gconf - en to lv translation catalogue (348 entries)

en: '%c' is not an ASCII character, so isn't allowed in key names
lv: '%c' nav ASCII rakstuzīme, tāpēc tā nav atļauta atslēgu nosaukumos

en: (no value set)
lv: (nav uzstādīta vērtība)

en: --recursive-list should not be used with --get, --set, --unset, --all-entries, or --all-dirs
lv: --recursive-list nevajadzētu lietot ar --get, --set, --unset, --all-entries vai --all-dirs

en: --set_schema should not be used with --get, --set, --unset, --all-entries, --all-dirs
lv: --set_schema nevajadzētu lietot ar --get, --set, --unset, --all-entries, --all-dirs

en: A node has unknown "type" attribute `%s', ignoring
lv: Nodei ir nezināms "type" atribūts `%s', ignorēju

en: A toplevel node in XML file `%s' is <%s> rather than <entry>, ignoring
lv: Virslīmeņa node XML failā `%s' ir <%s> nekā <entry>, ignorēju

en: Access the config database directly, bypassing server. Requires that gconfd is not running.
lv: Piekļūt konfigurācijas bāzei tieši, apejot serveri. Nepieciešams, lai gconfd nebūtu palaists.

en: Adding client to server's list failed, CORBA error: %s
lv: Klienta pievienošana servera sarakstam neizdevusies, CORBA kļūda: %s

en: Adding source `%s'
lv: Pievienoju avotu `%s'

en: Attached schema `%s' to key `%s'
lv: Pievienoju shēmu `%s' atslēgai `%s'

en: Bad XML node: %s
lv: Slikta XML node: %s

en: Bad address `%s'
lv: Slikta adrese `%s'

en: Bad key or directory name
lv: Slikts atslēgas vai direktorijas nosaukums

en: CORBA error: %s
lv: CORBA kļūda: %s

en: Can't add notifications to a local configuration source
lv: Nevaru pievienot paziņojumus vietējam konfigurācijas avotam

en: Can't get and set/unset simultaneously
lv: Nevar dabūt un iestatīt/atstatīt vienlaicīgi

en: Can't have a period (.) right after a slash (/)
lv: Nevar būt punkts (.) uzreiz pēc slīpsvītras (/)

en: Can't have two slashes (/) in a row
lv: Nevar būt divas slīpsvītras pēc kārtas

en: Can't overwrite existing read-only value
lv: Nevaru pārrakstīt tikai-lasāmo vērtību

en: Can't read from or write to the %s root directory in the address `%s'
lv: Nevaru nolasīt vai ierakstīt %s saknes direktorijā adresē `%s'

en: Can't read from or write to the XML root directory in the address "%s"
lv: Nevaru nolasīt vai ierakstīt XML saknes direktorijā adresē "%s"

en: Can't remove file %s: %s
lv: Nevaru izņemt failu %s: %s

en: Can't set and get/unset simultaneously
lv: Nevar iestatīt un dabūt/atstatīt vienlaicīgi

en: Can't use --all-dirs with --get or --set
lv: Nevar lietot --all-dirs ar --get vai --set

en: Can't use --all-entries with --get or --set
lv: Nevar lietot --all-entries ar --get vai --set

en: Can't write to file `%s': %s
lv: Nevaru ierakstīt failā `%s': %s

en: Cannot set schema as value
lv: Nevar uzstādīt shēmu kā vērtību

en: Car Type: %s
lv: Car tips: %s

en: Cdr Type: %s
lv: Cdr tips: %s

en: Configuration server couldn't be contacted
lv: Nevarēju savienoties ar konfigurācijas serveri

en: Corrupt data in configuration source database
lv: Bojāti dati konfigurācijas avota datubāzē

en: Could not create file '%s', probably because it already exists
lv: Nevarēju izveidot failu '%s', iespejams tādēļ, ka tas jau eksistē

en: Could not lock temporary file '%s': %s
lv: Nevarēju slēgt pagaidu failu '%s': %s

en: Could not make directory "%s": %s
lv: Nevarēju izveidot direktoriju "%s": %s

en: Could not make directory `%s': %s
lv: Nevarēju izveidot direktoriju `%s' : %s

en: Could not move aside old saved state file '%s': %s
lv: Nevarēju nolikt malā veco saglabātā stāvokļa failu '%s': %s

en: Could not open saved state file '%s' for writing: %s
lv: Nevarēju atvērt saglabāto stāvokļa failu '%s' rakstīšanai: %s

en: Could not stat `%s': %s
lv: Neizdevās stat `%s': %s

en: Could not write saved state file '%s' fd: %d: %s
lv: Nevarēju ierakstīt saglabātajā stāvokļa failā '%s' fd: %d: %s

en: Couldn't find the %s root directory in the address `%s'
lv: Nevarēju atrast %s saknes direktoriju adresē `%s'

en: Couldn't interpret CORBA value for list element
lv: Nevarēju interpretēt CORBA vērtību saraksta elementam

en: Couldn't locate backend module for `%s'
lv: Nevarēju atrast balstošo moduli `%s'

en: Couldn't make sense of CORBA value received in set request for key `%s'
lv: Nebija jēgas CORBA vērtībai, kas saņemta iestatīšanas pieprasījumā atslēgai `%s'

en: Couldn't open path file `%s': %s
lv: Nevarēju atvērt ielāpa failu `%s': %s

en: Couldn't resolve address for configuration source
lv: Nevarēju atrast adresi konfigurācijas avotam

en: DESCRIPTION
lv: APRAKSTS

en: Default Value: %s
lv: Noklusēta vērtība: %s

en: Didn't find car and cdr for XML pair node
lv: Nevarēju atrast car un cdr XML pāra nodei

en: Didn't understand XML node <%s> inside an XML list node
lv: Nesapratu XML nodi <%s> vienā XML saraksta nodē

en: Didn't understand XML node <%s> inside an XML pair node
lv: Nesapratu XML nodi <%s> iekš XML pāra nodes

