gnome-vfs 1.0.4 - en to lt translation catalogue (330 entries)

en: 3D Studio image
lt: 3D Studio paveikslėlis

en: AIFC audio
lt: AIFC garsas

en: AIFF audio
lt: AIFF garsas

en: ANIM animation
lt: ANIM animacija

en: ARJ archive
lt: ARJ archyvas

en: AbiWord document
lt: AbiWord dokumentas

en: Active Server page
lt: ASP scenarijus

en: Address card
lt: Adreso kortelė

en: Adobe FrameMaker font
lt: Adobe FrameMaker šriftas

en: Adobe font metrics
lt: Adobe šrifto metrika

en: Application launcher
lt: Programos paleidimo nuoroda

en: ApplixWare Graphics image
lt: ApplixWare Graphics paveikslėlis

en: Applixware Words document
lt: Applixware Words dokumentas

en: Applixware presentation
lt: Applixware pateiktis

en: Applixware spreadsheet
lt: Applixware skaičialentė

en: Ar archive
lt: Ar archyvas

en: Assembly source code
lt: Asemblerio pradinis tekstas

en: Audio
lt: Garsas

en: Authors list
lt: Autorių sąrašas

en: AutoCAD image
lt: AutoCAD brėžinys

en: BCPIO document
lt: BCPIO dokumentas

en: BDF font
lt: BDF šriftas

en: Backup file
lt: Atsarginė byla

en: Basic audio
lt: Basic garsas

en: Bibliography record
lt: Bibliografinis įrašas

en: Binary program
lt: Dvejetainė programa

en: BitTorrent seed file
lt: BitTorrent sėklos byla

en: Blender file
lt: Blender byla

en: Block device
lt: Blokinis įrenginys

en: Bzip2 compressed file
lt: Bzip2 suspausta byla

en: C shell script
lt: C terpės scenarijus

en: C source code
lt: C pradinis tekstas

en: C source code header
lt: C pradinio teksto antraštės

en: C++ source code
lt: C++ pradinis tekstas

en: CGI program
lt: CGI programa

en: CGM image
lt: CGM paveikslėlis

en: CMU raster image
lt: CMU rastrinis paveikslėlis

en: CPIO archive
lt: CPIO archyvas

en: CPIO archive (Gzip-compressed)
lt: CPIO archyvas (suspaustas su Gzip)

en: Calendar file
lt: Kalendoriaus byla

en: Calendar or event document
lt: Kalendoriaus ar įvykio dokumentas

en: Character device
lt: Simbolinis įrenginys

en: Comma-separated text document
lt: Kableliais lygiuotas tekstinis dokumentas

en: Commodore 64 audio
lt: Commodore 64 garsas

en: Compound document
lt: Compound dokumentas

en: Compress-compressed file
lt: Su Compress suspausta byla

en: Compressed GIMP document
lt: Suspaustas GIMP dokumentas

en: Corel Draw drawing
lt: Corel Draw brėžinys

en: DCL script
lt: DCL scenarijus

en: DOS font
lt: DOS šriftas

en: DOS/Windows program
lt: DOS/Windows programa

en: DSSSL document
lt: DSSSL dokumentas

en: DXF vector graphic
lt: DXF vektorinė grafika

en: Debian package
lt: Debian paketas

en: Device Independant Bitmap
lt: DIB piešinėlis

en: Dia diagram
lt: Dia diagrama

en: Digital Imaging and Communications in Medicine image
lt: Digital Imaging and Communications in Medicine paveikslėlis

en: Digital Moving Picture Exchange image
lt: Digital Moving Picture Exchange piešinėlis

en: Directory information file
lt: Katalogo informacijos byla

en: Document type definition
lt: Dokumento tipo aprašas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Documents/Diagram
lt: Dokumentai/Diagramos

en: Documents/Extended Markup Language (XML)
lt: Dokumentai/Extended Markup Language (XML)

