Nautilus 2.4 - en to lt translation catalogue (858 entries)

en:  (another copy)
lt:  (kita kopija)

en:  (copy)
lt:  (kopija)

en: "%s" couldn't be found. Perhaps it has recently been deleted.
lt: "%s" nerastas. Galbūt jis buvo neseniai ištrintas.

en: "%s" is an executable text file.
lt: „%s“ yra vykdomoji tekstinė byla.

en: "%s" selected
lt: "%s" pažymėta

en: "%s" selected (%s)
lt: "%s" pažymėta (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
lt: "%s" bus nukopijuota jei pasirinksite komandą Įdėti bylas

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
lt: "%s" bus perkeltas jei pasirinksite komandą Įdėti bylas

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
lt: %A, %Y m. %B %-d d., %H:%M:%S

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
lt: %a, %Y %b %d, %H:%M

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
lt: %a, %Y %b %d, %H:%M:%S

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
lt: %Y %b %d, %H:%M

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
lt: %Y %b %d, %H:%M

en: %dnd link to %s
lt: %dnd nuoroda į %s

en: %drd link to %s
lt: %drd nuoroda į %s

en: %dst link to %s
lt: %dst nuoroda į %s

en: %dth link to %s
lt: %dth nuoroda į %s

en: %ld of %ld
lt: %ld iš %ld

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
lt: %Y-%m-%d %H:%M

en: %m/%d/%y
lt: %Y-%m-%d

en: %s (%dnd copy)%s
lt: %s (%d-ra kopija)%s

en: %s (%drd copy)%s
lt: %s (%d-čia kopija)%s

en: %s (%dst copy)%s
lt: %s (%d-ma kopija)%s

en: %s (%dth copy)%s
lt: %s (%d-ta kopija)%s

en: %s (another copy)%s
lt: %s (kita kopija)%s

en: %s (copy)%s
lt: %s (kopija)%s

en: %s Properties
lt: %s savybės

en: %s Viewer
lt: %s peržiūros programa

en: %s Visible Columns
lt: %s matomi stulpeliai

en: %s's Home
lt: %s namai

en: %s, Free space: %s
lt: %s, Laisva vieta: %s

en: %u file | %u files
lt[0]: %u byla
lt[1]: %u bylos
lt[2]: %u bylų

en: %u folder | %u folders
lt[0]: %u katalogas
lt[1]: %u katalogai
lt[2]: %u katalogų

en: %u item | %u items
lt[0]: %u elementas
lt[1]: %u elementai
lt[2]: %u elementų

en: (Empty)
lt: (Tuščias)

en: (some contents unreadable)
lt: (kažkiek turinio neįskaitoma)

en: 00/00/00
lt: 0000-00-00

en: 00/00/00, 00:00 PM
lt: 0000-00-00 00:00

en: <b>_Bookmarks</b>
lt: <b>Žy_melės</b>

en: <b>_Location</b>
lt: <b>_Adresas</b>

en: <b>_Name</b>
lt: <b>_Pavadinimas</b>

en: <span weight="bold">Behaviour</span>
lt: <span weight="bold">Elgsena</span>

en: <span weight="bold">Default View</span>
lt: <span weight="bold">Įprastas vaizdas</span>

en: <span weight="bold">Executable Text Files</span>
lt: Vykdomosios teksto bylos

en: <span weight="bold">Folders</span>
lt: <span weight="bold">Katalogai</span>

en: <span weight="bold">Icon Captions</span>
lt: <span weight="bold">Užrašai po ikonomis</span>

en: <span weight="bold">Icon View Defaults</span>
lt: <span weight="bold">Ikonų vaizdo nustatymai</span>

en: <span weight="bold">List View Defaults</span>
lt: <span weight="bold">Sąrašo vaizdo nustatymai</span>

en: <span weight="bold">Other Previewable Files</span>
lt: <span weight="bold">Kitos atvaizduojamos bylos</span>

en: <span weight="bold">Sound Files</span>
lt: <span weight="bold">Garso bylos</span>

en: <span weight="bold">Text Files</span>
lt: <span weight="bold">Teksto bylos</span>

en: <span weight="bold">Trash</span>
lt: <span weight="bold">Šiukšlinė</span>

en: <span weight="bold">Tree View Defaults</span>
lt: <span weight="bold">Katalogų medžio vaizdo nustatymai</span>

en: ? bytes
lt: ? baitai(ų)

en: ? items
lt: ? elementų

en: A theme designed to fit well with the classic GNOME environment.
lt: Tema, gerai deranti prie klasikinės GNOME aplinkos.

en: About Scripts
lt: Apie skriptus

en: Access was denied.
lt: Priėjimas buvo uždraustas.

en: Accessed:
lt: Naudota:

en: Activate items with a _double click
lt: Elementus atidaryti _dvigubu pelės spustelėjimu

en: Activate items with a _single click
lt: Elementus atidaryti _viengubu pelės spustelėjimu

en: Add Emblems...
lt: Pridėti emblemas...

en: Add Nautilus to session
lt: Įdėti Nautilus į sesiją

en: Add a bookmark for the current location to this menu
lt: Pridėti esamo adreso žymelę į šį meniu

en: Adjust your user environment
lt: Prisitaikyti vartotojo aplinką

en: Always
lt: Visada

en: An _Application...
lt: _Programa...

en: An invalid drag type was used.
lt: Netinkamas tempimo tipas panaudotas.

en: Apparition
lt: Vaiduoklis

en: Application
lt: Programa

en: Application ID
lt: Programos ID

en: Applications
lt: Programos

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
lt: Ar tikrai norite išvalyti jūsų aplankytų adresų sąrašą?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
lt: Ar iš ties norite visiškai ištrinti "%s"?

en: Arran_ge Items
lt: Iš_dėstyti elementus

en: Art
lt: Menas

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
lt: Paklausti prieš išvalant šiukšlinę arba iš_trinant bylas

en: Azul
lt: Mėlyna (azul)

en: Back
lt: Atgal

en: Background
lt: Fonas

en: Backgrounds and Emblems
lt: Fonai ir Emblemos

en: Basic
lt: Esmė

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Black
lt: Juodas

en: Bookmark for Nonexistent Location
lt: Neegzistuojančios vietos žymelė

en: Broken Link
lt: Neteisinga nuoroda

en: Browse Folder
lt: Naršyti katalogą

en: Browse Folders
lt: Naršyti katalogus

en: Browse available software
lt: Naršyti prieinamas programas

en: Bubble Gum
lt: Kramtomoji guma

en: By Emblems
lt: Pagal Emblemas

en: By Modification Date
lt: Pagal keitimo datą

en: By Modification _Date
lt: Pagal keitimo _datą

en: By Name
lt: Pagal pavadinimą

en: By Size
lt: Pagal dydį

en: By Type
lt: Pagal tipą

en: By _Emblems
lt: Pagal _emblemas

en: By _Name
lt: Pagal pa_vadinimą

en: By _Size
lt: Pagal _dydį

en: By _Type
lt: Pagal _tipą

en: CD Creator
lt: CD kūrėjas

en: C_ancel Remove
lt: _Nutraukti šalinimą

en: C_lear Text
lt: Iš_valyti tekstą

en: C_olors
lt: S_palvos

en: C_onnect
lt: Prisi_jungti

en: Camera
lt: Kamera

en: Camera Model
lt: Kameros modelis

en: Camouflage
lt: Kamufliažas

en: Can't Change Trash Location
lt: Negaliu pakeisti šiukšlinės vietos.