en: Didn't understand `%s' (expected integer)
lv: Nesapratu `%s' (gaidīju veselu skaitli (integer))

en: Didn't understand `%s' (expected real number)
lv: Nesapratu `%s' (gaidīju reālu skaitli)

en: Didn't understand `%s' (expected true or false)
lv: Nesapratu `%s' (gaidīju patiesi vai nepatiesi)

en: Didn't understand `%s' (extra trailing characters)
lv: Nesapratu `%s' (papildus sekojošas rakstuzīmes)

en: Didn't understand `%s' (extra unescaped ')' found inside pair)
lv: Nesapratu `%s' (papildus neizņemts ')' atrasts pāra iekšpusē)

en: Didn't understand `%s' (extra unescaped ']' found inside list)
lv: Nesapratu `%s' (papildus neizņemts ']' atrasts saraksta iekšpusē)

en: Didn't understand `%s' (list must end with a ']')
lv: Nesapratu `%s' (sarakstam jāsākas ar ']')

en: Didn't understand `%s' (list must start with a '[')
lv: Nesapratu `%s' (sarakstam jāsākas ar '[')

en: Didn't understand `%s' (pair must end with a ')')
lv: Nesapratu `%s' (pārim jābeidzas ar ')')

en: Didn't understand `%s' (pair must start with a '(')
lv: Nesapratu `%s' (pārim jāsākās ar '(')

en: Didn't understand `%s' (wrong number of elements)
lv: Nesapratu `%s' (nepareizs elementu skaits)

en: Directory operation on key
lv: Direktorija operācija uz atslēgas

en: Directory/file permissions for XML source at root %s are: %o/%o
lv: Direktorijas/faila atļaujas XML avotam saknē %s ir: %o/%o

en: Document `%s' is empty?
lv: Dokuments `%s' ir tukšs?

en: Don't understand type `%s'
lv: Nesapratu tipu `%s'

en: Duplicate entry `%s' in `%s', ignoring
lv: Dublikāta ieraksts `%s' iekš `%s', ignorēju

en: Encoded value is not valid UTF-8
lv: Kodētā vērtība nav derīgs UTF-8

en: Entry with no name in XML file `%s', ignoring
lv: Ieraksts bez nosaukuma XML failā `%s', ignorēju

en: Error associating schema name '%s' with key name '%s': %s
lv: Kļūda saistot shēmas nosaukumu '%s' ar atslēgas nosaukumu '%s': %s

en: Error checking existence of `%s': %s
lv: Kļūda pārbaudot `%s' eksistenci: %s

en: Error finding metainfo: %s
lv: Kļūda meklējot metainfo: %s

en: Error getting default value for `%s': %s
lv: Kļūda saņemot noklusēto vērtību `%s': %s

en: Error getting metainfo: %s
lv: Kļūda saņemot metainfo: %s

en: Error getting new value for "%s": %s
lv: Kļūda saņemot jaunu vērtību "%s": %s

en: Error getting schema at '%s': %s
lv: Kļūda dabūnot shēmu no '%s': %s

en: Error getting value for `%s': %s
lv: Kļūda saņemot vērtību `%s': %s

en: Error listing dirs in `%s': %s
lv: Kļūda sastādot dir sarakstu `%s': %s

en: Error listing dirs: %s
lv: Kļūda izdrukājot direktorijas: %s

en: Error loading some config sources: %s
lv: Kļūda ielādējot dažus konfigurācijas avotus: %s

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: Kļūda opcijā %s: %s.
    Palaižiet '%s --help', lai redzētu pilnu pieejamo komandrindas opciju sarakstu.

en: Error opening module `%s': %s
lv: Kļūda atverot moduli `%s': %s

en: Error reading saved state file: %s
lv: Kļūda lasot saglabātā stāvokļa failu: %s

en: Error reading the file:
lv: Kļūda lasot failu :

en: Error releasing lockfile: %s
lv: Kļūda atlaižot slēdzējfailu: %s

en: Error removing schema name from '%s': %s
lv: Kļūda dzēšot shēmas nosaukumu no '%s': %s

en: Error setting schema for `%s': %s
lv: Kļūda uzstādot shēmu `%s': %s

en: Error setting value for `%s': %s
lv: Kļūda uzstādot vērtību `%s': %s

en: Error setting value: %s
lv: Kļūda uzstādot vērtību: %s

en: Error setting value: %s
lv: Kļūda iestatot vērtību: %s

en: Error syncing config data: %s
lv: Kļūda sinhronizējot konfigurācijas datus: %s

en: Error syncing the XML backend directory cache: %s
lv: Kļūda sinhronizējot XML atbalstošo direktorijas keišu: %s

en: Error syncing: %s
lv: Kļūda sinhronizējot: %s

en: Error syncing: %s
lv: Kļūda sinhronizējot: %s

en: Error unsetting "%s": %s
lv: Kļūda atstādot "%s": %s

en: Error unsetting `%s': %s
lv: Kļūda atstādot `%s': %s

en: Error unsetting `%s': %s
lv: Kļūda atstatot `%s': %s

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Exiting
lv: Izeju

en: Expected (%s,%s) pair, got a pair with one or both values missing
lv: Gaidīju (%s,%s) pāri, dabūju pāri ar vienu vai abām iztrūkstošām vērtībām

en: Expected `%s' got `%s' for key %s
lv: Gadīju `%s', dabuju `%s' atslēgai %s

en: Expected bool, got %s
lv: Gaidīts bool, saņemts %s

en: Expected float, got %s
lv: Gaidīts float, dabūts %s

en: Expected int, got %s
lv: Gaidīts int, dabūts %s

en: Expected list of %s, got list of %s
lv: Gaidīju sarakstu no %s, dabūju sarakstu nof %s

en: Expected list, got %s
lv: Gaidīju sarakstu, dabūju %s

en: Expected pair of type (%s,%s) got type (%s,%s)
lv: Gaidīju pāri ar tipu (%s,%s), dabūju tipu (%s,%s)

