gnome-control-center HEAD - en to lt translation catalogue (658 entries)

en: %d minute until the next break | %d minutes until the next break
lt[0]: %d minutė iki kitos pertraukėlės
lt[1]: %d minutės iki kitos pertraukėlės
lt[2]: %d minučių iki kitos pertraukėlės

en: %i of %i
lt: %i iš %i

en: %s is the path where the theme files will be installed. This can not be selected as the source location
lt: %s yra kelias kur bus įdiegtos temos bylos. Čia negali būti pasirinkta šaltinio vieta

en: /_About
lt: /_Apie

en: /_Preferences
lt: /_Nustatymai

en: /_Take a Break
lt: /_Pailsėk

en: <Unknown Action>
lt: <Nežinomas veiksmas>

en: <b>Applications</b>
lt: <b>Programos</b>

en: <b>Behavior and Appearance</b>
lt: <b>Elgsena ir išvaizda</b>

en: <b>Cannot start the preferences application for your window manager</b>
    
    %s
lt: <b>Neišeina paleisti Jūsų langų tvarkyklės nustatymo programos</b>
    
    %s

en: <b>Cursor Blinking</b>
lt: <b>Žymeklio mirksėjimas</b>

en: <b>Desktop _Wallpaper</b>
lt: <b>Darbastalio _paveikslėlis</b>

en: <b>Double-Click Timeout </b>
lt: <b>Dvigubo spragtelėjimo trukmė </b>

en: <b>Drag and Drop</b>
lt: <b>Vilkimas ir numetimas</b>

en: <b>Enable Bo_unce Keys</b>
lt: <b>Le_isti grąžinimo klavišus</b>

en: <b>Enable Slo_w Keys</b>
lt: <b>Leisti _lėtus klavišus</b>

en: <b>Enable _Mouse Keys</b>
lt: <b>Leisti _pelės klavišus</b>

en: <b>Enable _Repeat Keys</b>
lt: <b>Leisti _kartojimo klavišus</b>

en: <b>Enable _Sticky Keys</b>
lt: <b>Leisti _kibius klavišus</b>

en: <b>Features</b>
lt: <b>Ypatybės</b>

en: <b>Font Rendering</b>
lt: <b>Šriftų vaizdavimas</b>

en: <b>Hinting</b>:
lt: <b>Patarinėjimas</b>:

en: <b>Locate Pointer</b>
lt: <b>Rasti žymeklį</b>

en: <b>Mouse Orientation</b>
lt: <b>Pelės padėtis</b>

en: <b>Preview</b>
lt: <b>Peržiūra</b>

en: <b>Repeat Keys</b>
lt: <b>Kartojimo Klavišai</b>

en: <b>Smoothing</b>:
lt: <b>Glotninimas</b>:

en: <b>Speed</b>
lt: <b>Greitis</b>

en: <b>Subpixel order</b>:
lt: <b>Subpikselių tvarka</b>:

en: <b>Support</b>
lt: <p>Palaikymas</b>

en: <b>Toggle Keys</b>
lt: <b>Perjungimo klavišai</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
lt: <b>_Automatinis tarpinės stoties konfigūravimas</b>

en: <b>_Desktop Colors</b>
lt: <b>_Darbastalio spalvos</b>

en: <b>_Direct internet connection</b>
lt: <b>_Tiesioginis ryšys su internetu</b>

en: <b>_Lock screen to enforce typing break</b>
lt: <b>Už_rakinti ekraną priverčiant pailsėti po spausdinimo</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
lt: <b>_Rankinė tarpinės stoties konfigūracija</b>

en: <b>_Use authentication</b>
lt: <b>_Naudoti autentifikaciją</b>

en: <i><small><b>Note:</b> Changes to this setting will not take effect until you next log in.</small></i>
lt: <i><small><b>Pastaba:</b> Šio parametro pakeitimas neturės jokios įtakos iki kito prisijungimo.</small></i>

en: <i>Fast</i>
lt: <i>Greitas</i>

en: <i>High</i>
lt: <i>Aukštas</i>

en: <i>Large</i>
lt: <i>Didelis</i>

en: <i>Low</i>
lt: <i>Žemas</i>

en: <i>Slow</i>
lt: <i>Lėtas</i>

en: <i>Small</i>
lt: <i>Mažas</i>

en: <small><i><b>Note:</b> Changes to this setting will not take effect until you next log in.</i></small>
lt: <small><i><b>Pastaba:</b> Šio parametro pakeitimai neturės jokios įtakos iki kito prisijungimo.</i></small>

en: <small><i>Fast</i></small>
lt: <small><i>Greitas</i></small>

en: <small><i>Long</i></small>
lt: <small><i>Ilgas</i></small>

en: <small><i>Short</i></small>
lt: <small><i>Trumpas</i></small>

en: <small><i>Slow</i></small>
lt: <small><i>Lėtas</i></small>

en: <span size="larger" weight="bold">Install a Theme</span>
lt: <span size="larger" weight="bold">Įdiegti Temą</span>

en: <span size="larger" weight="bold">Save Theme to Disk</span>
lt: <span size="larger" weight="bold">Išsaugoti temą diske</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Apply new font?</span>
lt: <span weight="bold" size="larger">Pritaikyti naują šriftą?</span>

en: A MIME type with that name already exists, overwrite?
lt: MIME tipas tokiu vardu jau egzistuoja, perrašyti?

en: A computer break reminder.
lt: Poilsio nuo kompiuterio priminėjas.

en: ABCDEFG
lt: ABCDČĘĖ

en: A_vailable layouts:
lt: Prieinami išdėstymai

en: A_vailable options:
lt: _Prieinami nustatymai:

en: About GNOME Typing Monitor
lt: Apie GNOME spausdinimo monitorių

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: Accel Mode
lt: Sp. klavišo tipas

en: Accelerator key
lt: Spartusis klavišas

en: Accelerator keycode
lt: Akseleratoriaus klavišo kodas

en: Accelerator modifiers
lt: Sparčiojo klavišo modifikatoriai

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Accessibility Settings
lt: Prieinamumo nustatymai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Add File Type
lt: Pridėti bylos tipą

en: Add Service
lt: Pridėti tarnybą

en: Add Wallpapers
lt: Pridėti darbastalio paveikslėlius

en: Add _File Type...
lt: _Pridėti bylos tipą...

en: Add _Service...
lt: Pridėti _tarnybą...

