balsa 1.1.0 - en to lt translation catalogue (377 entries)

en:      to %s
lt:     iki %s

en:    from %s
lt:    nuo %s

en:  Press '%s' to toggle write
lt:  Spausk „%s“, kad perjungtum rašymą

en: %d kept, %d deleted.
lt: %d palikti, %d ištrinti.

en: %d kept, %d moved, %d deleted.
lt: %d palikti, %d perkelti, %d ištrinti.

en: %d kept.
lt: %d palikti.

en: %s is not a mailbox.
lt: %s nėra pašto  dėžutė.

en: %s on %s
lt: %s iš %s

en: %s wrote:
lt: %s rašė:

en: (r)eject, accept (o)nce
lt: (a)tmesti, (p)riimti šįkart

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
lt: (a)tmesti, (p)riimti šįkart, (v)isada priimti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Action to perform:
lt: Atlikti veiksmą:

en: Add a new IMAP mailbox
lt: Pridėti naują IMAP pašto dėžutę

en: Add a new MH style mailbox
lt: Pridėti naują MH tipo pašto dėžutę

en: Add a new Maildir style mailbox
lt: Pridėti naują Maildir tipo pašto dėžutę

en: Add a new mbox style mailbox
lt: Pridėti naują mbox tipo pašto dėžutę

en: Add attachments to this message
lt: Prisegti bylas prie šio laiško

en: Add the current word to your personal dictionary
lt: Įrašyti esamą žodį į asmeninį žodyną

en: Address Book
lt: Adresų knygelė

en: Address Book Name
lt: Adresų knygelės pavadinimas

en: Address Books
lt: Adresų knygelės

en: All Done!
lt: Viskas atlikta!

en: All _Headers
lt: _Visos antraštės

en: Always
lt: Visada

en: Attach
lt: Prisegti

en: Attach file
lt: Prisegti bylą

en: Authenticating (CRAM-MD5)...
lt: Autentikuojuosi (CRAM-MD5)...

en: Authenticating (GSSAPI)...
lt: Autentikuojuosi (GSSAPI)...

en: Authenticating (anonymous)...
lt: Autentikuojuosi (anonimiškai)...

en: Authentication failed
lt: Autentikacija nepavyko

en: Automatically close mailbox if unused more than
lt: Savaime uždaryti dėžutę, jei nenaudojama ilgiau nei

en: Bad Spellers
lt: Blogi tikrintuvai

en: Balsa Filters
lt: Balsa filtrai

en: Balsa Preferences
lt: Balsa nuostatos

en: Balsa cannot open your "%s" mailbox.
lt: Balsa negali atidaryti tavo „%s“ dėžutės.

en: Balsa is not compiled with LDAP support
lt: Balsa sukompiliuota be LDAP palaikymo

en: Balsa: %s (readonly)
lt: Balsa: %s (tik skaitymui)

en: Balsa: message print preview
lt: Balsa: laiško spaudinio peržiūra

en: CRAM-MD5 authentication failed.
lt: CRAM-MD5 autentikacija nepavyko.

en: Can't dotlock %s.
lt: Negaliu tašku užrakinti %s.

en: Can't write message
lt: Negaliu įrašyti laiško

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel this message
lt: Nutraukti šį laišką

en: Cannot load mailbox %s
lt: Negaliu įkelti dėžutės %s

en: Certificate saved
lt: Sertifikatas išsaugotas

en: Check
lt: Tikrinti

en: Check mail upon startup
lt: Tikrinti paštą pradžioje

en: Check quoted
lt: Tikrinti citatas

en: Check signature
lt: Tikrinti parašą

en: Checking
lt: Tikrinimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close mailbox
lt: Uždaryti dėžutę

en: Co_mmit Current
lt: Į_rašyti rodomą

en: Colors
lt: Spalvos

en: Comments:
lt: Komentarai:

en: Commit the changes in the currently opened mailbox
lt: Įrašyti pakeitimus dabar atidarytoje dėžutėje

en: Commiting mailbox %s failed.
lt: Nepavyko įrašyti dėžutės %s.

