libgtop - en to lt translation catalogue (266 entries)

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Address
lt: Adresas

en: Address of beginning of code segment
lt: Kodo segmento pradinis adresas

en: Address of end of code segment
lt: Kodo segmento galinis adresas

en: Address of the bottom of stack segment
lt: Buferio segmento apačios adresas

en: Adjust on exit max value
lt: Didžiausia pakeitimo išeinant reikšmė

en: Alarm clock
lt: Signalinis laikrodis

en: Array of additional process groups
lt: Papildomų procesų grupių masyvas

en: Available blocks
lt: Prieinami blokai

en: Background read from tty
lt: Foninis skaitymas iš tty

en: Background write to tty
lt: Foninis rašymas į tty

en: Bad argument to system call
lt: Klaidingi sisteminio iškvietimo argumentai

en: Basename of executable file in call to exec()
lt: Paleidžiamos bylos vardas exec() kreipinyje

en: Bit field indicating which CPU is currently running
lt: Bitų laukas nurodantis dabar dirbantį CPU

en: Blocked
lt: Užblokuota

en: BootTime
lt: ĮkeltiesLaikas

en: Broken pipe
lt: Netvarkingas nukreipimas

en: Buffers
lt: Buferiai

en: Bus error
lt: Magistralės klaida

en: Bytes In
lt: Ateina Baitų

en: Bytes Out
lt: Išeina Baitų

en: Bytes Total
lt: Viso Baitų

en: CPU Time in System Mode
lt: Sisteminis CPU Panaudojimas

en: CPU Time in User Mode
lt: Vartotojiškas CPU Panaudojimas

en: CPU Time in User Mode (nice)
lt: Vartotojiškas CPU Panaudojimas (nice)

en: CPU Time in the Idle Task
lt: Neveiklių Užduočių CPU Panaudojimas

en: CPU Usage
lt: CPU Panaudojimas

en: CPU limit exceeded
lt: CPU apribojimai viršyti

en: Cached
lt: Podėlyje

en: Child status has changed
lt: Susijusio proceso būklė pakito

en: Collisions
lt: Kolizijos

en: Command line arguments of the process
lt: Proceso komandinės eilutės parametrai

en: Continue
lt: Tęsti

en: Current limit in bytes on the rss of the process (usually 2,147,483,647).
lt: Dabartinė proceso rss riba baitais (paprastai 2,147,483,647).

en: DEBUG
lt: TESTAVIMAS

en: Data resident set size
lt: Duomenų atminties nustatymo dydis

en: Default max size of queue
lt: Standartinė užklausos dydžio riba

en: Dirty Size
lt: Užterštas Dydis

en: Don't fork into background
lt: Nepasitraukti į foninį režimą

en: EMT error
lt: EMT klaida

en: Effective Group ID
lt: Veikiantis Grupės ID

en: Effective User ID
lt: Veikiantis Vartotojo ID

en: Enable debugging
lt: Įjungti testavimo režimą

en: Enable verbose output
lt: Įjungti išsamų režimą

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: Klaidingi parametrai %s: %s.
    Paleiskite '%s --help' norėdami pamatyti visus galimus komandinės eilutės parametrus.

en: Errors In
lt: Ateina Klaidų

en: Errors Out
lt: Išeina Klaidų

en: Errors Total
lt: Viso Klaidų

en: File System Usage
lt: Bylų Sistemos Panaudojimas

en: File size limit exceeded
lt: Bylų dydžio apribojimai viršyti

en: Filesystem Group ID
lt: Bylų sistemos grupės ID

en: Filesystem User ID
lt: Bylų sistemos vartotojo ID

en: Floating-point exception
lt: Slankaus kablelio klaida

en: Free Memory
lt: Laisva Atmintis

en: Free Swap Space
lt: Laisvo Swap Dydis

en: Free blocks
lt: Laisvi blokai

en: Free blocks available to non-superusers
lt: Laisvi blokai prieinami vartotojams

en: Free blocks available to the superuser
lt: Laisvi blokai prieinami administratoriui

en: Free file nodes
lt: Laisvi bylų resursai

en: Free memory size in kB
lt: Laisvos atminties kiekis kB

en: Frequency
lt: Dažnis

en: Full device number of controlling terminal
lt: Pilnas terminalo kontrolės įrenginio numeris

