gnome-control-center - en to lv translation catalogue (418 entries)

en: %i of %i
lv: %i no %i

en: <Unknown Action>
lv: <Nezināma Darbība>

en: <b>Cannot start the preferences application for your window manager</b>
    
    %s
lv: <b>Nevaru sāknēt jūsu logu pārvaldnieka preferenču aplikāciju</b>
    
    %s

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
lv: <b>_Automātiska starpservera konfigurācija</b>

en: <b>_Direct internet connection</b>
lv: <b>_Tiešs interneta pieslēgums</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
lv: <b>_Pašrocīga starpservera konfigurācija</b>

en: <b>_Use authentication</b>
lv: <b>_Lietot autentifikāciju</b>

en: <i>Fast</i>
lv: <i>Ātrs</i>

en: <i>High</i>
lv: <i>Augsts</i>

en: <i>Large</i>
lv: <i>Liels</i>

en: <i>Low</i>
lv: <i>Zems</i>

en: <i>Slow</i>
lv: <i>Lēns</i>

en: <i>Small</i>
lv: <i>Mazs</i>

en: <small><i>Fast</i></small>
lv: <small><i>Ātri</i></small>

en: <small><i>Long</i></small>
lv: <small><i>Gari</i></small>

en: <small><i>Short</i></small>
lv: <small><i>Īsi</i></small>

en: <small><i>Slow</i></small>
lv: <small><i>Lēni</i></small>

en: About this application
lv: Par šo aplikāciju

en: Accel Mode
lv: Paātrin Režīms

en: Accelerator key
lv: Paātrinātāja taustiņš

en: Accelerator modifiers
lv: Paātrinātāja modifikatori

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Accessibility Settings
lv: Pieejamības Uzstādījumi

en: Action
lv: Darbība

en: Actions
lv: Darbības

en: Add File Type
lv: Pievienot Faila Tipu

en: Add Service
lv: Pievienot Servisu

en: Add _File Type...
lv: Pievienot _failu tipu...

en: Add _Service...
lv: Pievienot _servisu...

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Advanced Settings
lv: Paplašinātie Uzstādījumi

en: Antialiasing
lv: Antialiasings

en: Apply _Background
lv: Pielietot _Fonu

en: Apply _Font
lv: Pielietot F_ontu

en: Assign shortcut keys to commands
lv: Nozīmēt komandas saīsņu taustiņiem

en: Autoconfiguration _URL:
lv: Autokonfigurācijas _URL:

en: Basic
lv: Pamata

en: Beep if key is re_jected
lv: Pīkstēt, ja taustiņš ir _atsaukts

en: Beep when _features turned on or off from keyboard
lv: Pīkstēt, kad _iespējas tiek ieslēgtas vai izslēgtas no tastatūras

en: Beep when _modifier is pressed
lv: _Pīkstēt, kad modifikators tiek nospiests

en: Beep when an LED is turned on and two beeps when one is turned off.
lv: Pīkstēt kad LED ir iedegta un divreiz pīkstēt kad tā ir izslēgta.

en: Beep when key is:
lv: Pīkstēt, kad taustiņš ir:

en: Best _shapes
lv: Labākās _kontūras

en: Best co_ntrast
lv: Labākais ko_ntrasts

en: Buttons
lv: Pogas

en: C_hoose...
lv: I_zvēlieties...

en: C_ustom Editor
lv: _Redaktors pēc izvēles:

en: C_ustom Terminal:
lv: _Terminālis pēc izvēles:

en: C_ustom Web Browser:
lv: Tī_mekļa Pārlūks pēc izvēles:

en: C_ut
lv: Iz_griezt

en: Callback
lv: Atsaukšana

en: Callback to be issued when data are to be converted from GConf to the widget
lv: Atsaukums, kas jāizdod, kad dati tiek konvertēti no GConf uz logdaļu

en: Callback to be issued when data are to be converted to GConf from the widget
lv: Atsaukums, kas jāizdod, kad dati tiek konvertēti uz GConf no logdaļas

en: Callback to be issued when property editor object data is to be freed
lv: Atsaukums, kas jāizdod, kad rekvizītu redaktora objekta dati ir jāatbrīvo

en: Cannot create the directory "%s".
    This is needed to allow changing cursors.
lv: Nevaru izveidot direktoriju "%s".
    Tas ir nepieciešams, lai nomainītu kursorus.