en: Can't Copy Into Self
lt: Negalima kopijuoti į save patį

en: Can't Copy Over Self
lt: Negalima kopijuoti ant savęs.

en: Can't Copy Trash
lt: Negaliu kopijuoti šiukšlinės.

en: Can't Delete Volume
lt: Negaliu ištrinti skirsnio

en: Can't Display Location
lt: Negaliu parodyti adreso

en: Can't Launch CD Burner
lt: Neišeina paleisti CD įrašymo

en: Can't Move Into Self
lt: Negalima perkelti į save patį

en: Can't Open Location
lt: Negali atidaryti adreso

en: Can't find description even for "x-directory/normal". This probably means that your gnome-vfs.keys file is in the wrong place or isn't being found for some other reason.
lt: Nerandu netgi "x-directory/normal" aprašymo. Greičiausiai, kad jūsų gnome-vfs.keys byla yra netinkamoje vietoje arba nerandama dėl kitų priežasčių.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Group Change?
lt: Nutraukti grupės pakeitimą?

en: Cancel Open?
lt: Nutraukti atidarymą?

en: Cancel Owner Change?
lt: Nutraukti savininko pakeitimą?

en: Cancel Rename?
lt: Nutraukti pervadinimą?

en: Cancel Showing Properties Window?
lt: Nutraukti savybių lango rodymą?

en: Certified
lt: Patvirtintas

en: Chalk
lt: Kreida

en: Change Desktop _Background
lt: Keisti darbalaukio _foną

en: Change how files are managed
lt: Bylų tvarkymo, peržiūros bei vaizdavimo nustatymai

en: Change systemwide settings (affects all users)
lt: Keisti sistemos nuostatas (visiems vartotojams)

en: Change the visibility of this window's location bar
lt: Pakeisti šio lango adreso juostos matomumą

en: Change the visibility of this window's sidebar
lt: Pakeisti šio lango šoninio skydelio matomumą

en: Change the visibility of this window's statusbar
lt: Pakeisti šio lango būsenos juostos matomumą

en: Charcoal
lt: Medžio anglis

en: Choose a program with which to open the selected item
lt: Pasirinkti programą, su kuria atidaryti pažymėtą elementą

en: Choose a view for "%s":
lt: Pasirinkite rodymo programą "%s":

en: Choose a view for the current location, or modify the set of views
lt: Nustatyti esamos vietos vaizdą arba keisti vaizdų aibę

en: Choose an application with which to open "%s":
lt: Pasirinkti programą, su kuria atidaryti "%s":

en: Choose another application with which to open the selected item
lt: Pasirinkti kitą programą, su kuria atidaryti pažymėtą elementą

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
lt: Pasirinkite po ikonų pavadinimais pateikiamos informacijos tvarką. Daugiau informacijos bus pamatoma padidinus mastelį.

en: Clean _Up by Name
lt: Sutvarkyti _pagal pavadinimą

en: Clear History
lt: Išvalyti istoriją

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
lt: Išvalyti "Eiti" meniu bei "Atgal"/"Pirmyn" sąrašų turinį

en: Click on a color to remove it
lt: Spauskite ant spalvos kad ją pašalinti

en: Click on a pattern to remove it
lt: Spauskite ant šablono kad jį pašalinti

en: Click on an emblem to remove it
lt: Spauskite ant emblemos kad ją pašalinti

en: Close _All Windows
lt: Uždaryti _visus langus

en: Close the side pane
lt: Uždaryti šoninius skydelius

en: Color _name:
lt: Spalvos _pavadinimas:

en: Color _value:
lt: _Spalva (atspalvis):

en: Colors:
lt: Spalvos:

en: Compact _Layout
lt: Glaustesnis iš_dėstymas

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Concrete
lt: Betonas

en: Configure network services
lt: Konfigūruoti tinklo tarnybas

en: Configure network services (web server, DNS server, etc.)
lt: Konfigūruoti tinklo tarnybas (web serverį, DNS serverį ir kt.)

en: Conflict While Copying
lt: Konfliktas kopijuojant

en: Connect to Server
lt: Prisijungti prie serverio

en: Connect to _Server...
lt: Prisijungti prie _serverio...

en: Content View
lt: Turinio vaizdas

en: Contents:
lt: Turinys:

en: Cool
lt: Geras!

en: Copy Folder
lt: Kopijuoti katalogą

en: Copy the selected text to the clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtą tekstą į krepšį

en: Copying
lt: Kopijuojama

en: Copying files
lt: Kopijuojamos bylos

en: Cork
lt: Kamštinis

en: Could not complete specified action.
lt: Nepavyko užbaigti nurodyto veiksmo.

en: Could not complete specified action:  %s
lt: Nepavyko užbaigti nurodyto veiksmo:  %s

en: Couldn't Create Required Folder
lt: Negaliu sukurti reikiamo katalogo

en: Couldn't Create Required Folders
lt: Negaliu sukurti reikiamų katalogų

en: Couldn't Install Emblem
lt: Negaliu įdiegti emblemos

en: Couldn't Show Help
lt: Negaliu parodyti pagalbos

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
lt: Negalėjau pakeisti "%s" grupės, kadangi jis yra tik skaitymui skirtame diske

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
lt: Negaliu pakeisti "%s" pavadinimo, kadangi jis yra tik skaitymui skirtame diske.

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
lt: Negalima pakeisti "%s" savininko, kadangi jis yra tik skaitymu skirtame diske

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
lt: Negaliu pakeisti "%s" teisių, kadangi jis yra tik skaitymu skirtame diske.

en: Couldn't install emblem
lt: Negaliu įdiegti emblemos

en: Count _number of items:
lt: Rodyti bylų ir katalogų _kiekį

en: Create Document from template "%s"
lt: Sukurti dokumentą iš šablono „%s“

en: Create Folder
lt: Sukurti katalogą

en: Create L_auncher
lt: Sukurti leis_tuką

en: Create _Document
lt: Sukurti _dokumentą

en: Create _Folder
lt: Sukurti _katalogą

en: Create a New Color:
lt: Sukurti naują spalvą:

en: Create a New Emblem:
lt: Sukurti naują Emblemą:

en: Create a new empty file inside this folder
lt: Šiame kataloge sukurti naują tuščią bylą

en: Create a new empty folder inside this folder
lt: Šiame kataloge sukurti naują tuščią katalogą

en: Create a new launcher
lt: Sukurti naują leistuką

en: Create a symbolic link for each selected item
lt: Sukurti simbolinę nuorodą, kiekvienam pažymėtam elementui

en: Create the initial window with the given geometry.
lt: Sukurti pradinį langą su nurodyta geometrija.

en: Creating Properties window.
lt: Kuriamas savybių langas.

en: Creating links to files
lt: Kuriamos nuorodos į bylas

en: Cu_t File
lt: _Iškirpti bylą

en: Cu_t Files
lt: _Iškirpti bylas

en: Cut Folder
lt: Iškirpti katalogą

en: Cut Text
lt: Iškirpti tekstą

en: Cut _Text
lt: Iš_kirpti tekstą

en: Cut the selected text to the clipboard
lt: Pažymėtą tekstą iškirpti į krepšį

en: D_uplicate
lt: Du_blikuoti

en: Danger
lt: Pavojus

en: Danube
lt: Dunojus

en: Dark Cork
lt: Tamsus kamštis

en: Dark GNOME
lt: Tamsus GNOME

en: Date Accessed
lt: Naudojimo data

en: Date Modified
lt: Keitimo data

en: Deep Teal
lt: Melsvai žalia (tamsi)

en: Default Background Color
lt: Įprasta fono spalva

en: Default Background Filename
lt: Įprasto fono bylos pavadinimas

en: Default Side Pane Background Color
lt: Įprasta šoninio skydelio fono spalva

en: Default _zoom level:
lt: Įprastas _mastelis:

en: Default folder viewer
lt: Įprasta katalogų peržiūros programa

en: Default icon zoom level
lt: Įprastas ikonų dydžio mastelis

en: Default list zoom level
lt: Įprastas sąrašo mastelis

en: Default sort order
lt: Įprasta rikiavimo tvarka

en: Delete From Trash?
lt: Ištrinti iš šiukšlinės?

