gnome-panel - en to lt translation catalogue (491 entries)

en: 
    
    (If you choose not to reload it at this time you can always add it by right clicking on the panel and clicking on the "Add to Panel" submenu)
lt: 
    
    (Jei šį kartą nepasirinksi perkrovimo, visados galėsi pridėti šį įtaisą, paspaudus dešiniu pelės mygtuku ant skydelio ir paspaudus punktą "Pridėti į skydelį")

en: 
    
    Do you want to delete the applet from your configuration?
lt: 
    
    Ar norite pašalinti įtaisą iš Jūsų konfigūracijos?

en: %A %B %d
lt: %A, %B %d d.

en: %A, %B %d %Y
lt: %A, %Y m. %B %d d.

en: %l:%M %p
lt: %I:%M %p

en: %l:%M:%S %p
lt: %I:%M:%S %p

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using it, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
lt: %s yra visai bevertė programa. Ji tik eikvoja disko vietą ir kompiliavimo laiką, be to, jei paleista, taip pat ryja brangią Skydelio vietą bei atmintį. Jei kas nors bus rastas benaudojantis šią programėlę, jis nedelsiant turi būti nusiųstas pasitikrinti pas psichiatrą.

en: %s the Fish
lt: Žuvis %s

en: %s the Fish Says:
lt: Žuvis %s sako:

en: %s the Fish, a contemporary oracle
lt: Žuvis %s, šiuolaikinis orakulas

en: %s the Fish, the fortune teller
lt: Žuvis %s, fortūnų pasakotoja

en: (with minor help from George)
lt: (su maža Džordžo pagalba)

en: 12 hour
lt: 12 valandų

en: 24 hour
lt: 24 valandų

en: 24-hour
lt: 24 valandų

en: <b>Animation</b>
lt: <b>Animacija</b>

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendrai</b>

en: <b>Options</b>
lt: <b>Nustatymai</b>

en: <b>Preview</b>
lt: <b>Peržiūra</b>

en: <b>Restoring Minimized Windows</b>
lt: <b>Atkuriami sumažinti langai</b>

en: <b>Switcher</b>
lt: <b>Jungiklis</b>

en: <b>Window Grouping</b>
lt: <b>Langų grupavimas</b>

en: <b>Window List Content</b>
lt: <b>Langų sąrašo turinys</b>

en: <b>Window List Size</b>
lt: <b>Langų sąrašo dydis</b>

en: <b>Workspaces</b>
lt: <b>Darbalaukiai</b>

en: <small>Opaque</small>
lt: <small>Nepermatomas</small>

en: <small>Transparent</small>
lt: <small>Permatomas</small>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
lt: Žuvis be vardo - nuobodi žuvis. Pagyvink savo žuvį, ją pavadindamas

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
lt: Įtaisų, kuriuos skydelis ignoruos, IID sarašas. Tokiu būdu Jūs galite atjungti tam tikrus įtaisus nuo įkėlimo arba pasirodymo meniu. Pvz. tam, kad atjungti mini-commander įtaisą į sarašą įdėkit 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet'. Kad pakeitimas įsigalėtų skydelis turi būti perkrautas.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/general/$(profile)/toplevels/$(id).
lt: Skydelių ID sąrašas. Kiekvienas ID nusako individualų skydelį. Kiekvieno skydelio nustatymai yra saugomi /apps/panel/general/$(profile)/toplevels/$(id).

en: A list of panel applet IDs. Each ID identifies an individual panel applet. The settings for each of these applets are stored in /apps/panel/general/$(profiles)/applets/$(id).
lt: Skydelio įtaisų ID sąrašas. Kiekvienas ID nusako individualų skydelio įtaisą. Kiekvieno įtaiso nustatymai yra saugomi /apps/panel/general/$(profiles)/applets/$(id).

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/general/$(profiles)/objects/$(id).
lt: Skydelio objekų ID sąrašas. Kiekvienas ID nusako individualų skydelio objektą (pvz. leistuką, aktyvavimo arba meniu mygtuką, meniu juostą). Kiekvieno iš šių objektų nustatymai yra saugomi /apps/panel/general/$(profiles)/objects/$(id).

en: A simple applet for testing the GNOME-2.0 panel
lt: Paprastas įtaisas skirtas testuoti GNOME-2.0 skydelį

en: About GNOME
lt: Apie GNOME

en: About _GNOME
lt: Apie _GNOME

en: Accessories
lt: Priemonės

en: Action button type
lt: Veiksmų mygtukų tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Ad_just Date & Time...
lt: Pati_kslinti datą ir laiką...

en: Add new item to this menu
lt: Įdėti naują punktą į šį meniu

en: Add this as drawer to panel
lt: Įdėti jį į skydelį kaip stalčių

en: Add this as menu to panel
lt: Įdėti jį į skydelį kaip meniu

en: Add this launcher to panel
lt: Įdėti šį leistuką į skydelį

en: All Day
lt: Visa diena

en: Amusements
lt: Pramogos

en: An unknown error occurred while trying to open %s
lt: Įvyko nežinoma klaida bandant atidaryti %s

en: And many, many others...
lt: Daug daug kitų...

en: Animation _speed:
lt: Animacijos _greitis:

en: Animation speed
lt: Animacijų greitis

en: Applet IIDs to disable from loading
lt: Įtaisų IID kurių neįkelti

en: Applet:
lt: Įtaisas:

en: Applications
lt: Programos

en: Appointments
lt: Susitarimai susitikti

en: Area where notification icons appear
lt: Vieta, kurioje atsiranda pranešimų ikonos

en: Arro_ws on hide buttons
lt: Rodyti rod_ykles ant mygtukų

en: Autoclose drawer
lt: Savaime užsidarantis stalčius

en: Automatically hide panel into corner
lt: Slėpti skydelį į kampą

en: Background
lt: Fonas

en: Background _image:
lt: Fono pave_ikslas:

