gdm - en to lv translation catalogue (371 entries)

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
lv: 
    Nevaru iestādīt jūsu grupu, jūs nevarēsiet pieteikties, lūdzu sazinieties ar savu sistēmadministrātoru.

en: 
    The change of the authentication token failed. Please try again later or contact the system administrator.
lv: 
    Neizdevās izmaiņas autentifikācijas zīmē. Lūdzu vēlāk mēģini vēlreiz vai sazinies ar sistēmadministrātoru.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
lv: 
    Sistēmas administrātors ir īslaicīgi aizliedzis pieeju sistēmai.

en: 
    The system administrator has disabled your access to the system temporary.
lv: 
    Sistēmas administrātors ir īslaicīgi aizliedzis pieejau sistēmai.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
lv: 
    Sistēmas administrātors ir deaktivizējis jūsu kontu.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
lv: 
    Sistēmas administratoram nav atļauts pieteikties no šī ekrāna

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
lv:   (Tu vari mainīt konsoles, nospiežot Ctrl-Alt plus funkcijas taustiņš kā Ctrl-Alt-F7, lai pārietu uz konsoli 7.  Xserveri parasti darbojas uz konsoles 7 un augstāk.)

en: %s could not be opened
lv: %s: nevarēja tikt atvērts

en: %s language selected
lv: Izvēlēta %s valoda

en: %s session selected
lv: Izvēlēta %s sesija

en: %s: %s does not exist but must exist.
lv: %s: %s neeksistē, bet vajadzētu eksistēt.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
lv: %s: %s ir lielāks nekā sistēmadministratora noteiktais faila izmērs.

en: %s: %s is not a regular file.
lv: %s: %s nav regulārs fails.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
lv: %s: %s nepieder uid %d.

en: %s: %s is writable by group.
lv: %s: %s ir grupas-rakstāms.

en: %s: %s is writable by group/other.
lv: %s: %s ir grupas/citiem-rakstāms.

en: %s: %s is writable by other.
lv: %s: %s ir citiem-rakstāms.

en: %s: Authdir %s does not exist. Aborting.
lv: %s: Authdir %s neeksistē. Izbeidzu.

en: %s: Authdir %s is not a directory. Aborting.
lv: %s: Authdir %s nav direktorijs. Izbeidzu.

en: %s: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
lv: %s: Authdir %s īpašnieks nav lietotājs %s, groupa %s. Izbeidzu.

en: %s: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
lv: %s: Nevaru atrast grupu gdm (%s). Izbeidzu!

en: %s: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
lv: %s: Nevaru atrast lietotāju gdm (%s). Izbeidzu!

en: %s: Can't fork gdmgreeter process
lv: %s: Nevar sazarot gdmgreeter procesu

en: %s: Can't init pipe to gdmgreeter
lv: %s: Nevar pipe uz gdmgreeter

en: %s: Can't open fifo!
lv: %s: Nevar atvērt fifo!

en: %s: Cannot create pipe
lv: %s: Nevaru izveidot kanālu

en: %s: Cannot find a free display number
lv: %s: Nevaru atrast brīvu displeja numuru

en: %s: Cannot get local addresses!
lv: %s: Nevarēju dabūt lokālo adresi!

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
lv: %s: Izvēlētājs nav atrasts vai gdm lietotājs to nevar palaist

en: %s: Could not bind socket
lv: %s: Nevarēja saslēgties ar ligzdu

en: %s: Could not make FIFO
lv: %s: Nevarēju izveidot FIFO

en: %s: Could not make new cookie file in %s
lv: %s: Nevarēja izveidot jaunu kukija failu iekš %s

en: %s: Could not make socket
lv: %s: Nevarēja izveidot ligzdu

en: %s: Could not open FIFO
lv: %s: Nevarēju atvērt FIFO

en: %s: Could not open ~/.xsession-errors
lv: %s: Nevarēju atvērt ~/.xsession-errors

en: %s: Could not read address
lv: %s: Nevarēja nolasīt adresi

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
lv: %s: Nevarētju uzstādīt vidi priekš %s. Pārtraucu.