en: Delete Immediately?
lt: Ištrinti nedelsiant?

en: Delete all items in the Trash
lt: Ištrinti visus elementus iš šiukšlinės

en: Delete all selected items permanently
lt: Visiškai ištrinti visus pažymėtus elementus

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
lt: Ištrinti kiekvieną pažymėtą elementą, neperkeliant į šiukšlinę

en: Delete?
lt: Ištrinti?

en: Deleting
lt: Trinama

en: Deleting files
lt: Trinamos bylos

en: Description
lt: Aprašymas

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Desktop Preferences
lt: Aplinkos nustatymai

en: Desktop font
lt: Darbalaukio šriftas

en: Desktop home icon name
lt: Darbalaukio namų katalogo pavadinimas

en: Desktop trash icon name
lt: Darbalaukio šiukšlinės ikonos pavadinimas

en: Details:
lt: Detalės:

en: Display Nautilus help
lt: Parodyti Nautilus pagalbą

en: Display _files when they are clicked
lt: _Rodyti bylas ant jų paspaudus

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
lt: parodyti langą, kuriame galima taisyti šiame meniu esančias žymeles

en: Display credits for the creators of Nautilus
lt: Rodyti Nautilus kūrėjus

en: Display icons in the opposite order
lt: Rodyti ikonas atvirkštine tvarka

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
lt: Rodyti šablonus, spalvas ir emblemas, kurios gali būti naudojamos prisitaikant išvaizdą

en: Display the latest contents of the current location
lt: Rodyti naujausią esamos vietos turinį

en: Display this location with "%s"
lt: Rodyti šią vietą su "%s"

en: Distinguished
lt: Išskirtinis

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
lt: Nevaldyti darbalaukio (ignoruoti nustatymą, esantį nustatymų dialoge).

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Don't include in the menu for "%s" items
lt: Neįdėti į meniu "%s" byloms

en: Done
lt: Atlikta

en: Dots
lt: Taškai

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Drag a color to an object to change it to that color
lt: Norint pakeisti objekto spalvą, nutempk norimą spalvą ant jo

en: Drag a pattern tile to an object to change it
lt: Kad pakeistum objektą, nutempk šablono elementą ant jo

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
lt: Norint pridėti objektui emblemą, nutempk ją ant objekto

en: Duplicate each selected item
lt: Dublikuoti kiekvieną pažymėtą elementą

en: E_ject
lt: _Išimti

en: E_xecute
lt: Vy_kdyti

en: E_xecute files when they are clicked
lt: _Vykdyti bylas ant jų paspaudus

en: Eclipse
lt: Užtemimas

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit Bookmarks
lt: Redaguoti žymeles

en: Edit Launcher
lt: Keisti leistuką

en: Edit Nautilus preferences
lt: Keisti Nautilus nustatymus

en: Edit the launcher information
lt: Keisti leistuko informaciją

en: Eject Error
lt: Išmetimo klaida

en: Emblems
lt: Emblemos

en: Emblems:
lt: Emblemos:

en: Empty Trash
lt: Ištuštinti šiukšlinę

en: Empty _Trash
lt: Iš_tuštinti šiukšlinę

en: Emptying the Trash
lt: Išvaloma šiukšlinė

en: Enable 'special' flags in file preferences dialog
lt: Rodyti specialias vėliavėles Nustatymų lange

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
lt: Įrašykite paaiškinantį pavadinimą šalia kiekvienos emblemos. Šis pavadinimas bus naudojamas emblemos identifikavimui ir kitose vietose.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
lt: Įrašykite paaiškinantį pavadinimą šalia emblemos. Šis pavadinimas bus naudojamas emblemos identifikavimui ir kitose vietose.

en: Enter a new name for the displayed emblem:
lt: Įveskite naują pavadinimą pateiktai emblemai:

en: Erase
lt: Ištrinti

en: Error "%s" creating new folder.
lt: Klaida "%s" kuriant naują katalogą.

en: Error Displaying Folder
lt: Klaida rodant katalogą

en: Error Setting Group
lt: Klaida nustatant grupę.

en: Error Setting Owner
lt: Klaida nustatant savininką

en: Error Setting Permissions
lt: Klaida nustatant teises

en: Error while copying to "%s".
lt: Klaida kopijuojant į „%s“.

en: Error while copying.
lt: Klaida kopijuojant.

en: Error while creating link in "%s".
lt: Klaida darant nuorodą į „%s“.

en: Error while deleting.
lt: Klaida trinant.

en: Error while moving to "%s".
lt: Klaida perkeliant į „%s".

en: Error while moving.
lt: Klaida perkeliant.

en: Error while moving.
lt: Klaida perkeliant.

en: Existence of this file indicates that the Nautilus configuration druid
    has been presented.
    
    You can manually erase this file to present the druid again.
lt: Šios bylos egzistavimas reiškia, kad Nautilus konfigūravimo vadovas jau praeitas.
    
    Jūs galite ištrinti šią bylą, jei norite paleisti šį vadovą iš naujo.

en: Factory for text view
lt: Teksto vaizdo gamykla

en: Failed to load image information
lt: Nepavyko įkelti paveikslėlio informacijos

en: Favorite
lt: Mėgstamiausias

en: Favorite applications
lt: Mėgstamiausios programos

en: Favorites
lt: Mėgstamiausios

en: File Browser: %s
lt: Bylų naršyklė: %s

en: File Management
lt: Bylų tvarkymas

en: File Management Preferences
lt: Bylų tvarkymo nustatymai

en: File Manager
lt: Bylų tvarkytojas

en: File Types and Programs
lt: Bylų tipai ir programos

en: File _owner:
lt: Bylos _savininkas:

en: File group:
lt: Bylos grupė:

en: File owner:
lt: Bylos savininkas:

en: Files copied:
lt: Nukopijuota bylų:

en: Files deleted:
lt: Ištrintos bylos:

en: Files linked:
lt: Sukurta nuorodų:

en: Files moved:
lt: Bylų perkelta:

en: Files thrown out:
lt: Išmetamos bylos:

en: Filesystem
lt: Bylų sistema

en: Find
lt: Rasti

en: Finishing Creating Links...
lt: Baigiama kurti nuorodas...

en: Finishing Move...
lt: Baigiamas perkėlimas...

en: Fire Engine
lt: Gaisrinė

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Format the selected volume
lt: Formatuoti pasirinktą skirsnį

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Free space:
lt: Laisva vieta:

en: From:
lt: Iš:

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: Go To:
lt: Eiti į:

en: Go back a few pages
lt: Gryžti keliais puslapiais atgal

en: Go forward a number of pages
lt: Eiti keliais puslapiais pirmyn

en: Go to Computer
lt: Eiti į kompiuterį

en: Go to Empty CD folder
lt: Eiti į naujo CD ruošimo katalogą

en: Go to the home location
lt: Eiti į namų (vartotojo) katalogą

en: Go to the location specified by this bookmark
lt: Eiti į šios žymelės rodom vietą

en: Go to the next visited location
lt: Eiti į sekančią aplankytą vietą

en: Go to the previous visited location
lt: Eiti į prieš tai aplankytą vietą

en: Go to the trash folder
lt: Eiti į šiukšlinės katalogą

en: Go up one level
lt: Aukštyn vienu lygiu

en: Granite
lt: Granitas

en: Grapefruit
lt: Greipfrutas

en: Group
lt: Grupė

en: Group:
lt: Grupė:

en: Hardware
lt: Įranga

en: Hide default bookmarks in the bookmark menu
lt: Į "Žymelių" meniu neįdėti standartinių žymelių

en: History
lt: Istorija

en: History side pane
lt: Istorijos šoninis skydelis

en: History side pane for Nautilus
lt: Nautilus istorijos šoninis skydelis

en: Home
lt: Namai

en: Home Folder
lt: Namų katalogas

en: Home icon visible on desktop
lt: Darbalaukyje matoma namų ikona

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
lt: Pridėti ko_mandą "Ištrinti", kuri sunaikina neperkeldama
    į šiukšlinę

en: Ice
lt: Ledas

en: Icon Captions
lt: Ikonų užrašai

en: Icon View
lt: Ikonų vaizdas

en: Icons
lt: Ikonos

en: Icons Viewer
lt: Ikonų rodytojas

en: Image
lt: Paveikslas

en: Image Properties content view component
lt: Paveikslo savybių turinio peržiūros komponentas

en: Images Only
lt: Tik paveikslėlius

en: Important
lt: Svarbu

en: Include in the menu for "%s" items
lt: Įdėti į meniu "%s" byloms

en: Include in the menu for "%s" only
lt: Įdėti į meniu tik "%s" bylai

en: Information
lt: Informacija

en: International
lt: Tarptautinis

en: Invalid Action Associated
lt: Priskirtas netinkamas veiksmas

en: Invalid Application Associated
lt: Priskirta bloga programa

en: Invalid Viewer Associated
lt: Priskirta netinkama peržiūros programa

en: Is in the menu for "%s" items.
lt: Įdėta į meniu "%s" byloms.

en: Is in the menu for "%s".
lt: Įdėta į meniu "%s" byloms.

en: Is in the menu for all "%s" items.
lt: Įdėta į meniu visoms "%s" byloms.

en: Is not in the menu for "%s" items.
lt: Neįdėta į meniu "%s" byloms.

en: Is the default for "%s" items.
lt: Yra įprasta "%s" byloms.

en: Is the default for "%s".
lt: Yra įprasta "%s".

en: Is the default for all "%s" items.
lt: Yra įprasta visoms "%s" byloms.

en: Keep icons lined up on a grid
lt: Ikonas išdėstyti pagal groteles

en: Keep icons sorted by emblems in rows
lt: Ikonas eilutėse rikiuoti pagal emblemas

en: Keep icons sorted by modification date in rows
lt: Ikonas eilutėse rikiuoti pagal keitimo datą

en: Keep icons sorted by name in rows
lt: Ikonas eilutėse rikiuoti pagal pavadinimą

en: Keep icons sorted by size in rows
lt: Ikonas eilutėse rikiuoti pagal dydį

en: Keep icons sorted by type in rows
lt: Ikonas eilutėse rikiuoti pagal tipą

en: Last changed:
lt: Paskutinis pakeitimas:

en: Leaf
lt: Lapas

en: Leave icons wherever they are dropped
lt: Palikti ikonas ten kur jos padėtos

en: Lemon
lt: Citrina

en: Link To Old Desktop
lt: Nuoroda į seną darbalaukį

en: Link target:
lt: Nuorodos paskirtis:

en: Linking
lt: Sukuriamos nuorodos

en: Linux Documentation Project
lt: Linux dokumentacijos projektas

en: Linux Weekly News
lt: Linux savaitinės naujienos

en: List
lt: Sąrašas

en: List View
lt: Sąrašo vaizdas

en: List Viewer
lt: Sąrašo rodytojas

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Local Files Only
lt: Tik vietinių bylų

en: Local Images Only
lt: Tik vietinius paveikslėlius

en: Location _Bar
lt: Adreso _juostą

en: Location:
lt: Adresas:

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: MIME type:
lt: MIME tipas:

en: Ma_ke Link
lt: Padaryti _nuorodą

en: Ma_ke Links
lt: Padaryti _nuorodas

en: Mail
lt: Paštas

en: Make the selected icon stretchable
lt: Pažymėtas ikonas padaryti kintamo dydžio

en: Manually
lt: Rankiniu būdu

en: Migrated Old Desktop
lt: Perkeltas senas darbalaukis

en: Mo_ve to Trash
lt: Per_kelti į šiukšlinę

en: Modified:
lt: Keista:

en: Modify "%s"
lt: Keisti "%s"

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
lt: Pir, 0000 Sau 00, 00:00:00

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
lt: Pir, 0000 Sau 00, 00:00:00

en: More Than One Image
lt: Daugiau nei vienas paveikslėlis

en: Mount Error
lt: Prijungimo klaida

en: Mount the selected volume
lt: Prijungti pasirinktą skirsnį

en: Move each selected item to the Trash
lt: Perkelti visas pažymėtas bylas į šiukšlinę

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command
lt: Perkelti arba kopijuoti bylas, kurias išrinkote komandomis "Iškirpti bylas" ar "Kopijuoti bylas"

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command into the selected folder
lt: Į pažymėtą katalogą perkelti arba nukopijuoti bylas, kurias išrinkote komandomis "Iškirpti bylas" ar "Kopijuoti bylas"

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Moving files
lt: Perkeliamos bylos

en: Moving files to the Trash
lt: Bylos perkeliamos į šiukšlinę

en: Mud
lt: Purvas

en: Multimedia
lt: Multimedija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Nautilus Emblem side pane
lt: Nautilus emblemų šoninis skydelis

en: Nautilus Emblem view
lt: Nautilus emblemų vaizdas

en: Nautilus Image Properties view
lt: Nautilus paveikslo savybių rodytojas

en: Nautilus Tree side pane
lt: Nautilus medžio šoninis skydelis

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from Bonobo when attempting to locate the factory.Killing bonobo-activation-server and restarting Nautilus may help fix the problem.
lt: Dabar neina paleisti Nautilus, dėl netikėtos klaidos iš Bonobo, bandant surasti gamyklą (factory). bonobo-activation-server nužudymas bei Nautilus paleidimas iš naujo gali padėti išspręsti šią problemą.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from Bonobo when attempting to locate the shell object. Killing bonobo-activation-server and restarting Nautilus may help fix the problem.
lt: Dabar negalima naudoti Nautilus, dėl netikėtos klaidos iš Bonobo, bandant surasti apvalkalo objektą. bonobo-activation-server nužudymas bei Nautilus paleidimas iš naujo gali padėti išspręsti šią problemą.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from Bonobo when attempting to register the file manager view server.
lt: Dabar neina paleisti Nautilus, dėl netikėtos klaidos iš Bonobo, bandant registruoti bylų tvarkytojo vaizdavimo serverį.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error.
lt: Dėl netikėtos klaidos dabar negalima naudoti Nautilus.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "bonobo-slay" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
lt: Dabar neina paleisti Nautilus. Komandos "bonobo-slay" paleidimas terminale gali išspręsti šią problemą. Jei nepavyks, jūs galite pabandyti perleisti kompiuterį iš naujo arba įdiegti Nautilus iš naujo.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "bonobo-slay" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
    
    Bonobo couldn't locate the Nautilus_shell.server file. One cause of this seems to be an LD_LIBRARY_PATH that does not include the bonobo-activation library's directory. Another possible cause would be bad install with a missing Nautilus_Shell.server file.
    