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Advanced
lt: Papildoma

en: Advanced Settings
lt: Papildomi nustatymai

en: All_ow postponing of breaks
lt: Le_isti pertraukėlių atidėjimą

en: Antialiasing
lt: Glotninimas

en: Apply _Background
lt: Pritaikyti _foną

en: Apply _Font
lt: Pritaikyti š_riftą

en: Are you sure you want to permanently delete this entry?
lt: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šį įrašą?

en: Assign shortcut keys to commands
lt: Priskirti komandas susiejimo klavišams

en: Assistive Technology Preferences
lt: Pagalbinių technologijų nustatymai

en: Assistive Technology Support
lt: Pagalbinių technologijų palaikymas

en: Audio
lt: Garsas

en: Autoconfiguration _URL:
lt: Autokonfigūravimo _URL:

en: Basic
lt: Pagrindinės

en: Beep if key is re_jected
lt: Pyptelti jei k_lavišas netinkamas

en: Beep when _features turned on or off from keyboard
lt: Pyptelti, kai išjungiamos arba įjungiamos _klaviatūros ypatybės

en: Beep when _modifier is pressed
lt: Pyptelti, kai paspaustas _modifikatorius

en: Beep when an LED is turned on and two beeps when one is turned off.
lt: Pyptelti, kai LED įjungiamas, pyptelti 2 kartus, kai išjungiamas

en: Beep when key is:
lt: Pyptelti, kai klavišas yra:

en: Best _shapes
lt: Geriausios _formos

en: Best co_ntrast
lt: Geriausias ko_ntrastas

en: Break reminder
lt: Pertraukėlės priminimas

en: Brightness down
lt: Sumažinti ryškumą

en: Brightness down's shortcut.
lt: Ryškumo mažinimo susiejimas.

en: Brightness up
lt: Padidinti ryškumą

en: Brightness up's shortcut.
lt: Ryškumo didinimo susiejimas.

en: Browse icons
lt: Naršyti piktogramas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: C_hoose...
lt: _Pasirinkti...

en: C_ustom Editor
lt: _Tinkintas redaktorius:

en: C_ustom Mail Reader:
lt: _Tinkinta pašto programa:

en: C_ustom Terminal:
lt: _Tinkintas terminalas:

en: C_ustom Web Browser:
lt: _Tinkinta naršyklė:

en: C_ut
lt: Iš_kirpti

en: Callback
lt: Perspėjimas

en: Cannot create the directory "%s".
    This is needed to allow changing cursors.
lt: Negaliu sukurti katalogo "%s".
    To reikia norint leisti žymeklių keitimą.

en: Cannot determine user's home directory
lt: Negaliu nustatyti vartotojo namų katalogo

en: Cate_gory:
lt: Kate_gorija:

en: Category
lt: Kategorija

en: Centered
lt: Centruotas

en: Change screen resolution
lt: Pakeisti ekrano raišką

en: Change set
lt: Pakeitimų aibė

en: Change your Desktop Background settings
lt: Pakeisti Jūsų darbastalio fono nustatymus

en: Check if breaks are allowed to be postponed
lt: Pažymėk jeigu nori, kad pertraukėles būtų galima atidėti

en: Choose a file category
lt: Pasirink bylos kategoriją

en: Click for a list of keyboard navigation schemes.
lt: Paspausk, kad gautum klaviatūros navigacijos schemų sąrašą.

en: Close and _Log Out
lt: Uždaryti ir _atsijungti

en: Co_mmand:
lt: Ko_manda:

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: Control theme
lt: Valdymo tema

en: Controls
lt: Valdymas

en: Copyright:
lt: Autorinės Teisės:

en: Could not initialize Bonobo
lt: Negalėjau inicializuoti Bonobo

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this command exists.
lt: Negaliu paleisti komandos: %s
    Įsitikinkit, kad tokia komanda egzistuoja.

en: Couldn't find the file '%s'.
    
    Please make sure it exists and try again, or choose a different background picture.
lt: Byla '%s' nerasta.
    
    Įsitikinkite, kad byla egzistuoja ir pabandykite dar kartą, arba pasirinkite kitą piešinį fonui.

en: Couldn't load sound file %s as sample %s
lt: Nepavyko įkelti garso bylos %s kaip pavyzdžio %s

en: Couldn't load the Glade file.
    Make sure that this daemon is properly installed.
lt: Negaliu įkelti Glade bylos.
    Įsitikinkit, kad šis demonas yra įdiegtas korektiškai.

en: Couldn't put the machine to sleep.
    Verify that the machine is correctly configured.
lt: Negalėjau užmigdyti mašinos.
    Įsitikinkit, kad mašina sukonfigūruota teisingai.

en: Current URI index
lt: Esamo URI numeris

en: Current URI index - starts from 1
lt: Esamo URI numeris -- prasideda nuo 1

en: Cursor Size
lt: Žymeklio dydis

en: Cursor Theme
lt: Žymeklio tema

en: Cursor _blinks in text boxes and fields
lt: Žymeklis _mirksi teksto laukuose ir langeliuose

en: Cursors
lt: Žymekliai

en: Custom
lt: Tinkintas

en: Custom Editor Properties
lt: Tinkinto redaktoriaus savybės

en: Custom theme
lt: Sava tema

en: Customize the appearance of toolbars and menubars in applications
lt: Nustatyti meniu ir įrankių juostos išvaizdą programose

en: D_efault action:
lt: Į_prastas veiksmas:

en: De_tails...
lt: Išsa_miai...

en: Default Cursor
lt: Įprastas žymeklis

en: Default Cursor - Current
lt: Įprastas žymeklis - dabartinis

en: Default Mail Reader
lt: Įprasta pašto programa

en: Default Settings
lt: Įprasti nustatymai

en: Default Terminal
lt: Įprastas terminalas

en: Default Text Editor
lt: Įprastas tekstų redaktorius

en: Default Web Browser
lt: Įprasta web naršyklė

en: Default Window Manager
lt: Įprasta langų tvarkyklė

en: Default _action:
lt: Įprastas _veiksmas:

en: Del_ay:
lt: _Delsa:

en: Delay between keypress and pointer mo_vement:
lt: Delsa tarp klavišo paspaudimo ir žy_meklio judėjimo:

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Apibūdinimas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Desktop Background
lt: Darbastalio fonas

en: Desktop Background Preferences
lt: Darbastalio fono nustatymai

en: Desktop properties manager.
lt: Darbalaukio savybių tvarkyklė.

en: Detailed documentation
lt: Išsami dokumentacija

en: Disa_ble if two keys pressed together
lt: Išjungti jei du klavišai paspausti kartu

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Display a dialog when there are errors running XScreenSaver
lt: Rodyti dialogą jeigu leidžiant XScreenSaver įvyks klaidų

en: Do _not apply font
lt: _Nepritaikyti šrifto

en: Do you want to activate Slow Keys?
lt: Ar norite aktyvuoti Lėtus Klavišus?

en: Do you want to activate Sticky Keys?
lt: Ar norite aktyvuoti Lipnius Klavišus?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
lt: Ar norite deaktyvuoti Lėtus Klavišus?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
lt: Ar norite deaktyvuoti Lipnius Klavišus?

en: Do you want to keep this resolution?
lt: Ar norite palikti tokią raišką?

en: Downloading...
lt: Parsiunčiama...

en: Duration of the break when typing is disallowed
lt: Pertraukėlės trukmė kai spausdinimas neleidžiamas

en: Duration of work before forcing a break
lt: Darbo trukmė iki priverstinės pertraukos

en: E-mail
lt: El. paštas

en: E-mail's shortcut.
lt: El. pašto susiejimas

en: E_nable Toggle Keys
lt: L_eisti perjungimo klavišus

en: E_nable sound server startup
lt: _Pradžioje paleisti garsų serverį

en: E_xec Flag:
lt: Paleidimo _raktas:

en: Edit file category
lt: Keisti bylų kategoriją

en: Edit file type
lt: Keisti bylos tipą

en: Edit service information
lt: Keisti tarnybos informaciją

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Eject
lt: Išmesti

en: Eject's shortcut.
lt: Išmetimo susiejimas.

en: Electronic mail transmission
lt: El. pašto siuntimas

en: Enable sound and associate sounds with events
lt: Leisti garsą ir susieti garsus su įvykiais

en: Enable support for GNOME assistive technologies at login
lt: Įjungti GNOME pagalbinių technologijų palaikymą prisijungimu metu

en: Error activating XKB configuration.
    Probably internal X server problem.
    