en: Capplet directory object
lv: Kapleta direktorija objekts

en: Capplet directory that this view is viewing
lv: Kapleta direktorija, ko skata šis skats

en: Cate_gory:
lv: _Kategorija:

en: Category
lv: Kategorija

en: Change set
lv: Mainīt kopu

en: Choose a file category
lv: Izvēlieties faila kategoriju

en: Click for a list of keyboard navigation schemes.
lv: Klikšķiniet, lai iegūtu tastatūras navigācijas shēmu sarakstu.

en: Co_mmand:
lv: Ko_manda:

en: Connecting...
lv: Savienojos...

en: Control
lv: Kontrole

en: Control theme
lv: Kontroles tēma

en: Controls
lv: Kontroles

en: Conversion from widget callback
lv: Konversijas no logdaļas atsaukums

en: Conversion to widget callback
lv: Konversijas uz logdaļu atsaukums

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: Could not initialize Bonobo
lv: Nevarēju inicializēt Bonobo

en: Couldn't find the file '%s'.
    
    Please make sure it exists and try again, or choose a different background picture.
lv: Nevarēju atrast failu '%s'.
    
    Lūdzu pārliecinieties, vai tas eksistē un mēģiniet vēlreiz, vai arī izvēlieties citu fona attēlu.

en: Couldn't load sound file %s as sample %s
lv: Nevarēju ielādēt skaņas failu %s kā paraugu %s

en: Current URI index
lv: Pašreizējais URI indekss

en: Current URI index - starts from 1
lv: Pašreizējais URI indekss - sākas no 1

en: Cursors
lv: Kursori

en: Custom
lv: Pēc Izvēles

en: Custom Editor Properties
lv: Pēc Izvēles Redaktora Rekvizīti

en: Custom data required by the specific property editor
lv: Dati pēc izvēles, kuri nepieciešami konkrētajam rekvizītu redaktoram

en: Custom theme
lv: Pašizvēles tēma

en: Customize the appearance of toolbars and menubars in applications
lv: Mainīt rīkjoslu un izvēļņjoslu parādīšanos aplikācijās

en: D_efault action:
lv: _Noklusētā darbība:

en: De_tails...
lv: De_taļas...

en: Default Terminal
lv: Noklusētais Terminālis

en: Default Text Editor
lv: Noklusētais Teksta Redaktors

en: Default Web Browser
lv: Noklusētais Tīmekļa Pārlūks

en: Default Window Manager
lv: Noklusētais Logu Pārvaldnieks

en: Default _action:
lv: Noklusētā _darbība:

en: Del_ay:
lv: Aizt_ure:

en: Delay between keypress and pointer mo_vement:
lv: Aizture starp taustiņnospiešanu un kursora _kustību:

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Desktop
lv: Darba virsma

en: Desktop properties manager.
lv: Darba virsmas rekvizītu pārvaldnieks.

en: Detailed documentation
lv: Detalizēta dokumentācija

en: Disa_ble if two keys pressed together
lv: _Deaktivizēt, ja divi taustiņi nospiesti kopā

en: Disabled
lv: Deaktivizēts

en: Display a dialog when there are errors running XScreenSaver
lv: Parādīt dialogu, kad ir kļūdas palaižot XScreenSaver

en: Downloading...
lv: Lejuplādēju...

en: E_nable Toggle Keys
lv: Aktivizēt _Slēdzēju Taustiņus

en: E_nable sound server startup
lv: Aktivizēt skaņas servera _sāknēšanos

en: E_xec Flag:
lv: I_zpildes Karodziņš:

en: Edit file category
lv: Rediģēt faila kategoriju

en: Edit file type
lv: Rediģēt faila tipu

en: Edit service information
lv: Rediģēt servisa informāciju

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Electronic mail transmission
lv: Elektroniskā pasta pārraide

en: Enable sound and associate sounds with events
lv: Aktivizēt skaņu un sasaistīt skaņas ar notikumiem

en: Error setting new accelerator in configuration database: %s
lv: Kļūda uzstādot jaunu paātrinātāju konfigurācijas datubāzē: %s

