xmms - en to hu translation catalogue (764 entries)

en: 
    Joystick Control: error reading
hu: 
    Botkormány-vezérlés: hiba olvasás közben

en: 
    Segmentation fault
    
    You've probably found a bug in XMMS, please visit
    http://bugs.xmms.org and fill out a bug report.
hu: 
    Szegmentációs hiba
    
    Valószínűleg hibát talált az XMMS-ben. Látogassa meg ezt a címet:
    http://bugs.xmms.org és töltse ki a hibabejelentőt.

en: 
    Total length: %d:%.2d
hu: 
    Teljes hossz: %d:%.2d

en:  (%d data tracks)
hu:  (%d adatsáv)

en:  (disabled)
hu:  (kikapcsolva)

en:  (enabled)
hu:  (bekapcsolva)

en: %d frames
    Filesize: %lu B
hu: %d frame (keret)
    Fájlméret: %lu bájt

en: %d of %d files successfully deleted.
hu: %2$d fájlból %1$d sikeresen törölve.

en: %s
    Error protection: %s
    Copyright: %s
    Original: %s
    Emphasis: %s
hu: %s
    Hibavédelem: %s
    Copyright: %s
    Eredeti: %s
    Hangsúly: %s

en: %s
    Unable to open file: %s
hu: %s
    Nem lehet megnyitni a fájlt: %s

en: %s
    Unable to truncate file: %s
hu: %s
    Nem lehet csonkolni a fájlt: %s

en: %s
    Unable to write to file: %s
hu: %s
    Nem lehet írni a fájlba: %s

en: %s already exists.
hu: %s már létezik.

en: %s: illegal option -- %c
hu: %s: helytelen opció -- %c

en: %s: invalid option -- %c
hu: %s: érvénytelen opció -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
hu: %s: a(z) "%c%s" opció nem enged meg argumentumot

en: %s: option `%s' is ambiguous
hu: %s: a(z) "%s" opció nem egyértelmű

en: %s: option `%s' requires an argument
hu: %s: a(z) "%s" opcióhoz meg kell adni argumentumot

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
hu: %s: a "--%s" opció nem enged meg argumentumot

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
hu: %s: a "-W %s" opció nem enged meg argumentumot

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
hu: %s: a "-W %s" opció nem egyértelmű

en: %s: option requires an argument -- %c
hu: %s: az opcióhoz meg kell adni argumentumot -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
hu: %s: ismeretlen opció: "%c%s"

en: %s: unrecognized option `--%s'
hu: %s: ismeretlen opció: "--%s"

en: (none)
hu: (nincs)

en: (unknown)
hu: (ismeretlen)

en: /About XMMS
hu: /Az XMMS névjegye

en: /Add
hu: /Hozzáadás

en: /Add/Directory
hu: /Hozzáadás/Könyvtár

en: /Add/File
hu: /Hozzáadás/Fájl

en: /Add/Url
hu: /Hozzáadás/URL

en: /Always On Top
hu: /Mindig legfelül

en: /Analyzer Falloff
hu: /Analizátor esése

en: /Analyzer Falloff/Fast
hu: /Analizátor esése/Gyors

en: /Analyzer Falloff/Fastest
hu: /Analizátor esése/Leggyorsabb

en: /Analyzer Falloff/Medium
hu: /Analizátor esése/Közepes

en: /Analyzer Falloff/Slow
hu: /Analizátor esése/Lassú

en: /Analyzer Falloff/Slowest
hu: /Analizátor esése/Leglassabb

en: /Analyzer Mode
hu: /Analizátor-üzemmód

en: /Analyzer Mode/-
hu: /Analizátor-üzemmód/-

en: /Analyzer Mode/Bars
hu: /Analizátor-üzemmód/Oszlopok

en: /Analyzer Mode/Fire
hu: /Analizátor-üzemmód/Tűz

en: /Analyzer Mode/Lines
hu: /Analizátor-üzemmód/Vonalak

en: /Analyzer Mode/Normal
hu: /Analizátor-üzemmód/Normál

en: /Analyzer Mode/Peaks
hu: /Analizátor-üzemmód/Csúcsértékek

en: /Analyzer Mode/Vertical Lines
hu: /Analizátor-üzemmód/Függőleges vonalak

en: /Autoscroll Song Name
hu: /Számcím automatikus görgetése

en: /By extension
hu: /Kiterjesztés alapján

en: /Configure Equalizer
hu: /Az equalizer beállítása

en: /Delete
hu: /Törlés

en: /Delete/Auto-load preset
hu: /Törlés/Automatikusan betöltődő beállítás törlése

en: /Delete/Preset
hu: /Törlés/Beállítás törlése

en: /DoubleSize
hu: /Dupla méret

en: /Easy Move
hu: /Könnyű mozgatás

en: /Equalizer WindowShade Mode
hu: /Equalizer roló-módban

en: /Exit
hu: /Kilépés

en: /File Info
hu: /Fájlinfó

en: /Graphical EQ
hu: /Grafikus equalizer

en: /Import
hu: /Importálás

en: /Import/WinAMP Presets
hu: /Importálás/Winamp-beállítás importálása

en: /Jump To File
hu: /Ugrás egy fájlra

en: /Jump To Time
hu: /Ugrás egy időpontra

en: /Load
hu: /Betöltés

en: /Load/-
hu: /Betöltés/-

en: /Load/Auto-load preset
hu: /Betöltés/Automatikusan betöltődő beállítás betöltése

