system-config-network - en to hu translation catalogue (633 entries)

en:  (active)
hu:  (aktív)

en:  (dynamic)
hu:  (dinamikus)

en: %s - network configuration commandline tool
hu: %s - parancssoros hálózatbeállító eszköz

en: %s connection
hu: %s-kapcsolat

en: %s, Device not specified or alias not a number!
hu: %s, nincs megadva eszköz vagy az alias nem szám.

en: (own choice)
hu: (saját választás)

en: A_ddress:
hu: _Cím:

en: A_rea Code
hu: _Területkód

en: A_rea code:
hu: _Területkód:

en: A_uthentication key:
hu: _Felhasználóazonosítási kulcs:

en: Ac_tivate
hu: A_ktiválás

en: Account Setup
hu: Azonosító beállítása

en: Activate the selected device, calling ifup <device>.
hu: A kiválasztott eszköz aktiválása, az ifup <eszköz> paranccsal.

en: Activating IPsec connection %s, please wait...
hu: A(z) %s IPsec-kapcsolat aktiválása folyik, egy kis türelmet kérek...

en: Activating network device %s, please wait...
hu: A(z) %s hálózati eszköz aktiválása folyik, egy kis türelmet kérek...

en: Active
hu: Aktív

en: Active Profile
hu: Aktív profil

en: Active profile: %s
hu: Az aktív profil: %s

en: Active profile: %s (modified)
hu: Az aktív profil: %s (módosítva)

en: Add / Edit Hosts entry
hu: Hosts-bejegyzés felvétele, módosítása

en: Add / Edit IP Address
hu: IP-cím hozzáadása/módosítása

en: Add new Device Type
hu: Új eszköztípus felvétele

en: Address:
hu: Cím:

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: Albania
hu: Albánia

en: Algeria
hu: Algéria

en: Aliases
hu: Alias-ok

en: Aliases:
hu: Alias-ok:

en: Allow all _users to enable and disable the device
hu: Az _eszközt bármelyik felhasználó ki-be kapcsolhassa

en: Allow dial on _demand
hu: A_utomatikus tárcsázás engedélyezése

en: Allow the link come up on demand.
hu: A kapcsolat létrehozása igény esetén.

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.
    Please file a detailed bug report against the component %s at 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    using the text below.
hu: Nem kezelt kivétel történt. Ezt valószínűleg valamilyen hiba okozta.
    Kérjük jelentse be a hibát (a(z) %s komponenshez) ezen a címen: 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    az alábbi szöveggel.

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against system-config-network at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
hu: Nem kezelt kivétel történt. Ezt valószínűleg valamilyen hiba okozta. Mentse el a dump fájlt és kérjük jelentse be a hibát (a system-config-network részben) itt: https://bugzilla.redhat.com/bugzilla

en: Argentina
hu: Argentína

en: Associated T-Online _number:
hu: Hozzárendelt T-Online-s_zám:

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Auto
hu: Automatikus

en: Auto _Select
hu: Automatikus k_iválasztás

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Automatic encryption mode selection via IKA (racoon)
hu: Automatikus titkosítási módválasztás IKA-val (racoon)

en: Automatically obtain IP address settings with:
hu: Az IP-cím automatikus beállítása ezzel:

en: Automatically obtain _DNS information from provider
hu: A _DNS-adatok automatikus lekérdezése a szolgáltatótól

en: Automatically obtain _IP address settings
hu: Az _IP-cím automatikus lekérdezése

en: Automatically obtain _IP address settings with:
hu: Az _IP-cím automatikus lekérdezése ezzel:

en: Belarus
hu: Fehéroroszország

en: Bind to _MAC address:
hu: Kapcsolt MA_C-cím:

en: Bosnia and Hercegovina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Brazil
hu: Brazília

en: British Virgin Islands
hu: Brit Virgin-szigetek

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: CIPE (VPN) connection
hu: CIPE-kapcsolat (VPN)

en: CIPE Configuration
hu: CIPE-beállítások

en: CTC Device
hu: CTC-eszköz

en: CTC connection
hu: CTC-kapcsolat

en: Ca_llback
hu: _Visszahívás

en: Callback _delay:
hu: Vissz_ahívási késleltetés:

en: Callback _mode:
hu: V_isszahívási mód:

en: Callback setting
hu: Visszahívási beállítás

en: Canada
hu: Kanada

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cannot activate IPsec connection %s!
hu: Nem sikerült aktiválni a(z) %s IPsec-kapcsolatot.

en: Cannot activate network device %s!
hu: Nem sikerült aktiválni a(z) %s hálózati eszközt.

en: Cannot configure network device %s
hu: Nem sikerült beállítani a(z) %s hálózati eszközt

en: Cannot deactivate IPsec connection %s!
hu: Nem sikerült deaktiválni a(z) %s IPsec-kapcsolatot.

en: Cannot deactivate network device %s!
hu: Nem sikerült deaktiválni a(z) %s hálózati eszközt.

en: Card
hu: Kártya

en: Central African Republic
hu: Közép-Afrikai Köztársaság

en: Changed the following Nicknames due to the initscripts:
hu: Az initscripts miatt megváltoztak a következő rövid nevek:

en: Changes are saved. You may want to restart the network and network services or restart the computer.
hu: A módosítások mentése megtörtént. Esetleg szükség lehet a hálózat, a hálózati szolgáltatások vagy a számítógép újraindítására.

en: Channel:
hu: Csatorna:

en: China
hu: Kína

en: Choose Hardware Device Type
hu: Válassza ki a hardvereszköz típusát

en: Choose Hardware Type
hu: A hardvertípus kiválasztása

en: Choose a Provider
hu: Válasszon ki egy szolgáltatót

en: Click here, if you want to choose a new provider from the ISP database.
hu: Kattintson ide, ha új szolgáltatót szeretne kiválasztani az adatbázisból.