en: GID of process
lt: Proceso GID

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Groups
lt: Grupės

en: Hangup
lt: Atsijungti

en: Has CPU
lt: Turi CPU

en: HasCPU
lt: TuriCPU

en: I/O now possible
lt: Dabar leistinas I/O

en: Idle
lt: Stovi

en: Idle (%)
lt: Stovi (%)

en: Idletime
lt: Tykos laikas

en: Illegal instruction
lt: Neleistina instrukcija

en: Information request
lt: Informacijos užklausa

en: Input bytes
lt: Gauta baitų

en: Interface Flags
lt: Jungties Požymiai

en: Interrupt
lt: Pertraukimas

en: Invoked from inetd
lt: Paleistas iš inetd

en: It_Real_Value
lt: Tai_Reali_Reikšmė

en: Kernel flags of the process.
    
    On Linux, currently every flag has the math bit set, because crt0.s checks for math emulation, so this is not included in the output.
    
    This is probably a bug, as not every process is a compiled C program.
    
    The math bit should be a decimal 4, and the traced bit is decimal 10.
lt: Proceso branduolio požymiai.
    
    Linux sistemose šiuo metu kiekvienas požymis turi nustatytą math bitų seką, kadangi crt0 turi matematinės emuliacijos testus ir ši bitų seka nėra išvedama.
    
    Tai greičiausiai klaida, kadangi ne kiekvienas procesas yra sukompiliuota C programa.
    
    Math bitų seka turi būti dešimtainis skaičius 4, o traced bitų seka - dešimtainis skaičius 10.

en: Kernel scheduling priority
lt: Branduolio tvarkaraščio prioritetas

en: Keyboard stop
lt: Klaviatūros sustabdymas

en: Kill
lt: Nužudyti

en: Last PID
lt: Paskutinis PID

en: Last Processor
lt: Paskutinis procesorius

en: Length in bytes of the returned string.
lt: Gražintos simbolių sekos dydis baitais.

en: List of currently mounted filesystems
lt: Prijungtų bylų sistemų sąrašas

en: List of running Processes
lt: Paleistų procesų sąrašas

en: Load Average
lt: Apkrovimo Vidurkis

en: Load Averange
lt: Apkrovimo Vidurkis

en: Locked
lt: Rezervuota

en: Mask of blocked signals
lt: Blokuotų signalų kaukė

en: Mask of caught signals
lt: Sulaikytų signalų kaukė

en: Mask of ignored signals
lt: Ignoruotų signalų kaukė

en: Mask of pending signals
lt: Laukiančių signalų kaukė

en: Max number of arrays
lt: Didžiasias masyvų kiekis

en: Max number of segments
lt: Didžiausias segmentų kiekis

en: Max number of undo entries per process
lt: Didžiausias atgalinių žingsnių kiekis procesui

en: Max ops per semop call
lt: Didžiausias ops kiekis semop užklausoje

en: Max queues system wide
lt: Didžiausias sisteminių užklausų kiekis

en: Max segment size
lt: Didžiausias segmento dydis

en: Max semaphores per array
lt: Didžiausias semaforų kiekis masyve

en: Max semaphores system wide
lt: Didžiausias semaforų kiekis sistemoje

en: Max shared segments per process
lt: Didžiausias bendrų segmentų kiekis procesui

en: Max size of message
lt: Didžiausias žinutės dydis

en: Max total shared memory
lt: Didžiausias bendros atminties kiekis

en: Maximum Transfer Unit
lt: Didžiausias Perdavimo Vienetas

en: Memory Usage
lt: Atminties Panaudojimas

en: Memory in locked pages in kB
lt: Atminties kiekis rezervuotuose puslapiuose kB

en: Memory used from user processes in kB
lt: Vartotojo procesų panaudota atmintis kB

en: Message Queue Limits
lt: Žinučių Kaupo Apribojimai

en: Message segment size
lt: Žinutės segmento dydis

en: Min segment size
lt: Mažiausias segmento dydis

en: Mount List
lt: Montavimų sąrašas

en: NGroups
lt: NGrupės

en: NO-DAEMON
lt: NE-DEMONUI

en: Network Load
lt: Tinklo Apkrova

en: Number of Tasks
lt: Užduočių Kiekis

en: Number of additional process groups
lt: Papildomų procesų grupių skaičius

en: Number of clock ticks since system boot
lt: Laikrodžio apsukimų kiekis nuo sistemos paleidimo

