xchat 2.0.6 - en to lt translation catalogue (1064 entries)

en: 
    
    Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
lt: 
    
    Surinkite /HELP <komanda>, norėdami daugiau sužinoti, arba /HELP -l

en: 
    Commands Available:
lt: 
    Komandos:

en: 
    DCC GET <nick>                     - accept an offered file
    DCC SEND [-maxcps=#] <nick> [file] - send a file to someone
    DCC LIST                           - show DCC list
    DCC CHAT <nick>                    - offer DCC CHAT to someone
    DCC CLOSE <type> <nick> <file>         example:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz
lt: 
    DCC GET <slapyvardis>          - parsiunčia siūlomą bylą
    DCC SEND <slapyvardis> <byla>  - nusiunčia bylą kitam asmeniui
    DCC LIST                       - parodo DCC sesijų sąrašą
    DCC CHAT <slapyvardis>         - pasiūlo kitam asmeniui DCC pokalbį
    DCC CLOSE <tipas> <slapyvardis> <byla>     pavyzdys:
                        /dcc close send jonas byla.tar.gz

en: 
    No help available on that command.
lt: 
    Ši komanda neturi pagalbos.

en:       File: %s
       To/From: %s
          Size: %u
          Port: %d
     IP Number: %s
    Start Time: %s   Max CPS: %d
lt:            Byla: %s
               Į/Iš: %s
              Dydis: %u
            Jungtis: %d
         IP adresas: %s
    Pradžios laikas: %s   Maks. greitis: %d

en:   %-20s offline
lt:   %-20s atsijungęs

en:   %-20s online
lt:   %-20s prisijungęs

en:   Ignore list is empty.
lt:   Ignoravimo sąrašas tuščias.

en: $ Number
lt: $ Skaičius

en: %C08,02 %B-- Notify List --------------- %O
lt: %C08,02 %B-- Stebykla ------------------ %O

en: %C08,02 Hostmask                  PRIV NOTI CHAN CTCP DCC  INVI UNIG %O
lt: %C08,02 Formatas                  PRIV PAST KANL CTCP DCC  KVIE NEIG %O

en: %C12-%C13$1/Wallops%C12-%O$t$2%O
lt: %C12-%C13$1/„Wallops“%C12-%O$t$2%O

en: %C8,2 Type  To/From    Status  Size    Pos     File      %O%010%B%C9----------------------------------------------------%O
lt: %C8,2 Tipas  Į/Iš     Būklė   Dydis  Pozicija  Byla      %O%010%B%C9----------------------------------------------------%O

en: %O%C11$1%O added to ignore list.
lt: %O%C11$1%O įtraukta(s) į ignoravimo sąrašą.

en: %O%C11$1%O removed from ignore list.
lt: %O%C11$1%O pašalinta(s) iš ignoravimo sąrašo.

en: %UChannel          Users   Topic%O
lt: %UKanalas      Naudotojai   Tema%O

en: %d bytes
lt: %d baitų

en: %d ops, %d total
lt: %d opai (-ų), %d viso

en: (%s=Server %c=Channel %n=Network).
lt: (%s=serveris %c=kanalas %n=tinklas).

en: (Can be a text file relative to config dir).
lt: (Gali būti byla nuostatų kataloge).

en: (Can be a text file relative to ~/.xchat2/).
lt: (Gali būti byla ~/.xchat2/ kataloge).

en: (Disabled)
lt: (Nenaudoti)

en: (Leave at zero for full speed file transfers).
lt: (Palikti nulį maksimaliam greičiui).

en: (Leave ports at zero for full range).
lt: (Palikti nulius, norint naudoti pilną intervalą).

en: (Only useful for computers with multiple addresses).
lt: (Verta naudoti, kai kompiuteris turi kelis adresus).

en: (See strftime manpage for details).
lt: (Žiūrėti strftime naudotojo vadovą).

en: (Separate multiple words with commas).
lt: (Žodžius skirti kableliais).

en: * Can't open log file(s) for writing. Check the
      permissions on %s/xchatlogs
lt: * Nepavyko atverti logo bylos (-ų). Patikrinkite
      „%s/xchatlogs“ leidimus

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
lt: * Būti IRC naudotoju 'root' yra kvaila! Turėtumėte
      susikurti naują naudotoją ir jį naudoti.

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
lt: **** LOGINIMAS PRADĖTAS %s

en: **** ENDING LOGGING AT %s
lt: **** LOGINIMAS BAIGTAS %s

en: *NEW*
lt: *NAUJA*

en: *WARNING*
    Auto accepting DCC to your home directory
    can be dangerous and is exploitable. Eg:
    Someone could send you a .bash_profile
lt: *DĖMESIO*
    Automatinis DCC siuntimų i Jūsų namų katalogą
    priėmimas gali būti pavojingas. Pavyzdžiui,
    kas nors Jums gali atsiųsti „.bash_profile“

en: -%C10-%C11-%O$t$1 Banlist: %C3$4 %C4$2 %C5$3%O
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 Banų sąrašas: %C3$4 %C4$2 %C5$3%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 added to notify list.
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 įtraukta(s) į stebyklą.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 already in use. Retrying with $2..
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 jau naudojamas. Bandoma su $2...

en: -%C10-%C11-%O$t$1 deleted from notify list.
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 pašalinta(s) iš stebyklos.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 has changed the topic to: $2%O
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 pakeitė temą į: $2%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 is now known as $2
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 dabar žinoma(s) kaip $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes ban on $2
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 pašalina baną $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel keyword
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 pašalina kanalo raktą

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes exempt on $2
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 pašalina išimtį banui $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes invite on $2
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 nebekviečia $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes user limit
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 pašalina naudotojų limitą

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets ban on $2
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 uždeda baną $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel keyword to $2
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 nustato kanalo raktą į $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel limit to $2
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 nustato kanalo limitą į $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets exempt on $2
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 nustato $2 išimtį banui

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets invite on $2
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 kviečia $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets mode $2$3 $4
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 nustato režimą $2$3 $4

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets modes%B %C14[%O$2%B%C14]%O
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 nustato režimus%B %C14[%O$2%B%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 users in notify list.
lt: -%C10-%C11-%O$t$1 slapyvardžių stebykloje.

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas offered %C11$2 %C(%C11$3 %Cbytes)
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Cpasiūlė %C11$2 %C(%C11$3 %Cbaitų)

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas requested to resume %C11$2 %Cfrom %C11$3%C.
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Cpaprašė atnaujinti %C11$2 %Cnuo %C11$3%C.

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O gives channel half-operator status to %C11$2
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O suteikia halfopo statusą %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O gives channel operator status to %C11$2
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O suteikia kanalo operatoriaus statusą %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O gives voice to %C11$2
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O suteikia balsą %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O removes channel half-operator status from %C11$2
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O pašalina halfopo statusą nuo %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O removes channel operator status from %C11$2
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O pašalina kanalo operatoriaus statusą nuo %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O removes voice from %C11$2
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O pašalina balsą nuo %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11Users on $1:%C $2
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 naudotojai:%C $2

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CEnd of WHOIS list.
lt: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CWHOIS sąrašo pabaiga.

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Cis away %C14(%O$2%O%C14)
lt: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Cnėra %C14(%O$2%O%C14)

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %O$2
lt: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%C $2

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Oreal user@host %C11$2%O, real IP %C11$3%O
lt: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Otikrasis naudotojas@adresas %C11$2%O, tikrasis IP %C11$3%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O
lt: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O neveiksnus %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O, signon: %C11$3%O
lt: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O neveiksnus %C11$2%O, prisijungė: %C11$3%O

en: -%C10-%C11-%O$tA process is already running
lt: -%C10-%C11-%O$tProcesas jau veikia

en: -%C10-%C11-%O$tAlready offering CHAT to $1
lt: -%C10-%C11-%O$tCHAT jau pasiūlytas $1

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Channel is invite only).
lt: -%C10-%C11-%O$tNepavyko įeiti į%C11 %B$1 %O(kanalas tik su kvietimais).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Requires keyword).
lt: -%C10-%C11-%O$tNepavyko įeiti į%C11 %B$1 %O(reikia rakto).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(User limit reached).
lt: -%C10-%C11-%O$tNepavyko įeiti į%C11 %B$1 %O(pasiektas naudotojų limitas).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(You are banned).
lt: -%C10-%C11-%O$tNepavyko įeiti į%C11 %B$1 %O(Jūs užbanintas).

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 created on $2
lt: -%C10-%C11-%O$tKanalas $1 sukurtas $2

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 modes: $2
lt: -%C10-%C11-%O$tKanalo $1 režimai: $2

en: -%C10-%C11-%O$tConnected.
lt: -%C10-%C11-%O$tPrisijungta.

en: -%C10-%C11-%O$tConnected. Now logging in..
lt: -%C10-%C11-%O$tPrisijungta. Registruojamasi...

en: -%C10-%C11-%O$tConnecting to %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C port %C11$3%C..
lt: -%C10-%C11-%O$tJungiamiasi prie %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C, jungtimi %C11$3%C...

en: -%C10-%C11-%O$tConnection failed. Error: $1
lt: -%C10-%C11-%O$tNepavyko prisijungti. Klaida: $1

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Cstalled - aborting.
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %C%C11$3 %Csustojo - nutraukiama.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Ctimed out - aborting.
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %C%C11$3 %Cbaigėsi ryšio laiko limitas - nutraukiama.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 connect attempt to %C11$2%O failed (err=$3).
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 jungimosi į %C11$2%O bandymas nepavyko (klaida: $3).