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
lv: Kļūda, mēģinot palaist (%s)
    kurš ir saistīts ar atslēgu (%s)

en: Event
lv: Notikums

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Extensions
lv: Paplašinājumi

en: Factory for the fontilus context menu
lv: Ražotne fontilus konteksa izvēlnei

en: File Types and Programs
lv: Failu Tipi un Programmas

en: File transfer protocol
lv: Failu pārraides protokols (File transfer protocol)

en: File types and programs
lv: Failu tipi un programmas

en: Filename extensions:
lv: Faila nosaukuma paplašinājumi:

en: Filters
lv: Filtri

en: Font
lv: Fonts

en: Font Preferences
lv: Fonta Preferences

en: Font Rendering Details
lv: Fonta Attēlošanas Detaļas

en: Font context menu items
lv: Fonta konteksta izvēlnes priekšmeti

en: Fontilus context menu
lv: Fontilus konteksta izvēlne

en: Fontilus context menu factory
lv: Fontilus konteksta izvēlnes ražotne

en: Fraction completed
lv: Frakcija pabeigta

en: Fraction of transfer currently completed
lv: Pārsūtīšanas frakcija uz doto brīdi pabeigta.

en: From URI
lv: No URI

en: From: %s
lv: No: %s

en: GConf change set containing data to be forwarded to the gconf client on apply
lv: GConf izmaiņu kopa, kas satur datus, kurus pārsūtīt gconf klientam pie pielietošanas

en: GConf key %s set to type %s but its expected type was %s
lv: GConf atslēga %s uzstādīta uz tipu %s, bet tai vajadzētu būt ar tipu %s

en: GConf key to which this property editor is attached
lv: Gconf atslēga pie kuras ir pievienots rekvizītu redaktors

en: GNOME Control Center
lv: GNOME Kontroles Centrs

en: GNOME Control Center: %s
lv: GNOME Kontroles Centrs: %s

en: G_rayscale
lv: _Melnbalts

en: General
lv: Vispārīgi

en: Gnome Control Center : %s
lv: GNOME Kontroles Centrs : %s

en: Gnome documentation
lv: Gnome dokumentācija

en: GtkTreeModel that contains the category data
lv: GtkTreeModel kas satur kategoriju datus

en: HTTP Proxy Details
lv: HTTP Starpservera Detaļas

en: Height if applier is a preview: Defaults to 48.
lv: Augstums ja attiecinātajs ir pirmsapskate: Noklusēti uz 48.

en: Hinting
lv: Hintēšana

en: Hyper
lv: Hiper

en: I don't know how to open the file '%s'.
    Perhaps it's a kind of picture that is not yet supported.
    
    Please select a different picture instead.
lv: Es nezinu, kā lai atver failu '%s'.
    Iespējams ka tas ir attēlu veids, kas vēl nav atbalstīts.
    
    Lūdzu izvēlieties citu attēlu.

en: I_gnore duplicate keypresses within:
lv: I_gnorēt dubultu taustiņnospiešanos robežās:

en: Icon theme
lv: Ikonas tēma

en: Icons
lv: Ikonas

en: If set to true, then OpenType fonts will be thumbnailed.
lv: Ja iestatīts uz true, tad OpenType fonti tiks sīkattēloti.

en: If set to true, then PCF fonts will be thumbnailed.
lv: Ja iestatīts uz true, tad PCF fonti tiks sīkattēloti.

en: If set to true, then TrueType fonts will be thumbnailed.
lv: Ja iestatīts uz true, tad TrueType fonti tiks sīkattēloti.

en: If set to true, then Type1 fonts will be thumbnailed.
lv: Ja iestatīts uz true, tad Type1 fonti tiks sīkattēloti.

en: If set to true, then installed themes will be thumbnailed.
lv: Ja iestatīts uz true, tad instalētās tēmas tiks sīkattēlotas.

en: If set to true, then themes will be thumbnailed.
lv: Ja iestatīts uz true, tad tēmas tiks sīkattēlotas.

en: If true, the mime handlers for text/plain and text/* will be kept in sync
lv: Ja true, mime rīkotāji priekš text/plain un text/* will būs sinhroni

en: Ignore all subsequent presses of the SAME key if they happen within a user selectable period of time.
lv: Ignorēt visus sekojošos nospiedienus no VIENA UN TĀ PAŠA taustiņa, ja tie notiek lietotāja izvēlētajā laika posmā.

en: Images
lv: Attēli

en: Internet Services
lv: Internet Servisi

en: Invalid protocol name. Please enter a protocol name without any spaces or punctuation.
lv: Nepareizs protokola nosaukums. Lūdzu ievadiet protokola nosaukumu bez jebkādiem tukšumiem vai punktiem.