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background color opacity
lt: Fono spalvos skaidrumas

en: Background image
lt: Fono paveikslas

en: Background type
lt: Fono tipas

en: Behavior
lt: Elgesys

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Bottom Centered Panel
lt: Apatinis centruotas skydelis

en: Bottom Edge Panel
lt: Apatinis kraštinis skydelis

en: Bottom Expanded Edge Panel
lt: Apatinis išplėstas krašto skydelis

en: Bottom Floating Panel
lt: Apatinis plaukiojantis skydelis

en: Browse
lt: Naršyti

en: CDE Menu
lt: CDE meniu

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Can't find an empty spot
lt: Negaliu rasti laisvos vietos

en: Cannot convert '%s' from UTF-8
lt: Negaliu konvertuoti „%s“ iš UTF-8

en: Cannot create launcher
lt: Negaliu sukurti leistuko

en: Cannot display help document
lt: Negaliu parodyti pagalbos

en: Cannot display location '%s'
lt: Negaliu parodyti vietos '%s'

en: Cannot execute '%s'
lt: Negaliu paleisti '%s'

en: Cannot launch command '%s'
lt: Negaliu paleisti komandos '%s'

en: Cannot launch entry
lt: Neįmanoma paleisti įrašo

en: Cannot launch icon
lt: Negaliu įkelti piktogramos

en: Cannot load entry
lt: Neįmanoma įkrauti įrašo

en: Cannot open recently used document
lt: Negaliu atidaryti neseniai naudoto dokumento

en: Cannot remove menu item %s
lt: Negaliu pašalinti meniu punkto %s

en: Cannot save changes to launcher
lt: Negaliu išsaugoti leistuko pakeitimų

en: Cannot save launcher to disk
lt: Negaliu išsaugoti leistuko diske

en: Cannot save menu item to disk
lt: Negaliu išsaugoti meniu punkto diske

en: Cannot show %s
lt: Negaliu parodyti %s

en: Center panel on x-axis
lt: Centruoti skydelį pagal x ašį

en: Center panel on y-axis
lt: Centruoti skydelį pagal y ašį

en: Choose a file to append to the command...
lt: Pasirink bylą pridėjimui prie komandos...

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
lt: Spauskite čia, jei norite paslėpti visus langus ir rodyti darbastalį

en: Click here to restore hidden windows.
lt: Spausk čia, kad atstatyti paslėptus langus.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
lt: Paspaudę ant lango priversite programą baigti darbą. Norėdami atsisakyt spauskite <ESC>

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
lt: Norėdamas rasti vardą bylos, kurią nori pridėti prie komandos, spausk šį mygtuką.

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
lt: Norėdamas paleisti pažymėtą programą arba komandą komandų įvedimo eilutėje spausk šį mygtuką.

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Clock Preferences
lt: Laikrodžio nustatymai

en: Clock _type:
lt: Laikrodžio _tipas:

en: Close _drawer when launcher is clicked
lt: Uždaryti _stalčių, kai paspaudžiamas leistukas

en: Co_lor:
lt: Spa_lva:

en: Co_mmand to run when clicked:
lt: Ko_manda, paleidžiama spragtelėjus

en: Command entry
lt: Komandos įvedimo langelis

en: Command icon
lt: Komandos ikona

en: Command to execute on click
lt: Komanda paleidžiama spragtelėjus

en: Complete panel lockdown
lt: Visiškas skydelio prirakinimas

en: Computer Clock
lt: Kompiuterinis laikrodis

en: Confirm panel removal
lt: Patvirtink skydelio pašalinimą

en: Copy _Date
lt: Kopijuoti _datą

en: Copy _Time
lt: Kopijuoti _laiką

en: Could not get directory name from path: %s
lt: Negalėjau gauti katalogo vardo iš kelio: %s

en: Could not get file name from path: %s
lt: Negaliu gauti bylos vardo iš kelio: %s

en: Couldn't find a suitable application
lt: Tinkama programa nerasta

en: Create Launcher
lt: Sukurti leistuką

en: Create new file in the given directory
lt: Sukurti naują bylą duotame kataloge

en: Custom _format:
lt: Vartotojo _formatas:

en: Custom format
lt: Vartotojo formatas

en: Custom format of the clock
lt: Vartotojo nustatytas laikrodžio formatas

en: D_on't Delete
lt: Ne_ištrinti

en: Debian Menu
lt: Debian meniu

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
lt: Nusprendžia, kada langų sąraše sugrupuoti tos pačios programos langus. Galimos reikšmės yra "niekada", "auto" and "visada".