en: Number of clock ticks the system spent in system mode
lt: Darbo laiko apsukimai panaudoti sistemos

en: Number of clock ticks the system spent in the idle task
lt: Darbo laiko apsukimai skirti neveiklioms užduotims

en: Number of clock ticks the system spent in user mode
lt: Darbo laiko apsukimai sistemos atiduoti vartotojui

en: Number of clock ticks the system spent in user mode (nice)
lt: Darbo laiko apsukimai sistemos atiduoti vartotojui (nice)

en: Number of entries in message map
lt: Įrašų kiekis žinučių žemėlapyje

en: Number of entries in semaphore map
lt: Įrašų kiekis semaforų žemėlapyje

en: Number of input bytes
lt: Gautų baitų kiekis

en: Number of jobs running simultaneously averaged over 1, 5 and 15 minutes
lt: Vienu metu paleistų užduočių kiekis per 1, 5, 15 minučių

en: Number of list elements
lt: Sąrašo elementų kiekis

en: Number of output bytes
lt: Išleistų baitų kiekis

en: Number of pages of shared (mmap'd) memory
lt: Bendros atminties (mmap'd)  puslapių kiekis

en: Number of pages of virtual memory
lt: Virtualios atmintis puslapių kiekis

en: Number of pages the process has in real memory, minus 3 for administrative purposes. This is just the pages which count towards text, data, or stack space. This does not include pages which have not been demand-loaded in, or which are swapped out.
lt: Proceso puslapių realioje atmintyje kiekis (neskaitant trijų administravimo puslapių). Tai yra tik puslapiai išskaidomi į tekstinę, duomenų ar buferinę erdvę. Čia nėra įskaitomi puslapiai paleidžiami pareikalavus arba patalpinti tarp swap.

en: Number of resident set (non-swapped) pages
lt: Atmintyje (neskaitant swap) esančių puslapių kiekis

en: Number of system message headers
lt: Sisteminių žinučių antraščių kiekis

en: Number of tasks currently running
lt: Šiuo metu paleistų užduočių kiekis

en: Number of undo structures system wide
lt: Didžiausias atgalinių žingsnių kiekis sistemoje

en: Output bytes
lt: Išleista baitų

en: PID of parent process
lt: Motininio proceso ID

en: PPP State
lt: PPP Būklė

en: PPP Statistics
lt: PPP Statistika

en: Packets In
lt: Ateina Paketų

en: Packets Out
lt: Išeina Paketų

en: Packets Total
lt: Viso Paketų

en: Page In
lt: Gauti Puslapiai

en: Page Out
lt: Išleisti Puslapiai

en: Percent:
lt: Procentai:

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Process Arguments
lt: Proceso Argumentai

en: Process ID
lt: Proceso ID

en: Process Kernel Data information
lt: Proceso Branduolio Duomenų informacija

en: Process Memory Map
lt: Proceso Atminties Žemėlapis

en: Process Memory information
lt: Proceso Atminties informacija

en: Process Segment information
lt: Proceso Segmentų informacija

en: Process Signal information
lt: Proceso Signalų informacija

en: Process Status information
lt: Proceso būklės informacija

en: Process Time information
lt: Proceso Laiko informacija

en: Process UID and TTY information
lt: Proceso UID ir TTY informacija

en: Process group ID
lt: Proceso grupės ID

en: Processor
lt: Procesorius

en: Profiling alarm clock
lt: Profiliavimo signalinis laikrodis

en: Quit
lt: Išeiti

en: Real GID of process
lt: Tikras proceso GID

en: Real UID of process
lt: Tikras proceso UID

en: Real time accumulated by process (should be utime + stime)
lt: Realus darbo laikas panaudotas proceso (turi būti utime + stime)

en: Resident
lt: Atmintyje

en: Resident Set Size
lt: Atminties Nustatymo Dydis

en: Resident Set Size Limit
lt: Atminties Nustatymo Dydžio Riba

en: Running Tasks
lt: Paleistos Užduotys

en: SMP CPU Flags
lt: SMP CPU vėliavos

en: SMP CPU Time in System Mode
lt: SMP Sisteminis CPU Panaudojimas

en: SMP CPU Time in User Mode
lt: SMP Vartotojiškas CPU Panaudojimas

en: SMP CPU Time in User Mode (nice)
lt: SMP Vartotojiškas CPU Panaudojimas (nice)