en: Expected pair, got %s
lv: Gaidīju pāri, dabūju %s

en: Expected schema, got %s
lv: Gaidīta shēma, dabūts %s

en: Expected string, got %s
lv: Gaidīts string, dabūts %s

en: FILENAME
lv: FAILANOS

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Failed reading default value for schema: %s
lv: Neizdevusies shēmas noklusētas vērtības nolasīšana: %s

en: Failed to access configuration source(s): %s
lv: Nevarēju piekļūt konfigurācijas avotam(iem): %s

en: Failed to clean up file '%s': %s
lv: Neizdevās satīrīt failu '%s': %s

en: Failed to close file `%s': %s
lv: Neizdevās aizvērt failu `%s': %s

en: Failed to close gconfd logfile; data may not have been properly saved (%s)
lv: Neizdevās aizvērt gconfd žurnālfailu; dati var nebūt pienācīgi saglabāti (%s)

en: Failed to close new saved state file '%s': %s
lv: Neizdevās aizvērt jauno saglabātā stāvokļa failu '%s': %s

en: Failed to contact configuration server; some possible causes are that you need to enable TCP/IP networking for ORBit, or you have stale NFS locks due to a system crash. See http://www.gnome.org/projects/gconf/ for information. (Details - %s)
lv: Neizdevās sazināties ar konfigurācijas serveri; daži iespējamie iemesli ir tādi, ka jums jāaktivizē TCP/IP tīkls prikš ORBit vai arī jums ir novecojušās NFS slēdzenes sistēmas avārijas dēļ. Apskati http://www.gnome.org/projects/gconf/ papildus informācijai. (Detaļas - %s)

en: Failed to convert IOR '%s' to an object reference
lv: Neizdevās konvertēt IOR '%s' uz objekta atsauci

en: Failed to convert object to IOR
lv: Neizdevās konvertēt objektu uz IOR

en: Failed to create %s: %s
lv: Neizdevās izveidot %s: %s

en: Failed to create file `%s': %s
lv: Neizdevās izveidot failu `%s': %s

en: Failed to create or open '%s'
lv: Neizdevās izveidot vai atvērt '%s'

en: Failed to create pipe for communicating with spawned gconf daemon: %s
lv: Neizdevās izveidot kanālu komunikācijai ar pavairoto gconf dēmonu: %s

en: Failed to delete "%s": %s
lv: Neizdevās izdzēst "%s": %s

en: Failed to delete old file `%s': %s
lv: Neizdevās izdzēst vecu failu `%s': %s

en: Failed to flush client add to saved state file: %s
lv: Neizdevās iztramdīt klienta pievienošanu saglabātā stāvokļa failā: %s

en: Failed to get IOR for client: %s
lv: Neizdevās dabūt IOR klientam: %s

en: Failed to get a lock
lv: Neizdevās dabūt slēdzeni

en: Failed to get all entries in `%s': %s
lv: Neizdevās saņemt visus ierakstus `%s': %s

en: Failed to get lock for daemon, exiting: %s
lv: Neizdevās dabūt slēdzeni dēmonam, izeju: %s

en: Failed to get object reference for ConfigServer
lv: Neizdevās dabūt objekta atsauci priekš ConfigServer

en: Failed to get value for `%s': %s
lv: Neizdevās dabūt vērtību priekš `%s': %s

en: Failed to init GConf: %s
lv: Neizdevās inicializēt GConf: %s

en: Failed to launch configuration server: %s
lv: Neizdevās palaist konfigurācias serveri: %s

en: Failed to link '%s' to '%s': %s
lv: Neizdevās saistīt '%s' ar '%s': %s

en: Failed to load source "%s": %s
lv: Neizdevās ielādēt avotu "%s": %s

en: Failed to lock '%s': probably another process has the lock, or your operating system has NFS file locking misconfigured (%s)
lv: Neizdevās slēgt '%s': iespējams, slēdzene jau ir citam procesam vai jūsu operāciju sistēmai ir neparizi nokonfigurēta NFS failu slēgšana (%s)

en: Failed to log addition of listener %s (%s);will not be able to restore this listener on gconfd restart, resulting in unreliable notification of configuration changes.
lv: Neizdevās iegrāmatot klausītāja %s pievienošanu (%s);nevarēšu atjaunot šo klausītāju pie gconfd restarta, kas novedīs pie neuzticamas notifikācijas par konfigurācijas izmaiņām.

en: Failed to log addition of listener to gconfd logfile; won't be able to re-add the listener if gconfd exits or shuts down (%s)
lv: Neizdevās iegrāmatot klausītāja pievienošanu gconfd žurnālfailā; nevarēšu no jauna pievienot klausītāju, ja gconfd izies vai beidzēsies (%s)

en: Failed to log removal of listener to gconfd logfile; might erroneously re-add the listener if gconfd exits or shuts down (%s)
lv: Neizdevās iegrāmatot klausītāja noņemšanu gconfd žurnālfailā; var kļūdaini no jauna pievienot klausītāju, ja gconfd izies vai beidzēsies (%s)

en: Failed to log removal of listener to logfile (most likely harmless, may result in a notification weirdly reappearing): %s
lv: Neizdevās iegrāmatot klausītāja noņemšanu žurnālfailā (visdrīzāk nekaitīgi, var novest pie notifikācijas savādas no jauna parādīšanās): %s

en: Failed to move new save state file into place: %s
lv: Neizdevās novietot vietā jauno saglabātā stāvokļa failu: %s

en: Failed to open `%s': %s
lv: Nevarēju atvērt `%s': %s

en: Failed to open gconfd logfile; won't be able to restore listeners after gconfd shutdown (%s)
lv: Neizdevās atvērt gconfd žurnālfailu, nevarēšu atjaunot klausītājus pēc gconfd izslēgšanas (%s)

en: Failed to open saved state file: %s
lv: Neizdevās atvērt saglabātā stāvokļa failu: %s

en: Failed to parse XML file "%s"
lv: Neizdevās noparsēt XML failu "%s"

