balsa - en to lv translation catalogue (961 entries)

en: 
    <b>This certificate was issued by:</b>
lv: 
    <b>Šo sertifikātuir izsniedzis:</b>

en:      to %s
lv:    uz %s

en:    from %s
lv:    no %s

en:  Press '%s' to toggle write
lv:  Nospiediet '%s', lai slēgtu rakstīšanu

en: %d kept, %d deleted.
lv: %d paturētas, %d izdzēstas.

en: %d kept, %d moved, %d deleted.
lv: %d paturētas, %d pārvietotas, %d izdzēstas.

en: %d kept.
lv: %d paturētas.

en: %s (default)
lv: %s (noklusētais)

en: %s has insecure permissions!
lv: %s ir nedrošas atļaujas!

en: %s is an invalid IMAP path
lv: %s ir nepareizs IMAP ceļš

en: %s is not a mailbox.
lv: %s nav pastkastīte.

en: %s isn't a regular file.
lv: %s nav parasts fails.

en: %s no longer exists!
lv: %s vairs neeksistē!

en: %s on %s
lv: %s uz %s

en: %s wrote:
lv: %s rakstīja:

en: (Example: write December 31, 2000, as %s)
lv: (Piemērs: rakstiet Decembris 31, 2000, kā %s)

en: (need 'view-attachments' bound to key!)
lv: (vajag 'skatīt-piesaistes' piesaistīt taustiņam!)

en: (r)eject, accept (o)nce
lv: at(r)aidīt, pieņemt š(o) vienreiz

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
lv: at(r)aidīt, pieņemt š(o) vienreiz, (a)kceptēt vienmēr

en: (size %s bytes)
lv: (izmērs %s baiti)

en: (use '%s' to view this part)
lv: (lietot '%s', lai skatītu šo daļu)

en: *** ERROR: Mailbox Lock Exists: %s ***
lv: *** KĻŪDA: Pastkastītes Slēdzis Eksistē: %s ***

en: *** ERROR: Mailbox Stream Closed: %s ***
lv: *** KĻŪDA: Pastkasstītes Datu Straume Aizvērta: %s ***

en: ------forwarded message from %s------
lv: ------pārsūtīta vēstule no %s------

en: 7 Bits
lv: 7 Biti

en: 8 Bits
lv: 8 Biti

en: <b>This certificate belongs to:</b>
lv: <b>Šis sertifikāts pieder:</b>

en: <b>This certificate is valid</b>
    from %s
    to %s
    <b>Fingerprint:</b> %s
lv: <b>Šis sertifikāts ir derīgs</b>
    no %s
    kam %s
    <b>Pirksta nospiedums:</b> %s

en: A filter run dialog is open.Close it before you can modify filters.
lv: Filtra palaišanas dialogs ir atvērts. Aizveriet to pirms modificējas firus.

en: AND
lv: UN

en: A_dd
lv: Pie_vienot

en: A_ddress Book Name
lv: A_drešu Grāmatiņas Nosaukums

en: Accept&_Save
lv: Akceptēt&_Saglabāt

en: Access type: %s
lv: Piekļuves tips: %s

en: Access type: URL
lv: Piekļuves tips: URL

en: Access type: local-file
lv: Piekļuves tips: lokāls-fails

en: Access type: mail-server
lv: Piekļuves tips: pasta-serveris

en: Action
lv: Darbība

en: Action to perform:
lv: Veicamā darbība:

en: Add Address Book
lv: Pievienot Adrešu Grāmatiņu

en: Add a new IMAP folder
lv: Pievienot jaunu IMAP mapi

en: Add a new IMAP mailbox
lv: Pievienot jaunu IMAP pastkastīti

en: Add a new IMAP subfolder
lv: Pievienot jaunu IMAP apakšmapi

en: Add a new MH style mailbox
lv: Pievienot jaunu MH stila pastkastīti

en: Add a new Maildir style mailbox
lv: Pievienot jaunu Maildir stila pastkastīti

en: Add a new mbox style mailbox
lv: Pievienot jaunu mbox stila pastkastīti

en: Add attachments to this message
lv: Pievienot piesaistes šai vēstulei

en: Add the current word to your personal dictionary
lv: Pievienot pašreizējo vārdu jūsu personīgajai vārdnīcai

en: Address Book
lv: Adrešu Grāmatiņa

en: Address Book Name
lv: Adrešu Grāmatiņas Nosaukums

en: Address Books
lv: Adrešu Grāmatiņas

en: All
    headers
lv: Visasl
    galvenes

en: All Done!
lv: Viss Darīts!

en: All _Headers
lv: Visas _Galvenes

en: Always
lv: Vienmēr

en: An IMAP folder that is not a mailbox
    has no properties that can be changed.
lv: IMAP mape, kas nav pastkastīte
    nav rekvizītu, kas var tikt mainīti.

en: Anonymous authentication failed.
lv: Anonīmā autentifikācija neizdevās.

en: Ask me
lv: Vaicāt man

en: Attach
lv: Piesaistīt

en: Attach _Message(s)
lv: Piesaistīt _Vēstuli(es)

en: Attach as Reference?
lv: Piesaistīt kā Atsauci?

en: Attach file
lv: Piesaistīt failu

en: Attach file at PATH
lv: Pienvienot failu no CEĻŠ

en: Attaching message failed.
    Possible reason: not enough temporary space
lv: Piesaistišana ziņai neizdevās.
    Iespējamais iemesls: nepietiek pagaidu vietas

en: Attachment %s is not a regular file.
lv: Piesaiste %s nav parasts fails.

en: Attempt to apply an invalid filter
lv: Mēģinājums pielietot nederīgu filtru

en: Authenticating (CRAM-MD5)...
lv: Autentificēju (CRAM-MD5)...

en: Authenticating (GSSAPI)...
lv: Autentificēju (GSSAPI)...

en: Authenticating (SASL)...
lv: Autentificēju (SASL)...

en: Authenticating (anonymous)...
lv: Autentificēju (anonīms)...

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: Automatically close mailbox if unused more than
lv: Automātiski aizvērt pastkastīti, ja nelietota ilgāk par

en: Automatically commit mailbox if unused more than
lv: Automātiski izpildīt pastkastīti, ja nelietota ilgāk par

en: Automatically quote original when replying
lv: Automātiski citēt oriģinālu, kad atbild

en: Automatically view message when mailbox opened
lv: Automatiski apskatīt vēstuli, kad tiek atvērta pastkastīte

en: Available buttons
lv: Pieejamās pogas

en: Bad Spellers
lv: Sliktas Vārdnīcas

en: Bad mailbox name
lv: Slikts pastkastītes nosaukums

en: Bad mailbox name for filter: %s
lv: Nepareizs pastkastītes nosaukums filtram: %s

en: Balsa Filters
lv: Balsa Filteri

en: Balsa Filters Export
lv: Balsa Filtru Eksports

en: Balsa Filters of Mailbox:
lv: Balsa Filtri Pastkastītei:

en: Balsa cannot open your "%s" mailbox.
lv: Balsa nevar atvērt jūsu "%s" pastkastīti.

en: Balsa could not find font "%s".
    Use the "Fonts" page on the "Print message" dialog to change it.
lv: Balsa nevarēja atrast fontu "%s".
    Lietojiet "Fonti" lapu "Drukāt vēstui" dialogā, lai mainītu to.

en: Balsa is not compiled with LDAP support
lv: Balsa nav kompilēta ar LDAP atbalstu

en: Balsa is sending a mail now.
    Abort sending?
lv: Balsa pašlaik sūta pastu.
    Pārtraukt sūtīšanu?

en: Balsa: %s (readonly)
lv: Balsa: %s (tikai lasīt)

en: Balsa: New mail
lv: Balsa: Jauns pasts

en: Balsa: message print preview
lv: Balsa: vēstules drukas pirmsapskate

en: Base Domain _Name
lv: Bāzes _Domēna Vārds

en: Body font
lv: Rumpja fonts

en: CLOSE failed
lv: CLOSE neizdevās

en: CRAM-MD5 authentication failed.
lv: CRAM-MD5 autentifikācija neizdevās.

en: C_hange...
lv: _Mainīt...

en: C_heck Spelling
lv: Pā_rbaudīt Pareizrakstību

en: C_lear
lv: A_ttīrīt

en: Calling URL %s...
lv: Izsaucu URL %s...

en: Can't create filter
lv: Nevaru izveidot filtru

en: Can't dotlock %s.
lv: Nevaru dotlock %s.

en: Can't stat %s: %s
lv: Nevaru stat %s: %s

en: Can't write message
lv: Nevaru rakstīt vēstuli

en: Cancel
lv: Atsaukt

en: Cancel this message
lv: Atsaukt šo vēstuli

en: Cannot access the message's body
lv: Nevaru piekļūt vēstules rumpim

en: Cannot add duplicate entry
lv: Nevaru pievienot dublikāta ierakstu

en: Cannot connect to server
lv: Nevaru pieslēgties serverim

en: Cannot get info on file '%s': %s
lv: Nevaru saņemt info par failu '%s': %s

en: Cannot load mailbox %s
lv: Nevaru ielādēt pastkastīti %s

en: Cannot open temporary file %s.
lv: Nevareju atvērt pagaidu failu %s.

en: Cannot read from address book
lv: Nevaru nolasīt no adrešu grāmatiņas

en: Cannot search in the address book
lv: Nevaru meklēt šajā adrešu grāmatiņā

en: Cannot write to address book
lv: Nevaru ierakstīt adrešu grāmatiņā

en: Certificate Pass Phrase
lv: Sertifikāta Parole

en: Certificate saved
lv: Sertifikāts saglabāts

en: Change...
lv: Mainīt...