en: SMP CPU Time in the Idle Task
lt: SMP Neveiklių Užduočių CPU Panaudojimas

en: SMP Total CPU Time
lt: SMP Bendras CPU Panaudojimas

en: SMP kernel-mode CPU time accumulated by process
lt: SMP branduolio CPU laikas panaudotas proceso

en: SMP user-mode CPU time accumulated by process
lt: SMP vartotojiškas CPU laikas panaudotas proceso

en: Segmentation violation
lt: Segmentacijos pažeidimas

en: Semaphore Set Limits
lt: Semaforo Nustatymų Ribos

en: Semaphore max value
lt: Didžiasia semaforo reikšmė

en: Server Features
lt: Serverio

en: Session
lt: Sesija

en: Session ID
lt: Sesijos ID

en: Set Group ID
lt: Nustatyti grupės ID

en: Set User ID
lt: Nustatyti vartotojo ID

en: Share
lt: Bendra

en: Shared Memory
lt: Bendra Atmintis

en: Shared Memory Limits
lt: Bendros Atminties Apribojimai

en: Shared memory size in kB
lt: Bendros atminties kiekis kB

en: Shared-Lib resident set size
lt: Bendrų bibliotekų atminties nustatymo dydis

en: Signal
lt: Signalas

en: Single-Char code for process state (S=sleeping)
lt: Proceso būklės raidinis kodas (S=nedirba)

en: Size
lt: Dydis

en: Size in kilobytes of message pool
lt: Žinučių kaupo dydis kilobaitais

en: Size of a single list element
lt: Atskiro sąrašo elemento dydis

en: Size of buffers kB
lt: Buferių dydis kB

en: Size of cached memory in kB
lt: Bendros atminties dydis kB

en: Spin:
lt: Apsuka:

en: Stack resident set size
lt: Buferio atminties nustatymo dydis

en: Standard unix nice level of process
lt: Standartiniai procesų unix nice lygiai

en: Start time of process in seconds since the epoch
lt: Proceso paleidimo laikas sekundėmis nuo epochos pradžios

en: State
lt: Būklė

en: Subnet
lt: Potinklis

en: Swap Usage
lt: Swap Panaudojimas

en: Sys
lt: Sistema

en: Sys (%)
lt: Sistema (%)

en: System Uptime
lt: Sistemos Darbo Laikas

en: Terminal process group ID
lt: Terminalo proceso grupės ID

en: Termination
lt: Nutraukimas

en: Text resident set size
lt: Tekstinis atminties nustatymo dydis

en: The current EIP (32-bit instruction pointer).
lt: Esama EIP (32-bitų instrukcijų rodyklė).

en: The current value of esp (32-bit stack pointer), as found in the kernel stack page for the process.
lt: Dabartinė esp (32-bitų buferio rodyklės) reikšmė, aptikta proceso branduolio buferyje.

en: The number of major faults that the process and its children have made.
lt: Žymių pakeitimų kiekis, atliktas proceso ir su juo susijusių procesų.

en: The number of major faults the process has made, those which have required loading a memory page from disk.
lt: Proceso sukurtas žymių pakeitimų, pareikalavusių atminties puslapio skaitymo iš disko, kiekis.

en: The number of minor faults that the process and its children have made.
lt: Nežymių pakeitimų kiekis, atliktas proceso ir su juo susijusių procesų.

en: The number of minor faults the process has made, those which have not required loading a memory page from disk.
lt: Proceso sukurtas nežymių pakeitimų, nepareikalavusių atminties puslapio skaitymo iš disko, kiekis.

en: The time (in jiffies) before the next SIGALRM is sent to the process due to an interval timer.
lt: Laikas (jiffy matais) kol kitas SIGALRM bus nusiųstas procesui dėka nustatyto taimerio.