en: Documents/Numeric
lt: Dokumentai/Skaitiniai

en: Documents/Plain Text
lt: Dokumentai/Paprasti Tekstai

en: Documents/Presentation
lt: Dokumentai/Pateiktys

en: Documents/Project Management
lt: Dokumentai/Projektų Valdymas

en: Documents/Published Materials
lt: Dokumentai/Spaudiniai

en: Documents/Spreadsheet
lt: Dokumentai/Skaičialentės

en: Documents/TeX
lt: Dokumentai/TeX

en: Documents/Text Markup
lt: Dokumentai/Sužymėti Tekstai

en: Documents/Vector Graphics
lt: Dokumentai/Vektorinė Grafika

en: Documents/Word Processor
lt: Dokumentai/Tekstų Procesoriai

en: Documents/World Wide Web
lt: Dokumentai/Pasaulinis Žiniatinklis

en: Dolby Digital audio
lt: Dolby Digital garsas

en: Emacs Lisp source code
lt: Emacs Lisp pradinis tekstas

en: Email headers
lt: El. pašto antraštės

en: Email message/mailbox
lt: El. pašto laiškas/dėžutė

en: Encrypted message
lt: Užšifruotas laiškas

en: Enlightenment theme
lt: Enlightenment tema

en: Enriched text document
lt: Raiškaus teksto dokumentas

en: Epiphany bookmarks file
lt: Epiphany nuorodų byla

en: FLAC audio
lt: FLAC garsas

en: FLC animation
lt: FLC animacija

en: FLI animation
lt: FLI animacija

en: FastTracker II audio
lt: FastTracker II garsas

en: FlashPix Image
lt: FlashPix paveikslėlis

en: Flexible Image Transport System
lt: Flexible Image Transport System duomenys

en: Folder
lt: Aplankas

en: Fortran source code
lt: Fortran pradinis tekstas

en: FrameMaker interchange document
lt: FrameMaker interchange dokumentas

en: G3 fax image
lt: G3 fakso paveikslėlis

en: GIF image
lt: GIF paveikslėlis

en: GIMP document
lt: GIMP dokumentas

en: GMC link
lt: GMC nuoroda

en: GNOME desktop theme
lt: GNOME aplinkos tema

en: GNU Oleo Spreadsheet
lt: GNU Oleo skaičialentė

en: GNU mail message
lt: GNU pašto laiškas

en: GTK configuration
lt: GTK nustatymai

en: Glade project
lt: Glade projektas

en: GnuCash workbook
lt: GnuCash darbo knyga

en: Gnumeric spreadsheet
lt: Gnumeric skaičialentė

en: Gtar archive
lt: Gtar archyvas

en: Gtktalog Catalogue
lt: Gtktalog katalogas

en: Gzip-compressed file
lt: Gzip suspausta byla

en: HDF document
lt: HDF dokumentas

en: HTML page
lt: HTML puslapis

en: Haskell source code
lt: Haskell pradinis tekstas

en: Help page
lt: Pagalbos puslapis

en: IDL document
lt: IDL dokumentas

en: IEF image
lt: IEF paveikslėlis

en: IFF image
lt: IFF paveikslėlis

en: ILBM image
lt: ILBM paveikslėlis

en: ISO image
lt: ISO atvaizdis

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Impulse Tracker audio
lt: Impulse Tracker garsas

en: Information
lt: Informacija

en: Information/Calendar
lt: Informacija/Kalendoriai

en: Information/Financial
lt: Informacija/Finansai

en: Installed GNOME desktop theme
lt: Įdiegta GNOME aplinkos tema

en: JBuilder Project
lt: JBuilder Projektas

en: JPEG image
lt: JPEG paveikslėlis

en: Java byte code
lt: Java dvejetainis kodas

en: Java code archive
lt: Java kodų archyvas

en: Java source code
lt: Java pradinis tekstas

en: JavaScript source code
lt: JavaScript pradinis tekstas

en: KDE application details
lt: KDE programos aprašymas

en: KIllustrator document
lt: KIllustrator dokumentas

en: KPresenter presentation
lt: KPresenter pateiktis

en: KSpread spreadsheet
lt: KSpread skaičialentė

en: KWord document
lt: KWord dokumentas

en: Korn shell script
lt: Korn terpės scenarijus

en: LHA archive
lt: LHA archyvas

en: LHARC archive
lt: LHARC archyvas

en: LIBGRX font
lt: LIBGRX šriftas

en: LightWave object
lt: LightWave objektas

en: LightWave scene
lt: LightWave scena

en: Linux PSF console font
lt: Linux PSF terminalo šriftas

en: Literate haskell source code
lt: Literate haskell pradinis tekstas

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
lt: Lotus 1-2-3 skaičialentė