en: /Load/Default
hu: /Betöltés/Alapértelmezett beállítás betöltése

en: /Load/From WinAMP EQF file
hu: /Betöltés/Winamp EQF fájlból

en: /Load/From file
hu: /Betöltés/Fájlból

en: /Load/Preset
hu: /Betöltés/Beállítás betöltése

en: /Load/Zero
hu: /Betöltés/Nulla

en: /Main Window
hu: /Főablak

en: /No Playlist Advance
hu: /A lejátszólista ne legyen léptetve

en: /Options
hu: /Opciók

en: /Peaks Falloff
hu: /Csúcsértékek esése

en: /Peaks Falloff/Fast
hu: /Csúcsértékek esése/Gyors

en: /Peaks Falloff/Fastest
hu: /Csúcsértékek esése/Leggyorsabb

en: /Peaks Falloff/Medium
hu: /Csúcsértékek esése/Közepes

en: /Peaks Falloff/Slow
hu: /Csúcsértékek esése/Lassú

en: /Peaks Falloff/Slowest
hu: /Csúcsértékek esése/Leglassabb

en: /Physically Delete Files
hu: /Fájlok fizikai törlése

en: /Play Directory
hu: /Könyvtár lejátszása

en: /Play File
hu: /Fájl lejátszása

en: /Play Location
hu: /Hely lejátszása

en: /Playback
hu: /Lejátszás

en: /Playback/-
hu: /Lejátszás/-

en: /Playback/10 Tracks Back
hu: /Lejátszás/10 számmal vissza

en: /Playback/10 Tracks Fwd
hu: /Lejátszás/10 számmal előre

en: /Playback/Back 5 Seconds
hu: /Lejátszás/Vissza 5 másodpercet

en: /Playback/Clear Queue
hu: /Lejátszás/A sor törlése

en: /Playback/Fwd 5 Seconds
hu: /Lejátszás/Előre 5 másodpercet

en: /Playback/Jump to File
hu: /Lejátszás/Ugrás egy fájlra

en: /Playback/Jump to Time
hu: /Lejátszás/Ugrás egy időpontra

en: /Playback/Next
hu: /Lejátszás/Következő

en: /Playback/Pause
hu: /Lejátszás/Szünet

en: /Playback/Play
hu: /Lejátszás/Lejátszás

en: /Playback/Previous
hu: /Lejátszás/Előző

en: /Playback/Start of List
hu: /Lejátszás/A lista elejére

en: /Playback/Stop
hu: /Lejátszás/Leállítás

en: /Playlist
hu: /Lejátszólista

en: /Playlist Editor
hu: /Lejátszólista-szerkesztő

en: /Playlist WindowShade Mode
hu: /Lejátszólista roló-módban

en: /Playlist/Load List
hu: /Lejátszólista/Lista betöltése

en: /Playlist/New List
hu: /Lejátszólista/Új lista

en: /Playlist/Save List
hu: /Lejátszólista/Lista mentése

en: /Preferences
hu: /Beállítások

en: /Queue - Unqueue
hu: /Betevés a sorba - kivevés a sorból

en: /Randomize List
hu: /Véletlenszerű listasorrend

en: /Refresh Rate
hu: /Frissítési sebesség

en: /Refresh Rate/Eighth (~6 fps)
hu: /Frissítési sebesség/Nyolcad (~6 fps)

en: /Refresh Rate/Full (~50 fps)
hu: /Frissítési sebesség/Teljes (~50 fps)

en: /Refresh Rate/Half (~25 fps)
hu: /Frissítési sebesség/Fél (~25 fps)

en: /Refresh Rate/Quarter (~13 fps)
hu: /Frissítési sebesség/Negyed (~13 fps)

en: /Reload skin
hu: /Skin újratöltése

en: /Remove
hu: /Eltávolítás

en: /Remove Dead Files
hu: /Nem létező fájlok eltávolítása

en: /Remove/All
hu: /Eltávolítás/Összes

en: /Remove/Crop
hu: /Eltávolítás/Levágás

en: /Remove/Misc
hu: /Eltávolítás/Egyéb

en: /Remove/Selected
hu: /Eltávolítás/Kijelölt

en: /Repeat
hu: /Ismétlés

en: /Reverse List
hu: /Lista megfordítása

en: /Save
hu: /Mentés

en: /Save/-
hu: /Mentés/-

en: /Save/Auto-load preset
hu: /Mentés/Automatikusan betöltődő beállítás mentése

en: /Save/Default
hu: /Mentés/Alapértelmezett beállítás mentése

en: /Save/Preset
hu: /Mentés/Beállítás mentése

en: /Save/To WinAMP EQF file
hu: /Mentés/Winamp EQF fájlba

en: /Save/To file
hu: /Mentés/Fájlba

en: /Scope Mode
hu: /Szkóp-üzemmód

en: /Scope Mode/Dot Scope
hu: /Szkóp-üzemmód/Pontok

en: /Scope Mode/Line Scope
hu: /Szkóp-üzemmód/Vonalak

en: /Scope Mode/Solid Scope
hu: /Szkóp-üzemmód/Tömör

en: /Selection
hu: /Kijelölés

en: /Selection/-
hu: /Kijelölés/-

en: /Selection/Invert Selection
hu: /Kijelölés/Kijelölés invertálása

en: /Selection/Read Extended Info
hu: /Kijelölés/Kiterjesztett információ beolvasása

en: /Selection/Select All
hu: /Kijelölés/Minden kijelölése

en: /Selection/Select None
hu: /Kijelölés/Kijelölések megszüntetése

en: /Show on all desktops
hu: /Az összes asztalon legyen látható

en: /Shuffle
hu: /Véletlenszerű sorrend

en: /Skin Browser
hu: /Skin-választó

en: /Sort
hu: /Rendezés

en: /Sort List
hu: /Lista rendezése

en: /Sort List/By Date
hu: /Lista rendezése/Dátum alapján

en: /Sort List/By Filename
hu: /Lista rendezése/Fájlnév alapján

en: /Sort List/By Path + Filename
hu: /Lista rendezése/Útvonal + fájlnév alapján

en: /Sort List/By Title
hu: /Lista rendezése/Cím alapján

en: /Sort Selection
hu: /Kijelölés rendezése

en: /Sort Selection/By Date
hu: /Kijelölés rendezése/Dátum alapján

en: /Sort Selection/By Filename
hu: /Kijelölés rendezése/Fájlnév alapján

en: /Sort Selection/By Path + Filename
hu: /Kijelölés rendezése/Útvonal + fájlnév alapján

en: /Sort Selection/By Title
hu: /Kijelölés rendezése/Cím alapján

en: /Time Elapsed
hu: /Eltelt idő

en: /Time Remaining
hu: /Hátralevő idő

en: /View File Info
hu: /Fájlinfó megjelenítése

en: /Visualization
hu: /Kijelzés

en: /Visualization Mode
hu: /Kijelzési mód

en: /Visualization Mode/Analyzer
hu: /Kijelzési mód/Analizátor

en: /Visualization Mode/Off
hu: /Kijelzési mód/Kikapcsolva

en: /Visualization Mode/Scope
hu: /Kijelzési mód/Szkóp

en: /Visualization plugins
hu: /Kijelzési modulok

en: /WindowShade Mode
hu: /Roló-üzemmód

en: /WindowShade VU Mode
hu: /Roló-üzemmód

en: /WindowShade VU Mode/Normal
hu: /Roló-üzemmód/Normál

en: /WindowShade VU Mode/Smooth
hu: /Roló-üzemmód/Finom

en: 12KHZ
hu: 12 KHZ

en: 14KHZ
hu: 14 KHZ

en: 16KHZ
hu: 16 KHZ

en: 170HZ
hu: 170 HZ

en: 1KHZ
hu: 1 KHZ

en: 310HZ
hu: 310 HZ

en: 3DFX Fullscreen mode
hu: 3DFX teljes képernyős mód

en: 3DNow! optimized decoder
hu: 3DNow! -ra optimalizált dekódoló

en: 3KHZ
hu: 3 KHZ

en: 600HZ
hu: 600 HZ

en: 60HZ
hu: 60 HZ

en: 6KHZ
hu: 6 KHZ

en: ALSA %s output plugin
hu: ALSA %s kimeneti modul

en: ALSA Driver configuration
hu: Az ALSA-meghajtó beállítása

en: About
hu: Névjegy

en: About ALSA Driver
hu: Az ALSA-meghajtó névjegye

en: About ESounD Plugin
hu: Az ESounD modul névjegye

en: About Echo Plugin
hu: Az Echo modul névjegye

en: About Extra Stereo Plugin
hu: Az Extra Stereo modul névjegye

en: About Joystick Driver
hu: A botkormány-meghajtó névjegye

en: About MPEG Layer 1/2/3 plugin
hu: Az MPEG Layer 1/2/3 modul névjegye

en: About OSS Driver
hu: Az OSS-meghajtó névjegye

en: About Ogg Vorbis Plugin
hu: Az Ogg Vorbis modul névjegye

en: About Solaris Audio Driver
hu: A Solaris audio-meghajtó névjegye

en: About Tone Generator
hu: A Tone Generator névjegye

en: About Voice Removal Plugin
hu: A Voice Removal modul névjegye

en: About XMMS
hu: Az XMMS névjegye

en: About mikmod plugin
hu: A Mikmod modul névjegye

en: About the Sun Driver
hu: A Sun-meghajtó névjegye

en: Acoustic
hu: Akusztikus

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add all files in directory
hu: A könyvtár összes fájlját felveszi