en: %s: Could not write cookie
lv: %s: Nevarēja ierakstīt cookie

en: %s: Could not write new authorization entry.  Possibly out of diskspace
lv: %s: Nevarēju ierakstīt jaunu autorizācijas ierakstu. Iespējams brīvās vietas trūkuma dēļ

en: %s: Could not write new authorization entry: %s
lv: %s: Nevarēja izveidot jaunu autorizācijas ierakstu: %s

en: %s: Couldn't set groupid to %d
lv: %s: Nevarēju uzstādīt grupas id uz %d

en: %s: Couldn't set groupid to 0
lv: %s: Nevarēju uzstādīt grupas id uz 0

en: %s: Couldn't set userid to %d
lv: %s: Nevarēju uzstādīt lietotāja id uz %d

en: %s: Directory %s does not exist.
lv: %s: Direktorijs %s neeksistē.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
lv: %s: Displejs %s ir aizņemts.  Mēģinu citu displeja numuru.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
lv: %s: Displja numurs %d jau ir lietošanā!  Es lietošu %d

en: %s: Empty server command for display %s
lv: %s: Tukša servera komanda displejam %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
lv: %s: Tukša servera komanda, lietoju standarta.

en: %s: Error opening a pipe: %s
lv: %s: Kļūda atverot kanālu: %s

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
lv: %s: Kļūda uzstādot CHLD signāla noteicēju

en: %s: Error starting greeter on display %s
lv: %s: Kļūda palaižot sveicinātāju uz displeja %s

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
lv: %s: Sveicinātājs nav atrasts vai gdm lietotājs to nevar palaist

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
lv: %s: Mājas direktorija priekš %s: '%s' neeksistē!

en: %s: Invalid server line in config file. Ignoring!
lv: %s: Nepareiza servera rindiņa konfigurācijas failā. Ignorēju!

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
lv: %s: Nav konfigurācijas faila: %s. Lietoju noklusētos.

en: %s: No greeter specified.
lv: %s: Neviens sveicinātājs nav specifizēts.

en: %s: No remote greeter specified.
lv: %s: Neviens sveicinātājs nav specifizēts.

en: %s: No sessions directory specified.
lv: %s: Nav noteikts sesijas direktorijs.

en: %s: Remote greeter not found or can't be executed by the gdm user
lv: %s: Attālinātais sveicinātājs nav atrasts vai gdm lietotājs to nevar palaist

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
lv: %s: Root nevar autopieteikties, izslēdzu automātisko pieteikšanos

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off timed login
lv: %s: Root nevar autopieteikties, izslēdzu laika pieteikšanos

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
lv: %s: Serveri pavairoja uid %d, bet šāds lietotājs neeksistē

en: %s: Standard X server not found, trying alternatives
lv: %s: standarta X serveris netika atrasts, mēģinu alternatīvas

en: %s: The gdm group should not be root. Aborting!
lv: %s: gdm grupai nevajadzētu būt root. Izbeidzu!

en: %s: The gdm user should not be root. Aborting!
lv: %s: gdm lietotājam nevajadzētu būt root. Izbeidzu!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Aborting!
lv: %s: Xdmcp deaktivizēts un lokālie serveri nav definēti. Pārtraucu!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Adding %s on :%d to allow configuration!
lv: %s: XDMCP deaktivizēts un lokālie serveri nav definēti. Pievienoju %s uz :%d lai atļautu konfigurāciju!

en: %s: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
lv: %s: XDMCP bija aktivizēts, kaut arī šeit nav XDMCP atbalsta, slēdzu to ārā

en: %s: fork() failed!
lv: %s: fork() neizdevās!

en: %s: initgroups() failed for %s
lv: %s: initgroups() neidevās priekš %s

en: %s: setsid() failed: %s!
lv: %s: setsid() neizdevās: %s!

en: %s: setusercontext() failed for %s. Aborting.
lv: %s: setusercontext() neidevās priekš %s. Pārtraucu.

en: %sWelcome to %s%s
lv: %sLaipni lūgti %s%s

en: (c) 2002 Bond, James Bond
lv: © 2002 Bond, James Bond

en: (c) 2002 GNOME
lv: © 2002 GNOME

en: (memory buffer
lv: (atmiņas buferis

en: (memory buffer)
lv: (atmiņas buferis)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
lv: Grafiska aplikācija, ar kuru konfigurēt GNOME Displeja Pārvaldnieku (GDM)

en: A-M|Albanian
lv: A-M|Albāņu

en: A-M|Amharic
lv: A-M|Amharu

en: A-M|Arabic (Egypt)
lv: A-M|Arābu (Ēģiptes)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
lv: A-M|Arābu (Lebanonas)

en: A-M|Azerbaijani
lv: A-M|Azerbaidžānu

en: A-M|Basque
lv: A-M|Basku

en: A-M|Belarusian
lv: A-M|Baltkrievu

en: A-M|Bengali
lv: A-M|Bengāļu

en: A-M|Bengali (India)
lv: A-M|Bengāļu (Indijas)

