dokumentációjának megjelenítése.

en: Display the main menu.
hu: Főmenü megjelenítése

en: Display the menu containing the list of all workspaces.
hu: Az összes munkaterület menüjének megjelenítése.

en: Display the menu listing all window operations.
hu: Az összes ablakművelet megjelenítése a menüben.

en: Display the menu of all managed windows.
hu: Az összes kezelt ablak menüjének megjelenítése.

en: Display the next workspace.
hu: Következő munkaterület megjelenítése.

en: Display the previous workspace.
hu: Előző munkaterület megjelenítése.

en: Display the window's icon in its menu button.
hu: Az ablak ikonjának megjelenítése a menügombon.

en: Display the workspace containing the window W, then focus on W.
hu: A W ablakot tartalmazó munkaterület megjelenítése, és fókuszálás W-re.

en: Display the workspace/viewport containing the window W.
hu: A W ablakot tartalmazó munkaterület megjelenítése.

en: Display title buttons to mimic: \w
hu: A következő mimic-ekhez cím gombok megjelenítése: \w

en: Display tooltips for window frames.
hu: Ablakkeretekhez tippek megjelenítése.

en: Display window
hu: Ablak megjelenítése

en: Display window names and icons while cycling through windows.
hu: Ablakok ikonjainak és nevének megjelenítése lapozgatás közben.

en: Display window without focusing
hu: Ablak megjelenítése fókuszálás nélkül

en: Distance between successive placements in `stagger' placement mode.
hu: Egymás melletti elhelyezések távolsága a `lépcsőzetes' elhelyezési módban.

en: Distance in pixels before window edges align with each other.
    
    When moving a window, this option lets you align one of its edges with an edge of another window.
hu: Ablakok szélei közti távolság (pixelekben).
    
    Ablakok mozgatásánál, ez a beállítás segíti az ablakok sarkainak egymás mellé helyezését.

en: Don't automatically remember details of transient windows.
hu: Ne jegyezd meg automatikusan a tranziens ablakok beállításait.

en: E_xit
hu: _Kilépés

en: Edge Flipping
hu: Élek váltása

en: Edit binding
hu: Hozzárendelés szerkesztése

en: Edit frame style
hu: Keretstílus szerkesztése

en: Edit theme...
hu: Téma szerkesztése...

en: Edit...
hu: Szerkesztés...

en: Edit:
hu: Szerkesztés:

en: Enable shade-hover mode.
    
    (Temporarily unshades windows while the mouse pointer is over them.)
hu: Lebegő árnyékolás engedélyezése.
    
    (Ideiglenesen lenyitja az ablakot, ha az egérmutató felette van.)

en: Error Handling
hu: Hibakezelés

en: Event
hu: Esemény

en: Execute the given shell command.
hu: A megadott héjparancs futtatása.

en: Focus
hu: Fókusz

en: Focus click through
hu: Fókusz kattintásra

en: Focus desktop
hu: Fókuszálás az asztalra

en: Focus mode
hu: Fókusz módja

en: Focus on application windows when they first appear.
hu: Fókuszálás az ablakokra, amikor először megjelennek.

en: Focus on the previous window of the current workspace.
hu: Fókuszálj az előző ablakra az aktuális munkaterületen.

en: Focus when mapped
hu: Fókusz leképezéskor

en: Focused
hu: Fókuszban

en: Force the current window to have a unique title.
hu: A jelenlegi ablak kényszerítése egyedi címsor használatára.

en: Forget all saved window history.
hu: Összes mentett ablak előzmény elfelejtése.

en: Forget any persistent state associated with the current window.
hu: A jelenlegi ablakhoz rendelt összes állapot elfelejtése.

en: Frame
hu: Keret

en: Frame Part _Definitions
hu: Keret rész _Definíciók

en: Frame _Classes
hu: Keret _Osztályok

en: Frame name
hu: Keret neve

en: Frame style
hu: Keretstílus

en: Frame type
hu: Kerettípus

en: Frames
hu: Keretek

en: Generated theme in directory `%s'
hu: Téma generálása a `%s' könyvtárba

en: Gnome about
hu: Gnome névjegy

en: Gnome clear skip tasklist
hu: Gnome feladatlista kihagyásának törlése

en: Gnome clear skip winlist
hu: Gnome ablaklista kihagyásának törlése

en: Gnome help browser
hu: GNOME súgóböngésző

en: Gnome logout
hu: Kilépés a Gnome-ból

en: Gnome menus update
hu: Gnome menük frissítése

en: Gnome set skip tasklist
hu: Gnome feladatlista kihagyásának bekapcsolása

en: Gnome set skip winlist
hu: Gnome ablaklista kihagyásának bekapcsolása

en: Gnome toggle skip tasklist
hu: Gnome feladatlista kihagyásának kapcsolása

en: Gnome toggle skip winlist
hu: Gnome ablaklista kihagyásának kapcsolása

en: Gnome www page
hu: GNOME honlap

en: Grab...
hu: Megragadás...

en: Gradient Theme
hu: Színátmenet keretstílusnál

en: Group
hu: Csoport

en: Grow down
hu: Növesztés lefelé

en: Grow left
hu: Növesztés balra

en: Grow right
hu: Növesztés jobbra

en: Grow up
hu: Növesztés felfelé

en: Grow window down
hu: Ablak növesztése lefelé

en: Grow window left
hu: Ablak növesztése balra

en: Grow window right
hu: Ablak növesztése jobbra

en: Grow window up
hu: Ablak növesztése felfelé

en: Growing and packing of windows
hu: Ablakok növesztése és tömörítése

en: Grows window downwards until it `bumps into' another window.
    See `grow-window-up'.
hu: Ablak növelése lefelé, amíg `nekiütközik' egy másik ablaknak.
    Lásd `grow-window-up'.

en: Grows window to the left until it `bumps into' another window.
    See `grow-window-up'.
hu: Ablak növelése balra, amíg `nekiütközik' egy másik ablaknak.
    Lásd `grow-window-up'.

en: Grows window to the right until it `bumps into' another window.
    See `grow-window-up'.
hu: Ablak növelése jobbra, amíg `nekiütközik' egy másik ablaknak.
    Lásd `grow-window-up'.

en: Grows window upwards until it `bumps into' another window.
    If the top edge was beyond the screen edge, it is brought back in.
    With a universal prefix arg, maximize upwards instead.
    With a numeric prefix arg, grow upwards by that many increments specified by
    window or pixels instead.
hu: Ablak növesztése felfelé, ameddig bele nem ütközik egy másik ablakba. Ha az ablak felső éle a képernyőn túl van, visszahozza.
    