en: Check
lv: Pārbaudīt

en: Check INBOX _only
lv: Pārbaudīt tikai _INBOX

en: Check _IMAP mailboxes
lv: Pārbaudīt _IMAP pastkastītes

en: Check for new email
lv: Pārbaudīt pēc jaua pasta

en: Check mail upon startup
lv: Pārbaudit pastu pie sāknēšanas

en: Check quoted
lv: Pārbaudīt citēto

en: Check signature
lv: Pārbudīt parakstu

en: Check the spelling of the message
lv: Pārbaudīt vēstules pareizrakstību

en: Checking
lv: Pārbaudu

en: Checking Mail...
lv: Pārbaudu Pastu...

en: Choose Address
lv: Izvēlies Adresi

en: Choose Address Book
lv: Izvēlies Adrešu Grāmatiņu

en: Choose charset
lv: Izvēlieties rakstzīmjkopu

en: Choose depth 1 for fast startup; this defers scanning some folders.
    To see more of the tree at startup, choose a greater depth.
lv: Izvēlaties dziļumu 1 ātrai sāknēšanai; šis novilcina dažu mapju sāknēšanu.
    Lai reedzētu vairāk no koka pie sāknēšanas, izvēlaties lielāku dziļumu.

en: Choose destination folder
lv: Izvēlaties mērķa mapi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close current mailbox
lv: Aizvērt pašreizējo pastkastīti

en: Close mailbox
lv: Aizvērt pastkastīti

en: Closing connection to %s...
lv: Aizveru savienojumu ar %s...

en: Closing connection to IMAP server...
lv: Aizveru savienojumu ar IMAP serveri...

en: Co_mmit Current
lv: Iz_darīt Pašreizējā

en: Collapse all expanded threads
lv: Sakļaut visus pavedienus

en: Colors
lv: Krāsas

en: Comments:
lv: Komentāri:

en: Commit _All
lv: Izdarit _Visur

en: Commit the changes in all mailboxes
lv: Izdarīt izmaiņas visās pastkastītēs

en: Commit the changes in the currently opened mailbox
lv: Izdarīt izmaiņas pašlaik atvērtajā pastkastītē

en: Commiting mailbox %s failed.
lv: Izdarīšana pastkastītē %s neizdevās.

en: Committing changes...
lv: Izdaru izmaiņas...

en: Compose
lv: Sastādīt

en: Compose a new email to EMAIL@ADDRESS
lv: Sastādīt jaunu epastu uz EPASTS@ADRESE

en: Compose a new message
lv: Sastādīt jaunu vēstuli

en: Compose message
lv: Sastādīt vēstuli

en: Compose window
lv: Sastādīšanas logs

en: Composition Window
lv: Sastādīšanas Logs

en: Configure Balsa
lv: Konfigurēt Balsa

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Connected to MTA
lv: Pieslēdzies pie MTA

en: Connecting to %s ...
lv: Pieslēdzos %s ...

en: Connecting to %s...
lv: Pieslēdzos %s...

en: Connection refused
lv: Savienojums atteikts

en: Connection to %s closed
lv: Savienojums ar %s aizvērts

en: Contain/Does _Not Contain
lv: Satur/Nesa_tur

en: Content Type: %s
lv: Satura Tips: %s

en: Content Type: external-body
lv: Satura Tips: ārējais-rumpis

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue editing current message
lv: Turpināt pašreizējās vēstules rediģēšanu

en: Continue message
lv: Turpināt vēstuli

en: Continue message to %s: %s
lv: Turpināt vēstuli uz  %s %s

en: Continue?
lv: Turpināt?

en: Copy to folder:
lv: Kopēt uz mapi:

en: Copying %d messages to %s...
lv: Kopēju %d vēstules uz %s...

en: Copying message %d to %s...
lv: Kopēju vēstuli %d uz %s...

en: Could not append message
lv: Nevarēju pievienot vēstuli

en: Could not connect to %s (%s).
lv: Nevarēju pieslēgties pie %s (%s).

en: Could not create MH directory at %s (%s)
lv: Nevarēju izveidot MH direktoriju iekš %s (%s)

en: Could not create MH structure at %s (%s)
lv: Nevarēju izveidot MH struktūru %s (%s)

en: Could not create a MailDir at %s (%s)
lv: Nevarēju izveidot MailDir iekš %s (%s)

en: Could not create a MailDir directory at %s (%s)
lv: Nevarēju izveidot MailDir direktoriju iekš %s (%s)

en: Could not create a mailbox of type %s
lv: Nevarēju izveidot pastkastīti ar tipu %s

en: Could not create temporary file %s
lv: Nevarēju izveidot pagaidu failu %s

en: Could not create temporary file!
lv: Nevarēju izveidot pagaidu failu!

en: Could not find the host "%s"
lv: Nevarēju atrast hostu "%s"

en: Could not negotiate TLS connection
lv: Nevarēju nodibināt TLS savienojumu

en: Could not open %s
lv: Nevarēju atvērt %s

en: Could not open mailbox for spooling
lv: Nevarēju atvērt pastkastīti spolēšanai

en: Could not open the file %s.
lv: Nevarēju atvērt failu %s.

en: Could not remove %s:
    %s
lv: Nevarēju izņemt %s:
    %s

en: Could not remove contents of %s:
    %s
lv: Nevarēju izņemt %s saturu:
    %s

en: Could not reopen mailbox!
lv: Nevarēju vēlreiz atvērt pastkastīti!

en: Could not run the delivery program (procmail)
lv: Nevarēju palaist piegādes programmu (procmail)

en: Could not save %s: %s
lv: Nevarēju saglabāt %s: %s

en: Could not synchronize mailbox %s!
lv: Nevarēju sinhronizēt pastkastīti %s!

en: Could not write the message
lv: Nevarēju uzrakstīt vēstuli

en: Couldn't create a directory: mkdir() failed on pathname "%s".
lv: Nevarēju izveidot direktoriju: mkdir() neizdevās ceļā "%s".

en: Couldn't lock %s
lv: Nevarēju slēgt %s

en: Couldn't open destination mailbox (%s) for copying
lv: Nevarēju atvērt mērķa pastkastīti (%s) kopēšanai

en: Couldn't open destination mailbox (%s) for writing
lv: Nevarēju atvērt mērķa pastkastīti (%s) rakstīšanai

en: Couldn't open mailbox "%s"
lv: Nevarēju atvērt pastkastīti "%s"

en: Create %s?
lv: Izveidot %s?

en: Create and set current identities
lv: Izveidot un iestatīt pašreizējās identitātes

en: Create mailbox:
lv: Izveidot pastkastīti:

en: Create subfolder
lv: Izveidot apakšmapi

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Current toolbar
lv: Pašreizējā rīkjosla

en: Customize toolbars
lv: Pielāgot rīkjoslas

en: Date
lv: Datums

en: Date encoding (for strftime):
lv: Datuma kodējums (priekš strftime):

en: Date interval
lv: "Datuma intervāls

en: Date:
lv: Datums:

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Debug Messages
lv: Atkļūdošanas Vēstules

en: Debug POP3 connection
lv: Atkļūdot POP3 savienojumu

en: Default
lv: Noklusētais

en: Default threading style
lv: Noklusētais pavedienu stils

en: Delete immediately and irretrievably
lv: Dzēst nekavējoteis un neatgūstami

en: Delete messages from the Trash mailbox
lv: Dzēst vēstules no Atkritumu pastkastītes

en: Delete the current message
lv: Dzēst pašreizējo vēstuli

en: Delete the selected mailbox
lv: Dzēst izvēlēto pastkastīti

en: Deleted
lv: Dzēsta

en: Deleting Messages
lv: Dzēšu Vēstules

en: Descriptive _Name:
lv: Aprakstošais _Nosaukums:

en: Directory: %s
lv: Direktorija: %s

en: Disconnected
lv: Atlēdzies

en: Display
lv: Parādīt

en: Display Progress Dialog
lv: Parādīt Procesa Dialogu

en: Display all headers
lv: Parādīt visas galvenes

en: Display message if new mail has arrived in an open mailbox
lv: Parādīt paziņojumu,  ja ienācis jauns pasts atvērtajā pastkastītē

en: Display message size as number of lines
lv: Parādīt vētules izmēru kā rindiņu skaitu

en: Display no headers
lv: Nerādīt galvenes

en: Display of Multipart/Alternative Parts
lv: Parādīt Vairākdaļu/Alternatīvās Daļas

en: Display selected headers
lv: Parādīt izvēlētās galvenes

en: Disposition-Notification-To:
lv: Rīcības-Paziņojums-Uz:

en: Do background check quietly (no messages in status bar)
lv: Izpildīt pārbaudi klusi fonā (nav ziņojumu statusjoslā)

en: Do you really want to delete the selected identity?
lv: Vai patiesi vēlaties dzēst izvēlēto identitāti?

en: Do you want to correct the path?
lv: Vai vēlaties izlabot ceļu?