en: Delete Panel
lt: Pašalinti skydelį

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Details: %s
lt: Detalės: %s

en: Disable Force Quit
lt: Uždrausti priverstinį išėjimą

en: Disable Lock Screen
lt: Uždrausti ekrano užrakinimą

en: Disable Logging Out
lt: Atjungti atsijungimą iš Gnome

en: Display "Run Application" dialog keybinding
lt: Spartusis klavišas parodyti "Paleisti programą" dialogui

en: Display a swimming fish or another animated creature
lt: Rodyti plaukiančią žuvį ar kitą animuotą būtybę

en: Display all workspaces
lt: Rodyti visus darbalaukius

en: Display workspace names
lt: Rodyti darbalaukių vardus

en: Drawer
lt: Stalčius

en: Drawer and panel _animation
lt: Stalčių ir skydelio _animacija

en: E_xpand
lt: Iš_siplėsti

en: Enable animations
lt: Įjungti animacijas

en: Enable arrows on hide buttons
lt: Rodyti rodykles ant slėpimo mygtukų

en: Enable hide buttons
lt: Rodyti slėpimo mygtukus

en: Enable keybindings
lt: Įjungti klavišų susiejimus

en: Enable program list in "Run Application" dialog
lt: Leisti programų sąrašą "Paleisti programą" dialoge

en: Enable tooltips
lt: Įjungti patarimus

en: Enter a command string here to run it.
lt: Įrašykite komandą su parametrais, kad ją paleistumėte

en: Entire menu
lt: Pačiame meniu

en: Error getting value for '%s': %s
lt: Klaida bandant gauti '%s': %s reikšmę

en: Error loading display_all_workspaces value for Workspace Switcher: %s
lt: Klaida įkeliant display_all_workspaces reikšmę darbo erdvių keitikliui: %s

en: Error loading display_workspace_names value for Workspace Switcher: %s
lt: Klaida įkeliant display_workspace_names reikšmę darbalaukių keitikliui: %s

en: Error loading gconf directory '%s': %s
lt: Klaida įkraunant gconf katalogą '%s': %s

en: Error loading glade file %s
lt: Klaida įkeliant glade bylą %s

en: Error loading num_rows value for Workspace Switcher: %s
lt: Klaida įkeliant num_rows reikšmę darbalaukių keitikliui: %s

en: Error reading GConf boolean value '%s': %s
lt: Klaida skaitant GConf loginę reikšmę '%s': %s

en: Error reading GConf integer value '%s': %s
lt: Klaida skaitant GConf skaičiaus reikšmę '%s': %s

en: Error reading GConf list value '%s': %s
lt: Klaida skaitant GConf sąrašo reikšmę '%s': %s

en: Error reading GConf string value '%s': %s
lt: Klaida skaitant GConf eilutės reikšmę '%s': %s

en: Error watching gconf key '%s': %s
lt: Klaida žiūrint gconf raktą '%s': %s

en: Exception from popup_menu '%s'
lt: Išimtis iš popup_menu '%s'

en: Expand program list in "Run Application" dialog
lt: Išskleisti programų sąrašą "Paleisti programą" dialoge

en: Expand to occupy entire screen width
lt: Išplėsti taip, kad būtų užimamas visas ekrano plotis

en: Failed to get pixmap %s
lt: Nepavyko nuskaityti paveikslėlio %s

en: Failed to launch time configuration tool: %s
lt: Nepavyko paleisti laiko nustatymo įrankio: %s

en: Failed to load %s: %s
lt: Nepavyko paleisti %s: %s

en: Failed to load image %s
lt: Nepavyko įkrauti paveikslo %s

en: Failed to locate a program for configuring the date and time. Perhaps none is installed?
lt: Nerasta programa skirta datos ir laiko nustatymui. Gal ji neįdiegta?

en: Fast
lt: Greitas

en: File %s already exists. Overwrite?
lt: Byla %s egzistuoja. Užrašyti ant viršaus?

en: File not found
lt: Byla nerasta

en: Find files, folders, and documents on your computer
lt: Rasti bylas, aplankus ir dokumentus tavo kompiuteryje

en: Fish
lt: Žuvis

en: Fish Preferences
lt: Žuvies nustatymai

en: Fit image to panel
lt: Pritaikyti paveikslą skydeliui

en: Force Quit
lt: Priversti išeiti

en: Force a misbehaving application to quit
lt: Priversti blogai besielgiančią programą išeiti

en: Force this application to exit?
    (Any open documents will be lost.)
lt: Priversti šią programą baigti darbą?
    (Bet kokie atidaryti dokumentai bus prarasti.)

en: Frames in fish's animation
lt: Kadrų skaičius žuvies animacijoje

en: From Whence That Stupid Fish Came
lt: Iš kur ta kvaila žuvis atsirado

en: GNOME Panel Shell
lt: GNOME skydelio apvalkalas

en: General
lt: Bendra

en: Get the current time and date
lt: Gauti dabarties laiką ir datą

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-panel
lt: Nerasta ekrano nuotraukos programos glade byla.
    Patikrinkite, ar gerai įdiegtas gnome skydelis

en: Grab a window instead of the entire screen
lt: Fotografuoti langą vietoj viso ekrano

en: Group windows when _space is limited
lt: _Grupuoti langus, kai trūksta vietos

en: Hide Panel
lt: Paslėpti skydelį

en: Hide application windows and show the desktop
lt: Slėpti programų langus ir rodyti darbastalį

en: Highlight launchers on mouseover
lt: Paryškinti leistukus virš jų esant pelės žymekliui

en: Hour format
lt: Valandų formatas

en: I've detected a panel already running,
    and will now exit.
lt: Rastas jau veikiantis skydelis,
    todėl bus baigiamas darbas.

en: Icon used for object's button
lt: Objekto mygtukui naudojama ikona

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
lt: Jei tiesa, vartotojui norint pašalinti skydelį, prašoma patvirtinimo.

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
lt: Jei tiesa, stalčius automatiškai užsidarys, jei vartotojas paspaus jame esantį leistuką.