en: Compose
lt: Sukurti

en: Compose a new email to EMAIL@ADDRESS
lt: Sukurti naują laišką GAVĖJAS@ADRESAS

en: Compose a new message
lt: Sukurti naują laišką

en: Compose message
lt: Sukurti laišką

en: Configure Balsa
lt: Sutvarkyti Balsa

en: Connection refused
lt: Jungtis atmesta

en: Content Type: %s
lt: Turinio tipas: %s

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue editing current message
lt: Tęsti esamo laiško taisymą

en: Continue message
lt: Tęsti laišką

en: Continue?
lt: Tęsti?

en: Copy to folder:
lt: Kopijuoti į aplanką:

en: Could not append message
lt: Negalėjau pridurti laiško

en: Could not create a mailbox of type %s
lt: Negaliu sukurti tipo %s dėžutės

en: Could not create temporary file!
lt: Negaliu sukurti laikinos bylos!

en: Could not open mailbox for spooling
lt: Negaliu atidaryti dėžutės spool'inimui

en: Could not open the file %s.
lt: Negaliu atidaryti bylos %s.

en: Could not remove %s:
    %s
lt: Negalėjau ištrinti %s:
    %s

en: Could not remove contents of %s:
    %s
lt: Negalėjau ištrinti %s turinio:
    %s

en: Could not reopen mailbox!
lt: Negaliu vėl atidaryti dėžutės!

en: Could not run the delivery program (procmail)
lt: Negalėjau paleisti pristatymo programos (procmail)

en: Could not synchronize mailbox %s!
lt: Nepavyko sinchronizuoti dėžutės %s!

en: Could not write the message
lt: Negalėjau įrašyti laiško

en: Couldn't create a directory: mkdir() failed on pathname "%s".
lt: Negaliu sukurti katalogo: mkdir() komanda nepavyko su keliu „%s“

en: Couldn't lock %s
lt: Nepavyko užrakinti %s

en: Date
lt: Data

en: Date encoding (for strftime):
lt: Datos formatas (skirtas strftime):

en: Date:
lt: Data:

en: Debug
lt: Derinimas

en: Debug Messages
lt: Derinti laiškus

en: Delete messages from the Trash mailbox
lt: Ištrinti laiškus iš Šiukšlių dėžutės

en: Delete the current message
lt: Ištrinti esamą laišką

en: Delete the selected mailbox
lt: Pašalinti pasirinktą dėžutę

en: Display
lt: Rodymas

en: Display all headers
lt: Rodyti visas antraštes

en: Display no headers
lt: Nerodyti jokių antraščių

en: Display selected headers
lt: Rodyti tik pasirinktas antraštes

en: Down
lt: Žemyn

en: Draftbox
lt: Juodraščiai

en: E-Mail Address
lt: El. pašto adresas

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: Edit the selected mailbox
lt: Taisyti pasirinktą dėžutę

en: Empty Trash on exit
lt: Išvalyti Šiukšles išeinant

en: Empty _Trash
lt: Iš_valyti šiukšles

en: Encoding
lt: Kodavimas

en: Error Messages
lt: Klaidų pranešimai

en: Exit
lt: Išeiti

en: Expand aliases
lt: Išplėsti aliasus

en: FATAL:
lt: MIRTINA:

en: F_older Path:
lt: _Aplanko kelias:

en: Failed to find enough entropy on your system
lt: Nepavyko rasti pakankamai entropijos tavo sistemoje

en: Fast
lt: Greitai

en: Fatal Error Messages
lt: Mirtinų klaidų pranešimai

en: Fatal error!  Could not reopen mailbox!
lt: Mirtina klaida! Negaliu vėl atidaryti dėžutės!

en: Fetch new incoming mail
lt: Parsiųsti naują gaunamą paštą

en: File already exists. Overwrite?
lt: Jau yra tokia byla. Užrašyti ant jos?

en: Fingerprint: %s
lt: Pirštų antspaudas: %s

en: Finish spell checking
lt: Baigti rašybos tikrinimą

en: Flagged
lt: Svarbus

en: Forward
lt: Persiųsti

en: Forward the current message
lt: Persiųsti esamą laišką

en: Fr_om
lt: _Nuo

en: From
lt: Nuo

en: From:
lt: Nuo:

en: GSSAPI authentication failed.
lt: GSSAPI autentikacija nepavyko.

en: Getting folder list...
lt: Gaunu aplankų sąrašą...

en: Getting namespaces...
lt: Gaunu vardų erdves...