en: A-M|Bosnian
lv: A-M|Bosniešu

en: A-M|Bulgarian
lv: A-M|Bulgāru

en: A-M|Catalan
lv: A-M|Katalīna

en: A-M|Chinese (simplified)
lv: A-M|Ķīniešu (vienkāršota)

en: A-M|Chinese (traditional)
lv: A-M|Ķīniešu (tradicionālā)

en: A-M|Croatian
lv: A-M|Horvātu

en: A-M|Czech
lv: A-M|Čehu

en: A-M|Danish
lv: A-M|Dāņu

en: A-M|Dutch
lv: A-M|Holandiešu

en: A-M|English
lv: A-M|Angļu

en: A-M|English (American)
lv: A-M|Angļu (Amerikāņu)

en: A-M|English (Australian)
lv: A-M|Angļu (Austrāliešu)

en: A-M|English (British)
lv: A-M|Angļu (Britu)

en: A-M|English (Ireland)
lv: A-M|Angļu (Īrijas)

en: A-M|Estonian
lv: A-M|Igauņu

en: A-M|Finnish
lv: A-M|Somu

en: A-M|French
lv: A-M|Franču

en: A-M|Galician
lv: A-M|Gallu

en: A-M|German
lv: A-M|Vācu

en: A-M|Greek
lv: A-M|Grieķu

en: A-M|Gujarati
lv: A-M|Gudžarati

en: A-M|Hebrew
lv: A-M|Ebreju

en: A-M|Hindi
lv: A-M|Hindu

en: A-M|Hungarian
lv: A-M|Ungāru

en: A-M|Icelandic
lv: A-M|Islandiešu

en: A-M|Indonesian
lv: A-M|Indonēziešu

en: A-M|Interlingua
lv: A-M|Interlingva

en: A-M|Irish
lv: A-M|Īru

en: A-M|Italian
lv: A-M|Itāļu

en: A-M|Japanese
lv: A-M|Japāņu

en: A-M|Kannada
lv: A-M|Kannadu

en: A-M|Korean
lv: A-M|Korejiešu

en: A-M|Latvian
lv: A-M|Latviešu

en: A-M|Lithuanian
lv: A-M|Lietuviešu

en: A-M|Macedonian
lv: A-M|Maķedoniešu

en: A-M|Malay
lv: A-M|Malaju

en: A-M|Mongolian
lv: A-M|Mōngoļu

en: ADDRESS
lv: ADRESE

en: Allow _root to login with GDM
lv: Atļaut _root pieteikties ar GDM

en: Allow c_onfiguration from the login screen
lv: Atļaut k_onfigurāciju no pieteikšanās ekrāna

en: Allow remote _timed logins
lv: Atļaut attālinātās _laika pieteikšanās

en: Allow root to login r_emotely with GDM
lv: Atļaut root a_ttālināti pieteikties ar GDM

en: Always use 24 hour cloc_k format
lv: Vienmēr lietot 24 stundu pul_ksteņa formatu

en: An error occured while trying to contact the login screens.  Not all updates may have taken effect.
lv: Gadījās kļūme, mēģinot savienot pieteikšanās ekrānus. Ne visi jauninājumi varētu būt stājušies spēkā.

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
lv: Arhīvs nesatur GdmGreeterTheme.info failu

en: Archive is not of a single subdirectory
lv: Nav vienas apakšdirektorijas arhīvs

en: Archive is not of a subdirectory
lv: Nav apakšdirektorijas arhīvs

en: Are you sure you want to reboot the machine?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies pārstartēt datoru?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies izslēgt datoru?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies atslēgt datoru?

en: Authenticate before running --command
lv: Autentificēt pirms palaiž --command

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neveiksmīga

en: Authentication failure!
lv: Autentifikācijas neveiksme!

en: Authentication token change failed for user %s
lv: Autentifikācija zīmes maiņa neizdevās lietotājam %s

en: Automatic login
lv: Automātiska pieteikšanās

en: Background
lv: Fons

en: Browse
lv: Lūkoties

en: COMMAND
lv: KOMANDA

en: C_onnect
lv: Pie_slēgties

en: Can't disable xscreensaver display hacks
lv: Nevar deaktivizēt xscreensaver displeja hakojumus

en: Can't find PAM configuration for gdm.
lv: Nevar atrast PAM konfigurācijas failu priekš gdm.

en: Can't lock screen
lv: Nevar noslēgt ekrānu

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
lv: Nevaru atvērt NoklusētoAttēlu: %s. Atslēdzu seju pārlūku!

en: Can't open default host icon: %s
lv: Nevarēju atvērt noklusēto resursdatora ikonu: %s

en: Can't set PAM_RHOST=%s
lv: Nevar iestatīt PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
lv: Nevar iestatīt PAM_TTY=%s

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
lv: Nevar komunicēties ar gdm, iespējams, ka tev ir palaista veca versija.