    Running "bonobo-slay" will kill all Bonobo Activation and GConf processes, which may be needed by other applications.
    
    Sometimes killing bonobo-activation-server and gconfd fixes the problem, but we don't know why.
    
    We have also seen this error when a faulty version of bonobo-activation was installed.
lt: Dabar neina paleisti Nautilus. Komandos "bonobo-slay" paleidimas terminale gali išspręsti problemą. Jei nepavyks, jūs galite pabandyti perleisti kompiuterį iš naujo arba įdiegti Nautilus iš naujo.
    
    Bonobo negali rasti Nautilus_shell.server bylos. Viena iš priežasčių gali būti, kad kintamajame LD_LIBRARY_PATH nėra bonobo-actication bibliotekos katalogo. Kita galima priežastis - blogas Nautilus įdiegimas, neįdiegiant Nautilus_Shell.server bylos.
    
    Komandos "bonobo-slay" įvykdymas nužudys visus Bonobo Activation bei GConf procesus, kurie gali būti reikalingi kitoms programoms.
    
    Kartais bonobo-activation-server and gconfd procesų nužudymas ištaiso problemą, bet mes nežinome kodėl.
    
    Ši klaida taip pat būna, kai įdiegta bloga bonobo-activation versija.

en: Nautilus cannot display "%s".
lt: Nautilus negali parodyti "%s".

en: Nautilus factory
lt: Nautilus gamykla

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list
lt: Nautilus bylų tvarkytojo komponentas, rodantis slankiojamą sąrašą

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list for search results
lt: Nautilus bylų tvarkytojo komponentas, rodantis slankiojamą paieškos rezultatų sąrašą

en: Nautilus file manager component that shows a two-dimensional icon space
lt: Nautilus bylų tvarkytojo komponentas, rodantis dvimatę ikonų erdvę

en: Nautilus file manager component that shows icons on the desktop
lt: Nautilus bylų tvarkytojo komponentas, rodantis ikonas darbalaukyje

en: Nautilus file manager desktop icon view
lt: Nautilus bylų tvarkytojo darbalaukio ikonų vaizdas

en: Nautilus file manager icon view
lt: Nautilus bylų tvarkytojo ikonų vaizdas

en: Nautilus file manager list view
lt: Nautilus bylų tvarkytojo sąrašo vaizdas

en: Nautilus file manager search results list view
lt: Nautilus bylų tvarkytojo paieškos rezultatų vaizdas

en: Nautilus is a graphical shell for GNOME that makes it easy to manage your files and the rest of your system.
lt: Nautilus yra GNOME grafinis apvalkalas, skirtas patogiam
    bylų tvarkymui ir peržiūrėjimui bei visos sistemos valdymui.

en: Nautilus metafile factory
lt: Nautilus metafile gamykla

en: Nautilus shell
lt: Nautilus aplinka

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Neighbourhood
lt: Vietininis tinklas

en: Network Servers
lt: Tinklo serveriai

en: Never
lt: Niekada

en: New
lt: Naujas

en: News and Media
lt: Naujienos ir Media

en: No Action Associated
lt: Nepriskirtas joks veiksmas

en: No Application Associated
lt: Nėra priskirtos programos

en: No Viewers Available
lt: Nėra tinkamos peržiūros programos

en: No bookmarks defined
lt: Nėra sukurtų žymelių

en: No description found for mime type "%s" (file is "%s"), please tell the gnome-vfs mailing list.
lt: Nerastas aprašymas mime tipui "%s" (byla yra "%s"), prašom pranešti gnome-vfs konferencijai.

en: No viewers are available for "%s".
lt: Nėra peržiūros programos, galinčios parodyti "%s".

en: None
lt: nieko

en: Normal Si_ze
lt: No_rmalaus dydžio

en: Not an Image
lt: Nėra paveikslėlis

en: Notes
lt: Pastabos

en: Notes side pane
lt: Pastabų šoninis skydelis

en: Notes side pane for Nautilus
lt: Pastabų šoninis skydelis Nautilus programai

en: Number view:
lt: Skaitinė išraiška:

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: OK
lt: Gerai

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
lt: 0000 Sau 00, 00:00

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
lt: 0000 Sau 00, 00:00

en: Octal Permissions
lt: Aštuntainės teisės

en: Oh No
lt: O, ne!

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
lt: Sukurti langus aiškiai (tiksliai) nurodytiems adresams. (nežinau kurioj vietoje rašo šitą pranešimą :( )

en: Onyx
lt: Oniksas

en: Open
lt: Atidaryti

en: Open %d Window? | Open %d Windows?
lt[0]: Atidaryti %d langą?
lt[1]: Atidaryti %d langus?
lt[2]: Atidaryti %d langų?

en: Open Location
lt: Atidaryti adresą

en: Open T_erminal
lt: Atidaryti te_rminalą

en: Open Wit_h
lt: Atidaryti s_u

en: Open a new GNOME terminal window
lt: Atidaryti naują Gnome terminalo langą

en: Open the selected item in this window
lt: Pasirinktą elementą atidaryti šiame lange

en: Open with %s
lt: Atidaryti su %s

en: Open with Other Application
lt: Atidaryti su kita programa

en: Open with Other Viewer
lt: Atidaryti su kita peržiūros programa

en: Open with...
lt: Atidaryti su...

en: Opening "%s".
lt: Atidaroma „%s".

en: Opening %s
lt: Atidaroma %s

en: Orange
lt: Apelsinas

en: Other _Application...
lt: Kita _programa...

en: Others:
lt: Kiti:

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Package
lt: Paketas

en: Pale Blue
lt: Šviesiai mėlyna

en: Paste Files into Folder
lt: Įdėti bylas į katalogą

en: Paste the text stored on the clipboard
lt: Įdėti tekstą, saugomą krepšyje

en: Patterns:
lt: Šablonai:

en: Perform a quick set of self-check tests.
lt: Atlikti greitą savęs patikrinimą.

en: Permissions
lt: Teisės

en: Personal
lt: Asmeninis

en: Pictures
lt: Paveikslėliai

en: Prefere_nces
lt: _Nustatymai

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
lt: Pažymėtas bylas paruošti kopijavimui su Įdėti bylas komanda

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
lt: Pažymėtas bylas paruošti perkėlimui su Įdėti bylas komanda

en: Preparing To Copy...
lt: Pasiruošiama kopijavimui ...

en: Preparing To Move...
lt: Pasiruošiama perkėlimui...

en: Preparing to Create Links...
lt: Pasiruošiama sukurti nuorodas...

en: Preparing to Delete files...
lt: Ruošiamasi trinti bylas...

en: Preparing to Empty the Trash...
lt: Ruošiamasi išvalyti šiukšlinę...

en: Preparing to Move to Trash...
lt: Pasiruošiama perkėlimui į šiukšlinę

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview _sound files:
lt: _Garso bylų grojimas kai pelė ant bylos:

en: Print
lt: Spausdinti

en: Properties
lt: Savybės

en: Prot_ect
lt: _Apsaugoti

en: Protect the selected volume
lt: Apsaugoti pasirinktą skirsnį

en: Put labels beside icons
lt: Rodyti pavadinimą šalia ikonų

en: Quit Nautilus.
lt: Išeiti iš Nautilus.

en: Re_versed Order
lt: At_virkštinė tvarka

en: Redo Edit
lt: Atstatyti pakeitimą

en: Redo the edit
lt: Atstatyti pakeitimą

en: Reload
lt: Atnaujinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove the selected text without putting it on the clipboard
lt: Pašalinti pažymėtą tekstą, nededant į krepšį