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT jungtis į %C11$1%O pavyko

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT to %C11$1%O aborted.
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT į %C11$1%O nutrūko.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT to %C11$1%O lost. $4.
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT jungtis į %C11$1%O nutrūko. $4.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O from %C11$3%O complete %C14[%C11$4%O cps%C14]%O.
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O iš %C11$3%O baigtas %C14[%C11$4%O b/s%C14]%O.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O from %C11$3%O failed. $4.
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O %C11$3%O nepavyko. $4.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$2%O to %C11$1%O aborted.
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$2%O %C11$1%O nutrūko.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV jungtis į %C11$1 pavyko %C14[%O$2%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV: Cannot open $1 for writing ($2).
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV: Nepavyko atverti $1 rašymui ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O to %C11$2%O complete %C14[%C11$3%O cps%C14]%O.
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O %C11$2%O baigtas %C14[%C11$3%O b/s%C14]%O.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O to %C11$2%O failed. $3
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O %C11$2%O nepavyko. $3

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$2%O to %C11$1%O aborted.
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$2%O į %C11$1%O nutrūko.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
lt: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND jungtis į %C11$1 pavyko %C14[%O$2%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$tDisconnected ($1).
lt: -%C10-%C11-%O$tAtsijungta ($1).

en: -%C10-%C11-%O$tFound your IP: [$1]
lt: -%C10-%C11-%O$tRastas Jūsų IP: [$1]

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up %C11$1%C..
lt: -%C10-%C11-%O$tIeškoma %C11$1%C...

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up IP number for%C11 $1%O..
lt: -%C10-%C11-%O$tIeškomas%C11 %O$1 %C11IP adresas%O...

en: -%C10-%C11-%O$tMOTD Skipped.
lt: -%C10-%C11-%O$tMOTD praleistas.

en: -%C10-%C11-%O$tNickname already in use. Use /NICK to try another.
lt: -%C10-%C11-%O$tSlapyvardis jau naudojamas. Naudokite /NICK, jei norite pabandyti kitą.

en: -%C10-%C11-%O$tNo ping reply for $1 seconds, disconnecting.
lt: -%C10-%C11-%O$tPer $1 sekundžių negauta „ping“ atsakymo, atsijungiama.

en: -%C10-%C11-%O$tNo process is currently running
lt: -%C10-%C11-%O$tŠiuo metu neveikia joks procesas

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC offer.
lt: -%C10-%C11-%O$tNėra tokio DCC pasiūlymo.

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC.
lt: -%C10-%C11-%O$tNėra tokio DCC.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify list is empty.
lt: -%C10-%C11-%O$tStebykla tuščia.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is offline ($2).
lt: -%C10-%C11-%O$tStebykla: $1 atsijungė ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is online ($2).
lt: -%C10-%C11-%O$tStebykla: $1 prisijungė ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tOffering %C11$1 %Cto %C11$2%O
lt: -%C10-%C11-%O$tSiūlomas %C11$1 %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tOffering DCC CHAT to $1
lt: -%C10-%C11-%O$tPasiūlytas DCC CHAT į $1

en: -%C10-%C11-%O$tPing reply from $1 : $2 second(s)
lt: -%C10-%C11-%O$t„Ping“ atsakymas iš $1 : $2 sekundžių

en: -%C10-%C11-%O$tReceived '$1%O' from $2
lt: -%C10-%C11-%O$tGautas '$1%O' iš $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2
lt: -%C10-%C11-%O$tGautas CTCP $1 iš $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2 (to $3)
lt: -%C10-%C11-%O$tGautas CTCP $1 iš $2 (į $3)

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2
lt: -%C10-%C11-%O$tGautas CTCP Sound $1 iš $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a DCC CHAT offer from $1
lt: -%C10-%C11-%O$tGautas DCC CHAT pasiūlymas iš $1

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a malformed DCC request from %C11$1%O.%010-%C10-%C11-%O$tContents of packet: $2
lt: -%C10-%C11-%O$tGautas netaisyklingas DCC prašymas iš %C11$1%O.%010-%C10-%C11-%O$tPaketo turinys: $2

en: -%C10-%C11-%O$tStopped previous connection attempt (pid=$1)
lt: -%C10-%C11-%O$tsustabdytas ankstesnysis prisijungimo bandymas (pid=$1)

en: -%C10-%C11-%O$tThe file %C11$1%C already exists, saving it as %C11$2%O instead.
lt: -%C10-%C11-%O$tByla %C11$1%C jau yra, įrašoma kaip %C11$2%O.

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C is %C11$2%O
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%C tema yra %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C set by %C11$2%C at %C11$3%O
lt: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%C temą nustatė %C11$2%C %C11$3%O

en: -%C10-%C11-%O$tUnknown host. Maybe you misspelled it?
lt: -%C10-%C11-%O$tNežinomas adresas. Gal blogai parašėte?

en: -%C10-%C11-%O$tYou are now known as $2
lt: -%C10-%C11-%O$tJūs dabar žinoma(s) kaip $2

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been invited to %C11$1%C by %C11$2%C (%C11$3%C)
lt: -%C10-%C11-%O$tJus į %C11$1%C pakvietė %C11$2%C (%C11$3%C)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been kicked from $2 by $3 ($4%O)
lt: -%C10-%C11-%O$tJus iš $2 išspyrė $3 ($4%O)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been killed by $1 ($2%O)
lt: -%C10-%C11-%O$tJus nužudė $1 ($2%O)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3
lt: -%C10-%C11-%O$tJūs dabar palikote kanalą $3

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3 %C14(%O$4%C14)%O
lt: -%C10-%C11-%O$tJūs dabar palikote kanalą $3 %C14(%O$4%C14)%O

en: -%C10-%C11-%O$tYou're inviting %C11$1%C to %C11$2%C (%C11$3%C)
lt: -%C10-%C11-%O$tJūs kviečiate %C11$1%C į %C11$2%C (%C11$3%C)

en: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C has joined $2
lt: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C atėjo į $2

en: -%C10-%C11>%O$t%BYou%B are now talking on %C11$2%O
lt: -%C10-%C11>%O$t%BJūs%B dabar kalbate %C11$2%O

en: /WHOIS yourself to find your real address. Use this if you have a 192.168.*.* address!
lt: Sužinoti savo adresą, darant /WHOIS sau. Naudoti, jei turimas 192.168.*.* adresas!

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3
lt: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C paliko $3

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3 %C14(%O$4%C14)%O
lt: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C paliko $3 %C14(%O$4%C14)%O

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has kicked $2 from $3 ($4%O)
lt: <%C10-%C11-%O$t$1 išspyrė $2 iš $3 ($4%O)

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has quit %C14(%O$2%O%C14)%O
lt: <%C10-%C11-%O$t$1 išėjo %C14(%O$2%O%C14)%O

en: <none>
lt: <joks>

en: A multiplatform IRC Client
lt: Daugiaplatformis IRC klientas

en: A-Z
lt: A-Ž

en: A-Z, Ops first
lt: A-Ž, opai viršuje

en: ADDBUTTON <name> <action>, adds a button under the user-list
lt: ADDBUTTON <vardas> <veiksmas> - prideda mygtuką po naudotojų sąrašu

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
lt: ALLCHAN <komanda> - nusiunčia komandą į visus kanalus, kuriuose jūs esate

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
lt: ALLSERV <komanda> - nusiunčia komandą visiems serveriams, prie kurių esate prisijungęs

en: AWAY [<reason>], sets you away
lt: AWAY [<priežastis>] - įjungia būseną „Manęs nėra“

en: Abort
lt: Atsisakyti

en: Abort Chat
lt: Nutraukti pokalbį

en: Aborted
lt: Nutraukta

en: About X-Chat
lt: Apie „X-Chat“

en: Accept
lt: Priimti

en: Accept invalid cert.
lt: Priimti klaidingus sertif.

en: Account
lt: Abonentas

en: Ack
lt: Patvirt.

en: Action
lt: Veiksmas

en: Active
lt: Siunčiama

en: Add
lt: Pridėti

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Address to bind to:
lt: Naudoti šį adresą:

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: American Samoa
lt: Rytų Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Announce away messages
lt: Skelbti nebuvimo žinutes

en: Announce your away messages to all channels
lt: Skelbti nebuvimo žinutes visuose kanaluose

en: Antarctica
lt: Antraktida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Apply Match to:
lt: Pritaikyti atitikimą:

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Attach Tab
lt: Prijungti kortelę

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Autrija

en: Authenticate to the proxy server (only HTTP)
lt: Prisistatyti tarpiniam serveriui (tik HTTP)

en: Auto Accept Direct Chat
lt: Automatiškai priimti tiesioginius pokalbius

en: Auto Accept Files
lt: Automatiškai priimti bylas

en: Auto Open Dialog Windows
lt: Automatiškai atverti dialogų langus

en: Auto Reconnect to Server
lt: Automatiškai prisijungti iš naujo

en: Auto Rejoin when Kicked
lt: Išspirtam automatiškai grįžti

en: Auto Replace...
lt: Automatiniai pakeitimai...