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
lt: Jei tiesa, leistukas bus paryškintas, kai pelės žymeklis bus virš leistuko.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
lt: Jei tiesa, laikrodyje be laiko rodyti dar ir datą.

en: If true, display seconds in time.
lt: Jei tiesa, rodyti sekundes.

en: If true, display time in Universal Coordinated Time zone.
lt: Jei tiesa, rodyti UTC laiką.

en: If true, panel-specific keybindings are enabled.
lt: Jei tiesa, veiks skydelio klavišų susiejimai.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
lt: Jei tiesa, rodyti datą patarime, kai pelės žymeklis yra virš laikrodžio.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
lt: Jei tiesa, tai "Žinomos programos" sąrašas "Paleisti programą" dialoge yra išplečiamas paleidus šį dialogą. Šis raktas veikia tik tada, kai rakto enable_progam_list reikšmė yra true.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
lt: Jei tiesa, tai "Žinomos programos" sąrašas yra prieinamas "Paleisti programą" dialoge. Ar sąrašas bus išplečiamas ar ne priklauso nuo show_program_list rakto.

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
lt: Jei tiesa, tai žuvies animacija vertikaliuose skydeliuose bus pasukta.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
lt: Jei reikšmė teigiama, skydelis neleis vartotojui priversti programą išeiti, pašalinant priėjimą prie priverstinio išėjimo mygtuko.

en: If true, the panel will not allow a user to lock their screen, by removing access to the lock screen menu entries.
lt: Jei reikšmė teigiama, skydelis neleis vartotojams užrakinti jų ekranų, pašalinant priėjimą prie ekrano užrakinimo meniu įrašo.

en: If true, the panel will not allow a user to log out, by removing access to the log out menu entries.
lt: Jei reikšmė teigiama, skydelis neleis vartotojui atsijungti, pašalinant priėjimą prie atsijungimo meniu irašo.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
lt: Jei teigiama, skydelis neleis jokių pakeitimų skydelio konfigūracijoje. Individualius įtaisus gali reikti užrakinti atskirai. Kad įsigalėtų šis pakeitimas, skydelis turi būti perkrautas.

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
lt: Jei tiesa, objekto padėtis yra nusakoma atskaitos tašku laikan dešinį skydelio kraštą (apatinį, jei skydelis vertikalus)

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
lt: Jei tiesa, vartotojas negali perkelti įtaiso pirma neatrakinęs jo naudodamasis "Atrakinti" meniu punktu

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
lt: Jei tiesa, langų saraše bus matomi visi langai iš visų darbastalių. Priešingu atveju bus rodomi langai iš dabartinio darbastalio

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
lt: Jei tiesa, darbalaukių keitiklis rodys visus darbalaukius. Priešingu atveju bus rodomas tik esamas darbaulaukis

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace.
lt: Jei tiesa, darbalaukiai darbalaukių keitiklyje rodys darbalaukių vardus. Priešingu atveju jie rodys darbaulaukio turinį

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
lt: Nustačius, išdidinant sumažintas langas bus perkeltas į esamą darbalaukį. Priešingu atveju esamas darbalaukis bus pakeistas į lango darbalaukį

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
lt: Jei tiesa, skydelio objektams yra rodomi patarimai.

en: Image Background Details
lt: Fono paveikslėlio detalės

en: Incomplete '%s' background type received
lt: Gautas nepilnas '%s' fono tipas

en: Incomplete '%s' background type received: %s
lt: Gautas nepilnas '%s' fono tipas: %s

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
lt: Nepakanka atminties nuotraukai.
    Atlaisvinkite šiek tiek resursų ir pabandykite dar kartą

en: Internet time
lt: Interneto laikas

en: Interpret position relative to bottom/right edge
lt: Laikyti atskaitos tašku apatinį/dešinį kraštą

en: Key %s is not set, can't load launcher
lt: Nenustatytas raktas %s, todėl negaliu paleisti leistuko

en: Large
lt: Didelis

en: Launcher Properties
lt: Leistuko savybės

en: Launcher from menu
lt: Leistukas iš meniu

en: Launcher location
lt: Leistuko vieta

en: Launcher...
lt: Leistukas...

en: Left
lt: Kairėje

en: Left Centered Panel
lt: Kairės centruotas skydelis

en: Left Edge Panel
lt: Kairės kraštinis skydelis

en: Left Expanded Edge Panel
lt: Kairės išplėstas kraštinis skydelis

en: Left Floating Panel
lt: Kairės plaukiojantis skydelis

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Lock the object to the panel
lt: Prirakinti objektą prie skydelio

en: Lock the screen so that you can temporarily leave your computer
lt: Užrakinti ekraną, kad galėtum laikinai pasitraukti nuo savo kompiuterio

en: Lock the screen so you can temporarily leave your computer
lt: Užrakinti ekraną, kad galėtum laikinai pasitraukti nuo savo kompiuterio

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Log out of GNOME
lt: Atsijungti nuo GNOME

en: Log out of this session to log in as a different user or to shut down the computer
lt: Išsiregistruoti iš šios sesijos, kad prisiregistruotum kitu vartotoju, arba išjungti kompiuterį

en: M_inimum size:
lt: M_ažiausias dydis:

en: Ma_ximum size:
lt: D_idžiausias dydis:

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Maximum window list size
lt: Didžiausias langų sąrašo dydis

en: Medium
lt: Vidutiniškas

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu Bar
lt: Meniu juosta

en: Menu content path
lt: Meniu turinio kelias

en: Minimum window list size
lt: Mažiausias langų sąrašo dydis

en: Move windows to current workspace when unminimized
lt: Perkelti langus į esamą darbalaukį, kai jie padidinami

en: Name to identify panel
lt: Skydelio pavadinimas

en: No 'Exec' or 'URL' field in entry
lt: Nėra 'Exec' arba 'URL' įrašų

en: No URI provided for panel launcher desktop file
lt: Skydelio leistuko desktop byloje nėra nurodytas URI

en: No Windows Open
lt: Neatidarytas nei vienas langas

en: Not enough room to write file %s
lt: Neužtenka vietos įrašyti bylai %s

en: Notification Area
lt: Pranešimų vieta

en: Notification Area Factory
lt: Pranešimų vietos Factory

en: Number of _workspaces:
lt: _Darbalaukių skaičius:

en: Object's position on the panel
lt: Objekto padėtis skydelyje

en: Open URL: %s
lt: Atidaryti URL: %s

en: Orientation:
lt: Orientacija:

en: Panel
lt: Skydelis

en: Panel '%s' is set to be displayed on screen %d which is not currently available. Not loading this panel.
lt: Nurodyta, kad skydelis '%s' turi būt rodomas ekrane %d. Šis ekranas šiuo metu nepasiekiamas, todėl šis skydelis nebus rodomas.

en: Panel ID list
lt: Skydelio ID sąrašas

en: Panel Notification Area
lt: Skydelio pranešimų vieta

en: Panel Preferences
lt: Skydelio nustatymai

en: Panel Properties
lt: Skydelio savybės

en: Panel applet ID list
lt: Skydelio įtaisų ID sąrašas

en: Panel attached to drawer
lt: Prie stalčiaus pridėtas skydelis

en: Panel autohide delay
lt: Skydelio slėpimo delsa

en: Panel autounhide delay
lt: Skydelio atslėpimo delsa

en: Panel object ID list
lt: Skydelio objektų ID sąrašas

en: Panel object type
lt: Skydelio objekto tipas

en: Panel orientation
lt: Skydelio orientacija

en: Panel size
lt: Skydelio dydis

en: Pause per frame
lt: Pauzė tarp kadrų

en: Pick a color
lt: Išsirink spalvą

en: Popup panel menu keybinding
lt: Spartusis klavišas parodyti skydelio meniu

en: Prefs Dir:
lt: Nuostatų katalogas:

en: Properties
lt: Savybės

en: Protect your computer from unauthorized use
lt: Apsaugoti kompiuterį nuo neteisėto panaudojimo

en: Put into run dialog
lt: Įdėti į „Paleisti“ dialogą

en: Ranges that hint what sizes are acceptable for the applet
lt: Rėžiai, nurodantys, kokie dydžiai priimtini įtaisui

en: Recent Documents
lt: Paskutiniai dokumentai

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį punktą

en: Restart _Screensaver Daemon
lt: Perleisti _užsklandos demoną

en: Restore to current _workspace
lt: Atkurti į _dabartinį darbalaukį

en: Restore to na_tive workspace
lt: Atkurti į _gimtajį darbalaukį

en: Right
lt: Dešinėje

en: Right Centered Panel
lt: Dešinės centruotas skydelis

en: Right Edge Panel
lt: Dešinės kraštinis skydelis

en: Right Expanded Edge Panel
lt: Dešinysis išplėstas krašto skydelis

en: Right Floating Panel
lt: Dešinės plaukiojantis skydelis

en: Rotate image on vertical panels
lt: Pasukti paveikslą stačiuose skydeliuose

en: Rotate image when panel is _vertical
lt: Pasukti paveikslėlį stačiuose s_kydeliuose

en: Rotate on vertical panels
lt: Pasukti stačiuose skydeliuose

en: Rows in workspace switcher
lt: Eilučių skaičius darbalaukių keitiklyje

en: Run
lt: Paleisti

en: Run Application
lt: Paleisti programą

en: Run Application...
lt: Leisti programą...

en: Run a command
lt: Paleisti komandą

en: Run an Application by entering a command
lt: Paleisti programas, įrašant komandą

en: Run in _terminal
lt: Paleisti _terminale

en: Run with _file...
lt: Leisti su _byla...

en: S_tyle:
lt: S_tilius

en: Save Screenshot
lt: Išsaugoti nuotrauką

en: Save screenshot to _desktop
lt: Išsaugoti nuotrauką _darbalaukyje

en: Save screenshot to _file:
lt: Išsaugoti nuotrauką _byloje:

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
lt: Išsaugoti nuotrauką _web puslapyje (išsaugoti ~/public__html)

en: Screenshot
lt: Nuotrauka

en: Screenshot-%d.png
lt: Nuotrauka-%d.png

en: Screenshot-%s-%d.png
lt: Nuotrauka-%s-%d.png

en: Screenshot-%s.png
lt: Nuotrauka-%s.png

en: Screenshot.png
lt: Nuotrauka.png

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search for Files
lt: Ieškoti bylų

en: Search for Files...
lt: Ieškoti bylų...

en: Select an application to view its description.
lt: Norėdamas pažiūrėti programos aprašymą, pasirink programą.

en: Select preferences for all your panels
lt: Parinkit nustatymus visiems Jūsų skydeliams

en: Select this box to run the command in a terminal window.
lt: Pažymėk šią varnelę, jei nori, kad komanda būtų paleista terminalo lange.