en: Add drive
hu: Meghajtó hozzáadása

en: Add selected files
hu: Kijelölt fájlokat felvesz

en: Additional Programming:
hu: Kiegészítő programozás:

en: Advanced settings
hu: Speciális beállítások

en: Advanced settings:
hu: Speciális beállítások:

en: Albanian:
hu: Albán:

en: Alberto Garcia
hu: Alberto García

en: Album gain:
hu: Albumonkénti hangerőigazítás:

en: Album peak:
hu: Albumon belüli csúcsérték:

en: Allow multiple instances
hu: Több példány engedélyezett

en: AlternRock
hu: Alternatív rock

en: Alternate
hu: Alternatív

en: Alternative
hu: Alternatív

en: Always show clutterbar
hu: A gyorsindító mindig látható

en: Always use AUDIODEV environment variable
hu: Mindig használja az AUDIODEV környezeti változót

en: An error occurred:
    %s
hu: Hiba történt:
    %s

en: Analog
hu: Analóg

en: Anders Carlsson (effect plugins)
hu: Anders Carlsson (effekt-modulok)

en: Andreas Bergstrom
hu: Andreas Bergstroem

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Arpad Biro
hu: Bíró Árpád

en: Artist:
hu: Előadó:

en: Audio I/O Plugins
hu: Audio I/O modulok

en: Audio control device:
hu: Hangszabályzó eszköz:

en: Audio device:
hu: Hangeszköz:

en: Automatic detection
hu: Automatikus felderítés

en: Avantgarde
hu: Avantgárd

en: Azerbaijani:
hu: Azeri:

en: BALANCE: %d%% LEFT
hu: BALANSZ: %d%% BAL

en: BALANCE: %d%% RIGHT
hu: BALANSZ: %d%% JOBB

en: BALANCE: CENTER
hu: BALANSZ: KÖZÉP

en: BSD Sun Driver %s
hu: BSD Sun-meghajtó %s

en: Back 5 tracks
hu: Vissza 5 számmal

en: Ballad
hu: Ballada

en: Basque:
hu: Baszk:

en: Belarusian:
hu: Fehérorosz:

en: Bitrate: %d kb/s
hu: Bitráta: %d kbit/s

en: Bitrate: Variable,
    avg. bitrate: %d kb/s
hu: Bitráta: változó,
    átl. bitráta: %d kbit/s

en: Blur Scope %s
hu: Blur Scope (homály) %s

en: Blur scope
hu: Homály

en: Bosnian:
hu: Bosnyák:

en: Brazilian Portuguese:
hu: Brazil portugál:

en: Browse
hu: Tallózás

en: Buffer size (kb):
hu: Pufferméret (kbájt):

en: Buffer size (ms):
hu: Pufferméret (ms):

en: Buffer time (ms):
hu: Pufferelt idő (ms):

en: Buffering
hu: Pufferelés

en: Buffering:
hu: Pufferelés:

en: Bulgarian:
hu: Bolgár:

en: Button %d:
hu: Gomb %d:

en: Buttons:
hu: Gombok:

en: CD Audio Player Configuration
hu: A CD-lejátszó beállítása

en: CD Audio Track %02u
hu: CD hangsáv %02u

en: CD Index server:
hu: CD Index-kiszolgáló:

en: CD Info
hu: CD-infó

en: CD-ROM drive
hu: CD-ROM-meghajtó

en: CDDB server:
hu: CDDB-kiszolgáló:

en: CDDB servers
hu: CDDB-kiszolgálók

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
hu: KAPCSOLÓDÁS SIKERES, VÁRAKOZÁS VÁLASZRA

en: CONNECTING TO %s:%d
hu: KAPCSOLÓDÁS: %s:%d

en: Cabaret
hu: Kabaré

en: Can't get server list from the current CDDB-server
    Unsupported CDDB protocol level
hu: Nem sikerült lekérdezni a kiszolgálók listáját a jelenlegi CDDB-kiszolgálón.
    Nem támogatott CDDB-protokollszint.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Carl van Schaik (pro logic plugin)
hu: Carl van Schaik (pro logic modul)

en: Catalan:
hu: Katalán:

en: Chamber Music
hu: Kamarazene

en: Channels:
hu: Csatornák:

en: Channels: %d
hu: Csatornák: %d

en: Chanson
hu: Sanzon

en: Charles Sielski (irman plugin)
hu: Charles Sielski (irman modul)

en: Check drive...
hu: Meghajtó ellenőrzése...

en: Chinese:
hu: Kínai:

en: Chorus
hu: Kórus

en: Chun-Chung Chen (xfont patch)
hu: Chun-Chung Chen (X Font javítás)

en: Classic Rock
hu: Klasszikus rock

en: Classical
hu: Klasszikus

en: Close
hu: Bezár

en: Color Entry
hu: Szín

en: Comedy
hu: Komédia

en: Command:
hu: Parancs:

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Comment:
hu: Megjegyzés:

en: Configure
hu: Beállítás

en: Configure Echo
hu: Visszhang beállítása

en: Configure Equalizer
hu: Az equalizer beállítása

en: Configure Extra Stereo
hu: Extra sztereó beállítása

en: Configure Solaris driver
hu: A Solaris-meghajtó beállítása

en: Content
hu: Tartalom

en: Controls:
hu: Vezérlők:

en: Convert %20 to space
hu: %20 konvertálása szóközre

en: Convert underscore to space
hu: Alulvonás konvertálása szóközre

en: Copyright (C) 1997-2004 4Front Technologies and The XMMS Team
hu: Copyright (C) 1997-2004 4Front Technologies és az XMMS csapat

en: Couldn't connect to host %s
hu: A következőhöz való kapcsolódás sikertelen: %s

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
hu: A következőhöz való kapcsolódás sikertelen: %s
    A kiszolgáló üzenete: %s

en: Couldn't connect to host %s:%d
hu: Nem sikerült kapcsolódni a következő géphez: %s:%d

en: Couldn't load mod
hu: mod betöltése sikertelen

en: Couldn't look up host %s
hu: %s gép nem található

en: Couldn't open audio
hu: A hangeszköz nem nyitható meg

en: Couldn't remove tag!
hu: A címke (tag) eltávolítása sikertelen!

en: Couldn't write tag!
hu: A címke (tag) írása sikertelen!

en: Created by Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Control XMMS with your TV / VCR / Stereo remote 
    IRman page - http://www.evation.com/irman/
hu: Készítette: Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Az XMMS vezérlése tévé-, videó- vagy hifi-távirányítóval
    IRman honlap - http://www.evation.com/irman/

en: Credits
hu: Közreműködők

en: Croatian:
hu: Horvát:

en: Cult
hu: Kultusz (Cult)

en: Czech:
hu: Cseh:

en: DISABLE ALWAYS ON TOP
hu: "MINDIG FELÜL" KIKAPCSOLÁSA

en: DISABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
hu: "MINDIG FELÜL" KIKAPCSOLÁSA (N/A)

en: DISABLE DOUBLESIZE
hu: DUPLA MÉRET KIKAPCSOLÁSA

en: Danish:
hu: Dán:

en: Date
hu: Dátum

en: Date:
hu: Dátum:

en: David Fernandez Vaamonde
hu: David Fernández Vaamonde

en: Decoder
hu: Dekódoló

en: Decoder:
hu: Dekódoló:

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Default (%s)
hu: Alapértelmezés (%s)

en: Default - %s
hu: Alapértelmezés - %s

en: Default PCM device (%s)
hu: Alapértelmezett PCM-eszköz (%s)

en: Default panning separation
hu: Alapértelmezett panning-szétválasztás (0: monó, 128: teljes sztereó)

en: Default skin:
hu: Alapértelmezett skin:

en: Delay: (ms)
hu: Késleltetés: (ms)

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete auto-preset
hu: Automatikusan betöltődő beállítás törlése

en: Delete preset
hu: Beállítás törlése

en: Description
hu: Leírás

en: Description:
hu: Leírás:

en: Determine file type:
hu: Fájltípus meghatározása:

en: Device
hu: Eszköz

en: Device %s OK.
    Disc has %d tracks
hu: A(z) %s eszköz rendben van.
    A lemezen %d sáv van.

en: Device settings
hu: Eszközbeállítások

en: Device:
hu: Eszköz:

en: Device:
hu: Eszköz:

en: Devices
hu: Eszközök

en: Devices:
hu: Eszközök:

en: Digital audio extraction
hu: A hangsávok digitális beolvasása

en: Digital audio extraction not tested as the disc has no audio tracks
hu: A hangsávok beolvasása nem lett tesztelve, mivel a lemezen nincs hangsáv

en: Digital audio extraction test failed: %s
hu: A hangsáv-beolvasási teszt sikertelenül zárult: %s

en: Digital audio extraction test: OK
hu: Hangsáv-beolvasási teszt: OK

en: Dim titlebar when inactive
hu: Címsor halványítása, amikor nem aktív

en: Directionals (alternate):
hu: Irányok (alternatív):

en: Directionals:
hu: Irányok:

en: Directory %s OK.
hu: A(z) %s könyvtár rendben van.

en: Directory preset file:
hu: Könyvtár-beállítás fájlja:

en: Directory:
hu: Könyvtár:

en: Disable ID3V2 tags
hu: ID3V2 címkék kikapcsolása

en: Disk Writer Configuration
hu: A Disk Writer beállítása

en: Disk Writer Plugin %s
hu: Disk Writer modul %s

en: Display this text and exit.
hu: Ezen szöveg megjelenítése, majd kilépés

en: Don't clear the playlist
hu: Ne törölje a lejátszólistát

en: Down sample:
hu: Mintavétel:

en: Downsample:
hu: Mintavétel:

en: Drive %d
hu: %d. meghajtó

en: Drum Solo
hu: Dobszóló

en: Dual channel
hu: Dupla csatorna

en: Duet
hu: Duett

en: Dutch:
hu: Holland:

en: ENABLE ALWAYS ON TOP
hu: "MINDIG FELÜL" BEKAPCSOLÁSA

en: ENABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
hu: "MINDIG FELÜL" BEKAPCSOLÁSA (N/A)

en: ENABLE DOUBLESIZE
hu: DUPLA MÉRET BEKAPCSOLÁSA

en: ERROR: Couldn't find %s
hu: HIBA: %s nem található

en: ESD Plugin configuration
hu: Az ESD modul beállítása

en: Echo Plugin
    By Johan Levin 1999.
    
    Surround echo by Carl van Schaik 1999
hu: Echo (visszhang) modul
    Készítette: Johan Levin 1999.
    
    Térhatású visszhang: Carl van Schaik 1999

en: Echo Plugin %s
hu: Echo modul %s

en: Effect intensity:
hu: Effekt-intenzitás:

en: Effects Plugins
hu: Effekt-modulok

en: Effects plugins
hu: Effekt-modulok

en: Electronic
hu: Elektronikus

en: Enable 6dB Boost + Hard Limiting
hu: 6 dB hangosítás + lekorlátozás

en: Enable Clipping Prevention
hu: Vágás meggátlása

en: Enable Icecast Metadata UDP Channel
hu: Icecast Metadata UDP csatorna bekapcsolása

en: Enable ReplayGain
hu: ReplayGain (szintkiegyenlítés) bekapcsolása

en: Enable SHOUT/Icecast title streaming
hu: SHOUT/Icecast title streaming bekapcsolása

en: Enable plugin
hu: Modul bekapcsolása

en: Enqueue
hu: Betevés a lejátszólistába

en: Enter URL to add:
hu: A felveendő URL:

en: Enter code or use remote
hu: Adja meg a kódot vagy használja a távirányítót

en: Enter location to play:
hu: A lejátszandó hely:

en: Equalizer doublesize linked
hu: Az equalizer is dupla méretű

en: Eric L. Hernes (FreeBSD patches)
hu: Eric L. Hernes (FreeBSD javítások)

en: Error
hu: Hiba

en: Error writing playlist "%s": %s
hu: Hiba a(z) "%s" lejátszólista mentésekor: %s

en: Error!
hu: Hiba!

en: Error: %s exists, but is not a directory
hu: Hiba: %s (létezik, de) nem könyvtár

en: Esperanto:
hu: Eszperantó:

en: Estonian:
hu: Észt:

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Extension and content
hu: Kiterjesztés és tartalom

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin 1999.
hu: Extra Stereo modul
    
    Készítette: Johan Levin 1999.

en: Extra Stereo Plugin %s
hu: Extra Stereo modul %s

en: FILE INFO BOX
hu: "FÁJLINFÓ" ABLAK

en: FPU decoder
hu: FPU-dekódoló

en: Failed to check directory %s
    Error: %s
hu: Nem sikerült ellenőrizni a(z) %s könyvtárt.
    Hiba: %s

en: Failed to delete "%s": %s.
hu: "%s" törlése nem sikerült: %s.

en: Failed to modify tag
hu: A címke (tag) módosítása sikertelen

en: Failed to open device %s
    Error: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) %s eszközt.
    Hiba: %s

en: Failed to read "Table of Contents"
    Maybe no disc in the drive?
hu: Nem sikerült beolvasni a tartalomjegyzéket.
    Lehetséges, hogy nincs lemez a meghajtóban.

en: Feedback: (%)
hu: Visszacsatolás: (%)

en: File Info
hu: Fájlinfó

en: File Info - %s
hu: Fájlinfó - %s

en: File exists!
hu: Ilyen nevű fájl már létezik.

en: File extension
hu: Fájlkiterjesztés

en: File name
hu: Fájlnév

en: File path
hu: Fájl-útvonal

en: File preset extension:
hu: Fájlbeállítás fájlkiterjesztése:

en: File size: %d B
hu: Fájlméret: %d bájt

en: Filename and song title tags should be inside double quotes (").  Not doing so might be a security risk.  Continue anyway?
hu: A fájlnévnek és a dalcímnek idézőjelek (") közt kell lennie - a nélkül biztonsági kockázatot jelenthet. Mégis továbblép?

en: Filename:
hu: Fájlnév:

en: Files
hu: Fájlok

en: Finnish:
hu: Finn:

en: Folklore
hu: Folklór

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Force volume fade at the end of the module
hu: Kényszerített lehalkítás a modul végén

en: Forward 5s
hu: Előre 5 mp

en: French:
hu: Francia:

en: Fwd 5 tracks
hu: Előre 5 számmal

en: GLib does not support threads.
hu: A GLib nem támogatja a szálkezelést (thread).