en: Click to activate the selected profile
hu: Kattintson ide a kiválasztott profil aktiválásához

en: Click to bring up the interface
hu: Kattintson ide a felület felhozásához

en: Click to configure the interface
hu: Kattintson ide a felület beállításához

en: Click to get infos
hu: Kattintson rá információkért

en: Click to have the system automatically select and activate a profile
hu: Kattintson ide, ha azt szeretné, hogy a rendszer automatikusan kiválasszon és aktiváljon egy profilt

en: Click to monitor the interface
hu: Kattintson ide a felület monitorozásához

en: Click to shutdown the interface
hu: Kattintson ide a felület lezárásához

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Command failed:
hu: A parancs nem sikerült:

en: Command failed: %s
    
    Output:
    %s
hu: A parancs nem sikerült: %s
    
    Kimenet:
    %s

en: Common
hu: Közös

en: Configuration for your remote partner
hu: A távoli partner beállítása

en: Configure
hu: Beállítás

en: Configure DSL connection
hu: A DSL-kapcsolat beállítása

en: Configure Network Settings
hu: A hálózat beállításai

en: Configure Tunnel
hu: Alagút beállítása

en: Configure Wireless Connection
hu: Vezeték nélküli kapcsolat beállítása

en: Configure network devices and connections
hu: A hálózati eszközök és kapcsolatok beállítása

en: Configure your connection to the Internet
hu: Az internetkapcsolat beállítása

en: Confirm _starting connection
hu: A kapcsolat indításának me_gerősítése

en: Confirm stopping _connection
hu: A kapcsolat bontásának mege_rősítése

en: Connect to
hu: Csatlakozás ide

en: Contents
hu: Tartalom

en: Control and monitor network devices
hu: Hálózati eszközök vezérlése, monitorozása

en: Copyright (c) 2001-2004 Red Hat, Inc.
hu: Copyright (c) Red Hat, Inc., 2001-2004.

en: Cos_t accumulated from the past connection:
hu: Az utolsó kapcsolat óta felhalmozódott költség:

en: Cost per:
hu: A költség időegysége:

en: Could not create
    directory %s!
hu: Nem sikerült létrehozni
    a(z) %s könyvtárat.

en: Count:
hu: Számláló:

en: Create Cipe Connection
hu: Új Cipe-kapcsolat létrehozása

en: Create DSL connection
hu: DSL-kapcsolat létrehozása

en: Create Device
hu: Eszköz létrehozása

en: Create Dialup Connection
hu: Tárcsázós kapcsolat létrehozása

en: Create Ethernet Device
hu: Ethernet-eszköz létrehozása

en: Create Token Ring Device
hu: Token Ring-eszköz létrehozása

en: Create Wireless Device
hu: Vezeték nélküli hálózati eszköz létrehozása

en: Create a new %s connection.
hu: Új %s-kapcsolat létrehozása.

en: Create a new CTC connection.
hu: Új CTC-kapcsolat létrehozása.

en: Create a new ISDN connection. This is a connection that uses an Integrated Services Digital Network line to dial into to your Internet Service Provider. This type of technology requires a special phone line to be installed by your telephone company. It also requires a device known as a Terminal Adapter(TA) to terminate the ISDN connection from your ISP. This type of connection is popular in Europe and several other technologically advanced regions.  It is available but uncommon in the USA.  Speeds range from 64kbps to 128kbps.
hu: Új ISDN-kapcsolat létrehozása. Ez a kapcsolat ISDN- (Integrated Services Digital Network) összeköttetést feltételez az internetszolgáltatóval. A technológia speciális telefonkapcsolat kialakítását igényli. A megfelelő végpont kialakításához szükség van egy TA (Terminal Adapter) nevű eszközre. Ez a kapcsolat a világ sok részén elterjedt, különösen Európában. Az Egyesült Államokban is elérhető, de nem annyira elterjedt. Sebessége a 64 kbps - 128 kbps tartományba esik.

en: Create a new IUCV connection.
hu: Új IUCV-kapcsolat létrehozása.

en: Create a new Modem connection.  This is a connection that uses a serial analog modem to dial into to your Internet Service Provider. These modems use sound over a normal copper telephone line to transmit data.  These types of connections are available just about anywhere in the world where there is a phone system.
hu: Új modemes kapcsolat létrehozása. Ez a kapcsolat analóg modemmel ellátott telefonvonalat igényel. A modem tehát normál telefonvonalon keresztüli adatátvitelt használ. Ez a fajta kapcsolat a világon mindenhol elérhető, ahol ki van építve a telefonhálózat.

en: Create a new Token Ring connection.
hu: Új TokenRing-kapcsolat létrehozása.

en: Create a new ethernet connection.
hu: Új Ethernet-kapcsolat létrehozása.

en: Create a new virtual private network connection with CIPE.
hu: Új virtuális magánhálózat kialakítása CIPE-on keresztül.

en: Create a new wireless connection.
hu: Új vezeték nélküli kapcsolat létrehozása.

en: Create an xDSL connection.  This is a connection that uses one of several types of broadband connections collective known as Digital Subscriber Lines.  This list includes ADSL (Asymmetric, faster downloads than uploads), IDSL (over an ISDN line for distance), SDSL (Symmetric, downloads and uploads at the same speed), and several others.  These types of connections are common in the United States, and are gaining acceptance elsewhere.  Speeds vary according to the technology used, but generally range from 144kbps to 1.0Mbps.
hu: xDSL-kapcsolat létrehozása. Ez a kapcsolat valamilyen szélessávú hálózatot használ (DSL, teljes nevén: Digital Subscriber Lines). A lista tartalmazza az ADSL-t (aszimmetrikus, a letöltés gyorsabb, mint a feltöltés), IDSL (ISDN-vonalon keresztül), SDSL (szimmetrikus, a letöltés és a feltöltés egyformán gyors) stb. Ezek a hálózatok egyre elterjedtebbek az egész világon. Sebességük változó, általában a 144 kbps - 1 Mbps tartományba esik.

en: Croatia
hu: Horvátország

en: Cuba
hu: Kuba

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Czech Republic
hu: Csehország

en: D Channel Protocol
hu: D csatorna-protokoll

en: DHCP Settings
hu: DHCP-beállítások

en: DNS search path:
hu: DNS-keresési útvonal:

en: Deactivate the selected device, calling ifdown <device>.
hu: A kiválasztott eszköz deaktiválása (ifdown <eszköz>).