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
lv: Nevarēju atrast "xterm", lai palaistu avārijdrošo sesiju.

en: Cannot get passwd structure for %s
lv: Nevarēju saņemt %s passwd stuktūru

en: Cannot set user group for %s
lv: Nevarēju izstādīt lietotāja grupu priekš %s

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
lv: Uzstādiet bildi, kura tiks parādīta GDM (pieteikumu pārvaldnieka) seju pārlūkā

en: Choose server
lv: Izvēlēties serveri

en: Choose the X server to start
lv: Izvēlies sāknējamo X serveri

en: Circles
lv: Rinķi

en: Client address to return in response to xdm
lv: Klienta adrese, kuru atgriezt atbildei uz xdm

en: Co_lor
lv: _Krāsa

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
lv: Konfigurēt GDM (šo pieteikumu pārvaldnieku). Tam būs nepieciešama root parole.

en: Connection type to return in response to xdm
lv: Savienojuma tips, kuru atgriezt atbildei uz xdm

en: Could not find a free display number
lv: Nevarēju atrast brīvu displeja numuru

en: Could not set signal mask!
lv: Nevarēja uzstādīt signāla masku!

en: Could not setgid %d. Aborting.
lv: Nevarēju setgid %d. Pārtraucu.

en: Couldn't authenticate user
lv: Nevarēju autentificēt lietotāju

en: Couldn't open session for %s
lv: Nevar atvērt sesiju priekš %s

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
lv: Nevar uzstādīt acct. mgmt priekš %s

en: Couldn't set credentials for %s
lv: Nevarēja uzstādīt akreditāciju priekš %s

en: D_isconnect
lv: A_tslēgties

en: Debugging output
lv: Atkļūdošanas izvade

en: Denied XDMCP query from host %s
lv: Liegts XDMCP pieprasījums no resursdatora %s

en: Display %s is busy. There is another X server running already.
lv: Displejs %s ir aizņemts. Cits X serveris ir jau palaists.

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
lv: Displeju '%s' nevar atvērt Xnest

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
lv: Veidot tiešu pieprasījumu netiešā vietā (izvēlētājs)

en: Do not fork into the background
lv: Nesazarot fonā

en: Do not lock current screen
lv: Nenoslēgt pašreizējo ekrānu

en: Don't check for running gdm
lv: Nepārbaudīt pēc jau palaista gdm

en: Enable _XDMCP
lv: Aktivizēt _XDMCP

en: Enter the root password
    to run the configuration.
lv: Ievadi root paroli,
    lai palaistu konfigurāciju.

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: Kļūda opcijā %s: %s.
    Palaižiet '%s --help' lai redzētu pilnu sarakstu ar pieejamām komandrindas opcijām.

en: Exit the application
lv: Iziet no aplikācijas

en: Extra options for Xnest
lv: Xnest papildus opcijas

en: Failed to restart self
lv: Nevarēju sevi pārstartēt

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
lv: Neizdevās palaist X serveri pāris reizes īsā laika periodā; deaktivizēju displeju %s

en: Failsafe Gnome
lv: Avārijdrošā Gnome

en: Failsafe xterm
lv: Avārijdrošais xterm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
lv: Fails %s nevar tikt atvērts lasīšanai
    Kļūda: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
lv: Fails %s nevar tikt atvērts rakstīšanai
    Kļūda: %s

en: File does not exist
lv: Fails neeksistē

en: File not a tar.gz or tar archive
lv: Fails nav tar.gz vai tar arhīvs

en: Finger
lv: Pirksts

en: Flexible server request denied: Not authenticated
lv: Elastīgā servera pieprasījums liegts: Nav autentifikācijas

en: GDM Host Chooser
lv: GDM Resursdatoru Izvēlētājs

en: GDM Login
lv: GDM Pieteikšanās

en: GDM could not write a new authorization entry to disk.  Possibly out of diskspace.%s%s
lv: GDM nespēja ierakstīt jaunu autorizācijas ierakstu diskā. Iespējams trūkst brīvās vietas.%s%s

en: GDM restarting ...
lv: GDM pārstartējas ...