en: GnomeCard Address Book
lt: GnomeCard Adresų knygelė

en: Help
lt: Pagalba

en: Host not found
lt: Hostas nerastas

en: Identity
lt: Asmenybė

en: Ignore words shorter than
lt: Nepaisyti žodžių, trumpesnių nei

en: Inbox
lt: Gauta

en: Include file
lt: Įterpti bylą

en: Incoming
lt: Gaunamas

en: Information Messages
lt: Informaciniai pranešimai

en: Keywords:
lt: Raktažodžiai:

en: LDAP Address Book
lt: LDAP Adresų knygelė

en: Local MH mailbox...
lt: Vietinė MH pašto dėžutė...

en: Local Maildir mailbox...
lt: Vietinė Maildir pašto dėžutė...

en: Local mbox mailbox...
lt: Vietinė mbox pašto dėžutė...

en: Lock count exceeded, remove lock for %s?
lt: Užraktų skaičius viršytas, pašalinti užraktą nuo %s?

en: Logging in...
lt: Pasisveikinu...

en: Login failed.
lt: Nepavyko pasisveikinti.

en: MAILBOXNAME
lt: DĖŽUTĖ

en: Mail Files
lt: Laiškų bylos

en: Mail Options
lt: Pašto pasirinktys

en: Mail Servers
lt: Pašto serveriai

en: Mail_box
lt: _Dėžutė

en: Mailbox
lt: Pašto dėžutė

en: Mailbox %s does not appear to be a Maildir mailbox.
lt: Atrodo, kad pašto dėžutė „%s“ nėra Maildir dėžutė.

en: Mailbox %s does not appear to be a Mh mailbox.
lt: Atrodo, kad pašto dėžutė „%s“ nėra Mh dėžutė.

en: Mailbox %s does not appear to be an Mbox mailbox.
lt: Atrodo, kad pašto dėžutė „%s“ nėra Mbox dėžutė.

en: Mailbox Configurator
lt: Dėžutės savybės

en: Mailbox Name
lt: Dėžutės vardas

en: Mailbox _Name:
lt: Dėžutės _vardas:

en: Mailbox _Path:
lt: Dėžutės _kelias:

en: Mailbox is corrupt!
lt: Dėžutė yra sugadinta!

en: Mailbox is marked unwritable. %s
lt: Dėžutė yra padaryta neįrašoma. %s

en: Mailbox is read-only.
lt: Dėžutė skirta tik skaitymui.

en: Mailbox is unchanged.
lt: Dėžutė yra nepakeista.

en: Mailbox was corrupted!
lt: Dėžutė buvo sugadinta!

en: Mailbox with unread messages color
lt: Dėžučių su neskaitytais laiškais spalva

en: Main window
lt: Pagrindinis langas

en: Manage filters
lt: Tvarkyti filtrus

en: Match
lt: Atrinkimas

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Move to folder:
lt: Perkelti į aplanką:

en: Moving read messages to %s...
lt: Perkeliu skaitytus laiškus į %s...

en: N_o Headers
lt: _Jokių antraščių

en: Name
lt: Vardas

en: Never
lt: Niekada

en: New
lt: Naujas

en: New Address Book type:
lt: Naujos adresų knygelės tipas:

en: Next
lt: Kitas

en: Next Message
lt: Kitas laiškas

en: Next Part
lt: Kita dalis

en: Next Unread Message
lt: Kitas neskaitytas laiškas

en: Next part in message
lt: Kita laiško dalis

en: No address book selected....
lt: Jokia adresų knygelė neparinkta...

en: No mailbox selected.
lt: Jokia dėžutė neparinkta.

en: No open or view action defined in GNOME MIME for this content type
lt: Nei peržiūros, nei atidarymo veiksmas šiam turinio tipui nėra apibrėžtas Gnome MIME.

en: No such mailbox type: %s
lt: Nėra tokio dėžutės tipo: %s

en: No threading at all
lt: Visai neskirstyti į gijas

en: No-Id
lt: Be-Id

en: No-Name
lt: Be-Vardo

en: Normal
lt: Normaliai

en: Notification:
lt: Pranešimas:

en: Oooop! mailbox not found in balsa_app.mailbox nodes?
lt: Ojojoj! dėžutė nerasta bylos balsa_app.mailbox šakose?