    X server version data:
    %s
    %d
    %s
    If you report this situation as a bug, please include:
    - The result of <b>xprop -root | grep XKB</b>
    - The result of <b>gconftool-2 -R /desktop/gnome/peripherals/keyboard/xkb</b>
lt: Klaida aktyvuojant XKB konfigūraciją.
    Tai greičiausiai yra vidinė X serverio problema.
    
    X serverio versijos duomenys:
    %s
    %d
    %s
    Jeigu Jūs pranešite apie šią situaciją kaip klaidą, prašom įtraukit:
    - <b>xprop -root | grep XKB</b> rezultatą
    - <b>gconftool-2 -R /desktop/gnome/peripherals/keyboard/xkb</b> rezultatą

en: Error setting new accelerator in configuration database: %s
lt: Klaida nustatant naują spartųjį klavišą nustatymų duombazėje: %s

en: Error unsetting accelerator in configuration database: %s
lt: Klaida nustatant akseleratorių nustatymų duombazėje: %s

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
lt: Klaida bandant vykdyti (%s),
    kuris yra susietas su klavišu (%s)

en: Event
lt: Įvykis

en: Evolution Mail Reader
lt: Evolution pašto programa

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: Eye candy added by Anders Carlsson
lt: Džiaugsmus akims pridėjo Anders Carlsson

en: Factory for the fontilus context menu
lt: Fontilus kontekstinio meniu gamykla

en: File Types and Programs
lt: Bylų tipai ir programos

en: File transfer protocol
lt: Bylų persiuntimo protokolas (FTP)

en: File types and programs
lt: Bylų tipai ir programos

en: Filename extensions:
lt: Bylų vardų plėtiniai:

en: Fill Screen
lt: Užpildyti ekraną

en: Filters
lt: Filtrai

en: Flash _entire screen
lt: Blyksi _visas ekranas

en: Flash _window titlebar
lt: Blyksi _lango antraštės juosta

en: Font
lt: Šriftai

en: Font Preferences
lt: Šrifto nustatymai

en: Font Rendering Details
lt: Šriftų vaizdavimo detalės

en: Font context menu items
lt: Šrifto kontekstinio meniu elementai

en: Font may be too large
lt: Šriftas gali būti per didelis

en: Fontilus context menu
lt: Fontilus kontekstinis meniu

en: Fontilus context menu factory
lt: Fontilus kontekstinio meniu gamykla

en: Fraction completed
lt: Atlikta dalis

en: Fraction of transfer currently completed
lt: Jau atlikta siuntimo dalis

en: From URI
lt: Šaltinio URI

en: From: %s
lt: Iš: %s

en: GConf change set containing data to be forwarded to the gconf client on apply
lt: GConf pakeitimų aibė su duomenimis persiunčiama gconf klientui esant pritaikymui

en: GConf key %s set to type %s but its expected type was %s
lt: GConf rakto %s tipas %s, bet jo tipas turėtų būti %s

en: GConf key to which this property editor is attached
lt: GConf raktas, prie kurio šis savybės redaktorius yra prikabintas

en: GNOME Control Center
lt: GNOME valdymo centras

en: GNOME Control Center: %s
lt: GNOME valdymo centras: %s

en: GNOME Default
lt: GNOME įprastas

en: G_rayscale
lt: P_ilki pustoniai

en: General
lt: Bendra

en: Gnome Control Center : %s
lt: Gnome valdymo centras: %s

en: Gnome Terminal
lt: Gnome terminalas

en: Gnome documentation
lt: Gnome dokumentacija

en: Go _to font folder
lt: Ei_ti į šriftų aplanką

en: GtkTreeModel that contains the category data
lt: GtkTreeModel, kuriame yra kategorijos duomenys

en: HTTP Proxy Details
lt: HTTP tarpinės stoties detalės

en: H_TTP proxy:
lt: H_TTP tarpinė stotis:

en: Highlight the _pointer when you press Ctrl
lt: Išryškinti žymeklį kai _paspaudžiamas Ctrl klavišas

en: Home Folder
lt: Namų katalogas

en: Horizontal Gradient
lt: Horizontalus perėjimas

en: I don't know how to open the file '%s'.
    Perhaps it's a kind of picture that is not yet supported.
    
    Please select a different picture instead.
lt: Nėra žinoma, kaip atidaryti bylą '%s'.
    Galbūt tai toks piešinio formatas, kuris dar nepalaikomas.
    
    Pasirinkite vietoj šio kitą piešinį

en: I_gnore duplicate keypresses within:
lt: I_gnoruoti dvigubus klavišų paspaudimus, kol nepraėjo:

en: Icon theme
lt: Piktogramų tema

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Icons only
lt: Tik ikonos

en: If set to true, then OpenType fonts will be thumbnailed.
lt: Jeigu reikšmė yra "true" tada OpenType šriftai bus

en: If set to true, then PCF fonts will be thumbnailed.
lt: Jeigu nustatyta "true", tada bus rodomi maži PCF šriftų paveiksliukai.

en: If set to true, then TrueType fonts will be thumbnailed.
lt: Jeigu nustatyta "true", tada bus rodomi maži TrueType šriftų paveiksliukai.

en: If set to true, then Type1 fonts will be thumbnailed.
lt: Jeigu nustatyta "true", tada bus rodomi maži Type1 šriftų paveiksliukai.

en: If set to true, then installed themes will be thumbnailed.
lt: Jeigu reikšmė - "true", tada bus rodomi sumažinti įdiegtų temų paveiksliukai.

en: If set to true, then themes will be thumbnailed.
lt: Jeigu reikšmė - "true", tada bus rodomi sumažinti temų paveiksliukai.

en: If true, the mime handlers for text/plain and text/* will be kept in sync
lt: Jei "true", mime tvarkyklės skirtos text/plain ir text/* bus sinchronizuotos

en: Ignore all subsequent presses of the SAME key if they happen within a user selectable period of time.
lt: Vartotojo pasirinktu laiko periodu ignoruoti visus kitus to PATIES klavišo paspaudimus.