    Univerzális prefix arg használatakor maximalizálja felfelé helyette.
    Numerikus prefix arg használatakor növessze felfelé a megadott értékű ablakkal vagy képponttal.

en: Gtkrc reload style
hu: Gtkrc stílus újratöltése

en: HIghlighted
hu: KIjelölt

en: Height of title bar.
hu: Fejléc magassága

en: Help about
hu: Súgó névjegy

en: Help show faq
hu: Súgó GYIK

en: Help show homepage
hu: Súgó honlap megtekintése

en: Help show news
hu: Súgó hírek

en: Help show programmer manual
hu: Súgó programozói kézikönyv

en: Highlighted
hu: Kijelölt

en: History
hu: Előzmények

en: Hitting the screen edge selects the next: \w
hu: A képernyő szélének érintése kiválasztja a következőt: \w

en: Host
hu: Gépnév

en: Icon Name
hu: Ikon neve

en: Iconified
hu: Ikonizált

en: Iconify group
hu: Csoport ikonizálása

en: Iconify transient group
hu: Tranziens csoport ikonizálása

en: Iconify window
hu: Ablak ikonizálása

en: Iconify workspace windows
hu: Munkaterület ablakainak ikonizálása

en: If the window is at its highest possible position, then lower it to its
    lowest possible position. Otherwise raise it as far as allowed.
hu: Ha az ablak a lehető legmagasabb pozíciójában van, hátraküldi
    a lehető legalacsonyabb pozícióba. Egyéb esetben előrehozza
    amennyire csak lehet.

en: If the window is at its highest possible position, then lower it to its
    lowest possible position. Otherwise raise it as far as allowed. Also changes
    the level of any transient windows it has.
hu: Ha az ablak a lehető legmagasabb pozíciójában van, akkor leküldi a
    lehető legalacsonyabb szintre. Egyéb esetben felemeli amennyire csak lehet.
    Az ablak tranziens ablakainak szintjét szintén változtatja.

en: If the window is shaded (see `shade-window'), restore it to it's usual
    state.
hu: Ha az ablak árnyékolt (lásd `shade-window'), visszaállítja annak szokásos
    állapotát.

en: Ignore program position
hu: Alkalmazás pozíciójának figyelmen kívül hagyása

en: Ignore stacking requests
hu: Halmozási kérelmek figyelmen kívül hagyása

en: Ignore the window.
hu: Ablak figyelmen kívül hagyása.

en: Ignored
hu: Ignorált

en: Image Properties
hu: Kép tulajdonságai

en: In GNOME _task list
hu: A GNOME _feladatlistában

en: In _group
hu: _Csoportba

en: In _window list
hu: _Ablaklistában

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Inactive-
    Clicked
hu: Inaktív-
    Kattintott

en: Inactive-
    Highlighted
hu: Inaktív-
    Kijelölt

en: Include iconified windows when cycling.
hu: Lapozgatás az ikonizált ablakokkal együtt.

en: Include windows on all viewports when cycling.
hu: Lapozgatás minden nézet ablakaival együtt.

en: Include windows on all workspaces when cycling.
hu: Lapozgatás az összes munkaterület ablakaival együtt.

en: Increase the size of the current window by one column.
hu: Az aktuális ablak méretének növelése egy oszloppal.

en: Increase the size of the current window by one row.
hu: Az aktuális ablak méretének növelése egy sorral.

en: Insert workspace
hu: Munkaterület beillesztése

en: Insert workspace after
hu: Munkaterület beillesztése mögé

en: Insert workspace before
hu: Munkaterület beillesztése elé

en: Invoke the list of commands, one by one.
hu: Parancslista elemeinek futtatása, egymás után.

en: Invoke the user-customization system.
hu: A felhasználói-testreszabási rendszer hívása.

en: Keep transient windows stacked above: \w
hu: Tranziens ablakok fölé nem kerülhet: \w

en: Key
hu: Kulcs

en: Key:
hu: Kulcs:

en: Keymap containing bindings active anywhere.
hu: A billentyűtábla mindenütt aktív hozzárendeléseket tartalmaz.

en: Keymap containing bindings active only during window cycling operations.
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak ablak lapozás közben aktívak.

en: Keymap containing bindings active when a client window is focused.
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak akkor aktívak, ha a kliens ablak van fókuszban.

en: Keymap containing bindings active when reading a string from the user.
hu: Billentyűtábla, melynek hozzárendelései akkor aktívak, ha felhasználótól kérünk be egy karakterláncot.

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the border of
    a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak akkor aktívak, ha a mutató az ablakkereten
    van. (Csak egér-hozzárendeléseket értékel ki ez a hozzárendelés.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the close button
    of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak akkor aktívak, ha a mutató az ablak
    bezár gombján van. (Csak egér-hozzárendeléseket értékel ki ez a hozzárendelés.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the iconify
    button of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak akkor aktívak, ha a mutató az ablak
    ikonizál gombján van. (Csak egér-hozzárendeléseket értékel ki ez a hozzárendelés.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the maximize
    button of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak akkor aktívak, ha a mutató az ablak
    maximalizál gombján van. (Csak egér-hozzárendeléseket értékel ki ez a hozzárendelés.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the menu button
    of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak akkor aktívak, ha a mutató az ablak
    menü gombján van. (Csak egér-hozzárendeléseket értékel ki ez a hozzárendelés.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the root window
    (or when no window is focused).
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak akkor aktívak, ha a mutató a háttéren áll,
    (vagy egy ablak sincs fókuszban).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the shade button
    of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak akkor aktívak, ha a mutató az ablak shade
    gombján van. (Csak az egér-hozzárendelések értékelődnek ki ebben a táblában.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the title of
    a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
hu: A billentyűtábla bejegyzései csak akkor aktívak, ha a mutató az ablak
    címsorán van. (Csak egér-hozzárendeléseket értékel ki ez a hozzárendelés.)