en: Failed to remove lock directory `%s': %s
lv: Neizdevās izņemt slēdzenes direktoriju `%s': %s

en: Failed to remove lock file `%s': %s
lv: Neizdevās izņemt slēdzenes failu `%s': %s

en: Failed to rename `%s' to `%s': %s
lv: Neizdevās pārsaukt `%s' uz `%s': %s

en: Failed to restore `%s' from `%s': %s
lv: Neizdevās atjaunot `%s' no `%s': %s

en: Failed to restore original saved state file that had been moved to '%s': %s
lv: Neizdevās atjaunot oriģinālo saglabātā stāvokļa failu, kas tika pārvietots uz '%s': %s

en: Failed to set mode on `%s': %s
lv: Neizdevās uzstādīt režīmu `%s': %s

en: Failed to shut down backend
lv: Neizdevās izslēgt balstu

en: Failed to spawn the config server (gconfd): %s
lv: Neizdevās pavairot konfigurācijas server (gconfd): %s

en: Failed to stat `%s': %s
lv: Neizdevās stat `%s': %s

en: Failed to sync XML cache contents to disk
lv: Neizdevās sinhronizēt XML keiša saturu ar disku

en: Failed to sync one or more sources: %s
lv: Neizdevās sinhron. vienu vai vairākus avotus: %s

en: Failed to unset breakage key %s: %s
lv: Neizdevās atstatīt laušanas atslēgu %s: %s

en: Failed to write XML data to `%s': %s
lv: Neizdevās ierakstīt XML datus `%s': %s

en: Failed to write byte to pipe fd %d so client program may hang: %s
lv: Neizdevās ierakstīt baitu kanālā fd %d, tāpēc klienta programma var uzkārties: %s

en: Failed to write client add to saved state file: %s
lv: Neizdevās ierakstīt klienta pievienošanu saglabātā stāvokļa failā: %s

en: Failed to write file `%s': %s
lv: Neizdevās ierakstīt failu `%s': %s

en: Failure during recursive unset of "%s": %s
lv: Kļūda rekursīvi atstatot "%s": %s

en: Failure listing entries in `%s': %s
lv: Kļūda izdrukājot ierakstus iekš `%s': %s

en: Failure shutting down config server: %s
lv: Neizdevās izslēgt konfigurācijas serveri: %s

en: Fatal error: failed to get object reference for ConfigDatabase
lv: Fatāla kļūda: neizdevās dabūt objekta atsauci ConfigDatabase

en: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL is set, not installing schemas
lv: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL ir uzstādīts, neuzstādām shēmas

en: GConf Error: %s
lv: GConf Kļūda: %s

en: GConf server is not in use, shutting down.
lv: GConf serveris nav lietošanā, izslēdzu.

en: GConf warning: failure listing pairs in `%s': %s
lv: Gconf brīdinājums: kļūda, veidojot pāru sarakstu `%s': %s

en: GConf won't work without dynamic module support (gmodule)
lv: Gconf nestrādās bez dinamisko moduļu atbalsta (gmodule)

en: Get the long doc string for a key
lv: Dabūt garu doc virkni atslēgai

en: Get the name of the default source
lv: Dabūt noklusētā avota nosaukumu

en: Get the name of the schema applied to this key
lv: Dabūt shēmas nosaukumu, kas pielietota šai atslēgai

en: Get the short doc string for a key
lv: Dabūt īsu doc virkni atslēgai

en: Help options
lv: Palīdzības opcijas

en: IOR file '%s' not opened successfully, no gconfd located: %s
lv: IOR fails '%s' nav atvērts veiksmīgi, neviens gconfd nav atrasts: %s

en: Ignoring XML node `%s': %s
lv: Ignorējam XML nodi `%s': %s

en: Ignoring XML node with name `%s': %s
lv: Ignorējam XML nodi ar nosaukumu `%s': %s

en: Ignoring bad car from XML pair: %s
lv: Igonrējam sliktu car no XML pāra: %s

en: Ignoring bad cdr from XML pair: %s
lv: Ignorējam sliktu cdr no XML pāra: %s

en: Ignoring schema name `%s', invalid: %s
lv: Ignorējam shēmas nosaukumu `%s', nepareizs: %s

en: Incorrect type for list element in %s
lv: Nekorekts saraksta elementa tips iekš %s

en: Initializing XML backend module
lv: Inicializēju XML atbalstošo moduli

en: Installed schema `%s' for locale `%s'
lv: Instalēta shēma `%s' lokālei `%s'

en: Integer `%s' is too large or small
lv: Vesels skaitlis `%s' ir par lielu vai mazu

en: Invalid UTF-8 in locale for schema
lv: Nederīgs UTF-8 shēmas lokālē

en: Invalid UTF-8 in long description for schema
lv: Nederīgs UTF-8 shēmas garajā aprakstā

en: Invalid UTF-8 in owner for schema
lv: Nederīgs UTF-8 shēmas īpašniekā

en: Invalid UTF-8 in short description for schema
lv: Nederīgs UTF-8 shēmas īsajā aprakstā

en: Invalid UTF-8 in string value in '%s'
lv: Nepareiza UTF-8 virknes vertība iekš '%s'

en: Invalid type (list, pair, or unknown) in a list node
lv: Nepareizs tips (saraksts, pāris, vai nezināms) saraksta nodē

en: Key "%s" is NULL
lv: Atslēga "%s" ir NULL

en: Key `%s' listed as schema for key `%s' actually stores type `%s'
lv: Atslēga `%s', kas ir parādīta kā shēma atslēgai `%s' īstenībā glabā tipu `%s'

en: Key operation on directory
lv: Atslēgas operācija direktorijai

en: Key/directory may not end with a slash (/)
lv: Atslēga/Direktorija varētu nebeigties ar slīpsvītru (/)

en: Launch the config server (gconfd). (Normally happens automatically when needed.)
lv: Palaist konfigurācijas serveri (gconfd). (Normāli tas notiek automātiski, kad nepieciešams.)