en: Sh_ow windows from current workspace
lt: Rodyti langus iš _esamo darbalaukio

en: Show Desktop
lt: Rodyti darbastalį

en: Show Desktop Button
lt: Darbastalio rodymo mygtukas

en: Show _all workspaces in:
lt: Rodyti _visus darbalaukius:

en: Show _date
lt: Rodyti _datą

en: Show _only the current workspace
lt: Rodyti _tik dabartinį darbalaukį

en: Show _seconds
lt: Rodyti _sekundes

en: Show date in clock
lt: Rodyti datą laikrodyje

en: Show date in tooltip
lt: Rodyti datą paaiškinamojoje kortelėje

en: Show hide _buttons
lt: Rodyti slėpimo _mygtukus

en: Show list of known _applications
lt: Rodyti žinomų programų _sąrašą

en: Show time with seconds
lt: Rodyti laiką su sekundėmis

en: Show windows from a_ll workspaces
lt: Rodyti langus iš _visų darbalaukių

en: Show windows from all workspaces
lt: Rodyti langus iš visų darbalaukių

en: Show workspace _names in switcher
lt: _Rodyti darbalaukių vardus jungiklyje

en: Size
lt: Dydis

en: Size:
lt: Dydis:

en: Slow
lt: Lėtas

en: Small
lt: Mažas

en: Solid c_olor
lt: Pilna s_palva

en: Some of these properties are locked down
lt: Kai kurių iš šių savybių negalima keisti

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
lt: Fono spalvos nurodymas #RGB formatu.

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
lt: Nurodo bylą naudojamą fono paveiksliukui. Jeigu paveiksliukas turi alfa kanalą, jis bus įkomponuotas į.darbastalio paveikslėlį.

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
lt: Nurodo fono spalvos permatomumą. Jeigu spalva yra nors šiek tiek permatoma (permatomumo reikšmė mažesnė nei 65535) , spalva bus įkomponuota į darbalaukio fono paveikslą.

en: Specify a gconf location in which the applet preferences should be stored
lt: Nurodykit gconf vietą, kurioje turėtų būti saugomi įtaiso nustatymai

en: Specify a profile name to load
lt: Nurodyk įkeliamos sesijos pavadinimą

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
lt: Nurodyk pradinę skydelio orientaciją (top, bottom, left or right)

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
lt: Nurodyk pradinį įtaiso dydį (xx-small, medium, large etc.)

en: St_retch
lt: Ište_mpti

en: Stretch image to panel
lt: Ištempti paveikslą ant skydelio

en: SuSE Menu
lt: SuSE meniu

en: Switch between open windows
lt: Šokinėti tarp atidarytų langų

en: Switch between workspaces
lt: Šokinėti tarp darbo erdvių

en: Take Screenshot...
lt: Padaryti nuotrauką...

en: Take a screenshot of your desktop
lt: Padaryti darbalaukio nuotrauką

en: Take screenshot
lt: Padaryti ekrano nuotrauką

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
lt: Padaryti nuotrauką po tam tikros pauzės [sekundėmis]

en: Take window screenshot
lt: Padaryti lango nuotrauką

en: Tasks
lt: Užduotys

en: The "%s" applet appears to have died unexpectedly.
    
    Do you want to reload this applet?
lt: Panašu, kad įtaisas „%s“ netikėtai "numirė".
    
    Ar norit iš naujo paleisti šį įtaisą?

en: The Applet's containing Panel is locked down
lt: Įtaisus turintis skydelis yra prirakintas

en: The Applet's containing Panel's background color or pixmap
lt: Skydelio, kuriame yra įtaisas, fono spalva arba paveikslas

en: The Applet's containing Panel's orientation
lt: Įtaisas turintis skydelio orientaciją

en: The Applet's containing Panel's size in pixels
lt: Skydelio, kuriame yra įtaisas, dydis taškais

en: The Applet's flags
lt: Įtaiso parinktys

en: The Clock displays the current time and date
lt: Laikrodžio įtaisas rodo dabartinį laiką ir datą

en: The GNOME Panel
lt: GNOME skydelis

en: The Window List shows a list of all windows and lets you browse them.
lt: Langų sąrašas rodo visų langų sąrašą ir leidžia tarp jų persijungti.

en: The Window Selector shows a list of all windows and lets you browse them.
lt: Langų parinkiklis rodo visų langų sąrašą ir leidžia tarp jų persijungti.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
lt: Darbalaukių keitklis parodo sumažintą jūsų darbalaukių versiją, kuri leidžia jums tvarkyti savo langus.

en: The default application for this type of file cannot handle remote files
lt: Šitam bylų tipui skirta įprastinė programa nemoka elgtis su nutolusiomis bylomis

en: The fish's animation pixmap
lt: Žuvies animacijos paveiksliukas

en: The fish's name
lt: Žuvies vardas

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
lt: Skydelio aukštis (vertialaus skydelio plotis). Mažiausią skydelio dydį skydelis nustatys užkrovimo metu. Jis priklausys nuo šrifto dydžio bei kitų priežasčių. Didžiausias skydelis negali užimti daugiau nei ketvirtadalį ekrano aukščio (arba pločio).

en: The icon of the command to be run.
lt: Leidžiamos komandos ikona

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
lt: Skydelio turinčio šį objektą identifikatorius.

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
lt: .desktop bylos, aprašančios leistuką vieta. Šis raktas yra aktualus tik tada, kai object_type raktas yra "launcher-object".

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
lt: Skydelis įkeldamas „%s“ susidūrė su problema.