en: Deactivating IPsec connection %s, please wait...
hu: A(z) %s IPsec-kapcsolat deaktiválása folyik, egy kis türelmet kérek...

en: Deactivating network device %s, please wait...
hu: A(z) %s hálózati eszköz deaktiválása folyik, egy kis türelmet kérek...

en: Default _gateway address:
hu: Az ala_pértelmezett átjáró:

en: Default ga_teway address:
hu: Az ala_pértelmezett átjáró:

en: Default gateway IP
hu: Az alapértelmezett átjáró

en: Default gateway address:
hu: Az alapértelmezett átjáró:

en: Demand setting
hu: Igény szerinti kapcsolat

en: Denmark
hu: Dánia

en: Description
hu: Leírás

en: Destination
hu: Cél

en: Destination Network
hu: Célhálózat

en: Dev_ices
hu: E_szközök

en: Device
hu: Eszköz

en: Device %s uses the same Hardware Device "%s" like %s!
hu: A(z) %s eszköz ugyanazt a hardvereszközt ("%s") használja, mint %s.

en: Device Type
hu: Eszköztípus

en: Device _alias number:
hu: Az eszköz _alias-száma:

en: Device:
hu: Eszköz:

en: Dial _mode:
hu: Tár_csázási mód:

en: Dial-in _number:
hu: B_ehívási szám:

en: Dialup Configuration
hu: A telefonos kapcsolatok beállítása

en: Difficulty level:
hu: Bonyolultsági szint:

en: Directory %s is missing!
    Will create it for you!
    You should install the cipe rpm package!
hu: A(z) %s könyvtár hiányzik.
    Létrehozom...
    Telepíteni kell a Cipe RPM-csomagot.

en: Disconnect from
hu: A kapcsolat bontása ennél

en: Do you really want to delete "%s"?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt: "%s"?

en: Do you really want to delete device "%s"?
hu: Biztosan törölni szeretné a(z) "%s" eszközt?

en: Do you really want to delete profile "%s"?
hu: Biztosan törölni szeretné a(z) "%s" profilt?

en: Do you want to continue?
hu: Biztosan folytatni szeretné?

en: Do you want to delete all devices that used "%s"?
hu: Törölni szeretné az összes eszközt, mely ezt használja: "%s"?

en: Do you want to save your changes?
hu: Biztosan el szeretné menteni a módosításokat?

en: Do_main:
hu: Tart_omány:

en: Domain name:
hu: Tartománynév:

en: ERROR: Unable to initialize graphical environment.
hu: Hiba: nem sikerült inicializálni a grafikus környezetet.

en: ESSID (network ID):
hu: ESSID (hálózatazonosító):

en: Each connection needs to be associated with a physical device which can be selected below.
hu: Mindegyik kapcsolatot fizikai eszközhöz kell rendelni (alább kiválasztható).

en: Each device needs to be attached to a physical device which can be selected below. Device Alias support allows you to use multiple virtual devices for one physical device.
hu: Mindegyik eszközt fizikai eszközhöz kell kapcsolni. Ezt a fizikai eszközt kell kiválasztani alább. Az eszközalias-ok lehetővé teszik, hogy több virtuális név tartozzon egy fizikai eszközhöz.

en: Easy
hu: Könnyű

en: Edit Domain Name
hu: A tartománynév módosítása

en: Edit device...
hu: Eszköz módosítása...

en: Enable IPv_6 configuration for this interface
hu: IPv_6-beállítás engedélyezése ennél a felületnél

en: Enable VJ Connection-_ID Compression
hu: A VJ kapcs_olatazonosító tömörítésének engedélyezése

en: Enable _Address/Control Compression
hu: A _cím és a vezérlési adatok tömörítésének engedélyezése

en: Enable _BSD Compression
hu: A BSD-tömörítés _engedélyezése

en: Enable _CCP Compression Control Protocol
hu: A _CCP (Compression Control Protocol) engedélyezése

en: Enable _Device Alias support
hu: Az eszközalias-támogatás bek_apcsolása

en: Enable _Protocol Field Compression
hu: A _PFC (Protocol Field Compression) engedélyezése

en: Enable _VJ TCP/IP Header Compression
hu: A _VJ TCP/IP-fejléctömörítés engedélyezése

en: Enable synchronous PPP for the connection
hu: Szinkron-PPP engedélyezése a kapcsolatnál

en: Encapsulation mode:
hu: Beágyazási mód:

en: Enter any numbers you need to dial before the normal phone number. For example, if you need to reach an outside line, or disable call waiting, put the necessary numbers here.
hu: Adja meg az alap telefonszám előtti előtagot. Ha például külső vonal eléréséhez vagy a várakozás kikapcsolásához hívószám szükséges, azt ide kell beírni.

en: Enter the Access Concentrator name, if you have been given one by your ISP. In most cases you can leave this blank.
hu: Adja meg az Access Concentrator nevét, ha kapott ilyet az internszolgáltatótól. Ez a mező általában üresen hagyható.

en: Enter the Service Name, if your ISP requires it. If you don't know it, please contact your ISP. In most cases you can leave this blank.
hu: Adja meg a szolgáltatásnevet, ha kapott ilyet az internetszolgáltatótól. Ha nem tudja, kérdezze meg tőlük. Ez a mező általában üresen hagyható.

en: Enter the area code needed to reach your internet provider.
hu: Adja meg a szolgáltató telefonszámának területkódját.

en: Enter the idle time in seconds after which the link should be dropped.
hu: Adja meg, hány másodperc inaktivitás után szakadjon meg a kapcsolat.

en: Enter the login name for this account.
hu: Adja meg az azonosítóhoz tartozó felhasználónevet.

en: Enter the login name, that your ISP gave you here.
hu: Itt kell beírni az internetszolgáltatótól kapott felhasználónevet.

en: Enter the name of this configuration, usually just the name of your ISP.
hu: Adjon nevet a bejegyzésnek (lehet például az internetszolgáltató neve).

en: Enter the password for this account.
hu: Adja meg az azonosítóhoz tartozó jelszót.

en: Enter the password for your account. If you do not know it, please contact your ISP.
hu: Adja meg az azonosítóhoz tartozó jelszót. Ha nem tudja, kérdezze meg az internetszolgáltatótól.