en: Auto connect at startup
lt: Automatiškai prisijungti

en: Auto open DCC chat list
lt: Automatiškai atverti DCC pokalbių sąrašą

en: Auto open DCC receive list
lt: Automatiškai atverti DCC parsiuntimų sąrašą

en: Auto open DCC send list
lt: Automatiškai atverti DCC išsiuntimų sąrašą

en: Auto reconnect delay:
lt: Laukti prieš prisijungiant iš naujo:

en: Automatic nick completion
lt: Automatinis slapyvardžių užbaigimas

en: Automatically unmark away
lt: Automatiškai atšaukti nebuvimą

en: Away User:
lt: Nesantis naudotojas:

en: Away reason
lt: Nebuvimo priežastis

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
lt: BAN <formatas> [<bano tipas>] - išbanina iš esamo kanalo visus, kurių formatas sutampa su nurodytu. Jei jie jau yra kanale, ši komanda neišspiria jų (reikia OP statuso kanale)

en: Background image:
lt: Fono vaizdas:

en: Background:
lt: Fonas:

en: Bad arguments for user command.
lt: Blogi naudotojo komandos argumentai.

en: Bahamas
lt: Bahamos

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Ban
lt: Baninti

en: Ban List
lt: Banų sąrašas

en: Ban List...
lt: Banų sąrašas...

en: Ban time
lt: Bano laikas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Banmask
lt: Bano formatas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Beep on channel messages
lt: Pyptelėti, gavus kanale žinutę

en: Beep on highlighted messages
lt: Pyptelėti, gavus paryškintą žinutę

en: Beep on message
lt: Pyptelėti, gavus žinutę

en: Beep on private messages
lt: Pyptelėti, gavus asmeninę žinutę

en: Belarus
lt: Gudija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudos

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Both
lt: ir tas, ir tas

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bottom
lt: apačioje

en: Bouvet Island
lt: Buvė sala

en: Brazil
lt: Brazilija

en: British Channel Isles
lt: Normanų salos

en: British Indian Ocean Territory
lt: Britų teritorija Indijos vandenyne

en: British Virgin Islands
lt: Mergelės salos (D. Brit.)

en: Browse...
lt: Nurodyti...

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjus

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Businesses
lt: Verslo

en: CLEAR, Clears the current text window
lt: CLEAR - išvalo esamą tekstinį langą

en: CLOSE, Closes the current window/tab
lt: CLOSE - uždaro esamą langą/kortelę

en: COUNTRY <code>, finds a country code, eg: au = australia
lt: COUNTRY <kodas> - randa šalį pagal kodą, pvz.: lt = Lietuva

en: CPS
lt: greitis

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
lt: CTCP <slapyvardis> <žinutė> - nusiunčia CTCP žinutę naudotojui. Dažniausios žinutės yra VERSION ir USERINFO

en: CTCP Replies - Special codes:
    
    %d  =  data (the whole ctcp)
    %m  =  machine info
    %s  =  nick who sent the ctcp
    %t  =  time/date
    %2  =  word 2
    %3  =  word 3
    &2  =  word 2 to the end of line
    &3  =  word 3 to the end of line
lt: CTCP atsakymai - kodai:
    
    %d  =  duomenys (visas CTCP)
    %m  =  mašinos informacija
    %s  =  siuntėjo slapyvardis
    %t  =  laikas/data
    %2  =  žodis nr. 2
    %3  =  žodis nr. 3
    &2  =  žodis nr. 2 į eilutės pabaigą
    &3  =  žodis nr. 3 į eilutės pabaigą

en: CTCP Replies...
lt: CTCP atsakymai...

en: CYCLE, parts current channel and immediately rejoins
lt: CYCLE - palieka esamą kanalą ir iškarta į jį grįžta

en: C_lear Text
lt: Išva_lyti tekstą

en: C_onnect
lt: J_ungtis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cannot access %s
lt: Nepavyko pasiekti „%s“

en: Cannot access file: %s
    %s.
    Resuming not possible.
lt: Nepavyko pasiekti bylos: %s
    %s.
    Atnaujinimas negalimas.

en: Cannot assign that address
lt: Nepavyko priskirti adreso

en: Cannot create ~/.xchat2
lt: Nepavyko sukurti „~/.xchat2“

en: Cannot read that file.
lt: Nepavyko perskaityti bylos.

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
lt: Nepavyko nustatyti serverio adreso pagal vardą: %s
    Patikrinkite savo IP nustatymus!

en: Cannot resume the same file from two people.
lt: Negalima atnaujinti tos pačios bylos siuntimo iš dviejų žmonių.

en: Cannot write to that file.
lt: Negaliu įrašyti bylos.

en: Cape Verde
lt: Žaliojo Kyšulio salos

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: Channel
lt: Kanalas

en: Channel List...
lt: Kanalų sąrašas...

en: Channel Membership/"is an IRC operator"
lt: Kanalo narys/IRC operatorius

en: Channel Name
lt: Kanalo pavadinimas

en: Channel Tab...
lt: Kanalo kortelė...

en: Channel Window...
lt: Kanalo langas...

en: Channel name
lt: Kanalo pavad.

en: Channel:
lt: Kanalai:

en: Channels to join, separated by commas, but not spaces!
lt: Automatiškai įeitimi kanalai, atskirti kableliais, bet be tarpų!

en: Character Chart
lt: Simboliai

en: Character Chart...
lt: Simboliai...

en: Character Set:
lt: Koduotė:

en: Chat
lt: Pokalbis

en: Chatting
lt: Pokalbiai

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Claim you are at this address when offering files.
lt: Skelbti šį adresą savu, siūlant bylas.

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear list
lt: Išvalyti sąrašą

en: Clear rawlog
lt: Išvalyti pirminį logą

en: Clientinfo
lt: Apie klientą

en: Close
lt: Užverti

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Close this tab/window
lt: Užverti šį langą/kortelę

en: Cocos Islands
lt: Kokosų salos

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Color paste
lt: Įdėti su spalvomis

en: Colored nicks
lt: Spalvoti slapyvardžiai

en: Colors
lt: Spalvos

en: Command
lt: Komanda

en: Command to execute after connecting. Can be used to authenticate to NickServ
lt: Komanda, įvykdoma prisijungus. Gali būti naudojama autentifikuotis su NickServ

en: Comoros
lt: Kanarų salos

en: Congo
lt: Kongas

en: Connect
lt: Jungiamasi

en: Connect Command:
lt: Prisijungimo komanda:

en: Connect in a _new tab
lt: Jungtis _naujoje kortelėje

en: Connection refused
lt: Jungimasis atmestas

en: Connection reset by peer
lt: Jungimasis nutrūko

en: Connection timed out
lt: Baigėsi laiko limitas

en: Convert spaces to underscore
lt: Prieš siunčiant tarpus bylų

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy selected URL
lt: Kopijuoti pažymėtą adresą

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cote D'ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Country: %s
lt: Šalis: %s

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Ctrl
lt: Vald (Ctrl)

en: Cuba
lt: Kuba

en: Cycle Channel
lt: Iš naujo įeiti į kanalą

en: Cycle until connected
lt: Jei reikia, išbandyti visus

en: Cycling to next server in %s...
lt: Bandomas kitas tinklo „%s“ serveris...

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: DCC IP address:
lt: DCC IP adresas:

en: DCC String
lt: DCC eilutė

en: DCC Type
lt: DCC tipas

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
lt: DEHOP <slapyvardis> - pašalina halfopo teisę nuo naudotojo esamame kanale (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: DELBUTTON <name>, deletes a button from under the user-list
lt: DELBUTTON <pavadinimas> - ištrina mygtuką iš po naudotojų sąrašo

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
lt: DEOP <slapyvardis> - panaikina kanalo operatoriaus teises naudotojui esamame kanale (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: DEVOICE <nick>, removes voice status from the nick on the current channel (needs chanop)
lt: DEVOICE <slapyvardis> - atima balso teisę iš naudotojo esamame kanale (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: DIRECTORY
lt: KATALOGAS

en: DISCON, Disconnects from server
lt: DISCON - atjungia nuo serverio

en: DNS <nick|host|ip>, Finds a users IP number
lt: DEOP <slapyvardis> - panaikina kanalo operatoriaus teises naudotojui esamame kanale (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: DNS Lookup
lt: DNS paieška

en: Data 1
lt: Duomenys nr. 1

en: Data 2
lt: Duomenys nr. 2

en: Date
lt: Data

en: DeOp
lt: Nuimti opą

en: Default away message:
lt: Pagrindinė nebuvimo žinutė:

en: Default part message:
lt: Pagrindinė kanalo palikimo žinutė:

en: Default quit message:
lt: Pagrindinė išėjimo žinutė:

en: Delete
lt: Šalinti

en: Delete All
lt: Šalinti viską

en: Denmark
lt: Danija

en: Description
lt: Aprašas

en: Destination filename
lt: Paskirties bylos pavad.

en: Detach Tab
lt: Atjungti kortelę

en: Dialog
lt: Dialogas

en: Dialog Buttons - Special codes:
    
    %a  =  all selected nicks
    %c  =  current channel
    %h  =  selected nick's hostname
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %s  =  selected nick
    %t  =  time/date
lt: Dialogo mygtukai - kodai:
    
    %a  =  visi pažymėti slapyvardžiai
    %c  =  dabartinis kanalas
    %h  =  pažymėto slapyvardžio adresas
    %m  =  mašinos informacija
    %n  =  Jūsų slapyvardis
    %s  =  pažymėtas slapyvardis
    %t  =  laikas/data

en: Dialog Buttons...
lt: Dialogo mygtukai...

en: Direct Chat...
lt: Tiesioginis pokalbis...

en: Direct client-to-client
lt: DCC

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Display MODEs in raw form
lt: Rodyti režimų keitimus pradiniu formatu

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikana

en: Done
lt: Atlikta

en: Double-click command:
lt: Dvigubo spragtelėjimo komanda:

en: Download files to:
lt: Siųsti bylas į:

en: ECHO <text>, Prints text locally
lt: ECHO <tekstas> - lokaliai atspausdina tekstą

en: EDIT ME
lt: PAKEISKITE

en: ETA
lt: Liko laiko

en: EXEC [-o] <command>, runs the command. If -o flag is used then output is sent to current channel, else is printed to current text box
lt: EXEC [-o] <komanda> - įvykdo komandą. Tuo atveju, jei nurodomas -o parametras, komandos grąžinamas tekstas bus nusiųstas į esamą kanalą, kitu atveju jis nusiunčiamas į aktyvų langą.