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
lt: Šio skydelio objekto padėtis. Padėtis nusakoma taškų skaičiumi nuo kairiojo skydelio krašto (viršutinio, jei skydelis vertikalus)

en: The system administrator has disallowed
    modification of the panel configuration
lt: Sistemos administratorius uždraudė
    keisti skydelio konfigūraciją

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
lt: Tekstas rodomas šio stalčiaus ar meniu paaiškinime. Šis raktas yra svarbus tik kai object_type yra "drawer-object" arba "menu-object".

en: The use of this key was deprecated in GNOME 2.6 in favour of the 'format' key. The schema is retained for compatibility with older versions.
lt: Šis raktas nenaudojamas GNOME 2.6, vietoje jo naudojamas 'format' raktas. Schema išsaugota dėl suderinamumo su senesnėmis versijomis.

en: The user's directory in which screenshots should be saved so as to appear on the web.
lt: Vartotojo katalogas kuriame nuotraukos turi būti išsaugotos taip, kad būtų galima jas rodyti internete

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
lt: Reikia pakeisti vandenį!
    (Pažiūrėk, kokia šiandien diena)

en: There was an error displaying help: 
    %s
lt: Įvyko klaida rodant pagalbą: 
    %s

en: There was an error displaying help: %s
lt: Įvyko klaida rodant pagalbą: %s

en: This button lets you hide all windows and show the desktop
lt: Paspaudus šį mygtuką paslepiami visi langai ir parodomas darbastalis

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
lt: Čia yra nurodytas skydelio pavadinimas, suprantamas žmonėms. Jo pagrindinis tikslas būti skydelio lango antrašte, kuri gali būti naudinga renkantis tarp skydelių.

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
lt: Rodant visus darbalaukius, tai nustato keliose eilutėse (horizontaliame išdėstyme) ar stulpeliuose (vertikaliame išdėstyme) darbalaukių keitiklis rodys darbalaukius

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
lt: Šis raktas nusako komandą, paleidžiamą spragtelėjus ant žuvies

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
lt: Šis raktas nurodo paveikslėlio, kuris bus naudojamas žuvies įtaiso animacijai, bylos pavadinimą, santykinį paveikslėlio katalogui.

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format.
lt: Šis raktas nurodo formatą naudojamą laikrodžio įtaiso, kai formato raktas yra nustatytas į "custom". Jūs galite naudoti strftime() suprantamus parametrus, kad išgauti specifinį formatą.

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display internet time. The internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
lt: Šis raktas nurodo kokį valandų formatą rodo laikrodžio įtaisas. Galimos vertės yra: "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" ir "custom". Jeigu nustatyta "internet", laikrodis rodys interneto laiką. Interneto laiko sistema padalina dieną į 1000 ".dužių". Šioje laiko sistemoje nėra laiko juostų, taigi laikas yra tas pats visame pasaulyje. Jei nustatyta "unix", laikrodis rodys laiką sekundėmis nuo Epochos, t.y. 1970-01-01. Ir jeigu nustatyta "custom", laikrodis rodys laiką pagal formatą nurodytą custom_format rakte.

en: This key specifies the maximum width that the window list requests. The maximum width setting is useful to limit the size of the window list in large panels, where the window list could fill the entire space available.
lt: Šis raktas nurodo maksimalų langų sąrašo prašomą plotį. Šis nustatymas yra naudingas, norint apriboti langų sąrašo ilgį dideliuose skydeliuose, nes jis gali užimti visą laisvą vietą.

en: This key specifies the minimum width that the window list requests.
lt: Mažiausias dydis, kurio reikalauja langų sąrašas

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
lt: Šis raktas nusako kadrų skaičius žuvies animacijoje

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
lt: Šis raktas nurodo kiek sekundžių kiekvienas kadras bus rodomas.

en: This key specifies the program to run in order to configure the time.
lt: Šis raktas nurodo programą, skirtą laiko nustatymui.

en: This launch icon does not specify a url to show.
lt: Ši leistuko piktograma nenurodo, kokį url parodyti.

en: This program is responsible for launching other applications and embedding small applets within itself.
lt: Ši programa atsakinga už kitų programų paleidimą, įtaisų laikymą savyje, pasaulio taiką ir nenuspėjamus X'ų nulūžimus.

en: Time configuration tool
lt: Laiko nustatymo įrankis

en: Tool to switch between windows
lt: Įrankis persijunginėjimui tarp langų

en: Tooltip displayed for drawer or menu
lt: Stalčiui arba meniu rodomas paaiškinimas

en: Top
lt: Viršuje

en: Top Centered Panel
lt: Viršutinis centruotas skydelis

en: Top Edge Panel
lt: Viršutinis kraštinis skydelis

en: Top Expanded Edge Panel
lt: Viršutinis išplėstas kraštinis skydelis

en: Top Floating Panel
lt: Viršutinis plaukiojantis skydelis

en: Toplevel panel containing object
lt: Skydelis, kuriame yra objektas

en: UNIX time
lt: UNIX laikas

en: Un_lock
lt: At_rakinti

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
lt: Nepavyko sukurti png info.
    Tikriausiai tavo sistemoje yra bloga libpng versija

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
lt: Negalima sukurti bylos:
     "%s"
    Pasitikrinkite savo teises į tėvinį katalogą

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
lt: Nepavyko įvykdyti '%s'
    
    Detaliai: %s

en: Unable to get the name of the command to execute
lt: Nerastas paleidžiamos komandos vardas

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
lt: Nepavyko iniclaizuoti png struktūros.
    Tikriausiai tavo sistemoje yra bloga libpng versija

en: Unable to load panel stock icon '%s'
lt: Nepavyko įkelti skydelio standartinės ikonos '%s'

en: Unable to locate the command to execute
lt: Nerasta paleidžiama komanda

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
lt: Nepavyko atidaryti darbastalio bylos %s skirtos skydelio leistukui %s%s