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Import Feature Settings File
lt: Importuoti ypatybių nustatymus

en: Internet Services
lt: Interneto tarnybos

en: Invalid protocol name. Please enter a protocol name without any spaces or punctuation.
lt: Neteisingas protokolo pavadinimas. Prašom įvesti galiojantį protokolo pavadinimą be jokių tarpų ar skyrybos ženklų.

en: Is add
lt: Ar reklama

en: Is add dialog
lt: Yra pridėjimo dialogas

en: Issue this callback when the value associated with key gets changed
lt: Leisti šį perspėjimą, kai pakeičiama reikšmė susieta su klavišais

en: It seems that another application already has access to key '%d'.
lt: Atrodo jau kita programa turi prieigą prie klavišo '%d'.

en: Just apply settings and quit
lt: Tiesiog pritaikyti pakeitimus ir išeiti

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
lt: Pritaikyk nustatymus ir išeik (tiktai suderinamumui; dabar tvarkoma demono)

en: Key
lt: Raktas

en: Key Binding (%s) has its action defined multiple times
lt: Klavišų susiejimo (%s) veiksmas yra nustatytas per daug kartų

en: Key Binding (%s) has its binding defined multiple times
lt: Klavišų susiejimas (%s) yra panaudotas kelis kartus

en: Key Binding (%s) is already in use
lt: Klavišų susiejimas (%s) jau yra panaudotas

en: Key Binding (%s) is incomplete
lt: Klavišų susiejimas (%s) yra nepilnas

en: Key Binding (%s) is invalid
lt: Klavišų susiejimas (%s) yra neįmanomas

en: Key presses _repeat when key is held down
lt: Klaviatūra _kartoja laikant nuspaustą klavišą

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Keyboard Accessibility Preferences (AccessX)
lt: Klaviatūros prieinamumo nustatymai (AccessX)

en: Keyboard Preferences
lt: Klaviatūros nustatymai

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klavišų susiejimai

en: Keyboard _model:
lt: Klaviatūros _modelis:

en: Large Cursor
lt: Didelis žymeklis

en: Large Cursor - Current
lt: Didelis žymeklis - dabartinis

en: Large White Cursor
lt: Didelis baltas žymeklis

en: Large White Cursor - Current
lt: Didelis baltas žymeklis - dabartinis

en: Large version of normal cursor
lt: Įprasto žymeklio didelė versija

en: Large version of white cursor
lt: Balto žymeklio didelė versija

en: Launch Help Browser
lt: Paleisti pagalbos naršyklę

en: Launch Help Browser's shortcut.
lt: Paleisti pagalbos naršyklę susiejimas.

en: Launch Web Browser
lt: Paleisti web naršyklę

en: Launch Web Browser's shortcut.
lt: Paleisti web naršyklę susiejimas.

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Layout Options
lt: Išdėstymo nustatymai

en: Layouts
lt: Išdėstymai

en: Less than one minute until the next break
lt: Mažiau nei viena minutė iki kitos pertraukėlės

en: Links Text Browser
lt: Links tekstinė naršyklė

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Lock Screen's shortcut.
lt: Ekrano užrakinimo susiejimas.

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
lt: Užrakinti ekraną po tam tikro laiko, kad padėti išvengti pasikartojančio klaviatūros naudojimo traumų

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Log Out's shortcut.
lt: Atsijungimo susiejimas.

en: Look at content
lt: Žiūrėti į turinį

en: Lynx Text Browser
lt: Lynx tekstinė naršyklė

en: MIME category info
lt: MIME kategorijos info

en: MIME type information
lt: MIME tipo informacija

en: Ma_ximum pointer speed:
lt: Di_džiausias žymeklio greitis:

en: Mail Reader
lt: Pašto programa

en: Manual pages
lt: Žinynų puslapiai

en: Maximize
lt: Išdidinti

en: Menu and Toolbar Preferences
lt: Meniu ir įrankių juostų nustatymai

en: Menus & Toolbars
lt: Meniu ir įrankių juostos

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Model
lt: Modelis

en: Model for categories only
lt: Modelis tik kategorijoms

en: Motion
lt: Judėjimas

en: Mouse
lt: Pelė

en: Mouse Keys
lt: Pelės mygtukai

en: Mouse Preferences
lt: Pelės nustatymai

en: Mouse _Preferences...
lt: Pelės _nustatymai...

en: My Home Folder's shortcut.
lt: Mano namų aplanko susiejimas.

en: N_one
lt: J_okios

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Nautilus context menu entries for fonts
lt: Nautilus kontekstinio meniu įrašai šriftams

en: Network Proxy
lt: Tarpinė tinklo stotis

en: Network Proxy Configuration
lt: Tarpinės tinklo stoties konfigūravimas

en: Network proxy preferences
lt: Tarpinės tinklo stoties nustatymai

en: New File
lt: Nauja Byla

en: New themes can also be installed by dragging them into the window.
lt: Naujos temos gali būti įdiegtos atitempus jas ant lango.

en: Next track key's shortcut.
lt: Sekančio takelio klavišo susiejimas.

en: No Assistive Technology is available on your system.  The 'gok' package must be installed in order to get on-screen keyboard support, and the 'gnopernicus' package must be installed for screenreading and magnifying capabilities.
lt: Tavo sistemoje nerasta jokių pagalbinių technologijų.  'gok' paketas turi būti įdiegtas norint gauti klaviatūros ekrane palaikymą, o 'gnopernicus' paketas turi būti įdiegtas norint gauti ekrano skaitymo ir išdidinimo gebėjumus.

en: No Wallpaper
lt: Nėra darbastalio paveiklėlio

en: No theme file location specified to install
lt: Nenurodyta diegiamos temos bylos vieta

en: No themes could be found on your system.  This probably means that your "Theme Preferences" dialog was improperly installed, or you haven't installed the "gnome-themes" package.
lt: Nerasta nė viena tema. Tai tikriausiai reiškia, kad neteisingai įdiegtas "Temos nustatymų" dialogas, arba nėra įdiegtas "gnome-themes" paketas.

en: None
lt: Jokios

en: Not all available assistive technologies are installed on your system.  The 'gnopernicus' package must be installed for screenreading and magnifying capabilities.
lt: Nevisos galimos pagalbinės technologijos yra įdiegtos tavo sistemoje.  'Gnopernicus' paketas turi būti įdiegtas norint gauti ekrano skaitymo ir išdidinimo gebėjumus.

en: Not all available assistive technologies are installed on your system.  The 'gok' package must be installed in order to get on-screen keyboard support.
lt: Nevisos galimos pagalbinės technologijos yra įdiegtos tavo sistemoje.  'Gok' paketas turi būti įdiegtas norint gauti klaviatūros ekrane palaikymą.

en: Only accept keys after they have been pressed and held for a user adjustable amount of time.
lt: Reaguoti į klavišų paspaudimą tik tada, kai jie nuspausti vartotojo nustatytą laiko tarpą.

en: Open File
lt: Atidaryti bylą

en: Options
lt: Nustatymai

en: Overview of the control center
lt: Valdymo centro apžvalga

en: P_rogram:
lt: P_rograma:

en: Pause
lt: Pauzė

en: Pause key's shortcut.
lt: Pauzės klavišo susiejimas.

en: Perform multiple simultaneous key press operations by pressing modifier keys in sequence.
lt: Spaudžiant iš eilės modifikuojančius klavišus vienu metu atlikti daug tų pačių klavišų paspaudimų.

en: Permissions on the file %s are broken
lt: Bylos %s leidimai yra sugadinti

en: Pick a color
lt: Pasirink spalvą

en: Play (or Play/Pause)
lt: Groti (arba Groti/Pauzė)

en: Play (or Play/Pause) key's shortcut.
lt: Groti (arba Groti/Pauzė) klavišo susiejimas.

en: Please enter a protocol name.
lt: Prašom įvesti protokolo pavadinimą.

en: Please enter a valid MIME type.  It should be of the form class/type and may not contain any spaces.
lt: Įveskite teisingą MIME tipą. Jis turėtų būti klasė/tipas pavidalas bei jame negali būti tarpų

en: Please select an image.
lt: Pasirinkite piešinį.

en: Please specify a name and a command for this editor.
lt: Prašom nurodyti šio redaktoriaus pavadinimą ir komandą.