en: Do_wn
lv: _Lejup

en: Don't include HTML parts as text when replying or forwarding mail
lv: Neiekļaut HTML daļas kā tekstu, kad atbild vai pārsūta pastu

en: Down
lv: Lejup

en: Draftbox
lv: Sagataves

en: E-Mail Address
lv: E-Pasta Adrese

en: ERROR:
lv: KĻŪDA:

en: Edit condition for filter:
lv: Rediģēt nosacījumu filtram:

en: Edit headers in external editor
lv: Rediģēt galvenes ārējā redaktorā

en: Edit the current message with the default Gnome editor
lv: Rediģēt pašreizējo vestuli ar noklusēto Gnome redaktoru

en: Edit the selected mailbox
lv: Rediģēt izvēlēto pastkastīti

en: Edit/Apply _Filters
lv: Rediģēt/Pielietot _Filtrus

en: Elaborate JWZ threading
lv: Komplicēta JWZ sazarošana

en: Empty Trash
lv: Iztukšot Atkritumkasti

en: Empty Trash on exit
lv: Iztukšot Atkritumkasti pie iziešanas

en: Empty _Trash
lv: Tukšot _Atkritumkasti

en: Enable _TLS
lv: Aktivizēt _TLS

en: Encoding
lv: Kodējums

en: Error Messages
lv: Kļūdas Vēstules

en: Error displaying %s: %s
lv: Kļūda parādot %s: %s

en: Error displaying help for identities: %s
lv: Kļūda parādot palīdzību identitātēm: %s

en: Error displaying link_id %s: %s
lv: Kļūda parādot link_id %s: %s

en: Error displaying toolbar help: %s
lv: Kļūda parādot rīkjoslas plalīdzību: %s

en: Error during filters loading:
lv: Kļūda ielādējot filtrus:

en: Error during filters loading: %s
    Filters may not be correct.
lv: Kļūda ielādējot filtrus: %s
    Filtri var nebūt pareizi.

en: Error in regular expression syntax
lv: Kļūda parastās izteiksmes sintaksē

en: Error loading %s: %s
lv: Kļūda lādējot %s: %s

en: Error opening mailbox
lv: Kļūda atverot pastkastīti

en: Error placing messages from %s on %s
    Messages are left in %s
lv: Kļūda pārvietojot vēstules no %s uz %s
    Vēstules palika %s

en: Error sending message, child exited %d (%s).
lv: Kļūda sūtot vēstuli, bērns izgāja %d (%s).

en: Error showing %s: %s
lv: Kļūda parādot %s: %s

en: Error talking to %s (%s)
lv: Kļūda sazinoties ar %s (%s)

en: Error when applying filters
lv: Kļūda pielietojot filtrus

en: Error when copying messages
lv: Kļūda kopējot vēstules

en: Error when moving messages
lv: Klūda pārvietojot vēstules

en: Error when trashing messages
lv: Kļūda dzēšot vēstules

en: Error writing to temporary file %s.
    Check the directory permissions.
lv: Kļūda rakstot pagaidu failu %s.
    Pārbaudiet direktorijas atļaujas.

en: Error: An identity with that name already exists
lv: Kļūda: Identitāte ar šādu nosaukumu jau eksistē

en: Error: The identity does not have a name
lv: Kļūda: Identitātei nav nosaukuma

en: Error: multipart/encrypted has no protocol parameter!
lv: Kļūda: vairākdaļu/šifrētai nav protokola parametra!

en: Error: multipart/signed has no protocol.
lv: Kļūda: vairākdaļu/parakstītai nav protokola.

en: Exchange
lv: Apmainīt

en: Exit
lv: Iziet

en: Expand aliases
lv: Paplašināt aizstājvārdus

en: Expand all threads
lv: Izvērst visus pavedienus

en: Expand mailbox tree on open
lv: Izvērst pastkastītes koku pie atvēršanas

en: Export filters as Sieve scripts
lv: Eksportēt fitrus kā Sieve skriptus

en: Expunge failed
lv: Izdzēšana neizdevās

en: Expunging messages from server...
lv: Izdzēšu vēstules no servera...

en: External query (a program)
lv: Ārējais pieprasījums (programma)

en: FATAL:
lv: FATĀLS:

en: FTP site: %s
lv: FTP saite: %s

en: F_ilters...
lv: F_iltri...

en: F_older Path:
lv: _Mapes Ceļš:

en: F_orward String:
lv: Pā_rsūtes Virkne:

en: F_rom:
lv: N_o:

en: Failed to find enough entropy on your system
lv: Neizdevās atrast pietiekami daudz entropiju jūsu sistēmā

en: Failed to find mailbox
lv: Neizdevās atrast pastkastīti

en: Fast
lv: Ātrs

en: Fatal Error Messages
lv: Fatālas Kļūdas Vēstules

en: Fatal error!  Could not reopen mailbox!
lv: Fatāla kļūda!  Nevarēju vēlreiz atvērt pastkastīti!

en: Fatal error.  Message count is out of sync!
lv: Fatāla kļūda.  Vēstuļu skaits nav sinhrons!

en: Fetch new incoming mail
lv: Saņemt jaunu ienākošo pastu

en: Fetching message headers... [%d/%d]
lv: Saņemu vēstuļu galvenes... [%d/%d]

en: Fetching message...
lv: Saņemu vēstuli...

en: Fi_lter Command:
lv: Fi_ltra Komanda:

en: File %s cannot be read
lv: Fails %s nevar tikt nolasīts

en: File already exists. Overwrite?
lv: Fails jau eksistē. Pārrakstīt?

en: File name:
lv: Faila nosaukums:

en: File name: %s
lv: Faila nosaukums: %s

en: Filling entropy pool: %s...
lv: Aizpildu entropijas pūlu: %s...

en: Filter "%s" already exists.
lv: Filtrs "%s" jau eksistē.

en: Filter has matched
lv: Filtrs atbilst

en: Filter must have conditions.
lv: Filtram jābūt nosacījumiem.

en: Filter the content of the selected mailbox
lv: Filtrēt izvēlētās pastkastītes saturu

en: Fingerprint: %s
lv: Pirksta nospiedums: %s

en: Finish spell checking
lv: Beigt pareizrakstības pārbaudi

en: Finished Checking.
lv: Pārbaude Pabeigta.

en: Flag condition
lv: Karodziņa nosacījums

en: Flagged
lv: Karogoto

en: Flat
lv: Līdznens

en: Font <b>not</b> available for printing. Closest: %s
lv: Fonts <b>nav</b> pieejams drukāšanai. Tuvākais: %s

en: Font available for printing
lv: Fonts pieejams drukāšanai

en: Fonts
lv: Fonti

en: Footer font
lv: Kājenes fonts

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Forward _Inline...
lv: Pārsūtīt _Iekļaujot...

en: Forward _inline...
lv: Pārsūtīt _iekļaujot...

en: Forward inline...
lv: Pārsūtīt iekļaujot...

en: Forward message to %s: %s
lv: Pārsūtīt vēstuli uz %s: %s

en: Forward the current message
lv: Pārsūtīt pašreizējo vēstuli

en: Forward the current message as attachment
lv: Pārsūtīt pašreizējo vēstuli kā piesaisti

en: Forward the current message inline
lv: Pārsūtīt pašreizējo vēstuli iekļaujot

en: Forward this message as attachment
lv: Pārsūtīt šo vēstuli kā piesaisti

en: Forward this message inline
lv: Pārsūtīt šo vēstuli iekļaujot

en: Fr_om
lv: N_o

en: From
lv: No

en: From:
lv: No:

en: GSSAPI authentication failed.
lv: GSSAPI autentifikācija neizdevās.

en: Getting folder list...
lv: Saņemu mapju sarakstu...

en: Getting namespaces...
lv: Saņemu vārdatstarpes...

en: GnomeCard Address Book
lv: GnomeCard Adrešu Grāmatiņa

en: Header font
lv: Galvenes fonts

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hide deleted messages
lv: Slēpt dzēstās vēstules

en: High date is incorrect
lv: Augstākais datums ir nepareizs

en: Highlight cited text
lv: Izgaismot citēto tekstu

en: Host not found
lv: Hostdators nav atrasts

en: Hyperlink color
lv: Hipersaites krāsa

en: I/O error
lv: I/O kļūda

en: IMAP Folder Scanning
lv: IMAP Mapes Skanēšana

en: IMAP TLS certificate
lv: IMAP TLS sertifikāts

en: Identity
lv: Identitāte

en: Identity:
lv: Iden_titāte:

en: If Possible
lv: Ja Iespējams

en: Ignore words shorter than
lv: Ignorēt vārdus īsākus par

en: In:
lv: Iekš:

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Incl_ude Signature
lv: Ie_kļaut Parakstu

en: Include Signature When For_warding
lv: Iekļaut Parakstu Kad Pārsū_ta

en: Include Signature When Rep_lying
lv: Iekļaut Parakstu Kad At_bild

en: Include file
lv: Iekļaut failu

en: Incoming
lv: Ienākošās

en: Information Messages
lv: Informācijas Vēstules

en: Insert Si_gnature
lv: Ievietot Pa_rakstu

en: Inside/outside the date interval
lv: Iekšpusē/ārpusē datuma intervālam

en: Invalid filter: %s
lv: Nederīgs filtrs: %s

en: Invalid filters %s for mailbox %s
lv: Nederīgi filtri %s pastkastītei %s

en: Invalid or incomplete address label color
lv: Nederīgas vai nepilnīgas adreses iezīmes krāsa

en: Invoking autoview command: %s
lv: Izsaucu autoskatīt komandu: %s

en: Keywords:
lv: Atslēgvārdi:

en: LDAP Address Book
lv: LDAP Adrešu Grāmatiņa

en: LDAP Directory for %s
lv: LDAP Direktorija priekš %s

en: LDIF Address Book
lv: LDIF Adrešu Grāmatiņa

en: LOGIN disabled on this server.
lv: LOGIN deaktivizēts uz šī servera.

en: Link Color
lv: Saites Krāsa

en: Load program location
lv: Ielādes programmas lokācija

en: Local MH mailbox...
lv: Lokālā MH pastkastīte...

en: Local M_H mailbox...
lv: Lokālā M_H pastkastīte...

en: Local Mail
lv: Lokālais Pasts

en: Local Mail Problem
    %s
lv: Lokālā Pasta Problēma
    %s

en: Local Mail_dir mailbox...
lv: Lokālā Mail_dir pastkastīte...

en: Local Maildir mailbox...
lv: Lokālā Maildir pastkastīte...