en: LyX document
lt: LyX dokumentas

en: MIDI audio
lt: MIDI garsas

en: MOD audio
lt: MOD garsas

en: MP3 audio
lt: MP3 garsas

en: MP3 audio playlist
lt: MP3 grojaraštis

en: MacBinary file
lt: MacBinary byla

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
lt: Macintosh AppleDouble koduota byla

en: Macintosh BinHex-encoded file
lt: Macintosh BinHex koduota byla

en: Macintosh StuffIt archive
lt: Macintosh StuffIt archyvas

en: Macromedia Flash file
lt: Macromedia Flash byla

en: MagicPoint presentation
lt: MagicPoint pateiktis

en: Magick image format
lt: Magick paveikslėlių formatas

en: Mail delivery report
lt: Pašto pristatymo ataskaita

en: Mail disposition report
lt: Pašto apdorojimo ataskaita

en: Mail system report
lt: Pašto sistemos ataskaita

en: Manual page
lt: Pagalbos puslapis

en: Manual page (compressed)
lt: Pagalbos puslapis (suspaustas)

en: MathML document
lt: MathML dokumentas

en: Memory dump
lt: Atminties išklotinė

en: Message
lt: Laiškas

en: Message digest
lt: Laiškų santrauka

en: Message in several formats
lt: Kelių formatų laiškas

en: Microsoft Excel spreadsheet
lt: Microsoft Excel skaičialentė

en: Microsoft PowerPoint document
lt: Microsoft PowerPoint dokumentas

en: Microsoft WMV playlist
lt: Microsoft WMV grojaraštis

en: Microsoft Word document
lt: Microsoft Word dokumentas

en: Monkey audio
lt: Monkey garsas

en: Mozilla bookmarks file
lt: Mozilla nuorodų byla

en: Multi-part message
lt: Kelių dalių laiškas

en: Named pipe
lt: Vardinis nukreipimas

en: Nautilus link
lt: Nautilus nuoroda

en: Netscape bookmarks file
lt: Netscape nuorodų byla

en: ODA document
lt: ODA dokumentas

en: Object code
lt: Objektinis kodas

en: Ogg audio
lt: Ogg garsas

en: OpenOffice.org Impress presentation
lt: OpenOffice.org Impress pateiktis

en: OpenOffice.org Impress presentation template
lt: OpenOffice.org Impress pateikties šablonas

en: OpenOffice.org Math document
lt: OpenOffice.org Math dokumentas

en: OpenOffice.org Writer document
lt: OpenOffice.org Writer dokumentas

en: OpenOffice.org Writer global document
lt: OpenOffice.org Writer bendrinis dokumentas

en: OpenOffice.org Writer template
lt: OpenOffice.org Writer šablonas

en: OpenOffice.org drawing
lt: OpenOffice.org brėžinys

en: OpenOffice.org drawing template
lt: OpenOffice.org brėžinio šablonas

en: OpenOffice.org spreadsheet
lt: OpenOffice.org skaičialentė

en: OpenOffice.org spreadsheet template
lt: OpenOffice.org skaičialentės šablonas