en: Kill client
hu: Kliens kilövése

en: Launch the GNOME about dialog.
hu: GNOME névjegy indítása.

en: Launch the GNOME help browser.
hu: A GNOME súgó böngésző indítása.

en: Locale
hu: Nyelv

en: Lock position and size while windows are maximized.
hu: Ablakok maximalizálása közben a pozíció és a méret zárolása.

en: Logout from the current GNOME session.
hu: Kilépés az aktuális GNOME-munkamenetből.

en: Lower
hu: Hátra küld

en: Lower group
hu: Csoport kicsinyítése

en: Lower group depth
hu: Csoport mélységének csökkentése

en: Lower layer
hu: Alsó szint

en: Lower single window
hu: Ablak hátraküldése

en: Lower the current window to its lowest allowed position in the stacking
    order. Also lower any transient windows that it has.
hu: Ablak hátraküldése a lehető legalacsonyabb pozícióba. Az ablak tranziens ablakai szintén mozognak vele együtt

en: Lower the window to its lowest allowed position in the stacking order.
hu: Az ablak legmagasabb pozícióba süllyesztése a rétegek között.

en: Lower window
hu: Ablak lecsukása

en: Lower window and transients
hu: Ablak és tranzienseinek hátraküldése

en: Lower window depth
hu: Ablak mélységének csökkentése

en: Make group sticky
hu: Csoport ragadóssá tétele

en: Make group unsticky
hu: Csoport ragadósságának megszűntetése

en: Make window ignored
hu: Ablak figyelmen kívül hagyása

en: Make window not ignored
hu: Ablak figyelembevétele

en: Make window sticky
hu: Ablak ragadóssá tétele

en: Make window unsticky
hu: Ablak ragadósságának kikapcsolása

en: Map:
hu: Térkép:

en: Mapping
hu: Leképezés

en: Match window properties
hu: Ablakok tulajdonságainak illesztése

en: Matched Windows
hu: Illesztett ablakok

en: Matchers
hu: Illesztők

en: Maximize
hu: Maximalizálás

en: Maximize fill window
hu: Ablak maximalizált kitöltése

en: Maximize fill window horizontally
hu: Ablak maximális kitöltése vízszintesen

en: Maximize fill window horizontally toggle
hu: Ablak vízszintes maximalizált töltésének kapcsolása

en: Maximize fill window toggle
hu: Ablak maximalizált töltésének kapcsolása

en: Maximize fill window vertically
hu: Ablak maximális kitöltése függőlegesen

en: Maximize fill window vertically toggle
hu: Ablak függőleges maximalizált töltésének kapcsolása

en: Maximize the dimensions of the window.
hu: Az ablak méreteinek maximalizálása.

en: Maximize the horizontal dimension of the window.
hu: Az ablak vízszintes méretének maximálása.

en: Maximize the vertical dimension of the window.
hu: Az ablak függőleges méretének maximalizálása.

en: Maximize the window horizontally without obscuring any other windows.
hu: Az ablak vízszintes méretének maximalizálása a többi ablak zavarása nélkül.

en: Maximize the window vertically without obscuring any other windows.
hu: Az ablak függőleges méretének maximalizálása a többi ablak zavarása nélkül.

en: Maximize the window without obscuring any other windows.
hu: Az ablak méreteinek maximalizálása a többi ablak zavarása nélkül.

en: Maximize window
hu: Ablak maximalizálása

en: Maximize window fullscreen
hu: Maximalizálás teljes képernyőre

en: Maximize window fullscreen toggle
hu: Teljes képernyős maximalizálás kapcsolása

en: Maximize window horizontally
hu: Ablak maximalizálása vízszintesen

en: Maximize window horizontally toggle
hu: Ablak vízszintes maximalizálásának kapcsolása

en: Maximize window toggle
hu: Maximalizálás kapcsolása

en: Maximize window vertically
hu: Ablak függőleges maximalizálása

en: Maximize window vertically toggle
hu: Ablak függőleges maximalizálásának kapcsolása

en: Maximized
hu: Teljes méretű

en: Merge next workspace
hu: Következő munkaterület összefűzése

en: Merge previous workspace
hu: Előző munkaterület összefűzése

en: Merge with next
hu: Összefűzés a következővel

en: Merge with previous
hu: Összefűzés az előzővel

en: Method of placing dialog windows: \w
hu: A párbeszédablakok elhelyezésének módja: \w

en: Method of placing windows: \w
hu: Az ablakok elhelyezésének módja: \w

en: Minimize
hu: Minimalizálás

en: Minimize all windows on the current workspace.
hu: Minden ablak ikonizálása az aktuális munkaterületen.

en: Minimize the window.
hu: Ablak minimalizálása

en: Minimizing a window also removes its: \w
hu: Ablak minimalizálásakor el kell törölni a: \w

en: Minimizing and Maximizing
hu: Minimalizálás/Maximalizálás

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Modifier key(s) used for default window manager shortcuts.
hu: Az alapértelmezett ablakkezelő gyorsbillentyűkhöz használt módosító billentyű(k).

en: Mono Theme
hu: Mono téma

en: Move cursor down
hu: Kurzor mozgatása lefelé

en: Move cursor down fine
hu: Kurzor mozgatása finoman lefelé

en: Move cursor left
hu: Kurzor mozgatása balra

en: Move cursor left fine
hu: Kurzor mozgatása finoman balra

en: Move cursor right
hu: Kurzor mozgatása jobbra

en: Move cursor right fine
hu: Kurzor mozgatása finoman jobbra

en: Move cursor up
hu: Kurzor mozgatása felfelé

en: Move cursor up fine
hu: Kurzor mozgatása finoman felfelé

en: Move group down
hu: Csoport mozgatása lefelé

en: Move group left
hu: Csoport mozgatása balra

en: Move group right
hu: Csoport mozgatása jobbra

en: Move group to current viewport
hu: Csoport mozgatása a jelenlegi munkalapra

en: Move group up
hu: Csoport mozgatása fel

en: Move selected window
hu: Kiválasztott ablak mozgatása

en: Move the current window to the N'th workspace.
hu: Az aktuális ablak átmozgatása az n-edik munkaterületre.