en: Enter the phone number of your ISP (without prefix/area/country code).
hu: Adja meg az internetszolgáltató telefonszámát (előtagok és területkód nélkül)

en: Enter the provider name for this account.
hu: Adja meg a szolgáltató nevét.

en: Enter your local phone number. It's optional, if you use a modem.
hu: Adja meg a helyi telefonszámát. Modem használata esetén nem kötelező.

en: Error copying 
    %s
    to %s:
    %s!
hu: Nem sikerült átmásolni ezt:
    %s
    ide: %s:
    %s!

en: Error creating directory!
    %s
hu: Könyvtárlétrehozási hiba.
    %s

en: Error linking 
    %s
    to %s:
    %s!
hu: Nem sikerült létrehozni ezt a linket:
    %s
    erre: %s:
    %s!

en: Error parsing line: %s
hu: Hiba történt a sor értelmezésekor: %s

en: Error removing
    %s:
    %s!
hu: Nem sikerült törölni ezt:
    %s:
    %s!

en: Error renaming 
    %s
    to %s:
    %s!
hu: Nem sikerült átnevezni ezt:
    %s
    erre: %s:
    %s!

en: Error saving configuration!
    %s
hu: Hiba történt a beállítások elmentésekor.
    %s

en: Error: %s, %s!
hu: Hiba: %s, %s.

en: Ethernet Configuration
hu: Ethernet-beállítások

en: Ethernet Device
hu: Ethernet-eszköz

en: Ethernet _device:
hu: _Ethernet-eszköz:

en: Ethernet card
hu: Ethernet-kártya

en: Ethernet connection
hu: Ethernet-kapcsolat

en: Ethernet device:
hu: Ethernet-eszköz:

en: Exit
hu: Kilépés

en: Failed to run:
    %s
hu: Nem sikerült elindítani:
    %s

en: Failed to switch to profile %s
hu: Nem sikerült átváltani a(z) %s profilra

en: Finland
hu: Finnország

en: France
hu: Franciaország

en: Gateway
hu: Átjáró

en: Ge_nerate
hu: _Generálás

en: Generic Modem
hu: Általános modem

en: Germany
hu: Németország

en: Greece
hu: Görögország

en: H_ostname (optional):
hu: _Gépnév (nem kötelező):

en: H_osts
hu: Gé_pnevek

en: Ha_rdware address:
hu: Ha_rdveres cím:

en: Han_gup timeout:
hu: Kapcsola_tbontási várakozási idő:

en: Hard_ware
hu: H_ardver

en: Hardware (CRTSCTS)
hu: Hardveres (CRTSCTS)

en: Hardware device:
hu: Hardvereszköz:

en: Hardware type:
hu: Hardvertípus:

en: Hardware:
hu: Hardver:

en: High
hu: Magas

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Host to Host encryption
hu: Gépek közötti titkosítás

en: Hostname:
hu: Gépnév:

en: Hungary
hu: Magyarország

en: IP Settings
hu: IP-beállítások

en: IP address of tunnel device:
hu: Az alagút-eszköz IP-címe:

en: IP address of tunnel device:
hu: Az alagút-eszköz IP-címe:

en: IPsec - Connection Type
hu: IPsec - kapcsolattípus

en: IPsec - Encryption Mode
hu: IPsec - Titkosítási mód

en: IPsec - Keys
hu: IPsec - Kulcsok

en: IPsec - Local Network
hu: IPsec - Helyi hálózat

en: IPsec - Nickname
hu: IPsec - Becenév

en: IPsec - Remote Network
hu: IPsec - Távoli hálózat

en: IPsec - Summary
hu: IPsec - Összegzés

en: IPsec Settings
hu: IPsec-beállítások

en: IPsec Tunnel Settings
hu: Az IPsec-alagút beállításai

en: IPsec activating...
hu: Az IPsec aktiválása...

en: IPsec deactivating...
hu: Az IPsec deaktiválása...

en: ISDN Adapters Configuration
hu: Az ISDN-csatolók beállítása

en: ISDN Configuration
hu: ISDN-beállítások

en: ISDN Dialup Configuration
hu: ISDN tárcsázási beállítások

en: ISDN _adapters:
hu: ISDN-_csatolók:

en: ISDN connection
hu: ISDN-kapcsolat

en: ISP Login
hu: Név

en: ISP Password
hu: Jelszó

en: ISP Phonenumber
hu: Az internetszolgáltató telefonszáma

en: IUCV Device
hu: IUCV-eszköz

en: IUCV connection
hu: IUCV-kapcsolat

en: Iceland
hu: Izland

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Internet Configuration Wizard
hu: Internetbeállító varázsló

en: Internet Provider
hu: Internetszolgáltató

en: Ireland
hu: Írország

en: Israel
hu: Izrael

en: Italy
hu: Olaszország

en: Japan
hu: Japán

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Key:
hu: Kulcs:

en: Korea North
hu: Észak-Korea

en: Korea Republic
hu: Dél-Korea

en: Let _PPP do all authentication
hu: Felhasználóazonosítás a _PPP-n keresztül

en: Linking %s to devices and putting it in profile %s.
hu: %s kapcsolása az eszközökhöz, majd a(z) %s profilba helyezése.

en: List of devices which are currently configurable on your system.
hu: A beállítható eszközök listája látható itt.

en: Lithuania
hu: Litvánia

en: Lo_cal virtual address:
hu: Helyi _virtuális cím:

en: Loading IPsec configuration...
hu: Az IPsec-beállítások betöltése...

en: Loading Network Configuration...
hu: A hálózati beállítások betöltése...

en: Loading configuration...
hu: A beállítások betöltése...

en: Loading device configuration...
hu: Az eszközbeállítások betöltése...

en: Loading hardware configuration...
hu: A hardverbeállítások betöltése...

en: Loading profile configuration...
hu: A profilbeállítások betöltése...