en: Is add
lv: Ir pievienots

en: Is add dialog
lv: Ir pievienošanas dialogs

en: Issue this callback when the value associated with key gets changed
lv: Izdot šo atsaukumu, kad vērtība, kas asociēta ar atslēgu, tiek izmainīta

en: Just apply settings and quit
lv: Tikai attiecināt uzstādījumus un iziet

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
lv: Tikai attiecināt uzstādījumus un iziet (savietojamības dēļ; tagad to pārvalda dēmons)

en: Key
lv: Atslēga

en: Key Binding (%s) has its action defined multiple times
lv: Taustiņu Sasaistes (%s) darbība ir definēta vairākas reizes

en: Key Binding (%s) has its binding defined multiple times
lv: Taustiņu Sasaiste (%s) ir definēta vairākas reizes

en: Key Binding (%s) is already in use
lv: Taustiņu Sasaiste (%s) ir jau lietošanā

en: Key Binding (%s) is incomplete
lv: Taustiņu Sasaiste (%s) ir nepilnīga

en: Key Binding (%s) is invalid
lv: Taustiņu Sasaiste (%s) ir nepareiza.

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Keyboard Accessibility Preferences (AccessX)
lv: Tastatūras Pieejamības Preferences (AccessX)

en: Keyboard Preferences
lv: Tastatūras Preferences

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras Saīsnes

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Layout to use for this view of the capplets
lv: Izkārtokjums, kādu lietot šim kapletu skatam

en: Look at content
lv: Skatīt saturu

en: MIME category info
lv: MIME kategorijas info

en: MIME type information
lv: Informācija par MIME tipu

en: Ma_ximum pointer speed:
lv: _Maksimālais kursora ātrums:

en: Manual pages
lv: Rokasgrāmatas lapas

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Menu and Toolbar Preferences
lv: Izvēlnes un Rīkjoslas Preferences

en: Menus & Toolbars
lv: Izvēlnes un Rīkjoslas

en: Misc
lv: Dažādi

en: Model
lv: Modelis

en: Model for categories only
lv: Modelis tikai kategorijām

en: Motion
lv: Kustība

en: Mouse
lv: Pele

en: Mouse Preferences
lv: Peles Preferences

en: Mouse _Preferences...
lv: Peles _Preferences...

en: N_one
lv: Ne_kas

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Nautilus context menu entries for fonts
lv: Nautilus konteksta ieraksti fontiem

en: Network Proxy Configuration
lv: Tīkla Starpservera Konfigurācija

en: Network proxy preferences
lv: Tīkla starpservera preferences

en: New File
lv: Jauns Fails

en: New themes can also be installed by dragging them into the window.
lv: Jaunās tēmas var tikt arī uzstādītas, ievelkot tās logā.

en: No themes could be found on your system.  This probably means that your "Theme Preferences" dialog was improperly installed, or you haven't installed the "gnome-themes" package.
lv: Nevaru atrast nevienu tēmu jūsu sistēmā.  Tas visdrīzāk nozīmē, ka jūsu "Tēmas Preferences" dialogs netika pienācīgi uzinstalēts, vai jums nav instalēta "gnome-themes" pakotne.

en: None
lv: Nekas

en: Object that controls the property (normally a widget)
lv: Objekts, kas kontrolē rekvizītu (normāli logdaļa)

en: Only accept keys after they have been pressed and held for a user adjustable amount of time.
lv: Pieņemt taustiņu nospiešanu tikai tad, ja tie ir nospiesti un turēti attiecīgu laika brīdi.

en: Open File
lv: Atvērt Failu

en: Overview of the control center
lv: Kontroles centra pārskats

en: P_rogram:
lv: _Programma:

en: Perform multiple simultaneous key press operations by pressing modifier keys in sequence.
lv: Veikt vairākas vinlaicīgas taustiņa nospiešanas operācijas, nospiežot modifikatora taustiņus citu aiz cita.

en: Pick a color
lv: Izvēlies krāsu

en: Please enter a protocol name.
lv: Lūdzu ievadiet protokola nosaukumu.

en: Please enter a valid MIME type.  It should be of the form class/type and may not contain any spaces.
lv: Lūdzu ievadiet pareizu MIME tipu.  Tam vajadzētu būt formā klase/tips un tam nevajadzētu saturēt nekādus tukšumus.

en: Please select an image.
lv: Lūdzu izvēlieties attēlu.

en: Please specify a name and a command for this editor.
lv: Lūdzu norādiet redaktora nosaukumu un komandu.