en: List Type: %s
lv: Saraksta Tips: %s

en: List contains a badly-typed node (%s, should be %s)
lv: Saraksts satur slikti ievadītu nodi (%s, vajadzētu būt %s)

en: List type must be a primitive type: string, int, float or bool
lv: Saraksta tipam jābūt primitīvajam tipam: string, int, float vai bool

en: Listener ID %lu doesn't exist
lv: Klausītāja ID %lu neeksistē

en: Long Desc: %s
lv: Garš Apraksts: %s

en: Missing both car and cdr values from pair in XML file
lv: Trūkstoši abas car un cdr vērtības no pāra XML failā

en: Missing car from pair of values in XML file
lv: Trūkstošs car no vērtību pāra XML faila

en: Missing cdr from pair of values in XML file
lv: Trūkstošs cdr no vērtību pāra XML failā

en: Must begin with a slash (/)
lv: Jāsākas ar slīpsvītru (/)

en: Must set the GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable
lv: Jauzstāda GCONF_CONFIG_SOURCE vides mainīgais

en: Must specify a key or keys on the command line
lv: Jānosaka atslēga vai atslēgas komandrindā

en: Must specify a key or keys to get
lv: Jānosaka atslēga vai atslēgas, ko dabūt

en: Must specify a schema name followed by the key name to apply it to
lv: Jānosaka shēmas nosaukums, kam seko atslēgas nosaukums, kuru tai pielietot

en: Must specify a type when setting a value
lv: Jānosaka tips, kad iestata vērtību

en: Must specify alternating keys/values as arguments
lv: Jānosaka mainigas atslēgas/vērtības kā argumenti

en: Must specify key (schema name) as the only argument
lv: Jānosaka atslēga (shēmas nosaukums) kā vienīgais arguments

en: Must specify one or more keys to recursively unset.
lv: Jānosaka viena vai vairākas atslēgas, ko rekursīvi atstatīt.

en: Must specify one or more keys to unset.
lv: Jānosaka viena vai vairākas atslēgas, ko atstatīt.

en: Must specify some directories to break
lv: Janorāda pāris direktorijas, kuras 'salauzt'

en: Must specify some keys to break
lv: Jānosaka pāris atslēgas, ko salauzt

en: Must specify some schema files to install
lv: Jums jānorāda pāris shēmu faili uzstādīšanai

en: No "type" attribute for <%s> node
lv: Nav "type" atribūta <%s> nodei

en: No "value" attribute for node
lv: Nav "value" atribūta nodei

en: No '/' in key "%s"
lv: Nav '/' atslēgā "%s"

en: No config source addresses successfully resolved, can't load or store config data
lv: Neviena konfiga avota adrese nav veiksmīgi atšķetināta, nevaru ielādēt vai noglabāt konfiga datus

en: No configuration files found, trying to use the default config source `%s'
lv: Nav atrasti konfigurācijas faili, mēģinu izmantot noklusēto konfigurācijas avotu `%s'

en: No database available to save your configuration
lv: Nav pieejamas datubāzes, lai saglabātu jūsu konfigurāciju

en: No doc string stored in schema at '%s'
lv: Neviena doc virkne nav noglabāta shēmā iekš '%s'

en: No schema known for `%s'
lv: Neviena shēma nav zināma priekš `%s'

en: No schema stored at '%s'
lv: Neviena shēma novietota iekš '%s'

en: No such file `%s'
lv: Nav tāda faila `%s'

en: No value set for `%s'
lv: Nav iestatītas vērtības priekš `%s'

en: No value to set for key: `%s'
lv: Nav vērtības, ko iestatīt atslēgai: `%s'

en: No writable config sources successfully resolved, may not be able to save some configuration changes
lv: Neviens rakstāms konfiga avots nav veiksmīgi atšķetināts, var nespēt saglabāt dažas konfigurācijas izmaiņas

en: None of the resolved addresses are writable; saving configuration settings will not be possible
lv: Neviena no atšķetinātajām adresēm nav rakstāma; konfigurācijas uzstādījumu saglabāšana nebūs iespējama

en: OWNER
lv: ĪPAŠNIEKS

en: Object Activation Framework error
lv: Objekta Aktivizācijas Ietvara kļūda

en: Operation not allowed without configuration server
lv: Operācija bez konfigurācijas servera nav atļauta

en: Owner: %s
lv: Īpašnieks: %s

en: Pair car type must be a primitive type: string, int, float or bool
lv: Pāra car tipam jābūt primitīvajam tipam: string, int, float vai bool

en: Pair cdr type must be a primitive type: string, int, float or bool
lv: Pāra cdr tipam jābūt primitīvajam tipam: string, int, float vai bool

en: Parse error
lv: Parsēšanas kļūda

en: Permission denied
lv: Nav atļaujas

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    Could not lock the file "%s"; this indicates that there may be a problem with your operating system configuration. If you have an NFS-mounted home directory, either the client or the server may be set up incorrectly. See the rpc.statd and rpc.lockd documentation. A common cause of this error is that the "nfslock" service has been disabled.The error was "%s" (errno = %d).
lv: Lūdzu sazinieties ar jūsu sistēmas administrātoru, lai atrisinātu sekojošo problēmu:
    Nevarēju slēgt failu "%s"; tas norāda, ka tur varētu būt problēma ar jūsu operāciju sistēmas konfigurāciju. Ja jums ir NFS-montēta mājas direktorija, vai nu serveris vai klients ir uzstādīts nepareizi. Apskati rpc.statd un rpc.lockd dokumentāciju. Izplatīts šīs kļūdas cēlonis ir tāds, ka "nfslock" serviss ir ticis deaktivizēts. Kļūda bija "%s" (kļūdnr = %d).

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    Could not open or create the file "%s"; this indicates that there may be a problem with your configuration, as many programs will need to create files in your home directory. The error was "%s" (errno = %d).
lv: Lūdzu sazinieties ar jūsu sistēmas administrātoru, lai atrisinātu sekojošo problēmu:
    Nevarēju atvērt vai izveidot failu "%s"; tas norāda, ka tur varētu būt problēmas ar jūsu konfigurāciju, jo daudzām programmām būs nepieciešamība izveidot failus jūsu mājas direktorijā. Kļūda bija "%s" (kļūdnr = %d).