en: Local _mbox mailbox...
lv: Lokālā _mbox pastkastīte...

en: Local folder %s
lv: Lokālā mape %s

en: Local mailbox %s loaded as: %s
lv: Lokālā pastkastīte %s ielādēta kā: %s

en: Local mbox mailbox...
lv: Lokālā mbox pastkastīte...

en: Lock count exceeded, remove lock for %s?
lv: Lock skaits pārsniegts, noņemt lock priekš %s?

en: Logging in...
lv: Piesakos...

en: Login failed.
lv: Pieteikšanās neizdevās.

en: Looking up %s...
lv: Meklēju %s...

en: Low date is greater than high date
lv: Zemākais datums ir lielāks, nekā augstākais datums

en: Low date is incorrect
lv: Zemākais datums ir nepareizs

en: MAILBOXNAME
lv: PASTKASTESNOSAUKUMS

en: Mail Files
lv: Pasta Faili

en: Mail Options
lv: Pasta Opcijas

en: Mail Servers
lv: Pasta Serveri

en: Mail server: %s
lv: Pasta serveris: %s

en: Mail_box
lv: Past_kaste

en: Mailbox
lv: Pastkastīte

en: Mailbox "%s" is used by Balsa and I cannot remove it.
    If you really want to remove it, assign its function
    to some other mailbox.
lv: Pastkastīti "%s" lieto Balsa un es nevaru to izņemt.
    Ja patiesi vēlaties to izņemt, piešķiriet tās funkcijas
    kādai citai pastkastītei.

en: Mailbox %s does not appear to be a Maildir mailbox.
lv: Pastkastīte %s neizskatās, ka būtu Maildir pastkastīte.

en: Mailbox %s does not appear to be a Mh mailbox.
lv: Pastkastīte %s neizskatās, ka būtu Mh pastkastīte.

en: Mailbox %s does not appear to be an Mbox mailbox.
lv: Pastkastīte %s neizskatās, ka būtu Mbox pastkastīte.

en: Mailbox Colors
lv: Pastkastītes Krāsas

en: Mailbox Configurator
lv: Pastkastītes Konfigurātors

en: Mailbox Name
lv: Pastkastītes Nosaukums

en: Mailbox Path
lv: Pastkastītes Ceļš

en: Mailbox _Name:
lv: Pastkastītes _Nosaukums:

en: Mailbox _Path:
lv: Pastkastītes _Ceļš:

en: Mailbox closed
lv: Pastkastīte aizvērta

en: Mailbox created.
lv: Pastkastīte izveidota.

en: Mailbox is corrupt!
lv: Pastkastīte ir sabeigta!

en: Mailbox is marked unwritable. %s
lv: Pastkastīte ir marķēta kā nerakstāma. %s

en: Mailbox is read-only.
lv: Pastkastīte ir tikai lasāma.

en: Mailbox is unchanged.
lv: Pastkastīte ir nemainīta.

en: Mailbox must have a name.
lv: Pastkastītei jābūt nosaukumam.

en: Mailbox was corrupted!
lv: Pastkastīte tika sabeigta!

en: Mailbox with unread messages color
lv: Pastkastītes ar nelasītām vēstulēm krāsa

en: Main Window
lv: Galvenais Logs

en: Main window
lv: Galvenais logs

en: Manage Identities
lv: Pārvaldīt Idenitātes

en: Manage filters
lv: Pārvaldīt filtrus

en: Mark all
lv: Marķēt visas

en: Mark all messages in current mailbox
lv: Marķēt visas vēstules pašreizējā pastkastītē

en: Mark as D_raftbox
lv: Marķēt kā Sa_gataves

en: Mark as _Inbox
lv: Marķēt kā _Iesūtni

en: Mark as _Trash
lv: Marķēt kā _Atkritumkasti

en: Marking %d messages deleted...
lv: Marķēju %d vēstules kā dzēstas...

en: Match
lv: Atbilst

en: Match In
lv: Atbilst Iekš

en: Match when date is in the interval:
lv: Atbilst, kad datums ir intervālā:

en: Match when date is outside the interval:
lv: Atbilst, kad datums ir ārpus intervāla:

en: Match when none of these flags is set:
lv: Atbilst, kad neviens no šiem karodziņiem nav iestatīts:

en: Match when one flag is set/when no flag is set
lv: Atbilst, kad iestatīts viens/neviens karodziņš

en: Match when one of these flags is set:
lv: Atbilst, kad šie karodziņi ir iestatīti:

en: Message
lv: Vēstule

en: Message Colors
lv: Ziņas Krāsas

en: Message Disposition Notification Requests
lv: Vēstules Rīcības Paziņošanas Pieprasījumi

en: Message Font
lv: Vēstules Fonts

en: Message Source
lv: Vēstules Avots

en: Message Subject Font
lv: Vēstules Temata Fonts

en: Message submission problem, placing it into your outbox.
    System will attempt to resubmit the message until you delete it.
lv: Vēstules sūtīšanas problēma, novietoju to jūsu izsūtnē.
    Sistēma mēģinās vēstuli sūtīt atkārtoti līdz jūs to izdzēsīsiet.

en: Message window
lv: Vēstules logs

en: Message window title format:
lv: Vēstules loga nosaukuma formāts:

en: Message-ID: %s
lv: Vēstules-ID: %s

en: Misc
lv: Dažādi

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Miscellaneous Spelling Settings
lv: Dažādi Pareizrakstības Uzstādījumi

en: Modify Address Book
lv: Modificēt Adrešu Grāmatiņu

en: Move To _Trash
lv: Pārvietot Uz _Atkritumkasti

en: Move the current message to Trash mailbox
lv: Pārvietot pašreizējo vēstuli uz Atkitumu pastkastīti

en: Move the current message to trash
lv: Pārvietot pašreizējo vēstuli uz atkritumkasti

en: Move to folder:
lv: Pārvietot uz mapi:

en: Moving read messages to %s...
lv: Pārvietoju lasītās ziņas uz %s...

en: Msg Preview
lv: Vēstules Pirmsapskate

en: N_o Headers
lv: _Bez Galvenēm

en: Name
lv: Vārds

en: Ne_w
lv: _Jauns

en: Never
lv: Nekad

en: New
lv: Jauns

en: New Address Book type:
lv: Jaun Adrešu Grāmatiņas tips:

en: New Identity
lv: Jauna Identitāte

en: New filter
lv: Jauns filtrs

en: New message to %s: %s
lv: Jauna vēstule uz %s: %s

en: Next
lv: Nākamā

en: Next
    flagged
lv: Nākamā
    karogotā

en: Next
    unread
lv: Nākamā
    nelasītā

en: Next Flagged Message
lv: Nākošā Karogotā Vēstule

en: Next Message
lv: Nākamā Vēstule

en: Next Part
lv: Nākamā Daļa

en: Next Unread Message
lv: Nākamā Nelasītā Vēstule

en: Next part in message
lv: Nākamā vēstules daļa

en: No address book selected....
lv: Neviena adrešu grāmatiņa nav izvēlēta...

en: No authenticators available
lv: Neviens autentifikātors nav pieejams

en: No boundary parameter found! [report this error]
lv: Robežas parametrs nav atrasts! [ziņo par šo kļūdu]

en: No error
lv: Nav kļūda

en: No filter name specified.
lv: Filtra nosaukums nav norādīts.

en: No mailbox selected.
lv: Neviena pastkastīte nav izvēlēta.

en: No open or view action defined in GNOME MIME for this content type
lv: Neviena atvēršanas vai skata darbība nav definēta iekš GNOME MIME šim satura tipam

en: No such folder
lv: Nav šāda mape

en: No such mailbox type: %s
lv: Nav tāda pastkastītes tipa: %s

en: No threading at all
lv: Vispār bez pavedieniem

en: No-Id
lv: Nav-Id

en: No-Name
lv: Nav-Nosaukuma

en: None of the regular expressions matches
lv: Neviena no parastajām izteiksmēm neatbilst

en: None of the specified fields contains:
lv: Neviens no norādītajiem laukiem nesatur:

en: Normal
lv: Normāls

en: Notification:
lv: Paziņošana:

en: OR
lv: VAI

en: O_rganization:
lv: O_rganizācija:

en: On %s, %s wrote:
lv: %s, %s rakstīja:

en: On exit
lv: Pie iziešanas

en: On reception
lv: Pie saņemšanas

en: One _Matches/None Matches
lv: Viens _Atbilst/Neviens Neatbilst

en: One of the regular expressions matches
lv: Viena no parastajām izteiksmēm atbilst

en: One of the specified f_ields contains
lv: Viens no norādītajiem _laukiem satur:

en: One of the specified fields contains:
lv: Viens no norādītajiem laukiem satur:

en: Oooop! mailbox not found in balsa_app.mailbox nodes?
lv: Aaaaa! pastkastīte nav atrasta  balsa_app.mailbox mezglos?

en: Open Inbox upon startup
lv: Atvērt Iesūtni pie sāknēšanas

en: Open next
lv: Atvēt nākamo

en: Open next flagged message
lv: Atvērt nākamo karogoto vēstuli

en: Open next unread message
lv: Atvērt nākamo nelasīto vēstuli

en: Open of %s failed. Errno = %d,
lv: %s atvēršana neizdevās. Kļnr = %d,

en: Open previous
lv: Atvērt iepriekšējo

en: Open the address book
lv: Atvērt adrešu grāmatiņu

en: Open with %s
lv: Atvērt ar %s

en: Opening mailbox %s. Please wait...
lv: Atveru pastkastīti %s. Lūdzu uzgaidiet...