en: Port:
lv: Ports:

en: Preferred Applications
lv: Ieteiktās Aplikācijas

en: Preview Height
lv: Pirmsapskates Augstums

en: Preview Width
lv: Pirmsapskates Platums

en: Program to Run
lv: Programma, kuru Palaist

en: Property editor data freeing callback
lv: Rekvizītu redaktora datu atbrīvošanas atsaukums

en: Property editor object data
lv: Rekvizītu redaktora objekta dati

en: RGBA Order
lv: RGBA Kārtība

en: Resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch
lv: Lietojamā izšķirtspēja, konvertējot fontu izmērus pikseļu izmēros, punkti collās

en: Retrieve and store legacy settings
lv: Iegūt un noglabāt mantotos uzstādījumus

en: Roll up
lv: Uzrullēt

en: Run XScreenSaver at login
lv: Palaist XScreenSaver pie pieteikšanās

en: Run a program
lv: Palaist Programmu

en: Run in _Terminal
lv: Palaist _Terminālī

en: S_ocks host:
lv: S_ocks hosts:

en: S_peed:
lv: Āt_rums:

en: Save File
lv: Saglabāt Failu

en: Screen
lv: Ekrāns

en: Screen on which BGApplier is to draw
lv: Ekrāns, uz kura jāzīmē BGApplier

en: Select fonts for the desktop
lv: Izvēlēties fontus darbavirsmai

en: Select the window manager you want.  You will need to hit apply, wave the magic wand, and do a magic dance for it to work.
lv: Izvēlieties logu pārvaldnieku, kuru jūs vēlaties. Jums vajadzēs uzsist uz 'attiecināt', pavicināt maģisko lakatiņu un padejot maģisko deju, lai tas strādātu.

en: Select themes for various parts of the desktop
lv: Izvēlieties tēmas dažādām darbavirsmas daļām

en: Select your default applications
lv: Izvēlieties jūsu noklusētās aplikācijas

en: Service info
lv: Servisa info

en: Set as Application Font
lv: Iestatīt kā Aplikācijas Fontu

en: Set the font for applications
lv: Uzstādīt fontu aplikācijām

en: Set the font for the icons on the desktop
lv: Uzstādīt darbavirsmas ikonu fontu

en: Set the monospace font for terminals and similar applications
lv: Uzstādīt vienplatuma fontu termināļiem un līdzīgām aplikācijām

en: Set this key to the command used to create thumbnails for OpenType fonts.
lv: Iestatiet šo atslēgu uz komandu, ko lietot, lai izveidotu sīkattēlus OpenType fontiem.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for PCF fonts.
lv: Iestatiet šo atslēgu uz komandu, ko lietot, lai izveidotu sīkattēlus PCF fontiem.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for TrueType fonts.
lv: Iestatiet šo atslēgu uz komandu, ko lietot, lai izveidotu sīkattēlus TrueType fontiem.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for Type1 fonts.
lv: Iestatiet šo atslēgu uz komandu, ko lietot, lai izveidotu sīkattēlus Type1 fontiem.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for installed themes.
lv: Iestatiet šo atslēgu kā komandu, ko lietot, lai izveidotu sīkattēlus instalētajām tēmām.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for themes.
lv: Iestatiet šo atslēgu kā komandu, ko lietot, lai izveidotu sīkattēlus tēmām.

en: Set your keyboard accessibility preferences
lv: Uzstādīt jūsu tastatūras pieejamības preferences

en: Set your keyboard preferences
lv: Uzstādiet jūsu tastatūras preferences

en: Set your mouse preferences
lv: Uzstādīt jūsu peles preferences

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Show Startup Errors
lv: Parādīt Sāknēšanas Kļūdas

en: Show _icons in menus
lv: Parādīt _ikonas izvēlnēs

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Sound
lv: Skaņa

en: Sound Events
lv: Skaņas Notikumi

en: Sound Preferences
lv: Skaņas Preferences

en: Sound preferences
lv: Skaņas preferences

en: Specify which programs are used to open or view each file type
lv: Norādīt kuras programmas tiek izmantotas, lai atvērtu vai skatītos katru faila tipu

en: Specify which programs are used to open or view each type of file
lv: Norādiet, kuras programmas tiek izmantotas, lai atvērtu vai skatītu katru faila tipu

en: Start XScreenSaver
lv: Sāknēt XScreenSaver

en: Start in T_erminal
lv: Palaist T_erminālī

en: Structure containing information on the MIME category
lv: Struktūra, kas satur informāciju par MIME kategoriju

en: Structure containing service information
lv: Struktūra, kas satur servisa informāciju