en: Galician:
hu: Galíciai:

en: Gangsta Rap
hu: Gengszter-Rap

en: General
hu: Általános

en: General Plugins
hu: Általános modulok

en: General plugins
hu: Általános modulok

en: Genre
hu: Műfaj

en: Genre:
hu: Műfaj:

en: Georgian:
hu: Grúz:

en: German:
hu: Német:

en: Get server list
hu: Kiszolgálólista behívása

en: Greek:
hu: Görög:

en: Headphones
hu: Fejhallgató

en: Homepage and Graphics:
hu: Honlap és grafika:

en: Host:
hu: Gép:

en: Humour
hu: Humor

en: Hungarian:
hu: Magyar:

en: ID3 Tag:
hu: ID3 címke (tag):

en: ID3 Tags:
hu: ID3 címkék (tag-ek):

en: ID3 format:
hu: ID3 formátum:

en: IR code length:
hu: IR-kód hossza:

en: ISRC number:
hu: ISRC-szám:

en: If "Auto" is enabled on the equalizer, xmms will try to load equalizer presets like this:
    1: Look for a preset file in the directory of the file we are about to play.
    2: Look for a directory preset file in the same directory.
    3: Look for a preset saved with the "auto-load" feature
    4: Finally, try to load the "default" preset
hu: Ha az "Auto" be van kapcsolva az equalizeren, akkor az XMMS az equalizer-beállítások betöltését
    a következőképpen végzi:
    
    1.  Beállításfájl keresése a lejátszandó fájl könyvtárában
    2.  Könyvtár-beállítás keresése ugyanazon könyvtárban
    3.  Automatikusan betöltődő beállítás keresése
    4.  Végül a program az alapértelmezett beállítást próbálja betölteni

en: Import equalizer presets
hu: Equalizer-beállítás importálása

en: Indonesian:
hu: Indonéz:

en: Industrial
hu: Ipari (Industrial)

en: Input Plugins
hu: Bemeneti (input) modulok

en: Input plugin: %s
hu: Bemeneti modul: %s

en: Input plugins
hu: Bemeneti (input) modulok

en: Instrumental
hu: Instrumentális

en: Instrumental Pop
hu: Instrumentális Pop

en: Instrumental Rock
hu: Instrumentális Rock

en: Internal speaker
hu: Belső hangszóró

en: Irish:
hu: Ír:

en: Italian:
hu: Olasz:

en: J. Nick Koston (MikMod plugin)
hu: J. Nick Koston (MikMod modul)

en: Japanese:
hu: Japán:

en: Joerg Schuler
hu: Jörg Schuler

en: Johan Levin (echo + stereo plugin)
hu: Johan Levin (visszhang + sztereó modul)

en: John Riddoch (Solaris plugin)
hu: John Riddoch (Solaris modul)

en: Joint stereo
hu: Joint sztereó

en: Joystick 1:
hu: 1-es botkormány (joystick):

en: Joystick 2:
hu: 2-es botkormány (joystick):

en: Joystick Control
hu: Botkormány-vezérlés

en: Joystick Control %s
hu: Joystick Control (botkormány-vezérlés) %s

en: Joystick Control Plugin
    
    Created by Tim Ferguson <timf@dgs.monash.edu.au>.
    http://www.dgs.monash.edu.au/~timf/
    
    5+ button support by Justin Wake <justin@globalsoft.com.au>
    
    Control XMMS with one or two joysticks.
hu: Joystick Control (botkormány-vezérlő) modul
    
    Készítette: Tim Ferguson <timf@dgs.monash.edu.au>.
    http://www.dgs.monash.edu.au/~timf/
    
    5+ gomb támogatása: Justin Wake <justin@globalsoft.com.au>
    
    Az XMMS vezérlése 1 vagy 2 botkormánnyal.

en: Juan Manuel Garcia Molina
hu: Juan Manuel García Molina

en: Jump
hu: Ugrás

en: Jump to file
hu: Ugrás egy fájlra

en: Jump to time
hu: Ugrás egy időpontra

en: Jump to:
hu: Ugrás a következő pozícióra:

en: Jungle
hu: Dzsungel

en: Korean:
hu: Koreai:

en: LOOKING UP %s
hu: KERESÉS: %s

en: Latitude
hu: Szélességi fok

en: Latvian:
hu: Lett:

en: Length: %d:%.2d
hu: Hossz: %d:%.2d

en: Line out
hu: Vonal ki

en: Lithuanian:
hu: Litván:

en: Load auto-preset
hu: Automatikusan betöltődő beállítás betöltése

en: Load equalizer preset
hu: Equalizer-beállítás betöltése

en: Load files
hu: Fájlok betöltése

en: Load playlist
hu: Lejátszólista betöltése

en: Load preset
hu: Beállítás betöltése

en: Location:
hu: Hely:

en: Longitude
hu: Hosszúsági fok

en: Look for hidden patterns in modules
hu: Rejtett minták keresése a modulokban

en: MMX optimized decoder
hu: MMX-re optimalizált dekódoló

en: MPEG Info:
hu: MPEG infó:

en: MPG123 Configuration
hu: Az MPG123 beállítása

en: Main Programming:
hu: Lényegi programozás:

en: Main Window
hu: Főablak

en: Malay:
hu: Maláj:

en: Matthieu Sozeau (ALSA plugin)
hu: Matthieu Sozeau (ALSA modul)

en: Meditative
hu: Meditatív

en: Michael Hipp and others (MPG123 engine)
hu: Michael Hipp és mások (MPG123 motor)

en: MikMod Configuration
hu: A MikMod beállítása

en: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Ported to xmms by J. Nick Koston
hu: Mikmod modul
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    XMMS-re átírta: J. Nick Koston

en: Mixer
hu: Keverő

en: Mixer Settings:
hu: Keverő-beállítások:

en: Mixer card:
hu: Keverőkártya:

en: Mixer device:
hu: Keverőeszköz:

en: Mixer:
hu: Keverő:

en: Mmap mode
hu: Mmap-mód

en: Mono
hu: Monó

en: Mouse Wheel adjusts Volume by (%)
hu: Az egérgörgő hangerő-állítási mértéke (%)

en: Name format:
hu: Névformátum:

en: National Folk
hu: Nemzeti Folk

en: Native American
hu: Indián

en: Next
hu: Következő

en: Next Track
hu: Következő szám

en: No
hu: Nem

en: No input plugin recognized this file
hu: Egyik bemeneti modul sem ismerte fel a fájlt

en: No mixer
hu: Nincs keverő

en: No output plugin
hu: Nincs kimeneti modul

en: No output plugin has been selected
hu: Nem lett kiválasztva kimeneti modul

en: No site information available
hu: Nincs elérhető információ a hálózati hellyel kapcsolatban

en: No tag to remove!
hu: Nincs eltávolítható címke (tag)!

en: Noise
hu: Zaj (Noise)

en: Nominal bitrate: %d kbps
hu: Névleges bitráta: %d kbit/s

en: None
hu: Nincs

en: Norwegian:
hu: Norvég:

en: Nothing
hu: Semmi

en: OPTIONS MENU
hu: "OPCIÓK" MENÜ

en: OSS Driver %s
hu: OSS-meghajtó %s

en: OSS Driver configuration
hu: Az OSS-meghajtó beállítása

en: OSS mixer
hu: OSS keverő

en: Ogg Vorbis Configuration
hu: Ogg Vorbis beállítások

en: Ogg Vorbis Info:
hu: Ogg Vorbis infó:

en: Ogg Vorbis Player %s
hu: Ogg Vorbis-lejátszó %s

en: Ogg Vorbis Plugin by the Xiph.org Foundation
    
    Original code by
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Contributions from
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    
    Visit the Xiph.org Foundation at http://www.xiph.org/
hu: Ogg Vorbis modul; készítette a Xiph.org Alapítvány
    