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
lt: EXECCONT - nusiunčia procesui SIGCONT signalą

en: EXECKILL [-9], kills a running exec in the current session. If -9 is given the process is SIGKILL'ed
lt: EXECKILL [-9] - nutraukia aktyvioje sesijoje vykdomą komandą. Jei nurodomas parametras -9, procesui bus nusiųstas SIGKILL signalas

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
lt: EXECSTOP - nusiunčia procesui SIGSTOP signalą

en: EXECWRITE, sends data to the processes stdin
lt: EXECWRITE - nusiunčia duomenis proceso stdin įrenginiui

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Edit Events
lt: Keisti įvykius

en: Edit This Menu...
lt: Keisti šį meniu...

en: Edit mode
lt: Keitimo režimas

en: Educational Institution
lt: Švietimo įstaiga

en: Egypt
lt: Egiptas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Enable logging of conversations
lt: Įjungti pokalbių loginimą

en: Enter Channel to Join:
lt: Įveskite kanalo pavadinimą:

en: Enter mask to ignore:
lt: Įveskite ignoravimo formatą:

en: Enter new nickname:
lt: Įveskite naują slapyvardį:

en: Enter nickname to add:
lt: Įveskite slapyvardį:

en: Enter reason to kick %s:
lt: Įveskite išspyrimo priežastį „%s“:

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Error
lt: Klaida

en: Error opening keys config file
lt: Klaida įkeliant klavišų sąsajos nuostatų bylą

en: Error parsing event %s.
    Loading default
lt: Klaida apdorojant įvykį „%s“.
    Įkeliamas pagrindinis

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Event
lt: Įvykis

en: Expecting Data line (beginning Dx{:|!}) but got:
    %s
    
    Load aborted, Please fix %s/keybindings
lt: Tikėtasi duomenų eilutės (prasidedančios „Dx{:|!}“), bet yra:
    %s
    
    Įkeltis nutraukta, prašom ištaisyti „%s/keybindings“

en: External
lt: Išorinės komandos

en: Extra words to highlight on:
lt: Paryškintini žodžiai:

en: FLUSHQ, flushes the current server's send queue
lt: FLUSHQ - panaikina aktyvaus serverio siuntimo laukiančių duomenų eilę

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Failed to open font:
    
    %s
lt: Negaliu įkelti šrifto:
    
    %s

en: Falkland Islands
lt: Folklando salos

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Fiji
lt: Fidžis

en: File
lt: Byla

en: File Receive...
lt: Bylų parsiuntimas...

en: File Send...
lt: Bylų išsiuntimas...

en: File in download directory is larger than file offered. Resuming not possible.
lt: Byla parsiuntimų kataloge didesnė nei pasiūlytoji byla. Atnaujinimas negalimas.

en: File transfers
lt: Bylų siuntimai

en: Filename
lt: Bylos vardas

en: Find
lt: Rasti

en: Find:
lt: Rasti:

en: Finger
lt: „Finger“

en: Finland
lt: Suomija

en: First DCC send port:
lt: Pirma DCC išsiuntimų jungtis:

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Foreground:
lt: Tekstas:

en: Former Czechoslovakia
lt: Buvusi Čekoslovakija

en: Former USSR
lt: Buvusi SSRS

en: France
lt: Prancūzija

en: France, Metropolitan
lt: Prancūzija (metropolija)

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Indijos vandenyno pietų teritorijos

en: From
lt: Iš

en: Full name
lt: Tikrasis vardas

en: GATE <host> [<port>], proxies through a host, port defaults to 23
lt: GATE <adresas> [<jungtis>] - jungiasi per tarpinį serverį. Pradinė jungtis - 23

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: General
lt: Bendros

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Get my IP from IRC server
lt: Sužinoti savo IP iš IRC serverio

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Give Ops
lt: Suteikti operatoriaus statusą

en: Give Voice
lt: Suteikti balsą

en: Global User Info
lt: Bendrieji naudotojo duomenys

en: Go to
lt: Pereiti į

en: Government
lt: Vyriausybinė institucija

en: Graph
lt: grafikas

en: Great Britain
lt: Didžioji Britanija

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
lt: HOP <slapyvardis> - suteikia naudotojui kanalo halfopo teises (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: Haiti
lt: Haitis

en: Heard and McDonald Islands
lt: Herdo ir Makdonaldo salos

en: Help
lt: Pagalba

en: Hidden
lt: nerodyti

en: Hide Version
lt: Slėpti versiją

en: Hide channel join/part messages by default
lt: Slėpti atėjimo/išėjimo žinutes kanaluose, jei kitaip nenurodyta

en: Hide join/part messages
lt: Slėpti atėjimo/išėjimo žinutes

en: Highlight:
lt: Paryškinimas

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Host
lt: Adresas

en: Host unknown
lt: Adresas nežinomas

en: Hostmask
lt: Adreso formatas

en: Hostname
lt: Adresas

en: Hostname:
lt: Adresas:

en: Hungary
lt: Vengrija

en: I can't save an empty list!
lt: Negalima išsaugoti tuščio sąrašo!

en: I need /bin/sh to run!
lt: Reikia „/bin/sh“!

en: I'm busy
lt: Aš užsiėmęs

en: IGNORE <mask> <types..> <options..>
        mask - host mask to ignore, eg: *!*@*.aol.com
        types - types of data to ignore, one or all of:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        options - NOSAVE, QUIET
lt: IGNORE <formatas> <tipai...> <nuostatos...>
        formatas - formatas, kuris bus ignoruojamas, pvz: *!*@*.takas.lt
        tipai - ignoruotini žinučių šaltiniai, vienas ar keli iš šių:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, INVI, ALL
        nuostatos - NOSAVE, QUIET

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
lt: INVITE <slapyvardis> [<kanalas>] - pakviečia naudotoją į kanalą. Nutylimasis - aktyvus kanalas (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: IP address
lt: IP adresas

en: Iceland
lt: Islandija

en: Idle time
lt: Neveiksnumo laikas

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Ignore List...
lt: Ignoravimo sąrašas...

en: Ignore Stats:
lt: Ignoravimo būsena:

en: Ignore User
lt: Ignoruoti naudotoją

en: Ignore on %C11$1%O changed.
lt: %C11$1%O ignoravimas pakeistas.

en: In filenames, before sending
lt: varduose paversti į brūkšnelius

en: Indent nicks
lt: Lygiuoti slapyvardžius

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Info
lt: Informacija

en: Info text
lt: infotekstas

en: Informational
lt: Informacinis

en: Input box
lt: Įvesties laukas

en: Insert color code
lt: Įterpti spalvos kodą

en: Insert timestamps in logs
lt: Įterpti laiką loguose

en: Interface
lt: Sąsaja

en: International
lt: Tarptautinis

en: Internic Commercial
lt: Komercinė įstaiga

en: Internic Network
lt: Tinklo įstaiga

en: Internic Non-Profit Organization
lt: Ne pelno įstaiga

en: Interpret %C, %B as Color, Bold etc
lt: Suprasti %C, %B kaip spalvą, paryškinimą ir t.t.

en: Interpret %nnn as an ASCII value
lt: Suprasti %nnn kaip ASCII reikšmę

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Invite
lt: Kvietimai

en: Invite Only
lt: Tik su kvietimais

en: Invite:
lt: Kvietimai:

en: Iran
lt: Iranas

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Italy
lt: Italija

en: JOIN <channel>, joins the channel
lt: JOIN <kanalas> - įeina į kanalą

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Join Channel
lt: Įeiti į kanalą

en: Join Channel...
lt: Įeiti į kanalą

en: Join Channels:
lt: Įeiti į kanalus:

en: Jordan
lt: Jordanija

en: KICK <nick>, kicks the nick from the current channel (needs chanop)
lt: KICK <slapyvardis> - išspiria naudotoją iš aktyvaus kanalo (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: KICKBAN <nick>, bans then kicks the nick from the current channel (needs chanop)
lt: KICKBAN <slapyvardis> - išbanina ir išspiria naudotoją iš aktyvaus kanalo (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kenya
lt: Kenija

en: Key
lt: Klavišas

en: Key Bindings...
lt: Klavišų sąsajos...