en: Structure with data on the MIME type
lv: Struktūra ar datiem MIME tipā

en: Style:
lv: Stils:

en: Sub_pixel (LCDs)
lv: Sub_pikselis (LCDs)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
lv: Sub_pikseļa izlīdzināšana (LCDs)

en: Super (or "Windows logo")
lv: Super (vai "Windows logo")

en: Sync text/plain and text/* handlers
lv: Sinhr text/plain un text/* rīkotājus

en: TRUE if this is an add service dialog
lv: PATIESS, ja šis ir pievienošanas servisa dialogs

en: Terminal
lv: Terminālis

en: Text Editor
lv: Teksta Redaktors

en: The GNOME configuration tool
lv: GNOME konfigurācijas rīks

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" - red on left, most common. "bgr" - blue on left. "vrgb" - red on top. "vbgr" - red on bottom.
lv: Subpikseļu elementu kārtība LCD ekrānā; lietota tikai tad, kad antialiasings ir iestatīts uz "rgba". Iespējamās vērtības ir: "rgb" - sarkans pa kreisi, visizplatītākā. "bgr" - zils pa kreisi. "vrgb" - sarkans augšā. "vbgr" - sarkans apakšā.

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog. 0123456789
lv: Glāžšķūņa rūķīši jautri dziedādami čiepj koncertflīģeļa vāku. 0123456789

en: The shortcut "%s" is already used for:
     "%s"
lv: Saiīsne "%s" jau tiek lietota priekš:
     "%s"

en: The sound file for this event does not exist.
lv: Skaņas fails šim notikumam neeksistē.

en: The sound file for this event does not exist.
    You may want to install the gnome-audio package
    for a set of default sounds.
lv: Skaņas fails šim notikumam neeksistē.
    Jūs varētu gribēt uzstādīt gnome-audio pakotni,
    kas satur kopu ar noklusētajām skaņām.

en: The type of accelerator.
lv: Paātrinātāja tips.

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" - no antialiasing. "grayscale" - standard grayscale antialiasing. "rgba" - subpixel antialiasing. (LCD screens only).
lv: Antialiasinga tips, ko lietot pie fontu attēlošanas. Iespējamās vērtības ir: "nekas" - nav antialiasinga. "melnbalts" - standarta melnbals antialiasings. "rgba" - subpikseļu antialiasings. (tikai LCD ekrāniem).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" - no hinting, "slight", "medium", and "full" - as much hinting as possible; may cause distortion of letter forms.
lv: Hintēšanas tips, ko lietot pie fontu attēlošanas. Iespējamās vērtības ir: "nekas" - nav hintēšanas, "niecīgs", "vidējs", un "pilns" - tik daudz hintēšanas, cik vien iespējams; var izraisīt burtu formas kropļojumus.

en: Theme
lv: Tēma

en: Theme Details
lv: Tēmas Detaļas

en: Theme Preferences
lv: Tēmas Preferences

en: Theme Properties content view component
lv: Tēmas Rekvizītu satura skata komponents

en: Theme name must be present
lv: Jābūt tēmas nosaukumam

en: Themes
lv: Tēmas

en: Themus Theme Properties view
lv: Themus Tēmas Rekvizītu skats

en: There is already a protocol by that name.
lv: Ir jau protokols ar tādu nosaukumu.

en: There was an error displaying help: %s
lv: Kļūda parādot palīdzību: %s

en: There was an error launching the keyboard capplet : %s
lv: Atgadījās kļūda, palaižot tastatūras kapletu : %s

en: There was an error launching the mouse preferences dialog: %s
lv: Atgadījās kļūda, palaižot peles preferenču dialogu : %s

en: There was an error starting up the screensaver:
    
    %s
    
    Screensaver functionality will not work in this session.
lv: Kļūda sāknējot ekrānsaudzētāju:
    
    %s
    
    Ekrānsaudzētājs nestrādās šajā sesijā.

en: This application can open _URIs
lv: Šī aplikācija var atvērt _URI

en: This application can open _multiple files
lv: Šī aplikācija var atvērt _vairākus failus

en: This application needs to be run in a _shell
lv: Šī aplikācijai ir jāstrādā komandrindā

en: This system does not seem to have the XKB extension.  The keyboard accessibility features will not operate without it.
lv: Izskatās, ka šai sistēmai nav XKB paplašinājuma.  Tastatūras pieejamības iespējas bez tā nestrādās.