en: Local Network
hu: Helyi hálózat

en: Local network _address:
hu: Hel_yi hálózati cím:

en: Local network _gateway:
hu: Helyi hálózati á_tjáró:

en: Local port:
hu: Helyi port:

en: Local port:
hu: Helyi port:

en: Local subnet _mask:
hu: Alhálózati m_aszk:

en: Local virtual address:
hu: Helyi virtuális cím:

en: Local virtual address:
hu: Helyi virtuális cím:

en: Login name:
hu: Felhasználónév:

en: Low
hu: Alacsony

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: M_inimum number of seconds charged:
hu: A szám_lázási minimális időtartam:

en: Macedonia
hu: Macedónia

en: Make this connection the default _route
hu: Ez a k_apcsolat legyen az alapértelmezés szerint választott út

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Malta
hu: Málta

en: Manual IP Address Settings
hu: Kézi IP-cím-beállítás

en: Manual encryption with a fixed key
hu: Kézi titkosítás rögzített kulccsal

en: Medium
hu: Közepes

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Mode:
hu: Mód:

en: Modem Configuration
hu: A modem beállításai

en: Modem Dialup Configuration
hu: A modem tárcsázási beállításai

en: Modem Initstring
hu: A modem inicializálási parancsa

en: Modem Properties
hu: A modem tulajdonságai

en: Modem _initialization string:
hu: A modem _inicializációs sztringje:

en: Modem _volume:
hu: A modem _hangereje:

en: Modem connection
hu: Modemkapcsolat

en: Modem p_ort:
hu: Modemp_ort:

en: Modem probing...
hu: A modem lekérdezése...

en: Moldova
hu: Moldva

en: Monitor the selected device.
hu: A kiválasztott eszköz monitorozása.

en: Most likely cause of failure is that the tool was not run using a graphical environment.
hu: A hibát valószínűleg az okozta, hogy nem grafikus környezetből történt az indítás.

en: Name
hu: Név

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Netmask
hu: Hálózati maszk

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Adapters Configuration
hu: A hálózati csatolók beállítása

en: Network Configuration
hu: A hálózat beállításai

en: Network Device Control
hu: Hálózati eszközök vezérlése

en: Network device activating...
hu: Hálózati eszköz aktiválása...

en: Network device deactivating...
hu: A hálózati eszköz deaktiválása...

en: Network name (SSID):
hu: Hálózati név (SSID):

en: Network to Network encryption (VPN)
hu: Hálózatok közötti titkosítás (VPN)

en: New Interface
hu: Új felület

en: New Profile
hu: Új profil

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: Nickname
hu: Rövid név

en: Nickname %s is already in use!
    Please choose another one.
hu: A(z) %s név már foglalt,
    válasszon egy másikat.

en: Nicknames changed
hu: Rövid nevek megváltoztak

en: No modem was found on your system.
hu: Nem található modem a rendszerben.

en: None
hu: Nincs

en: None - Server Mode
hu: Nincs - kiszolgáló-mód

en: Norway
hu: Norvégia

en: Off
hu: Ki

en: Ok
hu: OK

en: Online time:
hu: Online idő:

en: Other Ethernet Card
hu: Más Ethernet-kártya

en: Other Tokenring Card
hu: Egyéb TokenRing-kártya

en: Other Wireless Card
hu: Egyéb csatolókártya vezeték nélküli hálózathoz

en: Output:
hu: Kimenet:

en: PPP Option List
hu: A PPP-opciók listája

en: PPP Settings
hu: PPP-beállítások

en: Palestine
hu: Palesztína

en: Pass_word:
hu: _Jelszó:

en: Password (_again):
hu: Je_lszó (még egyszer):

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Phone number:
hu: Telefonszám:

en: Please either start your graphical user interface or set your DISPLAY variable.
hu: Indítsa el a grafikus környezetet vagy állítsa be megfelelően a DISPLAY környezeti változót.

en: Please enter a nickname for the connection:
hu: Adjon egy rövid nevet a kapcsolatnak:

en: Please enter here your personal account data. Without this data, access to T-Online is unfortunately not posssible.
hu: Kérjük adja meg itt a személyes adatait. Ezek nélkül nem lehet a T-Online-hoz csatlakozni.

en: Please enter the MTU parameter to set the Maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
hu: Adja meg az eszköz MTU (Maximum Transfer Unit) paraméterét. S390/S390x gépeken az MTU alapértelmezett értéke 1492.

en: Please enter the MTU parameter to set the maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
hu: Adja meg az MTU paramétert (a csatoló maximális átviteli egységét). S390/S390x gépeken az MTU alapértelmezése 1492.

en: Please enter the name for the profile. The name may only contain letters and digits.
hu: Adja meg a profil nevét. A név csak angol betűket és számjegyeket tartalmazhat.

en: Please enter your local network settings:
hu: Adja meg a helyi hálózat beállításait:

en: Please enter your remote network settings:
hu: Adja meg a távoli hálózat beállításait:

en: Please select another Hardware Device or 
    activate only one of them.
hu: Válasszon másik hardvereszközt
    vagy csak az egyiket aktiválja.

en: Please select the hardware device type you want to create
hu: Válassza ki a létrehozni kívánt eszköz hardvertípusát

en: Please select the level of security for this device.
hu: Válassza ki az eszköz biztonsági szintjét.

en: Please select the type of connection:
hu: Válassza ki a kapcsolat típusát:

en: Please select the type of encryption:
hu: Válassza ki a titkosítás típusát:

en: Please select the type of hardware device to add:
hu: Válassza ki a felvenni kívánt hardvereszköz típusát:

en: Please specify your keys or generate them. 
    The keys are symmetric, so your remote partner need to have the same.
hu: Adja meg a kulcsokat vagy hozza létre őket. 
    A kulcsok szimmetrikusak, tehát a távoli partnernél ugyanezek szükségek.

en: Please start system-config-network with root permissions!
hu: Rendszergazdai jogosultsággal indítsa el a system-config-network programot.

en: Point to Point (IP):
hu: Point to Point (IP-cím):

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portugal
hu: Portugália

en: Prefi_x:
hu: Előta_g:

en: Prefix (Netmask)
hu: Előtag (hálózati maszk)

en: Press Finish to get the standard configuration dialog.
hu: Nyomja meg a Befejezés gombot a normál beállítóablak előhívásához.

en: Probing for Modems, please wait...
hu: A modemek lekérdezése folyik, egy kis türelmet kérek...