en: Open next unread message
lt: Atidaryti kitą neskaitytą laišką

en: Open of %s failed. Errno = %d,
lt: Nepavyko atidaryti %s. Errno = %d,

en: Open the address book
lt: Atidaryti adresų knygelę

en: Opens MAILBOXNAME
lt: Atidaryti DĖŽUTĘ

en: Opens first unread mailbox
lt: Atidaryti pirmą neskaitytą dėžutę

en: Options
lt: Pasirinktys

en: Outbox
lt: Siunčiama

en: Outgoing
lt: Siunčiamas

en: POP3 mailbox %s accessing error:
    %s
lt: POP3 dėžutės %s priėjimo klaida:
    %s

en: Page: %i/%i
lt: Puslapis: %i/%i

en: Pass_word:
lt: _Slaptažodis:

en: Play sound:
lt: Groti garsą:

en: Please enter information about yourself.
lt: Prašom įvesti žinias apie save.

en: Please verify the locations of your default mail files.
    These will be created if necessary.
lt: Prašom patikrinti tavo įprastų pašto bylų vietas.
    Jos bus sukurtos, jei reikės.

en: Popup text:
lt: Pranešti tekstu:

en: Postpone
lt: Atidėti

en: Previous
lt: Praeitas

en: Previous Message
lt: Praeitas laiškas

en: Previous Part
lt: Praeita dalis

en: Previous part in message
lt: Praeita laiško dalis

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print current message
lt: Atspausdinti esamą laišką

en: Print message
lt: Spausdinti laišką

en: Print on printer:
lt: Spausdinti spausdintuvu:

en: Print the edited message
lt: Spausdinti kuriamą laišką

en: Print to console
lt: Spausdinti į terminalą

en: Pspell Settings
lt: Pspell nuostatos

en: Purge %d deleted message?
lt: Sunaikinti %d ištrintą laišką?

en: Purge %d deleted messages?
lt: Sunaikinti %d ištrintus laiškus?

en: Queue this message in Outbox for sending
lt: Įdėti šį laišką į eilę vėlesniam siuntimui

en: Quoted Text Regular Expression
lt: Reguliari išraiška cituojamam tekstui

en: Reading %s...
lt: Skaitau %s...

en: Reading %s... %d (%d%%)
lt: Skaitau %s... %d (%d%%)

en: Received %d bytes of %d
lt: Gauti %d baitai iš %d

en: Regular Expression
lt: Reguliari išraiška

en: Remember open mailboxes between sessions
lt: Prisiminti atidarytas dėžutės tarp sesijų

en: Remote IMAP mailbox...
lt: Nutolusi IMAP pašto dėžutė...

en: Remote Mailbox Servers
lt: Nutolusių pašto dėžučių serveriai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Rename of %s to %s failed:
    %s
lt: Nepavyko pervadinti %s į %s:
    %s

en: Reopening mailbox...
lt: Vėl atidarau dėžutę...

en: Replace all occurences of the current word with the selected suggestion
lt: Pakeisti visus esamo žodžio pasitaikymus pasirinktu pasiūlymu

en: Replace the current word with the selected suggestion
lt: Pakeisti esamą žodį pasirinktu pasiūlymu

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reply to _All...
lt: Atsakyti _visiems...

en: Reply to _Group...
lt: Atsakyti į _grupę...

en: Reply to all recipients of the current message
lt: Atsakyti visiems esamo laiško gavėjams

en: Reply to all recipients of this message
lt: Atsakyti visiems šio laiško gavėjams

en: Reply to mailing list
lt: Atsakyti į diskusijų grupę

en: Reply to the current message
lt: Atsakyti į esamą laišką

en: Reply to this message
lt: Atsakyti į šį laišką

en: Retrieving Message %d of %d
lt: Parsiunčiu laišką %d iš %d

en: Revert
lt: Atstatyti

en: Revert all changes and finish spell checking
lt: Atstatyti visus pataisymus ir baigti rašybos tikrinimą

en: Run GnomeCard
lt: Paleisti GnomeCard

en: Run program:
lt: Paleisti programą:

en: SSL Certificate check
lt: SSL sertifikato patikrinimas

en: SSL disabled due the lack of entropy
lt: SSL uždraustas dėl entropijos trūkumo

en: S_elected Headers
lt: _Pasirinktos antraštės

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Current Part...
lt: Išsaugoti esamą dalį...