en: The time (in jiffies) of the process's next timeout
lt: Laikas (jiffy matais) iki kitos proceso pabaigos

en: This is the "channel" in which the process is waiting.  This is the address of a system call, and can be looked up in a namelist if you need a textual name.  (If you have an up-to-date /etc/psdatabase, then try ps -l to see the WCHAN field in action)
lt: Tai yra "kanalas" kuriame laukia procesas. Tai yra sisteminio šaukinio adresas, kuris gali būti patikrintas vardų sąraše, jei reikšmė yra tekstinė. (Jei Jūsų /etc/psdatabase yra tvarkinga, galite panaudoti ps -l norėdami pamatyti WCHAN lauko panaudojimo galimybes)

en: This is the textual name of the `nwchan' field.
lt: Tai yra tekstinis `nwchan' lauko pavadinimas.

en: Tick Frequency
lt: Atnaujinimo Dažnis

en: Tick frequency
lt: Atnaujinimo dažnis

en: Tick frequency (default is 100)
lt: Atnaujinimo dažnis (100 pagal nutylėjimą)

en: Ticks (%ld per second):
lt: Atnaujinimas (%ld per sekundę):

en: Time in seconds since system boot
lt: Laikas sekundėmis nuo sistemos paleidimo

en: Time in seconds the system spent in the idle task since system boot
lt: Laikas sekundėmis, kuri sistema skyrė neveiklioms užduotims nuo sistemos paleidimo

en: Time of last system boot in seconds since the epoch
lt: Paskutinės sistemos įkelties laikas sekundėmis nuo epochos

en: TimeOut
lt: Pabaiga

en: Total
lt: Viso

en: Total # of pages of memory
lt: Bendras atminties puslapių kiekis

en: Total (%)
lt: Viso (%)

en: Total CPU Time
lt: Bendras CPU Panaudojimas

en: Total Memory
lt: Viso Atminties

en: Total Swap Space
lt: Bendras Swap Dydis

en: Total blocks
lt: Viso blokų

en: Total file nodes
lt: Viso bylų resursų

en: Total number of swap pages that have been brought in since system boot
lt: Bendras swap puslapių kiekis, užgrobtas nuo sistemos paleidimo

en: Total number of swap pages that have been brought out since system boot
lt: Bendras swap puslapių kiekis, paleistas nuo sistemos paleidimo

en: Total number of tasks
lt: Bendras užduočių kiekis

en: Total physical memory in kB
lt: Fizinės atminties kiekis kB

en: Total size of dirty pages
lt: Užterštų puslapių dydis

en: Total size of list
lt: Bendras sąrašo dydis

en: Trace trap
lt: Sekimo spąstai

en: UID of process
lt: Proceso UID

en: Uptime
lt: Darbo Laikas

en: Urgent condition on socket
lt: Ekstremalios jungties sąlygos

en: Used Memory
lt: Panaudota Atmintis

en: Used Swap Space
lt: Panaudotas Swap Dydis

en: Used memory size in kB
lt: Panaudotos atminties kiekis kB

en: User
lt: Vartotojas

en: User (%)
lt: Vartotojas (%)

en: User ID
lt: Vartotojo ID

en: User defined signal 1
lt: Pirmas vartotojiškas signalas (USR1)

en: User defined signal 2
lt: Antras vartotojiškas signalas (USR2)

en: VERBOSE
lt: IŠSAMUS

en: Virtual
lt: Virtuali

en: Virtual alarm clock
lt: Virtualus signalinis laikrodis

en: Window size change
lt: Lango dydžio keitimas

en: cumulative stime of process and reaped children
lt: bendras proceso ir su juo susijusių procesų užimtas stime dydis

en: cumulative utime of process and reaped children
lt: bendras proceso ir su juo susijusių procesų užimtas utime dydis

en: kernel-mode CPU time accumulated by process
lt: branduolio CPU laikas panaudotas proceso

en: read %d byte | read %d bytes
lt[0]: perskaityta %d baitas
lt[1]: perskaityta %d baitai
lt[2]: perskaityta %d baitų

en: read data %d byte | read data %d bytes
lt[0]: perskaityta %d duomenų baitas
lt[1]: perskaityta %d duomenų baitai
lt[2]: perskaityta %d duomenų baitų

en: read data size
lt: perskaitytų duomenų dydis

en: user-mode CPU time accumulated by process
lt: vartotojiškas CPU laikas panaudotas proceso

en: write %d byte | write %d bytes
lt[0]: įrašyta %d baitas
lt[1]: įrašyta %d baitai
lt[2]: įrašyta %d baitų