en: Key bindings config file is corrupt, load aborted
    Please fix %s/keybindings.conf
lt: Klavišų sąsajos nuostatų byla pažeista, įkeltis nutraukta.
    Prašom ištaisyti „%s/keybindings.conf“

en: Keyword
lt: Raktas

en: Kick
lt: Išspirti

en: Kick/Ban
lt: Išspirti/baninti

en: KickBan
lt: Išspirti ir užbaninti

en: Kill this user
lt: Nužudyti naudotoją

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: LAGCHECK, forces a new lag check
lt: LAGCHECK - pradeda naują užlaikymo patikrinimą

en: LASTLOG <string>, searches for a string in the buffer
lt: LASTLOG <tekstas> - ieško duotojo teksto buferyje

en: LOAD <file>, loads a plugin or script
lt: LOAD <byla> - įkelia įskiepį ar skriptą

en: Lag meter:
lt: Lago matuoklis:

en: Laos
lt: Laosas

en: Last DCC send port:
lt: Paskutinė DCC išsiuntimų jungtis:

en: Last Msg: %s
lt: Paskutinė žinutė: %s

en: Last Seen
lt: Paskutinį kartą matyta(s)

en: Latvia
lt: Latvija

en: Leave Channel
lt: Palikti kanalą

en: Leaving
lt: Išeinu

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Left
lt: kairėje

en: Left message
lt: Kairioji žinutė

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Libya
lt: Libija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: List display options:
lt: Sąrašo rodymo nuostatos:

en: Lists
lt: Sąrašai

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Load From
lt: Įkelti iš

en: Load Plugin or Script...
lt: Įkelti įskiepį ar skriptą...

en: Log filename mask:
lt: Logų bylos:

en: Log timestamp format:
lt: Laiko formatas:

en: Logging
lt: Loginimas

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: MDEHOP, Mass deop's all chanhalf-ops in the current channel (needs chanop)
lt: MDEHOP - pašalina halfopo teises iš visų jas turinčių esamame kanale   (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: MDEOP, Mass deop's all chanops in the current channel (needs chanop)
lt: MDEOP - pašalina kanalo operatoriaus teises iš visų jas turinčių esamame kanale (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
lt: ME <veiksmas> - nusiunčia veiksmą į aktyvų kanalą (veiksmai rašomi trečiuoju asmeniu, pvz., /me pašoka)

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
lt: MKICK - išspiria iš esamo kanalo visus išskyrus tave (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: MOP, Mass op's all users in the current channel (needs chanop)
lt: MOP - suteikia kanalo operatoriaus teises visiems jų neturintiems esamame kanale (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: MSG <nick> <message>, sends a private message
lt: MSG <slapyvardis> <žinutė> - nusiunčia privačią žinutę

en: Macau
lt: Makau

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Mark back:
lt: Pažymėto teksto fonas:

en: Mark fore:
lt: Pažymėtas tekstas:

en: Marked Away
lt: Manęs nėra

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mask
lt: Formatas

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Max. global receive CPS:
lt: Maks. parsiuntimų greitis:

en: Max. global send CPS:
lt: Maks. išsiuntimų greitis:

en: Max. receive CPS:
lt: Maks vieno parsiuntimo greitis:

en: Max. send CPS:
lt: Maks. vieno išsiuntimo greitis:

en: Max. speed for all traffic
lt: Maks. visų siuntimų greitis

en: Max. speed for one transfer
lt: Maks. vieno siuntimo greitis

en: Maximum Users:
lt: Daugiausiai naudotojų:

en: Mayotte
lt: Majota

en: Menu Bar
lt: Meniu juosta

en: Message
lt: Žinutė

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Military
lt: Karinė įstaiga

en: Minimum Users:
lt: Mažiausiai naudotojų:

en: Mod
lt: Mod.

en: Mode
lt: Režimai

en: Mode Buttons
lt: Režimų mygtukai

en: Mode char
lt: Režimo simbolis

en: Moderated
lt: Moderuojamas

en: Modes string
lt: Režimų eilutė

en: Moldova
lt: Moldavija

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montserrat
lt: Monseratas

en: Morocco
lt: Morokas

en: Move "%s" _down
lt: Perkelti „%s“ ž_emyn

en: Move "%s" _up
lt: Perkelti „%s“ a_ukštyn

en: Move Dn
lt: Žemyn

en: Move Up
lt: Aukštyn

en: Move completed files to:
lt: Pabaigtas bylas perkelti į:

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Myanmar
lt: Birma

en: NAMES, Lists the nicks on the current channel
lt: NAMES - išvardina visus naudotojus esamame kanale

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
lt: NCTCP <slapyvardis> <žinutė> - nuciunčia naudotojui CTCP pastabą

en: NEWSERVER <hostname> [<port>]
lt: NEWSERVER <serveris> [<jungtis>]

en: NICK <nickname>, sets your nick
lt: NICK <slapyvardis> - pakeičiamas slapyvardis

en: NO
lt: NE

en: NOTICE <nick/channel> <message>, sends a notice. Notices are a type of message that should be auto reacted to
lt: NOTICE <slapyvardis/kanalas> <žinutė> - nusiunčia pastabą. Pastabos - tai žinutės, į kurias turėtų būti reaguojama automatiškai

en: NOTIFY [<nick>], lists your notify list or adds someone to it
lt: NOTIFY [<slapyvardis>] - išvardina tavo stebimų slapyvardžių sąrašą arba prideda/išbraukia iš jo slapyvardį

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Nato Fiel
lt: NATO įstaiga

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Olandija

en: Netherlands Antilles
lt: Olandijos Antilai

en: Network
lt: Tinklas

en: Network setup
lt: Tinklo nuostatos

en: Networks
lt: Tinklai

en: Neutral Zone
lt: Neutralioji zona

en: Never
lt: Niekada

en: Never-give-up ReConnect
lt: Niekada nenutraukti bandymo prisijungti

en: New
lt: Naujas

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Data:
lt: Nauji duomenys:

en: New Filename
lt: Naujasis bylos pavad.

en: New Message:
lt: Nauja žinutė:

en: New Network
lt: Naujas tinklas

en: New Shell Tab...
lt: Nauja aplinkos kortelė...

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: New nickname
lt: Naujasis slapyvardis

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Nick
lt: slapyvardis

en: Nick Name:
lt: Slapyvardis:

en: Nick Names:
lt: Slapyvardžiai:

en: Nick being tried
lt: Bandomas slapyvardis

en: Nick completion suffix:
lt: Slapyvardžių užbaigimo priesaga:

en: Nick of person who changed the topic
lt: Pakeitusio temą slapyvardis

en: Nick of person who have been invited
lt: Pakviestojo slapyvardis

en: Nick of person who invited you
lt: Pakvietusio Jus slapyvardis

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: Nickname in use
lt: Slapyvardis užimtas

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niujė

en: No active DCCs
lt: Nėra aktyvių DCC

en: No channel joined. Try /join #<channel>
lt: Nesate jokiame kanale. Bandykite /join #<kanalas>

en: No other tabs open, quit xchat?
lt: Neliko kortelių, išeiti iš „X-Chat“?

en: No outside messages
lt: Išorinės žinutės draudžiamos

en: No route to host
lt: Maršrutas nerastas

en: No server list on startup
lt: Paleidus serverių sąrašo nerodyti

en: No such command.
lt: Nėra tokios komandos.

en: No such plugin found.
lt: Tokio įskiepio nerasta.

en: No topic is set
lt: Temos nėra.

en: No xchat_plugin_init symbol; is this really an xchat plugin?
lt: Nerastas „xchat_plugin_init“ simbolis. Ar čia tikrai „X-Chat“ įskiepis?

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianai

en: Norway
lt: Norvegija

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
lt: Nesate prisijungę. Bandykite /server <adresas> [<jungtis>]

en: Notice
lt: Pastabos

en: Notice:
lt: Pastabos:

en: Notify List...
lt: Stebykla...

en: Number of notify items
lt: Objektų stebykloje skaičius

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
lt: OP <slapyvardis> - suteikia naudotojui kanalo operatoriaus teises (reikia jas turėti pačiam)

en: Off
lt: nerodyti

en: Offer Chat
lt: Siūlyti pokalbį

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Old Filename
lt: Ankstenysis bylos pavad.

en: Old School ARPAnet
lt: Senasis ARPAnetas

en: Old nickname
lt: Ankstesnysis slapyvardis

en: Oman
lt: Omanas

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Op
lt: Duoti opą

en: Open
lt: Atverti

en: Open DCC, Ignore, Notify etc, in tabs or windows?
lt: Atverti DCC, ignoravimą, stebyklą ir kt. kortelėse ar languose?

en: Open Dialog Window
lt: Atverti dialogo langą

en: Open channels in:
lt: Atverti kanalus:

en: Open dialogs in:
lt: Atverti dialogus:

en: Open tab for server messages
lt: Atverti kortelę serverio žinutėms

en: Open tab for server notices
lt: Atverti kortelę serverio pastaboms

en: Open utilities in:
lt: Atverti pagalbinius langus:

en: Oper
lt: Operatoriams

en: Options
lt: Nuostatos

en: PART [<channel>] [<reason>], leaves the channel, by default the current one
lt: PART [<kanalas>] [<priežastis>] - palieka kanalą, pagal nutylėjimą - esamąjį

en: PING <nick | channel>, CTCP pings nick or channel
lt: PING <slapyvardis | kanalas> - nusiunčia naudotojui arba kanalui CTCP PING žinutę

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Part Channel
lt: Palikti kanalą

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Pathname
lt: Kelias

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Ping
lt: „Ping“

en: Ping Server
lt: Pinginti serverį

en: Pitcairn
lt: Pitkerno salos

en: Plugins and Scripts...
lt: Įskiepiai ir skriptai...

en: Poland
lt: Lenkija

en: Pop new tabs to front
lt: Naujas korteles iškelti į priekį

en: Port
lt: Jungtis

en: Port:
lt: Jungtis:

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Position
lt: Vieta

en: Preferences...
lt: Nuostatos...

en: Print Texts File
lt: Išvesti teksto bylą

en: Private
lt: Asm. pokalbiai

en: Private:
lt: Asmeniniai pokalbiai:

en: Proxy server
lt: Tarpinis serveris

en: Proxy traversal failed.
lt: Jungimasis per tarpinį serverį nepavyko.