en: OpenType font
lt: OpenType šriftas

en: PBM image
lt: PBM paveikslėlis

en: PC Paintbrush image
lt: PC Paintbrush paveikslėlis

en: PCF font
lt: PCF šriftas

en: PDF document
lt: PDF dokumentas

en: PEF program
lt: PEF programa

en: PGM image
lt: PGM paveikslėlis

en: PGN chess game
lt: PGN šachmatų žaidimas

en: PGP keys
lt: PGP raktai

en: PGP message
lt: PGP žinutė

en: PGP signature
lt: PGP parašas

en: PGP-encrypted file
lt: PGP užkoduota byla

en: PHP script
lt: PHP scenarijus

en: PICT image
lt: PICT paveikslėlis

en: PNG image
lt: PNG paveikslėlis

en: PNM image
lt: PNM paveikslėlis

en: PPM image
lt: PPM paveikslėlis

en: Packages
lt: Paketai

en: Palm OS database
lt: Palm OS duomenų bazė

en: Palm Pixmap image
lt: Palm Pixmap paveikslėlis

en: Partial email message
lt: Suskaidytas el. pašto laiškas

en: Pascal source code
lt: Pascal pradinis tekstas

en: Perl script
lt: Perl scenarijus

en: Photo CD image
lt: Photo CD paveikslėlis

en: Photoshop document
lt: Photoshop dokumentas

en: Plain text document
lt: Tekstinis dokumentas

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: PostScript Type 1 font
lt: PostScript Type 1 šriftas

en: PostScript document
lt: PostScript dokumentas

en: Profiler results
lt: Profiliavimo rezultatai

en: Project Plan
lt: Projekto Planas

en: Python byte code
lt: Python dvejetainis kodas

en: Python source code
lt: Python pradinis tekstas

en: QuickTime movie
lt: QuickTime filmas

en: Quicken document
lt: Quicken dokumentas

en: Quicken for Windows document
lt: Quicken for Windows dokumentas

en: RAR archive
lt: RAR archyvas

en: README document
lt: README dokumentas

en: RGB image
lt: RGB paveikslėlis

en: RIFF audio
lt: RIFF garsas

en: RPM package
lt: RPM paketas

en: Raw Gray Sample
lt: Raw Gray pavyzdys

en: RealAudio document
lt: RealAudio dokumentas

en: RealAudio/Video document
lt: RealAudio/Video dokumentas

en: Reference to remote file
lt: Nuoroda į nutolusią bylą

en: Rejected patch file
lt: Atmestų pataisymų bylą

en: Rich text document
lt: Raiškaus teksto dokumentas

en: S/MIME file
lt: S/MIME byla

en: S/MIME signature
lt: S/MIME parašas

en: SGML document
lt: SGML dokumentas

en: SHOUTcast playlist
lt: SHOUTcast grojaraštis

en: SMIL script
lt: SMIL scenarijus

en: SQL code
lt: SQL kodas

en: SUN Rasterfile
lt: SUN rastrinė byla

en: SV4 CPIO archive
lt: SV4 CPIO archyvas

en: SV4 CPIP archive (with CRC)
lt: SV4 CPIP archyvas (su CRC)