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    Could not resolve the address "%s" in the configuration file "%s": %s
lv: Lūdzu sazinieties ar jūsu sistēmas administrātoru, lai atrisinātu sekojošo problēmu:
    Nevarēju atšķetināt adresi "%s" konfigurācijas failā "%s": %s

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    No configuration sources in the configuration file "%s"; this means that preferences and other settings can't be saved. %s%s
lv: Lūdzu sazinieties ar jūsu sistēmas administrātoru, lai atrisinātu sekojošo problēmu:
    Nav konfigurācijas avotu konfigurācijas failā "%s"; tas nozīmē, ka preferences un citi uzstādījumi nevar tikt saglabāti. %s%s

en: Print all key/value pairs in a directory.
lv: Parādīt visas atslēgas/vērtību pārus direktorijā.

en: Print all subdirectories and entries under a dir, recursively.
lv: Parādīt visas apakšdirektorijas un ierakstus zem dir, rekursīvi.

en: Print all subdirectories in a directory.
lv: Parādīt visas apakšdirektorijas direktorijā.

en: Print the value of a key to standard output.
lv: Drukāt atslēgas vērtību uz standarta izvadi.

en: Print version
lv: Parādīt versiju

en: Properly installs schema files on the command line into the database. GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable should be set to a non-default config source or set to the empty string to use the default.
lv: Pienācīgi instalē komandrindā esošos shēmas failus datu bāzē. GCONF_CONFIG_SOURCE vides mainīgajam būtu jābūt iestatītam uz ne-noklusēto konfigurācijas avotu vai iestatītam uz tukšu virkni, lai lietotu noklusēto.

en: Quoted string doesn't begin with a quotation mark
lv: Citētā virkne nesākas ar jautājuma zīmi

en: Quoted string doesn't end with a quotation mark
lv: Citētā virkne nebeidzas ar jautājuma zīmi

en: Read error on file `%s': %s
lv: Lasīšanas kļūda failā `%s': %s

en: Received invalid value in set request
lv: Saņemta nederīga vērtība iestatīšanas pieprasījumā

en: Received list from gconfd with a bad list type
lv: Saņemts saraksts no gconfd ar sliktu saraksta tipu

en: Received request to drop all cached data
lv: Saņemts pieprasījums nomest visus keišotos datus

en: Received request to sync synchronously
lv: Saņemts pieprasījums sinhornizēties sinhronizēti

en: Received signal %d, dumping core. Please report a GConf bug.
lv: Saņemts signāls %d, kodola izmete. Lūdzu ziņojiet par GConf 'blusu'.

en: Received signal %d, shutting down abnormally. Please file a GConf bug report.
lv: Saņemts signāls %d, nestandarta izslēgšanās. Lūdzu aizpildiet GConf 'blusu' ziņojumu.

en: Received signal %d, shutting down cleanly
lv: Saņemts signāls %d, normāla izslēgšanās

en: Recursively unset all keys at or below the key/directory names on the command line
lv: Rekursīvi atstatīt visas atslēgas atslēgu/direktoriju nosaukumos vai zem tiem komandrindā

en: Remove any schema name applied to the given keys
lv: Izņemt jebkuru shēmas nosaukumu, kas pielietots dotajām atslēgām

en: Resolved address "%s" to a partially writable config source at position %d
lv: Atšķetinātā adrese "%s" daļēji rakstāmajā konfiga avotā pozīcijā %d

en: Resolved address "%s" to a read-only config source at position %d
lv: Atšķetinātā adrese "%s" tikai-lasāmajā konfiga avotā pozīcijā %d

en: Resolved address "%s" to a writable config source at position %d
lv: Atšķetinātā adrese "%s" rakstāmajā konfiga avotā pozīcijā %d

en: Return 0 if gconfd is running, 2 if not.
lv: Atgriezt 0, ja gconfd ir palaists, 2, ja nav.

en: Return 0 if the directory exists, 2 if it does not.
lv: Atgriezt 0, ja direktorija eksistē, 2, ja neeksistē.

en: Returning exception: %s
lv: Atgriežu izņēmumu: %s

en: SOURCE
lv: AVOTS

en: Schema `%s' specified for `%s' stores a non-schema value
lv: Shēma `%s', kas notiekta priekš `%s' glabā ne-shēmas vērtību

en: Schema contains invalid UTF-8
lv: Shēma satur nederīgu UTF-8

en: Schema specifies type list but doesn't specify the type of the list elements
lv: Shēma norāda tipa sarakstu, bet nenorāda tipu saraksta elementiem

en: Schema specifies type pair but doesn't specify the type of the car/cdr elements
lv: Shēma norāda tipa pāri, bet nenorāda tipu car/cdr elementiem

en: Server couldn't resolve the address `%s'
lv: Serveris nevarēja atrast adresi `%s'

en: Server ping error: %s
lv: Servera ping kļūda: %s

en: Set a key to a value and sync. Use with --type.
lv: Iestatiet atslēgu vērtībai un sinhronizācijai. Lietojiet ar --type.

en: Set a schema and sync. Use with --short-desc, --long-desc, --owner, and --type.
lv: Iestatiet shēmu un sinhronizāciju. Lietojiet ar --short-desc, --long-desc, --owner un --type.

en: Short Desc: %s
lv: Īss Apraksts: %s

en: Shut down gconfd. DON'T USE THIS OPTION WITHOUT GOOD REASON.
lv: Beidzēt gconfd. NELIETOJIET ŠO OPCIJU BEZ LABA IEMESLA.

en: Shutdown error: %s
lv: Izslēgšanas kļūda: %s

en: Shutdown request received
lv: Izslēgšanas pieprasījums saņemts

en: Some client removed itself from the GConf server when it hadn't been added.
lv: Kāds klients izņēma sevi no GConf servera, kad tas nebija pievienots.