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Push input line into history but doesn't send to server
lt: Įdėti eilutę į langą, bet nesiųsti serveriui

en: QUERY <nick>, opens up a new privmsg window to someone
lt: QUERY <slapyvardis> - atidaro privačių žinučių su naudotoju langą

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
lt: QUIT [<priežastis>] - atsijungia nuo esamo serverio

en: QUOTE <text>, sends the text in raw form to the server
lt: QUOTE <tekstas> - nusiunčia neapdorotą tekstą serveriui

en: Qatar
lt: Kataras

en: Quit
lt: Išeiti

en: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
lt: RECONNECT [-ssl] [<serveris>] [<jungtis>] [<slaptažodis>] - gali būti iškviečiamas paprasčiausiai komanda /RECONNECT, norint iš naujo prisijungti prie esamo serverio arba /RECONNECT ALL, norint iš naujo prisijungti prie visų serverių, prie kurių prisijungta

en: RECONNECT [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
lt: RECONNECT [<serveris>] [<portas>] [<slaptažodis>] - gali būti iškviečiamas paprasčiausiai komanda /RECONNECT, norint iš naujo prisijungti prie esamo serverio arba /RECONNECT ALL, norint iš naujo prisijungti prie visų serverių, prie kurių prisijungta

en: RECV <text>, send raw data to xchat, as if it was received from the irc server
lt: RECV <tekstas> - nusiunčia neapdorotą tekstą „X-Chat“ programai, lyg ji jį būtų gavusi iš IRC serverio

en: Raw Log...
lt: Pirminis logas...

en: Real IP
lt: Tikras IP

en: Real Name:
lt: Tikrasis vardas:

en: Real user@host
lt: Tikras naudotojas@adresas

en: Really remove network "%s" and all its servers?
lt: Tikrai pašalinti tinklą „%s“ su visais jam priklausančiais serveriais?

en: Realname: %s
lt: Tikrasis vardas: %s

en: Reason
lt: Priežastis

en: Receive Server Notices
lt: Gauti serverio pastabas

en: Receive Wallops
lt: Gauti wallops'us

en: Receiver
lt: Gavėjas

en: Reconnect
lt: Prisijungti iš naujo

en: Recv
lt: Gauta

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh the list
lt: Atnaujinti sąrašą

en: Regex Match:
lt: Atitikti:

en: Reload Settings
lt: Įkelti nuostatas iš naujo

en: Remote host closed socket
lt: Serveris nutraukė ryšį

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Resizable userlist
lt: Keičiamo pločio naudotojų sąrašas

en: Resume
lt: Tęsti

en: Reunion
lt: Rejunjonas

en: Reverse DNS
lt: Atvirkštinis DNS

en: Right
lt: dešinėje

en: Right message
lt: Dešinioji žinutė

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russian Federation
lt: Rusijos federacija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles.
lt: Pietų Georgijos ir Pietų Sandvičo salos

en: SAY <text>, sends the text to the object in the current window
lt: SAY <tekstas> - nusiunčia tekstą objektui aktyviame lange

en: SERVCHAN <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
lt: SERVCHAN <serveris> <portas> <kanalas> - prisijungia ir įeina į kanalą

en: SERVCHAN [-ssl] <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
lt: SERVCHAN [-ssl] <serveris> <jungtis> <kanalas> - prisijungia ir įeina į kanalą

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
lt: SERVER <serveris> [<jungtis>] [<slaptažodis>] - prisijungia prie serverio, nutylima jungtis yra 6667

en: SERVER [-ssl] <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667 for normal connections, and 9999 for ssl connections
lt: SERVER [-ssl] <serveris> [<jungtis>] [<slaptažodis>] - prisijungia prie serverio, nutylima jungtis yra 6667 paprastiems prisijungimams ir 9999 - šifruotiems prisijungimams su SSL

en: SET <variable> [<value>]
lt: SET <kintamasis> [<reikšmė>]

en: S_ettings
lt: N_uostatos

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Save
lt: Įrašyti

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: Save Settings now
lt: Įrašyti nuostatas dabar

en: Save Settings on exit
lt: Įrašyti nuostatas išeinant

en: Save Text...
lt: Įrašyti tekstą...

en: Save list to a file
lt: Įrašyti sąrašą į bylą

en: Save nickname in filenames
lt: Įrašyti slapyvardžius bylų varduose

en: Save rawlog
lt: Įrašyti pirminį logą

en: Save rawlog...
lt: Įrašyti pirminį logą...

en: Save the list
lt: Išsaugoti sąrašą

en: Scrollback lines:
lt: Teksto lauko talpa, eilutėmis:

en: Search Text...
lt: Ieškoti teksto...

en: Search buffer is empty.
lt: Paieškos buferis tuščias.

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Secret
lt: Slaptas

en: See strftime manpage for details.
lt: Žiūrėti strftime naudotojo vadovą.

en: Select a Plugin or Script to load
lt: Išrinkite įskiepį ar skriptą

en: Select a file to save to
lt: Išrinkite bylą, į kurią įrašyti

en: Select an Image File
lt: Išrinkti vaizdo bylą

en: Select an output filename
lt: Nurodykite bylos vardą

en: Select color
lt: Išrinkti spalvą

en: Select font
lt: Išrinkti šriftą

en: Send
lt: Siųsti

en: Send File
lt: Siųsti bylą

en: Send file to %s
lt: Bylos išsiuntimas %s

en: Sendfile
lt: Siųsti bylą

en: Sends a /WHOIS when a user comes online in your notify list
lt: Įvykdyti „/WHOIS“ stebyklai pastebėjus naudotoją

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Server
lt: Serveris

en: Server Information
lt: Serverio informacija

en: Server Links
lt: Serverio ryšiai

en: Server List...
lt: Serverių sąrašas...

en: Server Name
lt: Serverio pavadinimas

en: Server Password:
lt: Serverio slaptažodis:

en: Server Tab...
lt: Serverio kortelė...

en: Server Window...
lt: Serverio langas...

en: Server: %s
lt: Serveris: %s

en: Servername
lt: Serverio pavad.

en: Servers
lt: Serveriai

en: Settings for %s
lt: „%s“ nuostatos

en: Settings for Selected Network
lt: Nuostatos pažymėtam tinklui

en: Settings saved.
lt: Nuostatos įrašytos.

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Shift
lt: Lyg2 (Shift)

en: Shorten tabs to:
lt: Trumpinti kortelių pavadinimus iki:

en: Show away once
lt: Rodyti nebuvimo žinutę vieną kartą

en: Show hostnames in userlist
lt: Naudotojų sąraše rodyti adresus

en: Show identical away messages only once
lt: Tokias pačias nebuvimo žinutes rodyti tik kartą

en: Show join/part messages
lt: Rodyti atėjimo/išėjimo žinutes

en: Show tabs at:
lt: Rodyti korteles:

en: Show/Hide userlist
lt: Rodyti/slėpti naudotojų sąrašą

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Signon time
lt: Prisijungimo laikas

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Size
lt: Dydis

en: Slovak Republic
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: Some file transfers still active, quit xchat?
lt: Yra aktyvių bylų siuntimų, tikrai išeiti?

en: Some settings were changed that require a restart to take full effect.
lt: Pakeistos nuostatos, reikalaujančios paleidimo iš naujo.

en: Sort
lt: Rūšiuoti

en: Sound
lt: Garsas

en: Sound file:
lt: Garso byla:

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: St. Helena
lt: Šv. Elenos kolonija

en: St. Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: St. Pierre and Miquelon
lt: Sent Pjeras ir Mikelonai

en: St. Vincent and the grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinos

en: StartTime
lt: Pradžios laikas

en: Status
lt: Būklė

en: Strip mIRC color
lt: Šalinti „mIRC“ spalvas

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
lt: Svalbardo ir Jano Majaus salos

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syria
lt: Sirija

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
lt: TOPIC [<tema>] - nustato kanalo temą, jei ji pateikta, arba parodo esamą temą

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikija

en: Take Ops
lt: Pašalinti operatoriaus statusą

en: Take Voice
lt: Pašalinti balsą

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Telnet
lt: „Telnet“

en: Test All
lt: Išbandyti viską

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Events...
lt: Tekstiniai įvykiai...

en: Text box
lt: Teksto laukas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: That file is not resumable.
lt: Ši byla nepratęstina.