en: Thumbnail command for OpenType fonts
lv: Sīkattēlu komanda OpenType fontiem

en: Thumbnail command for PCF fonts
lv: Sīkattēlu komanda PCF fontiem

en: Thumbnail command for TrueType fonts
lv: Sīkattēlu komanda TrueType fontiem

en: Thumbnail command for Type1 fonts
lv: Sīkattēlu komanda Type1 fontiem

en: Thumbnail command for installed themes
lv: Sīkattēlu komanda instalētajām tēmām

en: Thumbnail command for themes
lv: Sīkattēlu komanda tēmām

en: Time to acce_lerate to maximum speed:
lv: Maksimālā paā_trinājuma laiks:

en: To URI
lv: Uz URI

en: To _move a window, press-and-hold this key then grab the window:
lv: Lai _pārvietotu logu, nospiediet-un-turiet šo pogu, tad paķeriet logu::

en: To: %s
lv: Uz: %s

en: Total URIs
lv: URI kopā

en: Total number of URIs
lv: URI kopējais skaits

en: Transferring: %s
lv: Pārsūtu: %s

en: True if this dialog is for adding a MIME type
lv: Paties, ja šis dialogs ir MIME tipa pievienošanai

en: Turn the numeric keypad into a mouse control pad.
lv: Pārveidot skaitļu tastatūru par peles kontroles iekārtu.

en: Type
lv: Tips

en: Type of bg_applier: BG_APPLIER_ROOT for root window or BG_APPLIER_PREVIEW for preview
lv: bg_applier tips: BG_APPLIER_ROOT galvenajam logam un BG_APPLIER_PREVIEW pirmsapskatei

en: Type:
lv: Tips:

en: UI Control
lv: UI Kontrole

en: URI currently displayed
lv: Pašlaik parāditais URI

en: URI currently transferring from
lv: URI no kura pašreiz pārsūta

en: URI currently transferring to
lv: URI uz kuru pašreiz pārsūtu

en: Unable to find any keyboard themes.  This means your GTK+ installation has been incompletely installed.
lv: Nevaru atrast nekādas tastatūras tēmas. Tas nozīmē, ka jūsu GTK+ instalācija ir nepilnīgi uzstādīta.

en: Unable to import AccessX settings from file '%s'
lv: Nevarēju importēt AccessX uzstādījumus no faila '%s'

en: Unable to load capplet stock icon '%s'
lv: Nespēju ielādēt aplikācijas steka ikonu '%s'

en: Unable to start the settings manager 'gnome-settings-daemon'.
    Without the GNOME settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with Bonobo, or a non-GNOME (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the GNOME settings manager.
lv: Nevarēju sāknēt uzstādījumu pārvaldnieku 'gnome-settings-daemon'.
    Bez strādājoša GNOME uzstādījumu pārvaldnieka, dažas preferenču maiņa varētu neizraisīt nekādu efektu. Tas varētu būt saistīts ar Bonobo problēmu vai arī ne-GNOME (piem. KDE) uzstādījumu pārvaldnieks jau varētu būt aktīvs un konfliktēt ar GNOME uzstādījumu pārvaldnieku.

en: Underlying model to notify when Ok is clicked
lv: Pamata modelis, kādā ziņot, kad klikšķina uz OK

en: Understands _Netscape Remote Control
lv: Saprot _Netscape Attālināto Kontroli

en: Unknown service types
lv: Nezināmi servisu tipi

en: Use parent category _defaults
lv: Lietot pamatkategorijas _noklusējumus

en: Use shell even if nautilus is running.
lv: Lietot komandrindu ja pat nautilus strādā.

en: Use this _editor to open text files in the file manager
lv: Lietot šo _redaktoru lai atvērtu teksta failus failu pārvaldniekā

en: Version:
lv: Versija:

en: Web Browser
lv: Tīmekļa Pārlūks

en: Whether to thumbnail OpenType fonts
lv: Vai sīkattēlot OpenType fontus

en: Whether to thumbnail PCF fonts
lv: Vai sīkattēlot PCF fontus

en: Whether to thumbnail TrueType fonts
lv: Vai sīkattēlot TrueType fontus

en: Whether to thumbnail Type1 fonts
lv: Vai sīkattēlot Type1 fontus

en: Whether to thumbnail installed themes
lv: Vai sīkattēlot instalētās tēmas

en: Whether to thumbnail themes
lv: Vai sīkattēlot tēmas

en: Width if applier is a preview: Defaults to 64.
lv: Platums ja attiecinātājs ir pirmsapskate: Noklusēti uz 64.