    Eredeti forráskód:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Közreműködtek:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    
    Látogassa meg a Xiph.org Alapítványt: http://www.xiph.org/

en: Ogg Vorbis Tag:
hu: Ogg Vorbis címke (tag):

en: Ogg Vorbis Tags:
hu: Ogg Vorbis címkék (tag-ek):

en: Ok
hu: OK

en: Olle Hallnas
hu: Olle Hällnäs

en: Olle Hallnas (compiling fixes)
hu: Olle Hällnäs (fordítási javítások)

en: Omer Fadil Usta
hu: Ömer Fadil Usta

en: OpenGL Spectrum analyzer
hu: OpenGL Spektrum-analizátor

en: OpenGL Spectrum analyzer %s
hu: OpenGL Spectrum analyzer (spektrum-analizátor) %s

en: OpenGL Spectrum configuration
hu: OpenGL Spektrum beállítása

en: Options
hu: Opciók

en: Options:
hu: Opciók:

en: Organization:
hu: Szervezet:

en: Other
hu: Egyéb

en: Output Plugin
hu: Kimeneti (output) modul

en: Output ports:
hu: Kimeneti portok:

en: Override generic titles
hu: Általános címek felülbírálása

en: Overwrite
hu: Felülírás

en: PRE-BUFFERING: %dKB/%dKB
hu: ELŐ-PUFFERELÉS: %dKB/%dKB

en: PREAMP
hu: ELŐERŐSÍTŐ

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Path:
hu: Útvonal:

en: Pause
hu: Szünet

en: Pause between songs for
hu: Számok közti szünet:

en: Pause current song
hu: Jelenlegi szám szüneteltetése

en: Pause if playing, play otherwise
hu: Lejátszás esetén szüneteltetés, különben lejátszás

en: Performer/Artist
hu: Előadó/szerző

en: Period time (ms):
hu: Periódusidő (ms):

en: Play
hu: Lejátszás

en: Play files
hu: Fájlok lejátszása

en: Play mode:
hu: Lejátszási mód:

en: Play/Pause
hu: Lejátszás/Szünet

en: Playlist
hu: Lejátszólista

en: Playlist end
hu: Lejátszólista vége

en: Playlists:
hu: Lejátszólisták:

en: Please check that:
    
    Your soundcard is configured properly
    You have the correct output plugin selected
    No other program is blocking the soundcard
hu: Ellenőrizze a következőket:
    
    A hangkártya megfelelően van beállítva
    A megfelelő kimeneti modul (output plugin) van kiválasztva
    Semmilyen más program nem foglalja le a hangkártyát

en: Polish:
hu: Lengyel:

en: Portuguese:
hu: Portugál:

en: Pre-buffer (percent):
hu: Elő-pufferelés (százalék):

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Presets
hu: Beállítások

en: Prev
hu: Előző

en: Prev Track
hu: Előző szám

en: Previous session ID
hu: Előző munkafolyamat-azonosító

en: Print version number and exit.
hu: Verziószám megjelenítése, majd kilépés

en: Progressive Rock
hu: Progresszív Rock

en: Psychedelic
hu: Pszichedelikus

en: Psychedelic Rock
hu: Pszichedelikus Rock

en: Quality
hu: Minőség

en: Queue
hu: Betevés a sorba

en: Read info on
hu: Infó olvasása

en: Read song title and length as soon as the song is loaded to the playlist
hu: A szám címe és hossza akkor legyen beolvasva, amikor a szám bekerül a lejátszólistába

en: Read song title and length only when starting to play
hu: Csak a lejátszás kezdetekor legyen beolvasva a szám címe és hossza

en: Read song title and length when the song is visible in the playlist
hu: A szám címe és hossza akkor legyen beolvasva, amikor a szám láthatóvá válik a lejátszólistában

en: Really delete %d files?
hu: Valóban törölni kíván %d fájlt?

en: Really delete: "%s"?
hu: Valóban törli: "%s"?

en: Realtime priority is a way for XMMS to get a higher
    priority  for CPU time.  This might give less "skips".
    
    This requires that XMMS is run with root privileges and
    may, although it's very unusual, lock up your computer.
    Running XMMS with root privileges might also have other
    security implications.
    
    Using this feature is not recommended.
    To activate this you need to restart XMMS.
hu: A valós idejű prioritás lehetővé teszi az XMMS számára, hogy
    magasabb prioritással használja a processzort - kevesebb
    kihagyással való lejátszást biztosítva.
    
    Ehhez az XMMS-t rendszergazdai (root) jogosultságokkal kell
    futtatni, és - bár ez eléggé ritka - lefagyaszthatja a gépet.
    Az XMMS rendszergazdai jogokkal való használata biztonsági
    problémákat is okozhat.
    
    Ennek a funkciónak a használata nem javasolt.
    Az aktiválásához újra kell indítani az XMMS-t.

en: Recommended if you want to load playlists that was created in MS Windows
hu: Akkor javasolt, ha MS Windows alatt készített lejátszólistákat is be kíván tölteni

en: Remove ID3
hu: ID3 eltávolítása

en: Remove Tag
hu: Címke eltávolítása

en: Remove drive
hu: Meghajtó eltávolítása

en: Repeat
hu: Ismétlés

en: ReplayGain Settings:
hu: ReplayGain-beállítások (szintkiegyenlítés):

en: ReplayGain Type:
hu: ReplayGain-típus:

en: Resolution:
hu: Felbontás:

en: Rewind 5s
hu: Vissza 5 mp

en: Rhythmic Soul
hu: Ritmikus soul

en: Robin Sylvestre (Equalizer and Playlist)
hu: Robin Sylvestre (equalizer és lejátszólista)

en: Romanian:
hu: Román:

en: Run XMMS with higher priority (not recommended)
hu: Az XMMS magasabb prioritással való futtatása (nem javasolt)

en: Russian:
hu: Orosz:

en: Ryan Weaver (RPMs among other things)
hu: Ryan Weaver (többek közt RPM-ek)

en: SEEK TO: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
hu: UGRÁS: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: Samba
hu: Szamba

en: Samplerate: %d Hz
hu: Mintavétel: %d Hz

en: Satire
hu: Szatíra

en: Save
hu: Mentés

en: Save auto-preset
hu: Automatikusan betöltődő beállítás mentése

en: Save equalizer preset
hu: Equalizer-beállítás mentése

en: Save options
hu: Mentési opciók

en: Save playlist
hu: Lejátszólista mentése

en: Save preset
hu: Beállítás mentése

en: Save stream to disk
hu: Stream mentése lemezre

en: Save stream to disk:
hu: Stream mentése lemezre:

en: Save window positions
hu: Ablakpozíciók elmentése

en: Schalk W. Cronje
hu: Schalk W. Cronjé

en: Search:
hu: Keresés:

en: Seek +5s
hu: Előre 5 mp

en: Seek -5s
hu: Vissza 5 mp

en: Select XMMS session (Default: 0)
hu: XMMS-munkafolyamat kiválasztása (alapértelmezés: 0)

en: Select directory to add:
hu: A felveendő könyvtár:

en: Select main window font:
hu: A főablak betűtípusa:

en: Select playlist font:
hu: A lejátszólista betűtípusa:

en: Select random skin on play
hu: Véletlenszerű skin-választás lejátszáskor

en: Select the directory where you want to store the MPEG streams:
hu: Válassza ki, melyik könyvtárba teszi az MPEG stream-eket:

en: Select the directory where you want to store the Ogg Vorbis streams:
hu: Válassza ki, melyik könyvtárba teszi az Ogg Vorbis stream-eket:

en: Select the directory where you want to store the output files:
hu: Válasszon egy könyvtárt a kimeneti fájlok számára:

en: Sensitivity (10-32767):
hu: Érzékenység (10-32767):

en: Serbian:
hu: Szerb:

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Shell-command to run when xmms changes song.  It can optionally include the string %%s which will be replaced by the new song title.
hu: (Shell-)parancs, amely akkor van elindítva, amikor az XMMS számot vált. Tartalmazhatja a %%s szöveget, amely helyettesítve lesz az új számcímmel.

en: Shell-command to run when xmms reaches the end of the playlist.
hu: (Shell-)parancs, amely akkor indul, amikor az XMMS eléri a lejátszólista végét.

en: Show network window
hu: Hálózati ablak megjelenítése

en: Show numbers in playlist
hu: Sorszámok megjelenítése a lejátszólistában

en: Show the main window.
hu: Főablak megjelenítése

en: Show window manager decorations
hu: Ablakkeretek és -fejlécek megjelenítése

en: Shuffle
hu: Véletlenszerű sorrend

en: Simple spectrum analyzer %s
hu: Simple spectrum analyzer (egyszerű spektrum-analizátor) %s

en: Single channel
hu: Egy csatorna

en: Sinus tone generator by Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000Hz tone and a 2005Hz tone
hu: Szinusz hanggenerátor, készítette: Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com> módosításaival
    
    Használata a következő URL felvételével történik:
    tone://frekvencia1;frekvencia2;frekvencia3;...
    Például tone://2000;2005 egy 2000 Hz-es és egy 2005 Hz-es hang lejátszásához

en: Skin selector
hu: Skin-választó

en: Skins
hu: Skin-ek (felületek)

en: Skip backwards in playlist
hu: Visszalépés a lejátszólistában

en: Skip forward in playlist
hu: Előrelépés a lejátszólistában

en: Slovak:
hu: Szlovák:

en: Slovenian:
hu: Szlovén:

en: Slow Rock
hu: Lassú Rock

en: Smooth title scroll
hu: Finom címgörgetés

en: Snap windows at
hu: Ablakillesztési zóna:

en: Solaris audio plugin %s
hu: Solaris hangmodul %s

en: Sonata
hu: Szonáta

en: Song Change %s
hu: Song Change (számváltás) %s

en: Song Change Configuration
hu: Számváltás beállítása

en: Song change
hu: Számváltás

en: Sorry, your GTK+ version (%d.%d.%d) doesn't work with XMMS.
    Please use GTK+ %s or newer.
hu: Az Ön GTK+ -verziója (%d.%d.%d) nem működik az XMMS-sel.
    Használjon GTK+ %s verziót vagy újabbat.

en: Sort "Jump to file" alphabetically
hu: "Ugrás egy fájlra" alfabetikus rendezése

en: Soundcard #%d - %s
hu: Hangkártya #%d - %s

en: Soundtrack
hu: Filmzene

en: Southern Rock
hu: Déli Rock

en: Spanish:
hu: Spanyol:

en: Spectrum analyzer
hu: Spektrum-analizátor

en: Speech
hu: Beszéd

en: Start playing current playlist
hu: Jelenlegi lejátszólista lejátszásának elkezdése

en: Status
hu: Állapot

en: Stereo
hu: Sztereó

en: Stereo (if available)
hu: Sztereó (ha elérhető)

en: Stop
hu: Leállítás

en: Stop current song
hu: Jelenlegi szám leállítása

en: Sun driver configuration
hu: A Sun-meghajtó beállítása

en: Support and Docs:
hu: Támogatás (support) és dokumentáció:

en: Surround echo
hu: Térhatású visszhang

en: Swedish:
hu: Svéd:

en: Symphonic Rock
hu: Szimfonikus Rock

en: Symphony
hu: Szimfónia

en: Synthpop
hu: Szintipop

en: Tajik:
hu: Tádzsik:

en: Tango
hu: Tangó

en: The "clutterbar" is the row of buttons at the left side of the main window
hu: A "gyorsindító" a főablak bal oldalán levő gombsor

en: Thomas Nilsson (New titles and cleanups)
hu: Thomas Nilsson (új címek és tisztítások)

en: Tim Ferguson (joystick plugin)
hu: Tim Ferguson (botkormány-modul)

en: Title
hu: Cím

en: Title format:
hu: Címformátum:

en: Title:
hu: Cím:

en: Tone Generator %s
hu: Tone Generator (hanggenerátor) %s

en: Tone Generator:
hu: Hanggenerátor:

en: Track gain:
hu: Számonkénti hangerőigazítás:

en: Track length:
hu: A szám hossza:

en: Track name
hu: A szám neve

en: Track names:
hu: Számok nevei:

en: Track number
hu: A szám sorszáma

en: Track number:
hu: A szám sorszáma:

en: Track peak:
hu: Számon belüli csúcsérték:

en: Translators
hu: Fordítók

en: Turkish:
hu: Török:

en: Ukrainian:
hu: Ukrán:

en: Unable to connect to CDDB-server
hu: Nem sikerült kapcsolódni a CDDB-kiszolgálóhoz

en: Unable to save playlist
hu: Nem sikerült a lejátszólista mentése

en: Unable to write playlist!
hu: Nem sikerült menteni a lejátszólistát.

en: Unknown file type for %s
hu: Ismeretlen típusú fájl: %s

en: Unknown soundcard
hu: Ismeretlen hangkártya

en: Unqueue
hu: Kivevés a sorból

en: Usage: %s [options]
    
    Options:
    --------
    
    -h, --help		Display this text and exit.
    -g, --geometry		Set the geometry (for example +20+20)
    -s, --session		Set the xmms session to use (Default: 0)
    -c, --command		Command to launch xmms (Default: xmms)
    -i, --icon		Set the icon to use when xmms is not running
    -n, --single		Only a single click is needed to start xmms
    -t, --title		Display song title when mouse is in window
    -v, --version		Display version information and exit
hu: Használat: %s [opciók]
    
    Opciók:
    -------
    
    -h, --help		Ezen szöveg megjelenítése, majd kilépés
    -g, --geometry		Pozíció beállítása (például +20+20)
    -s, --session		A használandó XMMS-munkafolyamat beállítása (alapértelmezés: 0)
    -c, --command		Az XMMS-t indító parancs (alapértelmezés: xmms)
    -i, --icon		Beállítja, milyen ikon használandó, amikor az XMMS nem fut
    -n, --single		Csak egy szimpla kattintás szükséges az XMMS indításához
    -t, --title		Számcím kijelzése, amikor az egérkurzor az ablakban van
    -v, --version		Verzió-információ megjelenítése, majd kilépés

en: Usage: xmms [options] [files] ...
    