en: Opens MAILBOXNAME
lv: Atver PASTKASTESNOSAUKUMS

en: Opens default Inbox on startup
lv: Atver noklusēto Iesūtni pie sāknēšanas

en: Opens first unread mailbox
lv: Atver pirmo nelasīto pastkastīti

en: Operation between conditions
lv: Operācija starp nosacījumiem

en: Options
lv: Opcijas

en: Other Options
lv: Citas Opcijas

en: Out of memory!
lv: Vairs nav atmiņas!

en: Outbox
lv: Izsūtne

en: Outgoing
lv: Izejošās

en: Outgoing Mail
lv: Izejošais Pasts

en: Output of the delivery process
lv: Piegādes procesa izvade

en: POP command execution failed
lv: POP komandas izpilde neizdevās

en: POP3 mailbox %s accessing error:
    %s
lv: POP3 pastkastītes %s piekļuves kļūda:
    %s

en: POP3 mailbox %s temp file error:
    %s
lv: POP3 pastkastītes %s pagaidu faila kļūda:
    %s

en: POP3 mailbox %s temp mailbox error:
lv: POP3 pastkastītes %s pagaidu pastkastītes kļūda:

en: Page: %i/%i
lv: Lapa: %i/%i

en: PageUp/PageDown keys scroll message by:
lv: PageUp/PageDown taustiņi ritina vēstules pa:

en: Pass Phrase
lv: Parole

en: Pass_word:
lv: Pa_role

en: Password needed
lv: Nepieciešama parole

en: Play sound:
lv: Atskaņot skaņu:

en: Please enter information about yourself.
lv: Lūdzu ievadiet informāciju par sevi:

en: Please verify the locations of your default mail files.
    These will be created if necessary.
lv: Lūdzu pārbaudiet jūsu noklusēto pasta failu lokācijas.
    Tās tiks izveidotas pēc vajadzības.

en: Popup text:
lv: Izlecošais teksts:

en: Postpone
lv: Atlikt

en: Postpone current message
lv: Atlikt pašreizējo vēstuli

en: Pr_efix
lv: Prie_dēklis

en: Preconnect command failed.
lv: Pirmspieslēgšanās komanda neizdevās.

en: Prepend Si_gnature
lv: Pievienot _Parakstu

en: Preview
lv: Pirmsapskate

en: Previous
lv: Iepriekšējā

en: Previous Message
lv: Iepriekšējā Vēstule

en: Previous Part
lv: Iepriekšējā Daļa

en: Previous part in message
lv: Iepriekšējā vēstules daļa

en: Print
lv: Drukāt

en: Print current message
lv: Drukāt pašreizējo vēstuli

en: Print message
lv: Drukāt vēstuli

en: Print on printer:
lv: Drukāt ar printeri:

en: Print the edited message
lv: Drukāt rediģēto vēstuli

en: Print to console
lv: Drukāt konsolē

en: Problem Creating Mailboxes
    %s
lv: Problēma Izveidojot Pastkastītes
    %s

en: Pspell Settings
lv: Pspell Uzstādījumi

en: Purge %d deleted message?
lv: Iztīrīt %d dzēsto vēstuli?

en: Purge %d deleted messages?
lv: Iztīrīt %d dzēstās vēstules?

en: Question
lv: Jautājums

en: Queue this message in Outbox for sending
lv: Ierindot šo vēstuli Izsūtnē sūtīšanai

en: Quote level %d color
lv: Citēšanas līmeņa %d krāsa

en: Quoted
lv: Citēta

en: Quoted Text Regular Expression
lv: Citēta Teksta Regulāra Izteiksme

en: Quoted and Flowed Text
lv: Citēts un Plūdināts Teksts

en: Reading %s...
lv: Lasu %s...

en: Reading %s... %d
lv: Lasu %s... %d

en: Reading %s... %d (%d%%)
lv: Lasu %s... %d (%d%%)

en: Received %d bytes of %d
lv: Saņemti %d baiti no %d

en: References:
lv: Atsauces:

en: Regular Expression
lv: Vienkārša Izteiksme

en: Remember open mailboxes between sessions
lv: Atcerēties atvērtās pastkastītes starp sesijām

en: Remote IMAP _folder...
lv: Attālinātā IMAP _mape...

en: Remote IMAP _subfolder...
lv: Attālinātā IMAP _apakšmape...

en: Remote IMAP folder
lv: Attālināta IMAP mape

en: Remote IMAP folder set
lv: Attālinātas IMAP mapes iestatīšana

en: Remote IMAP folder...
lv: Attālinātā IMAP mape...

en: Remote IMAP mailbox...
lv: Attālinātā IMAP pastkastīte...

en: Remote IMAP subfolder
lv: Pārsaukt IMAP apakšmapi

en: Remote IMAP subfolder...
lv: Attālinātā IMAP apakšmape...

en: Remote Mailbox Servers
lv: Attālinātās Pastkastītes Serveri

en: Remote POP3 mailbox...
lv: Attālināta POP3 pastkastīte...

en: Remote SMTP Server
lv: Attālinātais SMTP Serveris

en: Remote _IMAP mailbox...
lv: Attālinātā _IMAP pastkastīte...

en: Remove
lv: Izņemt

en: Remove duplicated messages from the selected mailbox
lv: Izņemt dublicētās vēstules no izvēlētās pastkastītes

en: Remove from _list
lv: Izņemt no _saraksta

en: Remove from list and _disk
lv: Izņemt no saraksta un _diska

en: Rename INBOX
lv: Pārsaukt INBOX

en: Rename of %s to %s failed:
    %s
lv: Pārsaukšana %s par %s neizdevās:
    %s

en: Rename or move subfolder
lv: Pārsaukt vai pārvietot apakšmapi

en: Renaming INBOX is special!
    You will create a subfolder %s in %s
    containing the messages from INBOX.
    INBOX and its subfolders will remain.
    What would you like to do?
lv: INBOX pārsaukšana ir īpaša!
    Jūs izveidosiet apakšmapi %s iekš %s,
    kas saturēs vēstules no INBOX.
    INBOX un tās apakšmapes paliks.
    Ko jūs vēlētos darīt?

en: Reopening mailbox...
lv: Vēlreiz atveru pastkastīti...

en: Replace all occurences of the current word with the selected suggestion
lv: Aizvietot visas pašreizējā vārda atbilstības ar izvēlēto ieteikumu

en: Replace the current word with the selected suggestion
lv: Aizstāt pašreizējo vārdu ar izvēlēto ieteikumu

en: Replied
lv: Atbildēta

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Reply
    to all
lv: Atbildēt
    visiem

en: Reply
    to group
lv: Atbildēt
    groupai

en: Reply Prefix:
lv: Atbildes Priedēklis:

en: Reply To _All...
lv: Atbildēt _Visiem...

en: Reply To _Group...
lv: Atbildēt _Grupai...

en: Reply _String:
lv: Atbildes _Virkne:

en: Reply _To:
lv: Atbildēt _Uz:

en: Reply to %s: %s
lv: Atbildēt uz %s: %s

en: Reply to MDN?
lv: Atbildēt uz MDN?

en: Reply to _All...
lv: Atbildēt _Visiem...

en: Reply to _Group...
lv: Atbildēt _Grupai...

en: Reply to all recipients
lv: Atbildēt visiem saņēmējiem

en: Reply to all recipients of the current message
lv: Atbildēt visiem pašreizējas vēstules saņēmējiem

en: Reply to all recipients of this message
lv: Atbildēt visiem šīs vēstules saņēmējiem

en: Reply to mailing list
lv: Atbildēt pasta sarakstei

en: Reply to the current message
lv: Atbildēt pašreizējai vēstulei

en: Reply to this message
lv: Atbildēt šai vēstulei

en: Reply-To:
lv: Atbildēt-Uz:

en: Required
lv: Nepieciešams

en: Retrieving Message %d of %d
lv: Saņemu Vēstuli %d no %d

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revert all changes and finish spell checking
lv: Atgriezt visas izmaiņas un beigt pareizrakstības pārbaudi

en: Run GnomeCard
lv: Palaist Gnome-Cartd

en: Run a spell check
lv: Palaist pareizrakstības pārbaudi

en: Run program:
lv: Palaist programmu:

en: SASL authentication failed.
lv: SASL autentifikācija neizdevās.

en: SMTP server problem (%d): %s
    Message is left in outbox.
lv: SMTP servera problēma (%d): %s
    Vēstule atstāta izsūtnē.

en: SMTP server refused connection.
    Balsa by default uses submission service (587).
    If you want to submit mail using relay service (25),specify it explicitly via: "host:smtp".
    Message is left in outbox.
lv: SMTP serveris atteica savienojumu.
    Balsa pēc noklusējuma lieto sūtīšanas servisu (587).
    Ja vēlaties sūtīt pastu, lietojot releja servisu (25), norādīt to īpaši kā: "hostdators:smtp".
    Vēstule atstāta izsūtnē.

en: SSL Certificate check
lv: SSL Sertifikāta pārbaude

en: SSL connection using %s (%s)
lv: SSL savienojums, lietojot %s (%s)

en: SSL disabled due the lack of entropy
lv: SSL deaktivizēts entropijas trūkuma dēļ

en: SSL failed: %s
lv: SSL neizdevās: %s

en: SSL is unavailable.
lv: SSL nav pieejams.

en: S_elected Headers
lv: I_zvēlētās Galvenes

en: S_ubject
lv: T_emats

en: S_ubject:
lv: T_emats:

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Current Part...
lv: Saglabāt Pašreizējo Daļu...

en: Save current part in message
lv: Saglabāt pašreizējo daļu vēstulē

en: Save part
lv: Saglabāt daļu

en: Save program location
lv: Saglabāšanas programmas lokācija

en: Save the current item
lv: Saglabāt pašreizējo priekšmetu

en: Save this address and close the dialog?
lv: Saglabāt šo adresi un aizvērt dialogu?

en: Save this message
lv: Saglabāt šo vēstuli

en: Save...
lv: Saglabāt...

en: Saving message status flags... [%d/%d]
lv: Saglabāju vēstules statusa karodziņus... [%d/%d]

en: Saying yes will not send the file `%s' itself, but just a MIME message/external-body reference.  Note that the recipient must have proper permissions to see the `real' file.
    