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Preferred Applications
lt: Pageidaujamos programos

en: Preview Height
lt: Peržiūros aukštis

en: Preview Width
lt: Peržiūros plotis

en: Previous track key's shortcut.
lt: Ankstesnio takelio klavišo susiejimas.

en: Program to Run
lt: Paleidžiama programa

en: RGBA Order
lt: RGBA Tvarka

en: R_esolution:
lt: R_aiška:

en: Re_fresh rate:
lt: At_naujinimo dažnis:

en: Reset to de_faults
lt: Atstatyti į į_prastus

en: Resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch
lt: Raiška, taškais colyje, naudojama keičiant šriftų dydžius į dydžius taškais

en: Retrieve and store legacy settings
lt: Gauti ir įrašyti pasenusias nuostatas

en: Roll up
lt: Suvynioti

en: Run XScreenSaver at login
lt: Paleisti XScreenSaver prisijungimo metu

en: Run a program
lt: Paleisti programą

en: Run in _Terminal
lt: Paleisti t_erminale

en: S_ocks host:
lt: S_ocks tarpinė stotis:

en: S_peed:
lt: G_reitis:

en: Save File
lt: Išsaugoti bylą

en: Save Theme
lt: _Išsaugoti temą

en: Scaled
lt: Mastelis

en: Screen
lt: Ekranas

en: Screen %d Settings
lt: Ekrano %d nustatymai

en: Screen Resolution
lt: Ekrano raiška

en: Screen Resolution Preferences
lt: Ekrano raiškos nustatymai

en: Screen on which BGApplier is to draw
lt: Ekranas kuriame bus nupieštas BGApplier

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search's shortcut.
lt: Paieškos susiejimas.

en: Select Sound File
lt: Pasirink garso bylą

en: Select fonts for the desktop
lt: Nustatyti darbalaukio ikonų šriftą

en: Select the window manager you want.  You will need to hit apply, wave the magic wand, and do a magic dance for it to work.
lt: Pasirinkite norimą langų tvarkyklę. Jums reikės nuspausti mygtuką, pamosuoti burtų lazdele ir sušokti magišką šokį, kad tai suveiktų.

en: Select theme for the desktop
lt: Pasirinkit darbastalio temą

en: Select themes for various parts of the desktop
lt: Nustatyti temas įvarioms darbalaukio dalims

en: Select your default applications
lt: Nustatyti sau įprastas programas

en: Service info
lt: Tarnybos informacija

en: Set as Application Font
lt: Nustatyti kaip Programų Šriftą

en: Set the font for applications
lt: Nustatyti programose naudojamą šriftą

en: Set the font for the icons on the desktop
lt: Nustatyti darbalaukio ikonų šriftą

en: Set the monospace font for terminals and similar applications
lt: Nustatyti terminaluose ir panašiose programose naudojamą lygiaplotį šriftą

en: Set this key to the command used to create thumbnails for OpenType fonts.
lt: Šitame rakte nustatyk komandą kuri bus naudojama sukurti mažus OpenType šriftų paveiksliukus.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for PCF fonts.
lt: Šitame rakte nustatyk komandą kuri bus naudojama sukurti mažus PCF šriftų paveiksliukus.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for TrueType fonts.
lt: Šitame rakte nustatyk komandą kuri bus naudojama sukurti mažus TrueType šriftų paveiksliukus.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for Type1 fonts.
lt: Šitame rakte nustatyk komandą kuri bus naudojama sukurti mažus Type1 šriftų paveiksliukus.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for installed themes.
lt: Šiame rakte nustatyk komandą kuri bus naudojama sukurti mažus įdiegtų temų paveiksliukus.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for themes.
lt: Šiame rakte nustatyk komandą kuri bus naudojama sukurti mažus temų paveiksliukus.

en: Set your keyboard accessibility preferences
lt: Keisti klaviatūros prieinamumo nustatymus

en: Set your keyboard preferences
lt: Keisti klaviatūros nustatymus

en: Set your mouse preferences
lt: Keisti pelės nustatymus

en: Short _description:
lt: Trumpas _aprašymas:

en: Shortcut
lt: Susiejimas

en: Show Startup Errors
lt: Rodyti paleidimo klaidas

en: Show _icons in menus
lt: Rodyti meniu _ikonose

en: Size:
lt: Dydis:

en: Skip to Next track
lt: Peršokti į sekantį takelį

en: Skip to Previous track
lt: Peršokti į ankstesnį takelį

en: Sleep
lt: Miegoti

en: Sleep's shortcut.
lt: Miego susiejimas.

en: Slow Keys Alert
lt: Lėtų klavišų aliarmas

en: Solid Color
lt: Vientisa spalva

en: Sound
lt: Garsas

en: Sound Events
lt: Garso įvykiai

en: Sound File
lt: Garso byla

en: Sound Preferences
lt: Garso nustatymai

en: Sound _file:
lt: Garso _byla:

en: Sound preferences
lt: Garso nustatymai

en: Specify which programs are used to open or view each file type
lt: Nurodyti, kurios programos naudojamos atidaryti kiekvieno tipo bylas

en: Specify which programs are used to open or view each type of file
lt: Nurodyti, kurios programos naudojamos atidaryti kiekvieno tipo bylas

en: Standard XTerminal
lt: Standartinis xterm

en: Start XScreenSaver
lt: Leisti XScreenSaver

en: Start in T_erminal
lt: Paleisti t_erminale

en: Start the page with the typing break settings showing
lt: Pradėti puslapį su rodomais spausdinimo pertraukėlės nustatymais

en: Start these assistive technologies every time you log in:
lt: Paleisti šias pagalbines technologijas kiekvieną kartą prisijungus:

en: Sticky Keys Alert
lt: Lipnių klavišų aliarmas

en: Stop playback key
lt: Grojimo sustabdymo klavišas

en: Stop playback key's shortcut.
lt: Grojimo sustabdymo klavišo susiejimas.

en: Structure containing information on the MIME category
lt: Struktūra, kurioje yra MIME kategorijos informacija

en: Structure containing service information
lt: Struktūra su duomenimis apie tarnybą

en: Structure with data on the MIME type
lt: Struktūra su duomenimis apie MIME tipą

en: Style:
lt: Stilius:

en: Sub_pixel (LCDs)
lt: Sub_pikselinis (LCD)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
lt: Sub_pikselinis glotninimas (LCD)

en: Super (or "Windows logo")
lt: Super (arba "Windows logo")

en: Sync text/plain and text/* handlers
lt: Sinchronizuoti text/plain ir text/* tvarkykles

en: System Bell
lt: Sistemos skambutis

en: TRUE if this is an add service dialog
lt: Taip, jei tai tarnybos pridėjimo dialogas

en: Take a break!
lt: Pailsėk!