en: GNOME Art variation of Circles
lv: GNOME Mākslas variācijas par Rinķiem

en: GNOME Artists
lv: GNOME Mākslinieki

en: GNOME Desktop Manager
lv: GNOME Darbvirsmas Pārvaldnieks

en: General
lv: Galvenokārt

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
lv: Glade fails ir izmainījies! Pārbaudi, vai īstais fails ir instalēts!
    fails:%s vidžets: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
lv: Glade fails ir izmainījies! Pārbaudi, vai īstais fails ir instalēts!
    fails: %s vidžets: %s gaidīja clist kolonas: %d

en: Graphical greeter
lv: Grafiskais sveicinātājs

en: Greeter
lv: Sveicinātājs

en: Happy GNOME
lv: Laimīgais GNOME

en: Honour _indirect requests
lv: Izpildīt _netiešos pieprasījumus

en: How to use this application
lv: Kā lietot šo aplikāciju

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
lv: Es nevaru palaist X serveri (tavu grafisko saskarni).  Iespējams, ka tas nav pareizi uzstādīts.  Vai tu vēlies apskatīt X servera izvadi, lai diagnosticētu problēmu?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
lv: Nevaru palaist X serveri (jūsu grafisko saskarni).  Visdrīzāk tā nav pareizi uzstādīta.  Jums vajadzētu pieteikties konsolē un vēlreiz palaist X konfigurācijas programmu.  Tad pārstartēt GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly. You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
lv: Nevaru palaist X serveri (jūsu grafisko saskarni). Visdrīzāk tā nav pareizi uzstādīta. Jums vajadzēs pieteikties konsolē un vēlreiz palaist X konfigurācijas programmu. Tad pārstartēt GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
lv: Es nevaru palaist X serveri (tavu grafisko saskarni).  Iespējams, ka jūsu kursora iekārta (jūsu pele) nav pareizi uzstādīta.  Vai tu vēlies apskatīt X servera izvadi, lai diagnosticētu problēmu?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
lv: Nevarēju palaist X serveri
    (jūsu grafisko vidi)
    kādas iekšējas kļūdas dēļ.
    Lūdzu sazinieties ar sistēmadministrātoru
    vai pārbaidiet sistēmas žurnālu, lai diagnosticētu.
    Pa to laiku displejs tiks deaktivizēts.
    Lūdzu pārstartējier gdm, kad problēma
    būs izlabota.

en: I could not start the standard greeter.  This display will abort and you may have to login another way and fix the installation of gdm
lv: Nevarēju startēt standarta svecinātāju. Šis attēls tiks pātraukts un jums varētu nāksies meklēt citu veidu kā pieteikties sistēmā un salabot gdm instalāciju

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
lv: Es tagad deaktivizēšu šo X serveri.  Pārstartē GDM, kad tas būs pienācīgi nokonfigurēts.

en: I will now try to restart the X server again.
lv: Es tagad mēģināšu vēlreiz pārstartēt X serveri.

en: Invalid server command '%s'
lv: Nepareiza servera komanda '%s'

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
lv: Palaist tikai Xnest, bez pieprasījuma (bez izvēlētāja)

en: L_ocal:
lv: L_okāls:

en: Language %s does not exist, using %s
lv: Valoda %s neeksistē, lietoju %s

en: Last
lv: Pēdējā

en: Log in as another user inside a nested window
lv: Pieteikties kā cits lietotājs ligzdveida logā

en: Log in as another user without logging out
lv: Pieteikties kā citam lietotājam bez attiekšanās

en: Log in using the default system language
lv: Pieteikties izmantojot sistēmas noklusēto valodu

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
lv: Pieteikties lietojot valodu, kuru tiku lietojis pagājušoreiz, kad pieteicos

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
lv: Pieteikties lietojot to sesiju, kuru lietoji pēdējoreiz, kad pieteicāties

en: Login Photo
lv: Pieteikšanās Foto

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
lv: Pieteikt lie_totāju automātiski pēc noteikta sekunžu skaita