en: Professional
hu: Professzionális

en: Profile
hu: Profil

en: Provider _name:
hu: A szol_gáltató neve:

en: Provider name:
hu: A szolgáltató neve:

en: Remote Host / GW
hu: Távoli gép/átjáró

en: Remote Network
hu: Távoli hálózat

en: Remote _IP address:
hu: Távoli _IP-cím:

en: Remote _virtual address:
hu: Távoli v_irtuális cím:

en: Remote network _address:
hu: Távoli hálózati _cím:

en: Remote network _gateway:
hu: Távoli hálózati át_járó:

en: Remote peer address:
hu: Távoli peer-cím:

en: Remote peer address:
hu: Távoli peer-cím:

en: Remote peer p_ort:
hu: Távoli peer-p_ort:

en: Remote peer port:
hu: Távoli peer-port:

en: Remote subnet _mask:
hu: Távoli alhálózati mas_zk:

en: Remote virtual address:
hu: Távoli virtuális cím:

en: Remote virtual address:
hu: Távoli virtuális cím:

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Restart if _connection dies
hu: Újraindítás, ha a kapcsolat megsz_akad

en: Romania
hu: Románia

en: Russia
hu: Oroszország

en: Saving IPsec configuration...
hu: Az IPsec-beállítások mentése...

en: Saving configuration...
hu: A beállítások mentése...

en: Saving device configuration...
hu: Az eszközbeállítások mentése...

en: Saving hardware configuration...
hu: A hardverbeállítások mentése...

en: Saving profile configuration...
hu: A profilbeállítások mentése...

en: Secret key:
hu: Privát kulcs:

en: Secret key:
hu: Privát kulcs:

en: Security Level
hu: Biztonsági szint

en: Select Device
hu: Válasszon egy eszközt

en: Select Device Type
hu: Válassza ki az eszköz típusát

en: Select Ethernet Adapter
hu: Válasszon ki egy Ethernet-kártyát

en: Select Ethernet Device
hu: Válasszon ki egy Ethernet-eszközt

en: Select ISDN Adapter
hu: Válasszon egy ISDN-csatolót

en: Select Modem
hu: Válasszon ki egy modemet

en: Select Provider
hu: Szolgáltató kiválasztása

en: Select Token Ring Adapter
hu: Token Ring-adapter kiválasztása

en: Select Token Ring Device
hu: Token Ring-eszköz kiválasztása

en: Select Wireless Device
hu: Válasszon ki egy vezeték nélküli hálózati eszközt

en: Select a profile
hu: Válasszon egy profilt

en: Select the authentication protocol used by your ISP.
hu: Válassza ki az internetszolgáltató által használt felhasználóazonosítási módot.

en: Select the card you want to configure:
hu: Válassza ki a beállítani kívánt kártyát:

en: Select the ethernet card you want to configure:
hu: Válassza ki a beállítani kívánt Ethernet-kártyát:

en: Select the ethernet device connected to the DSL modem.
hu: Válassza ki a DSL-modemhez tartozó Ethernet-eszközt.

en: Select the ethernet device for this account.
hu: Válassza ki az azonosítóhoz tartozó Ethernet-eszközt.

en: Select the services you want to provide through this device
hu: Válassza ki, mely szolgáltatások legyenek használhatók ezen az eszközön keresztül

en: Select the token ring card you want to configure:
hu: Válassza ki a beállítani kívánt Token Ring-kártyát:

en: Select the wireless card you want to configure:
hu: Válassza ki a beállítani kívánt vezeték nélküli eszközt:

en: Server Mode
hu: Kiszolgáló-mód

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Service Description
hu: A szolgáltatás leírása

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Shall the following packages, which are needed on your system, be installed?
hu: A következő csomagok telepíthetők a rendszerbe?

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Slovakia
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Software (XON/XOFF)
hu: Szoftveres (XON/XOFF)

en: Sorry, there is nothing to be edited, or this type cannot be edited yet.
hu: Nincs mit módosítani vagy ez a típus nem módosítható.

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Starting text version
hu: A karakteres verzió indítása

en: Static IP
hu: Állandó IP-cím

en: Static Network Routes
hu: Állandó hálózati útválasztások

en: Static routes file %s is invalid
hu: A statikus útválasztás fájlja, %s, érvénytelen.

en: Statically set IP addresses:
hu: Állandó IP-cím:

en: Status
hu: Állapot

en: Subnet mask:
hu: Alhálózati maszk:

en: Succeeded. Please read the output.
hu: A művelet sikerült, olvassa el a kimenetet.

en: Sweden
hu: Svédország

en: Switching Profiles
hu: Profilváltás

en: Switching to profile %s
hu: Váltás a(z) %s profilra

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Testing configuration set...
hu: A beállítások ellenőrzése...

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: The "%s" Profile can not be deleted!
hu: A(z) "%s" profilt nem sikerült törölni.

en: The "%s" profile can't be renamed!
hu: A(z) "%s" profilt nem sikerült átnevezni.

en: The Ethernet card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
hu: Az Ethernet-kártyát nem sikerült inicializálni. Ellenőrizze a beállításokat és próbálkozzon újra.

en: The Loopback device can not be disabled!
hu: A loopback eszközt nem lehet letiltani.

en: The Loopback device can not be edited!
hu: A loopback eszközt nem lehet módosítani!

en: The Loopback device can not be removed!
hu: A loopback eszközt nem lehet eltávolítani.

en: The Token Ring card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
hu: A Token Ring-kártyát nem sikerült inicializálni. Ellenőrizze a beállításokat és próbálkozzon újra.

en: The device type %s cannot be edited!
hu: A(z) %s eszköztípust nem lehet módosítani!

en: The following network interfaces are configured in the active profile.
hu: A következő hálózati felületek vannak beállítva az aktív profilban.

en: The name may only contain letters and digits!
hu: A név csak angol betűket és számjegyeket tartalmazhat.

en: The profile can't be named "%s"!
hu: A profilt nem sikerült átnevezni erre: "%s".

en: The profile name already exists!
hu: Ez a profilnév már létezik.

en: Then, at first, enter the nickname for the device.
hu: Először írja be az eszköz 'becenevét'.