    Do you really want to attach this file as reference?
lv: Sakot jā neaizsūtīs pašu `%s' failu, bet tikai MIME vēstules/ārējā-rumpja atsauci.  Atceries, ka saņēmējiem jābūt attiecīgajām atļaujām, lai redzētu `īsto' failu.
    
    Vai patiesi vēlaties piesaistīt šo failu kā atsauci?

en: Scan tree to depth
lv: Skanēt koku dziļumā

en: Scanning %s. Please wait...
lv: Skanēju %s. Lūdzu uzgaidiet...

en: Search T_ype:
lv: Meklēšanas Ti_ps:

en: Search mailbox
lv: Meklēt pastkastīti

en: Secure connection with TLS?
lv: Drošināt savienjumu ar TLS?

en: Select Font
lv: Izvēlēties Fontu

en: Select Identity
lv: Izvēlieties Identitāti

en: Select _Identity...
lv: Izvēlieties _Identitāti...

en: Select a font to use
lv: Iezvēlieties lietojamo fontu

en: Select all
lv: Izvēlēties visas

en: Select all messages in current mailbox
lv: Izvēlēties visas vēstules pašreizējā pastkastītē

en: Select entire mail
lv: Izvēlēties visu pastu

en: Select load program for address book
lv: Izvēlieties adrešu grāmatiņas ielādes programmu

en: Select parent folder
lv: Izvēlieties senča mapi

en: Select path for LDIF address book
lv: Izvēlies ceļu priekš LDIF adrešu grāmatiņas

en: Select path for VCARD address book
lv: Izvēlies ceļu priekš VCARD adrešu grāmatiņas

en: Select save program for address book
lv: Izvēlieties adrešu grāmatiņas saglabāšanas programmu

en: Select the Identity to use for the message
lv: Izvelieties Identitāti, ko lietot šai vēstulei

en: Select your local mail directory
lv: Izvēlieties savu lokālā pasta direktoriju

en: Select...
lv: Izvēlieties...

en: Selected headers:
lv: Izvēlētās galvenes:

en: Selecting %s...
lv: Izvēlos %s...

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send and Receive messages
lv: Sūtīt un Saņemt vēstules

en: Send and _Receive Mail
lv: Sūtīt un S_aņemt Pastu

en: Send message to obtain this part
lv: Sūtīt vēstuli, lai iegūtu šo daļu

en: Send messages from the outbox
lv: Sūtīt vēstules no izsūtnes

en: Send this message
lv: Sūtīt šo vēstuli

en: Send to Trash
lv: Sūtīt uz Atkritumasti

en: Send-To
lv: Sūtīt-Uz

en: Sending Mail...
lv: Sūtu Pastu...

en: Sending error: %s
lv: Sūtīšanas kļūda: %s

en: Sentbox
lv: Nosūtītās

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Server certificate has expired
lv: Servera sertifikāts ir iztecējis

en: Server certificate is not yet valid
lv: Servera sertifikāts vēl nav derīgs

en: Set identity to use for this message
lv: Iestatīt identitāti, kuru lietot šai ziņai

en: Show Mailbox _Tabs
lv: Parādīt Pastkastītes _Sadaļas

en: Show all headers
lv: Rādīt visas galvenes

en: Show dialog
lv: Parādīt dialogu

en: Show in list
lv: Parādīt sarakstā

en: Show mailbox statistics in left pane
lv: Parādīt pastkastītes statistiku kreisajā panelī

en: Show nothing
lv: Nerādīt neko

en: Show preview pane
lv: Parādīt pirmsapskates paneli

en: Shown mailbox: %s with %ld messages, %ld new
lv: Parādītā pastkastīte: %s ar %ld vēstulēm, %ld jaunas

en: Signature _Path:
lv: Paraksta _Ceļš:

en: Simple
lv: Vienkāršs

en: Simple threading algorithm
lv: Vienkāršs pavedienu algorithm

en: Size
lv: Izmērs

en: Skip all occurrences of the current word
lv: Izlaist visas pašreizējā vārda sastopamības

en: Skip the current word
lv: Izlaist pašreizējo vārdu

en: Source mailbox (%s) is readonly. Cannot move messages
lv: Avota pastkastīte (%s) ir tikai lasāma. Nevaru pārvietot vēstules

en: Spell Check Module
lv: Pareizrakstības Pārbaudes Modulis

en: Spell check
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Spelling
lv: Pareizrakstība

en: Startup
lv: Sāknēšana

en: Status Messages
lv: Statusa Vēstules

en: Store Address
lv: Noglabāt Adresi

en: Store address of sender in addressbook
lv: Noglabāt sūtītāja adresi adrešu grāmatiņā

en: Store address: no addresses
lv: Nogabāt adresi: nav adreses

en: Subject
lv: Temats

en: Subject:
lv: Temats:

en: Subject: %s
lv: Temats: %s

en: Subscribed _folders only
lv: Pierakstītās _mapes tikai

en: Subscribing to %s...
lv: Pierakstos pie %s...

en: Suggestion Level
lv: Ieteikumu Līmenis

en: Syntax error in the filter configuration file
lv: Sintakses kļūda filtra konfigurācijas failā

en: T_oggle
lv: _Slēgt

en: The Balsa email client is part of the GNOME desktop environment.  Information on Balsa can be found at http://balsa.gnome.org/
    
    If you need to report bugs, please do so at: http://bugzilla.gnome.org/
lv: Balsa epasta klients ir daļa no GNOME darbvirmas vides.  Informāciju par Balsa var atrast http://balsa.gnome.org/
    
    Ja jums nepieciešams paziņot par kļūdu, lūdzu dariet to iekš: http://bugzilla.gnome.org/

en: The address book file path "%s" is not correct. %s
lv: Adrešu grāmatiņas ceļš "%s" nav pareizs. %s

en: The file with pathname "%s" is not a directory.
lv: Fails ar ceļu "%s" nav direktorija.

en: The filters dialog is opened, close it before you can run filters on any mailbox
lv: Filtru dialogs ir atvērts, aizveriet to pirms varat palaist filtrus uz jebkuras no pastkastītēm

en: The folder edition to be written.
lv: Mapes rediģējums, kas jāraksta

en: The load program path "%s" is not correct. %s
lv: Ielādēšanas programmas ceļš "%s" nav pareizs. %s

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
lv: Pastkastīte "%s" neizskatās,  ka būtu derīga.

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
    Your system does not allow for creation of mailboxes
    in /var/spool/mail. Balsa wouldn't function properly
    until the system created the mailboxes. Please change
    the mailbox path or check your system configuration.
lv: Pastkastīte "%s" neizskatās, ka būtu derīga.
    Jūsu sistēma neļauj izveidot pastkastītes
    iekš /var/spool/mail. Balsa nefunkcionēs pienācīgi
    lidz sistēma neizveidos pastkastītes. Lūdzu izmainiet
    pastkastīšu ceļu vai pārbaudiet jūsu sistēmas konfigurāciju.

en: The message header looks clean
    (the notify-to address is equal to the return path,
    I am in the "To:" or "Cc:" list).
lv: Vēstules galvena izskatās tīrs
    (notify-to adrese ir vienāda ar atgriešanas ceļu,
    Esmu "To:" vai "Cc:" sarakstā).

en: The message header looks suspicious.
lv: Vēstules galvene izskatās aizdomīga.

en: The message index is incorrect. Try reopening the mailbox.
lv: Šīs vēstules indekss ir nepareizs. Mēģiniet vēlreiz atvērt pastkastīti.

en: The message to '%s' is modified.
    Save message to Draftbox?
lv: Vēstule, ko '%s' ir modificēta.
    Saglabāt vēstuli Sagatavēs?

en: The option not to recognize "format=flowed" text has been removed.
lv: Opcija neatpazīt "formāts=pludināts" tekstu ir izņemta.

en: The option not to send "format=flowed" is now on the Options menu of the compose window.
lv: Opcija nesūtīt "format=flowed" tadad ir Opciju izvēlnē sastādītāja logā.

en: The option to request a MDN is now on the Options menu of the compose window.
lv: Opcija par MDN piepraījumu tagad ir Opciju izvēlnē sastādītāja logā.

en: The path "%s" is not correct. %s
lv: Ceļš "%s" nav pareizs. %s

en: The path %s must be relative to the filesystem root (start with /).
lv: Ceļam %s jābūt reatīvam attiecībā pret failsistēmas sakni (jāsākas ar /).

en: The pathname "%s" must be specified canonically -- it must start with a '/'.
lv: Ceļš "%s" jānorāda pilnīgi -- tam jāsākas ar '/'.

en: The save program path "%s" is not correct. %s
lv: Saglabāšanas programmas ceļš "%s" nav pareizs. %s

en: The sender of this mail, %s, requested 
    a Message Disposition Notification(MDN) to be returned to `%s'.
    Do you want to send this notification?
lv: Šīs vēstules sūtītājs %s pieprasīja, 
    lai tiktu atgriezts Vēstules Rīcības Paziņojumu(MDN) uz `%s'.
    Vai vēlāties sūtīt šo paziņojumu?

en: There are opened filter run dialogs, close them before you can modify filters.
lv: Ir atvērti filtra modificēšanas dialogi, aizveriet tos pirms varat modificēt filtrus.

en: This IMAP server is ancient. Mutt does not work with it.
lv: Šis IMAP serveris ir novecojis. Mutt ar to nedarbojas.