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
lv: N-Z|Norvēģu (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
lv: N-Z|Norvēģu (nynorsk)

en: N-Z|Panjabi
lv: N-Z|Pandžabi

en: N-Z|Persian
lv: N-Z|Persiešu

en: N-Z|Polish
lv: N-Z|Poļu

en: N-Z|Portuguese
lv: N-Z|Portugāļu

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
lv: N-Z|Portugāļu (Brazīlijas)

en: N-Z|Romanian
lv: N-Z|Rumāņu

en: N-Z|Russian
lv: N-Z|Krievu

en: N-Z|Serbian
lv: N-Z|Serbu

en: N-Z|Slovak
lv: N-Z|Slovāku

en: N-Z|Slovenian
lv: N-Z|Slovēņu

en: N-Z|Spanish
lv: N-Z|Spāņu

en: N-Z|Spanish (Mexico)
lv: N-Z|Spāņu (Meksikas)

en: N-Z|Swedish
lv: N-Z|Zviedru

en: N-Z|Swedish (Finland)
lv: N-Z|Zviedru (Somijas)

en: N-Z|Tamil
lv: N-Z|Tamilu

en: N-Z|Thai
lv: N-Z|Taizemiešu

en: N-Z|Turkish
lv: N-Z|Turku

en: N-Z|Ukrainian
lv: N-Z|Ukraiņu

en: N-Z|Vietnamese
lv: N-Z|Vjetnamiešu

en: N-Z|Welsh
lv: N-Z|Velsiešu

en: N-Z|Yiddish
lv: N-Z|Jidišs

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
lv: Binārajā nav XDMCP atbalsta.  Lai aktivizētu XDMCP atbalstu, tev jāpārkompilē GDM ar XDMCP bibliotēkām.

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
lv: Neviens dēmons/ServerAuthDir nav noteikts konfigurācijas failā

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
lv: Nav atrasta noklusētās sesijas saite. Lietoju Avārijdrošo Gnome.

en: No file selected
lv: Nav izvēlēts fails

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
lv: Neviena saskarne nevar tikt ielādēta, SLIKTI! (fails: %s)

en: No picture selected.
lv: Nav izvēlēta neviena bilde.

en: No screenshot available
lv: Nav ekrānskats pieejams

en: No serving hosts were found.
lv: Neviens servera resursdators netika atrasts.

en: OPTIONS
lv: OPCIJAS

en: Only root wants to run gdm
lv: Tikai root var gribēt palaist gdm

en: Open a session to the selected host
lv: Atvērt sesiju uz izvēlētā resursdatora

en: Options
lv: Opcijas

en: Other|POSIX/C English
lv: Cita|POSIX/C Angļu

en: Pick a color
lv: Izvēlies krāsu

en: Ping to %s failed, whacking display!
lv: Pings uz %s neizdevās, iebelžam displejam!

en: Please enter your username
lv: Lūdzu ievadi savu lietotājvārdu

en: Please insert 25 cents to log in.
lv: Ievietojiet 25 santīmus, lai pieteiktos.

en: Please type in the root (privileged user) password.
lv: Lūdzu ievadi root (priviliģētā lietotāja) paroli.

en: Preserve LD_* variables
lv: Pasargāt LD_* mainīgos

en: Probe the network
lv: Zondēt tīklu

en: Reboot
lv: Pārstartēt

en: Reboot your computer
lv: Pārstartē savu datoru

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
lv: Pieprasīto serveri %s nav atļauts lietot elasīgajiem serveriem, lietoju standarta serveri.

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Retry _delay (seconds) :
lv: Atkārtojuma _aizture (sekundes) :

en: Root login disallowed on display '%s'
lv: Root pieteikšanās aizliegta uz displeja '%s'

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
lv: Palaist apraidi netiešā vietā (izvēlētājs)

en: Run in background
lv: Palaist fonā

en: SOCKET
lv: LIGZDA

en: STRING
lv: RINDA

en: Security
lv: Drošība

en: Select a language
lv: Izvēlieties valodu

en: Select a language for your session to use:
lv: Izvēlieties valodu savai sesijai:

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
lv: Izvēlies fotogrāfiju, kuru parādīt seju pārlūkā:

en: Select new theme archive to install
lv: Izvēlies jaunu tēmu arhīvu uzstādīšanai

en: Send the specified protocol command to gdm
lv: Sūtīt gdm specifisku protokola komandu

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s. Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
lv: Servara Autentifikācijas direktorijs (deamon/ServAuthDis) ir iestādīts kā %s, bet tā īpašnieks nav lietotājs %s un grupa %s. Lūdzu izlabo īpašumtiesības vai gdm konfigurāciju %s un pārstartē gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
lv: Servara Autentifikācijas direktorijs (deamon/ServAuthDis) ir iestādīts kā %s, bet neeksistē. Lūdzu izlabo gdm konfigurāciju %s un pārstartē gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
lv: Servara Autentifikācijas direktorija (deamon/ServAuthDis) ir iestādīts kā %s, bet tas nav direktorija. Lūdzu izlabo gdm konfigurāciju %s un pārstartē gdm.