en: That mask already exists.
lt: Šis formatas jau yra.

en: That plugin is refusing to unload.
lt: Įskiepis atsisako būti iškeltas.

en: The Change Page command switches between pages in the notebook. Set Data 1 to the page you want to switch to. If Data 2 is set to anything then the switch will be relative to the current position
lt: Change Page komanda perjungia tarp kortelių. Nustatykite „Duomenis nr. 1“ į kortelės nr. Jei „Duomenys nr. 2“ netušti, tai skaičius bus suprantamas kaip reliatyvus poslinkis nuo dabartinės pozicijos

en: The Insert in Buffer command will insert the contents of Data 1 into the entry where the key sequence was pressed at the current cursor position
lt: Insert in Buffer komanda įterpia „Duomenis nr. 1“ į dabartinę žymeklio poziciją laukelyje, kuriame buvo paspausta klavišų seka

en: The Last Command command sets the entry to contain the last command entered - the same as pressing up in a shell
lt: Last Command komanda nustato laukelyje paskutinę įvestą komandą - taip pat, kaip klavišo su rodykle aukštyn paspaudimas aplinkoje

en: The Next Command command sets the entry to contain the next command entered - the same as pressing down in a shell
lt: Next Command komanda nustato įvedimo laukelyje paskesnę įvestą komandą  - taip pat, kaip klavišo su rodykle žemyn paspaudimas aplinkoje

en: The Run Command action runs the data in Data 1 as if it has been typed into the entry box where you pressed the key sequence. Thus it can contain text (which will be sent to the channel/person), commands or user commands. When run all \n characters in Data 1 are used to deliminate seperate commands so it is possible to run more than one command. If you want a \ in the actual text run then enter \\
lt: Run Command veiksmas paleidžia „Duomenis nr. 1“, lyg jie būtų įvesti į laukelį, kuriame buvo nuspausta klavišų seka. Taigi duomenys gali būti tekstas (bus nusiųstas į kanalą/asmeniui), komandos ar naudotojo komandos. Visi \n simboliai „Duomenyse nr. 1“ yra naudojami atskirti kelioms komandoms Jei norite \ kaip teksto, įveskite \\

en: The Scroll Page command scrolls the text widget up or down one page. If Data 1 is set to anything the page scrolls up, else it scrolls down
lt: Scroll Page komanda paslenka tekstą aukštyn ar žemyn per ekraną. Jei „Duomenyse nr. 1“ kas nors yra, tai slenkama aukštyn, kitu atveju žemyn

en: The Set Buffer command sets the entry where the key sequence was entered to the contents of Data 1
lt: Set Buffer komanda nustato įvedimo laukelyje, kuriame buvo paspausta klavišų seka, į „Duomenis nr. 1“

en: The CTCP event
lt: CTCP įvykis

en: The Channel it's going to
lt: Kanalas, į kurį siunčiama

en: The Packet
lt: Paketas

en: The action
lt: Veiksmas

en: The ban mask
lt: Bano formatas

en: The channel
lt: Kanalas

en: The channel being joined
lt: Kanalas, į kurį įeinama

en: The channel it's being set on
lt: Kanalas, kuriame jis nustatomas

en: The creator
lt: Kūrėjas

en: The exempt mask
lt: Išimties banui formatas

en: The host of the person
lt: Asmens adresas

en: The invite mask
lt: Kvietimo formatas

en: The key
lt: Raktas

en: The limit
lt: Limitas

en: The message
lt: Žinutė

en: The mode letter
lt: Režimo raidė

en: The mode's sign (+/-)
lt: Režimo ženklas (+/-)

en: The nick of the joining person
lt: Įeinančio slapyvardis

en: The nick of the person
lt: Slapyvardis

en: The nick of the person leaving
lt: Išeinančio slapyvardis

en: The nick of the person of did the dehalfop'ing
lt: Nuėmusio halfopą slapyvardis

en: The nick of the person of did the deop'ing
lt: Nuėmusio opą slapyvardis

en: The nick of the person of did the devoice'ing
lt: Nuėmusio balsą slapyvardis

en: The nick of the person of did the unban'ing
lt: Nuėmusio baną slapyvardis

en: The nick of the person removed the exempt
lt: Pašalinusiojo išimtį banui slapyvardis

en: The nick of the person removed the invite
lt: Atšaukusio kvietimą slapyvardis

en: The nick of the person setting the mode
lt: Nustačiusio režimą slapyvardis

en: The nick of the person who did the banning
lt: Davusio baną slapyvardis

en: The nick of the person who did the exempt
lt: Padariusio išimtį banui slapyvardis

en: The nick of the person who did the halfop'ing
lt: Davusio halfopą slapyvardis

en: The nick of the person who did the invite
lt: Pakvietusiojo slapyvardis

en: The nick of the person who did the op'ing
lt: Davusio opą slapyvardis

en: The nick of the person who did the voice'ing
lt: Davusio balsą slapyvardis

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
lt: Netekusio halfopo slapyvardis

en: The nick of the person who has been deop'ed
lt: Netekusio opo slapyvardis

en: The nick of the person who has been devoice'ed
lt: Netekusio balso slapyvardis

en: The nick of the person who has been halfop'ed
lt: Gavusio halfopą slapyvardis

en: The nick of the person who has been op'ed
lt: Gavusio opą slapyvardis

en: The nick of the person who has been voice'ed
lt: Gavusio balsą slapyvardis

en: The nick of the person who set the key
lt: Nustačiusio raktą slapyvardis

en: The nick of the person who set the limit
lt: Nustačiusio limitą, slapyvardis

en: The nick who removed the key
lt: Nuėmusio raktą slapyvardis

en: The nick who removed the limit
lt: Nuėmusio limitą slapyvardis

en: The nickname of the kicker
lt: Išspyrusiojo slapyvardis

en: The person being kicked
lt: Išspirtasis

en: The reason
lt: Priežastis

en: The sound
lt: Garsas

en: The text
lt: Tekstas

en: The time
lt: Laikas

en: The time in x.x format (see below)
lt: Laikas x.x formatu (žr. žemiau)

en: The window you opened this Search for doesn't exist anymore.
lt: Lango, kuriame norite ieškoti, nebėra.

en: There was an error loading key bindings configuration
lt: Įkeliant klavišų sąsajos nuostatas įvyko klaida

en: There was an error parsing the string
lt: Apdorojant eilutę įvyko klaida

en: This command changes the text in the entry to finish an incomplete nickname or command. If Data 1 is set then double-tabbing in a string will select the last nick, not the next
lt: Ši komanda užbaigia tekstą įvedimo laukelyje kaip nepilną slapyvardį ar komandą. Jei „Duomenys nr. 1“ yra, tai dukart paspaudus tabuliacijos klavišą bus pažymėtas ankstesnis slapyvardis, priešingu atveju paskesnis

en: This command checks the last word entered in the entry against the replace list and replaces it if it finds a match
lt: Ši komanda patikrina, ar nereikia pakeisti paskutinio įvesto žodžio pagalpakeitimų sąrašą, jei taip, pakeičia

en: This command moves the current tab family to the left
lt: Ši komanda stumia kortelių šeimą į kairę

en: This command moves the current tab family to the right
lt: Ši komanda stumia kortelių šeimą į kairę

en: This command moves the front tab left by one
lt: Ši komanda stumia kortelę į kairę

en: This command moves the front tab right by one
lt: Ši komanda stumia kortelę į dešinę

en: This command scrolls up and down through the list of nicks. If Data 1 is set to anything it will scroll up, else it scrolls down
lt: Ši komanda slenka slapyvardžių sąrašą. Jei duomenys nr. 1 yra nustatyti į bet ką, tai slenka aukštyn, kitu atveju žemyn

en: This signal is only passed %d args, $%d is invalid
lt: Šiam signalui reikia %d argumentų, $%d yra neteisinga

en: Throttle meter:
lt: Perpildymo matuoklis:

en: Time
lt: Laikas

en: Time stamp format:
lt: Laiko formatas:

en: Time stamp text
lt: Rodyti laiką prieš žinutes

en: Tint blue:
lt: Mėlynumas:

en: Tint green:
lt: Žalumas:

en: Tint red:
lt: Raudonumas:

en: Tint transparency
lt: Keisti spalvingumą

en: To
lt: Kam

en: To/From
lt: Į/Iš

en: Togo
lt: Togas

en: Too many recursive usercommands, aborting.
lt: Per daug rekursyvių naudotojo komandų, nutraukiama.

en: Top
lt: viršuje

en: Topic
lt: Tema

en: Topic Bar
lt: Temos eilutė

en: Topic Protection
lt: Temos apsauga

en: Topic for %s is: %s
lt: %s tema yra: %s

en: Trace
lt: „Trace“

en: Traceroute
lt: „Traceroute“

en: Track away-status on channels smaller than:
lt: Sekti nebuvimo būsenas kanaluose, mažesniuose už:

en: Transparent background
lt: Permatomas fonas

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnija

en: Turks and Caicos Islands
lt: Turkso ir Kaikoso salos

en: Type:
lt: Tipas:

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
lt: UNBAN <formatas> [<formatas>...] - pašalina baną visiems, atitinkantiems formatą

en: UNIGNORE <mask> [QUIET]
lt: UNIGNORE <formatas> [QUIET]

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
lt: UNLOAD <pavadinimas> - iškelia įskiepį ar skriptą

en: URL
lt: Adresas

en: URL Grabber...
lt: URL surinktuvas...

en: URL Handlers - Special codes:
    
    %s  =  the URL string
    
    Putting a ! infront of the command
    indicates it should be sent to a
    shell instead of X-Chat
lt: URL valdikliai - kodai:
    
    %s  =  URL eilutė
    
    Šauktukas prieš komandą nurodo,
    kad ji turėtų būti įvykdyta,
    o ne nusiųsta į serverį.

en: URL Handlers...
lt: URL valdikliai...

en: US Minor Outlying Islands
lt: Ramiojo vandenyno salos

en: US Virgin Islands
lt: Mergelės salos (JAV)

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: UnIgnore User
lt: Neignoruoti

en: Unable to set transparent background!
    