en: Move the current window to the specified viewport.
hu: Az aktuális ablak átmozgatása a megadott munkalapra.

en: Move the current workspace one place to the left.
hu: Az aktuális munkaterület mozgatása egy hellyel balra.

en: Move the current workspace one place to the right.
hu: Az aktuális munkaterület mozgatása egy hellyel jobbra.

en: Move the cursor 1 pixel downwards.
hu: A kurzor mozgatása 1 képponttal jobbra.

en: Move the cursor 1 pixel to the left.
hu: A kurzor mozgatása 1 képponttal balra.

en: Move the cursor 1 pixel to the right.
hu: A kurzor mozgatása 1 képponttal jobbra.

en: Move the cursor 1 pixel upwards.
hu: A kurzor mozgatása 1 képponttal fel.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels downwards.
hu: A kurzor mozgatása `kurzor-mozgatás-növekmény' képponttal lefelé.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels to the left.
hu: A kurzor mozgatása `kurzor-mozgatás-növekmény' képponttal balra.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels to the right.
hu: A kurzor mozgatása `kurzor-mozgatás-növekmény' képponttal jobbra.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels upwards.
hu: A kurzor mozgatása `kurzor-mozgatás-növekmény' képponttal felfelé.

en: Move the viewport one screen down.
hu: Munkalap mozgatása egy képernyőnyit le.

en: Move the viewport one screen to the left.
hu: Az aktuális munkalap mozgatása egy képernyővel balra.

en: Move the viewport one screen to the right.
hu: Az aktuális munkalap mozgatása egy képernyővel jobbra.

en: Move the viewport one screen up.
hu: Ablak áthelyezése, majd váltás a lenti munkalapra.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels downwards.
hu: Az ablak mozgatása `ablak-eltolás-növekmény' képponttal lefelé.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels to the left.
hu: Az ablak mozgatása `ablak-eltolás-növekmény' képponttal balra.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels to the right.
hu: Az ablak mozgatása `ablak-eltolás-növekmény' képponttal jobbra.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels upwards.
hu: Az ablak mozgatása `ablak-eltolás-növekmény' képponttal felfelé.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels downwards.
hu: Az ablakcsoport mozgatása `ablak-eltolás-növekmény' képponttal lefelé.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels to the left.
hu: Az ablakcsoport mozgatása `ablak-eltolás-növekmény' képponttal balra.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels to the right.
hu: Az ablakcsoport mozgatása `ablak-eltolás-növekmény' képponttal jobbra.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels upwards.
hu: Az ablakcsoport mozgatása `ablak-eltolás-növekmény' képponttal felfelé.

en: Move the window interactively using the mouse.
hu: Ablak interaktív mozgatása az egérrel.

en: Move the window to the next viewport.
hu: Ablak áthelyezése a következő munkalapra.

en: Move the window to the next workspace.
hu: Ablak áthelyezése a következő munkaterületre

en: Move the window to the previous viewport.
hu: Ablak áthelyezése az előző munkalapra.

en: Move the window to the previous workspace.
hu: Ablak áthelyezése az előző munkaterületre.

en: Move the window to the viewport above, and switch to that viewport.
hu: Ablak áthelyezése, majd váltás a fenti munkalapra.

en: Move the window to the viewport below, and switch to that viewport.
hu: Ablak áthelyezése, majd váltás a lenti munkalapra.

en: Move the window to the viewport on the left, and switch to that viewport.
hu: Mozgassa az ablakot a balra levő nézetre, és kapcsoljon oda.

en: Move the window to the viewport on the right, and switch to that viewport.
hu: Mozgassa az ablakot a jobbra levő nézetre, és kapcsoljon oda.

en: Move to the next viewport.
hu: Mozgatás a következő munkalapra.

en: Move to the previous viewport.
hu: Mozgatás a előző munkalapra.

en: Move viewport down
hu: Nézet mozgatása lefelé

en: Move viewport left
hu: Munkalap mozgatása balra

en: Move viewport next
hu: Mozgatás a következő munkalapra

en: Move viewport previous
hu: Mozgatás a előző munkalapra

en: Move viewport right
hu: Munkalap mozgatása jobbra

en: Move viewport up
hu: Nézet mozgatása felfelé

en: Move window down
hu: Ablak mozgatása le

en: Move window interactively
hu: Ablak interaktív mozgatása

en: Move window left
hu: Ablak mozgatása balra

en: Move window next
hu: Ablak áthelyezése következőre

en: Move window previous
hu: Ablak áthelyezése előzőre

en: Move window right
hu: Ablak mozgatása jobbra

en: Move window to viewport
hu: Ablak áthelyezése másik munkalapra

en: Move window up
hu: Ablak mozgatása fel

en: Move workspace backwards
hu: Munkaterület mozgatása hátra

en: Move workspace forwards
hu: Munkaterület mozgatása előre

en: Move workspace left
hu: Munkaterület mozgatása balra

en: Move workspace right
hu: Munkaterület mozgatása jobbra

en: Move/Resize
hu: Mozgatás/Méretezés

en: Moves window downwards until it `bumps into' another window.
    See `pack-window-up'.
hu: Ablak mozgatása lefelé, amíg `nekiütközik' egy másik ablaknak.
    Lásd `pack-window-up'.

en: Moves window to the left until it `bumps into' another window.
    See `pack-window-up'.
hu: Ablak mozgatása balra, amíg `nekiütközik' egy másik ablaknak.
    Lásd `pack-window-up'.

en: Moves window to the right until it `bumps into' another window.
    See `pack-window-up'.
hu: Ablak mozgatása jobbra, amíg `nekiütközik' egy másik ablaknak.
    Lásd `pack-window-up'.

en: Moves window upwards until it `bumps into' another window.
    If the top edge was beyond the screen edge, it is moved back in.
    With a universal prefix arg, move upwards maximally instead.
    With a numeric prefix arg, move upwards by that many pixels instead.
hu: Ablak mozgatása felfelé, ameddig bele nem ütközik egy másik ablakba. Ha az ablak felső éle a képernyőn túl van, visszahozza.
    