en: Server name '%s' not found, using standard server
lv: Servera vārds '%s' nav atrasts, lietoju standarta serveri

en: Show choosable user images (_face browser)
lv: Parādīt lietotāju attēlu izvēli (aktivizēt _seju pārlūku)

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
lv: Atslēgt datoru tā, lai tu vēlāk to varētu izslēgt.

en: Socket for xdm communication
lv: Ligzda xdm komunikācijai

en: Some error occured when installing the theme
lv: Ir parādījušās kļūdas uzstādot tēmu

en: Standard greeter
lv: Standarta sveicinātājs

en: Standard server
lv: Standarta serveris

en: Status
lv: Statuss

en: Suspend your computer
lv: Atslēgt tavu datoru

en: System default
lv: Sistēmas noklusētais

en: TYPE
lv: Tips

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
lv: X serveris nobruka. Iespējams, tas nav pienācīgi nokonfigurēts.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
lv: X serveris nav pieejams, visdrīzāk, ka gdm ir slikti nokonfigurēts.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
lv: Pieļautais elastīgo X serveru limits ir sasniegts.

en: The gdm group does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
lv: Grupa gdm neeksistē. Lūdzu izlabo gdm konfigurāciju %s un pārstartē gdm.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
lv: gdm grupa ir iestādīta kā root, bet tas nav atļauts, jo var ir drošības draudz. Lūdzu izlabo gdm konfigurāciju %s un pārstartē gdm.

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
lv: Lietotājs gdm neeksistē. Lūdzu izlabo gdm konfigurāciju %s un pārstartē gdm.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
lv: gdm lietotājs ir iestādīts kā root, bet tas nav atļauts, jo var ir drošības draudz. Lūdzu izlabo gdm konfigurāciju %s un pārstartē gdm.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
lv: Sveicinātāja versija (%s) neatbilst dēmona versijai (%s).
    Iespējams, ka tu tikko atjaunināji  gdm.
    Lūdzu pārstartē gdm dēmonu vai pārlādē datoru.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
lv: Sveicinātāja versija (%s) neatbilst dēmona versijai.
    Iespējams, ka tu tikko atjaunināji  gdm.
    Lūdzu pārstartē gdm dēmonu vai pārlādē datoru.

en: The main area of this application shows the hosts on the local network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login remotely to other machines as if they were logged on using the console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking "Refresh".  When you have selected a host click "Connect" to open a session to that machine.
lv: Galvenā šīs aplikācijas daļa parāda lokālā tīkla resursdatorus, kuriem ir aktivizēts "XDMCP". Tas ļauj lietotājiem pieteikties attālināti citos datoros līdzīgi, ja viņi ipieteiktos, izmantojot konsoli.
    
    Jūs varat pārskanēt tīklu priekš jauniem resursdatoriem, klikšķinot "Atsvaidzināt". Klikšķini uz "Pieslēgties", kad esi izvēlējies resursdatoru, uz kura atvērt sesiju.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
lv: Ligzdveida X serveris (Xnest) nevar pieslēgties tavam pašreizējam X serverim.  Tev varētu trūkt X autorizācijas fails.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
lv: Ligzdveida X serveris (Xnest) nav pieejams, vai arī gdm ir slikti konfigurēts.
    Lūdzu uzinstalējiet Xnest pakotni, lai varētu lietot ligzdveida pieteikšanos.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
lv: Norādītais displeja numurs bija aizņemts, tāpēc šis serveris tika palaists uz %s. displeja.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
lv: Sistēmas administratoram nav atļauts pieteikties no šī ekrāna

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
lv: Tēmas direktorija '%s' izskatās ir jau uzstādīta, darīt to vēlreiz?

en: Theme with blue circles
lv: Tēma ar ziliem rinķiem

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
lv: Izskatās, ka šeit uz displeja %s jau ir palaists kāds cits X serveris.  Vai man mēģināt citu displeja numuru?  Ja tu atbildēsi nē, es mēģināšu vēlreiz palaist serveri uz %s.%s

en: There was an error loading the theme %s
lv: Bija kļūda lādējot tēmu %s

en: There was an error loading the theme, and the default theme also could not have been loaded, I will attempt to start the standard greeter
lv: Ir notikusi kļūda tēmas ielādē un noklusēto tēmu es arī nevarēju ielādēt. Mēģināšu ielādēt standarta sveicinātāju

en: There were errors trying to start the X server.
lv: Šeit bija kļūdas, mēģinot palaist X serveri.