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
lt: Nepavyko nustatyti png info.
    Tikriausiai tavo sistemoje yra bloga libpng versija

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
lt: Nepavyko padaryti esamo darbastalio nuotraukos.

en: Unknown Window
lt: Nežinomas langas

en: Unknown background type received
lt: Gautas nežinomas fono tipas

en: Use UNIX time
lt: Naudoti UNIX laiką

en: Use UTC
lt: Naudoti UTC

en: Use _UTC
lt: Naudoti _UTC

en: Use custom icon for object's button
lt: Naudoti tinkintą ikoną objekto mygtukui

en: Use custom path for menu contents
lt: Naudoti tinkintą kelią meniu turiniui

en: Use internet time
lt: Naudoti Interneto laiką

en: Utility
lt: Įrankiai

en: Visible pixels when hidden
lt: Matomi taškai, kai paslėpta

en: Wanda Factory
lt: Vandų gamykla

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
lt: Perspėjimas:  Atrodo, kad komanda iš tikro gali būti naudinga.
    Kadangi tai nenaudingas įtaisas, tu gali nenorėti to daryti.
    Mes nuoširdžiai patariame nenaudoti %s niekam, kas galėtų
    padaryti įtaisą "praktišku" ar naudingu.

en: Web directory
lt: Web katalogas

en: When a panel is deleted, the panel and its
     settings are lost. Delete this panel?
lt: Kai skydelis pašalinamas, jo bei visų jo įtaisų
    nuostatos prarandamos. Pašalinti šį skydelį?

en: When to group windows
lt: Kada grupuoti langus

en: Will run command: '%s'
lt: Bus paleista komanda: '%s'

en: Window List
lt: Langų sąrašas

en: Window List Preferences
lt: Langų sąrašo nustatymai

en: Window Selector
lt: Langų parinkiklis

en: Workspace Names
lt: Darbalaukių vardai

en: Workspace Switcher
lt: Darbo erdvių keitiklis

en: Workspace Switcher Preferences
lt: Darbalaukių perjungiklio nustatymai

en: Workspace na_mes:
lt: Darbalaukių va_rdai:

en: X Large
lt: X didelis

en: X Small
lt: X mažas

en: X co-ordinate of panel
lt: Skydelio X koordinatė

en: X screen where the panel is displayed
lt: X ekranas kuriame rodomas skydelis

en: XX Large
lt: XX didelis

en: XX Small
lt: XX mažas

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
lt: Xinerama monitorius kuriame rodomas skydelis

en: Y co-ordinate of panel
lt: Skydelio Y koordinatė

en: You can not create a new launcher at this location since the location is not writable.
lt: Naujo leistuko sukurti čia negalima, nes į šią vietą negalima rašyti.

en: You cannot remove your last panel.
lt: Negalima pašalinti paskutinio skydelio.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
lt: Tavo sistemoje nėra įdiegta „fortune“, arba nėra kelyje.
    
    Prašom pataisyti tai Žuvies savybių dialoge.

en: You have to specify a name.
lt: Reikia nurodyti vardą.

en: You have to specify a valid URL or command.
lt: Reikia nurodyti teisingą URL arba komandą.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
lt: Jūsų langų tvarkyklė nepalaiko darbastalo rodymo mygtuko, arba Jūs nenaudojate jokios langų tvarkyklės.

en: _About Panels
lt: _Apie skydelius

en: _About...
lt: _Apie...

en: _Activate Screensaver
lt: Į_jungti užsklandą

en: _Add to Panel
lt: Į_dėti į skydelį

en: _Always group windows
lt: _Visada grupuoti langus

en: _Autohide
lt: _Leisti slėptis pačiam

en: _Delete This Panel
lt: _Pašalinti šį skydelį

en: _Delete This Panel...
lt: _Pašalinti šį skydelį...

en: _File:
lt: _Byla:

en: _Force quit
lt: _Priversti baigti

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Icon:
lt: P_iktograma:

en: _Kill Screensaver Daemon
lt: _Nužudyti užsklandos demoną

en: _Lock
lt: _Prirakinti

en: _Lock Screen
lt: _Užrakinti ekraną

en: _Move
lt: P_erkelti

en: _Name of fish:
lt: Žuvies _vardas:

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: _Never group windows
lt: _Niekada negrupuoti langų

en: _New Panel
lt: _Naujas skydelis

en: _None (use system theme)
lt: _Jokios (naudoti sistemos temą)

en: _Orientation:
lt: _Orientacija:

en: _Pause per frame:
lt: _Pauzė tarp kadrų:

en: _Preferences...
lt: _Nustatymai...

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Remove From Panel
lt: _Pašalinti iš skydelio

en: _Rotate on vertical panels
lt: _Pasukti stačiuose skydeliuose

en: _Run
lt: Pa_leisti

en: _Scale
lt: _Keisti dydį

en: _Size:
lt: _Dydis:

en: _Tile
lt: L_ygiuoti

en: _Total frames in animation:
lt: Kadrų _skaičius animacijoje:

en: columns
lt: stulpeliai

en: file not found
lt: byla nerasta

en: frames
lt: kadrai

en: none
lt: joks

en: pixels
lt: taškai

en: query returned exception %s
lt: užklausa grąžino išimtį %s

en: rows
lt: eilutės

en: seconds
lt: sekundžių