en: This certificate belongs to:
lv: Šis sertifikāts pieder:

en: This certificate is valid
lv: Šis sertifikāts ir derīgs

en: This certificate was issued by:
lv: Šo sertifikātu ir izsniedzis:

en: This folder is not stored in configuration. I do not yet know how to remove it from remote server.
lv: Šī mape nav noglabāta konfigurācijā. Es vēl nezinu, kā to izņemt no attālinātā servera.

en: This will exit Balsa.
    Do you really want to do this?
lv: Šis aizvērs Balsa.
    Vai patiesi vēlaties to darīt?

en: This will remove the folder "%s" from the list.
    You may use "New IMAP Folder" later to add this folder again.
lv: Šis izņems mapi "%s" no saraksta.
    Jūs vēlāk variet lietot "Jauna IMAP Mape", lai pievienotu šo mapi atkal.

en: This will remove the mailbox "%s" and all its messages from your IMAP server.  If %s has subfolders, it will still appear as a node in the folder tree.
    You may use "New IMAP subfolder" later to add a mailbox with this name.
    What would you like to do?
lv: Šis izņems pastkastīti "%s" un visas tās vēstules no IMAP servera.  Ja %s ir apakšmapes, tās joprojām parādīsies kā mezgls mapju kokā.
    Jūs varat vēlāk lietot "Jauna IMAP apakšmape", lai pievienotu pastkastīt ar šādu vārdu.
    Ko jūs vēlētos darīt?

en: This will remove the mailbox "%s" from the list of mailboxes.
    You may use "Add Mailbox" later to access this mailbox again.
    What would you like to do?
lv: Šis izņems pastkastīti "%s" no pastkastīšu saraksta.
    Jūs vēlāk variet lietot "Pievienot Pastkastīti", lai pievienotu šo mapi atkal.
    Ko jūs vēlētos darīt?

en: This will remove the mailbox "%s" from the list of mailboxes.  You may also delete the disk file or files associated with this mailbox.
    If you do not remove the file on disk you may "Add  Mailbox" to access the mailbox again.
    What would you like to do?
lv: Šis izņems pastkastīti "%s" no pastkasstīšu saraksta.  Jūs variet arī izdzēst diska failu vai failus, kas asociēti ar šo pastkastīti.
    Ja jūs neizņemsiet failu no diska, jūs varēsiet "Pievienot Pastkastīti", lai no jauna piekļūtu pastkastītei.
    Ko jūs vēlētos darīt?

en: Threading
lv: Pavedieni

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock!
lv: Sasniegts taimauts, mēģinot fcntl lock!

en: Timeout exceeded while attempting flock lock!
lv: Sasniegts taimauts, mēģinot flock lock!

en: To
lv: Kam

en: To:
lv: Kam:

en: Toggle
    new
lv: Slēgt
    jaunas

en: Toggle New
lv: Slēgt Jaunas

en: Toggle display of mailbox and folder tree
lv: Slēgt pastkastīšu un mapju koka parādīšanu

en: Toggle display of mailbox notebook tabs
lv: Slēgt pastkastītes piezīmju sadaļu parādīšanu

en: Toggle flagged
lv: Slēgt karogoto

en: Toggle new message flag
lv: Slēgt jaunas vēstules karodziņu

en: Toolbar options
lv: Rīkjoslas opcijas

en: Total
lv: Kopā

en: Trash
lv: Atkritumkaste

en: Trash /
    Delete
lv: Mistkaste /
    Dzēst

en: Treat multiple addresses as:
lv: Uzskatīt vairākas adreses kā:

en: Type
lv: Tips

en: Type:
lv: Tips

en: Type: %s (%s)
lv: Tips: %s (%s)

en: Unable to Open Mailbox!
    Please check the mailbox settings.
lv: Nevarēju Atvērt Pastkastīti!
    Lūdzu pārbaudiet pastkastītes uzstādījumus.

en: Unable to allocate memory
lv: Nespēju piešķirt atmiņu

en: Unable to append to IMAP mailboxes at this server
lv: Neiespējami pievienot IMAP pastkastītēm uz šī servera

en: Unable to export filter %s, an error occured.
lv: Nevarēju eksportēt filtru %s, atgadījās kļūda.

en: Unable to fetch headers from this IMAP server version.
lv: Nevarēju ieņemt galvenes no šīs IMAP servera versijas.

en: Unable to get certificate from peer
lv: Nespēju dabūt sertifikātu no vienādranga

en: Unable to load message body to match filter
lv: Nespēju ielādēt vēstules rumpi, lai atbilstu filtram

en: Unable to lock mailbox!
lv: Nevarēju slēgt pastkastīti!

en: Unable to open sentbox - could not get IMAP server information
lv: Nevarēu atvērt nosūtītās - nevarēju saņemt IMAP servera informāciju

en: Unable to open temporary file!
lv: Nevarēju atvērt pagaidu failu!

en: Undelete the message
lv: Atdzēst vēstuli

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unknown toolbar icon "%s"
lv: Nezināma rīkjoslas ikona "%s"

en: Unread
lv: Nelasītas

en: Unsubscribing to %s...
lv: Atrakstos no %s...

en: Until Closed
lv: Līdz Aizvērts

en: Up
lv: Augšup

en: Uploading message ...
lv: Augšuplādēju vēstuli ...

en: Use 'toggle-write' to re-enable write!
lv: Lietojiet 'toggle-write',  lai ataktivizētu rakstīšanu!

en: Use SS_L (IMAPS)
lv: Lietot SS_L (IMAPS)

en: Use SS_L (pop3s)
lv: Lietot SS_L (pop3)

en: Use Sound...
lv: Lietot Skaņu...

en: Use TLS
lv: Lietot TLS

en: Use _APOP Authentication
lv: Lietot _APOP Autentifikāciju

en: Use alternative main window layout
lv: Lietot alternatīvu galvenā loga izkārtojumu

en: Use preview pane
lv: Lietot pirmsapskates paneli

en: Use_r name:
lv: Lietotāj_a vārds:

en: User
lv: Lietotājs

en: User Settings
lv: Lietotāja Uzstādījumi

en: VCard Address Book (GnomeCard)
lv: VCard Adrešu Grāmatiņa (GnomeCard)

en: View part with %s
lv: Skatīt daļu ar %s

en: View source form of the message
lv: Skatīt vēstules avota formu

en: WARNING:
lv: BRĪDINĀJUMS:

en: Waiting for fcntl lock... %d
lv: Gaidu fcntl slēdzeni... %d

en: Waiting for flock attempt... %d
lv: Gaidu flock mēģinajumu... %d

en: Warning Messages
lv: Brīdinājuma Vētules

en: Warning: Couldn't save certificate
lv: Brīdinājums: Nevarēju saglabāt sertifikātu

en: Welcome to Balsa!
lv: Laipni lūgti Balsa!

en: When I receive a message and its sender requested to return a
    Message Disposition Notification (MDN), send it in the following cases:
lv: Kad es saņemu vēstuli un tās sūtītājs pieprasīja atgriezt
    Vēstules Izvietojuma Paziņojumu (MDN), sūtīt to sekojošajos gadījumos:

en: While Retrieving Messages
lv: Kamēr Saņemu Vēstules

en: Word Wrap
lv: Vārda Aplaušana

en: Wrap Incoming Text at:
lv: Aplauzt Ienākošo Tkstu pie:

en: Wrap Outgoing Text at:
lv: Aplauzt Izejošo Tekstu pie:

en: Wrap message lines
lv: Aplauzt vēstuļu rindiņas

en: Write failed!  Saved partial mailbox to %s
lv: Rakstīšana neizdevās!  Daļēja pastkastīte saglabāta uz %s

en: Writing %s...
lv: Rakstu %s...

en: Writing messages... %d (%d%%)
lv: Rakstu vēstules... %d (%d%%)

en: You can apply filters only on mailbox
lv: Jūs varat pielietot filtrus tikai pastkastītēm

en: You have received %d new messages.
lv: Jūs esat saņēmis %d jaunas vēstules.

en: You have received 1 new message.
lv: Jūs esat saņēmis 1 jaunu vēstuli.

en: You must provide a sound to play
lv: Jums jānorāda skaņa, ko atskaņot

en: You must provide a string
lv: Jums jāpiedāvā virkne

en: You must provide at least one regular expression
lv: Jums jāpiedāvā vismaz viena parastā izteiksme

en: You must specify at least one field for matching
lv: Jums jānorāda vismaz viens lauks atbilstībai

en: You must specify the name of the user header to match on
lv: Jums jānorāda lietotāja galvenes noaukums, kuram atbilst

en: You seem to be running Balsa for the first time. The following steps will set up Balsa by asking a few simple questions. Once you have completed these steps, you can always change them later in Balsa's preferences. If any files or directories need to be created, it will be done so automatically.
      Please check the about box in Balsa's main window for more information about contacting the authors or reporting bugs.
lv: Izskatās, ka jūs palaidāt Balsa pirmo reizi. Turpmākie soļi uzstādīs Balsa, vaicājot pāris vienkāršus jautājumus. Tiklīdz, kad šos soļus būsiet veicis, jūs vienmēr tos vēlāk varēsiet izmainīt Balsa preferencēs. Ja kādu failu vai direktoriju būs nepieciešams izveidot, tas tiks izdarīts automātiski.
      Lūdzu pārbaudiet par lodziņu Balsa's galvenajā logā papildus informācijai par to, kā kontaktēties ar autoriem vai paziņot par kļūdām.