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Testing the new settings. If you don't respond in %d second the previous settings will be restored. | Testing the new settings. If you don't respond in %d seconds the previous settings will be restored.
lt[0]: Tikrinami nauji nustatymai. Jeigu Jūs neatsakysite per %d sekundę, bus atstatyti seni nustatymai.
lt[1]: Tikrinami nauji nustatymai. Jeigu Jūs neatsakysite per %d sekundes, bus atstatyti seni nustatymai.
lt[2]: Tikrinami nauji nustatymai. Jeigu Jūs neatsakysite per %d sekundžių, bus atstatyti seni nustatymai.

en: Text Editor
lt: Tekstų redaktorius

en: Text below icons
lt: Tekstas po piktogramomis

en: Text beside icons
lt: Tekstas šalia piktogramų

en: Text only
lt: Tik tekstas

en: The GNOME configuration tool
lt: GNOME konfigūravimo įrankis

en: The XServer does not support the XRandR extension.  Runtime resolution changes to the display size are not available.
lt: X serveris nepalaiko XRandR išplėtimo.

en: The default cursor inverted
lt: Invertuotas įprastas žymeklis

en: The default cursor that ships with X
lt: Įprastas žymeklis, ateinantis su X'ais

en: The default theme schemas could not be found on your system.  This means that you probably don't have metacity installed, or that your gconf is configured incorrectly.
lt: Negaliu tavo sistemoje rasti įprastų temų schemų.  Tai reiškia, kad greičiausiai tu neturi įdiegtos Metacity arba tavo gconf yra sukonfigūruotas neteisingai.

en: The file %s is not a valid wav file
lt: Byla %s nėra tinkama wav byla

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a size smaller than %d. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a size smaller than %d.
lt[0]: Pasirinktas šriftas yra %d taško dydžio, dėl tokio dydžio gali būti nepatogu dirbti kompiuteriu. Rekomenduojama, kad Jūs pasirinktumėt dydį mažesnį negu %d taškas.
lt[1]: Pasirinktas šriftas yra %d taškų dydžio, dėl tokio dydžio gali būti nepatogu dirbti kompiuteriu. Rekomenduojama, kad Jūs pasirinktumėt dydį mažesnį negu %d taškai.
lt[2]: Pasirinktas šriftas yra %d taškų dydžio, dėl tokio dydžio gali būti nepatogu dirbti kompiuteriu. Rekomenduojama, kad Jūs pasirinktumėt dydį mažesnį negu %d taškų.

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a smaller sized font. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a smaller sized font.
lt[0]: Pasirinktas šriftas yra %d taško dydžio, dėl tokio dydžio gali būti nepatogu dirbti kompiuteriu. Rekomenduojama, kad Jūs pasirinktumėt mažesnio dydžio šriftą.
lt[1]: Pasirinktas šriftas yra %d taškų dydžio, dėl tokio dydžio gali būti nepatogu dirbti kompiuteriu. Rekomenduojama, kad Jūs pasirinktumėt mažesnio dydžio šriftą.
lt[2]: Pasirinktas šriftas yra %d taškų dydžio, dėl tokio dydžio gali būti nepatogu dirbti kompiuteriu. Rekomenduojama, kad Jūs pasirinktumėt mažesnio dydžio šriftą.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" - red on left, most common. "bgr" - blue on left. "vrgb" - red on top. "vbgr" - red on bottom.
lt: Subpixel elementų tvarka LCD ekrane; naudojama tik kai glotninimas nustatytas kaip "rgba". Galimos rekšmės yra: "rgb" - raudona kairėje, dažniausiai naudojamas. "bgr" - mėlyna kairėje. "vrgb" - raudona viršuje. "vbgr" - raudona apačioje.

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog. 0123456789
lt: Greita ruda lapė peršoka per tingų šunį. 0123456789

en: The shortcut "%s" is already used for:
     "%s"
lt: Susiejimas "%s" jau yra panaudotas:
     "%s"

en: The sound file for this event does not exist.
lt: Nėra garso bylos šiam įvykiui.

en: The sound file for this event does not exist.
    You may want to install the gnome-audio package
    for a set of default sounds.
lt: Nėra garso bylos šiam įvykiui.
    Tu tikriausiai norėtum įdiegti gnome-audio paketą
    su standartiniu garsų rinkiniu.

en: The theme file location specified to install is invalid
lt: Nurodyta diegiamos temos bylos vieta yra netinkama

en: The theme you have selected suggests a new font. A preview of the font is shown below.
lt: Tavo pasirinkta tema siūlo naują šriftą. Šio šrifto peržiūra yra parodyta žemiau.

en: The type of accelerator.
lt: Sparčiojo klavišo tipas

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" - no antialiasing. "grayscale" - standard grayscale antialiasing. "rgba" - subpixel antialiasing. (LCD screens only).
lt: Glotninimo tipas naudojamas atvaizduojant šriftus. Galimos reikšmės yra: "none" - be glotninimo. "pilki pustoniai" - standartinis pilkos skalės glotninimas. "rgba" - subpixel glotninimas (tik LCD ekranams).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" - no hinting, "slight", "medium", and "full" - as much hinting as possible; may cause distortion of letter forms.
lt: Hinting'o tipas atvaizduojant šriftus. Galimos reikšmės yra: "Jokio" - jokio hinting'o, "nežymus", "vidutinis", ir "pilnas" - toks hinting'as koks tik įmanomas; gali sukelti raidžių formų iškraipymą.

en: The typing monitor is already running.
lt: Spausdinimo monitorius jau veikia.

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choose 'Add to panel -> Utilities -> Notification area'.
lt: Spasudinimo monitorius informacijos rodymui naudoja skydelio pranešimų vietą. Nepanašu, kad tu turėtum pranešimų vietą savo skydelyje. Tu gali ją pridėti spragtelint dešinį pelės mygtuką ant skydelio ir pasirenkant 'Įdėti į skydelį -> Pagalbinė programa -> Pranešimų vieta'.

en: The version of the XRandR extension is incompatible with this program. Runtime changes to the display size are not available.
lt: XRandR plėtinio versiją yra nesuderinama su šia programa. Ekrano dydžio keitimas veikimo metu neįmanomas.

en: Theme
lt: Tema

en: Theme Details
lt: Temos detalės

en: Theme Installation
lt: Temos įdiegimas

en: Theme Preferences
lt: Temos nustatymai

en: Theme Properties content view component
lt: Temos savybių turinio žiūrėjimo komponentas

en: Theme _Details
lt: Temos _detalės

en: Theme name must be present
lt: Tema privalo turėti vardą

en: Themes
lt: Temos

en: Themus Theme Properties view
lt: Themus temų savybių rodymas

en: There is already a protocol by that name.
lt: Jau yra protokolas tokiu pavadinimu.

en: There was an error displaying help: %s
lt: Įvyko klaida bandant parodyti žinyną: %s

en: There was an error launching the keyboard capplet : %s
lt: Įvyko klaida bandant parodyti klaviatūros įtaisą: %s

en: There was an error launching the mouse preferences dialog: %s
lt: Įvyko klaida bandant paleisti pelės nustatymų dialogą: %s

en: There was an error starting up the screensaver:
    
    %s
    
    Screensaver functionality will not work in this session.
lt: Įvyko klaida paleidžiant ekrano užsklandą:
    
    %s
    
    Ekrano užsklanda šioje sesijoje neveiks.