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename Emblem
lt: Pervadinti emblemą

en: Rename selected item
lt: Pervadinti pažymėtą elementą

en: Renaming "%s" to "%s".
lt: Pervadinimas "%s" į "%s".

en: Renaming Error
lt: Pervadinimo klaida

en: Replace _All
lt: Pakeisti _visus

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
lt: Pertvarkyti ikonas, kad jos geriau tilptų lange ir nepersidengtų

en: Reset View to _Defaults
lt: Atstatyti į_prastą vaizdą

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
lt: Atstatyti rikiavimo tvarką bei mastelį pagal nustatytą šio vaizdo standartą

en: Restart Nautilus.
lt: Paleisti Nautilus iš naujo.

en: Restore Icon's Original Si_ze
lt: Atstatyti ikonos originalų dydį

en: Restore Icons' Original Si_zes
lt: Atstatyti ikonų originalius dydžius

en: Restore each selected icon to its original size
lt: Atstatyti visų pažymėtų ikonų originalius dydžius

en: Ruby
lt: Rubinas

en: Run "%s" on any selected items
lt: Paleisti "%s" visiems pažymėtiems elementams

en: Run in _Terminal
lt: Paleisti _terminale

en: Run or Display?
lt: Paleisti ar peržiūrėti?

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Sea Foam
lt: Jūros puta

en: Search List
lt: Paieškos sąrašas

en: Search for files by file name and file properties
lt: Ieškoti bylų pagal jų pavadinimus ir savybes

en: Search for files by file name only
lt: Ieškoti bylų tik pagal pavadinimą

en: Search this computer for files
lt: Ieškoti bylų šiame kompiuteryje

en: Searching Unavailable
lt: Paieškos negalimos

en: Select _All
lt: Pažymėti _visus

en: Select _All Files
lt: Pažymėti _visas bylas

en: Select a Category:
lt: Išsirinkite kategoriją:

en: Select a color to add
lt: Pasirinkite spalvą pridėti

en: Select all items in this window
lt: Pažymėti visus elementus šiame lange

en: Select all the text in a text field
lt: Pažymėti visą tekstą, esantį teksto lauke

en: Select an icon
lt: Pasirink ikoną

en: Select an image file for the new emblem:
lt: Nurodyk paveikslėlio bylą naujai emblemai:

en: Select an image file to add as a pattern
lt: Pasirinkite paveikslėlio bylą, kurią pridėsite kaip šabloną

en: Server Settings
lt: Serverio nuostatos

en: Set _user ID
lt: Nustatyti _vartotojo ID

en: Set as _Background
lt: Naudoti _fonui

en: Set as background for _all folders
lt: Naudoti _visų katalogų fonui

en: Set as background for _this folder
lt: Naudoti šio _katalogo fonui

en: Set gro_up ID
lt: Nustatyti _grupės ID

en: Set the zoom level of the current view
lt: Nustatyti esamo puslapio mastelį

en: Shale
lt: Skalūnas

en: Show %s
lt: Rodyti %s

en: Show _only folders
lt: Rodyti tik _katalogus

en: Show _thumbnails:
lt: Rodyti paveikslų ir video _mini-vaizdus:

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
lt: Parodyti langą, kuris leis jums nustatyti darbalaukio fono šabloną ar spalvą

en: Show hidden and _backup files
lt: Rodyti paslėptas bei _atsargines bylas

en: Show location bar in new windows
lt: Rodyti adreso juostą naujame lange

en: Show side pane in new windows
lt: Rodyti šoninį skydelį naujame lange

en: Show status bar in new windows
lt: Rodyti būsenos juostą naujame lange

en: Show te_xt in icons:
lt: Rodyti _tekstą ikonose:

en: Show the contents at the normal size
lt: Rodyti turinį normaliu dydžiu

en: Show the contents in less detail
lt: Rodyti turinį su mažiau smulkmenų

en: Show the contents in more detail
lt: Rodyti turinį su daugiau smulkmenų

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
lt: Parodyti katalogą, kuriame yra šiame meniu esantys skriptai

en: Show toolbar in new windows
lt: Rodyti įrankių juostą naujame lange

en: Side Pane
lt: Šoniniai skydeliai

en: Side pane view
lt: Vaizdas šoniniame skydelyje

en: Silver
lt: Sidabras

en: Size
lt: Dydis

en: Size:
lt: Dydis:

en: Sky
lt: Dangus

en: Software
lt: Programos

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
lt: Atsiprašau, bet "%s" nėra tinkamas bylos pavadinimas.

en: Sorry, but emblem %s couldn't be deleted.
lt: Atsiprašau, bet emblemos %s negalima ištrinti.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
lt: Atleiskite, bet emblemos pavadinime gali būti tik raidės, tarpai ar skaičiai.

en: Sorry, but pattern %s couldn't be deleted.
lt: Atsiprašau, bet šablono %s negalima ištrinti.

en: Sorry, but the pattern %s couldn't be installed.
lt: Atleiskite, bet šablono %s negalima įdiegti.

en: Sorry, but you can't replace the reset image.
lt: Atsiprašau, bet jūs negalite pakeisti atstatymo paveikslėlio.

en: Sorry, but you did not supply a valid file name.
lt: Atsiprašau, bet jūs pateikėte netinkamą bylos pavadinimą.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
lt: Atleiskite, bet jūs privalote naujai emblemai nurodyti netuščią pavadinimą.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
lt: Atleiskite, bet jūs privalote naujai spalvai nurodyti netuščią pavadinimą.

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
lt: Atsiprašau, negalėjau pakeisti "%s" grupės.

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
lt: Atsiprašau, negalėjau pakeisti "%s" savininko.

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
lt: Atsiprašau, negaliu pakeisti "%s" teisių.

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
lt: Atsiprašau, "%s" turinio negaliu parodyti.

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
lt: Atsiprašau, bet negalėjau "%s" pervadinti į "%s".

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
lt: Atsiprašau, pasirinktos emblemos pavadinimo neina išsaugoti.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
lt: Atsiprašau, papildomos emblemos neina išsaugoti.

en: Sort _folders before files
lt: Iš_rikiuoti katalogus prieš bylas

en: Sound
lt: Garsas

en: Special
lt: Ypatingas

en: Special flags:
lt: Specialios vėliavėlės:

en: St_atusbar
lt: _Būsenos juosta

en: Start Here
lt: Pradėk čia

en: Status
lt: Būsena

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Stop loading this location
lt: Sustabdyti šios vietos krovimąsi

en: Str_etch Icon
lt: Keisti ikonos _dydį

en: Stucco
lt: Tinkas

en: Switch
lt: Perjungti

en: Switch to Manual Layout?
lt: Perjungti į rankinį išdėstymą ?

en: System Settings
lt: Sistemos nuostatos

en: Tangerine
lt: Mandarinas

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Viewer
lt: Teksto peržiūros programa

en: Text view
lt: Teksto vaizdas

en: Text view factory
lt: Tekstinio vaizdo gamykla

en: Text view:
lt: Tekstinė išraiška:

en: The %s view encountered an error while starting up.
lt: Paleidžiant %s vaizdą įvyko klaida.

en: The action associated with "%s" is invalid.
lt: Veiksmas, priskirtas "%s" yra netinkamas.

en: The application associated with "%s" is invalid.
lt: "%s" priskirta programa yra bloga.

en: The default width of the side pane in new windows.
lt: Įprastas šoninio skydelio plotis naujuose languose.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
lt: Nutempta byla nėra tinkamas paveikslėlis.