    Univerzális prefix arg használatakor mozgatja teljesen fel helyette.
    Numerikus prefix arg használatakor mozgassa felfelé a megadott értékű képponttal.

en: Name
hu: Név

en: Never focus
hu: Soha ne legyen fókuszált

en: New Theme
hu: Új téma

en: New group
hu: Új csoport

en: Next window
hu: Következő ablak

en: Next workspace
hu: Következő munkaterület

en: Next workspace window
hu: Következő munkaterület ablak

en: No
hu: Nem

en: No errors.
hu: Nincs hiba.

en: No matching item for %S
hu: Nem találtam illeszkedőt a következőre: %S

en: No operation
hu: Nincs művelet

en: None
hu: Nincs

en: Normal
hu: Normál

en: Number of pixels to move pointer in `move-cursor-' commands.
hu: A `kurzor-mozgatás-' parancsokban mozgatás ennyi képponttal.

en: Only flip when interactively moving a window.
hu: Lapváltás csak az ablak interaktív mozgatásakor.

en: Open
hu: Megnyitás

en: Other
hu: Más

en: Pack down
hu: Tömörítés lefelé

en: Pack left
hu: Tömörítés balra

en: Pack right
hu: Tömörítés jobbra

en: Pack up
hu: Tömörítés fel

en: Pack window down
hu: Ablak tömörítése lefelé

en: Pack window left
hu: Ablak tömörítése balra

en: Pack window right
hu: Ablak tömörítése jobbra

en: Pack window up
hu: Ablak tömörítése felfelé

en: Patterns
hu: Mintázatok

en: Place mode
hu: Elhelyezés

en: Placement
hu: Elhelyezés

en: Placement weight
hu: Elhelyezés súlya

en: Play sound effects for window events.
hu: Ablak eseményekhez hangok lejátszása.

en: Popup apps menu
hu: Alkalmazás menü nyitása

en: Popup root menu
hu: Gyökér menü nyitása

en: Popup window list
hu: Ablaklista megnyitása

en: Popup window menu
hu: Ablak menü nyitása

en: Popup workspace list
hu: Munkaterület-lista megnyitása

en: Position
hu: Pozíció

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Prepend workspace and send
hu: Munkaterület előre fűzése és küldés

en: Press key...
hu: Nyomj meg egy billentyűt...

en: Previous window
hu: Előző ablak

en: Previous workspace
hu: Előző munkaterület

en: Previous workspace window
hu: Előző munkaterület ablak

en: Prompt for a command, execute it, and print any output to the screen.
hu: Parancs bekérése, futtatása, majd minden kimenet kiírása a képernyőre.

en: Prompt for a key sequence, then print its binding.
hu: Bekér egy billentyűsorozatot, majd megjeleníti a hozzárendelést.

en: Prompt for a workspace and switch to it.
hu: Bekér egy munkaterületet, majd átkapcsol rá.

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Properties...
hu: Tulajdonságok...

en: Put the window in the stacking level above its current level.
hu: Az ablak a jelenlegi szintnél feljebb helyezése a rétegekben.

en: Put the window in the stacking level beneath its current level.
hu: Az ablak a jelenlegi szintnél lejjebb helyezése a rétegekben.

en: Quit
hu: Kilépés

en: Quote event
hu: Esemény idézése

en: Raise
hu: Előre hoz

en: Raise and pass through click
hu: Előhozás és váltás kattintásra

en: Raise and pass through click if focused
hu: Előhozás és váltás kattintásra ha fókuszban van

en: Raise group
hu: Csoport előhozása

en: Raise group and pass through click
hu: Csoport előhozása és váltás kattintásra

en: Raise group depth
hu: Csoport mélységének növelése

en: Raise lower group
hu: Alsó csoport előhozása

en: Raise lower single window
hu: Alacsonyabb ablak előhozása

en: Raise lower window
hu: Alsó ablak előhozása

en: Raise lower window and transients
hu: Alsó ablak és tranzienseinek előhozása

en: Raise on focus
hu: Előrehozás fókuszba kerüléskör

en: Raise or pass through click
hu: Előhozás vagy váltás kattintásra

en: Raise single window
hu: Ablak előhozása

en: Raise the current window to its highest allowed position in the stacking
    order. Also raise any transient windows that it has.
hu: Jelenlegi ablak előhúzása a lehető legmagasabb pozícióra. A tranziens ablakok együtt mozognak a jelenlegi ablakkal.

en: Raise the group of windows that received the current event, then replay
    any pointer events that invoked the command.
hu: A jelenlegi eseményt kapó ablakcsoport előhúzása az összes tranziens ablakával együtt, majd újra végezzen el minden pointer eseményt, ami a parancsot hívta.

en: Raise the window that received the current event (if it's focused), then
    replay any pointer events that invoked the command.
hu: A jelenlegi eseményt kapó ablak előhúzása (ha fókuszált), az összes tranziens ablakával együtt, majd újra végezzen el minden pointer eseményt, ami a parancsot hívta.

en: Raise the window that received the current event and any transients it
    has, then replay any pointer events that invoked the command.
hu: A jelenlegi eseményt kapó ablak előhúzása az összes tranziens ablakával együtt, majd újra végezzen el minden pointer eseményt, ami a parancsot hívta.

en: Raise the window that received the current event, then replay any pointer
    events that invoked the command.
hu: A jelenlegi eseményt kapó ablak előhúzása, majd újra végezzen el minden pointer eseményt, ami a parancsot hívta.

en: Raise the window to its highest allowed position in the stacking order.
hu: Az ablak legmagasabb pozícióba emelése a rétegek között.

en: Raise transients and pass through click
hu: Tranziensek előhozása és váltás kattintásra

en: Raise window
hu: Ablak előhozása

en: Raise window and pass through click
hu: Csoport előhozása és váltás kattintásra

en: Raise window and transients
hu: Ablak és tranziensek előrehozása

en: Raise window depth
hu: Ablak mélységének növelése

en: Raise windows when they are focused.
hu: Ablakok előrehozása, ha fókuszba kerülnek.

en: Raise windows when they are unshaded.
hu: Ablakok előhozása az árnyékból előhozáskor

en: Read theme from `%s'
hu: Téma olvasása `%s'-ből

en: Reload the gtkrc settings.
hu: gtkrc beállítások újratöltése.