en: Specify a configuration source to use rather than the default path
lv: Nosakiet lietojamo konfigurācijas avotu tā vietā, lai lietotu noklusēto ceļu

en: Specify a schema file to be installed
lv: Nosakiet instalējamo shēmas failu

en: Specify a several-line description to go in a schema.
lv: Nosakiet pāris rindu aprakstu, lai ieitu shēmā.

en: Specify a short half-line description to go in a schema.
lv: Nosakiet īsu pusrindas aprakstu, lai ieietu shēmā.

en: Specify the owner of a schema
lv: Norādiet shēmas īpašnieku

en: Specify the schema name followed by the key to apply the schema name to
lv: Nosakiet shēmas nosaukumu, kas seko atslēgai, kuru pielietot shēmas nosaukumam

en: Specify the type of the car pair value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
lv: Nosakiet iestatāmās car pāra vērtības tipu vai tās vērtības tipu, ko apraksta shēma. Unikālie saīsinājumi pieņemami

en: Specify the type of the cdr pair value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
lv: Nosakiet iestatāmās cdr pāra vērtības tipu vai tās vērtības tipu, ko apraksta shēma. Unikālie saīsinājumi pieņemami

en: Specify the type of the list value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
lv: Nosakiet iestatāmā saraksta tipu vai tās vērtības tipu, ko apraksta shēma. Unikālie saīsinājumi pieņemami

en: Specify the type of the value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
lv: Nosakiet iestatāmās vērtības tipu vai tās vērtības tipu, ko apraksta shēma. Unikālie saīsinājumi pieņemami.

en: Success
lv: Veiksmīgi

en: Text contains invalid UTF-8
lv: Teksts satur nederīgu UTF-8

en: The '/' name can only be a directory, not a key
lv: Nosaukums '/' var būt tikai direktorija, ne atslēga

en: Torture-test an application by setting and unsetting a bunch of keys inside the directories on the command line.
lv: Tirdot notestēt aplikāciju, iestatot un atstatot dažādu atslēgu tipu vērtību lērumu komandrindā esošajās direktorijās.

en: Torture-test an application by setting and unsetting a bunch of values of different types for keys on the command line.
lv: Tirdot notestēt aplikāciju, iestatot un atstatot dažādu atslēgu tipu vērtību lērumu komandrindā.

en: Trying to break your application by setting bad values for key:
      %s
lv: Mēģinu salauzt jūsu aplikāciju, iestatot sliktas vērtības atslēgai:
      %s

en: Trying to break your application by setting bad values for keys in directory:
      %s
lv: Mēģinu pārtraukt jūsu aplikāciju, uzstādot sliktas atslēgu vērtības direktorijā:
      %s

en: Type mismatch
lv: Tipu nesakritība

en: Type: %s
lv: Tips: %s

en: Unable to open saved state file '%s': %s
lv: Nevaru atvērt saglabātā stāvokļa failu '%s': %s

en: Unable to remove directory `%s' from the XML backend cache, because it has not been successfully synced to disk
lv: Nevaru izņemt direktoriju `%s' no XML atbalstošā keiša, tāpēc ka tas nav veiksmīgi sinhronizējies ar disku

en: Unable to restore a listener on address '%s', couldn't resolve the database
lv: Nespēju atjaunot klausītāju adresē '%s', nevarēju atšķetināt datu bāzi

en: Unable to store a value at key '%s', as the configuration server has no writable databases. There are some common causes of this problem: 1) your configuration path file %s/path doesn't contain any databases or wasn't found 2) somehow we mistakenly created two gconfd processes 3) your operating system is misconfigured so NFS file locking doesn't work in your home directory or 4) your NFS client machine crashed and didn't properly notify the server on reboot that file locks should be dropped. If you have two gconfd processes (or had two at the time the second was launched), logging out, killing all copies of gconfd, and logging back in may help. If you have stale locks, remove ~/.gconf*/*lock. Perhaps the problem is that you attempted to use GConf from two machines at once, and ORBit still has its default configuration that prevents remote CORBA connections - put "ORBIIOPIPv4=1" in /etc/orbitrc. As always, check the user.* syslog for details on problems gconfd encountered. There can only be one gconfd per home directory, and it must own a lockfile in ~/.gconfd and also lockfiles in individual storage locations such as ~/.gconf
lv: Nevaru noglabāt vērtību atslēgā '%s', jo konfigurācijas serverim nav rakstāmu datu bāžu. Šeit ir daži izplatītākie cēloņi šai problēmai: 1) jūsu konfigurācijas ceļa fails %s/path nesatur nevienu datu bāzi vai netika atrasts 2) mēs kaut kā kļūdas pēc esam izveidojuši divus gconfd procesus 3) jūsu operāciju sistēma ir nepareizi nokonfigurēta, tāpēc NFS faila slēgšana nestrādā jūsu mājas direktorijā vai 4) jūsu NFS klienta mašīna avarēja un pienācīgi nepaziņoja serverim pie pārsāknēšanās, ka failu slēdzenes būtu jānomet. Ja jums ir divi gconfd procesi (vai bija divi tajā brīdī, kad tika palaists otrais), atteikšanās, visu gconfd kopiju nokaušana un pieteikšanās atpakaļ varētu līdzēt. Ja jums ir novecojušas slēdzenes, izņemiet ~/.gconf*/*lock. Iespējams, problēma ir tā, ka mēģināt lietot GConf no divām mašīnām vienlaicīgi un ORBit joprojām ir tā noklusētā konfigurācija, kas aizliedz attālinātus CORBA pieslēgumus - ielikiet "ORBIIOPIPv4=1" iekš /etc/orbitrc. Kā vienmēr parbaudiet lietotājs.* syslog to problēmu dtaļām, ar kādām sastapies gconfd. Šeit var būt tikai viens gconfd uz mājas direktoriju un tam jāpieder slēdzenes fails iekš ~/.gconfd un arī slēdzenes faili atsevišķās novietnes lokacijās, kā ~/.gconf

en: Unloading XML backend module.
lv: Izlādējam XML atbalstošo moduli.