en: Window Border
lv: Loga Robeža

en: Window Management
lv: Logu Pārvaldīšana

en: Window Manager
lv: Logu Pārvaldnieks

en: Window Preferences
lv: Loga Preferences

en: Window Properties
lv: Loga Rekvizīti

en: Window border theme
lv: Loga robežas tēma

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
lv: Logu pārvaldnieks "%s" nav reģistrējis konfigurācijas rīku

en: Windows
lv: Logi

en: World wide web
lv: Vispasaules Tīmeklis (World Wide Web)

en: You can save this theme by pressing the Save Theme button.
lv: Jūs variet saglabāt šo tēmu, nospiežot pogu Saglabāt Tēmu.

en: _About
lv: _Par

en: _Acceleration:
lv: _Paātrinājums:

en: _Accessibility
lv: _Peejamība

en: _Accessibility...
lv: _Pieejamība...

en: _Add:
lv: _Pievienot:

en: _Application font:
lv: _Aplikācijas fonts:

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Delay:
lv: Aizt_ure:

en: _Description:
lv: A_praksts:

en: _Desktop font:
lv: _Darbavirsmas fonts:

en: _Desktop shortcuts:
lv: _Darbavirsmas saīsnes:

en: _Details
lv: _Detaļas

en: _Disable if unused for:
lv: _Dekativizēt, ja nelietots priekš:

en: _Do not show this message again
lv: _Nerādīt šo ziņojumu vēlreiz

en: _Double-click titlebar to perform this action:
lv: _Dubultklikšķis uz virsrakstjoslas, lai izdarītu šo  darbību:

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Edit...
lv: _Rediģēt...

en: _Enable keyboard accessibility features
lv: _Aktivizēt tastatūras pieejamības iespējas

en: _FTP proxy:
lv: _FTP starpserveris:

en: _File
lv: _Fails

en: _Full
lv: _Pilns

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Import Feature Settings...
lv: _Importēt Iespēju Uzstādījumus...

en: _Install
lv: _Uzstādīt

en: _Interval before raising:
lv: _Intervāls pirms pacelšanas:

en: _Left-handed mouse
lv: _Kreiļu pele

en: _MIME type:
lv: _MIME tips:

en: _Medium
lv: _Vidējs

en: _Monochrome
lv: _Melnbalts

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _New
lv: _Jauns

en: _None
lv: _Nekas

en: _Only accept keys held for:
lv: _Akceptēt taustiņnospiešanu pēc:

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Password:
lv: Pa_role:

en: _Paste
lv: _Izlikt

en: _Play
lv: _Atskaņot

en: _Print
lv: _Drukāt

en: _Program to run:
lv: _Palaižamā programma:

en: _Properties...
lv: _Rekvizīti...

en: _Protocol:
lv: _Protokols:

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Raise selected windows after an interval
lv: _Pacelt izvēlēto logu pēc intervāla

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Secure HTTP proxy:
lv: _Drošais HTTP starpserveris:

en: _Select a Terminal:
lv: _Izvēlēties Termināli:

en: _Select a Web Browser:
lv: Izvēlētie_s Tīmekļa Pārlūku:

en: _Select an Editor:
lv: Iz_vēlēties Redaktoru:

en: _Select windows when the mouse moves over them
lv: _Izvēlēties logus, kad peles kursors pārvietojas pār tiem

en: _Sensitivity:
lv: _Jūtīgums:

en: _Slight
lv: _Niecīgs

en: _Sounds for events
lv: _Skaņas notikumiem

en: _Speed:
lv: Ā_trums:

en: _Terminal font:
lv: _Termināļa fonts:

en: _Text editing shortcuts:
lv: _Teksta rediģēšanas saīsnes:

en: _Theme name:
lv: _Tēmas nosaukums:

en: _Threshold:
lv: _Slieksnis:

en: _Type to test settings:
lv: _Raksti, lai notestētu uzstādījumus:

en: _Username:
lv: Lietotāj_vārds:

en: _Viewer component:
lv: _Skatītāja komponents:

en: _Window title font:
lv: _Loga virsraksta fonts:

en: _accepted
lv: _apstiprināts

en: _pressed
lv: _nospiests

en: _rejected
lv: _atsviests

en: characters/second
lv: rakstzīmes/sekunde

en: milliseconds
lv: milisekundes

en: pixels/second
lv: pikseļi/sekunde

en: seconds
lv: sekundes