en: This device can not be edited with this tool!
hu: Az eszköz jellemzőit nem lehet ezzel a programmal szerkeszteni!

en: This software is distributed under the GPL. Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking System: http://bugzilla.redhat.com/
hu: Ez a szoftver a GPL licenc alapján használható. Ha hibát talál a programban, kérjük jelentse be a hibanyilvántartó rendszerünkbe: http://bugzilla.redhat.com/

en: This software is distributed under the GPL. Please report bugs to Red Hat's bug tracking system: http://bugzilla.redhat.com/
hu: Ez a szoftver a GPL licenc alapján használható. Ha hibát talál a programban, kérjük jelentse be a Red Hat hibanyilvántartó rendszerbe: http://bugzilla.redhat.com/

en: This wizard still has to be written.
hu: A varázsló még nincs befejezve.

en: Tie to specific ethernet card
hu: Kapcsolás egy megadott Ethernet-kártyához

en: To activate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
hu: Az IPsec %s kapcsolat aktiválásához a módosításokat el kell menteni.

en: To activate the network device %s, the changes have to be saved.
hu: A(z) %s hálózati eszköz aktiválásához előbb el kell menteni a módosításokat.

en: To be rewritten!
hu: Újra lesz írva!

en: Token Ring Device
hu: Token Ring-eszköz

en: Token Ring connection
hu: Token Ring-kapcsolat

en: Token ring card
hu: Token Ring-kártya

en: Transmit rate:
hu: Átviteli sebesség:

en: Tunnel through device:
hu: Alagút ezen az eszközön keresztül:

en: Turkey
hu: Törökország

en: Type
hu: Típus

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: United Kingdom
hu: Nagy-Britannia

en: United States of America
hu: Amerikai Egyesült Államok

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown List %s
hu: Ismeretlen lista: %s

en: Unknown option %s
hu: Ismeretlen opció: %s

en: Updating devices...
hu: Az eszközök frissítése...

en: Updating hardware...
hu: A hardver frissítése...

en: Updating profiles...
hu: A profilok frissítése...

en: Usage: %s
hu: Használat: %s

en: Use DHCP
hu: DHCP használata

en: Use _Callback Control Protocol (CBCP)
hu: _Visszahívási protokoll (CBCP) használata

en: Use _Channel Bundling
hu: _Csatornakapcsolás használata

en: Use ethernet device aliases
hu: Ethernet-aaliasok használata

en: Use this form to enter your T-Online account data.
hu: Ebben az űrlapban lehet megadni a T-Online azonosító adatait.

en: Used to manipulate encryption or scrambling keys and encryption mode. To set the current encryption key in hex digits enter the key with 0x prepended as 0xXXXXXXXX.
hu: Általában titkosítási funkciókhoz szükséges. Ha be szeretné írni a hexadecimális formában adott titkosítási kulcsot, az érték elé 0x előtagot tegyen (0xXXXXXXXX).

en: Very High
hu: Nagyon magas

en: Waiting to connect to
hu: Várakozás a kapcsolatra

en: Waiting...
hu: Várakozás...

en: What do you want to configure?
hu: Mit szeretne beállítani?

en: Wireless Device Configuration
hu: Vezeték nélküli eszköz beállítása

en: Wireless card
hu: Csatoló vezeték nélküli hálózathoz

en: Wireless connection
hu: Vezeték nélküli kapcsolat

en: You have made some changes in your configuration.
hu: Módosításokat hajtott végre a beállításokban.

en: You have selected the following information:
hu: A következő adatokat adta meg:

en: You have to install the following packages, which are needed on your system!
hu: A következő csomagokat telepíteni kell a rendszerbe.

en: You may configure IPsec tunnels and host to host connections here.
hu: Itt lehet beállítani az IPsec-alagutakat és a gépek közötti kapcsolatokat.

en: You may configure network devices associated with physical hardware here.  Multiple logical devices can be associated with a single piece of hardware.
hu: Itt lehet beállítani a fizikai eszközökhöz rendelt eszközöket. Egy hardvereszközhöz több logikai eszköz tartozhat.

en: You may configure network hardware physically attached to the computer here.
hu: Itt lehet beállítani a hálózati hardvereszközöket.

en: You may configure the system's hostname, domain, name servers, and search domain. Name servers are used to look up other hosts on the network.
hu: Itt lehet megadni a gépnevet, a tartománynevet, a névkiszolgálókat, a keresési tartományt. A névkiszolgálók segítségével más gépek címét lehet lekérdezni a név alapján.

en: You may specify static computer hostname to IP address mappings here.  If DNS is in use, these settings will take precedence over any information it may provide.
hu: Itt lehet statikus név-IP-cím-összerendeléseket megadni. Ha DNS-t használ, akkor az itt megadott összerendelések elsőbbséget fognak élvezni a DNS-beli összerendelésekkel szemben.

en: You must enter a secret key or generate one
hu: Meg kell adni vagy létre kell hozni egy privát kulcsot

en: You will now be guided through the setup of the IPsec connection.
hu: Most végigvezetjük Önt az IPsec-kapcsolat beállítási lépésein.

en: Yugoslavia
hu: Jugoszlávia

en: _AC-name:
hu: _AC-név:

en: _Accumulate cost over multiple connections
hu: Költség_számítás több kapcsolaton keresztül

en: _Activate
hu: _Aktiválás

en: _Activate connection when computer starts
hu: A _kapcsolat létrehozása rendszerindításkor

en: _Activate device when computer starts
hu: Az eszköz ak_tiválása rendszerindításkor

en: _Adapter identifier:
hu: _Kártyaazonosító:

en: _Adapter:
hu: _Kártya:

en: _Add...
hu: _Hozzáadás...

en: _Address:
hu: _Cím:

en: _Advanced
hu: _Speciális

en: _Allow only above Dial-In Number
hu: Csak a _fenti behívási szám engedélyezése

en: _Authentication:
hu: _Felhasználóazonosítás:

en: _Auto
hu: _Automatikus

en: _Basic
hu: _Alap

en: _Baud rate:
hu: _Baud-ráta:

en: _Channel:
hu: _Csatorna:

en: _Choose Provider...
hu: _A szolgáltató kiválasztása...