en: This application can open _URIs
lt: Ši programa gali atidaryti _URI

en: This application can open _multiple files
lt: Ši programa gali atidaryti _kelias bylas

en: This application needs to be run in a _shell
lt: Ši programa turi būti paleista _shell'e

en: This system does not seem to have the XKB extension.  The keyboard accessibility features will not operate without it.
lt: Atrodo, kad sistemoje nėra XKB plėtinio. Be jo klaviatūros prieinamumo ypatybės neveiks.

en: This theme does not suggest any particular font or background.
lt: Ši tema nesiūlo jokio konkretaus šrifto ar fono.

en: This theme suggests a background:
lt: Ši tema siūlo foną:

en: This theme suggests a font and a background:
lt: Ši tema siūlo šriftą ir foną:

en: This theme suggests a font:
lt: Ši tema siūlo šriftą:

en: Thumbnail command for OpenType fonts
lt: Peržiūros komanda OpenType šriftams

en: Thumbnail command for PCF fonts
lt: Peržiūros komanda PCF šriftams

en: Thumbnail command for TrueType fonts
lt: Peržiūros komanda TrueType šriftams

en: Thumbnail command for Type1 fonts
lt: Peržiūros komanda Type1 šriftams

en: Thumbnail command for installed themes
lt: Įdiegtų temų mažų paveiksliukų rodymo komanda

en: Thumbnail command for themes
lt: Temų mažų paveiksliukų rodymo komanda

en: Tiled
lt: Išklotas

en: Time to acce_lerate to maximum speed:
lt: Laikas pagrei_tėjimui iki didžiausio greičio:

en: To URI
lt: Paskirties URI

en: To _move a window, press-and-hold this key then grab the window:
lt: Norėdamas _pajudinti langą, laikyk nuspaudęs šį klavišą ir tada pasirink langą:

en: To: %s
lt: Į: %s

en: Toolbar _button labels:
lt: Įrankių juostų _mygtukų etiketės:

en: Total URIs
lt: URI skaičius

en: Total number of URIs
lt: Kiek iš viso yra URI

en: Transferring: %s
lt: Persiunčiama: %s

en: True if this dialog is for adding a MIME type
lt: Taip, jei šis dialogas skirtas pridėti MIME tipui

en: Turn the numeric keypad into a mouse control pad.
lt: Perjungti skaitinę klaviatūrą į pelės valdymo klaviatūrą.

en: Type
lt: Tipas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Typing Break
lt: Spausdinimo pertraukėlė

en: UI Control
lt: UI valdymas

en: URI currently displayed
lt: Dabar rodomas URI

en: URI currently transferring from
lt: URI, iš kurio dabar siunčiama

en: URI currently transferring to
lt: URI, į kur dabar siunčiama

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
lt: Nepavyko parodyti spausdinimo pertraukos nustatymų dialogo dėl šios klaidos: %s

en: Unable to find any keyboard themes.  This means your GTK+ installation has been incompletely installed.
lt: Nerasta nė viena klaviatūros tema. Tai reiškia, kad jūsų GTK+ yra nepilnai įdiegtas

en: Unable to import AccessX settings from file '%s'
lt: Nepavyko importuoti AccessX nuostatų iš bylos '%s'

en: Unable to load capplet stock icon '%s'
lt: Negaliu įkelti standartinės capplet piktogramos '%s'

en: Unable to start the settings manager 'gnome-settings-daemon'.
    Without the GNOME settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with Bonobo, or a non-GNOME (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the GNOME settings manager.
lt: Nepavyko paleisti nuostatų tvarkyklės 'gnome-settings-daemon'.
    GNOME nuostatų tvarkyklei neveikiant, kai kurie nustatymai gali neveikti. Tai gali reikšti, jog yra problemų su Bonobo, arba ne GNOME (pvz. KDE) nuostatų tvarkyklė jau yra aktyvi ir konfliktuoja su GNOME nuostatų tvarkykle.

en: Underlying model to notify when Ok is clicked
lt: Modelis, kurį atnaujinti kai paspaustas mygtukas Gerai

en: Understands _Netscape Remote Control
lt: Supranta _Netscape Remote Control

en: Unknown Cursor
lt: Nežinomas žymeklis

en: Unknown service types
lt: Nežinomi tarnybos tipai

en: Use _previous resolution
lt: Naudoti _ankstesnę raišką

en: Use parent category _defaults
lt: Naudoti tėvinės kategorijos _parinktis

en: Use shell even if nautilus is running.
lt: Naudoti apvalkalą net jei veikia Nautilus.

en: Use this _editor to open text files in the file manager
lt: Naudoti šį r_edaktorių atidarant tekstines bylas bylų tvarkyklėje

en: Version:
lt: Versija:

en: Vertical Gradient
lt: Vertikalus perėjimas

en: Very soon, XKB settings in gconf will be overridden (from the system configuration)
lt: Labai greitai, XKB nustatymai esantys gconf bus perrašyti (iš sistemos konfigūracijos)

en: Video
lt: Vaizdas

en: View as %s
lt: Žiūrėti kaip %s

en: Volume
lt: Garsumas

en: Volume down
lt: Patylinti

en: Volume down's shortcut.
lt: Garsumo mažinimo susiejimas.

en: Volume mute
lt: Užtildyti

en: Volume mute's shortcut
lt: Garso nutildymo susiejimas

en: Volume step
lt: Garsumo žingnis

en: Volume step as percentage of volume.
lt: Garsumo žingsnelis procentine garsumo dalimi.

en: Volume up
lt: Pagarsinti

en: Volume up's shortcut.
lt: Garsumo didinimo susiejimas.

en: W3M Text Browser
lt: W3M tekstinė naršyklė

en: Web Browser
lt: Web naršyklė

en: Whether to thumbnail OpenType fonts
lt: Ar rodyti OpenType šriftų mažus paveiksliukus

en: Whether to thumbnail PCF fonts
lt: Ar rodyti PCF šriftų mažus paveiksliukus

en: Whether to thumbnail TrueType fonts
lt: Ar rodyti TrueType šriftų mažus paveiksliukus

en: Whether to thumbnail Type1 fonts
lt: Ar rodyti Type1 šriftų mažus paveiksliukus

en: Whether to thumbnail installed themes
lt: Ar rodyti įdiegtų temų sumažintus paveiksliukus

en: Whether to thumbnail themes
lt: Ar rodyti mažus temų paveiksliukus

en: White Cursor
lt: Baltas žymeklis

en: White Cursor - Current
lt: Baltas žymeklis - dabartinis

en: Window Border
lt: Lango rėmelis

en: Window Management
lt: Langų tvarkymas

en: Window Manager
lt: Langų tvarkyklė

en: Window Preferences
lt: Langų nustatymai

en: Window Properties
lt: Langų savybės

en: Window border theme
lt: Langų rėmelio tema

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
lt: Langų tvarkyklė "%s"  nepriregistravo savo parinkčių programos

en: Windows
lt: Langai

en: Written by Richard Hult &lt;richard@imendio.com&gt;
lt: Parašytas Richard Hult &lt;richard@imendio.com&gt;

en: XKB keyboard layout
lt: XKB klaviatūros išdėstymas

en: XKB keyboard model
lt: XKB klaviatūros modelis

en: XKB options
lt: XKB nustatymai

en: XKB settings in gconf will be overridden from the system ASAP
lt: XKB nustatymai esantys gconf bus perrašyti iš sistemos kiek įmanoma greičiau

en: You are using XFree 4.3.0.
    There are known problems with complex XKB configurations.
    Try using simpler configuration or taking more fresh version of XFree software.
lt: Jūs naudojate XFree 4.3.0.
    Yra žinomos problemos su sudėtingomis XKB konfigūracijomis.
    Pabandykit naudoti paprastesnes konfigūracijas arba gaukit naujesnę XFree versiją.

en: You can save this theme by pressing the Save Theme button.
lt: Galima išsaugoti šią temą nuspaudus Išsaugoti temą mygtuką.

en: You have a keyboard remapping file (%s) in your home directory whose contents will now be ignored. You can use the keyboard preferences to restore them.
lt: Jūs namų kataloge turite klaviatūros išdėstymo bylą (%s), kurios turinys dabar bus ignoruojamas. Jūs galite panaudoti klaviatūros nustatymus, kad juos atstatyti.