en: Reload themes in window manager after saving.
hu: A téma újratöltése az ablakkezelőbe mentés után.

en: Remember _attributes
hu: _Attribútumok megjegyzése

en: Remember _dimensions
hu: _Méretek megjegyzése

en: Remember _position
hu: _Hely megjegyzése

en: Remember the current attributes of the focused window.
hu: A fókuszban levő ablak jelenlegi tulajdonságainak megjegyzése.

en: Remember the current dimensions of the focused window.
hu: A fókuszban levő ablak jelenlegi méreteinek megjegyzése.

en: Remember the current position of the focused window.
hu: A fókuszban levő ablak jelenlegi pozíciójának megjegyzése.

en: Remove the copy of the window on the current workspace. If this is the
    last instance remaining, then delete the actual window.
hu: Az ablak másolatának eltávolítása a jelenlegi munkaterületről. Ha ez az
    utolsó példány, törölje az aktuális ablakot.

en: Remove unused definitions when saving.
hu: A nem használt definíciók eltávolítása mentéskor.

en: Resize selected window
hu: Kiválasztott ablak átméretezése

en: Resize the window interactively using the mouse.
hu: Ablak interaktív átméretezése az egér segítségével.

en: Resize window interactively
hu: Ablak interaktív átméretezése

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Restore the dimensions of the window to its original, unmaximized, state.
hu: Az ablak méreteinek visszaállítása az eredeti, nem maximalizált állapotára.

en: Restore the window from its minimized state.
hu: Az ablak visszaállítása az ikonizált állapotból.

en: Role
hu: Feladat

en: Row:
hu: Sor:

en: Rows:
hu: Sor:

en: Run shell command
hu: Héjparancs futtatása.

en: SMaker Theme
hu: SMaker téma

en: S_haded
hu: Á_rnyékolt

en: Save Theme _As...
hu: Téma _mentése mint...

en: Saved as `%s'
hu: Mentés mint `%s'

en: Sawfish Error
hu: Sawfish hiba

en: Sawfish Theme Builder
hu: Sawfish témaszerkesztő

en: Sawfish Themer Preview
hu: Sawfish témanézőke

en: Sawfish configurator
hu: Sawfish konfiguráló

en: Sawfish homepage
hu: Sawfish honlap

en: Sawfish manages your windows extensibly.
hu: A Sawfish egy kiterjeszthető ablakkezelő.

en: Select Icon
hu: Ikon kiválasztása

en: Select Image
hu: Kép kiválasztása

en: Select color
hu: Szín kiválasztása

en: Select file
hu: Fájl kiválasztása

en: Select font
hu: Betűtípus kiválasztása

en: Select next workspace
hu: Következő munkaterület

en: Select previous workspace
hu: Előző munkaterület

en: Select the N'th workspace.
hu: Az n-edik munkaterület kiválasztása.

en: Select the next desktop when the pointer hits screen edge.
hu: Válaszd a következő munkaterületet amikor a mutató eléri a képernyő szélét.

en: Select the next window of the current workspace.
hu: Válaszd a következő ablakot az aktuális munkaterületen.

en: Select the next window, cycling through all possible workspaces.
hu: Válaszd a következő ablakot, az összes lehetséges munkaterületen végigfutva.

en: Select the previous window, cycling through all possible workspaces.
hu: Válaszd az előző ablakot, az összes lehetséges munkaterületen végigfutva.

en: Select the specified viewport column.
hu: A megadott munkalap-oszlop kiválasztása.

en: Select the specified viewport row.
hu: A megadott munkalap-sor kiválasztása.

en: Select the specified viewport.
hu: A megadott munkalap kiválasztása.

en: Select workspace interactively
hu: Munkaterület kiválasztása interaktívan

en: Send group to current workspace
hu: Csoport küldése a jelenlegi munkaterületre

en: Send group to next workspace
hu: Csoport küldése a következő munkaterületre

en: Send group to previous workspace
hu: Csoport küldése az előző munkaterületre

en: Send to next workspace
hu: Küldés a következő munkaterületre

en: Send to previous workspace
hu: Küldés az előző munkaterületre

en: Send to workspace
hu: Küldés munkaterületre

en: Sends the next key event directly to the focused client window, ignoring
    any window manager bindings that it may have.
hu: A következő billentyűzet esemény közvetlen küldése a fókuszban levő ablaknak
    az esetleges ablakkezelő hozzárendeléseket figyelmen kívül hagyva.

en: Set the GNOME SKIP_TASKLIST hint of the window.
hu: Az ablak GNOME_SKIP_TASKLIST segédjének bekapcsolása.

en: Set the GNOME SKIP_WINLIST hint of the window.
hu: Az ablak GNOME_SKIP_WINLIST segédjének bekapcsolása.

en: Set viewport linear
hu: Munkalap sorossá tétele

en: Set window viewport linear
hu: A munkalapok lineárissá tétele

en: Shade Hover
hu: Lebegő árnyékolás

en: Shade hover
hu: Lebegő árnyékolás

en: Shade window
hu: Ablak árnyékolása

en: Shaded
hu: Árnyékolt

en: Show current dimensions of windows while resizing.
hu: Az ablak aktuális méretének megjelenítése átméretezéskor.

en: Show current position of windows while moving.
hu: Az ablak aktuális pozíciójának megjelenítés mozgatáskor.

en: Show full documentation in tooltips.
hu: Mutassa a teljes dokumentációt a tippekben.

en: Simple Theme
hu: Egyszerű téma

en: Size window add column
hu: Ablakméret oszlop hozzáadása

en: Size window add row
hu: Ablakméret: sor hozzáadása

en: Size window subtract column
hu: Ablakméret oszlop kivonása

en: Size window subtract row
hu: Ablakméret: sor kivonása

en: Slide group down
hu: Csoport csúsztatása lefelé

en: Slide group left
hu: Csoport csúsztatása balra

en: Slide group right
hu: Csoport csúsztatása jobbra

en: Slide group up
hu: Csoport csúsztatása felfelé

en: Slide window down
hu: Ablak csúsztatása lefelé

en: Slide window left
hu: Ablak csúsztatása balra

en: Slide window right
hu: Ablak csúsztatása jobbra

en: Slide window up
hu: Ablak csúsztatása felfelé

en: Sound
hu: Hang

en: Stacking
hu: Pakolás

en: Start a new xterm.
hu: Új xterm indítása.