en: Save current part in message
lt: Išsaugoti esamą dalį į laišką

en: Save part
lt: Išsaugoti dalį

en: Save...
lt: Išsaugoti...

en: Select a font to use
lt: Pasirink, kokį šriftą naudoti

en: Select your local mail directory
lt: Pasirink savo vietinio pašto katalogą

en: Select...
lt: Rinktis...

en: Selected headers:
lt: Pasirinktos antraštės:

en: Send
lt: Siųsti

en: Send this message
lt: Siųsti šį laišką

en: Send to Trash
lt: Išmesti į šiukšlinę

en: Send-To
lt: Siųsti kam

en: Sending Mail...
lt: Siunčiamas paštas...

en: Sending error: %s
lt: Siuntimo klaida: %s

en: Sentbox
lt: Išsiųsta

en: Server certificate has expired
lt: Serverio sertifikatas paseno

en: Server certificate is not yet valid
lt: Serverio sertifikatas dar negalioja

en: Show Mailbox _Tabs
lt: Rodyti dėžučių _korteles

en: Show dialog
lt: Rodyti dialogą

en: Show in list
lt: Rodyti sąraše

en: Show mailbox statistics in left pane
lt: Rodyti dėžutės statistiką kairiajame skyriuje

en: Show nothing
lt: Nieko nerodyti

en: Shown mailbox: %s with %ld messages, %ld new
lt: Rodoma dėžutė %s: %ld laiškai, %ld nauji

en: Simple
lt: Paprastas

en: Simple threading algorithm
lt: Paprastas skirstymo į gijas algoritmas

en: Skip the current word
lt: Praleisti esamą žodį

en: Spell Check Module
lt: Rašybos tikrinimo modulis

en: Spelling
lt: Rašyba

en: Startup
lt: Pradžia

en: Store Address
lt: Įrašyti adresą

en: Store address of sender in addressbook
lt: Įrašyti siuntėjo adresą į adresų knygelę

en: Subject
lt: Tema

en: Subject:
lt: Tema:

en: Suggestion Level
lt: Pasiūlymų lygis

en: The file with pathname "%s" is not a directory.
lt: Kelias „%s“ nėra katalogas.

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
lt: Pašto dėžutė „%s“ atrodo sugadinta.

en: The path %s must be relative to the filesystem root (start with /).
lt: Kelias %s turi būti santykinis bylų sistemos šakniai (prasidėti nuo /).

en: The pathname "%s" must be specified canonically -- it must start with a '/'.
lt: Kelias „%s“ turi būti nurodytas kanoniškai -- jis turi prasidėti „/“.

en: This certificate belongs to:
lt: Šis sertifikatas priklauso:

en: This certificate is valid
lt: Šis sertifikatas galioja

en: This certificate was issued by:
lt: Šis sertifikatas buvo išduotas:

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock!
lt: Viršytas leistinas laikas siekiant fcntl užrakto!

en: Timeout exceeded while attempting flock lock!
lt: Viršytas leistinas laikas siekiant flock užrakto!

en: To
lt: Kam

en: To:
lt: Kam:

en: Toggle New
lt: Perjungti naujumą

en: Toggle display of mailbox and folder tree
lt: Perjungti dėžučių ir aplankų medžio rodymą

en: Toggle display of mailbox notebook tabs
lt: Perjungti dėžučių kortelių rodymą

en: Toggle flagged
lt: Perjungti svarbą

en: Total
lt: Išvis

en: Trash
lt: Šiukšlės

en: Treat multiple addresses as:
lt: Laikyti daugybinius adresus kuo:

en: Type
lt: Tipas

en: Unable to Open Mailbox!
    Please check the mailbox settings.
lt: Negaliu atidaryti pašto dėžutės!
    Prašom patikrinti dėžutės savybes.

en: Unable to get certificate from peer
lt: Nepavyko gauti sertifikato iš peer'o

en: Unable to lock mailbox!
lt: Negaliu užrakinti dėžutės!

en: Undelete the message
lt: Sugrąžinti ištrintą laišką

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unread
lt: Neskaitytas

en: Until Closed
lt: Kol uždaromas

en: Up
lt: Aukštyn

en: Use 'toggle-write' to re-enable write!
lt: Naudok „toggle-write“, kad vėl galėtum rašyti!