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lt: Jūs laikėte nuspaudę Shift klavišą 8 sekundes.  Tai yra Lipnių Klavišų funkcijos susiejimas, kuris veikia Jūsų klaviatūros darbo būdą.

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lt: Jūs ką tik paspaudėte Shift klavišą 5 kartus iš eilės.  Tai yra Lipnių Klavišų funkcijos iškvietimo kombinacija, kuri veikia

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lt: Jūs ką tik paspaudėte du klavišus vienu metu, arba paspaudėte hift klavišą 5 kartus iš eilės.  Tai įšjungia Lipnių Klavišų funkciją, kuri veikia Jūsų klaviatūros darbo būdą.

en: _About
lt: _Apie

en: _Acceleration:
lt: _Greitumas:

en: _Accessibility
lt: _Prieinamumas

en: _Accessibility...
lt: _Prieinamumas...

en: _Add Wallpaper
lt: _Pridėti darbastalio paveikslėlį

en: _Add:
lt: _Pridėti:

en: _Application font:
lt: _Programų šriftas:

en: _Apply font
lt: Prit_aikyti šriftą

en: _Break interval lasts:
lt: _Pertraukėlės

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Delay:
lt: _Delsa:

en: _Description:
lt: _Aprašymas:

en: _Desktop font:
lt: _Darbalaukio šriftas:

en: _Desktop shortcuts:
lt: _Darbalaukio susiejimai:

en: _Detachable toolbars
lt: At_kabinamos įrankių juostos

en: _Details
lt: _Detalės

en: _Disable if unused for:
lt: Iš_jungti jei nenaudojamas:

en: _Do not show this message again
lt: _Daugiau nerodyti šio pranešimo

en: _Double-click titlebar to perform this action:
lt: _Du kartus spragtelėk ant antraštės juostos, norėdamas atlikti šį veiksmą:

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Edit...
lt: _Taisyti...

en: _Enable assistive technologies
lt: _Įjungti pagalbines technologijas

en: _Enable keyboard accessibility features
lt: _Leisti klaviatūros prieinamumo ypatybes

en: _FTP proxy:
lt: _FTP tarpinė stotis:

en: _File
lt: _Byla

en: _Full
lt: P_ilnas

en: _Go To Theme Folder
lt: _Eiti į temų katalogą

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Import
lt: _Importuoti

en: _Import Feature Settings...
lt: _Importuoti ypatybių nustatymus...

en: _Install
lt: Į_diegti

en: _Install Theme...
lt: Į_diegti temą...

en: _Interval before raising:
lt: _Delsa prieš pakeliant:

en: _Keep resolution
lt: _Palikti šią raišką

en: _Large
lt: _Didelis

en: _Left-handed mouse
lt: _Kairei rankai

en: _Location:
lt: _Vieta:

en: _MIME type:
lt: _MIME tipas:

en: _Magnifier
lt: _Lupa

en: _Make default for this computer (%s) only
lt: _Padaryti įprastu tik šiam kompiuteriui (%s)

en: _Medium
lt: _Vidutinis

en: _Monochrome
lt: _Vienspalvis

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: _New
lt: _Naujas

en: _None
lt: _Joks

en: _On-screen keyboard
lt: _Klaviatūra ekrane

en: _Only accept keys held for:
lt: _Reaguoti į klavišus jei jie nuspausti:

en: _Open
lt: _Atidaryti

en: _Password:
lt: _Slaptažodis:

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Play
lt: _Groti

en: _Postpone break
lt: _Atidėti pertraukėlę

en: _Print
lt: _Spausdinti

en: _Program to run:
lt: P_aleidžiama programa:

en: _Properties...
lt: _Savybės...

en: _Protocol:
lt: P_rotokolas:

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: _Raise selected windows after an interval
lt: _Pakelti pasirinktus langus po laiko tarpo

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Resolution:
lt: _Raiška:

en: _Save
lt: _Išsaugoti

en: _Save Theme...
lt: _Išsaugoti temą...

en: _Screenreader
lt: Ekrano _skaitytuvas

en: _Secure HTTP proxy:
lt: _Saugi HTTP tarpinė stotis:

en: _Select
lt: _Pasirinkti

en: _Select a Mail Reader:
lt: _Pasirink pašto programą:

en: _Select a Terminal:
lt: _Pasirink terminalą:

en: _Select a Web Browser:
lt: _Pasirink web naršyklę:

en: _Select an Editor:
lt: _Pasirink redaktorių:

en: _Select windows when the mouse moves over them
lt: _Pasirinkti langus pelei praeinant virš jų

en: _Selected layouts:
lt: _Pasirinkti išdėstymai:

en: _Selected options:
lt: _Pasirinkti  nustatymai:

en: _Sensitivity:
lt: _Jautrumas:

en: _Slight
lt: _Nežymus

en: _Small
lt: _Mažas

en: _Sound an audible bell
lt: _Skambinti garsiniu skambučiu

en: _Sounds for events
lt: Garsai įv_ykiams

en: _Sounds:
lt: _Garsai:

en: _Speed:
lt: _Greitis:

en: _Style:
lt: _Stilius:

en: _Terminal font:
lt: Š_riftas terminalui:

en: _Text editing shortcuts:
lt: _Teksto redagavimo susiejimai:

en: _Theme name:
lt: _Temos pavadinimas:

en: _Threshold:
lt: _Slenkstis:

en: _Timeout:
lt: _Trukmė:

en: _Type to test settings:
lt: Paspausdink nustatymų _patikrinimui:

en: _Use Font
lt: Na_udoti šriftą

en: _Username:
lt: Vartotojo _vardas:

en: _Viewer component:
lt: P_eržiūros komponentas:

en: _Visual feedback:
lt: _Vaizdinis skambutis:

en: _Window title font:
lt: Š_riftas langų antraštėms

en: _Work interval lasts:
lt: _Darbo periodas tęsiasi:

en: _accepted
lt: _priimta

en: _pressed
lt: _nuspausta

en: _rejected
lt: _atmesta

en: characters/second
lt: simbolių per sekundę

en: dots per inch
lt: taškų į colį

en: milliseconds
lt: milisekundžių

en: minutes
lt: min.

en: pixels/second
lt: taškų/sekundžių

en: seconds
lt: sekundžių

en: theme selection tree
lt: temos pasirinkimo medis