en: State
hu: Állapot

en: Sticky
hu: Ragadós

en: Sticky viewport
hu: Ragadós munkalap

en: Terminal
hu: Terminál

en: Text is \w justified in window titles.
hu: A szöveg \w igazított az ablakok fejlécében.

en: The program launched by the `xterm' command.
hu: Az `xterm' parancsra elindított program.

en: The program used to play audio samples. If unset, built-in support for ESD is used.
hu: A hangok lejátszására használt program. Ha nincs beállítva, akkor a beépített ESD támogatás használható

en: Theme Directory
hu: Téma könyvtár

en: Theme name:
hu: Téma neve:

en: This window previews the current theme.
hu: Ez az ablak megmutatja az aktuális témát.

en: Title-only
hu: Csak cím

en: Toggle group sticky
hu: Csoport ragadósságának állítása

en: Toggle the GNOME SKIP_TASKLIST hint of the window.
hu: Az ablak GNOME_SKIP_TASKLIST segédjének kapcsolása.

en: Toggle the GNOME SKIP_WINLIST hint of the window.
hu: Az ablak GNOME_SKIP_WINLIST segédjének kapcsolása.

en: Toggle the `stickiness' of the window--whether or not it is a member of
    all workspaces.
hu: Az ablak `ragadásának' átállítása -- rajta van-e minden munkaterületen,
    vagy nem.

en: Toggle the iconification of window W.
hu: A W ablak ikonizáltságának átállítása.

en: Toggle the shaded (only the title bar is displayed) state of the window.
hu: Bekapcsolja az ablak árnyékolt állapotát (csak a címsor jelenik meg).

en: Toggle the state of the window between horizontally maximized and
    unmaximized.
hu: Az ablak állapotának kapcsolása a vízszintesen maximalizált és a nem maximalizált
    között.

en: Toggle the state of the window between horizontally maximized-filled and
    unmaximized.
hu: Az ablak állapotának kapcsolása a vízszintesen maximalizált-kitöltött és a nem maximalizált
    között.

en: Toggle the state of the window between maximized and unmaximized.
hu: Az ablak állapotának kapcsolása a maximalizált és a nem maximalizált
    között.

en: Toggle the state of the window between maximized-filled and unmaximized.
hu: Az ablak állapotának kapcsolása a maximalizált-kitöltött és a nem maximalizált
    között.

en: Toggle the state of the window between vertically maximized and
    unmaximized.
hu: Az ablak állapotának kapcsolása a függőlegesen maximalizált és a nem maximalizált
    között.

en: Toggle the state of the window between vertically maximized-filled and
    unmaximized.
hu: Az ablak állapotának kapcsolása a függőlegesen maximalizált-kitöltött és a nem maximalizált
    között.

en: Toggle whether a window is focusable or not.
hu: Fókuszálhatóság átállítása.

en: Toggle whether a window is ignored or not.
hu: Ablak figyelembevételének állítása.

en: Toggle whether a window is ignored while window cycling.
hu: Ablakok lapozgatásánál az ablak figyelmen kívül hagyásának beállítása.

en: Toggle whether a window will be include in the window list.
hu: Az ablak ablaklistában való szereplésének be/kikapcsolása.

en: Toggle window cycle skip
hu: Ablak lapozgatásból való kimaradásának kapcsolása

en: Toggle window iconified
hu: Ablak ikonizálása

en: Toggle window ignored
hu: Ablak figyelmen kívül hagyása

en: Toggle window list skip
hu: Ablaklistából kihagyás beállítása

en: Toggle window never focus
hu: Ablak fókuszba sohasem kerülésének kapcsolása

en: Toggle window shaded
hu: Ablak árnyékolásának kapcsolása

en: Toggle window sticky
hu: Ablak ragadósságának kapcsolása

en: Tooltips
hu: Buboréksúgók

en: Top-border
hu: Felső keret

en: Transfer input focus to the desktop window (if one exists).
hu: A beviteli fókusz mozgatása az asztal ablakára (ha létezik).

en: Transients above
hu: Tranziensek fölötte

en: Type
hu: Típus

en: Undocumented
hu: Nincs dokumentálva

en: Ungrouped
hu: Csoporton kívüli

en: Uniconify group
hu: Csoport visszaállítása

en: Uniconify transientgroup
hu: Tranziens csoport nagyítása

en: Uniconify window
hu: Ablak visszaállítása ikonizált állapotból

en: Unignore the window.
hu: Az ablak figyelembevétele.

en: Unique name
hu: Egyedi név

en: Uniquify window name
hu: Ablak nevének egyedivé tétele

en: Unmaximize
hu: Eredeti méret

en: Unmaximize window
hu: Ablak maximalizálásának visszaállítása

en: Unminimizing a window also restores its: \w
hu: Ablak minimalizált állapotból visszahozásakor vissza kell állítani a: \w

en: Unset the GNOME SKIP_TASKLIST hint of the window.
hu: Az ablak GNOME_SKIP_TASKLIST segédjének kikapcsolása.

en: Unset the GNOME SKIP_WINLIST hint of the window.
hu: Az ablak GNOME_SKIP_WINLIST segédjének kikapcsolása.

en: Unshade selected windows.
hu: Kiválasztott ablakok előhozása.

en: Unshade window
hu: Ablak lenyitása

en: Upper layer
hu: Felső szint

en: Use black-on-white button images.
hu: Fekete-fehér képek használata a gombokon.

en: Use less memory when creating gradients, possibly affecting quality.
hu: Színátmenetek létrehozásakor kevesebb memória használata, akár a minőség rovására is.

en: Value
hu: Érték

en: Viewport
hu: Munkalap

en: Wait for the user to select a window, then interactively move that window.
hu: Várok a felhasználóra, hogy kiválasszon egy ablakot, és mozgassa azt.

en: Wait for the user to select a window, then interactively resize that window.
hu: Várakozás egy ablak kiválasztására, majd az ablak interaktív mozgatása.

en: When does the mouse pointer affect the input focus.
hu: Mikor befolyásolja az egérmutató a bemenet fókuszt.

en: When raising a window, also raise its: \w
hu: Ablak felemelésekor szintén fel kell emelni a következőt: \w

en: Whether and how to move the pointer when packing windows.
    