en: SVG art
lt: SVG paveikslėlis

en: Samba share
lt: Samba resursas

en: Scheme source code
lt: Scheme pradinis tekstas

en: Scream Tracker 3 audio
lt: Scream Tracker 3 garsas

en: Scream Tracker audio
lt: Scream Tracker garsas

en: Scream Tracker instrument
lt: Scream Tracker instrumentas

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Security
lt: Saugumas

en: Setext document
lt: Setext dokumentas

en: Shared Printer
lt: Bendras Spausdintuvas

en: Shared library
lt: Bendro naudojimo biblioteka

en: Shell archive
lt: Paleidžiamas archyvas

en: Shell script
lt: Terpės scenarijus

en: Signed message
lt: Pasirašytas laiškas

en: Silicon Graphics image
lt: Silicon Graphics paveikslėlis

en: Socket
lt: Jungtis

en: Software Development
lt: Programavimas

en: Software Development/ROM Images
lt: Programavimas/ROM atvaizdžiai

en: Software Development/Source Code
lt: Programavimas/Pradiniai Tekstai

en: Software author credits
lt: Programos autorių aprašas

en: Software installation instructions
lt: Programos įdiegimo instrukcijos

en: Software license terms
lt: Programos licenzija

en: Source code patch
lt: Pradinio teksto pataisymas

en: Speech document
lt: Speech dokumentas

en: Speedo font
lt: Speedo šriftas

en: Spreadsheet Interchange document
lt: Spreadsheet Interchange dokumentas

en: Stampede package
lt: Stampede paketas

en: StarCalc spreadsheet
lt: StarCalc skaičialentė

en: StarChart chart
lt: StarChart diagrama

en: StarDraw drawing
lt: StarDraw brėžinys

en: StarImpress presentation
lt: StarImpress pateiktis

en: StarMail file
lt: StarMail byla

en: StarMath document
lt: StarMath dokumentas

en: StarOffice extended metafile image
lt: StarOffice extended metafile paveikslėlis

en: StarWriter document
lt: StarWriter dokumentas

en: Style sheet
lt: Stilių lentelė

en: Sun mu-law audio
lt: Sun mu-law garsas

en: SunOS News font
lt: SunOS News šriftas

en: Symbolic link
lt: Simbolinė nuoroda

en: System
lt: Sisteminis

en: TIFF image
lt: TIFF paveikslėlis

en: Tab-separated text document
lt: Tabuliacija lygiuotas tekstinis dokumentas

en: Tar archive
lt: Tar archyvas

en: Tar archive (Bzip2-compressed)
lt: Tar archyvas (suspaustas su Bzip2)

en: Tar archive (Gzip-compressed)
lt: Tar archyvas (suspaustas su Gzip)

en: TarGA image
lt: TarGA paveikslėlis

en: Tcl script
lt: Tcl scenarijus

en: TeX document
lt: TeX dokumentas

en: TeX dvi document
lt: TeX dvi dokumentas

en: TeX font
lt: TeX šriftas

en: TeX font metrics
lt: TeX šrifto metrika

en: TeXInfo document
lt: TeXInfo dokumentas

en: Theme
lt: Tema

en: ToutDoux document
lt: ToutDoux dokumentas

en: Troff document
lt: Troff dokumentas

en: Troff me input document
lt: Troff me pradinis dokumentas

en: Troff mm input document
lt: Troff mm pradinis dokumentas

en: Troff ms input document
lt: Troff ms pradinis dokumentas

en: TrueType font
lt: TrueType šriftas

en: Truevision Targa image
lt: Truevision Targa paveikslėlis

en: USENET news message
lt: USENET naujienų žinutė

en: Unidata netCDF document
lt: Unidata netCDF dokumentas

en: Unknown type
lt: Nežinomas tipas

en: User Interface
lt: Vartotojo Sąsaja

en: User Interface/Fonts
lt: Vartotojo Sąsaja/Šriftai

en: Ustar archive
lt: Ustar archyvas

en: V font
lt: V šriftas

en: VOC audio
lt: VOC garsas

en: VRML document
lt: VRML dokumentas

en: WAIS source code
lt: WAIS pradinis tekstas

en: Wave audio
lt: WAV garsas

en: Web folder
lt: Tinklinis aplankas

en: Windows bitmap image
lt: Windows rastrinis paveikslėlis

en: Windows icon image
lt: Windows ženklų paveikslėlis

en: Windows metafile graphics
lt: WMF grafika

en: WordPerfect document
lt: WordPerfect dokumentas

en: X bitmap image
lt: X bitmap paveikslėlis

en: X window image
lt: X window paveikslėlis

en: XBEL bookmarks file
lt: XBEL nuorodų byla

en: XML document
lt: XML dokumentas

en: XPM image
lt: XPM paveikslėlis

en: Xbase database
lt: Xbase duomenų bazė

en: Yacc grammar source code
lt: Yacc grammar pradinis tekstas

en: Z shell script
lt: Z terpės scenarijus

en: Zip archive
lt: Zip archyvas

en: Zoo archive
lt: Zoo archyvas

en: gettext translation
lt: gettext vertimas

en: iPod software
lt: iPod programa

en: xfig vector graphic
lt: xfig vektorinė grafika