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
lv: Šī ir avārijdrošā sesija, kura ievedīs jūs iekš GNOME. Netiks lasīti sāknēšanas skripti un tā ir lietojama tikai tad, kad nevari ieiet citādi. GNOME lietos 'Noklusēto' sesiju.

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
lv: Šī ir avārijdrošā sesija, kura ievedīs jūs iekš termināļa. Netiks lasīti sāknēšanas skripti un tā ir lietojama tikai tad, kad nevarat pieteikties citādi. Lai izietu no termināļa, rakstiet 'exit'.

en: Timed login us_ername:
lv: Laika pieteikšanās li_etotājvārds:

en: Too many X sessions running.
lv: Pārāk daudz palaistu X sesiju.

en: Trying to update an unsupported configuration key.
lv: Mēģinu atjaunināt neatbalstītu konfigurācijas atslēgu.

en: Unknown error occured.
lv: Atgadījās nezināma kļūda.

en: Unknown server type requested, using standard server.
lv: Pieprasīts nezināma tipa serveris, lietoju standarta serveri.

en: User %s no longer permitted to access the system
lv: Lietotājam %s nav vairāk atļauts piekļūt sistēmai

en: User %s not allowed to log in
lv: Lietotājam %s nav atļauts pieteikties

en: User %s not permitted to gain access at this time
lv: Šobrīd lietotājam %s nav atļauts iegūt pieeju

en: User %s will login in %d seconds
lv: Lietotājs %s pieteiksies %d sekundēs

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: View details (~/.xsession-errors file)
lv: Apskatīt detaļas (~/.xsession-errors fails)

en: Welcome to %n
lv: Laipni lūgti %n

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
lv: Vai tu gribi, lai es pamēģinu palaist X konfigurācijas programmu?  Paturi prātā, ka tam tev būs vajadzīga root parole.

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
lv: Vai gribat, lai es mēģinu palaist peles konfigurācijas programmu?  Paturi prātā, ka tam būs nepieciešama root parole.

en: XDMCP is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
lv: Xdmcp ir deaktivizēt un gdm nevar atrast nevienu lokālo serveri, kuru palaist.  Pārtraucu!  Lūdzu izlabo konfigurāciju %s un pārstartē gdm.

en: Xnest command line
lv: Xnest komandrinda

en: Xnest mode
lv: Xnest režīms

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
lv: Ha, sesijas direktorijā netika atrasts nekas.

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
lv: Neizskatās, ka tev ir nepieciešamā autorizācija šai operācijai.  Iespējams, ka tavs .Xauthority fails nav uzstādīts pareizi.

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
lv: Tu esi izvēlējies %s šai sesijai, bet tava noklusētā sesija ir %s.
    Vai tu vēlies padarīt %s par noklusēto turpmākajām sesijām?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
lv: Tu šai sesijai esi izvēlējies %s.
    Ja tu vēlies padarīt %s par noklusēto turpmākajām sesijām,
    palaid 'switchdesk' utilītu
    (Sistēma->Darbvirsmu Pārslēgšanas Rīks no paneļa izvēlnes).

en: You've got capslock on!
lv: Tev ir ieslēgts capslock!

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
lv: Tavs izvēlētais sesijas tips %s nav instalēts šajā mašīnā.
    Vai tu vēlies padarīt %s par noklusēto turpmākajām sesijām?

en: _Automatic login username:
lv: _Automātiskās pieteikšanās lietotājvārds:

en: _Background color:
lv: _Fona krāsa:

en: _Image
lv: _Attēls

en: _Install new theme
lv: _Uzstādīt jaunu tēmu

en: _Language
lv: _Valoda

en: _Login a user automatically on first bootup
lv: _Pieteikt lietotāju automātiski pie pirmās ielādes

en: _No background
lv: _Nav fona

en: _Only color on remote displays
lv: _Tikai krāsu uz attālinātiem displejiem

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Remote:
lv: _Attālināts:

en: _Scale background image to fit
lv: _Mērogot fona attēlu pa visu ekrānu

en: _Seconds before login:
lv: _Sekundes pirms pieteikšanās:

en: _Session
lv: _Sesija

en: _Welcome string:
lv: _Sagaidīšanas paziņojums:

en: author
lv: autors

en: copyright
lv: autortiesības

en: description
    widget
lv: apraksts
    logdaļa

en: gdm already running. Aborting!
lv: gdm jau palaists. Pārtraucu!

en: gdmaskpass only runs as root
lv: gdmaskpass palaižas tikai kā root

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
lv: initgroups() neidevās priekš %s. Pārtraucu.

en: y = Yes or n = No? >
lv: y = Jā vai n = Nē? >