en: You've successfully set up Balsa. Have fun!
       -- The Balsa development team
lv: Jūs esat veiksmīgi uzstādījis Balsa. Gūstiet prieku!
       -- Balsa izstrādes komanda

en: [-- %s/%s is unsupported
lv: [-- %s/%s netiek atbalstīts

en: [-- Attachment #%d
lv: [-- Piesaiste #%d

en: [-- Autoview stderr of %s --]
lv: [-- Autoskatīt stderr no %s --]

en: [-- Autoview using %s --]
lv: [-- Autoskatīt lietojot %s --]

en: [-- Can't run %s. --]
lv: [-- Nevaru palaist %s. --]

en: [-- Error:  Could not display any parts of Multipart/Alternative! --]
lv: [-- Kļūda:  Nevarēju parādīt nevienu daļu no Vairākdaļu/Alternatīvas! --]

en: [-- Error: message/external-body has no access-type parameter --]
lv: [-- Kļūda: vēstulei/ārējam-rumpim nav pieejas-tipa parametra --]

en: [-- This %s/%s attachment
lv: [-- Šī %s/%s piesaiste

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
lv: [-- Šī %s/%s piesaiste nav iekļauta, --]

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
    [-- and the indicated external source has --]
    [-- expired. --]
lv: [-- Šī %s/%s piesaiste nav iekļauta, --]
    [-- un norādītais ārējais avots ir --]
    [-- atmiris. --]

en: [-- Type: %s/%s, Encoding: %s, Size: %s --]
lv: [-- Tips: %s/%s, Kodējums: %s, Izmērs: %s --]

en: [-- and the indicated access-type %s is unsupported --]
lv: [-- un norādītais piekļuves-tips %s netiek atbalstīts --]

en: [-- on %s --]
lv: [-- uz %s --]

en: [invalid date]
lv: [nepareizs datums]

en: [unable to calculate]
lv: [neiespējami kalkulēt]

en: _Accept Once
lv: _Akceptēt Vienreiz

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Add Signature Separator
lv: _Pievienot Paraksta Atdalītāju

en: _Address Book...
lv: _Adrešu Grāmatiņa...

en: _All
lv: _Visi

en: _Always show INBOX
lv: _Vienmēr parādīt INBOX

en: _Attach File...
lv: _Piesaistīt Failu...

en: _Attachments
lv: _Piesaistes

en: _Attachments:
lv: _Piesaistes:

en: _Body
lv: _Rumpis

en: _Browse...
lv: _Lūkoties...

en: _Check mail automatically every:
lv: _Pārbaudīt pastu automātiski katras:

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Collapse All
lv: _Sakļaut Visus

en: _Continue
lv: _Turpināt

en: _Create
lv: _Izveidot

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Delete messages from server after download
lv: _Dzēst vēstules no servera pēc lejuplādes

en: _Delete...
lv: _Dzēst...

en: _Displayed Name:
lv: _Parādītais Vārds:

en: _Domain:
lv: _Domēns:

en: _Draftbox:
lv: _Sagataves:

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Edit with Gnome-Editor
lv: _Rediģēt ar Gnome-Redaktoru

en: _Edit...
lv: _Rediģēt...

en: _Edit/Apply filters
lv: _Rediģēt/Pielietot filtrus

en: _Email Address:
lv: _Epasta Adrese:

en: _Enable check for new mail
lv: _Aktivizēt jauna pasta pārbaudi

en: _Enable highlighting of cited text
lv: A_ktivizēt citētā teksta izgaismošanu

en: _Execute Signature
lv: _Izpildīt  Parakstu

en: _Expand aliases as you type
lv: _Paplašināt aizstājvārdus, kad jūs rakstāt

en: _Export Filters
lv: _Eksportēt Filtrus

en: _File Name
lv: _Faila Nosaukums

en: _Filter messages through procmail
lv: _Filtrēt vēstules caur procmail

en: _Filter name:
lv: _Filtra nosaukums:

en: _First Name:
lv: _Vārds:

en: _Flagged
lv: _Karogotā

en: _Flat index
lv: _Līdzens indekss

en: _Folder name:
lv: _Mapes nosaukums:

en: _Format = Flowed
lv: _Formāts = Pludināts

en: _Forward Attached...
lv: _Pārsūtīt Piesaistītu...

en: _Forward attached...
lv: _Pārsūtīt piesaistītu...

en: _From:
lv: _No:

en: _Full Name:
lv: _Pilns Vārds:

en: _Get New Mail
lv: _Saņemt Jaunu Pastu

en: _Hide
lv: _Slēpt

en: _Host Name
lv: _Hostdatora Nosaukums

en: _Identities...
lv: _Identitātes...

en: _Identity Name:
lv: _Identitātes Nosaukums:

en: _Inbox:
lv: _Iesūtne:

en: _Include File...
lv: _Ikļaut Failu...

en: _JWZ threading
lv: _JWZ pavedieni

en: _Keywords
lv: _Atslēgvārdi

en: _Language
lv: _Valoda

en: _Last Name:
lv: _Uzvārds:

en: _Local Mail Directory:
lv: _Lokālā Pasta Direktorija:

en: _Mailing Address:
lv: _Pasta sarakstes Adrese:

en: _Mark as Sentbox
lv: _Marķēt kā Nosūtītās

en: _Message
lv: _Vēstule

en: _Message...
lv: _Vēstule...

en: _Middle Name:
lv: Vi_dējais Vārds:

en: _Modify
lv: _Modificēt

en: _Move to
lv: _Pārvietot uz

en: _Move to Trash
lv: _Pārvietot uz Atkritumkasti

en: _Name:
lv: _Vārds:

en: _New
lv: _Jauns

en: _Nickname:
lv: _Segvārds:

en: _One of the regular expressions matches
lv: _Viena no parastajām izteiksmēm atbilst

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Options
lv: _Opcijas

en: _Other...
lv: _Cits...

en: _Outbox:
lv: _Izsūtne:

en: _Password
lv: Pa_role

en: _Password:
lv: _Parole

en: _Postpone
lv: _Atlikt

en: _Print...
lv: _Drukāt...

en: _Properties...
lv: _Rekvizīti...

en: _Queue
lv: _Rinda

en: _Quote Message(s)
lv: _Citēt Vēstuli(es)

en: _Reject
lv: _Atraidīt

en: _Remember Password
lv: _Atcerēties Paroli

en: _Remember password
lv: _Atcerēties paroli

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Remove Duplicates
lv: _Izņemt Dublikātus

en: _Remove from list
lv: _Izņemt no saraksta

en: _Remove from server
lv: _Izņemt no servera

en: _Reply To
lv: _Atbildēt Uz

en: _Reply To:
lv: _Atbildēt Uz:

en: _Reply...
lv: _Atbildēt...

en: _Request Disposition Notification
lv: _Pieprasīt Rīcības Paziņojumu

en: _Rescan
lv: _Pārskanēt

en: _Restore toolbar to standard buttons
lv: _Atgriezt rīkjoslu uz standarta pogām

en: _Reverse search
lv: _Apgriezt meklēšanu

en: _SMTP Server:
lv: _SMTP Serveris:

en: _Search for Name:
lv: _Mēklēt Vārdu:

en: _Search for:
lv: _Meklēt:

en: _Select Text
lv: _Izvēlēties Tekstu

en: _Selected Headers
lv: _Izvēlētās Galvenes

en: _Send
lv: _Sūtīt

en: _Send Queued Mail
lv: _Sūtīt Sarindoto Pastu

en: _Sentbox:
lv: _Nosūtītās:

en: _Server:
lv: _Serveris:

en: _Set as default
lv: _Iestatīt kā noklusēto

en: _Show
lv: _Parādīt

en: _Show Mailbox Tree
lv: _Parādīt Pastkastīšu Koku

en: _Store Address...
lv: _Noglabāt Adresi...

en: _Subfolder of:
lv: _Apakšmape:

en: _Subject
lv: _Temats

en: _Subscribe
lv: _Pierakstīties

en: _To
lv: _Uz

en: _To:
lv: _Kam:

en: _Toggle
lv: _Slēgt

en: _Toolbars...
lv: _Rīkjoslas...

en: _Trash:
lv: _Miskaste:

en: _Undelete
lv: _Atdzēst

en: _Unread
lv: _Nelasītas

en: _Unsubscribe
lv: _Atrakstīties

en: _Up
lv: _Augšup

en: _Update
lv: _Atjaunināt

en: _User Name (Bind DN)
lv: _Lietotāja Vārds (Bind DN)

en: _User header:
lv: _Lietotāja Galvene:

en: _Username:
lv: _Lietotājvārds:

en: _View Source
lv: _Skatīt Avotu

en: _View Source...
lv: _Skatīt Avotu...

en: _Wrap
lv: _Aplauzt

en: _Wrap Body
lv: _Aplauzt Rumpi

en: _Wrap button labels
lv: _Apauzt pogu nosaukumus

en: a distribution list
lv: izplatījumu saraksts

en: alternative addresses for the same person
lv: alternatīvās adreses tai pašai personai

en: attach as file
lv: piesaistīt kā failu

en: attach as reference
lv: piesaistīt kā atsauci

en: characters
lv: rakstzīmes

en: connection error
lv: savienojuma kļūda

en: could not create temporary file %s
lv: nevarēju izveidot pagaidu failu %s

en: has been deleted --]
lv: ir ticis izdzēsts --]

en: minutes
lv: minūtes

en: multipart message has no boundary parameter!
lv: vairākdaļu vēstulei nav robežas parametra!

en: percent
lv: procenti

en: prefer text/plain over html
lv: priekšroka vienkāršam tekstam pār html

en: sync: mbox modified, but no modified messages! (report this bug)
lv: sync: mbox modificēta, bet nav modificētu vēstuļu! (paziņo par šo kļūdu)

en: unknown error
lv: nezināma kļūda

en: unspecified protocol error
lv: nenoteikta protokola kļūda

en: you
lv: tu