    Options:
    --------
hu: Használat: xmms [opciók] [fájlok] ...
    
    Opciók:
    -------

en: Use '\' as a directory delimiter
hu: "\" használata könyvtárelválasztónak

en: Use CD Index
hu: CD Index használata

en: Use CDDB
hu: CDDB használata

en: Use X font
hu: X Font használata

en: Use alternate device:
hu: Alternatív eszköz használata:

en: Use authentication
hu: Azonosítás használata

en: Use fontsets (Enable for multi-byte charset support)
hu: Betűtípus-készletek használata (a több-bájtos karakterek támogatásához)

en: Use interpolation
hu: Interpoláció használata

en: Use meta-data in playlists
hu: Metaadatok használata a lejátszólistákban

en: Use proxy
hu: Proxy használata

en: Use realtime priority when available
hu: Valós idejű prioritás használata

en: Use remote host
hu: Távoli gép használata

en: Use software volume control
hu: Szoftveres hangerőszabályzó használata

en: Use surround mixing
hu: Térhatású keverés használata

en: Username:
hu: Felhasználó:

en: Uzbek:
hu: Üzbég:

en: VISUALIZATION MENU
hu: "KIJELZÉS" MENÜ

en: VOLUME: %d%%
hu: HANGERŐ: %d%%

en: Version:
hu: Verzió:

en: Vietnamese:
hu: Vietnami:

en: Visualization Plugins
hu: Kijelzési modulok

en: Visualization plugins
hu: Kijelzési modulok

en: Vladimir Marek
hu: Vladimír Marek

en: Vocal
hu: Vokális

en: Voice removal plugin %s
hu: Voice Removal modul %s

en: Vol +
hu: Hangerő +

en: Vol -
hu: Hangerő -

en: Volume Down
hu: Hangerő -

en: Volume Up
hu: Hangerő +

en: Volume control:
hu: Hangerőszabályzó:

en: Volume controls Master not PCM
hu: Hangerőszabályzás: Master, nem PCM

en: Volume controls OSS mixer
hu: A hangerő az OSS keverőt szabályozza

en: Volume controls device:
hu: Hangerőszabályzó eszköz:

en: Volume: (%)
hu: Hangerő: (%)

en: Walloon:
hu: Vallon:

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Welsh:
hu: Walesi:

en: With Additional Help:
hu: A következők segítségével:

en: XMMS %s - Cross platform multimedia player
hu: XMMS %s - Többplatformos multimédia-lejátszó

en: XMMS ALSA Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
    Author: Matthieu Sozeau (mattam@altern.org)
hu: XMMS ALSA-meghajtó
    
    Ez a program szabad szoftver; terjeszthető és/vagy módosítható
    a Free Software Foundation által publikált GNU General Public
    License 2. vagy annál újabb verziója alapján.
    
    A program annak reményében kerül terjesztésre, hogy hasznosnak
    bizonyul, de GARANCIA NÉLKÜL; még a PIACKÉPESSÉG illetve
    egy BIZONYOS CÉLRA VALÓ ALKALMASSÁG sincs garantálva. További
    részletek a GNU General Public License-ben.
    
    A programmal együtt Önnek kapnia kellett egy példányt a GNU General
    Public License-ből; ha nem így történt, írjon a következő címre:
    Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston,
    MA 02111-1307, USA.
    Szerző: Matthieu Sozeau (mattam@altern.org)

en: XMMS BSD Sun Driver
    
    Copyright (c) 2001 CubeSoft Communications, Inc.
    Maintainer: <vedge at csoft.org>.
hu: XMMS BSD Sun-meghajtó
    
    Copyright (c) 2001 CubeSoft Communications, Inc.
    Karbantartó: <vedge at csoft.org>.

en: XMMS ESounD Plugin
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
hu: XMMS ESounD modul
    
    Ez a program szabad szoftver; terjeszthető és/vagy módosítható
    a Free Software Foundation által publikált GNU General Public
    License 2. vagy annál újabb verziója alapján.
    
    A program annak reményében kerül terjesztésre, hogy hasznosnak
    bizonyul, de GARANCIA NÉLKÜL; még a PIACKÉPESSÉG illetve
    egy BIZONYOS CÉLRA VALÓ ALKALMASSÁG sincs garantálva. További
    részletek a GNU General Public License-ben.
    
    A programmal együtt Önnek kapnia kellett egy példányt a GNU General
    Public License-ből; ha nem így történt, írjon a következő címre:
    Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston,
    MA 02111-1307, USA.

en: XMMS Equalizer
hu: XMMS equalizer

en: XMMS IRman Configuration
hu: Az XMMS IRman beállítása

en: XMMS IRman Plugin:
hu: XMMS IRman modul:

en: XMMS Joystick Configuration
hu: XMMS botkormány-beállítás

en: XMMS OSS Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
hu: XMMS OSS-meghajtó
    
    Ez a program szabad szoftver; terjeszthető és/vagy módosítható
    a Free Software Foundation által publikált GNU General Public
    License 2. vagy annál újabb verziója alapján.
    
    A program annak reményében kerül terjesztésre, hogy hasznosnak
    bizonyul, de GARANCIA NÉLKÜL; még a PIACKÉPESSÉG illetve
    egy BIZONYOS CÉLRA VALÓ ALKALMASSÁG sincs garantálva. További
    részletek a GNU General Public License-ben.
    
    A programmal együtt Önnek kapnia kellett egy példányt a GNU General
    Public License-ből; ha nem így történt, írjon a következő címre:
    Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston,
    MA 02111-1307, USA.

en: XMMS Playlist
hu: XMMS lejátszólista

en: XMMS Solaris Audio Driver
    
    Written by John Riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    with help from many contributors.
hu: XMMS Solaris audio-meghajtó
    
    Készítette: John Riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    sokak közreműködésével.

en: XMMS Voice Removal Plugin
    
    A simple voice removal plugin by Anders Carlsson <andersca@gnu.org>
hu: XMMS Voice Removal (hangeltávolító) modul
    
    Egyszerű hangeltávolító modul, szerző: Anders Carlsson <andersca@gnu.org>

en: XMMS uses mixer exclusively.
hu: Az XMMS a keverőt kizárólagosan használja.

en: XMMS: Delete files?
hu: XMMS: Törli a fájlokat?

en: XMMS: Files deleted
hu: XMMS: Fájlok törölve

en: Year
hu: Év

en: Year:
hu: Év:

en: Yes
hu: Igen

en: You cannot use the Disk Writer plugin
    when you're running in realtime mode.
hu: Valós idejű üzemmód esetén nem használhatja
    a Disk Writer modult.

en: `%s' Button Setup
hu: "%s" gomb beállítása

en: demand
hu: igény esetén

en: eSound Output Plugin %s
hu: eSound Output modul %s

en: load
hu: betöltéskor

en: minutes:seconds
hu: perc:másodperc

en: mpg123 decoding engine by Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    Plugin by The XMMS team
hu: mpg123 dekódoló: Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    A modult készítette az XMMS csapat

en: pixels
hu: képpont

en: play
hu: lejátszáskor

en: seconds
hu: másodperc

en: unable to open port `%s' (%s)
hu: nem sikerült megnyitni a következő portot: "%s" (%s)

en: use Album Gain/Peak
hu: Albumonkénti hangerőigazítás/csúcsérték használata

en: use Track Gain/Peak
hu: Számonkénti hangerőigazítás/csúcsérték használata