en: The dragged text was not a valid file location.
lt: Nutemptas tekstas nėra tinkama bylos vieta.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
lt: Byla '%s' nėra tinkamas paveikslėlis.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
lt: Pavadinimas "%s" jau yra šiame kataloge. Prašau pervadinkite.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
lt: Pavadinimas "%s" neteisingas, nes jame yra "/" simbolis. Prašome naudoti vardą be šio simbolio.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
lt: Pavadinimas "%s" netinka. Prašau pervadinkite.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
lt: Neina nustatyti "%s" teisių.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
lt: Neina sužinoti pasirinktos bylos teisių.

en: The viewer associated with "%s" is invalid.
lt: "%s" priskirta peržiūros yra bloga.

en: Themes
lt: Temos

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
lt: Šiame kataloge nėra "%s". Galbūt jis neseniai buvo perkeltas arba ištrintas?

en: There is no action associated with "%s".
lt: "%s" bylai nepriskirtas joks veiksmas.

en: There is no application associated with "%s".
lt: Nėra programos, susietos su "%s".

en: There is nothing on the clipboard to paste.
lt: Krepšyje nėra nieko įdėjimui.

en: There was an error displaying help: 
    %s
lt: Įvyko klaida rodant pagalbą: 
    %s

en: There was an error displaying help: %s
lt: Rodant pagalbą įvyko klaida: %s

en: This is the default theme for Nautilus.
lt: Tai yra įprasta Nautilus tema.

en: This theme uses photo-realistic folders.
lt: Šita tema naudoja fotorealistinius katalogus

en: To:
lt: Į:

en: Toggle using a tighter layout scheme
lt: Nustatyti glaustesnio išdėstymo schemą

en: Too Many Files
lt: Per daug bylų

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Trash icon visible on desktop
lt: Darbalaukyje matoma šiukšlinės ikona

en: Tree
lt: Medis

en: Try to fit in window
lt: Pakeisti paveiksliuko dydį, kad tilptų ekrane

en: Type
lt: Tipas

en: Type:
lt: Tipas:

en: URI currently displayed
lt: Dabar rodomas adresas

en: Undo Edit
lt: Atšaukti Redagavimą

en: Undo the edit
lt: Atšaukti pakeitimą

en: Undo the last text change
lt: Atšaukti paskutinį teksto pakeitimą

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
lt: Nežinomas GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
lt: Atjungimo klaida

en: Unmount the selected volume
lt: Atjungti pasirinktą skirsnį

en: Up
lt: Aukštyn

en: Urgent
lt: Skubus

en: Use "%s" to open the selected item
lt: Naudoti "%s" atidaryti pažymėtam elementui

en: Use _Default Background
lt: Naudoti įp_rastą foną

en: Use as default for "%s" items
lt: Naudoti kaip įprastą "%s" byloms

en: Use as default for "%s" only
lt: Naudoti kaip įprastą tik "%s" bylai

en: Use manual layout in new windows
lt: Naudoti rankinį išdėstymą naujai atidaromuose languose

en: Use the default background for this location
lt: Šiai vietai naudoti įprastą foną

en: Use the default desktop background
lt: Naudoti įprastą darbalaukio foną

en: Use tighter layout in new windows
lt: Naudoti glaustesnį išdėstymą naujai atidaromuose languose

en: View Failed
lt: Peržiūra nepavyko

en: View _new folders using:
lt: Žiūrėti _naujus katalogus naudojant:

en: View as %s
lt: Rodyti %s

en: View as Icons
lt: Rodyti ikonas

en: View as List
lt: Rodyti sąrašą

en: View as Text
lt: Rodyti tekstą

en: View as _Icons
lt: Rodyti _ikonas

en: View as _List
lt: Rodyti _sąrašą

en: View as...
lt: Rodyti su...

en: View in Multiple Windows?
lt: Žiūrėti keliuose languose?

en: View or modify the properties of each selected item
lt: Žiūrėti ar keisti kiekvieno pažymėto elemento savybes

en: View your home folder in the Nautilus file manager
lt: Rodyti namų katalogą su Nautilus bylų tvarkytoju

en: View your network servers in the Nautilus file manager
lt: Tinkle bei internete esančius kompiuterius parodyti su Nautilus bylų tvarkytoju

en: Views
lt: Vaizdavimas

en: Violet
lt: Violetinė

en: Volume:
lt: Skirsnis:

en: Web
lt: Internetas

en: Web Services
lt: Interneto paslaugos

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
lt: Trečiadienis, 0000 m. rugsėjo 00 d., 00:00:00

en: What to do with executable text files when activated
lt: Ką daryti su vykdomosiomis tekstinėmis bylomis kai jos paleidžiamos

en: When to show preview text in icons
lt: Ar rodyti tekstinės bylos turinį ikonose

en: Whether to show backup files
lt: Ar rodyti atsargines bylas

en: Whether to show hidden files
lt: Ar rodyti paslėptas bylas

en: White
lt: Baltas

en: Width of the side pane
lt: Šoninio skydelio plotis

en: Windows Network
lt: Windows tinklas

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
lt: Jūs nesate savininkas, todėl negalite tų teisių keisti.

en: You can configure which programs are offered for which file types in the File Types and Programs dialog.
lt: "Bylų tipai ir programos" dialoge (grafinės aplinkos nustatymuose) galite nustatyti kokios programos bus priskirtos atitinkamų bylų tipams.

en: You cannot copy a file over itself.
lt: Negali kopijuoti bylos į save pačią.

en: You cannot copy a folder into itself.
lt: Tu negali nukopijuoti katalogo į jį patį.

en: You cannot copy this trash folder.
lt: Negalima kopijuoti šiukšlinės katalogo.

en: You cannot move a folder into itself.
lt: Tu negali perkelti katalogo į jį patį.

en: You cannot move this trash folder.
lt: Negalima perkelti šiukšlinės katalogo.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
lt: Jūs neturite teisių, reikalingų "%s" grupei pakeisti.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
lt: Jūs neturite teisių, reikalingų "%s" pervadinti.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
lt: Neturite teisių, reikalingų"%s" turiniui peržiūrėti

en: Zoom
lt: Keisti mastelį

en: Zoom In
lt: Padidinti

en: Zoom Out
lt: Sumažinti

en: Zoom _In
lt: Pa_didinti

en: Zoom _Out
lt: Su_mažinti

en: Zoom to Fit
lt: Sutalpinti

en: _About
lt: _Apie

en: _Add Bookmark
lt: _Pridėti žymelę

en: _Add a New Color...
lt: _Pridėti naują spalvą...

en: _Add a New Emblem...
lt: _Pridėti naują emblemą...

en: _Add a New Pattern...
lt: _Pridėti naują šabloną...

en: _Add new...
lt: _Pridėti naują...

en: _Always
lt: _Visada

en: _Arrange items:
lt: _Išdėstyti elementus:

en: _Ask each time
lt: Pa_klausti kiekvieną kartą

en: _Associate Action
lt: _Priskirti veiksmą

en: _Associate Application
lt: _Priskirti programą

en: _Back
lt: A_tgal

en: _Bookmarks
lt: Žy_melės

en: _CD Creator
lt: _CD įrašymas

en: _Clear History
lt: _Išvalyti istoriją

en: _Computer
lt: _Kompiuteris

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Copy File
lt: _Kopijuoti bylą

en: _Copy Files
lt: _Kopijuoti bylas

en: _Copy Text
lt: _Kopijuoti tekstą

en: _Copy here
lt: _Kopijuoti čia

en: _Default zoom level:
lt: Į_prastas mastelis:

en: _Delete
lt: Iš_trinti

en: _Delete from Trash
lt: Iš_trinti iš šiukšlinės

en: _Display
lt: _Peržiūrėti

en: _Double click to activate items
lt: _Dvigubas pelės spustelėjimas atidaro elementus