    `maybe' means that the pointer is moved along with the window, if the
    pointer was within the window area before packing.
    
    `always' warps the pointer to the center of the window if it isn't
    already in the window, then does like `maybe'.
    
    `never' means not to warp the pointer.
hu: Ablakok tömörítésénél a mutató mozgásának beállítása.
    
    A `néha' azt jelenti, hogy a mutató az ablakkal mozog, ha a
    mutató az ablak területén belül volt tömörítés előtt.
    
    A `mindig' a mutatót az ablak közepére viszi (ha nincs már
    az ablakban), utána ugyanúgy tesz, mint a `néha' beállításnál.
    
    A `soha' nem mozgatja a mutatót.

en: Whether growing is considered to be maximization.  When you turn
    this on, you can use `unmaximize-window' or something similar to get
    back to the original size.
hu: A növesztés maximalizációként való figyelembevétele.  Ha ezt bekapcsolod, használhatod az `unmaximize-window'-t vagy valami hasonlót az eredeti mérethez való visszatéréshez.

en: Whether to bump into fully obscured windows when growing or packing
    windows.
hu: Ablakok növesztésénél vagy tömörítésénél a teljesen elfedett ablakokhoz való ütközés kapcsolása.

en: Whether to bump into ignored windows when growing or packing.
hu: Növesztéskor vagy tömörítéskor az ablak figyelmen kívül hagyott ablakokkal való ütközésének kapcsolása.

en: Whether to bump into windows on a different depth when growing or packing
    windows.
    `maybe' means only avoided windows in other depths.
hu: Ablak növesztésénél vagy tömörítésénél a más mélységű ablakhoz ütközés kapcsolása.
    A `néha' azt jelenti, hogy más mélységben levő ablakokat elkerüli.

en: While changing %s:
hu: %s változtatása közben:

en: Width of window border.
hu: Ablakkeret szélessége.

en: Window Cycling
hu: Lépegetés az ablakokon

en: Window _Frames
hu: Ablak _Keretek

en: Window history clear
hu: Ablakok előzményeinek törlése

en: Window history forget
hu: Ablakok előzményeinek elfelejtése

en: Window history save attributes
hu: Ablak előzményei tulajdonságok mentése

en: Window history save dimensions
hu: Ablak előzményei méretek mentése

en: Window history save position
hu: Ablak előzményei pozíciók mentése

en: Window list skip
hu: Ablaklista mellőzése

en: Window:
hu: Ablak:

en: Work_spaces
hu: Munka_lapok

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Workspace %d
hu: %d. munkaterület

en: Workspace names
hu: Munkaterületek nevei

en: Workspace:
hu: Munkaterület:

en: Workspaces
hu: Munkaterületek

en: Workspaces:
hu: Munkaterületek:

en: Xterm
hu: X-terminál

en: Yes
hu: Igen

en: [Quote]
hu: [Idézet]

en: [about text]
hu: [névjegy szöveg]

en: [bottom]
hu: [alul]

en: [frame-part-table]
hu: [keret-rész-tábla]

en: [left]
hu: [balra]

en: [place holder]
hu: [helykitöltő]

en: [right]
hu: [jobbra]

en: [title]
hu: [cím]

en: [top]
hu: [felül]

en: _About
hu: _Névjegy

en: _About Sawfish...
hu: A Sawfish névjegye...

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Customize
hu: _Testreszabás

en: _Cyclable
hu: _Lapozható

en: _FAQ...
hu: _GYIK...

en: _File
hu: _Fájl

en: _Focusable
hu: _Fókuszálható

en: _Forget saved state
hu: Mentett állapot el_felejtése

en: _GNOME Help...
hu: _GNOME Súgó...

en: _Help
hu: _Súgó

en: _History
hu: _Előzmények

en: _Ignored
hu: _Ignorált

en: _Manual...
hu: _Kézikönyv...

en: _News...
hu: _Hírek...

en: _Next workspace
hu: _Következő munkaterület

en: _Open Theme..
hu: Téma _Megnyitása

en: _Preferences...
hu: _Tulajdonságok...

en: _Preview
hu: _Előnézet

en: _Previous workspace
hu: _Előző munkaterület

en: _Programs
hu: _Programok

en: _Save Theme
hu: _Téma Mentése

en: _Send window to
hu: Ablak át_helyezése ide:

en: _Settings
hu: _Beállítások

en: _Sticky
hu: _Ragadós

en: _Themes
hu: _Témák

en: _Toggle
hu: Át_váltás

en: _WWW page...
hu: _WWW-oldal...

en: _Windows
hu: _Ablakok

en: `From' color of active frames in `gradient' frame style.
hu: `Tól-' szín az aktív kereteknél `színátmenet' keretstílusnál.

en: `From' color of inactive frames in `gradient' frame style.
hu: `Tól-' szín az inaktív kereteknél `színátmenet' keretstílusnál.

en: `To' color of active frames in `gradient' frame style.
hu: `-Ig' szín az aktív kereteknél `színátmenet' keretstílusnál.

en: `To' color of inactive frames in `gradient' frame style.
hu: `-Ig' szín az inaktív kereteknél `színátmenet' keretstílusnál.

en: all
hu: összes

en: always
hu: mindig

en: and many others...
hu: és sokan mások...

en: center
hu: középre

en: diagonal
hu: átlós

en: error while building frame: %S
hu: hiba a keret felépítésekor: %S

en: group
hu: csoport

en: horizontal
hu: vízszintes

en: left
hu: bal

en: maybe
hu: néha

en: never
hu: soha

en: none
hu: nincs

en: not
hu: nem

en: nowhere
hu: sehol

en: parents
hu: szülők

en: right
hu: jobbra

en: screen
hu: képernyőre

en: space %d
hu: %d. hely

en: transients
hu: tranziensek

en: vertical
hu: függőleges

en: viewport
hu: munkalap

en: workspace
hu: munkaterület