en: Use Sound...
lt: Naudoti garsą...

en: Use _APOP Authentication
lt: Naudoti _APOP autentikaciją

en: Use alternative main window layout
lt: Naudoti kitokį pagrindinio lango išdėstymą

en: Use preview pane
lt: Naudoti peržiūros skyrių

en: User Settings
lt: Vartotojo nuostatos

en: VCard Address Book (GnomeCard)
lt: vCard adresų knygelė (GnomeCard)

en: View part with %s
lt: Peržiūrėti dalį su %s

en: WARNING:
lt: DĖMESIO:

en: Waiting for fcntl lock... %d
lt: Laukiu fcntl užrakto... %d

en: Waiting for flock attempt... %d
lt: Laukiu fcntl užrakto... %d

en: Warning Messages
lt: Įspėjamieji pranešimai

en: Warning: Couldn't save certificate
lt: Įspėju: negaliu išsaugoti sertifikato

en: Welcome to Balsa!
lt: Malonu matyti tave su Balsa!

en: While Retrieving Messages
lt: Kol parsiunčiami laiškai

en: Word Wrap
lt: Žodžių laužymas

en: Wrap Outgoing Text at:
lt: Laužyti siunčiamus tekstus ties

en: Wrap message lines
lt: Laužyti laiško eilutes

en: Write failed!  Saved partial mailbox to %s
lt: Įrašyti nepavyko! Dėžutė  dalinai išsaugota į %s

en: Writing %s...
lt: Įrašau %s...

en: Writing messages... %d (%d%%)
lt: Rašau laiškus... %d (%d%%)

en: You've successfully set up Balsa. Have fun!
       -- The Balsa development team
lt: Tu sėkmingai sutvarkei Balsa. Džiaukis!
       -- Balsa kūrimo komanda

en: [invalid date]
lt: [bloga data]

en: [unable to calculate]
lt: [negaliu suskaičiuoti]

en: _Address Book...
lt: _Adresų knygelė...

en: _Attach File...
lt: _Prikabinti bylą...

en: _Attachments
lt: _Priedai

en: _Close
lt: _Uždaryti

en: _Continue
lt: _Tęsti

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: _Delete messages from server after download
lt: _Ištrinti laiškus iš serverio po parsiuntimo.

en: _Delete...
lt: _Pašalinti...

en: _Edit...
lt: _Taisyti...

en: _Filter messages through procmail
lt: _Filtruoti laiškus per procmail

en: _Get New Mail
lt: _Gauti naujus laiškus

en: _Include File...
lt: Į_terpti bylą...

en: _Keywords
lt: _Raktažodžiai

en: _Language
lt: _Kalba

en: _Message
lt: _Laiškas

en: _Message...
lt: _Laiškas...

en: _New
lt: _Naujas

en: _Options
lt: _Parinktys

en: _Postpone
lt: _Atidėti

en: _Queue
lt: _Įdėti į eilę

en: _Reply To
lt: _Atsakyti kam

en: _Reply...
lt: _Atsakyti...

en: _Selected Headers
lt: _Pasirinktos antraštės

en: _Send
lt: _Siųsti

en: _Send Queued Mail
lt: Iš_siųsti eilėje laukiantį paštą

en: _Server:
lt: _Serveris:

en: _Show
lt: _Rodyti

en: _Show Mailbox Tree
lt: _Rodyti dėžučių medį

en: _Store Address...
lt: Į_rašyti adresą...

en: _Subject
lt: _Tema

en: _To
lt: _Kam

en: _Toggle
lt: _Perjungti

en: _Undelete
lt: _Sugrąžinti

en: _Username:
lt: _Vartotojo vardas:

en: _Wrap
lt: _Laužyti

en: _Wrap Body
lt: _Laužyti tekstą

en: a distribution list
lt: platinimo sąrašu

en: alternative addresses for the same person
lt: skirtingais to paties asmens adresais

en: characters
lt:  simboliu

en: connection error
lt: jungties klaida

en: could not create temporary file %s
lt: nepavyko sukurti laikinos bylos %s

en: ro
lt: ap

en: roa
lt: apv

en: sync: mbox modified, but no modified messages! (report this bug)
lt: sync: mbox pakeista, bet nėra pakeistų laiškų! (pranešk šią klaidą)

en: you
lt: tu