en: Unset
lv: Atstatīt

en: Unset the keys on the command line
lv: Atstatīt atslēgas komandrindā

en: Value at '%s' is not a schema
lv: Vērtība iekš '%s' nav shēma

en: Value for `%s' set in a read-only source at the front of your configuration path
lv: Vērtība priekš `%s' kopas tikai-lasāmajā avotā jūsu kofigurācijas ceļa priekšā

en: Value type is only relevant when setting a value
lv: Vērtības tips ir svarīgs tikai iestatot vērtību

en: WARNING: <locale> node has no `name="locale"' attribute, ignoring
lv: BRĪDINĀJUMS: <locale> mezglam nav `name="locale"' atribūta, ignorēju

en: WARNING: Failed to parse default value `%s' for schema (%s)
lv: BRĪDINĀJUMS: Neizdevās parsēt noklusēto vērtību `%s' shēmai (%s)

en: WARNING: Invalid node <%s> in a <locale> node
lv: BRĪDINĀJUMS: Nepareiza node <%s> <lokale> nodē

en: WARNING: You cannot set a default value for a schema
lv: BRĪDINĀJUMS: Jūs nevarat uzstādīt noklusēto vērtību shēmai

en: WARNING: car_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
lv: BRĪDINĀJUMS: car_type var būt tikai int, float, string vai bool un nevis `%s'

en: WARNING: cdr_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
lv: BRĪDINĀJUMS: cdr_type var būt tikai int, float, string vai bool un nevis `%s'

en: WARNING: empty <applyto> node
lv: BRĪDINĀJUMS: tukša <applyto> node

en: WARNING: failed to associate schema `%s' with key `%s': %s
lv: BRĪDINĀJUMS: neizdevās asociēt shēmu `%s' ar atslēgu `%s': %s

en: WARNING: failed to install schema `%s' locale `%s': %s
lv: BRĪDINĀJUMS: neizdevās uzstādīt shēmu `%s' lokālei `%s': %s

en: WARNING: failed to parse type name `%s'
lv: BRĪDINĀJUMS: neizdevās parsēt tipa nosaukumu `%s'

en: WARNING: gconftool internal error, unknown GConfValueType
lv: BRĪDINĀJUMS: gconftool iekšējā kļūda, nezināms GConfValueType

en: WARNING: invalid or missing car_type or cdr_type for schema (%s)
lv: BRĪDINĀJUMS: nederīgs vai iztrūkstošs car_type vai cdr_type shēmai (%s)

en: WARNING: invalid or missing list_type for schema (%s)
lv: BRĪDINĀJUMS: nederīgs vai iztrūkstošs shēmas list_type (%s)

en: WARNING: invalid or missing type for schema (%s)
lv: BRĪDINĀJUMS: nederīgs vai iztrūkstošs shēmas tips (%s)

en: WARNING: list_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
lv: BRĪDINĀJUMS: list_type var būt tikai int, float, string vai bool un nevis `%s'

en: WARNING: multiple <locale> nodes for locale `%s', ignoring all past first
lv: BRĪDINĀJUMS: vairāki <locale> mezgli lokālei `%s', ignorēju vispirms visu pagātni

en: WARNING: no <car_type> specified for schema of type pair
lv: BRĪDINĀJUMS: tipa pāra shēmai nav norādīts <car_type>

en: WARNING: no <cdr_type> specified for schema of type pair
lv: BRĪDINĀJUMS: pāra saraksta shēmai nav norādīts <cdr_type>

en: WARNING: no <list_type> specified for schema of type list
lv: BRĪDINĀJUMS: tipa saraksta shēmai nav norādīts <list_type>

en: WARNING: no key specified for schema
lv: BRĪDINĀJUMS: shēmai nav definēta atslēga

en: WARNING: node <%s> not understood below <schema>
lv: BRĪDINĀJUMS: node <%s> nav saprasta zem <schema>

en: We didn't have the lock on file `%s', but we should have
lv: Mums nebija slēdzene failam `%s', bet mums vajadzēja būt

en: When setting a list you must specify a primitive list-type
lv: Kad uzstādat sarakstu, jums jānosaka primitīvais saraksta tips

en: When setting a pair you must specify a primitive car-type and cdr-type
lv: Kad uzstādat pāri, jums jānosaka primitīvais car-tips un cdr-tips

en: XML filename `%s' is a directory
lv: XML faila nosaukums `%s' ir direktorija

en: You must have at least one <locale> entry in a <schema>
lv: Jums jābūt vismaz vienam <locale> ierakstam iekš <schema>

en: You must specify a config source with --config-source when using --direct
lv: Jums jānosaka konfigurācijas avots ar --config-source, kad lietojat --direct

en: You should use --direct when using a non-default configuration source
lv: Jums vajadzētu lietot --direct, kad lietojat ne-noklusēto konfigurācijas avotu

en: `%c' is an invalid character in key/directory names
lv: `%c' ir neatļauta rakstuzīme atslēgu/direktoriju nosaukumos

en: couldn't contact ORB to resolve existing gconfd object reference
lv: nevarēju sakontaktēt ORB, lai atšķetinātu esošo gconfd objekta atsauci

en: couldn't create directory `%s': %s
lv: nevarēju izveidot direktoriju `%s': %s

en: gconfd compiled with debugging; trying to load gconf.path from the source directory
lv: gconfd kompilēts ar atkļūdošanu; mēģinu ielādēt gconf.path no avota direktorijas

en: gconftool or other non-gconfd process has the lock file '%s'
lv: gconftool vai citam ne-gconfd procesam ir slēdzenes fails '%s'

en: none
lv: nekas

en: parsing XML file: lists and pairs may not be placed inside a pair
lv: parsējam XML failu: saraksti un pāri varētu būt nenovietoti pāra iekšpusē

en: starting (version %s), pid %u user '%s'
lv: startēju (versija %s), pid %u lietotājs '%s'