en: _Compression
hu: _Tömörítés

en: _Concurrent user number/suffix:
hu: Párh_uzamos felhasználószám/utótag:

en: _Configure...
hu: B_eállítás...

en: _Cost
hu: _Költség

en: _Deactivate
hu: _Deaktiválás

en: _Debug mode
hu: Nyomkö_vetési mód

en: _Delete
hu: Tör_lés

en: _Delete...
hu: _Törlés...

en: _Device type:
hu: _Eszköztípus:

en: _Device:
hu: Es_zköz:

en: _Dial mode:
hu: Tárcsá_zási mód:

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Edit...
hu: S_zerkesztés...

en: _Encapsulation mode:
hu: Beágyazási mó_d:

en: _Encryption key:
hu: _Titkosítási kulcs:

en: _Extra cost to start a connection:
hu: A kapcsolat létr_ehozásának plusszköltsége:

en: _Flow control:
hu: Áramlás_vezérlés:

en: _Gateway:
hu: Átjá_ró:

en: _General
hu: Ált_alános

en: _Generate
hu: _Generálás

en: _Hangup timeout:
hu: Ka_pcsolatbontási várakozási idő:

en: _Hardware Address
hu: _Hardveres cím

en: _Hardware Device
hu: _Hardvereszköz

en: _Hardware device
hu: _Hardvereszköz

en: _Hardware device:
hu: _Hardvereszköz:

en: _Hardware:
hu: _Hardver:

en: _High Security (Internet)
hu: _Magas biztonsági szint (internet)

en: _Hostname:
hu: _Gépnév:

en: _Hour
hu: _Óra

en: _Info
hu: _Információ

en: _Key (use 0x for hex):
hu: _Kulcs (0x előtag kell hexa esetén):

en: _Local port:
hu: _Helyi port:

en: _Login name:
hu: _Felhasználónév:

en: _Low Security
hu: _Alacsony biztonsági szint

en: _Maximum idle time:
hu: Ma_ximális üresjárat:

en: _Minute
hu: _Perc

en: _Mode:
hu: _Mód:

en: _Modem device:
hu: Mo_demeszköz:

en: _Monitor
hu: _Monitorozás

en: _New
hu: Ú_j

en: _Nickname:
hu: _Rövid név:

en: _Number of seconds in basic accounting unit:
hu: A máso_dpercek száma egy számlázási egységben:

en: _Options
hu: _Beállítások

en: _PPP option:
hu: _PPP-opció:

en: _Personal password:
hu: _Jelszó:

en: _Phone Number
hu: Telef_onszám

en: _Phone number:
hu: Telef_onszám:

en: _Point to Point (IP):
hu: _Point to Point (IP-cím):

en: _Primary DNS:
hu: Elsődle_ges DNS:

en: _Probe
hu: _Detektálás

en: _Probe for Address
hu: A cím _detektálása

en: _Probe for Address...
hu: A cím _detektálása...

en: _Profile
hu: _Profil

en: _Provider
hu: Szol_gáltató

en: _Provider name:
hu: A szol_gáltató neve:

en: _Remote peer address:
hu: Távoli p_eer-cím:

en: _Route
hu: _Útválasztás

en: _Second
hu: _Másodperc

en: _Secondary DNS:
hu: Más_odlagos DNS:

en: _Secret key:
hu: _Privát kulcs:

en: _Secure Device (LAN)
hu: Bi_ztonságos eszköz (LAN)

en: _Service-name:
hu: _Szolgáltatásnév:

en: _Specified:
hu: _Megadott:

en: _Subnet mask:
hu: Alháló_zati maszk:

en: _T-Online Account
hu: _T-Online-azonosító

en: _T-Online Account Setup
hu: _T-Online-azonosító beállítása

en: _Terminate connection when session closes
hu: A kapcsolat bontása a munkafolyamat be_zárásakor

en: _Tertiary DNS:
hu: _Harmadlagos DNS:

en: _Time
hu: _Idő

en: _Transmit rate:
hu: Átv_iteli sebesség:

en: _Tunnel Settings
hu: Ala_gút-beállítások

en: _Tunnel through device:
hu: _Alagút ezen az eszközön keresztül:

en: _Use Callback
hu: Visszahí_vás használata

en: _Use Hardware Address
hu: A hard_veres cím használata

en: _Use synchronous PPP
hu: Szinkron PPP haszná_lata

en: _Use touch tone dialing
hu: Tou_ch tone-tárcsázás használata

en: _Wireless Settings
hu: _Vezeték nélküli beállítások

en: _auto
hu: _automatikus

en: auto
hu: automatikus

en: bootp
hu: BOOTP

en: chap
hu: CHAP

en: chap+pap
hu: CHAP+PAP

en: clear existing list prior of importing
hu: a lista kiürítése importálás előtt

en: click the right mouse button for properties
hu: a tulajdonságokat a jobb gombbal kattintva lehet előhívni

en: configured
hu: beállítva

en: dhcp
hu: DHCP

en: dialup
hu: tárcsázás

en: encryption disabled
hu: a titkosítás kikapcsolva

en: export / import device list (default)
hu: Eszközlista exportálása/importálása (alapértelmezés)

en: export / import hardware list
hu: Hardverlista exportálása/importálása

en: export / import profile list
hu: Profillista exportálása/importálása

en: export list (default)
hu: lista exportálása (alapértelmezés)

en: import from file
hu: importálás fájlból

en: import list
hu: lista importálása

en: in
hu: be

en: inactive
hu: inaktív

en: manual
hu: kézi

en: none
hu: nincs

en: ok
hu: OK

en: out
hu: ki

en: pap
hu: PAP

en: raw IP
hu: nyers IP

en: redhat network control - Properties
hu: Hálózati beállítások - Tulajdonságok

en: set the root directory
hu: a gyökérkönyvtár beállítása

en: switch / activate profile
hu: Profil váltása/aktiválása

en: sync PPP
hu: szinkron PPP

en: system
hu: rendszer

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose
hu: system-config-network - hálózatbeállító program
    
    Használat: system-config-network -v --verbose

en: xDSL Configuration
hu: xDSL-beállítás

en: xDSL connection
hu: xDSL-kapcsolat