    You may be using a non-compliant window
    manager that is not currently supported.
lt: Nepavyko nustatyti fono permatomumo!
    
    Galbūt naudojate nesuderinamą langų
    tvarkyklę.

en: Unban
lt: Nuimti baną

en: Unignore
lt: Neignoruoti

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States Medical
lt: JAV medicinos įstaiga

en: United States of America
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown Command. Try /help
lt: Nežinoma komanda. Bandykite /help

en: Unknown action %s in key bindings config file
    Load aborted, Please fix %s/keybindings
lt: Nežinomas veiksmas „%s“ klavišų sąsajos nuostatų byloje.
    Įkeltis nutraukta, prašom ištaisyti „%s/keybindings“

en: Unknown arg '%s' ignored.
lt: Nežinomas argumentas „%s“ ignoruojamas.

en: Unknown keyname %s in key bindings config file
    Load aborted, please fix %s/keybindings.conf
lt: Nežinomas raktas „%s“ klavišų sąsajos nuostatų byloje.
    Įkeltis nutraukta, prašom ištaisyti „%s/keybindings.conf“

en: Unmark yourself as away before sending messages
lt: Prieš išsiunčiant žinutę atšaukti nebuvimą

en: Unsorted
lt: nerūšiuoti

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Usage: %s
lt: Naudojimas: %s

en: Use a proxy server
lt: Naudoti tarpinį serverį

en: Use global user info
lt: Naudoti bendrus duomenis

en: Use secure SSL
lt: Naudoti saugią jungtį

en: Use the Text box font and colors
lt: Naudoti teksto lauko šriftą ir spalvas

en: User
lt: Naudotojas

en: User Commands - Special codes:
    
    %c  =  current channel
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %t  =  time/date
    %v  =  xchat version
    %2  =  word 2
    %3  =  word 3
    &2  =  word 2 to the end of line
    &3  =  word 3 to the end of line
    
    eg:
    /cmd john hello
    
    %2 would be "john"
    &2 would be "john hello".
lt: Naudotojo komandos - kodai:
    
    %c  =  dabartinis kanalas
    %m  =  mašinos informacija
    %n  =  Jūsų slapyvardis
    %t  =  laikas/data
    %v  =  X-Chat versija
    %2  =  žodis nr. 2
    %3  =  žodis nr. 3
    &2  =  žodis nr. 2 į eilutės pabaigą
    &3  =  žodis nr. 3 į eilutės pabaigą
    
    pvz.:
    /cmd jonas labas
    
    %2 būtų "jonas"
    &2 būtų "jonas labas".

en: User Commands...
lt: Naudotojo komandos...

en: User Limit
lt: Naudotojų limitas

en: User List
lt: Naudotojų sąrašas

en: User List Buttons
lt: Naudotojų sąrašo mygtukai

en: User Name:
lt: Naudotojo vardas:

en: User and Channel Statistics: %d/%d Users on %d/%d Channels
lt: Naudotojų ir kanalų statistika: %d iš %d naudotojų %d iš %d kanalų

en: User defined commands:
lt: Naudotojo komandos:

en: User limit must be a number!
lt: Naudotojų limitas turi būti skaičius!

en: User list
lt: Naudotojų sąrašas

en: User: %s
lt: Naudotojas: %s

en: UserHost
lt: „UserHost“

en: Userinfo
lt: Apie naudotoją

en: Userlist Buttons - Special codes:
    
    %a  =  all selected nicks
    %c  =  current channel
    %h  =  selected nick's hostname
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %s  =  selected nick
    %t  =  time/date
lt: Naudotojų sąrašo mygtukai - kodai:
    
    %a  =  visi pažymėti slapyvardžiai
    %c  =  dabartinis kanalas
    %h  =  pažymėto slapyvardžio adresas
    %m  =  mašinos informacija
    %n  =  Jūsų slapyvardis
    %s  =  pažymėtas slapyvardis
    %t  =  laikas/data

en: Userlist Buttons...
lt: Naudotojų sąrašo mygtukai...

en: Userlist Popup...
lt: Naudotojų sąrašo meniu...

en: Userlist buttons enabled
lt: Rodyti naudotojų sąrašo mygtukus

en: Userlist sorted by:
lt: Rūšiuoti naudotojų sąrašą pagal:

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Users
lt: Naudotojai

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
lt: VOICE <slapyvardis> - suteikia naudotojui balso teisę (reikia kanalo operatoriaus teisių)

en: Vatican City State
lt: Vatikanas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Version
lt: Versija

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
lt: WALLCHAN <žinutė> - nusiunčia žinutę visiems kanalams

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
lt: WALLCHOP <žinutė> - nusiunčia žinutę visiems esamo kanalo operatoriams

en: Waiting
lt: Laukiama

en: Wallis and Futuna Islands
lt: Valiso ir Futunos salos

en: Warning: "%s" character set is unknown. No conversion will be applied for network %s.
lt: Sėmesio: „%s“ koduotė nežinoma. Konvertavimas tinkle %s nebus vykdomas.

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Who
lt: „Who“

en: Who it's from
lt: Nuo ko tai

en: Who set the ban
lt: Nustatė baną

en: WhoIs
lt: „WhoIs“

en: Whois on notify
lt: Pastebėjus įvykdyti „whois“

en: Windows
lt: Langai

en: X-Chat: Ban List (%s)
lt: X-Chat: banų sąrašas (%s)

en: X-Chat: CTCP Replies
lt: X-Chat: CTCP atsakymai

en: X-Chat: Channel List (%s)
lt: X-Chat: kanalų sąrašas (%s)

en: X-Chat: DCC Chat List
lt: X-Chat: DCC pokalbių sąrašas

en: X-Chat: Dialog buttons
lt: X-Chat: dialogo mygtukai

en: X-Chat: Edit Key Bindings
lt: X-Chat: klavišų sąsajos

en: X-Chat: File Receive List
lt: X-Chat: bylų parsiuntimo sąrašas

en: X-Chat: File Send List
lt: X-Chat: bylų išsiuntimo sąrašas

en: X-Chat: Ignore list
lt: X-Chat: ignoravimo sąrašas

en: X-Chat: Notify List
lt: X-Chat: stebykla

en: X-Chat: Plugins and Scripts
lt: X-Chat: įskiepiai ir skriptai

en: X-Chat: Preferences
lt: X-Chat: nuostatos

en: X-Chat: Rawlog (%s)
lt: X-Chat: pirminis logas (%s)

en: X-Chat: Replace
lt: X-Chat: pakeitimai

en: X-Chat: Search
lt: X-Chat: paieška

en: X-Chat: Server List
lt: X-Chat: serverių sąrašas

en: X-Chat: URL Grabber
lt: X-Chat: URL surinktuvas

en: X-Chat: URL Handlers
lt: X-Chat: URL valdikliai

en: X-Chat: User Defined Commands
lt: X-Chat: naudotojo komandos

en: X-Chat: User menu
lt: X-Chat: naudotojo meniu

en: X-Chat: Userlist Popup menu
lt: X-Chat: naudotojų sąrašo meniu

en: X-Chat: Userlist buttons
lt: X-Chat: Naudotojų sąrašo mygtukai

en: YES
lt: TAIP

en: Yemen
lt: Jemenas

en: You are being CTCP flooded from %s, ignoring %s
lt: Jums %s siunčia daugybę CTCP pranešimų, %s ignoruojamas

en: You are being MSG flooded from %s, setting autodialog OFF.
lt: Jums %s siunčia daugybę MSG pranešimų, automatinis dialogo atvėrimas išjungiamas.

en: You must select some bans.
lt: Pažymėkite bent vieną baną.

en: Yugoslavia
lt: Jugoslavija

en: Z-A
lt: Ž-A

en: Z-A, Ops last
lt: Ž-A, opai apačioje

en: Zaire
lt: Zayras

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: _About
lt: _Apie

en: _Add new network
lt: Pridėti n_aują tinklą

en: _Add new server
lt: Pridėti n_aują serverį

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Load...
lt: Į_kelti...

en: _Remove "%s"
lt: _Pašalinti "%s"

en: _Server
lt: _Serveris

en: _UnLoad
lt: Išk_elti

en: _Window
lt: _Langas

en: bye
lt: iki

en: don't auto connect
lt: automatiškai nesijungti

en: don't auto load any plugins
lt: įskiepių automatiškai neįkelti

en: letters.
lt: simbolių.

en: mIRC colors:
lt: mIRC spalvos:

en: show version information
lt: rodyti versiją

en: use a different config dir
lt: naudoti kitą nuostatų katalogą