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Edit Bookmarks
lt: Re_daguoti žymeles

en: _Emblems
lt: _Emblemos

en: _Empty
lt: _Ištuštinti

en: _Empty File
lt: _Tuščia byla

en: _Empty Trash
lt: _Išvalyti šiukšlinę

en: _File
lt: _Byla

en: _File group:
lt: _Bylos grupė:

en: _Format
lt: _Formatuoti

en: _Forward
lt: _Pirmyn

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Go There
lt: _Eiti ten

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Home
lt: _Namai

en: _Image:
lt: _Paveikslėlis:

en: _Keep Aligned
lt: Laikytis ly_giavimo

en: _Keyword:
lt: Pa_vadinimas:

en: _Link here
lt: _Sukurti nuorodą čia

en: _Local File Only
lt: Tik _vietinėms bylos

en: _Location...
lt: Ad_resas...

en: _Location:
lt: _Adresas:

en: _Manually
lt: _Rankiniu būdu

en: _Modify...
lt: _Keisti...

en: _Mount Volume
lt: _Prijungti skirsnį

en: _Move here
lt: _Perkelti čia

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: _Names:
lt: _Pavadinimai:

en: _Never
lt: _Niekada

en: _Only for files smaller than:
lt: Tik _byloms mažesnėms nei:

en: _Open
lt: _Atidaryti

en: _Open Scripts Folder
lt: _Atidaryti skriptų katalogą

en: _Paste Files
lt: Įdė_ti bylas

en: _Paste Files Into Folder
lt: Į_dėti bylas į katalogą

en: _Paste Text
lt: Į_dėti tekstą

en: _Patterns
lt: Ša_blonai

en: _Places
lt: _Vietos

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Read
lt: _Skaityti

en: _Reload
lt: _Iš naujo

en: _Remove Custom Icon
lt: Atstatyti standartinę ikoną

en: _Remove a Color...
lt: Paša_linti spalvą...

en: _Remove a Pattern...
lt: Paša_linti šabloną...

en: _Remove an Emblem...
lt: Paša_linti emblemą...

en: _Remove...
lt: _Pašalinti...

en: _Rename...
lt: _Pervadinti...

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: _Retry
lt: _Bandyti dar kartą

en: _Run
lt: Pa_leisti

en: _Run executable text files when they are clicked
lt: Pa_leisti vykdomąsias teksto bylas ant jų paspaudus

en: _Scripts
lt: _Skriptai

en: _Select Custom Icon...
lt: _Pasirinkti kitokią ikoną...

en: _Side Pane
lt: Šo_niniai skydeliai

en: _Single click to activate items
lt: _Viengubas pelės spustelėjimas atidaro elementus

en: _Skip
lt: _Praleisti

en: _Stop
lt: Su_stabdyti

en: _Templates
lt: Ša_blonai

en: _Text beside icons
lt: _Tekstas šalia ikonų

en: _Trash
lt: Šiu_kšlinė

en: _Undo
lt: _Atšaukti

en: _Unmount Volume
lt: At_jungti skirsnį

en: _Up
lt: _Aukštyn

en: _Use compact layout
lt: Naudoti _glaustesnį išdėstymą

en: _View
lt: _Rodyti

en: _View as...
lt: _Rodyti su ...

en: _View executable text files when they are clicked
lt: Žiū_rėti vykdomąsias teksto bylas ant jų paspaudus

en: _Write
lt: _Rašyti

en: _Write contents to CD
lt: Į_rašyti turinį į CD

en: a title
lt: pavadinimas

en: additional text
lt: papildomas tekstas

en: animation to indicate on-going activity
lt: animacija, rodanti aktyvumą

en: another link to %s
lt: kita nuoroda į %s

en: bonobo_ui_init() failed.
lt: bonobo_ui_init() nesuveikė.

en: by Modification _Date
lt: Pagal Keitimo _Datą

en: by _Emblems
lt: pagal _Emblemas

en: by _Name
lt: Pagal pa_vadinimą

en: by _Size
lt: Pagal _dydį

en: by _Type
lt: Pagal _tipą

en: date accessed
lt: naudojimo data

en: date modified
lt: modifikavimo data

en: default for "%s"
lt: įprasta "%s"

en: default for this file
lt: įprasta šiai bylai

en: editable text
lt: keičiamas tekstas

en: group
lt: grupė

en: in menu for "%s"
lt: įdėta į meniu "%s"

en: in menu for this file
lt: įdėta į meniu šiai bylai

en: link
lt: nuoroda

en: link (broken)
lt: nuoroda (sugadinta)

en: link to %s
lt: nuoroda į %s

en: loading...
lt: įkeliama...

en: nautilus: --check cannot be used with URIs.
lt: nautilus: --check negali būti naudojamas su URI.

en: nautilus: --check cannot be used with other options.
lt: nautilus: --check negali būti naudojamas su kitais parametrais.

en: nautilus: --geometry cannot be used with more than one URI.
lt: nautilus: --geometry negali būti naudojamas daugiau nei su viena URI.

en: nautilus: --quit cannot be used with URIs.
lt: nautilus: --quit negali būti naudojamas su URI.

en: nautilus: --restart cannot be used with URIs.
lt: nautilus: --restart negali būti naudojamas su URI.

en: nd copy)
lt: -ra kopija)

en: new file
lt: nauja byla

en: none
lt: nieko

en: not in menu
lt: neįdėta į meniu

en: nothing
lt: nieko

en: octal permissions
lt: aštuntainės teisės

en: on the desktop
lt: darbalaukyje

en: owner
lt: savininkas

en: permissions
lt: teisės

en: pointing at "%s"
lt: rodo į "%s"

en: program
lt: programa

en: rd copy)
lt: -čia kopija)

en: reset
lt: Atstatyti

en: size
lt: dydis

en: some more text
lt: šiek tiek daugiau teksto

en: st copy)
lt: -ma kopija)

en: th copy)
lt: -ta kopija)

en: the browse history
lt: naršymo istorija

en: the current selection
lt: esamas pažymėjimas

en: the editable label
lt: redaguojama etiketė

en: throbber
lt: užimtumo indikatorius

en: throbber factory
lt: užimtumo indikatoriaus gamykla

en: throbber object factory
lt: užimtumo indikatoriaus objektų gamykla

en: today
lt: šiandien

en: today at %-I:%M %p
lt: šiandien %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
lt: šiandien %-I:%M:%S %p

en: today at 00:00 PM
lt: šiandien 00:00 PM

en: today at 00:00:00 PM
lt: šiandien 00:00:00 PM

en: today, %-I:%M %p
lt: šiandien, %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
lt: šiandien, 00:00 PM

en: type
lt: tipas

en: unknown
lt: nežinomas

en: unknown MIME type
lt: nežinomas MIME tipas

en: unknown type
lt: nežinomas tipas

en: unreadable
lt: neįskaitomas

en: untitled folder
lt: bevardis katalogas

en: yesterday
lt: vakar

en: yesterday at %-I:%M %p
lt: vakar %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
lt: vakar %-I:%M:%S %p

en: yesterday at 00:00 PM
lt: vakar 00:00 PM

en: yesterday at 00:00:00 PM
lt: vakar 00:00:00 PM

en: yesterday, %-I:%M %p
lt: vakar, %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
lt: vakar, 00:00 PM
